صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت

دانلود متن كامل كتاب خاطرات آيت الله منتظري

اين كتاب بخشي از خاطرات فقيه و مرجع عاليقدر، مشتمل بر يازده فصل است كه در 1600 صفحه تنظيم گرديده و كليشه و اصل اكثر اسناد و نامه ها در آن آمده است. اين كتاب در بهار 1379 آماده نشر گرديد، ولي به خاطر مشكلات فني چاپ اول آن در تيراژ محدود عرضه شده است

بخش اول

بخش دوم

پسورد : melliblog.tk


دانلود فايل پي دي اف

grgesho - ايران - بوشهر-كنگان
خودش كه رفت ديگه كتابش مي خواهيم چكار؟
سه‌شنبه 1 دي 1388

lagolas - ايران - طهران
كسي كه به اين عزيز توهين كنه بدونه ما بهش بي احترامي ميكنيم و نا سزا بهش ميكنيم. از سارا در كانادا و انتي اسلام گرفته تا بقيه. پس احترام خودتونو نگه داريد
سه‌شنبه 1 دي 1388

hamidTANTAN - اتريش - وين
فکر کرده بود بعد از مرگش می تواند تمام گناهایش را ماست مالی کند. و تمام تقصیر ها را به گردن دیگران بی اندازد.ایرانیان باید بدانند که داماد اقای منتظری خودش یک جنایت کار و ادم کش بود. و رئیس یک سری قتلهای زنجیره ای.فرزند ایشان را با یک چمدان دولار گرفتند.اقا ی منتظری هم در بیانیه ای گفتند که پسر من خل و چل هستند و عقل درستی ندارد.اختلاف حاجاقا منتظری و خمینی سردامادش و مسائل خانوادگی شروع شد .و باعث شد که خمینی او را از جا نشینی خود خلع کند.بارها گفتم باز هم میگم بهترین اخوند خوب اخوند مرده می باشد.
سه‌شنبه 1 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
خواندن خاطرات يك انسان چه معني دارد؟ از خودتان پرسيده ايد چرا اين چيزها را ميخوانيد؟ اين صادقانه يك سئوال است. ربطي به منتظري يا ديگري ندارد. ما چرا خاطرات يك نفر را ميخوانيم؟ كه ببينيم همان بوده كه فكر ميكرده ايم؟ كه ببينيم با مدلها و اندازه هاي ذهني و عقيدتي ما جور در ميايد؟ كه ببينيم بايد در كدام دسته او را قرار دهيم و چگونه نگاهش كنيم؟ يا هر وقت صحبت ميكنيم؛ بسرعت با توجه به انچه خوانده ايم؛ محفل را گرم كنيم و اطلاعاتمان را عيان كنيم؟ واقعا چرا ما اين چيزها را ميخوانيم؟ (ايرج گرگين عزيز در يك مصاحبه از زنده ياد فروغ فرخزاد پرسيد: فروغ؛ از خاطرات و گذشته ات بگو. فروغ گفت: اينكار چه سودي داره؟ من مثل همه ادما يك تاريخ تولدي دارم؛ يه جايي بزرگ شدم؛ توي حوض افتادم؛ شيطوني كردم؛ مدرسه رفتم و خب؛ اين مسائل واسه همه اتفاق افتاده.) به همين سادگي. اما بنظر مياد كه ما به خواندن اين كتابها علاقه داريم؛ چون عاشق قضاوت كردن و عقيده داشتنيم. اينطور نيست؟ خطر درست همينجاست. فريب و بيراهه درست همينجا كمين كرده است. اينطور نيست؟ خودتان نگاه كنيد. شادباشيد.
سه‌شنبه 1 دي 1388

afsaneh555 - ايران - تهران
حالا به نظر شما وقت بذاريم براي خوندش يا نه؟ شما چي ميگيد؟!
سه‌شنبه 1 دي 1388

اسماعیل-شیراز - ايران - قم آباد
lagolas - ايران - طهران . . سلام دوست عزيز .كاملا با نظرت موافقم.
سه‌شنبه 1 دي 1388

shayan2uk - انگليس - هال
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش . عجب تو عقب مانده اي هستي ٬ همين نقل خاطرات تلخ و شيرين شخصيت ها است كه تاريخ را ميسازد تا سرمشقي براي همه اقشار جامعه از عادل تا ظالم باشد حتي غار نشينان عصر حجر هم با نقل خاطرات خود در قالب نقاشي در ديوار از خود براي آيندگان تاريخ تمدن بشري رو رقم زدند. از آنجاييكه عقل ناقص تو و امثال تو جيره خور آخوندي با تاسي به اراجيف تازي نامه ممد و احاديث او و تخم و تركهءش روزگار سپري ميكني غافل از اين هستي كه همه مزخرفاتشان شرح خاطراتي بيش نيست!
سه‌شنبه 1 دي 1388

اسماعیل-شیراز - ايران - شيراز
پیام شیرین عبادی بدین شرح است:. . همه ما در حق تو کوتاهی کردیم و مقصریم. پدر مرا به بخش. پدر مرا به بخش که قدرت را ندانستم. پدر مرا به بخش که در سال‌های سختی که علیه رژیم ستم شاهی‌ مبارزه می‌‌کردی ترا یاری نکردم زیرا ابلهانه می‌‌پنداشتم، حکومتی که مجهزترین ارتش خاور میانه را دارد با فریاد چند روحانی ساقط نخواهد شد - حتما به یاد می‌‌آوری که حتی تا چند ماه مانده به پیروزی انقلاب، تعداد روحانیونی که مخالف شاه بودند، تا چه حد اندک بود- شاید هم از ترس چنین می‌‌اندیشیدم و می‌‌خواستم بی‌ تفاوتی خود را توجیه کنم. پدر مرا به بخش، زمانی‌ که پس از تحمل سال‌ها زندان و شکنجه، آزاد شدی برای تبریک به دست بوست نیامدم زیرا که جاهل بودم. نمی‌‌دانستم در زندان تو تنها پناهگاه زندانیان بودی. نمی‌‌دانستم چه نقش مهمی‌ در نزدیک ساختن گروه‌های مسلمان مبارز و چپ انقلابی‌ داشتی. پدر مرا ببخش، زمانی‌ که همراه آیت الله خمینی به تهران آمدی و مهم‌ترین مشاور سیاسی رهبر انقلاب بودی، درایت و تیزهوشی ترا نادیده گرفتم و معنای سخنانت را نمی‌‌فهمیدم.
سه‌شنبه 1 دي 1388

sepher - استراليا - سيدني
.am.the.world - لوگزامبورگ - اش. شما سرورين .من هميشه اول نظرات شما و انتي رو مي خونم.ما تنها ملتي هستيم كه تاحالا 3 بار انقلاب كرديم. البته انقلاب سفيد مهمترين انقلاب تاريخ بود و اشوب 57 نتيجه ان بود .ديكتاتوري نتيجه تاريخ ما نيست. نتيجه اموزش و پرورش ماست. شما مقايسه كنيد. دانش اموزان قبل از انقلابسفيد: صادق هدايت, محمد مسعود,دكتر حميدي ,دكتر مصدق........دانش اموزان بعداز انقلاب سفيد : دكتر شريعتي, جلال ال احمد.مهدي بازرگان... روستا زادگان فار غ التحصيل سوربن فرانسه هيچگاه قابل مقايسه با دانش اموخته گان واقعي نبودند.شما هيچ كدام از كارهاي هدايت را نمي توانيد رونويس از كار كسي بذانيد .اما در حيرت مي ماني از تشابه كارهاي شريعتي و سارتر!.............سپهر پارسي
سه‌شنبه 1 دي 1388

اسماعیل-شیراز - ايران - قم آباد
ادامه پيام شيرين عبادي... پدر مرا به بخش، هنگامی که در آذر ماه ۱۳۶۴ طبق تصمیم مجلس خبرگان رهبری، به عنوان جانشین امام خمینی و رهبر آینده ایران انتخاب شدی، برای تبریک نزدت نیامدم زیرا می‌‌پنداشتم که دین را به دنیا فروخته ای. بیشتر دوست داشتم ترا مجاهد و مبارز ببینم تا حاکم. پدر مرا به ببخش، در سال‌های ۶۶ و ۶۷ که به کشتار زندانیان سیاسی اعتراض کردی و انتقادات خود را به عملکرد غلط حکومت علنا بیان کردی، هر چند سخنانت را شنیدم، اما واکنشی در خور نشان ندادم. پدر مرا به بخش، سال‌ها در حبس خانگی بودی ولی‌ به علت سکوت مرگباری که ایران را فرا گرفته بود و خفقانی که گلوی ما را می‌‌فشرد، مظلومیت ات را فریاد نزدم و ستمگران را رسوا نکردم. پدر حلالم کن، که هر گاه از پاسخ در می‌‌ماندم، از خرمن دانش تو توشه بر می‌‌گرفتم، حتی در آخرین روز عمر پر عزتت نیز از تو استفتأ کردم.
سه‌شنبه 1 دي 1388

اسماعیل-شیراز - ايران - قم آباد
ادامه پيام شيرين عبادي.... ترا پدر می‌‌خوانم، زیرا حمایت از زندانیان سیاسی را از تو فرا گرفتم که بخاطر آنان از کلیه مناصب دولتی و حتی رهبری حکومت جمهوری اسلامی ایران چشم پوشیدی- ترا پدر می‌‌خوانم زیرا از تو آموختم چگونه از مظلوم دفاع کنم بدون آن‌ که علیه ظالم دست به خشونت زنم- از تو یاد گرفتم که سکوت مظلوم یاری رساندن به ظالم است و نباید که ساکت بنشینیم- پدر فراوان از تو آموختم، هر چند که رسم شاگردی و فرزندی را به جا نیاوردم. تو پدر "حقوق بشر" در ایران هستی‌ و میلیون‌ها چون من فرزند و مرید داری. نیازی هم به قدر دانی‌ و سپاس ما نداری. اما همه ما در حق تو کوتاهی کردیم و مقصریم. پدر ما را به بخش که تو بزرگواری. پدر کوتاهی فرزندانت را تاریخ جبران خواهد کرد. تاریخ در مورد ستمی که بر تو رفت و آزاده گی تو کتاب‌ها خواهد نوشت. تو در یادها زنده هستی‌ تا عدالت و انسانیت زنده است. یکی‌ از میلیون‌ها مرید و شاگردت. شیرین عبادی.
سه‌شنبه 1 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
يك چماقكش در ان بالا؛ كه تهران را به رسم بازاريها با ط مينويسد؛ هشدار داده كه از كانادا تا اهواز را با ناسزا و بي احترامي يكي ميكند!! و اما جدن در اين سايت و اين گوشه جاي اين تعزيه پردازيها؛ رجزخوانيها و هرزله گوئيهاست؟ اقا توهين كردن در شان انسان نيست. انسان توهينگر؛ انسان مسخ شده و ترسويي است. انسان سر در باور؛ و بت سازي است. اقا با اين كلمات و اهانتها خودتان را تحقير ميكنيد. توهين كردن در هيچ كجا به نفع هيچكس نيست. شادباشيد.
سه‌شنبه 1 دي 1388

Ario - ایران - اهواز
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش. واقعا جالبه که کتاب رو نخوندی و در موردش نظر میدی... من تا حدودی کتاب رو خوندم و از نظر تاریخی این امکان را به توی با سواد و با فهم و کمالات میدهد تا بفهمی مردم کشورت چطور کشته شده اند و در اون برهه از زمان به چه سمت و سویی نزول میکرده است.جالب است که بدانی این کتاب تقریبا وصف زندگی و عیش و عشرت شیخ نیست بلکه با خوندنش میفهمی که بزرگان کشورت چه مارها و افعی هایی هستند و چه فجایعی مرتکب شدند. البته اگه صلاح بدونی!!
سه‌شنبه 1 دي 1388

barbud_daneshmand - بلزيك - گنت
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش . خواندن خاطرات يك انسان چه معني دارد؟ . . دوست عزيز مدتهاست كامنتهاي شما را ميبينم واكنون باشناختازشمانظرم را به اطلاع شما ميرسانم:هو كتابي كه نوشته ميشود حاوي نظرات و معلومات نويسنده است(كتاب مثل ساختمان ست كه بنا ميسازد و مصالح ان بجاي سيمان و ماسه و اجر...اطلاعات و تاريخ و كتابهاي پيشينيان و قلم وكاغذ و ايده و تفكر بنا كه در اينجا نويسنده است)پس با تحليل جنابعالي نبايد كتاب خواند!!در اخر بنظر ميرسد كه شما جواني پرشور و جوياي ناميد(نه از نظر سني)من مرد قلم و كاغذم و حوصله نوشتن با كيبورد يا موس را ندارم و بدين خاطر كوتاه نوشتم.باميد اينكه بيشترمطالعه كنيم وبينديشيم كه گفتند:تا شخص(نه مرد)سخن نگفته باشد عيب وهنرش نهفته باشد.عزيزان اگر مايل به مبارزه هستيد لطفا سعي كنيد به جامعه اگاهي دهيد؟!
سه‌شنبه 1 دي 1388

farnaz2 - ايران - اصفهان
توجه توجه فردا 9-11 صبح چهارشنبه 2.10.88 به مناسبت سومين روز درگذشت ايت الله منتظري مراسمي در مسجد سيد شهر اصفهان برگزار مي شود.باز هم 1 فرصت براي اعلام بيزاري از اين دولت ننگين و هم چنين اداي احترام به ان مرحوم بزرگ
سه‌شنبه 1 دي 1388

barbud_daneshmand - بلزيك - گنت
i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش . خواندن خاطرات يك انسان چه معني دارد؟ . . دوست عزيز مدتهاست كامنتهاي شما را ميبينم واكنون باشناختازشمانظرم را به اطلاع شما ميرسانم:هو كتابي كه نوشته ميشود حاوي نظرات و معلومات نويسنده است(كتاب مثل ساختمان ست كه بنا ميسازد و مصالح ان بجاي سيمان و ماسه و اجر...اطلاعات و تاريخ و كتابهاي پيشينيان و قلم وكاغذ و ايده و تفكر بنا كه در اينجا نويسنده است)پس با تحليل جنابعالي نبايد كتاب خواند!!در اخر بنظر ميرسد كه شما جواني پرشور و جوياي ناميد(نه از نظر سني)من مرد قلم و كاغذم و حوصله نوشتن با كيبورد يا موس را ندارم و بدين خاطر كوتاه نوشتم.باميد اينكه بيشترمطالعه كنيم وبينديشيم كه گفتند:تا شخص(نه مرد)سخن نگفته باشد عيب وهنرش نهفته باشد.عزيزان اگر مايل به مبارزه هستيد لطفا سعي كنيد به جامعه اگاهي دهيد؟!چنانجه كسي مايل است در پالتاك با ايدي cholo kababe kobide در خدمتم؟!بدرود.
سه‌شنبه 1 دي 1388

Afshin London - انگلستان - لندن
lagolas - ايران - طهران) لازم نیست ناسزا بگید چرا که وجود امثال تو برای ما فحشه. همین مرده پرستی تان برای ما از هر توهین بدتره. توی این سی سال که نه هزاروچهارسدساله دارید به ما بی احترامی میکنید اینم روش
سه‌شنبه 1 دي 1388

odin - بلژيك - انتورپن
از سايت ايرانيان يو- كي يكدنيا ممنونم. البته بنده هم بهيچوجه دربند اوهام و خرافات ديني- هيچ ديني- نيستم اما دليل بر ضد دينداران بودن نيست، مثل بعضي از دوستان! در بين دينداران انسانهايي هستند كه شرافت و اخلاق را سرمشق و سرلوحه زندگي قرارداده اندهمينطور در باورمداران غير ديني، اين ارتباط به سرشت انهادارد و البته برعكس انهم.مرحوم منتظري يكي از نادر افرادي در تاريخ ماست كه قدرت اورا تغيير نداد و بشرافت انساني و دفاع ار حقوق انسانها پشت نكرد تشيع فقاهتي همه ميدانند كه خون بهايي را حلال ميداند اما منتظري تا انجا رفت كه حقوق شهروندي را بر فتاوي ارجح شمرد، از اينكه كتاب ايشان را براي ان چشمهاي بسته و دهانهاي بسيار باز قرار داده ايد ممنون و سپاسگذارم،گرچه مطمئنم انها به نوشتن اين اراجيف بيشتر زمان ميدهند تا بخواندن تاريخ. انها را همان به كه بنشينند مثل طوطي حرفهاي اقاي مشيري را تكرار كنند البته بدون اگاهي از اصل متون.
سه‌شنبه 1 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
lagolas - ايران - طهران شما اول برو یاد بگیر تهران رو با چه «ت» می نویسند بعد بیا اظهار فضل کن شازده!
سه‌شنبه 1 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
شايان جان از هال: عزيزم شما از كدام تمدن حرف ميزني؟ شما عزيزم در حرف زدن و كلمه پيدا كردن مشكل داري. تاريخ سرمشق چه كسي شده است؟ اين كلماتي كه حضرتعالي بكار ميبريد؛ يقينا از همان غارنشيناني كه فرموده ايد به ارث رسيده؛ بله؟! عزيزم روي جمله نويسيت در زبان فارسي بيشتر كار كن. در خط سوم كامنتت؛ جمله بنديهاي خميني را تكرار كرده ايي. شادباشي.
سه‌شنبه 1 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
بـــاربـــد جان از گنـــت: عزيزم حيرت من از استين بالا كشيدن دوستان؛ فقط بجهت پاسخ دادن مطابق ايده و سليقه شان تمامي ندارد. گرانقدر: نظرات و معلومات من؛ شما؛ و هر نويسنده ايي؛ مشروط؛ ناقص و مطابق نگاه و موضع گيري خودش است. قربانتان بروم؛ چرا مطلب به اين سادگي را ما نميبينيم؟ مثل ميزنم گرانقدر: شما خاطرات منتظري را ميخوانيد و بنده خاطرات رفسنجاني؛ منتظري و رفسنجاني به يك موضوع يا يك جريان دو نگاه متفاوت كرده اند؛ درست؟ هر كدام از انها به تناسب درك و نگاه ايدئولوژيك خود مطلب را نوشته اند. عنايت داريد؟ اينجاست كه من از نگاه ايشان مطلب را ميبينم و شما از نگاه ان يكي. و نتيجه چيست؟ حقيقت كجاست؟ كي مطلب را درست فهميده؟ ملاك اين بينش و درك درست چيست؟ محبت و عنايت داريد؟ عزيزم؛ بزرگوار: در مورد تصور شما از خودم؛ چيزي براي گفتن ندارم؛ چرا كه تصوري از خودم ندارم.پس احتمال اينكه شما درست بگوييد؛ خيلي زياد است. بنده به هيچ مبارزه ايي اعتقاد ندارم. اگاهي دادن به جامعه كاملا حرف بيمفهوم و سرشار از توهمي است. كسي كه تصور ميكند ميتواند به كس ديگر اگاهي بدهد؛ يا خود فريب است و ياشارلاتان.
سه‌شنبه 1 دي 1388

mahtabim99 - هلند - هلند
مرگ بر خميني خامنه اي و منتظري.مرگ بر ان ايرانيان وطن فروش كه دنبال اينها مي روند.
سه‌شنبه 1 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
اريــــو جان از اهواز: بزرگوار نظر من در مورد اين كتاب را در كجاي كامنت ديده ايد؟ قربان؛ صادقانه بگوييد؛ ايا مشكل در فارسي نويسي و نگارش اين حقير است؛ يا اينكه دوستان در حمله؛ انتقاد بي اساس و پاسخگويي سرعت دارند؟ بنده خيلي خودماني و بدور از نظر يا عقيده با شما يكسري سئوال و نگاه را مطرح كرده ام. دوستان بجاي ورود به ان سئوالها و گسترده كردن دامنه نگاه وگفتگويمان؛ يا طعنه ميزنند يا ليچار ميگويند و يا لودگي ميكنند. غير از اين است؟ ما اصلا انسانهاي جدي نيستيم؛ به همين دليل همواره در مشكل و تنش زندگي ميكنيم. بزرگوار: دانستن اينكه مردم كشورم چگونه كشته شده اند؛ چه مزيتي دارد و بر چه چيز مرهم و علاج است؟ عزيزم واقعا من و شما؛ براي فهميدن تبهكاري و بيشرمي سياسيون؛ مذهبيون و قدرت طلبان به كتاب احتياج داريم؟ خودمان ارام و محرز نميتوانيم ببينيم و بفهميم؟ متوجه هستيد؟ اگر با خواندن كتاب بايد اين مسائل را فهميد پس بينش و فهم به چه كار ميايد؟ كتابها و نويسندگان ميتوانند يك مطلب را به اشكال و انواع مختلف تفسير كرده و توضيح دهند. مگر نه؟ مگر در بين مذهبيها و كتابهايشان؛ همين قشقرق برپا نيست؟ ..
سه‌شنبه 1 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
.. فقط در يك مورد في مابين شيعه و سني؛ اختلاف و تفاوت روايات و حكايات به عمر نوح هم كفاف نميدهد.خوب؟ اين كتب معتبرند؟ به چه عنوان؟ انچه كه من ديده و براي شما نوشته ام ارزشش براي شما چيست؟ من مطلب را مطابق سليقه و فهم و باور و نگرش مخصوص خودم ديده ام؛ شما يقينن متفاوت ميبينيد و قطعا هر دوي ما كامل نميبينيم. اميدوارم به اين موضوع جديتر و با حوصله بيشتر نگاه كنيم. شاديتان را ارزومندم.
سه‌شنبه 1 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
سپــــهر نازنين ما: گرامي وعزيزي. بنده واقعا در حد الطاف شما عزيزان نيستم. نگاهتان را ديدم؛ ولي واقعا چيزي براي گفتن ندارم چرا كه گمان ميكنم مقايسه همواره ذهن را به تله مياندازد. دقت كرده ايد: كساني كه مقايسه ميكنند؛ بسرعت در تله رقابت ميافتند. و ياميخواهند اذهان را فريب دهند و از مقابل مسئوليت مستقيم خود فرار كنند. نمونه روشن و محرز ان؛ مصاحبه احمدي نژاد با لاري كينگ در نيويورك بود. مطلبي كه عرض كردم در ارتباط با كامنت مفهوم و روشن شما نيست و فقط يك نگاه به ذهن و معظل مقايسه است. عزيزم هواي گرم شما؛ ارزوي اين روزهاي برفي و زيباي ماست. ميبوسمتان.
سه‌شنبه 1 دي 1388

farnaz2 - ايران - اصفهان
توجه توجه فردا 9-11 صبح چهارشنبه 2.10.88 به مناسبت سومين روز درگذشت ايت الله منتظري مراسمي در مسجد سيد شهر اصفهان برگزار مي شود.باز هم 1 فرصت براي اعلام بيزاري از اين دولت ننگين و هم چنين اداي احترام به ان مرحوم بزرگ
سه‌شنبه 1 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
1. چه ملاکی برای مبارز بودن یک شخصیت دارید؟! آیا آقای منتظری یک مبارز بود یا آقای عباس پالیزدار که همهء دزدیها و کلاهبرداری های آخوندها و آقازاده هایشان را رو کرد! بدون هیچ چشمداشتی یا منفعتی، بعدش هم به زندان افتاد و هیچ کدوم از شما که اشک تمساح برای این آخوند میریزید حتی حرفهای این مرد را هم گوش ندادید چه رسد به پیگیری وضعیتش یا قطره ای اشک به حال زارش. ملت اسطوره پرور. یا آیا آقای منتظری یک مبارز بود یا آقای عباس امیر انتظام نلسون ماندلای ایران که بیش از 30 سال از عمرش را در زندان است.
سه‌شنبه 1 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
2. بخاطر من و تو؛ و تو حتی نامش را نشنیدی. ایشان بخاطر حکم و دستور پسر همین آقای منتظری ( محمد رینگو!) از تاریخ آذر ماه ۱۳۵۸ تاکنون در زندان است. و آقای منتظری شما در زمان قدرتش، ایشان را از زندان در نیاورد که هیچ؛ هیچ وقت نامش را نیاورد که هیچ؛ حتی در آخر عمرش نیز به آن اشتباه و آن ظلمی که توسط فرزندش در حق این انسان شریف شده بود اعتراف نکرد که نکرد؛ گویی که هیچ اتفاقی نیوفتاده! بروید و داستان عباس امیر انتظام و پسر آیت الله منتظری را ( محمد منتظری) سرچ کنید و بخوانید. منتظری خیلی اعتراف ها باید میکرد که نکرد. واقعاً متاسفم
سه‌شنبه 1 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. i.am.the.world - راجع به خاطره و خاطرات بسیار زیبا گفتی ضمن اینکه شعبان بی مخ هم خاطره نوشت؛ و مشتری خاطرات ایشان هم همینها بودند. منتظری خودش خودش را تعریف میکند؛ ما در زمان ایشان زندگی میکردیم و خوب میدانیم که چه شخصیتی داشتند و کی بودند و چه کردند و چه نکردند.
سه‌شنبه 1 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
نشسته توی فلان کشور خارجی؛ 2 پیک ویسکی زده؛ میاد اینجا ننه من غریبم بازی در میاره برای آیت الله منتظری!!! توی سایت ایرانیان انگلستان یا سایت بالاترین و....گریه میکنه و خودش رو به درو دیوار میکوبه که : نبینم کسی به آیت الله منتظری نازک تر از گل بگه!!! کل سوادش هم اینه؛ که "کتاب خاطرات آیت الله منتظری" رو خونده! و فکر میکنه همه چیز رو میدونه یا الان دیگه فرزندخوندهء اون آخونده!!! آخه نوکرتم؛ اگر منتظری بخواست احکام اسلام شیعی رو برای تو و بابا ننه ات اجرا میکرد؛ الان نسل تو و جد و آبادت بر افتاده بود!! منتظری چشم دیدن 1000 تا مثل شماهایی که براش گریه میکنید رو نداشت. آخه آدم اینقدر !!!!
سه‌شنبه 1 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
فريـــــد جان؛ باور نميكني! بــــــــاور نميكني كه مغز اين ملت تا چه ميزان كلافه و سردرگم است. بنده وقتي به يك كامنت جواب ميدهم؛ 4تا5 بار صفحه را بالا و پايين ميكنم تا ببينم همه كامنتي را كه جواب ميدهم خوانده ام و ديده ام يا نه. اما ارزو دارم يكنفر در چهار چوب انچه در كامنت هست بنويسد؛؛؛ نشد كه نشد! كامنت اول و انهمه مطلب و سئوال و چشم انداز را بين لطفا. بعد به واكنشها نگاه كن. اين همه سر در كائنات داشتن؛ باور كردني نيست. طرف معده اش هيچي بجز اش خاله هضم نميكند!! به محض اينكه ميگويي شوربا بالا مياورد! در يك دايره و يك چهارچوب فكر ميكند؛ و هر كس جور ديگري فكر كند و يا ببيند؛ مزدور است!!! باورتان ميشود؟ مـــزدور!!! اقا اين مصيبت را علم بايد؛ كه از قلم كار نشايد. شادباشي نازنين.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

samansadeghi - ایران - تهران
کتاب گربه ها هم میمیرند خوندنیه
چهار‌شنبه 2 دي 1388

nehzat - ايران - اصفهان
عزيزان احترام يكديگررانگهداريد در ضمن هر كسي به . ايت اله منتظري توهين كنه بي شخصيتي خودشا اثبات مي كنه ما دنبال لباس كسي نيستيم ما دنبال منش و اعمال انساني هستيم و اون را هم منتظري به نحوه احسنت داشت
چهار‌شنبه 2 دي 1388

hamidTANTAN - اتريش - وين
lagolas - ايران - طهران ببين هالو جان اگر قرار باشه كه بد دهني كني،حرف زشتي بزني،يا اينكه بزرگتر از دهنت سخني بگي با كي نيست.نشوندن تو برسر جايت براي من يكي هيچ كاري نداره.براي شروع هم بشين اين را بخون. تا بعدش ببينيم كار به كجا مي كشه.البته همش را نخون همان شش خط اولش برايت كافيست http://www.iranianuk.com/article.php?id=25442
چهار‌شنبه 2 دي 1388

esfanie - المان - بوخوم
am.the.world - لوگزامبورگ - اش . براي تو واقعا متاسفم. طرز فكر جنابعالي .من را به گريه مياندازد.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
شعر بسیار زیبایی از استاد ملک الشعرای بهار در وصف حال ملت ایران در ماه "محرم"!. http://www.antieslaam.blogspot.com/
چهار‌شنبه 2 دي 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
آنتی اسلام - ایران - اهواز. lagolas - ايران - طهران شما اول برو یاد بگیر تهران رو با چه «ت» می نویسند بعد بیا اظهار فضل کن شازده!. قدیما می نوشتن"طهران" بعد ها تهران شد؛ هر دو مورد درسته با ط دیگه دموده و خنده داره ولی غلط نیست از طرفی اسم است در ضمن فار سی فعلی نصف تازیست!!
چهار‌شنبه 2 دي 1388

esfanie - المان - بوخوم
آنتی اسلام - ایران - اهواز. به همون خدایی که قبولش نداری .اصلا نمیفهمی که چی داری میگی.جنابعالی مشکل روحی بسیار عمیقی داری.واقعا حیفه وقت که ادم صرف نوشته های جنابعالی بکنه...
چهار‌شنبه 2 دي 1388

shabnam anti mammad! - استراليا - سيدني
esfanie - المان - بوخوم آنتي كه مشكل روحي نداره اما كساني كه حرفهاي ايشون رو نميفهمند بدون شك مشكل ذهني دارند.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

yasamangoleziba - ايران - تهران
تو كتابت چقدر دروغ گفتي .مرگ منتظري روزي بقيه عوامل اين رژيم باشه. يكي كمتر بهتر.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

Sonia236 - امریکا - نيو يورك
lagolas - ایران - طهران و اسماعیل-شیراز - ایران - قم آباد و odin - بلژیک - انتورپن و .. بدونن من هم باهاشون هستم! امثال hamidTANTAN - اتریش - وین و Afshin London - انگلستان - لندن که به منتظری توهین میکنند در واقع به جنبش سبز توهین میکنند که تقریبا ۹۵% ایران رو شامل میشه! پس آنها جزو اقلیت کوچک و طرد شده هستن که ما ۹۵% نیازی به آنها نداریم بهتره با اون افکار فاشیستی شون برن سر قبر همون هیتلر تو اتریش چادر بزنن و در غربت زندگی کنن ! فحش فایده ای نداره چون پاک میشه وگرنه خودم اینجا بودم در خدمتشون! بهتره بکشونیمشون به استدلال چون همین نقطه ضعفشونه! ! یک صفحه مطلب کلیشه ای دارن که میزنن تموم میشه بعد کم میارن میزنن به کوری و کری چون چیزی نمونده براشون که ادامه بدن!
چهار‌شنبه 2 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
المان بوخوم: عزيزم گريه واسه هيچكس نكن. حرف بزن. مخالفت كن. نگاه من و ديگران را به چالش بكش. شك كن. ايراد بگير. اما لطفا گريه نكن. گريه شما نه به من و ناداني ام كمك ميكند و نه به شما و هوشياريت مرهم است. زنده باشي عزيزم. زنده و شاد.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش
المان بوخوم عزيزم : واسه انتي اسلام هم كه يك روانكاوي كردي و نسخه پيچيدي. بيا بيرون از خودت و طرز فكر فيكسي كه داري. اينا كه توي تهران يقه همه ملت و دنيا رو ميگيرن؛ علتش فيكس فكر كردنه؛ مگه نه؟ عزيزم هر كي با چشمهاي شما نگاه نميكنه؛ ديوانه نيست. چمباته بزن توي خودت؛ اين حقايق رو بوضوح ببين و خودتو ازاد كن. شادباشي.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. Parastoo06 - استرالیا - سیدنی دوست عزیز عربهای تجزیه طلب؛ تهران رو با «ط» میگویند. مثل اهواز با «ح» خواهش میکنم وقتی اشتباهی را میبینید اول سوال کنید. امیدوارم متوجه شده باشید که تهران با ت و با ط چه فرقی دارند. ( البته اگر از تجزیه طلب طرفداری نمیکنید!) موفق باشید
چهار‌شنبه 2 دي 1388

sepher - استراليا - سيدني
من بيشتر كامنت ها رو خواندم . ولي من اين كتاب رو نمي خونم چو ن به چيزي كه . I am the World گفت معتقدم. من كتاب داستان يا خاطرات نمي خونم . كتاب تاريخي كه تحليل شده يا مرجع دانشگاهي خارج از ايران كه از اعتبار اساتيدش مطمن باشم مي خونم. همانطور كه انتي گفت اول بايد روشن بشود چرا اقاي امير انتظام زندان است .اگر صد ميليارد نفر هم در تشيع جنازه كسي شركت كنند معنيش چيز خاصي نيست!
چهار‌شنبه 2 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
. i.am.the.world - لوگزامبورگ - اش :-)))))))))) به قول داریوش: شقایق درد من یکی دوتا نیست! :-))
چهار‌شنبه 2 دي 1388

آنتی اسلام - ایران - اهواز
Parastoo06 - استرالیا - سیدنی دوست گرامی توضیح زیر رو براتون گذاشتم که بدونید کسانی که در شرایط فعلی واژه های فارسی رو به عمد جور دیگه ای مینویسند ایرانی نیستند و درون کلهء خالی شان چیزی جز تجزیهء ایران نیست!. ===============================================. روستایی که پیش‌درآمد شهر تهران بوده است، پیش از اسلام نیز وجود داشته اما پس از اسلام به‌تدریج نام آن معرب گردیده و از تهران به طهران تبدیل شده است اما جغرافیدانان معروف آن روزگار نیز به املای تهران اشاره نموده‌اند. هم‌زمان با جنبش مشروطه که تغییرات زیادی در ادبیات و نگارش زبان فارسی به وجود آمد، رفته‌رفته املای تهران رواج یافت و پس از تاسیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی و تاکید آن بر املای تهران، املای دیگر (طهران) کاملا منسوخ شد. (منبع: تاریخچه تهران. ویرایش دوم. تهران: موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی گیتاشناسی، ۱۳۸۷، شابک ۹۷۸٬۹۶۴٬۳۴۲٬۲۵۳٬۰. ‏)
چهار‌شنبه 2 دي 1388

ehsan_14 - اتریش - وین
مگه مثل بعضيها ك......خلم كه اين كتاب مزخرف اخوندها را بخوانم...ميرم شاهنامه ميخونم.ننگ بر مزدوران رژيم.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

elina_genecloning_2020 - استراليا - سيدني
hamidTANTAN - اتریش - وین :باید بگم که تعجبم از انسان هایی است که دغدغه ی داشتن دموکراسی و آزاد اندیشی را در وطن خود دارند و علیرغم زیستن در سرزمینی آزاد(اتریش) و علیرغم در دست بودن صد ها منابع برای مطالعه ی تاریخو تشخیص حقیقت از دروغ نه تنها در صدد مطالعه و تفحص در خصوص حقیقت ماجرا نیستند بلکه همچنان به انبانچه ی مزخرفاتی رجوع می کنند که در ذهن بیمارشان دارند و یا به حرف هایی که از این و آن به صورن غیر مستند و غیر مستدل می شنوند اکتفا می کنند.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

hamidTANTAN - اتريش - وين
elina_genecloning_2020 - استراليا - سيدني سید مهدی هاشمی (۱۳۲۳ - ۶ مهر ۱۳۶۶) یکی از پاسداران سپاه دههٔ شصت در ایران بود که اعدام شد.مهدی هاشمی، برادر داماد منتظری، از جمله افرادی بود که پیش از انقلاب به اتهام معاونت در قتل آیت الله شمس آبادی دستگیر و محکوم گردید. او پس از پیروزی انقلاب از زندان آزاد شد و به مسئولیت‌های مهمی نیز گمارده شد.وی مسئول نهضت‌های آزادی‌بخش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. وی از نزدیکان حسینعلی منتظری بود و برخی اعدام وی را با برکناری منتظری از قائم مقامی رهبری در ایران مرتبط می‌دانند.elinaعزيز مشكل تو با من در كجاست؟من دوست دارم كه مردم به سطح و اگاهي برسند كه ديگه گول حرفهاي كسي را نخورند. و تمام اراده خود را جمع كنند در بر اندازي اين رژيم اسلامي ستم كار .براي من فرقي نداره كه با چه رنگي. اين كار شدني است. براي من مهم اين است كه اين رژيم در درجه اول بطور كامل نابود شود. و بعدا مردم راي بدهند كه خواهان چه حكومتي را ميباشند موفق باشي و استوار .
چهار‌شنبه 2 دي 1388

جنبش سبزایران - ایران - شیراز
من که خوندم شما هم بخوانید تا انقلاب رفتنی را بشناسید / تسلیت به تمام بازماندگان
چهار‌شنبه 2 دي 1388

samansadeghi - ایران - تهران
آرزوی نابودی حکومت اسلامی در ایران را به گور خواهد برد هر آنکه نتواند دید
چهار‌شنبه 2 دي 1388

elina_genecloning_2020 - استراليا - سيدني
hamidTANTAN - اتریش - وین - چون دیدم خیلی بی سواد و بی اطلاع هستی محض اطلاع می نویسم: اولا مهدی هاشمی برادر داماد آیت الله منتظری بود نه دامادشون. ثانیا آیت الله قبل از اینکه این مساله برای مهدی هاشمی پیش بیاد اصلا این آقا رو زیاد تحویل نمی گرفت و بعد از این داستان هم به سبب حق خویشاوندی سببی که با این شخص داشت سعی در آرام کردن اوضاع و پای در میانی داشت که خمینی منفور از موضع خودش پایین نیامد.در ثانی فراموش نکن که این مهدی هاشمی در افشاگری داستان مک فارلن نقش به سزایی داشت.
چهار‌شنبه 2 دي 1388

shabnam anti mammad! - استراليا - سيدني
به نظر من بي خيال اين بحث ها. آخرش هم به هيچ جا نميرسه. بياييد آشتي ملي..
چهار‌شنبه 2 دي 1388

hamidTANTAN - اتريش - وين
elina_genecloning_2020 - استراليا - سيدني . هم وطن عزيز.وجود ادمهاي مثل تو باعث مي شود كه از هر حركتي در ايران. مايوس و نا اميد شوم.به اميد روزي كه نه جمهوري اسلامي نابود شود. بلكه به اميد روزي كه افكار ما سالم و تميز شود،و راه خوب و بد را بتوانيم تشخيس دهيم،و نا بود كنيم هر انچه را كه به نا حق از انها بت ساخته ايم. (موفق باشي ، سر بلند)
پنج‌شنبه 3 دي 1388

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
. samansadeghi - ایران - تهران. آرزوی نابودی حکومت اسلامی در ایران را به گور خواهد برد هر آنکه نتواند دید. ===== فعلا" که این جمهوری داره تیشه به رشه خود میزنه؛ در ضمن هیچ حکومت ظالمی پایدار نخواهد بود، پس رفتنیست اون چه رفتنی با اوردنگی!!
پنج‌شنبه 3 دي 1388

samansadeghi - ایران - تهران
به همه اونائی که در مخالفت با نظام کامنت میذارن میگم . عرصه سیمرغ نه جولانگه توست .....
پنج‌شنبه 3 دي 1388

elina_genecloning_2020 - استرالیا - سيدني
hamidTANTAN - اتریش - وین-برادر داماد آیت الله منتظری اعدام شده . آخه من نمی دونم تو بشر چرا اینقدر ادعای کمالات و سواد بالای سیاسیت میشه ولی خیلی خام تشریف داری پس! حمید از اتریش تو فقط مخالف رژیم آخوندی هستی ولی نمی دونی بعدش چی میخوایم. همون فاجعه ای که به سرمون اومد انقلاب 57 رو میگم به خاطر همین بود که ملت فقط شاه نمی خواستند .دیدیم که از شاه بدتر بر سر مردم اومد .در ضمن من خودم با اسطوره سازی و آیکن ساختن اون هم از یک مرده ،سخت مخالفم ولی بهت اجازه نمیدم به آیت الله منتظری که شان و مرتبه ی سیاسی بالایی داره و در ضمن محبوب مردم ایران هم بود و هست، فقط به خاطر اینکه این یک آخوند بود و تو از آخوند ها بیزاری توهین کنی.
جمعه 4 دي 1388

Andia - كانادا - ونكور
چرا حرفي كه مخالف ديدگاه ذهني مون هست را بر نمي تابيم؟باور كنيد كه شنيدن نظر مخالف باديدگاه شما گريه اور نئست بلكه ميتونه دريچه نويي به روئ شما باز كند.
شنبه 5 دي 1388

elina_genecloning_2020 - استرالیا - سيدني
samansadeghi - ایران - تهران - حرف دهنت رو بفهم و بفهم که اگه اجازه دادیم که بیای اینجا به اصطلاح نظرتو بدی حق اهانت به آیت الله منتظری یا هر انسان آزاده ی دیگه ای که با جنبش سبز همراه هست رو نداری .فکر نکن که عقده هی دلت رو میتونی اینجا خالی کنی .تو که جنبه ی کامنت دادن نداری همون بهتر که بری تو سایت های برادران بسیجیت -همون هایی که در خیابان های تهران و اصفهان و ...آتش به روی مردم گشودند- بری این اراجیف رو بنویسی .در ضمن گربه هم خودتی و اون ...که مثل تو رو تحویل جامعه دادند. حد خودتو نگه دار و بفهم که همه ی ملت سبز ایران چه در داخل و چه در خارج از کشور عزادار آیت الله منتظری هستندو اجازه نمی دهند که هر چه که لیاقت خودت و ..ت هست به ایشون بگی. مرگ بر خامنه ای .مرگ بر استبداد دینی
شنبه 5 دي 1388

elina_genecloning_2020 - استرالیا - سیدنی
hamidTANTAN - اتريش - وين -عزیزم از هیچ حرکت سبزی توی ایران نا امید نباش بلکه بالعکس وجود آدم هایی مثل من باید تو رو مجاب کنه که این نسل دین ستیز آزاد اندیشی که بی مهابا داره برای ترویج آزادی و آزاد اندیشی حرکت می کنه از یک شخصیتی مثل آیت الله منتظری که حامی پرو پا قرص جنبش سبز هست قاطعانه حمایت میکنه ولی در عین حال قصد اسطوره سازی از هیچ شخصیت مذهبی یا غیر مذهبی رو نداره . ما هدفمون مشترکه و دقیقا میدونیم چی میخوایم ،ولی دیدگاه های بعضا مخالف با همدیگه باعث نمی شه که از اصل هدف دور بمانیم. در هر صورت این یه حرکت واحد از ایرانیان سرتاسر دنیاست و همه به یک اندازه در شکل گیری و پا دادن به اون موثریم.بنابر این ازت خواهش می کنم که به حرفات تفرقه ننداز .اظهار نظر تو به عنوان یک کامنت از یک دوست ایرانی برای ما واقعا محترمه ولی دلیل نمیشه که همه اون رو بی برو برگرد بپذیرند. باید تا حالا خودت هم متوجه شده باشی که اکثریت قریب به اتفاق طرفداران جنبش ایران برای آیت الله منتظری ارزش ویژه ای قائلند. پس به نظر اکثریت احترام بذار حمید جان.
يكشنبه 6 دي 1388

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
سهم ایرانی‌ها در انتشار مقاله‌های علمی تقلبی
بحث و جدل پیرامون ورود یک ماده مخدر "کاملا قانونی" به بازار.
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف»
دفاع لاریجانی و نوبخت از فعالیت‌های اقتصادی قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت.
ولایتی «سیستم امنیتی» استرالیا را طراح گروگان‌گیری سیدنی دانست
معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ایران: نباید امید زیادی به مذاکرات اتمی داشت
محاکمه عده‌ای از هواداران فوتبال در استانبول به اتهام براندازی.
روحانی: ۴۴ درصد از کل پولی که در تاریخ ایران چاپ شده در مسکن مهر خرج شد
بررسی روزنامه‌های صبح تهران؛ چهارشنبه ۲۶ آذر
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی
قیمت مسلمان برای استقلال 500 میلیون ، برای پرسپولیس 2.5 میلیارد تومان!
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه
تقاضای کمک رژیم سوریه از ایران در پی ضربات خونین جبهه نصرت.
حقیقی: 7، 8 تیم داخلی و خارجی مشتری‌ام هستند/حقیقی: یک میلیارد بدهند تا بمانم!
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی
پلیس ایران: گروگانگیر سیدنی کلاه‌بردار فراری بود.
بعد از قتل معلم بروجردی/ یک معلم قزوینی تهدید به قتل شد
علی کریمی واکنشی به حرف‌های دایی نشان نداد / ترجیح می‌دهم چیزی نگوی
یوگا در پیشگیری از بیماری‌های قلبی 'موثر' است
فیلمنامه فیلم جدید جیمز باند به دست هکرها افتاده است
عکس روز:سوسک در غذای دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک
اسکایپ ترجمه همزمان می‌کند
فال روز چهارشنبه 17 دسامبر - 26 آذر
آمریکا به شدت حمله طالبان به مدرسه ای در پیشاور را محکوم کرد
مرگ قهرمان وزنه‌برداری جام باشگاه های آسیا / میثم محبی دچار گازگرفتی شد
انتشار سلفی‌های خندان با گروگان‌گیری مرگ‌بار در سیدنی
کشته شدن بیش از۱۳۰ دانش‌آموز در حمله طالبان به مدرسه‌ای در پاکستان
رد درخواست اسرائیل برای «محرمیت» در پرونده نفت ایران
سرلشگر جعفری: آقای روحانی گفت که منظورش سپاه نبوده است
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
تصادف دوچرخه سوار با یک آهو در جاده
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر
ویدیوی نگاهی به سال 2014 - تهیه شده توسط گوگل
عنکبوت بزرگ یک مارمولک را زنده زنده خورد
افتادن کالسکه بچه بر روی ریل قطار در ملبورن استرالیا در پی چندثانیه بی توجهی پدربزرگ
دومین آکواریوم بزرگ جهان در ژاپن
مشارکت مسلمانان استرالیا در یادبود قربانیان گروگانگیری.
معرفی غذاهای سنتی افغانستان به جهان.
از چک تا استرالیا در آستانه کریسمس.
مادربزرگ 77 ساله ای که وزنه بردار است
یک گدای حقه باز چینی
فیلم ویدئویی ازگروگانگیر استرالیا ( شیخ هارون مونس ) در سال ۲۰۰۹
مستند تلویزیون شبکه دوم آلمان در مورد کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ (آلمانی با زیر نویس فارسی)
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر (148+)
ماجرای شلاق خوردن یک سینماگر در وزارت ارشاد (120+)
نام‌گذاری نهال آزادی در "پارک حقوق بشر" شهر کلن به نام عباس امیرانتظام. (111+)
ایران: شرایط روحی- روانی گروگانگیر را به استرالیا خبر داده بودیم (77+)
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (74+)
مرگ قهرمان وزنه‌برداری جام باشگاه های آسیا / میثم محبی دچار گازگرفتی شد (70+)
یک گدای حقه باز چینی (66+)
کشته شدن بیش از۱۳۰ دانش‌آموز در حمله طالبان به مدرسه‌ای در پاکستان (61+)
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن (60+)
معرفی غذاهای سنتی افغانستان به جهان. (58+)
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه (57+)
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت. (53+)
رد درخواست اسرائیل برای «محرمیت» در پرونده نفت ایران (50+)
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی (50+)
نیلسون: مربیان پرسپولیس نمی‌خواهند بمانم/ خداحافظ پرسپـو لیس (49+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.