صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت


پرونده شهلا از ابتدا تا انتها

خديجه جاهد معروف به «شهلا» متولد 20 ارديبهشت‌ماه 1348 در 27 خرداد 77 به واسطه «ح. د» يكي از دوستان محمدخاني، طرح آشنايي و ارتباط با ناصر فوتباليست معروف را ريخت تا بعدها متهم اول جنجالي‌ترين پرونده جنايي كشور شود.

ماجرا از جايي شروع شد كه ساعت 14 بعدازظهر چهارشنبه 17 مهرماه سال 81جسد خونين همسر ناصر محمدخاني در منزلس كشف شد. پس از آن گره‌گشايي از يك معماي جنايي پيچيده‌ كه مربوط به قتل زن 32 ساله‌اي به نام «لاله» در غياب دو پسر كوچك او بود، در دستور كار قاضي كشيك قتل و ماموران اداره دهم پليس آگاهي پايتخت قرار گرفت.

در اولين اقدامات، قاضي وقت كشيك در صحنه كشف جسد حضور يافت و در اجراي دستورات اين مقام قضايي، مشخص شد كه مقتول با 27 ضربه چاقو به قتل رسيده است.

با بررسي روابط همسر مقتول، ردپاي زني 32شهلا (خديجه) جاهد به عنوان همسر موقت ناصر محمدخاني به ماجرا باز شد. تحقيقات نشان داد كه شهلا از 13 سالگي به ناصر محمدخاني علاقه‌مند بوده است تا اينكه از طريق يكي از فوتباليست‌هاي معروف ديگر توانسته با وي رابطه برقرار كند.

زمستان سال 81 قاضي فخرالدين جعفرزاده به جاي قاضي قبلي پرونده كه به حج رفته بود، براي ادامه تحقيقات و رسيدگي به اين پرونده تعيين شد و دستور ملاقات شهلا با ناصر را در حياط اداره آگاهي تهران صادر كرد.

پس از اين ملاقات بود كه در بهار سال 82 و در آستانه سالمرگ لاله، تنها متهم اين پرونده يعني "شهلا جاهد" لب به اعتراف گشود.

شهلا پس از آن كه اتهام قتل همسر محمدخاني را پذيرفت همراه با قاضي و در حضور محمدخاني به محل جنايت رفت تا صحنه قتل را بازسازي كند.

وي در بازسازي صحنه جرم، گفت: «ناصر با پرسپوليس به آلمان رفته بود. من تصميم گرفتم با استفاده از غيبت او براي هميشه لاله را از زندگيم حذف كنم».

«شب حادثه با كليدي كه از خانه ناصر داشتم، داخل منزل او رفتم و پشت شوفاژ پنهان شدم. از آنجا ديدم كه لاله، دو فرزند و دوستش به خانه آمدند. تا صبح پشت شوفاژ بودم».

«وقتي فرزندان لاله به مدرسه رفتند و دوستش از خانه خارج شد، لاله روي تخت دراز كشيد. من چاقويم را آماده و دستكشم را دست كردم».بعد يك راكت بدمينتون برداشتم و با دسته آن محكم ضربه‌اي به سر لاله زدم.

بعد با هم درگير شديم و من هم با ضربات چاقو آن‌قدر او را زدم تا جان داد.»

جاهد در بازسازي صنه جرم لكه خوني را نشان ماموران داد كه پشت تشك خشك شده بود و ماموران متوجه ان نشده بودند.

اولين جلسه محاكمه شهلا جاهد در مقام متهم به قتل پس از اعترافات او روز 17 خردادماه سال 83 در شعبه 1154 مجتمع قضايي ويژه امور جنايي تهران به رياست قاضي جعفرزاده و با حضور جمع زيادي از خبرنگاران به صورت علني برگزار شد. شهلا به قصاص محكوم شد؛ اما گفت: « من مطمئنم درباره‌ من عدالت اجرا نشد».

از سوي ديگر به دنبال اعتراض وكيل مدافع اين متهم به دادنامه‌ صادره از سوي شعبه‌ 26 ديوان عالي كشور، اعتراض به شعبه‌ 15 تشخيص ديوان عالي كشور ارجاع شد و اين شعبه با استناد به ماده‌ 27 آيين نامه‌ اصلاح قانون تشكيل دادگاه‌هاي عمومي و انقلاب، دستور توقف اجراي حكم را صادر كرد. پاييز 84 آيت‌الله هاشمي شاهرودي رييس سابق قوه‌ قضاييه دستور توقف حكم را داد اما روز تيرماه 86 و يكبار ديگر در اسفندماه سال 87حكم قصاص تائيد شد.

پس از طي روند قضايي، جلسات صلح و سازش براي اخذ رضايت از اولياي دم آغاز شد؛ ناصر محمدخاني كه در اين پرونده به ولايت قهري از عرفان محمدخاني فرزند لاله سحرخيزان حضور داشت، گفت: «شهلا بايد قصاص شود و طولاني شدن اين پرونده نيز به دليل عملكرد خود شهلا بود». گفته مي شود  در لحظه اعدام شهلا درآخرين لحظات وي نه با ناصرمحمدخاني صحبت كرد و نه حتي به وي نگاه كرد. ناصر سرش پايين بود و چيزي نمي گفت

در تاريخ 23 شهريورماه سال جاري نامه‌اي خطاب به آيت‌الله لاريجاني نوشته و در آن عنوان كرده كه حدود 9 سال حبس، او را خسته كرده است؛ بنا بر اين درخواست كرده كه اگر ابهامي در پرونده وجود دارد، اين ابهام برطرف شود و در غير اين صورت، حكم قصاص به مرحله اجرا درآيد زيرا معتقد است كه 3 سال حبس او به موجب حكم دادگاه بوده و 5 سال مازاد بر اين مدت در كنار حكم قصاص، در واقع مجازات مضاعف است.

پس از اين نامه، اواسط آبان‌ماه سال جاري اخباري مبني بر پاسخ مثبت آيت‌الله آملي لاريجاني رييس قوه قضاييه به استيذان قصاص شهلا جاهد منتشر و به اين ترتيب همه چيز براي پايان پرونده قتل لاله سحرخيزان محيا شد.

سرانجام پس از 8 سال، ساعت 5 صبح روز 10 آذر 89 پسر لاله سحرخيزان صندلي را از زير پاي شهلا كشيد. وكيل او پس از اجراي حكم ادعا كرد شهلا اسراري از اين پرونده را با خود به زير خاك برد. پس از قصاص شهلا و انجام معاينات از سوي پزشك و تاييد مرگ، وي با يك دستگاه آمبولانس به سردخانه پزشكي قانوني منتقل شد.

 

sarbaz007 - المان -
بیا این فوتبالیست ما اون دنیا نزدیکه تو و اون قاززززی کهاین حکم کذایی داد
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

parnyan - انگليس - لندن
روحش شاد, . ولي من فكر ميكنم كار شوهرش بوده, 100% ناصرمحمدخاني بوده.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

m3rt3ga - امارات - دبي
خيلي دردناكه..اين حكم براي هر انساني حتي سركرده هاي نظام هاي ديكتاتوري كه دستشان به خون ملت هم الوده است حكم ناپسنديست
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

aryamanesh2 - نیوزیلند - اكلند
به نظر من متهم اصلی ، این قانون اسلام ناب محمدی هست که اجازه میده به مردها ، چندتا زن داشته باشند. ننگ بر این رژیم و هرچی اخونده
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

zananeh - دانمارك - اهوس
در اين ميان بايد يقين داشت كه محمدخاني خود سهم بسزايي داشته و بايد مورد بازجويي بيشتري قرار ميگرفت. به همين منظور ايشان 9 سال خواب خوش نداشتند (به گفته خود ايشان)
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
واي واي به من بگين كه ايا فقط منم كه با خوندن اين خبر تنم لرزيدو شوكه شدم" پسر لاله سحرخيزان صندلي را از زير پاي شهلا كشيد." حتما با افتخار اين عمل رو انجام داده. حتي تصورش هم قلب انسان رو به درد مياره . قلب و روح اين پسر بايد لبالب از كينه نفرت خشونت بيرحمي و قساوت باشه كه بتونه حتي اين صحنه رو نظاره كنه چه برسه به اينكه خودش اين عمل رو انجام بده. تعدادي از ما كه هيچ نسبتي با شهلا نداريم از كشتنش غمگين و ازرده شديم, شب گذشته اين فاجعه تمام ذهن منو مشغول كرده بود يعني اونهايي كه شاهد دست و پا زدن شهلا بودن ميتونن اين صحنه رو از ياد ببرن !! مخصوصا بچه هاي لاله ?! اصلا هدف از انتشار اين خبر چيه !? كه ذهن مردم رو از واقعيت منحرف كنن !? كه مردم حلقه گل به گردن ناصر نامرد و قاتل بندازن !? كور خوندين كودنها !
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

jalal-pesare-mashreqi - دانمارک - آغوس
به نظر من کار کار انگلیسیهاست
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
اگه در غیاب فرزندانش .قتل انجام گرفته پس : پسر لاله چه صحنه ایی. را شاهد بود؟؟"..پدرش را با شهلا در رختخواب دیده بود؟؟!...
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

sanazsarmad - المان - برلين
شهلا از 13 سالگي به ناصر محمدخاني علاقه‌مند بوده است . شايد واقعا قاتل نبوده!!!! شايد از روي عشقش قتل را گردن گرفته. چطور كسي را كه مطمئن نبودن, به قتل رساندن?
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Dionysos - فرانسه - پارسي
قوانین اسلام ناب محمدی و فرهنگ اسلامی در جامعه ایران نتیجه بهتری نمی دهد. قتل و تجاوز و جنایات طراحی شده و نشده به قوانین قرون وسطایی اسلامی جامعه هم ارتباط دارد. وقتی قانون اسلامی به مرد اجازه 4 همسر قانونی و همسران موقت را بدهد هر مرد هوسباز و بی وجدانی انسانهای دیگر را قربانی امیال خودش خواهد کرد. این خانم و آقا محصول همین فرهنگ اسلامی هستند. خانه از پای بست ویران است! دنبال اجرای عدالت در سیستم اسلامی آخوندی نباشید که با الفبای دموکراسی و عدالت مغایرت دارد. روی یو تیوب گفتگوی تلفنی بازپرس وقت رو با امنستی اینترنشنال گوش کنید، در کشوری که شواهد موجود رو از صحنه جرم پاک می کنند تا مجرم اصلی شناسایی نشود انتظار عدالت هم دارید؟ ننگ بر رژیم آخوندی!
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
ناصر ورزشکار !! چه جوری پذیرفتی که پس از آنهمه عشق و حال "انتقام. از لاله و...."پسرت صندلی را از زیر پای شهلا بکشه؟؟! (بتو هم میشه گفت:. مَـــــــرد؟؟؟!!!..)
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

sepher - استراليا - سيدني
خوب پرونده روشنه! از 13 سالگي ناصر هوس باز دنبال خديجه بود بعد چون خديجه رفته بود المان ازفرصت استفاده كرد و چون دست مردونه اش جون نداشت 27 ضربه!!!!!!!!!!!!!! زد به لاله! loooolزماني كه خديجه قهرمان فوتبال ايران بود ناصر عاشقش بود! با اينكه ناصر ادم هوس بازي بود اما فقط دو زن توي زندگيش بوداونهم در كشوري كه هر كس يه پيكان داشته باشه 100 زن توي دست و بالشه! اما ناصر كه از خوشتيب ترينهاي زمان خودش بود خيلي زشت بود!!lool چون زن نبود! اماما هي فحشش ميديم! چون هوسبازه! ;-) البته ماخودمون خيلي هوس بازيم و به صغيرو كبير رحم نميكنيم! اما توي كامنتهامون همه پاكدامن ميشيم!lool .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

venoosi - بلژيك - وروير
به نظر من (ح.د) حميد درخشان مقصر اصلي اين ماجراست .در واقع اون باعث اشنايي شهلا و ناصر شد و باعث مرگ لاله و شهلا ..اين دو تا مرتيكه ي هوس باز راست راست هم واس خودشون ميچرخن..لاله اسوده بخواب كه شهلا در كنار توست .عدالت اجرا شد اما فقط در مورد شهلا. ناصر محمد خاني هم بره به صيغه كردنش برسه.چه لبخندي هم ميزنه .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوري چك - پراگ
به نظر من مقصر اصلي فقط فقط ناصر محمد خاني اون بايد به جاي شهلا قصاص ميشد نه شهلا بنده خدا
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - يوسدال
اين قيافه يك ادم قاتل يا ادم شارلاتان نبود! تنها چيزي كه به قيافه اش مي امد قيافه يه عاشق دل و جون باخته بود! به عكسهاي شماره 4 و 6 نگاه كنيد. گفته ميشود در لحظات اعدام , شهلا در اخرين لحظات وي با ناصر محمد خاني نه صحبت كرده و نه نگاهش كرده! كلمه ع ش ق( عشق) يعني علاقه شديد قلبي.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوري چك - پراگ
منظور از اسرار شهلا در اين بود كه ناصر محمدي خاني به شهلا مبلغ 1000000 ميليون تومان داد تا در غياب محمدخاني كه اون موقع در آلمان بسر ميبرد لاله رو بكشد و اين اسرارو پنهان كرد چون 1000000 ميليون تومان از حساب محمدخاني كم شده بود..خاك برسر محمدخاني هوس بازه قاتل باعث قتل 2 تا بيگناه شد..لعنت بر محمدخاني
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

zahra50 - دانمارك - کپنهاگ
چرا روح یه بچه به این کار آلوده شد .چقدر بی فکر و ابله که باعث شدن بچه بی گناه چنین صحنه دردناکی رو تجربه کنه .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

antidictatour - فرانسه - پاریس
سلام. من فكر ميكنم لاله رو خود ناصر كشته.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

salar_20 - ایران - همدان
لعنت بر ناصر محمد خاني كثيف و معتاد با اين كارت لعنت اين دنيا و اخرت بر تو و توله ات را خريدي.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
چرا کسی به حالی که لاله در اون لحظات داشته توجه نمیکنه و به چه گناهی؟ اگر دست و پازدن اینقدر دلخراش است تجسم درگیری و تکه تکه شدن لاله چگونه است. انتقام کار خوبی نیست اما کسانی که ناراحت هستند می توانند اسباب و علت اینگونه درگیری ها ر ا بوجود نیاورند نه اینکه در هر لحظه با چشم و فکر و رفتار خیانت علنی به نوع جنس زن کنند. ( البته منظورم به 99 درصدی مه اهلش هستند است نه آن یک درصد سر براه) موضوع پیچیده تر از این حرفهاست. این ناصر که تریاکی شدنش هم مزید بر علت بوده کاری را کرده که تقریبا بین مردان رایج است حالا روی رابطه اش اسم صیغه گذاشته نمی دانسته این بلوا به پا میشود و مانند 99 درصد مردان فصر در رفته و تازه با ادعا سر افرازی هم می کنند.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

mahtab999 - كانادا - تورنتو
دو زن قرباني هوسبازي يك نرينه شدند .تا بيشتر ه عياشي والواتي خود ادامه دهد. مرگ بر مرد سالاري.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ahang1001 - آلمان - مونیخ
این خانم حتی اگر مقصر باشد. عملش نتیجه قوانین قرون وسطایی ( چند همسری) در ایران است. باید آنهایی را مجازات نمود که چنین قوانینی وضع کردند.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Big_bang - المان - درتموند
خانمها اقايون, معرفي ميكنم,,,, پسر لاله سحرخيزان (پسر ناصر محمد خاني) قاتل قانوني امروز و قاتل فراري اينده.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

h.r.r/esteghlali - [ژاپن] - چیبا
اسرار این پرونده بعد از مدتی روشن خواهد شد ولی افسوس۰۰۰
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

aghegh - مالزي - مالزی
نميدونم قا تل بود يا نبود اما قرباني بود هم قا تل و هم مقتول به قول خودش هر زنده مردنيست . عشق را بدار كشيدن از هر انساني بر نمياد اما غم انگيز تر انكه تما شا كنيم چطور يك عاشق تحقير ميشه وبه دست به ظاهر معشوق له ميشه و معشوق نظاره گر لحظه لحظه تنگ شدن طناب دار بر گردن معشوق ميشه.ااينها ادم رو زجر ميده خفه ميكنه وگر نه با مرگ در مپيچ كه هر زنده مردنيست با مرگ زنده باش كه انت ستودنيست.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

a.ahooraei - المان - كلن
شکی وجود نداره که ناصر اونجاش گ.........است و انسان کاملآ بی رحم و کثیفی میتونه باشه. والا مردی که مدتی با زنی هم آغوش بوده نمیتونه باین راحتی تقاضای مرگ واسش بکنه. خاک بر وجود و هستی زنی که در آینده بخواد محمد خانی حتی دستش را آلوده کنه ولو بیگناه هم باشد. کسیکه رحم به معشوقش نکنه به هر دلیل, رحم به کسی نخواهد کرد. لاله و شهلا هر دو با اون خوابیده بودن پس هر دو برایش به یک نسبت با ارزش بودن و شهلا واسه یه شب و دو شب نبوده.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Miss Persian - سوئد - استكهلم
وكيل او پس از اجراي حكم ادعا كرد شهلا اسراري از اين پرونده را با خود به زير خاك برد. حقيقت چه بوده فقط لاله و شهلا ميدانندو بس اما حكم مرگ انساني را صادر كردن از انسانيت دوره. الله و اعلم
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
رژیم جنایتکاری که فرزندان این خاک را ار کودکی جنایتکار بار میآورد . تمامی تقصیرات این قتل ها تنها و تنها متوجهء حکومتی است که سراپا در فساد و رذالت و جنایت و خیانت و شرارت غرق است . تنها و تنها به سخنان رهبر چنبرش و نیز ملیجکش توجه کنید می بینید که چه ترهاتی از آن تراوش میکند میفهمید که انباشته از عقده ها و کمبودهای اجتماعی و اخلاقی است و در یک کلام وجود نحس شان بوئی از انسانیت و شرافت اخلاقی انسانی نبرده است و دیر نیست که درختان تهران رنگ طنابهای داری که به گردن فرزندان ایران زمین از جانب این اراذل و اوباش به آنها اویخته شدند را بیادشان بیآورد .
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

YAho0DA - امارات - دبي
به نظر من به خاطر بچه ای که بی مادر شده ... این زن رو باید زنده زنده سوزاند اشغال شهوت ران..... ....... خلاصه خاک بر سر اونایی که از این فاحشه دفاع کنن یا حتا دل بسوزوند.... کافیه یک لحظه خودتون رو جای خانواده مقتول تصور کنید.. ا
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

Matilda71 - سوئد - سوئد
مردتيكه هوسباز الدنگ باعث مرگ دو خانوم جوون شد. لعنت خدا بر تو باد.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

persian.uk - بريتانيا - لندن
افرين - Sepehr استراليا-سيدني خوب گفتي /ولي منم با اعدام مخالفم مقصر همش دولت نيست ما هم مسئوليم ولي عادت داريم گناه بندازيم گردن كسي .كسي نباشه هم گردن شيطون.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

saeed85 - ايران - تهران
والا نمي دانم چي بگم. همه از شهلا دفاع مي كنند و حكم او را خلاف اخلاق مي دانند. ولي كسي نمي گويد كه او مادر دو بچه را كشت. كسي نمي پرسد چرا شهلا با وجودي كه مي دانست ناصر هوس باز همسر و فرزند دارد با او رابطه بر قرار كرد؟ چرا كسي دل به حال پدر و مادر داغ ديده لاله نمي سوزاند؟ چرا كسي دل به حال ان دو فرزند لاله و خود لاله كه جوان زير خاك رفت نمي سوزاند؟ من با اعدام موافق نيستم ولي دلم به حال لاله و دو فرزندش و پدر و مادرش مي سوزد.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

oghab - فنلاند - هلسينكي
قيافه ممد خاني انگار با اتوبوس شاخ به شاخ كرده .اخه اينم ادمه كه اون زنه خاطرخواهش شه .حقش بود.
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

ekbatan2000 - انگلیس - لندن
واي خدا ما به كجا ميرويم يك نوجوان اينقدر سنگدل تف به اين همه بيرحمي بعد از هشت سال هنوز مثل قوم خون اشام به دنبال لحظه جان دادن يك انسانند رو داريد بين اين مردم زندگي كنيد خانمي كه از خونخواهي حرف مي زني قاتل واقعي تو خونه خودته همتون ميدونستيد ولي ديواري كوتاهتر از اين زن بيچاره پيدا نكرديد حالا ديگه با ارامش شبها بخواب
پنج‌شنبه 11 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
YAhooDa_ امارات_ تو تهي مغزي هستي كه دستمال به دست عربها شده اي , اول اينكه نظر ديگران به تو اصلا ربطي نداره در ثاني اگر شهلا بدكاره بود , ناصر محمد خاني بايد چقدر پست و رذل و زن ذليل باشه كه با يك فاحشه بخوابه . ياوه سرائي كافيه .
جمعه 12 آذر 1389

freedomforiran - انگلستان - لندن
. YAho0DA - امارات - دبي . واقعا برات متسفم بااین طرز فکرت
جمعه 12 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
1)راستش برخلاف خیلیها که احساسی نظر دادند من سعی میکنم منطقی نظر بدم 1 - جرم ناصر محمد خانی این هست که به همسرش خیانت کرد و مجازات خیانت هم در بیشترین حالت طلاق از همسر اول و دادن حق و حقوق همسر اول هست و تا اونجا که میدونم حداقل تو هیچ کشور غربی بخاطر خیانت کسی رو اعدام نمی کنن2 -جرم شهلا جاهد وارد شدن در زندگی یک مرد متاهل و از هم پاشیدن یک خانواده هست تا اونجا که من در مجلات خواندم شهلا جاهد برای اغفال ناصر محمد خانی هر کاری که میتونسته انجام داده مثلا همیشه با یک دسته گل جلو ورزشگاه می ایستاده تا محمد خانی از ورزشگاه بیرون بیاد و وقتی او رو می دیده به عنوان یک طرفدار عاشق ابراز احساسات می کرده و در نهایت جرم شهلا جاهد قتل یا مشارکت مستقیم در قتل لاله سحر خیزان بوده که باز طبق قوانین بسیاری از کشورهای غربی مجازات او اعدام یا حداقل حبس ابد بوده...
جمعه 12 آذر 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
2)ادامه...3-جرم حکومت ایران هم این هست که بجای رسیدگی درست و انسانی به جرم قتل شهلا جاهد بطوریکه باعث آرامش جامعه و خانواده مقتول بشه با قوانین عقب مانده باعث شده که برای مجازات یک مجرم خانواده مقتول را آنقدر درگیر مسایل احساسی بکند که در نهایت بچه های مقتول برای مجازات قاتل مادرشان در آینده احساس گناه کنند. در حالیکه برای تمام کسانیکه مخالف اعدام شهلا جاهد هستند برای خودشان خیلی سخت هست که با آزادی قاتل مادرشان که بی رحمانه به قتل رسیده موافقت کنند مثلا من خودم اگر جای بچه های لاله سحر خیزان بودم شاید راضی نمیشدم که شهلا جاهد اعدام بشه ولی مسلما راضی هم نبودم قاتل مادرم که حداقل مشارکت مستقیم در قتل مادرم به آن شکل بیرحمانه داشته آزاد بشه و تنها با حبس ابد یا حبس طولانی قاتل مادرم آرامش پیدا میکردم و فکر میکردم عدالت اجرا شده...
جمعه 12 آذر 1389

high class - كانادا - ونكوور
بايد ناصرمحمدخني اعدام ميشد اونوقت ديگه لاله زنده بود شهلا هم همينطور
جمعه 12 آذر 1389

gholam33 - ايرلند شمالي - دري
لعنت خدا بر ناصر محمد خاني و اين حكومت اسهالي قرون وسطئيي
جمعه 12 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
zananeh دانمارک آهوس.... اولآ خوشحالم از اینکه: اسم کاربریتونو تغییر ندادین. دومآ اینکه: بعد از اینکه در مورد مطلب "رقص چند جوان بندری" با هم تبادل نظر کردیم شما با قهر مصیبت گونه ای تمامی جنوبیها رو عرب و عربزاده انگاشتی و در منتها چنان با بی ادبی همه رو اجنبی و انگلیسی زاده و وحشی و بیکلاس قلمداد کردی که یاد بی تربیت ترین بچه های چاله میدون مشهور افتادم. من توی همون صفحه دو پاسخ طولانی واستون نوشتم اما متآسفانه ثبت نشدن حالا بدلیل اینکه اون صفحه منتقل شد یا اینکه زمان پاسخگویی باتمام رسیده بود, بهرحال واقع نشد. من چندین بار متوالی از شما خواهش کردم که نظر خودتون رو در رابطه با جریان "میدان کاج سعادت آباد" بدید اما انجام نشد. ازتون خواهش کردم,نظر خودتون رو راجع به "این خانم 50 ساله و دوست پسر 26 سالش و قتل شوهرش" بدید, باز هم انجام نشد. از ابتدای قضیه شهلا هم, همچین نظری ندادین, حالا جی شد که بیکباره هویدا شدین و آقای محمدخانی رو مقصر میدونین؟ البته منم تا حدودی نظر شما رو دارم. اما مایل بودم که جریان "میدان کاج" رو نظر بدین. خودتون بهتر میدونین واسه چی.
جمعه 12 آذر 1389

shabe-barani - استرالیا - سیدنی
تو پست قبلی‌ گفتم اینجا هم میگم؛. مقصر اصلی‌ اون مرد بیشعور که با وجود داشتن یک همسر با کس دیگه‌ای هم رابطه داشته!. خاک بر سر اینجور مردا بکنن، خاک بر سر قانون بی‌ عدالتی اسلام رو بکنن که همیشه مردا آزاد بودن. این مرد ابله باید سنگسار بشه، و اون زن --- که می‌دونست مرد همسر داره و باهاش رابطه داشته و در آخر هم زن اول اون بیچاره ناکام میکنههههه !!!!!!. عجب روزگاری، خدا از چنین آدمایی نگذره!. اونهایی‌ که از قاتل دفاع می‌کنن تا خودشون به سرشون نیاد نمی‌فهمن چه خبر، امیدوارم بچشید و ببینید مقتول بی‌چاره چی‌ کشید!!!!. میگید عاشق بود؟. غلط کرده زنیکه ---، راست میگفت بره عاشق مردای بی‌ زن و بچه یا مردای طلاق گرفته با ۱۰۰ تا بچه بشه اینطوری ثواب هم میکرد خاک بر سر!. مرد که مرد، اعدام شد که شد یک --- کمتر!. امیدوارم اون مرد ابله عوضی‌ هم تو زندگیش داغ زن اولش بسوزوندش.
جمعه 12 آذر 1389

hafeze shirazi - ایران - تهران
طبق نظر پزشک قانونی لاله قبل از قتل آمیزش جنسی داشته. محمد خانی با کثافت وجودش نه تنها دو زن رو از بین برد, بلکه لاله رو هم وادار به خیانت کرد. همه به سزای عملشون رسیدن؟ صبر کنید نوبت ناصر محمد خانی بد تر از آشغال هم میرسد. خداوند بزرگترین انتقام گیرنده است
جمعه 12 آذر 1389

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
*پسر شجاع* - ایران - تهران . برادر بسیجی! چند وقتی غیب میشی بعدش با کامنتهای یکی به نعل و یکی به میخ شروع میکتی. دوباره چه نقشه ای توی سرته؟ پس چی شد تفسیر آیات قرآن؟ یادته چه گلویی پاره میکردی و آیات تازینامه رو با چه حرارتی تفسیر میکردی؟ حالا دیگه قوانین رژیم عقب مونده شد؟ اینها همون قوانین اسلام و تازینامه است که تو در ظاهر داری ازش انتقاد میکنی. ما که از اول میگفتیم ولی تو اعتقاد داشتی الله کارش درسته! حرفهات در دفاع از انتخابات و عدم وجود تقلب و غیره که یادت نرفته. بیا یک بار هم که شده با کاربران وب سایت صادق باش و اعتراف کن که اشتباه میکردی تا ما هم کاری به کارت نداشته باشیم. وگر نه دوست عزیز محسن رجا با افشاگریهاش میاد سراغت ها! خود دانی!.
جمعه 12 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
موارد زیادی بوده که قاتلان اسپرم یک مرد را در سرنگ همراه خود می برند و پس از قتل داخل بدن مقتول میریزند تا چنین تصور شود که قتل همراه با تجاوز جنسی بوده و احتمال زن بودن قاتل در نظر پلیس به صفر برسد.
جمعه 12 آذر 1389

Tasavor - یونان - آتن
عزیزانی که از شهلا دارین یک سنبل و یک قهرمان میسازد و و اشتباهت او را در کلمی "عشق" توجیه میکنید،،،،، لطفآ حواستون باشه، اگر ما از این نوع رفتار های بیمارگونه طرفداری کنیم، از فردا در زیر پوشش کلمی عشق کلی قتل صورت میگیره. لطفآ کلمی "عشق" رودر این قتل به این راحتی در یک جامعی لابئیل استفاده نکنید. این کار خطرناکی هست که دارین انجام میدید. من مخالفه صد در صد اعدام هستم ولی از اشتباهت دیگران قهارامنسازی نمیکنم.
جمعه 12 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
چگونه کسی می تواند روی این رابطه بیمار گونه عشق بگذارد. عشق را لطفا آلوده نکنیم همه چیز را که از اصالت انداخته اند و تعریفش را تغییر داده اند نوبت عشق رسیده. ناصر که به علت خاصیت سست عنصری مردانه اش در برابر زن اغوا شده و چه بسا هر قرد دیگر هم جای او بود اینکار را میکرد. اما شاید هر فرد دیگر اندازه او بی معرفتی نمی کرد حداقل از یکی چشم پوشی میکرد و یا موضوع را با همسرش در میان میگذاشت و میگفت نمی تواند از خدیجه بگذرد آن وقت مرحومه لاله تکلیفش را حداقل با خود می دانست و تصمیمش. دیگر اینکه این عشق واقعی نبوده این جو گیر شدن ناصر و وسوسه شدن بوده. اگر ایشان آزادانه و بدون این دام گستریهای خدیجه به او مایل میشد بحق دیگری بود. این یک هوس سرشار از حسادت خود خواهی و شیطانی بود. همانگونه که شیطان به خاطر انسان خواست تا همیشه او را اغوا داده تا مانند خودش مردود عشق شود. به جای اینکه هر کدام قاضی شویم بهتر است بیندیشم چگونه باید از بروز اینگونه معضلات جلوگیری کنیم.
جمعه 12 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
دوستان هر کسی جرمی را انجام بده باید در برابر قانون جوابگو باشه!اما اگر شبهاتی در جرم انجلم شده وجود داشته باشه باید تحقیقات در این مورد بطور کامل انجام بشه!متاسفانه برای ما که انسانهای عادی هستیم و تخصصی در امور جنایی نداریم رفتار ناصر محمد خانی بسیار مشکوک بوده واست و انطور که باید وشاید نامبرده تحت فشار تحقیقاتی نبوده و رفتارش بسیار مرموزانه و حساب شده است !!!در هر صورت اگر موردی را مخفی کرد در بربر خدا جوابگو است!
جمعه 12 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا. شما فیلم زیاد دیدی!
جمعه 12 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - كپنهاك
جناب ابول قاسم الجبارین اندونزی - گفتند ملا مترادف است با انواع و اقسام جانوران درنده و وحشی و خونخوار و لیکن ملت ایران را- همه را آخوند گیر اوردی که همچه تز آخوندی مینویسی . آخه مرد ناحسابی این افکار آخوندی چیه که بخاطر ٤ شاهی گدایی از دربار سد علی براش میکنی و این توجیهات حوزه علمیه را برای ملت مینویسی که سرنگ از اسپرم پر میکنند و فلان میکنند که رد گم کنند مگر ملت نجیب ایران همه تو حوزه علمیه این مزخرفات را یاد گرفتند و یا مثل همکاران پاسدارت در سپاه اینکاره باشند وانگهی مرد اخوند صفت مگر پزشکی قانونی مزدور آخوندی باشه که نتونه یه تجاوز و عنف را با سرنگ اسپرم آخوندی تشخیص نتونه بده و یا احیانا زیر فشار رهبر و چنبر و سپاه و ساوامایتان گزارش قتل و تجاوز قلابی صادر کنه . اینها تمام توجیهات و شبه پراکنی آخوند و ملا صفتی است که ساندیس خوران و مواجب بگیران آسد علی در سایتهای مختلف برای انجام مناسک دینی شون و دنیویش انجام میدهند.
جمعه 12 آذر 1389

tayebe - ايران - تهران
بابا شهلا جاهد زندگي يك زن را گرفته و اون را كشته تازه زندگي بچه هاي اون راهم به مدت 8 سال خراب كرده چرا از مرگش ناراحتين من اگه جاي بچه لاله بودم همين تصميم را ميگرفتم همه چه بيسواد چه باسواد دزايران ميدونن حكم قتل عمد اعدام است شهلا هم وقتي داشت لاله را ميكشت بايد بهش فكر ميكرد (جيكجيك مستونش بود فكر زمستونش بود؟!)
جمعه 12 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
هیچ مردی حتی اگر با کسی هم ارتباط برقرار کنه کلید خانه ای که زن وبچش تو اون خانه زندگی میکنند را دست زن دیگری نمیده! مگر اینکه دنبال اهدافی باشه!!از طرفی محم خانی با ارتباط با این زن و از اونجایی که حرامزادگی از اون چشماش میباره و رفتار و احساسات شهلا را هر روز میدیده و با اون اشنایی داشته نمیتونسته و حق نداشته احتمال اتفاقی را جدی نگیره!!!به همین خاطر محمد خانی شریک این قتل بوده !حالا همه چیز تمام شد ولی از اونجایی که شهلا شوهر نداشت اما محمد خانی زن داشت حد اقل این مرتیکه باید تقاضای قصاص نمیکرد!من مطمینم در قطر هم به دنبال عیاشی است!این بابا تمام فوتبالیستها را هم تریاکی میکنه!
جمعه 12 آذر 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
دعای شیعیان: بار الله ها، زنده ها را بکش و مرده ها را زنده کن!
شنبه 13 آذر 1389

varamche2 - ایران - شیراز
حقش بود
شنبه 13 آذر 1389

KHANOOM - کویت - کویت
حقش كه هزار بار اعدام بشه زنيكه خياباني .كساني كه احساساتي نظر ميدن خودشون يك دقيقه بگذارند جاي بچه هاي بيچاره لاله .كه از بچه از وجود مادرشون محروم شدند اونم مادري كه بيگناه كشته شدند .در ضمن اوني كه صندلي رو از زيز پاي شهلا كشيد پسر لاله نبوده برادرش علي سحر خيزان بوده
شنبه 13 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز. شیعیان واقعی آن مردگان را زنده حقیقی می دانند و این زندگان را مرده بی خاصیت. متاسفانه شما به پست شیعیان تقلبی خورده اید.
شنبه 13 آذر 1389

mafshar - دبي - دبي
قاتل ناصربود 100%
شنبه 13 آذر 1389

wildpiony - هند - بمبیی
من نمیدونم بقیه نظرشئن چیه! کامتت هارم کامل نخوندم اما اگر خدای نکرده این اتفاق برای مادر من میئفتاد من امکان نداشت قاتلشو ببخشم. به هیچ وجه/ واشم مهم نیست بقیه بگن من ظالم یا ازاین حرفاو در بهترین حالت ممکن باید تا آخر عمرش میموند تو زندان. البته اگه خود شهلا قاتل بوده باشه پس حقشه.
شنبه 13 آذر 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
شیعه حقیقی و غیر حقیقی نداره! شیعه یک فرقهء بنیادگرا و متعصب و بی مغز است که ایرانیان برای مقابله با اسلام حجاز ساختند
يكشنبه 14 آذر 1389

darkman13 - ايران - تهران
خدا رو شكر كه اين زن شيطان صفت به سزاي عمل ننگينش رسيد. ناصر هم مثل اون زنيكه هاي كه قائله ميدان كاج رو راه انداخت بيگناه بيگناهه. ولي خدائيش چي ميشه توي اين همه پرونده هم كه شده دو تا زن بميرن و 1 مرد زنده بمونه همه ناراحت ميشن. ولي اگه برعكس بشه مشكلي نداره شده ديگه .
يكشنبه 14 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
شما که شیعه نیستی که بدانی شیعه حقیقی چیست و کیست. من علاوه بر خودم چند شیعه حقیقی دیگه می شناسم (از تعداد انگشتان یکدست کمترند ) . همه هم الگویمان رفتار و کردار خاندان عصمت و طهارت هستند. بسیار هم راضی هستیم. مثلا اگر خانواده سحر خیزان شیعه مرتضی علی واقعی بودند به مانند او عمل کرده و می گفتند اگر بگذریم به تقوا نزدیکتریم اما این حکومت . همه ایرانیان شیعه را منحرف کرد و به اسلام قبیله ای و خون و خونریزی حجاز سوق داد آنهم حکومت خلفایی چون عباسی و اموی. و یزیرها شمرها و معاویه ها.
يكشنبه 14 آذر 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
علی خودش هم زن ستیز بود و هم قاتل 600 نفر از یه قبیله فقط! ایشون کجاش "عصمت و طهارت" داره؟!! شما جای کتاب دعا بشین کتاب تاریخ بخون که هر چی میکشیم از بی سوادی شما ملا مکتبی هاست
دوشنبه 15 آذر 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
مرور روزنامه‌های صبح تهران؛ پنجشنبه ۲۷ آذر
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (199+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (145+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (128+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (107+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (92+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (84+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (75+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (70+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (69+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (62+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (58+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (51+)
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد (49+)
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود (48+)
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد (45+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.