صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
شرح و تصاویر ضرب و شتم مهدی کروبی و پسرش در ۲۲ بهمن ۸۸ شرح و تصاویر ضرب و شتم مهدی کروبی و پسرش در ۲۲ بهمن ۸۸

پنج‌شنبه 10 فوریه 2011 - 21 بهمن 1389
حسین کروبی در فیس بوک خود می نویسد "این روزها همه جا صحبت از ٢٢ بهمن و ٢۵ بهمن است. امروز صبح یاد ٢٢ بهمن ٨٨ افتادم. روزی که ما خانوادگی به همراه پدر برای شرکت در راهپیمایی ٢٢ بهمن به سمت فلکه صادقیه از منزل حرکت کردیم.


● اخبار ايران و جهان


شرح و تصاوير ضرب و شتم مهدي كروبي و پسرش در ۲۲ بهمن ۸۸

حسين كروبي

مهدي كروبي

مهدي كروبي

جرس: حسين كروبي در صفحۀ فيس بوك خود از حملات نيروهاي امنيتي و لباس شخصي ها به پدر و برادرش (علي) در جريان مراسم راهپيمايي ٢٢ بهمن سال گذشته نوشته و تصاويري از آثار ضرب و شتم وارده بر آنان را نيز منتشر ساخته است.

حسين كروبي در فيس بوك خود مي نويسد "اين روزها همه جا صحبت از ٢٢ بهمن و ٢۵ بهمن است. امروز صبح ياد ٢٢ بهمن ٨٨ افتادم. روزي كه ما خانوادگي به همراه پدر براي شركت در راهپيمايي ٢٢ بهمن به سمت فلكه صادقيه از منزل حركت كرديم.
يادم مي آيد وقتي پدر از ماشين پياده شدند با همراهي مردم مشتاق مواجه و پس از چند دقيقه بود كه نيروهاي امنيتي و لباس شخصي ها به سمت ايشان و مردم يورش برده و با هر وسيله اي اعم از باتوم و اشك آور و گاز فلفل سعي در متفرق نمودن آنها داشتند.
به ياد دارم در آن شرايط بود كه يك شهروند عادي سوار بر پرشياي خود كه به همراه همسرش بود، توقف نمود تا پدر را از آن شرايط خارج نمايد كه متاسفانه لباس شخصي ها نيز به وي، خانواده و ماشينش رحم نكردند و شيشه اي خودروي وي را شكستند!
در جريان اين يورش ها بود كه متاسفانه پدر به شدت از نواحي مختلف بدن همچون چشم، كتف و ران پا، دچار آسيب شديد شدند. ايشان تا چند روز پس از حادثه چيزي به ما نگفتند. به اميد آنكه درد بهبود يابد. تا اينكه پس از چند روز، پدر آثار حملات وحشيانه لباس شخصي ها را به ما نشان دادند! برايمان غير قابل باور بود
در آن روز يعني ٢٢بهمن سال قبل، برادرم علي كه او نيز مانند ما پدر را همراهي ميكرد، توسط لباس شخصي ها دستگير شد. در آن اتفاقات و شلوغي ها، اگر يكي از دوستان به ما اطلاع نداده بود كه علي را لباس شخصي ها گرفته اند؛ واقعا ما نمي دانستيم كه چه بلايي بر سر وي خواهد آمد! با اينكه از آغازين لحظات دستگيري علي؛ اطلاع رساني كرديم، ولي طي آن ۱٢ - ۱٣ساعتي كه علي در اختيار اين لباس شخصي ها بود، چنان رفتار شنيع و بدور از انسانيتي با وي صورت گرفت كه آثار جسمي و روحي آن تا مدت ها بود. با اين حال ما تاكنون از شرح آن وقايع فعلا چشم پوشي كردي.
٢٢ بهمن سال ۵٧ را به خوبي به ياد دارم. اما سال قبل طعم ٢٢ بهمن بسيار تلخ بود. البته تن پدر من به اين زخم ها عادت نموده و هميشه معتقد است كه زخم 
جسمي به مرور زمان درمان مي يابد، اما آثار زخم هاي روحي و رواني هميشه در كالبد جامعه خواهد ماند
khodesham - مجار - بودا
عيب نداره. فداي سرت. تازه بهتر كه كتك بخوره. عوضش از گناهاش بخشيده ميشه. من جاي شما بودم اين عكسهارو هيچ وقت نشون نميدادم. اين همه ادم واسه حرمت حرف پدرت و به اعتبار سخنش جان دان. سلامت روحشونو دادن يا مجروح شدن. خدا حافظ و نگهدار پدرتون باشه.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی
همین بود که موسوی همیشه می ترسید و هیچوقت پاشو از خونه بیرون نذاشت. موسوی عاقلتره. بیخودی میرفت احیانا اشتباهی یک باتومی میخورد که چی بشه؟؟
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

م ر - ايران - تهران
از ماست كه بر ماست
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

گل دختر عاشق رهبر - ایران - اهواز
خدا همه را به راه راست هدایت فرماید.انشاءالله کروبی هم به مسیر اسلام و نظام برگرده تا دیگه نه آشوبی درست بشه و نه فتنه ای و نه بدنش کبود بشه.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

dara20 - ايران - تهران
نوش جان شايد اينطوري ذره اي از عذابي را كه خودتان از طريق حكومت به مردم تحميل كرديد را بچشيد . نكند از وحوش رژيم كثيف اسلاميتان انتظار نوازش داشتيد? 30 سال به هزار و يك دليل واهي مردم بيگناه را دستگير و روانه زندانهاي هارون الرشيدي تان كرده و پس از مصادره اموال و پس از تجاوز جنسي و شكنجه هاي قرون وسطائي انها را ددمنشانه اعدام كرديد. لعنت و تف به رژيم كثيف و پليد اسلاميتان باد. نابود باشيد تا ان اخرين راس تان.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

iranesabz - هلند - امستردام
درود و سلام بر شيخ شجاع كروبي عزيز. براي هميشه نامت در قلب ميليونها ايراني مي ماند. زنده باشي مبارز دلاور لر.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

red.boy - ایران - تهران
اقای کروبی ملت انتقام شمارا گرفته و دو برابرش رو کف دستشون میزارن. یاحسین میرحسین یامهدی شیخ مهدی
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

vahid_ - انگلستان - كلاسگو
اينا كه چيزي نيست حاج اقا...يادت رئيس مجلس بودي هزاران ادم بي گناه قتل عام كرديد صداتونم در نيومد...حالا هيچ پست مقامي نداريد واق واق ميكنيد.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

zamanphp - ایران - اصفهان
شیخ عزیز امیدوارم خدا بهت عمر بیشتر بده تا سرنگونی این رژیم اضهالی رو ببینی
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

iranazadiran - ایران - تهران
شرم آوره دستت درد نکنه خامنه ای که خوب مملکتی درست کردی. فرق نمی کند این ضربه ها به کی و چگونه باشد که همه ی آن شرم آور است اما این مسائل اوج جنایت و فاجعه ای را که بر سر ایرانیان آوردید بیشتر باز تاب می دهد. در مورد کسانی که احتمال بر ملا شدن آثار جنایتتان به این وضوح هست اینگونه رفتار می کنید وای به حال ملتی که نه معروف و مشهورند و نه دستشان به جایی بند است. چه بسا خانم زهرا رهنورد که بارها مورد هجوم وحشیانه اراذل و اوباش خامنه ای قرار گرفت چه بسرش آمده ولی محدودیت هایی که برای یک خانم است مانع از درج عکس و غیره کرده. درود بر آقای کروبی و خدا را شکر که حداقل پسرتان از دست این دژخیمان نجات یافت تا داغی دیگر بر دلمان نماند و جوانی دیگر پر پر نشود. شرم بر ولایت قبیح.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

Nani2008 - انگلستان - لندن
آقاي كروبي! اين اعمال ضد و نقيض چه معني ميده؟ به رسميت شناختن و درخواست مجوز از دولت قلابي و شركت در راهپيمايي 22 بهمن، آيا اين كارها در شأن شماست؟ لطفاً سريعاً مواضعتون رو مشخص كنيد. هرچند بنا بر تجربه تلخ گذشته؛ اينبار چشم اميدمان به فرد خاصي نيست تا از آن بت و ديكتاتور درست كنيم.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

انوش مهندس - ایران - تهران
نمردیم و لخت حاج آقا رو بالاخره دیدیم
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

nazli_akrami - ایران - تبریز
آخیش دلم سوخت. دقت کنین از بس زیاد سختی کشیده آقا مهدی که الان تو سن 90 سالگی پوستش به اون زیبایی هست. ثانیا پسرشون یکم سخت بود واسشون فتوشاپ کار کردن یه سال طول کشید تا اینا رو آماده کنن و الان به صفحه فیس بوکشون بندازن. واقعا که//// مردم رو چی فرض کردی آقا مهدی///
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

a_bamdad - ایران - تهران
shabnam anti mammad! - استرالیا - سیدنی. حالا چه سلطنت طلب دگم چه بسیجی ساندیس خور.توفیری ندارین با هم
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

red.boy - ایران - تهران
dara20 - ايران - تهران _ ایشالله همچین کتکی نسیبت میشه هم خودت هم خانوادت تا نوش جان کنی و لذت ببری.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
vahid_ - انگلستان - كلاسگو...گل گفتی داش وحید...من همون اولش هم گقتم الان هم میگم این پیرمرد یه جاه طلب بیشتر نیست واز خود نظامه..اگه خطری برای نظام داشت خیلی راحت با باتوم که نه یه خودکار بیک میزدن تو سرش میمرد
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

iranesabz - هلند - امستردام
red.boy - ایران - تهران. سلام دوست عزيز. روز 25 بهمن موفق باشيد. يا حسين مير حسين.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
قابل تقدیر است که هر کس وقتی مسیر اشتباهی می رود به محض پی بردن به خطا تغییر مسیر بدهد. آقای کروبی و خانواده اش ایستادگی قابل تقدیری از خودشون نشون دادن و با توجه به اینکه ایشون اخوند هستند و این مملکت آخوندی اداره میشه بنابراین مقاومت ایشون مهم تر از مقاومت یک فرد بدون لباس مشخص است . فکر میکنم اگر از اول جنبش سبز اگر بجای موسوی ترسو و بزدل کروبی هدایت رو به عهده گرفته بود شاید حرکت مثبتی پیش می آمد
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

lidia - سوئد - گوتنبرگ
dara20_ ایران_ تهران. دمت گرم عزیزم، گفتنیها را گفتی، زنده باشی رفیق. مرگ بر کلیت جمهوری اسلامی با تمام جناحهایش
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
iranesabz - هلند - امستردام، red.boy - ایران - تهران، a_bamdad - ایران - تهران، و بلواستار و سایر سبزهای مقلد یک رهبر خاص سبز ! دموکراسی رنگ و مذهب و خط امام نداره. دست از بت پرستی بردارید و برای آزادی و دموکراسی مبارزه کنید. از خودتون دموکراسی رو شروع کنید.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

iranesabz - هلند - امستردام
Dionysos - فرانسه - پارسی . دوست عزيز. من هم مثل شما خواهان دمكراسي براي ايران هستم ولي در حال حاضر بقول مرحوم داريوش همايون به كسي كه فرزند خوانده خميني بود و امروز همراه مردم است بيشتر حرمت ميگذارم تا فسيل هايي كه سي سال در خارج نشسته و چرت و پرت ميگويند. باميد برپايي جمهوري دمكراتيك در ايران.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

dara20 - ايران - تهران
red.boy - ایران - تهران . تو اگر ... داشتی مانند همپالگیت مهران مدیری به خانواده مخاطبت توهین نمی کردی. به گمانم اخوندا به تو خوب رسیدگی کردند که از جرثومه های فاسد عمامه بسر دفاع می کنی و خودت بلا گردونشان کردی..
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

red.boy - ایران - تهران
hafeze shirazi - ایران - تهران _iranesabz - هلند - امستردام _ a_bamdad - ایران - تهران _ iranazadiran - ایران - تهران _ zamanphp - ایران - اصفهان _ درود بر شماها. دیدار به 25 خرداد. V V V V
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
Dionysos - فرانسه - پارسی / فقط بچه های سبز که بار اصلی مبارزه را بر دوش دارند تو را ازار میدهند چون مثل پلنگ صورتی با هر چیزی که رنگ سبز دارد مخالفی والا تنها چیزی که تو هیچگاه چیزی از ان نمیفهمی سیاست و میهن پرستی است.انجا که گفته بودی دوستی مرا نمیخواهی دیدم حالت مالیخولیایی خامنه ای بهت دست داده که همه چیز را اسلامی میبیند.من کجا تقاضای دوستی کردم ؟؟ ان روز که من با یک ادم مالیخولیایی در یک جبهه قرار گیرم پایان عمر من است.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
این چیزها در برابر اعدام و کشته شدن صدها هزار آزادیخواه بیگناه بدست امام عزیزت اصلا مهم نیست. نابود باد رژیم جهل و جنایت ولی وقیح
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

bavaffa - اذربيجان - باكو
اخ دلم خونک شد نمردیم کتک خوردن اخوند را هم دیدیم .احمدی در این ضمینه دوست دارم...تا نوبت اخوندای مفت خور بعد گور پدر اخوند وتازی.
پنج‌شنبه 21 بهمن 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
فریدون شیرازی - ایران - شیراز، آدم نادان اون کسی که مالیخولیا گرفته تو هستی که پلنگ صورتی رو به خامنه ای ربط می ده! دست از ژاژخایی بردار و دنبال رنگ سبز و شخص نباش. تو که سال پیش همه رو دعوت می کردی برن جلوی سفارت و دوستای خارجیشون رو هم ببرن چی شد که خودت نرفتی و فقط روی اینترنت نقش آدمای شجاع رو بازی می کنی؟! مبارزه برای دموکراسی در حرف نیست فریدون خان در عمل هم هست. تو جز فحاشی و تهمت زدن حرف دیگه ای هم داری که بزنی بفرما! تو هم یه شهروندی مثل همه ما. موسوی و کروبی هم شهروند ایران هستند و برتری به دیگران ندارند. قرار نیست همه مثل شما دنبال رهبر باشند و از تعصب بقیه رو به رگبار فحش ببندند. این کاری که تو می کنی اسمش لوطی بازی و جاهلی ست نه دموکراسی! آزادی رنگ و رهبر نمی شناسه شهروند ایرانی!
جمعه 22 بهمن 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
Dionysos - فرانسه - پارسی-تو واقعا به بوقلمون رو دست زدی.تو القاب نادانی خودت را هدیه نکن .خود شایسته ترینی.پرسیدی چرا سال گذشته من برای تظاهرات جلوی سفارت ایران نرفتم. چون وزارت امور خارجه اخوندها مثل پاریس هنوز در شیراز سفارت خانه نزده.تو گویی وارونه ادب یاد گرفتی و تفاوت فحاشی را با تمسخر نمیدانی.من به کسی فحش نمیدهم.اگر هم در کامنت من باشد حتما کامنت یکی از فحاشین را بدون هیچ تغییری کپی کردم و بین دو (())قرار دادم تا دیگران به تربیت خانوادگی اش پی ببرند.این جوابی که من به بعضی ها میدهم را جاهلی نمیگویند که اگر عینک ارغوانی ات را برمیداشتی میدانستی که انرا نقد میگویند ولی چون طرف فحش میدهد منهم او را به تمسخر میگیرم که اتشش میزند مثل تو که برنگ ارغوانی میسوزی.نقطه اشتراک من با کروبی و موسوی فقط شجاعتشان در پایداری و دفاع از حق مردم در تعیین سرنوشتشان است و من با خود پیمان بستم تا زمانی که پایداری کنند حمایتشان کنم.اگر خون ایرانی در رگهایت بود میفهمیدی.
جمعه 22 بهمن 1389

Dionysos - فرانسه - پارسي
فریدون شیرازی - ایران - شیراز، نادان تا کی می خوای جفنگ بنویسی و دم از ایرانی و غیر ایرانی بزنی. اون عربی که برای آزادی و دموکراسی مبارزه می کنه به توی سفارتی شرف داره. نوشته بودی سالهاست در خارج از کشور آواره ای! حالا شدی شیرازی؟! یه جای دیگه هم که نوشته بودی یه رفیق سفارتی داری که هر بار می ری اونجا برات آبجو می یاره! بابا فریدون اونی که ماههاست ارغوانی شده تویی نادان. برو این فیلمای موسوی و کروبی و سبز و زرد رو برای رفیق سفارتیت بنویس. اگه شجاعت و میهن پرستی برگشت به خط خمینی دجاله این شجاعت و اسلام زدگی مال خودت و رهبر شال سبزت آقای مثلا اقلیت صاحب آزمایش خون و ژنتیک ایرانی تا 70 نسل پیش!!! این بار ایرانیها دنبال دموکراسی و تغییر سیستم فاسد اسلامی هستند نه رای گرفتن برای موسوی! اینو به دوست سفارتیت بگو! نادان! این هم تعداد کمی از فحشهات و آواره بودنت در خارج!. http://www.iranianuk.com/article.php?id=43627.
شنبه 23 بهمن 1389

Dionysos - فرانسه - پارسي
فریدون شیرازی - ایران - شیراز، آقای رنگرز بیسواد فریدون بابا ما 4 نوع گروه خونی داریم و تا به حال هیچ شهروندی در ایران آزمایش تبار شناسی برای ثبت در شناسنامه نداده! اگه به قول خودت خونت یک قطره ناخالصی نداشت! تا حالا نسلتون باید منقرض می شد! معنای شجاعت رو هم فهمیدم! تمسخر عقاید دیگران از نظر تو شجاعته! قبلا می گفتی سالها برای یادگیری زبان بچه هات آواره ای و یه دوست سفارتی داری که همیشه می بینیش حالا چی شد از شیراز سر در آوردی؟! دروغ گفتن هم شجاعته؟! حکایت شجاعت جنابعالی و بقیه حکایت کبوتر با کبوتر باز با باز !
شنبه 23 بهمن 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
اخوند خوب اخوند مرده است
شنبه 23 بهمن 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
Dionysos - فرانسه - پارسي /نیک پیداست که ارغوانی میسوزی؟بالاخره بند را به اب دادی و عرب بودنت را ثابت کردی.تو البته همیشه به ارتباط نزدیکت با الجرائری و مراکشی های فرانسه افتخار میکردی ما نمی فهمیدیم که خون می طلبدت.خوب البته برای تو که بعنوان مبارز!! به فرانسه رفتی و استاد یار اکادمی سوشیال خور در فرانسه هستی قدری مشکل است که فکر کنی ادمهایی هم هستند که ممکن است با پول خودشان گاهی در ایران و گاهی مثلا در اروپا زندگی کنند وپول گدایی نخورند.ادمها به دو دسته سوسیال خور و وابسته به رژیم تقسیم نمیشوند.من هم مثل تو که خویشاوندان عربت را دوست داری طبیعی است که .. یک ایرانی را به تو و تمام دنیای عرب نمیدهم.یک کارمند سفارت کارمند ورارت امور خارجه است و مثل کارمند دیگر اداره ها ایرانی هستند و مثل بقیه ایرانیها خوب و بد دارند.هر کارمند دولت بسیجی نیست.فقط کسی که در ارتباط مستقیم با مراکشی های ارغوانی است این را نمیداند.واقعا که در جوابگویی بیمار گونه ات به فضاحت افتاده و مثل همیشه خودت را به در و دیوار میزنی.
شنبه 23 بهمن 1389

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
Dionysos - فرانسه - پارسي/واقعا که در جوابگویی بیمار گونه ات به فضاحت افتاده و مثل همیشه خودت را به در و دیوار میزنی.چیزی که من نمیفهمم تو که عاشق عربها هستی که دلیلش واضح است چرا یکباره با پیروز ساسانی به این سایت امدی چون شما ادمهایی مثل خالد ابن ولید و وقاص وغیر دارید.تو که بخیال خودت دانایی باید میدانستی ایرانیان به پرچم خود حساسند و پوزت را میزنند.راستی چرا اینبار ضجه های مظلوم خواهی نمیزنی و پاچه خواری دیگران نمیکنی.شاید حرکتهای مصر باعث شده فکر کنی عربها هم جزو ادمها حساب میشوند و نباید حمایت گدایی کنی سوشیال خور
شنبه 23 بهمن 1389

Dionysos - فرانسه - پارسي
فریدون شیرازی - ایران - شیراز، بنده به خاطر نمی آورم با توی نادان در مورد زندگی شخصی ام در فرانسه صحبت کرده باشم. این بهتانها رو هم طبق معمول چون کم آوردی پرتاب می کنی ! خودت اعتراف کردی که دروغ گفتی و در شیراز نیستی و از کارمندهای سفارت ایران در آلمانی. خوب من هم همین رو می خواستم چون یک جای دیگه هم وقتی صحبت از کارمند سفارت ایران بود تو به دفاع از اون برخواستی. سفارتهای ایران در اروپا مرکز جاسوسی و اعضای اونها به نظام وابسته ند. اونها کارمند معمولی نیستند. برای من مهم نیست ایرانی باشی یا نباشی اما گویی خودت در مورد ایرانی بودنت مطمئن نیستی که مدام در کامنتهات به هر طریقی خودت رو ایرانی جا می زنی و بقیه رو غیر ایرانی! حاجی ایرانی هم نباشی مهم نیست فقط آدم باش دروغگو!
يكشنبه 24 بهمن 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
تنها موضوع مورد علاقه فریدون بحث ایرانی و عرب و خون ایرانیه! هر کسی باهاش موافق نباشه ار نژاد عربه! اما نژاد فریدون به کوروش هخامنشی می رسه البته به گفته خودش کلاههای هخامنشی ! و از اقلیته اما اسم مذهبش رو نمی گه و تا به حال به تمام اقلیتها فحاشی کرده یا به قول خودش تمسخر کرده! رهبرش سیده و از تبار عربه! اما فریدون یک موی کارمند ایرانی سفارت رو به تمام اعراب نمی ده! قبلا آواره بود و سوسیال نمی گرفت حالا در شیرازه! هر فکری که در ذهنش بچرخد بدون سند و مدرک به اولین مخالف پرتاب می کنه! همه جدایی طلب و مزدورند الا فریدون که کارمند سفارته و میهن رو می پرسته ! مخالف الله هست اما هر بار کسی از الله بد بگه اونو به نژاد پرستی متهم می کنه! کمترین فحشش بوقلمونه بعد انتظار احترام داره! مخالف نظامه اما پیرو خط خمینی در راه موسویه! پدیده ایست این فریدون!!!! مبارک سبزها باشه عجب مبارزی!
يكشنبه 24 بهمن 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
وزیر دفاع: دولت لبنان با کمک نظامی ایران موافقت نکرد.
فرود اضطراری هواپیما بخاطر دعوای زنانه
شب یلدای۹۳؛ به رنگ انار - عکس
۴۲ ماه حبس برای شکار پلنگ ایرانی
آیا دبیرستان های سپاه باز می گردند؟
وزیر دفاع: ایران چهارمین قدرت موشکی جهان است
لایحه ممنوعیت ابزار «جمع‌آوری پنهان اطلاعات بدون مجوز» به مجلس رفت
پیشنهاد کره شمالی برای همکاری با آمریکا درباره حمله سایبری به سونی
پشتیبانی شورای مرکزی یهودیان آلمان از شهروندان مسلمان این کشور.
«در واکنش به راکت‌پرانی»، اسرائیل غزه را بمباران کرد
آمریکا یک زن مسئول اصلی برنامه‌ شکنجه ‌در سازمان سیا.
نامه ابراهیم یزدی به وزیر اطلاعات درباره خط مشی این وزارتخانه
مرور روزنامه‌های صبح تهران - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس
شروع بررسی حساب های مالی فدراسیون/ ابهام 300میلیاردی در مورد درآمد 50 میلیاردی!
قاتل باجناق آزاد می‌شود
بلاتر: فیفا در میزبانی جام‌های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ تجدیدنظر نمی‌کند
بازاریابی بیمه‌نامه‌های خودرو با جعل‌های ماهرانه
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
موافقت فیفا با انتشار یافته‌های گزارش فساد گزارشگر مستقل
دلـمه کادایــف
آشنایی با نکاتی مهم درباره خرید و انگل‌زدایی سبزیجات
هفت ماده غذایی روزمره که سمی هستند
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد
باز شدن قفل در 'خانه پدری'؛ پایان ۴ سال کشمکش بر سر ۱۰ دقیقه؟
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
مستند آبادانی ها و عینک ری بن
مهمانی یک گربه برای 13 سگ
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند
رقصنده مشهور ایرانی پس از ۴۰ سال به صحنه بازگشت.
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد
تحولات خاورمیانه در سال ۲۰۱۴ به روایت تصویر.
"ساینس" ۱۰ موفقیت علمی سال ۲۰۱۴ را انتخاب کرد.
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (408+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (224+)
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس (167+)
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد (159+)
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست (141+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (124+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (122+)
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش (97+)
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد. (78+)
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند (69+)
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد. (63+)
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود (59+)
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد (59+)
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد (56+)
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد (56+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.