صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

احتمال حمله نظامی سریع و محدود آمریکا به تاسیسات هسته‌ای ایران

بامدادخبر – دیوید راتکوف، کار‌شناس امور بین‌الملل که در دولت دموکرات بیل کلینتون خدمت کرده و ارتباط‌های نزدیکی نیز با دولت باراک اوباما دارد، در مقاله‌ای در نشریه آمریکایی فارین پالیسی نوشته که از «یک منبع نزدیک به مذاکرات میان کشور‌ها» اطلاع یافته حمله به تأسیسات هسته‌ای ایران هنوز در دستور کار مشترک آمریکا و اسراییل قرار دارد، و سران این دو کشور، «در زمینه یک حمله کوتاه با بیشترین کارآیی، به سایت‌های غنی‌سازی اورانیوم ایران، به اتفاق نظر نزدیک می‌شوند».
 
به نوشته‌ی رادیوفردا، دیوید راتکوف در این یادداشت که شامگاه دوشنبه (۸ اکتبر-۱۷ مهر) مدعی شده که رییس‌جمهوری ایالات متحده انجام یک حمله «به دقت جراحی شده علیه سایت‌های هسته‌ای ایران» را بررسی می‌کند.
 
نویسنده زمان تنها «دو ساعت» را برای چنین حمله‌ای در «خوش بینانه‌ترین» حالت و در صورت لزوم، تداوم آن تنها در یک یا دو روز، ذکر کرده است.
 
او در ادامه می‌افزاید: «حمله‌ای سریع و کوتاه نه تنها ناخوشایند نخواهد بود بلکه احتمال موفقیت آن نیز زیاد است و کار سایت‌های غنی‌سازی اورانیوم را فلج خواهد کرد و برنامه هسته‌ای ایران را سال‌ها به عقب برخواهد گرداند بدون آنکه به شهروندان ایران آسیبی برسد و منافعی نیز برای کل خاورمیانه در پی خواهد آورد.»
 
به نوشته فارین پالیسی، حامیان چنین طرحی می‌گویند که نتایج این نوع حمله برق‌آسا، «فرا‌تر از خاورمیانه را تحت تأثیر مثبت قرار خواهد داد؛ عراق را از نفوذ فزاینده ایران رها خواهد کرد؛ برای سوریه و لبنان بسیار مفید خواهد بود و حتی می‌تواند روند به اغما رفته مذاکرات سیاسی اسراییلی–فلسطینی را زنده کند؛ به کشورهای صادرکننده نفت از خلیج فارس اطمینان خاطر بدهد؛ و هم‌زمان، پیامی قاطع برای روسیه و چین باشد و هژمونی و برتری آمریکا را نیز در منطقه برای یک دهه آینده تأمین کند.»
 
دیوید راتکوف می‌نویسد که حامیان حمله سریع بر این باورند که هزینه‌های این نوع اقدام کم خواهد بود و از درگیر شدن عمقی آمریکا در ایران جلوگیری خواهد کرد به ویژه که اسراییل هرگز به تنهایی قادر به حمله نیست و اگر می‌خواست حمله کند، آمریکا را عمیقاً درگیر بحران می‌کرد. به خصوص که آمریکایی‌ها همواره گفته بودند که حمله به سایت غنی‌سازی اورانیوم فردو در دل کوه‌های قم، هرگز از دست اسراییل برنخواهد آمد و تنها آمریکایی‌ها با بمب‌های فوق سنگین خود قادر به این کار هستند.
 
آقای راتکوف احتمال حمله از راه به کار انداختن هواپیماهای بدون سرنشین به سایت‌های غنی‌سازی اورانیوم را هم مطرح کرده است.
 
او تاکید کرده که «اقدام نظامی، باید از جنس آمریکایی باشد؛ چه با همراهی اسراییل و کشورهای دیگر و چه بدون آن».
 
نویسنده‌ی مقاله در ادامه با اشاره به تازه‌ترین نطق میت رامنی، کاندیدای جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری ماه آینده‌ی آمریکا که روز دوشنبه در ویرجینیا ایراد شد، اظهار داشته که سخنان آقای رامنی و انتقادهای تند او از اوباما در رابطه با نحوه‌ی برخورد با برنامه‌ هسته‌ای جمهوری اسلامی، ممکن است که در تصمیم‌گیری اوباما برای رفتن به سوی حمله نظامی سریع علیه ایران اثرگذار باشد.
 
دیوید راتکوف احتمال داده که انتخاب گزینه «حمله جراحی» و محدود، آسان‌ترین راه برای تیم اوباما در خنثی کردن انتقادهای میت رامنی از سیاست‌های دولت اوباما در ارتباط با ایران باشد.
 
راتکوف در جمع‌بندی مقاله خود نوشته که «ابعاد حمله‌ای که عملی شود مهم نیست بلکه مسأله مهم فوایدی است که از آن به دست خواهد آمد؛ اینکه گزینه نظامی به یک ابزار دیپلماتیک و حتی یک ابزار سیاسی مبدل می‌شود».
 

قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 204
- 212
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
God bless America - لس آنجلس - ایالات متحده
خیال همگی‌ راحت هیچ اتفاقی‌ نمی‌‌افته
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 23:55
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
مرگ یه بار شیون به بار !!!! هر غلطی می کنید زودتر از مردم که صدایی بلند نمی شود !!!! اینقدر بدبختی کشیده اند و ضعیف شده اند که هیچ امیدی به آنها نیست !!!همه به نوعی دچار روزمرگی شده اند و هر کس فقط فکر این است که تا سرماه چجوری خود و خونواده اش را بکشوند !!!! با این قیمتهای سر به فلک کشیده دقیقه ای و کرایه خونه های سرسام آور شاید اینجوری مردم بتوانند نفس راحتی بکشند!!!
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 00:25
دل سوخته - اریزونا - امریکا
با هر گونه عملیات نظامی عیله تاسیسات ایران فقط ضرر آن دامنگیر ملت ایران رو میگیره ولی حالا که قرار به حمله هست لانه مسئولین حکومت هدف قرار بگیره هم خسارتی به اموال نخورده هم ملت ایران رو از شر اینها خلاص میکنید
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 00:18
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
این داستان آدامه سیاست خاور میانه تمیز است و دقیقا در یک جهت با حمله به عراق و أفغانستان . رسوندن وضع داخلی به وضعیت انفجار با تحریم و قطع دلار های نفتی و متعاقب با أون حمله سریع و متمرکز. چی میشد ما نفت نداشتیم آخه؟
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 00:35
dkdk - اسلیس - دانمارک
بازم چرت پرت گفتن‌ها شروع شد.همانطوری که بارها خود آمریکا گفته است ،اگر حمله‌ای از جانب آمریکا صورت گیرد بدون شک تمامی منافع و مراکز نظامی آمریکا مورد حمله ایران و حزب الله و سوریه و حماس در تمامی خاور میانه قرار خواهد گرفت که آمریکا اصلا اینو نمیخواد و اگر غیر از این بود چند سال قبل بوش آرزوی اینکار را داشت.ضمنا برست مردم با دولت مشکل دارند اما هر ایرانی با شرف و وطن پرستی هرگز دوست ندارد با خاک وطنش تجاوز کنند.حال بگذریم از ۴ تا ساده لوح و جاهل که آمریکا را ناجی میدانند!!!!! عجب ناجی که خودش اولین کشوری بود که در نهایت پستی و کثیفی هیرو شیمو و ناکازاکی را با تمامی زن مرد کودک و جوان را با بمب اتم خاکستر کرد و تا سالها کودکان معصوم ناقص بدنیا می‌‌آمدند دیگه از حمله به ویتنام و قتل عام مردمش و حمله به هواپیمای مسافر بری و به آتش کشیدن تمامی مسافران بیگناه وووو بگذریم.لازم نیست که حتماً عزیزتان در آن هواپیما تکه تکه شده باشد که از دولت آمریکا متنفر باشی‌. کافیه کمی‌ مطالعه کنی‌.مثلا کتاب جنایات بشری اثر هاربیک اندرسون را .بخوانید.کمی‌ فهیم بودن بد نیست
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 00:37
عشق من سیمان - تهران - ایران
ما ایرانیان مقیم خارج از کشور اعلام میکنیم هر وقت امریکا خواست به ایران حمله نظامی کنند تا اخرین قطره خونمان از ایران عزیز دفاع خواهیم کرد کاری باجناح چپ یاجناح راست نداریم فقط ایران برای ما مهم است
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 00:23
نه اینوریا نه اونوریا - بازل - سوئیس
خفه بابا انگار کشکه بزن بودبد شما دوقلوهاتونو با خاک یکسان نمیکردن.
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 00:24
metti - تهران - ایران
بسیار کوته بینانه و ابلهانه بود این طرح.واقعا امریکا با این همه پول و امکانات و صرف هزینه خیلی جاها ادمو نا امید میکنه.مثل روز روشن که ایران به محض اینکه مورد حمله قرار بگیره ولو حمله کوچک و هر قدر هم سریع در پی تلافی بر میاد و این تلافی هر چقدر هم که با توجه به توان نظامی بسیار بسیار پایین ایران کم و کوچک ابتدایی باشه ولی برای امریکا و متحدانش مخصوصا اعراب حاشیه خلیج فارس بسیار پر هزینه خواهد بود.تنها راه متلاشی شدن نظام در دستان مردم ایران هست البته با توجه به شرایط حاکم بر ایران کمک امریکا به ایجاد نا امنی ترور مسولین طراز اول مثل طایب ها و نقدی ها و...توسط اسراییل هم روحیه مردم رو در مبارزه بسیار بالا میبره و هم ترس رو به دل جوجه بسیجی های بو گندو میندازه در پس این نا امنی میشه حتی مردم رو با پشتیبانی افرادی که زندانی سیاسی بودن و سالها مبارزه کردن با این رژیم مسلح کرد و بعدش هم سقوط...
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 01:34
azadi-iran - وین - لااتریش
شما پاچه خوارها و مذدور رژیم طالبانی چرا پس همین حالا نمی روید در راه اربابتان کشته بشوید و حرفهای خود را به اثبات برسانید نه که در سویس و در ایران کرکری بخوانید
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 01:39
htafas - مادرید - اسپانیا
تو که تا آخرین خونت از ایران دفاع میکنی‌، چرا حالا نمیری با آخوندا بجنگی.؟ فقط از آمریکا نمیترسی؟ پسر شجاع
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 01:40
samuk66 - لندن - انگلستان
همش سر کاری یه هیچ حمله آای در کار نیست.
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 01:42
babak khoramdin - لیورپول - انگلستان
زهی خیال باطل ۱ تا ۲ ساعت زکی بعدش تشعشعا تش باعث مرگو میره هزاران ایرانی‌ خواهد شد و تازه بچه هایی که به دنیا خواهند آمد همشون مریض و ناقص خواهند بود من نمیدونم کدوم حیونی به این خبر مثبت میده
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 01:13
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
این طریق حمله را که من مدت‌ها هست پیشنهاد کرده بودم! به هر حال هر حمله به حکومت جهل+جنایت+اشغالگر+ آدمخور اسلامی ملایان فاسد+ حمله همزمان به طویلهٔ رهبری+ پایگاه‌های سپاه و بسیج فاشیستی+ حوزه لجن زار علمیه تروریست پرور جهت فروپاشی هر چه سریعتر نظام حیوانی- اسلامی از دیدگاه ما مردم شرافتمند ایران قابل ستایش خواهد بود. به امید آنروز.امین.
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 01:34
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
جنگ یعنی ویرانی ایران٬ جنگ یعنی تجزیه ایران ٬ جنگ یعنی نابود شدن مردم . هموطنان عزیز باور کنید این آخوندها هستند که بیشتر از هر کشوری بدنبال جنگ و خونریزی هستند٬ آخوندها از وضعیتی که در ایران بوجود آمده وحشت دارند و ترس سر تا پایشان را فرا گرفته ٬ ترسشان بخاطر اینکه مردم همه متنفرند از آخوند و گرانی پدر مردم را در آورده ٬ آخوندها میدانند که کاسه صبر مردم لبریز شده و فشار تحریمهای قبلی و سری جدید که چند روزیست اجرا شده در یکی دوماه آینده اقتصاد ایران را نابود میکند ٬ لذا آخوندها قبل از شروع قیام مردم و ترس و وحشتی که از قیام میلیونی مردم و سقوط حکومت دارند در اندیشه ورود به جنگ هستند تا بتوانند بمانند و دزدیهایشان را بکنند . برای آخوند و سپاه نامردان اسلام هیچ مهم نیست اگر ایران بخشهایی را از دست بدهد ٬ هدفشان ماندن و ماندن است
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 02:49
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
بزن داداش بزن نوش جونت. مملکت از این بیشتر خراب نمیشه، مگر اینکه این آخوند‌ها عبرت بشوند. تو این ۴-۵ سال اخیر که نفت ما تحریم پیدا کرده ۱۸۰ هزار میلیارد سالانه ضرر کرده مملکت. در صورتی‌ که جنگ ایران عراق ۱۲۰ هزار دلار سالیانه خسارت به مملکت زد. پس ما خیلی‌ وقت تو جنگ هستیم بخاطر این لج بازیهای آخوند ها. بزن آقا بزن ما پشتتیم!
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 02:56
Echooo - ونکوور - کانادا
باز این امریکأیها زره مفت زدن. کور خوندین که بخواهین با ایران طرف شین کثافتا آدمکش. شماها با تمام قدرتتون گفتین جنگ عراق ۳-۴ هفته طول میکش ولی‌ دیدین که ۵ سال مثل ساگ کشتنتن. امریکأیها کثافتا تا داشتن از ژاپن شکست میخوردن تو روز روشن بمب اوتم انداختن که در کمتر از یک ساعت ۱۲۰۰۰۰ نفر نابود شدن و دیگه اون زمینها قابل زندگی‌ و کشاورزی نیست. آخه کثافتا شماها جرات درین ۲ ساعت که هیچی‌ ۱۰ دقیقه نزدیک ایران شین تا ببینید که باید جنازه امریکأیهی کثیف، اسرائیل‌ها و هر حیون دیگه که بخواد با ایران طرف شه، مثله ماهی‌ باید رو آب با قلاب جنازه جم کنید. آمریکا و متحدانش در مقابل روسیه ، چین، نورث.کره و ایران هیچ پخی نیستن. مرگ بر امریکایی‌های کثیف که هم تو ویتنام، عراق، افغانستان و.. همه جا شکست خوردن. و هنوز وق وق می‌کنن. روزی که آمریکا یا اسرائیل با ایران در بیفتن آمریکا باید تاریخشو از دوباره بنویسه. آفرین به ایرانیان وطن پرست و مرگ بر وطن فروشان که مثله امریکأیها کثیف هستن. هاهاهاهااا
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 03:06
sia2012 - تهران - ایران
مدیریت جهانی !!ها ها !!!!
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 03:55
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
iran + israel + usa ۴ ever - مونیخ - آلمان ..یا تازه اومدی، یا من سعادت نداشتم قبلا باهات گپی بزنم. در هر صورت، هم با اسمت حال کردم، هم با نظرت. درود بر تو
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 04:24
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان ..حمله ۲ ساعته هست اما ایران جاودانه هست بعد از ۲ساعت باید چی بشه؟آیا حکومت ایران دست رو دست میزاره و سوختن مراکز هسته ای را تماشامیکنه؟ اگر یکی از موشکهای ایران به مراکز هسته ای اسرائیل بخوره آنوقته که باید یه چراغ قوه بگیری دستت و دنبال اسرائیل بگردی
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 04:40
zebbel - بوستون - آمریکا
تنها راه مبارزه با این حکومت انگل تقویت مخالفان هست. با حمله کاری درست نمی‌شه
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 05:10
دستان - تهران - ایران
جایی که لازم باشه جواب همه طیف داده میشه .چه کسانی که در ایران و خارج از ایران برای حمله کنندگان به کشور اگه جرات داشته باشند هورا میکشن که این افراد وطن فروش بی غیرت چون در زندگی انگلی و پوچی غلط میخورند و عملا بی استفاده و اویزون به این و آن هستند. طیف دوم کسانی هستند که با حمله لفظی به افراد وطن پرست و متعصب به خاطر عدم دستیابی به اهداف کثیفشان خیال میکنند قادرند در نیت و عزم افراد مصمم خلل ایجاد کنند که آنان هم ناکامان ابدی هستند .ودر پایان نیات و رفتار این دو طیف در جهت دشمنان ایران است ونوکری سابقه طولانی در بینشان دارد.
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 05:56
فقط ایران - تهران - ایران
شما لازم نیست ازمونیخ نظر بدی.احتمالا جنسش خوب بوده_چی میزنی بگوماهم بزنیم؟من موافق این نظام نیستم ولی اون نظامی که میگی احتمالا توی خونتون برقراره.شرایط فعلی ما اصلا خوب نیست ولی اصلا دلمون نمیخواد هیچ احمقی به ایران حمله کنه
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 07:08
h.tajvar - بروکسل - بلژیک
چرا بدتون میاد کسی که می‌خواد از کشورش دفاع کنه واستون گرون تموم میشه
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 07:09
shahram1 - دیترویت - آمریکا
عشق من سیمان - تهران - ایران عزیزدل برادر شما عشقت سیمان هست حالا کدوم سیمان خدا داند بعد تهران ایران کجا مقیم خارج هستی که میخوای تا آخرین قطره خون دفاع کنی البته من با دفاع از ایران موافقم اما دفاع از آخوند هرگز
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 07:45
mohd6161 - دبی - الامارات
امریکا بداند که هیچ غلطی نمیتواند بکند ما خدا داریم قدرتی که هیچ کس و هیچ چیزی نمیوته کاری بکنه
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 09:19
jahanara - لاهتی - فنلاند
بابا بزنید کار را تمام کنید حالا این ملّت که هر روز داره میمیره با این زندگی‌ که دارن پس بی‌ خیال ملّت حمله زود تند سریع
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 09:17
zcxz2323 - کویت - کویت
عزیزان هچکس دلش برای ایران و ایرانی نمی سوزد همه حرفها دروغ است اگر ایرانی اباد وسربلند می خواهید از خودت شرو کن می گویند دولت دولت کیست من وشما می شویم دولت اگر من وشما باهم مهربان باشیم وحقوق بکدیگر احترام بگزاریم خداوند شمارا سر بلند می کند
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 09:07
cisco_mha - تهران - ایران
شاید شروعش با آمریکای جنایتکار و اسرائیل فرزند حـ... بریتانیا باشد ولی پایانش با ایران و عودت هزاران جسد سربازان آمریکایی به تشریفات ! به خاک کشورشان است .
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 09:27
shana - خ - ایران
عربهای خلیج هم منتظر همین فرصت کوچیک هستند): .خدا نکنه
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 10:11
perser68 - فلوریدا - امریکا
از جنگ متنفرم و از آخوند جماعت دزد رمال کلاه بردار قاتل بیشتر!رامنی بیتجربه هست مثل بوش دیوانه،ولی‌ اوباما فهمیده که سر بزنگاه باید دونه دونه آخوندا رو تو اتاق خوابشون شکار کنه مثل بن لادن سادیسمی!
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 10:51
azadnik - کورن وال - انگلستان
امیدوارم که جنگ نشه، اصلا به نفع ملت نیست. ویرانی حاصل از جنگ قابل جبران نیست ):
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 11:13
perser68 - فلوریدا - امریکا
mohd6161دبی-- الامارت. پس خودت چکارهی؟دلت رو به خدای تو در آوردی خوش میکنی‌!خدای تو درآوردی اگه بود تا حالا اول تکلیف این ملا‌های آدم خور رو روشن کرده بود!
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 11:42
perser68 - فلوریدا - امریکا
IRAN +ESRAIL+ USAمونیخ آلمان. آخرش همین خواهد شد که میگی‌،یا توسط خارجی‌ یا خود مردم داخل!
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 11:45
سوییس - برن - سوییس
به امید روزی که از شر این حکومت خلاص بشیم،با حمله نظامی یا بدون آن،فقط خلاص بشیم.
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 13:17
danial nabi - استكهلم - سوئد
با اولین تیری که از طرف آمریکا و متهدان لاشخورش خلیج فارس تبدیل به قبرستان آمریکایی‌ها میشه، خود انگلشون هم میدونند، ضرر مالی میکنه که آنوقت´ت آمریکایی‌ها باید گوشت همدیگر رو بخورند، اقتصاد آنجا قدرت این کار را به آنها نمیدهد، پس بی‌ خیال جنگ، هیچ اتفاقی‌ نخواهد افتاد، انقلاب ۵۷ ۵۰۰ ساله میشود، این خط و این نشون.
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 20:27
kobalt - تهران - ایران
شلیک نکرده اقتصاد ما پوکید.
جمعه 21 مهر 1391 - 06:01
Ali cholagh khamenei - لندن - انگلستان
کسانی که به طبل جنگ میکوبند هیچ چیز براشون مهم نیست جز منافع اقتصادی.همین حکومت آخوندی جنایتکار اگر یک امتیاز ههم اقتصادی به غربیها بده اونها چشم رو هم میزارند و اجازه میدهند آخوند هر غلتی که میخاد با مردم بدبخت ایران بکنند. هیچ کدام نه غرب و نه حکومت آخوندی قابل اعتماد نیستند و مردم خود باید به فکر خود و آینده بچه های ایران باشند و دموکراسی را خود با کمک همدیگر بنا کنند. با تشکر از شما .
جمعه 21 مهر 1391 - 16:16
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
حریف پرسپولیس می‌خواهد با مهاجم تاتنهام به تهران بیاید/ لخویا قطر آده‌بایور را می‌خواهد
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود
وزارت ورزش و آخرین گزینه موجود / هدایتی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس
کیف‌قاپی‌های 4 دانش‌آموز سوار بر یک موتور
گلر پرسپولیس به دنبال رضایتنامه از پرسپولیس / نیلسون با گسترش فولاد تمام کرد
«سالمونلا» چیست؟
علائم کمبود آهن در زنان
آیا کورتون داروی بدی است؟
فال روز پنجشنبه 18 دسامبر - 27 آذر
شیخ حسین انصاریان:خیلی از زنان بدکاره را خودم شوهر دادم
علم الهدی: فسق‌ و فجورهایی در فرودگاه مشهد می‌بینیم
مشاهدات جالب روان‌پزشک سوئیسی از کنگره روان‌پزشکی در ایران.
برگزاری تور شب یلدا ممنوع شد
معاون اول روحانی: هنوز نگفته‌ایم چه سوء استفاده‌هایی در گذشته انجام شده است
آمریکا سفارت خود در کوبا را بازگشایی می‌کند
بحث و جدل پیرامون ورود یک ماده مخدر "کاملا قانونی" به بازار.
دلار آمریکا در بازار ایران به بیشتر از ۳۵۰۰ تومان رسید
سهم ایرانی‌ها در انتشار مقاله‌های علمی تقلبی
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف»
دفاع لاریجانی و نوبخت از فعالیت‌های اقتصادی قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت.
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
کارشناس مذهبی، داستانی از چشم‌چرانی با ذکر خدا تعریف می‌کند
تصادف دوچرخه سوار با یک آهو در جاده
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت
زندگی ایرانی در کشاکش سنت و مدرنیته.
از پل خواجوی اصفهان تا چهل برج بامیان.
آلمان و تنوعی که نمی‌توان از آن چشم پوشید.
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن
ویدیوی نگاهی به سال 2014 - تهیه شده توسط گوگل
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر
عنکبوت بزرگ یک مارمولک را زنده زنده خورد
افتادن کالسکه بچه بر روی ریل قطار در ملبورن استرالیا در پی چندثانیه بی توجهی پدربزرگ
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر (207+)
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (118+)
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن (90+)
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت. (88+)
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه (82+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (71+)
مرگ قهرمان وزنه‌برداری جام باشگاه های آسیا / میثم محبی دچار گازگرفتی شد (70+)
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی (70+)
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی (69+)
کشته شدن بیش از۱۳۰ دانش‌آموز در حمله طالبان به مدرسه‌ای در پاکستان (61+)
معرفی غذاهای سنتی افغانستان به جهان. (60+)
رفسنجانی: تنها گاهی قطعاتی از کوه یخ فسادها به مردم گفته می‌شود (51+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (50+)
اعلام آمادگی سومین بوش برای نامزدی ریاست جمهوری آمریکا (38+)
اسکایپ ترجمه همزمان می‌کند (37+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.