صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
هشدار شدیداللحن آیت‌الله وحید در مورد نمایش چهره حضرت ابوالفضل در سریال مختار هشدار شدیداللحن آیت‌الله وحید در مورد نمایش چهره حضرت ابوالفضل در سریال مختار

شنبه 04 دسامبر 2010 - 13 آذر 1389
ای روزگار..! ای دنیای ناپایدار..! باید روزگاری بشود که ما زنده باشیم و در این روزگار بخواهند هنرپیشه‌ها نقش او را به مردم نشان بدهند..؟! مردم..! بدانید! این نقشه ها برای این است که وقتی قمر بنی هاشم(ع) را به آن صورت نشان دادند، دیگر این سوز و گداز در روضه ها نباشد.


● مذهب و عرفان


هشدار شديداللحن آيت‌الله وحيد
در مورد نمايش چهره حضرت ابوالفضل در سريال مختار

سايت مشرق نوشت:

آيت الله حسين وحيد خراساني از مراجع تقليد، در سخناني خوددر آستانه ماه محرم الحرام در جمع مبلغان اعزامي تصريح كرد: «آنچه من شنيده ام كه خدا نكند كه چنين باشد، غلطي است كه مي خواهند انجام بدهند كه اگر اين غلط را انجام دادند، من وظيفه ام اين است كه به آنها گوشزد كنم، اگر سعادتمند باشند در دنيا بيچاره خواهند شد و اگر اهل شقاوت باشند در دنيا آسيبي به آنها نخواهد رسيد ولي آن وقتي كه دست بريده حضرت عباس(ع) وارد محشر بشود، كمر همه آنها را خواهد شكست كه براي ابد از رحمت خدا محروم باشند.» 

اين مرجع تقليد با بيان اينكه «شنيده ام مي خواهند قمر بني هاشم(ع) را به نقش هنرپيشه ها درآورند؛» تأكيد كردند: «كسي كه حجت خدا مقابل قبر او مي ايستد و مي گويد "سلام خدا، سلام تمام انبياء(ع)، سلام تمام اوصياء(ع) و سلام تمام شهداء بر تو يابن اميرالمؤمنين؛ كسي كه هر صبح و شب، خدا و 124هزار پيغمبر به او سلام مي كنند، اين را مي خواهند به نقش هنرپيشه ها درآورند.» 

وي افزود: «خدا نكند چنين غلطي بكنند؛ آن وقت هر چه پيش آيد و هر چه ما بگوييم معذوريم.»

آيت الله وحيد خراساني تأكيد كرد: «اگر چنين غلطي بكنند بدانند كه تاسوعاي امسال، غير از تاسوعاهاي هر سال است. در اثر اين صحبت غلط، بايد جوان هاي غيرتمند فاني در قمر بني هاشم(ع)، روز تاسوعاي امسال، محشري برپا كنند در عزاي قمر بني هاشم(ع) تا بگويند اي دست‌بريده كربلا..! اي فرق سر پاشيده از عمود در راه خدا..! تو، تو بالاتر از ايني.» 

آيت الله وحيد در ادامه از شدت ناراحتي از شنيدن چنين خبري فرياد كشيدند: «اي روزگار..! اي دنياي ناپايدار..! بايد روزگاري بشود كه ما زنده باشيم و در اين روزگار بخواهند هنرپيشه‌ها نقش او را به مردم نشان بدهند..؟! مردم..! بدانيد! اين نقشه ها براي اين است كه وقتي قمر بني هاشم(ع) را به آن صورت نشان دادند، ديگر اين سوز و گداز در روضه ها نباشد. براي اين است كه آن كساني كه آن صحنه را ببينند و آن هنرپيشه را تماشا كنند ديگر آنچنان كه بايد، در عزاي او نسوزند. ولي بايد بدانند اگر با چكمه و با كراوات خواستند اين چراغ را خاموش كنند و نشد، با اين ريش ها و با اين يقه هاي باز هم اين نور خدا خاموش شدني نيست، ديگر ختم كلام.»

رئيس مركز سيما فيلم : تصاوير مربوط به چهره حضرت ابوالفضل در سريال مختارنامه حذف شد

 رئيس مركز سيما فيلم گفت: صحنه‌هاي مربوط به چهره نوراني حضرت ابوالفصل (ع) از سريال مختار نامه حذف شده و عدم نمايش چهر‌ه ايشان از مدت‌ها قبل به تيم سازنده اعلام شده است.

حسن اسلامي مهر در گفت و گو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس گفت: به رغم تلاش‌هاي ارزشمند و هنرمندانه جناب آقاي داوود ميرباقري كارگردان متعهد سريال مختارنامه در خلق صحنه شهادت حضرت ابوالفضل (ع)، اين تصاوير در سريال به نمايش در نمي‌آيند.
وي درباره دلايل حذف اين تصاوير گفت: به دلايل مختلف و از مدتي پيش بنا بر نظر مخالف معاون سيما جناب آقاي دارابي در خصوص نمايش چهره حضرت ابوالفصل (ع)، به تيم سازنده اعلام و پيشنهاد شد كه در نشان دادن چهره آن حضرت همان‌گونه عمل شود كه با نمايش چهره معصومين (ع) عمل مي‌شود.

Hoja Verde - ايران - تهران
چطور وقتی فیلم حضرت عیسی را می سازید چهره اش را نشان می دید اما برای این امامان شیعه خیر؟ به راستی که تشیع برای نابودی نبوت اختراع شده است و این ترفندی از ایرانیان بوده که اسلام را به نابودی بکشانند. حال همین عقاید عقب مانده بلای جان ماها شده است.
يكشنبه 14 آذر 1389

a_bamdad - ایران - تهران
خاک.در قرن بیست و یکم؟خاک بر اون سرتون
يكشنبه 14 آذر 1389

mjrad - ايران -
این آیت الله چنان می غرند که انگار میخواهند تصویر خدا را نشان بدهند . حضرت عباس (ع) مردی بزرگ رادمردی بی همتا و دلاوری بی نظیر بودند اما نه امام بودند ونه مقام قدسی داشتند . خدا لعنت کن بدعت گذاران در شیعه را که آبروی همه مسلمانان را در همه جا برده اند .
يكشنبه 14 آذر 1389

(tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران
ای خدا ای ائمه ای بد مسبا این همه جوون مردم مثله دسته ی گل بدست این ارازل و اوباش پرپر شدن اونوقت صدای هیچ کدوم از این روحانی نماها در نیومد اما حالا ببینین چطور دارن زوزه میکشن و زمین و آسمون رو به هم میدوزن؟!!!. دو دسته بریده ی حضرت ابولفضل تو اون دنیا بکوبه تو کمرتون که جز نفهمی چیزی عائده خلق نمیکنین.
يكشنبه 14 آذر 1389

romano - ایران - تهران
خوندن ابولفضل ابولفضل روی ریتم 6/8 مداح تریاکی هیچ ایرادی نداره!
يكشنبه 14 آذر 1389

arian1 - ايران - ابادان
يا اين ايت الله ها همه عقب افتاده ومعيوب المخ هستند يا اينكه اين شياطين اسلامي مردم بيچاره ايران را احمق تصور مي كنند كه هنوز بعد از اينهمه قتل و كشتار وويران كردن كشورمان هنوز اين چرنديات را به مردم مي گويند.
يكشنبه 14 آذر 1389

iranking - المان - مونیخ
مرتیکه بی غیرت بی ذات ....تنها وقتیکه از ابوالفضل میشنوی غیرتت به جوش میاد ؟ ...همه ایرانیا رو و همه این جوونا رو اگر بکشند ککت نمیگزه نه ؟ !! تف بر شرف بیشرف هر چی دجال و مال روضه خور بیغیرته .... خداوند ایرانی جماعت رو به درد بی درمان شما دچار کرده ....و مثل وزنه چهل من به این مملکت وصلید ...از دوران ساسانیان تا همین دوره اخوند همیشه موجب فلاکت این مملکت بوده ....چه اخوند ساسانی چه اخوند شیعه اثنی عشری ...مردک کجای دنیا دیده شده که یه قومی اونقد فلک زده بشند که هر سال واسه مردمانی که مرداشونو کشتند و زن و بچه اونا رو به اسارت بردند و فروختند سینه بزنند و سینه چاک کنند که تو الان نگران کم رنگ شدنش هستی ؟! تف ...
يكشنبه 14 آذر 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
عبید زاکانی توی یکی از حکایاتش می‌گه: شرف‌الدین دامغانی از در یه مسجد می‌گذشته که می‌بینه خادم مسجد، یه سگ رو داخل مسجد گیر انداخته و می‌زنه، سگ زبون بسته هم سروصدا می‌کرده! شرف‌الدین در مسجد رو باز می‌کنه، سگه فرار می‌کنه. خادم مسجد با خشم می‌گه: «چرا این کار رو کردی؟» شرف‌‌الدین جواب‌می‌ده: «ای‌گرامی، عذرش رو بپذیر که سگ عقل نداره و از بی‌عقلی به مسجد میاد، وگرنه ما که عقل داریم رو هیچ‌وقت در مسجد می‌بینی؟!». حضرت ‌ایت‌الله وحید هم، امیدوارم عذر این جماعت رو بپذیره که اونها هم از بی‌عقلی و بی‌شعوری این کارها رو انجام می‌دن وگرنه اگر یه کم فهم و شعور داشتند نه به مزخرفات شما منجمدشدگان عقلی در هزارچهارصد سال پیش گوش می‌کردند ونه سرمایه مملکت رو صرف قهرمان سازی پابرهنه‌های بادیه‌نشین می‌کردند!
يكشنبه 14 آذر 1389

zagheneshin - روسیه - ایژوسک
اين خط آخرش منو کشته . به تیم سازنده پیشنهاد شد یا دستور داده شد ؟
يكشنبه 14 آذر 1389

علی بی غم - ایران - تهران
اوه اوه چه جنایتی. وامصیبتا.. یا محمدااااا. زنه مردم برای یه لقمه نون داره خود فروشی می کنه. تو روز روشن سر همدیگر را می برند. تو انتخابات یه عده جوان بی گناه کشته شدند. مملکت را به ...دادند رفت. آیت الله تکونی به ماتت مبارک نداد حالا واسه یه فیلم ...تیک چه پیراهنی داره جر می ده.؟ ای خداااااااااااااا
يكشنبه 14 آذر 1389

iranking - المان - مونيخ
ضمنا واسه اینکه فورا یه تعداد جواب ندند که این با بقیه فرق داره و اخوند خوبیه چون به زیارت عظمی خودش رو مشرف نکرده باست بگم اخوند خوب (چون همشون مفت خور هستند ) اخوند مرده هست ....و اگر هم خودش رو به فیض اکمل نرسوند و به ..ولایت خودش رو نچسبوند واسه اینه که خودش رو برتر میدونه و جنگ جنگ قدرته ....وگرنه اخوند هرگز واسه من و تو خودش رو درگیر نمیکنه .....
يكشنبه 14 آذر 1389

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
آخه الدنگ خجالت داره اینهمه خرمقدسی ؛ اونوقت که دختر و پسرای 22-23 ساله رو تو خیابونا میزدن و میکشتن و تو زندونا می .. اون وجدان صاحاب مردت اون ایمان کثیفو منحرفت بهت نگفت برا ظاهرم که شده از مظلوم دفاع کنی ، خناق گرفته بودی حالا برای یه سیرک مذهبی تلویزیونی اینهمه جفتکت گرفته ، خاک بر اون سرت کنن از مغز خلاص
يكشنبه 14 آذر 1389

kamangir - نروژ - اسلو
حضرت عباس ع كمر شما خرفت هاي احمق رو بزنه كه جلو چشمتون اون همه جوونو تو خيابونا و كهريزك پرپر كردن و كردين.اون موقع كه عاشورا شد چرا خفه شدين.اي بيچاره ها هم از دستتون اسايش ندارن.بابا بسه ديگه.بميرين گورتونو گم كنين.اون سريال خاك بر سري و بي غيرتتون بخور تو سر بي غيرتتون.خدا از رو زمين برتون داره به حق حضرت عباس ع. عجب صبري خدا دارد.
يكشنبه 14 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
بابا زیاد بخودت فشار نیار بلاخره ابوالفضل هم یک آدم بود ...مردم هم آنقدر شعور دارند که بفهمند کسی که نقش ابوالفضل رو بازی کرده هنر پیشه هست نه خود ابوالضل ....واقعا من موندم این آخوندها چطور خجالت نمی کشند هر روز به اسم دین یه مزخرف میگند خودشان رو مسخره مردم میکنند ...
يكشنبه 14 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
کسی نیست به این احمق تاریخ گذشته توجیه کند که. ابوالفصل کیلویی چنده کمتر جوونها را گمراه کنید. طبق آمار بانک جهانی در سال 2008 درآمد کشور عربستان از گردشگران یا به زبان ساده از زیارت مسلمین خانه کعبه معادل مبلغ 29,865,000,000 دلار یا نزدیک به سی میلیارد دلار بوده است. زائرین ایرانی که بصورت تمتع ویا عمره در همان سال به مکه رفته اند 1,937,000 نفر بوده اند که مجموعا مبلغ 4,879,000,000 دلار یا بعبارتی نزدیک به پنج میلیارد دلار درآمد تقدیم اقتصاد پادشاهان عربستان کرده اند و در میان تمام مسلمانان مقام اول را به خود اختصاص داده اند. مثلا که چی با اینکه هواپیمای جمهوری اسلامی قدرت جابجائی اینهمه زائر را نداشته است شرکت هواپیمائی عربستان قریب به 54 درصد از زائران ایرانی را به خود اختصاص داده است...طبق گزارش مقامات دیپلماتیک ایران در سال 2008 ماموران کشور عربستان بدترین و توهین آمیز ترین رفتار را با زوار ایرانی داشته اند و ایران از لحاظ توهین ماموران عربستان مقام اول را به خود اختصاص داده است.
يكشنبه 14 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
طبق یک گزارش دیپلماتیک دیگر زائران ایرانی ناخواسته ترین و منفورترین خارجی ها در عربستان محسوب می شده اند. با یک حساب سرانگشتی بوسیله پولی که ایرانیان سالانه به عربستان (دشمنان دیرینه) تقدیم می کنند می توان تعداد 170,000 مسکن روستائی احداث کرد.یا میتوان 714,286 فرصت شغلی کشاورزی یا 200,000 فرصت شغلی صنعتی برای جوانان ایجاد کرد.ویا میتوان با پول حجاج دوسال یک پالایشگاه سوپر مدرن با ظرفیت 75,000 بشکه احداث کرد . و یا با پول پنج سال حجاج میتوان ایران را به صادر کننده بنزین مبدل ساخت و دیگر برای واردات بنزین محتاج اعراب نبود.و.....اما افسوس که با پول حجاج ایرانی قمارخانه های فرانسه توسط شاهزادگان عربستان که انحصار بیزنس حج را در اختیار دارند آباد میشود و هم صرف خرید اسلحه هایی برای جنگ احتمالی با ایران!از. ماست که برماست.
يكشنبه 14 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
و هم اکنون می بینیم ما به کجا رسیدیم که این تازیان عرب ما را کافر می دانند و ما را کوچک می شمارند!(کوتاهی از ماست که مانند بت پرستان ،خاک عربستان و عراق دشمنان دیرینه را به عنوان تبرک به میهن می آوریم!!! خاک دشمنان!!!)و تا رسیدن مسلمانان ایرانی به مرحله فکرکردن در بهینه هزینه کردن پول برای آبادانی کردن ایران سرافراز راه بسیار درازی در پیش است.
يكشنبه 14 آذر 1389

ghom.666 - ایران - قم
برو پيري با عربهاي سوسمار خور
يكشنبه 14 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
اگر خوب بفرمايشات اين عالم دام افاضاته دقت بفرمائيد . اين خضرت مد ظله عالي دلش براي ان حضرت نميسوزد . ايشان دلش از ضجه هائي که مردم هميشه در صحنه هنگام هنر نمائي اقايان در منبر ميکنند .ولذتش انرا هم اين اقاقيان ميبرند ميسوزد . اين عالم بزرگوار حجت را بر همه تمام کرده 124 هزار پيغمبر خداي قاسم الجبارين هر روز باقا ابوالفضل که براي بچه هاي خودش اب ميخواست بياوردسلام ميکنند و خالا ديگران امدند ميخواهند اين اصل را روي سينما بياورند . مگر ميشود چنين کاري کرد . وبگفته جناب ايشان اگر چنين کاري بشود ديگر مردم ان ضجه ها را نخواهند زد که اقا از دو دست بريده وعظ ميفرمايند . اي موشک اس 300 تو چشمان دشمنان اسلام شليک بشود . بلند بگو امين
يكشنبه 14 آذر 1389

Anarchist - ايرلند - دبلين
شنيده بودم حضرت ابوالضل العباس يه دست بود نمي دونستم يه چشمم بود..!نمي دونم چرا ايرانيا اينقدر دوسش دارن..?
يكشنبه 14 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
. این هم یکی دیگر از فسیل های دلقک و مضحک آخوندیست که روزگاری را با دستان ابوالفضل و این قبیل مزخرفات . مردم ساده لوح مارا به اشک مفصل ریختن ...!واداشته است، حالا پس از هزارو چهارصد سال دستان بریده او هم مانند هزاران چرندیات و اراجیف ، ...ابزار نان خوردن این بی شرفان مفت خور شده است.باید به این مردک عوام فریب . گفت که ایرانی جماعت شما انگل های مفت خور را خوب شناخته و دیگر حوصله . شنیدن این اراجیف را ندارد و از وجود تعفن آور شما رنج میبرد. پس بهتر است وجود نکبت تان را در خاک گور بسپارید و این مهملات را به عنوان خاطره ای پول ساز از ابزار فریب و نیرنگ در سینه خود به خاک گور ببرید. مرگ بر آخوند و ملا که جملگی متجاوزو حیله کار و مفت خورو ریاکارند. درود برایران و ایرانی آزاده که تن به بردگی فکری و جسمی این بیشرفان فرومایه نمیسپارد و از عقل و شعور خود برای آزادی خود مدد میگیردو به دستان و سر بریده این تازی زاده هانیاز ندارد
يكشنبه 14 آذر 1389

محمدرضا بهشتی - ایران - تهران
نمی دانم چگونه است که ما ایرانیها استاد ساختن بت هستیم . تعجبم دراین است که اجداد و ملت ما اساسا بت پرست نبوده اند. اما وقتی کسی را به حد پرستش دوست می دارییم می شود بت و دیگر به کسی اجازه شکستن آن را نمی دهند. حضرت عباس هم نموه ایی از آن گونه است . کسی نیست بپرسد آن انسان شجاع اگر رویین تن بود که شهید نمی شد . باید بپذیریم که اهداف وی می تواند الگو باشد . آیا نشان دادن چهره وی می تواند چیزی از ارزشهایش کم نماید !!!!. آیا با نشان دادن چهره انسانی پیامبران نظیر عیسی (ع) و موسی (ع) و یوسف و سلیمان نبی و زرتشت و... ذره ایی از عبودیت آنان کاسته شده است !؟ یا پیامبری ایشان مورد شک و تردید قرار گرفته است ؟؟؟ بر عکس با دیدن چهره انسانی آنان در فیلمها مردم ارتباط بهتری پیدا می کنند. آرزو می کنم این افکار پوسیده همراه بااین فسیلهای باقیمانده دست از سر مردم ایران بردارنند و بگذارنند مردم زندگیشان را بکنند. آن روز دیر نیست.
يكشنبه 14 آذر 1389

razm - امارات - دوبی
این آقا میفرمایند اگراز این غلط ها بکنند تاسوعای امسال محشری خواهد شد! مردک مگر عاشورای سال قبل محشر تو خیابون به پا نکردن چرا لال شده بودی؟اون بی احترامی نبود؟خاک بر سر این کارگردان کنند که هیچ اختیار نداره.تا تو باشی دیگه از این سوژهای استفاده نکنی.
يكشنبه 14 آذر 1389

azadandish - هند - پونا
Anarchist - ايرلند - دبلين:IQ اون عكس مختار هست
يكشنبه 14 آذر 1389

khasteye velayat - ايران - تهران
بابا اينا ديگه كين؟ اين همه مصيبت سر مردم مياد هيچكدوم جيك نميزنن ! حالا اصلا قيافه اونم نشون بدن مگه چه اتفاقي مي افته ؟مرتيكه فسيل 250سالته تا كي ميخواي از نوندوني خودت دفاع كني ؟ بالاخره يه روز همه ميفهمن كه چه چرندياتي رو 1400سال به خورده مردم دادين ! اونروز واي به حالتون!!!!!!
يكشنبه 14 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
به نظر میرسد اشکال ایشان و دردلش از جای دیگریست. به واقع امثال این روحانی دل پرتری شاید حتی از مردم نسبت به این رژیم و عملکردش داشته باشند. اگر میگوید چکمه منظورش مخالفت رضا شاه است و از ریش هم که معلوم است منظورش کیست فقط اگر میگقت یقه بسته و اشاره به این مستقیمی احتمالا مانند آیت الله العضمی منتظری سربه نیستش می کردند. او می خواهد بگوید که همه چیز را این رژیم به بازی و نمایش گرفته و قداست کسانی که برای مردم محترم بودند را زیر سوال برده. وقتی پیروان حضرت عیسی مسوسه های مسیح را درست می کنند و از ابتدا تمام نقاشی ها از ایشان بر در و دیوار کلیساها نقش بسته خودشان می دانند. ایران که غرب نیست اون روستایی برای خودش ابوالفضلش یه مدلیه و اون شهری یه جور. و . گرنه مگر در مراسم شبیه خوانی افراد خود را شبیه نمی کنند.
يكشنبه 14 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
قربون ابوالقضل برم. خیلی دوستشون دارم براستی همیشه خودشون هوامو داشتن و دارن البته تنها به این خاطر نیست که دوستشون دارم بلکه از جوانمردیشون لذت میبرم و از ایثار بی نظیرشون.
يكشنبه 14 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
خدا از دست ملا های روباه صفت چه :خ.....ک بر سر شده !! که به موجود. ناطق و بی مغز!! سلام میده؟؟!!...
يكشنبه 14 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
این واقعیات رو یک عده ای دیر متوجه شدند اما هنوز هم جای شکرش باقیست. اینها از 1400 سال پیش شروع کردند و الآن خیلی راحت این جسارت ها رو میکنند. برای مردمی که ندونند ابوالفضل کی بوده یا چی بوده یا باباش کی بوده و برن توی جمع این شارلاتانها بشینند و اراجیفشون رو گوش بدند, باید اینجور اشخاصی که فارغ از دانایی( که فراتراز آگاهی های اسلامی نمیره)هستند,مرجع تقلید باشند. اون کارگردانیکه داره با ساختن اینگونه فیلمها مردم رو بیشتر بطرف این دین دروغینه ملاها سوق میده و اونها رو از مسیر اصلی فکریشون منحرف میکنه, جز خیانت به مردم چیزی در لفافه ندارن. چرا فیلمهاشون رو با این مقدمه آغاز نمیکنند که مثلآ , زندگینامۀ مختار عرب,؟ که مردم ایران بدونن توی این قضایا کجای داستان قرار دارند؟ اینها با فیلمهایی که میسازند جز شستشوی مغزی مردم عامی بهدف دیگری برخورد نخواهند کرد. وقتی صحبت از 24000 پیغمبر میشه, چرا کسی از خودش سؤال نمیکند, این 24000 نفر چه کسانی بودند؟ ادامه دارد.............
يكشنبه 14 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
دنباله: مگر نه اینکه پادشاهان همون قوم یهودی بودند( که در آن واحد پیامبرانشون نیز بوده اند),و همین مسلمانان این قوم را ملعون و خودفروخته محسوب میکنند و اما پادشاهان آنها را تا حد پیامبری می ستایند. بیایم و یک کم با خودمون رو راست باشیم, از ماست که بر ماست. (تا ابله در جهان است, مفلس در نمی ماند.).
يكشنبه 14 آذر 1389

Shomali - ایران - لاهیجان
فقط چرت وپرت، چرت و پرت
يكشنبه 14 آذر 1389

monga287 - ایران - تهران
tirdad)e dash jamshidina - ایران - تهران ....واقعا گل گفتییییییییییییی.این کفتارها وقتی منافع خودشونو درخطر میبینند از تو شلوارشون سریع یک فتوا درمیارن.آخه حیوان چطور پیامبرای دیگر را درفیلمها نشان دادنی وجایز میدانید؟اسلام شده سرمایه تجارت این مفتخورها که با استفاده از اون دارن هرکاری میخوان میکنن.متاسفانه نقطه ضعف ایرانیها اعتقاداتشونه.این کثافتها هم سالهاست که با استفاده از همین موضوع میچرن
دوشنبه 15 آذر 1389

iranking - المان - مونیخ
iranazadiran - ایران - تهران = ایرانی ضد ایران .....درسته ؟. پس ازت هیچ انتظاری نیست ....ولی علارغم اینکه بهت امیدی نمیره باید بهت یاد اوری کنم که...حتی اگه یه نمه خداپرست هم باشی این کارت شرکه دوست من ....
دوشنبه 15 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
iranking - المان - مونیخ. چه کسی و از شما انتظار داشت که حالا بر آورده نمیشه. مگه قرار بود به من امیدوار باشید بروید به خدا امید داشته باشید که هیچگاه کسی رو نا امید نمی کند. بنده ها همینن دیگه یکی مثل من مشرکه به قول اون یکی دیگه و بیسواد. قربون محبتتون به کار من مشرک بیسواد لطفا کار نداشته باشید هم امکان سرایت دارد و هم ناامیدی.
دوشنبه 15 آذر 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
مرور روزنامه‌های صبح تهران؛ پنجشنبه ۲۷ آذر
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (182+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (141+)
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (137+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (126+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (106+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (90+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (83+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (74+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (69+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (68+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (60+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (49+)
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود (48+)
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد (48+)
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد (42+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.