صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
زن جوان، خود و فرزندانش را به خاطر خیانت شوهرش کشت زن جوان، خود و فرزندانش را به خاطر خیانت شوهرش کشت

‌چهارشنبه 17 آوريل 2013 - 28 فروردين 1392

● حوادث
+ 36
رای دهید
- 66

زن جوان، خود و فرزندانش را به خاطر خیانت شوهرش کشت

انتخاب : یک زن جوان انگلیسی بخاطر اینکه همسرش به او خیانت کرده و قصد ازدواج با زن دیگری را دارد،خود و سه فرزند خود را کشت.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ "فیونا آندرسون" 23 ساله،ساعتی پیش از این اقدام در صفحه فیسبوک خود پیغامی گذاشت و نوشت: همسرم من و فرزندانم را ترک کرده و قصد ازدواج با زن دیگری را دارد.

این زن پس از کشتن سه فرزندش، خود را از بالای یک ساختمان بلند پرت کرد و خود نیز جان باخت.

ماموران پلیس پس از آنکه جسد این زن را روی سقف یک دستگاه خودرو پیدا کردند به محل زندگی وی رفتند و با جسد سه فرزند او روبرو شدند و البته در پزشکی قانونی مشخص شد او باردار است تا به این ترتییب در اصل او 4 فرزندش را کشته باشد.
ماموران پلیس محلی انگلیس پس از حضور در محل حادثه، اقدام این زن را فاجعه بار خواندند و اعلام کردند: اکنون در مراحل اولیه بررسی این پرونده هستیم و نمی توان اظهار نظر کاملی تا زمان آشکار شدن جزئیات حادثه مطرح کرد

کریک مک لیلاند به همراه فرزندانش

فیونا اندرسون , ساعاتی قبل از خودکشی در حالی که یک خرس پفکی متعلق به یکی از فرزندانش را به همراه داشت در خیابان دیده شد که به سمت خانه کریگ مک لیلاند می رفت

تصویر فیونا در مقابل آپارتمان کریگ

او کلید خانه خود را به شخصی داد تا آن را به دست آقای مک لیلاند برساند, خانه ای که او سه فرزند خود را در آن به قتل رسانده بود.

کمتر از دو ساعت بعد فیونا با پریدن از ساختمان بلندی خودکشی کرد.

زن جوان، خود و فرزندانش را به خاطر خیانت شوهرش کشتزن جوان، خود و فرزندانش را به خاطر خیانت شوهرش کشت

کریگ مک لیلاند به همراه مادرش

قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 36
- 66
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
azad Iran - وکفیلد - انگلستان
یعنی آخرین راه بود ؟؟ چه دنیایی شده
‌چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 21:02
mina minavand - هانور - آلمان
چه درد بدیست خیانت دیدن.
‌چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 21:50
اوا - شیراز - ایران
شوهره چه خوش تیپه. 4تا بچه تو این سن !!!!!؟
‌چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 21:54
truth is bitter - ویکتوریا - کانادا
واقعآ غمگین کننده است.
‌چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 22:00
rezamlove - ایران - ایران
حـ... پست
‌چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 20:33
hamilore - استنده - بلجیک
خیانت یکی از خصوصیات عادی در عصر حاضره.امّا آگاه باش که در روزهای آخر، زمانهای سخت پیش خواهد آمد.ه‌ه‌ ۲ مردمانْ خودپرست، پولدوست، لاف‌زن، متکبر، ناسزاگو، نافرمان به والدین، ناسپاس، ناپاک،ه‌ه‌ ۳ بی‌عاطفه، بی‌گذشت، غیبت‌گو، بی‌بندوبار، وحشی، دشمن نیکویی،ه‌ه‌ه‌ه‌ه‌ ۴ خیانتکار، عجول و خودپسند خواهند بود. لذت را بیش از خدا دوست خواهند داشته‌ه‌ه‌ ۵ و هرچند صورتِ ظاهرِ دینداری را دارند، منکر قدرت آن خواهند بود. از چنین‌کسان دوری گزین.ه‌ه‌ه‌.
‌چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 22:43
صمصام - سیدنی - استرالیا
hamilore:چیزایی که از روزای آخر گفتی یعنی چی؟ راستش خیلی چیزای ترسناکی بودند ولی من نمیدونم چرا تو همش خندیدی و اینا رو گفتی!! هر دفعه کلی ههههه کردی و حرفای ترسناک زدی!!!
‌چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 23:05
iran e azad - هورتن - نروژ
بسیار دردناک بود. در سال پیش یک هموطن ایرانی‌ هم در نروژ همسر،فرزندان خود که سه دختر بچه (نوزاد ۲ هفته ،۳ ساله و ۸ ساله) بوددند را هم کشت، متاسفانه تحقیقات کاملی هم در این مورد صورت نگرفت.اول جسد خانم ،فرزند ۳ ساله و نوزاد در آپارتمان آنها در اسلو پیدا شد و پس از چند روز جسد پدر خانواده و دختر بزرگش در یک دریاچه پیدا شد.امیدوارم روزی تحقیقی کامل در این مورد هم انجام شود. این عاقبت از بین رفتن اخلاق و اصول خانواده است که متاسفانه هم دامن طرفداران مطلق آزادی را گرفته و هم دامان برخی‌ از هموطنن در خارج و داخل ایران را هم گرفته است.ای کاش ما انسانها آزادی و رهایی از بند مسئولیت را با نابود کردن دنیای زیبای کودکان ، از بین نمیبردیم.
‌چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 23:28
aisa jijar - سمنان - ایران
چقدرتاسف بار...آخه اون طفهای معصوم چه گناهی داشتند؟!به احتمال زیادازافسردگی دوره حاملگی رنج میبرده که دست به همچین جنایتی زده آخه آدم سالم که خودش میدون وخالی نمیکنه واسه مرد هوسبازش...
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 00:26
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
عشق در شرایط حاد به یک نوع بیماری روانی‌ تبدیل میشود---ماجرا بسیار غم انگیز!! جای تعجب اینکه اگر این مرد به دنبال زن دیگر بود حامله کردن همسرش چه ترفندی بود!! طفلک کودکان!!!!!!
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 00:43
pezhman - وين - اتريش
بچه‌های بیگناه را چرا کشته؟!. ‌ای تو روح اینجور سیه .. پدره عیاش و خودخواه،. مادره از اون بدتر..احمق طلاق می‌گرفتی، بچه‌ها را هم می‌‌انداختی گردن باباشون
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 01:46
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
طفلی با صداقت رفته جلو تو این جوونی‌ ۴ تا بچه واسه شوهر بی‌ معرفتش دنیا آورده حالا شوهر هوسباز فیلش یاد هندوستان کرده، خوب حق داشته دیده دستش از زندگی‌ کوتاه مونده بیچاره خودشو خالص کرده، دیوونه شده زن بیچاره. من هم بودم خودمو میکشتم ،،، طفلک بیچاره. بهتر شد، دیگه زنده نیست عذاب بکش و تا آخر عمر افسرده باشه یا بچهاش زیر دست یه مرد بی‌ وجدان دیگه بزرگ شن. الهی بمیرم واسه یه همچین زنی‌ و اون بچه‌های دسته گلش. حالا شوهره میتونه با خیال راحت بره با کس دیگه؟؟؟؟؟ اتفاقا انتقام خوبی‌ گرفت. دنیا رو زهر کرد واسه شوهره که تا عمر داره عذاب وجدان داشته باشه.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 04:35
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
جنایت کار - احمق - دنیا دور تو نمیگرده - تو عشق شکست خوردی؟ به درک -- خودت را میکشی؟ به درک - با بچه‌های بی‌ گناه چیکار داری؟
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 06:16
raha1984 - هامبورگ - المان
۲۳ ساله با سه بچه و باردار هم بوده به اینها میگن BRITISH CHIPPY !! بچه های معصوم بیچاره
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 08:56
naele - دبی - امارات
حالا شما گیرتون کشتن بچه اس؟ زن بیچاره دچار بیماری روانی شده از عشق زیاد به همسرش حالم از مردای ایرانی بهم میخوره تو این موقعیت هم فکر بچه ان
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 10:16
Prince of darkness - دبی - امارات
خیلی غم انگیز بود...طفلهای معصوم..تاوان اشتباه والدین خود را دادند...
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 11:57
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
نگفتم در این قوم وقبیله ادمی که مغز ان درست کار کند پیدا نمیشود.نگفتم اینها مغزشان کوچک و خون بمغز این قوم وقبیله نمیرسد.نگفتم شما کمتر دز این قوم قبیله انسانی پیدا میکنی که بر اساس عقل و منطق زندگی کندانسانی که مدعی انسان بودن دارد وخود را دارای احساس و عاطفه میداند هیچوقت دست بکاری نمیزند که یک حیوان هم شبیه ان را انجام نمیدهد. یک زن که نقش یک مادر را برای سه کودک بی زبان دارد و محبت یک مادر ویا احساس یک مادر نسبت بکودکان خود که بالاترین احساس و پاک ترین احساس میباشد امکان نداردبا هیچ قیمتی بگذارد صدمه ای بکودکان ان برسد. یک لحظه بزندگی حیوانات دقت کنید و متوحه حرفهای من خواهید شد. این اکله دیوانه و احمق صاحب احساس و عاطفه نبوده تا بر اساس ان از خیانت شوهر خود دم بزند. رنی که برای کودکان معصوم و نسلبم ترین عضوو مظلو ترین عضو خانواده احساس و عاطغه ای ندارد چنین موجود بیماری نمیتواند ادعای احساسات بکند.این ضعیفه احمق رجاله و بی احساس اگر از نظر روحی و روانی سالم بود مثل تمام انسانهای سالم زنده فکر میکرد وتصمیم میگرفت. کشتن کودکان معصوم فقط از جانوران و درندگان سر میزند
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 12:41
Pezhman - وين - اتريش
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا. همزبان گرامی, در اروپا برعکس ایران, بچه مال دولت است.و والدین حق زدن وسوء استفاده از فرزندانشان را ندارند.اینکه به هر دلیلی من از سکس اجباری وخسته کننده با یک زن رنج میبرم راهش جدایی است نه اجبار و زور..آقا نمیتوانم, نمیخواهم, نظرم عوض شده....طبق قانون و طی قرنها و برمبنای تجربه تلخ تاریخی قانون بشری راه طلاق را باز گذاشته.نمیتوان انسانی را وادار به دوستداشتن اجباری کرد.کشتن این بچه ها نهایت ددمنشی وحس انتقامگیری این زن بوده. بدون پرسش از کودکان, آنها را بدنیا آوردن خود جرمی پنجاه پنجاه است.حداقل بگذاریم تصمیم دوم را برای زنده ماندن ویا مردن, خودشان بگیرند. راه خطا, به افراد ضعیف النفس نشان ندهیم وجان اینگونه کودکان را بخطر نیندازیم. این حرفتان که: من هم اگر بودم .........این یک حرف خطا وخطرناک وخودخواهانه است.امیدوارم تندی مرا بخاطر حفظ جان کودکان دیگر درک کنید وبه دل نگیرید.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 12:46
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
این زنیکه رجاله بی عاطفه و بی احساس لازم بود چند صباحی با ضعیفه های وطنی همنشینی میکرد و یاد میگرفت چگونه زندگی کند.این زنیکه بی پدر مادر قاتل و قاتل زاده میبایست از ضعیفه های وطنی میاموخت که: این خر نشد خر دیگر پالان میکنم رنگ دیگر.حالا متوجه هستید که این قوم وقبیله بی احساس و بی عاطفه دارای شریان های مغزی سالمی نیستند.حالا نتیجه میگیرید که این قوم وقبیله بر اساس عقل و منطق زندگی نمیکنند.زندگی اینها بر اساس ان احساس خشن ونیم بند انسانی است.حال متوجه میشوید این قوم و قبیله برای فرونشاندن ان افکار احمقانه خودشان دست بهر گونه جنایتی میزنند و یک دلیلی که فقط مغز معیوب اینها را راضی میکند میتراشند.کشتار کودک گاها از حیوانات هم سر نمیزند.این قوم و قبیله برای ان احساس بیمار گونه خود در کشورهای غریب بچه هایشان بامیدشیطان رها کردند و بدامن مردان غربیه میافتند. من صد مورد ان را در المان شاهد بودم و برای اینگونه جنایات خودشان هم هزاران دلیل میتراشند. اکثر جنایات های دنیا را این قوم و قبیله بی احساس مرتکب میشوند. باور کنید
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 13:03
sepherdad - سیدنی - استرالیا
نعل - دبی - امارات. درست صحبت کن، هر کس فقط اختیار جون خودش داره، فقط!
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 13:57
Pezhman - وين - اتريش
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان. دوست گرامی منظورتان از این قوم وقبیله چیست؟همه انسانها را میگویید یا فقط اروپاییان وعمدتآ مسیحیان را مدنظر دارید؟زیرا از این بدتر در ایران اسلامی اتفاق افتاده ومیافتد.عکسهای کودکان تازه بدنیا آمده درتهران که در جوی آب پرتاب شده اند موجود است.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 15:46
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
Pezhman - وین - اتریش میفهمم چی‌ میگین . بچه‌ها که واقعا بی‌ گناه بودن اما اخه اگه شوهره از زنه خسته بود دیگه واسه چی‌ ۴تا بچه رو دستش گذشته؟ باشه طلاق راه حله ولی‌ این دیگه چه کاریه که این‌همه بچه درست کنی‌ بد بگی‌ نمی‌خوام خسته شدم؟ خوب این خانوم هم افسردگی داشته از این‌همه زایمان و بچه داری. واقعا این اوج بی‌ معرفتیه
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 15:51
Pezhman - وين - اتريش
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا.. نظر دادن در این مورد بسیار سخته وباید دید تجربه وقانون ومنطق چه میگویند.قصد من به هیچ عنوان دفاع از این پدربی عقل وخودخواه نیست.حتمآ مرگ بچه هاش براش سخته واین را مادر بچه هاخوب میدانسته.اما مادره نمیباید بچه ها را میکشت.دولت آنها را نگهداری میکرد وکافی بود اولین بچه چهارده ساله بشود.تکیه گاهی عاطفی بود برای کوچکترها.بهرحال امیدوارم بزرگترها خود را صاحب جان دیگران ندانند.وما شاهد این گونه ظلمها جنایات علیه کودکان بیگناه نباشیم.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 18:54
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
بیشعور نفهم , بس که این اروپائی و آمریکائیها بچه هاشون را از سختی ها و مشکلات زندگی دور نگه میدارند و اصلا اجازه نمیدهند که کودکان با مفهموم مشکل و غم و بدبختی و شکست و فقر و نداری آشنا بشوند با اولین شکست و مشکل در زندگیشون میبازند و نمیتوانند با فراز و نشیب زندگی کنار بیایند و یا مبارزه کنندو تنها راه حل براشون خودکشی است برای اینکه ظرفیت هیچی را ندارند , روشی که بعضی ایرانیان هم در تربیت فرزندانشان بکار میبرند و بچه را در بهشت کاذب بزرگ میکنند فردا که پدر و مادر از بین رفتن این بچه هیچی از زندگی واقعی نمیداند و با اولین مشکل به بن بست میرسد, این خانم هم ظاهرا از همین نوع پدر و مادر در زندگی برخوردار بوده.
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 18:01
pasha2 - لوبک - آلمان
چرا همه دارن به این زن دشنام میدان ، مقصر اصلی‌ این مرد هوسباز است که باید به درک واصل میشد ،زن هم روانی‌ شده، باید میدونست بیشتره مردها اینجوری هستند، طفلک این بچه‌ها ...
‌پنجشنبه 29 فروردين 1392 - 22:53
pull.over - دوحه - قطر
نامردی کرد. ناراحت بودی خودتو میکشتی،چیکار داشتی به بچه ها؟! چطور دلت اومد اصلا؟! یعنی واقعا که خاک تو سرت کنند.
جمعه 30 فروردين 1392 - 02:27
Geelongcat - سیدنی - استرالیا
نعل - دبی - امارات--- چه بد هستند این مردهای ایرانی‌ که تو این موقعیت برای این ۴ کودک بیگناه دلسوزی کردند! مردهای ایرانی‌ بجاش باید دلشون به این جنایت کار روانی‌ می‌سوخت و دور خود پرستی‌ مثل تو بگردند!-- حق زندگی‌ کردن این بچه‌ها خیلی‌ خیلی‌ مهمتر از نیاز این قاتل (و تو) به عشق است.
جمعه 30 فروردين 1392 - 04:58
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
امیدوارم به این نکته دقت کنید --به ندرت!!!!!!!!! دیده میشو د که حتی زنان خوشبخت در اواخر دوران بارداری و یا آغاز وضع حمل دچار افسردگی‌های غیر عادی شده گاهی‌ خود کشی‌ کرده یا نوزاد خود را کشته اند!!!! در این مورد جدایی از مرد مورد علاقه به اضافه ی آن افسردگی به چنین جنایت وحشتناکی‌ منجر شده !! مثل یک معتاد شیشه یی که فرزند خود را در حالت خلسه به صورت قاتلی خنجر به دست می‌بیند و می‌‌کشد!!!
جمعه 30 فروردين 1392 - 11:15
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
یک مرغ که پس از خدود 20 روز تعدادی جوجه بدنیا میاوردو باپرندگان و مسئولیت پرنده مادر بمنظور اوردن دانه برای جوحه ها دقت کنید. ملاحظه خواهید کرد رفتار و کردار بعضی از افراد که نام انسان و یا مادر را یدک میکشند فقط درحد جانوران درنده است که نام بقیه انسانها را هم الوده نموده اند.یک مرغ را دقت کنید که چگونه بچه های خود را زیر بال و پر خود میگیرد تا حیوانات دیگر مانند گربه یا کلاغ صدمه ای بانها نرساننذ.با این محاسبه ساده ومعمولی یک قرد که بیشتر بیک کارحانه جوجه کشی شبیه است تا یک انسان صاحب شعورو بسیارساده بچه های بی زبان خود را نابود میکند و برای این افکار اجمقانه خود هم یک دلیلی بعنوان خیانت همسر میتراشد و دست بهمه گونه جنایت میزند و خود را هم صاحب احساس و درک میداند. کشتن کودکان معصوم انهم توسط مادر در حیوانات هم اتفاق نمی افتذ.این زنیکه اکله بی پدر مادر یا کارخانه جوجه کشی متحرک تنها چیزی که ندارد درک . شعور. احساس. عاطفه.معرفت مادر بودن است. این ضعیفه به گرگ گرسنه هار بیشتر شبیه است تا یک انسان یا یک مادر.دنیااز اینگونه حانوران بی احساس بسیار داشته و باز هم خواهد داشت
جمعه 30 فروردين 1392 - 13:01
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
Artemissا ارتمیس کامنت شما درست و منطقی است و اینگونه حرکات که از اینگونه افراد سر میزند بمعنی نرسیدن خون بمغز اینهاست که منجر بصدور اینگونه جنایات میگردد. یعنی درست مغز انها کار نمیکند ودرست فکر نمیکنند حتی اگر از نظر مالی در رده بالا باشند. ارتمیس این قوم قبیله بلا و مصیبتی هستند که بجان بشریت افتاده اند. و بدون وحود اینها هم زمین برای کشتزار و تولید مثل پیدا نمیشود. حز اینکه دانشمندان موفق بکشف یک نوع رمینی در حهت بار وری بشوند و بنی بشر را از دست این دیوانگان مجنون صفت نجات دهند. البته روی سخنم با دیوانگان و مجنون صفتان است.حالا انهائیکه یک دره عقل هم دارند پاچه ما نگیرند.والله ما که شانس نداریم
جمعه 30 فروردين 1392 - 13:14
ladygaga - باغ اباد - ایران
اخه یه دختر جوان 23 ساله با 3 تا بچه و یک بچه در شکم خیانت شوهر خوب معلومه که به سرش میزنه احتمالا بچه ها رو هم حق مسلم خودش دونسته و خواسته با اینکار از شوهر انتقام بگیره
جمعه 30 فروردين 1392 - 15:03
Uk London - لندن - انگلیس
کاملا اشتباه کرده هزاران حیف به فرشته هاى کوچک و خودش.
یکشنبه 1 ارديبهشت 1392 - 02:11
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
جهت سفارش آگهی کلیک کنید
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
کلاهبرداری سریالی با دلارهای کارتونی
درخشان: خدا را شکر توانستم پای قول و قرارم بمانم/ این کار را خیلی خوب یاد گرفتم؛ بردن استقلال
راز ناپدید شدن مرد میانسال در سینه زوج جوان
عالیشاه: دوست داشتم گلزنی در دربی را تجربه کنم/ وقتی گل زدم، کارت زردم را فراموش کردم
پلیس پسربچه حامل سلاح قلابی را در کلیولند آمریکا کشت
باشگاه استقلال:پرسپولیس با کمک جهانبازی پیروز دربی شد
فروش نقاشی منسوب به هیتلر در آلمان
کشف بدافزار جدید جاسوسی در جهان
رمزگشایی از قدیمی‌ترین جادوهای مصر باستان برای نخستین بار
تائید وجود سرطان واگیردار در طبیعت
فال روز دوشنبه 24 نوامبر - 3 آذر
غنچه قوامی به قید وثیقه صد میلیون تومانی آزاد شد.
قتل یک آهنگساز در کرج با 154 ضربه چاقو!
خواننـده مشهور ترک؛ مرگ پاشایی را تسلیت گفت
اوباما: در صورت توافقی تحقیق پذیر با ایران، کنگره را متقاعد می کنم
درخشان طلسم قلعه نویی را شکست/ پرسپولیس بی ستاره استقلال ستاره دار را 10 نفره برد
ادامه تحصیل در انگلستان
احتمال "توافق سیاسی" در آخرین لحظات مذاکرات هسته‌ای.
رهبر شیعیان معترض عربستان به "گردن زدن با شمشیر" محکوم شد.
آیا سازمان اطلاعات سپاه علیه روحانی 'وارد عمل' شده است؟
دیدار دوجانبه ظریف وکری پایان یافت؛‌ «بررسی سناریوهای مختلف»
قلعه نویی:بچه های ما از روی شکم سیری بازی کردند/همان طور که به بازیکنانم توصیه کرده بودم گل خوردیم!
سوال نمایندگان از وزیر اطلاعات درباره گزارش 'پروژه سپاه برای دولت روحانی'
سحام نیوز : افشای اقدامات دولت پنهان سازمان اطلاعات سپاه برای کودتای سردعلیه دولت
هما: قطعات بوئینگ را به نرخ رسمی خریدیم
احتمال عدم "توافق جامع" و تمدید مذاکرات قوت می‌‌گیرد.
بچه فقیرهایی که یک شبه پولدار شدند!
غنچه قوامی به یک سال حبس و دو سال ممنوع‌الخروجی محکوم شد
تردید هتل‌داران در ادعای پر شدن ظرفیت هتل‌های ایران برای سال ۲۰۱۵
حزب‌الله لبنان از تجهیز این گروه به موشک‌های «نقطه‌زن» ایرانی خبر داد
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
رکورد جالبی از پرش یک تریلی از سکو و عبور همزمان یک ماشین مسابقه از زیر آن
رقص و شادی دختران دبیرستانی در دوران قبل از انقلاب ۱۳۵۷ در آبادان
صحنه ای که می بینید فیلم سینمایی نیست , صحنه تعقیب و گریز پلیس و مجرم در روسیه است
شام ایرانی, فصل ٤ - با حضور اکبر عبدی , بیژن بنفشه خواه , فیروز کریمی و رضا داوود نژاد
معامله مواد مخدر در پخش زنده تلویزیونی!
با خونسردترین مرد جهان در روسیه آشنا شوید
یک روش متفاوت برای عزارداری عاشورا در یکی از شهرهای ایران
شکست ایران مقابل تونس در فینال دختر شایسته جهان اسلام .
از جریمه عجیب توریست‌ها در ونیز تا کشف راز موفقیت.
مجموعه‌ای از گالری‌های تصویری دویچه وله از آخرین رخدادهای هالیوود.
نجات مرد موتورسوار از چند میلیمتری مرگ
سوتی جدید جنتی در نماز جمعه - سیگار فیلیپ پولیس!
خنده دارترین استند آپ کمدی مهران غفوریان در برنامه خندوانه
کوچک ترین قهوه خانه ایران در دل بازار بزرگ تهران که 100 سال سن دارد
تماشاچیان کانادایی مسابقه هاکی , ادامه سرود ملی آمریکا را خواندند
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
گفتگویی با دختری که 17 سال کنار پاشایی بود (193+)
کوچک ترین قهوه خانه ایران در دل بازار بزرگ تهران که 100 سال سن دارد (175+)
خنده دارترین استند آپ کمدی مهران غفوریان در برنامه خندوانه (147+)
رقص و شادی دختران دبیرستانی در دوران قبل از انقلاب ۱۳۵۷ در آبادان (139+)
درخشان طلسم قلعه نویی را شکست/ پرسپولیس بی ستاره استقلال ستاره دار را 10 نفره برد (124+)
یک روش متفاوت برای عزارداری عاشورا در یکی از شهرهای ایران (108+)
رهبر شیعیان معترض عربستان به "گردن زدن با شمشیر" محکوم شد. (108+)
سوتی جدید جنتی در نماز جمعه - سیگار فیلیپ پولیس! (106+)
بچه فقیرهایی که یک شبه پولدار شدند! (86+)
خواننـده مشهور ترک؛ مرگ پاشایی را تسلیت گفت (84+)
تماشاچیان کانادایی مسابقه هاکی , ادامه سرود ملی آمریکا را خواندند (81+)
کارتن‌خوابی ۳ هزار زن در خیابان‌های تهران؛ “گرم‌خانه‌‌ای” برای زنان بی‌خانمان وجود ندارد (77+)
با خونسردترین مرد جهان در روسیه آشنا شوید (69+)
فروش کالباس گوشت خوک در تهران، کیلویی 47هزار تومان (60+)
موج بی‌سابقه پلمب کافه‌های مشهور در تهران؛ نیروی انتظامی ۲۶ کافه را پلمب کرد (60+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.