صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت


عليرضا نوري زاده و سردار مدحي


جهت نمايش ويدئو در يوتوب اينجا كليك كنيد.

جهت دانلود ويدئو اينجا كليك كنيد.

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
یادش نمیاد بار اول که مدحی رو آورد میگفت این مدتها به من اطلاعات میداده و منبع خبریم بوده و کلی چکش کردم؟؟؟
دوشنبه 23 خرداد 1390

pouriya - ایران - رودسر
این مردک فرومایه مدحی از همان اول بوی گند و تعفن اسلام و ولایت میداد. به آقای نوریزاده که خطر مرگ از بیخ گوشش رد شد، نیز بارها و بارها در این مورد اکیداً گوشزد شده و اخطار داده شده بود. او می‌توانست هماکنون سرنوشت شومی‌ چون زنده یادان شاپور بختیار، فرود فولادوند، فریدون فرخزاد و و و که با همین حقّه به دام افتاده و جان باختند را داشته باشد. که برای جنبش بسیار گران تمام میشد. با تمامی احترامی که به آقای نوریزاده دارم، انتظار داشتم که ایشان به جای این همه ضدّ و نقیض گویی‌های کاملا آشکار مستقما و دلاورانه به اشتباه بزرگ و فاحش خود صادقانه تر برخورد میکردند.
دوشنبه 23 خرداد 1390

Enghelab - ايران - تهران
خودتي نوري زاده. ...خودتي. تهران
دوشنبه 23 خرداد 1390

bookiak - امارات - دبی
سلام آقای نوری زاده. شما توی این ویدیو دو پهلو صحبت میکنید, در بعضی جا ها قصد دفاع از مدحی را دارید و در بعضی موارد خوبیش را میگید بالاخره ما نفهمیدیم از نظر شما مدحی خوبه یا بد؟. ولی ظاهرا تناقضاتی در حرفهای دو طرف هست,, ( هم مستند الماسی برای فریب و هم ویدیو آقای نوری زاده)
دوشنبه 23 خرداد 1390

bookiak - امارات - دبی
البته من فکر میکنم همه به فکر خودشونن ,, هیشکی دلش به حال ملت نسوخته,, . شما میگین مدحی بدهکاره, هیچی نداره, از طرفی اون تو تایلند تجارت الماس میکنه!! شما میگین مدحی یه کیسه داره که همیشه همراهشه, و توش سنگای قیمتیه, ولی کسی اونا رو دیده که از این قلابیاست,, اگر اون تاجر الماسه, الماس قلابی رو قاعدتا تشخیص میده!! و اصلا چرا باید همه جا با خودش اینور و اونور ببره! . اگر مدحی قصد بر اندازیه نظام رو داره مطمنا فکری به حال امنیت خانوادش میکنه, اگر هم آدم نظامه پس خوب ملتی رو سر کار گذاشته
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
نوریزاده یکی از دلسوزان واقعی ایران است و از هر لغت حرفش میشه این رو حس کرد. هیچ وقت یادم نمیره در زمانی که احمدی نژاد تازه کاندید شده بود برای ریاست جمهوری میگفت این شخص ایران رو به نابودی میکشه. دقیقاْ حرفهایی رو زدن که امروز داریم میبینیم و کمتر کسی میتونست فکر کنه که احمدی نژاد یه همچین فاجعه ای هست. ایشون هم مثل همه ما انسان هستند و ممکنه اشتباهاتی هم کنند. از اینها گذشته با توجه به خبرهایی که شنیده میشه مثل اینکه واقعاْ مدحی در ابتدا رفته بود که بره اونور. اما نیروهای اطلاعاتی با یه کار تمام اطلاعاتی(تهدید دختر و خانواده و ..) تونستن به کمک امدادهای غیبی ایشون رو برگردونن و در اختیار بگیرن.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
اخه مردك حقير كه هميشه نشسته اي و چرت ميگي و هميشه ميگي لنگش كن و بيرون نشسته اي 80 يا 90 قرص ادم را براحتي ميفرسته سينه قبرستون.در ضمن مدحي اومده در تلوزيون خودتان سرويستون كرده حال كه دماغتون سوخته نشستي و ميگي دخترشو گروگان گرفتند.حالا هم كه سرتونو به سقف چسبانده هي بگو اينو دروغ ميگه اونو دروغ ميگه.منكه مدحي را نميشناسم ولي خوب ميدونم تو اخر پدرسوخته ها و دروغگوهائي.اي تف بشرف اونائيكه مثل تو نشستند و از بدبختي مردم نون درمي اورند.خدا لعنت كنه هر كسي كه به ملت ايران خيانت ميكنه.در ضمن اگر ميدونستيد داره چرت و دروغ ميگه چرا صداشو پخش ميكرديد.اي به پدر دروغگو لعنت.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

persiangulf_57 - انکلستان - همشایر
سلام و درود به همه دوستان . اگر با دقت با صحبتهای نوریزاده توجه کنید متوجه میشوید که هردو مانند هم هستند . 1 - میکوید همسر ودختر ان در ایران زندکی میکردند ولی در جای دیگر میکوید چون با خانواده بودند هزینه داشتند ( اقای نوریزاده شهرام همایون دوست شما بارها اعلام کردن که دختر ان در ایران زندکی میکنید با همسر سابقشان ) . 2 نوریزاده میکوید که من چند هفته با ان برنامه تلویزیونی داشتم و در جای دیگر میکوید از هفته چهارم یا پنجم فهمیدم چیزی برای کفتن ندارد (سوال ؟اگر فهمید چرا اعلام نکردید چرا با او ادامه داید چرا قبل از شو ایران شما که میدانستید حرفی نزید و چرا غیبت او را اعلام نگردید). 3- نوریزاده میکوید که تمام اسناد او جعلی و به ارزش بوده پس چرا همیشه با افتخار اعلام میکردید که خبر ها از دل سازمان امیت ایران به شما میرسد وبارها اسم محقق (مدحی) را اعلام کردید . .
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

persiangulf_57 - انکلستان - همشایر
4 - چرا مترسید بکوید که نفوذ کردن به دستکاه شما ها . 5- عاقل کسی است که شکست را قبول کند و از تجربه ان در پیروزی استفاده کند . 6- دوستان نظر شما ها محترم است ولی باور کنید اگر این تلویزیونهای خارج از کشور نبودند گشور15 سال پیش یعنی حداقل 2 سال بعد از جنک ازاد شده بود
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
اي نامرد من ويدئو مدحي را نديده بودم و همين الان ديدم.چقدر دروغ چقدر پستي تو ميگفتي ما از قلب امنيت نظام خبرها بما ميدادند و بدون اين شخص ما موفق نبوديم.و حالا ميگي كه اون دروغگو است?من نميگم مدحي ادم درستيه نه اصلا.ولي از اينهمه حيله و دروغگوئي شما حالمان بهم ميخوره.نكنه اين همه فيلم مصاحبه و همكاري دروغ بوده?نه نوري زاده تو خود درازگوشي نه ملت فهيم ايران.در اخر گور پدر تو و دولت ايران كه همگي يك پ..خ..ي..هستيد.ولي خودمونيم عجب بلوفي خورده نوري زاده و دوستان.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

ایران بانو - ایران - تهران
اقای نوری زاده امیدوارم که مطلب من را ببینی و بخونی .اما شما و امثال شما بهتر است که دیگر دست از این ساده باوری دست بردارید مشکل مخالفان جمهوری اس لی این است که به هرکسی اعتماد میکنند همین مقدار که الان داری بازهم پشت دوربین کامپیوتر داری برنامه اجرا میکنی برو خدارا شکر کن ..بله فریدون فرخزاد و شاپور بختیار و بسیاری از ازاد مردان ایرانی که سلاخی شدند هم چون فکر میکردند طرف مقابلشان را میشناسند و به انها اعتماد دارند درخانه به انها پناه دادند اما نمیدانستند که صبح فردا رانخواهند دید .اقای نوری زاده پاسدارهای دوریالی که به خواهر و مادر من و شما توهین کردند در اول انقلاب و سی سال خون جوانان ایرانی را در شیشه کردند چگونه میشود که یک شبه از ولایت وقیح دست بردارند .اینها فقط میخواهند که ثابت کنند قدرت ما خیلی بیشتر از شما خارج نشینان است میخواهند به شما بفهمانند که نگاه کنید ما اگر بخواهیم ریس سپاه را هم میتوانیم به خانه شما بیاوریم ..اقای نوری زاده اگر چه یکی از علاقه مندان شما هستم اما دلم به حال ساده انگارانی مثل شما میسوزد
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

mansourehtaghavi - ترکیه - ازمیر
این ملت ساده دل وساده لوح این نوری زاده را علامه دهر کرده بود.این مرد اصلا چیزی از سیاست وتحلیل آن بلد نیست.از این ور وآنور اطلاعات عربی جمع میکنه وتحویل مردم میده.گولشو نخورید.جیزی بارش نیست.نوری زاده فقط با حدسیات است وبس.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

Pezhman - اتريش - وين
آقاي عليرضا نوري زاده. درود برشما. سنگهاي قيمتي كه مدحي ميگفت حتما"پاداشي بوده كه بهش قول داده بودند.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

Pinokio_Pinokio - انگلستان - منچستر
ماه هیچوقت پشت ابر نمیمونه،،،آقای نوریزاده آخوند پرست،، بالاخره کم کم یه اتفاقاتی می‌افته تا چهره واقعی‌ شما هم، برای مردم آزاده ایران معلوم بشه.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
نوریزا باد این چیزا خراب نمی شه ایشان کسی است که همیشه این آخوند ها را کوبیده و پته شون رو رو آب ریخته .حالا اشتباه هم کرده باشه بشر جایز و اخطا ست . نوریزاده صداقتش را به مردم ثابت کرده است.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
سلام به دوستان من تازه تو این سایت عضو شدم.. یکسالی میشه به ایت سایت نیومدم دقیقا از زمان اوج اوج 22 خرداد به بعدچند ماهی میومدم اینجا ولی یه جوری گیر کرده بودیم که نمیشد..دلم واس این سایت تنگیده بود..فکر نمیکردم هنوز پابرجاست..موفق باشی اقای مدیر سایت..حالا هستیم خدمتون...با تشکر...
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
جناب دکتر علیرضا نوری زاده...همیشه تو صحبتا هاش میگه ایران خانه پدری اما افغانی اصل هست...خدا میدونه چند نفر از جوون های ایرانی رو تو لاین چند سال اخیر به طرف خودش کشونده بعد هم اونها رو به ایران لو داده..این هم از رسوایی سردار مدحی..همتون دستتون تو یه کاسست.یه روزی مردم ما شماها رو هم همراه اونایی که به ایران وایرانی خیانت کردندمیفرستند اونجایی که باید باشن..
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

*Fanoos* - ايران - شهميرزاد
درود بر دكتر عليرضا نوري زاده
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

maryam-germany-71 - المان - برلين
يك نمونه ديگه براي اينكه به اين حزب الهي هاي بوقلمون صفت نبايد اعتماد كرد,
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

IRmahdi - انگلستان - لندن
خاک بر سرت نوری زاده . حالا که همه چی رو شده و مثل ... تو گل موندی که دیگه چه.... بخوری تا بتونی این افتضاح رو درست کنی ، میای اینجوری ویدئو میدی که همه چیو از قبل میدونستی و داشتی فیلم بازی میکردی . بدبخت رو دست خوردی ، اینهمه سره مردم کلاه گذشتی یکی هم پیدا شد سره خودت کلاه بزاره ..
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

شمبليله - انگليس - لندن
مدحي و جنبش جمع ياران جمعي از سرداران و سپاهياني هستند كه جمهوي اسلامي از دور خارجشون كرده بود و تو بازي راهشون نميداد و اينها برنامه ريزي كردند كه خودشونو به اين وسيله كه اگر ما رو بازي نديد ما به گروه مخالف ميپيونديم . وقتي كار به جاي باريك كشيد جمهوي اسلامي هم تصميم گرفت كه فعلا اين گروه را تو گيمشون راه بده و اين كه اين مدحي يك نفوزي بوده تنها اسكيوزي بود كه ميتونستند بيارن . وگرنه هر سردار يا اطلاعاتي يا هر كس ديگري كه تو رژيم دستي داشته ميتونه همين كاري كه مدحي كرد انجام بده!!!! مثل روز روشن هست . ولي بايد گفت كه اين بازي هم خيلي زود تموم ميشه چون وزنشون سبك هست واينها بازندن! خودشون هم ميدونند. جاويد شاه.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
pesare_ironi69 - ایران - ایران- خیلی خوش آمدی .ولی اینکه میگوئید آقای نوریزاده افغانیست میشه بگید اینو از کجا فهمیدید و بیشتر توضیح بدهید.
سه‌شنبه 24 خرداد 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
با احترام به تمام نوري زاده دوستان. ولي نميدونم چه حس غريبي به من ميگه: اين مرد تمام نيست. و همه ميدونيد منظور چي هست . پس نيازي به توضيح هم نيست.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

morgan123 - امریکا - واشینگتن
لطفا نظراتی که سر تا ته فحش است را منعکس نکنید مانند نظر:(DKDK - دانمارک - اسلیس) زیرا نظر این افراد فایده ای بر هیچ کس ندارند البته انتقاد محکم و کوبنده حسابش فرق میکند
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
چه بيچاره شده ان مملکت . چه بد بخت شديم ما ملت . که بايد اينگونه نقالي ها از ادم هائي که سوابق انها مشخص و معلوم است بشنويم. يادم افتاد ايام تحصيلي .هر وقت کلاسي معلم نداشت مدير مدرسه حسن نامي را که نقالي را از پدرش در قهوه خانه اموخته بود بسر کلاسها ميفرستاد که نقالي کند و دانش اموزان سر گرم نمايد. عجب روزگار تکرار مکررات است . تمام حرف ها ايشان ارزش يک دسته تربچه را ندارد . حيف از ان وقت که صرف شنيدن اين اراجيف شد
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
pelleعزیزبادرود به تو ممنون از خوش امد گویی فکر میکردم کسی بهم خوش امد نمیگه...دوست خوبم نوریزاده از جانب پدری افغانی هست شاید تو ایران به دنیا اومده باشه.. امثال نوریزاده بودند که با تبلیغات فراوان تو رسانه های متاسفانه میلیونی مث صدای امریکا وبی بی سی ودیگررسانه ها هم سن وسالهای منو احساسی کردن وکشوندن تو خیابون ها بعد هم که دیدند مردم خواستشون فقط اصلاحات نیست اول موسوی پاشو عقب کشید بعد هم گروه های دروغین خارج از کشور که خودشون اسموشنو گذاشتن اپزوسیون درخواست نرمش مردم در خیابان ها شدند..دوست من روز دهم محرم 89 بود وهمیچنین روز دانشجو سال -89 که به قدری تو ایران اوضاع خراب شده بود که موسوی وکروبی از ترس اینکه مبادا کارشون یکسره شه اول موسوی اومد بیانیه داد که مردم به خیابون ها نیان بعد هم امنیت جانی مردم رو بهونه کرد.این طور اتیش مردم رو خاموش کردن خوشحالم که اصلاح طلبان رو کار نیستند چون ادم هایی هستند که نه تنها مرموزن بلکه متاسفانه سیاست مدارانی زیرک هستند و میتونند عمر این نظام رو بیشتر کنند...
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
امثال نوریزاده شهرام همایون اکبر گنجی محسن سازگارا اینها همه یه سرشون به جمهوری اسلامی وصله میان پشت تریبون از ازادی ایران و دموکرایس میگن اما در اصل (چون به خلوت میروند ان کار دیگر میکنند)...اکبر گنجی که دیگه اخرشه برگشته رسما تو بی بی سی گفته این نظام به هرحال در بین مردم ایران طرفداران زیادی داره..معلوم نیست منظور کثیفش چیه اینها هیچ وقت نمیتونن واس مردم ایران یاری رسون بشن مگه اینکه ملت دست از این زندگی خفت بار بردارن و اول با اتحاد کامل خودشون سرنوشت ایران رو رقم بزنن...انتظار نداشته باشن که کشورهای غرب ی مث امریکا فرانسه و اون انگلیس فریب کار بیان به داد ملت برسن چون دوره دوره ی لابی گری هست وجمهوری اسلامی وعواملش متاسفانه در خارج هم ثروت دارند هم نفوذ حتی تو امریکا بقیه که دیگه بماند...با سپاس
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

Pezhman - اتريش - وين
PARVANE1 - انگلستان - برنموث. گرامي ما ايرانيها ميشينيم كنار گودميگوييم: لنگش كن! مگر ميخواهيم دختر به نوري زاده بدهيم. خودمان كه نه سواد ونه شجاعتش را داريم.روي مين رفتن وتابلو شدن خطر جاني دارد.شما برو جلو ما بجاي نويسنده وشاعر وسياستمدار مسلط به زبان فارسي وعربي انگليسي وكه مدعي هيچ پستي ومقامي جز نوشتن مقاله در روزنامه اطلاعات نيست.به شما احسنت ميگوييم.بفرما اين گوي واين ميدان.عزيز بد بين نباشيد.اگر آقاي عليرضا نوري زاده كه رژيم ضحاك علي را در تمام مصاحبه هايش با رسانهاي عربي وغربي درهم كوبيده و رسوا نموده روزي روزگاري خواست رييس جمهور ويا رهبر شود برخلاف بنده شما درانتخابات به ايشان راي ندهيد.ما هر ايراني را محق به دخالت در سرنوشت ايران ميدانيم.مسائل شخصي هركس به خودش مربوط است.ايشان فعلا"در خدمت جنبش مردم است.طرد وكنار گذاشتنش از مبارزه عليه رژيم آدمخوار اسلامي,به صلاح نهضت دانشجويي وروشنفكري ايران نيست.عليرضا نوريزاده بارها جانش بخطر اقتاده.وجودش براي نظام اسلامي دردناك وايشان متخصص بي آبروكردن ملاهاي قشري است.بگذاريم خاري باشد در چشم ملاهاي كهريزكي.پيروز باشيد.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pouriya - ایران - رودسر
pesare_ironi69 - ایران - ایران - با خوش آمد به تو دوست عزیز، در مورد گنجی، سازگارا و شورای موهوم سبز امید که معلوم نیست سرش در جمکران است یا در بیت خامنه‌ای خونخوار کاملا با شما موافقم. البته در این میان نبایستی از نقش و فعالیتهای لابی های خائن به ایران و ایرانی کثیفی چون فرخ نگهدار، شیرین عبادی، هوشنگ امیر احمدی، نایاک و تریتا پارسی (بخوانید سلمان پارسی‌) بر حذر باشیم. در مورد پاسدار مدحی، نوری زاده دیگر ضدّ و نقیض گویی را از حد گذرانده و شنوندگان خود که یکیش من باشم را ابله فرض کرده. نوری زاده در این امتحان با نمره صفر رفوزه شد. در مورد شهرام همایون نیز پیشترها نظر مثبتی نداشتم ولی‌ در این اواخر و یا بهتر بگویم بعد از انتخابات ۸۸ مواضع او در مورد دموکراسی، ملی‌گرایی ، جنبش موسوم به سبز و حاکمیت حال و آینده در ایران را قابل مباحثه و تفکر میدانم. به هر روی این ما هستیم که تعیین کننده ایم و بایستی با مبارزه بر علیه مشی مماشات و سکوت و تز‌ مسخره و خائنانه بازگشت به دوره طلایی امام در استمرار بر مبارزه قهر آمیز و بی‌ امان بر علیه اشغالگران میهنمان کوشا باشیم.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
pouriya-ایران-رودسر-سلام به شما دوست عزیز... درسته یادم رفت اسم فرخ نگه دار و اون شیرین عبادی روبیارم.. شیرین عبادی که اصلا کم مونده بره تو دهن جمهوری اسلامی اخوند دستغیب رو پدر حقوق بشر جنبششون میدونن مگه میشه یکی ادم مذهبی اخوند بشه پدر حقوق بشر..اونم دستغیب که تو یکی ازفتواهاش خوندم تو ایام محرم اگه مردم سینه بزنن و از سینشون خون بیاد یا کبود بشه این حرام نیست..حالا این اخوند کم ریش میخواد بشه پدر حقوق بشر
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pesare_ironi69 - ایران - ایران
نمیدونم تو اون حقوق بشر از این چی دیدن که بهش جایزه صلح دادن.خدا به تیریتا پارسی هم تحفه دست محافظه کارها... اما در مورد شهرام همایون باید بگم که طرفدار نظام سلطنتی هست که موافی نیستم اما میتونه نظر خودشو داشته باشه این جرم نیست.. اما از اینکه در مورد ملی گرایی و دموکراسی حرف میزنه زیاد باور نکن اینم هفت خط تر از همه هست خیلی چیزها ازش میدونم ولی حیف وقت نیست بگم نمیشه-اما انقدر بگم تموم ارزش های ملی ما رو به حراج گرفته به بازی گرفته-امکان نداره اخر برنامش ده تا یا بیست تا پرچم ایران یا نقشه ایران یا اثار ملی ما رو نفروشه...خلاصه اینکه یکی نیست در این ناکجاباد دلش برای ایران بسوزه..
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
pesare- ironi69- با درود به شما دوست گرامی ، با نظر شما درمورد اصلاح طلبان موافقم ،منهم فکر میکنم مردم ما بدون آنها بیشتر به هدفهای خودشان میرسند چون وجود اصلاح طلبان مانند سدی در سر راه مردم است که مانع رسیدن مردم به آزادی و رهایی از این استبداد است.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

Majid-Tehran - ایران - تهران
این نوریزاده خودش دستش تو آخور اینها بنده! ما نفهمیدیم چطوری هستش که تموم این عوامل و اطلاعات چی های جمهوری اسلامی اولین بار سر از آخور ایشون در میارند!! .
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (212+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (148+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (130+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (107+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (93+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (84+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (82+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (75+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (71+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (69+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (67+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (53+)
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد (49+)
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود (48+)
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد (48+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.