صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

جوابیه بابک زنجانی و افشای عکسهای حیرت انگیز او توسط بازتاب

بابک زنجانی، رانتخوار دانه درشتی که ظرف 5 سال به چندین هزار میلیارد تومان ثروت دست یافته است، در گفتگویی با سایت باشگاه راه آهن، کلیه افشاگری های بازتاب را علیه خود تکذیب کرده است.


 

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، بابک زنجانی که پیش از این گزارشهای متعددی درباره رانتخواری ها و معاملات پشت پرده وی در بازتاب منتشر شده بود، با آوردن اسم وی به عنوان آقای ز توسط آقای احمدی نژاد، وی را در سطح رسمی مطرح ساخت و سپس پس از دستگیری سعید مرتضوی، فیلم دوربین مخفی وی با مرتضوی که به صورت پنهانی ضبط و مونتاژ شده بود، در اینترنت منتشر شد.
 

اکنون بابک زنجانی سرانجام پس از دو ماه سکوت نسبت به مطالب منتشرشده درباره اش، در مصاحبه ای با سایت باشگاه راه آهن که باهمان پولها توسط وی خریداری شده، اظهار کرده است که وی تنها یک شهروند عادی می باشد.
 

بابک زنجانی همچنین اصالت تصویر وی به همراه حسن رعیت در جت اختصاصی خود در حال مسافرت از آسیای میانه به مالزی را تایید کرده و اظهار داشته است که چون بلیط هواپیما گیرشان نیامده، مجبور شده اند از جت خصوصی زنجانی استفاده کنند!
 

بابک زنجانی همچنین ادعا کرده که چون به دانمارک سفرنکرده و کراوات ندارد، پاسپورت دانمارکی وی جعلی می باشد که این نیز از دلایل فوق منطقی وی می باشد، البته وی در این مصاحبه، ناخودآگاه صحت گزارشهای «بازتاب» مبنی بر معامله ده هزار میلیارد تومانی با سعید مرتضوی و ارائه ال سی، ده ها برابر ارزش بانک خود را تایید کرده است.
 

در این حال بازتاب ضمن انتشار متن کامل توضیحات زنجانی که ادامه می آید، جهت مرور خاطرات وی، چند تصویر از زنجانی به همراه اسلحه هایی را منتشر می کند که اگر زنجانی مدعی نشود چون در این عکسها کراوات ندارد، فتوشاپ است، احتمالا خواهد گفت این تصاویر هیچ ارتباطی با فعالیت وی در مافیای آسیای میانه ندارد و مربوط به برنامه تفریحی شکارخرگوش می باشد!
 
 

  

 
 

 
مصاحبه زنجانی با سایت باشگاه خود درباره جت اختصاصی، معاملات نفتی، پاسپورت دانمارکی و...
 
جناب آقای بابک زنجانی در لیست تحریم ها نام باشگاه ورزشی راه آهن زیر مجموعه هلدینگ سورینت به چشم
می خورد ، آیا توضیحی در این خصوص دارید ؟

 بابک زنجانی :باشگاه راه آهن اولین باشگاه ورزشی ایران بوده و یکی از باشگاه های ورزشی قدیمی کشور می باشد و اصولا باشگاه ها و صندوق ها در دنیا به هیچ عنوان تحت هیچ تحریم و مسائل سیاسی بین المللی قرار نخواهند گرفت .
لذا نام باشگاه راه آهن فقط به خاطر اینکه در لیست شرکتها و موسسات گروه هلدینگ سورینت قرار داشته و به خاطر اسم من ، به عنوان شرکتهای تحت تحریم قرارگرفته ولی هیچ منع قانونی برای فعالیت خارجی ندارد .
 

جناب آقای زنجانی چرا نام شما در لیست تحریم های اتحادیه اروپا قرارگرفته ؟!
بابک زنجانی :شما بهتر می دانید که در حال حاضر ایران دشمنان زیادی دارد و به اسم تحریم ها سعی دارند از تلاش بازرگانان و کسانی که برای بازار کشور و به حرکت در آوردن چرخه اقتصاد آن حرکت می کنند جلوگیری کنند و این خود یک جنگ است . شرکت هلدینگ سورینت با توجه به فعالیت های تجاری خود در خارج از کشور دفاتر و کارخانجات و تجارتهایی متفاوتی را دارد که مورد توجه کشورهای غربی قرارگرفته و طبق معمول که از روی غرض ورزی با ایران و بازرگانان آن جنگ می کنند و به صرف شنیده ها و اخبار کذب ، بازرگانان ایرانی را گرفتار تحریم نموده و از فعالیت آنها جلوگیری می کنند .
در لیست شرکتهای تحریمی اتحادیه اروپا نام اینجانب ، برده شده که نام من اصلاً در آن شرکتها نبوده و فقط به صرف خبر کذب تحریم کرده اند و این غرض ورزی اروپایی ها را بیش از پیش به مردم ایران نشان می دهد .
 

آقای زنجانی آیا زمانی که نام شما در لیست تحریم ها قرارگرفت شما در خارج از کشور بازداشت شدید ؟!
بابک زنجانی :بازداشت ؟!؟!؟ هرگز چنین چیزی نیست من زمانی که در کشور امارات وارد شدم نام اینجانب در لیست تحریم ها قرارگرفت و متاسفانه ویزای اقامت امارات اینجانب همان روز به پایان رسید و مجبور به تحمل 10 روز اقامت در دبی بودم تا ویزای جدید را به من بدهند تا بتوانم از کشور خارج شوم و هیچ دلیل خاص دیگری  نداشته است .
 

 آقای زنجانی در شبکه های خارجی و بعضی ازسایتهای مجازی داخل کشور شما را متهم به خرید نفت و رانت خواری و غیره می نمایند ؟!؟ آیا صحت این موضوعات را تایید می فرمایید  ؟!؟
 بابک زنجانی : ببینید خوب تکلیف شبکه های ضد انقلاب و خارجی که معلوم است و نیازی به توضیح ندارد ، در داخل کشور هم من سایت قانونی مجازی ندیدم که چنین مسائلی را عنوان کند ، تنها سایت مجازی داخل کشور سایت بازتاب امروز بود که این سایت ثبت نشده و غیر قانونی است و طی استعلام های به عمل آمده از وزارت فرهنگ و ارشاد این سایت غیر قانونی و زیرزمینی می باشد و مسئولین آن با شبکه های خارجی در ارتباط هستند و مسائل کشور را با پولهایی که از خارج می گیرند طوری بحرانی جلوه می دهند که مردم را به گناه کردن و تصمیم نادرست در خصوص اشخاص سوق می دهد . پیگیری اینجانب در خصوص این سایت ادامه دارد و مدارک خوبی بدست آورده ام که از شبکه های سیاسی چون کانال 1 و کانال های منافقین پولهایی دریافت می کنند که به موقع در دادگاه ارائه خواهم نمود .


 آیا شما کار نفتی کرده اید ؟!؟ و باعث ضرر به کشور شده اید ؟! و این تحریم ها به این دلیل به شما حاکم شده است ؟!؟
بابک زنجانی :ببینید کشور قانون دارد و این طور نیست که یک وزارت خانه ای باری به کسی بدهد و بعد تحقیق کند پولش را چگونه خواهد گرفت  و ضرر و زیان ببیند اینها همه حرفهای این شبکه های زیرزمینی است .
 همانطور که گفتیم اینجانب بازرگان و تاجر هستم و بازرگان و تاجری که فعالیتهای  مناسبی داشته باشد اهل هر کشوری باشد برای شفافیت کارش باید گزارشهای کارهای انجام خود را به مسئولین کشورش اعلام کند و اگر غیر این باشد اشتباه است .  مسئولین کشور برای همین موضوع منصوب هستند و هر مسئول  نسبت به سابقه و تشخیص خود بازرگانان را راهنمایی و یاری میدهد و به صلاح کشور حرکت می کنند . لذا این حرفهای عنوان شده پوچ است و در خصوص تحریم که فرموده اید  بابت نفت صورت گرفته به اطلاع میرسانم من یک ایرانی هستم و یک ایرانی با قانون کشور خودش حرکت می کند هر بازرگان حقیقی و حقوقی مجاز به خرید نفت از کشورش میباشد و حتی فروش نفت را اینجانب در چارچوب قانون بین المللی انجام دادم زیرا  اتحادیه اروپا و آمریکا تعدادی کشور را به عنوان کشورهای معاف از تحریم برای مدتی معین اعلام نموده و اینجانب بار تجارتی خود را به کشورهای غیر مجاز نبرده و نفروخته ام  لذا این تحریم خلاف قانون وضع شده ی خودشان بوده است و در حال پیگیری آن میباشم . در خصوص رانت خواری من کلیه شرکتهای خود را از 15 سال پیش تک تک درست کرده ام و به هیچ کجا بدهی
  ندارم ، و اگر کسی احساس می کند رانتی استفاده شده حاضر هستم آن شرکت را کمتر از قیمت روز واگذار نمایم تا رانت هایی که مورد نظر شان هست به آنها منتقل شود .
 

آیا خرید و فروش نفت ضرر و زیانی برای کشور داشته است؟
بابک زنجانی :خیر چنین نیست و کشور قانون دارد و مسئولین مربوطه طبق قانون ،کار خود را انجام میدهند وحقی برای سوء استفاده هیچ شخص حقیقی و حقوقی در کشور اسلامی وجود ندارد .
 

در خصوص تأمین اجتماعی مسائلی عنوان شده که از شما نام برده اند و قرار بوده معامله ده هزار میلیاردی تومانی با تأمین اجتماعی انجام دهید ،  آیا این موضوع صحت دارد؟!؟
بابک زنجانی :  با توجه به تحریم های به عمل آمده مجبور بودم منابع خود رابه کشور منتقل و بهترین محل را صندوق تامین اجتماعی انتخاب نمودیم  . لذا از آقای مرتضوی تقاضا داشتیم برای جذب این سرمایه به داخل کشورکمک کند و در آن شرایط سخت ایشان نهایت تلاش را برای جذب این سرمایه و به خطر نیفتادن این مبلغ به عمل آوردند و نهایت تشکر را دارم ، از طرفی ایشان اعلام نمودند این صندوق امسال نیاز مبرم به منابع مالی جهت بازنشستگان و اعضاء تحت پوشش تامین اجتماعی را دارد و با توجه به کمکی که صندوق انجام داد قسمتی از منابع را به شرکتهای بحرانی تحت پوشش این شرکت تزریق و سهام دار شوید و قراردادی تنظیم و مقرر شد نسبت به تخصص شرکتها بررسی و این کار انجام شود . و مقرر بود صورتهای مالی آن به هلدینگ ما جهت بررسی ارائه گردد .
 

 جناب آقای زنجانی فیلم هایی از شما درسایتها و کشور پخش شده در خصوص روابط پشت پرده این موضوع آیا صحت دارد ؟!؟
 بابک زنجانی :این موضوع های منعکس شده حرفهای سیاسی است که رد و بدل می شود و من دخالتی به مسائل هیچکس ندارم . اما درخصوص خودم این موضوع را می توانم اعلام کنم که هیچ پشت پرده ای وجود ندارد و مسئولی برای انجام کار ما پولی نخواسته است ، حتی آقای مرتضوی مکرراً همیشه اعلام می نمود که از دربان این سازمان تا دفتر اینجانب اگر کسی یک جعبه شیرینی خواست حق دادن آن را ندارید ، آقای فاضل لاریجانی را هم من فقط 5 دقیقه در دفتر آقای مرتضوی دیدم و ایشان هم شخص بسیار محترمی بود و فقط آشنا شدیم و هیچ حرفی از ایشان نشنیده ام و بعید است که کسی در عرض 5 دقیقه آشنایی تقاضائی از کسی داشته باشد ، اما در خصوص این که کسانی برای همکاری با ما تماس می گرفتند در میان شرکتها و تجار خرید و فروش و حتی پرداخت کمیسیون به طرفین انجام می گیرد و کار غیرقانونی نیست و کسانی که به اینجانب مراجعه می کردند و قصد همکاری داشتند که هیچ ربطی به آقای مرتضوی و آقای لاریجانی نداشته اند . من فقط برای شفافیت کارم از آقای مرتضوی استعلام نمودم که آیا شما این اشخاص را می شناسید ؟! که ایشان همه را رد کردند . و تقاضا داشتند که من این اشخاص را به مسئولین اعلام کنم تا شبهه ای برای حرکت ایشان وجود نداشته باشد و این فیلم از ما ، همین موضوع را نشان می دهد که من اعلام کردم چشم می روم و می گویم که این اشخاص این مسائل را عنوان کرده اند . ولی نمی دانستم این فیلم برداری ضبط می شود و به عنوان یک مساله بزرگ از آن استفاده می شود .
اینجانب فقط یک بازرگان معتقد و متعهد به کشورم و به مسئولین کشورم احترام می گذارم و هیچ شخصی به اینجانب هیچ درخواست غیر عرف نداشته و حساب های ما شفاف است .
 اما مسائل دیگر به من ربطی ندارد و از آن فیلم ها اطلاعی ندارم .
 

عکس شما و آقای میرکاظمی در هواپیما شخصی جت دیده شده ، نظری دارید ؟!؟
بابک زنجانی : اولاً که این عکس ما در جت چیزی خلاف نیست ، دوماً اینجانب شرکت هواپیمایی دارم و هر کس که بخواهد
می تواند با ساعتی 2000 دلار هزینه کند و از این هواپیما استفاده کند و این نرمال است . آقای میرکاظمی هم از دوستان و تجار خوب است که ما در تاجیکستان پرواز برای رفتن به ترکیه پیدا نکردیم با این هواپیما رفتیم و عنوان این مسائل خیلی مسخره است ....
 

آیا شما پاسپورت دانمارکی دارید ؟؟
 بابک زنجانی :من تا کنون به دانمارک نرفته ام چه برسد به اینکه پاسپورت دانمارکی داشته باشم برای دریافت یک پاسپورت باید در یک کشور حضور داشت و سرمایه گذاری کرد از طرفی آنقدر این موضوع بد جعل شده که عکس من بدون کراوات به روی پاسپورت دانمارکی قرار گرفته !!  در حالی که یکی از قوائد دریافت پاسپورت های اروپائی بستن کراوات است از طرفی آن امضاء معلوم است توسط همان سایت های جعلی انجام شده زیرا من سواد خواندن و نوشتن اسم خودم را دارم و اشتباه امضاء نمی کنم .


 چرا سایت بازتاب مداوم ازشما مینویسد؟؟
 بابک زنجانی : حقیقتأسایت بازتاب امروز ، که شخصی به نام فواد صادقی در آن فعالیت دارد که رابطه آن با عناصر خارجی محرز است و ایشان تقاضای پول اخاذی دارد که نهایتاٌ در مراجع قضایی از ایشان به جرم کلاهبرداری اقدام شده ودر روزهای آینده نتیجه خواهیم گرفت .
 

آیا بانک شما در مالزی که تحت تحریم قرار گرفته 8 میلیون دلار ارزش دارد ؟؟؟  آیا ال سی گشایش کرده برای وزارت نفت ؟؟ و مشکل دار بوده است ؟!؟!
 بابک زنجانی :بانک مالزی فقط دریافت کننده ال سی است وال سی را ابلاغ میکند  و صادر کننده ال سی نیست . از طرفی یک ال سی که کانفرم شده   دریافت میشود حتمأ باید 100%پول آن تأمین باشد و ربطی به اعتبار بانک گیرنده ندارد تمام بانکهای دنیا مگر به ارزش بانک خود کار میکنند؟
 از طرفی این بانک با سرمایه 104 میلیون دلار ثبت شده و همیشه به تعهدات خود اقدام نموده و بدهی ندارد و نهایتاٌ سرمایه صاحب سهام این بانک در داخل کشور چندین برابر این ال سی ها می باشد و تمام ال سی ها بدون چون و چرا در زمان خود در حساب های شرکت نفت ( نیکو ) واریز گردیده . اعلام می دارم سرمایه هلدینگ این شرکت در داخل کشور چندین برابر معامله این بانک می باشد و مجموعه های هلدینگ حتی 1 ریال بدهی ندارد.
 

 جناب آقای زنجانی در اختتام حرفی برای گفتن دارید ؟؟!
 بابک زنجانی :من به عنوان یک تاجر حافظ منافع کشورم هستم و زیر پرچم ولایت فقیه کشورم کار می کنم ، تمام این شرکتها و شخص خودم را اگر لازم باشد فدای کشورم خواهم نمود و به ایرانی بودنم افتخار می کنم.

قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 204
- 43
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
kobalt - کرج - ایران
یه ضرب المثل قدیمی میگه ..ملا رو ببین ملت رو بچاپ.
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 17:13
شگفتا - تهران - ایران
"مسائل کشور را با پولهایی که از خارج می گیرند طوری بحرانی جلوه می دهند که مردم را به گناه کردن و تصمیم نادرست در خصوص اشخاص سوق می دهد "خیلی ...... که این جوری از مردم میکنی،بعدش کی بود کی بود من نبودم :(((((((آدم دیونه میشه از این همه بی شرفی
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 17:09
dark night - تهران - ایران
پس حتما داره سریال بازی می‌کنه؟،بابا این مموتی هر عیبی که داشته باشه لاقل به این جور آدما باج نمیده.
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 17:32
garmsari - یورک - بریتانیا
من که تو انکلیس ندیدم که براى passport عکس با کروات بخواند.دوست المانى هم دارم که او هم تاکذیب کرد.
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 17:37
hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
بابک زنجانی: من به عنوان یک دزد حفظ جیب خودم و زیر پرچم ولایت فقیه و رهبر دزد کار می‌کنم و تمام شرکتها و پولهایم را اگر لازم شد به خارج برده یک بیلاخ به مردم و رهبر و ولایت میدم. اینطوری بهتر نشد!!!!!!!
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 18:13
kobalt - کرج - ایران
شکار خرگوش با کلت و مسلسل اگه شکار آهو میرفتی لابد تانک میبردی و آر پی جی
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 18:02
smart292 - ونکوور - کانادا
علی‌ بابا(رهبر) و ۴۰ دزد بغداد
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 18:16
Big_bang - درتموند - المان
این حرف آخرش شدیدا بوی دزدی میداد. امیدوارم که موضوع فقط کلاه برداری بوده باشه.
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 18:55
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
تا حالا تاجر با اسلحه و مسلسل ندیده بودیم. در رژیم جمهوری اسلامی به قاچاقچی اجناس میگویند تاجر.
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 19:01
shivaa - تهران - ایران
اسلحه چرا دستشه؟ادم کشه اینم؟
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 19:16
be_pa.khaste - هارلم - هلند
اینرو باید پولاشنو گرفت از صبح تا شب سنگ بار بزنن.
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 19:52
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
دشمن دشمن دشمن از نوع خارجیش !!!!! همه زیر سر دشمن است تو ایران که کسی ....ندارد خارج هم که همه دشمن ایران هستند و همه مردم دنیا بیکارند و از صبح تا شب مشغول توطئه علیه ایران و ولایت وقیح هستند !!!!! چه توجیهات مزخرفی 34 سال است دنبال ضد انقلاب و دشمن فرضی هستند این بابا هم خوب دست همه را خونده از همین دری وری ها گفته !!!!!!!
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 19:58
فريادزيره آب - اهواز - ایران
زیرپرچم ولایت فقیح هستم ؛آخه چکاربه رهبر داری ؛تا گندشون درمیادسریع ولایت مدارمیشن؛من بدبخت باماهی 500هزار تومان دوست دارم بهترین زندگی رو واسه زن و بچم داشته باشم ولی 100افسوس
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 20:10
karkas - اصفهان - ایران
مثبت دادم چون زرنگی اما خوب افتادی وسط آخوند
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 20:44
احتراز - دورف - آلمان
در حالی که یکی از قوائد دریافت پاسپورت های اروپائی بستن کراوات است.این قواعد آرو ....در آوردی؟ الان پاسپورت اروپایی بیشتر صورت مشخصه هستش.کی‌ گفته باید کراوات باید داشته باشی‌؟
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 20:50
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
تو هیچ جای اروپا برای عکس پاسپورت الزامی به کروات نیست.
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 21:30
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
ماجرای کراوات و پاسپورت هم قانون جدیده که این ازگل ابلاغ کرده به اتحادیه اروپا
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 22:16
cornermentol - مالمو - سوید
یکی از قوائد دریافت پاسپورت های اروپائی بستن کراوات است!!!!. به حق چیزهای نشنیده!!! حال اگر بستن روسری بود یک جورائی می شد باور کرد
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 23:12
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
ساندیسی‌های نامحترم --منتظر ماله کشی‌ هستیم!!
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 23:32
Negah* - فرانکفورت - المان
کارنامه احمدی‌نژاد در هشت سال گذشته نشان می‌دهد که دولت چگونه به جای مبارزه با مفاسد اقتصادی، خود به فساد اقتصادی دامن زده است. دولت با سرکوب جامعه مدنی و رسانه‌های مستقل و باز گذاشتن میدان برای حضور نظامیان در عرصه اقتصادی، نهانخانه‌های اقتصادی نظام را گسترش داد تا دور از دیدرس ناظران، گروهی از نزدیکان به حکومت به ثروت‌های میلیاردی دست یابند.بابک زنجانی که به عنوان دلال نفتی شناخته می‌شود، از افراد نزدیک به سعید مرتضوی است ,بر اساس گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های داخلی ایران، بابک زنجانی مالکیت ۶۴ شرکت اقتصادی را در اختیار دارد و به عنوان واسطه نفت و قطعات هواپیما با دولت همکاری کرده است. او نیز همچون محمدعلی زنوری، یدالله روزچنگ، مه‌آفرید خسروی و حسین هدایتی در دوران احمدی‌نژاد به منابع مالی فراوانی دست یافته‌ است.اقتصاد بسته ایران که بر اساس اعلام بنیاد پژوهشی "هرتیچ" یکی از هشت اقتصاد بسته دنیا به شمار می‌آید، نهانخانه‌ای دارد که تلاش می‌کند آن را از دیدرس رسانه‌ها و ناظران مستقل پنهان نگاه دارد.
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 22:55
oghab - هلسينكي - فنلاند
http://ireport.cnn.com/docs/DOC-606777دوستان احمدی نزادسراغ اینهاهم میره ... لیستی که درخبرگزاری س ن ن امده فقط دارائی مجتبی امنه ای وبقیه غارتگران چقدر است ..
‌پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 23:27
a.ahooraei - کلن - آلمان
ایناهم میدونند واسه کی حرف میزنند و ترسی ندارند که دستشون رو بشه چونکه چهارتا عره عوره مملکت را می چرخونند و اطلاعی ندارند که در اروپا چیزی فراتر از دمکراتی منطبق بر جامعه شان را از کسی انتظار ندارند و خواستار نیستند که کسی با کراوات یا با افسار الاغش عکس بگیره. اون عکس فقط باید واضح و روشن و چهره واقعی شخص را برای شناسایی نشون بده. مردک این چرندیات را مایی که در اروپا زندگی می کنیم هم می خونیم چرا زر میزنی.
جمعه 20 بهمن 1391 - 01:32
paksan - آمریکا - آمریکا
آخه این عکسها انقدر واضح هستش که دیگه جای فکر کردن نمی زاره.مخصوصاً عکسهاش با حسن میرکاظمی که در زمان تقلب 88 کلی عکس روی موتورهای سنگین که داره کلتش رو می زاره توی کمرش و سرکوبهای اون دوره بود دیگه شکی نمی زاره که بیشتر کشتار 88 توسط این نیروهای سپاه که هم لباس شخصی هستند و در اقتصاد هم فعال و برای ظاهر سازی فرمانده مثلاً بسیج مسجد هم هستند که رد گم کرده باشند ولی اساس اینا تو کارهای پولشویی و خرید و فروش زمین و کارخانه و بیرون کشیدن پولهای میلیاردی از خزانه برای دولتیها به روشی که عادی به نظر برسه و البته پورسانهاشون هم میلیاردی اس.طرف از ترس چرت و پرت می بافه که عکس پاسپورت باید با کروات باشه و به نظر می رسه این یاور بخواد از ایران فرار کنه چون اوضاع خیلی وخیمه براش امیدوارم اون میرکاظمی و زنجانی بیفتن دست سی آی ای یکم دلمون خنک بشه
جمعه 20 بهمن 1391 - 03:49
jirjir - لاس وگاس - امریکا
جالبه نوچه های ساندیس خور خفه شدن پس کوشین همیشه اینجور مواقع خفه خون میگیرید چی شد ان انقلاب کوخ نشینان
جمعه 20 بهمن 1391 - 06:04
امرزش - ارومیه - ایران
با این همه شخصیتهای تاجر و وطن دوست مسلح ایران به دشمن خارجی نیازی ندارد، باباول کنید این کشور را ظرف چند سال کل سرمایه وداراییش به خارج منتقل،اشخاص نخبه کشته یا در زندان و........خلاصه ایران نابود؟
جمعه 20 بهمن 1391 - 10:29
Kamran631 - لیون - فرانسه
kobalt - کرج - ایران - بسیار به جا گفتی‌ دوست عزیز، درود بر شما.
جمعه 20 بهمن 1391 - 13:38
dara20 - تهران - ايران
شکی نیست که این مردک هم نظیر شهرام جزایری عمله رژیم است و تنها گرداننده و مدیر ظاهری اموال شخص یا اشخاصی‌ است که از اموال ملی دزدید آند و در داخل و خارج از ایران بنفع خودشان سرمایه گذاری شخصی‌ کرده آند. این عمله رژیم با این سّن کم حتی اگر ارثیه کلان هم میبرد باز هم نمی توانست تا این حد ثروت بهم بزند. سرکردگان رژیم برای اینکه از حملات افکار عمومی در امان بمانند و نقاب پاکی را بر صورت خویش حفظ کنند از وجود عمله‌هایی‌ مانند بابک زنجانی استفاده میکنند. این مزدور ثروت ملی را با کمک ملاها به غارت میبرد.
جمعه 20 بهمن 1391 - 12:58
potatis - مالمو - سوئد
dara20 - تهران - ایران.درود بر شما دوست عزیز، دقیقا دلیل این افشاگری ها همینه که مردم دزدان واقعی رو فراموش کنند (دزدانی که هی داد میزنند: آی دزد !)مثلا برادر خامنه ای شخصی هست که درآمد کل نفت ایران زیر دستشه، اما تاحالا به جز یکی دومورد کوچیک اسمی ازش آورده نشده. تمام مسولیت این گند کاری ها و دزدی ها و بد بختیهای مردم ایران مستقیم به دیکتاتور ایران برمیگرده، شخصی که رییس جمهور + رییس قوه ی قضایه + رییس قوه ی مقننه + رییس مجلس خبرگان + رییس شورای نگهبان + وزرای نفت +کشور +اطلاعات را مستقیما با نظر شخصی خودش انتخاب میکنه، اما تمام تلاش این موزی جنایتکار اینه که وانمود کنه هیچ کارست (این دقیقا چیزی هست که در پایگاه های بسیج یا مدارس به بچه ها یاد میدند که آغا کارش درسته و معصوم و مبراست از اشتباهات و از طرف خدا اومده و از اونجا ننش که دراومده یا علی گفته و باکرست! و علم لدنی داره و مقدسه و کوفت و ...ولی اطرافیانش به حرفش گوش نمیدند که سبب این اوضاع مملکت شده!)
شنبه 21 بهمن 1391 - 07:14
arash 11 - تهران - ایران
از این مردم خرتر جایی پیدا نمیکنن باید همچین هاپولی کنن همچی رو
شنبه 21 بهمن 1391 - 09:02
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
لایحه ممنوعیت ابزار «جمع‌آوری پنهان اطلاعات بدون مجوز» به مجلس رفت
پیشنهاد کره شمالی برای همکاری با آمریکا درباره حمله سایبری به سونی
پشتیبانی شورای مرکزی یهودیان آلمان از شهروندان مسلمان این کشور.
«در واکنش به راکت‌پرانی»، اسرائیل غزه را بمباران کرد
آمریکا یک زن مسئول اصلی برنامه‌ شکنجه ‌در سازمان سیا.
نامه ابراهیم یزدی به وزیر اطلاعات درباره خط مشی این وزارتخانه
مرور روزنامه‌های صبح تهران - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس
شروع بررسی حساب های مالی فدراسیون/ ابهام 300میلیاردی در مورد درآمد 50 میلیاردی!
قاتل باجناق آزاد می‌شود
بلاتر: فیفا در میزبانی جام‌های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ تجدیدنظر نمی‌کند
بازاریابی بیمه‌نامه‌های خودرو با جعل‌های ماهرانه
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
موافقت فیفا با انتشار یافته‌های گزارش فساد گزارشگر مستقل
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد
باز شدن قفل در 'خانه پدری'؛ پایان ۴ سال کشمکش بر سر ۱۰ دقیقه؟
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
تحولات خاورمیانه در سال ۲۰۱۴ به روایت تصویر.
مهمانی یک گربه برای 13 سگ
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد
"ساینس" ۱۰ موفقیت علمی سال ۲۰۱۴ را انتخاب کرد.
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (366+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (282+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (199+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (161+)
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست (126+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (122+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (119+)
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس (116+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (107+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (89+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (85+)
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش (83+)
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد (77+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (60+)
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد. (60+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.