● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
متلک انداختن به سبک مردان ایرانی متلک انداختن به سبک مردان ایرانی

‌پنجشنبه 02 آگوست 2012 - 12 مرداد 1391

● ویدیو کلیپ
+ 109
رای دهید
- 401

متلک انداختن به سبک مردان ایرانی

صدای آمریکا : هفتاد وشش درصد مردهای خیابانی متاهل اند. هر مرد مزاحم در طول روز به طور متوسط صد بار برای زنها بوق می زند، آن هم زن هایی که هرگز سوار خودروی آنها نمی شوند.
پلیس ایران می گوید کمترین میزان مزاحمت های خیابانی در شهرستان هاست، چون همه همدیگر را می شناسند. زن ها از ساعت هشت تا نه صبح کمترین و از یازده صبح تا دو بعدازظهر و از پنج تا یازده شب بیشترین مزاحم را دارند.
گزارش از رویا ملکی.جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 109
- 401
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
Alexberd - بوداپست - مجارستان
اوه اوه این بچه چی میشه آخرش!!! به جان خودم یک مخ زن توپ از آب درمیاد!!! میگی نه این کامنت را نگخ دار 10-20سال دیگه چکش کن!!!سماجت تو مخ زنی خانما خیلی مهمه که این بچه هم داره. مگه نه خانمهای تو سایت... :)
‌پنجشنبه 12 مرداد 1391 - 22:41
باريك بين - تهران - ایران
فقط موندم که این اماری رو که داره ارائه میده از کجا برداشته اورده؟؟؟!!!! فقط به این نتیجه میرسم که داره دروغ تحویل ملت میده. مثلا از کچا دراورده که 76 درصد کسانی که متلک میگن مردان متاهل هستند؟ ای صدای امریکای دروغ گو. مچت رو گرفتم. بعدا شما ها که خودتون به راحتی دروغ میگین بقیه رو متهم میکنید.
‌پنجشنبه 12 مرداد 1391 - 22:45
مهم - بروكسل - بلزيك
مزاحمت برای زنها یه مساله اینترنشنال است مختص ایران نیست فقط ممکن زیاد و کم داشته باشه کشور به کشور تو همین بلژیک که من هستم ۲ هفته پیش یه قانونی تصویب شد که در شهر بروکسل پایتخت بلژیک هرکی‌ به زنها تو خیابون گیر بده ۲۵۰ یورو جریمه بشه اینجا اروپا هم که زن و مرد مثلا برابر هستن اذیت و آزاره زنها کم نیست حالا بماند ایران که متلگ شده فرهنگ ایران گیر ندید به زن و دختر مردم تو خیابون چون خود شما هم زن و دختر دارید تو خانواده اگه بد است برای همه اگه خوب هم است برای همه پیروز باشید
‌پنجشنبه 12 مرداد 1391 - 23:07
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
متلک به سبک بسیجی‌ و ساندیسی:-۱. خوشگله نمازتو خوندی؟. -۲ روزه هاتو بگیرم جیگر. -۳ وقت داری بریم مسجد؟. -۴ خواهرم اندامت چقدر بوی کربلا میده. -۵شهیدتم خانومی. -۶ شمارتو بده واسه نماز صبح بیدارت کنم...
‌پنجشنبه 12 مرداد 1391 - 23:15
پروردگار - تهران - ایران
ما علاوه بر این‌که زندگی مادی شما را می‌خواهیم مرفه بشد، زندگی معنوی شما را هم می‌خواهیم مرفه باشد. شما به معنویجات احتیاج دارید. معنویات ما را بردند این‌ها.
‌پنجشنبه 12 مرداد 1391 - 23:59
ramtin.p - دورتموند - المان
نمیدونم چی‌ بگم.طرف با زنش میره بیرون میان متلک میندازن...به سوزه پدر جمهوری اسلامی
جمعه 13 مرداد 1391 - 01:08
نوادا - تهران - ایران
آره منم با دوستام میشیم میندازیم فقط برای خنده!
جمعه 13 مرداد 1391 - 01:17
ukang - لندن - انگلستان
سادیسم..........، اینجا اگه کسی‌ متلکی بشنوه، که خیلی‌ نادره،، بهش اعتنایی نمیکنه، چون سریعا آدم فکر میکنه که لابد بنده خدا مشکله روانی‌ داره ، ولی تو ایران خیلی‌ طبیعیه!!!!! ،، کاش این فرهنگ مزخرف تصیح بشه!!.
جمعه 13 مرداد 1391 - 01:08
setareh mashreghi - خوزستان - ایران
این آمار غلط توهین به همه مردای شریف ایرانیه از اساس غلطه انگار خارج از مرز همه چشم پاک وسربه زیرن دوروز دیگه هم سایت تیتر میزنه برای زنان ایرانی سیاه نمایی هم حدی داره دوستان!مردای بیچاره صبح تاشب دنبال کار برای خانوادشون هستن اونوقت یکی بلند میشه این چرندیات رو میگه!
جمعه 13 مرداد 1391 - 02:22
be_pa_khaste - هارلم - هلند
کسی‌ که به هرنحو به زن مردم گیر میده شک نکنید زن یا خانواده خودش خراب هستن
جمعه 13 مرداد 1391 - 02:27
bita tehrani - ونکوور - کانادا
مرسی‌ ایران یوکی جان از مشت محکم به دهان متوهّم بزرگ سایت که میگه زنان در ایران اینقدر امنیت دارند که نیمه شب میان رانندگی!! دکتر خوب همه جا هست ...فکر کنم هنوز چند تاییش را کوسه‌ها باقی‌ گذاشته باشند!
جمعه 13 مرداد 1391 - 02:57
babak khoramdin - لیورپول - انگلستان
این صدای آمریکا مزخرف زیاد میگه ما هیچ وقت از این کانال حرف خوبی‌ راجب ایران نشنیدیم ‌همش حرفها و خبر‌هاشون تخریب کنند‌ست والا من دیدم تو همین انگلیس هم متلک میگن اصلا هم کسی‌ فکر نمیکنه که بنده خدا روانی‌ باشه آقای ukang - لندن - انگلستان
جمعه 13 مرداد 1391 - 03:19
brother - لندن - انگلیس
باز ایران حداقل متلکها محترمانه تر از لندن است.چند وقت پیش خانم ایرانی از همسایه سیاهش گلگی میکرد که هروقت از جلوش رد میشه چه متلکهای رکیک همراه با تهدید استفاده میکند.
جمعه 13 مرداد 1391 - 04:18
OnLine. - تهران - ايران
والا من ۳ ساله آمریکا همچین چیزی ندیدم ،البته تو قسمتأی که ایرنیا هستن دیدم که متلک میپرونن ،مکزیکیام خیلی‌ نگا نگا می‌کنن ، امریکأهام یا اصلا توجهی‌ نمی‌کنن یا گاهی یه لبخندی همین ،حیز بازی مال ایرنیاس.
جمعه 13 مرداد 1391 - 04:33
mansikka - هلسینکی - فنلند
صحنه ی آخری حرف نداشت اگه مزاحماش از این مدلی باشه هیچ زنی مخالف مزاحم نیست قوربونت برم خوشکل
جمعه 13 مرداد 1391 - 06:32
raha1984 - هامبورگ - المان
چقدر که خودشون رو سبک میکنن با اینکار !!باور کنید اینجا بعد از سالها اخر هفته گدشنه دیدم ۲ تا افغانی که تو ایستگاه اتوبوس بودند به یک دختر المانی متلک گفتند دختره حتی متوجه نشد چی گفتند با اون لهجه شون !!! عادت زشتییه که بیشتر مردهای شرقی یا بهتره گقت مسلمون دارند !!
جمعه 13 مرداد 1391 - 07:26
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
از برکات جمهوری اسلامی چیز بودیم به چیز هم آراسته شدیم. بین 17تا 60 سال؟ دیگه زن 50-60 ساله که متلک گفتن نداره. اگر این آمار درست باشه وای به حال ما ایرانی ها که چقدر از نظر اخلاقی سقوط کردیم. البته قابل توجه یک عده مذهبی که فکر میکنند اخلاقیات از مذهب سرچشمه میگیرد.دوستداران ایران و ایرانی و میهن پرستان عزیز لطفا برای سرنگونی این رژیم منحوس اسلامی از هیچ چیز کوتاهی نکنید.
جمعه 13 مرداد 1391 - 08:41
مجید خان - تهران - ایران
با درود. چندی پیش همین تیتر توسط سایت محترم ایرانیان انگلستان به نقل از خانم شهلا شرکت نقل قول شده بودکه مضمون کلی این دوخبر با هم برابری دارند.بار قبل هم عرض کردم که آمارهای منتشره توسط منابع ایرانی کلا نادرست است حالا بیاییم و همین اخبار دروغ را به شکل دیگری هم منتشر کنیم. حال چند سوال:1-آمار 75 درصدی از کجا آمده؟2- اگر این آمار صحیح است یعنی تقریبا 26 میلیون مرد ایرانی منحرف یا دچار اختلالات انحرافی جنسی هستندپس...؟طبیعی است که تصور کنیم که جامعه ای با 75 درصد مرد منحرف حداقل باید 25درصد زن منحرف داشته باشدکه به عبارتی می شود حدود 9 میلیون نفر که در جمع با آمار 26 میلیونی مردان منحرف مشود 35 میلیون نفر. یعنی نصف جمعیت ایران....حال سوال اصلی :واقعا کسانی که این اراجیف را منتشر می کنند از خودشان خجالت نمی کشند که نیمی از جمعیت ایران را و باز معرفی می کنند؟
جمعه 13 مرداد 1391 - 09:49
mohammadrezaa - شیراز - ایران
بابا این اخریا خیلی وارد بودن معلومه دیده بودن. اما دمت گرم کلی خندیدم.
جمعه 13 مرداد 1391 - 10:19
ukang - لندن - انگلستان
بابک جان، من واقعیت رو گفتم، شما چون مرد هستی‌ از دید خودتون میبینی وقتی‌ که ایران میری بیرون،، من آخرین باری که ایران بودم از دست همین بوق‌ها و متلک ها سعی‌ می‌کردم دیگه کنار ایستگاه اتوبوس وایستم منتظر تاکسی !!! آدم رو روانی‌ می‌کنن به سنّ و سال هم ربطی‌ نداره!از شما که مرد هستی‌ بعیده که میگی‌ اینجا هم متلک میگن، لابد پس به آقایون میگن که شما متوجه شدی. قصد توهین ندارم،،، حالا من یه خاطره دارم از چند ساله پیش که تو ایستگاه قطار بودم یه آقایی ایرانی‌ مزاحمم شد که حتا وقتی‌ سوار قطار هم شدم اومد تو و دست از مزاحمت بر نمی‌‌داشت. تو دلم گفتم آخه آدم عوضی‌ اینجا که دیگه ایران نیست می‌تونم تو دهنت بزنم، اما مردم چه فکری می‌کنن، وقتی‌ بفهمن که تو هموطن خودم هستی‌، تف سر بالا نیست؟؟؟!!.
جمعه 13 مرداد 1391 - 11:07
Tabesh - شفیلد - انگلیس
اخرش خیلی با نمک بود
جمعه 13 مرداد 1391 - 11:17
agnostic - هانوفر - آلمان
مهم - بروکسل - بلزیک - چرا نمی‌گی اونا که تو بلژیک متلک میندازن به دخترا و خانوما کیا هستن؟ مگه نه اینکه بیشترشون خارجیهای عرب تبار (بخونید مسلمونا) از شمال آفریقا هستند؟ من خودم سالیان سال تو بلژیک زندگی‌ کردم و اون گزارش هم که در Canvasدر مورد متلک اندازی نشون دادن دیدم. Sharia4Belgium هم صداش در اومد که اینا زنهای خیابونی هستن (ماله کشی‌ رو ببینید حالا)
جمعه 13 مرداد 1391 - 11:59
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
باز ماچو من‌های ایرانی‌ بقیه را احمق فرض کرده کامنت‌های ۲ زاری!!! کجا در اروپا چنین چیزی هست؟؟؟؟ که مثل تهران!!!!!!!!!!! مرتب ماشینها جلوی پای زنان توقف کنند بگویند بپر بالا؟؟؟؟ یا در اروپا نیستید-- یا دروغ میگوئید!!! زمان شاه این بیماری ۲۰ در صد بود حالا شده ۱۰۰ در صد کم مثل اسلامیون ماله بکشید-- آبجی‌ زینب سایت هم نظر داد!!
جمعه 13 مرداد 1391 - 11:51
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
گریه داره.
جمعه 13 مرداد 1391 - 12:35
baran828 - تهران - ایران
همه جای دنیا هست ولی اینجا دیگه افتضاح شده راه راست میری بوق میزنن و جیغ میزنن و ...
جمعه 13 مرداد 1391 - 12:39
Kourosh-Parsi - امستردام - هلند
دستاورد رژیم کثیف اسلامی : مزاحمت ، تجاوز ، نامردی ، دزدی ، کلاه برداری ، روسپیگری ، بیکاری ، اقتصاد بیمار و . .
جمعه 13 مرداد 1391 - 12:39
Kourosh-Parsi - امستردام - هلند
دستاورد رژیم کثیف اسلامی : مزاحمت ، تجاوز ، نامردی ، دزدی ، کلاه برداری ، روسپیگری ، بیکاری ، اقتصاد بیمار و . .
جمعه 13 مرداد 1391 - 12:40
delmorde - یوتوبوری - سوئد
پروردگار - تهران - ایران. حرفهای آخوند جماعت بدرد این میخورد که بنشینی روش و خود را راحت کنی!!
جمعه 13 مرداد 1391 - 13:02
tina85 - اشتوتگارت - المان
وقتی این جور چیز ها رو می شنوم خدارو شکر می کنم که توایران زندگی نمی کنم
جمعه 13 مرداد 1391 - 15:06
*پسر شجاع* - تهران - ایران
جالبه ..من تا بحال تو عمرم حتی یه متلک هم نگفتم ..اصولا به نظرم اینکار خیلی مسخره و بی مزه هست ..اگه از دختری خوشم اومد صاف تو چشماش نگاه میکنم اگه راضی بود میگم شماره تو بده بیاد ..اگه دختره ناز کرد میگم برو بابا من از تو خوشگل ترم :)..که البته دفعه بعد به احتمال زیاد شماره اش رو میده :)
جمعه 13 مرداد 1391 - 16:19
andisheh mehr - لندن - انگلیس
اولا این ۷۸ %صحت نداره بلکه بالعکس ۷۸% افراد جوان و مجرّد چنین کاری میکنند چون که بیشتر جمعیت را افراد مجرد تشکیل میدهد.!. وقتی‌ که در مملکتی حرمت جوان شکسته میشود و به شخصیت طرف ارزش داده نمی‌شود همین میشود که می‌بینید!. ایران یکی‌ از جوان‌ترین کشورهای جهان است که جوانان در بدترین شرایط در آن زندگی‌ میکنند.وقتی‌ که در مدارس تفکیک جنسیتی و در پارک از آب بازی مردم جلوگیری میکنند و رادیو تلویزیون یک‌سره تبلیغ خرافات و عقب ماندگی فرهنگی‌ می‌کند چه توقعی میشود داشت!!. مشکل اصلی‌ این است که وقتی‌ محبت از در بیرون رود نفرت وارد میشود.این دستیافت ۳۳ تلاش جمهوری اسلامی در ایجاد تنفر بین مردم است. . .
جمعه 13 مرداد 1391 - 16:40
morid - بوشهر - ایران
ARTEMIS-پاریس-فرانسه.با نظر شما موافقم، غربی ها متمدنند فکر نکنم مزاحم پیرزنها بشن.
جمعه 13 مرداد 1391 - 19:00
oghab - هلسينكي - فنلاند
be_pa_khaste - هارلم - هلند. واقعا کسی که دهان گشادی میکنه .... . شک نداشته باشید ..
جمعه 13 مرداد 1391 - 20:57
baran828 - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا:خیلی قشنگ بودن.مرسی:)
جمعه 13 مرداد 1391 - 22:23
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
morid - بوشهر - ایران. بله عالیجناب در آئین بچه بازی دینت که از ۹ سالگی دختر!!! زن!!!! محسوب میشود زن از بیست به بالا پیر است!!!! پدوفیل اسلامی-!!
جمعه 13 مرداد 1391 - 22:38
reza_exe - بروکسل - بلژیک
مهم - بروکسل - بلزیک. این نمونه های که دیدی اگه خوب نگاه کنی یا ایرانی هستند یا پناهنده های از کشور های آسیایی مثل ترکیه یا مراکش و .. اکثرا بدون حق اقامت قانونی . من تو این چند سالی که بلژیک هستم فقط چند بار شاهد متلک انداختن بودم که از طرف هموطنان ایرانی (99% وضعییت پرونده پناهندگی رد شده ) بود وگرنه محض نمونه حتی یک بار هم ندیدم مرد بلژیکی به زنی تو خیابان تیکه بندازه.
جمعه 13 مرداد 1391 - 23:18
nikiniki12 - ماینز - المان
آرتمیس گرامی‌،. خوشم میاد جواب بعضی‌ از عقب افتادهای اسلامی رو خوب میدین!!
شنبه 14 مرداد 1391 - 21:39
طاطا - تهران - ایران
من کاری به آماری که ارائه میده ندارم ولی به عنوان یک زن حتی برای یک دقیقه حاضر نیستم کنار خیابون راه برم چه برسه به اینکه بخوام بایستم. بقدری مزاحمت میشن که گریه ات درمیاد. هیج ربطی هم به سن و سال نداره از راننده 18 ساله بگیر تا بالای 60. جامعه کثیفی داریم لطفا نگید همه جای دنیا این چیزا هست. همه جای دنیا خیلی چیزای خوب دیگه هم هست چرا اونا رو یاد نمیگیرین؟؟؟؟.
شنبه 14 مرداد 1391 - 22:30
مهم - بروكسل - بلزيك
رضا_ اکس -بروکسل- بلژیک دوست عزیز دولت یه کشور نمیاد برای ۴ پناهنده یا غیر قانونی یه قانون اینجوری تصویب کنه که مثلا ۲۵۰ یورو از طرف بگیرن برای گیر دادن به زن تو خیابون دولت اون کشور به پرونده پناهنده میرسه اون کس هم که غیر قانونی دیپرتش می‌کنه این قانون برای شهروندای اون شهر یا کشور من نمی‌خوام طرفداری کنم ولی‌ عربها مراکش که اقامت اینجا رو دارن یا ترکا یا ملیتی دیگه که اقامت اینجارو دارن و اینجا زندگی‌ میکنند در هر صورت شهروند اینجا حساب میشن پس اگه اینها متلک بندازن همون می‌شه مساله اینترنشنال است بعدش اگه توجه داشته باشی‌ من گفتم کشور بکشور کم و زیاد داره در همه جای دنیا به زنها گیر میدان تو خیابون حالا ایران شده فرهنگ مشکل ملت ایران که راه کار براش پیدا کنند
یکشنبه 15 مرداد 1391 - 01:04
sepherdad - سیدنی - استرالیا
متلک هم مثل همه چیزهای دیگر بستگی به ۳ عنصره زمان، مکان و چگونگی‌ داره، همیشه کسانی‌ هستند که از هرچیزی به طور بدی استفاده می‌کنن، گفتن چیزهای با نمک نه تنها بد نیست که آدم رو خوشحال هم میکنه من توی ایران خیلی‌ چیزهای با نمک میگفتم و اکثرا به خاطره همون هم دوست می‌شدیم اما اینجا نه جامعه ظرفیته اینو داره نه واقعاً خانوماش ارزش اینو دارن که یک چیزی بشون بگی‌!,, گفتم به لبت چیست نهان گفت: نمک!!! گفتم نمکت را بمکم گفت: نمک! :)))
یکشنبه 15 مرداد 1391 - 11:20
e.che guevara - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا" - فوق العاده بود .
یکشنبه 15 مرداد 1391 - 13:00
andisheh mehr - لندن - انگلیس
ta ta tehran. اینجاها که فرهنگ متلک گفتن وجود ندارد چون محبت بین مردم خیلی‌ بیشتر است.اگر چیزی هم به دختر خانمی بگی‌ باهات حال میکنه بغلت میکنه.چیز مهمی‌ نیست!! ایران هم اینجوری که شما میفرماید نیست.باید عینک بدبینی را برداشت و کمی‌ به یکدیگر محبت بیشتری داشت. خود خانمها هم یک مقدار اشکال دارند .چندی پیش در ایران دختر خانمی به من مراجعه کردند و قرار شد کاری را برای ایشان انجام دهم.از ایشان تلفن منزلشان را گرفتم تا به ایشان خبر دهم.روز بعد تماس گرفتم مادر ایشان تلفن را جواب داد و با کامل بی‌ ادبی‌ به من گفت که (شما به چه حقی‌ به منزل ما تماس گرفتید )!!. کشوری که در آن موسیقی و رقص حرام باشد تنفر جای خودش را با محبت عوض می‌کند!!. .
یکشنبه 15 مرداد 1391 - 17:16
nikiniki12 - ماینز - المان
خوشم میاد که اینجا آنقدر آقایان برای خودشون ارزش قائل هستند که از این مزخرفات اینجا نیست، حرفهای بی‌ سرو ته ، من تا به حال در عرضه ۳۰ سال ده بار هم برام پیش نیومده، و این چند بار فقط توسط مردانه ترک و عرب ، بی‌چاره زنان ایران و کشورهای همانند که با این مزخرفات ترور می‌شند
یکشنبه 15 مرداد 1391 - 18:14
erfan_p0wer - تهران - ایران
این صدای امریکا هم که فقط زر مفت می زنه با اون آمارای دروغش
‌چهارشنبه 18 مرداد 1391 - 17:03
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
بازی و سرگرمی
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
دانلود بازی و تمهای موبایل
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
رادیو و تلویزیون
لینکستان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
تلفن ارزان - کیفیت برتر
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
بت برو
رهائی از اعتیاد
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی

رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
خادمان ‌‌علم در مقام یاوران رژیم نازی.
ظریف: در مذاکرات هسته‌ای ترسی از تندروهای داخلی ندارم
'ایران تلخی خاطره گروگان‌گیری را دست‌کم می‌گیرد'
موبایل کمک خلبان پرواز مالزی روشن بوده‌است
جنایت خونین در اورژانس بیمارستان
نبی: فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی در حضور کی‌روش، قول همکاری داده بودند/فتح‌الله‌زاده: هیچ گاه حضوری به کی‌روش قول ندادم، نوبرش را آورده‌ایم
مرگ ۳ نفر به دلیل استفاده از داروی لاغری ماهواره‌ای در فروردین ماه
گوگل به بازار معامله پهپاد پیوست
هشدار معاون روحانی در مورد فساد اقتصادی.
تحصن پناهجویان ایرانی و افغان در آنکارا.
'سلفی' خود را با دیگران مقایسه نکنید
فال روز چهارشنبه 16 اپریل - 27 فروردین
ادعای رشوه 100 میلیون دلاری پادشاه عربستان به آقازاده اردوغان
رونمایی از لباس فرم جدید بادیگاردهای روحانی
ادامه تحصیل در انگلستان
بندر بن سلطان، رییس سازمان امنیت عربستان، از سمت خود کنار رفت
اعلام جنگ به دولت روحانی در خیابان
شناسایی ده میلیون ثروتمند و انصراف هفت‌ میلیون نفر از دریافت یارانه.
وداع تلخ و زودهنگام تراکتورسازی با آسیا/ سناریو سال قبل برای شاگردان اولیویرا تکرار شد
بخشش اعدامی در دقیقه 90 : فوتبالیست مازندرانی از قاتل فرزندش گذشت
واشینگتن رسما ابوطالبی را به دخالت در اشغال سفارت آمریکا متهم کرد
دادگاه عالی هند به برخورداری تراجنسیتی‌ها از تسهیلات دولتی رای داد
شعار «یا حسین میرحسین» حین سخنرانی جلیلی در دانشگاه امیرکبیر
ده ها دختر از مدرسه‌ شبانه روزی در نیجریه ربوده شدند
وزارت بهداشت ایران: ته‌دیگ هیچ غذایی را نخورید
نمایندگان مجلس سویس "به شرط انگشت‌نگاری" می‌توانند به ایران سفر کنند.
دو سؤال منطقی از کسانی که این روزها خیلی داد می کشند و تهدید می کنند
وزیر نفت ایران: مشکلاتی در کشور داریم که اگر از غصه دق کنیم، حرجی نیست
روحانی از 'علمای شیعه و سنی و ریش سفیدان' سیستان و بلوچستان تشکر کرد
خاطرات دختر ۲۵ ساله آمریکایی از سفر نوروزی به ایران
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
دوربین مخفی تمیز کردن صحنه قتل ( آخرین نفر انتقام خوبی از سازندگان این برنامه گرفت)
عکس هایی بسیار زیبا و دیدنی از بهشت های روی زمین
عاقبت گرفتن عکس یادگاری با ماهی!
تصاویری بی نظیر از طبیعت - 25
فیل کوچولوی گله فیلها برای ماشین گردشگران قدرت نمایی می کند
۱۲۵ سالگی چارلی چاپلین، مشهورترین آواره دنیا.
کودکان نوپا و امتحان مزه لیموترش برای اولین بار
زرتشتیان چگونه نوروز را جشن ‌می‌گیرند؟.
آخرین عکس ها و ویدیوها!
کنسرت"صدای صلح" مردم ایران با ۴۰ خواننده و ۴۲ نوازنده در پاریس.
تصاویری که زاویه عکسبرداری آنها را به عکس طنز تبدیل کرده است
فرار از مرگ به فاصله چند سانتی متر
4 سگ که قبل از غذا دعا می خوانند
روایت یک "بخشش"
تصاویر بامزه و خنده دار حیوانات
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
خاطرات دختر ۲۵ ساله آمریکایی از سفر نوروزی به ایران (310+)
مادر ترکیه ای تظاهر به کتک زدن بچه می کند و سگهای خانه به حمایت از کودک در برابرش می ایستند (194+)
روایت شاکی احمدی‌نژاد از روز حادثه (131+)
کی‌روش تلفنی علی کریمی را دعوت کرد (128+)
درخواست خانواده ناصـر حجازی بـرای بخشش ریحـانه جباری از اعـدام (122+)
روایت یک "بخشش" (121+)
شعار «یا حسین میرحسین» حین سخنرانی جلیلی در دانشگاه امیرکبیر (102+)
آبروی فرهنگ ایران درگرو یک جنازه (92+)
بخشش اعدامی در دقیقه 90 : فوتبالیست مازندرانی از قاتل فرزندش گذشت (89+)
دیلی استار: فروش تجهییزات ارتش آمریکا در بازار گمرک تهران، از پوتین و عینک گرفته تا هلی کوپتر آپاچی! (88+)
دو سؤال منطقی از کسانی که این روزها خیلی داد می کشند و تهدید می کنند (88+)
وزیر نفت ایران: مشکلاتی در کشور داریم که اگر از غصه دق کنیم، حرجی نیست (84+)
فریب پیرمرد پولدار از سوی همسر موقت (73+)
رقص دیدنی سالسا, البته کمی متفاوت! (72+)
رونمایی از لباس فرم جدید بادیگاردهای روحانی (70+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.