صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت


سخنان رضا و فرح پهلوي در مراسم يادبود شاهزاده عليرضا پهلوي


جهت نمايش ويدئو در يوتوب اينجا كليك كنيد.

لينك دانلود

http://www.youtube.com/watch?v=LG7ov66Qz6Q


جهت نمايش ويدئو در يوتوب اينجا كليك كنيد.

لينك دانلود

http://www.youtube.com/watch?v=azOnrwRvU2k

Pezhman - اتريش - وين
تسليت به شهبانو فرح نيكوكار وخانواده اش.اميدوارم غم آخرتان باشد.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

msforugh - ايران - تهران
ببين چي داديم چي گرفتيم. فقط حيف كه قدر ندونستيم .
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

dentist_amir - انكلستان - لندن
اين عزا بود يا عروسي?
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

pashmakjon - آمریکا - علمو
اللهی قربون همتون برم بینهایت دوستتون دارم چرا؟چون بهترین خاطرات زندگی من متعلق به زمان شاهنشاه عزیزم بود،،،روحت شاد ای عزیزم،،،،،لعنت به روحت خمینی.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

odin - بلژيك - انتورپن
از اعماق قلبم بشما مادر گرامی و ابروی ایرانیان تسلیت میگم. خوشا بحال مادری که چنین فرزندی داشته و خوشا بحال بانویی که اینچنین مورد مهر و محبت دوست و دشمن در دنیاست. شهبانوی عزیز دنیا شما و رژیم ملاهای جانی و خانواده ها و فرزندان فاسد انها را دید. شهبانوی عزیز دنیا قضاوت میکنه. مردم بی اختیار شما رو با اینها که شب و روز از شما و خانواده شما با تمام تبلیغاتی که میکنن مقایسه میکنه و به بلاهت ایرانیها میخنده، که چطور تونستن ان کار را با شما بکنن و چطور میتونن این کلمات و حرفهای زننده را در مورد انسانی مثل شما بزنن.شما در همه سخنرانیها و صحبتهات ملت را بخشیدی، اما این خود ملته که نمیتونه خودش رو ببخشه.اگر این رژیم ذره ای شرف داشت و ترس از مجازات و انتقام ملت را نداشت سالها پیش ملت از دست دزدهای این رژیم رها شده بود.با دروغ امدند. با دروغ ادامه میدن. و نهایتآ همین دروغهاشون کار دستشون میده و سرنگونشون میکنه.علیرضا همه را در سوگ فرو برد. تسلیت به شما و همه خانواده ها.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

behnam2009 - انگلستان - لندن
فرح پهلوی به گردن زنان ایرانی خیلی حق داری. حیف حیف
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

nooshin tehrani - ايتاليا - رم
بعضی‌‌ها دکتر بعضی‌ میکنند اینا شاه و فرح بازی. دیدید چند دقیقه طول دادند تا روی صحنه بیان. دلشون خوشه که هنوز شاه و شهبانو اند. مساله اینه که اینا انسان نیستند. رضا در سخننش از تعطیلات کیش، نوشهر، سوئیس و...............صحبت میکرد ولی‌ نمیدونه یا نمیخواد بدونه که زمانی‌ که اینها به تعطیلات می‌رفتند تو همون کیش و نوشهر مردم نون نداشتند بخورن. و کلمه تعطیلات در فرهنگ لغتشون وجود نداشت.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

tamoz - انگليس - نيوكاسل
روحش شاد
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

zan zalil - ايتاليا - رم
روحش شاد و يادش گرامي.من از دور دستهاي اين مادر داغ ديده را ميبوسم.و به او ميگوييم ما ايرانيان همه فرزندان شما هستيم.اگر ما در حال حاضر حس ارياي و ايراني داريم از وجود شما خانواده گرامي ميباشد.وبا تشكر از شما بدليل بالا بودن فرهنگ ايراني كلاس ايراني در جهان.من كسي هستم كهدر دوران سلطنت زاده نشده بودم اما ارزش و كمال شما را با ديدن كشورهاي بادشاهي.سويد دانمارك انگليس اسبانيل و و و حس ميكنند.من را اگر بچه انقلاب ميناميدند.اما اكنون خس و خاشاك نامند.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

احتراز - آلمان - دورف
ولایت فقیه قدیمی‌
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

سمندر - ايران - تهران
روحش شاد..
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

victor17 - بلژيک - بروکس
جونه من قشنگ دقت کنيد . هنوزم همون اخلاق گند . شاهو شاهزدگی رو دارن . بابا جم کنيد بريد جونه مادرتون.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

yasamangoleziba - ايران - تهران
عزيز دلي شاهزاده رضا و شهبانو فرح. غم اخرتون باشه.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

hashamdar - ايران - تهران
خدا رحمت كنه شاهزاده عليرضا پهلوي.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

markopolo vic - استراليا - ملبورن
شب بود و شمع بود و غم بود و من. شب رفت و شمع سوخت و غم موند و من. روحش شاد.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

shirmardan - ايران - تهران
روحش شاد..................
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
خدا رحمتت كنه علي رضا كه نام سرور تمام عالم حضرت علي ونام عزيز حضرت رضا بهمراه داشتي اشك اين مادر داغديده و پسرش شاهزاده رضا پهلوي اشك ما رو هم دراورد در اسلام ميگن خودكشي حرام است ولي داغي كه اين خانواده ديده مگه راهي جز خودكشي ميذاره اميدوارم بقل برادرت شاهزاده رضا پهلوي از اين به بعد زندگي ارامي داشته باشي.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
روحش شاد و جاويد شاهنشاه
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

katrina - اسكاتلند - گلاسگو
nooshin tehrani - ايتاليا - رم-اينقدرچرت وپرت نگوبيسواد..قربون انتري نژادبشي!
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

khosh bavar - ايران - يزد
شهبانوي هميشه مهربان و هميشه زيبا, از صميم قلب باز به شما " شير زن " ايران و خانواده محترمتان تسليت عرض ميكنم كه اميدوارم اين حادثه اخرين غم زندگي شما و ما مردم ايران باشد. روحت شاد و بدرود اي فرزند مظلوم ايران !
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
آخه این سوت و کف زدن ها و بوس فرستادن ها!! تو مراسم یادبود علیرضا چه معنی داره!؟؟ مگه کنسرت گوگوشه!؟ طفلی علیرضا پهلوی که تو مراسم یادبودش ازش سوء استفاده ابزاری شد!!
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
حالا صدیقی آخوند بی سواده و فرق رایانه و یارانه را نمی دونه. شما که شاهزاده هستیدن چرا بی "اقرار" باید بگید که.. مردم حاضر هم که سنگ تمام گذاشتند. چنان برای سخنرانی شاهزاده سوت بلبلی و کف زدند که برای کنسرت جوادیساری هم این قدر نمی زدند.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

feminism - انگلستان - لندن
اي شاه بانوي نيكو كلام و بزرگوار ,اي مادر والا مقام و شكيبا , مرواريد غلطان اشكهايت به روي چهرۀ زيبا و محزونت چشمان ما را نيز اشك آلود كرد. اي مهربان, شوكت ,عظمت, خضوع و فروتني ات در بيان احساساتِ گوناگون هموطنانت ستودني و قابل تمجيد است . سايۀ پُر مهرو محبتت همچنان گسترده باد . بار دگرصبرو شكيبائي برايت آرزومندم . به اميد آزادي ايران
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

fargam - اسكاتلند - گلاسگو
اينجا مراسم ختم بود..يا مهماني.? چه سوتي ملت ميزدند.واقعا كه..!اسكاتلند
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

mashady - انگليس - منچستر
انسان انسانه . مادر مادره . داغدار ديدن هر مادري غمگين كنندست خيلي از مادرها داغدار فرزندشون شدند. چه فراوان مادراني كه شاه داغدار كرد و كسي نديد و فيلمي هم تهيه نكرد
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
با اینکه در آلمان بیش از صد سال است که دیگه سیستم شاهنشاهی وجود نداره هنوز بازماندگان آنها را به اسم پرنس صدا میکنند حتی کسایی که شاهزاده های درجه سه ن چهار بودن ولی ما با اینکه سی سال بیشتر از پایان حکومت شاهنشاهی نگذشته یک کلمه شاهزاده رو انگار زورمون میاد بگیم
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
درود بر تو بانوی مهربان و زنده یاد فرزند غیورت. و خاک صد عالم به سر اراذل اوباش رژیم که ذر این سایت لجن پراکنی میکند و ننگ و نفرت بر عنقلاب 57 که ملتی را رو به زوال روحی و جسمی برد.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

katrina - اسكاتلند - گلاسگو
جاويدپادشاه ايران زمين رضاپهلوي پاينده بادايران زمين..
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

feminism - انگلستان - لندن
nooshin tehrani- ايتاليا, سركار اگر غبار ِجهل و ناداني گوشتون رو خاكستري نكرده بود و اگر شنوائي تون ايراد نداشت حتمأ متوجه ميشدي كه شهبانو فرح به سخن هموطني كه گفته بود "گرچه من از زمان پدرش آزرده خاطر هستم ولي از مرگ شاهزاده غمناك" هم اشاره كرد بيانِ اين مطلب براي يك مادر داغدار و همسر از دست داده بسيار سنگين و غير قابل تحمل ميباشد امّا بزرگ بانوئي چون او با فروتني از چگونگيِ احساس ِ شخصي كه مخالف همسرش بود نيز ميگويد. سركار كه استاد جامعه شناسي هستيد چاره اي برای اجتماع آشفتۀ فعلی ایران کرده و تدبیری كنيدبرای پدران و شوهراني كه دختران و همسران خود را وادار به تن فروشی و روسپی گری كرده تا خوراك گرد سفيد شان مهيا شود. عينكت بلورينت را عوض کن تا شايد قعر ِواقعیتهای تلخ و زنندۀ جامعۀ طاعون گرفته ایران زمین را ببینی .البتّه یا میدونی و یا نمیخواهی که بدونی .
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

Esfahan_20 - ايران - اصفهان
واقعا بايد به ان بيسوادهاي كه ضد شاه و خانوادش نوشتن بايد كفت حقتون اخوندهاست و حكومت تجاوزكر اسلاميست
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

bluestar - ایران - تهران
هنوز پلیس و دادستانی بوستون رسما خودکشی را تایید نکرده اند. وصیت نامه علیرضا پهلوی منتشر نشده است. بر خلاف آنچه گفته شد. علیرضا پهلوی نه با تفنگ شکاری بلکه با گلوله کلت کشته شده است. با شگفتی بسیار وقتی پلیس با جسد او رویارو می شوند می بینند که کلت در دست اوست و انگشتش هم بر روی ماشه. اتفاقی که بسیار نادر است و معمولا پس از خودکشی عضلات دست رها و سست می شوند و کلت بر زمین می افتد و...ابهام ها یا تردیدهایی که ممکن است پاسخ داده شود و یا برای همیشه باقی بماند.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

sankari - فنلاند - تامپره
victor17 - بلژيک - بروکس . تو حرف نزني سنگين تري.....
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

danial nabi - سوئد - استكهلم
. برويد خود را اصلاح كنيد .در خانواده اي كه 2 خودكشي دارد ارزش حرف زدن راجبشان وقت تلف كنيست.ابرو نداريد حيا نداريد شما .
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
mashady-انگلیس منچستر/حرفت طلا.کو گوش شنوا.یکی نیست ازاین هموطنان که ابرازناراحتی کردن ازمرگ اون پسرشاه گور به گورشده بپرسه اینهاباپول چه کسانی دارن زندگی شاهانه میکنن که ازبس خوشی زده زیردلشون خودکشی میکنن.ایا همین فرح حصارکی نمیدونست شوهرپست فطرتش چه میکنه.خودش باهاش شریک نبود؟اینهمه کتابهادرباره جنایات پدروپسرنوکرانگلیس نوشتن شماهاخودتونوبه کوچه علی چپ زده ایدیاواقعا.........هستید.بعضی ازاین کامنت نویسها شبها گرسنه میخوابن توغربت . اما اینجاادعای عجیب و غریبی ازخودشون درمیارن.پس تا میتونید بادزدان بیت المال ابراز همدردی کنید.خودتون هم میدانیددست آخرچی تو کف دستتون میزاره این شهبانوی عزیزتون.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

hamina - هلند - دلف
بانو ما هستيم . .
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
nooshin tehrani جزو انها بودي كه خبر داري ? تمام دنيا فقر داره و فقير هست ! ايا فقط ايران فقير داشته ? ايا در تمام كشورهاي جهان اول ومدرن يا همون رم كه شما هستي پرازفقير و دزدهايي كه ازفقر دزدي ميكنند نيست ?ايا با انقلاب شرم اورتون فقر رو ريشه كن كرديد در ايران ? يا اتشي بيشرمانه به ايران زديد كه نه اسكندر مقدوني نه اعراب پا برهنه زدنند !
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

saman911 - ايران - تهران
پسرم و خیلی‌ دوست داشتم نقطه!!??.و خیلی‌ مهربان بود نقطه!!?? و من عاشقش بودم نقطه!!?? حالا یک بیت شعر می‌خونم علیرضا از قفس پرواز کرد بقیش چیه نمیتونم بخونم !!??چاب لوسان و بادمجان دوره قابچین‌ها دست و سوت میزنند انگار آمدند کنسرت!! فرح چهار کلمه صحبت کردن درباره پسرش بلد نیست داره روخوانی می‌کنه واقعا عجب احساس مادرانه‌ای داره!!??
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
nooshin tehrani - ایتالیا - رم نوشین اخوندی ساندیسی مجاهد خلق یا هر ... دیگه یاد بگیر به هر عقیده و تفکری احترام بذاری و اینها داغدیده هستند یاد بگیرید به خانواده داغدار احترام بذارید.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

saman911 - ايران - تهران
mashady - انگليس - منچستر .درود بر شما,واقعا چه مادرهايي را اين پهلوي ها داغدار كردند,ولي كسي نبود فيلم بگيره.خيلي ها رو شكنجه دادند و در زير شكنجه جان دادند.چوب خدا صدا نداره...!!??كه به اين روز افتادند.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

rad - انگليس - ليدز
غم اخرتان باشد اي بزرگان ايران زمين.اي مهربان مادر من بميرم غم تو را نبينم.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

OnLine. - ايران - تهران
عوض اينكه سكوت اختيار كنن توماتم عليرضاي عزيز .احمق ها سوت ميزنن و دست ميزنن,واقعامتاسفم واسه اوناي كه همچين خريتي كردن,شهبانوي عزيز من رو در غم خودتون شريك بدونين. من حال شما عزيزرو درك ميكنم. چون اين مسئله واسه خودمون پارسال اتفاق افتاد,ومن هنوز درناباوري برادر عزيزازدست رفتم تو غربت هستم كه بايد غم سالگردشو درهمون ناباوري برگزار كنم.وهنوز درماتم برادر دسته گلم كه همچون عليرضاي شمابود هستم,باز از صميم قلبم به شماوخانوادتون تسليت ميگم.شهزاد
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

gol_gisoo - هلند - اترخت
اي بابا 30 سال عمر نازنينم رفت همچنان با خاطرات زندگي مي كنيم.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

lidia - سوئد - گوتنبرگ
خرافاتی و مذهبی
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

shekamo - نورو - اوسلو
من هنوز غمگينم وبرايم كمي مشكل بود اين برنامه وقتي رضا پهلوي چنان اصلاح كرده امد روي صحنه خيلي جا خوردم مگر نبايد ريش بذاره?ولي من كيم و ايا غم و اندوه با ريش و يا اصلاح كمتر يا بيشتر ميشود?
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

vahid4414 - امارات - دبي
اينا اگه چيزي حاليشون بود نميزاشتن ملاها سركار بيان
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

shekamo - نورو - اوسلو
من هنوز غمگينم وبرايم كمي مشكل بود اين برنامه وقتي رضا پهلوي چنان اصلاح كرده امد روي صحنه خيلي جا خوردم مگر نبايد ريش بذاره?ولي من كيم و ايا غم و اندوه با ريش و يا اصلاح كمتر يا بيشتر ميشود?
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

MNS - امریکا - مورگن هیل
saman911 - ايران - تهران شما مثل اینکه هیچوقت داغدار نبودی و بغضی توی گلوت نبوده که نتوتی حرف بزنی و وجلوی گریه ات را بگیری. همین چند کلام را هم گفتن سخت است . در ضمن ای کاش شاه همه ضد ایرانی ها را اعدام میکرد که ملت اینطور اسیر این دیو صفت ها نشوند چیزی را که شاه توی خشت خام میدید کوردلان هنوز هم توی اینه نمیبینند
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

manenarenji - المان - اسن
nooshin tehrani - ايتاليا - رم تو الاحساب برو يه ليوان اب يخ بخور مثل اينكه جوش اوردي.بنده خدا مسافرت شمال كه اون زمانا كار همه بود شايد تو لياقتت همين جمهوري نجس اسلاميه كي ميدونه.victor17 - بلژيک - بروکس يادت نره هنوزم شاه و شاهزاده ان.البته از كوري چشم نظر تنگان.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
احتراز - آلمان - دورف. تو که با ولایت فقیه علی چلاقه حال میکنی یعنی مدرنتری
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
1-- زیتون بهبهان - ایران - بهبهان ...برو آقا جان خجالت هم خوب چیزیه! اگه ما ایرانیها را در این کشورها حرمت و عزتی میدهند بخاطر نام پر افتخار این خانواده و گذشته های خوبی که ایران و ایرانی بجا گذاشته هست . آلمانیها چقدر از شاه تقدیر می کنند. آقایان و خانمهای مسن روسی که شاه را بخاطر میارند میگن او برای یهودیهای دنیا (سیروس )کورش بود. از خوش تیپی ,انضباط , مردم و میهن دوستی شاه فقید چه تعریفهایی که ما از آنها می شنویم . ترکهای ترکیه در آلمان واقعا از دوستداران خانم شهبانو هستند . هیچکس تا حالا نتونسته حتی یک کلمه منفی راجع به شهبانو فرح بگه یعنی نداشته که بگه. حالا مموتی تو چی ؟ از این میمون دنیا متنفره. نه که الان تو ایران گرسنه نیست؟ من حتی یکبار هم نشنیده بودم در آن زمان کسی از فرط نداری کلیه اش را بفروشه ! یارانه تعیین کرده که خانواده ها را به جون هم بندازه تا خودشون مشغول چاپیدن باشند!
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
saman911 - ایران - تهران ساندیس خور رژیم زمان شاه چهار تا مجاهد تروریست گرفتن کردن زندان و همین علی چلاق رهبر دیکتاتور خونخوارت تو زندان راحت حبس اش کشید و اون موقع که زندان بود هیچ وقت تو خواب نمیدید بشه رهبر این مملکت و نایب امام زمان ولی شاه معرفت داشت این اراذل را اعدام نکرد سندش هم منتظری و کروبی که گفتند صد رحمت به زمان شاه خلاصه ولی رژیم خونخوار تو همه را کشت مجاهد و سلطنت طلب و..... تو میخوای با جنایتهای این رژیم مقایسه کنی که حالا نوبت پایه گذارهای خود رژیم رسیده رفسنجونی.موسوی و کروبی پس ..ببند و تو و اون جاسوس اشغال مشهدی در مورد عزادار کردن ضرضر نکنید.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
زیتون بهبهان تو برو ساندیست رو بخور کسی به اندازه اون خمینی گور به گور شده ودار و دسته اش ایران و ایرانی رو قتل و عام نکرد وبه تاراج نبرد اموال ایران رو اینها اگه خوردنند اسمشون شاه و شاهزاده بود نه اخوند بوگندوی شپشو نوحه خون سر قبر حروم لقمه بیسواد که ایران وبه خاک سیاه کشاندند !
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

pelle - سوئد - استكهلم
dentist_amir - انکلستان - لندن. اون تصویری که ازغزاداری تو کله تو است ،فقط مخصوص تازیها و آخوند شپشوهاست که با تو سر زدن و زنجیر زدن وپاره کردن خشتکشون تظاهر به عزادار بودن میکنند در حالی واقعا دارند عشق و حال میکنند. عزاداری برای برادرن بسیجی و فاطی کوماندوها معادل دیسکو است .
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

DARYA_R - انگلستان - ليورپول
mashady , saman911, زیتون بهبهان . متاسفم که باید بگم چقدر شما سه نفر ... که هنوز نمیدونین خداوند اینقدر مهربان و بزرگوار که انتقام خطای کسی رو (اگر خطایی وجود داشته باشه ) از کس دیگه ای نمیگیره . خدای شما نفرین شدگان همانند خودتان حقیر و بینواست .
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

iranazadiran - ایران - تهران
روانش شاد یادش جاودان. کسانی که متاسفانه هنوز چشمتان را به روی حقایق بسته اید و بدون در نظر گرفتن جنایات عظیم این رژیم و تازه نگه داشتن آنها به خاطر نجات ایران و ایرانی هنوز دست از عملکرد خیانت آمیز خود بر نداشته اید. هزاران سیاست ظاهر و پنهان از سوی حکومتهای دنیا بر سر ملت خود و دیگر ملتها آمده و با گردن افرازی به روی خود نمی آورند اما شما ببینید کجای کارید سی و دو سال است که ایران را به عزاخانه و ماتمکده از هر نظر تبدیل کرده اید هنوز دست بردار نیستید. این انرژی نامیمون و بدشگون را برای حکومت آخوندیسمی بگذارید که تمام اعمال شیطانی را به نام خدا انجام میدهد. البته اگر ذره ای شرف و وجدان دارید.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

sh20_paradise - دانمارك - كپنهاك
saman911 - ايران - تهران تا حالا مادر داغدار ديدى تو عمرت؟ يه كم رحم داشته باش. پسرشو از دست داده.. همش با بغض حرف ميزد. اگه از رو نوشته نميخوند مطمن باش اصلا نميتونست صحبت كنه. به قول تو خانواده پهلوى خيلى ها رو داغدار كرده و اينجورى داره پس ميده. پس اميدوارم روزى برسه كه پس دادن اخونداى كثيف رو هم ببينيم. شاه هر چقدر هم بد كرده باشه، در اين حد نبوده. مثل كپك سرتو تو برفا قايم نكن.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
freedom-is-not-free doom - ایران - تهران. تو برو فعلا قمه و زنجیرت را بزن
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
2--اینقدر کاسه لیسی نکن .میدونی چیه ؟ از قدیم الایام گفتند : دار اگر ندار شود دستش گیر --- ندار اگر دار شود پستش گیر! سردمداران فعلی ایران یک مشت آدمهای ندار و پا برهنه ای بودند که الان به نون و نوایی رسیدند اونم از طرف افرادی مثل تو و الا خودشون که هیچی نبودند و نیستند!( تقدیم به همه دوستداران صلح و خانواده محترم پهلوی: یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور--- کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور --- دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت --- عاقبت یکسان نباشد حال دوران غم مخور .) .
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

samagha - ایران - تهران
آقای مشهدی از منچستر خمینی ۲ تا پسرش از زور تریاک ترکیدند اون که بچه کسی‌ را نکشته بود؟ مادری را داغدار نکرده بود؟ اون تقاص چی‌ را پس داد؟ آقای مشهدی اگه شاه خورد به مردم خوروند. اگه برد تا الان هم دارید از ذخایر زمان اون می‌خورید چون آخوند‌ها هنوز جیبشون و حساب‌های بانک سوییس شون پر نشده. اگه برد کلی‌ جا گذشت. مشهدی جان اینا با وجود اینکه تو ایران هستند حتی خاک ایران را به دوبی‌ و فلسطین و لبنان صادر کردند. مردم حتی دیگه خاک هم ندارند بریزن تو سر خودشون. آدمهای نمک نشناس مثل شما‌ها اون زمان زیاد بودند که شاه رفت. میدونی‌ این خانواده پهلوی چرا دارند تقاص پس میدند؟ برای اینکه کسایی مثل شما‌ها را نکشتند. باید تقاص پس بدند که به آدمهایی مثل شما و پدران بیسواد و ناسپاستون اجازه دادند که این اخوندهای عرب مثل خودتون بیسواد و مفت خور را به ایران بیارید.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

samagha - ایران - تهران
قای دانیال نبی از سوئد: خودتو که تو سوئد زندگی‌ میکنی‌ میدونی‌ چه قدر آمار خودکشی‌ اونجا زیاده خوب پس اونا را هم آدم حساب نکن و دیگه پول دولتشونو نگیر بذار تو جیبت، بیا ایران بسیجیها خوب بلدن ماساژت بدن تا تو به فکر خود کشی نیفتی. آخه مرد حسابی‌ این چه حرفیه اگه بابات بمیره تا ۱ سال ریشتو نمیزنی اونوقت توقع دارید این خانوم فرزندش مرده خوشحالی‌ کنه؟ و زیتون بهبهان از بهبهان شما که میگید تو کتبا نوشته اینها کلی‌ جنایت کردند درسته؟ خوب الحمدالله از صدقه سر دولت شما تاریخ هم عوض شد حتی وجودشون هم انکار شد. همون بهتره کتابهای دوره اسلامتو بری بخونی‌ تا معنی‌ جنایات واقعی‌ را بفهمی. هر چند که چشم کسی‌ از فهمیدن شما آب نمیخوره. و آقای سامان ۹۱۱ امیدوارم مادر شما در مراسم عزاداری فرزندانش و نوادگانش بهتر بتونه سخنرانی‌ کنه.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

بابک خرم دین - آلمان - هامبورگ
روحت شاد ای عزیز،،،،،لعنت به روحت خمینی.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
جرم اين خانواده اين است که حدود 70 سال براي ملت و مملکت ما خدمت کردند. جرم اين خانواده اين است که با ملا و اخوند مبارزه کردند . جرم اين خانواده اين است که براي ما جاده راه اهن دانشکاه ساختند .جرم اين خانواده اين است که ما را بعنوان يک ايراني پاک نهاد بدنيا معرفي کردند
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
saman911 - ايران - تهران و mashady - انگليس - منچستر. برید فعلا به دستور علی چلاقه شکنجهایتان را بدهید
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان. نوکر عرب و مزدور سایبری!چشمان کور شما این همه جنایت و چپاول سگ علی عظمی و باند جنایتکاران اسلامی را نمی بیند. این همه شکنجه و زندان را نمی بینید. فروش مملکت به چین بدست سرداران مفتخور سپاه جلادان اسلامی را نمیبینید. پرونده های چندین میلیاردی فساد مالی سران رژیم و فرزندان پفیوز آنها را نمی بینید؟ فروش دختران و زنان به شیخهای عرب را نمیبنید. میلیونها معتاد و بیکار ارمغان اسلام را نمی بینید؟ خجالت بکش ! شماها به چه چیز ایمان دارید؟ . رژیم ددمنش اسلامی در چپاول و جنایت روی جنایتکار ترین جلادان دنیا را سفید کرده. رژیم شاه 30 سال است که رفته و اربابان تو مزدور بی وطن 30 سال است که جنایت و چپاول میکنند.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
victor17 - بلژيک - بروکس. یعنی میگی اخلاق ولایت فقیه علی چلاق نکبت بهتره عرب زده بد بخت
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

miumiu - انگلستان - لندن
از صميم به شهبانوی عزیز تسلیت میگویم بدانید ما هم خیلی ناراحت هستیم برایتان. همه آه میکشیم که چه روزهای خوشی داشتیم که قدرش را ندانستیم
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
saman911 - ايران - تهران. وقتی مادرت به عزات نشست میبینیم که میتونه یک کلمه حرف بزنه یا نه
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
vahid4414 - امارات - دبي. اگه شاه مثل علی چلاقه میکشت و میماند باز هم همین عقیده را داشتی
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
aria-aria-nl - هلند - روتردام. اخه عرب زده تو کجا و aria کجا ؟ اسم کاربریت را تصحیح کن تازی تازی
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

FAROKHZAD - هامبورگ - آلمان
با درود به روان پاک اعليحضرت محمد رضا پهلوی و نیز شاهدخت لیلی و نیز شاهپور علیرضا پهلوی .تسلیت خودم را به خانواده محترم پهلوی مخصوصا شهبانو فرح پهلوی ابراز میدارم و امید وارم که روزی بشود که با حضور ایشان در ، روزهای بهتری را داشته باشیم و بتوانیم گذشته های شومی که به علت فقر فرهنگی و آگاهی پدران ما که باعث حضور سرطانی این رژیم شد ، جبران کنیم و از صمیم دل ابراز شرمندگی کنیم . کسانی که هنوز بعد از سی و چند سال داغ خانواده پهلوی به دلشان هست ، همان هایی هستند که امروز ایران برایشان واقعا حکم بهشت را دارد و افرادی حقیر مغز و کوته فکری هستند که ابراز وجود کرده و اینجا کامنت میگذراند
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

FAROKHZAD - آلمان - هامبورگ
در نه سالگی در آن بحبهه انقلاب ، شبها که با بچه های دیگر بازی میکردم ، جسته و گریخته که از کنار جمع پدران دوان دوان میگذشتم ، صداهایی در گوشم زمزمه میکرد که در آن سن کودکی برایم قابل هضم نبود . پدرانمان همدیگر را دکتر یا مهندس خطاب میکردند و در صدد بودند که آنچه را که مشاهده میکنند به یکدیگر بقبولانند و نتیجه گیری کنند :( عکس آقا در ماه است !). از همان اوان این مسائل برایم هیچ وجود خارجی نداشت و تا به امروز این روند ادامه دارد تا روزی که از جمکران آقا برون آید!.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

h.k - دانمارك - اودا
من به شهبانووشاهزاده رضاپهلوي اين غم بزرگراتسليئت ميگويم.وازبعضيهامتاسفم كه نميدانند.كناه كسي به حساب ديگري نوشته نميشود.ايشان درسن دوازده سالگي ايرانراترككرده بوده.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
lidia - سوئد - گوتنبرگ. خرافاتی و مذهبی کسیست که حرف از لولو و ممه میزنه.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

hasti.farzin - ایران - تهران
تسلیت باد بر شاهنشاه ایران رضا پهلوی و ملکه ایران و فرح دیبا. ای خدا میشه یه بار دیگه برگردید
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا. تو کجا و جواد یساری کجا؟ بدو نمازت رو بخون
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین واقعا راست گفتي دوست عزيز تو هلند هم همينطوره اين عقب افتاده هاي تشنه و گداي يكدونه سانديس فهم و شعور ندارند نشستن تو اون مملكت ويران و چرت و پرت يك احمقي مثل احمقي نژاد گوش ميدن كه دم از اين ميزنه كه ما پيشرفت كرديم ال كرديم بل كرديم ولي رژيم عقب افتاده با طرفدار احمقش نميدونند تو اروپا و هر جاي دنيا كه ما رفتيم ميگن كشور شما تروريسته تا جايي كه كامروني از افريقا به ما ميگفت شما همه تروريست هستين ولي اينجا تا به هلنديها ميگي از پرشيا اومدم از تاريخ بزرگ ايران ميگن از پادشاهان ايران مخصوصا شاه فقيد و خانواده اش بعد اقايون شپشو دم از ايران سر بلند اسلامي ميزنن اي زكي.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

saman911 - ايران - تهران
علی محمودی نژاد - ایران - تهران:خيلي ناراحتي خودكشي كن من به مادرت ميگم به خاطر پهلوي هابود مطمئن باش عكس ت در روزنامه ها ميندازم انوقت خيلي مشهور ميشي هههههههههه
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

omid74 - سوئد - گ ب گ
ادم ضعيف و بي ارزش وجودش هم باعث دردسره چه بهتر زودتر وجودشون ناپديد بشه اون بزرگه هم همين كارو ميكنه. دمت خيلي گرم ماموتي كه نمي ترسي و از هيچي هم باكي نداري هر چند يخورده خنگي اما با وجود زمان اونم درست ميشه.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

saman911 - ايران - تهران
aria-aria-nl - هلند - روتردام ,خارجي ايراني تبار مسائل ايران به ايراني ها مربوط نه به خارجيهايي مثل تو!?توكه مليتت هلنديه چه حقي داري درباره ايران نظر بدي??????
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

saman911 - ايران - تهران
علی محمودی نژاد - ایران - تهران :كاسه ليس خانواده پهلوي انقدر بيسوادي كه نميتوني بفهمي اين خائنين دارند چوب خيانت به ايران و مردم ميخورند,ان زمان كه اون خائن (شاه)بحرين بخشيد همين پسرش و زنش دنبال كيف خودشون بودند,صداشون در نيومد.كسي كه طاقت سختيهاي خودش نداره وخودش ميكشه هيچ ارزشي نداره تو هم يك بيسوادي بيش نيستي كه احساست بر عقلت حاكم تازه اگه عقل داشته باشي........
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

x455x343 - ایران - ناکجا
بابا خجالت بکشین شماها. شدین چند دسته به جون هم افتادین .برا نسل ما چی دارین؟ همتون از یه کرباسین
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

freedom-is-not-free doom - ايران - تهران
علی محمودی نژاد - ایران - تهران. من نظرم رو نسبت به چيزي كه ديدم گفتم..دليل نداره واسه مرگ فرزند، مادرش حتما خودشو پاره كنه..ولي اون سوت و كف حضار و بوس فرستادن ها و ذوق مرگ شدن فرح پهلوي تنها چند هفته بعد از مرگ عليرضا كاملا زشت و بي معني بود! . در ضمن من زنجير و قمه كه هيچ..اون ديني كه اسم يكي از اماماش رو روت گذاشتن رو اصلا قبول ندارم!
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
ننگ بر كساني كه به خانواده پهلوي توهين ميكنند همين رژيم هم براشون زياده ازادي و سر بلندي و ابر قدرتي لياقت ميخواهد
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

saman911 - ايران - تهران
اقاي رضا پهلوي!! زماني كه اون پدر خائن ت استان چهاردهم ايران (بحرين )بخشيد شما كدام جهنمي بوديد كه جلوي پدر خائن تان بگيريد??براي اشغالهايي مثل تو اون مادرت (فرح) اين مسائل مهم نبود,تو دنبال كيف خودت و ژست گرفتن بودي مادرت هم دنبال ارايش كردن و لباس خريدن از فرانسه بود,بي غيرتهاي پست فطرط نسل كثيفتون داره منقرض ميشه.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

mashady - انگليس - منچستر
متاسفانه يه سري از كامنتها واقعن حال ادمو بهم ميزنه چقدر خودكم بيني و دستمال كشيدن چقدر بالا بردن يك نفر و بزور ديكتاتور ساختن .فكر ميكنيد خامنه اي 30 . 40 . سال پيش به همين ديكتاتوري و جنايتكاري بود كه الان هست . اين خودمونيم كه از انسان خدا ميسازيم. در جايي قرارشون ميديم كه احساس خدايي كنند شخص اول مملكت بايد نوكر ملت باشد بايد پاسخگو به ان كارگر و رفتگر و راننده باشد .اگر پاسخگو نبود بايد عين سگ بيرونش كنيم نه اينك تخت همايوني ارث پدرش باشد من مطمعن هستم شخص اول مملكت هيچوقت زحمتكش ترين نبوده تا لايق اينهمه تشكر باشد نگذاريد به اين باور برسيم كه سيستم ديكتاتوري لايق ما ملت چاپلوس است
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان اخه اگه تهرون بودی میگفتیم این رژیم اشغال جیره اش میده ساندیس خوره اخه بدبخت تو اون دهاتی که هستی چی بهت دادند که داری خودتو .... ....
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

khosh bavar - ايران - يزد
freedom-is-not-free doom - ايران - تهران, علی محمودی نژاد - ایران - تهران : علي اقا, من با كامنتهاي قبلي freedom اشنا هستم كه ايشان فردي روشنفكر و ضد ضحاك هست و امثالي مثل شما كه شايد جديد باشيد و يا ايشان را نشناسيد با كوچكترين سوال و تعجب, برچسب انچناني بزنيد ! freedom دوست گرامي, اين نوع مراسم يك نوع اعتراض به مراسم هولناك ما ايرانيهاست كه با جيغ و شيون از مرده گانمان خدا حافظي ميكيم, همانطوريكه خود شادروان با سوزاندن جسد خود يك تو دهاني به ملا جماعت زد و يك سيگنال به مردم فرستاد كه شماها ميتوانيد حتي بعنوان اعتراض دست به كارهايي بزنيد كه غير اخونديست, شاد و دوست همديگر باشيم !
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
saman911 - ايران - تهران. همه که مانند تو و رحبر تازیت عقده مشهور شدن ندارند
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
saman911 - ايران - تهران. اطلاعاتت راجب جریان بحرین کاملا اشتباهست خیلی اخوندیست
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
freedom-is-not-free doom - ايران - تهران. نمدونم چند سالته ولی میشه که حدس زد خیلی جوانی. اگر مایل باشی برایت توضیح میدم ولی کمی صبر داشته باش بزگتر که شدی میفهمی البته اگر بخواهی. رفتار شهبانو مثل همیشه درسی برای تمام بانوان دنیا بلاخص ملکه ها ست.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
علی محمودی نژاد - ایران - تهران . عزير اين ليديا جزو همان كساني هست كه در عنقلاب امام امام كردند به اميد قدرت--- وقتي خميني انگشت شست نشان داد به كشورهاي پادشاهي اروپا فرار!!!!! و زر زر عنقلابي...در تمام جنايات ملا ها سهيم هستند.همين.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
mashady - انگليس - منچستر. خیلی کوتاه فکری متاسفم برات
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

danial nabi - سوئد - استكهلم
ایا میدانستید جزیره کیش ای بهشت زیبا در زمان شاه خائن از ورود ایرانیان غیر درباری جلو گیری میشد .انجا شده بود محل عیش و نوش خارجیها و ایادی شاه بی وجدان.متاسفم از کسانی که از این خانواده زالو صفت دفاع میکنند.متنفرم ازتان تا ابد.حیف نان برای شما نوکران غرب ....خود کشی تقاص نادانیتان ذلیل شده ها.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
مزدوران رژیم فعال شدند یک مشت اراذل و اوباش رژیم در لباسهای مختلف..
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
saman911 - ایران - تهران اون زمانی که سالها تو جنگ برای ایران وطنم و مردم مقابل عربهای عراقی جنگیدم و حکم و افتخارنامه رشادت گرفتم و مجروح شدم ایرانی بودم و تو ساندیس خور مزدور و رهبرای اشغالت کجا بودن همه دوستان مارو بکشتن دادن و خودشون با پول نفت ایران و ایرانی گردنشون گلفت شد بعد مثل تو تازی میخواد به من بگه تو هلندی هستی به کوری چشم تو و امثال تو ایران پس میگیریم شما هم برید با عربها زندگی کنید مزدور ساندیس خور .درضمن احترامی که برای دولت هلند قائلم هستم یکذره اش رو برای دولت تو قائل نیستم.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
OnLine. - ايران - تهران. دوست عزیز حالا اگر تو دوست داری به سبک تازیانه عذاداری کنی کسی جلو دارت نیست ازادی فقط حد و مرز را نگه دار یعنی در ملا عام قمه و زنجیر نزن که باعث ابرو ریزیست.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

omid74 - سويد - گ ب گ
غم اولتون باشه .
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

homa-ir - المان - هامبورگ
اخوند كروبي دربيمارستان و دردستگاه ccu قراردارد. يك اخوند كمتر
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

iranazadiran - ایران - تهران
freedom-is-not-free doom -. وقتی به قول مادر ایشان مانند پرنده ای سبکبال و آزاد دور از حصار و درد این جهان بسر میبرد نا خود آگاه این حس به مردم منتقل میشود. گریه و شیون بازماندگان به خاطر فراق و دور افتادن است. زمانی را که نیاز به مراسم عزاداری خصوصی داشتند را به تنهایی گذراندند تا مردم را در غم بی حد خود شریک نکنند. و اما حال که توانسته اند بر خود تا حدی مسلط شوند مردم را شریک احساس خود می کنند این رسم بزرگان است و رسم دونان این که تابوتهای خالی را به هوای مفقود و یا شهید بیست سال قبل در دانشگاه دفن کنند یا با آنها کارناوال عزاداری راه بیاندازند تا از روان و اعصاب مردم هزینه کرده و به نفع بقای خود از اسم آنها سوء استفاده کنند. mashady - یعنی شما وقتی که بستگان نوکرتان (اگر داشتید) فوت میشدند نمک هم به زخمشان می پاشید و به جای همدردی گور به گورش میکردید. آفرین به این همه عزت نفس و شرافت نفسی که دارید. شما که هنوز فرق زحمت یدی با تخصص و مغز فعال و کار آمد را نمی دانید می خواهید فرد اول مملکت را انتخاب کنید. حالا چه کسی هست که اینقدر سنگش را به سینه می زنید؟
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
sh20_paradise - دانمارك - كپنهاك. اگر شاه خدا بیا مرز اینها را میکشت الان که سرور دنیا بودیم. شاهنشاها چرا نکشتی؟
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
saman911 شما كه اينقدر نگران هستي گذشته ها گذشته ! شما اينجور كه معلومه در ايران هستي كاري بكن كه اين ملاهاي دزد كه تمام هست و نيست ايران رو به تاراج بردنند چه كه نشستي و كامنت اينجا ميذاري تويي كه اينقدر دلسوخته و دلسوز هستي چرا ظلم و فقر و فحشايي رو كه اين تازيها به ارمغان اوردنند و ازش صحبت نميكني ?
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
khosh bavar - ايران - يزد. ممنونم دوست عزیز..چون تلاش میکنی به جای حاشیه به متن پرداخته بشه که این خودش جای تقدیر داره..من باهات موافقم،حرکت سمبلیک که علیرضا پهلوی انجام داد تبلیغ نبود یک نوع اعتراض و ادای دین به خاک کشورمون بود..ولی خب اگه نگاه بکنی تو اکثر مکتب های وابسته به منطق "سکوت" بهترین واژه برای ادای احترام به کسی که از دنیا رفته..در هر صورت ممنون از لطف و توجه ای که به بحث ها داری
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
mashady - انگليس - منچستر. الان موقع این حرفها نیست 30 سال پیش شاید مد بود. الان بایستی همگی دست به دست همدیگر بدهیم تاضحاکان راسقوط دهیم بعد میشنیم پای مذاکره و اتخابات. تا موقعیکه ملایان سر قدرت هستند حرف از دموکراسی یا هر چیز دیگری بی معنیست یا به تعبعیر انان حرام است.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
روحش شاد و یادش گرامی باد. مادر بزرگوار و مهربانم, شهبانوی نازنینم دوستت دارم نه به خاطر اینکه زمانی ملکه ی ایران بودی چون در آنزمان نبودم بلکه به خاطر قلب پر مهرت که همواره برای ایران و ایرانی می تپد و متانت رفتار و گفتار نیک ات همه و همه, الگوی مادر به حق شایسته ی ایرانی را جلوه می دهد. اغراق نیست اگر بگویم - تو ملکه و سلطان قلبهایمان هستی. برای شکیبایی, شادی و طول عمر شما مادر نازنینم و همه ی مادران داغدیده ایران زمین دست دعا و نیاز به سوی خدای راستی و هستی دراز می کنم . پاینده ایران
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
khosh bavar - ايران - يزد. دوست عزیزم ممنونم ازت. من خیلی وقت که کامنتهای ارزنده شما را همیشه میخوانم و خواهم خواند و امید وارم که freedom-is-not-free doom - ایران - تهران هم اگر میخواد از جریان عقب نمانه همین کار رو بکنه. بدرود.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

bita tehrani - كانادا - ونكوور
اين جماعت از تاريخ فقط اون تيكه جداشدن بحرين از ايران را خوانده اند.لابد اگه محمدرضا شاه بحريني ها را قلع و قمع ميكرد الان قهرمان بي چون و چراشون بود.فروش جان و مال و فرهنگ و ناموس و اقتصاد و كشاورزي و درياي خزر و نفت جنوب را به فلسطين و حزب الله و دوبي و چين و روسيه و بوليوي و ونزوئلا و قمر و....را نمبيبنند.جماعت منصف!من طرفدار دموكراسي هستم.ولي براي انسانهاي وطن دوست احترام زيادي قائلم.شاه پرفكت نبود ولي عاشق وطنش بود.سگش شرف دارد به ملا و انتري و مزدورانشان.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

mashady - انگليس - منچستر
علی محمودی نژاد - ایران - تهران انقدر چرند نگو سال 57 فکر کردی برادران اسلامی شاه رو بیرون کردند ? نه کوچولو همین جناح های مختلف دست به دست هم دادند و گفتند اول شاه را کفن میکنیم باقیش حله ولی حل نشد و بدتر شد امروز باید دندان طمع سلطنت طلبان را کشید وگرنه دوباره روز ازنو و روزی ازنو ما به جمهوری ایرانی احتیاج داریم پادشاه تو ایران کم کم دیکتاتور میشه چه شاه خامنه ای چه محمد رضا شاه یا هر خر دیگه (بعید میدونم فهمیده باشی)
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

saman911 - ايران - تهران
علی محمودی نژاد - ایران - تهران:خوب نگاه كنيدكاسه ليسان دگم مغز فندقي: محسن پزشكپور در مجلس شوراي ملي در مخالفت با جدائي بحرين:. http://www.iranianuk.com/article.php?id=49738
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

espendiyar - كانادا - تورنتو
واسه بعضي ها متاسفم خيلي ها پشت سره اين خانواده حرف ميزنند ولي يكبار نتونستن يه مدرك نشون بدن برعليه اين خانواده ... هيجايه دنيا باكسانيكه خدمت به مملكتشون مي كنند اين تور رفتار نميشه... درود بر خاندان پهلوي
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

khosh bavar - ايران - يزد
freedom-is-not-free doom - ايران - تهران, علی محمودی نژاد - ایران - تهران : دوستان گرامي, با سپاس فراوان از همكاريتان ! عزيزان, همانطوريكه متوجه شديد, ايران به اندازه كافي مشكل داره و ما نبايد خودمان را با چيزهاي فرعي مشغول كنيم. از اظهارات لطف و محبتتان بسيار سپاسگزارم كه اين تشويق كردن شماها منو وادار ميكنه كه از اين سايت خوب خداحافظي نكنم و هر چند به انرژي و وقت زياد احتياج دارد, ولي من سعي ميكنم براي اين سايت و دوستان وفادارم وقت و انرژي كافي بگذارم, شاد و سربلند باشيد !
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه. - پاريس
یک مزدور نوشت شاه را در کفن کردیم بدبخت شاه در کفن شد???1000000 در جنگ امامت در کفن شدند و 100000 در اعدام..تجاوز اعتیاد فحشا فقر از بین رفتن ابرو ذخائر ملی دزدی برای تو و امثال تو افتخار است که در همین حلقه شریک هستی و با همان پولها در خارج تمرگیده ای. ان لمپن اخری خوب شد بحرین جدا شد تو و پدران ملایت می خواستید پولهای انجا را هم سرقت کنید نشد بسور کاسه لیس تازیان ...دیر نیست زمانیکه ایران گور امثال تو رژیمی شود.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
اخرين جواب به اراذل اوباش ...1.خاك صد عالم به سرتان/////2...اگر زمان شاه ان است كه ميگوئيد چرا حتي//...1...// پناهنده نبود در حاليكه 90 در صد كشورها ويزا نمي خواستند و اكنون 6 ميليون اواره.پس خفه خون بگيريد كارچاق كن هاي رژيم ومستر شتر.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

freedom-is-not-free doom - ايران - تهران
علی محمودی نژاد - ایران - تهران . جریان چیه!!؟ چرا فرافکنی میکنی؟ مثل شعبون بی مخ افتادی به جون سایت و هر کی که نظر میده فورا بهش حمله میکنی که چی؟ که از جریان عقب نیفتی!؟. رفتارت با نظر های مخالف کاملا مثل رفتار همین مزدور های جمهوری ....! بهتر به جای اینکه رو سن افراد تمرکز کنی به حرف هاشون توجه کنی..
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
omid74 - سويد - گ ب گ. غم اولتون گور به گور شدن خمینی ملعون نبود؟
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
danial nabi - سوئد - استكهلم . تو فکر نمکنی اگر افرادی مثل تو وارد کیش میشدند توریستها فرار میکردند؟
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
saman911 - ايران - تهران . صدام حسین هم ما را مغز فندقي خطاب میکرد و کویت را جزو خاک عراق میدانست یعنی هیچ فرقی با تو و امثالت نداشت. تو کجا و سیاست کجا؟ برو نمازت را بخوان.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
mashady - انگليس - منچستر . پس خودت هم بعد از 30 سال به این امر واقف شدی که برای آن ملت آزادی سیاسی زود بود؟ خوب پس خیر سرت شاه که همیشه میگفت. اما تو و گلسرخیها الا بلا همانند کودکان پایتان را توی یه کفش کرده و آزادی سیاسی میخواستیت و میخواهید. برو نمازت را بخوان
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
freedom-is-not-free doom - ایران - تهران [...تو اکثر مکتب های وابسته به منطق "سکوت" بهترین واژه ...] جناب محترم . مکتب با منطق هیچ رابطه ؛ی با هم ندارند, بلکه فقط این عقل انسان که با منطق خودشو وقف میده.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
علی محمودی نژاد - ایران - تهران دمت گرم همشهري به تاز من يكي پشتتم اينها يكسري بچه ملا مجاهد درب و داغون بقول رژيم منافقين كلا يكسري عقب افتاده باز هم ازت ممنونم بچه تهرون جلوي هر ازگلي كم نمياره.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

danial nabi - سوئد - استكهلم
انقلاب سراسري كشورهاي اسلامي بر عليه سران دست نشانده غرب بر مسلمين جهان مبارك...قابل توجه خاندان خلع شده ديكتاتور سلطنتي.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

pouya69 - آلمان - فرانكفورت
شهبانوي عزيز من هم به شما وخانواده محترمتان تسليت مي گويم واميدوارم اخرين غمتان باشد.روحش شاد
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
aria-aria-nl - هلند - روتردام برادرعزیز , شاه ایران فقط یک مشکل داشت آن هم نادانی این افراد بود. مشکلات دیگری چنانچه در این حکومت اسهالی و یا حکومتهای منطقه میبنیم برایش آب خوردن بودند. قبل از اینکه ایران را ترک کند به تمام دنیا اعلام کرد که خاورمیانه سقود میکنه, او در حقیقت شاه منطقه بود. این را فقط من نمیگوم بلکه دنیا میگوید. من دوستان زیادی در منطقه دارم. مصری. مراکشی. الجزایری و .. به این کشورها هم سفر هم کرده ام تمامشان بارها به من گفتند که با سقوط شاه فقیتر و فقیر شدند. بیش از 40 سال پیش در یکی از سفرهایم که با ملاقات شاه از آلمان همزمان بود متوجه شدم که او شخصیت بزرگیست همچون جان اف کندی. آلمانیها میگفتند وطن پرستیی که در این شخص میبینند در هیچ انسانی ندیده اند. روحش شاد
جمعه 8 بهمن 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
علی محمودی نژاد - ایران - تهران. عجــــــب! منطق و مکتب با هم رابطه ای ندارن؟؟ فکر کنم تو هنوز فرق مکتب فکری رو با مکتب(کلاس اول ابتدایی!!) نمیدونی!! این پایین معنی مکتب رو برات مینویسم خواهشم میکنم مطالعه کن. مکتب فکری:مجموعه یا گروهی از افراد که ویژگی‌های فکری مشترک خود و یا چشم‌انداز فلسفی، رشته، اعتقادی، جنبش اجتماعی، جنبش فرهنگی و جنبش هنری خود را با یکدیگر در میان می‌گذارند.
جمعه 8 بهمن 1389

freedom-is-not-free doom - ایران - تهران
علی محمودی نژاد - ایران - تهران. در ضمن با اینکه اولش با aria-aria-nl - هلند - روتردام یه دعوای زرگری راه انداختی ولی بدجوری از نظر سواد و عقل و درک به هم شبیه هستید! مثلا جفتتون تو زبان پارسی در حد افتضاح به سر میبرید!! تو مینویسی عذاداری!!(عزاداری) یه جای دیگه نوشتی رحبر!!(رهبر) اونم مینویسه آفرین به تاز!!(بتاز) یه جای دیگه هم نوشته بقل!!(بغل). من از مسئولان سایت تقاضای بررسی این 2 نام کاربری رو دارم..حتما رسیدگی کنید. ممنون
جمعه 8 بهمن 1389

bita tehrani - كانادا - ونكوور
danial nabi گيرنده ات مشكل داره.قيام دومينويي مردم خاورميانه به ديكتاتوران عمامه به سر يا چكمه پوش نامبارك!چه خوابي ميكنه سيد علي ضحاك اين شبها!!!
جمعه 8 بهمن 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
آمریکا یک زن مسئول اصلی برنامه‌ شکنجه ‌در سازمان سیا.
نامه ابراهیم یزدی به وزیر اطلاعات درباره خط مشی این وزارتخانه
مرور روزنامه‌های صبح تهران - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس
شروع بررسی حساب های مالی فدراسیون/ ابهام 300میلیاردی در مورد درآمد 50 میلیاردی!
قاتل باجناق آزاد می‌شود
بلاتر: فیفا در میزبانی جام‌های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ تجدیدنظر نمی‌کند
بازاریابی بیمه‌نامه‌های خودرو با جعل‌های ماهرانه
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
موافقت فیفا با انتشار یافته‌های گزارش فساد گزارشگر مستقل
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد
باز شدن قفل در 'خانه پدری'؛ پایان ۴ سال کشمکش بر سر ۱۰ دقیقه؟
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (346+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (269+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (176+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (158+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (119+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (117+)
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست (107+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (96+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (85+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (81+)
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش (73+)
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس (71+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (58+)
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل. (56+)
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود (54+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.