صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
دانلود کتاب تولدی دیگر - زنده یاد دکتر شجاع الدین شفا دانلود کتاب تولدی دیگر - زنده یاد دکتر شجاع الدین شفا

شنبه 17 آوریل 2010 - 28 فروردین 1389
دانلود کتاب تولدی دیگر - نوشته دکتر شجاع الدین شفا از دو سرور.


● كتاب و شعر فارسي

دانلود كتاب تولدي ديگر - نوشته زنده ياد دكتر شجاع الدين شفا

جهت دانلود كتاب از سرور 1 اينجا كليك كنيد.

جهت دانلود كتاب از سرور 2
اينجا كليك كنيد.

zoroye iran - اتريش - وين
روحش شاد.
يكشنبه 29 فروردين 1389

Nedaye Melate Mazlum Iran - المان - دوسلدورف
مژده مژده . مهرزاد مرعشي كانديداي ايراني الاصل DSDS ''المان به دنبال سوپر استارش ميگردد'' , دقايقي پيش سوپر استار المان 2010 شد. تبريك به همه ي هموطنان سبز مخصوصا كساني كه با تماسهاشون مهرزاد رو حمايت و پشتيباني كردند. مهرزاد امشب با كت و شلوار و كلاه سبز حضور يافت.
يكشنبه 29 فروردين 1389

amir_london - انگلپيس - لندن
بهترين وتاثيرگزارترين كتابي كه در طول زندگي خوانده ام-خواندن اين كتاب بينظير را به همه دوستان توصيه ميكنم
يكشنبه 29 فروردين 1389

ایران بانو - ایران - تهران
این قدر خوب وعزیزی که به هنگام وداع حیفم اید که تو را دست خدا بسپارم .روح و روان شجاع الدین شفا شاد.یاران مبارز با جهل و جور ایین تازی به هم پیوستند در سالگرد وداع رضا فاضلی یار دیگرش به او پیوست
يكشنبه 29 فروردين 1389

Pezhman - اتريش - وين
اميدوارم بادانلود آن حقي از خانواده وبازماندگانش ضايع نشود.
يكشنبه 29 فروردين 1389

ایران بانو - ایران - تهران
استاد گرانمایه شجاع الدین شفا، به راستی بزرگمردی از تبار مردان شاهنامه است که در تیره ترین روز های ایران و بی فروغ شدن خورشید روزگاران در میهن اهورائی ما، آرش وار به پا خاست و کاری بس بزرگ را در راه کوباندن سر اهریمن بر سنگ آغاز نمود. او بمانند بسیاری از ایرانیان که نشستند تا ببینند نمایش پلیدی ها چگونه پیش می رود، آرام نگرفت و دم فرو نبست. یک تنه دست به کار شد و پرده از روی راز پتیارگی فرو مایگان برکشید. تا این کهکشان برجاست، استاد شجاع الدین شفا این زور گویان و زور ستانان تازی را بی آبرو کرد و جام رسوائی شان را از بام آسمان بر دل زمین کوبید و نا چیزی آن ها را بی پرده نشان داد. کارهای پژوهشی استاد ما، تا جاودان برای ایرانیان پایدار و استوار و راهگشا خواهد ماند. اهورای خِرد همواره با او باد "
يكشنبه 29 فروردين 1389

saeed85 - ايران - تهران
به دوستان عزیزی که این کتاب را خوانده اتند توصیه می کنم که کتاب هزار تقلب دیگر در تولد دیگر نوشته مهدی چهل تنی را هم بخوانند. این کتاب در پاسخ به نقدهای کتاب تولدی دیگر است.
يكشنبه 29 فروردين 1389

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
زنده يادش..او عاشق ايران بود برخلاف ملايان پست و بي شرم. هر گز نميرد انكه زنده شد به عشق//ثبت است بر جريده ي عالم دوام ما. اگر از حقيقت نمي ترسيد و مي خواهيد رها شويد از بند خرافات كتابهايش را بخوانيد.
يكشنبه 29 فروردين 1389

mehraeen - ايران - تهران
saeed85 - ايران - تهران. هذيان گفته
يكشنبه 29 فروردين 1389

atheist - هند - هند
دلم گرفت. یادش، به خوبی‌ همیشه پیش ما میمونه
يكشنبه 29 فروردين 1389

mahmoud_ahmadinejad - استراليا - سيدني
چي????????استاد شفا فوت كرد?????????????????كي??????يكي بگه دروغه, خواهش ميكنم يكي بگه دروغه,,,,,,اخه چرا??????????????
يكشنبه 29 فروردين 1389

hashamdar - ايران - تهران
روحــشــان شــاد باد اين ابرمرد تاريخ كنوني ايران . به تمام دوستان عزيز ايران دوست توصيه مي كنم كتاب تولدي ديگر را اگر نخوانده اند همين حالا دانلود كنند و حتما بخوانند بسيار كتاب جالبي از استاد شجاع‌الدين شفا ميباشد.
يكشنبه 29 فروردين 1389

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
saeed85 - ايران - تهران . ذوب شده در اين دين ننگين اينرا بگويم با اب 7 دريا ننگ اين دين را نتوان شست اي كيو..شما اسلاميها انقدر وقيح هستيد كه براي زدودن ننگ عايشه ي 9 ساله را 19 ساله قلمداد مي كنيد. چه برسد به اين كتاب
يكشنبه 29 فروردين 1389

sarbaz007 - المان - المان
روحش شاد انسان اديبي بود
يكشنبه 29 فروردين 1389

ali203 - ایران - ایران
سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز ...مرده ان است که نامش به نکویی نبرند /استاد همیشه در قلب ما زنده است روحش شاد
يكشنبه 29 فروردين 1389

ali203 - ایران - ايران
saeed85 - ایران - تهران /عربزاده اینو به وطن فروشها و بدبختهای ذوب شده درجمکران پیشنهاد بده /عقب افتاده متحجر
يكشنبه 29 فروردين 1389

manly boy - استرالیا - سیدنی
یکی از کتابهایی که زندگی منو تحت تاثیر گذاشت خیلی دوست داشتم باهاش دیدار کنم اما ... روحش شاد
يكشنبه 29 فروردين 1389

dara20 - ايران - تهران
به قران دوستان شستشوي مغزي شده توصيه ميكنم بجاي موهومات عربي كتاب عقلائي و كارشناسانه تولدي ديگر اثر برجسته زنده ياد استاد شجاع الدين شفا را بخوانند تا پي به پوچ بودن اسلام و تقلب اشكار محمد ببرند.
يكشنبه 29 فروردين 1389

iranazadiran - ایران - تهران
saeed85 - ايران - تهران. هموطن عزیز برای درک و شناخت درست باید هر کس . به خود این فرصت را بدهد تا تحمل شنیدن یا خواندن نظرات مخالف و موافق را داشته باشد در غیر اینصورت دچار تعصب و یک سو نگری میشود. نکته مهم این است که نظرات بی طرف و بی غرض باشد تا ارزش مطالعه داشته باشد. روح این محقق و نویسنده بزرگ ایرانی شاد. او جسارت نو اندیشی را داشت و افکارش را هم با دیگران تقسیم کرد این بدان معنا نیست که ما تنها به اندیشه و نظرات ایشان اکتفا کنیم ای کاش همه کسانی که عشق تحقیق و دانستن دارند خود نیز برگی اثری و نظریه ای مستقل برای خود و از افکار و برداشت خود قائل شوند تا رسم دنباله روی و به دنبال افتادن از جامعه ایرانی ور افتاد.
يكشنبه 29 فروردين 1389

diaco321 - ایران - شیراز
saeed85 - ایران - تهران دوست عزیز من نقدش رو خوندم چرت گفته ! 10 تا صفحش هم بخونی اندازه 1 صفحه تولدی دیگر ارزش نداره . من که اصلا نمی فهمیدم چه جور نقدی هست . حتی اگر از نظر منطقی ( نه تعصبی ) هم یه کتاب رو نقد کنی باید طوری باشه که موافقان ومخالفان جذبش بشن من که نتونستم کامل بخونمش . یادش گرامی و رهش پر رهرو و اندیشه هایش جاوید و دوست دارانش پاینده .
يكشنبه 29 فروردين 1389

فراز_نروژ - نروژ - تونسبگ
Pezhman - اتريش - وين . دوست من این کتاب سالهاست که در اینترنت است و رایگان دانلود میشود.
يكشنبه 29 فروردين 1389

saeed85 - ايران - تهران
حدس می زدم با نوشتن این کامنت مورد لطف بعضی دوستان قرار بگیرم. ولی محض اطلاع شما باید بگویم که برای کسب حقیقت نباید به یک کتاب استناد کرد. من هم باری آقای شفا احترام قایلم. به نظر من باید هم کتابهای مذهبی هم منتقد مذهب و هم پاسخگو به منتقد مذهب را خواند تا درک بیشتری نسبت به مطلب پیدا کرد. برای بعضی دوستان که مرا ذوب شده در ولایت و غیره تصور کردند متاسفم. این همان تعصبات اسلامیون افراطی ولی در جهتی دیگر است.
يكشنبه 29 فروردين 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
جای روحش شاد ، زنده باد و مرده باد بشینید کتابش رو بخونید که اگر هم روحی وجود داشته باشه، با این کار شما شاد میشه. تعارف رو کنار بزار "ایرانی"
يكشنبه 29 فروردين 1389

Pezhman - اتريش - وين
فراز_نروژ - نروژ - تونسبگ....درودبرشما.اميدوارم روانشادخودش اين كار را كرده. تاما با خواندنش حقي را از بازماندگانش پايمال نكرده باشيم.يابه حسابشان وجهي را واريز كنيم.
دوشنبه 30 فروردين 1389

مازیار - ایران - مارگون
بادرود و خسته نباشید به همه مسئولین و همه طرفداران فهیم سایت/ اگر امکان دارد نحوه ذخیره کردن کتابها اسانتر بشه و کتابهای از دانشمندان نامی ایران زمین /احمد کسروی /علی دانشی /زرین کوب ...برای دانلود در سایت به طور مداوم جای بدهید
دوشنبه 30 فروردين 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
dara20 - ايران - تهران. ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو . من این کتاب را مدتها قبل خواندم. حاوی اطلاعات ارزشمندی است. البته در نهایت تلاش آقای شفا منجر به رد بسیاری از خرافات موجود در تورات گردید که سر و صدای یهودیان را در آورد! آقای شفا با توضیح سیر تاریخی معرفت دینی با شیطنت تمام سعی کرده اند حکمت ارزشمندی را که در لابلای قصص قران و جملات حکیمانه آن است پنهان کنند و به خواننده فقط القا کنند که این همه ادبیات هیچ و پوچ است! . حیف از این فرد با معلومات که عمری را در خدمت کینه های شخصی خودش سپری کرد. کینه و بغض شخصی افراد پایدار نمیماند آنچه باقی میماند حقیقت است.
دوشنبه 30 فروردين 1389

homa-ir - المان - هامبورك
مردن ونبودن حادثه نيست, بخشي ازواقعيتهاي زندگي ادمي است. هيچ كسي نمي داندكدامين روزمي ايد . همانطوركه نمي داندكدامين روزميميرد ? براي ماايرانيان كه ازخوان گسترده ادبيات پارسي مان لذت برده وازان استفاده نموده به داشتنش افتخارمي كنيم, رهنوردان نام اوري كه دراين مسيرگامهاي شايسته اي برداشته اند, ناشناخته نبوده ونيستند.ويژه انكه بصيرتهاي ايشان بابرخي ازديدگاههاي يكديگر هم اوائي گويائي نيزداشته باشند. چنين شناختي برايشان ارزش وشايستگي خاص خواهدداشت.يكي ازاين ايراني ياران ايراني تبار- شادروان شجاع الدين شفا, بزرگمردي ازجامعه ادب دوستان وادب شناسان ايرانزمين كه دربهارامسال , دل ازاين جهان فاني برگرفت. وراهي ديارباقي شد. روح وروانش شاد
دوشنبه 30 فروردين 1389

soroush m - ایران - اصفها
saeed85 - ايران - تهران. خود استاد شفا در کتاب ((5 نقد در مورد تولدی دیگر)) جواب این کتاب مسخره ای که تو گفتی و چند تا نقد بیخوده دیگرو داده.
دوشنبه 30 فروردين 1389

ALI203 - ایران - ایران
dara20 - ايران - تهران/هموطن دین اسلام و محمد ابن تازی از اولش مسخره و پوچ بوده و نیاز به هیچ مطالعه ای نیستلطفا اسم زنده یاد شفا را در کنار تازی نیاورید /سبز باشی
دوشنبه 30 فروردين 1389

damavand78 - آمریکا - كاليفرنيا
برای پی‌ بردن به مزخرفات ....احتیاجی نیست که تمام عمرتون رو به تحقیق و مطالعه بگذرونید. یک لحظه تعصب رو کنار بگذارید و با چشم باز نگاه کنید. فقط برای یک لحظه از عقلتون استفاده کنید، از منطق ذاتی که در هر انسانی‌ هستش، هیچ احتیاجی هم نیست که بکسی اعلام کنید فقط در ذهن خود یک قاضی منصف باشید، اون وقت متوجه خواهید شد که تمام ادیان برای به برده کشیدن انسانها هستند و منبع درامد برای یک سری........مشگل مذهبیون ترس هستش. جرات ندارند که خارج از اون چیزی که دینشون میگه فکر کنند و این دقیقا کاری هستش که رهبران مذهبی‌، چه آخوندها، چه کشیشها و چه خام خامها همیشه بر اون پافشاری کرده‌اند. اینها دوست ندارند که انسانها مطالعه کنند، تحقیق کنند و علم بیاموزند. چون اون وقت احکام مسخره چند هزار سال پیش اینها و حرفای بی‌ ربطشون دیگه بی‌ معنا خواهد بود. دنیا ارتباطات امروز و وسایل ارتباطات جمعی‌ موجود به انسانها کمک می‌کند تا دیگر فریب انسانهای دیگر را نخورند و به دیگران سواری ندهند
سه‌شنبه 31 فروردين 1389

mr. fair - انگلستان - منچستر
saeed1 - کانادا - تورونتو واقعا این استاد گران قدر از دست امثال تو دق کرد لعنت بر دین که به راستی افیون توده هاست و تو و امثالهم هم نمونه های رسمیش هستید ولی این یه تیکه "حکمت ارزشمندی را که در لابلای قصص قران و جملات حکیمانه" را قشنگ اومدی وقتی خوندم از ته دل خندیدم اخه ادم عاقل این قصص قران که تو می گه عربی شده همون قصص عهد عتیقه با یه کمی دخل و تصرف که اونم لابد به خاطر قافیه بندی بوده و در آخر شما اگه یه مسلمون واقعی هستی کانادا چیکار داری پیامبر عزیزت گفته الدنیا سجن المومن خوب این زندان رو تو همون ایران می گذروندی یا تو عربستان سعودی
سه‌شنبه 31 فروردين 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
mr. fair - انگلستان - منچستر . اولا که ایشان دق نکردند و اگر متن را دوباره بخوانید 92 سال عمر کردند! ثانیا قصص قران بسیار متفاوت از قصص تورات است و لطفا برو بخوان بعد اینها را بنویس! در همین کتاب تولدی دیگر نمونه هایش هست برو حداقل ورق بزن ببین ای آقای مدعی! یعنی مثلا داستان لوط در قران با تورات فرقش قافیه است؟ یا داستان ابراهیم؟ یا داستان پیدایش که فرقهای اساسی دارد؟. در مورد کانادا بودن من اصل سوالت بی مورد و از روی کینه است! معذالک من جواب میدهم که شاید خجالت بکشی. در این کشور آزادی دین وجود دارد. یعنی اینکه هر کسی میتواند دین خودش را داشته باشد و دولت برای مراکز دینی بودجه در نظر گرفته است و ماهیانه به مسجد-کلیسا-کنیسه و یا معبد. هزینه پرداخت میشود. نه کسی عقایدش را به کسی تحمیل میکند و نه مثل شما به عقاید دیگران توهین میکند! ممکن است با هم بحث کنند ولی از برای یافتن حقیقت اینکار را میکنند نه مثل شما برسم دشمنی و کینه توزی!
سه‌شنبه 31 فروردين 1389

mr. fair - انگلستان - منچستر
. saeed1 - کانادا - تورونتو چند تا نکته فقط در جواب کامنتت یک من عقیدم رو بهت تحمیل نکردم دین اسلام دین شمشیر بود و به قول استاد شفا وقتی تیغ مسلمونها از بریدن افتاد گسترش اسلامم تمام شد سر سوزنی شک نکن که هیچ کس تو تاریخ برای حکمت مسلمون نشده بلکه تماما یا با تیغ مسلمون شدند یا مثل تو از یه خونواده اسلامی بودند و جالبه بدونی که دسته شما تو اقلیت طبق یه نطر سنجی که توی نروژ بین ایرانیا انجام شد 40% مسلمونند 40% هیچ دینی ندارند و 20% از بقیه ادیان این آمار دقیقا تو شهرای بزرگ ایرانم صدق می کنه در ثانی من مگه گفتم تو کانادا مسلمون می سوزونند؟ من گفتم به عنوان یک مسلمان لزومی نداشت شما ایرانو ترک کنی من و خیلیای دیگه مثل من اصلا مشکلشون همین دین .. بود ولی چیزی که هست من عقل خودم رو به هیچی نفروختم ولی تو که فروختی چرا اومدی بیرون؟ سوال من این بود
سه‌شنبه 31 فروردين 1389

saeed1 - کانادا - تورونتو
mr. fair - انگلستان - منچستر. لطفا خودت رو بگذار جای من یا یک شخص بیطرف و کامنت آخرت رو دو سه بار بخون و ببین چند جا با پیش فرض قضاوت کرده ای! اینکه هیچکس توی تاریخ با مطالعه مسلمان نشده! اینکه من از خانواده مذهبی هستم! اینکه نتایج نظرسنجی نروز رو به همه دنیا تعمیم میدی! اینکه من عقلم رو فروختم! ..... اسمت رو نمیدونم. ولی برو یه فکری به حال خودت بکن عزیز!
چهار‌شنبه 1 ارديبهشت 1389

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
saeed1 - کانادا - تورونتو. با هر کس به اندازه عقلش حرف می زنم ممکن است بفرمائید جند سخن حکیمانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! قران را.... ریختن خون دگر اندیش کافیست که این کتاب .. افکند شما در حدی نیستید که بخواهید نقاد یکی از بزرگترین ادیبان ایران باشید صادق هدایت نیز از ذست امثال شما خود کشی کرد مرگ بر ننگ بشریت.
چهار‌شنبه 1 ارديبهشت 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
تشکر بشار اسد از حمایت حکومت و رهبر ایران
داووداوغلو: اروپا مبارزه کثیفی را علیه ترکیه آغاز کرده است.
علی لاریجانی: حمایت ایران از سوریه برای این بود که برخی در منطقه قلدربازی درنیاورند
مرگ پدر و پسر در درگیری فامیلی
واکنش فوتبالی‌ها به درگذشت مرتضی احمدی
صاحب رتبه تک رقمی کنکور چگونه به یک کلاهبردار اینترنتی تبدیل شد؟
پیام اینستاگرامی صادقیان: در این شرایط پرسپولیس را تنها نمی‌گذارم/ رفیق نیمه راه نیستم
کشف شکاف‌های امنیتی عمیق در فرودگاه فرانکفورت آلمان.
هتلدار سرشناس در دام کلاهبرداران میلیاردی
بازگشت پسر استقلال به استقلال/قلعه نویی طالب لو را برای دروازه تیمش آورد
دستگیری صد معلم معترض به اسلامی شدن نظام آموزشی در آنکارا.
قبرهایی به قیمت پنت هاوس
رتبه پنجم ایران در خلاق‌ترین محققان مهاجر آمریکا
گلینه عطایی "روزنامه‌نگار سال ۲۰۱۴" آلمان شد
شواهد علمی در تایید اینکه 'خلق را تقلیدشان بر باد داد'
کشف روغن زیتون شش هزار ساله در اسرائیل
بحران پژوهش در ایران؛ کمبود منابع مالی یا سوء مدیریت
فال روز دوشنبه 22 دسامبر - 1 دی
راننده ای در فرانسه اتومبیلش را به رهگذران کوبید
اتاق فکر آمریکا تصمیم گرفت پیتزا را جایگزین آبگوشت کند
عکس جالب یلدایی بازیگر زن
حمله یک مهاجم با شعار الله اکبر به سه مأمور پلیس فرانسه
التون جان با دوست پسرش ازدواج کرد
حق "پس دادن" عروس، امتیازی برای دامادهای مراکشی.
گزارش تصویری عکاس ایتالیایی از فرهنگ مصرفی در حال رشد ایران
پیشروی پیشمرگ‌های کرد عراق به سوی مرکز شهر سنجار
سخنان دادکان درباره فساد در مجلس و دولت: بابک زنجانی از آستین مسئولین مملکت بیرون آمد+ ویدیو
تصاویری از بهترین آسمانخراش 2014 با 800 درخت و 14 هزار گلدان در میلان
تولد دوقلوی به هم چسبیده در شیراز + عکس
بازخوانی یک گفت و گوی شیرین فوتبالی با مرحوم مرتضی احمدی:چه کتکی زدم به خسروانی تاجی!
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
برنامه شب یلدای بی‌بی‌سی در دبی
یک فیلم کارتونی به نام Nuggets , بهترین انیمشن که چگونگی حس یک معتاد از مصرف مواد را در طول زمان شرح میدهد
چطور یک تشک بادی را بدون پمپ, باد کنیم؟
زنده بیرون آمدن دوچرخه سوار چینی از زیر یک کامیون 14 چرخ
وقتی سوال یک خبرنگار،پوتین را به خنده واداشت
زن راننده کامیون: من عاشق کارهای مردانه ام!
سوتی دادن پیرمرد در مصاحبه با صدا سیما در رابطه با کاشت تریاک
قلعه‌های پر رمز و راز اروپا از دریچه دوربین یک ایرانی.
گزارش تکان‌دهنده از تولید "خمیر مرغ" در ایران.
از نزدیکی آمریکا و کوبا تا هشتگ همبستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
خروسی که به جای قوقولی قوقو , می خندد
مسابقه اسپاگتی خوری بین دو سگ خانگی
تصحیح پارک اشتباه خودرو در یک ثانیه
استعفا و عذرخواهی عمومی مدیر "هواپیمایی کره" به دلیل تأخیر 20 دقیقه ای + ویدیو
مستند آبادانی ها و عینک ری بن
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
مرتضی احمدی درگذشت (252+)
سخنان دادکان درباره فساد در مجلس و دولت: بابک زنجانی از آستین مسئولین مملکت بیرون آمد+ ویدیو (137+)
مستند آبادانی ها و عینک ری بن (126+)
وقتی سوال یک خبرنگار،پوتین را به خنده واداشت (112+)
پیشروی پیشمرگ‌های کرد عراق به سوی مرکز شهر سنجار (110+)
۴۲ ماه حبس برای شکار پلنگ ایرانی (106+)
سوتی دادن پیرمرد در مصاحبه با صدا سیما در رابطه با کاشت تریاک (103+)
عکس جالب یلدایی بازیگر زن (93+)
استعفا و عذرخواهی عمومی مدیر "هواپیمایی کره" به دلیل تأخیر 20 دقیقه ای + ویدیو (92+)
زن راننده کامیون: من عاشق کارهای مردانه ام! (90+)
بازخوانی یک گفت و گوی شیرین فوتبالی با مرحوم مرتضی احمدی:چه کتکی زدم به خسروانی تاجی! (86+)
"دولت اسلامی" ۱۰۰ عضو خارجی فراری را اعدام کرد. (84+)
خروسی که به جای قوقولی قوقو , می خندد (81+)
شب یلدای۹۳؛ به رنگ انار - عکس (78+)
رقصنده مشهور ایرانی پس از ۴۰ سال به صحنه بازگشت. (75+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.