● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
موزیک ویدئو جدید گوگوش به نام اعجاز موزیک ویدئو جدید گوگوش به نام اعجاز

یکشنبه 26 آگوست 2012 - 5 شهريور 1391

● دانلود موزیک
+ 521
رای دهید
- 254

موزیک ویدئو جدید گوگوش به نام اعجاز

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
پشت صحنه موزیک ویدئو اعجاز با صدای گوگوش

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 521
- 254
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
همیشه سوالم بود که این لهجه گوگوش چیه. یه مدل خاصی حرف میزنه انگار لهجه داره
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 01:20
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
بسیار زیبا و دلنشین. خدا مرسی‌ برای آفرینش گوگوش عزیز. ۱۰۰ سال زنده باشی‌ گوگوش.امین.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 01:54
پایان - گوتنبرگ - سوئد
به عنوان یک نظر : صدا خوب بود ، تحریرها خوب بود اما زمانی‌ که صدا اوج می‌گرفت موزیک و سازهای زهی همراهی نمی‌کردند . و اما در مورد ویدئو : بیننده در اولین نظر بایستی با موضوع و داستان ارتباط بر قرار کند اما چون تعداد پرسوناژ زیاد بود و در واقع ۱۰ سکانس در یک سکانس خلاصه شده بیننده نمیتواند با مضمون فیلم رابطه بر قرار کند مضافاً بر اینکه فیلم تحت تاثیر سریالهای آمریکایی سا خته شده و به جز معدود آدمهای خوشبخت بقیه که در ایران با مشکلات عدیده مواجه هستند و آنهایی که در غربت آواره لذتی از فیلم نخواهند برد .
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 02:36
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا
دیگه صدا واسش نمونده !! جدی جدی یک پیرزن شده دیگه باید به هر کاری فک کنه جز این اداها که اصلا به سنش نمیاد.... حیف شد من خودم طرفدار پرو پاقرصش هستم البته گوگوشی که همه میشناختیم نه چین پلیسه
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 05:06
sougoli - لس انجلس - امریکا
به نظر شما هم همسر گوگوش تو این کلیپ هم تیپ بهروز وثوقی انتخاب شده ؟ اولین چیزی که با دیدن این ویدیو به نظرم اومد همینه. نظرتون را بگید خیلی دوست دارم بدونم که بقیه هم متوجه این موضوع شدند یا نه..!.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 06:05
Arash آرش - لندن - بریتانیا
پایان - گوتنبرگ - سوئد. مرسی، نظرتون جالبه و منهم باهاش موافقم
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 06:11
baharmazaheri - عجمان - دبي
مثل همیشه بینظیر و تکرار نشدنی هستی‌ گوگوش عزیزم خدا حفظت کنه افتخار ایران زمین ................
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 09:00
Jalal50 - بیرمینگهام - انگلستان
همه چهره های غربی به جز خود گوگوش. این که نشد ایران و فرهنگ ایرانی. همش تبلیغ غرب و غربزدگی. خوشم نیامد. با بهروز از سیدنی هم موافقم.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 09:11
روحش شاد - لوس آنجلس - آمریکا
شاه ماهی‌ کدومه، دریایی از گنج هنر توی صحرای هنر، سبزی و پرباری گوگوش
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 09:16
shirzan48 - بروكسل - بلژيك
کلپترا۷ - دوسلدورف - آلمان... من از طرفداران پروپاقرص گوگوش هستم و اگر این نظرو میدم فقط نظر شخصیه و هیچ دید منفی‌ یا قصد تخریب گوگوش و ندارم. بنظرم چون ایشون سواد ۵ ابتدأیی رو داره همیشه مراقب حرف زدنش هست و تپق میزنه و با شک و تردید حرف میزنه از طرفی‌ هم چون اصالتاً سرابی هست و ترکه این لهجه هم با این تپق زدنش عجین شده. البته آگر برنامه من و تو اکادمی گوگوش و میدید وقتی‌ زیاد حرف میزد و نظر میداد استرس زیادی داشت !!!ادامهایی که چندان سوادی ندارند   و از طرفی هنرمند هم هستندبرای ترکیب کلمات و ساخت یک جمله همیشه در حرف زدنشون مکث میکنند چون ذهنشون  برای حرف زدن و ساخت یک جمله بی عیب و نقص همیشه درگیر است.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 09:22
bita tehrani - ونکوور - کانادا
لابد مادر محترم جنابعالی هم از وقتی چین پلیسه دار شده اند در مطبخ میخوابند و پدر محترم هم...؟!! با شما بی‌ ادبان اسلامیست باید به زبان خودتان سخن گفت.همین!
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 09:15
سماع - پونا - هندوستان
پایان - گوتنبرگ - سوئد نظرتان بسیار عالی بود ممنون . دوست عزیز sougoli - لس انجلس - امریکا. منهم با شما موافقم دقیقا من هم همین حس را داشتم . اما یک سوال از آقای بهروز رضا زاده - سیدنی - استرلیا ، هم وطن عزیز مگر خاطرات آدم هم چین پلیسه میشود ؟ گوگوش قسمتی از خاطرات کسانی است که با او عاشقی کردند ؟ امیدوار شدند و گریستند .
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 09:47
khoda boze - تبریز - ایران
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا. اینها گناهه .چرا نگاه میکنی ..تو الان میبایست کتاب تازی یا مزخرفات عربی بخوانی نه گوگوش نگاه کنی
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 10:09
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
sougoli - لس انجلس - امریکا من هم متوجه شدم و با خودم فکر کردم اگه خود بهروز بازی میکردی جالب میشد. shirzan48 - بروکسل - بلژیک متشکرم برای توضیحات
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 10:53
*Fanoos* - ايران - ايران
گوگوش فقط خوش سیماست ولی اصلا صدای قشنگ و استعداد خوانندگی رو نداره !!!. خواننده های زن فقط فقط زنده یادها مهستی و هایده به همراه حمیرا
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 11:26
baharmazaheri - عجمان - دبي
آمریکا لوس آنجلس ............... شباهت هست درست میگی مرسی‌ از هوش و نکته سنجی زمان ازدواج با بهروز موهاش همین مدل بود گوگوش جاودان با د آمین
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 11:51
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا
ما گفتیم گوگوش پاتو سن گذاشته بی ادب شدیم بعد ننه بزرگ سایت که همه چیزی رو به خوابیدن ربط میده دانشمند فرهنگ و ادب !!!!. در ضمن تبریز ایران - شاید تو با دیدن سوسن کوری هم حالت بد بشه چه ربطی به دیگران داره. مشکل بقیه تون هم اینه که یا یک چیزی خوبه یا بد هیچ وسعت دیدی هم نمیتونید داشته که ممکنه ی چیز خوب ممکنه یک روزی دیگه به اون خوبی نباشه و همینطور چیز بد ......شاید یک چیزهای خوبی بعدا توش پیدا بشه . خداوکیلی جند نفرتون با دیدن این کلیپ حس عاشقی بهتون دست داد.. یا صدای گوگوش شمارو برد به اون دور دورا ...یا ..... یک زمانی گوگوش یک لباس میپوشید 2 ساعت کنسرت میزاشت هر 2 ساعت همه محوش بودند. الان تو یک کلیپ 5 دقیقه ای 20 دست لباس و تیپ عوض میکنه 100 آأم جور واجور هم دورو برش وول میزنن محاله حاضر بشی دوباره کلیپ رو ببینی آخرش هم حس خانه سالمندانی بهت دست میده!
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 12:01
morgan123 - واشنگتن - امریکا
bita tehrani - ونکوور - کانادا - از این خاله خانمهای ریشو قدکوتاه بیشتر از این انتظار نداشته باش. این کسانی را که از شان نام بردی اینها اصلا به یاد ندارند.ضمنا کار خوبی میکنی با هر کس باید هماهنگ با سواد و شعورش صحبت کرد.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 13:32
shahroodi - برمن - آلمان
یک ویدئو بسیار منطبق با جامعه ما و مشکلاتش، مثل زلزله، اعتیاد ، طلاق ، دختران ۹ ساله که عروس میشوند و جوانان بی آینده این وطن.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 14:26
raha1984 - هامبورگ - المان
مثل همیشه زیبا و تک ،چشم حسودها زیر پاهات گوگوش عزیز !
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 14:38
perser68 - فلوریدا - امریکا
shirzan48بروکسل بلژیک. خیلی‌ هنر مندی از کجا آوردی این همه هنرو!
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 14:46
هومان سام - هانوفر - آلمان
چقدر حسود زیاد داریم..ای کاش همبستگی و اتحادو از همون عربهائی که قبولشون نداریم یاد میگرفتیم. با ماشین نیروی افتضاحی از روی مادری جوان گذشتند و جوانان وطن را پر پر کردند و هر روز توی سر خواهر و مادرانمان میزنند ولی فقط نگاره گر هستیم. در تونس دانشجوئی را ناجوانمردانه چرخ سبزی فروشیش را شکستند و کشتند ملت با هم با اتحاد نظام را سرنگون کردند. هم چنین در مصر و غیره. حال کسانی که ادعا میکنند دست غربیها در کار بوده بدانند که در همین کشورهای بهار عربی صدها نفر کشته و زخمی شدند ولی ملتشان ترسی به خود راه ندادند.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 13:56
perser68 - فلوریدا - امریکا
بهروز رضازاده سیدنی استرالیا. شما چون زاتتون بده همه چیز رو به یه چیز ربط میدین!و نتیجه‌ای میگیرین که خودتون دوست دارین!به یه چیز آویزون شدین و خودتونو زدین به کوچه علی‌ چپ!اگه از خر دین پایین بیاین شاید به بعضی‌ از گفته‌هاتون بها داد!
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 14:44
Arash_Barcelona - بارسلونا - اسپانيا
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا. مواظب باش که آنهای که بهت پول و ساندیس میدند این کامنت هاتو نبینند که دیگه جیره بی‌ جیره و ساندیس بی‌ ساندیس..در ضمن من با صداش حال کردم ..ولی‌ تو مثل تمام اسلامی‌های ... رفتی‌ تو فکر هیکل و ...واقعاً که مغز ...
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 15:03
freedom_ego - کالیفرنیا - آمریکا
قشنگ بود...اینقدر بی انصاف نباشید !
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 16:06
nazanin. - المان - المان
یه جای از کلیپ هوا تاریک شب هم هست بد آقاهه عینک آفتابی زده لووووول
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 16:37
Alexberd - بوداپست - مجارستان
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان بله عزیزجان برادر!!! گوگوش لهجه داره!! آخه آن آذری هست. مال شهر سراب در 100 کیلومتری تبریز هست. و اسم واقعیش هم فائضه آتشین هست. لهچه اش عمل کرده ها اما ای یک همچین ته لهجه ای داره هنوز!! » :-)
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 16:49
bita tehrani - ونکوور - کانادا
مرسی‌ morgan123 دوست گرامی.جالب اینجاست که آخرش هم نفهمید که حرف چیه.ما نمیگیم همه قربان صدقه گوگوش بروند.از کلیپش یا حتا خودش خوششون نمیاد باز هم مشکلی‌ نیست.به زبان چیپ صحبت کردن با یک انسان انجام فقط به خاطر اینکه پا به سنّ گذاشته اخر بی‌ ادبی است و البته ناگزیر برای آدمهای چیپ! اینرا یکی‌ به این آقای بنجامین باتن بفهماند.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 18:14
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
sougoli - لس انجلس - امریکا/ من هم اولش فکر کردم بهروز وثوقی است و برای بهروز خیلی متاثر شدم.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 18:16
parakandeh9 - سان خوزه - امریکا
احتمالا گوگوش داشتن با این آقا تمرین زن و شوهری میکردن که نتونست برای مراسم بزرگداشت توفان بره.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 18:48
samythekid - فرانکفورت - آلمان
آهنگ‌های جدید گوگوش همه شبیه هم و خالی‌ از خلاقیت و ملودی خاصیه. واسه همینه که موندگار نمی‌شه. بر عکس کار‌های ۳۵ سال پیشش.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 18:49
Error404 - فرایبورگ - آلمان
لطفآ به این ویدئو توجه فرمایید: http://www.youtube.com/watch?v=1JQsMZzJGwkfeature=colike
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 18:02
mooooon21 - اربیل - عراق
sougoli - لس انجلس - امریکا. like
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 20:51
brother - لندن - انگلیس
زمانی که گوگوش از ایران امد بیرون همین ایرانیهای خارج نشین می گفتند گوگوش مامور اطلاعات و از طرف حکومت فرستاده شده حالا همه شدند سینه چاک گوگوش، حزب باد و دروغ
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 22:12
setareh-D - دوسلدورف - آلمان
فوق‌العاده زیباست.
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 23:32
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
اسلامیون عقب افتاده که پدفیلیای دینتان سرمشق شماست!!!!!!! از این خواننده فقط پیری او را کشف کردید؟؟ خاک ..که در هر چیز حتا هنر مثل رهبر دینتان به زیر شکم فکر می‌کنید!!!
‌سه شنبه 7 شهريور 1391 - 00:14
sarah1 - نیویورک - امریکا
خیلی خود بزرگ بین هست این خانم, زیادی
‌سه شنبه 7 شهريور 1391 - 05:37
shirzan48 - بروكسل - بلژيك
پرسر۶۸ - فلوریدا - امریکا.. شما چی‌ ، دوست عزیز ! به نظر میاد با انتقادتون هویت خودتونو نشون دادی ! چقدر سواد دارید ! شما هم تپق میزنید؟ اگر هنرمندی اشکال نداره چون وقتی‌ برای درس و دانشگاه نداشتی‌ ، سخت نگیر ! از چی‌ کامنت من بهت بر خورده ؟ سواد ! لهجه ! چیزی که گفتم واقعیت داشت، یک بار دیگه به مصاحبش نگاه کن ببین چقدر مکث میکنه و تپق میزنه؟
‌سه شنبه 7 شهريور 1391 - 15:06
oghab - هلسينكي - فنلاند
گوگوش یک غرب زده تمام عیار بوده وهست وخواهد بود به اضافه اینکه تاکلاس ۶ ابتدائی هم بیشتر سواد نداره ...وصدایی چندش اورهم داره .. خلاصه که زکیییییی
‌سه شنبه 7 شهريور 1391 - 15:21
beautysmile - ناتینگهام - انگلستان
من که دوسش دارم،حتا اگه پیر پیر بشه بازم برام قابل احترام هستن.
‌چهارشنبه 8 شهريور 1391 - 00:10
setayeshz565 - وین - اتریش
sougoli - لس انجلس - امریکا:دقیقا با نظر شما موافقم منم فکر کردم آقای وثوقی هستند
‌چهارشنبه 8 شهريور 1391 - 10:52
setayeshz565 - وین - اتریش
sougoli - لس انجلس - امریکا:دقیقا با نظر شما موافقم منم فکر کردم آقای وثوقی هستند
‌چهارشنبه 8 شهريور 1391 - 10:51
reality check - منچستر - انگلستان
سعی‌ شده بود خیلی‌ احساسی‌ و مارکت پسند باشد ولی‌ نشده بود.
‌چهارشنبه 8 شهريور 1391 - 13:52
massoudoslo - اسلو - نروژ
گوگوش در چند دهه اخیر یکی از شخصیت های هنری قوی و مطرح معاصر در فرهنگ هنر ایران بوده و کارش را میلیون ها ایران میبسندند و شناسنامه هنری کاملا روشن و خوبی هم در بین مردم دارد و خاهد داشت حالا چه بعضی از ما او و کارش را دوست داشته باشیم و چه نه ! (من شخصا آهنگ های او را در پلی لیست هایم ندارم چرا که فقط به موسیقی ایران گوش نمیدهم) اما هنر گوگوش را هیچ شخصیت آگاه و سالمی نمیتواند یکطرفه و مغرضانه نقد کند . کارش هنوز هم خوب است . یا باید مثل من هوی متالیست باشی تا گوگوش را خیلی کم گوش کنی و یا هم دیوانه و پا منبر نشین آقایان دهنوی و مکارم شیرازی باشی تا گوگوش را بد بگویی و بعدش بروی در کنج دیوانه خانه ات ازا الشمس الکدورت استعمال کنی . البته کسانی که واقا و عمیقا تو کار موسیقی اصیل و سنتی ایران هستند هم دیدم دل به همه ترانه ها ی گوگوش نمیدهند .
‌پنجشنبه 9 شهريور 1391 - 07:39
sougoli - لس انجلس - امریکا
چه قدر ما ایرانیها حزب بادیم..همه ی اون کسانی که اینجا از گوگوش ابراز انزجار کردند با خیلی از اهنگاش خاطره دارند. اخه اینقدر بی انصاف نباشیم..درسته که کارای قبل از انقلابش خیلی بهتر از اهنگای جدیدشه ولی این همون گوگوش دوست داشتنیه که تا پیش از خروجش از ایران همه ارزو داشتند حتی اتفاقی تو تهران ببینندش..هنوزم با وجود اینکه مثل قدیماش نیست یه تار موهاش به صد تا ازین هنگامه ها و سپیده ها می ارزه.......زنده باشی گوگوش نازنین..!
‌پنجشنبه 9 شهريور 1391 - 08:14
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
massoudoslo - اسلو - نروژ. دوست گرامی‌ ایرانی‌ همین است!! در مورد تغییر رژیم خون و جهل که میلیونی به وجود آورد!!!!!!!! نا کارآمد!!!!! به خارج گریخته حال چون کاری از دستش بر نمی‌آید برای ابراز وجود بند کرده به گوگوش که برای تعداد زیادی یاد آور خاطرات خوب گذشته است!!
‌پنجشنبه 9 شهريور 1391 - 17:02
sahel67 - تهران - ایران
گوگوش جان من عاشق صداتم ..فقط شعر های با مظمون تر و بیشتر تر خدا مارو از صدات محروم نکن . درد بلات بخوره گوله تو سر آغا و حسودات
شنبه 11 شهريور 1391 - 20:22
mahdinagash - مشهد - ایران
گوگوش الان یک پیرزن ...وزوک بیشتر نیست
یکشنبه 12 شهريور 1391 - 05:21
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
mahdinagash - مشهد - ایران. خوب عقده ی اسلامیت خالی‌ شد؟؟؟؟ حالا برو نمازت را بخوان ازگل!!!
یکشنبه 12 شهريور 1391 - 13:20
smartrun - تورنتو - کانادا
گوگوَش یک زن اصیل ایرانی است و در فرهنگ پارسی احترام گذاشتن به یک زن یعنی معرفت یک انسان ............. حسادت این عربزاده از نوشتن کامنتهایشان پیداست .....سعی کنید جواب ندهید و از موضوع اصلی خارج نشوید ....اینها نباید با فرهنگ ایرانی بازی کنند . لعنت بر هر چه سوسمارخوره .. :(
یکشنبه 12 شهريور 1391 - 22:22
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا
جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
بازی و سرگرمی
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
دانلود بازی و تمهای موبایل
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
رادیو و تلویزیون
لینکستان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
تلفن ارزان - کیفیت برتر
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
فارکس
بت برو
رهائی از اعتیاد
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی

رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
دختر آرژانتینی ۹ سال در گاراژ زندانی بود
مادری که قاتل فرزندش را پای چوبه‌دار بخشید: حالا که بخشیده‌ام آرام هستم / جوان اعدامی: تنم لرزید
ارث خونین : قتل هولناک در زمین های کشاورزی
کارلوس کی‌روش هر شش ملی‌پوش باشگاه سپاهان را خط زد
تجمع هزاران نفر در چهارمحال و بختیاری در اعتراض به طرح انتقال آب به اصفهان
گابریل گارسیا مارکز درگذشت
ضرب و شتم بی‌‌سابقه زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ اوین.
«برخی وزرای دولت حسن روحانی ثروت افسانه‌ای دارند».
طنز/ راز کشور 300 میلیونی!
اقدام غیرقانونی نروژ درباره دانشجویان ایرانی
طرح "شنود اسلامی" در ایران کلید خورد.
«احضار» چند دانشجو به کمیته انضباطی به دلیل «اعتراض» به جلیلی
وزیر ارشاد ایران: وصی ریچارد فرای، به وصیتش عمل کند
صادق لاریجانی: در جمهوری اسلامی به زنان هیچ اجحافی نشده است.
معاون وزیر نفت ایران: صادرات نفت خام در دولت یازدهم دو برابر شد
پوتین به سئوالات تلفنی مردم کریمه پاسخ می‌دهد
جنجال بر سر انتشار فایل صوتی عراقچی درباره توافق ژنو.
'شاید آقای لاریجانی درست می‌گوید، من خیالاتی شده‌ام'
بررسی روزنامه‌های صبح تهران، پنجشنبه ۲۸ فروردین
یک توله خرس قهوه ای پس از زنده گیری در پاسگاه پارک ملی بمو مفقود شد
قلعه‌نویی: ضعیف‌ترین داور عمرم را دیدم!/ این فوتبال نیست؛ نتایج باید داخل زمین رقم بخورد
زیره پلو کرمانی
سیرترشی صنعتی یا خانگی، کدام بهتر است؟
نتایج یک پژوهش: در میان بی‌ریش‌ها، مرد ریشو پادشاه است
درمانی ساده برای سرد مزاجی خانم ها
برنده نبرد بر سر رمز نویسی اطلاعات در اینترنت کیست؟
به اختلالات غذایی مردان جوان توجهی نمی‌شود
فال روز پنجشنبه 17 اپریل - 28 فروردین
فولاد خوزستان، راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا شد
مرد آدم‌خوار در پاکستان برای بار دوم دستگیر شد
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
رقص مسلمان‌های بریتانیایی با آهنگ فرل ویلیامز پربیننده شد
ساختن آثار هنری با رول های بی مصرف دستمال توالت
ضربه کاشته به سبک پت و مت
نجات شیری که پایش توسط شاخهای یک بوفالو پاره شده بود
آب پاشی شبانه در آمستردام , جریمه ای برای یک رفتار غیر اجتماعی
از حمام زنانه گنجعلی‌خان تا دوچرخه بهاری.
بازسازی مرگ‌های تراژیک؛ از فروغ فرخزاد تا علی شریعتی.
ایده‌هایی برای شهرهای آینده.
بدترین راه برای پائین آوردن یک ماشین از کامیون
امتناع پسر بچه از رقص با دختر کوچولوی حسود
ضربه به موقع راننده قطار به سر مردی که می خواست از خودش عکس "سلفی" بگیرد
گفتگو با با خانم شهره آغداشلو بازیگر بزرگ سینما و تئاتر ایران
ویدیوهایی از تصادفات که توسط دوربین های داشبورد برداشته شده است
دوربین مخفی : سرقت لاستیک اتومبیل پلیس
مدل موی رهبر کره شمالی در لندن خبرساز شد
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اعطای بالاترین نشان تحقیقات کاخ سفید به مونا جراحی (214+)
نجات شیری که پایش توسط شاخهای یک بوفالو پاره شده بود (206+)
عروس ایرانی با جرثقیل به خانه بخت رفت! (150+)
مصاحبه با محمد نوریزاد : مردم به من می گفتند ما این حکومت را نخواستیم , ما را برگردانید به همان نظم قبل از انقلاب (121+)
اقدام غیرقانونی نروژ درباره دانشجویان ایرانی (95+)
او یک رپر آمریکایی نیست بلکه پزشکی است که نحوه مراقبت از گچ پا را توضیح میدهد (93+)
فیلم تازه ‌گلشیفته فراهانی؛ "سرزمین شیرین فلفلی من". (93+)
طنز/ راز کشور 300 میلیونی! (93+)
رقص مسلمان‌های بریتانیایی با آهنگ فرل ویلیامز پربیننده شد (93+)
مادری که قاتل فرزندش را پای چوبه‌دار بخشید: حالا که بخشیده‌ام آرام هستم / جوان اعدامی: تنم لرزید (87+)
موبایل کمک خلبان پرواز مالزی روشن بوده‌است (86+)
دوربین مخفی تمیز کردن صحنه قتل ( آخرین نفر انتقام خوبی از سازندگان این برنامه گرفت) (86+)
گفتگو با با خانم شهره آغداشلو بازیگر بزرگ سینما و تئاتر ایران (81+)
قربانیان ۸۸ : علی فتحعلیان؛ گفتند شناسنامه بیاورید و جنازه بگیرید (77+)
امتناع پسر بچه از رقص با دختر کوچولوی حسود (77+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.