صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

تجمع مقابل سفارت آلمان برای استرداد و اعدام شاهین‌نجفی

جمعی از  خانواده های شهدا و ایثارگران در مقابل سفارت آلمان در اعتراض به خواننده هتاک فارسی زبان مقیم این کشور تجمع کردند و خواستار استرداد وی به ایران و اجرای حکم اعدام برای او شدند.


به گزارش خبرنگار مهر تجمع مدافعان امامت و ولایت و خانواده معظم شهدا علیه خواننده هتاک شاهین نجفی که بعدازظهر دیروز در مقابل سفارت آلمان برگزار شد حاشیه هایی به همراه داشت.


تعدادی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران که اغلب دختران و پسران جوان بودند از ساعتی قبل در مقابل سفارت آلمان حضور پیدا کردند.


تعداد زیادی از ماموران نیروی انتظامی و امنیتی نیز از ساعتی قبل در مقابل سفارت آلمان حضور داشتند و امنیت منطقه را تامین می کردند.


مراسم با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد.


تجمع کنندگان در ادامه شعارهایی را بر علیه خواننده هتاک سر دادند. "الله اکبر"، "خواننده شیطانی اعدام باید گردد"، "جیره خوار استکبار اعدام باید گردد"، "خواننده استکبار اعدام باید گردد"، برخی از شعارهایی بود که تجمع کنندگان سر می دادند.


تجمع کنندگان پرچم های یا حسین ، یا مهدی و پرچم جمهوری اسلامی ایران را بدست داشتند.


پلاکاردهایی نیز که بر روی آن نوشته هایی همچون "شاهین نجفی به پایان سلام کن" و "مرگ بر شاهین نجفی" دیده می شد.


ادامه مراسم با سینه زنی تجمع کنندگان و نوحه خوانی همراه بود. تجمع کنندگان زن و مرد با همراهی یکدیگر نوحه هایی همچون "اهانت بر امام شیعیان ، تسلیت صاحب زمان" و "ای مهدی صاحب زمان تسلیت، جد غریبت شده هتک حرمت "سینه زنی می کردند.


بیانیه هیئت ایثارگران و شهدا توسط یکی از روحانیون قرائت شد و تجمع کنندگان با سر دادن شعارهای الله اکبر در بخشهای مختلف بیانیه بویژه استرداد شاهین نجفی از دولت آلمان تاکید می کردند.


در پایان نیز مسئول هیئت ایثارگران و شهدا ضمن تشکر از حاضران برای ادای تکلیف شرعی از تجمع کنندگان خواستند تا در صورت عدم استرداد شاهین نجفی از سوی دولت آلمان در برنامه های دیگری که به همین منظور برگزار می شود شرکت کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 409
- 855
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
polis iran - خوزستان - ایران
در بین ۷۰،۰۰۰،۰۰۰ میتواند ۱۰۰۰.۰۰۰ مزدور باشد که ۱۰۰ نفرشون اینجاست.مرگ بر حکومت اسلامی
جمعه 5 خرداد 1391 - 11:46
greentree - تهران - ایران
مشتی روستایی ،فاطی کماندو سیبیلو و عرب گرسنه رو هر روز مثل سگ‌های هار میفرستند خیابان‌های تهران برای حمله به زن بچه مردم یا تظاهرات نمایشی
جمعه 5 خرداد 1391 - 11:52
be_pa_khaste - هارلم - هلند
از دم بسجی هستن همونا که آلت دست آقا شدن
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:02
sedaye_sokoot1388 - تهران - ایران
بادرود-همچنان برگفته خود محکم ایستاده ام ومیگویم هیچ غلطی باشاهین نجفی نمیتوانید بکنید همانطور که با سلمان رشدی در دوره خمینی گوربگوری نتوانستید بکنید.زنده باد سلمان رشدی وشاهین وتمام کسانی که باعث شدن چهره واقعی دین اسلام نمایان شود.
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:12
massoudoslo - اسلو - نروژ
. گرفتن آزادی از مردمی که نمیخواهند برده بمانند سخت است اما، دادن آزادی به مردمی که میخواهند برده بمانند سخت تر است!. " مارتین لوتر کینگ ".
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:14
سالار123 - کوالالامپور - مالزی
با توجه به وجود حکومت سرکوبگر ج.ا و وجود درصدی از مردم بسیار مذهبی و خشک مغز در کنار اکثریت خانواده شهدا و البته با وجود دولت پوپو لیستی و تاثیر آن بر عده ای و نه همه مردم کم درآمد و کم سواد و در نهایت کم کاری و بی خیالی یا ترس عمده مردم معترض (که من نیز شاید شامل این دسته از مردم باشم) می توان این نتیجه را گرفت که متاسفانه این حکومت حالا حالاها خواهد ماند (تنها نظر شخصی بنده می باشد). شرمت باد دیکتاتور
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:14
داریوش یاس - تهران - ایران
یه سری بدبختو جمع میکنن جلو این سفارتها که چی بشه ,چطور وقتی وزارت اطلاعات حرم امام رضا را ترکوند هتک حرمت نبود؟ پاشین جمع کنین خودتونو که به هر بهونه ای میخواهین از این کشورهای اروپایی ساده باج بگیرید.
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:21
فامیله دور - تهران - ایران
بیخاصیتهای حیفه نـــــــــــــــــــون
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:29
Hatikva - توبه موری - انگلستان
سگان ولایت!
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:38
bahman... - یونسوو - فنلاند
درود به شاهین نجفی عزیز .
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:43
greentree - تهران - ایران
خاک تو سرتون اوباش‌های اسلامی کرایه‌ای که ابروی ایران رو در همه جای دنیا بردید ،اگه تحصیلات داشتید یا کار کن بودید احتیاج نبود به خاطر پول تن‌ به هر کاری بدید لعنت به شما اوباش‌های بی‌ ارزش با اون تظاهرات بی‌ ارزشتر از خودتون
جمعه 5 خرداد 1391 - 11:48
bestofthebest - كي يف - اكراين
یه مشت عقب مونده ذهنی، فرهنگی و بهداشتی !
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:19
kamran631 - لیون - فرانسه
بدبخت‌های عقب افتاده!! اونقدر جلوی سفارت آلمان وایستید که پاره بشه !!
جمعه 5 خرداد 1391 - 11:57
asir@.P - پاریس - فرانسه
آره بابا.. آره ...ماموران امنیتی اینجا نمی تونن از پس این چهار تا نیروی *خودجوش* بر بیان و جمعیت رو پراکنده کنن ولی با قمه و کلت کمری میریزن و مخالفین رو صد تا صد تا دستگیر میکنن..
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:44
falakolaflak21 - لندن - انگلستان
یه گله گوسفند تهی مغز بی سواد!
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:46
amir-amir - تورنتو - كانادا
یک مشت نفهم که نمى توانند درک کنند که این قوانین من درآوردى قرون وسطائى توسط آخوند هاى شیطانى است که ساخته مى شود نه کلام خدا
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:48
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
حالا چرا عکس شاهین نجفی را کنار عکس رجوی گذاشتند؟ چه لاشخورهایی هستند اینها یک عمره دارند به اسم شهداشون مفت میخورند هر چی هم میشه عکسشون رو میگیرند دستشون راه میفتند. با این قیافه های نکبتشون
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:48
vida azadi - تهران - ایران
با سلام خدمت دوستهای گلم من عضو جدید سایتم
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:56
100ra - پیرانشهر - نروژ
اعوذ باالشیطان من الرحمن و الرجیم
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:57
taru23 - استوکهلم - سوئد
با این همه ابله و نادان چه می‌توان کرد؟؟؟!!!.
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:01
ali1111 - تهران - ایران
این جماعت دیگه به سیم آخر زدند! اصلا گیرم یک نفر بخواهد به اسلام و ائمه حرف بد بزنه...خوب بزنه شما باید اعدامش کنید؟!! به چه حقی‌؟!! شما برو تو خیابون به ملکه یا عیسی مسیح بد بگو، نهایتان مردم میگن دیوونه است و مورد بی‌ محلی قرار میگیری ،اعدامت که نمی‌‌کنند!! اصلا اگر خودشون تابلو نمی‌کردند من و شاید خیلی‌‌ها امثال من حتی نمیدونستن آقای نجفی کی‌ هست. اینها و امثال اینها باعث شدند که اسلام بشه منفورترین دین دنیا. منفورترین دین دنیا.
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:04
حافظ ولایت - تهران - ایران
آفرین بر فرزندان این مرز و بوم که با رشادت از اسلام و امامشون دفاع میکنند. شاهین نجفی اگر شانس بیاره به زودی کشته میشه اگر نه که مثل سلمان رشدی به خاطر ترس از مرگ روزی هزار بار میمیره و زنده میشه. نصیحت من به شاهین نجفی مرتد اینه که خودشو تسلیم حکم خدا کنه که کمتر زجر بکشه چون به هر حال باید بمیره.
جمعه 5 خرداد 1391 - 12:57
amirhassna - سیدنی - استرالیا
واقعا از دیدن قیافه این به اصطلاح هموطنان خدا رو صد هزار بار شکر می کنم که دیگه ایران نیستم. ارزوی برگشتن هم ندارم. ایران باشه برای امثال این ادمهای فرهیخته. سگ این خارجیها به اینا شرف داره. حالا هر کی میخواد بیاد بد و بیراه بگه. من که دارم عشقمو می کنم از اینا دورم و تو خیابون این احمقارو نمی بینم..
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:06
sam_1355 - كويت - كويت
نجفی جون تو هم رفتی تو تسبیح . خداحافظ دوست من
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:12
ebim1360 - ایران - تهران
پدر سوخته های اشغال همش تقصر شما ست که همه به اسلام توهین میکنن شما ریا کاران که اسلامو خراب کردین امیدوارم خدا از شما انتغام بگیره
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:13
ab5534 - هلسینکی - فنلاند
من نمیفهمم چرا خانمها عکس پسر شهید‌شان را آوردن توی میدان ؟ مگه شهیدان هم خواستار حکم اعدام هستند.
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:18
pishie_parsi - توس(مشهد) - ایران
اینا دیگه ساندیس خور نبودن فک کنم سن ایچ خوانواده براشون گرفتن که اینقدر فعال هستند. مادران شهید لووووول.آخه ای مادر من خون به هدر رفته فرزندانت رو باید از همین ائمه عظام و جانشینانش بگیری نه از شاهین ما. یا نق
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:19
areya - هامبورگ - آلمان
یک مشت روانی‌ جیره بگیر که اگر نگاه کنید میتونید شخصیت هر کدوم رو بفهمید،چطور امامان اسلام توی تمام احادیث از ۱۰ حرف ۲۰ تاش از کمر به پاینه اون عیبی نداره،تا امثال این روانیها و جیره بگیرها دور وره خامنه‌ای هستند وضع ایران درست نمیشه.به امید آزادی ایران و ایرانی‌ و نابودی دینی که مردم مارو به این حال و روز انداخت.
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:24
odin - انتورپن - بلژيك
عکس دهم 10 نفر سمت راستی را خوب ببینید!حالا عکسهای وحشیگری بسیجیها در سال 88 رو ببینید. در یکی از عکسهای ان دوران یک بسیجی با یک چماق خیلی بزرگ در یک وانت بار نشسته و در حال درگیری و عربده کشیدنه. تنها تفاوتی که کرده فقط یه کم سنش بیشتر شده ،خودتون بهتر قضاوت خواهید کرد. فقط به اون عکسها یه نگاهی بندازین خودتون خواهید دید که اینها چند ساله با حقوق و پول ازار و کشتار ملت زندگی میکنن. ای تف به اون سفره ای که چنین نونی رو توش به یک خانواده میده.
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:26
Neda02 - اتاوا - کانادا
یعنی خاک تو سر آلمان که به این ارازل بی‌اصالت ویزا می‌ده.
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:34
hosseintohid - لندن - انگلستان
باش تا صبح دولتت بدمد، تو برو ساندیستو بخور، درود بر شاهین نجفی
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:39
fardin20 - تهران - ایران
تابلوه کاره مردمه خودجوشه
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:48
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
به قرون وسطی میگه زکی... ملت احمق. فقط وهشیگریتن رو نشون بدین به جوامع دنیا. فقط نشون بدین که عشق ریخته شدن خون و کشتن و به عطسه کشیدن هستین. آلمان هم میگه چشم و شاهین نجفی رو برمیگردونه به ایران. اصلا هیچ کدوم از این الاغ‌ها که جلو سفارت جمع شدن تاهل نه آهنگ شاهین نجفی رو شنیدن، نه می‌دونن اصلا این بابا کیه!
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:39
yas abi - ببرسل - لز
پیچاره شاهین، خودش رو بد بخت کرد. توبه کن پسر. جون خودتو نجات بعده. آلمان باید سالها هزینه کنه تو رو محافظت کنه. ولی‌ بد کاری بود که عکس اون رجوی کثیف رو بغل این پسر نادون گذاشتند.
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:39
Hassan Kachal - دبی - امارات
ستاد مردمی پاسداشت مقام مادران شهدا ؟ جااااان
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:56
topo0l.mopo0l - کرج - ایران
بیکار بودی بدو توبه کن اینا دست وردار نیستن
جمعه 5 خرداد 1391 - 13:58
Hassan Kachal - دبی - امارات
ولی من آخر نفهمیدم این آهنگ شاهین نجفی توهین به کی بود. به نقی؟ به مهدی؟ به گلشیفته؟ یا شایدم به شوشول فرنود!
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:02
m.noor - شارجه - امارات
با درود. ساندیس خوران وارد میشوند.روز از نو روزی از نو.مرگ بر همه پاچه خواران عالم .امین.م.ن
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:02
bahman7 - شیراز - ایران
جان من اگر شما یک ادم درست فهمیده یه آدم با شهور و ... تو این عکس ها دیدید به منم بگید... هه هه هه هه
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:02
ehsanusa - تهران - ایران
اینا کی میخوان آدم بشن و یه کمی از اون مغزشون استفاده کنن؟ البته اگه مغزی باشه!!!
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:15
STING68 - گنبد - ایران
قلب ما مردم نجیب و شیعه رو چنان اتشی زدی که تا ابد شراره های این اتش نهان شده در دلها دامان خودت و هم فکران بی فکرت را خواهد گرفت. تویه شاهین نجفی ته خط رسیده روانپریش بهتره از این به بعد به فکر همسایگی و هم اتاقی شدن با اون برادر بزرگترت سلمان رشدی هندی باشی تا برگشت به ایران شریف.
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:11
ana123 - اورنج کانتی - امریکا
وای خدا دلم میخواد این عقب افتاده هاو با این دستام خفشون کنم مطمئن هستم یکبار ننشستن اهنگ کامل گوش بدن ببینن اصلا موضوع چیه کجای این اهنگ توهین بوده اخه
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:19
SIAVASHOMA - منچستر - انگليس
خانوادهای فراری از دست شماها هم میگن خامنه‌ای رو بدین به ما تا ببینید چه چوبی واسه کجاش گذشتیم .ای لوiت کiرانه فیضیه. اگر مادر زادی همجنس گرا بودید که دلمون نمی‌سوخت. زنده بد شاهین نجفی که خوب زده تو خال .همانجایی که باید بسوزه داره می‌سوزه. باز هم علی‌ و نقیو تقیو بخون تا برسی‌ به همون مهدیه تو چاه
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:28
tina85 - اشتوتگارت - المان
یه مشت ادم بی کار همین یه سفارت رو به گند نکشیده بودید . بشنید تا دولت المان شاهین نجفی رو بهتون تحویل بده
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:06
bavar88 - آمستردام - هلند
اگه آنها (دشمنان) بخواهند بر علیه دین و اعتقادات ما کاری کنن در برابر تمام دنیای آنان می‌ایستیم..روز شادی ما هم فرا می‌رسه...فعلا لجن زاده‌ها خوب بچرند که وقت مردن بایستی اووو اووو کنند. شعر زیر از مرحوم آقاسی.... شیعه یعنی شرح منظوم طلب. از حجاز و کوفه تا شام و حلب. شیعه یعنی یک بیابان بی‌کسی. غربت صدساله، بی دلواپسی. شیعه یعنی صد بیابان جستجو. شیعه یعنی هجرت از من تا به او. شیعه یعنی دست بیعت با غدیر. بارش ابر کرامت بر کویر. شیعه یعنی عدل و احسان و وقار. شیعه یعنی انحنای ذوالفقار.
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:37
*darya* - تهران - ایران
چیزیکه باعث نعجب من شد - دولت المان در تظاهرات در مقابل سفارت ایران در برلین اجازه انش زدن پرچم نمیدادند . اما طرفداران جمهوری اسلامی براحتی در مقابل سفارت انهم پرچم امریکا واسرائیل را اتش میزند . واین افراد جز اقوام وبستگان خود سفارت وکنسولات و مساجد ایرانی در المان است .ودر چنین روز از سراسر المان جمع اوری به مقابل سفارت اوردند وبعد هم میروند در بهترین جای المان چلوکباب میخورند . در اخر این هفته قرار بود شاهزاده رضا پهلوی به المان بیایند که دولت المان مخالفت کرده است .
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:43
raha1984 - هامبورگ - المان
برید بمیرید بدبخنهای چندش اور ! درد و بلاش تو سر خودتون و خانوادهاتون !
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:44
amirkabir - سيدني - استراليا
سگان درگاه ولایت وقیح..یک مشت عقب مونده پاپتی که هنوز در قرن ۱۸ زندگی‌ می‌کنن انگار.
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:49
Nikta - تبریز - ایران
خوبه که هر از چند گاهی‌ یک سوژه میاد دستشون تا فکر و حواس مردم را از گرفتاریها، گرانی، قتل، دزدی، آدم ربایی، جنایت، تجاوز و هزاران مشکلات دیگری را که این حکومت طی‌ ۳۳ سال به ارمغان آورده، به جای دیگری بکشانند.مثل اینکه کبک سرش را می‌کند توی برف تا دیگران نبینندش.
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:51
maziar hezarshamshir - بوخلت - آلمان
نیش عقرب نه از ر‌ه کین است بلکه اقتضای طبیعتش در این است.این سمبیها تا زمانی‌ که زنده اند فقط به سلّاخی و کشتارو اعدام و تخریب فکر میکنند.از بدو ورودشون به این دنیا،چیز دیگه‌ای یاد نگرفتند.ادامه بقای اینها در نابودی دیگران است.
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:51
SarayeAzadi - لندن - انگلستان
مادران شهدای جنگ (از همه جا بی خبر ) رو آوردند دم در سفارت آلمان که بیایید بر علیه "منافقین" شعار دهید,چه می دانند شاهین نجفی کیه؟ یا آهنگ رپ چیه؟ .. اون جوجه بسیجی ها هم همینطور! ...درد طبقه محروم جامعه فقر است و جهل "مرکّب" . متاسفانه طبقه متوسط جامعه هم دایم از موضع بالا و با تنفر به این گروه نگاه می کنند(اون زمان که دانشگاه بودم این مسائل رو از نزدیک می دیدم) دلم می خواست برم با اونها(بسیجی های ساده لوح) حرف بزنم و حالیشون کنم ما دشمن هم نیستیم ..دشمن من و تو صاحبان قدرتند که باعث و بانی فقر و محرومیت مردم و دارند تروت و ذخایر طبیعی مملکت رو غارت می کنند و ...الخ, ولی ترسیدم اگر با اینها حرف بزنم دوستانم در دانشگاه از من فاصله بگیرند. بله این تضادهای رفتاری و فکری شدید طبقاتی- تندروی - خود را بر حق دانستن و دیگری باطل . چرا بسیجیان (آنهایی که دستشون به خون آلوده نیست) رو به سمت خودمون نکشیم ؟ باور کنید اگر آن دسته از بسیجیان به آغوش ملت بزرگ و دردمند ایران برگردند ساختار حاکمیت استبداد دینی خودبخود فرو می ریزد. اینطور نیست؟.
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:14
احسان شايسته - تهران - ایران
خدا وکیلی شما ها ببینین ما تو ایران داریم کنار چه عقب مونده هایی زندگی میکنیم ..... دمت گرم شاهین نجفی ، من جای تو بودم واسه اون یازده تای دیگه هم میخوندم ، تا همه بفهمن که دیگه الکی کسی رو بزرگش نکن .....
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:56
احسان شايسته - تهران - ایران
خدا وکیلی شما ها ببینین ما تو ایران داریم کنار چه عقب مونده هایی زندگی میکنیم ..... دمت گرم شاهین نجفی ، من جای تو بودم واسه اون یازده تای دیگه هم میخوندم ، تا همه بفهمن که دیگه الکی کسی رو بزرگش نکن .....
جمعه 5 خرداد 1391 - 15:01
Shovaliyeh - نورفیوراید - نروژ
من نمیدونم چرا هر چی‌ آدم مؤمن و بسیجی‌ و آخوند و طرفدار قرّان و الله هست انقد زشته؟
جمعه 5 خرداد 1391 - 15:05
ali1111 - تهران - ایران
ویدا آزادی - تهران - ایران. خوش آمدید...
جمعه 5 خرداد 1391 - 15:24
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
باز هم این دانشجویان خودجوش. اصلا ربطی‌ به دولت ندارد. خود این دانش جوها خود به خود بدون دخالت دولت این تظاهرات عظیم را بر پا کردند. و دوباره مشت محکم به دهان استکبار جهانی‌ و یهودی‌ها و منافقین زدند. و بیهت خود با رهبر عظیم نشان دادند.
جمعه 5 خرداد 1391 - 14:58
us2012 - اوکلاهما - امریکا
greentree - تهران - ایران " تازه به دوران رسیده . اینا "مشتی روستایی" نیستند. اتفاقا از جنس خودت هستند.
جمعه 5 خرداد 1391 - 15:07
hana257 - شیراز - ایران
اگه امام نقی خودش بخواد نمیتونه کاری بکنه که این عقب مونده ها شدن کاسه داغتر از آش. این خانواده شهدا هم کسانی هستند که با پول خون پسراشون نون میخورن
جمعه 5 خرداد 1391 - 16:01
khosh bavar - يزد - ايران
امان از درک غلط واژه آزادی بیان ! آن احمقی نژادش که از آزادی بیان خود سواستفاده می‌کند و موضوع هولوکاست را زیر سوال میبرد، و آن کاریکاتوریست دانمارکی و یا آن کشیش مفلوک که از " آزادی " هنر سخن می‌گوید و دست به چنین حماقتی می‌زنند و آن خواننده هم بنزین روی آتش میپاشد که باعث بسیج شدن این مادران داغدار میشونند که بازیچه سیاست غلط این سیستم قهقرایی شدند که اینگونه آزادی بیان خود را با دادن حکم اعدام بنامیش میگذارند ! وای بر ما
جمعه 5 خرداد 1391 - 16:28
siya41 - تهران - ایران
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان-اینها سی ساله که با علم کردن شهید برای خودشون حق جعلی ایجاد کردن ، استفاده از سهمیه دانشگاهها ،سهمیه ی استخدام، سهمیه مسافرت هوایی ، نرفتن خدمت سربازی وحالا هم اعدام یه شهروند آلمانی ایرانی الاصل.در ضمن عکس رجوی کنار نجفی خیلی بیجا هستش چرا که دو عقیده ی کاملا متفاوت دارن فکر کنم اگه رجوی هم قدرت داشت شاهین نجفی را ترور میکردچونکه اونهم دارای افکار پوسیده ی 1400ساله میباشه
جمعه 5 خرداد 1391 - 16:50
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
در اسرائیل تعدادی می‌گویند .یهودیان در مصر نبوده اند و ۹۰ در صد تورات افسانه است!!! اتفاقی‌ نمی‌افتد!!!!---در اروپا چند سال پیش تصویری از عیسی با حواریون بود که از کمر به پائین لخت!! و با عکسهای حقیقی‌---نوشته بودند عیسی و حواریون با هم رابطه داشتند هیچ اتفاقی‌ نیفتاد!!! در این دین کوفتی در همه ی کشورهای اسلامی با کوچکترین انتقاد یا سرت را میبرند یا زندان!! آنوقت تعدادی رجاله ی رژیمی‌ میخواهند سا یت‌ را---ساواما کرده و صداها را خاموش کنند مبادا کسی به ننگ دینشان پی‌ ببرد!!! تعدادی هم رل شیرین عبادی با کلمات زیبا در همان راه!! ننگتان با د!!
جمعه 5 خرداد 1391 - 15:33
شروین1360 - کوالالامپور - مالزی
این خدای شما کیه که اینقدر خون میخواد؟ چرا هیچوقت سیر نمیشه؟ کی دست از سر ما بر میداره؟ این دین شما چرا هیچ وقت و هیچ جا نتونسته سعادت به بار بیاره؟ همه بشریت رو حاضره نابود کنه واسه حفظ خودش. خوب تو حفظ بشی که چی؟ باز یه عده دیگه رو به خاک بکشی
جمعه 5 خرداد 1391 - 17:10
jirjir - لاس وگاس - امریکا
اینا میخوان یک ایرانی رو بخاطر توهین به یک عرب اعدام کنند؟ تاحالا شنیدید یک عرب را بخاطر توهین به ایرانیان اعدام کنند؟ داشتم با یک دوست امریکایی راجع به این موضوع توضیح میدادم وگفتم این مثل این میمونه که الان تورو به خاطر شعری که اسم نوادگان نسل هفتم هشتم بعد از عیسی توش وجود داره اعدام کنند همینطور دهنش باز مونده بود ومیگفت شما ایرانی ها ختما دیوانه شدید وبراش غیر قابل باور بود. راستی این مساله خیلی احمقانه وغیر قابل قبوله.
جمعه 5 خرداد 1391 - 17:13
parsuk - شیراز - ایران
اگه راست میگن که اینها مادران شهید هستن و آخوندائی که اسم خودشونو مرجع میزارن والان حکم به اعدام کسی میدن که فقط گفته حالا که مهدی خوابه نقی تو بیا که دروغ هم نگفته .چرا اینهمه توی زندانها به زن ومرد تجاوز کردندو می کنند ساکت ماندند.آیا اون موقع به دین و انبیائشان و شهیدانشان وبه شرافت و انسانیتشان توحین نشد؟چرا آن موقع سکوت کردید ؟؟؟تازه اسم تجاوز به دختران را حکم زیارت به خانه خدا و قبر امام حسین هم دادند!!
جمعه 5 خرداد 1391 - 17:22
Afshin London - لندن - انگلستان
یه گله گوسفند تهی مغز "بیشعور"
جمعه 5 خرداد 1391 - 17:29
hasan2631 - بناب - ایران
در زندگی هر انسانی چیز هایی هست که به‌‌ خودش هم مربوط نیست. چه رسد به‌‌ شما دوستان عزیز.
جمعه 5 خرداد 1391 - 17:30
Artosh - تهران - ایران
گم شید کثافت های بی ریشه. دست شما باشه کل موجودات روی زمین رو اعدام میکنید. درود بر شاهین نجفی عزیز و ننگ بر هرچی بسیجی و انقلابی و کوفت و زهرمار اسلامی. واقعاْ خونم به جوش اومد با دیدن تصاویر این وحشی ها.
جمعه 5 خرداد 1391 - 17:32
khalijefars - ‫نانجینگ - ‫چین
این گری گوریا کیان ؟ والله اگه ما شهید دادیم که ما هیچ وقت تو هیچ راهپیمایی شرکت نکردیم ، اینا آبروی ما خانواده‌های شهید رو هم بردن با این کاراشون.
جمعه 5 خرداد 1391 - 17:43
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
‫خیلی عجیبه از امام نقی حساب میبرند اما از خدا نه. ‫توهین به امامشون حکمش اعدامه اما توهین به الله مهم نیست . شرک به الله بدترین گناه نزد خداست اما در ایران اصلا مهم نیست. ‫عجب دینی درست کردند در ایران هههههههههههه زرشک
جمعه 5 خرداد 1391 - 17:58
lookme - بیرمینگهام - - انگلستان
سلام . این حیف نون‌ها حالا کاری می‌کنن که سفارت آلمان هم در ایران بسته بشه. مرگ بر اصل ولایت فقیه.
جمعه 5 خرداد 1391 - 18:05
elinaz - مونترال - کانادا
اما خودمونیم چه قدر این‌ها زیادن خیلی تعداد زیادی رفتن‌ای وای حالا چه کار کنیم یک مشت گشنه گدا بدبخت
جمعه 5 خرداد 1391 - 18:16
keleyman - اسلام آباد - ایران
روزی میرسه که همون قرآنتونو وسط خیابون آتیش بدن و شما هیچ نتونین .... قربون اون اسلام رحمانی دموکراتیک بشم من.مرده شور هرچی ایران و ایرانی.فکر نکنین اینا همشون مزدورن نه من افراد زیادی رو میشناسم که موافق ترور شاهینن حالا شاید نیان جلو سفارت ولی بدشونم نمیان.عقب افتاده ایم دیگه.عقب افتادگی که به آفتابه نیست به تفکره که ما هم هنوز نه به حقوق بشر آشناییم نه به هیچ حقوق دیگه ای حالا هی بیا بگو نمیدونم تمدن 7000 ساله و کوروش و ...
جمعه 5 خرداد 1391 - 18:17
vida azadi - تهران - ایران
ممنونم ali1111 - تهران - ایران....این آقا یا خانم حافظ ولایت فکر کنم واسه جلب توجه تو سایت اینقدر مخالف حرف می زنه آخه دیگه باور نمی کنم کسی حافظ ولایت باشه اگرم باشه یا نفعی واسش داره یا اینکه ببخشید خیلی عقده ایند
جمعه 5 خرداد 1391 - 19:17
elinaz - مونترال - کانادا
آفرین به شاهین نجفی ......خاک بر سر حزب الله کثیف ....چرا ون مرتیکه سردار رو که لخت با زنها نماز خوند رو اعدام نکرداین آفرین به شاهین نجفی که ماهیت این وحشی ها رو به دنیا نشون دادد مگه دروغ گفته
جمعه 5 خرداد 1391 - 18:12
sara_k - كريستيانساند - نروژ
شاهین نجفی جون حالا خودمونیم این کارت چی‌ بود عزیزم نکنه می‌خواستی خنیودت بیار اروپا اقامت بگیرند واسه همین این کار کردی
جمعه 5 خرداد 1391 - 18:33
harrp - وین - اتریش
استغفراله یعنی‌ حکم امام ۱۳ در باره سلمان رشیدی شد موی زاعد ؟!!؟ هنوز دستور اولی‌ رو ، بردگی نکردین ، به فکر‌ ۲ومی هستین ؟. یا نکنه اون جوادِ احمق تو عکس آخری با اون کفشهای سفیدش می‌خواد عملیات کنه. (ما هم میگیم شما زدین)
جمعه 5 خرداد 1391 - 18:46
arab-sarzamin javidan - آمستردام - هلند
قبول که شاید ۱۰ مادر شهید (فدائی) اینجا حضور داشته باشن ولی‌ در پشت صحنه مادران صد هزار نفری شهدا (فداییان ) مقابل همین کسان که در هر تجمعی به آبرو ،منافع این مرز و بوم صدمه‌ها زدند و خواهند زد
جمعه 5 خرداد 1391 - 18:51
minna - هلسينكي - فنلاند
اینا یه مشت بی‌ سواده بد بختن که حتا شعر رو گوش ندادن. خاک بر سرتون کنن ساندیس خورها.
جمعه 5 خرداد 1391 - 19:31
morgan123 - واشنگتن - امریکا
توی سر خودتان بزنید تا جونتون درآد ! درود بر شاهین.
جمعه 5 خرداد 1391 - 20:10
asya123456 - شهرضا - ایران
دمت گرم شاهیت عزیز که اونجای این حضرات رو بدجوری سوزندی. من جای تو باشم برای مابقی امامان هم آهنگ و شعر می گم
جمعه 5 خرداد 1391 - 20:26
pesaritanha - اودا - دانمارک
مرگ بر شاهین ثقفی مرتد و مزدور صهیونیست همجنسباز بدبخت. مرگت فرار رسیده. لعنت بر تو و طرفداران پست تر از خودت
جمعه 5 خرداد 1391 - 20:34
Azadikhah - تكسل - هلند
به قول منتظری باز یک مشت بچه راه انداختند
جمعه 5 خرداد 1391 - 20:40
atena_a - دبی - امارات
اعدامش کنین این لا دین را تا بمیرد
جمعه 5 خرداد 1391 - 20:52
morgan123 - واشنگتن - امریکا
khosh bavar - همه باید آزاد باشند حرف خودشان را بزنند از احمدی نزاد تا نجفی . دیگران را چون موافق میلت رفتار نکردند نباید مفلوک و احمق بنامی خب این هم توهین است دیگر! حالا دیدی توهین از دید هر فرد میتونه متفاوت باشه برای همین بهتره بجای سرکوب نظر دیگران تحمل خودمان را بیشتر کنیم آسمان به زمین نمیرسد اگر اینها که نام بردی نظر خودشان را بدهند فقط کسانی که ضعف دارند هر نقدی را توهین قلمداد میکنند مثلا در همین مورد اخیر چون مذهب بیزنس آخوند است و به این وسیله نان میخورد لذا هم هر کسی که بر علیه بیزنسش صحبت یا کاری کند با نعلینش اینقدر بر سرش میکوبد تا جانش را بگیرد! این نعلین یک وقت بطری نوشابه است و گاهی نیز تهیج جماعت تهی از مغز و اندیشه.
جمعه 5 خرداد 1391 - 20:40
kokex - ‫فرانکفورت - ‫آلمان
*darya* - تهران - ایران. ‫آی کیو مثل همیشه نه صبر داری نه تعقل اینها در تهران مقابل سفارت آلمان هستند نه در برلین مقابل سفارت ایران . ‫هههههههههههههههه اینو باش هاهاها
جمعه 5 خرداد 1391 - 21:20
money_talks - نیویورک - امریکا
ملت دارن میرن فکر میکنن که یه کره دیگه زندگی کنن اینا رو باش!! ..اسلامی که با یه اهنگ به خطر میفته . هر کس با اعتقاد شما مخالف باشه باید بمیره؟؟؟ ایشالا نسلتون از رو کره زمین برداشته شه که باعث عقبگرد بشریت هستید.
جمعه 5 خرداد 1391 - 19:19
perser68 - فلوریدا - امریکا
حافظ ولایت‌تهران ایران. تو همین خیال باش!درود به شاهین!ننگ به رژیم منفور اسلامی!
جمعه 5 خرداد 1391 - 21:25
dkdk - اسلیس - دانمارک
آرتمیس‌صؤ - .پاریس - فرانسه وقتی‌ آطلاع نداری بیخودی خودت را خراب نکن.زمانیکه گفتند مسیح همجنس باز بوده نه‌ تنها بسیار برخورد شد با این حرف و نقاشی بلکه پاپ نیز آنجا را تحریم کرد و گفت هرگز به آن کشور نخواهد رفت.البته زیاد دیدیم که تو بدون آطلاع و آگاهی‌ کامنت میگذاری.مگر مجبوری همه جا پای پتی بپری وسط.حالا باز بخاطر حرف منطقی بیا و فحاشی کن.تو که خوب توهین کردن بلدی،
جمعه 5 خرداد 1391 - 22:27
ShAbBaNu - لندن - بریتانیا
خوب راحت بگید دنبال بهانه میگردید سفارت آلمان رو هم ببندید، بگید، رو درواسی نکنید!
جمعه 5 خرداد 1391 - 22:31
khosh bavar - يزد - ايران
SarayeAzadi -: با درود ، این کامنت شما یکی‌ از بهترین کامنتهای شما در این تاپیک می‌باشد که بسیار زیبا و شیوا آنرا به قلم آوردید، پس با سپاس فراوان از شما ، و همواره شاد و خوش فکر و خوش بیان باشیم.
جمعه 5 خرداد 1391 - 22:49
mehdi335585 - فرانکفورت - آلمان
درود بر تمام ایرانیان وطن دوست و لعنت خداند بر افرادی مثل آقای به نامه حافظ ولایت از تهران،...که در مقابل سفارت ایستاده .. حق دارند چون با این راهپیمایی مرغی برنجی بالاخره شاید پولی گیرشان میاد شاید هم قیمه پلو ،،،،،،. آقا این امامی که دارید خودتان را براش جر میدید ..چه کرده برای بشر ؟؟؟ بدبختی ،فلاکت ،فقر ،،،،،،،. این بشر هم یک تروریست بود مثل شما یک آدم کش ،. .. که میگی‌ من حافظ ولایتم از تهران:یک ماه از رهبرت و بسیج نخور برو مثل مردم فلک زده کار کن نان ببر توسر سفرت انوخت میبینمت حال حکم اعدام صادر کردنو داری یا نه. البته شماها اینقدر پررو هستید که برای مقام ویک لقمه نان ....
جمعه 5 خرداد 1391 - 22:12
khosh bavar - يزد - ايران
morgan123 -: کاربر گرامی‌، من فقط از عمد از واژه " مفلوک " استفاده کردم و نه از واژه " احمق " و همان طوری که ملاحظه میفرمایید، باعث " سوال شدن شما ( شاید ) و دیگران " از من شد. ما باید در دنیای سیاست از یک مرز " نامرئی " سخن بگوییم و آنرا معیار خود قرار داده تا باعث سواستفاده از ایده و آن نظر که داریم نشود تا آن سیاست عوامفریبانه و مفلوک از این " کانال " وارد نشده و جبهه گری نکند و و و که همیشه شاهد این امر در ایران هستیم و باز اگر توجه داشته باشید، بخاطر سوال و تز‌ احمقی نژاد در مورد هولوکاست چه واکنشی از دنیا دیدیم که درست هم بود که چنین واکنشی هم به نمایش بگزارنند و جان کلام اینکه، کامنت کاربر گرامی‌ SarayeAzadi صد در صد همان منظور و کامنت من میباشد که ایشان بسیار شیوا و زیبا بیان فرمودند. و با سپاس از توجه و تذکرتان !
جمعه 5 خرداد 1391 - 23:08
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
dkdk - اسلیس - دانمارک. تو چرند نگو من آن زمان سوئد بودم ماجرا را می‌دانم همین طور بود که نوشتم...به تو ارتباطی ندارد چه مینویسم ..بازی تعدادی را فریب دادی---من امثا ل تو را می‌شناسم!! خودتی‌
جمعه 5 خرداد 1391 - 23:10
بچه شمروون - آمستردام - هلند
شما چکو چولا که عددی نیستین خوده اربابتون و اون بشکه بومقلتون و کّل بسیج بیست میلیونی تون هم عمراً اگه بتونین یه مو از سرش کم کنین، خوش بحال شاهین.
شنبه 6 خرداد 1391 - 00:53
nutella - تهران - ایران
دروددددددددددددد بر شاهین عزیز ، زنده باد شاهین نجفی ، بدبختهای پاچه خار همین شماها هستید که اینقدر عقب افتاده ییم ، خاک بار سرتان که هیچ وقت حقیقت رو نمیپذیرد ، شاهین جان عاشقتم عاشقتم عاشقتم ، تنها مردی که حقیقتو میگی ، دوستت داریم X:
شنبه 6 خرداد 1391 - 01:00
Taraneه - کبک - کانادا
این امامانتون که انقدر از کراماتشون میگید یعنی‌ انقدر ضعیفن که شما مسلمونهای روزمزدی باید وکیلشون بشید.
شنبه 6 خرداد 1391 - 01:55
Islam zoda - تورنتو - کانادا
درود بر شاهین نجفی ایرانی‌، شرم بر هر چی‌ نقی‌ و نقی‌ پرسته..
شنبه 6 خرداد 1391 - 02:15
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا
حاصیتش اینکه حد اقل هر بی سرو پایی به خودش اجاره نمیده علنا به مقدسات توهین کنه بجر ..های این چنین سایت هایی در حد تایپ کردن زنده باد و مرده باد که به هیچ جایی بر نمیخوره... خودتون رو خالی کنید غمباد نگیرد ها ها ها زنده باد اسلام (هرچند که نیازی به زنده باد من گفتن نیست خدا خودش نگه دارشه)
جمعه 5 خرداد 1391 - 23:13
بچه شمروون - آمستردام - هلند
pesaritanha - اودا - دانمارک -دانمارک فکر کنم همسایه آلمان باشه راهی‌ نیست تا خود تو برسونی به اونجا و ثواب آخرت رو ببری با کشتن بزرگ مرد با شهامت رپ ایران چرا از تاریکی‌ و راه دور شعار میدی، اصلا راه دور نه برو در اداره پلیس منطقه سکونت و اگر جرات داری بگو که میخوأی این حرکت رو انجام بدی, میدونی‌ که در این سایت و به زبان فارسی کسی‌ جدی نمیگیرت اما اگه این کاری که گفتم انجام بدی خودت هم میدونی‌ که میبرنت جای که عرب نی نمیندازه
شنبه 6 خرداد 1391 - 01:23
acemeace - کلن - آلمان
فرض گه من شیطان پرستم. حالا شما که به شیطان فحش می دهید باید تک تکتان اعدام شوید؟. چرا گروهی فقط می خواهند یک دسته یا گروه خودی وجود داشته باشه و همونی رو بگه که اونا می خوان. من موافق یا مخالف شاهین نجفی نیستم ولی هیچگاه اعدام باعث تغییر نمی شه
شنبه 6 خرداد 1391 - 04:28
Z A G R O S S - منچستر - انگلیس
SarayeAzadi - لندن - انگلستان . + + + + +
شنبه 6 خرداد 1391 - 05:19
raha1984 - هامبورگ - المان
dikdk اصلا هم همچنین چیزی که شما میگید نبود و نیست! اینجا در مجله ها و اینرنت به وفور میتونی مسیح رو ببینی که با عکسش چه شوخیها که میگنند این ننه قمر بازیها فقط مختص مسلمانهاست که نمیشه گفت بالای چشم یگی از این صدها تقی و نقی ها ابروست !!
شنبه 6 خرداد 1391 - 05:48
hitasb - تهران - ایران
سلام. هر دینی قواعد و مسائل شرعی خودش را داره.این همجنسباز که در ایران متولد شده بوده و به قول خودش در یک خانواده مذهبی.پس صددرصد میدونسته که عواقب توهین به اعتقادات مسلمانها اعدام است.پس مرگ به تو شاهین نجسی و مرگ به کسانی که از تو حمایت میکنند.
شنبه 6 خرداد 1391 - 04:13
koorosh2500 - تهران - ايران
درود بر"شاهین نجفی"فرزند راستین "کوروش کبیر" و نفرین بر اعراب کثیف از صدر اسلام تاآیت الله ها
شنبه 6 خرداد 1391 - 06:23
pegahsr - دبی - امارات
کی میخوایم یاد بگیریم که اگر کسی‌ کاری میکنه همیشه نباید دربارهٔ اون کار حکم بدیم.آخه باباجون یه کس دیگه تو یه مملکت دیگه یه چیزی خونده حالا خوب یا بد یه عده می‌پذیرن یه عده هم نه اما به ماها چه ربطی‌ داره که براش حکم اعدام ببریم یا بخوایم برگرده ایران آقا جون تو خوشت نیومده خوب گوش نکن اصلا من نمی‌فهمم اینا چه جوری این آهنگو گوش دادن؟من خودمم شاهین نجفی رو تایید نمیکنم اما اون یک انسان با عقاید خودش .کی میرسه روزی که هرکس اونجوری زندگی‌ کنه که باور داره.
شنبه 6 خرداد 1391 - 06:42
مهرتابان - تهران - ایران
امیدوارم شر این مزدوران نون به نرخ روز خور و سهمیه ای رو از سر ما کم شه،که هر چی میکشیم از نافهمی این گروهه.
شنبه 6 خرداد 1391 - 06:14
golly47 - فرانکفورت - المان
((( هر کس که نداند و بداند که نداند در جهل مرکب تا ابدالدهر بماند ))) اینها بخاطر پول این کارها را میکنند و می‌دانند که کارشان غلط است
شنبه 6 خرداد 1391 - 07:29
iran7 - زنجان - ایران
تف ب شاهین نجفی ها وکسایی ک از کارش حمایت کردند خدا لعنتتان کند
شنبه 6 خرداد 1391 - 08:29
agha_ehsan - تهران - ایران
بابا یکی به من بگه کدوم جمله شعر آهنگ نقی توهین به امام هادی بوده!!! من هرچی می خونم توهینی نمی بینم!!! هر کی میدونه به منم بگه لطفا.
شنبه 6 خرداد 1391 - 09:08
perser68 - فلوریدا - امریکا
maziar hezarshamshirبوخلت آلمان. دقیقا با نظرت موافقم!ننگ به جمهوری فاشیست اسلامی،ننگ به خامنه‌ای منفور،درودددددددددددددددددددددددددددددد به شاهین هنرمند و شجاع که با یه آهنگ آخوند جماعت فاسد رو به هم ریخت!ادامه بده که اینها از همین می‌ترسن!
شنبه 6 خرداد 1391 - 09:24
m.mehdi - هامبورگ - المان
سلام من جدید هستم
شنبه 6 خرداد 1391 - 10:09
morgan123 - واشنگتن - امریکا
dkdk - اسلیس - من حرف آرتمیس را تایید میکنم چون نمونه های آن را در اینجا میبینم ضمنا موضوع اینست که مذهبیها در غرب اگر حکم قتل صادر کنند به زندان خواهند افتاد تا جایی که اگر در یک دعوای ساده از سر عصبانیت به کسی بگویی تو را میکشم دو سال زندانی خواهی شد - atena_a - دبی - این ریختی میخواهی از دینت حفاظت کنی ! ادامه بده ما هم میخواهیم که شما درونتان را آشکار کنید! - بهروزرضازاده- اگر مطمئن بودی خدانگهدارش است اینقدر فشار خونت بالا نقی رفت (نمی رفت)! - khosh bavar - به نظر تو چه فرقی بین وازه احمق و حماقت است؟ ضمنا واکنش من به جهت توضیح در مورد حساسیت تو بود. -- اما در کل من تمام فیدبکهایی که در مورد کار شاهین صورت گرفت را استقبال میکنم زیرا این همان تعریفیست که ما از مسلمانی بیان میکنیم اما این بار از دهان خودشان : آدمکشی، قتل، خون ریزی و از همین قبیل تا دلتان بخواد!!!
شنبه 6 خرداد 1391 - 10:19
perser68 - فلوریدا - امریکا
iran7زنجان ایران. نقی‌ تو با یه آهنگ بهم میریزه؟دل تو به نقی‌ خوش کردی؟درودددددددددددددددددددددددددد به شاهین و آهنگ بسیار زیبا.ننگ به خامنه‌ای نکنبت!
شنبه 6 خرداد 1391 - 09:31
perser68 - فلوریدا - امریکا
Saraye Azadiلندن انگلستان. ۳۳ ساله که خیلی‌‌ها سعی‌ کردن سوال تو رو انجام بدن ولی‌ اینا جونورا یی هستن که وجودشو ن و موندنشون با کشتن و بردن سر بریدن البته با پنبه و سنگسار و اعدام هست،اینها یاد نگرفتن که گفتگو و بحث کنن،چون می‌دونن که حرفی‌ برای زدن ندران،اینها به خودشون هم رحم نمیکنن!اینها مثل جونور احمدی نژاد یاد گرفتن که بحث نکنن و فقط بکشن!ننگ به جمهوری منفور اسلامی!
شنبه 6 خرداد 1391 - 09:44
sarah1 - نیویورک - امریکا
من نمی دونم این مردمان چه مشکلی با سگ دارن که این میکروب هارو به سگ تشبیه میکنند.واقعا یکم فکر کنید.
شنبه 6 خرداد 1391 - 10:39
perser68 - فلوریدا - امریکا
morgan123واشنگتن آمریکا. مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!۲۰
شنبه 6 خرداد 1391 - 10:54
ابرقدرت ایران(مرکز جهان) - تهران - ایران
آقای حافظ ولایت چه خبر از شکستهای هسته ای:) باز یک نفر به خاطر شکستهای هسته ای قربانی سیاستهای کثیف خودتان کردید:) به این میگویند فرافکنی اگر اشتباه نکرده باشم! شما خودتان بزرگترین دشمن اسلام هستید که کهریزک نمونه کوچکی از آن است! این را در جواب مزدوران ولایت میگویم که وظیفه شان انحراف اذهان عمومی است و از همه مهمتر در جواب .. مثل آرتمیس که مثل پول خرد بی ارزش هستند! خودش میداند چه میگویم!
شنبه 6 خرداد 1391 - 11:05
pesaritanha - اودا - دانمارک
والا وقتی نیگا میکنم توی کامنتها میبینم که بدتر از شاهین نجفی هم هست. لعنت خدا بر شاهین نجفی و دشمنان شیعه و اهل بیت. ب غیرت شما که حقیقت را کتمان می کنید.
شنبه 6 خرداد 1391 - 11:11
ki be kiyeh - لندن - انگلستان
این ملت پاک طینت (مخصوصاً مادران شهید)عاشق امامان هستند چون روز مرگ اونها می‌تونن یه شکم سیر از عزا در بیارن ،حمصه این قابلمه‌هاشون و زیر چادرشون می‌برن اینور و اونور که بی‌و ببین ،امام کیلویی‌ چند شکمو دریاب اینم از مسلمونیشون
شنبه 6 خرداد 1391 - 11:24
وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن - انگلستان
تمسخر دیگران ابزار و وسیله آرامش عقده های درونی بسیاری از افراد است . این کار نه تنها تاثیری بر حذف خرافه گرائی نداشته بلکه به جهت حمله و توهین به باورهای مذهبی وعمیق میلونها نفر موجی از خشم و ناسزا را به همراه خواهد داشت .
شنبه 6 خرداد 1391 - 11:11
ابرقدرت ایران(مرکز جهان) - تهران - ایران
مردم را به شاهین نجفی و امثالهم مشغول میکنند تا از مسایل سیاسی غافل شوند , زمانیکه اوضاع سیاسی قمر در عقرب است!
شنبه 6 خرداد 1391 - 11:52
دانشجوی ایرانی - تهران - ایران
من هنوز خودمو مسلمون میدونم و ناراحتم از اینکه به مقدسات توهین شده!ولی هرگز تقاضای مرگ برای کسی ندارم!چه راحت می گن اعدام!خدا خودت به اینا عقل بده هر کی یه چیز می گه به مذاقشون خوش نمیاد می گن اعدام!اون امامی که من بهش اعتقاد دارم کسیکه اگر همین الان زنده بود بهش توهین می شد با مهربانی برخورد میکرد نه اینکه شمشیر بکشه درجا گردن طرفو بزنه! از طرف دیگه به آقای شاهین نجفی حق میدم چون انقدر بهش فشار آوردن که همچین کاری کرده وگرنه چیکار داشت توهین کنه!نمونش قبل انقلاب که کسی توهین نمی کرد! اگر کسی هم بکنه راه حلش اعدام نیست!اگه اسلام اینه ما همون کافریم!
شنبه 6 خرداد 1391 - 12:06
khosh bavar - يزد - ايران
morgan123 -: من نمی‌دانم چرا شما چنین اصراری دارید که نوشته ( کامنت ) من را " وارونه " به من تحویل بدهید !؟ با اینکه من " مجددا " به این سوتفاهم اشاره کردم که من از واژه " مفلوک " استفاده کردم، ولی‌ شما اصرار دارید که من از واژه " احمق " استفاده کردم !؟ از ۲ حال خارج نیست، یا اینکه شما " قصد " بر چسب زدن بمن را دارید، و یا اینکه مانند همین " افراطی‌ها " متوجه منظور من نشدید !؟ در ضمن، اگر یک کمی‌ شما به قوانین " تبادل نظر " را رعایت میکردید، متوجه این امر هم شده بودید که من شما را " تو " خطاب نکردم ! این موضوع و منطق شماست که چطور در برابر موضوع‌های سیاسی و یا زندگی‌ خود تصمیم بگیرید ( گفته شما: اما در کل من تمام فیدبکهایی که در مورد کار شاهین صورت گرفت را استقبال میکنم ) ولی آنرا نباید به دیگران " انتقال و یا اجبار " کنید که همانند شما تصمیم‌گیری کنند ! با درود.
شنبه 6 خرداد 1391 - 12:15
mohsen_patriot - هامبورگ - آلمان
این ابله ها نمی دونند با این کارشون باعث معروفیت ومحبوبیت بیشتر شاهین شدند.
شنبه 6 خرداد 1391 - 12:39
SarayeAzadi - لندن - انگلستان
khosh bavar - یزد - ایران و Z A G R O S S - منچستر - انگلیس؛ با درود و سپاس از تایید نظرم. به نظرم واقعیت ها را باید گفت حتی اگر تلخ و برخلاف میل من و شما گرامیان باشه. امروزه از خودم می پرسم ؛ چرا آنزمان رفتار متناقض با افکار (دموکراسی خواهانه؛آزادی و برابری)دوستانم رو زیر سوال نبردم؟! و بجای آن در ذهنم سعی بر توجیهش داشتم؟! ...و خلاصه چرا مبادرت به رفتار و کنش درست نکردم؟ ...احساس می کردم اراده ای تند و ناگزیر فضای غبار آلود جامعه رو به سمت و سویی گنگ و نامعلوم می برد. اینجاست که نیاز به راهکار درست احزاب (مخالف دیکتاتوری)باصطلاح با سابقه و مجرب در عرصه سیاست داشتیم و متاسفانه هنوز هم این نیروهای محرک و سازمان نیافته در جامعه ایران از این خلأ رنج می برند. حق هم دارند بقول معروف "مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید می ترسد". شاد باشید و پیروز.
شنبه 6 خرداد 1391 - 11:58
TINA2012 - ارومـــــــــــیه - ایـــران
این عقب افتاده ها کاری به توهین کردن شاهین به امام هادی ندارند فقط اینا فقط به فکر شیکمشونن که اغا کیسش رو شل کنه به جیبه این بی خاصیتها بریزه توهین به امام هادی چیه؟اینا فیلمونشونه دنبال همچنین بهوهایین که کاسبی کنن!
شنبه 6 خرداد 1391 - 13:47
hosseintohid - لندن - انگلستان
درود بر شاهین نجفی
شنبه 6 خرداد 1391 - 15:06
felora - تهران - ایران
صدای خنده خدارا میشنوید !!! خوب گوش کنید ! به انچه که ما محال "میپنداریم میخندد ......
شنبه 6 خرداد 1391 - 15:55
anty mola - اربیل - عراق
حافظ ولایت -تهران -ایران --- ای نادان ای حافظ ولایت ---- تو احمقی رسوا میشی نهایت --- میدانم هرگز ادم نمیشی --- خریت در تو کرده سرایت--
شنبه 6 خرداد 1391 - 15:26
tina85 - اشتوتگارت - المان
m.mehdi - هامبورگ - المان . درود بر شما و خوش امدید
شنبه 6 خرداد 1391 - 17:15
shirzan48 - بروكسل - بلژيك
پسریتنها - اودا - دانمارک.******atena_a - دبی - امارات*******بهروزرازاده - سیدنی - استرالیا*******.hitasb - تهران - ایران******iran۷ - زنجان - ایران ..........................................................عزیزان سوالی از شما دارم ! اگر امام تقی‌ زنده بودند و کسی‌ برایشان شعر میساخت و از ایشان انتقاد مینمود یا به او توهین میکرد ، خدا وکیلی امام با اون قدرت و جذبه ای‌‌ که در زمان حاضر خودش داشت خواستار اعدام آن شخص میشد یا با تبسم و دعا به درگاه خدا آمرزش آن فرد را می‌خواست. مگر بر سر حضرت محمد زباله نمیریختند مگر آن فرد ۳ بار بر امام علی‌ توف نکرد و ......،
شنبه 6 خرداد 1391 - 18:02
SarayeAzadi - لندن - انگلستان
perser68 - فلوریدا - امریکا, با درود, اینکه تقریبا همه ی بسیجیان از قشر محروم و فقیر و ناآگاه جامعه هستند, درست.اما دوست عزیز همه شون جانی نیستند. تعصب و طرز فکرشون هم آمیخته ای از باورهای سنتی- قومی-قبیله ای هست و اندکی مذهبی. جنایتکاران مهره های نزدیک و دست نشانده ی سلطان مستبد خ.ر در بالاترین رده ی سپاه و بسیج اند و نه پیاده نظام آن! خیلی هاشون شرایط سخت معیشت بیشتر مردم و سرکوب بیرحمانه منتقدان سخت در عذابند و پشیمان ! بخواهند مخالفت علنی بکنند حذف فیزیکی می شن. باید مردم رو تشویق کنیم با اینها حرف بزنند . سلاح هر آزادیخواه ایرانی آگاه سازی است و اطلاع رسانی مستمر (یعنی گسترش ارتباطات اجتماعی) اگر بخواهید تیشه به ریشه ی ساختار استبداد ی حاکم بزنید. در این زمینه با سخنان آقای موسوی (زهرا رهنورد و آقای کروبی در حبس خانگی بسر می برند) و تاکید او بر این مسئله صد در صد موافقم. در ضمن حمایت از طرح گزینه ی اتحاد اپوزیسیون در خارج.. از سوی ش.رضا پهلوی و تلاش او و دیگر آزادیخواهان در این راستا رو ضروری و بجا می دونم. شاد باشی. کید داشتند
شنبه 6 خرداد 1391 - 19:39
amin-shiraz - شیراز - ایران
آقا هیچ کس حق توهین به عقیده کسی رو نداره این کار اشتباه بزرگیه که جز کینه و نفرت و آشوب هیچی در بر نداره .حالا اسلام یا هر دین دیگه فرقی نداره
شنبه 6 خرداد 1391 - 20:32
*پسر شجاع* - تهران - ایران
shirzan48 - بروکسل - بلژیک. 1)در جواب شما باید بگم با توجه به اطلاعاتی که من از زندگی پیامبر اسلام و امامان بدست آوردم حتما کسی رو که بهشون توهین میکرد یا مخالف بود گردن میزدن یا یک جوری سر به نیستش میکردن ..تمام اون مواردی هم که گفتین برای زمانی هست که اونها قدرتی نداشتند ..ولی زمانی که به قدرت می رسیدن به طور بی رحمانه ای مخالفانشون رو میکشتن ..
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 00:48
*پسر شجاع* - تهران - ایران
shirzan48 - بروکسل - بلژیک. 2)برای مثال پیامبر اسلام تا زمانیکه در مکه بود و قدرتی نداشت اگر بهش توهین میکردن جواب نمیداد ولی وقتی به مدینه آمد و قدرت پیدا کرد همه مخالفانش رو از بین برد و جنگهای زیادی با بهانه های مختلف انجام داد و جنگ اولش که بدر بود رو با راهزنی شروع کرد و دلیل این جنگ این بود که میخواست کاروان تجاری مکه رو غارت کنه و بعد هم جنگهای دیگه با یهودیان و مردم مکه و سایر شهرهای عربستان و کشتن مخالفان و اسیر کردن زنان. و وقتی هم مکه رو فتح کرد تمام مخالفانش مجبور به قبول اسلام شدن و طبق معمول گرفتن دختران رهبران مخالف توسط پیامبر اسلام مثلا ابوسفیان مجبور شد که هم اسلام را بپذیرد و هم دخترش را به پیامبر اسلام بدهد و جالب اینجاست که پیامبر اسلام شوهر عمه یزید هست :)..این از سابقه پیامبر اسلام ..
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 00:50
*پسر شجاع* - تهران - ایران
shirzan48 - بروکسل - بلژیک. 3)در مورد امام اول علی وضع بدتر از این بود بطوریکه وقتی به حکومت رسید از 5 سال حکومتش چهار سال و نیم در جنگ و کشتن مخالفانش بود و هزاران نفر از مخالفانش رو کشت و خانواده های زیادی رو در جنگ داغدار و بی سرپرست کرد ..در موارد دیگه هم وضع اینطور بود و هر وقت که خودشان یا طرفدارانشان به قدرت رسیدن از کشتن مخالفانشان حمایت کردن مثلا بسیاری از امامان قتل عام مختار رو تایید کردن. که در این قتل عام بسیاری از کسانیکه در جنگ با امام حسین شرکت داشتند خود و خانواده هایشان توسط مختار کشته شدن مثلا مختار خواهر زاده 15 ساله خودش را که پسر عمر سعد بود گردن زد بخاطر اینکه خواهر زاده اش وقتی سر بریده پدرش را دید به داییش مختار اعتراض کرد و مختار هم او رو کشت ..و همه این کارها توسط امامان بعدی تایید شد و همواره از مختار تعریف کردن ..اینها رو گفتم که بدانی بخشش و گذشتی در کار نبوده و هر وقت قدرتی بدست آوردن مخالفانشون رو از بین بردن ..
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 00:51
asal55290 - مشهد - ایران
از نظر کمی زیاد نبودن
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 05:09
مهرتابان - تهران - ایران
به قول حضرت ابراهیم که گفت اگه این بتها قدرتی داشتن چرا از خودشون دفاع نکردن،منم سوالم اینه اگه این اماما و امام زاده ها که ما بتشون کردیم قدرت دارن چرا از خودشون دفاع نمیکنن،اصلا اینها چه خصوصیت مثبتی داشتن یا چه کار مثبتی برای بشریت انجام دادن که ما حکم قتل یک جوون رو به خاطر بت شکنی صادر میکنیم؟
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 05:41
Elnevoo - هیوستون - آمریکا
اینقدر سینه بزنن تا جون شون دربیاد همون جا همه باهم شهید شن. درود بر شاهین نجفی زنده باد
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 08:04
ابرقدرت ایران(مرکز جهان) - تهران - ایران
*پسر شجاع* - امام علی اگر آدم خوی وحشیگری داشت 20 سال خانه نشین نمیشد! دقیقا مثل میرحسین که در سن پیری هم خواهرزاده اش را از دست هم حبس خانگی شد. مواظب باش از آن طرف پشت بام نیفتی!
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 08:27
shirzan48 - بروكسل - بلژيك
*پسر شجاع* - تهران - ایران;;;;;;; همه ما می‌دانیم که ضدو نقیض هایی در تاریخ کتب اسلامی بر آنچه که آن را دین اسلام میدانند، وجود دارد که نه من نه شما نه‌ کتب و نه مورخان معتمد ،با توجه به تحریفی که به مرور زمان بر آنچه ذکر کرده‌اند، در زمان حاضر که من و شما در آن زندگی می‌کنیم، هیچ اثباتی دلیل بر معتمد بودنشان نیست. اگر من پاسخی به کامنت این عزیزان داده‌ام آنهارا بر اساس اعتقادشان که از آن دفاع و عنوان کردند، زیر سوال بردم ، من هیچ چیزی دلیل بر این که به چه چیزی اعتقاد دارم عنوان نکردم، اگر شخصی یک کمونیست را زیر سال میبرد دلیل براین نیست که آن سوال کننده کمونیست است. ضمنا ان توضیحات را بالا دادم که دلتان را به این داستان‌ها خوش نکنید چون همه این کتابها دستکاری شده و هر قرن هر قدرتمندی بر سر کار آماده اینها را به سلیقه خودش تحریف کرده ، این هم نصیحت من به شما دوست عزیز .
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 10:30
karkas - اصفهان - ایران
نقی‌ مال من نقی‌ مال تو نقی‌ اینجا نقی‌ همه .....................................
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 14:03
kiyasha - برلین - المان
هم وطنهای عزیز ، چرا سعی می کنید که از واقعیت فرار کنید . با دهاتی خواندن و .. از واقعیت فرار می کنیم ملت ایران اکثرا همینها هستند آخرین باری که ایران بودم از خیلی ها شنیدم که با آخوندها فحش می داند که اینها به اسلام عزیز لطمه می زنند بابا خریت این ملت خیلی فراتر از خریت دولت هست و اگر روزی این دولت خائن هم بخواهد کاری مثبت انجام دهد جهالت این ملت نمی گذارد این ملل بی سواد و نادان هستند که این حکومتهای دکتاتوری را بنا می کنند
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 20:58
kiyasha - برلین - المان
هم وطنهای عزیز ، چرا سعی می کنید که از واقعیت فرار کنید . با دهاتی خواندن و .. از واقعیت فرار می کنیم ملت ایران اکثرا همینها هستند آخرین باری که ایران بودم از خیلی ها شنیدم که با آخوندها فحش می داند که اینها به اسلام عزیز لطمه می زنند بابا خریت این ملت خیلی فراتر از خریت دولت هست و اگر روزی این دولت خائن هم بخواهد کاری مثبت انجام دهد جهالت این ملت نمی گذارد این ملل بی سواد و نادان هستند که این حکومتهای دکتاتوری را بنا می کنند
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 20:58
بابک خرم دین - تهران - ایران
درود بر شاهین نجفی و مرگ بر نقی و آل جنایتکارش
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 21:47
arash-uk - لندن - انگلستان
توی عکس سوم آخونده داره به اون خانم در مورد شوشول فرنود و اینکه این یک توهین بزرگ به آقا امام زمانه توضیح میده
یکشنبه 7 خرداد 1391 - 22:05
*پسر شجاع* - تهران - ایران
shirzan48 - بروکسل - بلژیک. 1)اتفاقا اگر تاریخ رو بخونی حتی تاریخ مورد تایید همین شیعیان را اصلا ضد و نقیضی وجود نداره ..البته علمای شیعه ترجیح میدن که قسمتهایی از تاریخ گفته نشه ..ولی خودشون بهتر از همه میدونن..مثلا در همین جنبش سبز جنتی در نماز جمعه قسمتی از تاریخ اسلام و برخورد شدید پیامبر اسلام را با مخالفان به صورت سربسته اشاره کرد و هدفش این بود حالا هم باید با جریان مخالف به قول خودش باید مثل پیامبر اسلام با شدت عمل برخورد بشه ..برای اینکه بهت ثابت کنم که تاریخ اصلا ضد و نقیض نیست بلکه برای ماستمالی کردن سعی میکنن آنرا مسکوت بذارن یا تحریفش کنن..
دوشنبه 8 خرداد 1391 - 02:13
*پسر شجاع* - تهران - ایران
shirzan48 - بروکسل - بلژیک. 2)برای نمونه شهربانو که زن امام حسین شد کاملا نشان میده که امام حسین در حمله به ایران و غارت ایرانیان و اسیر کردن زنان ایران شرکت داشت ..و شهربانو جزو غنایم جنگی بود که به امام حسین رسید. که در تاریخ هم کاملا به آن اشاره شده و حتی گفته شده که بر سر تصاحب شهربانو بین امام حسین و یکی از فرماندهان عرب اختلاف افتاد که در نهایت این امام حسین بود که موفق شد ..حالا تاریخ رو طوری تحریف کردن که ما به اسیر شدن زنان ایرانی توسط عربها افتخار کنیم و در هر محرم با افتخار به ما گفتن که شهربانو زن امام حسین ایرانی بود ..در حالیکه شهربانو زن امام حسین نبود بلکه غنیمت جنگی بود که توسط امام حسین بعد از غارت و اسیر کردن زنان ایرانی به عربستان برده شد ..واقعا کجای این ضد و نقیض یا مبهم هست ..
دوشنبه 8 خرداد 1391 - 02:15
*پسر شجاع* - تهران - ایران
shirzan48 - بروکسل - بلژیک. 3)شهربانو که دختر یزد گرد سوم شاه ایران بود کجا ؟!. و زن یک عرب ناشناخته بیابان گرد شدن کجا؟! ..بیچاره اسیر شد و به زور به عنوان کنیز و غنیمت جنگی نصیب امام حسین شد ..ولی جوری به ما گفتن که ما ایرانیها به اسیر شدن زنان ایرانی توسط یک دشمن متجاوز افتخار کنیم ..عربها به ما هیچ چیز بجز غارت و تحریف تاریخ و فرهنگ ایران ندادند ..ما قبل از آنها یکتاپرست بودیم و منشور حقوق بشر داشتیم ..فقط قرآن و منشور حقوق بشر را صادقانه با هم مقایسه کن ..و نظرات انسانهای فرهیخته دنیا رو هم در مورد منشور حقوق بشر و قرآن که در آن به طور صریح به کشتن مخالفان و اسیر و کنیز گرفتن زنان اشاره شده بخوان. آنوقت میفهمی که اصلا ضد و نقیضی در تاریخ وجود نداره بلکه این ما ایرانیها هستیم که در طول تاریخ از ناآگاهی و بیسوادی ما نسبت به تاریخ و گذشته سو استفاده شده .
دوشنبه 8 خرداد 1391 - 02:16
danial nabi - استكهلم - سوئد
خدا بیامرزتت و گناهانت را ببخشد.
دوشنبه 8 خرداد 1391 - 13:07
amir_t22 - دبی - امارات
مرگ بر هرچی ـ... کافره
‌سه شنبه 9 خرداد 1391 - 03:28
saaami - استکهلم - سوئد
یه مشت احمق مزدور. توف بشرف نداشتشون
‌سه شنبه 9 خرداد 1391 - 18:45
mahsa1356 - تهران - ایران
حالا چت خونده ؟ اگه کسی میدونه بگه از کجا دانلودش کنیم تا اونجا که من خبر دارم خواننده در پیته
‌چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 12:05
afsaneh87 - شفیلد - انگلستان
خودتان را مضحکه عام و خاص کردید ، واقعا مسخره اید تا تقی به توق میخوره چند نفری با پلیس و ساندیس و تجهیزات میریزید تو خیابون مثل سیرک نمایش میدید،انوقت اگر مردم واقعی ایران بخواهند راه پیمایی کنند همشون را به خاک و خون میکشید، لعنت بر شما که اخر دو رویی و تزویر و ریا هستید، کارهای شماها دقیقا مثل کارهای معاویه و عمر و عاص است، البته با این تفاوت که شرف انها از شماها بیشتر است چون ادعایی نداشتند حداقل ولی شما ها فقط نمایش بلدید، البته خدا را شکر یواش یواش تعداد تان کمتر میشود ، اغلبتان از خواب غفلت بیدار شدید
‌چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 16:20
afsaneh87 - شفیلد - انگلستان
خودتان را مضحکه عام و خاص کردید ، واقعا مسخره اید تا تقی به توق میخوره چند نفری با پلیس و ساندیس و تجهیزات میریزید تو خیابون مثل سیرک نمایش میدید،انوقت اگر مردم واقعی ایران بخواهند راه پیمایی کنند همشون را به خاک و خون میکشید، لعنت بر شما که اخر دو رویی و تزویر و ریا هستید، کارهای شماها دقیقا مثل کارهای معاویه و عمر و عاص است، البته با این تفاوت که شرف انها از شماها بیشتر است چون ادعایی نداشتند حداقل ولی شما ها فقط نمایش بلدید، البته خدا را شکر یواش یواش تعداد تان کمتر میشود ، اغلبتان از خواب غفلت بیدار شدید
‌چهارشنبه 10 خرداد 1391 - 16:21
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
کندن قبر برای «شهدای گمنام»‌ در مشهورترین میدان گردشگری یزد
یک «فعال فیس‌بوکی» در ایران به ۲۰ سال زندان محکوم شد
تشکر بشار اسد از حمایت حکومت و رهبر ایران
داووداوغلو: اروپا مبارزه کثیفی را علیه ترکیه آغاز کرده است.
علی لاریجانی: حمایت ایران از سوریه برای این بود که برخی در منطقه قلدربازی درنیاورند
مرگ پدر و پسر در درگیری فامیلی
واکنش فوتبالی‌ها به درگذشت مرتضی احمدی
کشف شکاف‌های امنیتی عمیق در فرودگاه فرانکفورت آلمان.
دستگیری صد معلم معترض به اسلامی شدن نظام آموزشی در آنکارا.
صاحب رتبه تک رقمی کنکور چگونه به یک کلاهبردار اینترنتی تبدیل شد؟
پیام اینستاگرامی صادقیان: در این شرایط پرسپولیس را تنها نمی‌گذارم/ رفیق نیمه راه نیستم
هتلدار سرشناس در دام کلاهبرداران میلیاردی
بازگشت پسر استقلال به استقلال/قلعه نویی طالب لو را برای دروازه تیمش آورد
قبرهایی به قیمت پنت هاوس
رتبه پنجم ایران در خلاق‌ترین محققان مهاجر آمریکا
گلینه عطایی "روزنامه‌نگار سال ۲۰۱۴" آلمان شد
شواهد علمی در تایید اینکه 'خلق را تقلیدشان بر باد داد'
کشف روغن زیتون شش هزار ساله در اسرائیل
بحران پژوهش در ایران؛ کمبود منابع مالی یا سوء مدیریت
فال روز دوشنبه 22 دسامبر - 1 دی
راننده ای در فرانسه اتومبیلش را به رهگذران کوبید
اتاق فکر آمریکا تصمیم گرفت پیتزا را جایگزین آبگوشت کند
عکس جالب یلدایی بازیگر زن
حمله یک مهاجم با شعار الله اکبر به سه مأمور پلیس فرانسه
التون جان با دوست پسرش ازدواج کرد
حق "پس دادن" عروس، امتیازی برای دامادهای مراکشی.
گزارش تصویری عکاس ایتالیایی از فرهنگ مصرفی در حال رشد ایران
پیشروی پیشمرگ‌های کرد عراق به سوی مرکز شهر سنجار
سخنان دادکان درباره فساد در مجلس و دولت: بابک زنجانی از آستین مسئولین مملکت بیرون آمد+ ویدیو
تصاویری از بهترین آسمانخراش 2014 با 800 درخت و 14 هزار گلدان در میلان
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
ویدیویی از نواختن تنبک و سنتور توسط کودک خردسال و نابغه
برنامه شب یلدای بی‌بی‌سی در دبی
یک فیلم کارتونی به نام Nuggets , بهترین انیمشن که چگونگی حس یک معتاد از مصرف مواد را در طول زمان شرح میدهد
چطور یک تشک بادی را بدون پمپ, باد کنیم؟
زنده بیرون آمدن دوچرخه سوار چینی از زیر یک کامیون 14 چرخ
میمونی که با کمک‌های اولیه دوستش را نجات می‌دهد.
گشتی در شراب‌خانه‌های آلمان، از سنتی تا مدرن.
از انتخاب سکسی‌ترین زن سال تا خوش ذوقی پاپ.
وقتی سوال یک خبرنگار،پوتین را به خنده واداشت
زن راننده کامیون: من عاشق کارهای مردانه ام!
سوتی دادن پیرمرد در مصاحبه با صدا سیما در رابطه با کاشت تریاک
خروسی که به جای قوقولی قوقو , می خندد
مسابقه اسپاگتی خوری بین دو سگ خانگی
تصحیح پارک اشتباه خودرو در یک ثانیه
استعفا و عذرخواهی عمومی مدیر "هواپیمایی کره" به دلیل تأخیر 20 دقیقه ای + ویدیو
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
مرتضی احمدی درگذشت (263+)
سخنان دادکان درباره فساد در مجلس و دولت: بابک زنجانی از آستین مسئولین مملکت بیرون آمد+ ویدیو (151+)
مستند آبادانی ها و عینک ری بن (133+)
وقتی سوال یک خبرنگار،پوتین را به خنده واداشت (133+)
عکس جالب یلدایی بازیگر زن (120+)
پیشروی پیشمرگ‌های کرد عراق به سوی مرکز شهر سنجار (116+)
سوتی دادن پیرمرد در مصاحبه با صدا سیما در رابطه با کاشت تریاک (115+)
۴۲ ماه حبس برای شکار پلنگ ایرانی (111+)
زن راننده کامیون: من عاشق کارهای مردانه ام! (101+)
استعفا و عذرخواهی عمومی مدیر "هواپیمایی کره" به دلیل تأخیر 20 دقیقه ای + ویدیو (99+)
بازخوانی یک گفت و گوی شیرین فوتبالی با مرحوم مرتضی احمدی:چه کتکی زدم به خسروانی تاجی! (90+)
خروسی که به جای قوقولی قوقو , می خندد (88+)
"دولت اسلامی" ۱۰۰ عضو خارجی فراری را اعدام کرد. (87+)
شب یلدای۹۳؛ به رنگ انار - عکس (83+)
رقصنده مشهور ایرانی پس از ۴۰ سال به صحنه بازگشت. (81+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.