صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

سولماز نفر اول مسابقات رقص در بدو ورود به ایران راهی زندان اوین شد

امین احمدیان، همسر بهاره هدایت، زندانی سیاسی، از زندانی بودن «سولماز» یک رقصنده معروف ایرانی در زندان اوین خبر داده است.

بر اساس خبرهایی که در برخی از سایت‌های اینترنتی منتشر شده «سولماز» نفر اول مسابقات رقص شبکه ماهواره‌ای «تی وی پرشیا» در بدو ورود به ایران به زندان اوین منتقل شد.
 
همچنین امین احمدیان، همسر بهاره هدایت در فیس‌بوک خود نوشته است: «یکشنبه هفته پیش نرگس محمدی رو به بند زنان منتقل کرده بودند، فقط یک شب پیش بچه ها بوده و دوشنبه صبح منتقل شده بود به ۲۰۹ و انفرادی..بهار گفت که حالش خوب بوده ولی خب خیلی دلواپس بچه ها بوده...تا جایی که خبر دارم هنوز هم انفرادی هست و تحت بازجویی..»
 
وی ادامه داده است: «یه اتفاق جالبی هم که هفته پیش اتفاق افتاده بود بازداشت یک رقصنده معروف به نام سولماز بوده که ظاهرا در مسابقه یکی از شبکه های ماهواره ای اول شده و بعد از برگشتن به ایران بازداشت میشه و چند روزی رو پیش بچه ها بوده و بعد با قرار کفالت آزاد شده و البته توی اون چند روز سخاوتمندانه هنرش رو توی بند زنان واسه بقیه عرضه کرده بوده...البته زود آزاد شده و متاسفانه فرصت آموزش پیش نیومده !»

رقص سولماز در فینال تی وی پرشیاجهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

 

سولماز، رقصنده‌ی جوانی که در مسابقه اخیر رقص شبکه‌ی تلویزیونی تی وی پرشیا در سال ۲۰۱۲ (Dance Show) مقام اول را کسب کرده بود پس از بازگشت به ایران توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است.
 
به گزارش بامدادخبر، سولماز که در روزهای گذشته با قرار کفالت از زندان آزاد شده، چند روزی از دوره‌ی بازداشت خود را در بند زنان زندان اوین و در کنار زندانیان سیاسی و عقیدتی زن سپری کرده است.
 
مسابقه‌ی رقص تلویزیون تی وی پرشیا در سال‌های گذشته به یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی در خانه‌های مردم ایران تبدیل شده است. داوری این مسابقه‌ را محمد خردادیان، رقصنده‌ی مشهور ایرانی بر عهده دارد.
 
دوره‌ی اخیر این شوی تلویزیونی، در ماه فبریه در آنتالیای ترکیه برگزار شد.
 

قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 300
- 601
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
baharrr - وین - اتریش
هیکلش برای رقص عربی‌ اصلا مناسب نیست، درضمن خارجیم اصلا قشنگ نمیرقصه. الان حرص بعضی‌‌ها درمیاد. حرص نخورید.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 15:39
آقای دادگر - پورتو - پرتغال
خیلی حیفه این دختر به این نازی و به این هنرمندی رو بندازن زندان.خدا خودش روزی تقاص این همه ظلم و زور رو ازشون میگیره مطمئن باشید.رقص اخریش خیلی جالب و انترنشنال بود فکر کنم تورکی بود.نمیدونم من تو ایران چرا فقط از رقصهای ترکی خوشم میاد و فکر میکنم اینترنشناله و مدرنه و ادم میتونه و روش میشه هرجا برقصه.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 15:51
پسر مشرقی - تهران - ایران
خیلی ناراحت شدم واقعا رقص فوق العاده ای داره اصلا مشخص بود سولماز واسه رقص ساخته شده قبل از اینکه اول بشه من مطمئن بودم که سولماز از همه سرته و اول میشه حتی سر این قضیه هم شرط بندی کرده بودم انشالا که دیگه واسش هیچ اتفاقی نیفته. خاک تو گور این نظام کنن با این اسلامشون حالم از این نظام ج ا بهم میخوره با این طرز افکارشون به امید نابودی نظام ج ا.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 16:00
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
گاهی‌ از حماقت تعدادی دچار خشم میشوم به جای دلسوزی!!! رقص هیچ اشکالی‌ ندارد چه با لباس چه نیمه عریان...ولی‌ آیا ایران سوئیس است یا کره ی شمالی اسلامی.؟ آن دیگری استخدام ارتش آمریکاست هوس دیدن مادر بزرگ می‌کند!!! یکی‌ دیگر سایت‌ ضدّ رژیم دارد هوس آب تنی در شمال ایران!!! کی‌ می‌فهمید که ایران اسیر ددمنشان اسلامیست!!!!!!!!!
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 16:22
پروردگار - تهران - ایران
اوین نویسنده و شاعر و راننده اتوبوس و پزشک از هر صنفی داره یه رقاص کم داره
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 16:31
ذره بین - میسور - هند
واقعا هنر منده و زیبا می رقصه . اما خوب این مسلمه که این اتفاق بیفته . از این حکومتی ها انتظار فرش قرمز که نمیشه داشت .
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 16:33
delmorde - یوتوبوری - سوئد
فوق العاده زیبا بود، واقعا بسیار زحمت کشیده تا بدنی زیبا بسازد و هم بتواند حرکات رقصهای ایرانی را که بسیار مشکل است بخوبی انجام دهد به او درود میفرستم و آرزوی روزی را دارم که در ایران کلاس رقص دایرکند و علاقمندان را به این هنر زیبا تعلیم دهد. موفق و موید باشی خانم سولماز زیبا.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 16:33
areya - هامبورگ - آلمان
مرگ بر رژیم کثیف آخوندی که ارزش هنر و هنرمند رو نمیدونه،به امید آزادی کسانی‌ که در بند و زندان به سر میبرند،به امید آزادی ایران و ایرانی‌ :) :) :) :( :( :(
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 16:45
pezhman - وين - اتريش
ورزش و رقص حرام. تریاک و صیغه حلال. این است تشیع
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 16:48
tim.london - لندن - انگلیس
تو اوین کلی‌ عربی‌ رقصیده!! رقصِ شیشه نوشابه و اینا....
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 16:51
bavaffa - باكو - اذربيجان
یاشاسنّ آنان یردوم گوزل بیوک آذربایجان .
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 17:00
yas abi - ببرسل - لز
چه پر رو بوده که اومده ایران! برو همون ترکیه کار کن پول خوبی‌ میدن. ایران خوب نیست باید کار درست حسابی‌ کنی‌ پول در بیاری، ترکیه خوب یه خرده قر میدی پول خوب میگیری
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 17:01
feminism - لندن - انگلستان
بسیار زیبااااااااست . سلماز زیبا و هنرمند زمین هم زیر پای تو میرقصید نازنین !!!!!! حیف که در اون سرزمین طاعون زده گرفتار شدی .
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 17:02
yas abi - ببرسل - لز
مادرش آورده بودش، واقعا که، یاد معتاد‌ها میفتم که بچه‌هاشون رو به تن‌ فروشی وآا میدارند.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 17:12
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
یک مزدور توی استخر دختر بچه‌ها رو اذیت می‌کنه و برمی‌گرده ایران. کاریش ندارند که هیچ تازه اسمش رو میذارن تفاوت فرهنگی‌ و تشویقش هم می‌کنن!!! یکی‌ هم مثل این خانم هنر رقصش رو به نمایش میذاره و دستگیر می‌شه که چرا رقصیده!!! تجاوز به مردم در زندان‌ها و .. جرم نیست ولی‌ رقصیدن جرمه؟!!!
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:00
baharie - لندن - انگلستان
آفرین آفرین و هزاران آفرین موفق باشی‌ عزیز جمیله دوم هستی‌
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:02
آخوند مفت خور - استکهلم - سوئد
خوب این برادرهای بسیجی برنامه ها رو به دقت دنبال می کنن!
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:10
آخوند مفت خور - استکهلم - سوئد
خوب این برادرهای بسیجی برنامه ها رو به دقت دنبال می کنن!
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:10
فامیله دور - تهران - ایران
واقعا باعث افتخار ایران و ایرانیه این دختر. ماشالله
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:18
perser68 - فلوریدا - امریکا
ننگ به رژیم زن کش،آفرین به سولماز و میلیون‌ها سولماز دیگه که جمهوری منفور اسلامی رو پشیزی نمیدونن و با شجاعت بهش دهن کجی می‌کنن.فقط مرگ جمهوری فاسد اسلامی.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:26
روایت - آلکمار - هلند
اصلا حقش نبود اول بشه،واقعاً اون پسر (امیرحسین) زیباتر از این رقصید.این فقط فیگوور داشت ولی‌ تکنیک نداشت
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:36
greentree - تهران - ایران
این سولماز و امسال این خانم را میبرند زندان که پیشنهاد سکس بدند و اگه موقعیت خوب باشه تجاوز جنسی‌ بش بکنند ،و از طرف دیگه هم از خانوادش باج بگیرند ،،،این شده روش این حکومت اسلامی شیطانی در ایران
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:19
raha1984 - هامبورگ - المان
ای خدای بزرگ چه موقع میخواهی این مردم رو از دست این شغالهای کثیف نجات بدی ؟ فقط مونده به دستشویی رفتن مردم گیر بدن !! چقدر که زیبا میرقصه !!
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:36
eqqe - بوگوتا - کلومبیا
افرین خوب میرقصه هااااا. ایشا. که اذیتش نکرده باشن. عجب مملکت گندی داریم اه اه اه . دیپلماتش هر غلطی دلش بخواد انجام بده بعد این دخترو میگیرن میبرن اوین.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:49
wish2012 - لندن - انگلستان
سلام من عضو جدیدم (ای لوح یوو پیمسی)، خودشون میرن بچه بازی بد گ‌ل میندازن تو گردنشون تو فرودگاه بعدشم این بدبخت ..........موندم تو کار این ملت. موندم.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 18:43
ali1111 - تهران - ایران
باز هم جرات داشته برگرده...چون به هیچ چیز این رژیم اشغال نمیشه اطمینان کرد. با سیاسی کار دارند با غیره سیاسی هم کار دارند...جدا اینها خطرناک‌ترین هستند.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 20:10
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
بسسسسسسسسسسسسسسسسسیار زیباااااااااااااااااااااااا
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 20:15
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
خوشگل و خوش هیکل و رقص عربی بسیار خوبی داره , ولی رقص فارسی و ترکی اش خیلی معمولی بود و مثل خیلی از دختر خانمهای دیگر می رقصید , ولی من نمیدونم این ج. ا. خجالت نمیکشه !بابا به شما چه که طرف خارج از کشور رقصیده یا نرقصیده , کارش از دیپلمات ایرانی بدتر که نبوده برای اون گل بردید فرودگاه نمیشد این دختر خانم را ندیده بگیرید. بیچاره از این به بعد باید تو حرمسرای آخوندا برقصه تا از زندان در امان باشد.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 20:16
kitaro - تهران - ایران
هنر و زیبایی و .... سر جای خودش!. اما.. همه چی گفتین الا اینکه این رقصنده کنار زندونیای سیاسی چیکار میکرد و هیچ فکر کردین که منظور اخوندا از زندانی کردن این رقاصه در بند زندانیان سیاسی و عقیدتی چه معنی داره؟. از دید خودتون نگاه نکنین از دید اخوندا به مسله نگاه کنید تا چبزی دستگیرتون بشه!
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 20:34
Benika - برن - سوئیس
چه دختر ناز و خوش اندامی و چه رقص قشنگی‌، موفق باشی‌
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 20:35
Azadikhah - تكسل - هلند
سرنگون باد ولایت فقیه که مردم را به چه بهانه هایی به بند میکشد.اره جرم در کشور ما نه مواد است نه دزدی و نه قتل بلکه اگه جایزه صلح نوبل را ببری مجرمی! اگر برنده اسکار بشی مجرمی! اگر نفر اول هنر رقص شوی مجرمی اگر مویت معلوم باشدو با دوست پسرت در خیابان بگیرنت باز هم مجرمی اگر در تظاهرات مسالمت آمیز شرکت کنی مجرمی - اگر وکیل زندانیان بی گناه باشی باز هم مجرمی تازه برای زندانیان سیاسی گاهی اوقات رقصیدن در سلول هم جرم بود ووقتی می دیدند که نتونستند ما را بشکنند وما زیادی شاد هستیم و بی خیال آزار و اذیت هایشان در سلولهایی که از فرط جمعیت جا برای سوزن انداختن نبود می زنیم و می رقصیم بچه ها را سریع به بازجویی می بردند و حالشونو حسابی جا می آوردند....البته این خانم چون جرمش سیاسی نبوده احتمالا با مسٔله رقصیدنش در سلول هم مشکل نداشتند دستش درد نکنه حسابی بچه ها ران محیط وحشتناک شاد کرده:)
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 20:57
*Fanoos* - ايران - ايران
طفلی خدا بهش رحم کنه
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 21:06
masterweb - تهران - ایران
ماشااله به این شجاعت بهتر از اسید پاشی و پخش کردن عکس و فیلم رو اینترنت و تهدید و این کارا بود شجاعانه انتقام گرفت زندانشم میره حالا اون مرده دندوناش درست میشه بالاخره
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 21:06
jassi - کالیفرنیا گلندن - امریکا
آفرین میگم به سولماز،واقعا هنرمنده،متأسفم برای بعضی‌ها که هنرو با چیز دگری به اشتباه تعبیر میکنند
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 21:10
*Fanoos* - ايران - ايران
تیتر این لینک اشتباست . نفر اول مسابقات رقص اتفاقا امیرحسین شده بود . 2. سولماز. 3.مریم. من حتی ضبط شده فینال مسابقات رقص را که آقای بهزاد و خانمی که اسمش را الان حضور ذهن ندارم اعلام کردن که امیر حسین نفر اول مسابقات رقص شده بود . //. روایت - آلکمار - هلند دوست گرامی اگه با دقت نگاه کرده باشید متوجه میشود امیر حسن نفر اول مسابقات شده و سولماز نفر دوم
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 21:15
karkas - اصفهان - ایران
منم ببرین زندان پیشش
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 21:50
Ali sabz - منچستر - انگلستان
همه ما از اینکه یک انسان به زندان بیفته ناراحت میشیم فارغ از اینکه چه شغلى داره و کى هست و این همه احساسات هم براى خانم سولماز بجاست. اما ایکاش یادمون نره که اون زندانها پر شده از عزیزانى که براى من و شما فریاد زدند وحتى دورى از خانوادهاشونم نتونست اونارو از عقیدشون برگردونه شاید اونها براى ما فریاد زدند بد نیست گاهى به هر بهانه اى یادى کنیم از عبدالله مومنى بهاره هدایت ضیاء نبوى و...به خودمان یاد آورى کنیم مبادا فراموش شوند.
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 22:32
truth-seeker - لندن - انگلستان
احتمالا بردنش اوین که دیپلمات‌های ایرانی‌ یه حالی‌ بکنند و توی خارج زیادی گند نزنند!!!
دوشنبه 11 ارديبهشت 1391 - 22:54
nasl sokhta - لندن - انگلیس
گرفتنش سفارشی برای سید علی‌ گدا تو این بلوای سیاسی چیشمی بچراند
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 00:19
samuk66 - لندن - انگلستان
اینجوری رقصیدی بد رفتی‌ ایران!!!هه‌هه خوب معلومهwellcome to evin
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 00:06
Nerse - اهواز - ایران
بسیار زیبا میرقصدی. امیدوارم بیش از پیش موفق باشه. یاد ناصر عبدالله بخیر روحش شاد
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 00:36
*پسر شجاع* - تهران - ایران
baharrr - وین - اتریش. حرص من در اومد ..مخصوصا که 2 بار نوشته بودی اصلا!!!..انصاف هم خوب چیزیه ..به نظرم هم هیکلش خوبه و هم خوب رقصید ..
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 01:32
*پسر شجاع* - تهران - ایران
yas abi - ببرسل - لز. اینقدر همه چیز رو با اون عینک بدبینیت نگاه نکن ..حتما انتظار داری گریه کنیم که با مادرش اومده ترکیه برای رقص ..چه ربطی بین معتاد و این مادر و دختر بود؟ ..البته میدونم منظورت چی بود ولی اشتباه گرفتی راهی که میری به ترکستان هست ..البته این مادر و دختر مثل هزاران ایرانی دیگه برای تفریح به ترکیه رفتن ..ولی ترکستانی که تو میری با ترکیه ای که اینا رفتن از زمین تا آسمان فرق داره :)
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 01:43
بچه تهرون - تهران - ایران
یاس آبی - ببرسل - لز. به این میگن نقطه نظر جهالت .نقطه نظر اسلام زده .نقطه نظر سردرگم.نقطه نظر فرهنگ باخته.و نقطه نظر یک تنگ نظر.
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 02:29
Neda02 - اتاوا - کانادا
yas abi - ببرسل - لز خیلی مریضی، حتما برو دکتر.
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 03:04
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
yas abi - ببرسل - لز من وقتی‌ کامنت‌های تو رو می‌خونم یادِ دورانِ جاهلیت ِ اعراب میفتم که تو تاریخ خوندیم!
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 03:30
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
ساندیس خورا نبینن نمازشون باطل میشه !! سید علی‌ گدا و دارو دستش به اندازه کافی‌ می‌بینن.
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 05:06
Elnevoo - هیوستون - آمریکا
خیلی‌ ناز میرقصه، امیدوارم روزی در کشورمون آزادانه تفریح و شادی داشته باشیم بجای عزاداری برای فسیل ها!!
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 07:08
irandoostamir - اصفهان - ایران
چند سال پیش محمد خردادیان اومده بود ایران گرفتندش زندان کردند و نمگذاشتند برگرده با چه مکافاتی از دست اینا در رفت خوب سولماز هم که میدونست شرایط ایران اینطوره نمی بایست بر میگشت. همونجا میماند. تو ایران رقص یک ارزش نیست ضد ارزش هست. اگه تو دنیا چنین هنرمندی داشتند در جشنواره ای مختلف تقدیر میکردند جایزه میدادند ولی در ایران میبرند زندان و جلوی شکوفایی هنریش را میگیرند و دیگه سولماز از خاطر مردم کم کم فراموش میشه
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 07:26
bahram$hiroshima - هیروشیما - ژاپن
آخه حیف این عسل نیست دسگیرش کنی‌ و به مخوفترین جا ببریش؟؟؟؟الااااااااااهی اون دست‌هایی که به این عسل دسبند زده قلم بشه, الاااااااااااااهی
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 08:02
مهرتابان - تهران - ایران
Ali sabz - منچستر - انگلستان دوست عزیز کاملا موافقم،امیدوارم به زودی همه عزیزان دربندمون آزاد بشن.
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 09:52
hemed - سن ديگو - امريكا
baharrrحسودی نکن ؛)
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 10:03
hemed - سن ديگو - امريكا
yas abi شما با روسری تو لز میگردی؟
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 11:39
lucina - تهران - ایران
تا تو باشی که دیگه اینقدر خوشگل نرقصی . تو باید اجق وجق میرقصیدی تا کاریت نداشته باشن
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 12:07
doost-ir - پاریس - فرانسه
yas abi شماها همگی قلبی سیاه دارید و همه چیز رو سیاه و کدر میبینید حیف یاس و رنگ ابی !! این ویدیو ویت دادن بهش مشکله چون به گار این مزدوران تازی منفی و به رقص این دختر خانم زیبا مثبت داد!
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 12:51
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
yas abi - یاس سیاه چون لمپن هستی‌ با زبون خودت مینویسم..اگه مسلمونی که ادعّا داری بیخود میکنی‌ رقص شکم عربی‌ را نگاه میکنی‌ جواب نکیرو منکر دینت را چه جوری می‌خوای بدی-- بعدش تو اروپا تمرگیدی ادای عربهای سوسمار خور عربستان وطنت را در میاری...
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 13:27
omid-free - لندن - انگلیس
baharrr اینجور که مشخصه حرص تو در امده نه ما !!
‌سه شنبه 12 ارديبهشت 1391 - 14:52
arash.jimmy - پونا - هندوستان
ببین تک تک دخترتونو بفرستین با این لباسا براتون افتخار جم کنن ...کم آخه تو کلاب‌های دنیارو پور نکردن ... کم دخترامون تو همین دوبی‌ ،مالزی،ارمنستان،هند ،ترکیه ،کانادا و و..به عنوانه فاحشه نگاه نمیکنن اینم روش...به خدا نه دولتم نه بسیجیو از این حرفا ،،نه مخالف رقصو شاد بودنو کلاب رفتن .. خودمم میرم ولی‌ بخدا تو چند سالی‌ که چندین کشور رفتم الانم چند ساله تو هند خسته شدم از اینکه همیشه سرم پین بوده از دختر ایرانی‌ از ایرانی‌ بودنم خجالت میکشم جای میرم که دختر ایرانی‌ توش نباشه ...انقد دیدم این دخترمونو بغل عربو،هندیو ،ترک...به خدا افغانیو اینا که نمیتونم بهتر بگم ازشون...قبول کنید جمبشو ماها نداریم...حالا هرچی‌ داری واری میخواید بگین به ما ما حرف دلمونو زادیم
‌چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 - 02:25
irandoostamir - اصفهان - ایران
yas abi - ببرسل - لز بی سلیقه جاهل مغز منجمد تو این عروسک ناز و زیبا رو با زنهایی مثل ...ت اشتباه گرفتی که در ترکیه قر بده پول در بیاره- تو اینقدر .. که فرق هنر اصیل را با قر دادن تو کافه و دیسکو اصلاٌ متوجه نمیشی-آخه تو را چه به اظهار نظر
‌چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 - 07:21
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
حتی طبق قوانین جمهوری اسلامی هم وی نقض قوانین نکرده است لذا بازداشت و زندانی کردن او که اولا نمی دانم اصل خبر تا چه حد درست باشد ، کار پسندیده ای نیست و غیر قانونی است ! چون او در نمایشی خارج از کشور شرکت کرده است . مگر اینکه با تبصره های قانونی بگویند که با حضور در این برنامه تلویزنی مثلا علیه حکومت اقدامی کرده است ! بهرحال زود یا دیر مجبور خواهند شد که این اصل مسلم را بپذیرند که این موضوعات بخش خصوصی زندگی مردم است و حتی شرعا هم بنا به اصل احترام به حق اختیار انسانها ، حق مداخله در این امور را ندارند. این جزء آزادیهای افراد است و هیچکس حق دخالت در آنرا ندارد. چنین فستیوالی در ایران هم می تواند برگزار شود . مگه دینداری زور است؟!
‌چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 - 11:15
danial nabi - استكهلم - سوئد
آخه ما فقط رقاص کم داشتیم تا به وجود پر افتخار این زحمت کشان که به بشریت خدمت کردند، افتخار کنیم، عقلی به شما دهد،، پول هم نخواستیم.
‌چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 - 19:25
210420 - مشهد - ایران
ای اقا شما سولماز جون از تجاوز جنسی میترسونید
‌پنجشنبه 14 ارديبهشت 1391 - 17:04
massoudoslo - اسلو - نروژ
برخی از دوستان طرفدار رژیم و مذهبی خودم اینجا حرفایی میزنند که چیز از یقه آدم میزنه بیرون !!باور کنید اگه تمام دختر و زنان ایران هم رقاصه بودند و میرقصیدند امروز اینقدر حقارت و بدبختی نداشتیم که از حجاب و مذهبی های تند رو میکشیم ! این خانوم خیلی هم قشنگ میرقصد و بدن و صورت زیبایی هم دارد . نه خیر صورت و ریخت خانوم الهام قشنگه !!!!!؟
شنبه 16 ارديبهشت 1391 - 08:27
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
وزیر دفاع: دولت لبنان با کمک نظامی ایران موافقت نکرد.
فرود اضطراری هواپیما بخاطر دعوای زنانه
شب یلدای۹۳؛ به رنگ انار - عکس
۴۲ ماه حبس برای شکار پلنگ ایرانی
آیا دبیرستان های سپاه باز می گردند؟
وزیر دفاع: ایران چهارمین قدرت موشکی جهان است
لایحه ممنوعیت ابزار «جمع‌آوری پنهان اطلاعات بدون مجوز» به مجلس رفت
پیشنهاد کره شمالی برای همکاری با آمریکا درباره حمله سایبری به سونی
پشتیبانی شورای مرکزی یهودیان آلمان از شهروندان مسلمان این کشور.
«در واکنش به راکت‌پرانی»، اسرائیل غزه را بمباران کرد
آمریکا یک زن مسئول اصلی برنامه‌ شکنجه ‌در سازمان سیا.
نامه ابراهیم یزدی به وزیر اطلاعات درباره خط مشی این وزارتخانه
مرور روزنامه‌های صبح تهران - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس
شروع بررسی حساب های مالی فدراسیون/ ابهام 300میلیاردی در مورد درآمد 50 میلیاردی!
قاتل باجناق آزاد می‌شود
بلاتر: فیفا در میزبانی جام‌های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ تجدیدنظر نمی‌کند
بازاریابی بیمه‌نامه‌های خودرو با جعل‌های ماهرانه
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
موافقت فیفا با انتشار یافته‌های گزارش فساد گزارشگر مستقل
دلـمه کادایــف
آشنایی با نکاتی مهم درباره خرید و انگل‌زدایی سبزیجات
هفت ماده غذایی روزمره که سمی هستند
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد
باز شدن قفل در 'خانه پدری'؛ پایان ۴ سال کشمکش بر سر ۱۰ دقیقه؟
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
مستند آبادانی ها و عینک ری بن
مهمانی یک گربه برای 13 سگ
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند
رقصنده مشهور ایرانی پس از ۴۰ سال به صحنه بازگشت.
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد
تحولات خاورمیانه در سال ۲۰۱۴ به روایت تصویر.
"ساینس" ۱۰ موفقیت علمی سال ۲۰۱۴ را انتخاب کرد.
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (405+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (224+)
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس (164+)
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد (148+)
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست (140+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (124+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (120+)
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش (95+)
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد. (77+)
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند (66+)
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد. (62+)
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود (59+)
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد (59+)
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد (54+)
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد (54+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.