صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
مرزهای ایران در طول تاریخ مرزهای ایران در طول تاریخ

شنبه 18 دسامبر 2010 - 27 آذر 1389


● ويديو كليپ


مرزهاي ايران در طول تاريخ

اين تصوير متحرك جالب توجه، مرزهاي سرزمين ايران از دوران ايلام (5000 سال پيش) تا به امروز را نشان مي دهد.
arashbehdin - امریکا - اتلانتا
بی کفایت ترین و بی عرضه ترین پادشاهی همه تاریخ ایران: قاجاریه! مایه سرافکندگی و پسرفت و شکست ایران.
شنبه 27 آذر 1389

khosh bavar - ايران - يزد
عجب, من فكر ميكردم نقشه ايران هميشه به شكل گربه بيوفا بوده ! تا به امروز 25 بار تغيير شكل و ماهيت داده و به شكلهاي ديگري در امده !
شنبه 27 آذر 1389

behnam2009 - انگلستان - لندن
خدا لعنت کنه قاجاریه رو.
شنبه 27 آذر 1389

leon-dk - ايران - تهران
قاجاريه و آل بويه واقعا زحمت كشيده بودند دست كمي از همايوني ما نداشتند ( ولي دم ساسانيان و هخامنشيان گرم كاردرست بودند پدر پدرسوخته دنيا را درآورده بودند )
شنبه 27 آذر 1389

babrmazandaran1 - ایران - مازندران
پس بحرین که زمان پهلوی از ایران جدا شد رو چرا نشون ندادین؟ چرا گزینشی انتخاب میکنین؟
شنبه 27 آذر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
البته جای تشکر داره از امام خمینی و سپاهیان و بسیجیان شجاع که اروند رود و خوزستان از ایران جدا نشد.
شنبه 27 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - يوسدال
درود بر هخامنشي و ساسانيان و ننگ و نفرت بر ال بويه و صفويه و قاجار.
شنبه 27 آذر 1389

kayvan841 - ایران - اهواز
البته فکر کنم یادتون رفت بحرین رو هم که حدود 40 سال پیش توسط محمدرضا شاه پهلوی به باد رفت رو قرار بدین
شنبه 27 آذر 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
قاجارها يك مشت خر نفهم بودنند و باعث ننگ ! سياهي دوران قاجار به سياهي همين جمهوري زباله اي بوده
شنبه 27 آذر 1389

shir o khorshid - ایران - اصفهان
afshin7174 - ایران - تهران . البته لعنت به اونایی که با تضعیف ارتش و اعدام فرماندهان ارتش لقمه چرب و بدون دفاع را جلوی صدام گذلشت
شنبه 27 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
درود بر هخامنشيان و افشاريه ننگ بر سلسله قاجاريه و آخونديه.
شنبه 27 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
هم میهنان گرامی توجه کنید، آل بویه از حکمرانان منطقه ای ایران بوده که در طول ده ها سال به تدریج کنترل مرکز و باختر ایران را از دست عباسیان تازی رها کرده و بزیر نفوذ خود درآوردند. سده های نهم و دهم و یازدهم میلادی، دوران ترانزیشن قدرت از دست تازیان به ایرانیان بوده و حکومتهای خود مختار منطقه ای مانند طاهریان خراسان، صفاریان سیستان و سامانیان و آل بویه در ایران بوجود امده اند. باید به دلاوری و زیرکی اینها بالید که کشورمان را از چنگ عباسی های خونخوار رها ساخته و فرمانروایی های ایرانی پایه گذاری کردند.
شنبه 27 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
تف به گور قاجارها
شنبه 27 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - يوسدال
kayvan841-ايران-اهواز. دوست عزيز بحرين را محمد رضا به باد نداد. بحرين 130 سال پيش حكومت قاجاريه تحت نظارت انگليس بر باد داد و 40 سال پيش محمد رضا خواست كه ان را پس بگيرد ولي با نظر خواهي و همه پرسي مردمان بحرين و راي انها با واسطه گري سازمان ملل متحد نتوانست ان را پس بگيرد و اون هم به جاي بحرين 3 جزيره تنب كوچك و بزرگ و ابوموسي را كه عراق ادعاي انها را ميكرد جزو ايران به ثبت رساند. و در اين رابطه صحبت زياد است و اينجا جايش نيست كه توضيحات مفصلي را بدهم. موفق باشيد
شنبه 27 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
درود بر حکومت هخامنشیان و درود بر حکومت زندیه افشاریه و صفویه. و ننگ بر حکومت ساسانیان و قاجار و پهلوی و جمهوری ضد اسلامی. درود بر کوروش کبیر
يكشنبه 28 آذر 1389

mitraone - ایران - تهران
afshin7174 - ایران - تهران تشکر از هندی زاده؟ چه پر رو .. اون فقط ماموریت داشت از طرف کارتر تا اجازه بده ایران را به یغما ببرن
يكشنبه 28 آذر 1389

reza1981 - آلمان - هانوفر
این رو هم اضافه کنید که جمهوری اسلامی هم بخش بزرگی از دریای خزر رو از دست داد..آلمان
يكشنبه 28 آذر 1389

shirin3536 - آلمان - هامبورگ
اhttp://www.youtube.com/watch?v=zsdbmqDFL3Q
يكشنبه 28 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
afshin7174 - ایران - تهران . خمینی قاتلت جنگ رابوجود اورد بیجاکرد که انقدر صدام را انگولک.کرد تا ان دیوانه را بجان ایران ائداخت و سپاهی و بسیج هم بیشتر برای .اسلامشان و فتح قدس جنگ کردند نه به خاطر ایران!!!! بی سواد اسلامی/بحرین هم از زمان قاجاریه متعلق به ایران نبود داستان نسازید انقلابیون و حزب ا للهی ها..
يكشنبه 28 آذر 1389

zoroye iran - اتريش - وين
نقشه رو نگاه میکنم دلم میگیره واقعا ننگین ترین حاکمان تاریخ ایران قاجار بودن ... این اقایان بی لیاقت و بی کفایت که ریشه ایرانی ندارند بخاطر خوشگذرانی و بی کفایتی کشور رو به ...عضما دادن
يكشنبه 28 آذر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. افرین.داشتم کامنتها رو از بالا که می خوندم کلی حرص خوردم که چرا کسی یادش نیست که بعد از ساسانیان ما تا سالها حکومت ایرانی نداشتیم و امثال آل بویه بودن که پایه گذار حکومتهای ایرانی بعد از اسلام بودن و ذره ذره مملکت رو پس گرفتن. درود به شرفت برای یاد آوری این نکته
يكشنبه 28 آذر 1389

sanamirani - هلند - آمستردام
بابا چرا به این قاجارا اینقدر فحش می دید....می دونید چه خدمت بزرگی کردن به کلی آدم که الان گیر جمهوری اسلامی نیوفتادن...کاش بقیه کشورم می دادن و فقط "قم" جزو ایران بود..
يكشنبه 28 آذر 1389

tiger.man - نروژ - برگن
جهانگشایی که شاهان ایرانی می کردند افتخاره اما اگه ایران از جانب دیگران تسخیر میشد .. فلان فلان شده هستند؟؟؟ واقعا جالبه. در دوره سارگن دوم پادشاه اکدی همه فلات ایران ومصر جزء قلمروش بود ( وتا جلگه سند هم رسید ) بنظر شما ایران باید جزء عراق باشه؟ من نمی دونم با چه منطقی ادعا داریم در حالیکه خود هخامنشیان و .. اقوام مهاجر بودند که از اسیای مرکزی به ایران اومدند، قصدم نقد کردن نیست چرا که مهاجرت همیشه منطق تاریخ بوده وبدون مهاجرت هرگز تمدنی بوجود نمی اید(ارنولد توین بی)اما واقعیت اینست که هرگز هیج تمدنی برای ابد سوار بر تمدنهای دیگه نیست و این یک واقعیت محضه، ایران هم تافته جدا بافته نیست، مثل بقیه تمدنها یک دوره صعود داشت بعد هم دوره افول. با زور اسلحه دنیا رو تسخیر کردن هرگز افتخار نیست و منشور کوروش افتخارش صد شرف به جهانگشایی شاهان ایران داره.
يكشنبه 28 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
tiger.man - نروژ - برگن. شما عراقي هستي قبول! كشور عراق 100 سال تاريخ نداره! مهم كشوررگشايي نبوده نظم و عدالت و متمدن كردن كشورهاي ياغي, برده دار و بعضا ادمخواري بوده كه مردم كشور رو گاه و بيگاه مورد هجوم قرار ميدادن, ما هيچ وقت به مهاجمين به كشور نگفتيم فلان فلان شده ها, خودشون باافتخار در تاريخوشون نوشتن كه مردها را گردن ميزدن و زنان مورد تجاوز, باافتخار از تجاوز به مردان برده سخن راندن, ازچشم كور كردنو دست و پابريدن, مباهات ميكنند! ما نام كوروش را در ايران ميترسيم بر زبان اوريم!!! درمغولستان 80 درصد پسران نامشان گنگيي=چنگيز است!!!چرا??چون چنگيز رحم نداشت! گفته بود وقتي به ايران رسيديد جز خاك همه رابسوزانيد و بكشيد حتي گربه ها را! اري چنگيزخان ملتش به او مباهات ميكند! و تو شرمسار از نام ايران! اسكندر لقب كبير ميگيرد چون پسر بازرگان شيرازي را به زور تصرف كرد!! وشما به كووش كبير نميگوئيد چون با مردي همبستر نشد! .
يكشنبه 28 آذر 1389

nin9 - ایران - تهران
به زوره اسلحه؟ کدوم اسلحه ماکه هرچی شنيديم و خونديم اين بود که پادشاهان هاخامنشی خيلی از . بلاد و بدونه حتی يک کشته تصروف کردند و جلو پاشون کلی قربانی هم ميکردنو کلی پيش کش ميدادن. يه زمانی ايرانی بودن آرزويه همه بود ، خيلی از بلاد خودشن در خواست ميدادن که به پادشاهی ايران بپيوندند.
يكشنبه 28 آذر 1389

khosh bavar - ايران - يزد
tiger.man - نروژ - برگن : مرسي دوست گرامي ! زيرا من كه خسته شدم كه فقط من مثل هميشه , با اين ديد و منطق درست شما به " بقيه " كاربران درس ! منطق و شناخت سياسي بدهم ! دوست گرامي, اين لشكركشيها و فتحها در انزمان با خون ريختن بدست امده و باز از طريق خون ريختن از كشورهايشان دفاع كردند و ايران را به عقب كشيدند. راستي, اگر ايران, شامل نصف اعراب ميشد, بچه هايي كه از روي سرگرمي و يا به حق, به گفته خودشان به عرب سوسمارخور اهانت ميكنند, اگر ايران اعراب را تسخير كرده داشت, پس بايد به كي اهانت ميكردنند!?
يكشنبه 28 آذر 1389

ایرانیان - ایران - تهران
در تمام کامنت های بالا همه به قاجار ها فحش داده اند. اما اگر دوستان محترم به جهان عصر قاجار نگاه می کردند، چنین فحش نمی دادند. در طول دوره ای که قاجارها در ایران حکومت می کردند، در آسیا صرفا سه کشور مستقل غیر از ایران وجود داشتند: ژاپن، چین و عثمانی. در افریقا صرفا حبشه( اتیوپی فعلی) مستقل مانده بود. در قاره آمریکا نیز صرفا به کمک ایالات متحده چند کشور مستقل از زیر سیطره امپراطوریهای رو به زوال پرتقال و اسپانیا آنهم با هزار مکافات مستقل شده بودند و هر روز شاهد کودتا بودند. اما در ایران علارغم جدا شدن بخش هایی از ایران، استقلال ایران نصفه و نیمه باقی ماند تا عصر استعمار زدایی برسد. اینکه قاجارها خوب عمل نکردند شکی نیست ولی باید به این امر نیر توجه می داشت که سران قاجار هیچ شناختی از بازیهای بین المللی نداشتند وزمان می خواستند تا با این موضوع آشنا شوند. یعدها آنان با سیاستموازنه مثبت توازن ظریفی میان روس و انگلیس( دو امپراطوری پیش رونده آن عصر) ایجاد کردند و از اختلافات آنان به نفع خود استفاده کردند. پس نباید خیلی در مورد قاجارها بی انصاف بود.
يكشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
a_bamdad - هم میهن گرامی سپاس! شوربختانه در ایران ملازده آنگونه که باید به تاریخ ایرانزمین پرداخته نمیشود.
يكشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ایرانیان - با این نکته موافقم که ایران استقلال خود را دربرابر عثمانی نگاه داشت. اما اگر تاریخ را درست بخوانیم میبینیم اقوام دلاور ایرانی مانند بختیاری و لرو عشایر عرب نقش بسزایی در پاسداری استقلال ایران دربرابر عثمانی داشته اند زیرا همواره در مرزهای غربی میجنگیده اند.
يكشنبه 28 آذر 1389

آروین - ایران - رشت
نقشه مسخره ای بود،به اینکار میگن تحریف و جعل تاریخ، کشوری به نام ایران صد سال هم عمر نداره...در دوره هخامنشیان که بر بخشهایی از ایران فعلی حکمرانی میکردند و بسیاری از سرزمینهایی که اکنون جز ایران هستند متحد اونها بودند...در دوره سلوکیان،اشکانیان و ساسانیان هم به همین صورت بود.بعد از اسلام هم همیشه کشور ایران گربه ای شکل فعلی جزئی از حکومتهای مختلف بوده و تا دوره صفویه ایرانی وجود نداشت.آل بویه هم محض اطلاع دوستان نا آگاه هم عصر سامانیان بوده و کشور فعلی بین این دو تقسیم شده بود...سوای اینها،اگر افتخار به وسعت سرزمین باشه که الان مغول ها باید ادعای سروری جهانو بکنند
يكشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
آروین - تو بهتر است تاریخ تحریف شده پانترکها را اینجا نیاوری که ایرانیان جوابت را میدهند. ناآگاه هم خودت هستی که نمیدانی آل بویه در سالهای پایانی سامانیان ظاهر شد و دوره نسبتا کوتاهی بود ولی هرچه بود دست تازی را از ایران کوتاه کرد! شما پانترکها خیلی تلاش مذبوحانه میکنید که ان تئوری های مسخره تان را که هیچ پایه علمی ندارد مانند اینکه ایرانیان ترک هستند و مغولها چه بودند و ... را به کرسی بنشانید.
يكشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
مغولها اگر فرهنگ و تمدن داشتند که در سده بیست و یکم همچنان نومد نبودند. یکی از عقب مانده ترین کشورها مغولستان و پس از آن ترکمنستان و قرقیزستان و ازبکستان ترک نشین هستند. یک مشت وحشی آدمکش مغول مردم را کشتار کرده و سرزمین ها را بزور تصرف کرده و همه جا را سوزاندند و ویران کردند و به زنان تجاوز کردند، این شد افتخار؟ البته تنها برای بازمانده آن ادمکشان مغول این یک افتخار است.
يكشنبه 28 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
اون گور به گوري محمد رضا شاه بزدل هم بحرين بخشيد اين هم سندش. محسن پزشكپور در مجلس شوراي ملي در مخالفت با جدائي بحرين. http://www.iranianuk.com/article.php?id=49738.
يكشنبه 28 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
afshin7174 - ایران - تهران . درود برشما اون گور به گوري محمد رضا شاه بزدل هم بحرين بخشيد اين هم سندش.محسن پزشكپور در مجلس شوراي ملي در مخالفت با جدائي بحرين. http://www.iranianuk.com/article.php?id=49738.
يكشنبه 28 آذر 1389

om_irani - ايران - تهران
ننگين ترين دوره ايران دوره پهلوي بود كه ايران را با كمترين مقاومتي به دست اجنبي هاي نعلين پوش بي اصل و نسب تقديم كرد و فرار و بر قرار ترجيح داد.
يكشنبه 28 آذر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. دوسا عزیز وقتی تاریخ پیش از اسلام رو در کتابهای تاریخ حذف می کنند دیگه چه توقعی میشه داشت؟
يكشنبه 28 آذر 1389

babak123 - هلند - رتردام
صاحبان اصلی‌ این مرزو بوم کردها هستند. ایران را به صاحبان اصلی‌ پس بدید تا این مرزو بوم روی آرامش ببیند.هیچوقت به مظلوم ظلم نکنید.
يكشنبه 28 آذر 1389

yeki-2 - قطر - دوحه
اگه الان گربه ست یه زمانی ببر بوده
يكشنبه 28 آذر 1389

sahar1354 - سوئیس - لوزرن
به ياريه جمهوري اسلامي مرزهاي ايران كمتر هم خواهد شد.دوستان شكايت از گذشته دردي دوا نمي كنه بايد الان رو داشته باشم كه امكان تغيير هست. رئيس جمهور كونوني ايران براي اينكه روسيه را حفذ كند قسمت مهمي از شمال ايران رو از دست داد .به اتفاقاتي كه در حال حاضر رخ مي دهد بايد توجه كرد.
يكشنبه 28 آذر 1389

tiger.man - نروژ - برگن
اگر هم مساحت افتخاره ( که نیست ) پس امپراطوری مغول که تا برلین هم رسیدند و بنی امیه ( که یک طرف فرانسه وطرف دیگر چین ) وعثمانی وچین و هون و ...چندین برابر ایران در بزرگترین حالت خود در تاریخ بودن
يكشنبه 28 آذر 1389

sarababa - ایران - تهران
آقا تو مدیریت همینشم موندیم،5000 سال پیش پیشکش با این مردم و با این فرهنگ و با این حکومت.
يكشنبه 28 آذر 1389

tiger.man - نروژ - برگن
اما مورخان ایرانی نسل جدید چنان جهانگشایی شاهان ایرانی رو می نویسند که ادم فکر میکنه یارو با دهها وصدها هزار نیروی نظامی وهزینه کردن میلیونها رفته برای پیک نیک.
يكشنبه 28 آذر 1389

tiger.man - نروژ - برگن
sepher - استراليا - سيدني. مهم كشوررگشايي نبوده نظم و عدالت و متمدن كردن كشورهاي ياغي, برده دار و بعضا ادمخواري بوده كه مردم كشور رو گاه و بيگاه مورد هجوم قرار ميداد. وجدانا خودت از این حرفت خندت نمی گیره؟ سوال؟ مصر و هند و یونان و فینقیه و بابل و لیدی و .. در چه دوره ای به ایران حمله کردند که ما خبر نداشتیم؟ اصلا اینها کی جزء ایران بودند که یاغی به حساب بیان؟ سوال من این نیست که شاهان ایرانی به انها حمله کردند چون به هر حال شاهان همه توسعه طلب هستند چه شاهان ایرانی چه غیر ایرانی بنابراین حمله ای که از جانب ایران به دیگران میشد هم مثل حمله دیگران به ایرانه و به اندازه سر سوزنی فرق نمی کنه با همون بربریت ( قتل عام بیش از 70000 در اورشلیم ودمشق در سال 611 م بدست خسروپرویز و قتل عام بیش از 16000 مسیحی بدست بهرام دوم در سال 341 قتل عام وزنده به گور کردن صدها هزار ایرانی بدست انوشیروان و... ( تاریخ تمدن - ویلدورانت ) قتل عام مردم همدان که به قتل عام 2 روزه معروفه بدست مرداویج زیاری و دهها مورد از این قتل عامها .. اینها هم جزئی از تاریخ ایرانه، مگه نیست؟.
يكشنبه 28 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
آروین - ایران - رشت . حيف نان ???تاريخ ايران 100 ساله است در فيضيه درس خوانده اي يا مدارس علي اوف??? اي دي حقيقي تو ايتست..غلامعلي..رياض.عربستان...خودتي???
يكشنبه 28 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
تف به قاجار و جمهوری اسلامی که دار و ندار ایرانی رو نابود کرد و باید دعا کنیم جمهوری اسللامی باعث تجزیه ایران نشه
يكشنبه 28 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
tiger.man - تو از کجا میدانی در سرزمینهای ایرانزمین در طول هزار و سد سال شاهنشاهی ایران پیش از اسلام نظم و عدالت نبوده است؟ یک جوری حرف میزنی انگار در آنزمان زندگی کرده ای! ضمنا نه اینکه خلفای اموی و عباسی مردم را ناز و نوازش میکرده اند؟! در تاریخ هست که این دو خلیفه گری مردم را کشتار کرده و مجبور به پذیرش اسلام کرده اند و بعد هم مجبورشان کرده اند مالیات بپردازند. بعلاوه دوران این دو خلیفه گری تنها حدود هشتسد سال بوده و در برابر دوهزار و پانسد سال پادشاهی ایرانزمین و نیزدوران امپراتوری رم ناچیز است. هرجا هم که اعراب رفتند مردم با خفت و خواری بیرونشان کردند از بس که ستمگر و حشی بودند.
يكشنبه 28 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
afshin7174 - ایران - تهران,, البته جای تاسف و احمقی داره برای خمینی و 4 پاهان و ساندیسیان خودفروش که این مملکت ایران را به تباهی و ویرانی برده اند برو خرمشهر دارخوین اهواز کرمان و روستای دور افتاده را دیدی بزن که هنوز تعدادی ازهموطنانت زیر چادر و خیمه میخوابند چرا دیگر خودتو قربون خمینی رجال و فدای نظامیان خود فروش میکنی البته ببخشید تو هم شاید ساندیسی باشید,,,راستی الان ساندیس پاکدیس کمیاب نشده,, داخل گوگل فقط کافی ساندیس بنویسید
يكشنبه 28 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
saman911 - ایران - تهران . رژیمی ---- امثال تو مزدور را خوب میشناسم --گور بگوری هم رهبر پدوفیل ... قاتلت هستند که ایرانیان را کشتند و تخم منفور دینت را کاشتند نه شاه فقید که با همه ی ضعفها یک ایرانی بود نه مثل تو و رژیمت ضد ایرانی...
يكشنبه 28 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
tiger.man - نروژ - برگن .درود بر شما, مهم این که شما از روی حقایق و تاریخ صحبت می‌کنید آن هم تاریخ نویسانی که بیطرف بودند
دوشنبه 29 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس :پيرزن رواني برو قرص هات بخور,دست خودت نيست.چون يه عمر كاسه ليس اون خائن بودي.ههههه
دوشنبه 29 آذر 1389

ضد خ.ر - ايران - تهران
tiger.man و saman911 - ایران - تهران وtiger.man - نروژ - برگن،آيا شما دو نفر مي دانيد ورود به سايتهاي ضد حکومت و استفاده از فيلتر شکن براي آمدن به اين سايتها براي امثال saman911 خلاف قانون رژيم ايران و توهين مستقيم به آقاست؟ بيشتر از اين با خروج از مرزهاي فکري آقا به ايشان توهين نکنيد.
دوشنبه 29 آذر 1389

1983 - ایران - تهران
ایران 50 سال بعد رو تصور کنید (قم)
دوشنبه 29 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
tiger.man و saman911 - ایران - تهران شماها برويد سانديستون را بخوريد شماها که سواد تاريخي نداريد و در داشتن سواد اصلي شما هم شک دارم را چه به هم کلامي با ايرانيان؟؟؟ شماها ايراني نيستيد بلکه عربگراهاي ضد ايران و ايراني هستيد که تازه ياد گرفته اند به ايرانيها خرده بگيرند و فرهنگ نداشته اعراب و نياکان تازي خود را به رخ ما بکشند.ببينيد مرزهاي امپراتوري ايران را و با حرص سانديستون را سر بکشيد.
دوشنبه 29 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ARTEMIS-SW - از کامنت saman911 میشه فهمید کی است که با ای دی تازه امده .:)
دوشنبه 29 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
نقشه حکومت عباسی تنها در برگیرنده خاورمیانه، بخشهایی از شمال افریقا و اسپانیا است. اعراب بجز سیسیلی و ساردنیا در جنوب ایتالیا و بخشهای مرکزی و جنوب اسپانیا نتوانستند وارد اروپا شوند. خوشبختانه اروپاییها خیلی خوب جلوی تازش اینها ایستادند. در دوران حدود هشتسد سال اشغال اسپانیا، که البته در سده های آخر تنها جنوب دستشان بود، مردم اسپانیا نه زبانشان را از دست دادند نه دینشان. باید به آنها آفرین گفت که اصالتشان را پاس داشتند.
دوشنبه 29 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
ساعت 12 - ايران - تهران :چرا خودت به در و ديوار ميزي بيسواد بروتاريخ ويلدوان رو بخون خود خسرو پرويز فقط3000تا زن داشت 500تا هم خواجه حرمسرا داشت كه از حبشه وارد ميكرد ,اخرش هم به دست پسرش شيرويه كشته شد ,اكثر شاهان براي به قدرت رسيدن قتل عام خانوادگي ميكردند اگه غير از اين بگو
دوشنبه 29 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
ضد خ.ر - ايران - تهران :زياد حرص نخور شيرت خشك ميشه.
دوشنبه 29 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
tiger.man - نروژ - برگن . يك لطفي بكنيد و اين فيلمApocalypto:, 2006, Mel gibson farhad safin: i رو ببنيد و سعي كنيد تاريخ رو نه از ديدگاه افتخار وشرم بلكه از ديدگاه اهرم قدرت, توانايي وباورها درست وغلط مردمان ببينيد, من با شما نميتوانم بحث تاريخي كنم, چون دلايل و رد دلايل به جايي نميرسد, و شما نسبت به تاريخ بايد در دلتان ابتدا بيطرف باشيد تا با تحليل به حقيقت برسيد. شما دلايل نادر را رابطه حمله به هندوستان خوانديد? چرا به رهزانان پناه دادن! فرض كنيم اصلا نادر دلش ميخواسته! ايا لشگر نادر نبود كه نجسان هند را ازاد كرد و پاك ناميد! (پاكستان), شما مصر را كه ادم ميكشتند براي سنگ قبراشان متمدن ميدانيد? ا
دوشنبه 29 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
tiger.man - نروژ - برگن . --- اگر اقعا جوينده ايد به منشاقدرت و سير تحولان بنگريد! مگر نه اينكه كشورها باقدرت يكشاه بوجودميامدن? همين كشوري كه شما هندوستان ميناميدش چگونه كشور شده? با ضربه شمشير يك شاه! با ضربه شمشير يك شاه ديگر بخشي از ايران گشت! شما با طبيعت و جهان هستي مشگل داري? ان بحث ديگري است! اما قدرت شاهان ايران به ملتها امنيت ميبخشيده! از دست رهزانان, راهاي تجار ي امن براي كاروانها. و غيره. انها رفتند ماهم ميرويم! اما ندانسته تهمت زدن درست نيست!. شماوقتي خود را مثلا عراقي وياهندي بدانيد بازهم تاريخ ايران قسمتي ازتاريخ شماست, در حقيقت مرز سياسي كه دولتها هستند بامرز جغرافيايي و فرهنگي فرق ميكند. شما از نظر تاريخ ايراني هستيد, از نظر فرهنگي هم همين طور, چون در اين سايت مياييد و از شاهان ايران گله مندي! پس چيزي شما را به انان متصل ميكند, چرا درسايت انگليسي از جرج چهارم گله نداري! چون احساسي به انان نداري! احساس بد هم باز اتصال است!
دوشنبه 29 آذر 1389

nemat420 - کانادا - لندن
در زمان غزنيان كه ايران مستعمره افغانستان بوده.پادشاه وقت هم سلطان محمود غزنوي بوده وپايتختش هم غزني شهري است در غرب افغانستان.پيروز باشيد
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
saman911 - ایران - تهران . عقب افتاده تو یک مزدور ملا هستی دیگر هم حق نداری اسم مرا بیاوری وقتی کودک 7 ساله//عایشه// از نظر شما زن کامل است طبق نظر رهبر دینت منهم پیر زن هستم حال هر چه باشم شرف ایرانی دارم که تو عاری از انی.. مزدور
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saeedgilan - گیلان - رشت
به نظر من که خیلی خوب شد مردم قفقاز از ایران جدا شدن از دست استعمار ایرانی و زبان انحصاری فارسی راحت شدن.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
tiger.man - نروژ - برگن . دروغ كه حناق نيست اين امار چرند را براي لجن پراكني به تاريخ باستان از كدام گوري در اورده اي??كتاب پورپيرار?? يا تاريخ علي اوف ها و استالين ها مي بيني كه به به چه چه رژيمي هاي پست بي وطن را در اوردي.ننگ و مرگ بر دشمنان ايران و ايراني.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
nemat420 - کانادا - لندن . ايران بزرگ درتاريخ از همه اقوام شاه داشته, همينطور ازخراسان بزرگ كه بعضي به تحقيرافغانستان ميگفتند, مستعمره واژه ا ي است كه اروپايان براي مدرن سازي كشورهاي جديد و نوپا بكار ميبردند وبعدها كمونيستها ان رامعادل abuse بكارميبردند. غزنونيان ايراني بودند چون غزنه جزو ايران بود! متاسفانه تاريخ را كه يك علم هست بعضي با مسائل شخصي اشتباه ميكنند!.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

tamara .s - انگليس - لندن
جايي خوندم كه نادر شاه به خاطر اينكه يكي از مهاراجاي هندي حاظر نبود خراج بده به فرماندش دستور داد چشمان مردم روستايي كه زير نظر ان مهاراج بوده در بيارن ونقل شده كه 20000 چشم در اوردن و فرستادن واسه اون مهاراجا!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ضد خ.ر - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران من ضد تو و امثال تو هستم به قول رئيس جمهورت برو آب را اون جائيت بريز که داره ميسوزه ،مواظب باش شير خودت خشک نشه عرب پرست دو آتيشه،برو سانديستو بخور تا سهميه ات را قطع نکردند.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ،مطمئن باش سواد من حداقل چند هزار برابر سواد توست که فکر مي کنم حتي حداقل آن را هم نداري ،خسرو پرويز 3000 تا زن داشته ،دمش گرم اي کاش 5000 تا زن داشت،چرا نميري ببيني چه خدماتي به ايران کرده؟؟؟ براي شما اسلامي حکومتي هاي عرب پرست چيزي زن و اينکه يارو ديشب پيش فاطي خوابيده يا پيش ام کلثوم مهمترين مسئله است نه اينکه يارو چکاره بوده و چه کارهاي مفيدي براي کشورش انجام داده ،3000 تا زن نوش جونش ،شماها به زير لحاف مردم فقط کار داريد اما دنبال اين نيستيد که مشکلات اقتصادي و اجتماعي مردم را حل کنيد اصلاً سواد اينکارها را نداريد هاهاها .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

sasan4 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران، tiger.man - نروژ - برگن ،ببينيد در اين صفحه چند نفر ضد شما شما هستند فکر نکنيد که اين سايت حوزه علميه قمه و تا يک بابائي يک چيزي ميگه بدون توجه به اينکه چي گفته يکي بخاطر مظلوميت حسين مي زنه زير گريه،يکي ديگه بخاطر غربت زينب جيغ ميکشه،اون يکي بخاطر مظلوميت آقا غش ميکنه و داد و بيداد سر ميده و .. در صورتيکه نفر اولي سوالش اين بوده که ساعت چنده؟؟؟ بابا عقل هم خوب چيزه شما برويد مرده هايتان را بپرستيد و قربون صدقه آقا بريد مبادا آقا بغض بکنه و طوفان کل جهان را زير و رو کنه . ساير دوستان عزيز هم وقت با ارزش خودشون را به خاطر اين افراد معلوم الحال تلف نکنن.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
saeedgilan - از دست ایران راحت شدند؟ تو اصلا نمیدانی اینها جزو مردم ایران و آریایی بوده اند؟ نمیدانی ریشه های چهارهزار سال پیش مشترک دارند؟ جدا شدند رفتند زیر دست روسها، با زبان تحمیلی روسی و سیستم کمونیستی، اجازه برگزاری جشنها ی ملی و مذهبی را نداشته و فرهنگشان پایمال شد. این خوب بود؟! ضمنا روسیه برای اینها چه کرد؟ یک مشت نیمچه کشور بشدت بدبخت پر از جنگ و آشوب و نداری و گدایی و بیسوادی. همه شان برای کار دارند مهاجرت میکنند به مسکو، و در انجا زیر حمله های نئونازی های روسی هستند. واقعا که وضعشان بهتر شد!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
saeedgilan - گیلان - رشت . شما در دنياي امروز دستكم بايد 4 زبان بدانيد, استعمار يعني نوسازي و ابادكردن! بنده كه 5 زبان علاوه بر فارسي ميدانم به شما ميگويم زبان مشترك باعث ميشود همديگر رو بهتر بفهميم, در ايران هر روستا با روستاي ديگر زبانش فرق ميكند, بد نيست يكم فكر كنيم! اگر شما و من پارسي نميدانستيم الان چگونه با هم ارتباط برقرار ميكرديم?.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
tiger.man - نروژ - برگن . با حرفهای شما موافقم در یک کتاب تاریخی که توسط یک نویسنده اروپایی نوشته شده بود{ اگر اشتباه نکنم اسم کتاب پسر ایرانی بود} وقتی شاه هخامنشی برای جنگ با اسکندر رفت به همراه ارتش خود بیش از 18000 هزار نفر از افراد حرمسرا و کنیزان و برده های مخصوص را هم برد. و یکی از دلایل مهم شکست شاه هخامنشی و سقوط هخامنشیان هم همین فسادی بود که در اواخر حکومت هخامنشیان وجود داشت ...البته موضوع کتاب درباره یک پسر ایرانی بود که به جرم خیانت پدرش به حکومت هخامنشی بعد از کشتن پدرش او و خانواده اش را برده کردند و خود این پسر را هم که آنموقع 12 سال داشت اخته کردند تا بعنوان یک برده در حرمسرا کار کند که بعدها بعد ار فتح ایران توسط اسکندر این پسر برده مخصوص اسکندر شد ....
سه‌شنبه 30 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
tamara .s - انگليس - لندن . نه عزيزم كرمان بود! و اغا محمد خان قاجار دستور داد20000 چشم دار اوردن. مطمن باش هندي انقدر دروغ نميگين در مورد تاريخ! كه دورگهاي عرب( تازه عربها هم ميگن اينها عرب نيستند :-) ) شايد شما هم جايي خواب ديدي! :-).
سه‌شنبه 30 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
tamara .s - درباره نادر مطالعه میفرمایید کمی هم درباره اموی ها و عباسی ها بخوانید که با ایرانیان و دیگر ملتها چه کردند، و چگونه از کشته پشته ساخته و مال و زنانشان را به غارت بردند، ساختمان ها و کتابخانه ها راسوزاندند و دین و زبانشان را ازبین بردند. شما که نیاکانتان اینقدر وحشی بودند خواهش میکنم به اقوام دیگر ایراد نگیرید!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
ساعت 12 - ايران - تهران:پير مردي كه 3 فرزندش در جنگ كشته شده بود نزد خسرو پرويز رفت وبه او گفت اخرين فرزند پسر من را از رفتن به جنگ معاف كنيد تا اين فرزند كمك حال من باشد,وخسرو دستور داد فرزند ان رااز فرق سر به دو نيم كنند ودر دو طرف جاده كه لشگر عبور ميكرد هر نيمه را به تيركي ببندند تا درسي شود براي همه كه از رفتن به جنگ خودداري نكنند, تاريخ تمدن ويلدوران.اخه بيسواد برو تاريخ مطالعه كن بعد بيا نظر بده در ضمن خدمات خسرو پرويز بگو بدانيم!!!??مگر جز كشتار و تجاوز كار ديگه اي كرده?? نام يك دانشمند را درقبل از اسلام نام ببر??
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ، بسيجي جان پس بخوان شايد که سوادي پيدا کني: 1-در کاوش­های شهر سوخته که به سال 1377 به سرپرستی دکتر «منصور سجادی» انجام گرفت، جمجمه­ی دختری را یافتند که از بیماری هیدروسفالی رنج می‌برده است. ((((پزشکان ایرانی 4850 سال پیش ))))استخوان پاریتال راست آن دختر را برداشته‌اند (کاری که امروز انجام می­شود) تا فشار آب را بر روی مغز کم کنند. پژوهش­های پزشکان داوری می‌کند که آن دختر چند ماه پس از آن (عمل جراحی) به زندگی خود ادامه داده است زیرا که نسج­های استخوانی بریده شده پیرامون آن ترمیم یافته است و ترمیم تنها با زنده بودن بیمار انجام می‌گیرد» . 2-(از(((( شوش پنج هزار ساله))))) لوحه گلینی که خویشکاری (تکلیف) دانش‌آموزان بوده پیدا شده است که بخش‌بندی پیرامون دایره را به 6 کمان برابر نشان می‌دهد و نشان‌دهنده آگاهی شگفت ایرانیان از نسبت پرتو دایره (شعاع) با شش بر منتظم محاط دردایره است! http://www.aariaboom.com/content/view/1017/188/.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران 3-جراحی در ایران قبل از اسلام : http://parsateb.parsiblog.com/-386060.htm. 4- گرفتن علم پايه غرب از تمدن بي بديل ايران: . (اسکندر پادشاه یونان برای هجوم به ایران از شهری که رومیان آن را مقدونیه می‌نامند بیرون شد و دارا پسر شاه دارا را به قتل رسانید و شهرها را ویران ساخت و کاخ‌هایی که بدست بزرگان و سرکشان ساخته شده بود خراب کرد.کاخ‌هایی که بر سنگ‌ها و تخته‌های آن انواع علوم نقش و نقر شده بود با خاک یکسان کرد و با این خرابکاری‌ها و آتش‌سوزی‌ها آنها را بهم ریخت و در هم کوبید و از آنچه در دیوان‌ها و خزینه‌های استخر بود رونوشتی برداشته و به زبان رومی و قبطی برگردانید و پس از اینکه از نسخه‌برداری‌های مورد نیازش فراغت یافت آنچه به خط گشتک در آنجا بود در آتش انداخت و بسوخت. )نوشته ابن‌ندیم به نقل از کتاب نهمطان‌فی معرفه طالع الانسان تالیف ابوسهل‌بن نوبخت ایرانی ،در تشريح کنيه علمي ايرانيان پيش از اسلام.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ،::::::::::::::نام يک دانشمند ايراني قبل از اسلام را مي خواستي بيا:::::::::::::::1) اسکیلاس : دوره ی هخامنشی، « زمان حکومت داریوش _ از سال 446 تا 486 ق.م » _ دریانورد و کاشف و مهندس سازنده ی قنات. 2) ستاسپ : دوره ی هخامنشی، « زمان حکومت خشایارشا _ از سال 486 تا 521 ق.م » دریانورد و کاشف. 3) بویر اندا : دوره ی هخامنشی، « زمان خشایارشا » مهندس. 4) آرتاخه : دوره ی هخامنشی، « زمان خشایارشا » مهندس و سازنده ی کانال آتوس. 5) استانس : دوره ی هخامنشی، شمیدان و استاد دموکریتوس. 6) برازه : دوره ی ساسانی، « زمان فرمانروایی اردشیر _ 226 تا 241 م » مهندس و احیا کننده ی شهر فیروزآباد ( در فارس ). 7) برانوش : دوره ی ساسانی، سازنده ی شادروان شوشتر. 8) فرغان : دوره ی ساسانی، سازنده ی طاق کسری. 9) جهن برزین : دوره ی ساسانی، سازنده ی تخت طاقدیس. 10) شیده : دوره ی ساسانی، سازنده ی کاخ خورنق. 11) ابو لؤ لو ( فیروز ) : قاتل عمربن خطاب ( خلیفه ی اعراب و متجاوز به ایران ) هنرمند، صنعت گر و سازنده ی آسیاب های بادی. :::::::::::::::. کافي است يا باز هم بگويم؟؟؟؟؟؟.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ، کهن ترین گزارش در بارة عمل جراحی به دورة پیش از تاریخ برمی گردد. این عمل ظاهرا در شهر سوخته در سیستان انجام شده است ( رجوع کنید به جنیدی ص 192ـ 194). دیگر دانسته های ما در بارة جراحی در ایران پیش از اسلام که در نوع خود مفصل ترین گزارش نیز به حساب می آید عباراتی از اوستا در بارة آزمودن جراحان و دستمزد آنان است .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
*پسر شجاع* - ایران - تهران . البته اين كتاب كه شماميفرمايي نه نويسنده اش اسم داره و نه كتابش!! احتمالا هيچ چاپخانه هم چاپش نكرده, ولي شما موافقيد!!اصلا هم راست و دروغش مهم نيست!, تمام تحقيقات دانشگاه شيگاگو و اسناد بجاي مانده ازدشمنان ايران هم كه تائيد ميكنن برده داري در ايران باستان نبوده مورد تائيد شما دانشمند گرانقدر قرارنگرفته! چون روش علمي شما مشابه روش علمي بچه هاي دانشگاه علم و صنعت هست!! افرين به روش تحليلي كشف الحقايق شما :-) ببينم توي قران نگفته بودن تهمت نزنيداگر اطلاع نداريد?. تكنيك خواندن ونوشتن , با توانايي تجزيه وتحليل فرق ميكند! اولين سئوال در ذهن شما بايد اين باشد چرا يك خارجي كتاب داستان مينويسد درباره ما? 1-براي فروش كتاب2- چون خودشان تاريخ ندارن-چرا اب و تاب ميدهن? براي فروش بيشتر!.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
یک مشت اسلامی بی وطن و چپ بی وطن شروع به نوشتن چرندیات کرده اند یکی برای ریختن اب توبه بروی دین ن.. و دیگری برای سرپوش به جنایات کمونیسم و همکاری بی شرمانه ی انها با تعدادی خل و چل اسلامی برای پیروزی..ع قلاب سیاه 57.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ،از بزرگترين خدمات خسروپرويز اين بود که ايراني بزرگ بعد از خود به جاي گذاشت(که البته جانشينان کم تجربه و بي مبالات نتوانستند آنرا بخوبي پاسداري کنند(بعد از خسرو پرويز 10 نفر به پادشاهي رسدند که هيچکدان لياقت چنداني در جمع کردن و قدرتمند نمودن امپراتوري ايران که بعد از جنگ با روميان ضعيف شده بود را نداشتند) واين طور شد که اعراب وحشي بالاخره توانستند بعد از حملات وحشيانه ايران را تصرف کنند و در نتيجه همچون شمائي بيايد براي من بلبل زباني کند و ادعاي سواد کند،اميدوارم با اين مطالب گفته شده از رو رفته باشي و به بي سوادي خود اقرار کني .زنده باد ايران و ايراني آزاد از هجمه فرهنگي اعراب و اعراب فارسي زبان!
سه‌شنبه 30 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
saman911 - ايران - تهران . ميشه خواهش كنم بگيد و يلدورانت كيست? مداركش برا ي اين داستانسرائي چيست?. اين اتفاق در كدام شهر بود! دانشمندان قبل وبعد ندارند! شما كه تاريخدان هستيد بفرمائين چرا هيچ كتابي از قبل ازحمله شورشيان جنوب كشور به شهر شوش نمانده!? چرادانشگاه گندي شاپور را از بين بردن. همين شورشيان كه به قصد غارت حمله كردن چه كردن? ويلي جان چيزي ننوشته? فكر كنم دانشگاه اكسفورد را ساختن!!! .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
sepher - استراليا - سيدني :اول::ویلیام جیمز دورانت (۵ نوامبر ۱۸۸۵ - ۷ نوامبر ۱۹۸۱)، فلسفه‌دان، تاریخ‌نگار و نویسنده آمریکایی است.مهم‌ترین اثر او تاریخ تمدن، مجموعه کتابی ۱۱ جلدی است که با همکاری آریل دورانت، همسرش نوشته‌است. وی در این کتاب توانسته‌است با استفاده از آثار مورخان دیگر -از هرودوت تا آرنولد توین‌بی- که از ابتدای تاریخ مکتوب بشر تا کنون زیسته‌اند، مکتب نوینی از تاریخ‌نگاری را بوجود آورد.بر خلاف دیگر تاریخ‌نگاران که تنها تمرکزشان روی وقایع تاریخی و سیر تمدن بشری بود، وی در اثر خود به عوامل تمدن‌ساز در طول تاریخ نیز توجه می‌کند. در این باره از او نقل‌قولی دارد که چنین است: «تمدن رودی است با دو ساحل»†. این نقل قول بطور ضمنی به این مساله اشاره دارد که تاریخ‌نگاران اغلب نهایت توجه و دقت خود را صرف رودخانهٔ در جریان تاریخ نموده‌اند که معمولاً پرآشوب و پرهیاهوست و اجازهٔ برداشت‌ها و تفاسیر صحیح را نمی‌دهد.ادامه دارد
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
sepher - استراليا - سيدني :دوم: در مقابل او دیدگاه دیگری را مطرح می‌کند که در آن حواشی تاریخ و تمدن -ساحل‌ها- می‌توانند به اندازهٔ خود متن تاریخ مهم باشند. به نظر او، همهٔ مردمانی که در طول تاریخ خانه و مجسمه ساختند شعر سراییده‌اند هم در شکل‌گیری تمدن نقش داشتند. ویل دورانت در کتاب «درس‌هایی از تاریخ» که در سال‌های آخر زندگی خود نوشت، می‌گوید که تاریخ ملت‌ها را باید با توجه به پدیده‌های علمی جدید نوشت.مقصد او برای نوشتن جلد اول کتاب تاریخ تمدن با عنوان «مشرق زمین، گهواره تمدن» بود. بعد چاپ جلد اول، سفرهای دور دنیایش شروع شد که ۵۰ سال ادامه یافت. در نهایت در ۱۹۷۵ نوشتن تمامی ۳۰ جلدکتابش و همچنین سفرهایش نیز به اتمام رسید ادامه دارد
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
sepher - استراليا - سيدني:سوم; مشرق گهواره تمدن.۲ یونان باستان ۳ قیصر و مسیح فصل ۴عصر ایمان۵ عصر رنسانس ۶ اصلاح دینی۷ عصر آغاز خرد.۸ عصر لویی چهاردهم.جلد۹ عصر ولتر.جلد۱۰ عصر روسو و انقلاب.جلد۱۱ عصر ناپلئون. معتبر ترين تاريخ نويس جهان.يك سوال:اگر تمام كتابخانه هاي امريكا رو بسوزانند ايا علم در امريكا از بين ميرود???
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
ساعت 12 - ايران - تهران : اولا خسرو پرویز بدست پسرش کشته شد و آن ۱۰ نفر بعد هم همدیگر را به قتل میرساندند تا به قدرت برساند دوم:اولین لازمه کشور گشایی قتل عام مردمان آن سرزمین هست،فرش قرمز که جلوی پای خسرو پرویز پهن نکردند همانطور که ما متنفریم که چرا به ما حمله کردند طرف مقابل هم همینطور سوم:از نظر معماری و کشور گشایی ایران در دنیا برتر بود نه در علم به خاطر اینکه هرکسی نمی‌توانست در آن زمان درس بخواند سود فقط برای اشراف زادگان بود مردم عادی اجازه نداشتند درس بخوانند و هرکس راه پدر را دنبال میکرد,در ضمن پادشاهی که بیش از ۳۰۰۰ زن داشته نمیتونست به فکر مردم باشه تمام بیشتر وقتش در حرمسرا و کاخ‌ها بود یک آدم شهوت پرست بوده که به دست پسرش کشته می‌شه. منبع اسمهايي را كه گفتي نام ببر?
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
sepher - استراليا - سيدني :مطلب اخر ويلدورانت, او برای نوشتن هر فصل از کتاب به گوشه‌ای از دنیا سفر می‌کرد؛ از مصر و ایران تا سیبری و ژاپن. مقصد او برای نوشتن جلد اول کتاب تاریخ تمدن با عنوان «مشرق زمین، گهواره تمدن» بود. بعد چاپ جلد اول، سفرهای دور دنیایش شروع شد که ۵۰ سال ادامه یافت. در نهایت در ۱۹۷۵ نوشتن تمامی ۳۰ جلدکتابش و همچنین سفرهایش نیز به اتمام رسید
سه‌شنبه 30 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ساعت 12 - دوست گرامی خوب است که اگاهی میدهی، اما وقتت رو با این 911 هدر نده، این یک کاربر قدیمی است با آی دی تازه، کارش هم شلوغکاری و بحث عوض کردن. کم هم که بیاورد به فحاشی رو میاورد.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
ساعت 12 - ايران - تهران . sepher - استراليا - سيدني . درود به شرف و منيت ايراني هر دوي شما ///و ننگ بر تازيزاده هاي دشمن ايرانيت.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
. sepher - استراليا - سيدني :ويل دورانت مورخ، فيلسوف و نويسنده آمريكايي و مولف «تاريخ تمدن» كه ايرانيان را مردماني ميهندوست، متفكر و باهوش خوانده است پنجم نوامبر سال 1981 در گذشت. دورانت» پيش از نوشتن كتاب تاريح تمدن، كتب تاريخ فلسفه، اصول حكمت و مسائل اجتماعي دوران معاصر را تاليف كرده بود. وي در سال 1885 به دنيا آمده و 96 سال عمر كرده بود.رشته سخنراني هاي دورانت درباره ادبيات ايران در دهه 1950 در دانشگاه كلمبيا، بيش از پيش مردان فكر ميهن ما در قرون وسطا را به جهانيان شناسانيد. وي يك جلسه تمام، تنها به تفسير اين بيت حافظ پرداخته بود كه گفته است : غلام و بنده آنم كه زير چرخ كبود ـ زهر چه قيد تعلق پذيرد آزاد است .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ، مي دانستم که از من منبع اسامي دانشمندان و کاشفان ايراني قبل از حمله اسلام را ميخواهي چون اين هجمه اي از طرفداران بسيجي عرب ها و عرب پرستان بود که به منظور خراب کردن و سفسطه در تاريخ مي گفتند حتي يک دانشمند قبل از اسلام در ايران وجود نداشته ،وانگي خودت کلاهت را قاضي کن چطور ميشود ايران که چند هزار سال يکي از پرقدرت ترين امپراتوريهاي دنيا بوده و آمريکاي زمان خود به حساب مي آمده ،بدون حضور دانشمندان و نوابغ در دستگاه خود بر ملل ديگر حکم مي رانده؟؟؟(گندم زگندم رويد جو زجو) اين هم يک منبع براي اسامي دانشمندان ايراني قبل از اسلام بر توي مسجد محله تون داد بزن:http://forum.irantrack.com/thread42509.html .
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ، بزن تيشه به ريشه ايراني بودنت و باز سفسطه کن ،آنموقع که بي ريشه شدي خودت را به اعراب بچسبان و از لذت هويت عرب و غير ايراني خودت لذت ببر ،باشد که اعراب گوشه چشمي به تو نشان دهند و شايد سيد تو شوندو تو را بپذيرند.ببين به جاي اينکه از ايراني بودنت دفاع کني و به آن افتخار کني با هجمه به گذشته ات به جاي اينکه آقاي خودت باشي ميخواهي برده اعراب باشي؟؟؟از خواب غفلت بيدار شو ونقشه آمران به نابودي و انکار تاريخت را نقش بر آب کن و به ايراني بودنت مفتخر باش.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

sasan4 - ايران - تهران
ساعت 12 - ايران - تهران، دوست عزيز اطلاعات خوبي دادي ،انجام عمل جراحي توسط ايرانيان در 4850 سال پيش کاري بس بزرگ و ارزشمند بوده،دوست عزيز جواب بعضي هايي که چشم و گوش بسته کمر به قتل تاريخ ما دارند بي توجهي است ،همه ما مي دانيم که ايراني با فرهنگ بوده و اعراب وحشي دشمن هميشگي ايرانيان بوده و هستند بر ايشان خرده نگير.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
sepher - استراليا - سيدني . من این کتاب را که یک رمان تاریخی بود 4-5 سال پیش خواندم و اسم نویسنده اش یادم نبود ولی حالا که تو گوگل سرچ کردم نام نویسنده مری رنولت هست {دراین رمان تاریخی نویسنده زندگانی وشرح جنگهای اسكندر مقدونی وداریوش سوم آخرین امپراتور سلسله هخامنشی راموردبررسی قرار داد ه وعلل شكست هخامنشیان وفتوحات اسكندر شرح داده میشود } توصیه میکنم برای آگاهی بیشتر در مورد اواخر حکومت هخامنشیان این کتاب را بخوانی..
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ، فکر ميکني من هم مثل تو دروغگويم و از خودم حرف در مي آورم و به خسروپرويز تهمت مي زنم که چون 3000 زن در حرمسراي امپراتوري ايران بوده ،خسروپرويز صبح تا شب با اونها مشغول بوده و شما که اونجا بودي اصلاً نديدي که به جنگ روميها مي رفته چون اصلاً وقت سر خاراندن با اين همه زن نداشته و مثل اعراب زن پرست و حشري بوده ،دوماً مگر من در مطالبم گفته بودم که او را چه کسي کشته يا چي کسي نکشته که سرمستانه و چشم بسته غيب ميگي که پسرش اونو کشته،اين چه ربطي به بحث ما داره، با خلط مبحث و از اين شاخه به آن شاخه پريدن خودت را مضحکه نکن.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران من حوصله هيچگونه بحث ديگري با شما ندارم ،(سفسطه گري نيز نمي تواند کتمان واقعيت کند )حالا باز سفسطه گري کن من جواب بحث بي فايده و غير منطقي را نمي دهم.
سه‌شنبه 30 آذر 1389

saman911 - ايران - تهران
ساعت 12 - ايران - تهران :چرا نميتوني خلاف عقيده خودت تحمل كني!!خود اين ناشي از ضعفت چرا از نوشتن مطالب من وحشت داري??اگه من مطالبم بدون سند جاي نگراني نداره?تو هم مطالب تو بنويس ديگران ازادند بخوانند ومقايسه سندي كنند,تو كه نمي توني مخالف عقيده خودت تحمل كني چطوري دم از ازادي مردم ميزني?يكي از اصول ازادي تحمل مخالف در غير اينصورت با ديكتاتوري فرقي نداره.در ضمن اين بدون 95درصد مردم ايران مسلمان هستند.
چهار‌شنبه 1 دي 1389

saman911 - ايران - تهران
ساعت 12 - ايران - تهران http://forum.irantrack.com/چه جالب مطلبت از سايتي گرفتي كه روي بالاي صفحه اولش نوشته الهم عجل وليك فرج.در ضمن ادرس ت باز نشد????!!!
چهار‌شنبه 1 دي 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
arashbehdin - امریکا - اتلانتا وARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس ،sasan4 - ايران - تهران و ساير دوستان از لطف شما عزيزان ممنونم.
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
saman911 - ايران - تهران . عزيزم جز Wikipedia جايي ديگه اثري از ويلي نيست! Wikipedia هم حتما ميدوني فاقد ارزش مرجعي هست, اگه همين يه مرجع رو قبول كنيم, مدير مدرسه اي كه ابتدادر مورد جنايات سكسي مقاله مينوشته بعدها به طرفداري ازطبقه كارگر كمونيست ميشه(كمونيستها به تاريخ اعتقاد ندارند) و سپس دردفاع ازطبقه پايين اجتماع مقاله مينويسه, وو تاريخ رو از نگاه طبقه زحمت كش ميبينه,ودر نهايت كتاب داستان تمدنThe Story of Civilization. همه كتابهاشم با The story مينويسه كه مشگلي پيش نياد:-) داستان نويسي درغرب ازاده ولي چرا The Story of Civilization خواهشا اين رو دقيق بنگريد: Much of The Story considers the living conditions of everyday people throughout the twenty-five hundred years their "story" of the West covers تاريخ 2500 ساله غرب هست!!! ايشون معتقد به متخصص نگاري درتاريخ نيست!!!!!!!!!.
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
saman911 - ايران - تهران . ادامه--, بهرحال از اين سودجوياني زياد هستند, يه خانم دكتر كه متخصص ژنتيك از دانشگاه سيدني هست, كتابي در مورد زبان فارسي ودلايل برتري زبان انگليسي بر اون نوشته!! كتاب داستان رفتاري دوكودك خود خانم دكتر. و به صورت خاطرات روزانه هست!! مثلا گفته يه روز دخترم كه سه سالشه. ليوان اب و ريخت اما نگفت معذرت ميخوام چون در زبان پارسي سخته گفتن معذرت! اماگفتنsorry ,ساري اسونه! فكر ميكني چرا خانم دكتر در مورد ژنتيك كتاب نمي نويسه ! چون همون روز انتشار كتاب تمام روزنامه ها و TV باهش مصاحبه كردن!! همش هم ميگفت من به كساني كه كتاب نخوندن پاسخ نميدم يعني فروشه كتاب ! در مورد مرد ايراني و بخصوص خاورميانه تمام كتاب فروشيها و ويدئو شابها پره از چيزهاي بد! سامان جان يادم بنداز در موردفرانسوي ها(ويلي فرانسوي بود) تنفرشون از ما و ضعف جنسي مردانشون و نتيجتا علاقه مند شدن به همين دليل ضعف جنسي به فلسفه بعدايه توضيحي بدم!
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
ادامه--3 -تاريخ محصول جغرافياي انساني است, 75 ميليون سال پيش انسان از قلب افريقا راه ميافتاده به سمت شمال, و هيچ مدركي نيست از وجودانسان تا تاريخ 12000ساله كشور ايران! يعني 74.99 ميليون سال درتاريكي ست ! از اغازپيدايش پادشاهي جمشيد تا عصر يخبندان كه اريايهايي( پارسها و مادها و و)امدن به ايران هم اسناد زيادي نيست, 2500سال اما تاريخ كوروش كبير مثل الماس ميدرخشد! و باعث خشم غربيهاست. شما اگر خاطرات سعدي را هم بخوانيد كه 600 سال پيش است ميبينيد چگونه سعدي را در راه مسافرت اسير كردند و وادار ميكنند خشت بسازد وبرده اش ميكنند! واز حمام كردن سعدي فرمانده فرانسوي قشون به سعدي تف ميكند و ميگويد بوي گند مرد نشانه هويت اوست! مرا سربازانم از بوي متعفنم از 10 فرسخي ميشناسند! حمام كردن از ايران به رم و سپس به دنيارسيد!
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
ادامه-4 -دانشمند كسي است كه بتواند ازخود سئوال درست كند! اعراب كسي راكه قران بداند عالم ميدانند, و امروزه روش تحقيق برا اساس سئوال طرح شده را. متفكر كسي كه فكر كند از خود بپرسد, چرا زنان خسرو پرويز 3000 بودن نه 2900---چرا اسپارت ها300 نفر بودند نه مثلا 318نفر? و چرا 20000 چشم درتاريخ هي تكرار شده! كسي اينها راميشمرده? راستي اسكندر كبير! چه كرد او هم به هند حمله كرد! رومياي بارها بابل را در هم كوفتن! بدوين جنوب , بابل را ويران كردن! و امروز ارتش امريكا با زنان عراقي ازدواج ميكنند اما ظاهرا حمله كوروش بيشتر درداور هست! ادارهDNA بريتانيا تائيد ميكند كه ژن پارسي در تمامي منطقه خاورميانه غالب است, به نقشه ساسانيان نگاه كنيد دليلش معلوم است, بابلي ها از كجا به عراق امده اند. كه تافته جدا بافتها ند? اززمين چون درخت روئيده اند?
چهار‌شنبه 1 دي 1389

tamara .s - انگليس - لندن
من عاشق وطنمم و همچنين هموطناي ازاده و با فهم و شعورم كه خوشبختانه كم هم نيستن ,من ايراني هستم و خودمو ايراني ميدونم و اينكه نياكانم كي بوده و چقدر وحشي يا متمدن بوده واسم مهم نيست ,چون من نيمي از عمرمو اينجا بزرگ شدم و به من ياد دادن تو حال زندگي كنم و ياد گرفتم زماني كه اخلاقيات و انسانيت سر لوحه زندگيم هست از انساني كه فاقد اين خوصصيات هست برتم من برتري ادما رو نه از رنگ ونژاد و مذهب بلكه از معيارهايي كه گفتم ميسنجم با اينكه خيلي سعي ميكنم انساني باشم مقيد به اين اصول خيلي وقتها نميتونم يا فراموش ميكنم !ولي همين كه به اين درك و بينش رسيدم خودش كلي باعث ارامشم شده ,اينكه ادم ازاد زندگي كنه و خوبي رو خوب وبدي رو بد بدونه واسه اينكه خوبي خوبه,وبدي بد,نه از ترس يه خداي قلدر كه با چماق منتظره كه منو تنبيه ياپاداش بده !!!
چهار‌شنبه 1 دي 1389

tamara .s - انگليس - لندن
ودر اخر اينكه همتونو دوستدارم به غير از احمدي نژاد و طرفداراشو ودر كل ارزوي رهايي ادماي فناتيك از تار و چنگ دين واديان دارم
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
ARTEMIS-SW - فرانسه , ساعت 12 - ايران - ایران - تهران -arashbehdin - امریکا - اتلانتا -+. دوستان, متاسفانه با نفرت به گذشته نگاه كردن بيشتر به خود فرد اسيب روحي ميزند تا به تاريخ! سپاس بيكران عزيزان! *پسر شجاع* - ایران - تهران سپاس از كامنت, همانطور كه گفتيد رمان نويس هستند, ايات شيطاني هم يك رمان تاريخي است. حقيقتش من خيلي به تاريخ داستاني علاقه ندارم, اما گذشته چراغ اينده است اگر به جغرافياي سياسي(دولتها) زياد بها ندهيم, جغرافياي انساني و فرهنگي توام باجغرافياي طبيعي به راحتي به شما ميگويد كه چرا انسانها كوير نشين براي رسيدن به اب و گوشت گوسفند به جاي سوسمار , مجاهدت ميكردن وجان ميدادن براي رسيدن به بهشتي كه زير درختانش اب روان باشد وحور سفيدزيبا و پسران (ايران) و چرا كشاورز ايراني و مردم ايران كه زندگي عادي داشتند معتجب از اينهمه درنده خوي مهاجمان.
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
نياز به كتاب نيست يك روز غذا نخور بعد ميفهمي ارزش غذا را, من ديده ام سربازاني كه براي نان تفنگشان را به كشاوزان ميدادن! يك دانه نان برابر با يك كلاش بدون گلوله البته! اينكه كسي به دلير سربازن ارتش ايران كه روميها وحشي را در مرزهايشان نگه ميداشتن چيزي بگويد وافعا جاي گذشت نيست. سيدني
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sonne23 - المان - .دارمشتات
اون دوره قاجاره ميشه تقريبا با رژيم جمهوري اسلامي مقايسه كرد . زمان قاجار انها نصف ايران رابه علت بي لياقتي و سستي به باد داد . جمهوري اسلامي از نظر اقتصاي فرهنگي سياسي ايران را 100الي 200 سال عقب انداخت . فقط از نظر اقتصادي ايران روزانه تقريبا 100 مليوندلار در امد نفتداره. كه از اين پول به لبنان جنوبي فلستين وهر جا كه گروهاي تروريستي هستند حمايت ميكند . كه با اين كار خودش را توي تمامه دنيا حتا كشورهاي عربي ايزهله كرده. و پول نفت را كه به ملت و براي سرمايه گذاري براي نسل كنوني و نسل اينده ميباشد به باد ميدهد
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
tamara .s - انگليس - لندن . عزيزم شما بينش و نگرش درستي داريد, سرزمين هاي هميشگي نيستند وانسانهاهم براساس شرايط فرق ميكنند, اميدوارم از لحن سخنم نرنجيد ه باشيد, ولي مطلبي را كه درباره جغرافيايي انساني گفتم خواهشا بخوانيد. وبدانيد سود جويان رمان نويس با محقيقن دانشگاه خيلي فرق دارند, اينكه چه گذشته در تاريخ ,گذشته! اما بايد پاسدار حق بود! بعضي يك رستوران را نميتوانند مديريت كنن, به مديريت خسرو پرويزايراد مي گيرند! كسي كه دم از 3000 زن ميزند هرگز با دو زن زندگي نكرده! اگر كرده بود اينرا نميگفت!دروغگو روسواست! پيروز باشيد و حافظ ارزشهاي ولاي انساني! .
چهار‌شنبه 1 دي 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
tamara .s ..درست است شما ایرانی هستی و نیاکانت زمانی که به ایران وارد شدند با ایرانیان امیختند و در سده های پیشین هم برای ایران جنگیدند. منظور من عباسی و اموی بود. ضمنا نادرشاه افشار از قبایل ترک ایران بود و معمولا ترکها به وحشیگری معروف هستند. در تاریخ، ایرانی ستمگر داشته ولی خشن و وحشی نداشته ایم. آن کور کن اصلی هم آغا محمد خان فاجار ترک بود.
چهار‌شنبه 1 دي 1389

saman911 - ايران - تهران
sepher - استرالیا - سیدنی:رمان زیاد می خونید!?چه طرز بحث کردن!خسرو. چرا2900 تا نداشت 3000 تا زن داشت یعنی چی??حتما بهش وحی شده بود باید 3000تا زن بگیره!!!مگر نخوندی بیش از100هزار غیر نظامی عراقی بدست امریکایی ها کشته شد?بخاطر 11 سپتامبری که خودشون درست کردند? چرا فکر میکنی جز ایرانیان وچشم ابی ها الباقی نژادها حیوانند!?در ضمن سعدی, فردوسی.حافظ,مولانا و---به مسلمان بودن خود افتخار میکردند. ودین اسلام واقعی رو بهترین دین میدانستند در اشعارشان مشخص.مطلب اخر,شما کتابی معرفی کن علمی تر از قران,
چهار‌شنبه 1 دي 1389

roya25 - اينگليس - لندن
در زماني كه دين ما دين عربهاي وحشي نبود كشور ما در بالاترين بود و حالا در پايينترين سطح است .درخت خوب ميوه خوب ميدهد
چهار‌شنبه 1 دي 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
sepher - استراليا - سيدني . هم ميهن گرامي مي داني چرا نفرت در من باقيست??چون جنايت باقيست بي سوادي و بي وطني باقيست -دوست من ايا به يك زنداني محكوم به اعدام انديشيده اي كه روزها ماهها و سالها در انتظار مرگ است?? انهم به علت اينكه ملا دينش و خدايش را نخواسته و يا بدون نقشه ي قبلي به يك ماجراي خونين كشيده شده//اخر در كدام خرابشده ي جهان جز كشورهاي عصر حجري اين دين كوفتي انساني را اعدام مي كنند چون نخواسته مسلمان باشد و به دين ديگري گرويده??حال اين به كنار تعدادي لمپن باسواد احمدي نژادي در اين برهه ي خونين با هزار دروغ و دغل به تاريخ گذشته ي ما لجن پراكني مي كنند تا براي باباجان ملا و اسلامشان كرديت بخرند حتي اگر ظاهرا اتئيست باشند.
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
saman911 - ايران - تهران . متاسفم ظاهرا كه كامنتها رونخوندي, منظورم اين بودكه يك مححق تاريخ از خودش سئوال ميكند چطور ميشودعدد هاي گفته شده همه رند هستند مثلا 3001 نبود چرا? در مورد اسلام هم همين مشگل وجود دارد, عده اي اسلام را دين صلح ومهرباني و ارزشهاي انساني ميدانند و نمونهايي از حضرت علي و ضامن اهو مياورند و هزاران حديث مياورند. عده اي دين كشت وكشتار و نمونهايي از كشتن 7000 مردو پسر بچه قبيله بني قريضه بدست علي دريك شب! و يا خريد و فروش كنيزان, و به اشدا من الكفار و هزاران حديث اتكا ميكنن! مي بينيد اينجا مشگل نه قران است ونه اسلام! مشگل تفسير براي سودجويي است! چاره اش فكر كردن است !
چهار‌شنبه 1 دي 1389

sepher - استراليا - سيدني
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس . بانوي مهربان, درك يك توانايي است كه در افراد بشر يك اندازه نيست, و هيچ دو انساني باهم يكسان نيست واين توانايي خالق است كه از 32 عنصر گوناگون مي افريند , اما نفرت احساس است وتوانايي انديشدن را ميگيرد, من احساس شما را درك ميكنم اما به تواناييهاي خودم هم واقفم, مشگل را دراعتقاد و دين نمي بينم! مشگل درنوع نگرش به دنيا و بي اعتقادي عميق به خداست! كسي كه جنايت ميكند بانام دين در دل به روزقيامت اعتقاد ندارد, بيشتر مسلمانان به خداايمان ندارند. اگر داشته باشن پس اينهمه دروغ چيست? نگاه كن چه ميكنن نه چه ميگويند.
چهار‌شنبه 1 دي 1389

ساعت 12 - ايران - تهران
saman911 - ايران - تهران ببين سفسطه گر و دروغگويي ،چطور ميگي آدرسي که دادم باز نشد انوقت مي گويي بالايش نوشته بود اللهم ... ؟؟؟ در ضمن من با قرآن مخالف نيستم با شماهائي مخالفم که قرآن ها را سر نيزه کرده ايد و با مکر و حيله و سفسطه بر مردم حکومت مي کنيد.آدرس را حتي بدون قفل شکن حالا رفتم بخوبي کار ميکرد http://forum.irantrack.com/thread42509.html اي کاش رويت را کم ميکردي و بيش از اين وقت من را نمي گرفتي ،ادعايت اين بود که قبل از اسلام ايران دانشمندي نداشته و اسم 1 نفرشان را خواستي نام 11 نفر را با منبع برايت دادم بازم ادعات ميشه بنازم رويت را!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟مرد باش و به شکست خودت اعتراف کن در غير اينصورت ترسو و سفسطه گري که اعتراف به باختن را نداري.
چهار‌شنبه 1 دي 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
حریف پرسپولیس می‌خواهد با مهاجم تاتنهام به تهران بیاید/ لخویا قطر آده‌بایور را می‌خواهد
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود
وزارت ورزش و آخرین گزینه موجود / هدایتی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس
کیف‌قاپی‌های 4 دانش‌آموز سوار بر یک موتور
گلر پرسپولیس به دنبال رضایتنامه از پرسپولیس / نیلسون با گسترش فولاد تمام کرد
بشقاب میگو و لوبیا
این گیاه تلخ، شفابخش است
هر صبح؛ یک فنجان چای آویشن
«سالمونلا» چیست؟
علائم کمبود آهن در زنان
آیا کورتون داروی بدی است؟
فال روز پنجشنبه 18 دسامبر - 27 آذر
شیخ حسین انصاریان:خیلی از زنان بدکاره را خودم شوهر دادم
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
کارشناس مذهبی، داستانی از چشم‌چرانی با ذکر خدا تعریف می‌کند
تصادف دوچرخه سوار با یک آهو در جاده
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن
ویدیوی نگاهی به سال 2014 - تهیه شده توسط گوگل
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (130+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (102+)
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن (100+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (98+)
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت. (89+)
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه (85+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (79+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (78+)
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی (72+)
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی (71+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (71+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (66+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (52+)
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود (43+)
اسکایپ ترجمه همزمان می‌کند (38+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.