صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
گلشیفته فراهانی در فیلم سنگ صبور عتیق رحیمی گلشیفته فراهانی در فیلم سنگ صبور عتیق رحیمی

‌سه شنبه 11 سپتامبر 2012 - 21 شهريور 1391

● ویدیو کلیپ
+ 308
رای دهید
- 303

گلشیفته فراهانی در فیلم سنگ صبور عتیق رحیمی

بی بی سی : فیلمی از عتیق رحیمی، کارگردان افغان، در جشنواره تورنتو به نمایش درآمده که نقش اول آن گلشیفته فراهانی بود. این فیلم بر اساس رمان موفق 'سنگ صبور' ساخته شده. داستانی که چهار سال پیش جایزه ادبی گنکور فرانسه را نصیب عتیق رحیمی کرد و یکی از پرفروشترین رمانهای سالهای اخیر بوده.

جمال الدین موسوی نگاهی کرده به این فیلم.جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 308
- 303
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
OnLine. - تهران - ايران
واقعا راس میگه اگه گلشیفته نبود کدوم دختر افغان حاضر میشد این فیلم و بازی کنه.خوبه که تو بودی.............
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 00:10
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
دنیای اسلام یعنی‌ دنیای حماقت، فقر، بدبختی و بی‌ مغزی! فیلسوفها همیشه میگن ارزش یک ایدولوژی رو از پیامد هاش می‌شه ارزیابی کرد! تک تک کشور‌های اسلامی جزو گدا گشنه‌ترین مردمه جهان هستند. در فقره فرهنگی‌ و مشکلات دمکراسی غوطه ور شدند. بی‌ سواد‌ترین مردم جهان. شما برو از یه مسلمون از عربستان بپرد کهکشان چیه؟به خدا اگه بتونه ۱ جمله بگه بهت! اسلام انقدر بی‌ برکت هست و دین نفرین شدهٔ اسمانهاست در واقع که هر کشوری پاشو گذاشت دیگه درخت‌ها هم میوه ندادند! یعنی‌ روزگار هم قهر کرد با اون خاک و دیار! این دین اگر برای سعادت مردم اومده که چرا هرجا میره به نکبت میکشه کار مردم اونجا رو!؟
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 00:12
donald - هاسلت - بلزیک
خاک تو سر آین بازیگر که آبروی ایرانی‌ و دختر ایرانی‌ رو برده این خانم از هنر فقط روسپی گری یاد گرفته و ابروی هنرمندان را هم برده چرا کارگردان این فیلم از خود افغانستان یا کشور دیگه نتونسته بود هنرپشه انتخاب کنه،چون کسی نبود که این نقش رو بازی کنه چون اگر در افغانستان زنی‌ چنین نقش رو بازی می‌‌کرد مطمئن باشید سالم نمی‌‌ماند کم مانده بود افغانها دختران ایران را به مضحکه به گیرن که مطمئن باشد این طور می‌‌شود
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 00:21
baran828 - تهران - ایران
نمیدونم ولی فکر نمیکنم بازی کردن این فیلم کار راحتی بوده باشه.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 00:28
ذوالعلوم - اسلو - نروژ
همینکه افغانی به دمپایی می گویند نفربر کافیه که گفت فارسی بلد نیستند.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 00:33
donald - هاسلت - بلزیک
خانم فراهانی من به هیچ عنوان آدم مذهبی‌ نیستم ولی‌ جون مادرت هر جا میری نگو من ایرانی‌ هستم چون تو آبرو ایرانیها رو برده‌ای بابا مگر آقای فرهادی فیلم درست نکرد با جایزه اسکار برای همه افتخار آفرید بابا ایرانی‌ درسته که از اسب افتاده ولی‌ از اصل که نیفتاده
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 00:33
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
این خانم واسه من خیلی محترم بود. اما خوب مهم نیست مگه من کی ام که این واسش مهم باشه. موفق و موید باشه. منم یه چیزایی میگم ها, دنبال دشمن های بدکاره میگردم. من کاری به مذهب ندارم و اصلآ مذهبی نیستم و متنفرم از مذهب اما انسانها در طول تاریخ یه سری تجربیات آموختند که این تجربیات رهنمودهایی را برای زندگی به اونها میده و نباید این تجربیات را بی نتیجه دانست.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 01:11
ذوالعلوم - اسلو - نروژ
امیدوارم افغانیها بسیار خوب بفهمند و بدانند که اینکه خانم گلشیفتته فراهانی در یک فیلم افغانی بازی کرده هدفش چیزی جز دنبال کردن منفعت مالی نبوده است.این هدف هر هنرمند و هنرپیشه ای هست که هرجا از نظر مالی درآمدزا و پولساز باشه به اون کار هنری دامن میزنه. این در مورد خانم فراهانی هم صدق میکنه. وگرنه یک فیلم مزخرف افغونی کی لیاقت و شایستگی اینو داره که با نقش بازیگران ایرانی ساخته بشه...
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 00:29
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
اونایی که دارن بهش فحش میدن شعور و درکشون در حد انسانهای اولیست.این مزخرفات دورانش سر اومده.جالبه خیلی از این افراد بیسواد تو اروپا هم زندگی میکنن اما از امروزی شدن هیچ بویی نبردن.کسی تو هنر و فیلم اصلا به این چیزهای ابتدایی مثل شهوتی شدن و تحریک و اینا فکر نمیکنه چون تو زندگی عادی تامین هستن و براشون عقده نیست این چیزها.بخوره تو سرتون اون به اصطلاح آبرو تون و فرهنگ بدوی مسخرتون مونگول ها.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 01:25
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
الان مسلمون‌ها میان اینجا هرچی‌ از دهنشون در میاد به این خانم میگن. حالا چرا احترام نمیذارید بهش؟دوست داره هرکاری دوست داره بکنه؟ به من و شما چه ربطی‌ داره؟ ولی‌ تا ما بیایم‌ به اسلام یه چیزی بگیم، سریع ماله کش‌ها میان میگن به نظر ما باید احترام بذارید و به دین ما هیچ انتقادی نباید بکنید!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 01:49
JOOJE PALANG - استکهلم - سوئد
هنرپیشه فقط یه بازیگر ،چطور با. د‌‌‌ کا پریو بازی کرد همه حالشو‌ بردن و به‌‌ به‌‌ چه چه کردن ،حقا که از حزب .... یا همون بادین.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 03:08
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
من نمی دونم چرا همه به این هنرپیشه توهین میکنند این نقشی استکه این فرد بازی می کند همانطور که با خدا و ایمان بودن هم نقشی است که خیلیها بازی میکنند. تا این بنده خدا یه کاری میکند آبروی زنها و دختر های ایرانی تو دنیا میره ؟ نه بابا اگر قرار بود با نقش بازی کردن یه نفر آبروی یه ملت بره دیگه تو دنیا آبروئی برای کسی باقی نمانده بود.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 03:56
hamed0020 - قم - ایران
ذوالعلوم - اسلو- نروژ- فکر کنم شما اهل رشت باشید چون قبلنا ما شنیده بودیم رشتی به دمپایی می گویند نفربر حالا این که افغانی گفته نفربر فکر کنم به غیرت کاربرد اصطلاحی شما برخورده عیب نداره کوچولو!!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 05:33
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
donald - هاسلت - بلزیک آن کس که آبروی ایرانی‌‌ها را برده ، محمودِ بد دهان! خامنه‌ایِ قاتل ! احمد خاتمیِ روانی‌ ! لاریجانیِ دزد ، و.. هستند! شما بهتر است این ارجیفتان را خطاب به آنها بنویسید!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 05:38
souroosh - ساری - ایران
با تمام وجودم به گلشیفته بانوی پاک صادق احترام می گذارم. متاسفم برای مردم سرزمینی که خود در گرداب هزاران مشکل غوطه ور می باشند ولی برای صداقت و پاکی یک انسان نگاهی متعارض دارند. عجب سرزمینی که مردانش در خیانت به زنانشان زبانزد می باشند. مردانی که همسر دارند ولی چه در خفا و اشکار تمام افکارشان مزاحمت برای زنان و دختران می باشند. در سرزمین ایران در هر قشر اجتماعی مردان در مسیر سیطره بر زتان از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهند کرد. و چه جالب در مسیر انتقاد خود را دارای عدم مذهب معرفی می کنن تا شاید بهتر خریدار شود گفته هایشان. ای مردان با غیرت! نگران این بانوی پاک نباشید. شما می تواتید نگران سرزمینتان باشید که سالهاست اسیر خون اشامان می باشد ولی در گوشه ایی عزلت گزیدید و فرباد لنگش کنید را سر می دهید. جنایاتی که مردان ایران زمین با گرایشهای متفاوت انجام می دهند هیچ زن ایرانی انجام نداده است. گلشیفته ای بانوی صادق برای برای هر قدم در سرزمین ضلم باید تاوان داد و برای من تو یک بانوی پاک می باشی و با تمام وجودم به صداقتت احترام می گذارم.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 08:01
Dorssa - دورن - المان
بسیار عالی نقش افرینی کرده ، ایرانی ، امریکایی، انگلیسی، یا هر کشور دیگری هرکسی پا به حرفه هنرپیشگی میزاره باید بتونه واقعی جلوه بده ودر قالب نقش فرو بره وگلشیفته از نظر من از انجلینا جولی بهتره و متاسفانه با نظراتی که من خواندم بعضی ها به ایرانی بودن ربطش میدن مگر زمان شاه نقش افرینیهای گوگوش ، فروزان ، نوش افرین ... را فراموش کردند اگر خیلی از این موقعیت ناراحتن برگردین ایران و اقایون یک چادر دور زنانشان بپیچند ، امدند اینجا برای چی ؟ تحصیل ، کار ، زندگی واستفاده از دموکراسی مطمئن باشند ابروی دختر ایرانی توی ایران بیشتر در خطره فقط پنچ دقیقه توی جردن بری متوجه فرهنگ غنی موجود در ایران میشوید ، پس کسی حق نداره بدون دلیل قانع کننده ای کسی را استیضا کند قرار نیست فقط زنان مطرح شوند یک نگاهی به مردان در روزهای تابستانی اروپا در پارک بیندازید چشمشان چیزی را از دست نمی دهد هر وقت خودتان از گناه و الودگی پاک بودید نظر دهید ، چطور نظر دادن در جمع را ازادی میدانید ولی کار وحرفه یک هنر پیشه خوب را که انتخاب شخصی اش بوده را نه؟
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 09:22
souroosh - ساری - ایران
donald - هاسلت - بلزیک. تا چه اندازه یک انسان می تواند کوته فکر و خارج از دایره ادب باشد.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 09:31
Dionysos - پارسی - فرانسه
گلشیفته یک هنرپیشه واقعیه. هنرپیشه ای نیست که بتونه محدودیتهای دنیای عقب مونده اسلام رو تحمل کنه. برای هنر مرزی نمی شه قائل شد. کسانی که به گلشیفته فحاشی می کنند چیزی از هنر و حقوق فردی یک انسان نمی دونند یا عقب مونده و وحشی هستند.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 09:08
sepherdad - سیدنی - استرالیا
آدم بسیار مادی و کثیفی هست و صد البته طرفدارش هم همینطور.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 09:35
persocaine - تهران - ایران
ازش متنفرم !!! خیلی ازش بدم میاد !!! نفرات انگیزه !!! عقده ای !! ببخیشد من متوجه نشدم ، این خانوم هووی شماست یا اموال پدرتون رو خورده ؟ کار یک نفر میتونه به عنوان یک هنر برای ما جالب نباشه به همین دلیل توجهی به اون نمیکنیم و میگذریم ، ولی وقتی احساس تنفر از کسی میکنیم که در هیچ رابطه ای با اون نیستیم ، خیلی خوبه که این موضوع رو با یک مشاور رفتارهای اجتمائی درمیون بزاریم!!! من کاملا متوجه هستم که یک ایرانی اصیل، باید از عده ای متنفر باشه و از بقیه طلبکار ، که البته اگر این موضوع رو بهشون بگی توهین به اصالت و باورهاشون شده! ولی اگر این بانو مثل چند سال پیش هنوز شکل کلفت ها بود ، همه این خانوم ها که الان ازش متنفر هستن ، به به و چه چه میکردن ،شاید هم چون تفاوتی حس نمیکردن ، برای همین ،همه ما ترجیح میدیم تنها در ارتباط با کسانی باشیم و کسانی رو ببینیم که در رابطه با توانائی اونها ، ناتوانائی های ما نمایان نشه
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 09:47
negeen - کلن - آلمان
من به ۲ هنرپیشه ایرانی‌ احترام خاصی‌ میزارم،، ۱ خانم شهره آغداشلو،، ۲ گلشیفته فراهانی، دوستون دارم،، و موفّق باشین، و چشمه حسودا و بخیلاتون هم کور،،،
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 09:53
Dorssa - دورن - المان
بسیار عالی نقش افرینی کرده ، ایرانی ، امریکایی، انگلیسی، یا هر کشور دیگری هرکسی پا به حرفه هنرپیشگی میزاره باید بتونه واقعی جلوه بده ودر قالب نقش فرو بره وگلشیفته از نظر من از انجلینا جولی بهتره و متاسفانه با نظراتی که من خواندم بعضی ها به ایرانی بودن ربطش میدن مگر زمان شاه نقش افرینیهای گوگوش ، فروزان ، نوش افرین ... را فراموش کردند اگر خیلی از این موقعیت ناراحتن برگردین ایران و اقایون یک چادر دور زنانشان بپیچند ، امدند اینجا برای چی ؟ تحصیل ، کار ، زندگی واستفاده از دموکراسی مطمئن باشند ابروی دختر ایرانی توی ایران بیشتر در خطره فقط پنچ دقیقه توی جردن بری متوجه فرهنگ غنی موجود در ایران میشوید ، پس کسی حق نداره بدون دلیل قانع کننده ای کسی را استیضا کند قرار نیست فقط زنان مطرح شوند یک نگاهی به مردان در روزهای تابستانی اروپا در پارک بیندازید چشمشان چیزی را از دست نمی دهد هر وقت خودتان از گناه و الودگی پاک بودید نظر دهید ، چطور نظر دادن در جمع را ازادی میدانید ولی کار وحرفه یک هنر پیشه خوب را که انتخاب شخصی اش بوده را نه؟
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:05
perser68 - فلوریدا - امریکا
donaldها سلت بلژیک. تو چقدر دنیات کوچیکه،که فکر میکنی‌ حرکات و رفتار این خانم ابروی ایرانی‌ رو برده!واقعا تو بلژیکی؟ولی‌ همچنان با آدمها یه هم مسلک مثل خودت نشست و برخاست میکنی‌ اگه اونجایی!هر کاری که کرده به خودش ربط داره!هر وقت تو به اونجا رسیدی که تو دنیای ایرانی‌ مطرح شی‌ چشماتم بپوشون و یه کیسه بنداز سرت تا ابروی ایرانی‌ رو برگردونی!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:07
uuu.2010 - تبریز - ایران
درد ما پوشش خانم گلشیفته نیست، بدبختی ما حتی آدمهای بیشعوری مثل خود من هم نیست، ما از آنروز به خاک سیاه نشستیم که یه مشت موجود نفهم کوته فکر رفتند اروپا و آمریکا با مدرک دکترا برگشتن و ما مردم بیچاره اسمشون رو گذاشتیم روشنفکر و حرفاشون رو باور کردیم. ‫حسن این سایت اینه که فکر نکنیم هر کسی که خارج زندگی میکنه حتما آدم فهمیده ای هست. گاهی واقعا از اینکه از ایران رفته اید خوشحال میشوم. بیچاره خارجی ها که خاک اونها رو با وجودتون به لجن کشیده اید. ‫اگر رفتار ایشان خیلی به غیرت نداشتتون برخورده لطفا این غیرت رو در راه دختران ۱۲ ساله ایرانی که هر روز زیر دستان شیخک های امارات و گردن کلفت های حکومتی میافتند خرج کنید و بعدا به ایرانی بودنتون افتخار کنید و از رفتار این خانم خجالت زده بشید. .
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:07
perser68 - فلوریدا - امریکا
۳۳سال ناموس آبرو،برادر خواهر شنیدم حالم داره بهم میخوره!فقط هم از کشورهایی شنیده می‌شه که اسلام زده تو سرش!۳۳ سال ناموس و آبرو چه گلی‌،گندی به ما زد که آدم خجالت می‌کشه بگه ایرانی‌!حالا یه آدم دوست داره تو دنیای آزاد هر کاری می‌خواد بکنه و مزاحم کسی‌ هم نیست،شاید برقکی زده و چشم بعضی‌ هارو خط خطی‌ کرده،مقصر خودشونن که پوست ناموس و آبرو شون اونقدر کلفت نبوده!دنیا رو آب ببره بعضی‌ هارو خواب!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:16
donald - هاسلت - بلزیک
امید پور جلال لس آنجلس*ممنون از لفظ کلامت*بیشتر هنر پیشهای زن هالیوود در فیلمهایی که بازی می‌کنن در جایی‌ که آنها باید نقش سکسی یا برهنه شدن داشته باشن از پذیرفتن این قسمت خود داری می‌‌کنن و کارگردان مجبور هست از بازیگر بدل استفاده کند در صورتی‌ که این خانم انگشت کوچک آنها هم نمیشه این رو تو که در امریکا هستی‌ باید بهتر از ما بدونی*در ضمن گور پدر احمدی نژاد و خامنه‌ای که از این آشغالها حرف زد
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:17
myth-1 - منچستر - انگلیس
اقایان و خانمهای پاک و مومن .گلشیفته نقش بازی کرده میدانید یعنی چی یعنی یکجا تو یه منطقه یه اتفاقی افتاده ایشون نقش یه نفرو بازی میکنه نه ابرویی از کسی رفته نه کسی بی حیثیت شده.نقش بازی کرده بابا نقش بازی کرده.مادرمن اینجا میگه ایرانی هستم کسی نمیاد بگه خوب توایرانیه بد کاره هستی چون گلشیفته فیلم بازی کرده.اهان بزار اینجوری بگم.تعضیه تو ایران رفتین میگن طرف عثمان شده عمر شده ابوبکر شده این همونه.اخیش فکر کنم۱ درصد گرفتین جریانو.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:26
XMAN2 - کارا کاس - ونزوئلا
جون آقا جون اونایی‌ که سنگ ..شوفته رو به دل‌ میزدن کلاهشون رو بزارن بالاتر . بعد یه عمر رختخواب گرمکنی پیری پاتالهأی فرانسه ، نوبت عزیزان دربند افغان شده که شلوارشو از پاش درارن ، جناب (پاندورا ) کجایی‌ ؟!!! یادته با من کل کل میکردی ؟!!! حالا برو داییتو دیوونه کن . گلشیفته یه فیلم هم توی اردوگاههای امریکایی بازی کن جیگر ، اونجام چند هزارتا سرباز زنگ زده هست .
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:44
فامیله دور - تهران - ایران
منم مثل کارگردان فکر میکنم که هیچ دختر افغان ی حاضر نمیشد این نقش پر از صحنه ی سکسی رو بازی میکرد
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:47
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
donald - هاسلت - بلزیک ...ما از زمانی‌ که مسلمونها بر مملکتمون حاکم شدند به چنان ذلتی افتادیم که نه تنها از اسب افتادیم بلکه از اصل هم افتادیم! شما نگران خانوم فراهانی نباش، فکر این ننگی که اسلام به سر ما اورده با کل جهان مارو در انداخته باش!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:51
shakila99 - شارجه - امارات
خیلی هم دلش بخواهدکه در فلیمی بازی کرده که رومانش پرفروش بوده به احتمال زیاد این کار برای گلشیفته موفقیتهای زیادی را به همراه می آورد که صد البته نوش جانش واینکه همه ایرانی ها به این هنرپیشه ایرانی به چشم یک زن فاسد نگاه می کنند نشان از بی فرهنگی است که با ادعای فرهنگ بالای ایرانی هم خوانی ندارد بلاخره تکلیف را معلوم کنید شما مردمی با فرهنگ هستید یا نه ؟اگر هستید پس باید بفهمید که این یک نمایش است نه واقعیت در واقعیت این دختر کاملا با نقشی که بازی می کند فرق داردلطفا این را بفهمید واینقدر به دیگران وخودتان توهین نکنید این دختر ایرانی است وبا زبان فارسی صحبت می کند وکارگردان ونویسنده هم با همان زبان صحبت می کند حتما باید یک آمریکایی می بود که خوشتان می آمدواز دیدن فیلمش لذت می بردین
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 10:58
nowruz-57 - تهران - ایران
آیا ما فیلم‌های هالیوود نگاه نمی‌کنیم؟ آیا بابت هر فیلم که صحنه‌های نقطه چینی‌ دارد بازیگر زن آن را به صلیب میکشیم؟ آیا شرن استون آبروی آمریکا را برد ؟ آیا رمی شنایدر آبروی آلمان را برد ؟.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 11:11
donald - هاسلت - بلزیک
اونهایی که سنگ این خانم رو به دل‌ میزنن فکر کنم به مصاحبه کارگردان این فیلم گوش نکردند کارگردان گفت اگر گلشیفته نبود من این فیلم را درست نمیکردم یعنی‌ چی‌،،،یعنی‌ هیچ بازیگری نبود که این نقش رو بازی کنه بخصوص در افغانستان*به کسانی‌ که این موضوع بهشان بر خرده باید بگم شرمنده نمی‌‌دانستم با خانم فراهانی نسبت فامیلی دارند شاید خواهر و برادری یا مادر فرزندی
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 12:08
ggirl - فرانکفورت - آلمان
خوب که به طرز فکر اشخاص بیشتر احترام بگذریم ایشون یه دختر مجرد ، هنرپیشه و ساکن فرانسه هستند و داره اون‌جور که دلش می‌خواد زندگی‌ می‌کنه کسانی‌ هم که از ایرانی‌ بودنشون به خاطر گلشیفته فراهانی خجالت میکشند می‌توانند خودشان را با آقای احمدی نژاد معرفی‌ کنند چون ایشان هم شهرت زیادی دارند در ضمن گلشیفته هنرپیشه بسیار توانمند و خوبی‌ است
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 12:10
odin - انتورپن - بلژيك
donald - هاسلت - بلزیک و ahooraei - دوسلدورف - آلمان. من واقعآ فکر نمیکردم که هنر و هنرمند اینقدر بدبخت شده باشه که امثال شما دونفر هم در موردش لجن پاشی کنید. بقول دکتر اسماعیل خویی در مورد شماها میگه«هنرش کشتن هنرمندان» الان هم مهم نیست که شما دونفر چقدر تظاهر به مخالفت با رژِیم ارازل میکنید، مهم اینه که شما همون حرف ده نمکی و سلحشور رو میزنید و از ترس ترد شدن و انگشت نما شدن با عنوان زیبنده ساندیس خور و مزدور، اول ادای مخالفها رو درمیارین. کهنه شده. اما بعد از سی سال کار و تحصیل و تدریس رشته های هنری هنوز فکر میکنم هنردوستم نه هنرمند و به هنرمندهایی مثل گلشیفته و شاهین نجفی افتخار میکنم. نه مثل شماها و دهنمکی و سلحشور که یک کلاس اکابر هنری ندیدین اما ادعاتون با مبارکزاده الاغ کلنجار میره. خجالت بکشین از اینهمه لجن پاشیدن روی گلها و هنرمندها.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 12:36
asir@.P - پاریس - فرانسه
یهو رگ غیرتتون باد نکنه ادعای پسر خاله گی هم نکنید باهاش.حقتون همینه که به اراجیف همین آخوند ها که همش از زیر شکم حرف میزنن گوش بدید و یه نفعی هم به یک مشت مفتخور که دم به دقیقه یک فتوا از جیبشون براتون در میارن برسونید. حتی نمیتونید به بازی یک بازیگر در یک فیلم نگاه کنید بدون اینکه به سکس فکر کنید.فیلمه فیلم میفهمید یعنی چی؟ بازیگره بازیگر میفهمید یعنی کی؟! اگه قرار بود این صحنه ها تو فیلم نباشه که واقعیت به تصویر کشیده نمیشد!! امان از این ملت جوگیر!!امان .اگه نمیتونید با این صحنه ها جلوی خودتون رو بگیرید یک کم فیلم ایکس نگاه کنید نه از اینجور فیلمها!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 12:34
asir@.P - پاریس - فرانسه
خوب معلومه بازی نمیکنن!هنرپیشه افغان این فیلم رو بازی نمیکنه چون افغان ها از شما مذهبی تر و متعصب تر و زنان افغان محدودتر از زنان ایرانی هستند. حجاب و حقوق زنانشون رو ببینید دیگه لازم به گفتن نیست.امیدوارم هر مذهبی که فکر آدمی رو به هر طریقی محدود میکنه زودتر نابود بشه.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 12:43
perser68 - فلوریدا - امریکا
donaldها سلت-بلژیک و خیلی‌‌های دیگه. اینجا کسی‌ سنگ کسی‌ رو بسینه نمیزنه!من از آزادی دفاع می‌کنم و از خودم که فردا اگه شما منو هم به فرض مثال جایی‌ دیدی آبرو آبرو کنی‌!یعنی‌ چه!مگه مزاحم تو شده؟مگه حق تو رو خورده؟مگه با سرب داغ به مخالفاش جواب داده؟خوبه که با یه مرد عکس لختی ننداخته!خیلی‌ هم راست گفت،اصلا قرار نبود موضوع سیاسی شه!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 12:59
perser68 - فلوریدا - امریکا
SEPEHRDADسیدنی استرالیا. کسی‌ نمیدونه تو اونجا چه میکنی‌ ولی‌ وقتی‌ می‌نویسی،نشون میدی که خیلی‌ بیکلاسی!حیف از استرالیا که تو رو پناه داده!لیاقتت احمدی... دروغگو!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 13:04
odin - انتورپن - بلژيك
خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است.. فقط نگاه کنید ببینین کی از کجا این فحاشیها رو علیه هنرمند این ملت کرده! ایکس من از کاراکاس ونزوئلا! تعجب من از سایته که وقتی ما مینویسیم حضرت فلان برای هر کدوم از 9 همسرش درست مثل سکس شاپهای اروپایی و قلعه حجره ساخته، و هرشب در یکی رو میزنه کل متن سانسور میشه، اما وقتی یه فحاش بیتربیت میاد به یه هنرمند زجر کشیده و جان بلب رسیده این فحاشیها رو میکنه بلافاصله منتشر میکنین! این بیچاره ها با دیدن یه جوراب زنانه بفکر استمناء میافتن ،دیدن نقاشی و فیلم و مجسمه برای اینها و دینشان حرامه. نمیدونم چی از جون ما میخوان که اگه جهنم هم بریم باز میان دنبالمون و موس موس میکنن؟ بدبخت اگه دختر افغان نمیتونه بازی کنه بخاطر .... مثل شماست که میرین میکشینش. پای گلشیفته رو بخاطر این شهامتش باید بوسید که از صدتا چاقوکش لات ...شهامتش بیشتره.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 13:04
m.n.s - کرج - ایران
ذوالعلوم خیلی علم داری خودش میگه باعث افتخارم هست که درین فیلم بازی کردم اونوقت جناب عالی جوش میاری و بیک ملت همزبان و همسایه توحین میکنی برای اون کار اولش جوش نیاوردی؟؟ یا تو خود میدانی که ازین بد ترش دورو بر تو توی اسلو هست ؟ به اون غیرتی نمیشی اسمشو نیارم بهتره خودت خوب میدانی کی را میگم؟؟ همون حرف احمدینژاد آب را بریز اونجا که؟؟؟؟؟
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 13:11
samythekid - فرانکفورت - آلمان
از اینکه گفت اینجا هم مثل ایران باید تابع شرایط باشم خیلی‌ متاسف شدم. حالا که اینجا هم مثل ایران آزادی به معنی‌ واقعی‌ نیست پس بهتر نبود ایران میموندی و واقعا (!) طبق قانون ایران کار میکردی؟ دست کم از نظر بازیگری موفق تر بودی
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 14:44
dara72 - کی اف - اکراین
ponald-هاسلت -بلژیک و ahooraei-دوسلدورف- آلمان.شما در قاره ی آزاد چه غلطی می کنید ؟بهتر نیست با این طرز تفکرتان در سرزمین وحی ,عربستان یا همان جمهوری اسلامی خودتان سر می کردید و به اسلام خدمت می کردید؟عجیب است اینکه عده ای راه افتادند و مغز سنگ شده ی خود را به اروپا آوردند و اینجا دنبال قبله و وقت شرعی و اخلاقیات تهوع آور اسلامی می گردند.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 14:57
parvane - تران بیا - دانمارک
گلشیفته و گلشیفته درود تمام دخترانی که به جرم حجاب تحمیلی کتک خوردند وشکنجه شدند. بر تو و پدر بزرگوارت..................هنرمند شایسته آقای بهزاد فراهانی
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 15:07
reality check - تهران - ایران
با داستانهای ملانصیرالدین همگی اشنایی داریم قضیه این کامنتهاست.نگاهی به کامنتها بیندازید یه روز فحش و نفرین چرا یه ورزشکار دست نداد یه روز افرین به لخت شدن یک پرنس چون فقط مرد است و از اوقاتش لذت برده یه روز فحش و نفرین به هنرپیشه زن که جامه درید و نقش یک روسپی رابازی کرد می خواستید هنرپیشه مرد برای این نقش بیاورند!!!اگر کسی این نقش را نخواسته دقیقا به خاطر ترس و نداشتن اعتماد بنفس در مخالفت با جهالت اکثریت بوده . یه مقدار سرتان را از ان حباب بیرون بیاورید و از بیرون نگاه کنید .شما که دقیقا حرف های سلحشور را تایید میکنید!!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 15:09
lpeesheel - همیلتون - کانادا
ذوالعلوم - اسلو - نروژ ---. دوست عزیز اتفاقا من خیلی دوست دارم حرف زدنشونو. مثلا آقای کارگردان میگه " یگانه جایی که . " ما میگیم تنها جایی که ... فرقش اینه که ما عربی میگیم اونا فارسی!! نکته ی دیگه اینکه شما اول به افغانی توهین میکنی بعد بهشون توصیه میکنی که ... واقعا فکر میکنی اینجوری کسی به توصیه ی شما گوش میده و عمل میکنه!!!؟؟؟
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 15:27
wildpiony - بوداپست - مجارستان
یک مشت عقب مونده میان نظر چرت و پرت میدن!! همینا که انقدر جانماز آب میکشن از عالم و آدم کثیفترن.. همینا اگه ازشون بپرسی بازیگر مورد علاقه ت کیه میگن کیم کارداشیان!!. عزیزان دل امثال شماها فاحشه ی مغزی هستید و چون تو همه ی زندگیتون از حقوق انسانی محروم بودید الان این حق رو برای هیچ کس قائل نیستید.. من طرفدار گلشیفته بودم از درخت گلابی تا سنگ صبور.. شماهم انقدر چرت و پرت بلغور نکنید
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 15:44
ایران1435 - لامرد - ایران
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا که مسلمونا عقل ندارن؟؟؟!!!! .. یا خودنو زدی به نفهمی؟؟؟؟
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 14:58
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
odin-برو مصاحبه شارون استون و جولیا ربرتز را بخون و ببین چه جور واسه یک نقش از زیر 10 نفر رد میشن!!!!!!!!!!!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 16:29
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
Royan-خوب این خوراکی ها را می شناسی؟ از کجا؟ زاورکراوت را می شناسی؟ آفرین.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 16:34
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
odin- عزیز جون صبح که از خواب پا میشی یه نفسی از خودت بو بکش و ببین امثال تویی که از دهانشون پاکنده میشه, چه بوی تعفنی میده!! عبدالله جان, ما فیلمهایی مث برباد رفته و دکتر ژیواگو و بن هور و. و و. داشتیم که هیچ کس نه توی فیلم لخت شد و پیکر نمایی کنه و نه سکس علنی وجود داشت. احمد جون , اینها استفاده های سیاسی و اقتصادی هست که از امثال این و اون میکنند. به من و شما هم ربطی نداره.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 16:22
slayer - ژنیو - سویس
ذوالعلوم - اسلو - نروژ من می خوام بدونم خودت این فیلمو دیدی؟ آدم های مثل تو بخاطر ناهنجاری های اجتماعی که دوران کودکی در زندگی داشتند توهین می کنند و فقط فکشون کار می کنه نه مغزشون. محض اطلاع به دوستانی که رگ غیرتشون بالا زده میشه لطفا کنید و تو گوگل این دوتا اسمو (نسرین علوی و شراره (آیلار) دیانتی) سرچ کنید؟
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 17:16
caroline - تهران - ایران
افتخار ایران هستش. اگه جنبشو ندارید لازم نیست تیترو بخونید و در کارش دخالت کنید.. ....... موفق باشی‌ گلشیفته جان..
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 16:34
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
جای تأسف است!!! که ایرانی‌ دستش به ملای قاتل و پست فطرت نمیرسد بند کرده به هنرپیشگان نویسندگان و خوانندگان!!! گاهی فکر می‌کنم این گفته ی --هگل.....صد در صد---شامل حال اکثریت ایرانیان است(((هر ملتی‌ لایق حکومتیست که بر او حاکم است)))))
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 18:46
نرگسس - بلخ - افغانستان
ذوالعلوم.. از آن دو علمی که میگه یکیش اینه (افغان ها به دمپایی میگن نفربر)
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 19:05
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
odin-جلو اسمت یه دکتر هم بنویس که عقده ها نترکه, می بینی تفاوت انسانها را , شما دنبال اینی که بگی 30 سال درس خوندی و واسه خودت تیتل درست کنی, با وجودی که نمی دونی شخص مقابلت کی هست؟ به نوشته من توجه کن ببین شما ساندیسی برخورد میکنی یا من؟ اونی که به ما............همون کلاغه که خودت میدونی. به گفته بازرگان.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 16:27
biseda91 - سوئد - مالمو
منتظر پرنتیم مثل آیلار
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 19:56
elief - ایذه - ایران
شمابه نویسنده ،کارگردان وشجاعتشون توجه کنیدکه چطوربدبختی وفسادرابه نمایش گذاشته ...به نظرمن گلشیفته یک هنرپیشه است مثل هنرپیشه های زمان شاه حالا اون تقصیرکاره چون توزمان خمینی به دنیااومده من که به همشون احسنت میگم
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 20:03
goleshab - اوگسبورگ - المان
خاک عالم بر سرت چون یک زن فقیر افغان هم حاضر نبود این نقش را بازی‌ کند ولی‌ تو کردی .!کارگردان هرچی گشت بهتر از تو کسی‌ را واسه لخت شدن و نمایش دادن آن هیکل زشتت پیدا نکرد.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 20:33
goleshab - اوگسبورگ - المان
دماغت هم که میخارونی !!!!!!!!!مبارکه.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 20:35
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
dara72 - کی اف - اکراین/اگه میخواستم مث امثال شما از کیسه این بیت شارلاتان بخورم که مث تو و امثال والدین بعضی از شماها تا اونجایی جا داشت از کیسه بیت المال این ملاها خوردید و حالا اومدید توی خارج و فکر می کنید دمکراسی یعنی هرج و مرج و فساد شخصی و اجتماعی. اگه لخت شدن خوب بود که ملکه انگلیس هم باید لخت بشه و زن اوباما هم سینه هاشو بیرون بندازه. این فرهنگ را واسه عره عوره هایی مث شما بنا کردن که سرتون را به همین چیزها گرم کنید. من مث شما دیروز از کشور نزدم بیرون و شاید تو بدنیا نیومده بودی که من اینجا بودم اما هنوز همون جوان دوران پیش از انقلابم و خودمو گم نکردم. اینایی که 30 سال پیش زدن بیرون و فرار کردن , خوب میدونن من چی میگم و نه امثال تو که واسه .... اومدید.
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 22:10
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
ایران۱۴۳۵ - لامرد - ایران . بله درست فهمیدی.. البته مسلمون میگم نه مسلمون زاده. چون همه مسلمون‌ها بچه‌هاشون هم باید مسلمون بشوند وقتی‌ به دنیا میان و اگر بدن دینشون رو عوض کنند کشته میشوند ( ارتداد)! پس اونا رو نمیگم. ولی‌ کسی‌ که فکر کنه یه نفر ۱۴۰۰ ساله پیش اومد، از طرف خدا %۴۰ مالیات جمع کنه ( %۲۰ خمس + %۲۰ ذکات) و به زنانِ مردم تجاوز کنه، و هزاران هزار آدم بکشه، واقعا از طرف خدا بوده، بله این عقل نداره! کسی‌ اگه بره قران سورهٔ نسأ آیه ۲۴ رو بخونه که میگه : " زنان شوهردار (بر شما حرام است؛) مگر آنها را که (از راه اسارت) مالک شده‌اید؛ (زیرا اسارت آنها در حکم طلاق است؛) " و هنوز انکار کنه محمد و دار و دستش نمی‌رفتند مردم رو بکشتند و به زنانشون تجاوز کنند، بله این عقل نداره!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 22:51
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
ایران۱۴۳۵ - لامرد - ایران . این یکی‌ رو هم دلم نیومد نگم: کسی‌ که بره سورهٔ توبه آیهٔ ۵ رو بخونه که میگه : "(اما) وقتى ماه‏هاى حرام پایان گرفت، مشرکان را هر جا یافتید به قتل برسانید؛ و آنها را اسیر سازید؛ و محاصره کنید؛ و در هر کمینگاه، بر سر راه آنها بنشینید! هرگاه توبه کنند، و نماز را برپا دارند، و زکات را بپردازند، آنها را رها سازید؛ زیرا خداوند آمرزنده و مهربان است! (۵)" و فکر کنه که محمد مردم رو نمیکشت بخاطر اینکه زکات بگیره ازشون، بله واقعا احمق هست! ۱۰۰۰ تا دیگه می‌تونم مثال بزنم برات، ولی‌ "تو خود از این پند بگیر‌ ,ای دوست"!
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 22:58
caroline - تهران - ایران
می‌شه خفه شید و پشت سر کسی‌ بدگوی نکنید؟ بی‌ جنبها!!!! شماها مغز تون عیب داره اونم شدید... به جای این کارا برید یه کم کتاب بخونید بفهمید این آخوندا با مغزی فندقی تون چی‌ کار کردن!!!!مال خودش به کسی‌ مربوط نیست. از حسودی دا رین میترکین
‌چهارشنبه 22 شهريور 1391 - 23:46
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
odin-اگه هنر اینه , که پورنو استارها از همه هنرمند ترند. اگه توجه کنی اغلب هنرپیشه های خوب جزو هنرمندانی بودند که سعی کردند با هنرشون مشهور بشن و نه با نمایش جسمشون.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 00:24
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
odin-عبدالله جون, ما فیلمهایی مانند, برباد رفته , بن هور , کازابلانکا, دکتر ژیواگو و خیلی های دیگه داریم که منحصر به فرد بودند و به یاد ماندنی. در این فیلمها نه کسی برهنه شده بود و نه کسی کس دیگه را می مالید اما بی نهایت زیبا و پر خاطره. حالا اگه خوبه .. . بفرست که ادامه بدن و به من هیچ ربطی نداره و این عقیده من است.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 00:16
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان/ حول شدی هذیان میگی , چوب را که برمیداری گربه دزده حساب میاد دستش شاید از اینکه من فهیمدم نقش مذهبی بازی میکنی و جانماز آب میکشی حالت بد شده و به هذیان گفتن افتادی وگرنه من توهینی به کسی نکردم.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 03:08
JOOJE PALANG - استکهلم - سوئد
نقل علی‌ ،محمد نمیکشت ،نه برای اینکه ذکات بگیره بلکه ،۴۰ تا ۴۰ شونو می‌خواست،اگه عکس این خانم محترم لخته و بده ،پس شماها چقدر ل،ش.....هستید که میرید و نگاه می‌کنید،
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 03:09
dkdk - اسلیس - دانمارک
چقدر حقیر.ذلیل.کثیف.پست و فرومایه هستند افرادی که آزادی با آن همه جنبهای زیبایش را تنها تنها در لخت شدن.عریان بودن.سکس.مشروب.دیسکو.و بی‌ بند باری می‌دونن.جالب اینجاست که آدمهای محجوب و شریف را امّل و عقب افتاده می‌نامند،و هرژگی.بی‌ بند باری، و بی‌ ناموسی را فرهنگ بالا می‌نامند.ای‌ بمیرند کسانیکه باعث شرمساری و زجر پدر و مادرشان میشوند.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 03:18
Taraneه - کبک - کانادا
خانم گلشیفته تو آزادی که خودت دربارهٔ خودت و زندگیت تصمیم بگیری. به نظرم بازیگر توانایی هستی‌، اما‌ای کاش بجای انتقاد از کسانی‌ مثل آقای فرهادی کمی‌ فکر میکردی که بازی در فیلم کارگردانان قوی مثل او بوده که از تو بازیگر توانایی ساخته، اما حس من از صحبت‌هات مثلا این که خانم حاتمی نقشی‌ بهش پیشنهاد نشده اینه که خودت و هویتت رو ‌گم کردی، وگرنه گرفتن نقش در فیلمی که هیچ زن ایرانی‌ و افغانی حاضر به ادای نقش درش نبوده دلیل بر برتری شما نیست اگرچه نقشت رو خیلی‌ خوب ایفا کردی.حس مکنم دوران سختی رو طی‌ میکنی‌، بالاترین هنر یک انسان بدست آوردن قلبها در کنار موفقیت و پیروزی خودش هست.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 05:26
sepherdad - سیدنی - استرالیا
پرسر۶۸ - فلوریدا - امریکا. فعلا تو به همون شغل شریف!! توی فلوریدا افتخار کن نگران من نباش!
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 08:06
sepherdad - سیدنی - استرالیا
گلشب - اوگسبورگ - المان. فرانسه است دیگه!! آدم توی فرانسه که رفت به خاطره پول لخت میشه جلوی دوربین با افغانی‌ ها می‌خوابه, دراگی میشی‌!!!!!!, بی‌ ظریفت خاک بر سر این‌همه مسلمون توی فرانسه رو ندیده، یه مشت آدم هرزه هم ازش حمایت می‌کنن جو گیر شده.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 08:28
asir@.P - پاریس - فرانسه
a.ahooraee درسته که این فیلمها که نام بردید بر اساس داستانهاى به یاد ماندنى و بزرگ هستند ولى آیا ما هنوز در اون زمان زندگى میکنیم و زندگى زمانِ حال شباهتى به اون زمان داره؟! شاید شما از اون دسته از آدمها باشید که از یک دوره زمانى خوشتون بیاد و دوست دارید در اون زمان زندگى کنید ولى در دنیا همه چى در حال تحوله حتى داستانها و بخاطر همین تحول هستش که داستانهاى ١٤٠٠سال پیش هم تا حدودى احمقانه به نظر میاد.در ضمن ملکه انگلیس یا میشل اوباما بازیگر فیلم نیستند که بخوان نقش بازى کنن ولى اگه بازیگرى بخواد زندگى یکى از این دو رو بازى کنه براى بهتر نمایش دادن واقعیت ،شاید لخت هم بشه یا شما میخواید بگید اینها حتى حمام هم با لباس میرن!
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 08:11
baran828 - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا:اینجا تو این سایت هر کی بیشتر در موردی بلد باشه بیشتر بد وبیراه میشنوه .به خودت نگیر خواهر جون...
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 10:32
donald - هاسلت - بلزیک
قابل توجه تمام گربه هایی که طرفداری این خانم رو می‌‌کنن مثل اینکه به مصاحبه این خانم در بی‌ بی‌ سی‌ گوش نکردند این خانم گفت ما فارسی رو مثل گربه صحبت می‌‌کنیم اگر شعور داشت این حرف رو نمیزد و اگر این خانم هنرمند هست پس باید همه بازیگران فیلمهای سکسی آخر هنرپیشگی حساب کرد
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 11:14
odin - انتورپن - بلژيك
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان- ببین برادر مکتبی و عرزشی عزیز ،شما مشکلت با بازی یک هنرپیشه نیست، شما مشکلت در همون بیماری جنسیه که گفتم. شما بهتره بشینی همون فیلمهای پورن و محمدرسول الله رو ببینی. شماها یک قشر بیسواد و متعصب به دروغ و معتقد به یک راهزن هستین که در دوران رسالتش!! بهشتی برای شما ساخت درست مثل پلی بوی و جزایر لختی بقول شما برای یک نقش امثال شارون استون که اگه ساندیس خورهای تیم شماها ببینتش حاضره ده تا مشت از بادیگاردش بخوره ولی فقط یک نگاه بهش بکنه زیر ده نفر میخوابه. خوب اصلآ بتوچه؟ مگه تو باید مالیاتش رو بگیری؟ اصلآ یکی دیگه بقول شما بیمارهای جنسی لخت شده! تورو سنه نه؟ شماها ناراحتین چرا نگاه میکنین؟هیکلش بده؟ خب هیکل کی خوبه؟ فاطمه رجبی!؟.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 11:36
donald - هاسلت - بلزیک
ثانیه ۱.۱۶ در مصاحبه با بی‌ بی‌ سی‌ میگه ایرانی‌ها مثل گربه صحبت می‌‌کنن باعث تأسف هست برای کسانی‌ که طرفداری می‌‌کنن از این خانم
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 11:56
elinaz - مونترال - کانادا
زنده بعد آخوندا که میدونن با چه جماعت احمقی دارن حکومت می‌کنن هزار بالا سرشون میارن انگار نه انگار حتا تو فکر تفکر شعر شما هم رخنه کردن ...تفرقه تعصبات بی‌ مورد ضّد زن بودن .....واقعا چه ملت بی‌ سوادی
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 11:56
odin - انتورپن - بلژيك
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان- تیتر شما از نوشتنت معلومه چیه، تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد. تو دهن بازکنی نشون میدی چی تو کوزه داری. بدبختی و حقارت شماها در اینجاست که حرفتون اینه: این ایرانیه، «مال ماست» در مالکیت ماست! پس ما باید بهش تجاوز کنیم نه افغانی(طفل معصوم این فیلمه اونجا اتفاقی نمیافته و فقط بخاطر اینه که تو بیمار جنسی فکر کنی افتاده) برو کارتون هاچ زنبورعسل ببین تو..اما وقتی نشون داد یه زن ازاده است و هیچ بزدل و اخوند دینی ای هم نمیتونه بهش چپ نگاه کنه دشمنش شدین و از سلحشور و دهنمکی و تو که از غافله ساندیس جا مونده هم عربده میکشین. من که هرچی این عربده کشیهای شماها رو میبینم بیشتر به گلشیفته افتخار میکنم هنر یعنی همین. نوری که خفاشهای مکتبی و عرزشی رو کور میکنه. شماها فعلآ برین دم سفارت عربده بکشین که پیغمبر راهزنتون به دنیا داره معرفی میشه. نمیدونم چرا اینجا فیلم رو نشون ندادن هنوز اما من که کلی سر ذوق امدم.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 11:47
علی افغان - قم - ایران
اقای اسالو نروژ بی سوادی که به تمدن 7000 ساله افغانها (دیوار قدیمی بلخ با 7000 سال قدمت) صرفا جهت افکار نژاد پرستانه عقده های درونی توهین میکنی ببین از ادبیات فارسی تون چی باقی مونده در صورتی که زبان مردم افغانستان هنوز همون فارسی دری یا درباری اف بر تو و امثال تو که خودتونو وارث کوروش کبیر میدونید ولی بیشتر به هیتلر شبیه اید
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 12:07
reza the persian - لیدز - انگلستان
واقعا باعث تاسف خودشو ایرانی‌ معرفی‌ میکنه بد میگه ایرانیها مس گربه صحبت می‌کنن بهتره از این به بد خودشو افغانی معرفی کنه به جای ایرانی‌ بودن، چون خلایق هر چه لایق،این زنیکه پاپتی نه شعور داره نه فهم..
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 12:42
nina-moscow - مسکو - روسیه
سه نکته برای من خیلی جالب بود. 1- اگر گلشیفته نبود کارگردان بیچاره باید یه بازیگر خارجی در حد کمالات ایشون پیدا می کرد. 2- از نظر افغانها ایرانیها لوس و مثل گربه صحبت می کنند. 3- عریانی در فیلم جهت امرار معاشه نه یک اعتراض سیاسی یا اجتماعی
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 15:54
طاطا - تهران - ایران
چیزی که باعث شد گلشیفته اینقدر مورد قضاوت قرار بگیره بیشتر از نقش هایی که درخارج ایفا کرد مصاحبه های بچه گانه ای بود که کرد. شاید اگر کمی پخته تر اظهار نظر میکرد اینقدر کاراش پررنگ نمیشد. اظهار نظرهاش درمورد هنرمندای ایران خیلی مغرضانه و دور از انصافه. گلشیفته روزی از همین سینمابوده و تمام معروفیتش رو از همین سینما داره . درسته که خیلی مشکل داره این سینما ولی جایی بوده که درش رشد کرده و بی احترامی به هنرمندای ایران که باسخت ترین قوانین مسخره و ضدانسانی دارند نقش آفرینی میکنن کار درستی نیست. در مورد بازی در این نقش هم به عنوان یه هنرپیشه به خودش مربوطه . ولی من همیشه نگران خانواده اش هستم که توی این جامعه خراب شده ی پوسیده چطور میتونن حتی اگه مشکلی با این نقش آفرینی ها ندارن دوام بیارن. ای کاش اونا هم ایران زندگی نمیکردن . چون از یه جای معتبر شنیدم که این خانواده خیلی از نظر روحی داغون هستند . ای کاش مردم ما این خانواده رو به حال خودشون بذارن و اینقدر در مورد نقش هایی که گلشیفته بازی میکنه حساس نباشن میترسم که بهزاد فراهانی عزیز زیر این فشار نتونه طاقت بیاره.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 17:33
sepherdad - سیدنی - استرالیا
طاطا - تهران - ایران. ""در مورد بازی در این نقش هم به عنوان یه هنرپیشه به خودش مربوطه "" یعنی‌ تموم جوانهایی‌ که بهروز وثوقی بدبخت کرد به خودشون مربوطه!، تموم جوانهایی‌ که داریوش به اعتیاد کشوند به خودشون مربوطه! تموم دخترهایی‌ که این گلشیفته هرزه به فساد میکشونه به خودشون مربوطه! پس هر کس پول بگیره و هر جنایتی بکنه به خودش مربوطه! خوبه تو ریسه دادگستری نشدی ، این خانوم هم به زودی به همون کثافتی که خودش ساخته فرو میره.
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 19:03
pejvak59 - تهران - ایران
مقایسه یک بانو ایرانی با برخی از هنرپیشگان غربی کار درستی نیست در فرهنگ و تمدن ایرانی برهنگی مشهده نمیشود در هیچ کتیبه باستانی ایرانی نقشی از یک زن برهنه نمیتوان پیدا کرد . هرگز در هیچ بنای ایرانی تصویر یا مجسمه زن برهنه یا حتی مرد برهنه را مشاهده نمی کنید .هرگز صحنه های جنسی را در هیچ یک از آثار باستانی نخواهید جست تعجب می کنم از افرادی که ادعای ملی گرایی و میهن پرستی دارند اما در عین حال توقع دارند فرهنگ غربی را داشته باشیم .
‌پنجشنبه 23 شهريور 1391 - 21:46
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
odi-مث اینکه شما اصلآ توانایی تشخیص نداری عبدالله! هر کی منو شخصآ می شناسه میدونه که من بیش از 28 ساله که دارم ضد اعتقادات مذهبی میگم و میدونم یک معتقد فاقد عقل و شعور و درک آزاد هست. اما شماها که فکر میکنید اگه مث اروپایی ها صد در صد نباشید دهاتی و عقب افتاده هستید باید بگم توسی سخت در اشتباهی و مردان دانا و با سواد هیچ کدام مث امثال شما فکر نمیکنند. شما ... را بفرست با این هنرمند ها کار کنه و منم میدونم که با کی سر وکار داشته باشم که مث تو و امثال شما ندید بدید بدبخت و سرخورده نباشه خودمونیم حرف حق می جزونه ها , حسابی ترکوندمت آره؟. Royan - من نگفتم توهین کردید و به من ربظل نداره که کی چیکار میکنه. منم به نوبه خودم به شخصی توهین نمی کنم مگر مث این ....
جمعه 24 شهريور 1391 - 02:40
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
asi@- حالا کی گفته که, اگه گلشیفته میخواست با من بخوابه , من نه میگفتم؟ تازه حالشم می بردم. عزیز جون , مریل استریپ برای من با اندرسون دانمرکی که پورنو استاره تفاوت دارند با هم. هر دو شون را هم فیلماشون را نگاه کردم و از هر دوشون هم دو نوع لذت بردم. یکی بخاطر هنره هنرپیشگی سینما و اون یکی را بخاطر جسم زیبایش ولی احترام مریل استریپ را پیش من نداره و نگاه من به اون از نوع سوم است.امیدوارم یک عده هالو بفهمند.
جمعه 24 شهريور 1391 - 02:52
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
odi- عزیز جون من اگه دیر جواب میدم , واسه اینه که مث تو هنرمند درب اداره دولتی و سوشیال بگیر نیستم و بیکار. من باید هر روز کار کنم .... در نتیجه زیاد وقت ندارم.
جمعه 24 شهريور 1391 - 02:55
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
Royan- خانم گرامی , به عقیده شما هر کس دارای فساد اخلاقی نیست و میخواد رعایت شیءون انسانی را بکنه, حتمآ مذهبی و معتقد است؟ پس باید یا مث آفریقایی ها کاملآ بی بندوبار و بی روش و آیین باشیم و یا معتقد به مذهب افیونی اسلام و مسیحیتیم!!! آره؟ پس معرفت و شناخت ها و تجربیات و محسنات و آیینهای آدمیت و انسانیت چی میشه؟ یا مامانم اون کارست و یا تو معبد خدمت به یکتا میکنه؟ ضمنآ از این ببعد خواهشمندانه توجه کنید به نوشته های اشخاص و الکی تهمت نزنید. من بهتون بگم که سخت در اشتباهین, چراکه من اصلآ معتقد مذهبی نیستم.
جمعه 24 شهريور 1391 - 03:10
طاطا - تهران - ایران
sepherdad سیدنی استرالیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زبان عاجز از پاسخ به دری وری هات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 24 شهريور 1391 - 09:46
odin - انتورپن - بلژيك
a.ahooraei - بچه جان مشک انست که ببوید نه انکه ساندیس خور بگوید، تو از نوشتنت معلومه چقدر ازادی خواه و غیر مذهبی هستی!! نیاز به راهنمای چپ زدن و براست پیچیدن نیست این فیلمها رو برای دفتر رهبری بازی کن نه اینجا برای ما. شما گویا هنرپیشه های فیلمای پورن رو خوب میشناسی و مشتری خوبی برای سایتها و مغازه هاشون هستی. امثال شمارا در این اروپا میبرن شغل بستن داربست و خاک و خول ساختمانها را میدن تخلیه کنن بعد شماها با شش کلاس سواد بیاین بخودتون بگین نسل سوخته!!! تازه ادعا کنین که سوسیال بگیر نیستین. بچه جان مالیاتی که امثال ما میدن پول سوسیال یه دوجین از شماهاست. شما تشریف ببرید دکتر و این حرفایی که اینجا در مورد یه هنرپیشه نوشتی رو بهش بگو، بهت قول میدم دارو که نه بستریت میکنه، در نزدیکترین بیمارستان بیماران روانی و جنسی. نترس ماهم برات سیگار میاریم.
جمعه 24 شهريور 1391 - 12:01
asir@.P - پاریس - فرانسه
a.ahooraei.. یکی از خصوصیات رشد فکری، قدرت کنترلشه.شما میرید پلاژ و دیدن تمام زنها با مایو شما رو تحریک میکنه ؟! همه اون زنها بدکاره و نامحترم میشن چون عریان هستند؟!یکی فیلم پورنو بازی میکنه با منظور تحریک بیننده و یکی فیلم اجتماعی بازی میکنه به منظور به صحنه کشیدن واقعیت.این بیننده ست که دیدش انحراف داره نه بازیگر. همه این دید رو به بدن برهنه یک انسان ندارند و میتونن نوع نگاهشون رو هم نسبت به یک صحنه در یک فیلم مشخص کنند.فقط کمی رشد فکری میخواد به همین سادگی*عزیز جون*.
جمعه 24 شهريور 1391 - 12:27
setareh-D - دوسلدورف - آلمان
متأسفانه بعضی‌ از ما ایرانیها تهمت زدن به دیگران و بی‌ احترامی کردن را،از هر چیز دیگه ای‌ بهتر بلد هستیم .بعضی‌ از آقایون ایرانی‌ هم که فقط بلد هستند جانماز آب بکشند!!!. اون دسته از آقایونی که سنگ غیرتی بودن به سینه میزنید .نظراتی که این جا نوشته اید، خودتان بخوانید و به ضّد و نقیض بودن نوشته‌هایتان پی‌ می‌برید!!!!!!. خانم گلشیفته فراهانی موفّق باشید
جمعه 24 شهريور 1391 - 17:08
DR. NO - بردفرد - بریتانیا
خود شیفته.فاحشه صادراتی از ایران
جمعه 24 شهريور 1391 - 21:57
bita tehrani - ونکوور - کانادا
فاحشه مغزان کلا بیش از نیمی از زنان دنیا در فاحشه میدانند! به خصوص آنها که موفق ترند و زیبا ترند و شجاع تر! فاحشه مغزی همینی هست که میبینیم! مغز گنجشکی خیلی‌‌ها از دیدن عریانی تن‌ گلشیفته فرا نمیرود! همانجا توی گل فرورفته.
جمعه 24 شهريور 1391 - 23:52
wildpiony - بوداپست - مجارستان
bita tehrani - ونکوور - کانادا عالی گفتید.. براوو
شنبه 25 شهريور 1391 - 05:53
DR. NO - بردفرد - بریتانیا
اومد بره هالیوود ستاره بشه سر از افغانستان در اورد. بیچاره باباش چه میکشه از دست این.
شنبه 25 شهريور 1391 - 11:59
odin - انتورپن - بلژيك
bita tehrani - ونکوور - کانادا_ این مغزهای گنجشکی به هیچی بجز از زاویه زیپ شلوارشون نگاه نمیکنن جوراب زنونه ببینن میرن خودشون رو راحت میکنن، به زن و دختر و نمیگن خانم و زن و .. به اسم الت نتاسلی ازشون حرف میزنن. تمام این موجود زنده در مقابل اینها فقط یک الت تناسلیه، هیچ چیز دیگه ای غیر از این نمیتونن ببینن یا فکر کنن. وقتی فیلم از گلشیفته که اینقدر سوزوندتشون میبینن فقط دنبال زر زدن و تخریب هستن. همین چند روز پیش نازنین بنیادی هم فیلمی بازی کرد و به بازار اومد چرا در مورد اون خفه خون گرفتن و حرف نمیزنن؟ چون اصلآ نمیدونن فیلم چیه و برای چیه. اینها یا باید پورن ببینن یا رامبو. به غیر از این هم چیزی نمیشناسن. بفرما خودشون حتا اسم هنرپیشه های پورن رو نوشتن و معلومه که مشتری دائم هستن ،اگر اینترنتی درکار نبود و این فیلمها رو مجانی نمیدیدن، عمرآ در سینما هم نمیدیدن چون پولشون رو خرج پورنو میکنن نه فیلم .
شنبه 25 شهريور 1391 - 12:21
sepherdad - سیدنی - استرالیا
من در مورده این پنج تومنی دیگه وقت نمیزارم, اینها طرفدار‌های زیادی دارن که اکثرا زیر پل سید خندان و روبرهٔ پارک ملت زیاد دیده میشن!
شنبه 25 شهريور 1391 - 15:15
bita tehrani - ونکوور - کانادا
wildpiony ممنون عزیز. جناب odin سپاس از شما و مرسی‌ که اینقدر کامل این موجودات تهوع آور را توصیف کردید.به داشتن هموطنان آگاه و روشنی چون شما افتخار می‌کنم.میشود به وضوح تفاوت تربیت خانواده و عشق به آنرا در شما و دیگر آقایان محترم در سایت با دیگر لجن پراکنانی که جز تحقیر و سکس در یک زن چیزی نمیبینند ،دید.درود بر شما و مرسی‌ از کامنت‌ها تان.
شنبه 25 شهريور 1391 - 18:49
bita tehrani - ونکوور - کانادا
آخوند بی‌ عبا و عمّامه کسی‌ نظر‌های دوزاری شما را نخواست.شما برای مسائل ارزشمندی چون پورن کامنت بزارید که در آن تخصّص دارید.البته اینجا هم میشود فهمید که تخصّص شما در مسائل دیگر هم گویا قابل احترام است!
شنبه 25 شهريور 1391 - 20:56
ghafas - مشهد - ایران
دستت درد نکنه خلشیفته کار زنای نجیب افغان رو راحت کردی .خجالت چیز غریبی بود برات .تو رو خدا کلا اسمت رو عوض کن تا کسی نفهمه ایرانی هستی عوضی
یکشنبه 26 شهريور 1391 - 13:22
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
bita-tehrani- خیلی دوست داشتم آمارت را در آرم و ببینم تو چرا می جزی!
یکشنبه 26 شهريور 1391 - 16:21
bita tehrani - ونکوور - کانادا
قفس جون.یکبار توصیه کردم داستان زن و راهب اثر پائولو کویلو را بخونی.داستانش چند خط بیشتر نیست.خیلی‌ وقتتو نمیگیره.ولی‌ احتمال زیاد از قفس گلشیفته آزادت میکنه خانم دکتر.
یکشنبه 26 شهريور 1391 - 17:53
bita tehrani - ونکوور - کانادا
a.ahooraei / شما چرا جزّ جزّ زدن منو می‌زنی؟ اگر اینقدر بی‌کاری که بری آمار همه را در بیاری،موفق باشی‌!
یکشنبه 26 شهريور 1391 - 19:42
ghafas - مشهد - ایران
bita tehrani - ونکوور - کانادا. من داستان رو خوندم خیلی زیبا و پرمفهوم بود اما به داستان باشه که هزار تای دیگه اش رو من برات میارم از قبح گناه و این مزخزفات...من در قفس گلشیفته اسیر نیستم .دلبستگی و تعصب قفس میافرینه عزیزم .مشقتی که تو در مورد گلشیفته به اون دچار شدی.دفاع و دفاع ..تعصب عجیب ..چرا نظر مخالف برات سخته مگه در آزادی کشور زیبای کانادا نفس نمی کشی؟ خوب .اما من هم اعتراف کنم که دیگه دوست ندارم در مورد این زن حرفی بزنم مگه مجبور شم
یکشنبه 26 شهريور 1391 - 23:33
bita tehrani - ونکوور - کانادا
اسیری عزیزم شما و خیلی‌‌های دیگر اسیر گلشیفته هستید که هر جا اسمش را میشنوید بر خود واجب میدانید چند تا بارش کنید.چرا برای من و خیلی‌‌های دیگر مهم نیست؟! شما هستید که با تعصب گلشیفته را بزرگ کردید.... در ضمن فرض کن من بورکینافاسو هستم.چه ربطی‌ به مساله داره؟ مخالفی مخالف باش.شما مخالفت تان همراه با فحاشی و تهمت زدن است،به کانادا بودن من چه ربطی‌ دارد؟! شما عزیزان به اصطلاح روشنفکری که شب و روز در حال حرف زدن پشت سر دیگرانید،یکی‌ از زشت‌ترین کارها را در نظر مردم اینجا می‌کنید: gossip این چیزی است که حال مرا به هم میزند.
دوشنبه 27 شهريور 1391 - 02:43
علیر ضا - زوترمیر - هلند
خوشم میاد که این ایرانیا واقعا خودشون اساسی به دنیا معرفی کردن آخه کدوم زن پاک افغان میاد یه همچین فیلمی بازی کنه. کار به جایی رسیده که ایرانی میاد تو فیلم سکس افغانی بازی میکنه هــــا . واقعا که....
دوشنبه 27 شهريور 1391 - 20:38
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
bita-tehrani- تو هم یه بدبخت سرخورده تنها و ول مث خیلی های دیگه که پاشون که به خارج رسید ..... را هم فراموش کردند که با لچک توی کوچه قدم می زد و حالا روشن فکر شدید و آزادی را با هرج و مرج اشتباه گرفتید و تشخیص و درک تمییز مسائل را از هم ندارید. مث همون عقب افتاده ای می مونید که فکر می کنه هر کی سبیل داره بابای اونه، شما هم فکر می کنید هر کی لخت شد روشنفکر امروزی و هر کی ایراد گرفت یک متعصب مذهبی با اعتقادات اسلامی هست. نه عزیز ..... ، به من مربوط نمیشه که گلشیفته چیکار میکنه، اینو من قبلاً هم گفتم و این نظر من و دیدگاه من است...
دوشنبه 27 شهريور 1391 - 22:45
bita tehrani - ونکوور - کانادا
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان/ آقای بی‌ ادب.من یادم نمیاد به تو بی‌ احترامی کرده باشم.برای این مدل هر زدنت هم متاسفم.شما یک بار دیگه نشون دادی که چه طرز فکر عقب افتاده یی داری.بدون اینکه مرا بشناسی و بدانی چه کاره‌ام به من تهمت می‌زنی.نکنه امارم را در آوردی حاجی؟!! عجیب نیست راستش انتظار چنین برخوردی را از شما داشتم.یادم هست در کامنتی خود را سّگ نگهبان خانمهای خانواده خوانده بودی! راستش اگر آدمهایی مثل شما از من و طرز فکرم خوششون بیاد،از خودم خجالت میکشم.حرف من این بود که انتخاب یک انسان را اگر نمیپسندید او را به اسم فاحشه یا هر لفظ زشت دیگری نخوانید.فهمیدن این مساله لابد خیلی‌ سخت است!!!!! من همان اول هم گفتم که کار گلشیفته را تایید نمیکنم.فقط از مدل حرف زدن آدمهایی مثل شما حالم به هم می‌خوره که با کلی‌ ادعا هیچ حریمی برای انتخاب‌های کاملاً شخصی همدیگه قائل نیستید،که هیچ،فک محکمی هم برای فحاشی دارید.با این طرز فکرتان برگردید سومالی جایی‌ زندگی‌ کنید.بیشتر با محیط همخوانی دارید.بقیه هم کلی‌ برایتان کفٔ میزنند. یک معذرت خواهی بابت الفاظ زشتی که در مورد من بکار بردی بدهکاری.بی‌ ادب
‌سه شنبه 28 شهريور 1391 - 03:39
odin - انتورپن - بلژيك
bita tehrani - حال شما خوبه خانوم؟!!!؟ عذر خواهی اونهم از طرف اینها؟ شاید شوخی میکنین. اخه ولگردهای خیابونی که تو زندگیشون یه کتاب که سهله، کتابهای درسی دوران ابتدایی و راهنمایی رو هم نخوندن و از اساتید مداحشون!!! فقط عربده کشی و فحاشی و تهمت زدن و دخالت بزندگی خصوصی مردم و پرونده سازی یاد گرفتن مگه میتونن استدلال درست یا اصلآ عقلی در سر داشته باشن؟ شما به کامنتهای اینها نگاه کن سرتاسر فحاشی و دخالت و نادانی و پرونده سازی و تخریب شخصیته. بدبختهایی که از زشتی اخلاق و صورت و سیرت فقط با زور میتونن زنهای خانواده خودشون رو کنترل کنن. زن در قاموس اینها یعنی یک الت تناسلی که باید در مالکیت خودشون باشه. کسی بهش نگاه کنه یعنی ناپاک شده!! و خطر این هست که از مالکیتشون بیاد بیرون.
‌سه شنبه 28 شهريور 1391 - 14:01
odin - انتورپن - بلژيك
bita tehrani - زنها و دختران اینها 99 درصدشون اگر ازادی ای داشته باشن یا بدست بیارن صدسال تو صورت اینها تف هم نمیندازن. چه برسه به تحملشون. دختر خلخالی نمونه بارز که اخر سر هم خودکشی کرد. همه این عربده کشیها و تهدیدها و مسخره کردن و تخریبها.. فقط برای زهره چشم گرفتن و تهدید دارایی های خودشون در اندرونی منازلشونه. اگر اینطور نیست پس چرا وقتی بیرون میان اینقدر هیز و چشم ناپاک هستن؟ در حال حاضر غیر از روانیهای بسیج و تندروهای مذهبی که از دیوار باغ مردم بالا میرن و بزن حامله هم تجاوز میکنن کسی دیگه هست که با اینها بتونه در فساد و انحراف مسابقه بده یا رقابت کنه؟ زحمت نکشی بگردین، نه نیست. این اقا که نوشته بزندگی و مسائل شما باید سری بزنه و فضولی بکنه اگر کسی به زن یا خواهر و مادر خودش این کارو بکنه چی کار میکنه؟ اگر خودشون رو جر ندن حتمآ بکاری در این حدود دست میزنن. از تک تک کلمات و حرفهای اینها بوی تعفن و کثافت میاد.
‌سه شنبه 28 شهريور 1391 - 14:07
bita tehrani - ونکوور - کانادا
odin / شوخی‌ که نمیکنم.از کسی‌ که در غرب زندگی‌ میکند،پس چه توقعی داشته باشیم؟! هر چند که امثال این آدمها را همه جا میشود پیدا کرد.همین دو ماه پیش یک کیس خودکشی دیدم دختر جوان و زیبا ۲۳ ساله که به خاطر سخت گیری‌های پدرش قرص خورده بود،که خوشبختانه نجات پیدا کرد.یکی‌ نیست به اینا بگه شما که جنبه ندارید برای چی‌ دست زن و بچه را میکشید میاورید جایی‌ که همه جور آزادی هست که هیچ دولت هم پشت زن و کودک است که مردی داد بزند،تهدید کندپلیس اجازه عمل دارد. به قول شما همین‌ها از ترس خودشان هم که شده توی سر زن و بچه‌شان میزنند و خبر ندارند چه‌ها که بر سر روح و روان آن بی‌چاره‌ها نمیاورند....جالب هم اینجاست که با این تفکرات آخوندی انتظار دارند مملکت عوض بشود! بزرگترین کاری که ما میتوانیم انجام دهیم همین تغییر فکری است که ته تهش به آخوند و ملا وصل است...همیشه اعتقاد دارم که آدمها اگر بخواهند میتواند عوض بشوند،و همچنان امید دارم که این آدمها قبل از اینکه خیلی‌ دیر بشود ذهنیت‌شان را عوض کنند نه فقط جای زندگی‌‌شان را!!
‌سه شنبه 28 شهريور 1391 - 23:20
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (265+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (253+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (155+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (136+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (113+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (112+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (98+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (96+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (96+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (80+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (78+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (75+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (62+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (58+)
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل. (53+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.