صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
فتوای آیت‌الله خامنه‌ای در مورد بدهکاری پول آب : وضوی بدهکاران پول آب باطل است فتوای آیت‌الله خامنه‌ای در مورد بدهکاری پول آب : وضوی بدهکاران پول آب باطل است

پنج‌شنبه 08 آوریل 2010 - 19 فروردین 1389
آیت‌الله علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی با صدور فتوائی وضو و غسل کسانی را که بهای آب مصرفی خود را به موقع نمی‌پردازند، باطل دانست. همزمان، ۴ آیت‌الله دیگر نیز، فتواهائی مشابه صادر کردند.


● اخبار ايران و جهان

فتواي آيت‌الله خامنه‌اي در مورد بدهكاري پول آب :
وضوي بدهكاران پول آب باطل است

آيت‌الله علي خامنه‌اي رهبر جمهوري اسلامي با صدور فتوائي وضو و غسل كساني را كه بهاي آب مصرفي خود را به موقع نمي‌پردازند، باطل دانست. همزمان، ۴ آيت‌الله ديگر نيز، فتواهائي مشابه صادر كردند.

خبرگزاري كار ايران نوشت كه شركت آب و فاضلاب روستائي استان قم از آيت‌الله خامنه‌اي و چهار مرجع تقليد ديگر، درباره مشتركان آب و پرداخت قبض‌هاي آب آن‌ها استفتاء كرده است. اين اقدام شركت آب نشان مي‌دهد كه روند عدم پرداخت قبض‌هاي آب در ايران شدت يافته است.

 

آيت‌الله خامنه‌اي، در پاسخ چنين فتوا داده است:«امتناع از پرداخت قبوض آب‌بها جايز نيست و وضو و غسل با آن باطل است و مشترك بدهكار و ضامن آن مبلغ است.»

 

فتواي ۴ آيت‌الله رسمي

 

چهار آيت‌الله ديگري كه همزمان با رهبر جمهوري اسلامي پرداخت آب‌بها را يك وظيفه شرعي دانسته‌اند، همه از سوي جامعه مدرسين حوزه علميه قم به عنوان مرجع تقليد رسمي معرفي شده‌اند. مصباح يزدي و محمد يزدي از مسئولان و مديران اصلي جامعه مدرسين حوزه علميه قم هستند.

 

ناصر مكارم شيرازي فتوا داده است: «برهمه مشتركين لازم است آب بهاي خود را به موقع بپردازند.» فتواي حسين نوري همداني نيز متن مشابهي دارد. سيد موسي شبيري زنجاني فتوا داده است كه «عدم پرداخت بهاي آب مصرفي شرعا جايز نيست.» اما سيد محمدعلي علوي گرگاني از شركت آب و فاضلاب هم خواسته است كه حال مستضعفان را رعايت كند و بدهي‌هاي آنان را به صورت قسطي طلب كند. متن فتواي آيت‌الله علوي گرگاني چنين است:

 

«واجب است كه قبوض آب توسط مشتركين پرداخت شود و در بعضي موارد كه قبوض پرداخت نمي‌شود، وضو و غسل و به تبع آن نماز و روزه هم مشكل دار مي‌شود. ولي مسئولان سازمان هم بايد رعايت حال مستضعفان را بنمايند و يا اقساط از آن‌ها دريافت نمايند تا موجب آزار آن‌ها نشود.»

 

افزايش هزينه‌آب‌، برق و گاز

 

فتواي ۵ مرجع تقليد دولتي در شرايطي صادر شده است كه با اجراي طرح هدفمند كردن يارانه‌ها هزينه‌هاي آب‌، برق، گازوئيل و گاز خانواده‌هاي ايراني به شدت افزايش خواهد يافت.

 

همزمان با صدور اين فتواها، معاون مديرعامل شركت ملي گاز نيز، در گفت‌وگو با ايلنا اعلام كرد كه يارانه گاز شامل حال خانواده‌هاي پرمصرف نخواهد شد و تنها كساني را دربر مي‌گيرد كه در مصرف گاز صرفه‌جوئي كنند. وي افزود كه طرح تصاعدي شدن قيمت گاز، سبب خواهد شد كه يارانه دولتي به مشتركان پرمصرف پرداخت نشود.

 

به گفته معاون شركت ملي گاز، از فروردين‌ماه امسال، علاوه بر بهاي مصرف گاز، مشتركان بايد بابت هر يك مترمكعب گازي كه مصرف مي‌كنند، سي ريال نيز بابت گازرساني به روستاها بپردازند.

afshiin - ایران - تهران
نیست وضویی که تو و هم پالکی هات با خون مردم می گیرید قبوله؟ همه چی رو آن چنان گرون کردین که انگار همه مردم روی گنج نشستن!! دولا پهنا همه چی رو حساب می کنید بعد می گید اگه ندید این طوری می شین اون طوری می شین!! می خوایی یه دفعه سوسک شیم؟ بهتره لال مونی بگیری و زودتر وجود زائد ات رو ببری زیر خاک
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

artosh - ایران - تهران
وقتی میگیم دین وسیله ای شده برای اهداف این آقایان آخوند و غیر آخوند اسلامی، دوستان بسیجی بهشون بر میخوره. آب رو گران میکنند، بعد فتوا صادر میکنند که اگه ندید حرام است و به جهنم میرید. روزی خمینی دجال عوام فریب، ندای آب و برق مجانی سر میداد، امروز جانشین او برای چند برابر گرفتن بهای آب و برق فتوا صادر میکند. مرگ بر دیکتاتوررررر....
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
واي واي چه بد شد پس ادمهاي فقيري كه توي اون مملكت كه كم هم نيستن با اين فتوا بايد از تشنگي بميرن يا بي دين و خدا شن چون وضو انها باطل و نمازشونم هم كلا باطل ميشه.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

fosil - ايران - تبريز
اي مفتخور; حسوديت ميشه; نميتوني رقيب ببيني: از كجا ميدوني بدهكاران جزو خودت و نماز خواند; خودتو لو دادي كه وضوگيران دزداند
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

zeke - انگلستان - لندن
خفه شو بابا عرب حرومزاده دزد ادمكش يه دست.مخه مردمه ساده بي سوادو پر كردن از مزخرفات ديني مذهبي
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

بهار سبز - ايران - تهران
خمینی که فتوا داد آب و برق و اتوبوس و نفت مجانی میشه. این دایناسورها چرا برای تجاوز توی زندانها و مساجد فتوا نمی دهند؟ چرا برای کشتار مردم روز عاشورا فتوا نمی دهند؟. این فتواها توی دل مردم ثبت خواهد شد و به موقع در یک دادگاه علنی خواهد شد.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

zeke - انگلستان - لندن
خفه شو بابا عرب حرومزاده دزد ادمكش يه دست.مخه مردمه ساده بي سوادو پر كردن از مزخرفات ديني مذهبي
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

kiyanoosh - مالزي - صباح
خدا لعنت كنه شما رو كه مفت ميخوريد و ميچريد..بيچاره مردم مظلوم تاوانشو بايد بدن كثافتاي حرومي
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
مقلدان عزیز حضرات ایات توجه داشته باشید که از این پس مبطلات وضو هشت چیز شد: 1-پرداخت نکردن قبض اب دولت جمهوری اسلامی 2-بول 3- غائط (مدفوع ) 4 - باد معده و روده كه از مخرج غائط خارج مى شود 5- خوابى كه به واسطه آن چشم نبيند و گوش نشنود 6-. چيزى كه عقل را از بين مى برد (ديوانگى ، مستى ، بيهوشى ). 7- استحاضه 8- جنابت و بنابر احوط مس ميت.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

iranazadiran - ایران - تهران
این آیت شیطان تقلبی دزد قاتل ابتدا بهتر است فتوی در مورد تقلبی بودن خود . ریس جمهور متنخبش و نوکران خبیثش بدهد. به واقع که خوب این جانی را پررو کرده اند دست مریزاد بر کسی که اینگونه او را تربیت کرده کارش حرف ندارد.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

amir_sweden - سوئد - استکهولم
کاش در مورد تجاوز به عنف هم از ایشان استفتاء به عمل میاوردند . شاید در مقطع خاصی احتیاط واجب بر آن باشد که تجاوز هم گاهی خوب است و برای سلامتی بدن مفید واقع میگردد . خاک بر سر این مردم که واسه هر مسئله پیش پا افتاده ای به جای راه اندیشه از راه مسخره تقلید بهره وری میکنند و جواب چرت میشنوند
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

احتراز - آلمان - دورف
نماز قاتل هم باطل است.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

niagara - ایران - تهران
هاهاها کاسه گدایی دست گرفتن.ببین کارشون به کجا رسیده... تو فتواتون اجمعین
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

saman-uae - امارات - دبی
حالا دیدی که خسرالدنیا والاخره شدیم- تو این دنیا که منت بچه پولدارها رو داریم باید اخلاق دیکتاتوری اونا رو تحمل کنیم-ما که فقط دلمون خوش بود به اون دنیا و بسیت چهار ساعته نماز میخوندیم-الان هم که دیکتاتور بزرگ فرمودن فقط نماز بچه پولدارها قبوله. باشه باشه بهش میگم.!!!!
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

pelle - سوئد - استکهلم
اشکالی ندارد ,مردم بجاش تیمم می‌کنند....یکی نیست به این قاتل بگه وضو خودش چی باطل نیست ,که هم آبش دزدی است هم کاخی که در آن زندگی میکنه غضبی است,بنابراین مدت 31 سال است که این حیف نون وضو و نمازش در کل باطل است.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

khodesham - مجار - بودا
میشه در مورد ..ناشتا هم فتوا بدین? از بیخ تعطیل هستن اینا.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

omidi2006 - ايران - تهران
بمیرید با این اسلامتون و فتواتون که همشو دارید میچپونید به مردم.ای مردم هوشیار باشید و به حرف این اشغالها گوش نکنید .یک مشت جفنگ بیش نیست.مرگ بر هر چی اخوند ..
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
کشور درب و داغون شده این آقای فرزانه تازه کشفیاتش گل کرده . مردک ابله حرام تویی که باعث فحشا و خود فروشی نوامیس مردم در خانه و کشورهای عربی شدی . حرام تویی که از تجاوز و جنگ با امریکا استقبال می کنی تا عمر نحست چند صباحی با ریختن جوونهای این کشور بیشتر بشه . حرام تویی که دست وحشی ها رو به تن جوونهای این کشور باز گذاشتی که به دزدی رای هاشون توسط باند مافیای تحت حمایت تو اعتراض کرده بودن
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

farnazflora - مالزي - کوالالامپور
artosh - ایران - تهران. دمت گرم باحال گفتي
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

bnajafi2003 - سوئد - گوتنبرك
از ايشان سوال شد. خوردن پول نفت ملت ايران توسط دولت مردان و مردم لبنان و فلسطين وديگر بلاد مسلمين چه حكمي دارد. ج/ ايت اله ريش غيب.در جواب فتوا دادند.خورن پول نفت ملت ايران جايز نيست .وتوليد نسل انها اشكال شرعي دارد.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

bolton4 - انگلستان - بولتون
..... اصلا نفس کشیدنت حرامه
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

mohsen_raja - ایران - تهران
بنا بر استفتایی که لحظاتی قبل از حضرت ایت‌الله خامنه‌ای شد ایشان فرمودند: « اگر وضو گزار در عین حالی که قبض اب خود را پرداخت نکرده، بادی نیز از مخرج او خارج شود، کفاره جمع شامل او می‌شود، یعنی؛ علاوه بر باطل بودن وضو می‌بایست قبض اب شصت فقیر را پرداخت کند و یا اینکه شصت تا از همان نوع باد ساقط شده را به دفتر معظم له حواله کند»
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

Negah* - المان - فرانكفورت
وضو با خون ازاديخوان مردم مظلوم ايران وافطاري با پول بيت المال وسرمايه ملي مردم حلاله.... فتواي خر دجال زمان رهبر وقيح جمهوري ظلم وبيداد ...اسلامي.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این حرفا چیه؟؟ آب که قرار بود مجانی باشه سندش موجوده خمینی خودش گفته .....
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

mashady - انگليس - منچستر
بچه گداهايي كه مورد تجاوز واقع ميشن زندانيهايي كه بهشون ظلم ميشه دزديدن بيت المال دادن بوجه و پول اين ملت به فلسطين و لبنان همه حلال و درست و شرعييه?????فقط  پول اب نداشتن و ندادن گناهه?
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

sam-antwerpen - بلژيك - انتورپن
خميني اون موقع كه قدم نحسش رو گذاشت تو ايران گفت اب و برق بايد مجاني باشه!. ا.ن هم با شعار عوامفريبانه نفت بر سر سفره مردم اوردن خودش رو به مردم تحميل كرد. حالا كسي كه نبايد فتوا بده!( چون اصلا مجتهد نيست كه از اين غلطا بكنه!) داره در مورد چيزايي فتوا ميده كه قبلا گنده ترهاش فتواي مخالفشو دادن!. خوب حالا نماز كي قبول نيست???!
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
اینکه نماز خود خامنه ای باطل است یا نه بحث دیگری است و اما بدیهی است که اگر پول آب را ندهید آب دزدی است و وضو با آن باطل است. اینکه اینهمه بحث ندارد (گر چه من خیلی مسلمانان دو آتشه ایرانی را دیده ام که کنتور آب را دستکاری می کنند تا کم شماره بیاندازد و بعد هم با همان آب وضو می گیرند!)
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

Raz_uk - انگلیس - کمبریج
باز این تازی وحشی بیسواد نعشه کرد به جفنگ آمد...! :) حالا حاجاقا اصلا تکلیف اونائیکه وضو نمیگیرن و کلا شما و اون فرهنگ زشت و وحشیانتو قبول ندارن چیه؟@@؟! یه فتوا بده حال کنیم جان تو تا نعشگیت نپریده...! :)
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

شمبليله - انگليس - لندن
اب مجاني گاز مجاني برق مجاني اره ارواح باباتون . فتوا كيلو چنده حرومزاده هم مگه فتوا ميده...
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

NEDER - كانادا - ونكوور
وضو با خون مردم چي???? حلاله???
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

bnajafi2003 - سوئد - گوتنبرك
مراقبت های پزشکی خامنه ای:دکتر مرندی وزیر بهداشت سابق ،هماهنگ کننده پزشکی آقای خامنه ای است.پزشکان دیگر را مرندی برمی گزیند و به وقت لازم به بالین خامنه ای می آورد.در زیر زمین بیت رهبری یک بیمارستان خصوصی با 4 دکتر کشیک در طول 24 ساعت مراقبند.در سفرهای زمینی یک بیمارستان سیار همراه خامنه ای است. هم چنین یک اتوبوس - بیمارستان که دارای اتاق عمل است برای سفرهای زمینی همواره همراه است.برای سفرهای پروازی یک هواپیما- بیمارستان با دو اتاق عمل وجود دارد. در طول 30 سال گذشته خامنه ای سه بار عمل جراحی داشته است. عمل دست پس از انفجار اوایل انقلاب. عمل جراحی اثنی عشر و عمل پروستات.هرگاه خامنه ای مریض می شود، تضادها در بیت رهبری تشدید می شود. کسانی که جنایت کرده اند و می ترسند که وقتی خامنه ای بمیرد مردم از آن ها انتقام بگیرند ، نگران عاقبت کار می شوند. اما تا حال خامنه ای رو به بهبود می گذارد دوباره همه چیز را فراموش می كنند. حالا پول اب و برق ايران بيشتر ميشود
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

massoudoslo - نروژ - اسلو
فتوای کسانی که بانی فقر و فحشا در ایران هستند چیست !!!؟ بیچاره بسیاری حتا پول پرداخت فیش برق رو در ایران ندارند و یا به سختی این هزینه ها رو میدن ،اونوقت این اوباش و بقیه بیمصرف ها میشند از *فیقلادون* مذهب فتوا به آب میدن .مرتیکه آلت دست سیاست ابتذال در ایران شده و نابودی .
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

bnajafi2003 - سوئد - گوتنبرك
انگار خودش باورش شده كه ايت اله است .دوستان عزيز ببخشيدش امربهش مشتبه شده.چشم رفسنجاني را دور ديده.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

monica2007 - انگلستان - لندن
گم شو رهبر الدنگ ما .. ننگ ما. بجاي اينكه يه فكري به نيازمندان بكنه چرند ميگه
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

Masoud271 - امريكا - لوس انجلس
نواده هاي يزيد و شمر ذوالجوشن دارند ماهيت خود را نشان ميدهند و قطع اب در كربلا دروغ تاريخي هست همين اخوند ها ساختند چطور اب نبود وحسين نوره و واجبي استفاده كرد تا حوريها از بدن پشمالوش ناراحت نشوند ولي نوه هاشون واقعا اب را حرام ميكنند تازه اول كار است.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

yasmiin78 - ایران - تهران
پدر گور به گوري تو كه وجودت و نسل حروميت باطل و مبطلين
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

homa-ir - المان - ّهامبورك
يكي نيست به اين مردك بگويد اول درجه اجتهادت رانشان بده بعد ادعاي فتوي بكن. مردمي كه پول اب ندارند بدهند, پس براي چي اب مصرف كنند براي وضو و يا غسل, پس تو فتواي بي ديني ميدهي . اي رهبرالدنگ بدان مردم ديگرتوجهي به اين روضه خوانيهاي شماراندارند . پس بهتره خفه بشي تا مردم زخم ديده وگرسنه چهره دراكولائي توخبيث وچندش اور رانبينند. هزاران لعنت ونفرين پدران ومادران داغدار برتوباد. مرگ برتو . مرگ برتو
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
مردك حقه باز كثيف شرم كن در عصر تكنولوژي و حركت برق اساي علم فتوا و اين قوانين شرم اور دين ننگينت را اعلام نكن كه مغزها را در حماقت اسلام ذوب كني خيانت و جنايت كافيست لاشخور اسلام خونريز.
پنج‌شنبه 19 فروردين 1389

بابک - ایران - کاشمر
این 4تا کره خر غلط کردند فتوا دادند.مخصوصا کره خر بزرگ خامنه ای
جمعه 20 فروردين 1389

nikiniki12 - المان - المان
شيطان قاتل فتوايت بخوره توي سرتوودزدهاي سرگردنه ات.
جمعه 20 فروردين 1389

abadan-usa - امريكا - سنديگو
هر كي هم تو رهبريشي حرام زاده است مردكه الدنگ كشورمان را تصرف كردي فتوا هم ميدي رو كه نيست سنگ توالت است اخوند دو زاري شپشو.
جمعه 20 فروردين 1389

gol222 - سوئد - هلسينگبوري
خون اشام بزرگ خميني گفت اب وبرق مجانيست پس بهتراست مردم نپردازند. مرگ برخامنه اي ادمخوارومزدورانش.
جمعه 20 فروردين 1389

SIAVASHOMA - انگليس - منچستر
پس امامتون چه ..میخورد و تو بهشت زهرا زر زر مفت میکرد. خائنینه جنایتکار ادمفروش
جمعه 20 فروردين 1389

amoo uk - انگلستان - ليدز
من هم فتوا ميدم .در دين هيچ اجباري نيست اصلا برايه كدام خدا بايد وضو گرفت و نماز خواند .ظلم و تجاوز را خدايه شما قبول داره خون مردم ريختن را خدايه شما قبول داره اگه داره مرده شوره خودتون و دينتون و خداتونو ببرن
جمعه 20 فروردين 1389

dara20 - ايران - تهران
خوب پس ديگه لازم نيست دولا راست بشويد و به زبان غير قابل فهم و مزخرف عربي اهلم و وهلم كنيد. اين چلاقعلي اب پاكي را روي دست شما نماز خوانها ريخت كه جهت رهائي از انجام اين فريضه مسخره و رياكارانه عربي كه بي شباهت به رقص و اوازي مخدر و گيج كننده نيست پول اب مصرفي تان را پرداخت نكيد تا از شر اين خرافه مهوع و امل راحت شويد.
جمعه 20 فروردين 1389

Atheist-0 - کانادا - ونکوور
يكي يك استفتایی از اين الدنگ بكنه در رابطه با طهارت با پول اب نپرداخته.جواب اين همه ..نها را كي ميخواد بده.
جمعه 20 فروردين 1389

abadan-usa - امريكا - سنديگو
سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا . سید عبود اخی تخی هر کی هستی این برای بار دوم محترمانه برو جایی دیگه تازی دفعه دیگه ..میارم جلوی چشات . این نظر بود تو دادی تو ایران مردم نون ندارن بخورن پول اب بدن .سید دو زاری.
شنبه 21 فروردين 1389

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
ولتر: اولین روحانی اولین شیادی بود که به اولین احمق رسید! حالا هر کس دوست داره دنبال فتواهای این دایناسورهای آدم خوار بره تا به بهشت سعادت خیالی برسه!
شنبه 21 فروردين 1389

vahid22 - آلمان - هامبورگ
متاسفانه هنوز یه عده زیادی هستند که اینارو باور می کنند!!!
شنبه 21 فروردين 1389

ممقلی - ایران - شیراز
راجع به دزدي هاي خودشون ودولت و نظام و.....چيزي نميگه كه حلاله يا حرام
شنبه 21 فروردين 1389

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
حریف پرسپولیس می‌خواهد با مهاجم تاتنهام به تهران بیاید/ لخویا قطر آده‌بایور را می‌خواهد
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود
وزارت ورزش و آخرین گزینه موجود / هدایتی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس
کیف‌قاپی‌های 4 دانش‌آموز سوار بر یک موتور
گلر پرسپولیس به دنبال رضایتنامه از پرسپولیس / نیلسون با گسترش فولاد تمام کرد
بشقاب میگو و لوبیا
این گیاه تلخ، شفابخش است
هر صبح؛ یک فنجان چای آویشن
«سالمونلا» چیست؟
علائم کمبود آهن در زنان
آیا کورتون داروی بدی است؟
فال روز پنجشنبه 18 دسامبر - 27 آذر
شیخ حسین انصاریان:خیلی از زنان بدکاره را خودم شوهر دادم
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
کارشناس مذهبی، داستانی از چشم‌چرانی با ذکر خدا تعریف می‌کند
تصادف دوچرخه سوار با یک آهو در جاده
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن
ویدیوی نگاهی به سال 2014 - تهیه شده توسط گوگل
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر (225+)
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (129+)
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن (99+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (91+)
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت. (88+)
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه (85+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (78+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (78+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (73+)
مرگ قهرمان وزنه‌برداری جام باشگاه های آسیا / میثم محبی دچار گازگرفتی شد (71+)
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی (71+)
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی (70+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (65+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (64+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (49+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.