صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

گزارش صدای آمریکا در مورد اتهام جنسی دیپلمات ایرانی در برزیل

گزارش آرش سیگارچی از صدای آمریکا در مورد آزار جنسی دختران نوجوان در استخری در برزیل توسط یک دیپلمات ایرانیجهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
قابل توجه کاربران محترم:

توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
+ 98
- 290
به جمع دنبال کنندگان وب سایت خبری سرگرمی رایان در فیس بوک بپیوندید:
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
اینم از جوابِ قانع کنند و "گستاخانه " دولتِ سلام!
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 21:32
hasty_89 - زوریخ - سوئیس
ماشاالله ایران و آمریکا با هم خیلی‌ هماهنگ هستند اون از رسوای جنسی‌ محافظان اوباما این هم دیپلمات ایرانی‌ .همگی‌ در آمریکای جونبی و همزمان هاهاها
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 21:39
perser68 - فلوریدا - امریکا
آخوند جماعت،فاطی کماندو ها،کجایید،اسلام در خطره!روی آب،روی زمین آدم کشی،زیر آب؟بیاین اینجا و یه مشت داستان بنویسین.تعفّن جمهوری نکبت اسلامی تون دنیا رو گرفته.این داستان هارو ببرین برای رهبر فاسد تون خامنه‌ای نکبت تعریف کنین و کا سه لیسی‌ این رژیم منفور کاری از پیش نمیبره.
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 21:34
feminism - لندن - انگلستان
شیخ خامنه ای فتوی داده اند که این " سوء تفاهم فرهنگی " را اینقدر کـشششششششش ندهید/، حُـکماً حِـکمتِ الهی در کار بوده که «حکمت‌الله» زیر آبی رفته !!!
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 21:47
Z A G R O S S - منچستر - انگلیس
مسئولین عزیز سایت؛ لطفا مقاله‌های علمی‌ آموزشی‌ و فرهنگی‌ بیشتری را جایگزین گزارش‌های خبری کنید. بازدهی سلولهای خاکستری بهتر از این میتوانند باشند.. همچین قابلیت شما !. / . با امتنان
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 21:48
togyan - لندن - انگليس
امید پر جلال - لس‌انجلس - آمریکا. در اینکه جمهوری اسلامی کثافت هست هیج جای شکی نیست. ولی کثافت تر از آن همین غربیها هستند که رژیم‌های دیکتاتوری مثل جمهوری اسلامی را در منطقه شکل میدهند و جنگها به‌‌‌ راه می‌‌اندازند و با سرنوشت ملتها بازی می‌کنند تا اسلحه‌هاشون رو بفروشند. والا این خمینی پفیوز کی‌ بود که یک دفعه بیاید بشه رهبر مردم؟ سخن قدیم رو ولش کن‌، همین یک سال پیش قذافی رو سیخ تو ماتهتش کردن و کشور لیبی‌ رو دو دستی تقدیم کردن به اسلامیست‌های تندرو، اسمش را هم گذاشتند انقلاب لیبی‌. حالا من ساندیس خور و شما یه آدم روشنفکر و فهمیده، ماجرای سوریه جی‌ هست؟ که یک دفعه یادشان افتاده مردم سوریه دمکراسی ندارند و خانم کلینگتون بلند میشه میره عربستان تا با پادشاه دمکرات منش عرب، مذاکره کند که ایشان قبول کنند یک کمی از دمکراسی عربستان رو منتقل کنند به‌‌‌ سوریه. حالا اصلا سوریه ولش. جرا برای بحرین که ۸۰% جمعیت آن شیعه هست کسی‌ تره خورد نمیکند. معنی این سیاست یک بام و دو هوا غرب جی‌ هست؟ شاید معنیش اینکه من ساندیس خورم.
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 22:01
bita tehrani - ونکوور - کانادا
رفتین پیشوازش حلقه گًل یادتون نره! بزرگتر از وحیدی راد هم باشه لطفاً...
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 22:50
zagros_finland - هلسینکی - فنلاند
مردک سادیسمی فکر کرده همه جا ایرانه هر کاری خواست انجام بده و جون دستش با آخوندهاست در امان باشه . این خکومت مایه ابروریزی و نفرت دز همه جا .
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 22:56
togyan - لندن - انگليس
مسئولین محترم سایت، ممنون از خبر رسانی، امروز داشتم بی‌بی‌سی انگلیسی‌ نگاه می‌کردم ، مرد خبر خوان میگفت: "پلیس بحرین مجبور شده برای دفأع از خود در مقابل حمله معترضین با بمب بنزینی، از گاز اشک آور استفاده کند." لطفاً کامنت‌های من ساندیس خور رو سانسور نکنید. بزارید ملّت بخونند و بخندن. امروز سر کار داشتم فکر می‌کردم این دمکراسی و آزادی بیان در غرب خیلی‌ با حاله، برای اینکه هر وقت کفگیرشون ته دیگ میرسه باید یک جا جنگ و درگیری بوجود بیاد تا اینها اسلحه‌هاشون رو بفروشند. انوقت آدمهای فهمیده و روشنفکر ما، انتظار دارند غربیها نگران دمکراسی و حقوق بشر برای ایران باشند. این رژیم کثیف اسلامی کلی تا حالا منفعت داشته برای غرب. از بغل همین لولو خور خوره ایران اتمی، اینها کلی‌ أات و آشغال به‌‌‌ عنوان اسلحه به‌‌‌ عربها فروختند. حالا توی این جنگ ایران شیعه و اعراب سنی، که آتشش در سوریه سر به فلک کشیده ، ما باید بیاییم از اعراب حمایت کنیم برای اینکه تو ایران دمکراسی نیست؟ و یا پای آمریکا را ببوسیم که اگه دمکراسی بیاری توی ایران ما بشتر از عربها از شما وسیله می‌خریم.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 00:06
reza تورونتو - ترونتو - کانادا
جالب چرا این همه افتخار پشت سر هم نصیب جمهوری کثیف و جنایت کار حکومت مذهبی ایران می شود. برادران سفارتی و مزدوران حکومتی کجاین رفتین زیر عبای رهخرتون مخفی شودین اسلام کثیفتان وارد ابهای برزیل شوده و استخرهای ان کشور را با تفاوت فرهنکی به لجن کشیده . این شعار یادتون میاد در زمان نخست وزیری انصاری (خامنه ای کثافت ... بازم بکو نواره..... نوار مکر دست داره .....نوار مکر استخر میره . اسلام محمد داره چهره حقیقیشو نشون میده حال برین نماز میت جمهوری سرا پا لجن و منفور اسلامیتون را به پشاب نماز علی جلاد بخونید . فاتههههههه .
شنبه 2 ارديبهشت 1391 - 23:50
bita tehrani - ونکوور - کانادا
منظور وکیلی راد بود البته
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 01:51
tehran_london - لندن - انگلستان
togyan - لندن - انگلیس گل گفتی
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 02:08
republic of iran - بوئنوس آیرس - آرژانتین
معلوم نیست این دختران آمریکای لاتین چه چیزی دارند که هم محافظان اوباما شیفته آنها شدند و هم این دیپلمات جمهوری اسلامی!
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 03:14
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
ایشون حکمت الله هستند و لابد یه حکمتی توش بوده که این افتضاح را ببار آورده.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 04:39
shahram407 - تهران - ایران
کلش دروغه !!! صد در صد کار صهیونیست هاست!!! مرگ بر اسرائیل!
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 04:55
mina hp27 - کابل - افغانستان
چقدر حرکت زشت و شرم آور اونم تو کشور مردم!
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 05:44
khosh bavar - يزد - ايران
hasty_89 - : دوست گرامی‌، کاملا همینطوره که فرمودید ! ولی‌ بدبختی در اینجاست که اسم Secret Service را باید به‌‌‌ Secretion Service عوض کرد !
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 07:26
shakila99 - شارجه - امارات
سوء تفاهم فرهنگی ؟یعنی اینکه در فرهنگ جمهوری اسلامی این کار مانعی ندارد ؟
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 07:26
togyan - لندن - انگليس
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا. امروز داشتم بی‌بی‌سی انگلیسی‌ نگاه می‌کردم ، مرد خبر خوان میگفت: "پلیس بحرین مجبور شده برای دفأع از خود در مقابل حمله معترضین با بمب بنزینی، از گاز اشک آور استفاده کند." لطفاً کامنت‌های من ساندیس خور رو سانسور نکنید. بزارید ملّت بخونند و بخندن. امروز سر کار داشتم فکر می‌کردم این دمکراسی و آزادی بیان در غرب خیلی‌ با حاله، برای اینکه هر وقت کفگیرشون ته دیگ میرسه باید یک جا جنگ و درگیری بوجود بیاد تا اینها اسلحه‌هاشون رو بفروشند. انوقت آدمهای فهمیده و روشنفکر ما، انتظار دارند غربیها نگران دمکراسی و حقوق بشر برای ایران باشند. این رژیم کثیف اسلامی کلی تا حالا منفعت داشته برای غرب. از بغل همین لولو خور خوره ایران اتمی، اینها کلی‌ أات و آشغال به‌‌‌ عنوان اسلحه به‌‌‌ عربها فروختند. حالا توی این جنگ ایران شیعه و اعراب سنی، که آتشش در سوریه سر به فلک کشیده ، ما باید بیاییم از اعراب حمایت کنیم برای اینکه تو ایران دمکراسی نیست؟ و یا پای آمریکا را ببوسیم که اگه دمکراسی بیاری توی ایران ما بشتر از عربها از شما وسیله می‌خریم.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 07:45
ParsaUK - منچستر - انگلستان
هی‌ حالا بگید رژیم مشکله نه اسلام! عقب مانده گی‌‌ فرهنگی‌ همینه دیگه. نماینده مسلمان فکر کرده هنوز زمان صدر اسلامه که بشه مثل محمد مخترع اسلام، دو تا آیه‌ عربی‌ خوند و بچه ۹ ساله را آزار جنسی‌ داد.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 08:15
Dionysos - پارسی - فرانسه
togyan - و رومانو ، نظرتون در باره ازدواج محمد 53 ساله و عایشه 7 ساله چیه؟ این آقا به پیامبرش رفته دیگه!! نظرتون در باره هم بستر شدن محمد با ماریه کنیز چیه؟ آیه های برده داری چطور؟ بله اسلام خیلی خوبه البته برای قاچاقچیهای انسان و برده فروشهای سودان و پدوفیلهایی مثل این مردک مزدور جمهوری اسلامی، سرباز امام زمان!!! حالا شما فقط ماله بکشید!!
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 08:29
pari paskoye ghaf - ویکتوریا - کانادا
حالا باز تو پارک صفه اصفهان افغانیها رو راه نمیدان که امنییت خانواده‌ها رو تامین کنن. خود اینها که از همه بدترن.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 08:25
irandoostamir - اصفهان - ایران
بی شرف چه خوش اشتها هم بوده فقط رو سن پایین ها کار میکرده - هنر این جماعت جز این کار ها نیست .هنری که حیوانات و چارپایان در این زمینه از اینها هنرمند ترند.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 09:36
farshid amini - تهران - ایران
این هم از یاران امام زمان و اقای احمدی نژاد.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 09:59
togyan - لندن - انگليس
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا. یادمان نرود که همین اروپا و اسرأییل بودنند که با فرختن وسائل پیشرفته شنود به ایران باعث دستگیری فعالان جنبش سبز شدن. (منبع خبر بی‌بی‌سی فارسی و خود همین سایت). همین بی‌بی‌سی انگلیس در تحلیل هاش درباره منطقه، همیش گفته خلیج عر...ب...ی، خیلی‌ دیگه محبت کرده گفته خلیج، نه‌ یک کلام بیشتر. جرا؟ برای اینکه اینها نقشه‌های جندین ساله میکشند تا جنگ درست کنند. و جنگ در کشورهای در حال توسعه، یعنی نعمت و فراوانی در کشورهای پیشرفته.همین جنگ سوریه، همه هزینه ش به‌‌‌ عهده عربها هست. تمام هزینه‌های نظامی حضور ناوگان آمریکا و انگلیس در خلیج فارس را عربها با کمال میل دارند میدند، والا اینها پول ندارند که از این غلطها کنند. حالا ما باید بیاییم از عربها و آمریکا و انگلیس حمایت کنیم، برای اینکه توی ایران دمکراسی نیست؟ آمریکا و انگلیس ( غرب) هیج وقت نمی خواهند دمکراسی در ایران شکل بگیرد .
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 08:49
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
togyan - لندن - انگلیس اینم از جواب‌های بی‌ ربطِ شما به کامنتِ من!
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 10:25
truth-seeker - لندن - انگلستان
واقعیت تلخیست که حکومت ایران از انسانهای بی‌سواد و بی‌ فرهنگ و مذهبیهای تندرو و انسانهای بسیار کثیف و بی‌ شرف تشکیل شده است. اما فرهنگهای غرب و یا سایر فرهنگها بی‌ نسیب از بی‌ عدالتی نیست. آنها هم ایرادهای بسیاری دارند. تمام اینها به نادان بودن اکثریت انسانها مربوط میشود. تا زمانی‌ که انسانها در نادانی‌ و بی‌ دانشی بسر میبرند هر روز داستانهایی تلخناکی را خواهیم شنید. دانش به معنی مدارک تحصیلی‌ نیست بلکه دانستن قوانین بسیار زیبا و قدرتمند طبیعت می‌باشد.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 10:48
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
کودک نوازی از ارکان دین شماست!! برای همین هنگام ورود این پدوفیل کثافت گًل!!!بر گردنش آویختید!!!! ماله کشان خود مثل این دیوانه هستند!!!
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 11:27
togyan - لندن - انگليس
دینیسس - پارسی - فرانسه. هم وطن گرامی، محمد یک آدم زن باز و حیله کار بوده و در عین حل فوق العاده با هوش که با راه اندازی یک ایدلوژی ( اسلام ) توانست، قبایل عرب را متحد کند و امپرطور ی عظیم ایران را شکست بدهد. اگه کمی بیشتر دقیقتر تاریخ رو بخونی متوجه میشی‌ که جرا ما ایرانیها بعدا تصمیم گرفتم که شیعه بشیم، ( برای دهن کجی و ..... گفتن به عربها ). هم وطن، امروز سوریه بره، فردا نوبت تعیین مالکیت برای خلیج همیشه فارس و جزایر ۳ گانه هست. برای همین آمریکا و انگلیس ناوگان شون رو بردند اونجا، جراغ خاموش دارند با عربها روبوسی می‌کنند.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 11:32
مجید خرمشهری - لندن - انگلستان
shahram407 - تهران - ایران,,,, آخه ساندیس خور منظورت از صد در صد کار صهیونیست هاست چیه؟؟؟؟؟؟ دخترها صهیونیست بودن یا با بای دختره؟؟؟؟ شاید هم منظورت بلیت فروش استخر صهیونیست بوده؟؟؟ یا اینکه صهیونیست‌ها بلیت مجانی‌ استخر مختلت رو فرستادن واسه دیپلمات ایرانی‌، بد کنار استخر هلش دادند اونجا که دختر صهیونیست‌ها شنا میکردند؟؟؟؟ 
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 12:19
togyan - لندن - انگليس
. omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا. آقای روشنفکر، جرا تا همین یک سال پیش سوریه ساکت بود و هیج کس از نبود دمکراسی تو سوریه هیج نمی گفت؟ جرا از زمانی که غرب به فکر بهار عربی‌ تو سوریه افتاد و کشور‌های عربی‌ با حمایت کامل مالی‌ شروع به‌‌‌ جمع کردن ارتش ازادیبخش ( افراطی‌های سنی تندرو ) کردند، این کشور دچار بحران جنگ داخلی شد؟ جرا رسانه‌های غربی (بی‌بی‌سی، یورو نیوز و....) از سخنرانیهای رهبر مسیح‌های سوریه که از بشار اسد بخاطر حفاظت از جان مسیح‌ها تشکر کرده هیجی نمی گویند؟ جرا از کشتار مسیح‌ها توسط ارتش آزادی بخش (تندرو‌های سنی) هیج صحبتی نیست؟ برای اینکه دمکراسی کیلویی چند؟ این لامصب پول نفت عرب‌ها هست که این جا حرف می‌زنه. گور بابای جون و مال مردم که این وسط می‌‌افتد دست یک مشت خر مذهب تندرو سنی.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 12:33
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
ParsaUK - منچستر - انگلستان :ما هیچوقت نگفتیم مشکل دولت است و نه اسلام. بلکه همیشه تکرار می‌‌کردیم مشکل اسلام شیعه و دست ساخته دولت صفوی می‌‌باشد. خیلی‌ از دوستان اینجا فریاد می‌‌زنند .که ربطی‌ به اسلام دارد. ؟ رساله خمینی را خوانید. که چگونه پند می‌‌دهد ، از دختر بچها استفاده جنسی‌ شود . و راه دور نرویم. قانون اساسی‌ دولت اسلامی را خوانید .که چگونه با زنان رفتار می‌‌کنند. این‌ها یک دختر بچه ۸ ساله قابل ازدواج می‌‌دانند. و در صورت مرگ دختر بچه در هنگام تجاوز جنسی‌ خون او را با تعداد شتر پرداخت می‌‌کنند، باور ندارید؟ پس قانون اساسی‌ دولت اسلامی را خوانید. این قوانین را خود خلق نکرده‌اند . بلکه قرآن خواندهاند و آخوندا تفسیر کرده‌اند. این یار حسین در برزیل هم فقط بر حسب قانون دولت اسلامی رفتار کرده، نه کمتر نه بیشتر
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 13:27
esfanie - اسن - آلمان
shahram407 - تهران - ایران. آره راست میگی‌ ، دیروز هم زیپ شلوار من پاره شد ،اون هم تقصیر اسرایلیها هست.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 14:08
دل سوخته - اریزونا - امریکا
اگه این اقای سفیر اینکارو انجام داده باشه مطمئن باشین حـ... هست کسی که پدر ومادرش سالم باشن هیچ موقع چنین کاری ازش سر نمیزنه
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 14:26
hosseinganji - شیراز - ایران
لینک مدیافایررررررر...
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 14:36
nader46 - لندن - انگلیس
رهبر ما آن دیپلمات شجاعی هست که با,,بارها و بارها حبس کردن نفس خود و به زیر آب رفتن به ارشاد اسلامی کودکان دختر در زیر آب و با انگشت امر به معروف مپردازد،،در ضمن هیچ حدیث ممدی و روایت ی آیات قرآنی نداریم که پدوفیلی در زیر آب را گناه بدونه،،واسه همینه که زیر آبی رفتن مردان مذهبی‌ و چهار زن دائم و صیغه‌ای‌های نا محدود در این مذهب نمونه و آخرین دین زیر شکمی بیداد می‌کند،،کشورهای گناه کار و شیطانی!!با علم و دانش خود پرچم کشورشونو در کره ماه نصب میکنند،،مسلمین هم به فکر میخ اسلام در زیر آب هستن،،کسانی‌ که به قصاص اصرار و اعتماد دارن آیا باید اینجا هم قصاص کرد،،و بچه‌های بیگناه این اسلامی‌های پدوفیلی را هم باید قصاص کرد؟!!!اگر این کار بر عکس بود حتما مقابله به مثل و قصاص میکردن!!!!
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 14:38
nader46 - لندن - انگلیس
pari paskoye ghaf - ویکتوریا - کانادا:..... معرکه لعنت،،آخه پشت کوهی گودرز چیکارش به شقیقه عقد‌ه ای عقب افتاده;)))=) -:0
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 14:43
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
حالا فهمیدید وقتی اصغر فرهادی با آنجلینا جولی فقط دست داد، گفتند که او با قواعد دیپلماتیک ایران آشنا نیست. فیلمی از آخر و عاقبت این دیپلمات:. http://www.youtube.com/watch?v=stOMe1jw3ig
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 05:18
bahram-g - آمرسفورت - هلند
هر گزارشی که صدای آمریکا پخش کند من ۱۰۰% بر عکس آن را قبول دارم.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 15:26
bahram-g - آمرسفورت - هلند
اشکالی‌ ندارد. بد تر از رسوایی جنسی‌ رئیس جمهور آمریکا یا خانوم دایانا عروس سلطنتی انگلیس که نیست. همهٔ مرد‌ها و نیمی از خانوم‌های ایرانی‌ هم در خارج از کشور رفتار "آزاد" دارند. چه اشکالی‌ دارد؟ مثلمان باید میخ اسلام را در سرزمین کفر بکوبد.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 16:24
golly47 - فرانکفورت - المان
دین پاین تنهٔ یعنی همین از این ببعد هر کسی‌ که بگه دین اسلام آدم بیسوادی است برای اینکه در ایران زن یا دختری که مقاومت کنند و راه ندهد به افراد رژیم جسدش بعد از چند روز پیدا می‌شه که آبروی طرف نره
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 16:32
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
در درون کشور تا میتوانند زن و مرد را جدا میکنند، در اتوبوس، مدرسه، جشن، اروسی، در دانشگاهها هرروز یک ملای مافنگی از راه میرسد و بالای منبر دستور جدایی زن و مرد را میدهد. چنانچه مردی با زنی گفتگویی ساده کند، فریاد وای اسلاما یشان گوش اسلام را کر میکند. یک دختر ده یازده ساله را به کمیته میبرند چرا که روسری اش را درست بر سر نکرده یا پسر بدبختی که موهایش سیخ سیخی است باید یک شب در کمیته بخوابد. بعد این مردک، که دیپلمات هم هست، هنوز پایش به بیرون کشور نرسیده، دست به چنین رفتار زشت و زننده ای میزند و آبروی نداشته دولتش را میبرد. همه شان بیمار روانی و جنسی اند، همه نگرانی شان رابطه زن و مرد در جامعه است اما خود از یک کودک هم نمیگذرند. خنده دار است که همینها به فرهادی برای دست دادنش به آنجلینا تاختند و رفتار دیپلماتیک!! را به او گوشزد شدند.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 17:15
کوروش_ساروی - هانوفر - المان
این ساندیس خورها و بچه مسلمانها بروند قرآن رو کامل بخونند_ آیهٔ ۴ سوره احزاب که دربارهٔ عشق محمد به زن پسر خوانده‌اش هست_ و آیهٔ ۳۷ سوره احزاب که خداوند به محمد اجازه میده با زن پسر خوانده‌اش ازدواج بکنه_ و در آیهٔ ۵۳ سوره احزاب به محمد برای دیدن زینب زن زید که پسر خوانده ی محمد بود آیه نازل شد و گفت که شتاب کن_ایه ی 50 سوره ی احزاب هم ایه نازل شد که محمد میتواند با هر زنی که خود را به او بخشید ازدواج کند ولی ایه ی 52 سوره ی احزاب نازل شد به جهت اشتباه بودن ایه ی 50_ در همان ایه ی 50 سوره ی احزاب شش نوع همسر از طبقات مختلف برای محمد تجویز شده_ایه ی 1 سوره ی تحریم در باره ی حرام کردن ماریه قبطیه بر محمد_ایه ی 28 سوره ی احزاب درباره ی جدا شدن فاطمه از محمد_ایه ی 6 سوره ی حشر درباره تعلق غنائم و زمینهای یهودیان به محمد_سوره ی بقره ایه ی 222 که میگوید زنان کشتزار مردان هستند ،،،اینها رو بخوانید و بعد نظر بدید و بگید که محمد یه بیمار روانی‌ نبوده
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 19:02
siya41 - تهران - ایران
کوروش_ساروی - هانوفر - المان-درود برشما نسل کشی بنی قریظه جاافتاده بود. منتظر کامنت های آگاهی دهنده ی شما هستم.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 20:18
alforgaan - پرتغال - باتالئا
یکی نیست از این اقایان بپرسه که این دیپلمات با سابقه در استخر مخلوت جیکار میکنه. طرف فکز کزده تو برزیل دختزها مفته.
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 20:59
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
togyan - لندن - انگلیس و این هم از کامنتِ بی‌ ربطِ شما در موردِ مطلبِ این صفحه!!!!
یکشنبه 3 ارديبهشت 1391 - 23:13
*پسر شجاع* - تهران - ایران
کاری که این سرباز امام زمان در سرزمین کفر انجام داده واقعا ارزش این رو داره که 2 کارگردان بزرگ ده نمکی و سلحشور یک فیلم در مورد این اتفاق بزرگ بسازن ..
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 01:22
tabesh20 - تهران - ایران
یاد کلینتون بخیر که ترتیب منشی و خدمتکار و همه رو می داد
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 03:36
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
کوروش_ساروی - هانوفر - المان / واقعا بیمار روانی هستی ! هی میگم هیچی نگم ولی نمیشه دیگه ! تو و چند تا از دوستانت تو همه جا اراجیف می نویسید گویا بابت این کامنتها پول خوبی بهتون میدن که اینهمه مزخرفات را ردیف می کنی و جالبه چند تا مثل خودت که البته اگه اونم خودت نباشی ! (siya41 - تهران - ایران) خوب همدیگر را تایید می کنید!! حالا بگو بابت این توهمات آگاهی دهنده ات چقدر می گیری !؟ واقعا که !!
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 04:58
Arash آرش - لندن - بریتانیا
اون به اصطلاح "دیپلمات" تروریست منحرفی که رهبرش آیت الشیطان العظمی خمینی لعنتی و جلاد ضد بشر و ضد ایرانی و منحرف بزرگ باشه که در سئوال 12 کتاب نکاح در تحریر الوسیله طرز صحیح شهوترانی با اطفال شیرخواره رو هم درس میدهد، انتظار بیشتری نبایستی ازش داشت. تمامیت رژِیم بخصوص سرانش فاسد، منحرف، جانی و غارتگر هستند.
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 06:49
*پسر شجاع* - تهران - ایران
togyan - لندن - انگلیس. عجب منطقی شما و این حکومت آخوند دارید!! ..بهار عربی در کشورهایی مثل مصر و لیبی یعنی بیداری اسلامی ولی در سوریه یعنی دخالت آمریکا ؟!..یک بام و 2 هوا درحالیکه کشتاری که در سوریه شده بی سابقه هست !..1 سال قبل هم همه این کشورها در ظاهر آرام بودن ولی این دلیل نمیشه که مردم همیشه حکومت دیکتاتورها رو تحمل کنن. جنبش سبز مردم ایران رو هم ربط میدید به همه کشورهای اروپایی و آمریکا بجز خود مردم ایران!!
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 10:08
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
کوروش_ساروی - هانوفر - المان ببین این چی‌ میگه!! میگه شما پول میگیری کامنت میذاری!!!! میگا یه جا دیگه هم با اسم متفاوت اومدی از این چیزا گفتی‌!!! راست میگه؟؟!!
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 10:42
Dionysos - پارسی - فرانسه
یا علی مدد، مزدور جمهوری اسلامی اگه جواب مستدلی در رد گفته های کوروش داری بنویس و هارت و پورت نکن! عقب مونده شما اسلامیهای رژیمی هستید که حتی قرآن رو هم یک بار نخوندید ببینید چی نوشته! حاضرید برای دفاع از اسلام ناب محمدی کفش اعراب بادیه نشین رو هم لیس بزنید!
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 11:05
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
Dionysos - پارسی - فرانسه / ! مزدور تو و امثال تو هستند که بابت این مزخرفات از موساد و سیا پول می گیرند تا ته دل مردم ایران را خالی کنند. من منتقد هستم اما نه مانند شما/ بعلاوه آقای مزدور ! مردم ایران اینقدر دانا هستند که از چاله به چاه نیفتند و فریب شما آدمهای بی خرد را نخورند.متاسفانه از ادب و معرفت هم که بهره ای نبرده اید! واقعا جز هتاکی و گستاخی و فحاشی و توهین چه چیزی بلدید؟! و شاید هم همون آقا کوروش -آلمانی هستی که گاهی هم مصلحتی پارسی - فرانسوی میشی! چون بد جوری زراتون شبیه همه! و خوب همو تایید می کنید! فکر کنم ریشه یهودی - صهیونیستی داری چون خیلی نژاد پرستانه اظهار نظر می کنی. ! عرب و عجم چه فرقی با هم دارند؟! همه ما انسانیم. بنی آدم اعضای یک پیکرند و .. اما موقعی فقط فرق هست که مثل تو نادون و گستاخ و بی ادب باشیم! آنوقت قطعا ما مثل هم نیستیم! و شما را در رده هیتلر و موسیلینی و صدام و .. طبقه بندی میکنند. ای مزدور نژاد پرست!
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 14:30
کوروش_ساروی - هانوفر - المان
یا علی مدد_خودت هم داری میگی مزخرفات رو ردیف کردم_حالا دیدی خودت هم الان به این نتیجه رسیدی که قران یه مشت توهم و مزخرف هست_حالا خواستی من دارم برای بار چندم قران رو میخونم تا یه تحقیق رو کامل کنم و ایه ها و سوره های توهم امیز رو بهت نشون بدم تا بخونی
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 15:38
کوروش_ساروی - هانوفر - المان
omid por jalal _dionysos_siya41_دوستان گرامی‌و خوب و پر از میهن پرستی آره من پول میگیرم _پول من خاکم هست پول من خون کاوه و بابک خرمدین و برادرش آذین و فریدون و آبتین و سنباد و استادسیس و آریو برزن و خواهرش یوتاب و ندا و سهراب و فرزاد کمانگیر و فریدون فرخزاد و شاهپور بختیار و قاسملو و شرفکندی هستند،،پول من صدای ناله ها و دردهایی هست که در طول ۱۴۰۰ سال از عرب داریم می‌کشیم،،،حالا برو قرآن رو بخون و سفینه البهار رو بخون و نهج‌البلاغه رو بخون که چی‌ نوشته _در سفینه البهار نوشته:برترین ایرانی در نزد اعراب پست ترین ایرانی میباشد_این هست اسلام و عرب و محمد و قران
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 15:19
siya41 - تهران - ایران
کوروش_ساروی - هانوفر - المان-دوست عزیز فکرکنم بزرگترین نقطه ضعف دین سانیسخورا مباح وحلال بودن آیین برده داریست که هزارسال قبل از آن کورش کبیر آنرا ممنوع کرده .درودبرشما وروشن اندشان ایران زمین
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 19:38
Dionysos - پارسی - فرانسه
یا علی مدد - برو کشکت رو بساب بسیجی، تو فکر می کنی ایرانیها مثل امثال تو عقب مونده هستند که فرق ایرانی رو از امامان غربتی تو تشخیص ندهند. نژاد پرست تو هستی که به یهودیها اهانت می کنی و حاضری برای خوش خدمتی به اعراب به هموطنت خیانت کنی. امروز بچه دبستانی ایرانی هم می دونه که اسلام و قرآن به درد ایران نمی خوره حالا شما بسیجی ها برای سفیداب سرخاب کردن اسلام اینجا به ماله کشی افتادید. اتفاقا اون کسی که با چند آیدی می نویسه خودتی مزدور جمهوری اسلامی، بهروز !! موسولینی و هیتلر خودتی !! محمد هم آدمکش بود...! باش تا صبح دولتت بدمد
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 19:29
Elnevoo - هیوستون - آمریکا
بازم آبروریزی، برزیل هم باید از کشورش پرتشون کنه بیرون!
دوشنبه 4 ارديبهشت 1391 - 23:22
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
کوروش_ساروی - هانوفر - المانبابا داداش چرا سرِ من داد میزانی‌؟؟ علی‌ مداد رو میگم! این فک می‌کنه تو هم مثل خودشون که پول میگیرن از خامنه ‌ای و مموتی دفاع کنن هستی‌!! چی‌ بگم ! اعصاب نزاشتن اینا! برم قرصِ اعصاب بخرم بخورم!!
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 06:14
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
کوروش_ساروی - هانوفر - المان / Dionysos - پارسی - فرانسه. ... ... شما از متن من که زنده هستم و دارم براتون منظورمو توضیح میدم،برداشت نادرست دارید! آنوقت از آیات قرآن چه می فهمید؟! آخه شما که حتی فارسی را خوب نمی فهمید. واقعا که نادونید .هر کی تنها سیکل داشته باشه اینو می فهمید که من منظورم چی بود ولی شما نفهمیدید! اینه که معلوم میشه ایراداتتون به قرآن هم از سر همین نادونیتونه! و بعلاوه از حساسیت زیادتتون به صهیونیست ها هم معلوم شد که یه جوری وام دار اونا هستید! من گفتم بنی آدم اعضای یک پیکرند و این یعنی احترام به همه انسانها از جمله به یهودیان ، پس واسه چی داغ کردید؟! حتی اینو هم نفهمیدید که من گفتم یهودی-صهیونیست ، نه یهود! حتی فرق این دو را هم نمیدونید! برید کمی تحقیق کنید و اطلاعاتتونو افزایش بدین و همش مزخرفات رضا فاضلی معدوم را نخونید. اون مردک روانی بود و آخرش هم سر همین مزخرفاتش مرد! حرفهای شما و رفقاتون خیلی شبیه مزخرفات اون مردکه! اکثر برنامه هاشو دیدم واقعا یه مریض روانی تمام عیار بود! متاسفم که خیلی زود فریبتون داده!
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 10:13
fatolahi - تهران - ایران
آقای قربانی عضو وزارت خارجه نیست بلکه از ثبت احوال وارده وزارت خارجه شده، خدا میداند در وزارت خارجه به ملت ایران چه تجاوزهایی که نکرده باشد. اعضای وزارت خارجه به اندازه کافی به حقوق خود و دیگران واقف و جهاندیده میباشند در نتیجه با این روش انحرافی به کودکان برزیلی تجاوز نمیکنن. خدا میداند این آقا چه جنایتهایی که در برزیل مرتکب نشده که تنها یکی از آنها افشا شده است. ای خاک بر سار وزارت خارجه که با وجود نیروهای مجرب وا متعهد از این نیروهای فاسد وا منحرف به او تحمیل میشود. باید کسانیکه معارف وی به وزارت خارجه هستند و آنانکه زمینه ورود او به این وزارت خانه فراهم کرده اند پاسخگو وا محاکمه شوند. مسولین وزارت خارجه بجای ماست مالی وا توجیه فساد این آقا باید افشا کنند که این فرد از خانواده کدامیک از مسولین میباشد وا چرا به وزارت خارجه تحمیل شده است. بیش از این با حیثیت پرسنل محترم وزارت خارجه بازی نکنید .
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 10:27
Dionysos - پارسی - فرانسه
یا علی مدد، ... جای بسی خرسندیه که مثل تو ملیت عربی ندارم و کفش بردار اعراب نیستم. تو که فارسی خوب می فهمی ترجمه قرآن در سوره طور رو بخون و منتظر غلمانهای بهشتی باش که الله به تو و پیامبرت وعده داد! غلمان یعنی پسر نوجوان در خدمت مومنان بهشتی!!! این چه روزیه که پیامبرت با وعده غلمان کسب می کرد؟!
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 18:17
Dionysos - پارسی - فرانسه
یا علی مدد،از منبر بیا پایین!! راست می گی تو خوب فهمیدی غلمان در قرآن چیه!! برای همینه که در منچستر منتظر فرصت هستی تا شربت شهادت بخوری و به دیدار حوریها و غلمانهای بهشتی بری!! از ایه های قرآن کاملا مشخصه که پیامبرت چکاره بوده و هر سال در غار حرا به چه کاری مشغول بوده!! برای همین هم در قرآن عیش و نوش با غلمانها رو وصف کرده و وعده اون رو هم به شما مومنان بی عقل و نادان داده! برای همینه که اسلامگراها و طالبان رابطه جنسی با پسرهای نوجوان رو مجاز می دونند!! عقب مونده ذهنی تو هنوز نمی دونی که طرفدار صهیونیست طرفدار هیتلر نیست باید مدرک اکابرت رو پس بدی !! اطلاعاتی بدبخت نوبت تو هم می رسه که با یک بسته واجبی به غلمانها برسی!
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 18:30
Dionysos - پارسی - فرانسه
siya41 - کوروش_ساروی، دوستان عزیز درود بر شما. همانطور که می بینید علی مدد و سایر ساندیس خورهای بسیجی تنها هدفشون سنگ اندازی و انحراف بحث هست. این عرب پرستها در نهایت اربابشون جمهوری اسلامی از سکولارها و مخالفان اسلام وحشت دارند برای همین ارتش ساندیسی جمهوری اسلامی با سنگ پرانی و متصل کردن جنبش مخالف اسلام و جمهوری اسلامی به صهیونیسم، فکر می کنند می توانند جریان دموکراسی خواهی و سکولاریسم رو بی ارزش کنند. انتقاد و روشنگری نقش بزرگی در براندازی حکومتهای استبدادی داشته. از حملات مکرر این ساندیسی ها ناامید نشوید و با روشنگری به دهانشان بکوبید. عاقبت علی مدد مزدور و سایر باند سایبری رژیم ننگین اسلامی عاقبت سعید امامی خواهد بود! پیروز باشید و پاینده دموکراسی خواهی و سکولاریسم
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 19:35
ایرانزمین - یوتوبوری - سوئد
این پیش غذاش بوده »»»» رهبر فرزانه کمی عمامه ات را بالاتر ببر!!!!درضمن اسلام و دین شیعه را اینطوری تبلیغ و صادر میکنی ؟؟.
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 23:15
ایرانزمین - یوتوبوری - سوئد
مصاحبه اختصاصی با حکمت الله قربانی و دیپلمات قربانی شده در خصوص انگشت کردن زیر آبی؛؛« هوا خیلی گرم بود . انهایی که ساکن برازیلیا هستند می فهمند چی میگم من هم بعد از اینکه کار اتباع ایرانی راه انداخته بودم سرم درد می کرد . احساس خستگی می کردم با اجازه سفیر، ساختمان سفارت را ترک کردم و به باشگاه رفتم و از انجایی که باید غسل می کردم نیت کردم و پریدم تو اب استخر. داشتم برای خودم زیرابی می رفتم که چشمم به چند تا حوری افتاد اول فکر کردم اشتباه کردم ، نزدیکتر رفتم دیدم چند تا دختربچه در زیر اب هستند والله بنده اولش خیال کردم دارم خواب می بینم بعدش یه صدایی زیراب بهم می گفت برو با حوری ها حال کن! برای اینکه مطمئن بشم خواب نمی بینم رفتم جلوتر و دستم را به اندام شخصی دختر بچه ها زیر اب کشیدم دیدم اندامشان خیلی واقعی هستند. بازهم باورم نمی شد چند بار به اندام شخصی دختر بچه ها دست کشیدم دیدم اندامشان خیلی واقعی هستند. بازهم باورم نمی شد چند بار به اندام شخصی دختر بچه ها دست کشیدم تا اینکه فهمیدم خواب نمی بینم
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 23:16
ایرانزمین - یوتوبوری - سوئد
بعد یه حالت عجیبی به من دست داد یعنی خیلی بهم خوش گذشت من هی زیرابی می رفتم و دختر بچه ها را انگشت میکردم. میخواستم صیغه را بخوانم و زیر اب به جماع با حوری ها بپردازم …. که یه دفعه بابای یکی از حوری ها به سمت بنده هجوم اورد و میخواست من را خفه کنه که خوشبختانه ماموران غریق نجات و حراست نجاتم دادند. وقتی از اب بیرون امدم مشت و لگد بود که از سمت پدر و مادر حوری ها بر سر و صورتم زده می شد. هر چی گفتم این تفاوت فرهنگی است کسی گوش نمی داد. بعد هم اجازه ندادند لباس بپوشم همین جوری لخت مادر زاد منو فرستادند اداره پلیس گفتم من پاس دیپلماتیک دارم و فرهنگ جمهوری اسلامی همینه و این امر رایجی در اسلام عزیز است و ما از این جور کارها زیاد تو اب می کنیم و اب از اب تکان نمی خوره! چون دیپلمات هستم و دارای مصونیت هستم ولم کردند برم. حالا هم از برزیل اخراج بشم قصد دارم یه استخر باز کنم!».
‌سه شنبه 5 ارديبهشت 1391 - 23:17
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
ایرانزمین - یوتوبوری - سوئد / سایه خودتو خوب تشریح کردی! اگه ادامه بدی رمان نویس خوبی میشی ! فقط حالات خودتو بنویسی کافیه نیاز نیست زیادی به مخت فشار بیاری ! نشون دادی که استعدادشو داری !!
‌چهارشنبه 6 ارديبهشت 1391 - 10:56
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
Dionysos - پارسی - فرانسه / وقتی نادونید و بسیار هم گستاخ چی بهتون بگم ! ؟ هرچی باید می گفتم تو اون بالا نوشتم و نمی خواهم تکرارشون کنم چون بقول معروف نرود میخ آهنین در سنگ !! شماها یه سری هستید که از نظر شما مرغ یه پا داره ! و خودتونو کاملا زدین به خواب ! پس هرگز نمیشه بیدارتون کرد و بحث هم بیفایده است و wild goose chase (یعنی بحث با شما مانند) آب تو هاون کوبیدن است، پس COME OFF IT / !!
‌چهارشنبه 6 ارديبهشت 1391 - 11:29
siya41 - تهران - ایران
یا علی مدد - منچستر - انگلستان-میدونی بنظر حداقل یک میلیارد مسلمان یاعلی مددشما کلامی مشرکانه است واگه مجال داشتم برات ثابت میکردم که ازدیدگاه اسلام شما هم مانند مشرکین مکه واسطه برای خدا قایلید وشما هم مشرکید .توجه کن که مشرکین مکه بت ها راواسطه میدانستند.یک مسلمان فقط از خداکمک میگیره لذا اگه به دیگران سفارش مطالعه میکنی لطفا شما هم بیشتر مطالعه کن ،حداقل کتابی راکه پیروی میکنی .
‌چهارشنبه 6 ارديبهشت 1391 - 13:50
arashbehdin - اتلانتا - امریکا
روشن نیست چرا برخی تلاش میکنند دین اسلام را به زور به همه بقبولانند. خوب یکی باور ندارد چرا اینقدر جوش میزنید؟ اینها که مثلا در اروپا زندگی میکنند هنوز نفهمیده اند آزادی باور و گفتمان یکی از بنیادین ترین حقوق فرد است. اینها گاهی از روی بی منطقی به ناسزا گویی روی میاورند.
‌چهارشنبه 6 ارديبهشت 1391 - 16:38
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
siya41 - تهران - ایران / همین فهم غلط شماها از دین باعث شد که علیرغم توصیه های مکرر حضرت محمد ص در حج الوداع - حدیث غدیر ( من کنت مولاه فهذا علی مولاه ) و در آیه ولایت (سورهٔ مائده-آیهٔ ۵۵) و حتی اشاره صریح خداوند متعال به پیامبرش در حج الوداع ( سوره مائده آیه 67 ) به این مضمون که : اى پیامبر آنچه از جانب پروردگارت به تو نازل شده ابلاغ کن و اگر نکنى پیامش را نرسانده‏اى و خدا تو را از گزند مردم نگاه مى‏دارد، آرى خدا گروه کافران را هدایت نمى‏کند، که پس از آین آیه کریمه حضرت محمد ص فرمودند : من اولی الناس بالمومنین من انفسهم و سپس جمله ی من کنت مولاه فهذا علی مولاه .. ، ادامه دارد...
‌پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391 - 15:22
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
siya41 - تهران - ایران / .. ، متاسفانه علیرغم اینهمه توصیه های حضرت محمد ص باز هم زعمای شما حکومت اسلامی را برای مطامع شخصیشان غصب کردند و علی ع 25 سال خانه نشین شد! شماها شعورتان از دین همین قدر است که علی مدد را شرک بدانید و در آنسو حکام شما با اسرائیل و آمریکا علیه اسلام توطئه می کنند ولی آنرا شرک نمی دانید! القاعده را عربستان و آمریکا بوجود آوردند که اسلام را در جهان بده کنند. آنوقت علمای سنی این را شرک نمی دانند! دوست عزیز شاید بهتره باشه که شما برین و کمی بیشتر تحقیق بکنید! آقای نسبتا محترم اینجا جای این موضوعات نیست لطفا منبعد در این خصوص ایرادهای بنی اسرائیلی نگیرید و نظر سیاسی خودتان را بنویسید.من هرگز قصد هدایت هیچکس را ندارم و هرگز هم شما با استدلال قانع نمی شوید و حتی اگر حضرت محمد ص خودشان تشریف بیاورند و بگویند اینگونه نیست شما نخواهید پذیرفت چون قراره که نپذیرید . لذا خواهشا بیا با هم بحث بیفایده نکنیم و همینجا تمومش کنیم. چون بعضیها ممکنه از این بحث ما سوء استفاده کنند ! متشکرم و موفق باشید .
‌پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391 - 15:23
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
siya41 - تهران - ایران / از نظر شما علی مدد شرک است چون ساختار ذهنی شما اشتباه است . اول آن ساختار را باید اصلاح کنید آنوقت متوجه خواهید شد که علی مدد شرک نیست بلکه عین عبادت خداست چون علی ع موقعی مورد احترام است که عبد مقرب خداست . خداوند به عبودیتش به او مقام شفاعت می دهد و سایر ائمه هم به همین شکل در شیعه مورد تکریم هستند که منزلت آنها در نزد مسلمانان بخاطر معصومیت آنها و تقرب آنها به خداست و .. که متاسفانه مجالش اینجا نیست و البته نباید بعد از آن کامنت قبلی دیگر نباید چیزی می نوشتم اما چون به این ایراد شما مستقیما اشاره ای نکرده بودم مجبور به نوشتن کامنت مجدد شدم . با عرض پوزش
‌پنجشنبه 7 ارديبهشت 1391 - 15:34
Dionysos - پارسی - فرانسه
سوالی که تو علی مدد نتونستی در مغز آکبندت بهش جواب بدی رو در یک پرسش و پاسخ فرضی از خود محمد می پرسیدم تا به شما جماعت اسلام زده عقب مونده کمکی کرده باشم! 1ـ راستی ای محمد چرا با دختر 7 ساله عروسی کردی؟ ابوبکر زیبا رو در زمان آشنایی با تو هنوز نوجوان صغیری بود که بواسطه غار نشینی های مکرر مسلمان و تسلیمش کردی! چرا خواستی دخترش را هم تصاحب کنی؟ ای محمد چرا راهزنی می کردی؟ چرا دستور قتل قبایل یهودی را دادی؟ چرا با کنیزت ماریه همبستر شدی؟ ای محمد چرا تحمل مخالفان خودت رو نداشتی و آیه های کشت و کشتار صادر می کردی؟ چرا قرآنت رو کپی کردی؟ چرا این همه جنایت به اسم الله مرتکب شدی ؟ چرا این همه خالی بندی کردی؟ مگه مریض بودی؟!! چرا پیروانت مثل این علی مدد نادان هستند و می خواهند به زور چاقو و فحش اسلام رو تعریف و تلقین کنند؟! جواب محمد : حکایت من محمد و پیروان اسلام من حکایتش چنین است : دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید!
جمعه 8 ارديبهشت 1391 - 08:36
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
بیشرف شاید فکر کرده مرده، تو اون دنیا با هفتاد حوری محشور شده.
جمعه 8 ارديبهشت 1391 - 11:49
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
Dionysos - پارسی - فرانسه / واقعا برات متاسفم ! اینها که گفتی همه اش در واقع سایه های خودته ! تو دنبال جواب نیستی چون هدفت تخریبه ، لذا به توی نادون چه میشه گفت که همه حرفات تهمت ، دروغ و ناسزاست ! تو واقعا مغت عیب داره و گمانم متاثر از آموزهای سراسر کذب و نادرست رضا فاضلی معدوم هستی ! اینجا جای بحث در این خصوص نیست چون اینقدر اطلاعات غلط و مغرضانه در ذهن فاسد و مریضت هست که چند سطر نوشته محدود من هرگز پاکش نخواهد کرد. پس عاقلانه نیست که اینجا چیزی برات بنویسم چون اصل موضوع ابتر خواهد شد . مشکل تو چیز دیگه ای است ، لذا مرا با تو کاری نیست! روانت سالم نیست . خدا شفات بده
جمعه 8 ارديبهشت 1391 - 13:03
Dionysos - پارسی - فرانسه
یا علی مدد، نه بابا؟! ازدواج محمد و عایشه دروغه؟ قتل عام قبایل یهودی دروغه؟ زندگی محمد در غار حرا دروغه؟ تو فکر می کنی همه مثل تو کله شون رو در چاه جمکران فرو کردند و چیزی از تاریخ اسلام نمی دونند؟ از ادبیات نوشته هات که از سایه های امام و پیامبرت و روان تعطیل خودت نشات می گیره مشخصه چیکاره هستی. روان پریش تو و رهبر تریاکیت خامنه ای هستی. ! وقتی محمد رسالت دروغینش رو آشکار کرد علی ده سال داشت!! اصلا شعور یک بچه ده ساله چقدره که بتونه تشخیص بده خدا و پیغمبر چیه!! پیامبر تو فقط دنبال جذب بچه های کم سن وسال بود! اگه امروز کسی به اسم پیامبر این کارها رو مرتکب شده بود به عنوان پدوفیل حبسش می کردند یا به تخت تیمارستان می بستنش!! تو راه دو آدمکش قرون وسطی رو ادامه می دی افتخار هم می کنی! چقدر مرده پرستی ! با این یا علی یا علی که راه انداختی مشخصه که از تیمارستان فرار کردی یا برادر سعید امامی هستی! باش تا صبح دولتت بدمد که با واجبی به غلمانهای قرآنت برسی !
جمعه 8 ارديبهشت 1391 - 18:24
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
این مسلمونای کثیف رژیم آخوندی همشون مشکل کمر به پایین دارن، باید تحویل پلیس برزیل میدادنش ولی‌ الان تو ایران داره برای همکاراش(رامین مهمانپرست) و بقیه تعریف می‌کنه داستنشو و همه با هم میگن و میخندن یه پست بهتر هم حالا بهش میدن، اعتراف گیری از دخترای ۹ ساله به روش اسلامی!!!
جمعه 8 ارديبهشت 1391 - 20:14
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
Dionysos - پارسی - فرانسه / استادت رضا فاضلی اونگونه که خودش بود همه چیزو از سایه خودش تعریف میکرد و تو هم چون چنین نگاهی به موضوعات پیرامونت داری و از استادت خوب درس گرفتی ! ریشه ای و عمیقی دچار مشکلی، لذا چه بهت بگم وقتی دو دو تا چهار تا را بلد نیستی آیا عاقلانه است که برات معادله دو مجهولی تعریف کنم ! خیلی برات زوده که از عرفان و معنویت و .. که قاعدتا نیازمند شعور بالائی است باهات صحبت کنم ! فکر کنم در شرایط روحی ابو لهب هستی که هیچی تو کتش نمی رفت که آیه نازل شد : تبت یدا ابی لهب و تب و.. / خلاصه کلام ولمون کن برو یه بیکار مثل خودت پیدا کن تا باهات بحث کنه . ترا جون ننه ات ولمون کن! البته دیگه بهت جواب نمیدم اگه بازم زر بزنی.
شنبه 9 ارديبهشت 1391 - 14:05
Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
شروع بررسی حساب های مالی فدراسیون/ ابهام 300میلیاردی در مورد درآمد 50 میلیاردی!
قاتل باجناق آزاد می‌شود
بلاتر: فیفا در میزبانی جام‌های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ تجدیدنظر نمی‌کند
بازاریابی بیمه‌نامه‌های خودرو با جعل‌های ماهرانه
موافقت فیفا با انتشار یافته‌های گزارش فساد گزارشگر مستقل
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد
باز شدن قفل در 'خانه پدری'؛ پایان ۴ سال کشمکش بر سر ۱۰ دقیقه؟
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (320+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (260+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (158+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (151+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (138+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (116+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (114+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (111+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (97+)
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست (87+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (85+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (81+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (80+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (76+)
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش (63+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.