صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
فیلم مستند تکان دهنده از بچه بازی و بچه بازان افغانستان فیلم مستند تکان دهنده از بچه بازی و بچه بازان افغانستان

چهار‌شنبه 25 آگوست 2010 - 3 شهریور 1389
در این فیلم مستند,نظاره گر فعالیت سوداگرانی در افغانستان هستیم که بصورت کاملا علنی و بدون دخالت پلیس و مسئولین این کشور در شهرها و روستاهای بدنبال پسربچه های جوان 5 تا 13 ساله می گردند تا آنان را بعنوان "رقصنده" و نیز سوء استفاده جنسی در اختیار مردان قرار دهند.


● ويديو كليپ

 
فيلم مستند تكان دهنده از بچه بازي و بچه بازان افغانستان

وبسايت مسيحيان ايران : در اين فيلم مستند,نظاره گر فعاليت سوداگراني در افغانستان هستيم كه بصورت كاملا علني و بدون دخالت پليس و مسئولين اين كشور در شهرها و روستاهاي بدنبال پسربچه هاي جوان 5 تا 13 ساله مي گردند تا آنان را بعنوان "رقصنده" و نيز سوء استفاده جنسي در اختيار مردان قرار دهند.
به گزارش استكهلميان Stockholmian، فيلم مستندي كه چهارشنبه شب 25 اگوست 2010 از تلويزيون اس وي تي سراسري سوئد پخش شد بي شك يكي از تكان دهنده ترين فيلم هاي مستندي است كه بيننده تاكنون شاهد آن بوده است.
در اين فيلم مستند, بيننده نظاره گر فعاليت سوداگراني در افغانستان خواهد بودكه بصورت كاملا علني و بدون دخالت عملي پليس و مقامات دولتي اين كشور در شهرها و روستاهاي افغانستان بدنبال پسربچه هاي جوان 5 تا 13 ساله مي گردند تا آنان را بعنوان "رقصنده" و نيز سوء استفاده جنسي در اختيار مردان متمول, بازرگانان ثروتمند, سران عشاير و فرماندهان مسلح گروه هاي شبه نظامي قرار دهند.
فيلمبردار اين فيلم مستند در كيوسك هاي فروش فيلم در خيابان هاي افغانستان فيلم هايي از "بچه بازي" را خريداري مي كند كه در كنار ديگر سي دي هاي فيلم و موسيقي بصورت علني و هر گونه دخالتي از سوي پليس و دولت به فروش مي رسند. به گفته يك روزنامه نگار افغان كه در طول برنامه مصاحبه كوتاهي با وي صورت مي گيرد "بچه بازي" در افعانستان تبديل به يك صنعت سود آور مافيايي شده است.
وي مي گويد:  نيروهايي كه در اين رابطه فعالند در به قتل رساندن افرادي كه بر سر راهشان قرار مي گيرند درنگ نمي كنند و او نيز بمانند ديگر فعالان, از ترس جان مايل نيست كه خود را درگير جريان نمايد. تهيه كننده اين فيلم مستند با زيركي وانمود مي كند كه مايل به تهيه گزارشي در مورد "سنت بچه بازي" در افغانستان است چون "سنت مشابهي در اروپا وجود دارد" و او از طريق فيلم مستند خود مايل به انعكاس آن است. تهيه كننده فيلم موفق مي شود كه با اين توضيح ساختگي خود اطمينان تعدادي از مردان فعال در اين رابطه را جهت همكاري بسوي خود جلب نمايد و به قلب صنعت سود آور و مافيايي "بچه بازي" افغانستان سفر كند. اما در بخش هاي انتهايي فيلم و زماني كه سودآوران به سازنده فيلم شك مي كنند از همكاري با وي خودداري ورزيده و سازنده فيلم از ترس جان خود افغانستان را ترك مي كند.
يكي از مردان علاقمند به "بچه بازي" در اين فيلم مستند در مقابل دوربين فيلمبردار اينچنين مي گويد: "خود بچه مي خواهد كه من با او سكس كنم, خيلي از پسربچه ها خودشان علاقمند به سكس با مردان هستند" و در پاسخ به پرسش تهيه كننده فيلم كه زنت در اين مورد چه مي گويد پاسخ مي دهد: "در افغانستان هيچ مردي محلي به نظر زنش نمي گذارد اما چون من آدم متمدني هستم به زنم مي گويم كه با پسربچه ها سكس مي كنم."

از ديگر بخش هاي اين فيلم مستند تكان دهنده, پرداختن به سرنوشت وحشت انگيز پسربچه هايي است كه طعمه سوداگران شده و بواسطه فقر شديد و بعضا با تاييد پدر و مادرانشان به سوداگران بچه بازي در افغانستان فروخته مي شوند. كودكاني كه در جلوي مردان و "صاحب خود" ابراز مي دارند كه كه از زندگي خود بسيار راضي هستند اما زماني كه تهيه كننده فيلم موفق مي شود كه آنها را به تنهايي در جلوي دوربين بنشاند ملتمسانه تقاضاي كمك كرده و مي گويند كه زندگيشان تباه شده است. پاسخ تقريبا همه كودكان و والدينشان به اين پرسش كه چگونه حاضر به كمك به اين سود آوران هستند اين است: تهديدات سوداگران, ترس از جان و البته فقر و نياز به پول جهت ادامه ي بقا و زندگي.
"حافط" پسربچه 14 ساله رقصنده , از جمله كودكاني است كه سرنوشت غم انگيز او در اين فيلم مورد توجه سازنده قرار مي گيرد. او كه بواسطه تبحرش در رقص و نيز چهره خوش سيماي خود تبديل به يكي از "مقبول ترين" كودكان رقصنده در شمال افغانستان شده در جريان اختلاف ميان دو سركرده شبه نظامي بر سر اينكه چه كسي "صاحب اوست" به قتل مي رسد. مادر و برادر بزرگ "حافظ" در گفتگويي با سازنده فيلم توضيح مي دهند كه چگونه حافظ با تهديد در اختيار سوداگران "بچه بازي" افغانستان قرار گرفته و پس از زندگي غم انگيزي كه تجاوز جنسي از بخش هاي روزانه آن بوده, سرانجام بصورت فجيعي توسط مردان مسلح به قتل رسيده است.
در اين فيلم مستند گفتگويي نيز با يك بانوي فعال در اين رابطه در سازمان ملل متحد صورت مي گيرد كه تلاش هاي, تاكنون بي ثمري, را جهت مبارزه با "سنت بچه بازي افغانستان" و جلب توجه بين المللي و نيز مقامات دولتي اين كشور با هدف توقف آن صورت داده است.
زبان متن اين فيلم مستند عموما فارسي دري و بعضا به انگلسيي بوده و تمامي فيلم داراي زير نويس سوئدي است.
تكرار اين فيلم در روز جمعه 26 ماه اگوست ساعت 21 از همين كانال پخش مي شود.


جهت نمايش ويدئو در يوتوب اينجا كليك كنيد.

http://www.youtube.com/watch?v=h3AvnWDYMpA

shabe sepid - مالزی - کوالالامپور
متاسفانه این کالچر رو به خراسان هم کشوندن این مساله خیلی اونجا رواج داره و دولت هم به این مساله واقف هست ولی فرهنگ سازی نمی کنه به خاطر یک سری باورهای احمقانه!!!!!
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

shabe sepid - مالزی - کوالالامپور
متاسفانه این کالچر رو به خراسان هم کشوندن این مساله خیلی اونجا رواج داره و دولت هم به این مساله واقف هست ولی فرهنگ سازی نمی کنه به خاطر یک سری باورهای احمقانه!!!!!
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

fariimah - ایران - شیراز
این فیلم که برای ما ایرانیها باز نمیشه..... ولی هر آتیشی از گور مسلمونها بلند میشه
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

axlll - امريكا - سانتا مونيكا
سگ هاي پستتتت . يه بمب اتم ميخواهند اينا
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

msforugh - ايران - تهران
فقر بعضي از انسانها رو به كجا كه نخواهد برد . متاسفم همين
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

baroone_baharyy - ایران - مشهد
تف تو ذات هر چی سوسمار انسان نماست.از اول تا آخر.بشمار.ما یه گندشو تو مشهد داریم.روزی صدبار میشمرم.به امید روزی که همه با هم بشمریم
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

naz.sh - ايران - تهران
به من بگيد دروغه. دارم ديوونه ميشم.
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

Black Chador - امريكا - ولدن
امان از اين اسلام محمدي كه خوبيهاش داره دنيا را ميگره.
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

asal.bano - انگلستان - نيوكسل
غم انگيز بود bbc4 چند ماه پيش نشان داد
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

ghalandar.cyprus - قبرس - لیماسول
حالا هي بگيد نبايد زور بالا سر اين جماعت باشه.اخه مردك تو اون ريش و نمازت به بچه ده ساله رحم نمي كني صد رحمت به حيوان .
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

dkdk - دانمارک - اسلیس
كثافتهاي اشغال پست بيشرافت و حيوان صفتها تا كجا ميخواهيد برويد?واقعا كه حرام زاده و بي پدر و مادر شماها هستيد.
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

maryamf - بلزیک - لی یز
ای خاک برسر دولت کرزای و حامیان امریکایی او که با پر کردن جیبهایشان به زندگی راحت ادامه میدهند. پس کو آنهمه کمکهای بین المللی به این کشور فلک زده که میبایست به وضع زنان و بچه ها رسیدگی میکرد. افغانها به مراتب بدبخت تر از ایرانیان هستند و یکی از دلایلش نیز بیسوادی و خرافات مذهبی آنهاست.
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

mori021 - دانمارك - ارهوس
خدا گفته سند دارم (قران) سوره الواقعه ايه 16 .اين است اسلام ناب محمدي .
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

baran shomal - نروژ - اسلو
تو هر مرام و مسلکی از این بجایع است اما در اسلام ناب محمدی اخرشه دیگه
چهار‌شنبه 3 شهريور 1389

danyal luxembourg - لوكزامبورگ - لوكزامبورگ
حق شون كه تو بدبختي زندگئ كنن .
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

zoroye iran - اتريش - وين
حرومزاده ريش گذاشته اسلام ناب محمدي يعني اين .اخر رذالت سنگدلي و بيشرمي و كثيفييند
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

miniator - ايران - تهران
رسمي كه در اخوندهاي سني, باب و وجود داره ,داشتن يك مليجك و يا همون پسر بچه بازيه.اين در وهابي مسلك ها كاملا مشهوره..كشور هاي عربستان .امارات.پاكستان و افغانستان در زير سلطه وهابيون هستش.به همراه هر اخوند يا ملاشون يك پسر بچه هم هست ودر كمال بي شرمي نتنها خجالتي درشون نيست.بلكه اين رو نه انحراف كه يك مسئله كاملا عادي ميدونن.كه باعث ننگ فرقشون بايد باشه.اگه شعور داشته باشن
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
تقریبا همون همجنسگراییه که تو غرب به صورت رسمی رواج داره. فقط سن و سال پایینتر اومده. و البته فرق دیگه اینکه تو کشورهای خاورمیانه در هر سن و سالی که باشه مجازات شدیدی داره و بصورت مخفیانه انجام میشه ولی تو کشورهای غربی در کلیسا ازدواج رسمی میکنند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

porharfi - هلند - آرنم
کـــــــــرزای متمــــــــــــــدن!!! خاک بر سرت که به یه کابل " اکتفا" کردی..!. تو هم لجنی هستی مانند ..سید دوکی و خدایش خامنه ایی!!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

soltan969 - انگلستان - لندن
اگه اين مرديكه اينجا بود سرشو ميبريدم كثافت اشغال.. انگلستان لندن
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
اونوقت ميگن به عقايد ديگران احترام بزارين.اخه اگه به اينا احترام گذاشته بشه كه دنيا ميشه لجنزار كه.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

xosrov - انگليس - منچستر
پس فقط اسم احمد مولا بد در رفته بود.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
خدایا مخلوق کم آورده بودی و بیکار بودی تو هم که آدم خلق کردی. واقعا که جناب آدم باید از داشتن چنین همجنسهایی شرم کند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

mashady - انگليس - منچستر
خيلي وحشتناك بود كاشكي ميشد يه كاري براشون كرد
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

khorshid 3 - انگلستان - بيرمنگهام
يكي بچه بازي و ديگري ارتباط برقرار كردن با زن شوهردار از اين دوتا كار انقدر متنفرم و بدم مياد كه هر وقت يه اخباري يا كليپي در اين مورد ميشنوم يا ميبينم براي چند ساعت حالم بد ميشه .متاسفانه اين موضوع توي كشورهاي اسلامي بيشتر از جاهاي ديگه ديده ميشه شايد دليلش فقر فرهنگي يا محدوديت هايي باشه كه توي اين كشورهاست هر چي كه هست اميدوارم اونايي كه اينكارها را ميكنند به خاك سياه بشينند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
اينهم تقصير دولت ايرانه كه به قول استاد 32 ساله -6 سال سابقه تدريس البته در بازار مسگران-مقيم نوشاتل مانع "حركت چهار نعل افغانستان به سمت دروازه هاي تمدن"ميشه?
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
كاش امريكائي هاي اح...مي دونستن ومي فهميدن "دموكراسي صادراتي"ياوه اي بيش نيست وفقط وفقط بهانه ايه براي لشكر كشي وارضاي حس خونخواري و چپاول ملتهاي ديگه!اگه غير از اين بود امريكا بايد صدها بار به سعودي ها دموكراسي مي صادريد!اما توو سعودي خودشون صاحبخونه ن!پس بي خيال دموكراسي.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ذوالعلوم - نروژ - اسلو
من به عنوان یک ایرانی از کشور افکانستان بدم میاد به خاطر این که از نظر فرهنگی همسطح با ما نیستند و واقعا خنده دار است که این مردم ادعای اریایی بودن میکنند.چون به هیچ وجه اریایی نیستند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ehsanusa - ایران - تهران
امریکاییها خودشون عاشق یه همچین چیزایی هستند. گی هاشون که دنبال این چیزها هستن و اونای دیگه هم که گی نیستند، اکثرا سالی یکی دوبار میرن کشورهای امریکای لاتین مثل باربادوس، جمهوری دومنیکن و ... و اونجا با دختزهای زیر سن قانونی سکس میکنن. این مربوط به منطقه خاصی نیست. هم جای دنیا از این کثافت کاریها هست. منتهی تو امریکا زیر سن قانونی مجازات داره (تازه اگه بفهمن) و همین قانون باعث کمتر شدن این مسائل میشه. در کشورهایی مثل افغانستان فقر مالی و فرهنگی توأماَ با هم باعث چنین فجایعی میشن.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

odin - بلژيك - انتورپن
bluestar - ایران - تهران - اخه باز تو شروع کردی به این راجیف؟ خسته نمیشی؟ اخه بدبخت اگه یه ذره فهم داشتی اولآ در غرب کسی بچه ده ساله رو نمیفروشه که از بچگی تربیتش کنن برای رقص و اینکه شب مثل کفتارها سرش دعوا کنن که هر کی بیشتر پول داد ببرتش. دومآ بر فرض هم که در غرب از این بدترش باشه! که نیست مگه شماها جمهوری الله بر زمین نیستین؟ پس این گند و مرداب چیه؟ سومآ در غرب هر کی بخواد ازاده هر جور دلش بخواد میتونه زندگی سکسی انتخاب کنه نه اینکه برای گرسنگی بفروشنش به کفتارها.چهارمآ تو کلیسا همچین اتفاقی افتاد ببین چه بلایی سر اون کشیش و بقیه اوردن، حاج اقا گلستانه حالش خوبه؟ اونکه زن شوهردار رو برده بود خونه، سردار زارع چی؟ بقیه بچه بازها و حرام خوران و حرام نفسکشها پیشکش شما که ازشون دفاع میکنی، امیدوارم سر خودت هم بیارن تا بفهمی اون بچه های بدبخت چی میکشن. چه در کهریزک چه در کابل و هرات و مزارشریف و هر خرابشده دیگه. این فیلم در کانواس هم نشون داده شده بود قبلآ.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Neda02 - كانادا - اتاوا
با شنيدن اخباري مثل بچه بازي و سواستفاده جنسي از كودكان, حمله با گاز سمي به دختران دانش آموز در كابل, بريدن دماغ و گوش اون دختر بيچاره, سنگسار دو جوان به جرم زنا و پاشيدن اسيد به روي دختر بچه هاي دانش اموز به جرم تحصيل علم از شدت افسردگي ارزوي مرگ مي كنم.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

dbsh3000 - سوئد - يوتبوري
اين فيلم كجاش زيرنويس سوئدي داشت
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
mori021 - دانمارك - ارهوس - //// ((نوجوانانی جاودان (در شکوه و طراوت) پیوسته گرداگرد آنان می‌گردند ، با قدحها و کوزه‌ها و جامهایی از نهرهای جاری بهشتی )) . فکرت منحرفه چرا تقصیر خدا میندازی؟ پس با این طرز فکر جنابعالی حتما حافظ هم فلان کاره تشریف داشته : ((ای صبا گر به جوانان چمن بازرسی / خدمت ما برسان سرو و گل و ريحان را / گر چنين جلوه کند مغبچه باده فروش / خاکروب در ميخانه کنم مژگان را))
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
من یه سوال هم از مسوولان سایت دارم. چرا در تاپیکهای مربوط به همجنسبازی با به کاربردن واژه همجنسگرایی سعی در تطهیر این کار دارید ولی اینجا سنت شکنی کردید؟
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
((اس وی تی)) نه ((اس تی وی)) یا همون ((stv))
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
خوب اين تو دين اسلام رواج داره اين گندش چند سال پيش در المان در امد عربهاي سعودي با خانواده هايشان مسافرت به المان وديگر كشورهاي اروپايي ميكردن يك پسر هم همراه داشتند كه تو روزنامه هاي المان هم امد كه براي كارهاي غير اخلاقي اشان استفاده ميكردن كه با وساطته دولت عربستان پايان گرفت
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
يك ادم تا چه حد ميتونه كثيف رذل و پست باشه البته ميان مسلمانها خيلي زياده در قران به نام قلمان امده پسرك خوشكل كه در بهشت وعده اش را به مسلمين داده
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

mah1 - ايران - تهران
* خیلی مقایسه وحشتناکی کردی! خیلی احمدی نژاد بود حرفت،، اینجا تجاوز یه مرد ریشو پشمیی مسلمنو به یه بچه با همجنس گرایی ۲ نفر آدم عاقلو بالغ یکی‌ می‌کنی‌! همون کشور غربی که میگی قانونییه شما تشریف ببر این کارو با یه بچه بکن ببین مجازات داره یا نه،، واقعاً متاسف شدم برات،، فکر میکردم منطقی هستی‌،،.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران. بسیجی مزدور! چند وقتی پیدات نبود باز چکهای سید علی گدا رو نقد کردی و با کامنتهای مزخرفت برگشتی؟ کجای غرب در کلیسا بچه ها رو عقد میکنند عقب مونده ذهنی! در خاورمیانه کدوم دولت جلوی بچه بازی رو گرفته؟ دولت اربابت سگ علی عظمی؟ تو که خودت حوزه درس خوندی میدونی اونجا اولین جائیست که طلبه های جوان با هم و با استادشان سکس دارند! این رو از هر اخوندی بپرسی بهت میگه! همجنس گرایی میان دو انسان بالغ با بچه بازی و سوء استفاده جنسی از کودکان زمین تا آسمان فرق داره که تو نمی فهمی. اینقدر مزخرف ننویس بسیجی ساندیس خور! موضوع این مقاله بچه بازیه نه همجنسگرایی! اینها همه از ثمرات اسلام زیر ناف محمدی است!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Raha1984 - المان - هامبورگ
دين ناب محمدي ! بچه بيچاره ! چند وقت پيش CNN هم برنامه ويژه اي رو داشت در مورد بچه بازي در افغانستان ! واقعا كه دردناك بود بچه هاي بيچاره رو گروهي ميبردنند براي تمام شب و اسمش رو ميذارن سنت خوب بودسازمان يونسكو اين سنت رو به اسم افغانستان ثبت ميكرد تا جزو افتخارات مليشون باشه
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
بلک چادرها!....!چرا باراک بنگی وجرجی الکلی توو فکر دموکراسی وصدورش به عربستان سعودی وامارات متحده عربی وکویت نیستن?به مصر مبارک جونشون چی?منافع اونجاها تامین تامینه?
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
http://sarblog.dyndns.tv/2010/02/28/the-war-for-paedophiliacs/ فيلم كاملش.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Pezhman - اتريش - وين
رئيس جمهور تا دري به تخته ميخوره ميره پيش حميدكرزاي سبيل كلفت.گويا بچهگياش شاگر اتوبوس بين زاهدان به قندهار بود.فشار (روحي) بهش مياد, چشماش روشن وبعدش هاله نور ماه وشمارش گلهاي قالي و اينجور چيزهايادش مياد.برزخي شده, قندهار لازم ميشه.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
Black Chador - امريكا - ولدن . این ربطی به اسلام نداره. خودت هم میدونی که اسلام شدیدترین مجازات رو برای لواط قایل شده. تعصبات بیش از حد و پنهان کردن زنها هم ریشه در فرهنگ اقوام وحشی دارند .در واقع افغانستان دچار از هم پاشیدگی فرهنگی شده که نمونه خفیف ترش رو در ایران شاهد هستیم.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
همانطور که می دانید مجازات چنین عملی در اسلام اعدام است در حالی که مجازات رابطه نامشروع با زنان فقط چند ضربه شلاق است. اما همانطور که می بینید زنان از ترس پدرانشان جرات خارج شدن از خانه را ندارند اما پسربازی آزاد است. علت این امر در فرهنگ عقب مانده ما خاورمیانه ای هاست که زن را ملک مرد حساب می کنیم. ضمنا نباید نقش فقر را فراموش کرد. در کامبوج بچه های چهار پنج ساله، دختر و پسر، کنار خیابان می ایستاند و از رهگذران تقاضا می کنند که با آنها سکس داشته باشند. فقر کامبوج نتیجه سیاست های فردی به نام پل پوت است و مسلما ایران نیز به زودی، بر اثر رهبری خآیت الله خامنه ای که دست کمی از پل پوت ندارد، به همین مرحله خواهد رسید.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Iraj Berlin - المان - برلين
فقر و بيسوادي همانند دستهاي جپ و راست اهريمن و تاريك انديشي و دين قرون وسطي الت تناسلي ان. پولي گامي وهمچنين پدوفيلي تاج سر تهي از خرد و قلبي پر از شرارت و نفرت. حيوانات عزيز درنده و وحشي در دشتزارها و كوهستانها ي اين دنيا ي پهناور من به سهم خود از شما پوزش ميخواهم جون اشرف مخلوقات شمائيد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

maryamf - بلزیک - لی یز
danyal luxembourg - لوكزامبورگ - لوكزامبورگ. حق هیچ بچه و یا آدمیزادی نیست که در بدبختی زندگی کند. بدبخت آدمهایی هستند که این حرفها را میزنند و با خیال راحت در کشورهای اروپایی زندگی میکنند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
این جور جانورها فقط خوراک طالبانه واقعا (گرنباشد چوب تر,,,فرمان نبرد گاو نر )حیف آقاگاوه خیلی ازاین جانور انسان نما باشرف تره
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
بنده الله هنوز فرق بین همجنسگرایی و پدوفیلی را نمی داند و می فرماید : «فقط کمی سن و سال پایین تر آمده»!!! بله جناب حجت الاسلام اینترنتی ایرادی در پدوفیلی نمی بینند چون پیامبرشان و امامانشان در این کار پیش قدم بودند و رساله امام سیزدهم الی آخر نیز پر از دستورات این چنینی ست!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
دوستان در همين دو روز پيش دوباره طالبان در يك مدرسه ي دخترانه گاز مسموم انتشار دادند كه باعث مسموميت چند كودك بينوا شد چون دختر نبايد درس بخواند شايد اين صدمين بار است ولي اين كثافتهاي پدوفيل مي توانند ازادانه پولي به پدر بيشرفي بدهند و پسر كوچك او را براي سكس و رقص قرض كنند دقت كرديد سن بهره برداري جنسي از 11.تا.18 سالگي بود???..1..چرا طالبان با اينها كاري ندارد???..2.دقت كرديد خيلي از اين اشغالها از مبارزان مجاهد افغان//طرفدار احمد شاه مسعود بودند????زن ستيزي و اين نوع اعمال كثيف در انجا بنوعي پذيرفته شده است و ريشه در ديني دارد كه بجه بازي در ان وجود دارد دختران 9 ساله!!!!!اينجا پسر هم هست همين/باز سر خود را شيره بماليد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
bluestar - ایران - تهران. بدبخت عقب افتاده مسئولان سايت مطالعه دارند مي دانند همجنسگرائي يك امر خصوصي و به هيچ عقب افتاده اي چون تو مربوط نيست روابط خصوصي بين دو بزرگسال با ميل دوطرف...در همين غرب اگر همين روابط با جبر و زور باشد تجاوز محسوب مي شود و مجازا ت سنگين!!!! اين با بچه بازي يكيست???????تا كي تزوير و ريا!!!!!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
شنیده ام وقتی که جنگ افغانستان وشوروی در جریان بود فرماندهای ارتش افغانستان دستور داده بودند که سربازهای روسی رو نکشند واونها رو زنده تحویل بدهند برای چی هم که معلومه به همین موضوع ربط داره..اصولا افغانستان با استفاده از این حربه توانست در مقابل غول روسیه دوام بیاورد
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

arman_keyvan - كانادا - ونكوور
bluestar - ایران - تهران. شما ميدونيد فرق شقيقه با بقيه چيزا چيه ?. اخه "child pornography" چه ربطي به "human rights" داره ?
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
bluestar - ایران - تهران ,,ببین هموطن فکر کنم اشتباه به عرض شما رساندند چون اینجا منظورم بخصوص سوئد خدا نکند کسی حتئ پدر و مادر بخواهند به بچه ای زیر 18 سال تعرض کوچکی حتئ توهینی به او بکنند قانون فتیله پیچش میکند نمونه اش حدود 3 سال پیش یک افسر که رییس پلیس یکی از استانها به چند نفر زیر سن لوازم سکس خرید و فروش کرده بود یک ماه پیش دادگاه شخص را به 8 سال زندان و چند میلیون کرون که بهائ خون خامنه ای جریمش کرد چون اینجا دین مصلحتی ندارد سردار زارع حتما خانواده اش یک پاش میلنگه که به ناموس مردم تعرض میکند نزن بر در مردم با انگشت که درت را میزنند با مشت حاج زارع و رادانها
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ahura - ژاپن - توکیو
این کار در زمان قاجار ، توی ایران هم رواج داشته ، و دقیقا مطربهای اون زمون هم به این شیوه و به اسم شاگرد گرفتن و کار یاد دادن ، ازشون سوء استفاده جنسی میکردن . و این لفظ بچه بازی ، دقیقا از همون زمان وارد فرهنگ ایرونی شد . بهر جهت ، قابل توجه کسانی که 14 قرنه که مشغول ماله کشی دین اسلامن و یا دنبال ماله کشای اسلامی ، مث شریعتی و جلال آل احمد و گنجی و سروش و .. افتادن . حساب کنین ، که رضا شاه بزرگ ، تو چه زمانی و توی چه دوره زمانی ِ فکری و اعتقادی ای به حکومت رسید و به اندازه 16 سال حکومت اون روانشادکه هیچ ، 16 قرن که سهله 160 قرن دیگه هم اسلامیون نمیتونن به گرد پاش تو ی خدماتش به ایران و ایرانی برسن . روح دو شاهنشاه ما قرین رحمت اهورامزدا باد
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

parang - سويد - سوندسوال
bluestar - ایران - تهران حرفاي بيربطت رو ادين جواب داد ولي در مورد كامنت اخرت اس وي تي درسته, علامه دهر!!!!!!!! كانال سوئديه و (اس وي تي ) گفته ميشه, چون سوئد در اسكانديناوي sverigeگفته ميشه.. راستي همجنسگرا ها دنبال 5 تا 13 سال نميگردن اونم تو كشور مسلمون!!!, وگرنه ميشن پدوفيل كه اونم حكمش معلومه چيه??!!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

bache mahal - ايران - قزلقلعه خوي
همش سياست تا ديروز اين فيلمها رو نمي گذاشتن حالا ميگذارن تا فردا امريكايي رفت طالبان مردم كشتن بگن حقشونه در ضمن همه جاي دنيا اين مشكلات هست بخصوص كشورهاي اسياي جنوب غربي يا در اروپا يا در برزيل و غيره ريشه كن ميشه كرد ولي نميكند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

farzad_s - ایران - تبریز
خب اسلام ناب محمدی همینه بچه بازی--صیغه بازی--حد-قصاص -شلاق -گردن زدن--حمله انتحاری--تجاوز به دختربچه های بالای 9 سال---وو......
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

waaaay - اطريش - سالزبورگ
جان اينو ميگن اسلام ناب محمدي عججججججب
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

senator7 - آلمان - برلین
MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف چند بار بنویسم اسم این شاعر ضد آخوند را از خودت بردار و اسم اصغر شترخون را برخودت بگذار. کسانی که از افغانها ایراد میگیرند باید یک دور هم ایرانیها رو امتحان کنند، یک دوربین مخفی درجایی نصب کنید و یک پسربچه را وارد یک جمع مذکر ایرانی کنید و ببینید که چند درصد آنها تمایل به مقاربت با این پسربچه را دارند. در ضمن تو خود سوئد چند سال پیش فیلمی نشان داد از بچه بازهای سوئدی که به کشورهای فیلیپین و تایلند برای بچه بازی مسافرت میکردند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

reza791 - انگليس - لندن
bluestar - ایران - تهران / باز تو حرف اومدي و از اون توجيهات مسخره استفاده كردي اخه همجنس بازي چه ربطي به تجاوز به يك زير سن داره تو اروپا و امريكا اگه همجنس بازي ازاده مربوط به دو شخص بالغ بالاي 18 ساله كه باتوافق دو طرف صورت ميگيره از طرف ديگه اينجا اگه به يك نفر زير18 سال چپ نگاه كني از زندگي ساقط ميشي اطلاعاتت رو به همه جاميدن بعنوان كسي كه حضورش براي كودكان در جامعه خطرناك است اونوقت شماها براي پركردن حفره هاي دينتان بايد بدنبال توجيهات اينچنيني باشيد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

saman-uae - امارات - دبی
miniator - ايران - تهران تو داری در توهم زندگی میکنی - بیچاره یه نگاه به وضعیت معیشتی ایران بنداز و یه لحظه با وضعیت همون کشورهای سنی مقایسه کن - حتما هنوز نشنیدی تو کهریزک چه افتخاری آفریدند. یا شاید هنوز خبر نداری فقر در ایران چه فسادی به بار آورده. بجای اینکه از دیگران ایراد بگیری بهتره عیب های خودت رو ببینی و اصلاحشون کنی. البته از قدیم گفتن خلایق هر چه لایق. اگه لیاقت شما بیشتر از این باشه حتما بهش میرسید.اگر لیاقتتون همین رژیم اخوندیه که هیچ....
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
bluestar - . مردك بي سواد حزب اللهي صد بار به تو عقب افتاده ي ذهني گفتم همجنسگرائي..همجنس بازي نيست/همجنسگرايان 90 در صد حالت ژنتيكي است و روابط بين دو بزرگسال كه فقط سكس نيست!!!!!!همجنس بازي كاريست كه رهبد دينت بجز عايشه//پدوفيليا// با دهيه ي كلبي غلام زيبايش انجام مي داد تو كه سواد نداري و براي پوشاندن گند كاريهاي دينت خودت را به اب و اتش مي زني خفه خون بگير كمي مطالعه كن.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

forouhar - ايران - تهران
قوم لوت.خاك عالم بر سر اخوندها كنند كه ضد زنند ومروج بجه بازي.حالم از هر چه مسلمونه بهم خورد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

persia_64 - ایران - تهران
من یه قسمت هایی از این رو چند ماه پیش توی تلویزیون آریانا ی افغان دیدم . واقعا تکان دهندست / به قول هادی خرسندی پس حقوق بشر کو کجاست ؟ نکند که لای پای اوباماست ؟ ./ معلوم نیست این حقوق بشر چه وقت قراره همه گیر بشه
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Lida.afg - سوید - کارلستاد
چيزي نميتونم بگم.جز گريه واسه وطنم
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

mori021 - دانمارك - ارهوس
bluestar چرا خودت رو گول ميزني قران رو كه همه دارن ميتونن بخونن (سوره الواقعه ايه 16 و 17) از دوستان خواهش دارم كساني كه كامنتم را ميخوانن پيگير بشوند و مطالعه كنن.البته قران به دست خيليها ترجمه شده. و من به نظر و اعتقاد همه احترام ميگذارم . پيروز باشيد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

piruzi - نروژ - فردريكستاد
ذوالعلوم - نروژ - اسلو تو ديگه از كجا پيدات شد اريايي ? بد بختي !! حالا تو كه اريايي هستي ولي نژاد پرست ! من به عنوان يه افغاني ازكشور ايران بدم نمي ياد ! ولي از انسانهايي كه تو اين دور و زمونه و حتي تو اروپا اينطوري فكر مي كنند شديدا متنفرم !!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

doost-ir - فرانسه - پاریس
خيلي انگارافغانها از اين موارد دارنند يك مدت پيش كانال art برنامه اي داشت در مورد خودفروشان در كشورهاي اروپايي و در يونان ميگفت خودفروشي مرد يك چيز جديد هست كه بيشتر پناهنده هاي افغان هستند و در سينماها و ر پاركها خودشون رو با10euroبه مردهاي پير يفروشند!باهاشون صحبت ميكردنند و همه از فقر و احتياج
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

msforugh - ايران - تهران
SATTARKHAN - کانادا - تورونتو .. باهات موافقم
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - .فرانسه - پاريس
Neda02 - كانادا - اتاوا . دوست عزيز در تاريخ بشر جنايات و كثافت زياد بوده اگر دقت كني اينگونه ناهنجاريها در اكثر كشورهاي اسلامي معمولي است در غرب هم اتفاق مي افتد ولي گناهكار بشدت مجازات مي شود در افغانستان و در ايران خودمان كه با بي شرمي حتي به مردان در زندانها تجاوز مي شود جايزه هم ميگيرند فكر مي كنيد در كشور ايران كه چند همسري و صيغه رواج نجومي پيدا كرده از كجاست????از همين دين ننگين كه به جهان گند زده//زنده باش و مبارزه كن حتي اگر يك نفر را از اين تفكر ننگين نجات دهي....شاد باشي.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

odin - بلژيك - انتورپن
bluestar - ایران - تهران -از سایت سوال مسخره ای کردی که اون هم باز از سر نفهمیت نیست، چون خوب میفهمی اما از سر موذیگریه، اما اونم ما خوب میفهمیم. همجنسگرا در پی ازار و اذیت کسی نیست، در پی زندگی طبیعی خودش با کسیه که مثل خودش باشه، اما بچه باز دقیقآ بهمین لاشخورها و کفتارهایی میگن که زجه و ناله یک بچه ده ساله و بعد هم کشتن او براشون مثل اب خوردنه.در مورد حافظ هم عزیز جان برو بخون تا ببینی که ایشون در دوران خودش این کار رو با غلامهای ترک خیلی عادی انجام میدادن، اگر ان ترک شیرازی بدست ارد دل مارا، فکر کردی حتمآ دختر خانوم بوده؟ نه عزیز در اسلام عزیز زن رو لایق عشق نمیدونستن، اقایون عاشق این غلامها میشدن. تنها شاعر جوانمردی که از این صفات کثیف اسلامی نداشته فردوسی بزرگ بوده. مولوی که دختر خودش رو هم داد به معشوقه اش شمس 65 ساله. اخه تو تاریخ این دین یک نقطه مثبت هست؟
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

کسی که هیچ کس نیست - اتریش - سالزبورگ
واقعا متاسفم اشكم در امد . گرچه كاريم از دستم برنمياد. اما ننگ باد ننگ
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Iraj Berlin - المان - ‌برلين
فقر و بيسوادي همانند دستهاي چپ و راست , وكودك ازاري و چندهمسري تاج سر تهي از خرد , و با قلبي پر از كينه و شرارت و يك دين قرون وسطائي الت تناسلي ان . حيوانات عزيز باصطلاح وحشي و درنده دشتزارها و كوهستانهاي اين دنياي پهناور من به سهم خود از شما پوزش ميخواهم زيرا اشرف مخلوقات شمائيد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

mehdipch - امارات - دبی
بله در اسلام این گناه نیست چه بسا در کشور های عربی که صادر کننده اسلام در جهان هستند بسیار است اگز بتاریخ نگاهی کنید بیشتر متوجه خواهید شد که خلافا ویا شیوخ همیشه یکی دوتا بچه خوشکل داشتن اسلام یعنی همین
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
در دين اسلام اين كثافت كاري ها رواج داره در ضمن MIRZADEHE ESHGI اگر دودي ميگيري 2 ساعتي صبر كن تا نعشگي ات بپره بعد بيا مثل هميشه اراجيف بگو در ضمن مراجعه به روان شناس را بهت توصيه ميكنم
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
بیسوادی و نادانی و خرافه و فساد و مرگ اخلاقی در خاورمیانه به ویژه پاکستان و افغانستان و ایران بیداد میکند. خرافه و زن کشی در ترکیه ، کشورهای مسلمان قفقاز، آسیای میانه، و شرق افریقا مانند سودان و سومالی به طور وحشتناکی رواج دارد. میتوان گفت بیشتر کشورهای مسلمان درگیر چنین مسائلی هستند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ben 15 munich - المان - مونيخ
miniator - ايران - تهران اولا ازار بچها در هر فرقه اي و ديني يا ايديولوژي باشد جنايت بزرگتر از اين نيست از اين كامنتت ميخواي فرقه اي برتر از ديگري جلوه بدي با اين اشوب خوش كني مردم بيشتربجون هم بندازيد دوما براي هر انساني كه كمي درك داشته باشد اين كا رها كارهاي متعفن وضد بشريتنند . سوما ايراني واقعي گول ايجور مزخرفات چرنديها ديگر نميخورد و ميگويد چه شيعه و سني وغيره همه شان يكيند.مرگ ننگ بر اينجور جنايتكارها و انو هاي كه به اسم دين مردم را ازار ميدهند چه در ايرا ن و يا جاي ديگر به اميد ازادي اول براي ما ايرانيها و بعد براي ديگران.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
odin - بلژيك - انتورپن. خدا پدرت را بیامرزد! توضیح خوبی به bluestar دادی. این آقا فکر میکنه نشسته تو مسجد محل و دارد نوجوانان تازه بسیجی شده و نوچفیه را خرفهم میکند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

KOREA - كره جنوبي - سئول
خدايا به تو پناه ميبرم از دست اين مخلوقات انسان نما.عزيزان چرا به اسلام ربط ميدهين مگر اين عمل زشت تو اديان ديگر نيست مگر اين كار زشت به نوعي ديگر در كشيش هاي كاتوليك رواج ندارد خشم خدا تر وخشك را پاي هم ميسوزاند خدايا رحم كن به همه ما.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

afghn boy - دانمارك - ويبورگ
ذوالعلوم-نروي-اسلو كسي اهميت نميدهد كه از كجابدتان ميايد و از كجا خوشتان...فقط اگر شد لطفا چند خطي از فرهنگ مورد نظرتان برايم تعريف كنيد
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
bluestar - ایران - تهران. مرد حسابی تو که باسواد بودی. در غرب و در ایران به این میگویند بچه بازی. در اینجا اگر بچه بازی بکنی نه تنها پوست سرت را میکنند بلکه پدرت را هم از گور در می آورند و پوست سرش را میکنند. ضمنا همجنسگرا آنست که کلا علاقه ای به جنس مخالف ندارد نه مثل مسلمانان که زن و فرزند دارند و در کنارش به غلمان می پردازند.منظورم از مسلمانان فقط همانهاییست که این کارها را میکنند. در ضمن همجنسگراهای اینجا هم هرجایی نیستند و مثل من و شما همسر یا رفیق اما از جنس خود دارند. استغفار کن نا بخرد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Dionysos - فرانسه - پارسی
http://www.iranianuk.com/article.php?id=53592. world عزیز در پاسخ به نظرات شما در تاپیک قبلی که بسته شد اینجا می نویسم. من فقط چند سوال ساده از شما دارم و دوست دارم دلایل شما را برای پاسختان بدانم. شما قبول دارید که تاریخ هست اما معتقدید تاریخ تحول ایجاد نمی کند. ایا بی خبری از تاریخ است که باعث تحول انسانها شده؟ چگونه ؟ در چه مواردی؟ می شود این تحولات را تعریف کنید؟ اگر ذهن من و شما و گذشتگان خاطره ایجاد نمی کرد و این خاطرات ثبت نمی شد آیا امروز ما چیزی به اسم زبان برای گفتگو داشتیم تا با آن خودمان را بیان کنیم و درک کنیم و این درک و پرسپسیون را انتقال بدهیم؟ آیا صرفا فقط به این دلیل که انسانها زیاده خواه و جنگ طلب هستند باید تاریخ را نفی کرد؟ درک و پرسپسیون شما از زندگی بر ایدئولوژی بنا نشده درست، اما از کجا مطمئنید که درک و پرسپسیون شما در دامنه تاریخ و سمبلهای تاریخی قرار نمی گیرد؟ از کجا مطمئنید که شما خودتان به تنهایی و تنها با تفکر بدون شناخت قبلی سمبلهای ثبت شده و خاطرات ایجاد شده در ذهن به کشف و شناخت خود در زمان نائل شدید؟ با سپاس و تشکر از شما دوست عزیز
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
البته به کشورهای بالا، آلبانی و کوزوو که در اروپا واقع شده و صادر کننده و دزد و قاچاقچی و مجرم های رده بالا و پایین هستند را نیز باید اضافه کنم.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Green Peace - المان - برلين
Bluestar تهران. خوب ادم اینقدر فهم و شعور داشته باشه که قبل از اینکه چرت و پرت بگه یکم فکر کنه ,البته مشکل امثال تو همینه کدوم فکر!!! با کدوم عقل!!!!. اینجا همونطور که خودت هم میگی دو نفر با میل و اراده اینکار رو میکند نه مثل افغانستان و فیضیه قم که بخاطر فقر و با زور و انهم با بچه. ...
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

mah1 - ايران - تهران
ارش چه ربطي داشت?! يا حتما بايد يه چيز گفت...
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

SashavaNatasha - وسیه - مسکو
این هم هدیه دموکراسی آمریکایی به افغانها... مرگ بر آمریکا.. مرگ بر آخوندها ....
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
اینا همش از برکت شیعه ناشکری نکنید!!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

okaner - ایران - مشهد
از زمستون سال 1973 این افغان ها روز خوش ندیدن . روسیه . طالبان . امرکا.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

oldboy - انگلستان - لندن
bluestar - ایران - تهران . واقعا که عقلت پاره سنگ ور میداره.برو کم پرت و پلا بگو ..بیسواد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
از دوستان گرامی و این سایت خواهش دارم کمی هم از کشورهای عربی و رخدادهای آنجا ویدیو بگذارند تا پان وهابی هایی مانند m.mohajer که از صحرای حجاز کامنت میگذارد ادعای پیشرفت بیست و سه کشور عرب زبان و عقب ماندگی دوکشور فارسی زبان را ننماید!!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
Lida.afg - سوید - کارلستاد . afghn boy - دانمارك - ويبورگ . همزبانان گرامي اگر موجي از نفرت هست از روي انسانيت است نه تحقير افغاني!!! در ايران ما هم قطع دست وپا/سنگسار/پدوفيليا/ ختنه ي دختران/ و صيغه فحشاي اسلامي هست.كشور من و شما اسير ديوي بنام اسلام است كه جذام معنويت و انسانيت است مطالعه كنيد همين
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

ehsanusa - ایران - تهران
ماشالا چقدر آدم دموکرات داریم تو این سایت! چقدر تحمل شنیدن نظرات مختلف رو داریم! آدم حیرت میکنه از این همه ظرفیت!!! همه هم تو کشورهای دموکرات اروپا و امریکا. من همیشه گفتم و میگم: بهترین رژیم برای ایران همین جمهوری اسلامیه و بس. هر وقت ظرفیت پذیرش حکومت بهتری رو پیدا کردیم، اونوقت میتونیم به آینده مملکتمون امیدوار باشیم. قابل توجه اونایی که در مهد دموکراسی زندگی میکنند و هنوز تحمل خواندن یه نظر مخالف خودشونو ندارن !!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

milanahwaz - سوئد - نورشاپینگ
این فیلم را انجمن افغانها در سوئد بر روی وبسایت خودش منتشر کرد. و فکر کنم هیچ ملتی در دنیا نیز به اندازه همین افغانی ها واقعیتها را پنهان نمیکنند.و همیشه افشاگری کرده اند بر ضد واقعیتهای زشت جامعه خودشان. اما ایرانی ها فقط بلدند بگن ما هستیم و همه کاره هستیم و اصلا بد نداریم. اصلا کار بد را بلد نیستند.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
mah1 - اینکه ربط دارد یا نه به خود من مربوط میشود. شما هم اگر نظری باب میلتان نیست مجبور نیستید بخوانید.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
ZARTUSHT 67.مگه همه مثل خودتن?توئي كه از تونسي هاومراكشي ها فقط جنس فروشهاشون رو ميشناسي!اونم احتمالا پشت بانهوفي هاش رو!خوب معلومه به قول قديميها:كافر همه را به كيش خود پندارد.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
bluestar - ایران - تهران مودبانه دهنت راببند. به انداره كافي مكتبت كثافت كاري داره كه با هيچي پاك نميشه. اخوندك
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
ZARTUSHT 67.من بارها گفتم!" از استفاده از كلماتي كه معني وطرز نوشتنش رو (به دليل تحصيلات در حد راهنمائي)بلد نيستيد خودداري كنيد"!!!!ميشه بگي منظورت از "نعشه"چيه?????!رعشه?لاشه?تراشه?يا خواستي بگي"نشئه"?
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

sorenanet - بلژيك - انتورپن
اسلام محمدي
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

sorenanet - بلژيك - انتورپن
سلام به همه دوستان من عضو جديدم
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

reza70 - سوئد - استكهلم
توف تو شرف و وجدان نداشته اسلام ناب محمدي و خامنه اي حرامزاده !!!. دير يا زود اين اعمال حرامزاده تمام كشورمان را دربر خواهد گرفت . اسلام ناب محمدي همين است و بس . واي بر ما اينده فرزندانمان چه خواهند گفت و تنفر از پدران و مادران ..
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران. متعصب ..! ببین چند نفر جواب این مهملات و مزخرفاتی رو که سر هم کردی دادند. خجالت بکش! من اگر جای تو بودم دور این وب سایت رو خط میکشیدم. این وب سایت جای آدمهای فهمیده و باشعور هست. افراد زیادی هستند که در این وب سایت نظرات اسلامی دارند و نظر خود را بسیار متین و موقر عنوان میکنند و هیچ کس به آنها کوچکترین بی احترامی نمیکند چون همه معتقد به آزادی بیان هستیم. اما وقتی یک موجود تهی مغز فرق بین هم جنسگرایی افراد بالغ را با بچه بازی و کودک آزاری نمیفهمد و می گوید در جوامع غربی چنین چیزی رواج دارد و در کلیساها عقد رسمی میکنند, نتیجه این میشود که دیدی! همه توی دهنت میزنند تا دیگه اینقدر مزحرف نگی! جوامع غربی سختگیرانه ترین قوانین را برای حفاظت از حقوق زنان و کودکان و اقلیت های قومی دارند. تو که پا تو از قم اونورتر نگذاشتی و سوادت در حد دیپلم ردی هم نیست بیجا میکنی مزخرف مینویسی. تو اول فرق بین همجنسگرایی و بچه بازی رو بفهم بعد دهنت رو باز کن! حال همه را با این افکار خبیث و بد ذاتت بهم زدی!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

omid-free - انگلیس - لندن
senator7 كافرهمه رابه كيش خود پندارد. با وجودي كه از اين دين تازيو دولت متنفرم بايد بگم اين فرقه صيغه رو كه تو ايران رواج دادند يك راهي براي جلوگيري از اين بچه بازي و تجاوز و حيوان بازي كه بيشتر اين كشورهاي مسلمان همسايه دارنند بوده !
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - آلمان - دوسلدورف
سناتور به خيالت من منتظر نظر وكسب اجازه از تو براي تغيير اسمم نشستم?در ضمن نيازي به دوربين مخفي نيست.شما از خاطرات خودت بنويس كفايت مي كنه!
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

AFGPersian - سوئد - مالمو
این گزارش یه جاییش میلنگه، سایت www.svt1.com روز جمعه 27 آگوست برنامه ای در این باره نداره و این که جمعه بیست و هفتمه نه بیست و ششم. و اینکه اگه پنجشنبه هم باشه پنجشنبه هم این برنامه رو پخش نمیکنن.. لطفا بهمون بگین کدوم شبکه و چه زمانی دقیقا این برنامه پخس میشه . ممنون. و نظر اصلی اینکه خدا ریشه ظلم و از زمین بکنه به حق خودش . آمین
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

iranazadiran - ایران - تهران
این موضوع شرم آور ربطی به امریکا و دیگر کشورها ندارد. متاسفانه این به فرهنگ مردم افغانستان باز می گردد که خود را باخته اند و جلوی این کارهای بیشرمانه را نمی گیرند. طالبان و غیره به قبر پدر پدرسگشان می خندند که این کارها را ترویج کنند. خاک بر سر مردم کشوری که ظلم را ببیند فساد و دزدی و وقاحت را ببیند و دم نزند چه افغانستان می خواهد باشد چه ایران چه امریکا. ننگ بر این بشر بی حیا و ناسپاس عوضی که کره زیبا زمین را با اعمال ننگ آورشان به گند کشیده اند. کشورهای پیشرفته به نوعی و کشورهای عقب نگه داشته شده به نحوی دیگر.
پنج‌شنبه 4 شهريور 1389

oghab - فنلاند - هلسينكي
ايا حكمي غير از اعدام براي اين قبيل جنايات جايز است
جمعه 5 شهريور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
هموطنان واقعاهمین رژیم ایران هرچند ظالم و جنایتکاره ولی دراین مورد دمش گرم که هر کس هوس خربازی کند با ساعت دیواری خود شخص آویزانش میکند تا که درس عبرتی برای دیگران باشد ای تو ذات کثیف کرزایی و هرکسی دیگه که ملت را برای مصلحت و موقعیت خود میفروشد همین کشور سوئد برای افراد زیر 18 سال اقامت سریع میدهد ولی متاسفانه بعضی افغانی اینجا خود را زیر 18 تحویل میدهند که هم سن پدر من هستند و اینکارشان حق دیگران یعنی این بچه هارا ضایع و از اینجا محروم میکند تاحدی که وزیر مهاجرین گفته درافغانستان پرورشگاهی برای این افراد تاسیس شود و همه را دیپورت یعنی بازگشت به جهنم و به آغوش سوداگران ...
جمعه 5 شهريور 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
واقعا یکسری اینجا به زور و با پررویی حق این طفلهای معصوم را ضایع و محروم میکنند تو رو خدا دیگه بس کنید خجالت و شرمتان باد هیکل مثل دایناسور خود را کوچک و نفهمی میزنند.
جمعه 5 شهريور 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
خداونددرقرآن فرموده قوم لوط رابخاطراین عمل کثیفشان نابودکرده.حالا اگر خواستنداینهاراسنگسارکننداکثرکاربران سایت ازشون دفاع میکنند.
جمعه 5 شهريور 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
خداونددرقرآن فرموده قوم لوط رابخاطراین عمل کثیفشان نابودکرده.حالا اگر خواستنداینهاراسنگسارکننداکثرکاربران سایت ازشون دفاع میکنند.
جمعه 5 شهريور 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
axlll - امريكا - سانتا مونيكا , بادرود باهات موافقم .
جمعه 5 شهريور 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
۱-سلام دوباره به همه دوستان و عمو ایرانیان uk .سلام خاص به هموطن خوب bluestar :) عزیز شما و من مدتی نبودیم !به هر شکل امیدوارم که همه دوستان و شما سلامت باشید.همین ۳ روز پیش بود که تلویسیون نروژ همین فیلم مستند بچه بازی در فرهنگ افغان ها رو دوباره پخش کرد(البته ایرانیها هم از این زشتی در اجتماع و فرهنگ شون بری نیستند )!!بلوستار من با نظر شما موافق نیستم و از اونجایی که شما خدا (پرست )هستید همه آمال و اعمال انسان رو به ۲ دسته میبینید : یکی گناه و دومی صواب !!ولی در اجتماع قانونمند کشورهای پیشرفته که از صدمه و ظلم مذهب و مذهبیها نجات پیدا کردن دیگه مساله گناه و صواب تعریفی متفاوت پیدا کرده و اون هم مفهوم قانونمندی اعمال اشخاص هستش! همجنس گرایی رو شما گناه میدونید (البته در این فیلم داره به تجاوز افراد بالغ به حقوق بچه ها اشاره میکنه )اما مثلا در نروژ این در کل گناه نیست
جمعه 5 شهريور 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
۲-و اگر همجنس گراها و یا غیر همجنس گراها از حدود قانونی در امور جنسی خودشون خارج نشن،کسی یا گروهی (مثل)بچه ها ضرر و زیان نمیبینند.اما مشکل افراد مذهبی اینه که وقتی که خواسته بر خلاف ایمان و دینشان عمل میکنند دیگه همه خلافها و جنایات برای اونها فقط مفهوم گناه رو میده و نه بیشتر ! یعنی اینکه یه کشیش وقتی که میخاد گناه (!!)بکنه و به آرزو های جنسی خودش صفا بده میره سراغ ۷۰ پسر بچه زیر سن !! و یا اینکه وقتی که یه اجتماع مذهبی میخاد گناه بکنه میاد اول یه فرهنگ بچه بازی رو معرفی و رواج میده و شروع میکنه به تجاوز به بچه ها ی زیر سن (مثل همین فیلم ).البته فرهنگ سازی زیاد هم کار سختی نیست ! یه نگاهی به کشور خودمون بنداز ..خیلی چیزا دیگه جرم و عیب و عار نیست و این یعنی یه فرهنگ جدید!در آخر بین گناه و جنایت فرق هستش!تازه وای بر امتی که جنایت درش یه ارزش بشه (مثل ایران ). بیشتر شما خدا پرستها نمیتونید به قانون پایبند باشید چونکه ایمان شما به خدا خیلی بزرگتر از نیازتون به قانون هست
جمعه 5 شهريور 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
۳-و این طرز فکر و اعمال شما ، در طیف خیلی بزرگ در یه کشور میشه یه فاجعه.امکانا یکی از فرقهای بین کسی مثل من(انسان دوست و بی دین ) و تو(خدا پرست و انسان دوست ؛ ) در اینه که من وقتی میخام امورات سکسی داشته باشم میرم سراغ هم سن های خودم و کسانی که سن قانونی دارند و هیچ وقت زور نمیزنم که بپرسم چرا این مثلا دختر بچه که سر و سینه اش بزرگ شده رو نمیتونم باهاش بخا بم و قانون هم اگه این کار رو من بکنم هیچ ارفاقی بهم نمیکنه (درست هم هست )، ولی کسی مثل شما در نهایت این کارها رو گناه میدونه و اگر هم انجام بده احتمالا در مقابل خدای خودت احساس سر افکنده گی و بدی داری و نه چیز دیگه.ممکنه همه چیز برای تو فقط گناه باشه !! سکس کردن با یه بچه ۹ ساله (نمونه هم دارید) و یا سکس کردن با یه بچه کوچک (از همون های که خمینی تو کتابش ازشون میگه ).متاسفم بلوستار دوست خوبم احساس میکنم در این مورد هر چی بگم تو نخواهی فهمید !! software مغز تو اختیار خودت سخت به ویروس خدا و اعمال ننگین پیامبرانش آغشته شده.
جمعه 5 شهريور 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
MIRZADH E ESHGI دوسلدورف تو را خدا حقيقت را بگو چرا وقتي من گفتم مراكشي ها و تونسي ها الجزايري ها اكثرا مواد فروشي در المان ميكنند بدجوري بهت بر خورد نكنه نعشه جات را براي تو تهيه ميكنند اين را كه ديگه همه ميدانند رفقات خلاف كارن
جمعه 5 شهريور 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
سوره بچه بازی در اسلام: يَطُوفُ عَلَيْهِمْ وِلْدَانٌ مُّخَلَّدُونَ - بر گردشان پسرانى جاودان [به خدمت - منظور استفاده جنسی است] می‏گردند (۱۷) - سوره الواقعه ---- علاقه اعراب به داشتن سکس با جوانان کم سن و سال باعث شد تا محمد وعده فراهم بودن آنرا در بهشت به اعراب بدهد تا مبادا به خاطر همین یک کمبود از اسلام گریزان شوند! احادیث زیادی در مورد جوانانی که در بهشت فقط برای سکس مومنین در خدمت آنان هستند و به آنان (غلمان) میگویند وجود دارد. ظاهرا همجنسگرایی در اسلام و داشتن سکس با جوانان کم سن و سال (بی ریش) نه تنها مذموم نیست بلکه از جانب الله و محمد تایید نیز شده است.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
parang - اولا آقای odin از بلژیک به جز چرت و پرت و توهینهایی که فقط لیاقت خودش را داشت چیز دیگه ای نگفت و فقط حماقت خودش رو اثبات کرد. از قدیم گفتند جواب ابلهان خاموشیست. شخصیت من بالاتر از اینست که جواب توهین را بدهم.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
parang - دوما stv درسته .این شبکه روی ماهواره eurobird 1 astra 28.2 e با مشخصات زیر قرار داره : . 10906: فرکانس - سیمبل ریت : 22000 - اف ای سی : 5/6 پولاریزاسیون عمودی
جمعه 5 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
AFGPersian - سوئد - مالمو . تاريخ اشتباهه يكي از دوستانم گفت جمعه 27 اوت ساعت 21 از kunskapskanalenپخش مي شود.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
mah1 - شما که اطلاعاتتون بالاست حتما میدونید مجازات همجنسبازی چه با بچه و چه با بالغ در اسلام اعدامه. این افراد اگه به اسلام اعتقاد داشتند چنین کاری نمیکردند. مگه ریش و پشم داشتن یا نداشتن چه فرقی میکنه؟ حالا اگه ریششون رو بتراشند به نظر شما کارشون موجه میشه یا باید در مجازاتشون تخفیف داد؟!!! در مورد تفاوت سنی که خودم قبل از شما گفتم. پس یکی نکردم. فقط شباهت و تفاوتشون رو یادآوری کردم.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - پیرزن نادان! فکر میکنی چون همجنسبازی با رضایت دو طرف انجام میشه امر خصوصیه و به جامعه ربطی نداره؟ اگر اینطور باشه که مصرف مواد مخدر هم با رضایت مصرف کننده انجام میشه و امر خصوصیه. یادته بهت گفته بودم تو نسبت بقه اسلام عقده داری؟ هر وقت بحث ازدواج در اسلام میشه بدون دلیل ساز مخالف میزنی ولی از همجنسبازی در غرب دفاع میکنی.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
خانه به دوش - سوئد - استکهلم - دوست عزیز ! امیدوارم از خانه به دوشی نجات پیدا کنید. واضحه که تجاوز به عنف یا همون rape آن هم با کودک نابالغ با همجنسبازی فرق داره و مجازاتش شدیدتره. در اسلام هر دو این کارها مجازات شدیدی داره. ولی در کشورهای غربی که مورد اول را مجازات و فتیله پیچ میکنند قانون در مورد دوم خیلی ضعیف عمل میکنه و به همجنسبازها اجازه عقد رسمی و شرعی میده (به جز ایالات متحده).
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
reza791 - متاسفم که انقدر اطلاعات در مورد دین اسلام ضعیفه و نمیدونی یکی از مجازاتهای چنین کاری در اسلام سنگساره. در اسلام نیازی نیست اطلاعات این فرد به همه جا داده بشه. چون کلا خودش و اطلاعاتش از جامعه حذف میشه.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ - مرد حسابی بچه شابدولعظیم! من نمیدونستم در غرب هم به این کار میگویند ((بچه بازی)) (لووول) فقط میدونستم که در ایران به این کار میگویند ((بچه بازی)) همانطور که به اون یکی کار میگویند ((همجنسبازی)). در اسلام اگر اینکار را بکنی نه تنها اعدامت میکنند بلکه مادرت را هم با خواهرت یکی میکنند./// ((نه مثل مسلمانان که زن و فرزند دارند و در کنارش به غلمان می پردازند)) من نمیدونستم به کسانی که این کارها را میکنند مسلمان میگویند حتما به کشیشهای واتیکان هم که این کارها را میکردند و گندش دراومد مسلمان میگفتند؟ !!!!! راستی من خبری نشنیدم که پوست سر این کشیشها را کنده باشند. پوست سر پدرشان پیشکش. ظاهرا خبری از کلوبهای همجنسبازی نداری. اینترنت پر سرعت و آزاد که داری یه کم به اطلاعاتت اضافه کن باخرد!!!
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
hamesheh bahar - انگلستان - لندن - چون ظاهرا خانم هستی این دفعه جوابت رو نمیدم ولی اگه خوشت میاد مشابه همین حرفها رو به خودت بگویند اعلام آمادگی کن تا دفعه بعد طبق فرهنگ خودت جوابت رو بدم.
جمعه 5 شهريور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ahura - ژاپن - توکیو , ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس , همه دوستان دیگری که بچه بازی را به اسلام نسبت داده اید . من یک سوال از شما دارم لطفا انرا پاسخ بدهید. چطور است که در ایران در یک مجلس مردانه اگر مردی با یک زن سکس کرده باشد و یا به یک مرد دیگر لواط کرده باشد از ابراز ان نه تنها شرم نمیکند بلکه افتخار هم میکند! در صورتی که در دین اسلام مجازات فرد لواط کننده بسیار از فرد لواط دهنده سنگین تر است! لواط کننده بایستی اعدام شود ولی لواط دهنده فقط شلاق میخورد! ایا این نشان نمیدهد که فرهنگ ایرانی متعصب تر و عقب افتاده تر از فرهنگ اسلامی است؟ (احتمالا دلیل افتخار لواط کننده انست که نقش جنس مذکر را دارد و لواط دهنده نقش جنس مونث را دارد!)
جمعه 5 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
زرتشت.نشئه نه نعشه!!!از استفاده از كلماتي كه طرزنوشتنش رو بلد نيستيد خودداري كنيد.براي بار چندم.با اينهمه پروئي وبه روي خودت نمياري وبازم مينويسي "نعشه جات"!هر وقت ديكته ت خوب شد بيا جواب بقيه سئوالات رو مي دم اي "نعشه جات"شناس.
جمعه 5 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
به جون تو-تو بمیری من مشتری پروپا قرص "نعشه جات"مراکشی ها وتونسی هام.به سرت قسم...
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
massoudoslo - سلام 1 از لطف شما ممنون 2 تقسیم بندی شما را قبول ندارم. چون اکثریت مردم همین کشورهای به قول شما پیشرفته خداپرست هستند. حتی در بعضی کشورها مثل ایالات متحده اکثر مردم مذهبی هستند و به کلیسا می روند. 3 به عنوان کسی که خود را علاقمند به پیروی از دین میدونه معتقدم دین و مذهب حداقلهایی از قانون رو بیان میکنند. ولی انسانها نیاز به رعایت محدودیتهای بیشتری هستند. در جوامع مسلمان هم همینطوره. مثلا مصرف و خرید و فروش تریاک رو هیچ کدام از مجتهدان حرام نکرده اند و هیچ مجازاتی در نظر نگرفتند ولی در ایران همراه داشتن مواد مخدر از یک مقدار بیشتر مجازات اعدام داره. یا فرزند یک خانواده مذهبی به خاطر زنا که یک گناه محسوب میشه طرد نمیشه و خانواده تا حد امکان سعی در ارشاد او دارند ولی همین خانواده مذهبی فرزند معتاد خود را طرد میکنند.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
massoudoslo - 3 بین ایمان به خدا و قوانین ایدئولوژی فرق زیادیه. ولی فکر میکنم منظور شما از ایمان به خدا همون قوانین دینی یا ایدئولوژیکه. اگر در همین ایران دقت کنید همانطور که گفتم ایدئولوژی بخشی از قوانین رو تشکیل میده. 4 در مورد جنایت و گناه با شما مخالفم. اگر آشنایی با قرآن و قوانین فقهی داشته باشید هر جنایتی مثل تجاوز و آدمکشی و قطع عضو و ترساندن مردم جامعه و .. در اسلام گناه محسوب میشه ولی هر گناهی لزوما جنایت نیست.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
5 شما نمیبتونید قوانین متغیر یک زمان و مکان را به مکان و زمان دیگر (مثل 1400 سال پیش جامعه حجاز) ببرید و اشخاص را محکوم کنید. یک اصل کلی در حقوق اینه که (((قانون عطف به ماسبق نمیشود)) یعنی شما نمیتونید قانونی رو وضع کنید و بعد برید یقه افرادی رو که قبلا مخالف این قانون رفتار کردند بگیرید.
جمعه 5 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
6 یه وقت فکر نکنید قوانینی که در همین کشورهای پیشرفته اجرا میشه کامله و شما صرفا با عمل به این قوانین انسان خوب و کاملی هستید. مثلا در همین کشورهای پیشرفت که داشتن سکس با یک دختر 17 ساله جرم و بچه بازی محسوب میشه نسبت به سکس با دختر و پسر 18 ساله هیچ جرمی تعریف نکرده. تو همین ایران به راحتی میشه خیلی از دختران بین سنین 18 تا 22 سال رو که عاقل هم هستند اغفال کرد و با رضایت از او سواستفاده جنسی کرد. در اسلام چون این روابط فقط با ازدواج آن هم با رضایت والدین دختر انجام پذیره این کار جرم محسوب میشه ولی در یک کشور پیشرفته چطور؟؟؟. در اسلام لواط با هر فردی جرم محسوب میشه و سنگینترین مجازات رو داره ولی در کشورهای پیشرفته چطور؟؟؟ اگر یک پسر (یا دختر) 18 ساله در اوج احساسات جنسی با رضایت خودش توسط شخص پلیدی مورد سواستفاده قرار بگیره چه برخوردی باهاش میکنند؟؟؟
جمعه 5 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس
saeed1 - کانادا - تورونتو . اقا چند بار به شما اسلامیها بگویم..هموسکوالیته.بیسکسوالیسم یک مسئله ی شخصی و روابط بین دو بزرگسال با تمایل هر دو طرف نه به من مربوط است نه شما نه هیچکس..برای همین در جوامع غربی پذیرفته و کوچکترین توهینی به ان وجود ندارد چون ضرری برای جامعه ندارد ولی بچه بازی یکسو فرد قوی دیگر سو کودک!!! بیماری کثیف جنسی و تهوع اور.. عایشه و فاطمه 9 ساله در هنگام!!!!!!!!!حالا باز ماله بکشید.
جمعه 5 شهريور 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
bluestar - ایران - تهران . ممنون بخاطر اینفورماشون! راست گفتی که در اسلام نه تنها اعدامت میکنند که ... را هم به مساحقه وا میدارند. ناموس را وسط نکش. همجنس بازی در جایی پدید می آید که امکان دسترسی به جنس مخالف نباشد مثل جوامع مسلمان یا در بین کشیشها و یا در پادگانهای ایران خودمان! اگر دوست داری انکار کن. من در ایران .. میشناسم که نماز صبحشان قضا نمیشود!! قبول کن که همجنس بازی با همجنسگرایی دو مقوله جداست و شما قیاس مع الفارق فرمودید! چون بچه یک محلیم نصیحتت میکنم اول کمی فکر کن بعد بنویس!
جمعه 5 شهريور 1389

maiden666xx - انگلستان - لندن
اين افغانيهاي بي فرهنگ ايران رو هم به نجاست كشيدن !!!!
جمعه 5 شهريور 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
MIRZADEH E ESHGIدوسلدورف ببخشيد اخر من مثل شما با نشئه جات سر و كار ندارم ولي جاي شكرش باقيه اساتيدي كه در اين رشته مهارت دارند مثل شما براي بقيه توضيح ميدهند بهر جهت زياده روي نكن مغز ادم را پوك ميكند و به طور خودكار اراجيف از دهان ادم بيرون ميايد ولي براي خنده و سرگرمي دوستان خوب هستي ادامه بده صواب اسلامي داره
جمعه 5 شهريور 1389

parang - سويد - سوندسوال
bluestar - ایران - تهران اين كانالي رو كه شما ميفرماييد كاملا متفاوته.. اگه متن رو بخونيد اشاره ميكنه كه از شبكه سراسري سوئد قراره پخش بشه!! و شبكه هاي سراسري سوئد svt هستن نه stv .اينو ميتوني از هر ايراني ساكن سوئد, دانمارك يا نروژ بپرسي...با يكدندگي و لجبازي چيزي پيش نميره!!!
جمعه 5 شهريور 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
در کامننت من یک اشتباه تایپی باعث شده که کلمه ای بی ادبانه به نظر بیاید. فقط خواستم بگویم این کار عمدی نبوده است.
جمعه 5 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
massoudoslo - 3 . دوست عزیز متاسفم که شما این بلو استار... را نمی شناسید یکی از ننگینترین دوروترین مزدوران رژیم است بهوش باشید.
جمعه 5 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
bluestar - ایران - تهران . مرد.. بی سواد گفتم به بچه بازی پسر بازی در بهشت الله و کثافتکاریهای دینت مثل تعدد زوجات و کنیز و غلام و هزار جنایت اسلامت بپرداز مغز ...قادر به درک حرف من نیست مزدور ننگین که پولی به تو می دهند برای دین اشغالت کردیت بخری کور خوانده ای ایران وطنت عربستان نیست زالوی اسلامی.
جمعه 5 شهريور 1389

afghn boy - دنمارك - ويبورگ
انگلستان-لندن تند نرو برادر! take it easy
جمعه 5 شهريور 1389

anohe - هند - ميسور
همين توله كه بزرگ بشه ميشه يه اشغال مثل خودشون
جمعه 5 شهريور 1389

Darvish101 - انگلیس - لندن
odin - بلژيك - انتورپن / درود بر شما،دوست من تمام حرفاتو در مورد اسلام قبول دارم اما در مورد حافظ نه مانباید بدون مدرک به شاعری که برای کشور ما مایه افتخاره تهمت بزنیم,اما تا اونجایی که من میدونم معنی این شعر,اگر ان ترک شیرازی بدست ارد دل ما را( ترک )بمعنی زیباست,حالا زیبا برای بچه هم میشه اما چه لزومی داره که این جور خودشو خراب کنه اگر این کاره هم بوده,اما قبول دارم که تمام این بدبختیها از اسلام عزیزه,همه کثافت کاریها در کشور مسلمونه. بدرود
شنبه 6 شهريور 1389

doost-ir - فرانسه - پاریس
اين blackstar ازش معلومه كه حال خوشي نداره امثال تمامي سانديس خورهاي بسيجي مخش تاب داره همگي دوستان به بزرگي خودتان اين فرد معلوم و الحال رو ببخشيد
شنبه 6 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
parang - ممنون
شنبه 6 شهريور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس . مطلبی که شما نوشته اید جواب سوال من نبود! شما حرفهای قبلی خودت را تکرار کردی!
شنبه 6 شهريور 1389

bluestar - ایران - تهران
فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ - همشهری عزیز! اول خودت شروع کردی. اون وقت که حرف گور به گور کردن پدر پیش میکشیدی و فعل مخاطب به کار میبردی حواست نبود چی داری میگی؟؟؟ من هم میدونم همجنسبازی و همجنسگرایی دو مقوله جداست. وقتی فعل جنسی یا سکس بین دو مرد (یا زن) انجام میشه این دیگه فقط همجنسگرایی نیست. کاملا همون چیزیه که تو ایران به همجنسبازی یا لواط معروفه. مجازات همجنسباز هم اعدامه حالا چه کافر باشه چه مسلمان نماز شب خون
شنبه 6 شهريور 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
- عزیز / شما درست میگوید و من bluestar را نمیشناسم .و تمایلی( دوباره ) هم به شناخت چنین طرز فکر هایی را هم شاید نداشته باشم ! بلوستار هم مثل بعضی از کاربر ها در اینجا (منجمله خودم )مدت کمی نیست که نظر میدهد!من شاید به شکلی دانشم در این سایت از سایر کاربر ها منجمله خود شما و بلوستار کمتر باشد (شکسته نفسی و یا دورویی نمیکنم )اما توانایی و وسعت فهم ماست که ما را در این سایت و حتی همه جا مقابل یا موافق یکدیگر میگذارد.من بلوستار و شما را میفهمم ولی در مقابل بلوستار چون تربیت شده که علت و روش نظرات ساده مرا رد کند پس شاید مرا و حتی مارا نمیفهمد!بلوستار و کلنجار رفتن با اون ان چنان خالی از لطف هم نیست!صبور و مواظب است ،سعی در حفظ ادب و احترام میکند،گرچه حدیث و آیه های زنگار بسته رو با منطق ماله کشی میکنه اما (باید )هوشیارتر از این باشه که بخاد از کاربری مثل من کردیت بگیره!من بلوستار رو بین بقیه کاربر های مسلمان نما انتخاب میکنم که نظر رد و بدل کنیم،چون این کاربر یک مسلمان حاضر در این سایت هستش که نمیخاد بخاطر ایمانش و یا رایس اش از این دفاع سازمانی شده خودش دست برداره!
شنبه 6 شهريور 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
۲-در ایران آزاد فردا کسانی مثل بلوستار تعداد شان شاید کم باشد ولی در کنار ما خواهند بود!پس من چاره ای ندارم به جز اینکه بگذارم بشارت دینی اش و دفاع اسلامی اش را بکند، و شاید دیگرحکومت آینده ایران اسلامی نشود بلکه مسلمان هایش دست از بیکاری و ماله کشی بردارند و مذهب راست یا دروغ به جایگاه تاریخی خود یعنی دل آدم ها برگردد!بلوستار معتقد هستش که ما در ابتدا نظرات اون رو مسخره میکنیم و بعد باهاش ستیز میکنیم و در آخر هم قبولش میکنیم و تسلیم مفاهیم عملی و اجتماعی اسلامی میشیم !!(این روش رو هم از گاندی مثال میزنه)!!من خودم سر جنگ و ستیزی با اسلام ندارم و تنها نمیخام این مذهب در زندگیم به هر شکلی به صورت شدید و سازمانی وارد بشه (من backround اسلامی دارم )و هرگز سیطره مذهب رو که بیچارگان فاسدی مثل علی خامنه ای وبقیه زالو صفت رو معرفی میکنه رو نمیپذیرم،حالا شما تصور کنید که بلوستار به جز یک هموطن خوب برای من چه کسی میتونه باشه!؟ من به شما و بلوستار و بقیه احترام میگذارم (منهای بعضی از کار برها که بند تونبانشان را در دست گرفته اراجیف مینویسند).به هوشم ARTEMIS جان .
شنبه 6 شهريور 1389

Pezhman - اتريش - وين
maiden666xx - انگلستان - لندن ...عزيز بدون افغانها هم اين كودك آزاري بگونه هاي ديگرش درسرتاسر جهان وجود دارد.افغانهادرست مثل ايرانيها فرهنگهاي گوناگون دارند.در سرحدات هرات يكجور ودرقندهار جور ديگراست.ما دربوستان و گلستان شيخ اجل سعدي ويا حافظ و ايرج ميرزا وبرخي ديگراينگونه روايات(آنروز كه خط و شاهدت بود صاحب نظر از نظر برآندي, كش فتحه وضمه برنشاندي // گر دست به جان داشتمي همچو تو بر ريش, نگذااشتمي تا به قيامت كه بر آيد)داريم . همه را نبايد بايك چوب راند سربلندوشاد باشيد.و
شنبه 6 شهريور 1389

zartusht67 - المان - فرانكفورت
bluestar ایران -تهران باز ساندیست زیاد شد خودت را قاطی ماها نکن تو که میدانی اکثریت جامعه ایران از شماها متنفرند
شنبه 6 شهريور 1389

Pezhman - اتريش - وين
زیتون بهبهان - ایران - بهبهان حتما" اطلاع داريد قرآن تحريف شده را عثمان خليفه سوم نوشت وجمع وجورش كرد.زمان محمد.شفاهي وحفظي چيزهايي گاه وبيگاه گفته ميشد.بعدازمرگ محمد وبعدش خليفه اول ابوبكروبعدش عمر.بسياري ازسروده هاي محمد كه به سلمان فارسي نسبت داده ميشوند. از بين رفتند ويا تحريف شدند. بعدازسالها عثمان چيزهايي را از عربهاي بيابنگرد شنيد.وآنهارا تغيراتي داد وكتابي نوشت كه ما آنرا كتاب عثمان (ببخشيد الله) مي خوانيم ضمنا"عايشه كه 18 آيه درقرآن درموردش گفته شده.علي را متهم به قتل عثمان كه دائي عايشه بود نمود.وعلي قرآن فعلي را تحريف شده ودروغ ميدانست وميگفت:من قرآن هستم(ناطق).درقرآني كه شما به خدا نسبت ميدهيد.آمده .عايشه مادر مسلمانان است ونهايتا"كسي حق ازدواج وجنگ با ام المومنين را ندارد.علي با او جنگيد وگفت:من درست ميگويم.وقرآن دائي عايشه راسبك انگاشت.
شنبه 6 شهريور 1389

م ر - ايران - تهران
چرا اينقدر در خطابهايتان به يكديگر فحش و ناسزار مينويسيد منطقي و مودب باهم بحث كنيد بالاخره در هر كشوري انسانهايي از اين قبيل پيدا ميشوند كه بوي از انسانيت نبرده اند و مثل حيوان زندگي ميكنند حالا در كشورهاي جهان سوم بيشتره اين نه ربطي به اسلام داره نه غير اسلام اگر يك عده اي با نام اسلام جهت منافع خودشان دست و پنجه نرم ميكنند تا به مقصودشان برسند دليل براين نميشود كه اين اسلام است كه اينها را اينطور كرده مگه ما غير از خدا از بنده خدا بايد اطاعت كنيم و اينها بايد سرمشق و الگو ما در دين باشند . شما اگه دقت كنيد اقليت هاي مذهبي را كه چگونه نسبت به دينشان پايبند هستند و تا زمانيكه ما نسبت به خدا و پيغمبر وائمه بخواهيم اينگونه برخورد كنيم بخاطر يكسري بي عدالتي ها و فسادهاي اين رژيم پس ما انسانهاي با آرماني نيستيم خداوند به هر كسي عقل و شعور داده درسته با اين رژيم مخالفيم ولي روح خودمان را كثيف نميكنيم و موج منفي در وجودمان سرازير نميكنيم كه بخواهيم اينطور با حرفهاي زشت روح خودمان را هم كثيف كنيم .خواهشا منطقي تر عمل كنيد عزيزان
شنبه 6 شهريور 1389

eiffel-tower - فرانسه - پاريس
MIRZADEH E ESHGHI تو مشکلت با این حرفها حل نمیشه.تو اینقدر کمپلکسهای پیچیده داری که با رفتن اوباما و آمدن احمدینژاد حل بشو نیست.(این عقده ها میتونه از تنبیهات دوره طفولیت باشه تا اثرات چیزی مثل داستان این فیلم... ) بهت توصیه میکنم گذشته خودت را فراموش کن..., و به افتخار پادوئیت در کتابفروشی : من ال..ی دیدم بونجه را می فهمید - اشتری دیدم بارش سبد خالی پند و امثال ....
شنبه 6 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
كتابفروشي چيزي بنام پادو نداره.محيط فرهنگيه.همه همكارن.رئيس ومرئوس نداره.اونجا كه پادو داره قهوه خوونه س.تو تا حالا كتابفروشي رفتي?
شنبه 6 شهريور 1389

MIRZADEH E ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
اوني كه با ....بود كلاغ ...دريده بود!(خودسانسوري)
شنبه 6 شهريور 1389

mah1 - ايران - تهران
bluestar - ایران - تهران مرسي كه جوابگو بودي. ولي خودت خوب ميدوني اينا همون طالبانيا هستن كه پاش بيفته اسلامي ميشن. مقايسه شما بي مورد و سبك بود ولي به هر حال عقيده خودتونه..
يكشنبه 7 شهريور 1389

chahzool - ايران - ايران
bluestar-ایران-تهران.دوست عزیز حتما اون ضرب المثل یاسین به .. خوندن رو که شنیدی...داری به این غرب نشینای می گی که تو اسلام چه همجنسبازی و همجنسگرایی مجازاتش اعدامه ولی اینا نمی گیرن که تو چی می گی....تقصیری ندارن ها..نمی فهمند!!فکر می کنن اون ور آب همشون علامه دهر شدن..متا سفم که اسم خودشونو ایرانی گذاشتن
يكشنبه 7 شهريور 1389

chahzool - ايران - ايران
و متاسفم براي كساني كه ايران رو با افغانستان و عراق مقايسه مي كنن اونوقت خودشونو ايراني مي دونن..چطور وقتي كه پيشرفتي از ايران تو همين سايت منتشر مي شه همتون خفه خون مي گيريد اونوقت يه جنايتي تو هر كشور مزخرف ديگه اي ميشه اونو به ايران و اسلام نسبت مي ديد؟فراموش كردين اين جنايتا تو كشوري انجام مي شه كه آمريكاي مثلا متمدن داره اونو اداره ميكنه !!
يكشنبه 7 شهريور 1389

chahzool - ايران - ايران
من فقط يه سوال ديگه از شما انسانهاي به ظاهر متمدن دارم..حتما موافقيد كه طالبان غرق تو چه جنايتهايي هستند؟كدوم كشور بود وقتي كه ايران مي خواست با طالبان وارد جنگ بشه ازشون پشتيباني كرد و اونا رو به رسميت شناخت؟اونوقت خودش چند سال بعد با چه تبليغاتي بهشون حمله كرد...؟
يكشنبه 7 شهريور 1389

chahzool - ايران - ايران
من خنده ام می گیره که نمی دونم چرا هر کی از قبرس به اونور زندگی کنه می شه متمدن و تو کشورای غربی هر جور جنایتی انجام بشه به حساب تمدن می ذارن مثل تجاوز دسته جمعی به دانش آموزان تو آلمان و کشتن یه زن بیگناه مسلمان جلو قاضی و .....ولی اگه خواستن یه جنایتکار رو تو ایران اعدام کنن اونوقت کل دنیا می شن دایه مهربان تر از مادر واسه اون جنایتکار !!جمع کنید این همه دورویی رو ..!!
-----------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر محل زندگی خود را بنویسید.
با تشکر
يكشنبه 7 شهريور 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس. خودت هم میدانی که تعصبات موجود در افغانستان و برخی نقاط ایران مثل روبند زدن به زنان و منع کامل روابط جنس های مخالف ربط به اسلام ندارد و یک نوع بربریت است که اگر خواستی میتوانبم راجع به ریشه های ان بحث کنیم. همین تعصبات زیادی باعث عدم دسترسی مردان به سکس میشود و باعث میشود با مرد یا پسر دیگری سکس کنند و در دراز مدت این در بعضی نقاط تبدیل به ان سنتهای کثیف میشود که حتی بجای بکار بردن زنهای فاحشه از پسر بچه استفاده کنند! احتمالا این پسر بچه هم وقتی بزرگ شد بخاطر انتقام همین کار را با بچه های دیگران انجام میدهد و الخ.. یک موج فرهنگی که در دنیای امروز توسط انسانهای بزرگوار (از هر مرامی) درست شده این است که کسی دیگران را گروه بندی نکند و برچسب به انها نزند. مثلا اگر یک پاکستانی یک کار بد کرد بر نگردد بگوبد همه پاکستانی ها اینطور هستند! حتی کشوری که شما را راه داده است اینجور فکر کرده وگرنه میگفتند این ایرانی.. را راه ندهیم. بنابر این شما هم این مسایل را به اسلام و مسلمانان تعمیم نده. من و هزاران نفر دیگر که به این سایت میاییم مسلمان هستیم ایا بچه باز هستیم؟
يكشنبه 7 شهريور 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
saeed1 - کانادا - تورونتو . نه شما نه بچه باز هستيد نه قاتل ولي متاسفانه چون مطالعه نداريد از دين مروج بچه بازي و قتل و جنايت دفاع مي كنيد.مهم نيست اعتقاد داشته باش ولي دينت حق ندارد در كوچكترين اركان اجتماعي دخالت كند وقتي كرد مي شود ايران افغانستان عراق..دين در خانه ي دل حتي گاو پرستي و سوسك پرستي.فضوليش در قوانين ممنوع.همين
دوشنبه 8 شهريور 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
آمریکا یک زن مسئول اصلی برنامه‌ شکنجه ‌در سازمان سیا.
نامه ابراهیم یزدی به وزیر اطلاعات درباره خط مشی این وزارتخانه
مرور روزنامه‌های صبح تهران - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس
شروع بررسی حساب های مالی فدراسیون/ ابهام 300میلیاردی در مورد درآمد 50 میلیاردی!
قاتل باجناق آزاد می‌شود
بلاتر: فیفا در میزبانی جام‌های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ تجدیدنظر نمی‌کند
بازاریابی بیمه‌نامه‌های خودرو با جعل‌های ماهرانه
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
موافقت فیفا با انتشار یافته‌های گزارش فساد گزارشگر مستقل
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد
باز شدن قفل در 'خانه پدری'؛ پایان ۴ سال کشمکش بر سر ۱۰ دقیقه؟
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (348+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (271+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (182+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (160+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (121+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (118+)
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست (114+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (97+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (87+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (83+)
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس (81+)
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش (75+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (59+)
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل. (56+)
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود (56+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.