صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
دو مرد یهودی در بن‌بست عشق و سکس + عکس دو مرد یهودی در بن‌بست عشق و سکس + عکس

شنبه 22 می 2010 - 1 خرداد 1389
فیلم سینمایی "تو نباید عشق بورزی"، ساخته‌ی کارگردان اسرائیلی حیم تاباکمن به مسئله‌ی تضاد ژرف بین احساسات عاشقانه‌ی دو مرد هم‌جنس‌‌خواه یهودی و اعتقادات شدید مذهبی آنان که به فاجعه می‌انجامد، می‌پردازد.


● دختران پسران و مسائل جنسي


دو مرد يهودي در بن‌بست عشق و سكس

فيلم سينمايي "تو نبايد عشق بورزي"، ساخته‌ي كارگردان اسرائيلي حيم تاباكمن به مسئله‌ي تضاد ژرف بين احساسات عاشقانه‌ي دو مرد هم‌جنس‌‌خواه يهودي و اعتقادات شديد مذهبي آنان كه به فاجعه مي‌انجامد، مي‌پردازد.

دو يهودي گرفتار عشقي ممنوع: "تو نبايد عشق بورزي"

داستان فيلم "تو نبايد عشق بورزي" پيرامون عشق ممنوع بين دو مرد متعصب يهودي دور مي‌زند كه فشارهاي طاقت‌فرساي جامعه‌‌اي سنتي و بسته را تاب نمي‌آورند و چاره را نه در روشنگري‌، بلكه در تن‌دادن به موازين خشك و غيرانساني ديني مي‌بينند. تاباكمن با تصاويري گويا پيآمدهاي ويرانگر خشكه‌مقدسي، ارزش‌هاي اخلاقي افراطي و اعمال و حفظ آن‌ها را در جامعه‌اي مدرن‌نما مي‌نماياند. "تو نبايد عشق بورزي" به موضوعي مي‌پردازد كه به‌زعم خشك‌انديشان متعصب "وجود ندارد، چون ممنوع است."

ممنوعيت فاجعه‌بار

رنگ سياه در اولين كار سينمايي تاباكمن، نشان ممنوعيت است. در ابتداي فيلم، پرده‌ا‌‌ي سياه همراه با صداي تشويش‌برانگيز ريزش باراني شلاقي، مدت‌ها نگاه بيننده را به خود مي‌گيرد. وقتي نوري ضعيف صحنه را روشن مي‌كند، مردي با ظاهري خاخام‌وار جلوي دوربين قرار مي‌گيرد و مي‌كوشد با كوبيدن سنگ، قفل در يك مغازه‌‌ي قصابي را بشكند. از آن‌جا كه اين تلاش مدتي به طول مي‌انجامد، دوربين در "نمايي متوسط" به جستجوي موتيف‌هاي ديگر در صحنه چرخ مي‌زند و روي آگهي مرگ صاحب قصابي در "نمايي درشت" ثابت مي‌ماند. سياهي، تنگي، مرگ، استيصال و تسليم... خط اصلي فيلم "تو نبايد عشق بورزي" است كه حيم تاباكمن در بيشتر نماهاي فيلم آن را دنبال مي‌كند.

داستان فيلم

آرون و عزري، هر دو در يكي از محله‌‌هاي ارتدكس‌هاي يهودي در اورشليم به شيوه‌ي "مذهبيون واقعي" زندگي مي‌كنند. هر دو براي فراگيري تورات به مدرسه‌ي وابسته‌به كنيسه‌ي محل مي‌روند و آن‌جا با خاخام كنيسه به بحث و گفت‌وگو درباره‌ي "كلام و نيت پروردگار عالم" مي‌پردازند. آرون حتي ازدواج كرده و چهار فرزند دارد. زن آرون،‌ريوكا (Rivka)، چنان به اصول دين پايبند است كه بدون روسري يا كلاه گيس در ملاء عام ظاهر نمي‌شود. اين دو هرچند اتاق خواب مشتركي دارند، ولي در دو تخت يك‌نفره، جدا از يكديگر مي‌خوابند و وقتي يكي مايل به "نزديكي" با ديگري است، تخت را دور از نگاه فرزندان نابالغ خود، به كنار تخت ديگري سُر مي‌دهد.

آرون و عزري،‌ولي در يك تخت يك‌نفره در اتاقي زيرشيرواني با هم عشق مي‌‌ورزند. آرون، ابتدا، وقتي به احساسات شديد خود نسبت به عزري پي مي‌برد، آن را "آزمايشي از سوي خدا براي محك‌زدن ايمان" خود ارزيابي مي‌كند، با اين تفسير كه "ما هر دو از اين امتحان سربلند بيرون مي‌آئيم". ولي وقتي عشق شورانگيزش به عزري توان پايداري را در او مي‌شكند، "ننگ" همه چيز را به‌جان مي‌خرد: در برابر خاخام كنيسه كه به او هشدار مي‌دهد، دست از "زشتكاري" بردارد و به راه راست هدايت شود، مي‌گويد: «پيش از عشق به عزري من مرده بودم و حالا احساس مي‌كنم كه زنده‌ام»!

همين حس زندگي، به آرون جسارت ايستادگي در برابر "گروه‌فشار ارتدكس‌هاي يهودي‌محله" را هم مي‌دهد كه به عنوان "محافظان ارزش‌هاي اخلاقي" روابط شخصي و خصوصي ساكنان محله را زير نظر دارند و هرگاه خطايي از كسي سر بزند، او را "تنبيه" مي‌كنند. آرون، خود عضو يكي از اين "گروه‌هاي فشار" است و از "عفت و عصمت" سارا، يكي از زنان محل "پاسداري" مي‌كند. سارا پس از فوت شوهرش با مردي رابطه‌ي عاشقانه برقرار كرده است...

محدوديت نظر، محدوديت لوكيشن

حيم تاباكمن كه ۳۵ سال دارد، در اولين فيلم سينمايي بلند خود دنياي تنگ اين بنيادگرايان يهودي را بازمي‌تاباند؛ دنيايي كه در آن عشق و لذت جايي ندارد و قواعد مذهبي بر جزيي‌ترين و بي‌اهميت‌ترين رفتارها و برخوردهاي انساني حاكم است. كساني كه پايبند سرسخت اين موازيند، خود را "برگزيدگان خدا" مي‌نامند و با اجراي "احكام امر به معروف و نهي از منكر" احساس مي‌كنند كه به او نزديك‌ترند. حيم تاباكمن براي نشان دادن اين محدوديت و تنگي، نماهاي فيلم را تنها در چند لوكيشن محدود (مغازه‌ي قصابي، مدرسه‌ي تورات‌خواني، خانه آرون و چند نماي بيروني‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌) فيلمبرداري كرده است.

كارگردان اسرائيلي حيم تاباكمن

"تو نبايد عشق بورزي"، هرچند داستاني پركشش و جذاب دارد، ولي فيلمي است كه بر دنياي دروني شخصيت‌ها و سير شكل‌گيري و تكامل آن‌استوار است. حيم تاباكمن براي بازتاباندن اين دنيا از تصاوير كليشه‌اي سود نمي‌گيرد. شايد به همين دليل عنوان انگليسي فيلم " Eyes Wide Open " است.

"تو نبايد عشق بورزي" كه سال پيش در جشنواره‌ي بين‌المللي فيلم كان نشان داده شد و تا به‌حال جوايز بسياري را از آن خود كرده است، از روز ۲۰ ماه مه در سينماهاي آلمان به نمايش در مي‌آيد.

 

 عزري (Ezri با بازي رن دانكر Ran Danker) جوان دانشجوي هم‌جنس‌خواهي است كه به همين دليل از يكي از محله‌هاي ارتدكس يهودي طرد و آواره شده و به اورشليم آمده است تا به تحصيلاتش ادامه دهد. آشنايي با آرون (Aaron با بازي زوهر اشتراوس Zohar Strauss) كه قصابي متدين و متعصب است و به او كار و اتاق مي‌دهد، ولي زندگي او را به مسير ديگري هدايت مي‌كند

عزري و آرون، پس از كار در راه خانه‌ي آرون، در دامن طبيعت خشك و بي‌آب و علف نزديك شهر اورشليم استراحت مي‌كنند. اولين كشش‌هاي احساسي بين اين دو در ميان همين برهوت جرقه مي‌زند

لحظات خوش تلطيف عشق ممنوعه‌با آب‌تني

پس از اولين عشق‌‌ورزي، آرون دچار عذاب وجدان مي‌شود و مايل نيست به رابطه‌ي عاشقانه‌ي خود با عزري ادامه دهد: «من زن و بچه دارم، آبروم رفته، نمي‌توانم تو چشم خاخام نگاه كنم»

در اين ميان سروكله‌ي مردي كه عزري پيش از آن با او رابطه داشته، پيدا مي‌شود. ولي عزري ديگر حاضر نيست، به عشق او پاسخ گويد. اين ديدار از نگاه آرون پنهان نمي‌ماند؛ ديگران هم به راز "آوارگي" عزري پي‌مي‌برند؛ از جمله ‌"گروه‌فشار ارتدكس‌هاي يهودي‌محله".

 

پس از اين ماجرا، همه در "مكتب تورات‌خواني" با دشمني با عزري روبرو مي‌شوند و به آرون هشدار مي‌دهند كه "عذر اين آواره‌ي بيگانه را بخواهد، وگرنه رسواي خاص و عام خواهد شد." عزري، ناخواسته اين تهديدها را مي‌شنود

 و تصميم مي‌گيرد براي جلوگيري از اجراي اين تهديد‌ها، بدون مشورت با آرون و بدون اطلاع او، محله و شهر را ترك كند. آيا عزري، نزد عاشق/معشوق پيشينش برمي‌گردد؟ آرون پس از پي‌بردن به اين واقعيت تلخ، چه واكنشي از خود نشان مي‌دهد؟

parandeye abi - بلزيك - بروكسل
خاك تو سرهمه همجنسبازها.
شنبه 1 خرداد 1389

msforugh - ايران - تهران
به به حالا شد سوژه بسيجيهاي مذاب . كور از خدا چي ميخواست ???
شنبه 1 خرداد 1389

Pezhman - اتريش - وين
حتما اين فيلم جز فيلمهاي ممنوعه ومكروه بين ملاها دست به دست خواهد گشت.دوران حوزه و طلبه هاي صفر كيلومتر وبحث شيرين لواط.
شنبه 1 خرداد 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلين
اه چقدرم جون خودشون سكسي هستند. اييييي!!!!!!!!!!
شنبه 1 خرداد 1389

niagara - ایران - تهران
چیه آخه اینهمه تبلیغ هم جنس بازی و عشق با محارم میکنند؟فردام میگن چیه مگه خواهرو برادر مادرو پسر حتی برادرو برادر باهم باشن؟اینجوری نظم طبیعت به هم میخوره وواقعا بچه های ما تو چه محیطی میخوان رشد کنن؟اینکه یه نفر جسما مشکل داره و دوجنسه است یه چیزیه که آدم میتونه بپذیره ولی مردی که جسما یه مرد کامله و 4تا بچه هم داره میخوام 100 سال دنبال هوسهای کثیفش نره.بعد اینام نوبت عشق و سکس با حیوونا میرسه.بابا جمع کنید این ادای روشنفکریو
شنبه 1 خرداد 1389

mahtabam - آلمان - آلمان
عجیب نیست؟ مردم دیگه به هیچی‌ قانع نیستند!! زنها میخوان زن نباشن...مردا میخوان مرد نباشن،خلاصه بد مخمصه‌ای شده!
شنبه 1 خرداد 1389

fosil - ايران - تبريز
نزديك 7 ميليارد جمعيت كره زمين, و اسرائيل كشور كوچكيه كه نميتونه مثل احمقنژاد ادعاش بشه,كه اي مردم توليد نسل كنيد, پس هم خود اين موضوع يك راه حلي واسه كنترل جمعيت و اين افراد هم احساس گناه و كثيفي نميكنند. ولي بيشوخي من يك سوال از دوستان يهوديم دارم و ان اينكه: من در يك مطلبي خواندم, كه فقط و فقط در يهوديت اين امكان را به همجنسبازان ميده كه با هم ازدواج رسمي و ديني كنند كه در NY CITY خيليها ميرن پيش خاخام كه او انها را وصلت ديني بده: كسي هست كه منو راهنمايي كنه, دنيا را چي ديدي, شايد يكروزي از روي اجبار و توقع زياد مهريه سر از NY در اورديم
شنبه 1 خرداد 1389

zps - ایران - تهران
چقدر مسخره و بی معنی. منم موافقم که استبداد مذهبی بده و هرکی حیطه خصوصی داره. اما همجنس گرائی فرق می کنه. واقعا که چندش آوره. حالا باز اگه داستان یه عشق واقعی بود که اینجوری گیر کرده بود یه چیزی .. ولی دیگه واسه همجنس گرائی که این مزخرفات رو نمی سازند !!. از نظر من یه فرد همجنسگرا یه بیمار هست که ممکنه مشکل روحی یا هورمونی داشته باشه و باید مداوا بشه. نه اینکه به این احساس غلط پاسخ مثبت بده.
شنبه 1 خرداد 1389

Sh T - ایران - تهران
چرا چندشم شد؟ چرا زیاد از یهودیها خوشم نمیاد؟!
شنبه 1 خرداد 1389

mnm - كره - كره
حالم از همجنسكرا بهم ميخورد. خدا را گذاشته .اين كار يعني چيه ...مسخره گراي.هست تا همجنسگراي...
شنبه 1 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
واقعا اینها مریضند باید به روانپزشک مراجعه کنند بیماری آنها هم بیشتر ریشه در تربیت دوران کودکی آنها داره حالا کاملا مشخص شده که همجنسگرا ها در دوران کودکی تجربه تجاوز به خوشان را داشتند یا اعضای خانواده آنها هم همجنسگرا بودند.....
شنبه 1 خرداد 1389

pariha - کویت - کویت
داریوش جان واقعا درست گفتی - عجب روزگار عجیبی است نازنین
شنبه 1 خرداد 1389

shekamo - اوسلو - نورو
واي اين ران دانكر جواني بسيار خوش تيپ و جذابي هست. موضوع فيلم هم جالبه
شنبه 1 خرداد 1389

nasser-ap - قطر - دوحه
دوستان سلام لطفا به زبان ساده فارسي ترجمه كنيد . همين تندروها بودند كه نخست وزير صلح دوست را ترور كردند .مرك بر" فاشيست " .
شنبه 1 خرداد 1389

فاتح - ايران - تهران
آخه اينم شد سوژه فيلمسازي ! خجالتم نميكشن آخه خدا اينهمه زن زيبا آفريده آدم ول كنه بره سراغ .......
شنبه 1 خرداد 1389

talae sabz - ايران - رفسنجان
عجب ريشي اسرائيل هم بسيجي داره!!
شنبه 1 خرداد 1389

mohsenmohsen - ایران - تهران
هر دوتاشون هم از این ریشدار بسیجیها هستند
شنبه 1 خرداد 1389

eshgh azad - سنگاپور - سنگاپور
parandeye abi - بلزيك - بروكسل. خدا همجنسباز رو آفریده و اگر مشکلی هست متوجه اوست و نه این بنده خداها.تو هیچی از اینا نمیدونی پس قضاوت نکن.
شنبه 1 خرداد 1389

komeyl - آلمان - هامبورگ
به قول عزیزي وقتي چنین چیزی بوجود اومد آسمان خون گریه میکنه. اهدناصراط المستقیم صراط الذین انعمت عليهم غیر المغصوب علیهم والظالین.
شنبه 1 خرداد 1389

iranazadiran - ایران - تهران
فیلم دیدنیست که حتما خیلی حرف داره اگر امکانش بود دلم میخواست ببینمش. با اینکه نگاهم به همجنس گرایی بدون تکفیر است اما این دلیل نمیشود که برای دنبال کردن سوژه آن مایل باشم و علاقه ای به اینگونه سويه ها ندارم و برایم چندش آور است اما دوست دارم حرف فیلم را بدانم و نوع نگاه این فیلمساز را که به سوژه ای استثنایی و حساس پرداخته که شهامتش ابتکاری تحسین بر انگیز است.
شنبه 1 خرداد 1389

freedom-is-not-free doom - ايران - تهران
parandeye abi - بلزيك - بروكسل . من نه تنها همجنس باز نيستم بلكه از اين كار نفرت هم دارم ولي هيچ وقت به خودم اجازه نداده و نميدم كه به گروهي از انسانها كه عقيده خاصي دارند(نه مثل بسيجيهاي خودمون كه به خاطر پول يا عقيده!! آدم ميكشن!) توهيني به اين شكل بكنم. بنابراين بهتره با توهين كردن به همديگه بهانه دست افرادي مثل i-am-the-world و ..... ندهيم.چون اين خاك بر سر گفتن شما دقيقا مثل اون مرگ بر امريكا گفتن عوامه!
شنبه 1 خرداد 1389

robinhoodd - استراليا - تهران
خدايي لباسا و تيپاي مسخره اي دارن ....هم جنس بازيم بهشون نمياد.lol
شنبه 1 خرداد 1389

mn4434 - انگيس - لندن
parandeye abi - بلزیک - بروکسل . خاک ...که اینقدر نادونی
شنبه 1 خرداد 1389

nooshin tehrani - ايتاليا - رم
parandeye abi - بلزيك - بروكسل . دست شما درد نکنه. با این دمکرسی و آزادی طلبی تون. چرا رفتی‌ بلژیک، تو همون ایران میموندی بیشتر هم فکر پیدا میکردی. هموطن، زندگی کن و بگذار زندگی کنند. به من و شما چه ربطی‌ داره که دیگران با کی‌ عشق می‌کنند. می‌‌ بخور، منبر بسوزان، مردم آزاری نکن.
شنبه 1 خرداد 1389

mr. fair - انگلستان - منچستر
parandeye abi - بلزیک - بروکسل خاک..که انقدر خودخواهی و می خوای همه دنیا با معیارهای تو زندگی کنند
شنبه 1 خرداد 1389

sam-antwerpen - بلژيك - انتورپن
اين روزها هركي ميخواد معروف بشه يك فيلم راجع به ''همجنس بازها'' يا كشتار ''يهودي ها در هولوكاست,,,,,,''يا تروريست بودن مسلمانها و مسخره بودن پيغمبر اسلام'' ميسازه و بعدش حتما تا اخر عمر بايد با امكانات دولتي محافظ و ماشين ضد گلوله و ... داشته باشه!!!. اين سوژه ها ديگه تكراري, مسخره و كسل كننده اس!
شنبه 1 خرداد 1389

رامین 1969 - آلمان - دورتموند
parandeye abi - بلزيك - بروكسل . واسه شخصی مثل تو که دور از آداب اولیه انسانی هستی کامنت گذاشتن مثل یاسین خوندنه! . تو دنیای امروزه انسانها با گرایش های مختلف دیده میشن . وظیفه تک تک ماها هم اینه که به همه اون عقاید هرچند مخالف عقیده شخصی خودمون احترام بزاریم. واژه همجنس گرا صحیحش هست. امیدوارم تو بکار بردنشون دقت لازم رو بکار ببریم و از عبارات کوچه و بازاری بپرهیزیم.
شنبه 1 خرداد 1389

payam armani - انگلیس - منچستر
ميگن همه اخوندا در مدرسه علوفيه با هم كارهاي غير بهداشتي وبد بد مي كنند.اعتقاد مذهبي هم دارند .
شنبه 1 خرداد 1389

miniator - ايران - تهران
گور پدر بسيجي ,ولي از جهود كثيفتر خودشه و جيره خور هاش.توي youtube سرچ كنينwhy the world hate the joseببينين چي مي بينيد.
شنبه 1 خرداد 1389

yashasinazarbaijan - انگليس - لندن
parandeye abi - بلزيك - بروكسل. متاسفانه با اينكه در كشوري مثل بلژيك زندگي ميكني ولي هنوز تفكرت مثل ماقبل تاريخيهاست برات متاسفم
شنبه 1 خرداد 1389

JEHOV4H - افغانستان - كابل
بايد كشته شوند چون قوم خدا ننگ نمي پذيرد
شنبه 1 خرداد 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
parandeye abi - بلزيك - بروكسل. کاش می شد یک اسکن مغزی بگذارند برای اینکه فقط انسان های با صلاحیت را برای زندگی در اروپا انتخاب کنند. امثال شما سرکار خانم که عادت به سرک کشیدن در زندگی خصوصی مردم دارید دقیقا به اندازه آخوند برای جامعه اروپا مضر هستید :-)
شنبه 1 خرداد 1389

iranjp - ژاپن - توکیو
فكر كردن به اين قضیه خدائی اخر ضدحاله .
شنبه 1 خرداد 1389

pouriya - ايران - رودسر
parandeye abi - بلزيك - بروكسل . اي كوتاه فكر - مثل هميشه از خودت مذخرفي رها كردي..
شنبه 1 خرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
اخه چرا با ازادي مخالفيد,ازادي يعني همين!!!حقوق بشر!بايد رعايت بشه!!چرا مسلمانها با ازادي مخالفند!!حقوق بشر يعني اين!!endتمدن!!مرگ بر مسلمانها كه با ازادي مخالفند!ههههههه.پيشرفت علم از ازادي شروع شد!!. ما خارج نشينان ايران را ازاد ميكنيم! ما از مردم ايران بيشتر ميدانيم چون در خارج زندگي ميكنيم و انها اول بايد دينشان را عوض كنند!هههه مرگ براسلام. اين فيلم بايد در ايران ساخته ميشد.
شنبه 1 خرداد 1389

baas - هلند - روتردام
مذهب افيون توده ها .
شنبه 1 خرداد 1389

baas - هلند - روتردام
همجنسبازي و بچه بازي از اصول دين است .مرگ بر خرافات .
شنبه 1 خرداد 1389

zartusht67 - المان - المان
parandeye abiبلژيك-بروكسل مگر خودت نگفتي همجنس بازي درضمن در كشورهاي اسلامي خيلي رواج دارد
شنبه 1 خرداد 1389

Amirbmw - ایران - تهران
msforugh - ايران - تهران. هه هه هه هه هه!!!! خدا خفت کنه! یه چیزی پروندی که 3 ساعته دارم میخندم!!! هه هه هه هه هه هه
شنبه 1 خرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
fosil - یهودیت در امریکا با اسراییل تفاوتهایی دارد. مثلا گروهی در امریکا هستند که یهودی شدن را ساده تر کرده اند. در حالیکه در اسراییل این روند بسیار سخت و نیاز به گذراندن دوره ای درازمدت است. ضمنا من از کلیسای کاتولیک اینرا میدانم که همجنس گرایی را نوعی بیماری میدانند بنابراین عقد و ازدواج در این کلیسا انجام نمیشود و قوانین کلیسای کاتولیک به عهد عتیق نزدیک تر است.
شنبه 1 خرداد 1389

saeed85 - ايران - تهران
همیشه از تحجر و تعصبات خشک مذهبی چه در اسلام چه در مسیحیت و چه در یهود بیزار بودم. این تعصبات با نص صریح ادیان منافات دارد و ساخته و پرداخته آخوندها در ادیان مختلف است. می بینیم که آخوندهای یهودی و مسیحی تفسیر بسیار خرافی تر نسبت به آخوندهای مسامان دارند ولی چون در کشورهای غربی دین از سیاست جداست کسی با تفسیر این آخوندها کاری ندارد. البته من با آزادی جنسی و همجنسگرایی هم موافق نیستم. به نظر من باید اعتدال را در هر چیز حتی امور دینی رعایت کرد. که به قول معروف خیر الامور اوستها هر چیزی حد وسط آن خوب است.
شنبه 1 خرداد 1389

fosil - ايران - تبريز
parandeye abi - بلزيك - بروكسل, Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلين, mnm - كره - كره , Sh T - ایران - تهران , zps - ایران - تهران: ازادي شخصي يعني چه? ايا اين طور افراد انسان نيستند? چرا از روي ناداني اينقدر نفرت داريد كه مثل شماها نيستند? فرق شماها با يك بسيجي چيه? كه هر كه مثل او فكر و رفتار نكنه, سر از زندان كهريزك در مياره. ايا هيچ ميدانيد بزرگترين طراحان لباس و ادكلني كه بخود ميزنيد, از روي احساسات يك طراح همجنسباز طراحي شده? خواننده گان بزرگي مثل التن جان, فردي مركوري و ديويد بووي و و بسياري از سياستمداران بزرگ كه براي گرفتن حقوق اقليتها( زيرا خودشان در اقليت هستند) مبارزه كردند. ايا هيچ ميدانيد هيتلر فاشيست مثل شماها ضد همجنسازها بود. اگر شماها از اين افراد ايراد " شخصي" بگيريد, فردا نوبت خودتونه كه مورد ايراد قرار بگيريد. اين پديده در هر جامعه اي وجود داره و نبايد با ان مبارزه وحشيانه كرد , زيرا اينها انسانند و داراي حقوق اجتماعي هستند
شنبه 1 خرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
گروه فشار،امر به معروف و نهی از منکر، قوانین مذهبی، همه اینها شبیه رفتار بسیجیان و گشت ارشاد درایران است. میشود فهمید این فرهنگ افراطی از خاورمیانه غربی، بویژه لبنان، وارد کشور ما شده و در فرهنگ ایرانی وجود نداشته است.
شنبه 1 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
parandeye abi - بلزیک - بروکسل. *پسر شجاع* - ایران - تهران. .. شما دو تا عقب مونده ذهنی بسیجی! اگه دست شما باشه همه رو اعدام میکنید! واقعا شما بسیجی از دنیا چی می فهمید؟ همجنس باز بودن نه به مریضی ربط داره و نه به عقده های کودکی و نه این مزخرفاتی که سر هم میکنید. پسر بزدل! لابد .. همه هیمنطوری بودن که تجربه ات رو داری به دیگران منتقل میکنی! واقعا شرم به شما بی ذات و صفتان اسلامی که نه ادب و تربیت دارید و نه مغز درست و حسابی که چیزی از این دنیا بفهمید. بقول بزرگمهر حکیم: آنکس که نداند و نداند که نداند .. در جهل مرکب ابدالدهر بماند. امثال شما پاچه خواران رژیم هم لال و گنگ و نوکر از دنیا خواهید رفت!
شنبه 1 خرداد 1389

شب قطبی - امارات - دبی
خاک بر سر این یهودیهای مسخره.هیچ قومی و مذهبی مثل این الاغهای حمال تورات بی وجدان و خونخوار نیستند.توی کارنامه این قوم بدتر از مغولان این نوع از فیلم کم بود که شکر خدا اون هم ساخته شد.مرگ بر اسراییل و صهیونسم.
شنبه 1 خرداد 1389

oldboy - انگلستان - لندن
متاسفانه از خوندن کامنتها میشه نتیجه گرفت درک و فهم خیلی ایرانیها از همجنسگرایی در حد قبایل بدوی و عقب مونده ترین انسانها هست.یکم در مورد یه موضوع تحقیق کنید بعد بیاید شر و ور و نظرات ابلهانه بدید.همجنسگرایی نه بیماریه و نه دلیل و علت داره.حالا شما اگه درک و فهم پایین و بسته دارید یا بدتون میاد حق ندارید بیایید چنین اراجیفی سر هم کنید.
شنبه 1 خرداد 1389

aminbvlgari - انگلستان - لندن
parandeye abi :> من خيلي وقته نظر ندادم ،همجسگرا هم نیستم،ولی همیشه به اعتقادات دیگران احترام میذارم پس شما هم یاد بگیر احترام بذاری ،اینقدر هم واسه نظر دادن عجله نکن و سعی کن یه کم فکر کنی!! شاید از نظرت پشیمون بشی!.
شنبه 1 خرداد 1389

Helya - مالزی - کوالالامپور
من هم از هم جنس گرا بودن خیلی‌ بدم میاد ولی‌ هیچکس ما رو مجبور نمیکنه که هم جنس گرا بشیم... اتفاقا ادم‌های هم جنس گرا معمولان به بقیه کاری ندارند و صلح طلب هستند ... دلیلی‌ نداره که ما از هم جنس گرائی خوشمون بیاد، این همجنس گرا‌ها هستند که باید از این مساله خوششون بیاد نه ما. همه ما واقعا دیکتاتور‌های کوچیکی هستیم.چون یک چیزی که با عقیدمون جور در نمیاد رو میخوایم به شدت سرکوب کنیم. من نمیدونم پس چطور دنبال دموکراسی برای کشورمون هستیم؟
شنبه 1 خرداد 1389

Ezhaq - ایران - تهران
دوستان اگر اشتباه نکنم ، مساله اینه که اصلا مذهب کاملا در این موضوع مهم نیست و هدف تعصبات انسانهاست که مثله یک قفسه برای خود فرض گرفته و نمی خواهد قبول کند ، خارج از این قفس نیز دنیایی هست. باید بجای ایراد از انسان که هزاران سال زیر تعصبات فرهنگی خودش را کم کرده و مشکل را خود می داند و فرهنگ و ادیان را بی گناه می داند . اما مشکل به خود دین و فرهنگ بسته بر می گرده که موجب این به ظاهر ناهنجاریها می شه.
شنبه 1 خرداد 1389

Pahlavi100 - آمریکا - کالیفورنیا
فکر می‌کنم مشابه این فیلم را با بازیگری آقای احمدی‌نژاد قبلا ساخته بودند. اگر اشتباه نکنم، این هم سندش :. http://www.hulu.com/watch/16771/saturday-night-live-digital-short-iran-so-far
شنبه 1 خرداد 1389

mr. fair - انگلستان - منچستر
. miniator - ايران - تهران jose کیه منظورت خوزه مورینیو یهودی میشه Jew که جمعش میشه Jews ولی این جماعت قرابت عجیبی به مسلمونها دارند خوک نمی خورند ریش می زارند مثل خوک زاد و ولد می کنند تو منفور بودنم بعد مسلمونها دومند . *پسر شجاع* - ایران - تهران اقایی که انقدر ادعای عالم بودنت می شه هوموسکشوالها از نظر ژنتیکی و ساختار مغزی کلا با هتروسکشوالها فرق دارند همونقدر که ما بدمون می آد با یه مرد بخوابی اونا بدشون می آد که با یه زن بخوابند چیزیم نیست که مال آدمها باشه تو شامپانزه ها و پنگون ها و چند گونه دیگه هم دیده شده یه مقدار اون عینک تعصب مذهبیتو بردار و واقع بین باش بخدا ضرر نمی کنی
شنبه 1 خرداد 1389

ka28 - ايران - ابادان
سلمان فارسی یا روزبه هم همجنسباز بود چون نه زن ونه بچه داشت .ولي بر دین زرتشتی و بر دین مسحيت معلم خوبي بود و او اسلام را به ايران اورد و داد به دست اخودند هاي همجنسباز....
شنبه 1 خرداد 1389

msforugh - ايران - تهران
Amirbmw - ایران - تهران .. مخلصيم رفيق . در ضمن خاك بر سر هر چي بسيجي مغز پوك
يكشنبه 2 خرداد 1389

SATTARKHAN - کانادا - تورونتو
ادم وقتی طرز فکر بعضیها رو میخونه با خودشم میگه واقعا که جهالت انتها نداره.اخه خودتون مقایسه کنید همجنس باز بهتره یا اخوند و بسیجی کدومشون ادم کش هستند?کدومشون باعث نکبت و بدبختی هستند?اینو واسه اونایی که هنوز معنی ازادی رو نفهمیدن میگم هر کسی تا زمانی که ازاری به کس دیگری نرسونده ازاده که هر طور میخواد زندگی کنه به کسی هم مربوط نیست.هر وقت اینها از شماها تقاضایی کردن میتونید ناراحت باشید.راستی اینkomeyl va omid-norwayفکر کنم غلظت ساندیسشون رفته بالا چون دارن مزخرفات تازی بلغور میکنن.
يكشنبه 2 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ. الللللله(واسه وسط قرائتت) فقط واسه يه دوووكتر بسيجي عيبه مغضوب و از اون مهمتر ضالين رو غلط بنويسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
يكشنبه 2 خرداد 1389

komeyl - آلمان - هامبورگ
pandora - آلمان - آلمان . من برنگشتم نگاش کنم تا ویراستاريش کنم.شما نقطه شو تو ذهنت بذار. ال هم بردار. این نوشته تو منو یاد ضرب المثل ایراد بنی اسرائيلی میندازه
يكشنبه 2 خرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
1 بار براي كله پوكها و جنايتكاران اسلامي با مدرك و دليل تفاوت همجنسگرائي و همجنس بازي را نوشتم و اينكه از حدود 35 سال پيش همجنسگرائي ار رده ي بيماري جنسي خارج و دگرباش جنسي نام گرفت همجنسگرايان اكثرا مردمي مهربان هنرمند و ازارشان به موري هم نمي رسد//روابط بين دو انسان بزرگسال به هيچ احمقي مربوط نيست/// شما اسلاميها برويد به بجه بازي رهبر 53 ساله با دختر 9 ساله بپردازيد و دستورات كشتن و دزدي و جنايت وكثافت در دينتان پليس هاي زير شكمي.
يكشنبه 2 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . باز هم شروع به هذیان گویی کردی بجای این چرت و پرتها چند تا مقاله تحقیقاتی درباره همجنسگراها که توسط روانپزشکان معروف و متخصص انجام شده بخون اونوقت میفهمی که حرفی که گفتم درست هست ...در ضمن خودت هم به یه روانپزشک مراجعه کن چون بسیاری از علایم ناهنجاریهای.. درباره تو هم صدق میکنه ....
يكشنبه 2 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ . برادر اين فاجعه بيسواديه كه ضالين رو با ظ بنويسي نه ايراد ويراستاري!چيزي كه روزي 5بار تو نماز ميگيش!!!!!!!!
يكشنبه 2 خرداد 1389

vahid22 - آلمان - هامبورگ
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس. درود بر تو،خواستم همين تفاوتو بگم ولي قبلا شما زحمت كشيديد.سپاس
يكشنبه 2 خرداد 1389

جام جم - ايران - تهران
همجنس بازي رو بي خيال ولي اون امر به معروف توي محلشون منو كشته . يهودي ها هم مگه بسيجي دارن . komeyl - آلمان - هامبورگ بسيجي فدايي مگه نماز نميخوني اون ظالينت رو يه ويرايش بكن بد نيست ضالين ضالين ضالين
يكشنبه 2 خرداد 1389

daniz iran tehran - ایران - تهران
هم جنس گرایی یک نوع بیماری و انحراف جنسی هست و علتش رو باید تو همون نظریه معروف فروید جستجو کردش
يكشنبه 2 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. کدوم روانپزشک ابلهی گفته همجنس گرایی بیماریه؟! بله دانشمندان مذهبی هم داریم که اینجور چیزها رو بیماری میدونند اما حتی دو تا روانکاو وجود ندارند که بتوانند تعریف واحدی از هم جنسگرایی یا دلایل آن بدهند. این تویی که داری مزخرف سر هم میکنی و هذیان میگی و باید بری دکتر! تو اول از همه باید جواب بدی چرا در انتخابات از عنتری نژاد حمایت میکردی و گفتی در انتخابات تقلبی نشده و اکثریت مردم طرفدار نظام هستند و حالا رنگ عوض کردی و موسوی چی شدی؟! بعدا برو سراغ حل مسئله همجنسگرایی! ایراد شما لمپنهای مذهبی اینه که فکر میکنید علامه دهرید و جواب تمام سوالهای هستی رو دارید و با یک فتوای شرعی تمام مسائل رو ماستمالی میکنید! مگه شما بسیجیهای مغز فندقی روح و روان هم دارید که خودتون رو قاطی اینجور مسائل میکنید؟! بهتره بجای مزخرف گویی و قضاوت مسائل از دید مذهب رذالت بار اسلام به مسائلی بپردازی که در حد سواد حوزه ایدزیه قم باشه که ازش فارغ التحصیل شدی! اینجا کلاس روانشناسی باز نکن که اصلا به شکل و ترکیب تو بسیجی نمیاد!
يكشنبه 2 خرداد 1389

komeyl - آلمان - هامبورگ
pandora - آلمان - آلمان. تا باشه از این فاجعه ها.متاسفم برای کوتاه فکریت که اصل مطلبو ول کردی چسبیدی به فرع
يكشنبه 2 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
دروغهای آخوندک مزدور پسر شجاع --- (( *پسر شجاع* - ایران - تهران. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. ---همه در این سایت میدونن که من قبل و بعد ار انتخابات طرفدار موسوی بودم و کامنتهای زیادی هم در این باره گذاشتم .. )) در جایی دیگر این مخبط اسلامی پسر شجاع گفته (( *پسر شجاع* - ایران - تهران : یادم میاد قبل از انتخابات هر شب برای تبلیغ موسوی و حمایت از او به 7 حوض نارمک میرفتم یادش بخیر شبهای خاطره انگیزی بود بین طرفدارای احمدی نژاد یه دختر خوشگل {انصافا خوشگل بود } هر شب با مادرش برای حمایت از احمدی نژاد با پرچم ایران به 7 حوض می اومد راستش منهم بیشتر وقتم بجای شعار دادن به نفع موسوی صرف مخ زدن دختره میشد...!!!! )) این از پرونده حیز بازی این مخبط اسلامی در بعد از انتخابات و مبارزات خیالی ایشان به نفع میر یزید موسوی.. ( این پسر شجاع همان آخوندک عرب زاده ای است که مرتب آیه قرآن تفسیر میکند و گلوی خود را بخاطر احکام اسلام پاره میکند!) حالا میپردازم به کامنتهای پسر شجاع در هنگام انتخاب عنتری نژاد.. (ادامه دارد)
يكشنبه 2 خرداد 1389

miniator - ایران - تهران
mr.fair play,منچستر..شما به fair playبودنه خودت ببخشمون.حالا ميزنيمون يا ادامه بديم?ميدوني تمام پيامبران و انسانهاي بزرگ, اومدن كه تعادل و بالانس رو به مردمه عصر خودشون بدن.هر قومي كه دچار افراط و تفريط شد,چرخش لنگيد و عقب افتاد و چه بسا از صحنه روزگار محو شدن.ميخواد مذهبيون باشن ,ميخواد ناسيوناليست ها .اصل داشتن بينش براي درك ضرورت روز اجتماعه,اينجور گرايشات بيمار گونه بعضي افراد در بعضي جوامع كه خود به خود مترود هست.
يكشنبه 2 خرداد 1389

omidomid - هلند - آمستردام
متاسفم برای وجود این همه دیکتاتور کوچولو. مخصوصاً اونایی که توی مهد آزادی و دموکراسی زندگی‌ می‌کنن اینقدر نرین توی میادین و جلوی سفارت‌ها گلو پاره کنین و ژست آدمهای آزادیخواه رو بگیرین .. شماها همه یه پا احمدی نژاد و خمینی کوچولو هستین . چرا؟ چون همه مثل اونا میگین راه درست . کار درست و حرف درست همونه که (من) میگم و طبعاً همونیه که توی کتابهای قانون و مذهبی‌ هزاران سال پیش خوب و بد هر چیزیو تعیین کرده . خوش باشین. یادتون نره حتما در اولین تظاهرات که برای آزادی قراره برگزار بشه برین و جیغ بزنین. عجب اسم با مسما و جالبی‌ .. (تظاهرات ..!!). هر وقت دوست داشتین راجع به مسائل رختخواب تون دیگران نظر بدن که چه کاری خوب و چه کاری بده این حقو دارید که دربارهٔ اتاق خواب دیگران نظر بدین.
يكشنبه 2 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
(( دروغها و تناقضات آخوندک مزدور پسر شجاع )) ---. *پسر شجاع* - ایران - تهران به zebelkhan - آمریکا - سن خوزه: زبل جون وجدانا اگه یه کامنت از من در حمایت از خمینی و خامنه ای و احمدی نژاد پیدا کردی دیگه در اینجا کامنت نمیذارم) و اما .. ( اظهارات پسر شجاع در روز پس از انتخابات؛ (( پسر شجاع: دوستان به همه ثابت شد که ایران نه بدبخت است و نه فقیر و نه اکثریت از حکومت بیزار هستند!!!)) === (( پسر شجاع: خوشحال هستم و واقعا فکر نمیکنم که تقلبی شده باشد!!!!)) === (( پسر شجاع: طبق آمارهای بین المللی تولید ناخالص ملی ایران در این چهار سال تقریبا دو برابر شده و ما به کشورهای هم ردیف خود خیلی نزدیک شدیم!!!! )) نتیجه گیری اخلاقی در مورد پسر شجاع: تایید انتخابات و عدم وجود تقلب از جانب پسر شجاع و اعلام اینکه اکثریت مردم طرفدار نظام هستند! خوشحالی از انتخاب احمدی نژاد، دفاع از عملکرد اقتصادی دولت احمدی نژاد حمایت از خمینی، خامنه ای، احمدی نژاد و رژیم نکبت بار جمهوری اسلامی. (( این پسر شجاع یا دیوانه است یا یک کلاش مذهبی و یا مامور ساواجا )
يكشنبه 2 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. آخوندک بیمار! اینها رو برات گفتم تا اولا جواب مزخرفاتی رو که در مقاله مربوط به (مومن گناهکار ...) از مغز علیلت ساطع کردی بودی داده باشم و بهت ثابت کنم که از نظر روانی مشکل داری چون هر روز رنگ عوض میکنی و کامنتهای ضد و نقیض میگذاری و داری رد گم میکنی! باز هم مزخرف بنویسی بیشتر از کامنتهای قبلیت رو میکنم تا رسواتر بشی! حالا همه متوجه میشن که چطور طرفدار موسوی بودی! از یک طرف ادعای اسلامی بودن داری و از طرف دیگه بقول خودت برای چشم چرانی و مخ زدن رفتی بیرون! شب تاسوعا و عاشورا لابد پا بده ...! از شما بسیجیها هر کاری بر میاد! ارواح .. برای جنبش می جنبونی!!
يكشنبه 2 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوز. بابا وضع تو خیلی خرابه هر کامنتی که میذاری همه چیز رو با هم قاطی میکنی {هذیان پیشرفته} اولا به تو ربطی نداره که من از موسوی حمایت میکنم دوما بمن چه که ..
يكشنبه 2 خرداد 1389

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلين
fosil - ايران - تبريز ... تمنا مي كنم كامنتهاي من را دقيق بخون من متوجه شدم تو قبل از اينكه مفهوم كامنت را بگيري سريع نظر و موضع گيري منفي مي كني اين سومين باره كه متوجه شدم به محتواي نوشته من پي نميبري من منظورم همجنس بازها نبود بلكه سكسي نبودن قيافه هنر پيشه در اصل و يا نقش همجنسبازه. مرسي
يكشنبه 2 خرداد 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
*پسر شجاع* - ایران - تهران. می دانی حضور آخوند در حامعه ما بخاطر وجود افرادی مثل توست که در نادانی مطلق دم از دانایی و فراست می زنند؟ این مورد حداقل سی و چند سال است که در جوامع علمی پزشکی دنیا از دسته بندی بیماری ها خارج شده است و دیگر آن را بیماری نمی دانند. امثال بزرگ مردانی همانند سرکار محترم یا مدارک پزشکی خود را از زیر گلدسته معصومه در قم اخذ نموده اید یا فقط بخاطر انجماد فکر و بیرون روی زبان تنها سعی در شکر پراکنی برای جلب توجه دارید. یا حق.
يكشنبه 2 خرداد 1389

behzad24 - استرالیا - سیدنی
خاک دو عالم سر همه همجنس بازها.....البته خاک کره مریخ هم اگر باشه بهتره.....
يكشنبه 2 خرداد 1389

mr. fair - انگلستان - منچستر
. miniator - ایران - تهران نه برادر من برای اطلاعات عمومیت گفتم بعدشم خواهشا پیامبرای کلاش رو با ادمهای بزرگ قاطی نکن و در پایان یه سری گرایشات که شما داری عرض می کنی از دیدگاه تو متروده دلیلیم وجود نداره که دیدگاه شما درست باشه چون کلا اخلاقیات یه چیز نسبیه که توی هر دوره ای بر مبنای مقتضیات اون دوره شکل گرفته مثلا تو کتاب تاریخ تمدن ویل دورانت نوشته که تو یه دوره ای آدم کشی یه ارزش بوده تو جوامع بشری برای چی؟ برای اینکه توی اون دوران اگه نمی کشتی می کشتند ولی الان که شرایط عوض شده بزرگترین جرم ممکن آدم کشیه این فقط یه مثال بود خواهش می کنم یه مقدار واقع بین باش ضرری نداره
يكشنبه 2 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. alireza.ch - سوییس - نوشاتل . 1)اولا آخوند کیلویی چند ؟؟!!! که هر کی رو که مخالف عقاید شما بیخداها هست متهم به طرفداری از این آخوندهای بیسواد میکنید دوما برای خواندن یه مقاله علمی درباره هجنسگرایی نیخواد زیاد بخودت زحمت بدی قسمتی از این مقاله رو برات کپی کردم شاید یه کم اطلاعاتت زیاد بشه{ میکنید مخصوصا آخوندهای بیسواد بخش بزرگی از تحقیقات معمولاً به بررسی روابط فرزند- والد و تأثیر آن بر مردان همجنس گرا و دگرجنس گرا می‌پردازد و احتمال رابطه‌ای بین «فقدان پیوند عاطفی بین والد همجنس» و «شکل گیری همجنس گرایی در پسر» را پیشنهاد می‌دهند. مطالعات زیادی ادعا می‌کنند که مردان همجنس گرا در دوران کودکی خود کمتر از همسالان دگرجنس گرایشان مورد علاقه یا توجه پدرانشان بوده اند «بیبر»در سال ۱۹۷۶ اظهار داشت:.
يكشنبه 2 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. alireza.ch - سوییس - نوشاتل . 2) «از سال ۱۹۶۲ که کتابم منتشر شد تا به حال بر روی ۱۰۰۰ همجنس گرا و ۵۰ جفت از والدینشان مطالعه کرده‌ام والگوی مشابهی در ۹۰٪ آنان یافته‌ام. در تمام مدت آزمایش، حتی یک مرد همجنسگرایی که پدرش اخلاق سازنده و رفتار مهرورزانه داشته باشد ندیده‌ام. پسری که پدرش به او احترام می‌گذارد و عشق می‌ورزد هرگز همجنس گرا نمی‌شود. من به این نتیجه رسیده‌ام که رفتار والدین بر انتخاب تمایل جنسی کودکان بسیار تأثیر می‌گذارد.» . بیبر بعدها در سال ۱۹۷۶ گفته‌های خود را این گونه ادامه داد:. «ما همواره گفته‌ایم که یک پسر که پدری با اخلاق سازنده و مهرورزانه دارد هرگز همجنس گرا نمی‌شود. باید توجه داشت که عکس این گزاره صحیح نیست و هر پسری که پدرش اخلاق مخرب دارد لزوماً همجنس گرا از آب در نمی‌آید
يكشنبه 2 خرداد 1389

fosil - ايران - تبريز
Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلين, اه چقدرم جون خودشون سكسي هستند. اييييي!!!!!!!!!!, شايد من تنها نيستم كه متوجه منظورت واقعي ات نشدم. ما در يك دنياي مجازي زندگي ميكنيم كه با كوچكترين كوما و يا نقطه باعث سوع تفاهم خواهد بود. پس واضحتر بنويس كه دچار مشكل نشيم. پس درود بر همجنس باز و انهم همجنسباز اسلامي
يكشنبه 2 خرداد 1389

omid norway - نروژ - اسلو
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه.تو كه در امريكا زندگي ميكني,اصلا حق نداري در مورد ايران نظر بدي!تو چه كاره اي!!فقط كساني ميتونند در مورد ايران صحبت كنند كه داخل ايران هستند,من و تو اگه ايران دوست داشتيم همان ايران ميمونديم ?حالا كارشناس هم شدي!هه هه.يك مشت ادم كه خودشونو نخود هر اش ميكنند.رو چه منطقي ايرانيان خارج نشين خودشون سهيم در مورد ايران ميدونند.!?فقط يك مشت هوچي و حرفهاي خاله زنكي ميزنيد,انهم حرفهاي خودتون نيست,شديد عروسك 4 مجري گاگول.
يكشنبه 2 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ . بسيجي هم اينقدر پررو نوبره والا!!!اشتباه بهت درس دادن كه حتي وقتي بدجور ضايع شدي هم بايد يه حرفي بزني.اصل واسه من نشون دادن سواد و منطق تو به خودت و بقيست
يكشنبه 2 خرداد 1389

hardman - كويت - كويت
به به بسيجى يهودى و همو
يكشنبه 2 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوز. اخه زبل مزدور تو هستی که با این حرفات سعی میکنی به جنبش سبز و مخالفت مردم با حکومت آخوندها ضربه بزنی یا من ...هر چند من شک دارم که .. حرفهای امثال شما که خود شون رو مخالف حکومت آخوندها میدونن ولی با توهین به اعتقادات مردم بزرگترین خدمت رو به حکومت آخوندها میکنند ....راستش بقول بعضی از دوستان من هم دارم کم کم باور میکنم که امثال تو عامل نفوذی حکومت برای تخریب جنبش مخالفان حکومت آخوندها هستید چون کارهای شما دقیقا کمک به ادامه حکومت آخوندها هست ..این حکومت شگرد کاملا مشخصی در ادامه حکومتش داشته با ایجاد دشمن فرضی مانند آمریکا و اسراییل و مخالفان بی دین فرضی مانند امثال شما که میخواهید اعتقادات مردم ایران رو از آنها بگیرید و ادعا میکنند اگه حکومت آخوندها نباشه حتما این اتفاق می افته و با این شگرد صدای مخالفان رو خفه کردند در حالیکه اعتقاد مردم ایران ربطی به آخوندها نداره همانطور که 98 درصد مردم ترکیه بعد از دهها سال حکومت سکولار باز هم مسلمان هستند ....
يكشنبه 2 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوز. زیاد بخودت فشار نیار چون تنها کامنتی که سعی میکنی با سانسور قسمتهای دیگه آن تنها چند جمله از توش بیاری که معنای عکس میده و میخوایی بگی که مثلا من از احمدی نژاد حمایت کردم همان کامنت شب انتخابات بود که گفتم اگه تقلبی نشده باشه به رای اکثریت احترام میگذارم ...اتفاقا من به اون کامنت افتخار میکنم که با اینکه خودم به موسوی رای داده بودم ولی آماده پذیرش شکست به شرط انتخابات سالم و بدون تقلب بودم و اولین فردی در این سایت بودم که گفتم اگه تقلبی نشده باشه به رای اکثریت احترام میگذارم ولی فردای آن روز که معلوم شد تقلب شده وضعیت فرق کرد ...
يكشنبه 2 خرداد 1389

mazdak24 - ايران - تهران
بازم صدرحمت به ديكتاتوري و عدم آگاهي و روشنفكري تو ايران، اينا كه تو قلب اروپا و استراليا و .. نشستند به يك انسان ديگر كه گرايش متفاوتي باهاشون داره توهين مي‌كنند. شماهايي كه توهين مي‌كنيد تا حالا يه كدوم از اين همجنسگراها اومده به زور به خودتون و خانواده‌تون تجاوز كنه؟. اگر هم موردي بوده اون همجنسگرا نبوده يا بچه باز بوده و يا بيمار و منحرف، بريد 4 تا كلمه بخونيد بعد بيايد رو هوا حرف بزنيد. منم همجنسگرا نيستم ولي بهشون احترام ميذارم ساده ترين دليلش اينكه براي من مزاحمتي ندارند، دلايل ديگه رو هم نميگم چون احتمالا از يك وجه مغزتون بيشتر استفاده نميكنيد.
يكشنبه 2 خرداد 1389

babre mazand - هلند - امستردام
fosil - ايران - تبريز . فسیل جان . تا اونجایی که من شنیدم اونها هم بد میدونن این چیزها رو . مذهبی های یهودی از بسیجی و اخوندها بدتر هستن . ولی خداییش تو یهودی ها ادمهای خوب هم هست شاد وپیروز باشین. Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلين . به نظر من تو عکس اول خیلی سکسیه لبهای گوشتی و.........
يكشنبه 2 خرداد 1389

zartusht67 - المان - المان
پسر شجاع ایران-تهران برو پی کارت انقدر جفنگیات نگوچشم هات را باز کن ببین تو محیطی که هستی چی میگذره سرت را کردی تو برف ...
يكشنبه 2 خرداد 1389

nader46 - انگليس - لندن
pandora-المان. بابا جواب این کمیل معلوم الحال را ندی سنگینتری. فکر میکنه مهم شده.... اگر بااینکار اسمون خون گریه میکنه تا حالا باید حوزه های اسلامی وبیت اخوندها زیر دریای خون مدفون شده باشه.
يكشنبه 2 خرداد 1389

sawalana - آلمان - برلین
ایرانیان عزیز اصلا خودراناراحت نکنید چون با این طرزتفکرشما حکومت پربرکت اسلامی بزودی واردپنجاهمین سال خودخواهدشدبااین مژده که بعلت شناخت تمام دنیااز فرهنگ مردم ایران همه به این نتیجه رسیده اند که منظورمردم ایران ازآزادی این است که هربلایی میخواهند برسر آنان که با عقایدشان مخالفند درآورند ودرتحمیل عقایدآزادباشند خداسایه حکومت اسلامی ورهبری رابرسرتان پاینده نگه دارد خودتان راناراحت نکنید بقیه دنیا که به آزادی جنسی احترام می گذارند به اندازه شما نمیفهمند وعقب افتاده اند برای همین است که شما مردم از همه دنیا خوشبخت ترید خدا سایه اسلام وعقایدش رابرسرتان مستدام بدارد.
يكشنبه 2 خرداد 1389

saeidbaman - تایلند - بانگكوك
با یه من ریشو پشم خجالت نمیکشه .بیشتر قیا فشون به ...های اسپا نیا میخوره تا عاشسق ببببب
يكشنبه 2 خرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس.
پسر شجاع* - ایران - تهران . شما اسلامیها چه اصراری برای ترویج حماقت و جنایت دارید با هزار ترفند ...می خواهید ثابت کنید بیماریست تا مجوزی باشد برای تحقیر شکنجه و کشتن.. تهوع اور اینکه بجه بازی اسلامی ..و چند همسری کثافت از نظر شما اسلامیها طبیعی..چقدر فریبکارید شرم کنید.
يكشنبه 2 خرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس.
خدایا خدایا تا //ع// انقلاب مهدی حماقت را نگهدار. من فکر می کنم اسلامیون این سایت با ماموریت به اینجا می ایند چند هفته ای است بلو استار عقب افتاده نیست سرو کله ی پرنده ی ابی از بلژیک و فاتح از ایران پیدا شده وقتی امید نروژ نیست کمیل می اید. و بقیه ی ....
يكشنبه 2 خرداد 1389

jan koochooloo - ایران - مشهد
عجب دعوائی شده اون بالا...ای بابا به سکس مردم چه کار دارین
يكشنبه 2 خرداد 1389

komeyl - آلمان - هامبورگ
pandora - آلمان - آلمان . بخدا علاف ترین کاربر تویی.میگردی میگردی تو کامنت های من یه چیزی که غلط املایی داره بعد اون رو به عنوان فاجعه ی قرن میگی.بعد میگی هدفتم اینه که غلط املایی تو بگیرم.از نظر شما هر کی عربی بلاد نباشه یا نسبت به اون فرهنگ دور تر باشه مگه به قول شمه ایرانی تر و .........نیست؟. در مورد اینکه میخوای سواد من رو نشون بدی بگم بهت که. از قدیم گفتن آب دریا ..نمیشه.پس این حرفایی که بر اساس کینه ورزی به زبون میاری به وجهه ی علمی من آسیبی نمیرسونه . البته حالا اوایل کاریم و هنوز خیلی مونده.بیایید و نظرتون رو بدید و برید.وقت طلاست و حرف های شما ها هیچ.
دوشنبه 3 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
nader46 - انگليس - لندن. هدفم نشون دادن بيسوادي و بي منطقي اون و امثال اون يه خودشون و بقيست.يه مدت جواب ندادم هي اومد گفت يك نفر با منطق توي اين سايت نيست و .. حالا بدجور اچمز شده.نه سواد عربي داره نه فارسي.فقط مغلطه ميكنه اما فعلا باهاش كار درم.تازه داره خوش ميگذره
دوشنبه 3 خرداد 1389

i.am.the.world - لوكزامبورك - اش
اقایان یکبار دیگر: به شما چه مربوط کسی با مقعدش چه میکند؟!! شما مالک و صاحب اختیار خودت هستی و بس؛ نه؟ پس فقط به ان بپرداز. کس دیگر؛ .. بار عقاید و نگاه مذهبی یا ایدئولوژیک شما نمیکند. خودت را از اینهمه مهمل و بن بست مغزی نجات بده. والسلام. شادباشید.
دوشنبه 3 خرداد 1389

i.am.the.world - لوكزامبورك - اش
بنده اصلا نميدانم كه چرا شما اينهمه نظر و جاروجنجال براي همه چيز در كيسه داريد. اقا هموسكسواليته و همجنسبازي به قدمت تاريخ بشريت وجود داشته و يك فكت انكار ناپذير است. شما انرا در دستگاه عقيدتي وتربيتي خودت برده ايي و انرا قضاوت ميكني, مگر نه؟ اقا قضاوت من و شما به مفت نمي ارزد. عجب!! اقا هر همجنسبازي به شما پيشنهادي داد و يا به شمبولتان نگاه كرد دركمال ادب و ارامش بگوئيد كه شما علاقه مند نيستيد و براه خودتان برويد؛ همين. به همين سادگي. چرا از همه چيز كوه ميسازيد؟! عجب. عجيب!! چه ملت كشتي گير و بزكشي هستيم ما !!! شادباشيد.
دوشنبه 3 خرداد 1389

dj_sina - عراق - اربيل
parandeye abi بلزيك بروكسل ميشه خفه بشي؟؟. احترام داشته باش .................
دوشنبه 3 خرداد 1389

omidomid - هلند - آمستردام
sawalana - آلمان - برلین . پاینده باشی‌, کاملا بجا گفتی‌ ..
دوشنبه 3 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس. نه بابا خیالت راحت بر خلاف آخوندهای حکومتی من و خیلی از مردم ایران اهل شکنجه و اعدام نیستیم ولی راستش از افرادی مثل همجنسبازها خوشمان نمی آید و خانواده های زیادی هستند که مایل نیستند بچه هایشان با همجنسبازها ارتباط داشته باشند.....
دوشنبه 3 خرداد 1389

fosil - ايران - تبريز
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس, يك كم خونسرد باش. چقدر خوبه كه اگر اينها بسيجي هستند, بدون اينكه بهشون سانديس بدي و ترسي از كهريزك با هاشون گفتگو بدون فحش كنيد. ميداني چقدر ايران بسيجي داريم, لازم نيست انرژي مصرف كني, يا با منطق يا نديده بگير. ما بايد خوشحال باشيم كه بسيجي مهمان ناخوانده ماست كه يواشكي خودشو قاطي ادمها ميكنه. مهمان دوست خداست
دوشنبه 3 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ . ديگه به قد قد افتادي. ميفهمم حالتو.بدجور 3 كردي ددوووكتر.من از وقطي ديدم پاي منطق اومد وسط عهد بستم يا تو از رو ميري يا من.فعلا كه به فحش دادن افتاده ني ني درونت.خودتو خالي كن.ولي تازه شروعشه.اقاي سطح علمي فارسيتم ديديم عجالتا!!!!
دوشنبه 3 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ . bamiyan.buddha - سوئد - استکهلم . اگر . هستی برو ...آره بدبخت همون پیتزا فروشی هم شما ها رو بندازن برید به هم ولایتی هاتون فخر بفروشید.چه رویی هم داره با اینکه مدرک نداشتیم.شما به چه اجازه ای بدون مدرک اصلا رفتی سر کلاس نشستی؟خیلی دلت میخواست دکتر بشی؟نه نمیشه شما همون. *****ااااي دوووكتر اين فحاشي و بي منطقي رو شما كه جانماز اب ميكشي نوشتي يا كودك درونت !!!!???!!!
دوشنبه 3 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ. راستي دكتر الاف با ع نيست ((= امام علي ميفرمايند:هر كس كلمه اي به تو بياموزد تو را بنده خويش ساخته است !!!تا حالا 3 تا شد!
دوشنبه 3 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ. يه بار ديگه درسمون رو مرور ميكنيم:ضالين كه روزي5 بار در نماز ميگي با ظ نوشته نميشه------عجالتا با الف نوشته نميشه-------الاف با ع نوشته نميشه------روزي 20بار از روش بنويس كه سطحت بره بالاتر.فقط تو دريا غرق نشي.ضمنا عرب نبودن با سواد نداشتن فرق داره
دوشنبه 3 خرداد 1389

Pezhman - اتريش - وين
i.am.the.world - لوكزامبورك - اش ..كاملا درست فرموديد.
دوشنبه 3 خرداد 1389

miniator - ايران - تهران
تو وقتي پيامبر ها رو كلاش ميدوني ديگه پند دادن بهت مثل ياسين رو تداعي ميكنه.يادت باشه اين انحرافات حتي در هيچ حيواني هم ديده نشده.وواقع بين بودن دليل بر روشنفكر بودن نيست.سوادت رو زياد كن تا خودت هم تفكر پيدا كني و نه كه فقط بخوني و بلافاصله تقليد كني كه يعني اين منم كه اينو فهميدم.عرض هم شما ميكني بعد ما ميبنيم چي عرض كردي.s رو به ام ارت اضافه كني از ناهنجاريت كاسته ميشه,در ضمن
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. مزدور! چرا طفره میری و پشتک وارو میزنی! هر چی میگی بجز فرا فکنی و انکار واقعیات نیست. تو نوکر رژیم هر روز و هر هفته توی این سایت کامنتهای ضد و نقیض میگذاری! تو قبل از هر کسی حتی خامنه ای رهبر الدنگت, نتیجه انتخابات رو تایید کردی که شواهدش رو ارائه دارم. چرا یک جو شهامت نداری اعتراف کنی به چیزی که توی این وب سایت به اسم تو حک شده؟! میدونی چیه؟ اگر تا حالا یک ذره شک داشتم حالا اطمینان کامل دارم که تو مامور ساواجا هستی! تو چطور و چه وقت جنبش سبزی شدی در حالیکه قبل از همه نتیجه انتخابات رو تایید و حمایت مردم از رژیم اسهالی رو اعلام کردی؟ فرار نکن مزدور! من همه جا با تو کار دارم و نمیگذارم آب خوش از گلوت پایین بره! جنبش سبزی که میر یزید مزدور رهبرش و تو مخبط اسلامی طرفدارش هستی باید درش رو گل گرفت. منتظر تو دهنیهای بعدی باش
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران - باز هم که سه چهار تا سکته خفیف رد کردی! چرا جواب مستدل نمیدی؟! من مو به مو حرفهای تو مخبط اسلامی رو نقل کردم که زیرش نزنی! اما از اونجاییکه ناف شما اسلامیون رو به دروغ بستن, یک جو شهامت و جرات نداری اعتراف کنی. در تمان نوشته هات یک جا حمایت از شاه میکنی یک جا حمایت از خمینی! یک روز عنتری چی هستی و یک روز موسوی چی! تو داری از تعادل روانی حرف میزنی!؟ کسی که خودش بیمار و مخبطه که نمیتونه به دیگران ایراد بگیره! عین گفته های تو رو صد بار لینک دادم باز هم انکار نوکری میکنی! خجالت بکش!
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
(( دروغهای مزدور رژیم پسر شجاع )). *پسر شجاع* - ایران - تهران. وای ...افسوس که این انقلاب جز حسرت و افسوس چیزی برای مردم ایران نداشت کسی که عکسها رو از بالا تا پایین نگاه کنه منظور من رو میفهمه ...با این حکومت آخوندها خنده ها هم واقعی و از ته دل نیست...من موندم مردم ایران 30 سال پیش چه مرضی داشتند که انقلاب کردند.. (( http://www.iranianuk.com/article.php?id=49031 ))
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
(( دروغهای مزدور رژیم پسر شجاع )). *پسر شجاع* - ایران - تهران - اظهار فضل ذیل مطلبی با عنوان "تصویری از ساحل بابلسر قبل و بعد از انقلاب": «واقعا شما از این تصاویر چی فهمیدید ....واضحترین چیزی که از تصاویر میشود فهمید این است که در زمان شاه فقط گروه خاص مرفه میتوانستند به دریا بروند ولی بعد از انقلاب حتی سطح پایین ترین قشر جامعه هم به شمال و جاهای دیگر مانند استان فارس و اصفهان. مسافرت میکنند فقط یک نگاه به سر و وضع این بنده خدا بیندازید تا بفهمید که این بیچاره در زمان شاه معلوم نبود در کدام روستای محروم دنبال چند تا گوسفند بود جایی که حتی نمی دانست دریا چی هست ....در ضمن بد نیست بدانید که در اخر هفته تمام راههای منتهی به شمال آنقدر شلوغ میشود که شاید سنگین ترین ترافیک دنیا در جاده های شمال ایجاد میشود البته این بنده خدا جزو 1 درصدی است که با موتور خود را به دریا رسانده ....» - (http://www.iranianuk.com/article.php?id=40628)
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. مامور رژیم! لینک مستقیم به کامنتهای ضد و نقیض تو دادم. یک روز طرفدار شاه هستی و میگی مگه مردم مرض داشتن انقلاب کردن و یک روز ضد شاه و طرفدار رژیم نکبت بار اسلامی! یک روز نتیجه انتخابات رو تایید کردی و دکتر عنتری نژاد قبله آمالت بود و حالا موسوی چی شدی! (( البته به گفته خودت برای تبلیغ موسوی نرفته بودی بلکه برای دختر بازی و مخ زدن رفته بودی!! )) ! دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباست رو؟! تو یک بیمار روانی به معنای واقعی و نوکر این رژیم هستی! ... صفت تمام مسلمین همینه! دروغ بگویید تا رستگار شوید! ...
دوشنبه 3 خرداد 1389

i.am.the.world - لوكزامبورك - اش
از omidomid هلند-امستردام بسيار متشكرم كه فكت را بسيار زيبا و روسن ديده. مستقيم و شفاف. اين جوان را كم در سايت ديده ام. اميدوارم از اين نگاهها بيشتر با ما قسمت كند. pezhman عزيزم به نگارنده لطف دارد. اميدوارم واقعيات را بتوانيم بدور از تله هاي ايدئولوژيك و مذهبي, وفقط انگونه كه هستند بييم. چنين باد.
دوشنبه 3 خرداد 1389

persisch007 - اتريش - وين
pandora _ المان . هموطن عزيز اصلا خودت رو ناراحت نكن اين زحمت شما بيهوده اخه " نرود ميخ اهنين در سنگ " . كار اين كميل عزيز رو بسپاريد به من دواي دردش پيش منه شما بفرماييد اون طرف تا من به كميل جانم بفهمانم .
دوشنبه 3 خرداد 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاريس . سلام از پاریس چه خبر؟ توریستی رفتی؟
دوشنبه 3 خرداد 1389

komeyl - آلمان - هامبورگ
pandora - آلمان - آلمان . علاف با الف ؟؟؟؟؟؟؟؟یا با ع؟ فوق لیسانس که دورو برت همه فوق لیسانس به بالا ان. ایراد نداره همچنان مشغول باش و الظالین
دوشنبه 3 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . 1)اخه بیخدای بدبخت تو چه میدونی من چی گفتم من نه طرفدار حکومت شاه هستم و نه طرفدار حکومت آخوندها چون هیچکدوم از این حکومتها کامل نیستند ولی اگه نقطه قوتی در هر کدوم ازین حکومتها دیدم تعریف کردم و اگه نقطه ضعفی بوده انتقاد کردم برای همین یک روز از یک کار شاه که به نظرم درست بوده تعریف کردم و یک روز دیگه از یک کار اشتباه او انتقاد کردم و در مورد جمهوری اسلامی هم همینطور بوده مثلا من معتقدم در زمان ریاست جمهوری رفسنجانی و خاتمی وضعیت بهتر بوده و ایران هم از نظر اقتصادی و هم از نظر حرکت به سوی آزادی و رعایت حقوق بشر بسوی پیشرفت حرکت میکرد و امارهای اقتصادی که توسط سازمانهای بین المللی درباره اقتصاد ایران منتشر شد و تو همه جا انها رو به عنوان مدرک مثلا علیه من می نویسی کاملا حرفهای من رو تایید میکنه و حتی معتقدم 2 سال اول ریاست جمهوری احمدی نژاد در دوره اول ریاست جمهوری او هم این رشد ادامه داشت ...
دوشنبه 3 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . 2)تا اینکه به یکباره همه چیز عوض شد و با یک دسیسه پشت پرده که بیشتر شبیه کودتا بود محدودیتها و اختلاسهای کلان شروع شد و معلوم شد که جناح خامنه ای خود را برای یک کودتا آماده میکنند چون انها میدانستند که در انتخابات بعدی اصلاح طلبها پیروز خواهند شد و آزادیهای بیشتری به مردم داده خواهد شد و این با ایدویولوژی تندروهای دینی تناقض داشت برای همین در صدد کودتا برآمدند و حالا مردم ایران و جنبش سبز با آمدن به صحنه سعی در بازگرداندن حکومت به مسیر اصلی خود دارند و بر خلاف عقب مانده هایی مثل تو که همیشه به فکر انقلاب و ویران کردن همه چیز هستید هیچ کسی به انقلاب فکر نمی کنه و همه خواهان اصلاحات هستند و مطمن باش به هدف خود هم خواهند رسید و تو در انتخابات بعدی آنرا خواهی دید که چطور مردم با فشار بر حکومت اینبار کاندیداهای خود را به قدرت خواهند رساند و یا در نهایت ولایت مطلقه فقیه رو از قانون اساسی حذف خواهند کرد ...حالا باز بیا چرت و پرت بگو که مثلا من ضد و نقیض حرف میزنم .. درک این موضوعها برای عقب مانده ای مثل تو خیلی سنگین هست...
دوشنبه 3 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. fosil - ایران - تبریز . خیالت راحت من نه بسیجی هستم و نه از بسیجیهایی که به مردم بی دفاع تو تظاهرات حمله میکردند خوشم میاد هر چند برای کسانیکه یک زمان برای دفاع از ایران به نام بسیجی رفتند و شهید شدند احترام قایل هستم ولی 98 درصد مردم ایران مسلمان هستند و توهین به اعتقادات آنها چیز ساده ای نیست که بعضیها بخودشان اجازه میدن در محیط مجازی آن را انجام بدن و اینکار انها بیشتر باعث اختلاف میشه...
دوشنبه 3 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه. در ضمن بیخدای مفلوک اگه فکر میکنی که من در یکی از کامنهام مثلا حرف دروغی زدم بجای جیغ و داد الکی با دلیل و مدرک انرا ثابت کن مثلا اگه آمار اقتصادی اشتباه دادم درستش رو با ذکر منبع بگو یا اگه مثلا به دروغ گفتم که مردم بعد از انقلاب روزهای تعطیل به قدری به مسافرت و شمال میرن که در جاده ها ترافیک میشه باز هم بگو تا عکسهای ترافیک جاده های شمال رو برات با ذکر آدرس نشان بدم و بقیه موارد هم همینطور... هر چند برای بیچاره ای مثل تو که تو زندگیت به پوچی رسیدی انتظار یه بحث منطقی بیهوده هست...
دوشنبه 3 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ . علاف غلطه مجيد جان.الاف درسته.يعني اينقدر هم نميفهمي((((= به اين ميگن جهل مركب!!!نداني و بر ندانستنت اصرار ورزي!!!!علف كه گاو ميخوره با الاف فرق داره.حديث امام علي يادت باشه
دوشنبه 3 خرداد 1389

komeyl - آلمان - هامبورگ
pandora - آلمان - آلمان. یکی به این بگه علاف با ع نه ال .یکی بگه این نمیخواد قبول کنه. اصلا تو همین تیتر ها ببین یه جاش نوشته علاف فیسبوک برو اونجا ببین. اگر اونجا هم نفهمیدی دیگه میشی کبک و برف
دوشنبه 3 خرداد 1389

fosil - ايران - تبريز
*پسر شجاع* - ایران - تهران, افرين بر شما, پس شما كنار بيا و اصل مطلب كه توجيه كردن مشكلات 2500 ساله ماست, با اين اهانتها بهم حل نميشه. راستي هيچ ميدوني گاهي اوقات بخوم ميگم كه همش سياه بازيه, يعني شما و zebelkhan يكي هستيد كه بعنوان دشمن بهم اهانت ميكنيد تا حال بقيه گرفته شه و اصل مطلب فراموش شه. پس به پند من و دوست هوشيارمان.am.the.world - لوكزامبورك - اش گوش بده, زيرا ما ها جنگ واقعي را در زندگي واقعيمون داريم.
دوشنبه 3 خرداد 1389

iranazadiran - ایران - تهران
i.am.the.world - لوكزامبورك - اش. :)))))). براتون یه ایمیل به ایمیل ادرس خودتون فرستادم اگه باز سر از جای دیگه ای در نیاورده لطفا بگین.
دوشنبه 3 خرداد 1389

mr. fair - انگلستان - منچستر
pandora - آلمان - آلمان بابا اینجوری نگید ایشون دانشجوی دکترا هستند تو هامبورگ ولی نمی دونم چرا هنوز سواد خوندن نوشتن ندارند البته همه حامیان دوهتور احمدی نژاد همین جورند همشون دکترند ولی سواد خوندن نوشتن ندارند مثل خوده دوهتور
دوشنبه 3 خرداد 1389

iranazadiran - ایران - تهران
همجنس گرایان که بسیار بی آزار و مهربان هستند بروند سر قبرستان سر کوه در بیابان و لب چشمه با هم خوش باشند اما زمانیکه همسرشان حضور دارد در اتاق زیر شیروانی با هم رابطه نداشته باشند از این آزاری بیشتر برای زوج مقابل هست و یا زمانیکه به همجنس خود گرایش دارند چرا با جنس مخالف ازدواج می کنند و آنهم با مخفی کاری. دیگر اینکه بچه ای که به فرزند خواندگی می پذیرند چه گناهی کرده و چرا باید اینگونه تربیت شود چون او را عملا همجنس گرا بار میاورند. دیوانگیست. مگر اینکه مانند یک مادر تنها و یا پدر تنها از انها نگهداری کنند. مگر میشود یک بچه رفتار جنسی دو همجنسگرا را ببیند و تاثیر نپذیرد.
دوشنبه 3 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
komeyl - آلمان - هامبورگ . فرهنگ لغت داری?هرجا که اشتباه بود نباید بهش استناد کرد بینوا.بابا خیلی .خیلی پرتی
دوشنبه 3 خرداد 1389

pandora - آلمان - آلمان
علاف علاف . [ ع َل ْ لا ] (ع ص ) علف فروش . (اقرب الموارد). کسی که جو و گندم و کاه و هیزم و یونجه و علف میفروشد. (ناظم الاطباء). ****لغتنامه دهخدا.دیگه کلا ...
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. آخوندک مخبط! (( من افتخار میکنم که به خدا اعتقاد ندارم و مثل تو مسلمون شیاد دروغگو نیستم! )) بقول ولتر - بی خدایی گناه معدود انسانهای هوشمند است! تو که هر روز دم از خدا میزنی روز و شب دروغ میگی و پشت هم اندازی میکنی و طبق ادعای خودت اگر تظاهرات میری برای حیز بازی و دختر بازی میری! وقتی میگم تعادل روانی نداری برای همینه! دروغ میگی و یادت میره دروغ گفتی. خالا هم که خوب خودت رو لو دادی! دیگه من نیازی به اثبات حرفهای تو ندارم. ها ها ها!
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. تو مزدور حزب بادی هستی! هر طرف باد بیاد همونوری! عین گفته خودت در همین صفحه -- (( پسر بزدل : برای همین یک روز از یک کار شاه که به نظرم درست بوده تعریف کردم و یک روز دیگه از یک کار اشتباه او انتقاد کردم و در مورد جمهوری اسلامی هم همینطور بوده!!!! )). ببین آخوندک رافظی! کسی که یک نقطه مثبت در کارنامه این رژیم ضد بشری پیدا کرده فقط و فقط تو نوکر رژیم بودی! یک حزب بادی به معنای واقعی! اینها که دیگه در همین صفجه هست و خودت رو لو دادی!
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
(( حمایت *پسر شجاع* - ایران - تهران از حقوق بشر رفسنجانی!!! در همین صفحه !! )). مخبط اسلامی! اینها رو خودت توی این صفحه اعتراف کردی: (( مثلا من معتقدم در زمان ریاست جمهوری رفسنجانی و خاتمی وضعیت بهتر بوده و ایران هم از نظر اقتصادی و هم از نظر حرکت به سوی آزادی و رعایت حقوق بشر بسوی پیشرفت حرکت میکرد ...!!!! ))) آزادی و حقوق بشر در زمان رفسنجانی؟!!! مردک شیاد خجالت نمیکشی توی روز روشن دروغ میگی؟ تمام اعدامها و ترورهای خارج از کشور و ترورهای داخلی و حذفهای فیزیکی در زمان رفسنجانی انجام شد! خجالت بکش آخوندک دجال! چرا شرم نمیکنی از روی این ملت و این همه جوان کشته شده؟! رفسنجانی تمام پروژه هاش با لفت و لیس و دزدی همراه بود. او بود که با وارد کردن سپاه جنایتکار و اطلاعاتی ها به عرصه اقتصادی مملکت رو به سپاه تحویل داد! آخه بسیجی مخبط اگر سواد نداری و چیزی از سیاست حالیت نیست اینقدر مزخرف نگو! شیادی هم حدی داره!
دوشنبه 3 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
(( حمایت *پسر شجاع* - ایران - تهران از عنتری نژاد در همین صفحه!! )). .. حتی معتقدم 2 سال اول ریاست جمهوری احمدی نژاد در دوره اول ریاست جمهوری او هم این رشد ادامه داشت ... واقعا بی حیایی شما مسلمانان و تو آخوندک شیاد تمامی ندارد. ببین شیاد اسلامی! هر آنچیزی که از دل این رژیم بر میاد اعم از میر یزید و جنبش سبز و غیره تا زمانی که راه خودش رو از شما دجالان اسلامی و اسلام نکبت بار و هر چیزی که نام و ننگ اسلام داره جدا نکنه دوباره توی تله رژیم میافته! امثال تو حزب بادیها بزرگترین ضربه رو به قیام مردم میزنید برای اینکه هر طرف اوضاع بچرخه همونوری هستی! کسی که از رفسنجانی و عنتری نژاد حمایت میکنه لابد بعضی چیزهای رهبر الدنگ رو هم تایید میکنه! تو مخبط اسلامی موضع سیاسی نداری بلکه بادی هستی! البته ماموری و معذور! پول میگیری که بیای و وب سایتهای آزاد رو بهم بریزی! راه آزادی مردم ایران فاصله گرفتن از ارکان رژیم و اسلامه! میر یزید خائن عامل فروپاشی جنبش سبزه و شما نوکران سگ علی عظمی هم ابزار دست رژیم برای سرکوب مردم هستید! آخوند دختر باز جنبش سبزی ندیده بودیم که دیدیم!
دوشنبه 3 خرداد 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
برخی از ایرانیان شورش را دراوردند با این اسلامیگری هایشان. این عربها که اسلام از سرزمینشان می آید را ندیده اید چکار میکنند؟ هم دیسکو دارند، مشروب مینوشند، دوست دختر میگیرند ، زنهایشان در حجاب آزادند و و و .. متاسفانه برخی هم میهنان ما هنوز در درک مسائل ابتدایی مشکل دارند.
دوشنبه 3 خرداد 1389

mr. fair - انگلستان - منچستر
miniator - ايران - تهران اولا اگه اون کامنت اولیه منو بخونی توش نوشتم که تو حیونات هم این رفتار مشاهده شده نه یه نمونه دو نمونه بلکه چندین نمونه دلیلیم برای بحث اضافی با انسان متحجری مثل تو نمی بینم اگه من بی سوادم لابد محمد با سواد بود که تا آخر عمرش زحمت نکشید سواد خوندن نوشتن یاد بگیره بعدشم بنده خدا من که مثل شما اسلامیستهای عقب مونده زن رو خار و خفیفو الت دست مردو وسیله برای ارضای جنسی نمی بینم حالا شما فرض کن ما میسیز فیریم در پایانم باید بگم عزیز دل اگه کم آوردی جا این که حرف بزنی سوت بزن بهتره
دوشنبه 3 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . اخه بیخدای بدبخت من که مثل تو عقده ای روانی نیستم که همه دنیا رو سیاه و سفید ببینم آره خیالت راحت هر جای دیگه ای هم باشه باز همین حرفها رو میزنم من با صراحت میگم اگر همان رشد اقتصادی زمان رفسنجانی و آزادیهای زمان خاتمی ادامه داشت من و اکثر ایرانیهای داخل مشکلی با این حکومت نداشتیم و همه مردم به آینده امیدوار بودند و دلیل آن هم رای 75 درصدی به خاتمی و شرکت بیش از 85 درصد در انتخابات اخیر بود ولی این کودتای تندروهای مذهبی کشور رو دچار آشفتگی کرده و اکثر مردم ایران و جنبش سبز هم خواستار پایان دادن به این کودتا و بازگشت کشور به مسیر سابق خود و اصلاحات بیشتر هستند و برای همین ارزشی برای حرفهای بیخداهایی مثل تو قایل نیستند و براه خودشان ادامه میدن .. اگه باور نداری هر کجای ایران که دوست داشتی میتونی بیایی و به پیامبر آنها فحش بدی آنوقت می بینی چه رفتاری با تو می کنن....آخه بیچاره تو اگه حرف درست و حسابی داشتی حرفهای من رو با دلیل و مدرک رد میکردی نه اینکه بیایی اینجا هذیان بگی ....
سه‌شنبه 4 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . من این کامنت رو دوباتره میگذارم تا دوستان خودشان قضاوت کنند که مزدور و مامور حکومت آخوندها کیست...خه زبل مزدور تو هستی که با این حرفات سعی میکنی به جنبش سبز و مخالفت مردم با حکومت آخوندها ضربه بزنی یا من ...هر چند من شک دارم که . حرفهای امثال شما که خود شون رو مخالف حکومت آخوندها میدونن ولی با توهین به اعتقادات مردم بزرگترین خدمت رو به حکومت آخوندها میکنند ....راستش بقول بعضی از دوستان من هم دارم کم کم باور میکنم که امثال تو عامل نفوذی حکومت برای تخریب جنبش مخالفان حکومت آخوندها هستید چون کارهای شما دقیقا کمک به ادامه حکومت آخوندها هست ..این حکومت شگرد کاملا مشخصی در ادامه حکومتش داشته با ایجاد دشمن فرضی مانند آمریکا و اسراییل و مخالفان بی دین فرضی مانند امثال شما که میخواهید اعتقادات مردم ایران رو از آنها بگیرید و ادعا میکنند اگه حکومت آخوندها نباشه حتما این اتفاق می افته و با این شگرد صدای مخالفان رو خفه کردند در حالیکه اعتقاد مردم ایران ربطی به آخوندها نداره همانطور که 98 درصد مردم ترکیه بعد از دهها سال حکومت سکولار باز هم مسلمان هستند ....
سه‌شنبه 4 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . زبل خان بیخدای بدبخت لازم هست یادآوری کنم که وقتی انقلاب شد من بدنیا نیامده بودم ولی 98 درصد مردم ایران در انقلاب شرکت کردند چون به آن رای مثبت دادند و حالا هم اگه قرار هست اصلاحاتی در این حکومت انجام شود همان 98 درصد باید تصمیم بگیرند و بر خلاف عقب مانده ای مثل تو که فکر میکند اگر یک نفر 30 سال پیش اشتباه کرد باید برای همیشه او را کنار گذاشت کسی درصدد حذف دیگران نیست چون با منطق بیچاره ای مثل تو باید 98 درصد مردم ایران رو کنار گذاشت چون آنها هم در انقلاب شرکت داشتند...خیالت راحت مردم ایران با درک صحیح شرایط بجای افتادن به دنبال عقب مانده هایی مثل تو که در شبکه های ماهواره ای هر روز گلوی خود را پاره میکنند دنبال موسوی و کروبی و کسانی هستند که هم دموکراسی را فریاد میزنن و هم برای فرهنگ و اعتقادات مردم احترام قایل هستند چون همین موسوی و کروبی با 98 درصد مردم ایران این راه را آغاز کردند و همینها بهتر از هر کسی به خطاها و اشتباهها واقف هستند و در صدد اصلاح هستند و مطمن باش بر کسانیکه که مانع اصلاحات هستند پیروز خواهند شد....
سه‌شنبه 4 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . 1)بیخدای بدبخت حرف من در مورد ( مثلا من معتقدم در زمان ریاست جمهوری رفسنجانی و خاتمی وضعیت بهتر بوده و ایران هم از نظر اقتصادی و هم از نظر حرکت به سوی آزادی و رعایت حقوق بشر بسوی پیشرفت حرکت میکرد . ) کاملا درست هست و گرچه هنوز راه زیادی تا توسعه کامل وجود داره ولی در زمان رفسنجانی آنقدر سد و کارخانه ساخته شد که به او لقب سردار سازندگی دادند بیش از 90 درصد روستاها آب و برق و تلفن کشیده شد تهران که تا اون روز بصورت یک شهر روستایی غول پیکر بود در اثر احداث اتوبانها و مترو و پارکها و فرهنگسراها و نوسازی سریع خانه های مسکونی آن تبدیل به یک شهر مدرن شد و موارد دیگر هم بسیار هست هر چند که مسلما رفسنجانی اشتباهات زیادی هم داشت ولی در کل کارنامه قابل قبولی داشت بطوری که صحبتهایی بود که ریاست جمهوری او تمدید شود و من خودم شاهد هستم کسانیکه آمدند به خاتمی رای دادند میگفتند اگر رفسنجانی دوباره شرکت میکرد باز هم به او رای میدادند...
سه‌شنبه 4 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . 2)در مورد خاتمی هم روزنامه های اپوزیسیون زیادی در زمان او منتشر شد و یک آزادی نسبی در داخل ایجاد شد و یک دیپلماسی میانه رو با دنیا برقرار شد بطوریکه وجهه ایران در دنیا در حال بازسازی بود .. و در مورد ترور و قتل مخالفان که همواره توسط عقب مانده های مانند تو به عنوان نمونه زیر سوال بردن کل آن دوران مطرح میشود باید گفت که این ترورها و جنایاتها بیشتر از خارج از بدنه دولت و بیشتر تحت نظر ولایت فقیه توسط سازمانهای تندرو مذهبی انجام میشود و همین مراکز تندروهای مذهبی بودند که با دیدن آزادیهای دوران خاتمی دچار هراس شدند و یک کودتای آرام را سازماندهی کردند و حتی 5 سال پیش که در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری که رفسنجانی و احمدی نژاد با هم رقابت داشتند با اینکه مردم به رفسنجانی رای داده بودند ولی نام احمدی نژاد از صندوق بیرون آمد و کودتا از همان زمان شروع شده بود ولی محافظه کاری رفسنجانی مانع از روشن شدن ابعاد آن شد....
سه‌شنبه 4 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
...تمام آمارهای زمان رفسنجانی به میزان ده برابر یا بیشتر اغراق و دروغ بوده. تمامی طرحهای اجرا شده نظیر سد و جاده و راه و غیره اولا یک دهم نیاز کشور را هم بر آورده نکرد و ثانیا با لفت و لیسهایی که در این پروژه ها انجام شده هیچیک از آنها مطابق با استاندارد نیست و دهها برابر طرح توجیه اولیه را بعنوان بودجه بلعید و تمامی آنها اکنون نیازمند بازبینی و تعمیرات بنیادی هستند. نمونه آن طرح مترو تهران, اتوبان تهران - شمال, بسیاری از سدهای آبی و خاکی کشور, طرحهای مربوط به بنادر و کشتیرانی و شیلات, طرححهای آبخیزداری و پروژه های نفت و گاز و تمام پیمانکاریهای دولتی است. ... هر یک از این قراردادهای تامین مالی بسته شده دهها برابر بدتر از ترکمنچای بوده!
سه‌شنبه 4 خرداد 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
. برو بابا از روی شکم حرف میزنی مثلا اومدی که منطقی و با مدرک حرف بزنی ؟؟!!!.....این نظر شخصی تو هست که توهم زدی فکر میکنی تمام کارهای انجام شده اغراق آمیز یا اشتباه هست ولی اکثر مردم ایران مخصوصا روستاییها و شهرستانیها که در طول تاریخ همواره بیشترین محرومیت رو کشیدن اینطور فکر نمیکنند ...ولی با این حرف موافقم که با اینکه کارهای زیادی انجام شده دزدیهای زیادی هم بوده ولی کم کم با برقراری قانون این دزدیها هم کم شده بود و یا ریسک این دزدیها بالا رفته بود ولی با این کودتا دوباره کشور به عقب برگشت و حالا با این کودتا بی حساب و بدون جواب دزدی میشه و همانطور که گفتم هدف مهم جنبش سبز همانطور که موسوی گفته ایستادگی در برابر این کودتای سیاه و بازگردان کشور به مسیر قانون هست....ولی حداقل این کودتا این روشنگری را داشت که به همه نشان داد وجود اصلی بنام ولایت مطلقه فقیه در قانون اساسی این امکان را بوجود می. اورد که کشور به سمت دیکتاتوری برود و یکی از هدفهای مهم جنبش سبز هم حذف ولایت مطلقه فقیه از قانون اساسی هست...
چهار‌شنبه 5 خرداد 1389

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاريس
alireza.ch - سوییس - نوشاتل . نه دوست عزيز يك موقعيت شغلي و دليل اصلي همجواري يك دوست همين.
چهار‌شنبه 5 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. ! تو بقول خودت انقلاب که شد هنوز بدنیا نیامده بودی! همین الان هم میزان درک و شعور اجتماعی ات در حد یک جوان 18 ساله هم نیست! ...! اگر رفسنجانی و خاتمی و عنتری نژاد رو به صورت مقطعی قبول کردی یعنی هر چیزی رو بطور نسبی و در وقت خودش قبول داری! بعضی کارهای رژیم رو هم تایید میکنی! یعنی فاقد بینش سیاسی و بادی هستی! هر طرف باد بیاد همونوری میری! اینها همش توجیهه که "من کار خوب رو تایید میکنم و ...". نه رفسنجانی و خاتمی و نه هیچیک از ارکان این نظام فاسد کار خوبی برای ملت نکرده اند...
چهار‌شنبه 5 خرداد 1389

ir.virangar - ایران - کرج
خاک بر سر همجنسبازا. این فیلم بهترین فیلم بسیجیهاست.
چهار‌شنبه 5 خرداد 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
*پسر شجاع* - ایران - تهران. چه عجب اینو فهمیدی که اصلی بنام ولایت فقیه مساوی است با دیکتاتوری! البته اگر بعدا نگی فلان چسز ولایت وقیح خوبه! اما ما چند پله بالاتر از این رو هم دیدیم! اصل صحبت ما اینست که اسلام مساوی است با دیکتاتوری! تمام آیات من درآوردی پیامبر تهدید سایر ادیان و دگر اندیشان است و اسلام در طول تاریخ تنها رفتاری که از خود بروز داده, دیکتاتوری, سرکوب, کشتار مخالفان و دگر اندیشان و سرکوب آزادی بیان بوده. در طول تاریح حتی یک حکومت اسلامی یا دوره اسلامی یافت نمیشود که در آن آزادی بیان و آزادی فکر و اندیشه و رشد علوم و شکوفایی خرد و هنر را شاهد باشیم. طبیعی هم همین است! تمام مکاتب و مذاهب ادعای برتری به سایر مکاتب و مذاهب را دارند و دیکتاتوری از همینجا شروع میشود. متاسفانه مذهب همواره بر پشت هالو و عوام سوار است و حمل میشود. خردمندان جهان هرگز زیر باز ایسم ها و موهوم گرایی (اعم از خدا باوری و دین گرایی) نمیروند. خرد و علم و قوانین مترقی مدنی هرگز کسی را گمراه نکرده ولی ادیان در طول تاریخ همواره عامل بدبختی و گمراهی بوده اند.
پنج‌شنبه 6 خرداد 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (244+)
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (237+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (154+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (136+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (110+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (110+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (96+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (92+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (80+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (78+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (75+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (69+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (58+)
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل. (53+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (53+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.