● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

خاتمی: با 550 میلیارد دلار درآمد نفتی باید شاهد این گرانی‌ ها باشیم؟

سیدمحمدخاتمی که طی روزهای اخیر، تحرکات ویژه ای را در آستانه آغاز رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری 92، شروع کرده است، از وجود فضای یاس و نا امیدی در کشور انتقاد کرد.


به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب» ؛ وی در دیدار با «جمعی از اقشار مختلف مردم اصفهان» در آستانه ماه مبارک رمضان، با اشاره به مشکلات اخیر کشور گفت که شدیداً مخالف براندازی است.

خاتمی که طی سالهای 76 و 80، به عنوان رییس جمهور ایران انتخاب شده است ، طی ماههای اخیر (برخلاف ماههای اخیر) ، اظهاراتی در مورد مسائل مهم کشور می کند. تحلیلگران اظهارات اخیر وی را «اماده سازی اصلاح طلبان» برای انتخابات ریاست جمهوری 92 می دانند.

او البته در این سخنان، به شدت نسبت به اتخاذ تصمیم برای اصلاحات در جلسات «سه نفره» انتقاد کرده است.

بخش هایی از اظهارات وی در پی می آید:

 

* اخیراً گفته شده است 3 نفر بنشینند و محور کار اصلاحات باشند! با همه احترامی که برای بزرگان قائلم این را دور از شأن اصلاحات و جامعه می دانم. درحالی که این همه شخصیت‌های بزرگ در جامعه وجود دارند چرا فقط سه نفر؟ هرچند بزرگ و مهم باشند (البته به جز من).


* اصلاحات حزب نیست، گرچه در درون اصلاحات احزاب، گروه‌ها و تشکلات شکل می‌گیرند (کارگزاران، مجاهدین انقلاب، جبهه مشارکت، اعتماد ملی، انجمن‌های اسلامی، دانشگاه‌ها، مهندسان، معلمان، جامعه، انجمن‌ها و...) و من نیز به نوعی سعی کرده‌ام با همه در تماس باشم و از نظرات استفاده کنم. اما باید قبول داشت بالاخره هر کدام از آنها گرچه در یک چارچوب کلی با هم مشترک هستند اما بحث‌ها و رویکردهای خود را دارند.


*امروز گاه با احساس نامیدی و بی‌آیندگی مواجه می شویم، در حالی که انقلاب بزرگی صورت گرفته، رژیم استبدادی و سرکوبگری جای خود را به جمهوری اسلامی داده، بر حقوق و حرمت انسان ها تأکید شده و در مقابل فزون طلبی قدرت های خارجی مقاومت خوبی وجود داشته است. اما جای پرسش دارد که چرا با این وجود در بخش هایی از جامعه نشانه هایی از دلزدگی و حتی یأس می بینیم. مگر عوامل اسرائیل و آمریکا در اینجا حکومت می‌کنند؟ همه کسانی که اینجا حکومت می‌کنند، از خود ما هستند؛ اما چه شده که چنین ناراحتی‌ای وجود دارد و از جمله افرادی که اینجا حضور دارند، از حرفهایشان گاه بوی نومیدی به مشام می رسد.


*آیا واقعا در حال حاضر در جامعه ما، خط‌ مشی‌ها و اقدام‌هایی که انجام می‌شود، مقبول جامعه است؟ اولا در سطح جامعه عمومی نوعی نارضایتی دیده‌می‌شود. نمی‌خواهم بگویم این نارضایتی منشأ یک انقلاب دیگر می شود، نه. قصد من این نیست، زیرا در عمق وجود اکثریت جامعه، اسلام هست و مردم دین را قبول دارند حتی اگر نسبت به حاکمان آن نظر منفی داشته باشند، با این مسأله موافق نیستند که اصل نظام از بین برود و حتی کسانی که دینی هم نیستند، ولی صاحب انصاف اند نیز نه با دخالت خارجی موافق اند و نه می خواهند نظام از بین برود. اتفاقاً ما حافظ نظامیم و مدافع آن و به همین دلیل برای پایداری آن خواهان اصلاحات هستیم زیرا اگر این اصلاحات انجام نشود، اولین زیانکار نظام است و در این مورد کسانی مسؤول اند که این زمینه را به وجود آورده‌اند. من معتقد نیستم باید این نظام را براندازی کرد و نباید هم چنین چیزی اتفاق بیفتد. ما شدیداً مخالف براندازی هستیم. چنین امری هم به لطف خدا اتفاق نمی افتد. ما با اصل نظام، امام و جمهوری اسلامی موافقیم، اما به روش‌ها و سیاست‌های جاری انتقاد داریم.


*بعضی روش‌ها، روش‌هایی است که نمی‌تواند دوام داشته باشد. الان مسائلی که در اینجا مطرح شده، منهای مسایل سیاسی است که از بابت آن رنج دیده‌ایم. آیا واقعا این نحوه صحیح اداره مملکت است؟ آیا با 550 میلیارد دلار درآمد نفتی در ایران، یعنی حدود 60 درصد کل درآمد نفتی از 100 سال گذشته، باید امروز شاهد چنین تورم و گرانی‌ در ایران باشیم؟


* بیایید کاری کنیم جوانان از جنبه‌های مادی، معیشتی، کار و تحصیل و تفریح مشکل نداشته باشند یا کمتر داشته باشند. حقوق و حرمت همه افراد رعایت شود، امکانات کشور که متعلق به ملت است در مسیر درست به کار گرفته شود. در حال حاضر در دانشگاه‌ها، برخورد و تعامل با استادان و دانشجویان بسیار تحقیرآمیز و نادرست است که این مسأله جای بحث دارد.


* قانون اساسی را قبول داریم، در چارچوب نظام هستیم و با براندازی آن مخالف و با روش‌های غیرمدنی در برخورد با مسایل و تندروی و خشونت مخالفیم. این برنامه کلی بارها بیان شده است.


* اسلام طرفدار آزادی است، طرفدار استقلال و پیشرفت است و البته مهم‌ترین نکته در اسلام، اخلاق و ادب است اما در حال حاضر گاه می بینیم که بداخلاقی، فحش‌دادن و دروغ‌گرفتن و تهمت‌زدن به عنوان ارزش معرفی می شود. حتی وقتی از این موارد شکایت می‌شود، به آن رسیدگی نخواهد شد.

قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 83
- 199
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
مارتين - لندن - انگلیس
اقای خاتمی دیگه مردم از دستون خسته شدن .
شنبه 31 تير 1391 - 00:59
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
برو آقاجون شماها هی میخواهید مسکن تزریق کنید به ملت , ایران احتیاج به اصلاحات نداره باید همتون برید گمشید ,دیگه حالمون ازتون بهم میخوره.
شنبه 31 تير 1391 - 01:51
Persian golf for ever - سیدنی - استرالیا
خاتمى تو هم ملا هستى با اون بقیه هیچ فرقى ندارى.از قدیم گفتن سگ زرد برادر شغال وهمتون دستتون توى بک کاسه هست
شنبه 31 تير 1391 - 02:28
vahid40 - تورنتو - کانادا
اقای خاتمی سخنان شما همواره زیبا بوده و هست اما ای کاش وقتی با بیش از 25 میلیون رای مردم در دوره دوم ریاست جمهوری روبرو شدید خودتان به ان اصلاحاتی که دم می زنید پایبند بودید و با قاطعیت در ساختار اداری اصلاحات بوجود می آوردید. اما من خود شاهد بودم که در دوره شما بسیاری از همان افرادی که همواره پدر مردم را در سنوات گذشته درآورده بودند بازهم همان ها اما در پست های دیگر ظاهر شدند و در واقع ما ندیدیم که تحول خاصی بجز یک مشت چرندیات اتفاق بیفتد. کل دوره ریاست جمهوری شما به درگیری بین مسئولین در رده های مختلف گذشت. نتیجه همان شل و ول بازی ها و پایبند نبودن ها به اصولی که خودتان تعریف کردید باعث شد کسی ظهور پیدا کند که تیشه به ریشه همه چیز بزند و این مملکت را تا سالیان سال به عقب انداخته و آبروی و حیثیت تاریخی ایرانیان در سراسر جهان را از بین ببرد.
شنبه 31 تير 1391 - 02:32
razmandeh - استکهلم - سوئد
از خاتمی خائن تر دیگه هیچ جا پیدا نمی‌شه اخوند خوب آخونده بالای داره
شنبه 31 تير 1391 - 02:44
amoo uk - لیدز - انگلیس
جناب خاتمی باز مثل روباه شروع به تملق گوی و دروغ پردازی نمودند ، مردم میگن خر نمی‌خوایم شما از نظام حرف میزنی ، باز با این دروغات میخوای نظامو ابقأ کنی‌ ، پست تر و دو رو تر از تو در ایران پیدا نمی‌شه .
شنبه 31 تير 1391 - 03:27
naderan - یوتوبوری - سوید
مردم عزیز اینها همه شان دزد و دورغو هستن.بپاخیزید دلیران ایران.
شنبه 31 تير 1391 - 03:48
خاکستر - کوالالامپور - مالزی
این مرتیکه اشغال دوباره حرف زد .عجب آدم کثیفیه این شارلاتان
شنبه 31 تير 1391 - 03:52
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
درود بر تو که با نفتِ ۲۰دلاری ، کشور را به نحوِ احسن اداره کردی ! در مدتِ ۸ سال خدمتِ شما شاهدِ شکوفاییِ اقتصاد ، سیاست و عزتِ ایران بودیم ! اما وطن فروشان تقاتِ دیدنِ خدماتِ شما و سر افرازیِ ایران در زمانِ شما را ندارند و نداشتند چرا که آنها ایرانی‌ نیستند ! همانها که به شما و دوستانتان تهمتِ دزدی و کم کاری زدند ، امروز به نمِ مهدی و حسین! ملت را میچاپند و میزند و میکشند! خاتمی عزتِ ایران است و هر که چشمِ دیدنش را ندارد همدستِ دزدانِ امروزیست!پس همانطور که گفتم همان " محمود " نوشِ جانِ نمک نشناسان!
شنبه 31 تير 1391 - 03:54
golden ari - ایران - تهران
به قول رضا فاضلی خدا بیامرز همیشه میگفت آخونده خوب، آخونده مرده هست!
شنبه 31 تير 1391 - 04:34
kabootar - لاهور - پاکستان
چقدر میگیری این حرف ها رو میزنی؟
شنبه 31 تير 1391 - 04:47
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
آره دیگه از قدیم گفتند دست بالای دست بسیار است !. فکر نمیکردی از خودت دزدتر و موذیتر و جنایتکار تر و دو روتر ببینی حالا میگی ای بابا چقدر بیشتر میتونستم بدزدم کم دزدیم ای دل غافل آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت !!!!
شنبه 31 تير 1391 - 05:08
naderan - یوتوبوری - سوید
چلقوز و دزد دوروغگو خودت روز آخر چی میگفتی .فراموش کردی.خدا نسل ملا مفت خور را از سر مردم ایران بردارد.خاین روباه صفت.
شنبه 31 تير 1391 - 05:32
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
استاد بهرام مشیری : تاریخ ۱۰۰ سال گذشته ایران نشان میدهد ٬ هیچ شخصی فریبکارتر و نامردمی تر از خاتمی بر مسند قدرت وجود نداشته .
شنبه 31 تير 1391 - 06:52
xalid - تهران - ایران
ملا خاتمی، بهتر است به خودت زحمت ندی و سعی نکنید که مردم را با این چرندیات گول بزنی ، چون دیگه هم این تظام شما پیش مردم بی ارزش تر از هر بی ارزشسیت و هم حنای خود شما هم پیش مردم رنگی نداره . ساکت شو عمامه تو بچسپ پیچش خراب نشه.
شنبه 31 تير 1391 - 07:32
hana257 - تهران - ایران
اهای ملت بیایید دست به دعا برداریم تا چاههای نفت ایران خشک بشه این کلید آزادی ایران و ایرانی هست. ما هم دقیقا مثل آفریقاییها هستیم که کشورشون معدن الماس هست و خودشون برده
شنبه 31 تير 1391 - 08:02
abdolmalek - رامسر - ایران
....و شما آقای خاتمی و امثالهم.شماها رفتنی هستید.لطفا واسه مردم تصمیم نگیرید
شنبه 31 تير 1391 - 08:31
compatriot - تورنتو - کانادا
تیتر مطلب: اینو شما از ما می‌پرسید یا ما باید از شما بپرسیم؟
شنبه 31 تير 1391 - 08:31
iran7 - زنجان - ایران
خیلی جالبه شما خارج نشینا کاسه داغتر از آش شدین؟
شنبه 31 تير 1391 - 09:11
farahnazb2 - ابادان - ایران
سگ زردبرادرشغاله/دوستان فریب هیچکدام ازاین اراذل واوباش خمینی وخایمنه ای رانخورید.
شنبه 31 تير 1391 - 09:11
محسن ف - کرج - ایران
توباز بهتری از اونا ولی شرمنده،همتون باید گورتونو گم کنید،سیاست مرد میخواد ک شماها نیستید.حیف اون 20 میلیونی ک ب تو رای دادن
شنبه 31 تير 1391 - 09:26
saeidg - بیلفلد - آلمان
برو فریبا خاتمی
شنبه 31 تير 1391 - 10:30
irane aziz - وین - اتریش
برو بمیر،خودت و اسلامت
شنبه 31 تير 1391 - 08:29
ehsan.de - کایزرسلاترن - آلمان
اصلاحات و اصلاح طلبی رو بعد از تغییر رژیم و در صورتی که عمامه رو از سرت بر داری میتونی بیان کنی .... شما ها همگی بر سر دار هستید تا مدتی دیگه .. به امید اون روز ..
شنبه 31 تير 1391 - 12:39
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
مزدوران حتی در لباس مسیحیت!!!!!!!!!! دفاع از قاتلان درجه ی ۲---!! چشم کورشان نه اعدام کشیش دیباج را میبیند نه اسارت نوکیشان مسیحی‌ داخل ایران را---!!! وظیفه اینست که باعث بدبینی‌ ملت به کسانی‌ شوند که از دام اسلام رها شده به اعتدال مسیحیت پیوسته اند! به هوش باشید!!!!!!!!!!!
شنبه 31 تير 1391 - 12:33
dara20 - تهران - ايران
برو بمیر شیاد بی‌ شرف ، مرتیکه پفیوز هرزه، مگر دا زمان صدارت ننگین تو گرانی نبود؟ از ابتدی استفراغ اسلامی تک‌ تک‌ شما ثروت و درآمدهای کشور را بجای سرمایه گذاری جهت پیشرفت کشور و مردم یا خرج خشونت طلبی و جنگ با جهان کردید یا به فلسطین کثیف و لبنان تروریست پرور هدیه دادید یا هزینه تبلیغات مسموم حکومتی شد یا توسط امثال تو و همپالگی‌هایت و توله سگ‌های پس انداخته اتان غارت گردید. فساد جزئی جدا ناشدنی از وجود منفور سران پلید حکومت کثیف اسلامیست.خاتمی تنها مرگ با درد و عذاب پسندیده تو و خانواده نانجیب و حرامی توست.
شنبه 31 تير 1391 - 14:04
siamakFR - پاریس - فرانسه
خاتمی، . تو ۱ ملای کثیفی که میخوای هرطوری شده این جمهوری کثافت رو حفظ کنی‌، اینو دیگه همه میدونند، مردم ایران از این رژیم دزد کثیف حالشون بهم میخوره، اگه از جونشون نمیترسیدند الان ۱۰۰۰ دفعه همتونو فرستاده بودند لبنان و عربستان. همون جایی که ازش آمدید
شنبه 31 تير 1391 - 18:02
Shadan Shirin Sokhan - هایدلبرگ - آلمان
آقای خاتمی ،‌ای روباه مکار ! ای‌ آخوند شیطان و شیاد ! یک بار توانستی ملت را گول بزنی‌ !، دیگه کور خوندی !، حنایت دیگر برایمان رنگ ندارد ! ۸ سال رئیس جمبون بودی ، چه غلطی کردی ، چه گلی‌ به سر ملت زدی ؟! آقا ما دیگه آخوند نمی‌خواهیم ! آقا آن لباسی که تو توش هستی‌ لباس شیطانی است ! تا زمانی‌ که آن عبا و عمامه را در سر داری جزو دروغ گویان و شیادان و حقّه بازان و حیله گران جامعه هستی‌ ! آقای عزیز ما با تمام وجود از آخوند جماعت بدمان میاید و به عبارتی متنفر هستیم ، حالیته ؟! تًف بروی شما آخوندها حرا....اده !
یکشنبه 1 مرداد 1391 - 00:00
Farokhzad - کنت - انگلستان
این عجب پرو هست حکایت دوزده شده خودش جلو داره فرار میکنه میگه بگیریدش دوزد دوزد بیشرف خائن
یکشنبه 1 مرداد 1391 - 00:44
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
بازی و سرگرمی
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
دانلود بازی و تمهای موبایل
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
رادیو و تلویزیون
لینکستان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
تلفن ارزان - کیفیت برتر
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
بت برو
رهائی از اعتیاد
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی

رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
خادمان ‌‌علم در مقام یاوران رژیم نازی.
ظریف: در مذاکرات هسته‌ای ترسی از تندروهای داخلی ندارم
'ایران تلخی خاطره گروگان‌گیری را دست‌کم می‌گیرد'
موبایل کمک خلبان پرواز مالزی روشن بوده‌است
جنایت خونین در اورژانس بیمارستان
نبی: فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی در حضور کی‌روش، قول همکاری داده بودند/فتح‌الله‌زاده: هیچ گاه حضوری به کی‌روش قول ندادم، نوبرش را آورده‌ایم
مرگ ۳ نفر به دلیل استفاده از داروی لاغری ماهواره‌ای در فروردین ماه
گوگل به بازار معامله پهپاد پیوست
هشدار معاون روحانی در مورد فساد اقتصادی.
تحصن پناهجویان ایرانی و افغان در آنکارا.
'سلفی' خود را با دیگران مقایسه نکنید
فال روز چهارشنبه 16 اپریل - 27 فروردین
ادعای رشوه 100 میلیون دلاری پادشاه عربستان به آقازاده اردوغان
رونمایی از لباس فرم جدید بادیگاردهای روحانی
ادامه تحصیل در انگلستان
بندر بن سلطان، رییس سازمان امنیت عربستان، از سمت خود کنار رفت
اعلام جنگ به دولت روحانی در خیابان
شناسایی ده میلیون ثروتمند و انصراف هفت‌ میلیون نفر از دریافت یارانه.
وداع تلخ و زودهنگام تراکتورسازی با آسیا/ سناریو سال قبل برای شاگردان اولیویرا تکرار شد
بخشش اعدامی در دقیقه 90 : فوتبالیست مازندرانی از قاتل فرزندش گذشت
واشینگتن رسما ابوطالبی را به دخالت در اشغال سفارت آمریکا متهم کرد
دادگاه عالی هند به برخورداری تراجنسیتی‌ها از تسهیلات دولتی رای داد
شعار «یا حسین میرحسین» حین سخنرانی جلیلی در دانشگاه امیرکبیر
ده ها دختر از مدرسه‌ شبانه روزی در نیجریه ربوده شدند
وزارت بهداشت ایران: ته‌دیگ هیچ غذایی را نخورید
نمایندگان مجلس سویس "به شرط انگشت‌نگاری" می‌توانند به ایران سفر کنند.
دو سؤال منطقی از کسانی که این روزها خیلی داد می کشند و تهدید می کنند
وزیر نفت ایران: مشکلاتی در کشور داریم که اگر از غصه دق کنیم، حرجی نیست
روحانی از 'علمای شیعه و سنی و ریش سفیدان' سیستان و بلوچستان تشکر کرد
خاطرات دختر ۲۵ ساله آمریکایی از سفر نوروزی به ایران
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
دوربین مخفی تمیز کردن صحنه قتل ( آخرین نفر انتقام خوبی از سازندگان این برنامه گرفت)
عکس هایی بسیار زیبا و دیدنی از بهشت های روی زمین
عاقبت گرفتن عکس یادگاری با ماهی!
تصاویری بی نظیر از طبیعت - 25
فیل کوچولوی گله فیلها برای ماشین گردشگران قدرت نمایی می کند
۱۲۵ سالگی چارلی چاپلین، مشهورترین آواره دنیا.
کودکان نوپا و امتحان مزه لیموترش برای اولین بار
زرتشتیان چگونه نوروز را جشن ‌می‌گیرند؟.
آخرین عکس ها و ویدیوها!
کنسرت"صدای صلح" مردم ایران با ۴۰ خواننده و ۴۲ نوازنده در پاریس.
تصاویری که زاویه عکسبرداری آنها را به عکس طنز تبدیل کرده است
فرار از مرگ به فاصله چند سانتی متر
4 سگ که قبل از غذا دعا می خوانند
روایت یک "بخشش"
تصاویر بامزه و خنده دار حیوانات
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
خاطرات دختر ۲۵ ساله آمریکایی از سفر نوروزی به ایران (310+)
مادر ترکیه ای تظاهر به کتک زدن بچه می کند و سگهای خانه به حمایت از کودک در برابرش می ایستند (194+)
روایت شاکی احمدی‌نژاد از روز حادثه (131+)
کی‌روش تلفنی علی کریمی را دعوت کرد (128+)
درخواست خانواده ناصـر حجازی بـرای بخشش ریحـانه جباری از اعـدام (122+)
روایت یک "بخشش" (121+)
شعار «یا حسین میرحسین» حین سخنرانی جلیلی در دانشگاه امیرکبیر (103+)
آبروی فرهنگ ایران درگرو یک جنازه (92+)
بخشش اعدامی در دقیقه 90 : فوتبالیست مازندرانی از قاتل فرزندش گذشت (90+)
دیلی استار: فروش تجهییزات ارتش آمریکا در بازار گمرک تهران، از پوتین و عینک گرفته تا هلی کوپتر آپاچی! (88+)
دو سؤال منطقی از کسانی که این روزها خیلی داد می کشند و تهدید می کنند (88+)
وزیر نفت ایران: مشکلاتی در کشور داریم که اگر از غصه دق کنیم، حرجی نیست (84+)
فریب پیرمرد پولدار از سوی همسر موقت (73+)
رقص دیدنی سالسا, البته کمی متفاوت! (72+)
رونمایی از لباس فرم جدید بادیگاردهای روحانی (70+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.