صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
قاتل سریالی کرج اعدام شد - عکس قاتل سریالی کرج اعدام شد - عکس

دوشنبه 24 ژانویه 2011 - 4 بهمن 1389
امید برک معروف به بابک سحرگاه امروز در میدان قدس شهرستان کرج به اتهام قتل و آزار و اذیت 10 زن و دختر جوان به دار مجازات آویخته شد.


● عكسهاي ديدني


قاتل سريالي كرج اعدام شد

اميد برك معروف به بابك سحرگاه امروز در ميدان قدس شهرستان كرج به اتهام قتل و آزار و اذيت 10 زن و دختر جوان به دار مجازات آويخته شد.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاين،اين متهم 26 ساله كه ساكن يكي از شهرهاي قزوين بود از زمستان سال 86 با در محله هاي جاده قزل حصار، فرودگاه پيام، كمال شهر و چند محله ديگر كرج با يك خودروي سواري قهوه اي رنگ تردد مي كرد و زنان و دختران جوان را به عنوان مسافر سوار كرده به خانه اش در خيابان خرمدشت كرج منتقل و پس از آزار و اذيت قربانيان، آنها را با روسري خفه و اموالشان شامل گوشي تلفن همراه ، پول و طلا را سرقت و پس از آنكه اجساد را ملحفه پيچ مي كرد از منزل اجاره اي خود خارج و در جاده هاي حومه كرج رها مي كرد.

اين متهم از زمستان سال 86 قتل هايش را آغاز كرد و تا روزهاي پاياني خردادماه 87 ادامه داشت.

با قوت گرفتن اين قتل هاي سريالي ، كارآگاهان جنايي استان تهران با احتمال اينكه متهم يك مجرم سابقه دار باشد به بررسي سوابق كيفري افرادي پرداختند كه در حوزه كشف جرم داراي سوابق كيفري بودند، تا اينكه به متهمي دست پيدا كردند به نام «اميد» كه در خرمدشت سكونت داشت و به اتهام كيف قاپي و سرقت و همچنين آدم ربايي دستگير و روانه زندان شده بود.

ماموران وضعيت اين متهم را بررسي كرده و متوجه شدند كه اين متهم چند روز پيش به طرز مرموزي به همراه همسر جوانش به نام «مريم» از خانه اش خارج و ناپديد شدند.

در ادامه جستجوي پليسي اين زوج فراري ، 19 تيرماه 87 در يكي از شهرهاي شمالي كشور شناسايي و دستگير شدند.با انتقال آنها به مركز پليس ، اميد اعتراف كرد كه 8 زن و دختر جوان را تحت پوشش مسافر ربوده و پس از آزار واذيت به قتل رسانده است.

وي در ادامه اظهاراتش به پليس گفت:‌همسرم مريم از سومين قتل متوجه ماجرا شد و از ترس آسيب نرسيدن به وي با من همكاري كرد. او در قتل ها نقشي نداشت و فقط در فروش اموال مسروقه از مقتولان با من همكاري مي كرد و حتي برخي از اموال مسروقه كه عمدتا طلا بودند به خانواده و اقوامش هديه مي داد.

در پي اعتراف متهم ، همسرش مريم مورد بازجويي قرار گرفت و به همكاري با اميد اعتراف كرد.

در حالي كه عامل جنايت صحنه هاي قتل را بازسازي مي كرد. كارآگاهان جنايي پي بردند دو زن نيز به شيوه مشابه در شمال كشور به قتل رسيدند. به اين ترتيب متهم بارديگر مورد بازجويي قرار گرفت و اين بار راز قتل اين دو زن را فاش كرد.

پرونده متهم با صدور كيفرخواست از سوي بازپرس حسيني شعبه يكم دادسراي جنايي كرج به دادگاه كيفري استان تهران منتقل شد.

متهم و همسرش در شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران محاكمه  و از سوي قاضي عزيزمحمدي و 4 قاضي مستشار ،عامل جنايت را به 10 بار قصاص و يكبار اعدام در ملاعام و همسرش به 7 سال حبس محكوم شد.

راي صادره در شعبه 27 ديوان عالي كشور تاييد و سحرگاه امروز در مقابل ديدگان هزاران نفر راس ساعت 6:30 دقيقه صبح به دار مجازات آويخته شد.

echose - انگلیس - منچستر
بعد ميگن چرا اعدام ميكنند. خوب ميكنن و اين همه جرم و جنايت ميشه. اگر نكنن كه ديگه كسي در امان نيست. واي
دوشنبه 4 بهمن 1389

kreativ - المان - فرانكفورت
زنيكه بيشعور اگه بعد از سومين قتل به پليس اطلاع ميداد الان اون هفت تا زن بيگناه بعدي زنده بودند! به نظر من خانم تازه خوشش اومده و دست و دلباز يم ميكرده و به فاميلاش طلا وجواهرات مقتولين را هديه ميداده!خاك بر سرش واقعا هفت سال حبس براش خيلي كمه!
دوشنبه 4 بهمن 1389

tamna - المان - بادكروزناخ
تو كه اموال را مي دزديدي ديگه چرا خبر مرگت اونها رو ميكشدي
دوشنبه 4 بهمن 1389

شب قطبی - امارات - دبی
خدا لعنتش کنه.اینکارهایی که این شیطان با انسانها میکرده حیوان با حیوان نمیکند.ولی یه چیزی تو این عکسا خیلی مشکوکه.دمپایی قاتله عکس پرچم انگلیس داره.یعنی که این هم بعله دیگه.
دوشنبه 4 بهمن 1389

rojina9000 - ایران - تبریز
درسته که این افراد قربانیان فقر مادی و فرهنگی جامعه هستند و شرایط زندگی بد آنها این چنین جانی و آدم کش ساخته است. ولی با این حال باز هم نمی شه کارهای وحشیانه هیچ کس را با استناد به شرایط زندگی اش توجیه کرد. این آدم باید اعدام می شد. چنین آدمی که از جان دادن یک انسان لذت می برده است هیچ وقت اصلاح پذیر نخواهد بود و امکان بازگشت اعمال وحشیانه اش هر لحظه وجود دارد. به هر حال.. به امید روزی که جامعه ما عاری از این جانی ، عاری از جانی احمدی نژاد و خامنه ای و دارو دسته و نوچه هاش باشد.
دوشنبه 4 بهمن 1389

zagros56 - يونان - آتن
حقش بود اين كثافت لعنتي...ميبايست زنشرو هم حكم ابد ميدادند...
دوشنبه 4 بهمن 1389

اتيلا - ژاپن - توكيو
حق اش مرگ بود ولي نه در ميدان شهر ،!
دوشنبه 4 بهمن 1389

*fanoos* - ايران - خرم آباد
من وقتي حرفي از اعدام ميشنوم نا خدا آگاه تنم ميلرزه و وحشت ميكنم اين پسره حقش بود كه اعدام شه واي كاشكي عكسهاشو نگاه نميكردم افسرده شدم
دوشنبه 4 بهمن 1389

*fanoos* - ايران - خرم آباد
باور كن براي اينجور افراد اعدام به تنهاي كفايت نميكنه خاك برسرشون بايد قبل از اعدام به شدت شكنجش ميدادند بعد اعدام با اينكه من از شنيدن اسم اعدام تنم ميلرزه و مخالف اعدامم اما بعضي ها واقعا مستحق اعدام هستند.
دوشنبه 4 بهمن 1389

huka - نيوزلند - ولينگتون
ازآرم روي دمپائيش معلومه از عوامل گرگ استعمارگر يعني بريتانياي كبيره
دوشنبه 4 بهمن 1389

pendare nik - ایران - تهران
از آن جایی که مقتولین همگی زن بودند و قاتل مرد طبق قوانین خیلی عادلانه فعلی ایران ( تا جایی که من می دانم) خانواده مقتولان باید نصف دیه کامل یک مرد را به خانواده مقتول بپردازند. کسی می دونه در اینجور موارد این مبلغ چطوری حساب می شه یعنی این مبلغ بین 10 خانواده تقسیم می شه یا هر کدام باید جدا این مبلغ را پرداخت کنند؟! اگه حالت دوم باشه یعنی خانواده قاتلان زنجیره ای بیشترین سود از اعدام قاتل می برند! درست می گم!؟
دوشنبه 4 بهمن 1389

saman911 - ايران - تهران
به جهنم واصل شد.
دوشنبه 4 بهمن 1389

اتيلا - ژاپن - توكيو
Khosh,bavar يزد ، ايران .،! دوست عزيز منتظر نظرات جنابعالي هستيم ! بدرود
دوشنبه 4 بهمن 1389

hosseinnadjari - اکراین - کیف
حقش بود حرومزاده.. باید می دادنش تا سگا بخورنش تا جون بده.. حروم زاده.. ولی اون دمپاییش که پرچم انگلیس بود منو کشته بود...
دوشنبه 4 بهمن 1389

saman-uae - امارات - دبی
کسی نمیدونه دلیل آقای قاتل برای انجام این جنایات چی بوده؟. آیا آن دلایل هنوز هم وجود دارند؟ آیا وجود آن دلایل باز هم منجر به چنین جنایاتی خواهد شد؟ آیا از بین بردن قاتل باعث نابودی جنایت می شود؟ آیا نیازی به یافتن دلایل این گونه جنایات نیست؟ آیا....
دوشنبه 4 بهمن 1389

احتراز - آلمان - دورف
حالا تو اروپا بود یک عمر میدادن تو زندان میخورد و میخوابید. اینجا بهشت، برای مخصوصا کلاه بردارها. حتی زندان هم نداره، راحت دستتو بالا میکنی‌ میگی‌ ندارم.
دوشنبه 4 بهمن 1389

nimaaa - امریکا - نیویورک
وقتی کسی یک همچین کاری رو انجام میده متاسفانه هیچ وقت در کشور ما دلیلش ریشه یابی نمیشه.اما یک نکته جالب در این اعدام کفشهای قاتل با ارم انگلیس بود
دوشنبه 4 بهمن 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
دمپایی با پرچم انگلیس پوشوندن بهش. فکر کنم چون میدونن خبرگزاری های خارجی مثل بی بی سی این عکسها رو نشون میدن اینکارو کردن. مخصوصا که انگلیس دو روز پیش 150 ملیون دلار بانک ملت رو به بهانه تحریم ضبط کرد یه لیوان آب هم روش
دوشنبه 4 بهمن 1389

homa-ir - المان - هامبورگ
فقط درعرض 30 روز گذشته ( 29 اذر تا 29 ديماه 1389 )- 97 نفر درايران اعدام شدند و حال 5000 هزارنفر ديگر درانتظار اعدام هستند . حساب كنيد از 220000 هزارنفر زنداني اين تعداد اعدامي ها كم شود و مطمئننا درزمانهاي بعدي بقيه زنداني هاي دوران زندان راطي ميكنند انها هم اعدام كنند. حالا متوجه خواهيد شد كه چرا احمدي نژاد ملت ايران راتشويق به اولاد. بيشتر ميكند. ايا جاي سئوال نيست كه اكثر اعدامي بالاي 17 يا 18 و ماگزيمم 40 يا45 ساله كه ميشود گفت بچه ها و نسل اين انقلاب هستند. وچرااين چنين است مگر پرورش يافته دست خودشان نيستند?
دوشنبه 4 بهمن 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
بابا چرا با خودمون تعارف داریم اذیت و آزار چیه همیشه مینویسن اسمش تجاوزه. تجاوز. اول یاد بگیریم اسمش رو بگیم بعد باهاش برخورد کنیم با ملایم کردن اسمش چیزی عوض نمیشه
دوشنبه 4 بهمن 1389

EIVANI_MOHSEN - اوكرائين - كيف
با تمام اين حرفها ولي چه دردناكه نگاه به زندگي يه جوون ايروني كه اينجوري اعدام ميشه خدا بيامرزش
دوشنبه 4 بهمن 1389

shirzan - آلمان - برلين
کارکارانگلیسی هاست مدرک جرمش هم دمپاییشه
دوشنبه 4 بهمن 1389

headman - امارات - ابوظبی
سزاوار این مردک مرگ بوده و بس.
دوشنبه 4 بهمن 1389

arya47 - ايران - كرمان
با اعدام مخالفم بايد تا آخر عمر زنداني ميشد زنداني همراه با كار اجباري .هيچكس حق ندارد جان انساني را بگيرد .جامعه ايران چنين حيواناتي را پرورش ميدهد وقتي در جامعه مرتب ترويج خشونت ميشه،وقتي همين اعدام و آدم كشي را در حضور مردم انجام ميدهند باعث خشونت بيشتر در جامعه ميشه.
دوشنبه 4 بهمن 1389

Arash_PJ - مالزي - سردانگ
به اميده روزي كه همه قاتلاي سريالي جوانان اين ملكت به درك واصل بشن
دوشنبه 4 بهمن 1389

dook - امارات - دبي
سزاش بود.ولي ايران اينجور كساني را براي براي استفاده سياسي در چنين زماني اعدام ميكند.
دوشنبه 4 بهمن 1389

harrp - اتریش - وین
۱۰۰۰ تا اشتباه این یکی‌ درست !! تمام کسائی که حبس ابد هستن (به غیر از سیاسی ) "در کل دنیا" باید اعدام بشن اقلا از بدنشون واسه بهبود محصولات کشاورزی استفاده بشه
دوشنبه 4 بهمن 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اتيلا - ژاپن - توكيو..باشما موافقم...میخوام بدونم چند کشور تو دنیا متهم رو در ملا عام اعدام میکنند ؟؟؟
دوشنبه 4 بهمن 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
دوستان درسته كه فرد جنايت كار بود ولي دليل اين همه جرم و جنايت در كشور اسلام ناب محمدي چيست كسي ميتونه بگه چرا
دوشنبه 4 بهمن 1389

potatis - سوئد - مالمو
نمیدونم این نظریه چقدر درسته ولی دوست دارم بگمش ،"یک آدم قاتل بدنیا نمیاد "همین
دوشنبه 4 بهمن 1389

ab55 - فنلاند - هلسینکی
ان سربازه عكس يادگاري باهاش گرفته
دوشنبه 4 بهمن 1389

ab55 - فنلاند - هلسینکی
اعدام براي چنين جانياني مصتحق است
دوشنبه 4 بهمن 1389

kaveh98 - هند - بنگلور
دمپائش پرچم انگلئس داشت
دوشنبه 4 بهمن 1389

kamina - ایران - یزد
من میترسم برتوخیابون
دوشنبه 4 بهمن 1389

a.ahooraei - آلمان - کلن
من کاری ندارم و کسی رو هم نمیخوام زیر سؤال ببرم, اما وقتی این جنایات رو میخونید, توجه کنید به اسامی قاتلین و اینکه اینگونه قتل ها بیشتر کجا اتفاق می افته و دلیلش چی هست. شاد باشید اینجور قاتلین باید مؤاخذه و مجازات بشوند.
دوشنبه 4 بهمن 1389

antidictatour - فرانسه - پاریس
از قيافه دمپائيش بوي سوختگيه اونجاي ملاها مياد !
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
در تمام دوران قبل از عنقلاب 57 تنها يك قاتل سريالي بود بنام اصغر قاتل و پس از نزول اجلال خميني كبير در اسفراغ شكوهمند اين مرد شايد نفر بيستم باشد در كشور وحوش اسلامي.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
اول--- اعدامهای تحریک آمیز و خشونت بار .سؤالهایی را به ذهن هر انسان آزاده متبادر می کند. مثلاً:. -اصلاً چرا اعدام؟ چرا بدترین مجازات در حق انسانها و فقط ملت ایران اعمال شده است؟. -آیا روند دادرسی و وکالت انجام شده؟ آیا اقرار گرفتن زیر شکنجه حتی ناخن کشیدن هیچگونه وجاهت قانونی یا که اسلام آخوندی دارد؟. -آیا این اعمال و محکومیتها و اعدامها، اقدامی مستقلانه از سوی قوه قضائیه بوده است یا با فشار نهادهای امنیتی یا بخواست ملت انجام شده؟. -آیا این اعدامهای شتابزده برای زهر چشم گرفتن از مردم در نزدیک شدن سالگرد بیست و دوم بهمن نیست؟.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

high class - كانادا - ونكوور
kaveh98 - هند - بنگلور . اي ول كانادا ونكوور
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
دوم---آیا اعدام جوانان و خشونت در حق ملت ایران و بندگان خدا، موجب سرافرازی حاکمیت است یا نشان ضعف و ترس و ذلت رژیم از مردم ایران است؟ . -آیا با این همه ادعای اسلام مداری رژیم، این اقدامات خشن، بازجوییها، زندانهای طولانی مدت، و نهایتاً شکنجه هاو اعدامها،مردم را به اسلام علاقه مند کرده یا موجب بدبینی ملت بخصوص جوانان به اسلام شده است به نحوی که حتی عبادات بنیادی مثل نماز و روزه را هم برای آنها زیر سؤال برده است؟. کسی که از خدا می ترسد،از هیچکس غیرحق ترسی ندارد وهمه از او می ترسند و کسی که از خدا نمی ترسد از همه می ترسد،به اندازه ای که در این 30 سال برای اسلام و منکرین و متجاوزین تبلیغ شده در هیچ دوره ای حتی دوره پیامبران تبلیغ نشده ولی می بینیم که امروز و هر روز فساد خیلی زیادتر شده..چرا?????iiiiii. در پایان..یک سوال داشتم.که آیا شما نوشته روزنامه های رژیم جنایتکار را قبول دارید یا نه بخصوص همین JameJamOnline.ir که مديرمسوول: بيژن مقدم پسر خواهر شریعتمداری.وصاحب امتياز:عزت ا..ضرغام رییس لانه جاسوسی صداوسيمای تشریفاتی چلاغعلی.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

feminism - انگلستان - لندن
دوستان آيا شما فكر ميكنيد كه با به دارآويختن و اعدام كردن افراد ِخلافكار و بزهكار, از تعداد مجرمين و تبه كاران كاهش خواهد يافت !؟ عزيزان جامعه و ساختار اجتماعي كنوني ايران دردمند, بيمار و معلول است و سبب و علت آن نيز قواعد, عقايد, آداب ,رسوم و روش جامعه گردانان و دولتمردان آن جامعه ميباشد. جامعۀ معلول را مشيتِ الهي چاره ساز نيست .اجتماع شوريده و آشفته نياز به مطالعه و بررسي علمي , تحقيقي و بدون تاثير مذهب و مكتب خانه دارد. البته اين موضوع بحث طولاني را بدنبال دارد كه در اينجا امكانش كم ميباشد.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

katrina - اسكاتلند - گلاسگو
اون پرچم بريتانياست خوب اين يعني چي???!!!!!!!
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

khosh bavar - ايران - يزد
اتيلا - ژاپن - توكيو : اتيلاي عزيز, جهت اطلاع شما, من هيچوقت اين خبرها را نميخوانم, زيرا خود را با عرض معذرت مانند تماشاچي اين اعدامها مقايسه ميكنم و از طرفي دل ديدن اين عكسها را ندارم كه ببينم. و الان هم بطور اتفاقي و براي اولين بار در اينجا بودم كه با سرعت زياد mouse را پايين كشيدم كه عكسها را نبينم و ببينم اصلا كاربرها چه نظري دارند كه متوجه سوال شما شدم ! ولي خجالت ميكشم كه نسل من شاهد چنين جنايتي در كشورشان هستند, شاد و مقاوم باشيد.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

alibabatabrizi - ايران - تبريز
حالا بعد از مدتی مجاهدین جوی و دارو دستش این عکس اعدامو بیر اهن عثمان اعلم میکنند .ومیگن این مجاهد خر بوده .
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

mehdi9353 - بلژيك - هاسلت
دوستان عزیز فراموش نکنیم صرفنظر از جرمی‌ که این فرد مرتکب شده در دوران همین انقلاب و تحت آموزش همین نظام آموزشی تربیت شده و روانه جامعه گردیده.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

Ronak_3r - انگليس - منچستر
لابد اون دمپايي رو هم پاش كردن كه بگن همه چيزكار انگليس.
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

svenskpojke - سوئد - استکهلم
echose - انگلیس - منچستر اعدام چه کسی اعدام کسانی که ازادی میخواهند ایا به شما ازاری رسانده اند؟
سه‌شنبه 5 بهمن 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
اول که مقصر اصلی این رژیم خونخوار اسلامیست ؟ دوم با وجودی که با اعدام مخالفم اونم در ملاء عام برای رعب و وحشت ولی این کثافتو باید اول زنده نگه داشت و سخترین کارهارو ازشون کشید بعد هم از اونجا اویزونشون کرد حرام لقمه
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
alibabatabrizi - ايران - تبريز ,,چگونه در برابر این جنایت شوم عکس العملی وقیح نشان میدی؟ آیا این خود به منزله‌ی آن نیست که شیعیان ماجرای عاشورا را بیش از اهمیت واقعی اش بزرگ کرده‌اند؟ آیا اهمیت ماجرای عاشورا از ماهی‌گیری بنی اسرائیل در روز شنبه کمتر است؟!( امید است که پیر اهن عثمان را بر تن کنی ) .
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

love8_lover5 - سوئد - سوئد
مملکت احمق ها، نظراتمون هم احمقانس، هیچ کس نگفت چرا این کارو کرده، تو بچگی بش تجاوز کردن،مادر نداشته، مشکل چی بوده فقط وقتی اتفاق میوفته همه فحش میدنو میگن بکشید بکشید حیوون رو. کسی نگفت چرا حیوون شد. اینو میکشد فردا یکی دیگه از این بد تر پیدا میشه . تا کی فقط میخاید بکشید
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

عاشق عدالت - فنلاند - اولو
باز بگید چرا اعدام میکنند بابا اونا که آدم بی گناه رو اعدام نمیکنند یعنس این حقش اعدام نبود؟
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

Pezhman - اتريش - وين
آزموده را آزمودن خطاست.دراروپا اعدام نميكنند.از اروپائيان خشن تر نداشتيم.جنگ اول ودوم شاهد مدعاست.ولي چراامروزه مجرمين را سر خيابانها حلق آويز نمي كنند.؟وچرا جرم وجنايت در ايران بيشتراز اروپا است.؟حتي از نظر درصد جمعيت واعدام رژيم اسلامي بيشترين اعدام هارا درجهان دركارنامه ننگين خويش دارد.ولي هرچه مي كشد , مشكل جرم جنايت حل نمي شود.برعكس بدتر هم شده وميشود.كار را به كاردان بايد سپرد واحساسي عمل نكرد.اين معضل راه چاره دارد.ولي اعدام جامعه را خشن تر وجرمها بيشتر وخطر ناكتر شده.آزموده را آزمودن خطاست.
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
عاشق عدالت - فنلاند - اولو . نخير اقا اعدام حق اين مرد بيمار نيست/1..مسئول ملاست با جو شهادت دفن استخوان مردگان در دانشگاه و 32 سال مرگ بر اين مرگ بر ان//2..اين مرد بيمار تجاوز كرد??مگر رژيم به دختران قبل از اعدام تحاوز نكرده نمونه ترانه موسوي و عاطفه دختر 16 ساله ي اعدام شده?????برويد كشكتان را بسابيد كه عنتر هم از سر شما زياد كه رژيم قاتل را با اعدامش بها مي دهيد. اين مرد يك بيمار رواني بود كه مسبب ديوانگيش رژيم/مجازات حبس ابد
چهار‌شنبه 6 بهمن 1389

hassan.de - آلمان - مونیخ
آقا حقش بود .
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

Pezhman - اتريش - وين
hassan.de - آلمان - مونیخ ...دوست عزيز شما كه در محيط دمكراسي وجهان اول هستيد حداقل سعي كنيد دليل اعدام نكردن در كشورهاي اروپايي را دريابيد.اگر لطف كنيد توضيح دهيد چرا جهان پيشترفته به اعدام معتقد نيست يك دنيا ازشما سپاسگزار خواهم بود. درضمن انتقام كار قانون وقضا نيست.بهتر بود مي نوشتيد: طرف راحت شد.!! ويك عمر عذاب زندان وندامتگاه را sparen كرد(ازيك عمر عذاب زندان راحت شد). درقبيله جهاني, خواهي نشوي رسوا همرنگ جماعت شو.(حالا كه زوره ياحسين)براي جامعه جهاني قابل قبول نيست كه در گوشه اي از جهان قبيله اي وحشي وآدمخور , صرف, رعايت مراسم وآئين مذهبيشان آدمخو اري كنند.آبروي ايران وايراني را بايد حفظ كرد. ننگ است كه تركها اين رافهميده واعدام نميكنند. وما با اين همه تمدن و ادعا دو ريالي مان هنوز نيفتاده. زنده باشيد.
پنج‌شنبه 7 بهمن 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
تلفن ارزان - کیفیت برتر
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
جهت سفارش آگهی کلیک کنید
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
تایید حکم اعدام یک محیط بان برای بار سوم
بازگشت مهدی چمران به ریاست شورای شهر تهران
قتل پرستار ایرانی در سوئد
کفاشیان:ته دلم راضی نیست این همه پول به کروش بدهم
جزئیات آشنایی شوم یک زن با قاتلی در تانگو
سوال عجیب AFC از فدراسیون فوتبال ایران: ملوان چرا در انزلی بازی می کند؟!
هفته‌ای دو وعده بیشتر گوشت نخورید، خطر کره زمین را تهدید می‌کند
آمریکا، بهشتی برای شیفتگان تیراندازی از سراسر جهان
امکان فوران مجدد آتشفشان "بارداربونگا" در ایسلند
هکرهای ایرانی‌ چگونه با ترفند تازه شما را به دام می‌اندازند؟
فال روز سه شنبه 2 سپتامبر - 11 شهریور
دستور پرداخت دیه کامل دختران "شین‌آباد" صادر شد.
ماجرایی که یک هواپیمای شخصی در پایتخت آمریکا آفرید
وکیل خانواده روح الامینی: مرتضوی درباره بخشی از پرونده کهریزک تفهیم اتهام شد
پوتین: اگر بخواهم کی‌یف را در عرض دوهفته تصرف می‌کنم.
'ناظم متجاوز' در دادگاه بدوی ایران به شلاق و دو سال تبعید محکوم شد
اژه‌ای: محمدرضا رحیمی به حبس و جزای نقدی محکوم شد
کردهای عراق "کنترل کامل شهر زمار را به دست گرفتند".
آیا 'دولت اسلامی' شکست پذیر است؟
اقدام جالب متروی چین
روحانی: نمی‌توانیم دروازه‌های دنیا را به روی نسل جوان ببندیم
مکارم شیرازی: صحبت‌‌های من درباره نسل سوم اینترنت تحریف شد.
انتشار تصاویر برهنه ستارگان فیلم و موسیقی و واکنش آنها
واکنش رضا و دژاگه به اهانت‌ها در توئیتر و فیسبوک/قهر گوچی و اشکان با کاربران ایرانی در فضای مجازی
شیوه‌های فجیع "دولت اسلامی" در مبارزه برای کسب قدرت.
زندگی تلخ دو خانواده ای که "پدر" به دست "پسر" کشته شده
وکیل مهدی هاشمی بریتانیا را به سند سازی علیه موکلش متهم کرد
جاسوس سرشناس 'شوروی' در آمریکا درگذشت
فروش زنان ایزدی توسط "دولت اسلامی".
شرایط حصر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد «امنیتی‌تر» شده است
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
چگونه دوست پسر معتاد به بازی با تلفن هوشمند را سوار مترو کنیم؟
مجموعه ای دیدنی از دوربین مخفی در توالت های عمومی
ماجرای دعوای عماد افروغ در زندان انگلیس
می گویند حرف راست را باید از بچه شنید : پاسخ پسربچه به سئوال خبرنگار در مورد احساسش از شروع مجدد سال تحصیلی
طنز روز : چالش سطل آب یخ احمد جنتی!
غذا خوردن مدیر شرکت تولیدی جاروبرقی بر کف زمین مترو
دنیای شگفت انگیز جانوران روی زمین - 9
هکرها عکس‌های برهنه و خصوصی ستارگان را منتشر کردند.
جنگ جهانی دوم از آغاز تا پایان به روایت تصویر.
از فروش کیک کپک‌زده تا عروسی برد پیت با آنجلینا جولی.
دوربین مخفی : "تفاوت رفتار مردم روسیه و آمریکا در مواجهه با فردی که از درد به خود می پیچد"
' شوخی کردم' - مهمان سمج
سرو سوشی بر روی مدل‌های برهنه با قوانین ویژه
تصاویر روز 1 سپتامبر - 10 شهریور
خودرو های لوکس در ایران با قیمت‌های بسیار بالا - از ۴۰۰ هزار تا یک میلیون دلار
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
طنز روز : چالش سطل آب یخ احمد جنتی! (196+)
دوربین مخفی : "تفاوت رفتار مردم روسیه و آمریکا در مواجهه با فردی که از درد به خود می پیچد" (121+)
کردهای عراق "کنترل کامل شهر زمار را به دست گرفتند". (112+)
' شوخی کردم' -' مرگ دست خداست, پسر من وسیله هست ' (103+)
باج گیری از دستفروشان، شیوه مورد علاقه ماموران شهرداری (97+)
مدرک تحصیلی و شناسنامه بابک زنجانی جعلی است؛ فهرست دارایی‌های زنجانی در ایران (94+)
زندگی عجیب پیرترین جیب بر ایران (83+)
اشکان دژاگه: آقای کروش،خواهش می‌کنم کنار ما بمان/الان که وقت برداشت محصول است او باید برود (81+)
اقدام جالب متروی چین (80+)
محاصره آمرلی در عراق 'شکسته شد' (77+)
اژه‌ای: محمدرضا رحیمی به حبس و جزای نقدی محکوم شد (76+)
دستور پرداخت دیه کامل دختران "شین‌آباد" صادر شد. (76+)
روحانی: نمی‌توانیم دروازه‌های دنیا را به روی نسل جوان ببندیم (73+)
روحانی: گاهی آدم پای اینترنت خوابش می برد! (67+)
سورپرایز دختر جوان توسط یک شعبده باز خیابانی (66+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.