صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
تصاویری از روز جهانی دوچرخه سواران عریان در لندن+18 - 1 تصاویری از روز جهانی دوچرخه سواران عریان در لندن+18 - 1

جمعه 17 ژوئن 2011 - 27 خرداد 1390
صدها نفر از مردم عریان انگلیس به مناسبت «روز جهانی دوچرخه سواران عریان» به صورت کاملا لخت سوار بر دوچرخه اعتراض خود را نشان دادند.


● عكسهاي ديدني


تصاويري از روز جهاني دوچرخه سواران عريان در لندن1

+18 

به گزارش المحيط، دموكراسي به سبك غربي به شما اجازه مي دهد در حالي كه عريان و لخت هستيد، تظاهرات كنيد و اين چيزي است كه هر ساله در انگليس اتفاق مي افتد.

بر اساس اين گزارش، 11 ژوئن 2011 صدها نفر از مردم عريان انگليس به مناسبت «روز جهاني دوچرخه سواران عريان» و در اعتراض به اتومبيل هايي كه با مصرف بنزين باعث آلودگي محيط زيست و طبيعت مي شوند، به صورت كاملا لخت سوار بر دوچرخه اعتراض خود را نشان دادند.

تظاهركنندگان عريان از صبح زود با دوچرخه هاي خود ماراتوني را در شهر لندن آغاز كرده و در تمامي بخش ها و نواحي اين شهر و تعدادي ديگر از شهرهاي انگليس مانند مكزيكو چرخ زدند.

عده اي از اين تظاهرات كنندگان بر روي بدن هاي خود شعارهايي نوشته بودند و عده اي هم به پوشيدن لباس هاي زير اكتفا كرده بودند. در اين مراسم فرقي هم بين زن و مرد وجود ندارد و تا زماني كه باعث اختلال در قوانين انگليس نشوند، هرچند مغاير با تمامي اصول اخلاقي و ديني و انساني باشد، در بيان نظرات خود كاملا آزاد هستند

صدها نفر از مردم عريان انگليس به مناسبت «روز جهاني دوچرخه سواران عريان» به صورت كاملا لخت سوار بر دوچرخه اعتراض خود را نشان دادند.
robinhoodd - استراليا - ملبورن
اون اونوريه كه اونور سوار دوچرخه بود اونور تو اون عسكه به چشم خواهري چه دافي بود...:)
جمعه 27 خرداد 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
این هم به نظر من یک نو دیونأگی و به قول خیام که میگه. قمی متفکرند اندر راه دین قومو زیک گمان فتاده در راه یقین. میترسم از آن که بنگ آید روزی ‌ای بی‌ خبرن راه نه است و نه این. البته دیونگی این طور ۱۰۰ پله ارزش بالاتر و بهتر از دیوانهای احقی نژاد و گروه امام زمان که بر این عقیده که این قدر ظلم ستم تا آقای امام زمان شن ظاهر شوند. ای هم وطن آزاده در هر کجا هر مقام لباسی هستی‌ این دروغ گوی لعنتی قاتل ندا و عسگر اولادی‌ها دیگر عزیزان راه آزادی این اقدی بیمار احمقی نژاد را فاش کن. زنده بد ایرانی‌ آزاد ادیش پایند بد ایران عزیز.
جمعه 27 خرداد 1390

dannni - سوئد - استكهلم
يك مشت ادم بي عقل و شعور تو هيچ جامعه متمدن جائي ندارند فقد ميخواهند خوي حيوانيشون بروز كنند
جمعه 27 خرداد 1390

محموداحمدی نژاد - ایران - گنبدکاووس
ایرانیان انگلستان=حذفش کن.از تو بعید بود!
جمعه 27 خرداد 1390

atish pare - امریکا - سیاتل
خاك به سرم!فكر كنم اشتباه اومدم!باي
جمعه 27 خرداد 1390

hares2 - ایران - تهران
فقط میتونم با دیدن این تصاویر اشک ناراحتی بریزم که دین موسی و عیسی به کجا کشیده شده.......دین به درک......این به ظاهر انسانها با این کارشون تمام ارزش های اخلاقی و کرامات انسانی را زیر پا گذاشتند....کجاست عزت و حیا؟؟؟؟؟؟؟خدایا ما انسانها رو به خاطر این گناه ها مواخذه نکن...........خدایا ببخش. رحمت خدا دور باشه از اینها. خدانگه دار همگی.
جمعه 27 خرداد 1390

adegan - ایران - اصفهان
سقوط انسانیت تا به کجا
جمعه 27 خرداد 1390

iSam - انگلستان - لندن
آقا چرا یه سریتون امل بازی درمیارین. بدتون میاد لخت نشین یا نگاه نکنین. چرا هرچی میشه میگین دین! دین کجا بود, کلاه برداری یه سری زرنگ تر از احمق هاست.
جمعه 27 خرداد 1390

sharafyabi - انگولا - بيمبه
اجازه دهيد عرض كنم كه اين افراد كه ميبينيد اكثرا متاهل بوده و اين تظاهرات را نه براي ارضاي مسايل جنسي بلكه به عنوان پوزخند به حاكمان بي كفايت و تمرين و استمرار مسئوليت پذيري سياسيون انجام دادهاند. مطمئنا ا كثريتشان هم به نوعي تخصص در كمك و بهسازي به جامعه اطراف را دارا ميباشند. شرط ميبندم از ما مدعيان مسلماني, مسلمان ترند.
جمعه 27 خرداد 1390

ساعت 12 - ایران - تهران
حالم بهم خورد ، چه بی حیا.
جمعه 27 خرداد 1390

capochin0o - امارات - شارجه
حتما اینو نشون دادید که بگید تو ایران از این خبرا نیست نه؟یا اینا به حساب با فرهنگ های روی کره زمین هستن؟اصلا اونجا خانواده معنی داره ؟نخواستیم بابا ,تو سرتون بخوره فرهنگتون
جمعه 27 خرداد 1390

love-iran - ایران - چابهار
اوج فرهنگ غرب اگه لخت بودن فرهنگه حیوان ها از همه با فرهنگ تر هستن واقعا که چقدر بی حیا هستن این غربی ها متاسفم
جمعه 27 خرداد 1390

Shomali - ایران - لاهیجان
فوق العاده بود.
جمعه 27 خرداد 1390

farman666 - ایران - تهران
لخت بودن در خیابان عزت آدم رو کم می کنه یا تجاوز در زندان و باغ و کشتار دست جمعی و نابود کردن شرافت انسانها ؟ . ای کاش همه آدمها لخت زندگی می کردند اما کسی جنایت نمی کرد
جمعه 27 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
سقوط انسانیت آنجائی است که دست و پای شما را می بندند و به همسر و خواهر شما پیش روی خودتان تجاوز میکنند. به لجن کشیدن انسانیت و آدمیت زمانی است که رهبر 53 سالۀ مسلمین به فرمان اللّه و دستور فرشتۀ وحی به دختر 9 ساله تجاوز میکند. جمع کنید بساط روضه خوانی را !!
جمعه 27 خرداد 1390

haj hasan - ايران - قم
كاش همشون زن و جوان مي بودند.مرسي با حال بود.به اميد روزي در ايران همچين حركتي
جمعه 27 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
love iran - این روضه ها رو برو برای رفقای باحیایت که دسته جمعی به زنان مردم در اصفهان تجاوز کردند بخوان . حیوان هم صیغه ای های ساعتی کنار حرم رضای دربدر و معصومۀ قم هستند نه کسانی که به راحتی نام نخست وزیر و شهردار لندن را در پشت خود نوشته که ما به دنبال شما هم در این جمع میگردیم !!
جمعه 27 خرداد 1390

amirkabir - استراليا - سيدني
Sam - انگلستان - لندن. با شما كاملا موافقم.من نميدونم چرا اينهائي كه بدشون مياد نگاه ميكنن اين عكسها رو.بابا نگاه نكنين ميرين جهنم دستتون از حوري بهشتي توي نهر عسل كوتاه ميمونه.
جمعه 27 خرداد 1390

morgan123 - امریکا - واشینگتن
دوستان این بیکارهها آزاری ندارند شما که نگران بر باد رفتن عفت و ناموس هستید گریبان آن با ناموسها را بگیرید که باعث رنج انسانییند البته اگر دست کوتاه هتان به گریبانشان رسید
جمعه 27 خرداد 1390

همه فن حریف - ایران - ایران
رابین هود طبق معمول باحال گفتی. مرسی.
جمعه 27 خرداد 1390

potatis - سوئد - مالمو
هاهاها بعضی از کامنت ها واقعا خنده دارند ،خوب برادر من،خواهر من اگه احساس میکنی دینت در خطر افتاده !!نگاه نکن .محموداحمدی نژاد - ایران - گنبدکاووس تو چرا به جای صرفنظر از دیدن انتظار حذف کل مطلب را داری ،چرا فکر میکنی چیزی که دوست نداری را باید حذف کرد
جمعه 27 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
iSam - انگلستان- لندن- مرسی عزیز. دین و مذهبشان بهشان امر میکند که حتی ساعتی هم میتوانند از آغوش این به آغوش دیگری بخیزند به شرطی که در فاحشه خانه های مذهبی باشند و صیغۀ جانسوز هم بخوانند .
جمعه 27 خرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
با تمام دمکرات بودنم اینچنین اعمال را شایستۀ انسانیت نمیدونم و فکر میکنم بعد از رسیدن انسان به این نتیجه که خودشو از انظار بپوشونه و قرنها طول کشید تا به این نتیجه رسید حالا خیلی ساده بیاد و تموم نتایج برداشت انسان از محیط اطراف وحاصل قرنها تفکر رو زیر پا بگذاره اصلآ نه به مذهب و نه به هیچگونه مرام خاصی ربطی داره,بلکه این نتیجه عقلانی و اخلاقی انسان از محیط گرداگرد خودش هست.
جمعه 27 خرداد 1390

yara - سوئد - استكهلم
ما ايرانيها هركدام يك پا اخوند هستيم.همه چيزو ازديد بيمارگونه خودمون نگاه ميكنيم و متاسفانه همه چيز رو به مسائل شهوت و جنسي يعني همون كاري كه اخوندها ميخواستند با ما و ذهن ما كردند.وگرنه به راحتي ميشه فهميد كه اين حركت در انگلستان يك اعتراض جديه و اگر فرهنگي كه الان بر ذهن ما حاكمه نميبود و حركتي مشابه در ايران انجام ميشد ازادي و دموكراسي ميتونست حق ما باشد.در غير اينصورت مالايق حكومت اسلامي هستيم.... و جاي اعتراض و گله نيست...
جمعه 27 خرداد 1390

kili_patilaki - قطر - دوحه
دریغ از یک ذره شرم و حیا.به امید بهبودی ایشان.
جمعه 27 خرداد 1390

robinhoodd - استراليا - ملبورن
جدايي از حرفهايي كه دوستان زدند مهم اينه كه همه اينها اگه دين ندارن اگه حيا ندارن , اگر خوي حيواني دارند يا اگر خوده خوده حيوانند مهم اينه كه ازادند اين اتفاق مصادفه با طرح برخورد شديد نيروي انتظامي ايران با بدحجابي و زدن تو سر مردم.پس يه سري از دوستان بيخودي مغلطه نكنن لطفا.
جمعه 27 خرداد 1390

شمبليله - انگليس - لندن
اااا كوجا بيد !? من يادم رفت برم رو كم كني!:)
جمعه 27 خرداد 1390

DADA_ST - هلند - آمستردام
جالب این جاست که اکثر کسانی‌ که در ایران یا کشور‌های عربی‌ هستند به این عکس‌ها و کار این مردم معترض هستند . و کسانی‌ که به شدت مذهبی‌ هستند . آقایان، خانم‌ها تیتر مطلب زده چی‌ ؟ دوچرخه سواری عریان بالای ۱۸ سال . یعنی‌ چی‌ ؟ تو که بدت میاد مخالفی برای چی‌ نگاه میکنی‌ ؟ من دوست دارم ، نگاه می‌کنم ، اعتراض هم ندارم ، هر جوری دوست داری زندگی‌ کن به من چه ، هر طوری می‌خوام زندگی‌ می‌کنم به تو چه . این شعار من در زندیگیم .
جمعه 27 خرداد 1390

mashady - انگليس - منچستر
حالا اگه عكسهايي از سينه زني و زنجير زني سياه پوشان گريان ميزاشتن خوب بود??
جمعه 27 خرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
مضحك اينكه كور كچلهاي اسلامي ديد خود را مي زند بعد جانماز اب كشيدن///بي حيائي وقتي است كه رهبر پدوفيل دينتان كودكي 9 ساله را به اتاق خواب مي برد /جنايت وقتي است كه به دختر قبل از اعدام تجاوز مي كنيد/ كثافت وقتي است كه تنها با ديدن موي زن تحريك و او را مجبور به داشتن حجاب مي كنيد ///كمتر جانماز اب بكشيد با صيغه فحشاي اسلاميتان و با تعدد زوجات گروپ سكس اسلامي در دينتان////جاي متجاوزان اسلامي در اين خيابان خالي !!!
جمعه 27 خرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
مي بخور منبر بسوزان مردم آزاري نكن.
جمعه 27 خرداد 1390

Pezhman - اتريش - وين
بدليل تابوشكني بهشون پروبال داده ميشود.وگرنه عموم جامعه غرب مخالف هستند.اگر بخاطر مسائل بهداشتي شورت بپوشند بهتر است.اثرات اين حركات به صبوري جامعه در برابر عقايد نو در غرب كمك بزرگي كرده.
جمعه 27 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
شمبلیله - انگلیس - به نظر میاد دور و برهای River Thames باشه !! تابستون تو راهه دفعۀ بعد برو, زیر و روشون رو کم کن :)
جمعه 27 خرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
تو ایران به آستین کوتاه و گردن بند گیر دادند حاک بر سرتون آخوند های شپشو
جمعه 27 خرداد 1390

sarehaal - ایران - ناکجااباد
دمشون گرم
جمعه 27 خرداد 1390

Fereschteh.p - اتریش - وین
الان هرچی‌ زن و مرد هرزه هست، خوشش اومده. حکومت دیکتاتور اسـ... ایران باز یک قوانین خوبی‌ داره، همش هم بد نیست.
جمعه 27 خرداد 1390

man-malaysia - مالزی - کوالالامپور
كثيف ترين مردم دنيا اين انگلیسی های بی ناموسند. اینو نه من میگم بلکه کسانی که کشورشون تحت استعمار اونها بوده میگن. حال ادم از این حیوونهای متمدن بهم میخوره
جمعه 27 خرداد 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
فکرشو بکنید که این تظاهرات تو ایران برگزار میشد !!
جمعه 27 خرداد 1390

alihosain2001 - افغانستان - كابل
اگر از ديد فلسفي به دنيا بنگريم خوب هست كه انسان بعضي وقتها برگردد به ذات حيواني خود البته كه هنر و برهنگي رو هم نبايد ناديده گرفت
جمعه 27 خرداد 1390

rezashah1919 - ایران - تهران
نجابت در درون شخصیت انسان است / نه در لباس. زن برهنه در این عکسها احساس امنیت بیشتری دارد تا یک زن چادری در اطاقی که آقای مصباح یزدی باشد.
جمعه 27 خرداد 1390

salam1430 - ايران - خمين
اين هم جامعه متمدن وبا فرهنگ که می گفتین وداد وقرنا دارید مزنین بی شعورها. حالم از این بی حیایی وبرشرمی به هم خوردددددددددددددد
جمعه 27 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
Fereschteh.p - دهان گشاد و متعفنت را ببند هرزه گوی کاسه لیس اسلامیون !
جمعه 27 خرداد 1390

astara - ايران - استارا
زنده باد ازادي.
جمعه 27 خرداد 1390

yashasen32 - ایران - تبریز
کار درستی نکردند اما باید به عقایدشون احترام گذاشت همانطوریکه اونا به مراسم قمه زنی ما احترام می گذارند با اینکه می دونند کار بسی مسخره است اما جالبترین نقطه اش این بود که بیشتر زنان به خاطر شرم و حیایی که خداوند در فطرت آنها گذاشته سعی کردن اقلا شرم گاهشون رو به نحوی ( اکثرا نقاشی ) بپوشونند که به نظرم خودش تجلی قدرت خداوند در این مراسم بود و معلوم شد مردان بزرگوار یکم بی حیاتر اززنان تشریف دارن !!
جمعه 27 خرداد 1390

baraneuk - انگلستان - لندن
از همه چی گذشته اعتماد به نفسو ببین ما زنهای از نوع ایرانی جلوی شوهرمون هم لخت نمیشیم چه برسه به جلوی یه ملت. چرا این رو ربط میدین به خوی حیوانی میشه بگین این کجاش خوی حیوانی داره؟ خوی حیوانی اونی هست که تو باغ خصوصی به زن حامله تجاوز بشه و دولت ماست مالی کنه عزیزم. همونطور که میبینید اینها همه لختن و کسی کاری بهشون نداره و مزاحمتی ایجاد نمیکنه به این میگن آزادی .حالا فردا پس فردا هر جای دنیا زلزله بیاد سیل بشه رعد و برق بزنه میگن تقصیر زنهای انگلیسی بوده. اونهایی هم که بدشون میاد این عکسا رو ببینن چرا میاین نگاه میکنید؟ هم حالشو میبرید هم انتقاد میکنید؟
جمعه 27 خرداد 1390

baraneuk - انگلستان - لندن
از همه چی گذشته اعتماد به نفسو ببین ما زنهای از نوع ایرانی جلوی شوهرمون هم لخت نمیشیم چه برسه به جلوی یه ملت. چرا این رو ربط میدین به خوی حیوانی میشه بگین این کجاش خوی حیوانی داره؟ خوی حیوانی اونی هست که تو باغ خصوصی به زن حامله تجاوز بشه و دولت ماست مالی کنه عزیزم. همونطور که میبینید اینها همه لختن و کسی کاری بهشون نداره و مزاحمتی ایجاد نمیکنه به این میگن آزادی .حالا فردا پس فردا هر جای دنیا زلزله بیاد سیل بشه رعد و برق بزنه میگن تقصیر زنهای انگلیسی بوده. اونهایی هم که بدشون میاد این عکسا رو ببینن چرا میاین نگاه میکنید؟ هم حالشو میبرید هم انتقاد میکنید؟
جمعه 27 خرداد 1390

bahar - امریکا - میسوری
بابا گير نديد .خوشخال باشید از اینکه می تونید ببیند گوشه و کنار دنیا چه خبره. بعضی ها تا اخر عکسا رو دیدند بعد می گن وای بدمون اومد. حنبه نداری نگاه نکن.
جمعه 27 خرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
ares2 - ایران - تهران عزت و حیا، انجاست که هیج کس احساس نمی کنه بغل دستیش لخته و انگار که همه لباس دارند و هیجکس مزاحم کسی نیست حالا تو ایران جرئت داری پاچه شلوارت را یه تا بزن ببین چه طوری عزت را حفظ می کنند.
جمعه 27 خرداد 1390

iranazadiran - ايران - تهران
چه ادماي جسور و با شهامتي. هر كي نميتونه اين قدر راحت پايين و بالاش رو با هر زشتي و زيبايي اينگونه در معرض ديد مردم ورسانه ها قرار بده. نگاهم به اينگونه برنامه ها در چهار چوب دين جنسيت قرار نمي گيره. چون وجودانسان رو فراتر از اين . بندها و محدوديت ها مي بينم. نكته اصلي در هر موضوعي رسيدن به جايگاه درست و مفهوم و هدف ان است نه به انحراف رفتن اصل و پرداختن و مشغول شدن به فرع. اين جامعه و اين فرهنگ پتانسيل برگزاري اينگونه مراسم را برايرخود درست كردههمانگونه كه پذيرش يك زن محجبه كامل افراطي كه تنها دو چشم از او ديده و ياهمان هم زير نقاب است دارد. اگر نگاه. ايرانيان فعلي خو گرفته به تربيت حكومت ولايت وقيح را در برخورد با اين جريان. به مقايسه بكشانيم بااين چشم انداز مواجه ميشويم. از چند شب قبل تمام خيابانهاي اطراف قرق و مردم با لحاف و تشك شب را در خيابان اطراق كرده . تا در روز موعود در بهترين نقطه تير رس نگاه قرار گيرند ...
شنبه 28 خرداد 1390

iranazadiran - ايران - تهران
....دوربينهاي موبايل و فيلمبرداري اماده زوم دقيق .زد و خورد هاو احتمالاكشت و خونها براي احرا ز مكان دلخواه. هنگام شروع مراسم بي اختياري و پريدن از روي نرده ها به وسط خيابان براي تجربه حسي و لمسي. استعمال كلمات ركيك و جنون پيدا كردن و بي خويش شدن. دنبال دوچرخه دويدن فرسنگها بي توقف و خستگي. و پس از اتمام مراسم تا پايان عمر با روياي اين واقعه سر كردن ازدياد طلاقها جدايي دوست دخترها و پسرها به خاطر مقايسه ها و باقي . ماجرا. حالا اينجا چه اتفاقي ميفتد? در اصل همه چيز تقريبا برعكس اتفاق. ميافتد. جامعه نسبت به اينگونه عرياني واكنش منفي نشان ميدهد خوشايندش نيست اتفاقا معذب هم ميشود تنها تحمل ميكند. چرا كه در جايگاه اختيار و خود اگاهي قرار گرفته نه جبر و تقليد.
شنبه 28 خرداد 1390

ahmad qtr - قطر - دوحه
اوناي كه ضد حجاب هستند ايا راضي ميشن خاهرش و مادرش اينجوري سواره دوجرخه بشن
شنبه 28 خرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
Fereschteh.p - اتریش - وین تو که هرزه نیستی اینجا چه .. میکنی؟فکر کردی همه مثل خودت مریضن که از دیدن اینا لذت ببرن.. شما اسلامیا هستین که به هر کثافتکاری شکل شرعی میدین.
شنبه 28 خرداد 1390

*Fanoos* - ايران - شهميرزاد
karaji - سوئد - گتنبرگ خوب معلوم بود چي ميشد هيچ كس ديگه به مسابقه دو چرخه سواري نگاه نميكرد بلكه ...;)
شنبه 28 خرداد 1390

bookiak - ا - دبی
شمبليله - انگليس - لندن . ها ها ها ها وومیگن قراره دوباره بذارن
شنبه 28 خرداد 1390

sepehrazadi - ایران - تهران
دیگه شور آزادی و روشنفکری و... در آوردند .اه اه اه اصلا خوشم نیومد . بی فرهنگ ها
شنبه 28 خرداد 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
Fanoos - ايران - شهميرزاد جان ولي من فكر ميكنم معلوم نيست چي ميشد !! سالم و عريان فكري باشيم
شنبه 28 خرداد 1390

maryam-germany-71 - آلمان - برلين
زلزله چي شد پس? لختشو اينها ميشن زلزله اشو كشورهاي اسلامي ميگيره, عجبا !!!!!!!!!!
شنبه 28 خرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
یک سوال : در ایران عقده جنسی بیشتر هست یا در اروپا ؟!. لوول ..برید بابا خودتون رو مسخره کنید کار این بدبختها از عقده جنسی گذشته !...راستی یه سوال دیگه ..واقعا در اروپا رابطه جنسی با افراد زیر 18 سال جرم هست؟! ...پس چرا یه دختر 18 ساله در اروپا به اندازه یه پیرزن 70 ساله ایرانی تجربه جنسی داره ..به نظرتون تا قبل از 18 سال چند بار بهش تجاوز شده ؟!..پس این دولتهای اروپایی چه غلطی میکنند که اینقدر اونجا به افراد کم سن تجاوز میشه ؟!..لوول..در ضمن خیالتون راحت اگه این دیوانه ها در ایران هم بودند خیلیها از دیدن اونها حالشون بهم میخورد ..حالا هم خیلیها برای لذت بردن اینجا رو ندیدن فقط کمی خواستن به ریش بعضیها بخندند با اون فرهنگ مزخرفشون !..حالا جالبه بعضیها اسم این کار رو جسارت و شجاعت گذاشتن ..واقعا جالبه ! ..عجب شجاعتی !
شنبه 28 خرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
به دوروئي ها و بيماران جنسي اسلامي كه در هر حركت نمادين به هر دليلي به افكار زير شكمي اسلامي رجوع مي كنند به كامنت .. دقت كنيد!!!. باقلوا - ایران - ایرانشهر . منم خوشم نیومد ، شرم و حیا هم خوب چیزیه ، . ولی کلا این زنهاشون عجب هیکلهای ضایعی دارند ، سینه های صاف مردونه ، آخه کدوم مردی جذب این هیکلهای نتراشیده میشه ؟!. .
شنبه 28 خرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
Royan - آلمان - آلمان. بابا دلت خوشه!. کار اینا از مزاحم شدن یا نگاه کردن گذشته ..با یه سوت شب خودشون میان در خونه ات..لوول ..البته من بهت توصیه نمیکنم چون بعید نیست که خیلیهاشون بیماریهایی مثل ایدز داشته باشن..
شنبه 28 خرداد 1390

iranazadiran - ايران - تهران
*پسر شجاع* - ایران - تهران. راست ميگي تو ايرانحالشون به هم ميخوره براهمين اگهيه لحظه معطل تاكسي يا هرجاي ديگه يه خانم باشه انواع چراغ ددن ها متلك گويي ها ترمز زدنها پيشنهادها و هيزيها اجرا نميشود.اشتباه نكن اگر حالشان به هم بخورد از سر اخلاقو مردانگي نيستاز سر بي ريختي اندام شركت كنندگان است. اخه مردان ايراني با ان هيكلهاي نخراشيده چاقالو لخت گوشتالو و پشمو اخر اعتماد به نفس اند و خواهان باربي و سوفيالورن. بله ما زنان هم اززني كه دراين عكسها سينه هايش از بس شير داده مانند گاو شده حالمان به هم ميخوره يا از بدن زناني كه رن پوستشان رنگ گوشت ماهي يامرده است چه رس به مردان كه عملا مي خواهند تجربه كنند...
شنبه 28 خرداد 1390

iranazadiran - ايران - تهران
... هروقت مثل حضرت علي درجواني توانستي در رختخواب زني چون عاشه ر هنگاميكه همسرش سرش به راز و نياز طولاني باخدا بند است بدون حتي فكر خطا باشي به مرحله انساني رسيده و از صفات حيواواني فاصله گرفته اي . تا بعد برسيم به دينداري. به نظرم اين افراد توانايي و جسارت اين را حداقل پيداكر ده اند كه حداقل باعريان كردن خو. د نشان دهند همه چيز تنها به جسم ختم نميشود . تصور كن ي لامذهب بودي بدون در نظرگرفتن عتاب وعقاب. حاضربودي در اين برنامه شركت. كني? قطعا خير همانگونه كه بر رفتار نماشي خو صدها حجاب ميزنيم تا. واقعيت وجودمان مخفي بماند. اين شهامت مد نظرم است.
شنبه 28 خرداد 1390

kohsiyah - ايران - بجستان
امروز در نزديكي شهر ما 15 نفر به يك زن روستايي تجاوز كردند نظر شما در اين باره چيه؟ كاش همه ي مردم اون روستا لخت مي شدن ولي به كسي به زور تجاوز نمي شد .
شنبه 28 خرداد 1390

havoo - ایران - تهران
فرهنگ برهنگی........ برهنگی فرهنگی.........
شنبه 28 خرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
*پسر شجاع* - ایران - تهران وقتی اطلاعات غلط داری حرف نزن تو اروپا اگر یه دختر زیر 18 سال دوست پسر داره پسره هم زیر 18 سال است و یه مرد 30 ساله یا 55 ساله نیست اگر غیر از این باشه میشه سو؛ استفاده جنسی و مرد سروکارش با قانون و قضاوت هست , درضمن تو اروپا اکثر دوست پسرها و دوست دخترها سالیان سال با هم زندگی میکنند مثل ایران نیست که هر روز سراغ یکی نمیرن و کسی هم برای تو با یه سوت نمی دود مگر امثال فاطی کماندوها.
شنبه 28 خرداد 1390

کاوس - هلند - رتردام
دوست هلندی من ازم می پرسه "منظور از اینکه میگن اینها خوی حیوانی دارن چیه؟ من تو خونه ام حیوان دارم تو طبیعت هم که میرم با حیوان ها حرف میزنم اونها خیلی مهربون و بی ازارند. منظورشون اینه که این دوچرخه سوارها ادمهای مهربونی هستند؟". به او گفتم، انها که اینطور میگن نه حیونها را می شناسن نه این دوچرخه سوارو و نه خودشونو و نه هیچ وقت زحمت اینو به خودشون داد که ببینند چرا از حیوانات یک تصویر منفی تو ذهن شون جا گرفته. امیدوارم که بتونند از مغزشون بیشتر استفاده کنند. ظرفیت مغز ادم خیلی بیشتر از این ها است باور کنید. . حميد
يكشنبه 29 خرداد 1390

mashady - انگليس - منچستر
خيلي ها حتي ظرفيت ديدن ازادي را ندارند چه رسد به داشتنش . خلايق هرچه لايق .
يكشنبه 29 خرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
کاوس - هلند - رتردام. به دوستت بگو منظورشون اینه که اینها هم مثل حیوانات لباس ندارن !
يكشنبه 29 خرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
iranazadiran - ايران - تهران. بابا منکه شجاعت اینها رو تایید کردم!..به نظر من بیشتر از نشاند دادن هیکل بد فرم .نشان دادن قسمتهای اسمشو نبر خیلی شجاعت میخواد که از عهده هر کسی برنمیاد!..در مورد مردهای ایرانی که گفتید راستش فکر کنم کم لطفی کردید چون خیلی از پسرای ایرونی خوش تیپ و خوش هیکل هستند که سوفیا لورن ببینه عاشقشون میشه ...
يكشنبه 29 خرداد 1390

عرصه سیمرغ - ایران - تهران
کاوس - هلند - رتردام. به دوست هلندیت بگو امام ششم ما فرموده یگانه تفاوت بین انسان و حیوان شرم وحیاست که اینجا همان تفاوت هم برداشته شده!!!!!!!!!!!!!!!!
يكشنبه 29 خرداد 1390

behzad_78de - ایران - تهران
باز این دین‌فروش‌های حسود ریختن اینجا و بسیجی‌-بازی و چماق کشی‌ راه انداختند، خجالت بکشین، ایران رو ببین که دین توش ۳۱ سال حاکم، آنان خوش بخت تر هستند یا اینها؟
يكشنبه 29 خرداد 1390

آزاديخواه - ايران - تهران
خداييش شمارا به هر چيزي كه اعتقاد داريد كساني كه موافق اين حركت هستند آيا خودشان دوست دارند يا مي توانند جلوي دخترشان ..شان رابيرون آورده وهرروز ساعتي عريان پيش آنها بگردند يا امثال خانم fiminism ميتوانند اگر شوهركرده و پسر دارند جلوي فرزندشان ..سينه هايشان نشان بدهند و.. پيش پدر يا برادرشان ساعتي لخت باشند؟ ايراني بازي در نياريد ها فقط حقيقت رابگيد. درسته اكثرتان مخالف اين حكومت واسلام ودين و.. هستيد ولي اخلاق وحريم هم بايد حفظ بشه ونبايد كاري كرد كه به قوانين طبيعت بر بخورد. حتي در 2500 سال قبل در كتيبه هاي تخت جمشيد وبيستون و (كه به آنها اعتقاد داريد ومي پرستيد).. هيچ زن ومرد واسير وبرده ه اي رانمي توان لخت پيدا كرد چه برسد به بعد از اسلام. يك ذره به اصالتتان برگرديد.
يكشنبه 29 خرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
واقعا که چی؟؟؟همونطور که از وقاحت اون مرد 3زنه پناه بردم به خدا برای اینها هم :پناه میبرم به خدا......
يكشنبه 29 خرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
Royan - آلمان - آلمان. نه بابا ..یعنی اینا که اینطوری برهنه دارن دوچرخه سواری میکنن با یه سوت نمیان؟!..لوول..من که فکر میکنم هر کی برای این بیچاره ها سوت بزنه کلی هم ثواب کرده ! . چون دیگه خودشون راه افتادن تو محلات لندن !!. یکی 2 تا هم نیستند .دهها هزار هستند. که کلی شهر لندن رو آباد کردن ..البته میشه گفت خیلی از همفکرای اینها هم به دلایل مختلف ترجیح دادن که غایب باشن ..بابا جمع کن این حرفا رو که مثلا دوست و پسرها و دخترها چند سال با هم هستند !! ..اگه نخواند چند سال با هم باشند کی میتونه جلوشون رو بگیره؟!..تا اونجایی که ما میدونیم اونجا بخاطر اختلاف سر ظرف شستن همدیگه رو ول میکنن میرن سراغ یه سوژه جدید..لوول..
دوشنبه 30 خرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
Royan - آلمان - آلمان. 2) ادامه...در ضمن مطلبت در مورد قانون رابطه دخترهای زیر 18 سال با پسرهای زیر 18 سال خیلی مسخره هست!!..فکر کنم از اون قوانینی هست که باید در کوزه گذاشت آبش رو خورد..وقتی که رابطه جنسی افراد زیر 18 سال آزاد هست دیگه این مسخره بازیها چیه ؟!. چه تضمینی وجود داره که یک دختر زیر 18 سال حتما باید از یک پسر زیر 18 سال خوشش بیاد ..تا اونجایی که ما میدونیم دخترها از پسرهای هم سن و سالشون زیاد خوششون نمیاد در بیشتر موارد ترجیح میدن با پسرهایی که چند سال از خودشون بزرگتر هستند دوست بشن.
دوشنبه 30 خرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
برخی کامنتها را که ادم میبیند خنده اش میگیرد. از سویی میتوان دید چه اندازه برخی کاربران درون ایران عقب مانده و مانند ملاها می اندیشند. تازه دم از آزادی هم میزنند!! به شما چه ربطی دارد؛ سینه و شکم خودشان است خواستند نشان بدهند! وای که اسلام از دست رفت! تا زمانی که اندیشه هایتان همین است ملا هم از سرتان زیاد است.
دوشنبه 30 خرداد 1390

erfan_p0wer - ایران - قم
وای چه حرکت انقلابییی کاش تو قم هم از این مدل راهپیمائی ها بزارن نه.. راضیم راضیم.
دوشنبه 30 خرداد 1390

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
فال روز دوشنبه 22 دسامبر - 1 دی
دستگیری صد معلم معترض به اسلامی شدن نظام آموزشی در آنکارا.
راننده ای در فرانسه اتومبیلش را به رهگذران کوبید
اتاق فکر آمریکا تصمیم گرفت پیتزا را جایگزین آبگوشت کند
عکس جالب یلدایی بازیگر زن
کشف شکاف‌های امنیتی عمیق در فرودگاه فرانکفورت آلمان.
حمله یک مهاجم با شعار الله اکبر به سه مأمور پلیس فرانسه
التون جان با دوست پسرش ازدواج کرد
حق "پس دادن" عروس، امتیازی برای دامادهای مراکشی.
گزارش تصویری عکاس ایتالیایی از فرهنگ مصرفی در حال رشد ایران
پیشروی پیشمرگ‌های کرد عراق به سوی مرکز شهر سنجار
سخنان دادکان درباره فساد در مجلس و دولت: بابک زنجانی از آستین مسئولین مملکت بیرون آمد+ ویدیو
تصاویری از بهترین آسمانخراش 2014 با 800 درخت و 14 هزار گلدان در میلان
تولد دوقلوی به هم چسبیده در شیراز + عکس
بازخوانی یک گفت و گوی شیرین فوتبالی با مرحوم مرتضی احمدی:چه کتکی زدم به خسروانی تاجی!
"دولت اسلامی" ۱۰۰ عضو خارجی فراری را اعدام کرد.
استفاده از گنجشک‌های مُرده برای جلب محبت شوهر
کشته شدن یک مظنون به عملیات تروریستی در فرانسه.
برانکو در یک قدمی نیمکت پرسپولیس/ بازگشتم به ایران، بستگی به پیشنهاد نهایی پرسپولیس دارد
مرتضی احمدی درگذشت
هواپیماهای کارکرده افغانی در ایرلاین ایرانی+اسناد
استقبال آمریکا از تلاش سونی برای نمایش احتمالی «مصاحبه»
مردی مسلح در نیویورک دو مامور پلیس را کشت
عکس روز :"عکس سلفی " اختراع ایرانی هاست + سند
درسی که مسافران پرواز بغداد - تهران به ما دادند
آیا واگذاری مناطق حفاظت شده قانونی است؟
چای آری؛ چای قند پهلو نه!
هند بزرگترین موشک خود را به فضا پرتاب کرد
قانون های ساده برای پشت میزنشین ها
سرگذشت منتظری، آئینه‌ی قانون‌گریزی در جمهوری اسلامی.
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
وقتی سوال یک خبرنگار،پوتین را به خنده واداشت
زن راننده کامیون: من عاشق کارهای مردانه ام!
سوتی دادن پیرمرد در مصاحبه با صدا سیما در رابطه با کاشت تریاک
خروسی که به جای قوقولی قوقو , می خندد
مسابقه اسپاگتی خوری بین دو سگ خانگی
گزارش تکان‌دهنده از تولید "خمیر مرغ" در ایران.
از نزدیکی آمریکا و کوبا تا هشتگ همبستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
قلعه‌های پر رمز و راز اروپا از دریچه دوربین یک ایرانی.
تصحیح پارک اشتباه خودرو در یک ثانیه
استعفا و عذرخواهی عمومی مدیر "هواپیمایی کره" به دلیل تأخیر 20 دقیقه ای + ویدیو
مستند آبادانی ها و عینک ری بن
مهمانی یک گربه برای 13 سگ
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد (254+)
مرتضی احمدی درگذشت (230+)
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس (195+)
مستند آبادانی ها و عینک ری بن (119+)
سخنان دادکان درباره فساد در مجلس و دولت: بابک زنجانی از آستین مسئولین مملکت بیرون آمد+ ویدیو (118+)
۴۲ ماه حبس برای شکار پلنگ ایرانی (102+)
پیشروی پیشمرگ‌های کرد عراق به سوی مرکز شهر سنجار (97+)
وقتی سوال یک خبرنگار،پوتین را به خنده واداشت (93+)
سوتی دادن پیرمرد در مصاحبه با صدا سیما در رابطه با کاشت تریاک (88+)
استعفا و عذرخواهی عمومی مدیر "هواپیمایی کره" به دلیل تأخیر 20 دقیقه ای + ویدیو (82+)
زن راننده کامیون: من عاشق کارهای مردانه ام! (78+)
شب یلدای۹۳؛ به رنگ انار - عکس (76+)
"دولت اسلامی" ۱۰۰ عضو خارجی فراری را اعدام کرد. (76+)
رقصنده مشهور ایرانی پس از ۴۰ سال به صحنه بازگشت. (72+)
هواپیماهای کارکرده افغانی در ایرلاین ایرانی+اسناد (70+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.