صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

دفاع تمام قامت احمد نجفی از احمدی نژاد: وقتی زلزله شد ایشان عربستان بودند + فایل صوتی

دفاع تمام قامت احمد نجفی از احمدی نژاد: وقتی زلزله شد ایشان عربستان بودند

احمد نجفی بازیگر و عضو شورای عالی سینما، خبر خبرگزاری فارس و مصاحبه سایت های اصولگرای داخل ایران در مورد ممنوع الکار شدن محمود بصیری به دلیل شباهت با محمود احمدی نژاد را تکذیب کرده و احمدی نژاد را "آزادترین" رییس جمهوری خواند که به گفته او تحمل بالایی دارد.

محمود بصیری بازیگر و کمدین معروف فیلم ها و سریال های تلویزیونی مانند گل‌های داودی، زرد قناری، مادر و آرایشگاه زیبا اخیر در مصاحبه با سایت «فردا» در ایران گفت: " دست صدا و سیما و ریاست جمهوری در کنار گذاشتن من از کار است، آن هم به دلیل شباهت چهره ای با رئیس جمهور!".

خبرگزاری فارس نیز نوشته است که در مراسم دیدار سینماگران با احمدی نژاد، چند تن از اهالی سینما از احمدی‌نژاد خواستند مشکلات «محمود بصیری» - بازیگری که گفته می‌شود به‌دلیل شباهت با رئیس جمهور ممنوع‌الکار شده - حل شود.

اما احمد نجفی بازیگر و عضو شورای عالی سینما که در مراسم ضیافت افطار احمدی نژاد رییس دولت دهم حضور داشت در پاسخ به پرسشی در مورد همین خبرهای رسانه های اصولگرا به شدت عصبانی شد و در عین حال گفت: من از وب سایت های خارج نشین متنفرم.

به آقای نجفی گفتم اگر تمایل به مصاحبه ندارید می توانید خیلی آرام بگویید مصاحبه نمی کنم و من هم برای شما احترام قائل هستم و اصراری به مصاحبه ندارم اما آقای نجفی در حالی که اصرار داشت به سوالات پاسخ دهد در انتها با صدای بلند گفت: من شدیدا تکذیب می کنم که آقای بصیری به دلیل شباهت با احمدی نژاد ممنوع الکار شده باشد. همین خانه سینما ده ها نفر را ممنوع الکار کرد و کسی هم نمی توانست جلودارشان در خانه سینما باشد از وقتی که آقای احمدی نژاد آمد گفت که ما داریم تلاش می کنیم مردم بروند سر کار بعد خودمان بیایم ممنوع الکار کنیم.

گفتگو با احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون و عضو شورای عالی سینما را بشنوید و بخوانید:

آقای نجفی من علی نژاد خبرنگار هستم می خواستم اگر ممکن هست با صدای خودتان بفرمایید که مهمانی دیروز شما با آقای احمدی نژاد چگونه بود؟

یک مهمانی خصوصی راحتِ شفاف بوده، حرف هایی زدند درد دل هایی کردند، ایشان هم قول هایی دادند، ایشان هر سال همین کار را می کنند، خیلی خلاصه، خودمانی می آیند یک شامی می خورند، سینماگران هم در دل هایی می کنند که بعضی از درد دل ها خوب است، می خندیم، بعضی هایش شوخی است، بعضی هایش هم جدی است در همین حد است چیز خیلی خاصی نیست یک شامی می خوریم به احترام ماه رمضان.

در مورد آقای محمود بصیری هم در این دیدار گفته اند که به دلیل شباهت شان با احمدی نژاد ممنوع الکار شده شما هم در جریان این موضوع هستید؟

حالا ممنوع الکار شده اند یا نه من نمی دانم، من بیشتر در مورد کلیات این جلسه همین هایی است که عرض می کنم، اگر قرار بود جزییات این جلسه بیرون می آمد، خود دولت خبرنگاران را دعوت می کرد، وقتی نیست حتما نمی خواهند که خبرش بیرون بیاید.

به هر حال آقای نجفی چون مردم فکر می کنند یک نزدیگی و علاقه ای به هنرمندان دارند....

ببینید مردم خیلی فکرها می کنند، معذرت می خواهم، دارم به شما می گویم که من مواظب صاحبخانه ام هستم که از ما خواستند یک جلسه خصوصی باشد، ۲۰۰ یا ۱۵۰ تا آدم آمده بودند که یک افطاری بکنند حالا یک درد دل هایی هم کردند. اگر می خواستند خبری شود خود نهاد ریاست جمهوری خبر می داد. حتی یک عکس هم گرفته نشد. چون نمی خواستند تبلیغاتی شود، بعضی درد دل ها را نمی خواستند بیرون کسی بشنود که هر کسی راحت حرف هایش را بزند، یک نشست صمیمی بود چون خودشان نخواستند بهتر است که وارد جزییات نشوم. چون احترام می گذارم به آنچه آنها خواسته اند من در همین حد می گویم. جلسه خاص و عجیب و غریبی هم نبوده، هر سال هم همین مباحث می شود و کلی هم می خندیم.

این جلسه شاید به این دلیل حساسیت برانگیز شد که مردم به هنرمندان علاقه دارند و مایل هستند که در یک رنج عمومی هنرمندان را همراه خودشان ببینند، تا همراهِ سیاستمدارن، چون احمدی نژاد هم هیچ تسلیتی به زلزله زدگان آذربایجان نگفت، ارزیابی شما در مورد این انتقادات چیست؟

من اصلا این را نمی پسندم، مگر می شود، اصلا اینطور نیست...اولا متاسفانه، متاسفانه، متاسفانه وقتی این زلزله آمد ایشان در عربستان بودند کما اینکه دیدید تمام هیات دولت رفتند به منطقه، حتما به دستور رییس جمهور رفتند، اصلا اینطور نیست این خیلی بد است که شما ....

من فقط سوال کردم ...

نه خیر شما تصمیم گرفتید، قضاوت کردید و برای تایید قضاوت تان به من زنگ زدید، مگر می شود یک رییس جمهور مسوولی در این مملکت راجع به این مسئله (زلزله) اصللا چیز نکرده باشد {تسلیت نگفته باشد}؟ الان هموطن های ما در منطقه زلزله زده یک ۲۴ ساعت غذا نخوردند، حالا همه باید ریاضت بکشند چون آن بنده خداها دارند ریاضت می کشند؟ شما الان غذا نخوردی؟ این چه حرفی است.... اول از من سوال می کنی آقای بصیری گفته که به خاطر شباهت با احمدی نژاد ممنوع از کار است این اصلا موضوع مهمی نیست. ایشان ممنوع الکار است در سینما؟ برود در شورای صنفی اعتراض بکند. من در سینما تا به حال ندیدم کسی ممنوع الکار باشد در این دو سال، اگر آقای احمدی نژاد نمی خواستند این آدم را ببینند که اصلا دعوتش نمی کردند. اگر ممنوع الکار بود که اصلا به این جلسه دعوت نمی شد که...

خود آقای بصیری گفته اند ظاهرا برای اینکه از ایشان دلجویی کنند دعوت شان کرده اند.

خب این بد است که ایشون را برای دلجویی دعوت کرده باشند؟ من می گویم تا به حال اصلا این آدم را ندیده بودم، اسم شان را فقط شنیده بودم، در جلسه خیلی هم نگاه شان کردم دیدم نه اصلا شباهتی {با آقای احمدی نژاد} ندارد، سن شان خیلی بالاتر است....آنچه من می دانم در سینما چون خودم در دوران رییس جمهورهای گذشته ممنوع الکار شده بودم این درد را می شناسم، پس می دانم هیچ کسی در سینما توسط قوه مجریه که شامل رییس جمهور و وزیر ارشاد و رییس سازمان سینمایی باشد، ممنوع الکار نیست. آنهایی که حکم قضایی دارند، نمی توانند کار کنند، ربطی ندارد که ... تا آنجایی که من می دانم ایشان {احمدی نژاد} خیلی هم دفاع کرد که این اتفاق نیافتند.

من می توانم بپرسم نقش دولت و یا وزارت فرهنگ و ارشاد در انحلال خانه سینما چه بوده است.
 

خانه سینما را دولت منحل نکرده، شما می خواهید ایشان را بکوبید یک راه هایی پیدا می کنید. من موافق این کارهای سیاسی نیستم.

آقای نجفی من فقط یک سوال پرسیدم که شما خودتان پاسخ بدهید که نقش دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد چه بود؟

دولت منحل نکرده خانم، واقعا آدم را عصبی می کنید شما ها، از من هم نمی توانید تایید کنید. شورای فرهنگ عمومی، بازوی شورای انقلاب فرهنگی مملکت نشسته قوانینی که آنجا عوض شده را بررسی کردند دیدند خلاف قواعد شورای عمومی است. اگر دولت کرده بود چرا رفت دیوان عدالت اداری.

آقای نجفی به هر حال بحث های زیادی در مورد حمایت وزارت ارشاد و دولت از تصمیم شورای عمومی شده بود، من هم به عنوان خبرنگار به شما زنگ زدم که نظر خودتان را در این مورد بگویید

بهت می گم من خودم این کاره ام، من کارم هست، نمی دانم شما چند سالتون است، ولی می دونم خودم چند سالم هست و با چند نفر مصاحبه کرده ام. شما می خواهی ریییس جمهور را بکوبی، بکوب، دیگه چرا به من زنگ می زنی؟ بروید به دوستان خانه سینماتون زنگ بزنید. شما چند سالتون است و از کجا زنگ می زنید؟

من مسیح علی نژاد روزنامه نگار هستم، ۳۵ سالم هست، از بیرون ایران تماس می گیرم ...

ها... از بیرون ایران، از بیرون ایران تماس می گیرید، همین است پس نیت تان که به من زنگ بزنید و بگویید نجفی گفت فلانی ممنوع الکار است، آن یکی در زلزله است، خانم نکنید این کار را. خانم ممکلت را بگذارید ما خودمان فکر کنیم. من از وب سایت های خارج نشین و برای اینکه به خارجی بگویید خبر چی هست من از اینها متنفرم، من از کسانی که به این مملکت صدمه بزنند، متنفر هستم. من ۱۸ سال آمریکا زندگی کردم بالا تا پایین قضیه را می شناسم. اول از اینجا شروع کردید که چون فلانی شباهت دارد...یعنی چه؟ خیلی ها به خیلی ها شباهت دارند، مگه ممنوع الکار می شوند؟ این حرف ها چیست که می زنید؟ یک شام مهمانی افطار می دهند. در این افطار حرف هایی زده می شود که خیلی صریح و شفاف است، یعنی آزادترین ، آزادترین رییس جمهوری که با بچه ها به راحتی تحمل می کند و تحملش هم بالاست و می گوید دل ها پر است بگذارید هنرمندان راحت حرف بزنند، یادداشت می کند و تا آنجایی که می تواند اوضاع را بهبود می بخشد، خیلی چیزها هم دست ایشان نیست، یک جسله صمیمی یک ساعته است که افطار می خوریم می آییم بیرون. آقای فلان شبیه فلان است، آنجا زلزله است...{ با تغییر لحن صدا به گونه ای که آقای نجفی تقلید صدای خبرنگار را می کند } حالا در طول دوره زلزله تمام آمریکایی ها و اروپایی ها تعطیل کردند مملکت را ارواح شکمم؟ من اینها را من آنور {آمریکا و اروپا} را می شناسم، نگویید اینها را به من...

آقای نجفی من دو تا سوال را با شما درمیان گذاشتم به عنوان یک خبرنگار ایرانی، شما می توانید با من مصاحبه نکنید، اینهایی که پرسیدم هم نقل قول از آقای بصیری است که شباهت شان با آقای احمدی نژاد را مطرح کرده اند و نقدهایی که وب سایت ها کار کرده اند...
 اصلا خبرنگار و وب سایت نویس باید فقط خبرها را منعکس کند نه اینکه نظریات شخصی بدهد، شما «ولتر کرانکایت» که نیستی ، شما خبرنگار خانمی که در سی ان ان کار می کند هم نیستید، آخه عزیزم تحلیل دارد، فکر دارد....

 صدای شما خیلی بلند است، من خودم را به شما معرفی کرد، هیچ اصراری هم نیست که شما مصاحبه کنید، صدای شما پخش می شود و خود مردم قضاوت می کنند، سوال من بر اساس سخنان آقای محمود بصیری بود، من از خودم خبرسازی نکردم، این مصاحبه را هم یک سایتی در داخل ایران منتشر کرد، من هم برای شما احترام قایل هستم اگر بگویید که اصلا نمی خواهید مصاحبه کنید.

من شدیدا و شدید تکذیب می کنم این را{ممنوع الکار بودن محمود بصیری را}، به همین دلیل که ایشان (محمود بصیری) در جلسه هنرمندان با احمدی نژاد حضور داشتند. اگر ایشان ممنوع الکار بودند که خلاق قانون است در جلسه هنرمندان باشد. یا شما قانون را نمی دانید یا می خواهید قانون بسازید. کسی که ممنوع الکار می شود فقط از حیطه قوه قضاییه می تواند صورت گیرد. من برای این کار سالهاست مبارزه کردم که در همان خانه سینما سالهاست که ده ها نفر را ممنوع الکار کرده اند اسمش را گذاشته بودند بلا اثر بودن افراد، مثلا اسم فنی برایش انتخاب کردند. بلا اثر بودن تنها کسی که می تواند یک هنرمند را ممنوع الکار کند فقط قانون است و دادگاه رسمی کشور است. متاسفانه در خانه سینما همین کارها را می کردند و کسی هم نمی توانست جلودارشان باشد از وقتی که آقای احمدی نژاد آمد به خصوص سر آقای گلزار ایشان دستور دادند و گفتند ما داریم تلاش می کنیم مردم بروند سر کار بعد خودمان بیایم ممنوع الکار کنیم. این استدلالش بود و آقای گلزار بر خلاف تصورات جامعه کارشان را کردند. الان هم رسما اعلام می کنم هیچ کسی در سینما به دلیل سینما ممنوع الکار و ممنوع التصویر نیست، در سینما را عرض می کنم. بنده دوست ندارم هیچ کدام از همکارانم حتی دشمنم ممنوع الکار شوند، به نظرم همه باید کار کنند....

خیلی ممنون.

تمام شد

خیلی ممنونم پاسخ های شما برایم ارزشمند است و عینا هم پاسخ خودتان را منتشر می کنم

خداحافظ.

قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 66
- 464
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
هی نجقی جون دیگه واسه دستمال شدن خیلی دیره 8 سال پیش باید به صرافت می افتادی !!!!!!!!!
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 01:21
irani paak - لندن - انگلیس
آفرین آقای نجفی، درود بّر تو، خوب جواب این یهودی و مزدور بیگانه را دادی.
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 01:54
m4ssod - لندن - انگلستان
متاسفانه از این چاپلوسان دربار همیشه زیاد داریم. ۱۷ سال تو آمریکا بود ولی‌ عاقبت گرگ زاده گرگ شود...
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 01:32
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
معلوم است که هوادارانِ " دروغ جمهور" باید دروغ گوی باشند! محموت ۳ روز بد از زلزله به عربستان رفت جنابِ " کم حافظه "! مرگ بر دیکتاتور!
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 02:33
ekman - شیراز - ‫ایران
مردیکه الدنگ زمانیکه زلزله رخ داد ،رئیس جمهور ایران بود و هنوز عازم عربستان نشده بود.اگر تمام دفاعیات تو همین طور باشد،پس قضاوت با مردم،حتی حیف که ناسزا نثار تو احمق بکنند.
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 02:40
lamasab - هامبورگ - آلمان
هنربندی که بادمجان دور قابچین شد. با شرکت احمد نجفی
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 02:58
ali70 - والنسیا - ونزوئلا
آورین آورین تو که خراب بودی خرابتر هم شدی . تازه فهمیدم پاچه هم می گیره .
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 03:14
Zero Tolerance - تهران - ایران
ممنوع الکار ؟!! این دیگر از کجا به فرهنگ لغات ما اومد ؟؟
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 04:50
hana257 - تهران - ایران
چند روز پیش یه فیلم از همین نجفی پخش شد که مثلا در دوره شاه یک مامور انگلیسی بوده و یک پسر گارسون را به بهانه ادامه تحصیل ولی هدفهای سیاسی به انگلیس میبره.البته توی درمانگاه بودم که مجبور شدم قسمتهایی از فیلم رو ببینم ولی حالم از نجفی به هم خورد.
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 06:09
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
میدونید مشکل کار کجاست؟؟ اینه که تو قران نوشته برای حفظ مملکت اسلامی اگه دروغ بگید ایرادی نداره!
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 06:51
olagh3kaleh - منچستر - انگلیس
از اینکه بسیاری از هنرمندان و حتی ورزشکاران پاچه خاره آخوندا هستن حرفی‌ نیست اما این خانم خبرنگار پاچه خاره کجاست که این همه امکانات در اختیارش هست که بتونه به این راحتی‌ به فعالیت‌های حرفه‌ای خبرنگاری خودش ادامه بده؟
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 06:51
طالب حق - تهران - ایران
جالبه که نجفی هم شبیه خامنه ای شده . ظاهرا کمال همنشین در این آقای نجفی هم اثر کرده . حالا دیگه نجفی هم از همه اطرافیانش توهم دشمنی داره . چه میشه کرد . خدا بیامرزدت نجفی .
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 06:54
soghote_regim - وینا - امریکا
irani paak - لندن - انگلیس . مردک ساندیس خور و پاچه خوار ننگ بر تو و نجفی و دیگر پاچه خواران که شرف و حیثیت شان را به حقوقی ماهیانه و مأموریت خبر چینانه در لندن و دعوت به افطاری انتری نژاد و امثالهم میفروشند . بهتر است بدنبال سوراخ موش باشی . روز قیام مردمی . سقوط این رژیم ننگین نزدیک است
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 05:14
شروین1360 - کوالالامپور - مالزی
دست همه شما دستمال کشها به خون جوانان ایران آلوده است. ننگ بر شما که این همه دزدی و دروغ و جنایت واضح رو نمیبینین. چماتون رو همون یک ذره موقعیت و پول پر کرده
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 05:44
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
بهرصورت همیشه در هر نظامى کسانى هم هستند که براى منافع خود دستمال بدست و چاپلوسانه به دنبال سران و دستاندرکاران میافتند. این نیز بگذرد. ١- احمدى نژاد بعد از زلزله گورشو گم کرد رفت عربستان. ٢- دولت و وزارت ارشاد دلشون بخواهد تمام هنرمندان را ممنوع الکار میکنند. این چه حرف چرتیست که این الاغ میزند؟ من از این خانم مسیح نژاد اصلا خوشم نمیاد ولى از این مردک نجفى و امثال این متنفرم . مردم خودشون جواب این نوع ًهنرمندانً همچون علیرضا افتخارى را میدهند.
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 07:39
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا
این زنک معلوم نیست خبرنگاره یا جاسوس !!!! خیلی جالبه ارتباطات گزینه ای دسترسی آسان و راحتش به خیلی از آدمهایی که برای یک خبرنگار خبره ایرانی هم حتی از توی ایران به این راحتی نمیتونه باشه سوال برانگیز میشه که نکنه از جاهایی ساپورت میشه ! البته انتظار داشته این بابا بشینه پای تلفن پشت سر احمدی نزاد بد گویی کنه !! مگه از جونش سیر شده خود این معصومه خانم که حالا اسمشو گذاشته مسیح اگه تو ایران بود راجع به دولت صادقانه حرف میزد ...!!!
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 07:48
naderan - یوتوبوری - سوید
احمقی نژاد اگر در لبنان زلزله میامد.از بقل زنش بلند میشد و میرفت؟؟؟
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 07:52
raha1984 - هامبورگ - المان
مردکه معتاد تریاکی فاسد ! با اون زن روس ...........
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 08:00
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
مرتیکه جواب مردم را چی‌ می‌خوای بدی؟؟؟ مزدور ..لجن
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 06:10
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
اقای ایران پاک شماه دیگه چقدر بیچاره تشریف داریدودر لندن هم زندگی می کنید فقط وتو می شه گفت بیچاره چاپلوس بی وجدان وحامی قاتل مردم ایران وووووووووو
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 08:39
shayan-mir - کوآلالامپور - مالزی
معرفت در گران است به هرکس ندهند!!! آقای نجفی برات متاسفم که از کشتی مردم پیاده شدی، تو محکوم به غرق شدنی.هنرمند یعنی با مردم و برای مردم. کاش کمی از آنجلینا جولی (که البته شما فاحشه اش میخوانید) مردم داری را می آموختی.
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 09:02
Shadan Shirin Sokhan - هایدلبرگ - آلمان
(@)--ایشان جاسوس دوجانبه است هم دستمال بدست آخوندهاست و هم برای روس‌ها کار می‌کند !، و همسر ایشان نیز خانمی جوان و روسی است و خود ایشان هم به زبان روسی مسلط می‌‌باشد !!،، حال خود پیدا کنید شخصیت این فرد را ؟؟؟؟؟؟
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 10:05
payam.ir - تهران - ایران
جناب ایران پاک بابا مسلمون , اگه واقعا انگلیس زندگی میکنی که بعید میدونم ,. میشه بگی تو کشوری که رهبرانت و یاران ساندیس خورت هر جمعه فریاد مرگ بر انگلیس رو سر میدن چه غلطی می کنی ؟. جاسوسی ؟ مخبری ؟ دزدی ؟ یا مثل بقیه آقایون میری استخر و.... خمینی یه حرف درست زده بود اونم این بود که " آمریکا هییییییچ غلطی نمی نونه بکنه" و واقعیت هم همینه تمام کاراشون درست و با برنامست و هیچ اشتباه و غلطی نمی کنند این شماهایید که هر غلطی که دوست دارید به اسم اسلام میکنید عرب های مزدور
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 10:15
دانشجوی ایرانی - تهران - ایران
یکی نیست بگه بیشعور آخه مردم رو چی فرض کردی؟به فرض محال که گیرم عربستان بود که نبود لش مرگش نمی تونست یه تسلیت خشک خالی بگه؟چه طور می تونه به یه آفریقایی که نمی دونم اصلا کجاست مادرش مرده تسلیت بگه اما به عزیزای ما یه تسلیت هم زورش میاد!واقعا خود فروخته!چقدر همچین آدمایی بدبخت و حقیرا که به خاطر پول حاضرا هر کاری بکنن و هر حرفی بزنن!. همون بهتر که نرفت و نگفت تا مردم چهره واقعی این دلقک و بی ناموس رو بشناسن!
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 10:20
samythekid - فرانکفورت - آلمان
این زنه هم بهتر از نجفی نیست. چطور جلو نجفی موش شده. ولی‌ رضا پهلوی که باهاش مثل آدم حرف میزدو می‌خواست درسته قورت بده.
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 11:12
elinaz - مونترال - کانادا
مرتیکه بگو برای چی‌ از آمریکا بیرونت کردن................حالا چه خودت رو داری پاره پره میکنی‌ ....ولی‌ خوب خودت رو احمد نجفی قهوه کردی با این حرفا
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 11:45
maziyar1976 - اصفهان - ایران
آفرین بهروز از سیدنی این زنک معصومه قومی دهاتی و محمد نوری زاد یکی‌ آزادانه فیلم می‌سازد یکی‌ آزادانه با هر کی‌ خواست مصاحبه می‌کند.این زنک را جمهوری اسلامی به بیرون فرستاده تا مبارزات خارج علیه جمهوری اسلامی رو به لجن بکشه مثل رئیس روزنامش کدیور بگه مردم گفتند هم غزه هم لبنان....این زنک می‌خواد مبارزات آزادی مردم به سمت اصلاحات بکشونه.هیچ وقت این زنک حاضر نیست بگه مرگ بر خامنه‌ای.مرگ بر جمهوری اسلامی مخصوصا اصلاح تلبهاش
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 12:07
ایران1435 - لامرد - ایران
خیلی ممنون اقای نجفی
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 12:27
robinsson77 - استکهلم - سوئد
نجفی یه کثافت و نکبت بیشتر نیست. تنها توصیفی که میتونم از این یارو بکنم همینه !
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 14:06
mazand - دبی - امارات
از جانماز اب کشیدن بعضی ها به شدت متنفرم بنابراین میگم اقای چاپلوس شما اگه مهمونی افطاری رییس جمهور میری پس توی فری شاپ فرودگاه دبی دنبال مشروب نگرد که بقیه ببیننت
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 14:19
hamid-kl - کوالا لامپور - مالزی
دیگه این یارو آخر پفیوزیی
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 14:53
brother - لندن - انگلیس
دمت گرم اقای نجفی حرف حق ،حق است این هم حواب ساده لوها که گول حرفهای مخالفین عقده ای را نخورند طرف سالها تو امریکا بوده و خوب مخالفین ایرانی عقده ای را میشناسد و وقتی رفت ایران فهمید در خارج همش دروغ به خوردش میدادند
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 14:57
torekaram - اودنسه - دانمارک
خاک بر سرت، برات خیلی‌ متأسفم
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 17:47
welt az alman - دوسلدورف - المان
خداروشکر که بیماری آلزایمر و فراموشی و روان پریشی هم شامل حال افرادی مثل این آدم شده تادرد مردم رو بفهمند.مردتیکه توهم زده شماانگارخواب بودی زلزله شنبه 5 بعدازظهراومده مموتی ودارودستش 2شنبه صبح رفتند عربستان.نکنه درعرض 1هفته تاریخها روه تحریف میکنیدیابلیط جعلی برای اینها مینویسید؟خجالت داره.الان وقت نوه داریته رفتی پاچه خواری!گاهی اوقات یکسری اتفاقات ناگوار درسته باعث مرگ انسانهای بیگناه میشه ولی چهره شما گرگها رو که لباس گوسفند پوشیدید رو به مردم نشون میده.درضمن این پاچه خوارهای رژیم چرا توغرب نشستند وفقط ور اضافی میزنند؟اگرغرب بده همه چیزش بده.شماها که ازدیوارسفارت انگلیس مثل انتر بالا رفتید اینجا چی میخواهید؟پول مفت غرب وتفریح و عیاشیتون رو؟؟؟خجالت داره.
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 18:23
sahel-swe - گوتنبرگ - سوئد
زیاد حرف مزخرف میزنی !! تو همه جا مزخرف میگی زیادی ساندیس خوردی زده بالا جونم :)
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 19:27
sahel-swe - گوتنبرگ - سوئد
brother - لندن - انگلیس تو همه جا مزخرف میگی زیادی ساندیس خوردی زده بالا جونم :)
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 19:28
Elnevoo - هیوستون - آمریکا
به امید خدا اینقد حرص بخوری ک همونجا سکته کنی‌ بمیری مرتیکهٔ الدنگ ذوب در ولایت بدبخت. خانوم علینژاد عزیز همیشه صحبتای شمارو دنبال می‌کنم و خیلی‌ برام با ارزشید مرسی‌ و خسته نباشید
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 20:06
sammy33 - لندن - انگلستان
rani paak - لندن - انگلیسbrother - لندن - انگلیس, پس اینجا چیکار می‌کنید،بهتره برید پیش همون رژیم جاهلو استکبار خودتون زندگی‌ کنید،لطفا......چون با تنفس کردنتون هوای پاک اینجارو دارید آلوده می‌کنید
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 21:16
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
این هم یه گاو مثل بقیه. یاد یه جک یا بهتر بگم واقعیت افتادم...(فرق هندوستان با ایران: تو هند گاوها مهم اند اما تو ایران مهم ها گاو اند)
‌سه شنبه 31 مرداد 1391 - 23:23
lookme - بیرمینگهام - - انگلستان
باز جویی بود یا خبر نگاری ؟؟؟
‌چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 00:46
brother - لندن - انگلیس
sahel-سوید. معلومه از سکوت و تنهایی در سوید خاطی کردی کاسه لیس غربی
‌چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 00:21
m_h_gol - تهران - ایران
دوستان گرامی من تعجب می کنم از اون جاسوسهائی که رفتند انگستان و از دیار کفر به طرفداری از یک هنر تیشه مثل احمد نجفی می پردازند ! حالم از هر دو گروه بهم میخوره ! ببینید پول و مقام چه کارهائی میکنه ! شما به تصاویر این مردک دودوزه باز اگر خوب بنگری متوجه میشی که آدم لجنی هست !
‌چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 03:29
ehsanusa - تهران - ایران
17 سال تو امریکا زندگی کرده دیده نمیشه راحت پول در آورد. تو امریکا به ازای هر یک دلار که در میاری باید 10 دلار کار کنی. بعد تو ایران با پاچه خواری (خاری) راحت میلیونی در میاره!!! دیگه چی باید بگه؟ شما هم پول مفت در بیاری، میایی منبع درآمدت رو از بین ببری؟ آخ که پول چقدر راحت شرافت بعضی هارو از بین میبره!!!
‌چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 06:13
pokohantes - گوتنبرگ - سوئد
نجفی مزدور بدبخت رشوه گیر تو کی‌ هستی‌ که میگی‌ بذرید مملکتو خودمون درست کنیم؟؟؟ تو چی‌ کارهٔ مملکتی بدبخت؟؟ صداش به نفس نفس زدن افتاده بود قابش داشت داغون میشد بدبخت نمی‌تونست آرامش خودشو حفظ کنه!! دوروغگوی کثیف!!
‌چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 13:21
brother - لندن - انگلیس
sammy-لندن. هوای همه جای دنیا از وجود ادمهای فضول مثل تو الوده است و ما اینجاییم تا پاکش کنیم
‌چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 14:45
bita tehrani - ونکوور - کانادا
میگن اگه میخوای یکی‌ را خراب کنی‌ ازش بد دفاع کن،حکایت این احمق نجفی است.حیوونی داشت سکته را می‌زد.دیگه مونده بود از کجاش دروغ در بیاره و تحویل بده! کاش خانم علی‌ نژاد یک کم دیگه مصاحبه را کش میداد.یک اکسیژن حرام کن حکومتی کم میشد!
‌چهارشنبه 1 شهريور 1391 - 19:34
raha iran - برلین - المان
مرتیکهٔ کریه منظر معلومه که دلقک اون شبشون تو بودی با این عکسای دستمال کشت حالا دو روز به روت میخندن خودتو آدم فرض میکنی‌ تو هنرمند ماتحت مردمی حالم شدی غلام دست به سینه همه تو اون مملکت می‌دونن چه خبره احتیاجی‌ به پارس کردن تو سگ قلّاده به گردن دولت نیست با اون رئیس جمهور دلقکتر از خودت ...
جمعه 3 شهريور 1391 - 00:05
پردلان - نیس - فرانسه
احمد نجفی، بعضی ها مثل اربابانت نون را می زنند توی خون می خورند، بعضی ها می زنند توی نجاست می خورنند و امثال تو می زنند تو نجاست دیگران و بعد خودشان را زرنگ هم می دانند. آره بخوبی می دانم تو فقط و فقط فکرت شده پول و مقام به هر طریقی که شده ولی آدم لجن روزی می رسه که مثل ارباب هایت میری گم و گور میشی و شهامت بودن در بین مردم را نخواهی داشت.. چاپلوس و ...مال رژیم
جمعه 3 شهريور 1391 - 08:08
saeed1000 - کرمانشاه - ایران
جالبه
شنبه 4 شهريور 1391 - 03:31
baharmazaheri - عجمان - دبي
ماله کشیدن روی اه اه احمدی نژاد رو خوب بلدی !!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 6 شهريور 1391 - 22:40
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
مرور روزنامه‌های صبح تهران؛ پنجشنبه ۲۷ آذر
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
حریف پرسپولیس می‌خواهد با مهاجم تاتنهام به تهران بیاید/ لخویا قطر آده‌بایور را می‌خواهد
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود
وزارت ورزش و آخرین گزینه موجود / هدایتی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس
کیف‌قاپی‌های 4 دانش‌آموز سوار بر یک موتور
گلر پرسپولیس به دنبال رضایتنامه از پرسپولیس / نیلسون با گسترش فولاد تمام کرد
بشقاب میگو و لوبیا
این گیاه تلخ، شفابخش است
هر صبح؛ یک فنجان چای آویشن
«سالمونلا» چیست؟
علائم کمبود آهن در زنان
آیا کورتون داروی بدی است؟
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
کارشناس مذهبی، داستانی از چشم‌چرانی با ذکر خدا تعریف می‌کند
تصادف دوچرخه سوار با یک آهو در جاده
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن
ویدیوی نگاهی به سال 2014 - تهیه شده توسط گوگل
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (144+)
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (136+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (114+)
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن (101+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (94+)
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت. (90+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (90+)
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه (87+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (83+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (81+)
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی (72+)
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی (71+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (71+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (62+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (58+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.