صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
درگیری بهداد سلیمی و کوروش باقری در برنامه زنده شبکه یک درگیری بهداد سلیمی و کوروش باقری در برنامه زنده شبکه یک

‌پنجشنبه 18 آوريل 2013 - 29 فروردين 1392

● ویدیو کلیپ
+ 116
رای دهید
- 20

درگیری بهداد سلیمی و کوروش باقری در برنامه زنده شبکه یک

شب گذشته در برنامه وقت اضافه که از شبکه اول سیما پخش شد، کوروش باقری سرمربی تیم ملی وزنه برداری و بهداد سلیمی قهرمان المپیک رودرروی هم قرار گرفتند و انتقادات شدیدی را نسبت به یکدیگر انجام دادند.

بهداد سلیمی و کوروش باقری با حضور در یک برنامه تلویزیونی با لحن شدیدی بر یکدیگر تاختند.

در برنامه شب چهارشنبه وقت اضافه که از شبکه یک سیما و بصورت زنده به روی آنتن می رفت، سرمربی تیم ملی وزنه برداری و قویترین مرد جهان، رودروی هم قرار گرفتند و به بدترین شکل ممکن نسبت به هم انتقاد کردند.

در شرایطی که مدتی است فضای وزنه برداری متشنج شده و رابطه خوبی بین سرمربی تیم ملی و ملی پوشان المپیکی وجود ندارد، برنامه تلویزیونی وقت اضافه، از کوروش باقری و بهداد سلیمی دعوت کرد تا به این مسائل پرداخته شود که این برنامه با توجه به دعوایی که بین سرمربی تیم ملی که بعد از المپیک نشان لیاقت دریافت کرد و همچنین قویترین مرد جهان راه افتاد، به بدترین شکل ممکن به پایان رسید.

در این برنامه بهداد سلیمی سرمربی تیم ملی را مخاطب قرار داد و نسبت به مواضع و ادبیاتش بر سر تمرین ها بشدت اعتراض کرد. کوروش باقری که به نظر می رسید از اظهارات بهداد سلیمی عصبانی شده بود هر چند سعی داشت خونسردانه پاسخ سلیمی را بدهد اما برای لحظاتی از کوره در رفت و حرف های زننده ای را به زبان آورد.

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

 

قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 116
- 20
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
کدوم حرف زننده؟چرا جوّ سازی می‌کنین؟هر دو بزرگ هستن و افتخار ملی‌.خوشبختانه یکی‌ همشهری کرمانشاهیمه اون یکی‌ همشهری تهرانیم.جوّ نسازید!اختلاف نظر چیز جدیدی نیست.حتی بین استاد و شاگرد.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 13:43
Irani2500 - لندن - انگلیس
مسخره ترین مجری برنامه که در عمرم دیدم این بود!! به حرکات دست تو دهن و صورتش توجه کنید همینطور نحوه سئوال کردن و حرف زدن چندش اوره.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 13:46
kami-ss - تهران - ایران
مجریه چقد وسط بحث سنگ مینداخت رو اعصاب رژه میرفت
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 15:07
عشق من کتاب - حیدرآباد - هند
برو واسه یه کشوری وزنه بزن که بذارنت رو سرشون.بخدا پشیمون میشی
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 15:27
Javiid - لندن - بریتانیا
بهداد سالار ، باید یکبار این اقا رو بلند کنه بکوبونه زمین متل خیار بترکونش که لجن بفهمه که باید به مردم احترام کذاشت
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 14:54
shady_sho - تهران - ایران
مجریه کلا تو باغ نی جای دیگه ای سیر میکنه بیجاره
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 15:56
eqqe - بوگوتا - کلومبیا
جدای از مجریه افتضاح .چیزی که از این مصاحبه نسیب من شد غرور بهداد سلیمی و مصلحت طلب بودن کوروش باقری. خیلی از مربی ها بد دهن هستن اگه به گفته خود سلیمی باقری مربی خوبیه و تمرینش خوبه که دیگه حرفی نمی مونه حالا بد دهن نمیخواهی که باهاش ازدواج کنی.یا اینکه من من من با هرکی دیگه هم مدال می گیرم که اینجوری حرف زدن درست نیست ناسپاسی در حق یک مربیه.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 16:06
Azade Avare - شیراز - ایران
آدم بی‌ تربیتی، چطور یه بازیکن به خودش اجازه میده با استادش ، مربیش این‌طور حرف بزنه، اختلاف نظر با بی‌ احترامی فرق داره.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 16:21
ramtin.p - دورتموند - المان
مجری داشت بال بال میزد هاهاهاهاا
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 16:25
mehrdad78 - اوترخت - هلند
همش دور میزنه این مجری
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 16:33
mehrgan_irani - بیرمینگهام - انگلستان
چه مجریه داغون و بی کفایتی !!!!
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 17:07
mehrgan_irani - بیرمینگهام - انگلستان
در ضمن لحن زننده ای هم ندیدم که کوروش باقری داشته باشه !!! این آقا هم رفته مدال گرفته الان جو گرفتتش فکر می کنه هر کاری بخواد می تونه بکنه اومده وایساده جلوی مربی خودش !
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 17:11
paksan - آمریکا - آمریکا
آقا کاش اول یکی بزنن تو دهن اون مجری آشغالی که معلوم نیست اون وسط چی هی آقا آقا می کنه خفه شو تا ببینیم چی می گن خوب؟ مرتیکه آشغال خودش سوال جنجالی می کنه بعد می خواد قیچیش کنه...بددهنی کرده دیگه معلومه کوروش باقری دست چپ و راستش رو گم کرده بود و نمی دونست چطور جواب بده ! چرا درست حرف نزنی؟ چه ایراد داشت می گفت ببخشید اگر چیزی گفتم که ناراحت شدید...در هر صورت معلومه این بچه ها بچه های سالمی هستند و حتی یک کلمه گوساله هم می تونه فحش براشون باشه و عصابشون رو بهم بریزه.فقط یک چیز رو می دونم که رضازاده دلش نمی خواد کسی پیدا بشه رکوردش رو بزنه و تا موقعی که این بشکه رئیس فدراسیونه از ایران جوان قدرتمندی ظهور نخواهد کرد
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 17:56
Azade Avare - شیراز - ایران
آدم بی‌ تربیتی، چطور یه بازیکن به خودش اجازه میده با استادش ، مربیش این‌طور حرف بزنه، اختلاف نظر با بی‌ احترامی فرق داره.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 16:22
eskandar kabir - اردبیل - ایران
بهداد خامی و جوانی کرد از همین الان سلیمی باید با دنیای قهرمانی جداحافظی کند مربی ان هم در ورزش حق دارد سر بازیکن داد بزند تشر بزند حتی تنبیه کند اگر بهداد قهرمان دنیاست باقری هم مربی قهرمان دنیاست سلیمی دیکه از رونالدو که برتر نیست اون هم سر تمرین مطیع مخض است. تازه اینکه میگه اون موقع حرف نزدم تا مدال بگیرم ضایع تره. کلا قهرمان مانـــــــــــــدن لیاقت میخواد که خیلی از ورزشکارای ما ندارن
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 19:51
shivaa - تهران - ایران
اون مجری افتضاح رو باید با تیپا بیرون کنن به نظر من.تازه کوروش باقری لحن زننده ای نداشت به نظرم.به نظر میاد بهداد سلیمی دچار غرور شده باشه نباید با مربیش اینطور برخورد کنه.البته در نظر داشته باشید رضازاده نمیخواد کسی رکوردش رو بزنه و شاید همش زیرسر خودش باشه ماجرای سعید علی حسینی هم کار خودش بود.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 19:14
kurd_irani - کرمانشاه - ایران
هر دو عزیز هستند و باعث افتخار البته فکر کنم بهداد چون جوونتره یه کم غرور داره که البته بعدا از بین میره من با کوروش یه بار تو هواپیما از تهران به کرمانشاه همسفر بودم خیلی خاکی و دوست داشتنیه با همه تو هواپیما گرم میگرفت خیلیم مودب بود بهدادم که سالاره ماشالا
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 21:06
poriyaye_vali - دوحه - قطر
من که نفهمیدم این مجری بود یا دلقک؟!!بهداد وکوروش اصلا کاری ندارند مجری داره چی میگه ...مجریه بیشعور خوب خفه شو بزار اینا حرفشون رو بزنند///برای بهداد سلیمی متاسفم که داره بی جنبه بازی در میاره .عجب دنیاییه والله/// چطور یه ورزشکار به خودش اجازه میده تو روی مربی خودش بایسته ؟؟!!...کلا اخلاق در ورزش ایران مرده ..خصوصا در ورزش وزنه برداری وپرورش اندام ..چند هفته قبل بچه غول استقلال حنیف عمران زاده در یه بازی بین المللی تو روی قلعه نوعی ایستادو خیلی راحت بخشیده شد ..باید بازیکنی رو که به مربی بی حرمتی میکنه حداقل 6 ماه محروم کنند تا یادش بمونه هر کسی یه جایگاهی داره
جمعه 30 فروردين 1392 - 00:57
sleepyhollow - کوالا لامپور - مالزی
همانطوری که اکثرا حدس زدند، بهداد سلیمی کاملا مشخص است که در طرح برکناری باقری یک واسطه خوش نام شده. باقری اگر واقعا چنین آدمی بود باید یک مقدار اخم و عصبانیت و بد دهنی از خودش نشان میداد در صورتی که در این بحث حتی دائما لبخند به لبش بود. مهمترین نکته این بحث هم سوال قشنگ باقری بود! وقتی پرسید هدفتون چیهریا، بالاخره از زیر زبون بهداد کشید بیرون که میخواهید من برم. کوروش باقری عالی بود!. دنیای مافیا به وزنه برداری هم ریشه کرد!
جمعه 30 فروردين 1392 - 11:44
odin - انتورپن - بلژيك
این دوستانی که بدون اشاره به فحاش و بددهن بودن باقری سوال باقری رو تکرار میکنن « خب هدفتون چیه!!!؟» دقیقآ دارن با همون روش قلدر بازی و لات بازی عوامانه میپرسن «خب که چی؟» معلومه هدف چیه اقای نابغه هدف اینه که مربی حتا اگر بهترین دنیا هم باشه (که نیست) باید شرایط مربی گری رو داشته باشه و بلد باشه با ادب با ورزشکارها و شاگردها صحبت کنه نه اینکه با فحش و بد و بیراه!!! اونی هم که رئال مادرید رو مثال میزنه یا عمدآ دروغ میگه یا خیلی ادم جاهل و نادانیه. سوارز یکی از بهترین بازیکنهای لیورپول، جان تیری کاپیتان تیم انگلستان، به یک بازیکن دیگه توهین کردن، هریکی چند هزار پوند جریمه شدن و از بازی هم محروم (برای مدتی) اون یکی که بازوبندش رو هم گرفتن. اقای خوزه مورینهو اگه جرات بکنه و به رونالدو بگه فلان فلان شده گل بزن!!! خودش و جد وابادش رو میارن تو رسانه ها. بعد اقایون از فحش دادن دفاع میکنن و میگن خب مگه چیه مربیه دیگه!! ادم یاد پسرخاله کلاه قرمزی میافته!
جمعه 30 فروردين 1392 - 16:08
sharafYabi - بیمبه - انگولا
کاملا حق با بهداد سلیمی است. ایشان قهرمان دنیا است. مربی ایشان در اصل باید نوکر قهرمان باشد. سلیمی میتواند از ده‌ها مربی‌ یکی‌ را انتخاب کند که از نظر او مساعد است. اما آیا یک مربی‌ میتواند از میان ده‌ها قهرمان دنیا برای خودش یکی‌ را انتخاب کنه؟ دنیا عوض شده آن مثال استاد و شاگرد اینجا داخل نیست.
جمعه 30 فروردين 1392 - 17:50
reza_persian - تنسبرگ - نروژ
در هر شرایطی باید شاگرد حرمت استاد رو نگه داره. برای بهداد متاسفم که مثل بچه ها رفتار میکنه. حالا اگه مربی هم یه حرفی از دهنش پریده باشه که تو رسانه آبروشو نمیبرن. به هر حال بهداد با این اخلاقش کنار گذاشته میشه. باید عاقلانه و سنجیده با این قضیه برخورد کنه. امیدوارم مشکلات کوچک باعث از دست دادن قهرمانان بزرگمون نشه!
جمعه 30 فروردين 1392 - 19:02
sharafYabi - بیمبه - انگولا
من متاسف شدم از بعضی‌ از نظرات دوستان. ما نباید اصول موفق حرفه‌ای بودن در هر هنری، از ورزش تا اقتصاد در این سطح بالای دنیای حاضر و رقیبان خودمان را رعایت نکنیم. در هر کشوری به هم وزنی ایران عزیز، قهرمانان ملی‌ به روز آن کشور، حتی عظمت و ابهتی برتر از قهرمانان جهانی‌ گذشته دارند. چه برسد به قهرمانان جهانی‌ امروزمان. ما چرا باید از سلیمی توقع این را داشته باشیم که خوب صحبت نکرد یا بد گفت. ایشان بالاترین مقام و اسطوره در وزنه برداری دنیا هستند بهترین صاحب نظر بنا بر افتخاراتشان. قهرمانان امروز را به پیش کسوتان دیروز نمی‌شود فروخت! یک عده‌ به عنوان مشاور باید در خدمت ایشان باشند، مثل همین آقای باقری. ابهّت و عظمت ابر مردی مانند سلیمی به آقا بالا سر نیاز ندارد. ما نباید اجازه دهیم که ایشان از فرط فشار در کمبود باشند! این بد بختی ایران یکی‌ دو تا نیست.! با سوادهامون هم قدر قهرمان قهرمانان دنیا در مملکتمون را هم نمی‌دانند یا نمی‌فهمند!
شنبه 31 فروردين 1392 - 02:24
sharafYabi - بیمبه - انگولا
ضمناً من در تعجبم این دوستان که میگن سلیمی مثل بچه‌ها رفتار میکنه، بی‌ جنبه است، مغرور شده. ما باید قربون اون بچه بی‌ جنبه أای بریم که وقتی‌ قهرمان دنیا شد کمی‌ هم مغرور شد. کشوری مثل آلمان، آمریکا، انگلیس ووو اگه حس کنن یکی‌ ممکن است قهرمان سنگین وزن دنیا بشه تمام کشور رو به پاش می‌ریزن و کلید طلای شهر‌ها را در اختیارش میگذارند. ما کوچکان وقتی‌ با بزرگانمان آنطور رفتار کنیم، بزرگ شویم چه می‌کنیم!! سلیمی یکی‌ از آقاترین و مؤدب‌ترین و زیبا‌ترین قهرمان قهرمانان اندک دنیا برای ایران عزیز میباشد. لطفا حمایتش کنیم، بی‌ قید و شرط. کدوممون امام زاده هستیم؟
شنبه 31 فروردين 1392 - 02:59
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
sharafYabi - بیمبه - انگولا!اینجوری‌ها هم که میگی‌ نیست.توو آلمان برای گرد مولر یا لوتار ماتیوس نه‌ کشور رو ریختن به پاشون نه‌ کلید طلا کسی‌ بهشون داده و میده.از همه بدتر HELMUT RAHN قهرمان ملی‌ آلمان که گل قهرمانی آلمان رو در اولین جام جهانی‌ که بردن زد اواخر عمر از بار‌های شهر خودش اسن منطقه آلتن اسن در کامل بی‌ حرمتی با مشت و لگد بیرون انداخته میشد.
شنبه 31 فروردين 1392 - 13:46
جنگنده - تهران - ایران
سلیمی فکر میکنه قویترین مرد جهانه غافل از اینکه شخصی پیدا خواهد شد که رکوردهای او را جابه جا خواهد کرد و این لقب را از او خواهد گرفت در ضمن مهم قهرمان دنیا بودن نیست بلکه ملاک خصوصیات پهلوانی میباشد که ماندگار میشود و مهمترین خصیصه یک پهلوان حرف شنوی کامل از استاد خود است حتی اگر آن استاد بدترین بلاها را سرش بیاورد شاگرد به هیچوجه حق ندارد حرمت استاد را خدشه دار کند در ضمن بهداد سلیمی فوق العاده انسان مغروری میباشد و این احتیاجی به گفتن ندارد. دقیقا مشخصه که در تمرینات سلیمی به خاطر درآوردن حرص باقری، تمرینات او را درست انجام نمیداده عمدا و این مسئله باعثه دلخوری باقری و عصبانیتش و درنتیجه پرخاشگری او شده که هر مربی هم جای او بود همینگار را میکرد چون برای یک استاد یا معلم هیچ چیز بدتر از بی حرمتی شاگرد به او نیست.
شنبه 31 فروردين 1392 - 13:42
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
فرهنگ قهرمانی باید باشه و جنبه و ظرفیتش.مورینیو قهرمان جهان و اروپا و اوری بادی دارلیگ اسپانیا و رئال کاسیاس رو می‌گذره رو نیمکت.چون این کار رو به صلاح تیم و بازیکن می‌دونه.رئال نتایج بهتری میگیره.چون فرهنگ سازی شده کسی‌ توقع نداره مورینیو باید نوکر کاسیاس باشه.
شنبه 31 فروردين 1392 - 14:00
sharafYabi - بیمبه - انگولا
جنگنده، شما از یک جوان بیست ساله توقع امام زادگی! نداشته باش. همین که روز و شب برای بالا بردن پرچم کشور از جوونی‌ مایه گذاشته یک دنیا ارزش داره. همچنین شما با آینده نمیتوانی‌ زمان حال ایشان را بی‌ ارزش قلمداد کنی‌. MIRZADEH --- قهرمانی سنگین وزن دنیا در هر رشته ای گل سر سبد آن ورزش میباشد. قهرمانی سنگین وزن دنیا در وزنه برداری به نظر بسیاری بالاترین مقام در ورزش‌های قدرتی‌ است. یعنی‌ وقتی‌ شخصی‌ در بین ۷ میلیارد مردم دنیا لنگه ندارد، این مقام بسیار بالا است. مقایسه کردن سلیمی با یک فوتبالیست مثل مقایسه پرتقال و هسته خرما می‌باشد.
شنبه 31 فروردين 1392 - 20:55
sharafYabi - بیمبه - انگولا
MIRZADEH === ورزش تیمی با ورزش فردی فرق می‌کنه. در ورزش فردی مانند، وزن برداری، بکس ، تنیس و غیره این بازیکن است که مربی‌ را استخدام می‌کند. در ورزش تیمی مربی‌ بازیکن را انتخاب می‌کند. تفتیش عقاید در ایران از رحم مادر شروع می‌شه و تا قهرمانی ادامه داره!!! یک مثل انگلیسی‌ میگه: پشه‌ را در تالار دید، فیل سفید را ندید! حالا روایت دوستان در اینجا است، این همه افتخارات از طرف آقای سلیمی به ایران ارزانی‌ شده شما چسبیدین به پشه‌!!!!
شنبه 31 فروردين 1392 - 22:34
afshinmiauuu - هلسینکی - فنلاند
کوروش باقری خیلی‌ بی‌ ادب هست،از قیافش پیداست مثل داگ دروغ میگه.. البته ایران هست دیگه طبیعیه!
یکشنبه 1 ارديبهشت 1392 - 00:10
shady_sho - تهران - ایران
پشت باقر ی به رضا زاده گرمه البته همون رضا دستمالچیو میگم واسه همین دم درآورده و فک کرده خبریه منم مطمئنم که سلیمی راست میگفت آخه چند نفر دیگه هم میگفتن که باقری بی ادبی می کنه چون مربی هست دلیل نمیشه که توهین کنه
یکشنبه 1 ارديبهشت 1392 - 09:56
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
تلفن ارزان - کیفیت برتر
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
جهت سفارش آگهی کلیک کنید
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
گروه "دولت اسلامی" شانزده روستای کردنشین سوریه را تسخیر کرد.
الیوت انگل: لازم نیست ایران درباره تروریسم به ما درس بدهد
وزارت ارشاد: هواپیمایی ایران ایر از هنرمندان عذرخواهی کند
هشدار نسبت به امضای تفاهم‌نامه تجاری با روسیه: روس‌ها بی‌وفا و غیرقابل اعتماد هستند
دستگیری بهرام رادان قلابی که 6000 دختر را فریب داده بود
ظریف بازرسی مجدد از پارچین را رد کرد
دستگیری گروهی در استرالیا به اتهام برنامه‌ریزی برای سر بریدن شهروندان.
جزییات ترور بانکدار مرتبط با بابک زنجانی در مالزی
ماجرای درگیری رسانه‌ای هاشمی رفسنجانی و مصباح یزدی چیست؟
علم‌الهدی: رهبری دستور داده سرعت اینترنت افزایش نیابد
فرانسه از هواداران سازمان مجاهدین خلق رفع اتهام کرد
داروهای تقلبی در داروخانه‌های آلمان.
روحانی جدیت آمریکا در نبرد با داعش را زیر سئوال برد.
حکم «هپی‌»های ایرانی صادر شد
همه پرسی استقلال اسکاتلند از بریتانیا آغاز شد
مرور روزنامه‌های صبح تهران: ‌پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳
اتهام "محاربه با خدا و فساد فی‌الارض" برای سه کشیش ایرانی.
قتل شوهر به دلیل ارتباط با زنان غریبه
سریال تکراری حمله کاربران ایرانی به صفحه‌های شخصی افراد مشهور/ این قسمت: گروزر
شوهر ساناز نظامی در قتل او گناهکار شناخته شد
مدیر تدارکات تیم امید ایران از اینچئون اخراج شد
گوشت بره با ادویه مخصوص
آبمیوه‌هایی برای تسکین سردرد
چرا هیچ وقت به وزن ایده‌آل نمی‌رسیم؟
متخصصان هشدار می دهند: مصرف قند باید بشدت کاهش پیدا کند - ویدیو
«یک خرس قهوه‌ای با ماده شیمیایی از پا درآمده است»
واکسن ابولا روی ۶۰ نفر در آکسفورد آزمایش می‌شود
فال روز پنجشنبه 18 سپتامبر - 27 شهریور
روزی یک صفحه شاهنامه، یک سوم تخفیف اجاره اتاق!
گرفتن عکس یادگاری از کودک خردسال در لبه یک صخره در ارتفاع ۶۰۰ متری
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
موتورسوار تصادف بد و فرود خوبی داشت
نشستن پروانه بر روی صورت استاد فلوت و باقی ماندن تا پایان آن قطعه موسیفی
خطرناک ترین روش برای اثبات قوی بودن در برابر ماشین در روسیه
ویدیویی مملو از انرژی مثبت برای شروع یک روز خوب , شاد و کامل
درک احساسات زناشویی از دیدگاه دکتر شهرام اسلامی
یک تکه از ایران در کلن آلمان.
مسابقه یک مرد با مترو از یک ایستگاه تا ایستگاه بعدی لندن
ترساندن دخترانی که در ساحل حمام آفتاب گرفته اند با یک عنکبوت سیاه بزرگ
سرو "سوشی" روی بدن برهنه دختران.
اسکاتلندی‌ها با چه ویژگی‌هایی مشهورند؟.
دوربین مخفی :" ترساندن مردم با لباس و حرکات یکی از بازیهای معروف کامپیوتری"
«رود دریای خلیج همیشگی فارس»؛ اثر الهام چرخنده
روش جالب یک دختر موتورسوار روس برای مبارزه با افرادی که آشغال در خیابان می ریزند
"آئروموبیل" : ماشین پرواز
دوربین مخفی : "سر کار گذاشتن راننده ها با طناب کشی خیالی"
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
باوفاترین مرد تهرانی کیست؟/ مردی که بعد از وفات همسرش نیز او را رها نمی کند! (231+)
مهمانداران قطار - عکس (179+)
روزی یک صفحه شاهنامه، یک سوم تخفیف اجاره اتاق! (179+)
روش جالب یک دختر موتورسوار روس برای مبارزه با افرادی که آشغال در خیابان می ریزند (147+)
عملیات پیشمرگ‌های کرد علیه داعش در موصل آغاز شد (132+)
خمیر مرغ ، ماده اصلی تشکیل دهنده سوسیس و کالباس چیست ؟! (109+)
گردشگران مرنجاب قربانی سودطلبی اپراتورهای تلفن همراه شدند/ وزیر ارتباطات پاسخگوی مرگ گردشگران است؟ (107+)
یک ایرانی به اتهام آدم‌ربایی و شکنجه تبعه آمریکایی به کالیفرنیا مسترد شد (94+)
معترضان اوکراینی نماینده پارلمان را به داخل سطل زباله انداختند (72+)
اوباما: به 'داعش' همان درسی را می‌دهیم که به القاعده دادیم (71+)
شوهر ساناز نظامی در قتل او گناهکار شناخته شد (70+)
نامه دراویش به خامنه‌ای: درهای زندان را به روی‌مان باز کنید تا به برادران‌مان بپیوندیم (63+)
اتهام "محاربه با خدا و فساد فی‌الارض" برای سه کشیش ایرانی. (63+)
حکم «هپی‌»های ایرانی صادر شد (63+)
نوجوان 17ساله:چون غیرتم قبول نمی کرد که خواهرم از راه رابطه بادیگران،پول در بیاورد، او را کشتم (58+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.