صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
متن سنگ نبشته خشایارشاه - ویدیو متن سنگ نبشته خشایارشاه - ویدیو

چهار‌شنبه 18 مارچ 2009 - 28 اسفند 1387


● ايران سراي من

متن سنگ نبشته خشايارشاه

babaktoronto - كانادا - تورنتو
من از عزيزان 2 تا سوال دارم:
1- اگر اسلام گفته كه هيچ اجباري در دين نيست( لا اكراه في الدين) پس چرا مسلمانان با زور شمشير خواستند كه ايرانيان را مسلمان كنند؟ اين كه با دستور قران در تضاد است
2- چرا پيامبر اسلام امر به مهمي خلافت را در مسير بازگشت از مكه در يك بيابان ان هم در حضور تعداد اندكي از اعراب انجام داد مگر نه اين است كه بايد مسيله به اين مهمي در زمان و مكان مهمتري و در جمع تمامي بزرگان صورت پذيرد؟
اينها سوالات من است و تا به حال جواب درستي ( حتي از ايت الله ها نگرفتم) اگر كسي بتواند پاسخ دهد ممنون ميشوم.
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

karkas - ايران - اصفهان
زنده باد سرزمين اهوراي
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

moeinyoutub - مالزي - كوالا لامپور
ذوالقرنين در قران همان شاه شاهان
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

magicflut - كانادا - ونكوور
بابك جان اينها همه افسانه‏ها‏ييست كه از پس از نديدن حقيقت شكل مي گيرند! من خودم سوالي پايه‏اي تر دارم كه در ابتداي آفرينش اگر كه مي گويند همه فرشتگان به آدم سجده كردند به دليل امتياز اختيار كه قبل از اون هيچ‏يك از مخلوقات خدا چنين قدرتي نداشتند، پس چگونه شيطان كه تا اون روز از ملاءك مرقب! بوده ميتونه مخالفت كنه؟ اين اختيار رو اون از كجا آورد پس؟؟
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

looti - فرانسه - پاريس
اگر خوب دقت كنيم ميبينيم كه حرفهاي احمدي نژاد و خشايارشاه خيلي به همديگر شباهت دارند.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

miti.gh - انگولا - انگولا
babaktoronto - كانادا - تورنتو
دوست گرامي اولا اگر مسلمانان به قران عمل نكردن دليل نمي شه ايه رو زير سوال ببريم.2.در ضمن مسلمونا كسي رو مجبور به اسلام اوردن نكردن.اونا فقط با حمله حكومت ها رو در دست گرفتن.هيچ وفت نمي شه كسيو با زور دين دار كرد
در مورد سوال دوم.حضرت محمد كه هر كار خودش دوست داشتو كه انجام نمي داد.خدا اون لحظه بهش دستور داد در نتيجه اون موفع انجام داد.در ضمن تعداد كسانيكه حضور داشتند كم نبوده
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

dezireh - انگلستان - يورك
magicflut - كانادا - ونكوور
سلام
در جواب سوال شما بايد بگم كه اولا شيطان فرشته نبود بكله جني بود كه 6000 سال عبادت خداوند را كرده بود و خود به اين مرحله رسيده بود و در مورد برتري آدم به ساير مخلوقات دليل آن اختيار نبوده مي‌بيني كه قبلا خلق شده بود كه شيطان آن را داشت بلكه دليل برتري آدم عشق بود كه حافظ هم گفته كه : در ازل پرتو حسنـت ز تـجـلي دم زد
عشـق پيدا شد و آتش به همه عالم زد
جلوه‌اي كرد رخت ديد ملك عشق نداشت
عين آتـش شد از اين غيرت و بر آدم زد
و looti - فرانسه - پاريس
بله حرفها شايد شبيه هم باشه اما اون با اون حرفها ايران رو آباد كرد و اين با اين حرفها ايران رو خراب مهم اينه كه اون حرفهاي خودش رو زد و اين حرفهاي اون رو زد كه مثلا بگه من هم خردي دارم!!
به هر حال من كه از اين حرفها لذت بردم
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

saeed30 - انگليس - ليدز

miti.gh - انگولا - انگولا
اگرحمله مسلمانان به حكومتها به خاطر اسلام نبوده پس به خاطر چي بوذه؟حتما به خاطر كسب ثروت بوده.پس ميبيني كه از ريشه: اسلام دين حمله و تجاوز و غارت هست.در ثاني روزي كه محمد دست علي را بالا برد هنوز عايشه را نديده بود.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
لازم دونستم كه متن پيام شاهزاده رضا پهلوي رو كه به مناسبت عيد باستاني ايران زمين، كه همين چند لحظه پيش بدستم براي اون دسته از ايرانياني كه هنوز به سلطنت فكر ميكنند و براي آزادي وطن لحظه شماري ميكنند، بگذارم.
چون بي ربط هم با اين صفحه نيست.
----------------------------------------------
اول فروردين ماه ۱۳۸۸

هم ميهنان عزيزم،

آغاز سال نو و فرارسيدن عيد نوروز، اين يادگار كهنسال ملي را، به يكايك شما شادباش مي گويم.

اميدوارم بتوانيد اين ايام فرخنده را به رسم ديرينه با شكوهي هرچه بيشتر در شادي و تندرستي برگذار كنيد.

عيد نوروز را از جان و دل گرامي مي داريم كه ميراث ارزندۀ نياكان نكوكار ماست. آن را عيد ملي و بزرگ خود مي شمريم كه يادآور هويت و شناسنامۀ هزاران سالۀ ايرانيان است. به استقبال نوروز مي رويم و به جشن اش بر مي خيزيم كه سرآغاز نوزايش و بيداري طبيعت است و نشان بي مثال برون شدن زندگي و پويايي از سرداب خواب و سكون. هيچ عيد ديگري در جهان نيست كه اين ويژگي هاي جان فزا را همه يكجا در خود داشته باشد.

آرزويم آن است كه در اين عيد بزرگ دل هاي شما هم ميهنان عزيــزم، چون بهـاران، آكنده از شكوفه هاي اميد به برآمدن فردايي شايستۀ ايران و مردم آزادۀ آن شود. اميدوارم در سال نو خوش دلي و تندرستي و آزادي نصيب شما و صلح و آسايش و امنيت بهرۀ ميهن ما باشد.

خواستار آنم كه در اين ايام سرور و اميد ياد بدانديشان و بدخواهان ايران از سينه ها بيرون رود. باشد كه خاطرۀ نيكان و بزرگان تاريخ وطن و يادآوري دوران هاي سربلندي ايران دل ها را آكنده از شوق و شور و عزم ها را به بركشيدن دوبارۀ وطن استوارتر از هميشه كند.

اميدوارم كه دروغ و ريا از پهنۀ ميهنمان رخت بربندد و در سال نو آفتاب درخشان آزادي و آشتي برسرزمين كُهن ما بتابد و آغازگر عصر تازه اي از نيك بختي و سرافرازي ملت و طليعۀ دوران درخشيدن توانايي هاي جوانان مستعد وطن شود.

نوروز و سال نو بر همۀ شما شاد و فرخنده باد

خداوند نگهدار ايران باد

رضا پهلوي
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
miti.gh - انگولا - انگولا
babaktoronto - كانادا - تورنتو
دوست گرامي اولا اگر مسلمانان به قران عمل نكردن دليل نمي شه ايه رو زير سوال ببريم.2.در ضمن مسلمونا كسي رو مجبور به اسلام اوردن نكردن.اونا فقط با حمله حكومت ها رو در دست گرفتن.هيچ وفت نمي شه كسيو با زور دين دار كرد
در مورد سوال دوم.حضرت محمد كه هر كار خودش دوست داشتو كه انجام نمي داد.خدا اون لحظه بهش دستور داد در نتيجه اون موفع انجام داد.در ضمن تعداد كسانيكه حضور داشتند كم نبوده
-------------------------------------------------
مسلمانان دقيقاً به وصيت محمد و دستور قرآن عمل كردند و به ايران حمله كردند. به اين دليل كه قرآن فرمود:
{{با كسانى از اهل كتاب ( زرتشتي ها ، مسيحي ها و يهودي ها) كه به خدا و روز بازپسين ايمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانيده‏اند حرام نمى‏دارند و متدين به دين حق نمى‏گردند جنگ كنيد تا با [كمال] خوارى به دست‏خود جزيه دهند (۲۹) سورهء توبه}}
و همچنين محمد در سال اول هجرت در جنگ خندق هنگامي كه داشت با وسيله اي مثل كلنگ زمين را ميكند ؛ به سنگ بسيار بزرگي برخورد كرد كه در زمين بود و مانع از پيشرفت كار شده بود، سه ضربهء محكم به سنگ زد وسپس به مسلمانان گفت:
{قصرهاي حيره و مدائن و كسري را ديدم كه گويي دندانهاي سگ بودند و جبرييل به من گفت كه امت من برآن تسلط مي يابند. و مسلمانان ايمانشان به اين حرف قوي شد!} تاريخ طبري جلد سوم صفحهء 1071
در رابطه با اينكه فرموديد: {{.هيچ وفت نمي شه كسيو با زور دين دار كرد}} همون آيهء توبه نشون ميده كه نظر قرآن و اسلام مثل نظر شما نيست و يك چيز ديگه اي ميگه!
اما در رابطه با اين حرفي كه زديد و خيلي هم بچگانه بود:
{{اونا فقط با حمله حكومت ها رو در دست گرفتن.هيچ وفت نمي شه كسيو با زور دين دار كرد}}
مگر ميشه به يه كشوري حمله كني و فقط حكومت رو در دست بگيري و مردم بي گناه رو نكشي؟ مازيار كي بود؟ بابك خرمدين كي بود؟ ابومسلم خراساني كي بود؟ يعقوب ليث صفاري كي بود؟ فيروز يا همون ابولوءلوء كي بود ؟ و هزاران ايراني آزادهء ديگه. اينها كساني بودند كه از ظلم و ستم مسلمانان جانشان به لبشان رسيده بود و براي نجات ناموس خودشون از دست مسلمانها قيام كردند.
چرا تاريخ كشورتان را نمي خوانيد!!!!!! مردم ايران بيش از 300 سال زير حمله هاي مسلمانها مقاومت كردند و هنوز كه هنوزه تسليم نشدند! اين كه ما تنها كشوري بوديم كه تغيير زبان نداديم، خودش گواه بر اين مسله است. تمام كشور هايي كه عربها فتح كردند زبانشان عربي شد و اسلام رو قبول كردند اما ايرانيها تنها كشوري بودند كه شيعه شدند ( پي رو ) . حتي تركيهء عثماني، اگر دقت كني اسم عثمان رو يدك ميكشه، و تا همين 100 سال پيش، خطشان به خط قرآن بود!
شما فكر ميكنيد ايراني ها در حمله هاي متعدد اعراب كشته ندادند؟!!!!
جلد 5 صفحهء 1945 تاريخ طبري رو بخونيد. فقط در يك جنگ اون هم در جنگ نهاوند كه علي فرمانده سپاه اسلام بود و طراح حمله به ايران بود، بيش از 100/000 هزار ( صد هزار نفر) انسان بيگناه اعم از زن و مرد و بچه كشته شدند.
و باز شما مي فرماييد:
{{محمد كه هر كار خودش دوست داشتو كه انجام نمي داد.}}
اين حرف منطقي است؟ يعني خدا به محمد گفت كه 30 تا زن رسمي ( عقدي) بگيرد و در زمان مردنش 13 زن رسمي همزمان داشته باشد؟ خدا به او گفت كه در سن 56 سالگي از عايشهء 6 ساله خواستگاري كند؟ و در 9 سالگي بكارتش را بردارد؟ اين چه خدايي است؟!@!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

kaveh-iran - استراليا - سيدني
dezireh - انگلستان - يورك
سلام ميتونم نظرت رو درباره اسلام بدونم.با احترام اگه امكانش هست برام ايميل بزنيد............متشكرم
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

persianboy_mazi - انگليس - ولز
miti.gh - انگولا - انگولا
شما انجا بودئ كه خدا وحئ كرد؟؟؟؟
شما وامثال شما بودن كه قصه رو زياد كردن.چرا خدا انجا امد وحئ كرد چرا يه جائ ديگه نيومد؟زمانئ كه محمد داشت ايه صادر مئ كرد كل كتاب انجيل و تورات در عربستان رواج داشت و همه را مئ دانست و كپئ كرده از ان كتابها من از خودم نميگم (تولدي ديگر)شجاع الدين شفا برو بخون ببين چه چيزهايي رو افشا ميكنه.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

babaktoronto - كانادا - تورنتو
مي تي - انگولا
دوست عزيز من هدفم زير سوال بردن قران يا اسلام نبود بلكه اينها سوالاتي بوده كه همواره بامن بوده و اگر كسي هم بخواهد اين سوالها را بپرسد عوض پاسخ منطقي عين شما كه مرا متهم به زير سوال بردن قران كردي به توهين به قران يا اسلام متهم ميشود. دوست عزيز گيريم كه حرف شما درست و تعداد زيادي در ان روز در غدير خم شركت داشته اند اين افراد علي رغم اين كه از جاهاي زيادي مانند مصر و عربستان و يمن و ... بوده اند پس چرا در اين كشورها در صد شيعه ها بسيار كم است؟ چرا در عربستان شيعه وجود ندارد.( خيلي كم هستند). مگر غير اين است كه ان افراد كه نماينده كشورهاي خود بوده اند بايد پيام رسول خدا را به باقي ميرساندند پس چرا اينطور نكردند؟ پيامبر اسلام بعد از ان مراسم كه به حجه الوداع معروف شد بيش از 2 ماه در قيد حيات بود پس چرا در اين مدت با فراخواني افراد مهم قوم عرب كه در ان مراسم نبودند( مانند عمر و ابوبكر) به اين جانشيني رنگ و بويي رسمي تر نبخشيد و اين خلافت را بيش از پيش علني نكرد تا امروز ما با معظلي به نام شيعه و سني مواجه نباشيم؟ ميگويند كه اين شيعه ساخته و پرداخته و حربه خود ايرانيها براي مبارزه با حمله مسلمانان به ايران بوده تا بتوانند همواره سدي در برابر انها باشند كه اتفاقا موفق هم بودند.
2- در مورد حمله اعراب به ايران و جنايتهاي انان كه ديگر انقدر مسيله واضح است كه ابن خلدون برترين مورخ و جامعه شناس عرب از ان به عنوان لكه ننگ تاريخ اعراب ياد ميكند. هموطن عزيز شما از خودت داري تاريخ مينويسي؟ كي به شما گفته كه اعراب در حمله به ايران تنها به حكومتها كار داشتند؟ از كشته پشته ساختند و زنها را به اسارت بردند و به صغير و كبير رحم نكردند و همه جا را غارت كردند و حتي در شهرهايي به دستور سردار خالد در منازل مردم براي تغيير دين ايرانيها يك سرباز عرب قرار دادند و انها را به خواندن نمازدستور ميدادند انوقت شما ميگويي كه با دين مردم كاري نداشتند؟ حد اقل اول مطالعه كنيد بعد مطلب بنويسيد. مگر ميشود كه اعراب فقط بخواهند كه حكومت ها رو بدست بگيرند اما با دين مردم كاري نداشته باشند؟ شما با اين دفاع ضعيف از اسلام بيشتر به ان لطمه ميزنيد.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

bahar_n - امريكا - اسپرينگ هيل
اي خدا از كجا به كجا رسيديم!!!
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

mlowes - آمريكا - واشينگتن-دي سي
babaktoronto - كانادا - تورنتو
magicflut - كانادا - ونكوور

دوستان عزيز! اديان (هر ديني نه فقط اسلام سخيف) زاييده ذهن بيمار انسانهايي بوده است كه براي تسلط بر جان و مال و ناموس مردم اختراع شده است. پرسشهاي شما بسيار زيبا و منطقي است اما اشكال كار اينجاست كه شما هنگامي ميتونيد كه پرسش منطقي بپرسيد كه اصل اون چيز هم منطقي باشه. دين بر پايه خرد و منطق نيست كه بخواهين دنبال پاسخ منطقي باشيد. ولي به شما تبريك ميگم كه دين را محك ميزنيد. اگر ميخواهيد به ريشه نكبت اسلام (و در واقع تمام اديان) پي ببريد بيشتر بپرسيد و بيشتر مطالعه كنيد. اگر كسي يك بار قرآن يا عهد عتيق يا عهد جديد از انجيل را بخونه و بگه اين كلام خداست حتما بايد در تيمارستان بستري بشه.

نوروزتان شاد باد
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

yashar74 - ايران - تبريز
باز هم كه رفتن تو فاز رويا پردازي يهود / كي ميخواهين بيدار شين؟!!
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
miti.gh - انگولا - انگولا
متاسفانه شما فوق العاده بي سواديد. نامه محمد به شاه ايران را خوانده اي؟: يا اسلام بياوريد
يا به ما جزيه يا همان پول بدهيد
يا به شما حمله خواهيم كرد.
برو جانم كمي تاريخ بخوان تا بداني اسلام فقط به زور شمشير و آدم كشي گسترش پيدا كرد
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

shangol - آلمان - هامبورگ
خودمونيم ما ايرانيها چقدر شبيه اجدادمان فكر ميكنيم .اونم دوست داشت گوشمالي دادن رو ماهم كه اصلا دربه در دنبال گوشمالي دادن ميگرديم .
ولي اي كاش من اون موقعها بدنيا مي آمدم لااقل تو نژادم قروقاطي نداشت ايراني ال اصل بودم البته شايد حالا هم باشم من كه دقيق نمي دونم. منم چند وقت پيش اين عكسها رو براي دخترم چاپ كردم برد مدرسه وكلي راجب الان ايران و آن زمان توضيح داد و خودشم خيلي خوشحال بود كه اين كارو كرده
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

Mr History - استراليا - سيدني
دوست عزيز بابك-تورنتو
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

Mr History - استراليا - سيدني
دوست عزيز بابك-تورنتو
به لينك زير مراجعه كنيد
http://www.mahnaaz.com/mn/sh_mh.pdf
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

bazyan1350 - هلند - ماستريخت
سلام.عالي بود. دقيقا خصلت مسولين فعلي ايران هم همين است. اي ول .اما متاسفانه مال مسولين فعلي فقط در حد حرف است نه عمل.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

forugh1041347 - فرانسه - پاريس
بابك جان اگه ايميل بدي واست توضيح ميدم.
ولي خلاصه اينكه با شمشير كسي عقايد خود را تغيير نميدهد. و اگر هم به فرض تحت فشار كاري بكند بعداْ كينه مي گيرد و در خفا كار ديگري انجام ميدهد. كما اينكه مي بينيم تا به امروز ايرانيان نه تنها آيين زيباي نوروز و 4شنبه سوري رو كنار نذوشتن كه بهتر هم كردن.

پس اگه ايرانيها رو به زور مسلمان كرده بودند امروز اينمه مسلمان پيدا نمي شد. چرا مغولها نتوانستند ايرانيان را مغول كنند؟‌ يا چرا همان عربها نتوانستند ايرانيان را مثل مصريها و سوريه اي ها عرب كنند؟ چون ملت ما بزور تسليم كسي نمي شود.

اين توهين به يك ملت بزرگ است كه بگوييم مشتي عرب سوسمار خور آمدند و ايراني با آن تمدن و با آن عظمت را گرفتندو به زور مسلمان كردند. آخه اين با عقل جور در مي آيد. كشوري با آن گستردگي و عظمت تسليم چند قبيله و عشيره عربستاني شد؟

اما آنچه از خلافت مد نظر شماست مشابه همان نگرش آخوندهاست. خلافت به معناي حاكميت نيست. خليفه يعني جانشين. مولا علي جانشين پيامبر شد به دليل صلاحيتهاي ايدئولوژيكي اش. اگر حتا تاريخ هم خوانده باشي مي بيني كه تا خليفه چهارم در كاخهاي آنچناني زندگي نمي كرده اند و بدون محافظ حتا بين مردم رفت و آمد داشته اند.

خانه علي را همه ديده اند. كاخ او همان خانه اش بوده كه هنوز هم هست. خلافت بعد و ابعاد ايدئولوژيكي داشته و مشورتي و هدايت به راهي كه نوپا بود. نه اينكه مثلاْ امپراتوري و پادشاهي به معناي امروزين و يا حتا از زمان معاويه و يزيد به بعد باشد.

اما نكته اي كه آنگولا گفته نيز مد نظر قرار بده كه پيامبر از همان مقام معنوي و از طريق وحي علي را انتخاب نموده و انتخاب علي شخصي و صرفاْ از طريق محمد نبوده است بلكه خواست خدا بوده. البته ممكن است براي كساني كه به خدا معتقد نباشند فهم اين مشكل باشد. اينرا كساني كه به خدا ايمان دارند متوجه ميشوند و باور دارند. قرار نيست همه بدانند. اين اعتقاد ماست.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

LARA_87 - امريكا - كاليفرنيا
فقط ايرااااااااااااااان و ااااااااايراني
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

petrus - ايران - تهران
babaktoronto - كانادا - تورنتو
سلام
دين اسلام هيچ زماني دين شمشير نبود به غير از مواردي كه براي پيشرفت دين در صدر اسلام پيامبر دستور به جنگ ميدادند كه اين اجتناب ناپذير در همه اديان هم بوده ولي در مورد ايران پيامبر نامه دعوت به خسرو پرويز نوشت در پي جنگ كردن به زور شمشير و مسلمان كردن ايراني ها نبود حالا اگر عمر و لشگريانش اين كار كردن نبايد گناه هش گردن پيامبر و دين اسلام انداخت
2-در زمان ظهور اسلام مهمترين اتفاق حج بوده كه تمامي مسلمانها از تمام عربستان گرد هم جمع ميشدند ،زمان برگشت در غدير(ميگن 12000 نفر حضور داشتن) اگر نصف همين هم حساب كنيم خيلي ميشه حضرت علي به خلافت اعلام ميشه ولي زمان فوت پيامبر فاصله مدينه تا شهرهاي ديگه عربستان زياد بوده در مكه هم نميخواستند حضرت به خلافت برسه پيمان شكني ميشه ابوبكر خودش خليفه ميشه پيروان و افرادي هم كه در غدير شاهد ماجرا بودند تا به خودشون بجنبن بخوان خودشون به مدينه برسون قضيه تمام شده همين شرمنده اگر طولاني شد ببخشيد.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

forugh1041347 - فرانسه - پاريس
دوستان عزيز
اين همان پادشاهي است كه جانوران درنده سياست گذار هاليوود كه كينه حيواني نسبت به ايرانيان و فرهنگ اهورايي شان دارند او را مثل يك انسان برده و وحشي در فيلم 300 به نمايش گذاشته اند.
متاسفانه برخي از ايرانيان در ضديت با آخوندها دل به اين سياستمداران پليد و ضد ايراني آمريكايي و يا حتا اروپايي دوخته اند.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

vahid_javanmardi - ايران - تهران
روحش شاد
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

msnam - انگليس - لندن
babaktoronto - كانادا - تورنتو
بايست بين شعارهاي اسلام و احكام تفاوت قاپل شد. اسلام در شعار بسيار حرفهاي زيبا زده است ولي در مرحله احكام و قوانين بسيار خشن و ضد انساني است. به عنوان مثال ارتداد كه يك حكم است با اين آيه لااكراه في الدين كاملاْ در تضاد است و اگر كسي از دين خارج شود حكم او مرگ است. مثال ديگر زنان هستند. در شعار قران بهشت را زير پاي مادران قرار مي دهد و از طرفي در اجكام ارث و حقوق اجتماعي آنها را نصف مرد مي داند.و احازه ورود به فعاليتهاي اجتماعي را به آنها نمي دهد.
به طور كلي در قران حدود 60 آيه در مورد انسانيت و مهرباني و عدالت آمده است و 560 آيه در رابطه با عذاب و جهاد و حمله و كشتن و به غارت بردن زنان نامسلمانان در صورت غلبه بر آنها در جنگ آمده است كه دومي همه احكام هستند و اولي شعار.
مورد ديگر عدالت است كه در احكام اسلام نامسلمانان تقريباْ فاقد حقوق اجتماعي و سهروند درجه چندمي محسوب مي شوند. و عدالت اسلام هميشه در رايطه با تقسيم غنايم دزدي بين خودشان بوده است.
در رابطه با اينكه اسلام با مردمان كاري نداشته است توجه همه را به كتاب تاريخ طبري و چگونگي مسلمان كردن احباري مردمان در ايران جلب مي كنم. مشخصاْ اجبار در كوتاه مدت جواب نمي دهد ولي در طول 300 تا 600 سال جواب مي دهد همانطور كه حتي زبان هم عوض مي شود و ديديد آنها خط ما رو هم به زور عوض كردند.
كتاب طبري معتبرترين كتاب تاريخ اسلام است. رفرنس ديگر نامه عمر به يزدگرد و جواب آن است. كه نشان مي دهد چگونه زنان و مردان ايران مورد تجاوز و غارت قرار گرفتند.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

msnam - انگليس - لندن
forugh1041347 - فرانسه - پاريس
عزيزم كه مشخص است خيلي باسواد هستي!!!!!!!!! فرق نزاد و دين را بدان. اي خدا چرا ما مغول نشديم؟؟؟؟ اين خيلي مضحك است. مغولها چگونه مي توانند مغول بسازند جز با توليد مثل؟؟؟ اسلام دين است و در مغز انسانهاست و كافي است براي يك مدت طولاني انسانها را وادار به تكرار كني و تمام اسناد موجود را از بين ببري تا نسلهاي بعدي بي اطلاع از قبل از اسلام بمانند.
ايرانيان اتفاقاٌ كينه توزي مدني كردند بر عليه اسلام و عمر و شيعه شدند و ابولهله عمر را به درك واسط كرد. او ايراني شريف و برده عمر در عربستان بود. لطفاٌ يكسري مطالعات در رابطه با اختلاف نژاد و دين بكن!!!!!! حتماٌ كتاب طبري را در رابطه با جنايات ايلام بخوان.
اسلام تنها دين كشوگشا و انسان كش و شمشير كش دنيا بوده است كه حتي چون بر پايه دين بوده است به مردمان عربستان هم رخم نكرده است.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

reza dana - سويس - زورپخ
miti.gh - انگولا - انگولا
تو انگولا چكار ميكني .مگه اونجا اينترنت هم داره ؟
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

khorasan_ashegh - ايران - مشهد
babaktoronto - كانادا - تورنتو
سلام دوست من.ما كه داريم تو خفقان زندگي ميكنيم ديگه همه چيز را فهميديم از اسلام تجاوزگر و ديكتاتور.تو كه اونجا در ازادي كامل هستي پس چرا در راجب اين دين لعنتي مطالعه نمي كني..
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
petrus - ايران - تهران
واقعا خودت از نوشتن اين جمله خجالت نمي كشي؟: دين اسلام هيچ زماني دين شمشير نبود به غير از مواردي كه براي پيشرفت دين در صدر اسلام پيامبر دستور به جنگ ميدادند. مگر نه در قرآن آمده لا اكراه في الدين؟
پس چرا پيامبر براي گسترش اسلام دستور جنگ ميداد؟
شمشير را بالاي سرت مي برند اگر اسلام راقبول نكني تو را مي كشيم به زنت تجاوز مي كنيم دختر و پسرت را به بردگي و كنيزي مي بريم.
تف بر اين دين
تف بر اين پيامبر
تف بر بيخردي كسي كه اين تجاوزات و آدم كشي ها را تاييد مي كند.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
petrus - ايران - تهران
1.در مورد هيچ ديني(غير از اسلام) شمشير بكار نگرفته شده است.محمد تنها پيامبر لشكر كش و برده فروش بود
2.نامه پيامبر به خسرو پرويز زماني بود كه پيامبر قدرتي نداشت.بعد از بقدرت رسيدن نامه اي به كسي نفرست.فقط لشكر مي فرست
3.در زمان حج امت اسلام با علي اختلاف داشتند(بر سر غنائم)ناسزا مي گفتند.حتي تصميم به قتلش گرفتند.پيامبر از ماجرا باخبر گرديد.منتظر ماند؛هنگام رجعت به مدينه در حضور انصار و مهاجران فرمود هر كس من مولايش هستم علي نيز مولايش است.اين بخاطر از بين بردن اختلافات بود نه خلافت وگرنه
1.چرا پيامبر در مكه و در ميان تمام مسلمانان كه دو بار هم سخنراني كرد حرفي از خلافت نزد.نظر به اينكه جمع كثيري از مسلمانان بعد از حج متفرق شدند
2.چرا پيامبر مستقيما از كلمه خليفه و يا جانشين استفاده نكرد.كلمه مولا كه معني جانشين نمي دهد.
3.چرا همه مسلمانان و تاريخ نويسها بيكباره فراموشي گرفتند و با علي بيعت نكردند.بي ترديد مسلمانهاي ان زمان بيشتر از من و شما پيامبر و اسلام را مي شناختند
4.چرا از زمان غدير خم تا فوت؛ پيامبر ديگر كلمه اي در باب خلافت علي نگفتند
5.چرا خود علي در نهج البلاغه هيچ حرفي در اين باب نزده كه پيامبر خلافت را به من سپرد و اعراب سر باز زد
دوست عزيز پيامبر كار خلافت را به دموكراسي سپرد
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

Arashk_fara - انگليس - لندن
babaktoronto - كانادا - تورنتو
گرامي من كاملا كامنت هارو دنبال ميكنم و افتخار ميكنم كه هموطنهايي مثل شما و آنتي اسلام - ايران - اهواز و آرتميس از سويد دارم و با قدرت بيشتري به راه خراف زدايي ادامه ميدم ... در مورد سوالي كه پرسيدي من خدمتت ميگم كه بزرگترين اشكال اسلام . قرآن تضاد هاي آن است در جايي ميگه اجباري در دين نيست و در آيه هاي بيشماري دستور به كشتار غير مسلمان ميدهد : تر جمه از مكارم شيرازي و قمشه اي : سوره ال عمران آيه 152 خداوند، وعده خود را به شما، (در باره پيروزى بر دشمن در احد،) تحقق بخشيد; در آن هنگام (كه در آغاز جنگ،) دشمنان را به فرمان او، به قتل مى‏رسانديد/// ( نسا 74) :كسانى كه زندگى دنيا را به آخرت فروخته‏اند، بايد در راه خدا پيكار كنند!و آن كس كه در راه خدا پيكار كند، و كشته شود يا پيروز گردد، پاداش بزرگى به او خواهيم داد.///نسا 89 : آنان آرزو مى‏كنند كه شما هم مانند ايشان كافر شويد، و مساوى يكديگر باشيد. بنابر اين، از آنها دوستانى انتخاب نكنيد، مگر اينكه (توبه كنند، و) در راه خدا هجرت نمايند. هرگاه از اين كار سر باز زنند، (و به اقدام بر ضد شما ادامه دهند،) هر جا آنها را يافتيد، اسير كنيد! و (در صورت احساس خطر) به قتل برسانيد! و از ميان آنها، دوست و يار و ياورى اختيار نكنيد!.((يعني كساني كه دين ديكري رو تبليغ ميكنند ))
ادامه دارد
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

arashk_fara - انگليس - لندن
الانفال 39 : و با آنها پيكار كنيد، تا فتنه ( شرك و سلب آزادى) برچيده شود، و دين (و پرستش) همه مخصوص خدا باشد! و اگر آنها (از راه شرك وفساد بازگردند، و از اعمال نادرست) خوددارى كنند، (خداوند آنها را مى‏پذيرد;) خدا به آنچه انجام مى‏دهند بيناست.
التوبه 5 : (اما) وقتى ماه‏هاى حرام پايان گرفت، مشركان را هر جا يافتيد به قتل برسانيد; و آنها را اسير سازيد; و محاصره كنيد; و در هر كمينگاه، بر سر راه آنها بنشينيد! هرگاه توبه كنند، و نماز را برپا دارند، و زكات را بپردازند، آنها را رها سازيد; زيرا خداوند آمرزنده و مهربان است! ((بله بكشيد كه خدا مهربان هست !!!!!!؟؟؟؟؟؟ )
توبه 14 : با آنها پيكار كنيد، كه خداوند آنان را به دست شما مجازات مى‏كند; و آنان را رسوا مى‏سازد; و سينه گروهى از مؤمنان را شفا مى‏بخشد(; و بر قلب آنها مرهم مى‏نهد)
التوبه 29 : با كسانى از اهل كتاب كه نه به خدا، و نه به روز جزا ايمان دارند، و نه آنچه را خدا و رسولش تحريم كرده حرام مى‏شمرند، و نه آيين حق را مى‏پذيرند، پيكار كنيد تا زمانى كه با خضوع و تسليم، جزيه را به دست خود بپردازند! ///// اگر بخوام همه آيه هاي قتاله را براتون بنويسم بايد نصف قرآن رو براتون بنويسم ///
ادامه دارد
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

arashk_fara - انگليس - لندن
من قبل اينكه از دانشگاه اخراج بشم و ... با ملايان در اين مورد به بحث ميشستيم و جواب ميدادن كه اين ايه ها فقط براي آن زمان بود ها ها ها
اگه براي اون زمان بود چرا تو قرآن گبته نشده آقاي ملا اينا براي 1000 سال آينده كاربرد نداره ... آيات افريدگار بايد ابدي باشه .... و چرا عربهارو طوري آفريد كه فقط زور حاليشون شه و چرا و چرا هاي بسيار ديگر ..........جواب مسخره دوم ملايان : اين قرآن در طول 23 سال توسط چندين نفر نوشته شده و بعض جاهاش حذف شده و دستكاري شده ها ها ها پس كتابي كه دستكاري شده به جه دردي ميخوره و ديگه قابل استفاده نيست ..دوستان ما كوروش بزرگ رو داريم كه 2500 سال پيش حرفي زد كه تا 5000000000... سال آينده هم قابل قبول و شدني هست
از صف سلمان فارسي ها و قمشه اي ها و خميني ها بيرون بيايد و به صف خرمدين ها بپيونديد..به ايران سرزمين آب و اجداديتون خيانت نكنيد
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

dara - . ايران - . ايران
من نميدونم وقتي اسم خشايار مياد ناخوداگاه خشايار مستوفي مياد در نظرم وخشايار شاه را در قيافه خشايار مستوفي ميبينم ...راستي چرا همه نقش هاي منفي در سيما اسامي مثل خشايار بابك داريوش و... دارند
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
سخني از هرودوت را به دوستداران ايران تقديم مي كنم.

((( فرزندان پارسيان از پنج سالگي تا بيست و پنج سالگي سه چيز را مي اموزند : سواركاري و تيراندازي با كمان و گفتن حقيقت(راستگويي). من اين سنت را ستايش ميكنم. سنت ديگري را هم ستايش ميكنم كه حتي به خود شاه هم اجازه نمي دهد كه به خاطرگناه و اشتباهي كسي را به مرگ محكوم كند و به پارسيان نيز اجازه نمي دهد كه به خاطر اشتباهي خدمتكارانشان را كتك بزنند.)))
سنتهاي پارسيان 136و137 كتاب اول هرودوت

ايراني واقعي دروغ نمي گويد. پس اگر يك يك ايراني (مسلمان) تاريخ ايران را تحريف كند و براي تطهير اسلام و دفاع از ان دروغ بگويد ايراني راستين نيست. واز انجايي كه براي تطهير اسلام مسلمان بايد هويت ايراني خود را انكار كند و دروغ بگويد و تاريخ ايران را لگد مال كند :
مسلمان است اما ديگر ايرانـــــــي نــــــيســــــت!!!!!
پاينده ايران و ايراندوستان و با ارزوي بهروزي.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
dara - . ايران - . ايران
دوست گرامي به نكته بسيار مهمي اشاره كردي. حميد لولايي و كارگردان و نويسنده اين سريال مسخره اين نام را به عمد انتخاب كرده بودند. اين يك برنامه ريزي تبهكارانه است.
به همين دليل من هميشه بر حميد لولايي و دوست دلقك شكم گنده اش بهروز خالي بند لعنت مي فرستم.
ولي دوست گرامي مطمئن باشيد كه اين حيله كارساز نبوده. چند سال ديگر هيچ كس آن سريال مسخره را به ياد نخواهد آورد ولي در اين دهكده جهاني اين متن به زودي پخش خواهد شد و با شنيدن نام خشايار فرهنگ با شكوه و پرافتخار اجدادمان در ذهن ما مجسم خواهد شد نه قيافه يك دلقك بي سواد خائن به هويت ملي ايرانيان
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

hamlet1982 - انگليس - لندن
سلام دوستان
با توجه به اينكه مهندس خواجه عبدالهي زحمات فراواني در جهت شناساندن فرهنگ اصيل ايراني و تاريخ 2500 ساله متحمل شدن بنده پيشنهاد ميكنم با كمك مسولان سايت يك مراسم سپاسگزاري از ايشان برگزار كنيم. كساني كه با پيشنهاد من موافق هستتن از طريق همين سايت اعلام كنند تا هماهنگي لازم صورت گيرد.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

saeed1 - كانادا - تورونتو
dastopaaa - روسيه - مسكو
فرموديد: ".در مورد هيچ ديني(غير از اسلام) شمشير بكار نگرفته شده است.محمد تنها پيامبر لشكر كش و برده فروش بود"
اين كاملا اشتباه است. حضرت داود و سليمان و بسياري ديگر سران ارتش بودند. ستاره داود كه نشان يهوديت است در واقع سپر ارتش او بوده است!
بايد بدانيد كه هر شخصي را بايد در زمان و مكان خودش قضاوت كرد. اگر در دوران پيامبر اسلام روابط نياز به خشونت داشته است نميتوان آنرا نقطه ضعف در نظر گرفت چراكه بغير از آن نميتوانستند باقي بمانند.
پيامبر اسلام رسالت خودش را كه همان زنده كردن فرهنگ ابراهيمي بود در طول حيات خويش به انجام رساند و من فكر نميكنم كه اصلا به فكر حكومت موروثي بود كه بخواهد مردم را ملزم به تبعيت به كسي كند.
ديديد كه خود مردم به سراغ علي ع رفتند و از او خواستند كه به آنها حكومت كند
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

saeed1 - كانادا - تورونتو
آنتي اسلام - ايران - اهواز
بنده باز هم تاكيد ميكنم كه شما بسيار ادم بي انصافي هستيد. دليل آنهم همين اسمي است كه انتخاب كرده ايد. معناي اين اسم آنست كه شما اسلام را 100% بد ميدانيد و نميخواهيد هيچ واقعيتي را بپذيريد.
مگر شما در حال حاضر به خط عربي نگارش نميكنيد؟!! زبان فارسي كه شما استفاده ميكنيد حداقل 70% آن عربي است. با زبان فارسي ساساني شما بسياري از مفاهيم بشري را قادر به بيان نيستيد!
در دانشگاه جندي شاپور كه توسط خود ساساني ها بنا نهاده شده بود دروس به زبان سرياني ارايه ميشد! بايد قبول كنيم كه بينالنهرين خواستگاه تمدن بشري بوده و زبان عربي يك زبان بسيار قوي و تكامل يافته است.
آخر مگر فرهنگ را ميشود به زور به ديگران تحميل كرد؟
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

persianboy_mazi - انگليس - ولز
آنتي اسلام - ايران - اهواز
مرسي دوست عزيز عين حقيقت رو بيان كرديد ائ كاش همه مردم ايران مثل شما فكر مئ كردند و نسل اين دين لعنتئ رو از ايران مئ كنديم.

سال نو مبــــــــــارك....
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
saeed1 - كانادا - تورونتو
براي شما واقعا متاسفم. تو متجاوزان به سرزمين و ناموست را مي ستايي.
ابراهيم هم چيزي نبود جز اسطوره. ديني كه با شمشير و خونريزي زنده شود دين كثيفي است.
هر كس در طول تاريخ دم از اسلام زده آدم كش و جاني از كار در آمده. محمد علي عمر تيمور لنگ شاه عباس صفوي خميني بن لادن. دليل آن هم روشن است اسلام دين جنگ و جنايت است.
خود ابراهيم هم يك آدم كش بوده. كسي كه تصميم مي گيرد سر فرزند خود را ببرد كسي نيست جز يك بيمار رواني. خداي ابراهيم نيز خداي خون خواري است كه به او دستور مي دهد سر فرزندت را ببر.
راستي از بيماري شيزوفرني اطلاعي داري؟
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
saeed1 - كانادا - تورونتو

اصلا پيامبراني بنام داود و سليمان وجود نداشته اند.اينها همش قصه است.دوست عزيز اين داستانها را باور داريد؟پس عقل و درايت كجا رفته.در كدام تاريخ زندگي انها نوشته شده است.مگر قران تاريخ است.
ببين دوست عزيز در هر زماني اتفاق مهمي افتاده است تاريخ نويسان بثبت رسانده اند.كاوشهاي پژوهشگران نيز بسياري از انها را تاييد مي كند
مثلا:در بسياري از تاريخهاي كهن لشكركشي خشايارشا به يونان و واقعه ترموپيل وجود دارد.در كندوكاريهاي چند سال پيش اثارهاي اين جنگ از جمله سكه ايراني كشف شد كه نشانگر حقيقت اين موضوع را ثابت كرد.
اگر اين قصه هاي قران واقعي است پس كجاست اثار كشتي نوح و لشكر سليمان و اين ادعاهاي قران.اگر دنيا را در زمان نوح اب گرفته بود دانشمندان تا بامروز اثبات مي كردند
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

Ya_Ali - المان - كلن
بسم الله الرحمن الرحيم

سلام عليكم .

babaktoronto - كانادا - تورنتو
ببينيد دوست گرامي شما بايستي اسلام و مسلمان را يكي ندانيد .
اگر شما به دكتر مراجعه كنيد و دكتر قرص اشتباه به شما بدهد . و بيماري شما بدتر شود . آيا ايراد از علم پزشكي است . رابطه اسلام و مسلمانان نيز به همين گونه است . اگر ما دكتر هاي (مسلمان هاي) خوبي نداريم ايراد از علم پزشكي (اسلام) نيست .

در مورد ولايت امير المومنين(ع) نيز از ابتداي رسالت خلافت حضرت علي(ع) روشن و اشاره شده است . اولين سخنراني رسول الله(ص) پس از بعثت زماني است كه حضرت خويشاوندان خود را به منزلشان دعوت كرده و سپس آنها را به اسلام دعوت مي كنند . (سوره الشعرا آيه 214) . در همان ميهماني همانطور كه مي دانيد رسول الله(ص) مي فرمايند هر كس دعوت مرا قبول كند برادر و وصي و وزير و جانشين من خواهد بود . كه اين سخن سه بار تكرار شد و هر سه بار حضرت علي(ع) دعوت رسول الله(ص) را لبيك گفتند . و رسول خدا(ص) از همانجا جانشين خود را معرفي كردند . حتي اعلام جانشيني حضرت علي(ع) باعث شد كه ابوجهل هاي آن مجلس حضرت ابوطالب را تمسخر كنند و به وي بگويند كه از اين پس بايد از پسرت اطاعت كني . تا آخرين لحظه كه رسول خدا(ص) قبل از رحلت قلم و دوات خواستند تا ولايت علي(ع) را مكتوب كنند . اما امثال عمر لعنت الله عليه حضرت را به هزيان گويي متهم كردند و مانع شدند . در ضمن ابوبكر و عمر در غدير بودند و اولين كساني بودند كه به امير المومنين(ع) ولايت را تبريك گفتند .

از همه اينها مهمتر خود آيات قران مي باشند كه به روشني ولايت امير المومنين(ع) را اثبات مي كنند كه نيز به دقت و توضيح فراوان دارد . اما اگر واقعاً مشتاق هستيد بنده ياهو مسنجر دارم با آيدي mosalmoun . اگر خواستيد برايتان آنجا توضيح خواهم داد . (البته هر كس خواست)

جزيه را نيز بنده بارها توضيح داده ام . جزيه همان ماليات است كه همه افراد جامعه بايد آن را بپردازند . و اگر كسي مسلمان نبود از ماليات معاف نمي شود . اتفاقاً اين عين غير اجباري بودن دين است . يعني هر كس مي تواند بر دين خود بماند اما ماليات را همه بايد بپردازند .

والسلام .
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

petrus - ايران - تهران
syrus - ايران - شيراز
شما بايد در زمان پيامبر تحقق كني متوجه ميشي 90% جنگها سر تحميل اديان بوده اون زمان اينترنت و روزنامه ... نبوده مردم تحقيق كنن دينشون انتخاب كنند اگر شاهنشاهان هخامنشي جز اسطورهايي جهان شدند بخاطر همين مورد كه بعد از پيروزي دين مغلوب رو از بين نمي بردند (رفرنس كتاب ايران زمين )
شما مدركي بيار مبني بر اينكه خود پيامبر كسي رو به زور شمشير مسلمان كرده ما نبايد اشتباهات ديگران رو به حساب شخص ديگري بيذاريم در جنگهاي صدر اسلام اسيران در ازاي آزادي مسلمان ميشدند زوري در كار نبوده يا ميتونستن سواد آموزي كنن آزاد بشن بدون تغيير دين همين اعمال انقلابي بوده كه پيامبر با اسيران كرده
تا 10 سال بعد از هجرت تا فتح مكه پيامبر هيچ دستور جنگ نداده تمامي جنگها دفاعي بوده بعد از فتح مكه هم براي بقا اسلام بايد جنگ ميشده آخه 1400سال پيش هنوز سازمان ملل نبوده تا با گفتگوي تمدنها بدون جنگ خونريزي دين جديد نشر پيدا كنه
ماجراي تجاوز به زنان : از پيدايش خلقت بشر تا قبل از جنگ جهاني اول درتمامي جنگها، برنده جنگ تمام مردان مغلوب را به بردگي و زنان را به كنيزي ميبردن پس در آن زمان چيز عجيبي نبوده ( مثل زن گرفتن آن دوران 10 تا 10 تا داشتن الان بيشتر از يكي از ديد عموم قبيح يا داشتن بچه او زمان هر چي بيشتر بهتر بوده الان يكي هم زياده) .
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز

saeed1 - كانادا - تورونتو
شما نتظار داري با زور و شمشيري كه مسلمانها روي گردن ايراني ها گذاشتند؛ بعد از 1400 سال خط فارسي ميخي باشه؟
چرا ابوعلي سينا با اينكه يك ايراني بود و متولد بلخ بود و در همدان به خاك سپرده شد، اما همهء كتابهايش به زبان عربي بود؟! و حتي اسم عربي داشت؟
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
saeed1 - كانادا - تورونتو
بنده باز هم تاكيد ميكنم كه شما بسيار ادم بي انصافي هستيد. دليل آنهم همين اسمي است كه انتخاب كرده ايد. معناي اين اسم آنست كه شما اسلام را 100% بد ميدانيد و نميخواهيد هيچ واقعيتي را بپذيريد.
-----------------------------------------------
تو اگر ميتوني من رو قانع كن كه اسلام 100% خوبه! و اگر ميتوني جواب سوال هايم رو بده. در صورتي كه نميتوني اين كار رو بكني ساكت باش و حرف نزن!
من با مطالعه و تحقيق پي برده ام كه اسلام يك دين متحجر و متخاصم و ظالمانه اي است كه بيشترين صدمات و لطمات و نابودي ها رو براي كشورم، ايران، در طول تاريخ 1400 سالي به بار اورده. چه انتظاري داري؟ دوست داري براي تو و باقي بچه مسلمونا دست بزنم؟ دوست داري براي محمد صلوات بفرستم ؟ دوست داري بگم، علي اي هماي رحمت؟!!! من به خداي تو و پيامبرت و دينت توهين ميكنم. و اين رو حق خودم ميدونم و هر ايراني آگاه و آزاده مي دونم. چون تاريخ شهادت ميده كه اسلام چقدر به ايران ضربه زده و هنوز كه هنوزه ما داريم چوب حملهء مسلموناي بي وجدان و بي انصاف و وحشي رو ميخوريم.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز

saeed1 - كانادا - تورونتو
در مورد داوود و موسي و عيسي و سليمان ونوح و يوسف و باقي پيامبران اينها همه دروغهاي تاريخ و يك كلاغ چهل كلاغهاي آدم هاي ابله و بي سواد است. به خِرد خودت رجوع كن. البته اگر داري!
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
آنتي اسلام - ايران - اهواز
اين مسله قران و اسلام هيچ ربطي به اين صفحه ندارد. اما از آنجايي كه اين دوستان حزب اللهي سر صحبت را مجدداً باز كردند، و با كتاب آسمانيشان اينجا مانور ميدهند، خواستم توجه دوستان را به يك مناظره در رابطه با يكي از هزاران آيه قران كه با جناب آقاي يا علي داشتم و طبق معمول جوابي نديدم، بجز شوخي بيمزه، جلب كنم:
آنتي اسلام - ايران - اهواز
((سوره توبه آيه 29)) (بكشيد آنان را از اهل كتاب “يهود و مسيحي و مجوس”كه به الله و روزقيامت ايمان نياورده و آنچه خداو رسولش”محمد”حرام كرده اند را حرام نمي دانند تا آنكه به ذلت و سرافكندگي از دسترنج خود جزيه دهند))}} اين يعني چه؟!!
Ya_Ali - المان - كلن
امر به كشتن هر كجا كه صادر شده است . در ادامه خداوند براي آن افراد امكان توبه را قرار داده است . پس متوجه مي شويم كه كساني كه مي توانند حكم كشتن آنها را در اين دنيا صادر كنند كه قطعاً از اين كه آن افراد توبه نخواهند كرد آگاه باشند . كه اين افراد در اسلام شخص پيامبر(ص) و امامان(ع) مي باشند كه معصوم مي باشند . و علم الهي دارند .اما بنده در دو جا مي بينم كه اشاره به توبه نشده است .
1. قصاص . كه البته در مورد قصاص نيز خداوند توصيه به كذشت مي كند و اجر عظيمي به بخشنده مي دهد . اما شخص ولي دم حق قصاص كردن كسي را كه كسي را كشته را دارد . البته خود قتل نيز چندين نوع مي باشد كه مثلاً عمد يا غير عمد هر كدام تفاوتهايي دارند كه گاهي اين قصاص نيز حتي جايز نمي باشد و به ديه تبديل مي شود .
2. هنگامي كه مورد هجوم كشوري يا قومي بيگانه قرار مي گيريم كه اين مسيله روشن است كه بايد انسان از جان خويش دفاع كند ..
Ya_ALI - المان - كلن
1. بايد بر آنان سخت گرفته شود تا ماليات خود را بپردازند .
2. آيه مربوط به عصر خود پيامبر(ص) است يا زماني كه يك حاكم عادل اسلامي حكومت را در دست دارد . كه بعد از ايشان امام علي(ع) تنها كسي بود كه حاكم عادل بود و بعد از ايشان دنبال حاكم عادل نگرديد تا ظهور امام مهدي(عج) .
3. سيستم ماليات گرفتن از قبل اسلام تا به امروز در تمام جهان اجرا مي شود . و در تمامي كشور هاي جهان بخشي از ماليات صرف قواي نظامي و تدافعي (برخي خونخواران تهاجمي) آن كشور مي شود . ا
آنتي اسلام - ايران - اهواز
در رابطه با اين جمله شما:{{ آيه مربوط به عصر خود پيامبر(ص) است يا زماني كه يك حاكم عادل اسلامي حكومت را در دست دارد . كه بعد از ايشان امام علي(ع) تنها كسي بود كه حاكم عادل بود و بعد از ايشان دنبال حاكم عادل نگرديد تا ظهور امام مهدي(عج) }} اين جمله مربوط به شيعيان است و بنابر اين اگر هم اين جمله درست باشد بيش از يك ميليارد و 453 ميليون نفر مسلمان در 64 كشور سكونت دارند كه از اين ميان، بيش از 206 ميليون تن آنان، شيعه و از پيروان مكتب اهل بيت(ع) هستند. تكليف يك ميليارد و صدو نود وسه ميليون نفر ديگر كه به مهدي و علي هيچگونه اعتقادي ندارند و حتي از علي متنفر هستند نسبت به اين آيه چيست؟
YA_ALI_ - المان - كلن
بيش از يك ميليارد و 453 ميليون نفر مسلمان در 64 كشور سكونت دارند كه از اين ميان، بيش از 206 ميليون تن آنان، شيعه و از پيروان مكتب اهل بيت(ع) هستند. تكليف يك ميليارد و صدو نود وسه ميليون نفر ديگر كه جمع و تفريق هم بلد نيستيد . جناب با عقل و با خرد.
------------------------------------------
در نهايت جواب من اين شد: جمع و تفريق هم بلد نيستي!!!!!!! و در همينجا بحث ما تمام شد.!! و ديد كه هيچ گونه توهيني هم نكردم ، بعداًميگويند چرا توهين ميكني؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

iran vatan - كانادا - ونكوور
خيلي دلم ميخاد بدونم كه اين نسله زمانه شاه است كه ايران رو دوست داره يه نسله جديد هم هست؟
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

babaktoronto - كانادا - تورنتو
يا علي - المان كلن
درودد بر شما
اولا كه عقل سالم نميتواند بپذيرد كه هركسي كه زودتر به پيامبر لبيك گفت پس اينده مسلمانان هم در دستان او قرار گيرد و خليفه باشد. شايد يك ادم كم عقل به ايشان در ابتدا لبيك ميگفت انوقت چه؟ پس اين نميتواند درست باشد. مگر امر مهم جانشيني تخم مرغ شانسي است كه انرا به شانس و قضا و قدر ارتباط دهيم و بگوييم هركي زودتر گفت خلافت براي او.
دوما شما برو جلد ششم از تفسير الميزان دقيقا صفحه اخر را بخوان و ميبيني كه در انجا علامه طباطبايي اورده :در اواخر عمر پيامبر اسلام به ايشان جبرييل نازل ميشود و به تفرقه و بلايي عظيم در امت عرب به ايشان خبر ميدهد و ايشان اندوهگين ميشود و ... پس ميبيني كه به گفته خود علماي شيعه ايشان از فتنه اي عظيم با خبر بوده اند حال سوال من اينجاست كه چرا با اگاهي از اين فتنه در صدد رفع ان برنيامده اند؟ چرا در لحظات اخر جوهر و دوات خواسته اند؟ چرا اينده نگري نكردند و زودتر به فكر اعلام رسمي اين قضيه در مكان و زمان مناسبتري نيفتادند؟ در ايات قران هم هيچ اشاره اي به خلافت علي نشده شايد اشارات غير مستقيم را بگوييد كه اين تنها يك حدس است.
اينها سوالاتيست كه ظاهرا بي پاسخ مانده اند
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
قسمت اول:
از مجموعه بحث هاي ناتمام من و استاد يا علي!

آنتي اسلام - ايران - اهواز
از دوستان عزيز خواهش ميكنم براي يك لحظه هم كه شده اين سوره اي را كه Ya_Ali - المان - كلن فرمودند بخوانيد تا از خنده روده بر شويد و در ضمن ايشان روشون نشد باقي سوره رو هم بنويسند و گويا خودشون قران رو هم ترجمه كرده اند. حالا من براي شما از ترجمه فولادوند كپي پيست كردم و خودم تفسير كردم . ببينيد من بهتر تفسير ميكنم يا اين دوستمون Ya_Ali - المان - كلن

َألَمْ نَجْعَلِ الْأَرْضَ مِهَادًاآيا زمين را گهواره‏اى نگردانيديم (6) زمين كجاش گهواره است؟؟؟!!!! ميره ومياد؟!!! يعني حركت رفت و برگشتي داره؟!!!

وَالْجِبَالَ أَوْتَادًا ﴿7﴾ و كوهها را [چون] ميخهايى [نگذاشتيم] (7)
اون بيسوادي كه اين رو گفته فكر ميكرده كوهها مثل ميخ رفتن توي زمين و زمين رو نگه داشتند تا زمين نيوفته توي آسمون. احتمالا شبها زيادي به آسمون نگاه كرده تا آيه بعدي نازل بشه و حتما فازش هم بالا بوده و يك چيزي استفاده كرده بوده چون در آن زمان هم جنس هاي خوبي بوده براي همينه كه مشروب حرام و نجس است اما ترياك و بنگ و حشيش حلال است
وَبَنَيْنَا فَوْقَكُمْ سَبْعًا شِدَادًا ﴿12﴾ و بر فراز شما هفت [آسمان] استوار بنا كرديم (12)
اين هفت آسمان كجان بين اين همه سياره و منظومه كهكشان؟!!!اينم لابد از معجزات خداست!! آره؟ وَجَعَلْنَا سِرَاجًا وَهَّاجًا ﴿13﴾ و چراغى فروزان گذارديم (13)
اينجا نويسنده محترم( محمد) منظورشون ماه در شب توي آسمان عربستان است. لابد شام رو زده بودن، مرغ كباب شده و گوسفند راسته گريل شده + ترشي +ماست و كوكاكولا ( اَ آَ آَ ببخشيد اون موقع كه كوكاكولا نبود ،،معذرت از مسلمانان عزيز .ايشون پپسي زده بودند) و بعد از شام خانم هاي محترمشون ( احتمالا 17 يا 18 تا، چون تراكم زياد ميشد و ديگه جا نبود) براشون رقص عصا و شمشير كرده بودند . و بعد از دود كردن يك نخ سيگار وينستون يكي از همون خانمها سر روي شونه هاي ايشون گذاشتند ( اينجاش مسله رومانتيك ميشه و بعد از اين صحنه داره كه 18+ است) و خلاصه هنگام خوابيدن چشم مباركشون به ماه در آسمان افتاده و تازه دوزاريشون افتاده كه سقف آسمان سوراخه و نور ميده. و گفته بزار من كه در حال حاضر عقل كل جهان اسلام هستم يك حرفي هم از خودم بزنم. چقدر آخه از خدا بگم!! و اين آيه را پراندند. فكر كرده ماه چراغ خوابه.
وَأَنزَلْنَا مِنَ الْمُعْصِرَاتِ مَاء ثَجَّاجًا ﴿14﴾ و از ابرهاى متراكم آبى ريزان فرود آورديم (14) ايول. اين هم كه يكي ديگه از معجزات قران و محمد به نيابت از طرف خدا است. اتفاقا من همين چند روز پيش بود فهميدم كه آب از آسمون ميريزه. بعدا به اين همسايه مون گفتم: ميگم ببخشيد اين بالا لوله تركيده كه داره آب مياد؟؟؟!!! من خيس شدم. كه اين همسايه مسلمان ما با استناد به اين آيه فرمودند : نه داره از ابرهاى متراكم آبى ريزان فرود مي آيد . و من متوجه شدم كه اين قران از 1400 سال پيش گفته بارون مياد. ايول داره آفرين. اگر ميخواين بخندين اول قران رو بخونيد و بعد از اون توضيح المسائل همين آخوند ها رو. يك حرفي كه بدرد بشريت بخوره توش نيست همش چرنديات و حرف بي ربط
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
قسمت دوم:
از مجموعه بحث هاي ناتمام من و استاد يا علي!


Ya_Ali - المان - كلن
"اوتاداً": تشبيه بليغ است، بمعني: كالأوتاد، بمعني: مانند وتد. «اوتاد» جمع وَتـَد و وَتِد است، بمعني: تكه چوب يا فلز ميخ مانندي كه بخش بزرگتر آن در زمين يا ديوار كوبيده مي شود و بخش كوچكتري از آن بيرون مي ماند. (بيشتر براي بستن طناب چادر مورد استفاده قرار مي گيرد). نكته آيه: كوهها مانند وتد مي مانند: كوههاي سنگي بخش بيشترشان در درون زمين است و بخش كمتري از آنها بيرون از زمين. آنچه ما از اين كوهها مي بينيم در واقع بخش بالائي آنهاست. و اين دانش البته با قياسهاي جاذبه اي در بلنديها و پائينيهاي زمين بدست مي آيد. لايه بيروني زمين كه روي آن زندگي ميكنيم و قاره ها و اقيانوسها را در بر ميگيرد و در جائي از آن كوه و در جائي ديگر آن دشت است از تعدادي صفحه هاي بزرگ و كوچك تشكيل شده كه در سمت و سوهاي گوناگون در حركت هستند. كوههاي سنگي توازن و تعادل و يكپارچگي اين صفحه هاي در حال حركت را حفظ مي كند. و به اين ترتيب كوههاي سنگي هم از نظر شكل مانند وتد مي مانند و هم از نظر كاركرد. نقش كوهها در عدم شيب دار شدن زمين { والقى فى الأرض رواسي أن تميد بكم سورة نحل} [15]و در زمين كوههائي درست كرد تا زير شما شيب پيدا نكند!

ادعاي خرد در كنار بيسوادي درست نيست . حد اقل اگر به خردگرايي اعتقاد داريد . كمي هم عمل كنيد .
-------------------------------------------
آنتي اسلام - ايران - اهواز
Ya_Ali - المان - كلن
اين چه ميخي هست كه خدا برعكس كرده توي زمين؟؟!!! اگر اينجوري باشه كه شما ميگين، نوك قله كوه بايد توي زمين باشه نه بيرون!! اونهايي كه عاقل هستند اين گفتگو رو ميبينند و تصميم ميگيرند. الان قرن 21 هست حواستون رو جمع كنيد. !!
-----------------------------------------------
در اينجا بحث ما تمام شد! به همين راحتي!!!!!
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
Ya_Ali - المان - كلن
اول جنگ خلافت علي و امر و ابوبكر به ما هيچ ارتباطي ندارد. برويد عربستان همانجا بحث كنيد. اينان بيگانه هستند
2- چرا با كلمات بازي مي كنيد. دكتر پزشكي اسلام!!!
هر كس خواسته اسلام پياده كند آدم كش و جنايتكار از آب در آمده.
خنده دارترين از سخن نمي شود: جزيه ماليات است ولي مسلملمانها از ماليات معافند. يعني غير مسلمانان كار كنند تا مسلمانان اشغالگر بخورند.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
petrus - ايران - تهران
شما يا خيلي بي سواديد يا خيلي خوانندگان را بي سواد مي پنداريد.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
باز بي سوادهاي اسلامي نظر دادند پر از تضاد!!
به ايران حمله كردند به طمع ...زن...و...زر
كشتند و كشتند طبق دستور كتاب ننگينشان و خداي ننگينشان.
هزاران مرد ايراني را كشتند و زن و دخترانشان را همان شب به بستر بردند انوقت اين بي وطنان مي خواهند به هر صورتي هست سياهي اين دين جهل و جنون را رنگ سپيد بزنند..ننگ بر شما
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

saeed1 - كانادا - تورونتو
آنتي اسلام - ايران - اهواز
اولا من هيچوقت نگفته ام كه اسلام 100% كامل است يا شخصيت محمد كامل و بي نقص بوده است اينرا فقط آخوندهاي تندرو ميگويند كه معتقدم آنها نيز بسان شما بي انصاف هستند. در واقع روش شما با تندروهاي مذهبي فرق چنداني ندارد! آنها +100% دارند و شما -100% و هردو نتيجه افكارتان تخريب است!
نياكان ما فرهنگي را كه مسلمين آوردند پذيرفتند و آنرا چنان غنا دادند كه از فرهنگ اوليه بسيار غني تر شد. زبان فارسي بعداز اسلام كه از اختلاط پارسي و عربي با رنج نياكان ما بدست آمد از هردوي آن زبانها غني تر شد و ادبيات ما به عرش رسيد. ايرانيان قواعد صرف و نحوي براي عربي نوشتند كه هنوز توسط اعراب استفاده ميشود. معماري ما به اوج رسيد. در نجوم و طب و صنعت سرامد شديم
از دو قرن پس از اسلام تا پس از صفويه حداقل بمدت تقريبي 8 قرن ما درخشان ترين دوران تاريخ ايران را ميبينيم كه حتي در دوران هخامنشيان كه آن نيز از دورانهاي پرشكوه ايران بوده پيشرفته تر بوديم (توجه كنيد كه در دوران هخامنشيان ما در معماري صاحب سبك نبوديم و سبك بكاررفته در تخت جمشيد و پاسارگاد يوناني-مصري است)
اينها همه اتفاق افتاد چراكه نياكان ما همانند جنابعالي فكر نميكردند كه بنشينند و به ديگران لعن و نفرين كنند بخاطر اتفاقاتي كه قرنها پيش به جبر تاريخ پيش آمده است. جالب است كه شما كاسه داغ تر از آش شده ايد.
شما با اين لعن و نفرين به حوادثي اينچنين دور (كه تازه مابين آن حوادث و دوران ما دوران طلايي ايراني-اسلامي قرار گرفته) تنها خود را ميفرساييد. ممكن است انگشت شماري هم به افكار شما معتقد شوند ولي ديري نميپايد كه آنها نيز حقايق كلي به اين روشني را به ايرادهاي جزيي ترجيح خواهند داد.
شما اگر براستي خيرخواه ايران هستيد با عناصري كه پس از قرنها قسمتي از وجود و هويت ايران شده اند دشمني نكنيد و توجه بفرماييد كه بسياري از كشورهاي دنيا هستند كه از نظر اصول عقايد بسيار ضعيف ميباشند اما با كار و تلاش خود را به مراتب بالا رسانده اند چه برسد به كشور ما كه پيشينه فرهنگي بسيار قوي تر از آنها دارد.
اينكه شما منكر وجود پيامبران بني اسراييل ميشويد هم از عجايب است! چرا كه
مورخان معتبر هم براي دسترسي به تاريخ قبل از هومر به متن تورات استناد ميكنند!
جمعه 30 اسفند 1387

petrus - iran - tehran
syrus - ايران - شيراز
يه مقدار وقت بذار تاريخ باستان مطالعه كن (چند سال) بعد متوجه ميشي كه كي جاهل
جمعه 30 اسفند 1387

soshiyant - انگليس - لندن
دوست عزيز babaktoronto
براي متوجه شدن در خصوص ريشه هاي شيعه و شيعه گري من مفيدترين كتاب را ًمذاهب در اسلامً نوشته جناب ًامير حسين خنجيً ميدانم. بسيار بي طرفانه و تنها از لحاظ تاريخ نگاري بيان شده....
جنابpetrus - ايران - تهران
كاري به مسلمان كردن مردم با توسل به زور توسط شخص محمد ندارم. دوستان ديگر به تفصيل توضيح داده و مي دهند. فقط مانده ام كه چرا جهانيان هيتلر را جاني مي شناسد؟! جايي نشنيده و نخوانده ام او خود و به دست خود يك يهودي كشته باشد.....
و اما قسمت دوم سخن تان... پس اين امري عادي بوده كه : (ماجراي تجاوز به زنان : از پيدايش خلقت بشر تا قبل از جنگ جهاني اول درتمامي جنگها، برنده جنگ تمام مردان مغلوب را به بردگي و زنان را به كنيزي ميبردن پس در آن زمان چيز عجيبي نبوده ( مثل زن گرفتن آن دوران 10 تا 10 تا داشتن الان بيشتر از يكي از ديد عموم قبيح يا داشتن بچه او زمان هر چي بيشتر بهتر بوده الان يكي هم زياده) .)
پس آخر اي نابخردِ نادان! شما با همين يك جمله, آسماني بودن اين دين را زير سوال برديد! مگر نه اينكه قرار بود دين عرب كامل ترين, بي نقص ترين و سواي از نيازهاي آن زمان, براي تمام عصور تا آخر زمان باشد؟ تاريخ مصرفش تا جنگ جهاني بود؟ اي كه به پارسي سخن مي گويي و از ايراني بودنت چيزي نميداي, پس چگونه كورش و اعقابش اين كارِ ًعاديً را انجام ندادند؟ حتماً چون كافر بودند و خدايشان نمي دانسته دست درازي به ناموس و مال مردم چه لذتي دارد! شرمتان باد كه مي دانيد و كوشش در ناداني مي كنيد.
افسوس!!!
جمعه 30 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
در هيچ جاي اسلام و هيچ جاي قران صحبتي از جانشيني علي نشده. با سند و مدرك ثابت كنيد محمد در قدير خم گفته علي جانشين من است!
جمعه 30 اسفند 1387

hamlet1982 - انگليس - لندن
دوستان اين ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو با نظريات كوجه و خياباني كه ميدن واقعا ارزش سايت و بحثهاي خوب همه رو از بين ميبره. لطفا تو بحثها واردش نكنيد.با تشكر
جمعه 30 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
petrus - iran - tehran
چي مطالعه كنم. محمد يك فرد ...باره آدم كش بوده.
saeed1 - كانادا - تورونتو
يكي از فرهنگهاي اسلامي داشتن زنان متعدد است. ببيند پيامبر و امامام هر كدام چند زن دايم و موقت داشتند. اگر پدر خودت يك زن را صيغه كند مادر مسلمانت ... در پ...اش ... مي كند كه .... بزند.
خودتان را مسخره كرده ايد؟ ايرانيان اسلام را به مسخره گرفته اند. امام حسين شهيد مي شود مي رود بهشت مشغول لذت بردن از هوري ها مي شود ايرانيان عزاداري مي كنند. آن هم چه عزادازي كه بيشتر به جشن شبيه است. اين است غنايي كه از آن دم مي زنيد.
برو جانم اين .......يات را بالاي گور جلال آل احمد و شريعتي بخوان. اينجا جايگاه دوستداران صادق هدايت و كسروي شجاع الدين شفا و ساير بيگانه ستيزان است.
به راستي شما واقعا مسلمانيد يا ضد اسلام؟ من به اين نتيجه رسيده ام شما ضد اسلاميد. چون يك جمله مي گوييد ده جمله مي شنويد. اين نوشته هاي شما ما را تشويق به روشنگري بيشتر مي كند و جوانان را از اصل جنايتكارانه اسلام آگاه مي كند. قلمتان گرم. بنويسيد و ما را تشويق به روشنگري كنيد. صميمانه از شما ممنونم
جمعه 30 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
saeed1 - كانادا - تورونتو
اولا من هيچوقت نگفته ام كه اسلام 100% كامل است يا شخصيت محمد كامل و بي نقص بوده است
------------------------------------------------
1-پس شما كه مسلمان هستيد آيا نميدونيد در خود قرآن گفته شده كه اسلام يك دين كامل است. من هميشه ميگم، دين اسلام يك چيز جالبي كه دارد اين است هر كسي براي خودش يه اسلام دارد و يك حرف ميزند!!!!!
سورهء مائده:
{{امروز دين شما را كامل كردم و نعمت خود را بر شما تكميل نمودم و اسلام را به عنوان آئين (جاودان) شما پذيرفتم (۳)}}
2- اگر محمد يك انساني است كه شخصيتش كامل نيست و نقص دارد؛ پس معصوم نيست و در نتيجه امام نيست. من هم با شما موافق هستم و همين رو ميگم. محمد يه جلاد بود. من حاضرم قسم بخورم كه شخصيت تو خيلي خيلي بهتر از محمد است
جمعه 30 اسفند 1387

khodekhodeshe - بلژيك - انت ورپ
انتي اسلام
دوست من گلي به جمالت با اين همه معلومات.من حال ميكنم با كامنتات.
جمعه 30 اسفند 1387

Ya_Ali - المان - كلن
سلام عليكم .

جناب آنتي اولاً بنده اهل مناظره و مجادله نيستم . بحث نيز با يك انسان منطقي مي كنم نه با شما .
در مورد جزيه به اندازه درك يك كودك دبستاني توضيح داده ايم . و اين كه پس تكليف سني ها چه . تكليفشان اين كه بروند و تحقيق كنند . تا به حقيقت كه تشيع است دست يابند . دست آخر اينكه آنها مي توانند از خود آيات قران با كمي تعقل به اين نكته پي ببرند كه كشتن همانطور كه در ابتدا گفته ام قبلاً شرايطي دارد كه امثال اين حقير و ديگر بزرگواران شيعه و سني از فهم آن عاجز هستيم كه البته اين قسمت را هم توضيح داده بودم كه در اينجا مانند آيات قران را كه سانسور مي كنيد براي ايجاد شبهه سانسور شده است . جواب شما هم نشد اين كه جمع و تفريق بلد نيستيد . حدود دو صفحه برايتان قبلش توضيح داده بودم . اما از آنجا كه به جاي رفع ابهامات و كسب معلومات شروع به جدل كرديد . بنده نيز ديگر جوابي به شما ندادم . چون جدل عين كفر است .
در مورد ميخ گونه بودن كوه ها هم متاسفم كه حتي براي رفع جهل خويش هيچ حركتي نكرديد و طبق معمول بنده بايد مانند يك طفل همه چيز را لقمه كرده در دهانتان بگذارم . اما توضيح به همراه عكس و فيلم اين موضوع در لينك (http://www.youtube.com/watch?v=rll06hVhi6g) مي باشد .
اما يك نكته پزشكي براي شما . اينكه گردو زياد بخوريد . زيرا به حافظه كمك مي كند . انگار يادتان رفته كه بيش از 30 - 40 شبهه مطرح كرده ايد و در انتها به "خدا را اثبات كن" روي آورديد و ديگر از اسلام چيزي براي گفتن نداشتيد . همراه دوستان گراميتان . براي اثبات خدا هم كه ابراز وجود نكرديد .
جمعه 30 اسفند 1387

Ya_Ali - المان - كلن
جناب بابك اتفاقاً عقل نا سالم نمي تواند بپذيرد كه اگر خداوند چيزي را اراده كند غير آن شود . اراده خداوند بر اين بود كه فقط حضرت علي(ع) لبيك بگويند تا در آينده كسي گمراه نشود . در ضمن شايد را كاشتند چغندر هم سبز نشد .
باز هم كه مي گوييد آينده نگري نكرده اند نعوذ بالله يا اعلام رسمي در زمان و مكان رسمي اين امر را روشن نساخته اند . با وجود اين كه گفتيم از ابتداي بعثت تا انتهاي آن يعني رحلت رسول الله(ص) اين امر اشاره شده است .
در مورد آيات قران نيز گفتم كه چگونه برايتان توضيح مي دهم . پس يا براي روشن شدن . راهي كه ممكن است را برويد . يا اين كه حد اقل غيب گويي و پيش داوري نكنيد .

سيروس نگاهي به تاريخ بياندازي مي بيني هميشه از اديان سوء استفاده شده است . در ضمن حرف تو خيلي خنده دار تر است كه خمس و ذكات را نمي شناسي و از روي جهل نظر مي دهي . جهاد را نمي شناسي و معاف بودن اقليت هاي مذهبي از جهاد را نمي داني . و ...
در ضمن درست گفتيد . امثال بنده يك جمله مي نويسند . اما امثال شما براي ماست مالي كردن آن شلوغ كاري را پيشه مي كنند و از اين شاخه به آن شاخه پريدن را .

آقا سعيد گرامي لطفاً سخن خود را در مورد ناقص بودن اسلام و بيان يكي از عيب هاي رسول الله(ص) ثابت نماييد .

والسلام .
جمعه 30 اسفند 1387

ARIYA_TEHRAN - ايران - تهران
انقدر حرف دارم نمي دونم از كجا شروع كنم اگه عمري باقي بود بعدا براتون توضيح ميدم فعلا ننگ بر اعراب رو داشته باشيد
10دقيقه تا سال تحويل مونده سال نو همگي مبارك
جمعه 30 اسفند 1387

kavoshgar - سوئد - مالمو - سوئد - مالمو
hamlet1982 - انگليس - لندن
چرا خودتو ......... مي دي. اسلام دين مرگ شكنجه وجنونه ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو جمله درستي نوشته كه تو با مغز كوچكت نمي توني بفهمي
جمعه 30 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
babaktoronto - كانادا - تورنتو
و ساير دوستان
دوستان عزيز اين يا علي همان مسلمان ايرانيست از سيدني . هر جا هم كم مي اورد با اسم ديگري وارد مي شود.
تاحالا صد بار همين حرفها را تكرار كرده و صد پاسخ از من و انتي اسلام و درفش و غيره گرفت و شكست خورد . هنوز هم نفهميده كه ما با اصل اسلام مخالفيم يعني قران را معجزه و سخن خدا نمي دانيم چون به خدا اعتقاد نداريم چه برسد به ايه ميخ و روم و خزعبلات ديگه.
اين سه لينك را ببينيد:
http://www.iranianuk.com/article.php?id=35925
http://www.iranianuk.com/article.php?id=35824
http://www.iranianuk.com/article.php?id=35828
ممنون و سال نو بر همه مبارك
جمعه 30 اسفند 1387

kavoshgar - سوئد - مالمو
ما ايرانيها احتياج به يه انقلاب داريم از نوع اسپانياي . اسپانيايها 800 سال پيش دين اسلام واثارشو نابود كردن وبه سلطه بيگانگان پايان دادند ما هم بايد همين كارو انجام بديم مثلا طلاب رو درمساجد بنديم و سپس مسجد رو رو سرشون خراب كنيم سوئدمالمو
جمعه 30 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
saeed1 - كانادا - تورونتو
اصلا پيامبراني بنام داود و سليمان وجود نداشته اند.اينها همش قصه است.دوست عزيز اين داستانها را باور داريد؟پس عقل و درايت كجا رفته.در كدام تاريخ زندگي انها نوشته شده است.مگر قران تاريخ است.
ببين دوست عزيز در هر زماني اتفاق مهمي افتاده است تاريخ نويسان بثبت رسانده اند.كاوشهاي پژوهشگران نيز بسياري از انها را تاييد مي كند
مثلا:در بسياري از تاريخهاي كهن لشكركشي خشايارشا به يونان و واقعه ترموپيل وجود دارد.در كندوكاريهاي چند سال پيش اثارهاي اين جنگ از جمله سكه ايراني كشف شد كه نشانگر حقيقت اين موضوع را ثابت كرد.
اگر اين قصه هاي قران واقعي است پس كجاست اثار كشتي نوح و لشكر سليمان و اين ادعاهاي قران.اگر دنيا را در زمان نوح اب گرفته بود دانشمندان تا بامروز اثبات مي كردند
جمعه 30 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
kavoshgar - سوئد - مالمو
دوست گرامي حرف از نابود كردن مزن. ملاها دو گونه هستند. يكي افراد فريب خورده و ديگري فريب كار. فريب خوردگان را بايد بيدار كنيم و فزيب كاران را به عربستان مي فرستيم. تا همانجا با خانه خدايشان صفا كنند
جمعه 30 اسفند 1387

كورش پارسي - امريكا - سانتاباربارا
با درود بر دوستان وطن پرست سايت. از اينكه پس از مدتها به دليل مشغله كاري و سفر طولاني باز به جمع شما برگشتم خوشحالم.درود بر خشايارشا بزرگ. اين مرد بزرگ كه چنان وحشتي در دل يونانيان انداخت كه هنوز هم فراموش نكرده اند.
جمعه 30 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
Ya_Ali - المان - كلن يا مسلمان نا ايراني-سيدني

چند بار بايد تكرار كرد كه وجود شر نامباركت را از سر ما كم كني؟؟؟؟!!!!چرا نمي فهمي؟! برو با همجنساي خودت معجزه استخراج كن با ولايت و حسين تشنه لب! قران شما يك كتاب بي مصرف پر از خزعبلاته.
اگر با تو بحثي شد به اين دليل نبود كه قران را به عنوان معجزه الله(نبوده)و دري وري هاي تو را قبول كرديم!! خير قبول نكرديم!!!! فقط با ترجمه صحيح از مكارم و سني ها نشان داديم كه اين كتاب پر از تناقض با توهمات جنابعالي هم يكي نيست. حالا تو عقب مانده ذهني كه مدعي ترجمه ق را ن ي فكر كردي با ترجمه غلط ق را ن انهم پر از تناقض چه را ثابت كردي؟! بيشتر به كتاب نا اسمانيت گند زدي و مفتضحانه شكست خوردي!
تنها چيزي كه مورد قبول هر ادم عاقليست اين است كه تو با اين همه شخصيت و توهمات بحر الميت از اختلال حواس و شعور رنج مي بري!!! علاقه اي به ادامه بحث با تو ندارم پس شر نرسان!!! فهميدي؟!!
جمعه 30 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
magicflut - كانادا - ونكوور
karkas - ايران - اصفهان
babaktoronto - كانادا - تورنتو
persianboy_mazi - انگليس - ولز
dastopaaa - روسيه - مسكو
Arashk_fara - انگليس - لندن
LARA_87 - امريكا - كاليفرنيا
آنتي اسلام - ايران - اهواز
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
كورش پارسي - امريكا - سانتاباربارا
kavoshgar - سوئد - مالمو
syrus - ايران - شيراز
soshiyant - انگليس - لندن
دوستان عزيز

هرودوت در دوره پادشاهي خشايارشاه بدنيا امد و زماني كه تاريخ را نوشت و از سنتهاي ايرانيان ستايش كرد از سنتهاي پارسيان اگاهي داشت .به عقيده او حتي شاه هم حق نداشت كسي را به مرگ محكوم كند حالا چنين شاهي مي توانسته انطور كه اسپارتها و يونانيها(مخالفان) روايت كردند سفاك باشد؟ يا در مورد كامبيز دوم پسر كوروش كه مصريها افسانه سرايي بسيار در باره او كرده اند و او را ديوانه معرفي كردند. در صورتي كه كامبيز به عهد و پيمان خود با اعراب بسيار وفادار بود و هرگز به انها اسيبي نرساند و كعبه را هم همين شاهان هخامنشي در مكه بناكردند. منطقي نيست كه كامبيز (كه از نظر اخلاقي متعهد به پيمانش بود) و خشايار شاه سفاك و ديوانه باشند. اينها افسانه هاي مصري ها و مبالغه يونانيهاست.
در جاي ديگري هرودوت نقل مي كند كه پارسيان براي اب رودخانه ها و رود ها ارزش و احترام فراوان قائل بودند و هرگز در اب جاري چيزي نمي شستند حتي دستهايشان را هم در اب رود خانه ها نمي شستند و به پاكيزه نگهداشتن اب جاري اهميت مي دادند.
حالا ببينيد ايراني با قوانين خرافي اسلام به چه فلاكتي افتاده كه هر بي سر و پا و مسلمان بيسوادي قصد تخريب تمدن و فرهنگ ايران را دارد تااسلام راتطهير كند.
ننگ بر اسلام و دروغ!
جمعه 30 اسفند 1387

iran vatan - كانادا - ونكوور
خيلي دلم ميخاد بدونم كه اين نسله زمانه شاه است كه ايران رو دوست داره يه نسله جديد هم هست؟
جمعه 30 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
Ya_Ali - المان - كلن
در مورد جزيه به اندازه درك يك كودك دبستاني توضيح داده ايم . و اين كه پس تكليف سني ها چه . تكليفشان اين كه بروند و تحقيق كنند . تا به حقيقت كه تشيع است دست يابند . دست آخر اينكه آنها مي توانند از خود آيات قران با كمي تعقل به اين نكته پي ببرند كه كشتن همانطور كه در ابتدا گفته ام قبلاً شرايطي دارد كه امثال اين حقير و ديگر بزرگواران شيعه و سني از فهم آن عاجز هستيم كه البته اين قسمت را هم توضيح داده بودم كه در اينجا مانند آيات قران را كه سانسور مي كنيد براي ايجاد شبهه سانسور شده است .
------------------------------------------
1-من چند ماه است كه مي خواهم شما اين را بگوييد و منتظر اين جملات گهر بار از دهان شما هستم. پس شيعه ها انتظار دارند كه اهل تسنن شيعه بشوند؟!

2-يعني در صورتي كه همهء سني هاي دنيا شيعه نشوند به جهنم ميروند؟ چون شما فرموديد "حقيقت شيعه است" !!

3-اين چه كتاب معجزه اي است كه نه شيعه قادر به درك آن است و نه سني؟ پس چه سودي دارد؟ من هم ميتوانم يك مشت كلمات بي معني را با حروف فارسي و چيني و انگليسي و فرانسوي كنار هم بگذارم و بگويم شما نمي توانيد اين مطالب را درك كنيد و اينها معجزه هستند!!!!
-------------------------------------------
انگار يادتان رفته كه بيش از 30 - 40 شبهه مطرح كرده ايد و در انتها به "خدا را اثبات كن" روي آورديد و ديگر از اسلام چيزي براي گفتن نداشتيد . همراه دوستان گراميتان . براي اثبات خدا هم كه ابراز وجود نكرديد .
------------
شما چه جوابي براي اثبات خدا داشتيد؟ دروغ كه كنتر ندارد!هي دروغ بگو.
براي اسلام هم فعلاً همين جا كم اوردي. و از جوابهات مشخص است كه چي توي كله ات است!
جمعه 30 اسفند 1387

Ya_Ali - كلن - المان
سلام عليكم .

جناب دست و پا معلوم است كه از ترس هلاك شدن توسط مردان الهي به معناي واقعي به "دست و پا" زدن افتاده ايد و مدام واقعه ي تكان دهنده ي طوفان نوح(ع) را انكار مي كنيد . همين سايت مطلب جالبي در اين مورد گذاشته كه لينكش را برايت مي نويسم . (http://www.iranianuk.com/article.php?id=21117)

shad - فرانسه - نيس
جناب مسلمان ايراني بسيار بزرگوار مي باشند و اين حقير كه در اين حد نيستم كه با ايشان مقايسه شوم . اشتباه كرديد و تهمتي بيش نيست . البته اين حرف شما انسان را به ياد "كافر همه را به كيش خود پندارد" مي اندازد .
در ضمن فكر نمي كنم شما در مرتبه اي قرار داشته باشيد كه به بنده دستور بدهيد . اين حقير قصد نجات گمراهان و فريب خوردگان و همچنين انتقال انرژي به مومنان براي حركات انسان دوستانه را دارد و با اندكي منطق و درك البته به شرط اينكه وجود شخص با مال حرام يا خوردني و نوشيدني هاي حرام آكنده نشده باشد متوجه مي شود كه چه چيز راست و چه چيز دروغ و غير منطقي است .
اگر مطالب بنده را نمي پسنديد مجبور به خواندن آنها نيستيد . اگر مي خوانيد از روي اختيار است . و اگر رنج مي بريد . چون انتخاب خودتان است از دست بنده كاري بر نمي آيد .

والسلام .
جمعه 30 اسفند 1387

Ya_Ali - المان - كلن
سلام عليكم .

1. آنتي عزيز چه بيهوده وقت خود را حرام كرده ايد . آيدي بنده معرف همه چيز است . "يا علي" . يا علي مهري است كه بر پيشاني همه ي شيعيان آن حضرت مي درخشد .

2. بحث بهشت و جهنم و اين كه چه كسي به بهشت مي رود و چه كسي به جهنم بسيار گسترده است . تعدد آيات قران در اين زمينه خود اثبات كننده ي اين موضوع مي باشد .

3. قران كتابي است كه انسان را به قله ي سعادت مي رساند . هر كس به اندازه ي نياز خويش بدان چنگ مي زند . البته خداوند نيز كسي را كه بخواهد واقعاً قران را بفهمد و به قله برسد را كمك و ربوبيت خواهد كرد . زيرا خداوند "رب العالمين" است . يعني مربي و پرورش دهنده ي عالميان . نه قرار است همه به قله برسند . و نه اينكه همه مي خواهند به قله برسند .

اتفاقاً بنده احساس مي كنم تهمت كنتور ندارد .

اما در مورد كم آوردن درست گفته ايد . " روزي حضرت عيسي(ع) روي به اصحاب خويش كرده و فرمودند : من مريض جذامي و مريض مبتلا به پيسي را شفا . كور مادرزاد را بينا و مرده را به اذن خداوند زنده كردم . اما جاهل را نتوانستم درمان كنم . "
بنده نيز در مقابل جهل شما كم مي آورم . به نكته خوبي اشاره كرديد .

والسلام .
جمعه 30 اسفند 1387

syrus - ايران - شيراز
Ya_Ali - المان - كلن
قرآن يك كتاب خرافي است
جمعه 30 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
آنتي اسلام - ايران - اهواز
از سري بحث هاي ناتمام آنتي اسلام - ايران - اهواز و برادر حزب اللهي:
آنتي اسلام - ايران - اهواز ::چرا در اسلام حكم (زناكار) سنگسار است؟
Ya_Ali - المان - كلن
خود پيامبر(ص) مي فرمايند : هر گاه حديثي از من شنيديد آن را با قران مقايسه كنيد . اگر با قران يكسان نبود از من نيست . زيرا من جز از قران حرفي نمي زنم . (رسول الله(ص) از اينكه برايش حديث جعلي درست مي كنند آگاه بوده)اما اثبات جعلي بودن حديث .
آنتي اسلام - ايران - اهواز
پس چرا در قران راجع به مُسكرات تذكر داده شده كه حرام و نجست هستند( مشروبات الكلي) اما را جع به مخدرات چيزي گفته نشده است؟؟!!
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
babaktoronto - كانادا - تورنتو
با سلام خدمت همه ي دوستان عزيز

بابك جان اينكه مسلمانان به حرف قرآن عمل نميكنند مشكل اسلام نيست، بلكه مشكل از مسلمانان است. بگذاريد تا يك مثال خدمتتان عرض كنم ، فكر نكنم ديني به اندازه ي اسلام دستور به علم آموزي كرده باشد. حال اگر مسلمانان به دنبال علم نميروند مشكل از اسلام نيست، بلكه مشكل از مسلمانان است.

درباره ي سوال اولتان نظر شما را به خواندن مطلبي از كتاب استاد شجاع الدين شفا جلب مينمايم. ( البته اين را هم مد نظر داشته باشيد كه دوستان غير مسلمان اين كتاب را از كتابهاي ضد اسلامي معرفي ميكنند! )
_________

محمد هرگز به شمشير كشي و گرفتن غنايم از بيرون عربستان دستور نداده بود. 80٪ از جنگجويان عرب در حمله به ايران اساسا مسلمان نبودند ( استاد شجا الدين الشفا ) .

حمله جنگي اعراب به ايران چنانكه مورخان سرشناسي از دوران خودمان چون سعيد نفيسي و ذبيح الله صفا و عباس اقبال به صراحت يا در لفافه متذكر شده اند بي كم و كاست چيزي از نوع حملات جنگي هونها در دو قرن پيش از ان و حملات جنگي مغولها در شش قرن بعد از ان بود. يعني اغاز جهانگشائي سيل اسايي از جانب صحرانشيناني بود كه تا بدان زمان از دشتها و بيابانهاي خودشان بيرون نيامده بودند. انگيزه ديني كه به جهانگشايي عرب نسبت داده شد در ارتباط با انگيزه هاي تاراج و غنيمت!! در درجات پائين تري قرار داشت. زيرا به تذكر تقريبا همه پژوهشگران تا كنون هيچ دليلي ارائه داده نشده است كه خود محمد به چنين ششيركشي ها و غنيمت گيرها(تاراج) بيرون از عربستان دستور داده باشد.

به نوشته تاريخ طبري؛ در بامداد همان شبي كه ابوبكر در گذشت و عمر به خلافت نشست؛ خليه تازه هنگام نماز صبح از مسلمانان خواست كه براي نشر اسلام! به سوي ديار پارسيان روند؛ ولي سه روز پياپي اين دعوت را تكرار كرد و كسي داوطلب اين كار نشد؛ زيرا همگي مرعوب قدرت و شوكت ايرانيان بودند. در بامداد روز چهارم خليفه بر منبر رفت و گفت كه ايهاالناس حجاز جاي ماندن شما نيست. زيرا در اينجا تنها مي توانيد گياه و خوراك شترهايتان را بجوييد.!!!!!!!!!(نكته بسيار مهم).

در صورتيكه در بيرون از حجاز سرزمينهاي بسيار ثروتمندي در انتظار شمايند كه خداي تعالي! وعده تصاحب(سرقت!) انها را به مصطفي داده است. پس بشتابيد تا بر خزائن كسري دست يابيد و چنين فرصتي را از دست ندهيد.
در پي اين دعوت بود كه داوطلبان بسياري امادگي خود را براي رفتن به ميدان جنگ اعلام داشتند. بعد از غارت تيسفون به دست اعراب با انكه به هر يك از رزمندگان عرب چندين هزار درهم غنيمت!! تعلق گرفت هنوز مبالغ زيادي باقي مانده بود كه درباه نحوه مصرف انها از جانب سعد وقاص از خليفه كسب تكليف شد!!و عمر دستور داد كه هر كه ايات بيشتري از قران را از بر دارد سهم بيشتري بگيرد. اين مسابقه توسط سعدوقاص ترتيب داده شد ولي نشان داد كه حتي مطلع ترين انها بيشتر از {{ جمله بسم الله الرحمن الرحيم چيزي از قران نمي دانستند.!!!!!!!!!!}} در ارزيابي اين واقعيت پرنس سائيتاني در سالنامه اسلام خود متذكر شده است كه اصولا
بيش از 80٪ از جنگجويان عرب كه در جنگ هاي قادسيه و جلولا شركت داشتند خودشان هم مسلمان نبودند.!!!!!! و
حتي باطنا با اسلام دشمني نيز داشتند. زيرا اينها همان كساني بودند كه در جنگهاي رده با قواي خلافت جنگيده و شكست خورده بودند.!!!!!! انچه انگيزه واقعي تازش تازي بوده است غارت بوده است و بس.
كتاب پس از 1400 سال نوشته ي شجاع الدين شفا
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
shad - فرانسه - نيس
دوست عزيز شاد. از اينكه مسلمانها تراوشات مغزي شان مشمئز كنند و بد بو است در آن شكي نيست و همين امر باعث ميشون كه همگي آنها شبيه هم باشند چون از يك كتاب و يك پيامبر و يك خدا و يك ايدئولوژي پيروي ميكنند اما حماقت و ابله بودن در آنها درجات متفاوتي دارد كه به ترتيب زير ميباشد:
1- زياد
2-خيلي زياد
3- غير غابل وصف
اين جناب يا علي متاسفانه در درجهء 3 قرار دارد و در مقايسه با اون مسلمان ايراني از شيراز به مراتب وضعيت وخيم تر و فاجعه بار تري دارد وبراي اين حرفم دلايل بسيار دارم كه فقط به بهترين دليل و برجسته ترين آنها اشاره ميكنم.
اون مسلمان ايراني از لحاظ سواد نسبت به مسلمانان ديگر خيلي خيلي بالا تر است چون فقط يك كلمهء "ناسا" را ياد گرفته و همين خودش خيلي است و جاي اميدواري دارد! (البته كاري نداريم كه همون كلمه رو هم در خدمت دين اسلام ميدونه!!)
اما اين جناب آقاي يا علي ( مستر يا علي) در درجهء 3 قرار دارد به گفته هايشان در زير دقت بفرماييد:

Ya_Ali - المان - كلن
آنتي اسلام - ايران - اهواز
اسلام چه نكتهء مثبتي طي 1400 سال داشت؟
تمام علمي را كه امروزه اين قدر به ان مي باليد از صدقه سري اسلام است . كه البته بايد گفت قران و اهل بيت كه شاگردانشان چنين خدمتي فقط در زمينه علم (چون يك مورد خواستيد) مي باشد .
خدمتي كه اسلام كرده در جاي ديگري به گرد پاي ان هم نمي رسيد .
لطفا با دقت مطالعه كنيد .
http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_science
فداي ان مدينه ي علم ( رسول الله(ص) ) و درب ان ( اميرالمومنين(ع)‌ ) و كساني كه علم از وجودشا به جوشيدن مي افتد ( ائمه اطهار (ع) ) بشوم كه بي نظيرند .
والسلام .
-------------------------------------------
آنتي اسلام - ايران - اهواز
Ya_Ali - المان - كلن
آقايون و خانوم ها. دقت كنيد . ((بشر تمام علم را مديون اسلام و قران و اهل بيت است؟!!! ))در رابطه با اون لينكي كه دادي. اونجاهايي كه 2 پرانتز گذاشتم حرف خودم است براي روشن تر شدن مطلب.
اين ترجمه همون چند خط اولشه. كه جوابت رو داده: تاريخ طلايي اسلام ( امپراتوري اسلام) همهء كتابها به زبان عربي بود((آنتي اسلام: بخاطر زور و شمشير)) بيشتر دانشمندان مسلمان بودند(( مگر ميشد چيز ديگه اي هم باشند؟؟!!! مثلاً اون ايراني كه به مملكتش حمله شده بود. ميتونست زرتشتي بمونه؟!!)) اما آنها از نژادهاي مختلف بودند؛ بيشتر آنها ايراني بودند ، اما عرب+بربر+ترك و آفريقايي هم در آنها بود. اين كجاش نوشته كه اسلام و قران و اهل بيت باعث پيشرفت بشريت شدند؟!!!! تو نمي دوني كه مسلمانها امپراتوري داشتند و هر كس غير از مسلمان رو گردن ميزدند؟ زرتشتي هاي بيگناه رو فراري دادند به سمت هند. الان هم در هند بنام پارسيان معروفند. چرا شما علم و دانش بو علي سينا كه اصلاً متولد بلخ بود و عرب نبود و يك ايراني بود را پاي عربها ميگذاريد؟در زمان بوعلي سينا همه مجبور بودند عربي سخن بگويند و عربي بنويسند و زبان عربي به واسطهء زور ،زبان رسمي ايران بود. مگر چاره اي غير از اين هم داشتند؟ اسلام چه دست آوردي داشت؟ اين را بگو از ايرانيان مايع نگذار دوست من. تو ميتوني بگي مسلمانهاي عرب( اُرجينال) امام باقر را داشتند كه به باقر العلوم معروف بود يا امام صادق را داشتند كه طب الصادق را تدوين كرد. تا اونوقت جواب همين را هم بصورت مستند بهت بدم نه اينكه دم از مردم ايران بزني و آنها را عرب ودستاورد دين عرب بداني. مثل اينكه در 1000 سال بعد بگويند ؛؛ 1000 سال پيش در ايران همه حجاب ميزدند و كسي ناراضي نبود؟ مگر الان كسي جرات دارد ناراضي باشد؟ دقت كن. گفتم اسلام و قران چه دستاوردي براي جامعهء بشري داشتند.
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز

shad - فرانسه - نيس
شاد عزيز ديدي كه چه راحت اين مسلمان درجه 3 فرمودند:
((بشر تمام علم را مديون اسلام و قران و اهل بيت است؟!!! ))
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
Ya_Ali - المان - كلن
قران كتابي است كه انسان را به قله ي سعادت مي رساند . هر كس به اندازه ي نياز خويش بدان چنگ مي زند . البته خداوند نيز كسي را كه بخواهد واقعاً قران را بفهمد و به قله برسد را كمك و ربوبيت خواهد كرد . زيرا خداوند "رب العالمين" است . يعني مربي و پرورش دهنده ي عالميان . نه قرار است همه به قله برسند . و نه اينكه همه مي خواهند به قله برسند .
------------------------------------------
پس هر كسي كه اصلاً به قرآن اعنقاد نداشته باشد و در دوران زنده بودنش بويي از اين كتاب نبرده باشد؛ سعادتمند نيست؟!!
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
Ya_Ali - المان - كلن
در ضمن لينك نده. يوتيوپ گذاشتي اينجا كه چي؟ مي خواي من برات 10000 تا لينك بدم تو برو بخون و بشون و نگاه بلكه يكم گچهاي كله ات بريزه! از سياوش اوستا بگير تا مشيري و رضا فاضلي و .....
جوابم روبده اگر ميتوني. اگر هم نمي توني جواب بدي سكوت كن! مثل گذشته!
خدا كوهها رو بصورت ميخ كرده توي زمين كه زمين رو نگه داره؟ اونم برعكس؟ مگر تو ميخ رو از پشت ميكوبي توي ديوار؟!!
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
عذاب اخروي و دنيوي براي شما مسلمانها است به اين چرنديات اعتقاد داريد. و بايد در كل عمرتان به فكر جهنم و بهشت باشيد. ما كه به اسلام و خداي محمد اعتقادي نداريم و روي زمين زندگي ميكنيم نه توي هوا! و از زندگي لذت ميبريم. شما و دوستانتان در همين جهل بمانيد: آ
نكس كه بداند و بداند كه بداند
اسب خرد از گنبد گردون بجهاند
آنكس كه بداند و نداند كه بداند
بيدارش نماييد كه بس خفته نماند
آنكس كه نداند و بداند كه نداند
لنگان خرك خويش به منزل برساند
آنكس كه نداند و نداند كه نداند
در جهل مركب ابدالدهر بماند
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
babaktoronto - كانادا - تورنتو

اما در مورد سوال دومتان كه در جواب بايد خدمتتان عرض كنم كه اين اتفاق ( حجة الوداع ) فقط يكي از مواردي است كه ميتوان ولايت حضرت علي (ع) را اثبات كرد. چون قبل از اين حادثه ، حوادث ديگري هم اتفاق افتاده است. مانند حديث ثقلين. كه پيامبر (ص) فرمودند : {{ من در ميان شما امت دو چيز نفيس وزين و گران‌بهايي را باقي گذرنده‌ام كه كتاب خدا و عترت من، كه اهل بيت منند، كه اين دو هرگز از همديگر جدا نمي‌شوند تا وقتي كه بر من نزد حوض كوثر وارد شوند. }} كه حتي منابع اهل تسنن هم به آن اشاره كرده اند.

و يا حادثه ي زكات دادن انگشتر حضرت علي (ع) كه پس از كار ايشان اين آيه نازل شد : {{ ولىّ شما، تنها خدا و پيامبر اوست و كسانى كه ايمان آورده‏اند: همان كسانى كه نماز برپا مى‏دارند و در حال ركوع زكات مى‏دهند. }} حتي عمر ( يا ابوبكر ) هم 40 بار اين كار را كرد تا شايد آيه اي در اين رابطه نازل شود. ولي اين اتفاق نيفتاد!!
كه نه تنها منابع شيعي بلكه منابع سني ها هم بصورت كاملا واضح اشاره كرده اند كه منظور قرآن، حضرت علي (ع) هستند.
كه ما شيعيان هم دقيقا همان حرف قرآن كريم را ميزنيم كه حضرت علي (ع) را { ولي } خدا ميداند.
اگر خداوند ميخواستند جانشين پيامبر (ص) را غير از حضرت علي ع كس ديگري را قرار دهند ؛ آيه اي را در شآن عمر يا ابوبكر و يا عثمان و يا.... نازل ميكردند و در آن آيه اشاره به اين ميكردند كه {{ ولي }} شما فلان كس است. مثلا آيه ي 40 سوره ي مباركه ي توبه ( معرف به داستان يار غار ) ، به ابوبكر اشاره دارد كه براي كمك پيامبر ص همراه ايشان به غار رفت. حال اگر خداوند ميخواست ابوبكر جانشين شود، در اين آيه ميگفت آن كس {{ ولي }} شماست. در حالي كه اينطور نشد و اين نوع آيه فقط در شآن حضرت علي (ع) نازل شد!
آيا اين خود دليلي بر مشروع بودن ولايت حضرت علي (ع) ندارد؟؟!!

موفق باشيد.
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز

گفتيد كه : {{ شما چه جوابي براي اثبات خدا داشتيد؟ }}

همين سوال را من چند روز است كه از شما ميپرسم ولي شما جواب نميدهيد ( با توجه به برهان نظم! ). حال ، آماده هستيد كه اين بحث را باهم ادامه دهيم؟؟
شنبه 1 فروردين 1388

saeed1 - كانادا - تورونتو

shad - فرانسه - نيس
فراموش نكنيد كه مطالبي كه شما از قول هرودت نقل ميكنيد مربوط به هخامنشيان است كه با دوران اسلامي 11 قرن فاصله دارند. هيچكس منكر پيشرفته بودن هخامنشيان نيست. متاسفانه آنها بعداز دو قرن از ميان رفتند و داستانهاي زيادي هست مبني بر اينكه خشايارشا همانند كورش و داريوش براي ملل تابعه و فرهنگ ايشان ارزش قايل نبود و اين يكي از دلايل سقوط آنها شد.
در اين ميان يعني مابين هخامنشيان و ساسانيان يك گسست وجود دارد و شما اگر ميخواهيد دوران اسلامي را مقايسه كنيد بايد با ساسانيان و اختناق دوران ايشان مقايسه كنيد نه با كورش و داريوش
شنبه 1 فروردين 1388

kavoshgar - سوئد-مالمو - سوئد-مالمو
Ya_Ali - المان - كلن
برو اين حرفارو در مسجد بگو براي كربلاي ها وحاجيها نه تو اين سايت . چرا خودتو مسخره مي كني با اين حرفات همه دارن مي خندن بههت سوئد-مالمو
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
محمد هرگز به شمشير كشي و گرفتن غنايم از بيرون عربستان دستور نداده بود. 80٪ از جنگجويان عرب در حمله به ايران اساسا مسلمان نبودند ( استاد شجا الدين الشفا ) .
--------------------------------------------------------
1- اي آدرسي كه شما ميدي براي منبع؛ مثل اينه كه ما رو بفرستي دنبال نخود سياه! توي چه كتابي و چه صفحه اي همچين حرفي زده؟ ضمن اينكه اين آقا يه نويسندهء درباري بوده:
* معاون فرهنگي دربار شاهنشاهي
* سفير بين المللي ايران در امور فرهنگي
* رئيس كتابخانه ملي پهلوي
* دبير كل شوراي فرهنگي سلطنتي
* دبير كل انجمن بين المللي ايران شناسان
اما شما بگو كجا گفته همچين حرفي رو حد اقل ما بريم بخونيم و بيشتر با شخصيت اين نويسنده آشنا بشيم.
2- پايه هاي حمله به ايران از اينجا گذاشته شد:
محمد در سال اول هجرت در جنگ خندق هنگامي كه داشت با وسيله اي مثل كلنگ زمين را ميكند ؛ به سنگ بسيار بزرگي برخورد كرد كه در زمين بود و مانع از پيشرفت كار شده بود، سه ضربهء محكم به سنگ زد وسپس به مسلمانان گفت:
{قصرهاي حيره و مدائن و كسري را ديدم كه گويي دندانهاي سگ بودند و جبرييل به من گفت كه امت من برآن تسلط مي يابند. و مسلمانان ايمانشان به اين حرف قوي شد!} تاريخ طبري جلد سوم صفحهء 1071
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
در رابطه با برهان نظم؛ شما سوال كن تا من جواب بدم. اصلاً خودت رو نگران نكن. من حوصله ام خيلي زياده. تو 1000 بار سوال كن، من دقيقاً 1000 بار بهت جواب ميدم. بي صبرانه منتظر سوالت هستم.
شنبه 1 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
اسلام اصلي اسلام طلبه هاي افغانستان است.
محمد هرگز به شمشير كشي و گرفتن غنايم از بيرون عربستان دستور نداده بود شما كه راست مي گي بر ...آدم دروغگو لعنت. البته شمشير كشي و گرفتن غنايم در داخل عربستان بدون ايراد است از نظر شما!!!! حميه كردن به دگران كشتن مردان تجاوز به زنان
واقعا عيب از اسلام است كه شما را با اين ذهن بيمار پرورش مي دهد يا دوباره عيب از اسلام است كه افراد بيمار ذهن به آن جذب مي شوند؟
دوباره از شما سپاسگزارم كه با چند جمله تعريف و تمجيد از اسلام دوستان ما را وادار مي كنيد تا اين دين وحشي يورشگر و انسان ستيز را بيشتر معرفي كنند. بنويس قلمت گرم
شنبه 1 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
دين شيعه ساخته دست ايرانيان و براي مبارزه با اعراب است. همان ادامه پادشاه ساسانيان است كه پادشاهي از پدر به پسر به ارث مي رسيد.
اين سخناني كه اينجا مي نويسي در جمع مردم بي سواد خريدار دارد نه اينجا.
تنها دستور انديشه گفتار و كردار نيك زرتشت كه پيامبر بي سواد شما پيروان او را آتش پرست خواند به تمام كتاب قرآن شما ارجحيت دارد.
اگر پيامبر دستور حمله به ايران نداده و حمله به ايران كاري بوده مخالف نظر پيامبر چرا شما مسلمان مانده ايد؟
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
آنتي اسلام - ايران - اهواز
درود
دوست عزيز تراوشات ذهن اين بيمار مغزان اسلام زده مثل گندابيست كه هر چه بيشتر هم بخورد بيشتر بوي تعفن ان طبيعت را الوده مي كند.
اين فرد روان پريش با اسمهاي كاربري متعدد كه همان مطالب را مدام تكرار مي كند كارش از حماقت درجه 3 هم گذشته و نياز به يك روانكاو دارد!
به همين علت به شما توصيه مي كنم براي شادابي خودتان هم كه شده از بحث بي نتيجه و دور باطل با اين بيماران رواني پرهيز كنيد و وقتتان را براي افرادي كه اميدي به نجاتشان باشد بگذاريد.
هر چه بيشتر به انها پاسخ دهيد بيشتر بيماري شان تحريك و تشديد مي شود. اينها اتصال به دنياي واقعي ندارند و در توهمات خود : كرم خاكي(اسلام) را ماه و خورشيد مي بينند. اين نتيجه بيماري =ايدئولوژي سياسي خطرناك اسلام است.
(( مرگ مغزي اين اسلام زده ها را به جامعه بشري تسليت عرض مي كنم.))
درود بر ايران و فرهنگ اصيل ايراني قبل از اسلام و نابود باد انديشه ارتجاعي وارداتي بيگانه حجاز!
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
saeed1 - كانادا - تورونتو
من در حيرتم كه تو چطور به خودت اجازه مي دهي از مقايسه فرهنگ ايران در دوره ساسانيها با اشغال ايران توسط اعراب بدوي و هويت اسلامي حرف بزني!!! و اسلام را سر بدوني!!!
شما مسلمانها نه تنها عرق ايراني نداريد بلكه مغزتان هم انقدر منجمد شده كه نمي توانيد بفهميد كه بقدري ترس از عرب و هويت اسلامي در جانتان رخنه كرده كه فرق خورشيد(فرهنگ ايران باستان) را از اسلام (كرم خاكي) تشخيص نمي دهيد!
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
Ya_Ali - كلن - المان
گمراه توي گستاخ هستي كه فكر مي كني ديگران به تراوشات مغز عليلت نياز دارند. چه كسي اعلام نياز به اسلام و تو كرد كه زبان در دهان.. مي چرخاني و ما را مخاطب قرار مي دهي؟!! جز ولايت و خودت و چند مزدور ديگر هيچ عاقلي از تو نخواست كه بر منبر بروي!
اي اخوند پليد و بيمار
دست از سر ما بردار
حيف ايران وتمدن ان كه با اسلام عرب نابود شد.
ننگ بر اسلام و اسلام زده! ننگ بر اخوند مزدور!
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
آنتي اسلام - ايران - اهواز
دوست عزيز اين لينك را ببينيد.
http://www.iranianuk.com/article.php?id=35925
شنبه 1 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
saeed1 - كانادا - تورونتو
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
Ya_Ali - المان - كلن
شما مرتب از اسلام تعريف و تمجيد مي كنيد. اين سخنان خشايارشاه 1100 سال قبل از اسلام گفته شده.
در كل قرأن تان چند جمله پشت سر هم مانند اين سنگ نوشته كه در حد اين سنگ نوشته از انسانيت سخن گفته باشد من به شما قول مي دهم نه تنها خودم بلكه آنتي اسلام و ساير دوستان نيز مسلمان خواهيم شد
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
همين سوال را من چند روز است كه از شما ميپرسم ولي شما جواب نميدهيد ( با توجه به برهان نظم! ). حال ، آماده هستيد كه اين بحث را باهم ادامه دهيم؟؟
================
هر وقت سوال كردي جوابت رو دادم. باز هم سوال كن من خيلي حوصله دارم. منتظرم!
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
saeed1 - كانادا - تورونتو
(((كورش و داريوش براي ملل تابعه و فرهنگ ايشان ارزش قايل نبود)))؟؟؟؟!!!!!!
عحب!!! توي مزدور اسلام زده مي فهمي چه اراجيفي به هم مي بافي؟!!
اي ... مانده ... كه از تاريخ ايران هچ نمي داني اي عرب حجاز متحجر كجا درس خوانده اي كه هنوز نمي داني كه كوروش به فرهنگ و اديان بين النهرين احترام گذاشت و ازاد ي اديان را توصيه كرد و بردگان را از اسارت نجات داد.
اي كلاغ اسلامپرست بد اواز مزدور دروغگو كه دروغهاي ... اسلامي را تكرار مي كني تو از ايران و تاريخ ان چه مي داني كه دهان به ياوه گويي باز مي كني. ساسانيان ايراني بودند نه عرب مثل پيامبر و امامانت! عرق ايراني داشتند يك تار مويشان به هزار پيامبر ... مثل محمد مي ارزيد. چقدر به جيب مي زني كه بيايي عليه ايرانيان بنويسي اي ب... بيگانه پرست! كي از تو خواستم كه نظر بدهي بسيجي ؟
لعنت به مزدور اسلام عرب!
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
syrus - ايران - شيراز
شما كه اين همه از اسلام ميدونيد لطف كنيد بگيد چند تا از جنگهاي پيامبر (ص) تهاجمي بوده.
شنبه 1 فروردين 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
hamlet1982 - انگليس - لندن
در همانجا ب...بي وطن ..مرگ بر دينت
اتفاقا يك بي ... چون تو مي پذيرد يك مشت وحشي .قاتل..شهوتران ... به كشورش بيايند و چنين فاجعه اي بيا فرينند.امثال تودر اوين و زندانها مامور شكنجه هستند.
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
اي اسلامپرستهاي خائن!!!
براي ديدن محاكمه رهبرانتون و خودتون بعد از سرنگوني رژيم به ايران خواهم امد البته اگه از خشم ملت جان زنده به در ببريد!
قصاص لطف بزرگي در حق جنايتكاران رژيم محمديست .تنها روشي كه لايق شماهاست اين است كه با پاي راست به مستراح داخلتان كنند و سيفون را بكشند تا باعطر محمدي شربت شهادت را نوش جان كنيد!!! البته بعد مستراح(!) را بايد در بسته تحويل جد بزرگتان در بيت الخلاي حجاز داد!
گورتان را از ايران گم كنيد!!
شنبه 1 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
با عرض پوزش متن قبلي را تصحيح مي كنم:
در كل قرأن تان چند جمله پشت سر هم مانند اين سنگ نوشته كه در حد اين سنگ نوشته از انسانيت سخن گفته باشد من به نشان دهيد به شما قول مي دهم نه تنها خودم بلكه آنتي اسلام و ساير دوستان نيز مسلمان خواهيم شد
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
درفش عزيز
magicflut - كانادا - ونكوور
karkas - ايران - اصفهان
babaktoronto - كانادا - تورنتو
persianboy_mazi - انگليس - ولز
dastopaaa - روسيه - مسكو
Arashk_fara - انگليس - لندن
LARA_87 - امريكا - كاليفرنيا
آنتي اسلام - ايران - اهواز
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
كورش پارسي - امريكا - سانتاباربارا
kavoshgar - سوئد - مالمو
syrus - ايران - شيراز
soshiyant - انگليس - لندن
تقديم به دوستان عزيز
اين هم قطعه اي زيبا از اپراي ((خشايار شاه (Serse (Xerxès)) ازاهنگساز Handel.
دو اجرا توسط رناتا تبالدي خواننده بزرگ اپرا در قرن 20 و جنيفر لارمور :
http://www.youtube.com/watch?v=G0hnowSv6d0feature=related
جنيفر لارمور :
http://www.youtube.com/watch?v=M_m6mnMIofcfeature=related

بدرود
شنبه 1 فروردين 1388

mdfgh - ايران - ايران
آقاي مهندس تهيه كننده ويديو خشايارشا صحيح است نه خشايارشاه!!!! بهتر است كمي مطالعه داشت مثل افرادي كه اين جا اسلام را جنگ طلبي متهم مي كنند و حتي از همه اديان بدتر است. در صورتي حق چنين ادعايي را داريد كه ساير اديان را مطالعه كرده باشيد اگر اسلام دستور به جنگ داده يهود دستور به نسل كشي داده است
http://en.wikipedia.org/wiki/613_mitzvot
596
همين خشايارشايي كه در اين جا اين همه ادعاي گزاف كرده است در زمان حكومتش با فجيع ترين نسل كشي ايرانيان توسط قوم يهود موافقت كرده است. متن كتاب استر را كه خود يهوديان منتشر كرده اند بخوانيد 9 صفحه بيشتر نيست اين هم لينكش
http://www.farsicrc.com/index.php?option=com_contenttask=categorysectionid=23id=84Itemid=186
بعد به دليل نحسي 13 نيز پي خواهيد برد چون ماه 12 عبري همان ماه فروردين است
اگر ادعاي منطق داريد بخوانيد
شنبه 1 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
اين جاني زن باز پيامبر شماست. خود شما مي نويسيد محمد براي گسترش اسلام شمشير كشيد.
ما كه كاري با او نداريم. مي گوييم اين دين را نمي خواهيم. به هزار ويك دليل.
تفاوتي نمي كند محمد در كدام جنگ چه كاره بوده مهم اين است كه هر كس خواسته اسلام پياده كند از محمد و علي امر و ابوبكر و شاه عباس صفوي و تيمور لنگ تا خميني و خامنه اي و بن لادن و ملامحمد امر جنايتكار و خونريز بوده. اين چه ديني است كه فقط جنايتكاران را به خود جذب مي كند
حال شما از من مي پرسي محمد در كدام جنگ حمله كننده بوده. من مي گويم هيچ جنگي ولي او متجاوز به حقوق افراد و آزادي بشريت بوده و دنباله روان آدم كشش هم همينگونه اند
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
mdfgh - ايران - ايران

داستان استر تخيلي و موهوم است و سنديت تاريخي ندارد. داستانهاي تورات و قران به درد ابلهان مي خورد. سنديت تاريخي ندارد.
شنبه 1 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
mdfgh - ايران - ايران
رو نگيز عزيزم بيا با همان ه كه به نظر شما اضافه است كل سنگ نوشته را رد كن!!!!! به جاي اينكه از اين فرد تشكر كني اينگونه با او برخورد مي كني؟
آيا با لحن ديگري نمي توان اشتباهات احتمالي افراد را به آنها گوشزد كرد؟ مگر خشابار شا پادشاه نبوده اين ه اضافه آخر چه چيزي را عوض مي كند؟
در مورد قتل عام ايرانيان توسط يهوديان!!!!! كدام عقل سالم مي تواند بپذيرد قومي كه تا چند سال قبل برده بوده اند چنان قدرتي پيدا كنند كه بتوانند ايرانيان را نسل كشي كنند؟ شعور هم چيز خوبي است.
برو جانم داستان استر چيز ديگري است. روابط ايرانيان و يهوديان هميشه خوب بوده 2500 سال دوستانه در كشور ما زندگي كرده اند. خدمات ارزنده اي را هم به ما كرده اند. كه نمونه كوچك آن ديكشنري حيم و كتابهاي ارزشمند ابراهيم ويكتوري است.
با اين چرنديات و داستانهاي بافتگي فاحشه هايي چون پور پيرار روابط دو ايرانيان با يهوديان به هم نخواهد خورد. به زودي نظام اسلامي سرنگون خواهد شد و ما با اسراعيل روابط خوبي خواهيم داشت كه در نهايت صلح اعراب و اسراعيل نيز به دنبال خواهد داشت.
برو با همان پورپيرار فاحشه صفا كن
شنبه 1 فروردين 1388

Ya_Ali - آلمان - كلن
سلام عليكم .

آنتي بهتر است به جاي كپي هاي سانسور شده لينك اين مباحث را بدهيد .

در مورد سوالي كه در خصوص سعادتمندي كرده بوديد بايستي بگويم كه اعتقاد به قران و بو بردن از قران دو امر متفاوت مي باشند . ممكن است شخصي به قران اعتقاد داشته باشد اما در عمل بويي از قران نبرده باشد . اما كسي به قران اعتقاد نداشته باشد اما اعمالش قراني باشند .

بهترين حالت آن است كه هم به قران اعتقاد داشته باشيم و هم به آن عمل كنيم و از آن بويي برده باشيم .

لينك را براي آنكه همراه با تصاوير است گذاشته ام شايد بتوانيد بفهميد .

چرا فكر مي كنيد كه ما از زندگي دنيا چيزي نمي فهميم .
به قول امام صادق(ع) و همچنين پاسكال در مباحثه با دو بي خدا :
اگر شما بي خدايان و بي اعتقادان درست بگوييد . كه نمي گوييد . ما نيز مانند شما از زندگي اين دنيا بهره برده ايم . اما اگر ما درست بگوييم . كه مي گوييم . فرداي قيامت ما سعادتمند و شما بي بهره خواهيد بود .

والسلام .
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
mdfgh - ايران - ايران
لينكي كه دادي اشتباه بود. در صفحه اين جمله آمده:

صفحه اي كه ميخواهيد به آن دسترسي داشته باشيد وجود ندارد
لطفا صفحه را از منوي اصلي انتخاب كنيد.
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز

mdfgh - ايران - ايران
اون لينك اولي هم چه ربطي به خشايار داشت؟!!!!
شنبه 1 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
Ya_Ali - آلمان - كلن
يكي از معتقدان به قرآن امام علي است كه شش هزار مسلمان را با عنوان خوارج يا خارج شده از دين گردن زد.
شنبه 1 فروردين 1388

LeilaHD - سوئيس - نوشاتل
واي، چہ قشنگ
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
آنتي اسلام - ايران - اهواز
دوست عزيز اين لينك را ديديد اين كلاهبردار دست از سر درفش برنمي دارد.http://www.iranianuk.com/article.php?id=35925
شنبه 1 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
Jennifer Larmore : "Haendel's "Ombra mai fu"
Handel - Xerxes - Ombra mai fu - Renata Tebaldi
دوستان اگر نتوانستيد لينكها را ببينيد روي يوتيوب اينها را سرچ كنيد.
اين قطعه اواز عاشقانه ا ي از زبان خشايارشاست. اگر وقت كنم ترجمه انرا خواهم نوشت.
ممنون
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي جون
درباره ي اين جمله تون :
خدا كوهها رو بصورت ميخ كرده توي زمين كه زمين رو نگه داره؟ اونم برعكس؟ مگر تو ميخ رو از پشت ميكوبي توي ديوار؟!!
_______
اون ميخ واسه ديوار روبرويي هستش!! ( يه جك بود. شايد هم خودت شنيده باشي. واسه اينكه حال هوا عوض بشه اينو گفتم. لوووول )

اما براي اينكه به اين سوالت جواب داده باشم به اين لينك تشريف ببريد تا از طولاني شدن اين تايپيك كم شود.
http://nameyebeheshti.blogsky.com/1387/10/08/post-37/

در اين لينك بطور كاملا واضح و روشن به سوال شما جواب داده شده است.
موفق باشي
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
Ya_Ali - آلمان - كلن
سلام عليكم .

آنتي بهتر است به جاي كپي هاي سانسور شده لينك اين مباحث را بدهيد .
---------------------------------------------------
بخون ببين كجاش سانسور بود؟! مگر من مسلمان هستم كه چيزي رو سانسور كنم؟!!!

http://www.iranianuk.com/article.php?id=34432
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
عذاب اخروي و دنيوي براي شما مسلمانها است به اين چرنديات اعتقاد داريد. و بايد در كل عمرتان به فكر جهنم و بهشت باشيد.
--------------
حالا كجاي اين كار ها خوب نيست؟؟؟؟!!!
اينكه گفته ميشود دروغ نگوييد؟ اينكه گفته ميشود تهمت نزنيد؟ اينكه گفته ميشود غيبت نكنيد؟ اينكه گفته ميشود حق ديگري را نخوريد؟ اينكه گفته ميشود ..........
حتم دارم كه شما اين كارها را ميكنيد. درست است؟؟؟؟
بزرگترين كاري كه يك مسلمان بايستي در يك شبانه روز انجام دهد اينست كه نماز بخواند. قبلا فوايد اين كار را از نظر علمي برايتان ثابت كردم. ولي شايد دوستاني اين مطلب را نخوانده باشند كه مجددا آن را در كامنت بعدي ميگذارم.
حال اگر اين نماز خواندن براي خدا فايده اي نداشته باشد حداقل براي ما فايده دارد!! به شما هم پيشنهاد ميكنم هر روز اين كار را انجام دهيد. اگر خودم من هم زماني ( خدايي ناكرده ) مسلمان نبودم اين كار را خواهم كرد!
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
درباره ي اين جمله يتان :
اسلام و قران چه دستاوردي براي جامعهء بشري داشتند.
______________
قسمت اول:

درباره ي جايگاه علم در ميان ايرانيان قبل از اسلام ميتوان گفت اگر شروع حكومت مردم ايران را بر ايران از دوره ماد بدانيم تا دوره يزدگرد 1200 سال از عمر اين حكومتها مي گذرد.در تمام طول اين 1200 سال فقط يك مكان علمي براي كسب علوم غير ديني ساخته مي شود و جز آن هيچ مكاني براي كسب علم در ايران يافت نمي شده است كه آن هم مخصوص اشراف زادگان بوده است. كه اين دانشگاه در شهري ساخته شد كه ساكنانش را اسراي رومي تشكيل مي دادند و بار اول نيز اين شهر به دستور پادشاه ايراني و با بيگاري اسراي رومي ساخته شد و مسوولين مدرسه نيز مسيحي رومي بودند. حال شما اين حالات را با ورود اسلام مقايسه كنيد.
_______
بعد از ظهور اسلام يكي از امامان به نام امام صادق (ع) دانشگاهي را تاسيس كردند كه در طول حياتشان بيش از 4000 شاگرد داشتند.
البته تاكيد اسلام بر سواد آموزي بسيار آشكار است. تا جايي كه ميفرمايد : اطلب العلم فريضه علي كل مسلم و مسلمه. يعني آموختن علم بر هر زن و مرد مسلمان واجب است. ( اعمال واجب در اسلام: نماز - روزه - آموختن علم و... ) حال اگر مسلمانان به دنبال علم نميروند تقصير اسلام نيست بلكه تقصير مسلمانان است.
البته از همان اوان ظهور اسلام، پيامبر(ص) و بقيه ي امامان هم تاكيد بر تدريس و علم آموزي داشتند ولي بدليل جنگها و مشكلات ديگر مجالي براي تغليم و تربيت وجود نداشت. البته دليل اصلي كه موجب شد امام صادق بتوانند به عتليم و تربيت بپردازند اختلاف بين بني اميه و بني عباس بود. كه ايشان از اختلاف اين دو گروه استفاده كردند و به اشاعه ي علوم پرداختند.
گروه هاي گوناگون علمي در زمان امام صادق (ع) : كلام – فقه - تفسير - علوم جغرافيا، فلسفه، تاريخ، گياه شناسي، طب و علوم قرآني و... ازجمله علومي بودند كه در هر مورد امام صادق شاگرداني را تربيت نمود -
علوم پايه: جابربن حيان، كه فقط درعلم شيمي 500 رساله را به او نسبت داده اند. جابر مدعي بود همه را از محضر امام و مولايم امام صادق (ع) آموخته ام و همچنين 300 رساله در فلسفه، 1300 رساله در وصف ابزار و ادوات جنگي 500رساله درپزشكي و كتبي هم درمنطق وذيج و رياضي را جابر بن حيان و ديگر شاگردان امام (ع) تأليف نمودند كه شمار آن را تا 3900 رساله نقل كرده اند.
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
درباره ي اين جمله يتان :
اسلام و قران چه دستاوردي براي جامعهء بشري داشتند.
______________قسمت دوم:

«برتلو» شيميدان فرانسوي كه به «پدر شيمي سنتز» مشهور است، سخت تحت تاثير جابر واقع شده و ميگويد: «جابر در علم شيمي همان مقام و پايه را داشت كه ارسطو در منطق .» جورج سارتون ميگويد: «جابر را بايد بزرگترين دانشمند در صحنه علوم در قرون وسطي دانست.» اريك جان هوليمارد ، خاورشناس انگليسي كه تخصص وافري در پژوهشهاي تاريخي درباره جابر دارد، چنين مينويسد:

جابر شاگرد و دوست امام صادق (ع) بود و امام را شخصي والا و مهربان يافت؛ بطوري كه نميتوانست از او جدا ولي بي نياز بماند. جابر ميكوشيد تا با راهنمايي استادش ، علم شيمي را از بند افسانه‌هاي كهن مكاتب اسكندريه برهاند و در اين كار تا اندازه‌اي به هدف خود رسيد. برخي از كتابهايي كه جابر در زمينه شيمي نوشته عبارتند از : الزيبق ، كتاب نارالحجر ، خواص اكسيرالذهب ، الخواص ، الرياض و ... .
به گفته ويل دورانت، شيمي تقريباً از ابداعات مسلمين است، اينان مشاهده دقيق و تجربه علمي و توجه به ثبت نتايج را بر محصول كار يونانيان افزودند، انبيق ‌را براي تقطير مايعات و گرفتن عصاره‌ها اختراع كردند، مواد فراواني را تجزيه كردند، مواد قليايي و اسيدها را مشخص كردند و درباره موادي كه به اين دو تمايل داشتند، مطالعه كردند
جرجي زيدان: شيمي‌دانان مسلمان، موضوع تقطير، ذوب شدن، تبلور و تصعيد را مي‌شناختند.
گوستاولوبون: جابر، برخي از خواص گازها را كشف كرد
جرجي زيدان : سيد نيتريك، اسيد سولفوريك، ‌اسيد نيترو، هيدروكلريك، پتاس، جوهر نشادر، نمك نشادر، نيترات، دارژان، كلريد سولفوريك، زاج سبز، الكل، قليا، زرنيخ،‌ بوريك و... همه از كشفيات مسلمانان است.
ويل دورانت: كتاب ميزان الحكمه ، حاوي تاريخچه فيزيك، فرموله كردن قوانين اهرم، جدول وزن مخصوص بسياري از مايعات و جامدات و فرضيه جاذبه مي‌باشد.
حسن بن هيثم، بزرگ فيزيكدان و نورشناس مسلمان است. كتاب او را كه داراي نقشه‌هاي ترسيمي در علم نورشناسي (آيينه‌ها و تلسكوپ‌ها) است. اولين تأليف درباره نور مي‌دانند
جرجي زيدان: نام جغرافي نشان مي‌دهد كه اين علم، عربي نيست. ولي مسلمين به دليل نيازهاي ديني خود نقش بسياري در پيشرفت آن داشته‌اند
ويل دورانت: استعمال پاندول در ساعت، تكميل قطب‌نما و استفاده از سوزن مغناطيسي در آن از ابتكارات مسلمين است.
( برگفته از سايت هاي مختلف )
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
درباره ي اين جمله يتان :
اسلام و قران چه دستاوردي براي جامعهء بشري داشتند.
______________
قسمت سوم :
از امام صادق عليه‌السلام ، رساله‌اي در علم كيميا تحت عنوان «رسالة في علم الصناعة و الحجر المكرم» باقيمانده كه "دكتر روسكا" آن را به زبان آلماني ترجمه و در سال 1924 آن را تحت عنوان «جعفر صادق امام شيعيان ، كيمياگر عربي» در هايدبرگ به چاپ رسانده است. به عنوان مثال و براي آشنايي با نظرات حضرت صادق عليه‌السلام در شيمي ، خلاصه‌اي از بررسي "دكتر محمد يحيي هاشمي" را در ذيل درج مي‌كنيم:

«««از شرحي كه امام صادق عليه‌السلام براي اكسيد مي‌دهد، چنين معلوم مي‌شود كه اكسيد ، جسمي است كه از آن ، براي رفع ناخالصي در فلزات استفاده شده است. ايشان تهيه اكسيد اصغر (اكسيد زرد) را از خود و آهن و خاكستر به كمك حرارت و با وسايل آزمايشگاهي آن دوره ، مفصلا شرح داده ، نتيجه عمل را كه جسمي زرد رنگ است، اكسيد زرد نام نهاده‌اند. اين شرح كاملا با فروسيانيد پتاسيم كه جسمي است زرد رنگ به فرمول Fe(CN)6] K4] منطبق است و ... . نتيجه عمل بعد از طي مراحلي ايجاد و تهيه طلاي خالص است. امروزه نيز از همين خاصيت سيانور مضاعف طلا و پتاس براي آبكاري با طلا استفاده مي‌شود.
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام
من نگران نيستم. بي صبرانه منتظر جوابتان هستم!! ( البته اين مطلب را قبلا بحث كرده بوديم ولي گفتم از اول انرا شروع كنيم. )

من با توجه به اين برهان وجود خدا را اثبات ميكنم. حال از شما ميخواهم با توجه به همين برهان عدم وجود خدا را اثبات كنيد.

1- برهان نظم

مقدمه ي صغري : 1. جهان داراي نظم است.
مقدمه ي كبري : 2. هر نظمي ناظمي دارد ( هر فعلي فاعلي دارد . فاعل = كننده ي كار ).
نتيجه : 3. پس اين جهان ناظمي دارد ( فاعل = خداي واحد ).
مرسي
پس خدا وجود دارد.
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني

((((تاثيرات شگفت انگيز نماز بر امواج بدن انسان)))) :

دانشمندان جهان به اين نتيجه رسيده اند كه نماز و امواج بدن انسان روي هم تاثير شگفتي دارند. براي نخستين بار هارلودبور از دانشگاه بيل به وجود ميدان مغناطيسي در اطراف موجودات زنده پي برد. اما اخيرا دانشمندان با استفاده از تصاوير به دست آمده از ميدان مغناطيسي زمين گفته اند كه اگر انسان در هر نقطه از زمين رو به قبله بايستد ميدان مغناطيسي بدنش بر ميدان مغناطيسي زمين منطبق شده و در مدتي كه در نماز است ميدان مغناطيسي بدنش منظم مي شود. يكي از نكات بسيار جالبي كه پروفسور بوربه آن دست يافته اين بود كه در بدن تمام دانشجويان مونث، ماهي يك بار تغيير ولتاژ شديد ايجاد مي شود و ميدان بدن به منظم ترين حالت خود مي رسد و شايد به همين دليل است كه ((( زنان نيازي ندارند در اين مدت نماز بخوانند ))) اخيرا هم كشف شده است كه قلب زنان منظم تر و قوي تر از مردان مي زند و دليل آن همين تغيير ولتاژ است اين دانشمندان همچنين پي برده اند كه با دفع بارهاي زايد بدن در وضو، امواج مغزي در ايده آل ترين حالت قرار مي گيرند علاوه بر آن حالت تمركز در هنگام نماز در انسان به وجود مي آيد تشعشع امواج آلفا را به اندازه قابل توجهي بالا مي برد و توانايي مغز را در توليد اين امواج زياد مي كند.
شنبه 1 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
syrus - ايران - شيراز
مرسي همشهري!
گفتيد كه : {{ اسلام اصلي اسلام طلبه هاي افغانستان است. }}
اگر دين طلبه هاي افغانستان اسلام است، دين جورج بوش چيست؟؟!!!!
اگر ملاك دين است، پس صد رحمت به دين طلبه هاي افغانستان ( البته نميدانم دين آنها چيست!! ) ، حداقل آنها كمتر ميكشند!!

اتفاقا من هم از دوستان متشكرم كه عليه اسلام مطلب مينويسند! چون با اين نوشتن ها خيلي از شبهه ها برطرف ميشود. در همين سايت من با توجه به همين سخنان خود فردي را مسلمان كرده ام. پس بنويسيد كه قلمتان گرم!!
البته من خودم هم پس از آمدت به اين سايت به دينم زياد آگاه شدم و روز به روز هم بيشتر به آن علاقمند ميشوم. چون اگر چيز بدي ميديدم خيلي وقت پيشتر دست از اسلام ميكشيدم!
موفق باشيد.
شنبه 1 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام
من نگران نيستم. بي صبرانه منتظر جوابتان هستم!! ( البته اين مطلب را قبلا بحث كرده بوديم ولي گفتم از اول انرا شروع كنيم. )
من با توجه به اين برهان وجود خدا را اثبات ميكنم. حال از شما ميخواهم با توجه به همين برهان عدم وجود خدا را اثبات كنيد.

1- برهان نظم
مقدمه ي صغري : 1. جهان داراي نظم است.
مقدمه ي كبري : 2. هر نظمي ناظمي دارد ( هر فعلي فاعلي دارد . فاعل = كننده ي كار ).
نتيجه : 3. پس اين جهان ناظمي دارد ( فاعل = خداي واحد ).
مرسي
پس خدا وجود دارد.
-------------------------------------------------------
جواب: خيلي خلاصه و مختصر و مفيد:
1- رد برهان نظم
1- مقدمهء صغري: جهان داراي نظم است. ( نظمي كه شما ميگوييد نسبت به چيست؟ نظم يك چيز نسبي است. منظورم را كه ميفهميد؟! )
2- مقدمهء كبري: هر نظمي ناظمي دارد. ( هر ناظمي براي نظم دادن هدفي دارد! اگر كسي براي انجام كاري هدفي داشته باشد پس نيازي به انجام آن كار داشته، اگر خدا نياز داشته پس خدا نيست. چون در تعريف خداي شما آمده است: خدا بي نياز است!)
نتيجه : 3- پس اين جهان ناظمي ندارد كه شما فكر ميكرديد! ( فاعل= هيچ!)
مرسي
پس خدا وجود ندارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
Ya_Ali - آلمان - كلن
سلام عليكم .

آنتي بهتر است به جاي كپي هاي سانسور شده لينك اين مباحث را بدهيد .
----------------------------------------
دين و مذهب آسماني و الهي هستند كه انسانها رو سانسور ميكنند. من يك انسان آزاد هستم و انسانيت دين من است.

http://www.iranianuk.com/article.php?id=34432
http://www.iranianuk.com/article.php?id=34307
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
اما براي اينكه به اين سوالت جواب داده باشم به اين لينك تشريف ببريد تا از طولاني شدن اين تايپيك كم شود.
http://nameyebeheshti.blogsky.com/1387/10/08/post-37/

در اين لينك بطور كاملا واضح و روشن به سوال شما جواب داده شده است.
--------------------------------------------------
اين چه ربطي به اين آيه داشت؟ باز دوباره اين شد حكايت سورهء روم و ناسا و ....؟
اين آيه داره مي گه:

و كوهها را [چون] ميخهايى [نگذاشتيم] (7)
و بر فراز شما هفت [آسمان] استوار بنا كرديم (12)
و چراغى فروزان گذارديم (13)
و از ابرهاى متراكم آبى ريزان فرود آورديم (14)
اين چهارتا جمله رو بخون!
كوهها رو ميخ كرديم!
هفت آسمون درست كرديم! ( لابد اينم يه توجيهي داره براي خودش!)
چراغ گذاشتيم توي آسمون! ( اينم لابد يه توجيه داره!)
از ابر ها آب ريختيم! ( اينم كه ديگه معلومه)
اين جفنگيات چه ربطي به اون لينك داشت؟ به اين ميگن سفسطه و مغلطه و در رفتن از بحث.
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
درباره ي اين جمله يتان :
اسلام و قران چه دستاوردي براي جامعهء بشري داشتند.
______________
قسمت سوم :
از امام صادق عليه‌السلام ، رساله‌اي در علم كيميا تحت عنوان «رسالة في علم الصناعة و الحجر المكرم» باقيمانده كه "دكتر روسكا" آن را به زبان آلماني ترجمه و در سال 1924 آن را تحت عنوان «جعفر صادق امام شيعيان ، كيمياگر عربي» در هايدبرگ به چاپ رسانده است. به عنوان مثال و براي آشنايي با نظرات حضرت صادق عليه‌السلام در شيمي ، خلاصه‌اي از بررسي "دكتر محمد يحيي هاشمي" را در ذيل درج مي‌كنيم:
-----------------------------------------------
اين رو امام صادق گفته يا نه؟
امام صادق (ع) مي فرمايد : يكي از لشكريان ابليس ملعون ، شيطاني است به نام ‹قفندر› كه هرگاه چهل روز در خانه اي ساز و آواز برپا شود ، و در آنجا مردم رفت و آمد كنند اين شيطان در اعضاي بدن صاحب خانه مي دمد ، و بعد از اين عمل ، غيرت در وجود صاحب خانه خاموش مي شود . تا آنجا كه اگر همسرش مورد تجاوز واقع شود ، غيرتي از خود نشان نمي دهد و تكاني نمي خورد . {- وسائل الشيعه جلد 14 صفحه ي 108}

امام صادقي كه توي تاريخ ازش حرف نقل و قول شده، اين حرفها بيشتر بهش مياد كه از دهنش در بياد تا علم و دانش
يكشنبه 2 فروردين 1388

kasrino - ايران - تهران
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
خير و شر با هم در تضاد هستند.و بر طبق اديان ابراهيمي خدا منشأ خير است وقادر مطلق.و چون در جهان ما شر هست و ما نمي توانيم آن را انكار كنيم پس يا خدا قادر مطلق نيست و يا اصلاْ خدايي وجود ندارد.
مرسي
پس خدا وجود ندارد
همانگونه كه جنابعالي براي وجود خدا هزاران دليل داريد خدا ناباوران هم هزاران دليل مبني بر عدم وجود خدا دارند.پس بهتر است تا كشف اسرار و سپوالهايي كه بشر هنوز به آن شناخت 100 ٪ پيدا نكرده بر عقايد خود چه خداباور چه خداناباور پافشاري نكنيم.در ضمن شناخت از لحاظ علمي و نه توهمي و خيالي مبني بر داستان سرايي اديان.
بهتر است به جاي آنكه وقت خود را به خاطر اين موهومات تلف كنيم مقداري به ارزشهاي انساني پايبند باشيم.
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
عذاب اخروي و دنيوي براي شما مسلمانها است به اين چرنديات اعتقاد داريد. و بايد در كل عمرتان به فكر جهنم و بهشت باشيد.
--------------
حالا كجاي اين كار ها خوب نيست؟؟؟؟!!!
اينكه گفته ميشود دروغ نگوييد؟ اينكه گفته ميشود تهمت نزنيد؟ اينكه گفته ميشود غيبت نكنيد؟ اينكه گفته ميشود حق ديگري را نخوريد؟ اينكه گفته ميشود ..........
حتم دارم كه شما اين كارها را ميكنيد. درست است؟؟؟؟
-----------------------------------------
اسم اينها "ارزشهاي انساني" است، نه اسلام! قبل از اسلام هم اين ارزشها وجود داشته، نكنه تو فكر ميكني كه محمد اينها رو به بشريت تقديم كرد؟!!!!
با اين حساب همهء مردم خوب دنيا مسلمان هستند!
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
به گفته ويل دورانت، شيمي تقريباً از ابداعات مسلمين است،
----------------------------------------
فكر كردي وقتي شمشير مسلمانان عرب بر گردن ديگر اقوام و ملل دنيا بود، كسي جرات داشت كه بگويد : من مسلمان نيستم؟!
بارها و بارها گفتم، خود فردوسي كه گفت :
ز شير شتر خوردن و سوسمار
عرب را به جايي رسيده ست كار
كه تخت عجم را كنند آرزو
تفو بر تو اي چرخ گردون تفو!

نام او ابولقاسم بود و يك اسم عربي بود! و در نهايت مسلمانان اجازه ندادند كه در قبرستان شهر خاك بشود و او را در باغچهء خانه اش خاك كردند!
شما مسلمانان عرب پرست، تنها چيزي كه داريد "رو" است.
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني

((((تاثيرات شگفت انگيز نماز بر امواج بدن انسان)))) :
منبع اين حرفت كجاست؟
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
syrus - ايران - شيراز
مرسي همشهري!
گفتيد كه : {{ اسلام اصلي اسلام طلبه هاي افغانستان است. }}
اگر دين طلبه هاي افغانستان اسلام است، دين جورج بوش چيست؟؟!!!!
اگر ملاك دين است، پس صد رحمت به دين طلبه هاي افغانستان ( البته نميدانم دين آنها چيست!! ) ، حداقل آنها كمتر ميكشند!!
-------------------------------------------------
syrus - ايران - شيراز
كاملاً درست ميگي و من باهات موافق هستم.
آقاي مسلمان ايراني شما اشتباه ميكني، چون جرج بوش يا هر انسان ديگري كه در غرب زندگي ميكند نمايندهء يك مذهب يا دين نيست، بلكه يك سياست مدار است و به سياستش عمل ميكند حالا هر چقدر هم ظالم باشد يا جلاد باشد و ...
. اما كشور هاي اسلامي از روي احكام اسلام عمل ميكنند، در كشور هاي اسلامي براي مجازات مجرم از روي قوانين جزايي اسلامي عمل ميكنند كه بزرگترين فقها و دانشمندان اسلامي آنها را تعيين ميكنند نه از روي قوانين بين المللي يا قوانين حقوق بشري! پس اين مقايسهء شما طبق معمول يك مقايسهء اشتباه بود! حالا مي خواد موافق قوانين جزايي باشي يا مخالفشون، اين ديگه نظر شخصي تو است، اسلام همين است كه ميبينيم و جز اين نيست. تازه اين اسلام تلطيف شده وملايم و نرم است. خود محمد اسلام واقعي رو به اجرا گذاشت كه در يك روز 800 نفر از قوم بني قريظه رو توسط علي گردن زد. ( اون هم در اون زمان، بدون امكانات!)
يكشنبه 2 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
اين مطلب را قبلا هم گذاشته بودم. گفتم شايد آنرا نخوانده باشيد . دوباره آن را ميگذارم.
قسمت اول :

اهانت در شكل حمايت ؛
عده اي به نام حمايت از مليت ايراني و نژاد ايراني بزرگترين توهين ها را به ملت بزرگ ايران ميكنند.
گاهي مي‏گويند : ملت ايران با كمال جديت مي‏خواست از حكومت و رژيم و آيين خودش دفاع كند ولي با آنهمه شوكت و قدرت و جمعيت چند‏ ميليوني و وسعت سرزمين در مقابل يك عده چند هزار نفري عرب‏ شكست خورد .
اگر راست است پس چه ننگ بزرگي !
گاهي مي‏گويند : ايرانيان از ترس ، كيش و عقيده و ايمان خويش را عوض‏ كردند .
واقعا اگر چنين باشد ايرانيان از پست ترين ملل جهانند ، ملتي كه‏ نتواند عقيده قلبي خود را در مقابل يك قوم فاتح حفظ كند ، شايسته نام‏ انسانيت نيست .
گاهي مي‏گويند : ايرانيان چهارده قرن است كه زير يوغ عرب هستند يعني‏ با آنكه سيادت نظامي عرب يكصد سال بيشتر طول نكشيد ، هنوز پشت‏ ايرانيان از ضربتي كه در چهارده قرن پيش خورده راست نشده است .
زهي ضعف و ناتواني و بي لياقتي و بي عرضگي ، ملتهاي نيمه وحشي افريقا پس از قرنها استعمار همه جانبه اروپايي زنجيرها را يكي پس از ديگري‏ پاره مي‏كنند و خود را آزاد مي‏نمايند ، اما ملتي متمدن داراي سابقه فرهنگي‏ كهن از قومي بياباني شكست مي‏خورد و طولي نمي كشد كه قوم فاتح نيروي خود
را از دست ميدهد ، اما اين ملت شكست خورده هنوز از خاطره شكست چهارده‏ قرن پيش وحشت دارد ، روز بروز بيشتر فكر و آداب و رسوم و زبان قوم‏ فاتح را عليرغم ميل باطني خود وارد زندگي خود مي‏كند .
گاهي مي‏گويند ايرانيان از آنجهت شيعه شدند كه در زير پرده تشيع‏ معتقدات و آداب كهن خويش را حفظ كنند ، در همه اين مدت طولاني از روي‏ نفاق و دورويي اظهار اسلام كردند و همه ادعاهاي مسلماني شان كه تاريخ شان‏ را پر كرده است و از هر قوم ديگر بيشتر بوده است دروغ محض است ، چهارده قرن است كه دروغ مي‏گويند و دروغ مي‏نويسند و دروغ تظاهر مي‏كنند . زهي بي شرافتي و نامردمي !
يكشنبه 2 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
اين مطلب را قبلا هم گذاشته بودم. گفتم شايد آنرا نخوانده باشيد . دوباره آن را ميگذارم.
قسمت دوم :

گاهي مي‏گويند ريشه اين همه گرايشها ، فداكاريها ، درك يك سلسله حقايق‏ و معارف و سنخيت اسلام و تشيع با روح ايراني نبوده است ، بلكه فقط يك‏ پيوند زناشويي بوده است ، اين ملت فقط به خاطر يك پيوند زناشويي مسير زندگي و فرهنگ خويشرا تغيير داد .
گاهي مي‏گويند ايراني مايل بود از حكومت و آيين آنروز خويش دفاع كند و حمايت نمايد ، اما نكرد ، ترجيح داد خود را كنار كشد و تماشاچي باشد .
زهي پستي و نامردمي . طبق اظهارات اين بيخردان ، ملت ايران پست ترين و منحط ترين ملل جهان‏
است ، زيرا ايراني از ترس ، خط قديم خود را رها كرد و خط عربي را به‏ كار برد ، از ترس به زبان عربي بيش از زبان فارسي اهميت داد و برايش‏ فرهنگ و قاعده و دستور نوشت ، از ترس تأليفات خود را به زبان عربي‏ نوشت ، از ترس به بچه هاي خود زبان عربي مي‏آموخت ، از ترس مفاهيم‏ اسلامي را در دل ادبيات خود جاي داد ، از ترس دين قديم خود را به دست‏ فراموشي سپرد ، از ترس حكومت مورد علاقه خود را حمايت نكرد . از ترس‏ به كمك كيش و آيين محبوب خود بر نخاست .
خلاصه از نظر اين مدعيان ، در طول اين چهارده قرن آنچه در تاريخ اين‏ ملت رخ داده بي لياقتي ، نفاق و دورويي ، ترس و جبن ، بي اصالتي ، پستي‏ و نامردمي بوده است ، چيزي كه وجود نداشته " تشخيص " و " انتخاب " و " ايمان " و " حقيقت خواهي " بوده است از اينرو بزرگترين اهانتها از طرف اين نابخردان به ملت شريف و نجيب ايران وارد مي‏شود .
اما متوجه خواهيد شد كه همه اينها تهمت به‏ ايران و ايراني است ، ايراني هر چه كرده به تشخيص و انتخاب خود بوده‏ است ، ايراني لايق بوده نه بي لياقت ، راست و صريح بوده نه منافق و دروغگو ، شجاع و دلير بوده نه جبان و ترسو ، حقيقت خواه بوده نه چشم به‏ حوادث زود گذر ، اصيل بوده نه بي بن و بي ريشه .
زهي بي اصالتي و بي ريشگي .
يكشنبه 2 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
( نظمي كه شما ميگوييد نسبت به چيست؟ نظم يك چيز نسبي است. منظورم را كه ميفهميد؟! )
_________
نسبت به هر چيزي. حتما اينرا قبول داريد كه مثلا زمين به دور خورشيد مي چرخد؟ خوب توجه كنيد : همين گردش زمين {{{ داراي نظم است }}} . آيا شما كسي و يا كتابي را سراغ داريد كه گفته است زمين ، در زماني نمي چرخيده است؟؟؟؟ و يا توقفي كرده است؟؟ و يا برخلاف مدار خودش حركت نموده است؟ و يا به جاي اينكه مثلا شرقي غربي حركت كند ، جنوبي شمالي حركت كند؟ و يا......
پس :
مقدمه ي صغري : 1. جهان داراي نظم است.
------------------------------------
هر ناظمي براي نظم دادن هدفي دارد
_________
ما در وهله ي اول ميخواهيم وجود ناظم را مشخص كنيم. هدف ناظم در مراحل بعد است!
مثل اينكه كسي كامپيوتر ميخرد. او فعلا فاعل است. يعني كننده ي كار. آن شخص فعلي را انجام داده است. من ميخواهم در وهله ي اول اين را ثابت كنم كه شخصي كامپيوتري را خريداري كرده است. حال براي چه كاري خريده است و يا چه هدفي از خريدن اين كامپيوتر داشته ، در مراحل بعدي قرار ميگيرد.
پس :
مقدمه ي كبري : 2. هر نظمي ناظمي دارد ( هر فعلي فاعلي دارد . فاعل = كننده ي كار ).
---------------------------
نتيجه : 3. پس اين جهان ناظمي دارد ( فاعل = خداي واحد ).
--------------->
پس خدا وجود دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز

اين چه ربطي به اين آيه داشت؟ باز دوباره اين شد حكايت سورهء روم و ناسا و ....؟
__________
آن كامنت در جواب سوالي بود كه از جناب آقاي {{ يا علي }} پرسيده بوديد. البته ببخشيد كه در بحث شما دخالت كردم. در ضمن فكر كنم قبلا همين سوال را از من رسيده بوديد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
نام او ابولقاسم بود و يك اسم عربي بود! و در نهايت مسلمانان اجازه ندادند كه در قبرستان شهر خاك بشود و او را در باغچهء خانه اش خاك كردند!
______
با توجه به چه منبعي اين جرف را ميزنيد؟؟؟؟!!
يكشنبه 2 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
آقاي مسلمان ايراني شما اشتباه ميكني، چون جرج بوش يا هر انسان ديگري كه در غرب زندگي ميكند نمايندهء يك مذهب يا دين نيست، بلكه يك سياست مدار است و به سياستش عمل ميكند حالا هر چقدر هم ظالم باشد يا جلاد باشد و ...
__________
آقاي آنتي اسلام اتفاقا همين نظر شما درباره ي طلبه هاي افغانستان هم صدق ميكند!!
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
نام او ابولقاسم بود و يك اسم عربي بود! و در نهايت مسلمانان اجازه ندادند كه در قبرستان شهر خاك بشود و او را در باغچهء خانه اش خاك كردند!
______
با توجه به چه منبعي اين جرف را ميزنيد؟؟؟؟!!
-----------------------------------------------------------
عطار، در الاهي نامه­ي خود از زبان شيخي كه مانع تدفين او در گورستان مسلمانان مي­شد، فردوسي را كافر مي­داند، و چنين مي­گويد كه:
چنين گفت او كه فردوسي بسي گفت همه در مدح گبران چون كسي گفت
به مدح گبركان عمري به سر برد چو وقت مردم آمد بي خبر مرد
مرا در كار اين برگ ريا نيست نمازم بر چنين شاعر روا نيست
به اين ترتيب فردوسي تا زمان عطار به تدريج شهرتي يافته بود كه با گبري و زرتشتي­گري پيوند خورده بود.
--------
نخستين تذكره در باب فردوسي را نظامي عروضي سمرقندي در چهارمقاله­اش به دست داده است، در آن هنگام كه ماجراي سفر خويش به توس را بازگو مي­كند و نشان مي­دهد كه اطلاعات خويش درباره­ي حكيم فردوسي را در شهر زادگاهش و از منابعي دست اول برگرفته است. تقريبا تمام داستاني كه امروزه ما درباره­ي زندگي و مرگ فردوسي مي­دانيم، از اين منبع برآمده است. نظامي اين كتاب را در 495 هجري خورشيدي (برابر با 510 هجري قمري و 1116 ميلادي) نگاشته است. از آنجا كه فردوسي به روايت دولتشاه سمرقندي در سال 411 ه.ق. و به روايت ديگري در 416 ه.ق درگذشته، بنابراين نظامي حدود 95 سال پس از مرگ شاعر از زادگاهش ديدن كرده و از كساني كه مادرانشان همسايه و پدرانشان دوست فردوسي بوده­اند، درباره­اش اطلاعات به دست آورده است با وجود احترام زيادي كه فردوسي در شهر خويش داشت، از آنجا كه به كفر و رفض متهم بود، با دخالت يكي از رهبران ديني شهر توس، از تدفين او در گورستان مسلمانان ممانعت به عمل آوردند و به اين ترتيب او را در باغ خويش به خاك سپردند.
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
( نظمي كه شما ميگوييد نسبت به چيست؟ نظم يك چيز نسبي است. منظورم را كه ميفهميد؟! )
_________
نسبت به هر چيزي. حتما اينرا قبول داريد كه مثلا زمين به دور خورشيد مي چرخد؟ خوب توجه كنيد : همين گردش زمين {{{ داراي نظم است }}} . آيا شما كسي و يا كتابي را سراغ داريد كه گفته است زمين ، در زماني نمي چرخيده است؟؟؟؟ و يا توقفي كرده است؟؟ و يا برخلاف مدار خودش حركت نموده است؟ و يا به جاي اينكه مثلا شرقي غربي حركت كند ، جنوبي شمالي حركت كند؟ و يا......
=============================
1-حرفي كه شما ميزنيد اين است: "كل جهان، در حالتي كه كل جهان معيار نظم باشد، منظم است"، مانند اين است كه بگوييم "جهان جهان است" يا "نظم نظم است"، كه هيچ معناي جديدي ندارد و نتيجه اي نمي توان از آن گرفت.
========================
2- شما فرموديد: ما در وهله ي اول ميخواهيم وجود ناظم را مشخص كنيم. هدف ناظم در مراحل بعد است! مثل اينكه كسي كامپيوتر ميخرد. او فعلا فاعل است.

من هم خدمتتان عرض ميكنم: مسئله اينه كه اگر كسي شرايط خريدن كامپيوتر رو نداشته باشه نميتونه به زور فاعل بشه!
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز

اين چه ربطي به اين آيه داشت؟ باز دوباره اين شد حكايت سورهء روم و ناسا و ....؟
__________
آن كامنت در جواب سوالي بود كه از جناب آقاي {{ يا علي }} پرسيده بوديد. البته ببخشيد كه در بحث شما دخالت كردم. در ضمن فكر كنم قبلا همين سوال را از من رسيده بوديد.
=========================
نه تنها شمابلكه همهء دوستان هرجا ديديد من نظري دادم؛ سوال كنيد مشكلي نيست. خيلي هم خوشحال ميشم
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
آقاي مسلمان ايراني شما اشتباه ميكني، چون جرج بوش يا هر انسان ديگري كه در غرب زندگي ميكند نمايندهء يك مذهب يا دين نيست، بلكه يك سياست مدار است و به سياستش عمل ميكند حالا هر چقدر هم ظالم باشد يا جلاد باشد و ...
__________
آقاي آنتي اسلام اتفاقا همين نظر شما درباره ي طلبه هاي افغانستان هم صدق ميكند!!
===============================
دقت بفرماييد؛ منظور من قوانين جزايي اسلام بود. اسلام براي هر جرمي حكمي دارد كه بر اساس قوانين 1400 سال پيش و فرهنگ آن زمان اعراب جاهليت است!
حالا فرقي نميكند مسلمانهاي افغانستان يا عربستان يا پاكستان يا ايران يا ......
راستي قرار بود براي من اين مسله را باز گو كني كه چرا مسلمانان بوسني هرزگوين و يا مسلمانان سنگاپور يا اندونزي و .... اعدام نميكنند؟! يا حد اقل اعدام اسلامي نميكنند!
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
اين مطلب را قبلا هم گذاشته بودم. گفتم شايد آنرا نخوانده باشيد . دوباره آن را ميگذارم.
قسمت اول :

اهانت در شكل حمايت ؛
عده اي به نام حمايت از مليت ايراني و نژاد ايراني بزرگترين توهين ها را به ملت بزرگ ايران ميكنند.
گاهي مي‏گويند : ملت ايران با كمال جديت مي‏خواست از حكومت و رژيم و آيين خودش دفاع كند ولي با آنهمه شوكت و قدرت و جمعيت چند‏ ميليوني و وسعت سرزمين در مقابل يك عده چند هزار نفري عرب‏ شكست خورد .
اگر راست است پس چه ننگ بزرگي !
==============================
شكست خوردن بدون مقاومت ننگ است. شما اسم مازيار ابومسلم خراساني يعقوب ليث صفاري ابولولو بابك خرمدين را شنيده اي؟
شكست ايرانيان از عربها مبحث بسيار پيچيده و طولاني است كه جاي آن در چند خط كامنت نيست. فقط يه سوال از تو دارم.
عربهاي مسلمان به دستور عمر و فرماندهي علي به ايران حمله كردند يا نه؟
آيا صدها هزار ايراني كشته شد يا نه؟
لطفاً جواب سوالها را با بله و خير بدهيد و با سند و مدرك باشد
يكشنبه 2 فروردين 1388

iranking - المان - مونيخ
miti.gh - انگولا - انگولا
البته چون تو از انگولا پيام دادي نميشه بهت ايراد گرفت ...اقتضاي اونجا بيشتر از تو نيست
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
گاهي مي‏گويند : ايرانيان چهارده قرن است كه زير يوغ عرب هستند يعني‏ با آنكه سيادت نظامي عرب يكصد سال بيشتر طول نكشيد ، هنوز پشت‏ ايرانيان از ضربتي كه در چهارده قرن پيش خورده راست نشده است .
زهي ضعف و ناتواني و بي لياقتي و بي عرضگي ، ملتهاي نيمه وحشي افريقا پس از قرنها استعمار همه جانبه اروپايي زنجيرها را يكي پس از ديگري‏ پاره مي‏كنند و خود را آزاد مي‏نمايند ، اما ملتي متمدن داراي سابقه فرهنگي‏ كهن از قومي بياباني شكست مي‏خورد و طولي نمي كشد كه قوم فاتح نيروي خود
================================
برگرد از تاريخ ايران بعد از اسلام رو يه مطالعه بكن ببين آيا از زمان اسلام تا كنون يك حكومت غير اسلامي در اين مملكت حاكم بوده؟
تمامي اين حكومتها اسلامي بودند و ديكتاتوري محض بودند. و ميدونم كه الان ميفرماييد؛ خود مردم انتخاب كردند. در صورتي كه اينجور نبوده و مردم هميشه مقاومت كردند با اينكه مورد تاخت و تاز بودند و در حال حاضر ايران براي آباد شدن نياز مند يك رنسانس مذهبي است. و آدمهايي مثل تو و يا علي، دشمن رنسانس مذهبي هستند و مايلند تا كشور ايران هميشه زير تيغ مذهب باشد!
ملتهاي آفريقايي كشورهايي مثل عراق يا عربستان در منطقهء شان ندارند! شرايط جغرافيايي فاكتور بسيار مهمي است كه شما هيچ وقت به آن توجه نميكنيد و هميشه كشور ها را با هم مقايسه ميكنيد!
شما به خيال خودتان با همين چند خط كامنتتان پروندهء تاريخ 1400 ساله را شرح داديد و بستيد!

يكشنبه 2 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
((((تاثيرات شگفت انگيز نماز بر امواج بدن انسان)))) در مدتي كه در نماز است ميدان مغناطيسي بدنش منظم مي شود
وقتي كه مغناطيس بدن فرد منظم شد فرد چه مي كند؟
1- محمد تازي مغناطيس بدنش تنظيم شد. دستور داد به ساير اقوام در كشور خودش و پيروان ديگر دينها حمله كنند به مردانشان را بكشند به زنان و دخترانشان تجاوز كنند و پسرانشان را به بردگي بگيرند. همچنين تنظيم مغناطيس بدنش شهوت او را زياد كرد زنان متعدد گرفت و در سن 60 سالگي با عايشه 9 ساله ازدواج كرد. او دستور شكنجه جسمي روحي به دختران كم سن و سال مسلمان نيز صادر كرد. روزه كردن يك دختر 9 تا 16 ساله چيزي نيست جز شكنجه كردن او. در تابستان گرم 14 ساعت اگر آب خوردي الله در آتش جهنم تو را مي سوزاند. محمد تازي تمام اين كارها را كه انجام داد به اين دليل بود كه مغناطيس بدنش تنظيم شده بود.
2- امر خليفه اول مسلمين مغناطيس بدنش تنظيم شده بود.دستور تجاوز به ساير كشورها از جمله ايران را صادر نمود و چه جناياتي كه در ايران نكردند.
3- علي مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. شش هزار مسلمان را با عنوان خارج شده از دين كشت. شهوتراني او هم كه بيداد مي كرد.
4- امام حسن مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. 70 زن گرفت.
5- يزيد و معاويه هم مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود
6- تيمور لنگ كه حافظ قرآن ار ابتدا تا انتها و از انتها تا ابتدا بود مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. صدها هزار ايراني را به جرم شيعه بودن كشت.
7- شاه عباس صفوي مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. صدها هزار ايراني را به جرم سني بودن كشت.
8- خميني مغناطيس بدنش نتظيم شده بود. به راحتي دروغ مي گفت وعده دروغ مي داد: آب و برق را مجاني مي كنيم اتوبوس را مجاني مي كنيم... به دليل تنظيم مغناطيس بدنش خونخوار شده بود دهها هزار جوان مسلمان ايراني را اعدام كرد. حكم اعدام يك زن را كه فقط گفته بود نمونه زن خوب اوشين است صادر كرد. با اصرار احمقانه بر ادامه جنگ صدها هزار جوان پاك ايراني را به كشتن داد و كشور را تا حد نابودي پيش برد.
9- تمام پاسداراني كه زندانيان سياسي را شكنجه و اعدام مي كردند مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود.
10- تمام پاسداراني كه شب قبل از اعدام به دختران باكره تجاوز مي كردند
مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود
11- تمام پاسداران كميته كه دختر و پسري را در خيابان با هم دستگير مي كردند و با تهديد دختر به زنداني كردن او به او تجاوز مي كردند مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود.
12- آقاي دكتر حسين مددي استاد ديني و قرآن دانشگاه زنجان مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. همين تنظيم مغناطيس بود كه به او اجازه تجاوز به دختر دانشجو را داد.
13- حاج اقا گلستاني نماينده مقام عظماي ولايت و رييس ستاد اقامه نماز تويسرگان مغناطيس بدنش تنظيم شده بود كه با زن شوهر دار ارتباط برقرار مرده بود.
14- حضرت آيت الله حامنه اي مغناطيس بدنش تنظيم شده كه راحت دروغ مي گويد. قبل از دوم خرداد 76: مگر مي توان به كسي نظري نداشت؟ بعد از دوم خرداد: من به هيچ كس نظر نداشتم از خدا فقط 20 ميليون راي مي خواستم.
15- عثامه بن لادن معناطيس بدنش تنظيم شده. هواپيما را با مسافران بي گناه به برج هاي تجارت جهاني كوبيد.
16- تمام طلبه هاي افغانستان مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود. راحت آدم مي كشتند. كتاب مي سوزاندند. زنان را از تحصيل محروم مي كردند و هنوز هم اين كارهاي ابلهانه را مي كنند.
17- محمود احمقي نژاد نيز مغناطيس بدنش تنظيم شده. به راحتي دروغ مي گويد در اطراف سرش هاله نور مي بيندو يك جاعل دزد و متجاوز به ناموس را عنوان وزير كشور جمهوري اسلامي معرفي مي كند. آمارهاي غلط مي دهد.
18- علي لاريجاني مغناطيس بدنش تنظيم شده. با علي كردان 500 ميليارد در صدا و سيما دزيدند. او چون مغناطيس بدنش تنظيم شده بود شب و روز در صدا و سيما دروغ مي گفت.
برو جانم اين سخنان را بالاي منبر بگو كه يك مشت افراد نادان فريب خورده نشسته اند و هر چه را كه مي گويي باور مي كنند.
در ضمن اي مسلمان ايراني از شما و كساني كه به شما پول مي دهند تا اينجا بيايي و با نوشتن مطالبي ما را وادار كني كه چهره اسلام را بهتر بشناسانيم بسيار ممنونم.
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
مشكل برهان نظمت تمام شد؟ يا هنوز سوال داري؟ من براي سوالهاي تو پا هستم. تا هر وقت كه دوست داشتي سوال كن!
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
((((تاثيرات شگفت انگيز نماز بر امواج بدن انسان))))
اگر اينجوري كه ( syrus - ايران - شيراز) ميگه، تو دنبال تنظيم مغناطيس هستي كه وضعت خيلي خرابه!
خِرد و عقلت رو تنظيم كن دوست من!
يكشنبه 2 فروردين 1388

mdfgh - ايران - ايران
syrus - ايران - شيراز
اي انسان فرهيخته اي كه آداب سخن گفتن را بايد از تو و هم شان هاي تو آموخت
من كجا از پورپيرار حرف زدم؟ داستان استر چه چيز ديگري است؟ اين همه استدلالهاي منطقي كه آوردي واقعا راه پاسخي نگذاشت!!!! كتاب استر كتاب مقدس يهوديان است و آنها خود اين داستان كه كاملا در آن نقل شده را قبول دارند. تو لازم نيست كاسه داغ تر از آش بشوي برو به اين لينك كه متن عبري و انگليسي در آن هست
....................
اين هم متن فارسي
.................
برو بخوان. فقط سوادت را صرف نوشتن افعالي كه خودت انجام مي دهي نكن
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
mdfgh - ايران - ايران
از بسكه لينكهاي سوخته شده و درجه 3 و درجه 4 ميدي، مسولان محترم سايت ديگه لينكهات رو منتشر نميكنند! همه رو خسته كردي عزيزم.
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
قسمتي از زندگي مغناطيسي!! علي بن ابيطالب:

قسمت اول:

علي بر خلاف ادعاهاي شيعيان فردي فوق العاده ثروتمند بود بطوريكه تنها از راه نخلستانهاي خود سالانه 40000 دينار در امد داشت!(تاريخ اسلام شناسي ميرفطروس با استناد به تجارب السلف ص13). اين رقم يعني 40000 دينار رقم بسيار بسيار بالايي بوده است. اين پولهاي قاروني در كنار شمشير ذوالفقار نقش بسيار عمده اي در ترويج اسلام داشت. علي بر اين اعتقاد بود كه ما (مسلمانان) عقيده هايمان را بر شمشيرهايمان حمل مي كنيم(نهج البلاغه).
پس از در گذشت محمد و فاطمه؛ علي شروع به ازدواج كرد و بنابر كتاب زنان محمد نوشته عمادزاده؛ علي بالغ بر 30 زن دائم و تعداد زيادي كنيز داشت! بقول غزالي ان حضرت در شمار مردان كثير الازدواج تاريخ است. نام زنان علي به قرار زير است:
1)فاطمه
2)خوله بنت اياس
3)ليلي بنت مسعود نهشليه
4)اسما بنت عميس
5)فاطمه بنت حزام مكناه به ام البنين
6)ام سعيد بنت عروه بن مسعود ثقفي
7)امامه بنت ابن العاص بن ربيع
.
.
.

----------------------------------------------------------------------------------

علي پس از مرگ محمد؛ علي رقم كش و قوسهاي 6 ماهه با خليفه اول(ابوبكر) بيعت كرد. در زمان خليفه دوم(عمر) با ازدواج دخترش با عمر موافقت كرد. علي در هنگام لشكر كشي مسلمانان به ايران بعنوان يكي از مشاوران نزديك عمر عمل كرد.خون ايرانيان زيادي توسط علي و عمر ريخته شد. ذخاير ايران تاراج شد و ثروت زيادي نصيب علي گشت. زنان ايراني بعنوان كنيز در بازارهاي مدينه فروخته شدند.در اين هنگام شير مردي ايراني بنام فيروز تصميم به انتقام گرفت. عمر توسط فيروز كشته شد. پس از ترور عمر بدست فيروز ابولولوي ايراني و روي كار امدن خليفه سوم(عثمان)علي؛ بارها با وي بمخالفت پرداخت و پس از كشته شدن عثمان بدون در نظر گرفتن راي اهل اجماع بر كرسي امپراطوري اسلام تكيه زد.
با قدرت گرفتن علي اختلاف بين وي و معاويه بر سر قدرت و گسترش قلمرو بالا گرفت بطوريكه جنگهاي بس خونيني در گرفت. اين درگيريها با نگارش نامه معاويه به علي پايان يافت. معاويه در اين نامه خطاب به علي نوشت:
اگر مايل هستي عراق از ان تو باشد و شام از ان من شمشيراز اين امت برداري و خون مسلمانان را نريزي اين پيشنهاد را قبول كن.
علي اين پيشنهاد را پذيرفت و پس از ان معاويه با سپاهيانش در شام و اطراف ان به حكومت و گرفتن خراج مبادرت كرد و علي نيز در عراق حكومت نمود.(تاريخ طبري جلدششم).
به علت جنگهاي شديد بين علي و معاويه كينه و انتقام در بسياري از خانواده هاي داغدار گرايشات مخالف رشد كرد و بسياري از انان شروع به فعاليت سازمانيافته مخفي نمودند. يكي از اين گروهها كه از هواداران خوارج محسوب مي شدند به اين نتيجه رسيدند كه علل اصلي سقوط و كشتارهاي عقيدتي وجود رهبران ضلال است كه روزگار خوش را از مردم گرفته اند. در اين راستا انان تصميم گرفتند كه حاكمين جبار را ترور كنند. سه نفر به نام هاي ابن ملجم؛ برك بن عبدالله و عمربن مكر مامور شدند كه هر يك به ترتيب علي؛ معاويه و عمرو عاص را ترور كنند. در اين ميان فقط ابن ملجم موفق شد كه علي را از سر راه بردارد. بعد از ضربت ابن ملجم را نزد علي بردند و علي از او پرسيد چرا چنين كردي؟ ابن ملجم گفت شمشيرم را چهل صبحگاه تيز كردم و از خدا خواستم كه بدترين و پست ترين مخلوق خدا را با ان بكشم. علي گفت خود نيز با ان كشته شوي كه بدترين مخلوق خدايي.(تاريخ طبري ص 2681).
----------------------------------------------------------------------------------------

ادامه دارد.

يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
قسمتي از زندگي مغناطيسي!! علي بن ابيطالب:

قسمت دوم:

كشتارهايي كه علي در ان نقش داشت:
1) قبيله بني قريظه. علي و زيد در يك روز سر 700 تا 900 تن از مردان اين قبيله را از تن جدا كردند و اموال انان را بين مسلمين تقسيم كردند زنان انان را عقد كردند و شب با انها همبستر شدند.(تاريخ طبري جلد 3 ص 1088).
2)علي و يارانش در يك روز 2500 نفر از خاندان ازد را سربريدند به نحوي كه كسي زنده نماند تا ديگري را دلداري دهد.(مروج الذهب جلد اول ص 129).
3)تعداد زيادي از خوارج بوسيله لشكر علي از دم تيغ گذشتند. بطوريكه تاريخ طبري و فتوح البلدان مي نويسند: هزاران جسد از خوارج زمين را پوشانده بود.
ايت الله خميني: يوم الله واقعي روزي است كه علي شمشيرش را كشيد و خوارج را از اول تا به اخر درو كرد و تمامشان را كشت.(سخنراني خميني در سال 1361).
4) علي در نبردي بنام ليله الحرير چيزي بالغ بر 500 تا 900 تن را كشت.(منتهي الامال جلد اول ص 153).
5)عبد الله خررمي با 70 نفر از همراهانش از بيم جان به دژي پناه برد. به دستور علي دژ به اتش كشيده شد كه در جريان ان تمامي اين افراد زنده زنده در اتش سوختند به طوريكه بوي گوشت بريان شده اين انسانهاي نگون بخت در هوا پخش و مردم را ازار داد.(علي مردي نامتناهي حس صدر ص 199).
6)بعد از مرگ محمد عده اي از مردم قبايل از اسلام برگشتند و عوامل محمد را كشتند و از شادي مرگ محمد به زنانشان فرمودند كه دستان خود را حنا بگذارند.(قصص النبيا نيشابوري ص 455).
ابوبكر؛ عمر و علي بفوريت دستور دادند كه هر كه از دين برگشته گردن زنند و با اتش بسوزانند و زن و بچه اش را به اسارت برند(تاريخ طبري جلد 4 ص 1379و1380و1394و1407و جلد 6 ص 2420و 2665). در جريان اين كشتارها شمشيرهاي خالدابن وليد و علي برنده تر از ديگران عمل كرد. تاريخ طبري درباره كشتارهاي خالدبن وليد مي نويسد: انانكه دست رنگ كرده بودند و شادي و شعف در اثر در گذشت پيامبر اسلام نشان داده بودند همه را بكشت و به اتش بسوخت و فرمود تا سرهايشان گرد كنند و پايه ديگ كنند و اتش در تن هاي ايشان زد و همه را بسوخت. همين كتاب در مورد نقش علي در سوزاندن اجساد مردم در جريان اين كشتارها مي نويسد: علي تنهايي انان را در اتش سوزاند و خاكستر نمود.(تاريخ طبري جلد چهارم ص 1380و1464 و جلد ششم ص 2420 تا 2265).
7) شاعري بنام حويرث بن نقيذ در جريان يك توطئه توسط علي به قتل رسيد.(تاريخ طبري ج 3 ص 1188 و سيره ابن هشام ج 2 ص 273).
8) پير مردي بنام مغيره كه از ترس محمد گريخته بود بوسيله علي دستگير و سر بريده شد.(زنان محمد عماد زاده ص 316 و 317).
9)علي شاهرگ مرداني را بريد و بمانند مرغان نيم بسمل انان را در بيابان رها كرد تا با شكنجه بميرند.(امام علي عبد الفتاح ج 5 ص 27).
10) پس از شكست ائيل محمد به علي دستور داد كه نضر پسر حارث را سربريدند. همينطور در منطقه اي بنام الظيه از ميان اسرا عتبه پسر ابي معيظ بدستور محمد و بدست علي سر بريده شد.(دفتر منتهي الامال جلد اول ص 57).
11) مردي بنام عتبه كه بخاطر عدم پخش مساوي غنايم بين لشكر اسلام به صورت محمد تف كرده بود بوسيله علي سربريده شد.(تاريخ طبري ج ص 1103).
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ادامه دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
قسمتي از زندگي مغناطيسي!! علي بن ابيطالب:

قسمت سوم:

سركوب ايرانيان به دست علي.

علي يكي از مشاوران نزديك عمر(خليفه دوم) در هنگام حمله لشكر اسلام به ايران بود. زماني كه عمر مي خواست خود شخصا در اين جنگها حاضر شود علي به او گفت: تو سر سپاهي اگر بروي و كشته شوي سپاه اسلام متلاشي مي شود. تو بايد مركز خلافت را داشته باشي تا اگر سپاه اسلام شكست خورد ايرانيان بدانند كه اين نيرو پشت دارد(تاريخ طبري ج 5 ص 1943 و 1945). عمر پذيرفت و فرماندهان با تجربه و خونريز به طرف ايران گسيل داشت. پس از شكست ايرانيان و پيروزي لشكريان اسلام علي خطاب به مردم كوفه گفت اي مردم كوفه شما شوكت عجمان را برديد.(تاريخ طبري ج 6 ص 2208). پس از اينكه علي به حكومت رسيد اختلاف معاويه و علي بر سر قدرت بالا گرفت و جنگهاي خونين راه افتاد. علي جهت تامين مخارج جنگ مجبور بود كه باج و خراج بيشتري از ايرانيان بگيرد. اين فشارها موجب قيام ها و مقاومتها ي دليرانه از سوي شهرهاي مختلف ايران شد بطوريكه علي بي رحم ترين مردان خود از جمله خليد بن طويف؛ زياد بن ابيه را بسوي خراسان؛ فارس؛ري؛ اذربايجان و ساير شهرها و بلاد اعزام داشت
1)در زمان علي مردم استخر چندين بار قيام كردند. علي در يكي از ان موارد عبدالله عباس را در راس لشكري به انجا گسيل داشت و شورش تودهها را در سيل خون فرو نشاند.(فارسنامه ابن بلخي ص 136). در مورد ديگري كه مردم استخر شورش كردند علي زياد بن اميه كه از خونخواري و ادمكشي به انوشيروان دوم لقب گرفته بود به انجا گسيل داشت تا به سركوبي اين قيام بپردازند. در مورد جنايات و كشتار مردم استخر توسط زياد بن ابيه كتابها و روايات زيادي نوشته و نقل شده است.(رجوع كنيد به كتاب مروج الذهب جلد دوم ص 29).
2)در سال 39 هجري مردم فارس و كرمان نيز سر به شورش گذاشتند و حكام ستمگر علي را از شهر خود بيرون كردند. علي مجدد زيادبن اميه را به انجا گسيل داشت و لشكريان وي از هيچ جنايتي فرو گذاري نكردند.(تاريخ طبري جلد6 صفحه 2657 و يا فارسنامه ص 136).

سركوب اين شورشها بسيار زياد است. من چند نمونه ديگر را فقط با ذكر رفرنس بيان مي كنم لطفا خودتان مطالعه كنيد.

3)سركوب شورش خراسان (تاريخ طبري جلد 6 ص 2586 و فتوح البلدان ص 292).
4)سركوب شورش شهر ري (فتوح البلدان ص 150)
5)سركوب شورش سيستان(فتوح البلدان؛ بلاذري)
6)سركوب شورش اذربايجان(فتوح البلدان؛ بلاذري)
.
.
.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ادامه دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
قسمتي از ازدواجهاي مغناطيسي!! محمد بن عبدالله

قسمت چهارم:

1)صفيه دختر حيي بن اخطب. صفيه در هنگام ازدواج با محمد 16 سال سن داشت و محمد 60 سال سن داشت. صفيه دختر حيي بن اخطب رئيس قبيله بني نضير از قبايل يهودي مدينه بود كه محمد به انان حمله كرد و انها را مجبور كرد از مدينه خارج شوند و هرچه قابل نقل كردن است با خود ببرند و باقي اموال را براي مسلمانان باقي بگذارند. شوهر قبلي او كنان بن ربيع بود كه توسط مسلمانان در همان جنگ كشته شد. شوهر وي توسط مسلمانان به دليل اينكه مكان مخفي كردن جواهراتش را افشا نمي كرد شكنجه و در نهايت به دستور پيامبر كشته شده بود و پيامبر همان شب با صفيه ازدواج كرد و با وي همبستر شد. او 3 سال با محمد زندگي كرد و 40 سال بيوه زيست. تاريخ طبري.
2)جويريه دختر حارث بن ابوضرار. محمد در 58 سالگي با جويريه كه 20 سال سن داشت ازدواج كرد. جوريه دختر رئيس قبيله بني المصطلق بود.قبيله بني المصطلق يكي از قبايل يهودي متعددي بود كه محمد به انها حمله كرده بود. شوهرش مالك بن صفوان بود و در حمله ناگهاني كه محمد به اين قبيله كرده بود كشته شده بود. جويره مهريه اش با محمد را ازادي اسراي قبيله اش به همراه استرداد غنايم قرارداد . از جويريه به عنوان زني بسيار زيبا در تواريخ ياد شده است. جويريه 6 سال زن محمد بود و 39 سال بيوه زيست. جويره شيرزني بود كه با تن دادن به اين ازدواج طايفه اش را ازاد كرد. تاريخ طبري.
3)زينب زن زيد بن حارثه بود. زيد را خديجه در جواني خريده و به محمد بخشيد. محمد زيد را ازاد كرد و ان را به فرزندي پذيرفت. فرزند خوانده در ان زمان حكم فرزند را داشت و تمام احكام پدر فرزند ما بين انها از قبيل ارث و ... جاري بودو نمي شد شخص با زن پسر خوانده خود ازدواج كند. زينب دختر اميمه بنت عبدالمطلب يعني عمه محمد بود. محمد زينب را به عقد زيد در اورد. زمخشري در تفسير ايه 37 سوره احزاب مي نويسد: محمد پس از انجام نكاح زيد و زينب چشمش به زينب افتاد و جمله سبحان الله مقلب القلوب را گفت. زينب اين جمله محمد را شنيد و به زيد گفت كه محمد به من علاقه مند است. زيد با عجله نزد محمد رفت و گفت مي خواهم از زنم جدا شوم. پيغمبر گفت زنت را براي خود نگه دار و ايه 37 سوره احزاب نازل شد! و بدين ترتيب محمد با زينب يعني زن پسر خوانده خود ازدواج كرد. و از ان پس بر طبق ايات 37 سوره احزاب؛ 4 تا 8 سوره احزاب و همچنين 23 سوره نسا ازدواج با زن پسر خوانده ازاد شد!!
لطفا ايه 37 سوره احزاب را بخوانيد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ادامه دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
قسمتي از ازدواجهاي مغناطيسي!! محمد بن عبدالله

قسمت پنجم:

4)يكي از بحث برانگيزترين ازدواجات محمد ازدواج با حفصه است! كه موجب نزول اياتي در قران شد! كه اتفاقا همين ايات از جمله تناقضات و در زمره ناسخ و منسوخ هاي قران است.
ماريه روزي نزد محمد امد. ان روز محمد در خانه ي حفصه بود و حفصه در خانه نبود! محمد همانجا با ماريه همبستر شد! در اين اثنا حفصه سر رسيد و دادو بيداد راه انداخت. محمد براي تسكين خاطر حفصه و ارام كردن وي ماريه را بر خود حرام كرد.(ايه 52 سوره احزاب)
محمد پس از اين ايه بواسطه علاقه اي كه به ماريه داشت دست به دامان جبرئيل شد و ايه 50 سوره احزاب نازل شدكه دقيقا با ايه 52 سوره احزاب در تناقض است!!!!!!!!!!!!!!!
يكي از اياتي كه انسان را به شگفتي وا مي دارد ايه 3 سوره تحريم است. ايا ذكر اين ايه كه مربوط به مسائل خصوصي زندگي محمد است؛ در قران كه شريعت ابدي و دستور قطعي براي تمامي نوع بشر! است شگفت اور نيست؟ اين ايه در اين مورد نازل شد كه حفصه عايشه را از موضوع محمد و ماريه مطلع ساخت! و بيت محمد را براي چندي به هم ريخت. محمد مجبور به اوردن اين ايات شد كه از عجيب ترين ايات قران است
ــــــــــــــــــــــــــــــــ

ادامه دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
يكي از مغناطيسي ترين!! اتفاقات زندگي محمدبن عبدالله:

قسمت ششم:

حديث افك يعني اتهام رابطه عايشه با صفوان بن المعطل.
در غزوه بني المصطلق (در سال سوم هجري)از بين زنان محمد قرعه بنام عايشه افتاد كه همراه محمد باشد. در هنگام بازگشت از اين غزوه صفوان بن معطل در موخر قافله حركت مي كرد به اين منظور كه هر گاه كسي يا چيزي جا بماند بيابد و با خود بياورد. در اثناي مراجعت و به هنگام توقف مختصري در يكي از منازل بين راه عايشه براي قضاي حاجت بيرون رفت و ضمنا چيزي را گم كرد كه جستجوي ان وي را از كاروان عقب انداخت و شتري كه هودج وي را حمل مي كرد با ساير شتران به راه افتاده بود! عايشه در صحرا تنها ماند تا صفوان به وي رسيد و عايشه را بر شتر خود سوار كرد! و به مدينه اورد. انها يك شب و يك روز بعد از كاروان به مدينه رسيدند! و اين امري نبود كه مخفي بماند. حمينه خواهر زينب بنت حجش از اين موضوع مطلع شد و با رقابتي كه ميان عايشه و زينب بود عايشه را به رابطه با صفوان متهم كرد. شاعري معروف بنام حسام بن ثابت با زينب همزبان شد. و رسوايي شديدي براي عايشه و در نتيجه براي محمد ببار اورد. محمد در پيروزي در غزوه بني المصطلق جويريه دختر حارت بن ابو ضرار را به عقد خود در اورده بود(شرح ان را در بالا نوشتم) و چون خود در راه بازگشت مشغول زن تازه اش شده بود از عايشه غافل شده بود! حال بايد بگونه اي اين رسوايي عايشه را حل مي كرد! محمد با دو تن از محرمان خود علي بن ابيطالب و اسامه بن زيد مشورت كرد.
علي مشغول تحقيق شد و حتي كنيز عايشه را كتك زد كه حقيقت را بگويد! پس از تحقيق علي به محمد گفت كه زن براي شما بسيار است! شدت رسوايي بسيار زياد بود. در اين هنگام عايشه در خانه پدرش ابوبكر بود. محمد به خانه ابوبكر رفت(در اينجا دست به دامان جبرييل شد!). در خانه ابوبكر بر محمد وحي نازل شد. سوره نور ايه 3 تا 26. اين ايات رسوايي عايشه را پوشاند. ولي باعث شد كه به ان سه نفر كه بهتان! زده بودند حد زده شود.اينجا محمد يك اشتباه فاحش مرتكب شد. قانون توسط محمد عطف بما سبق شد.زيرا قبل از اين جريان براي تهمت زدن حدي مشخص نشده بود!(كل ماجرا را مي توانيد از تاريخ طبري يا 23 سال علي دشتي دنبال كنيد).
در ماجراي فوق موارد زير حائز اهميت است:
1)كارونهاي شتر هنگامي كه به حركت مي افتند ساعتها طول مي كشد كه دور شوند. و معمولا هنگام حركت با صداي بلند جار مي زنند. چگونه عايشه از كاروان عقب مانده است؟ ايا اين يك طرح و نقشه نبوده؟ چون محمد در راه بازگشت با زن جديدش مشغول بوده و عايشه را رها كرده بوده است؟
2)ايا حسادت عايشه به ازدواجهاي مكرر محمد باعث اين رسوايي نشده است؟
3)چگونه است پيامبر كه طبق ادعاي مسلمانان بايد همه چيز را بداند در اينجا در مانده شده و به مشورت با علي مي پردازد؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و سوالات زياد ديگر كه خواننده زيرك مي تواند خود انها را طرح كند!!!!!!!!!!!
يكشنبه 2 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
mdfgh - ايران - ايران
به قول شيرازي ها خدا بيامرزه رفتگونت (روح درگذشتگانت شاد)
كتاب تورات سراسر خرافه است. اين را نمي داني؟ با استناد به اين كتاب خرافي از تاريخ سخن مي گويي؟
نه جانم
بيدار شو
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
ليست ازدواجهاي مغناطيسي!! محمد بن عبدالله:

قسمت هفتم:

1)خديجه دختر خويلد بن اسبن عبدالعزي. محمد وقتي 25 سال بود با كارگزار خود خديجه كه زني ثروتمند بود ازدواج كرد.
2)عايشه دختر ابوبكر صديق. محمد وقتي عايشه 6 سال داشت با وي ازدواج كرد و در 9 سالگي با او وقتي 54 سال سن داشت همستر شد. ابوبكر يكي از متمولين و سرشناسان و سياستمداران حجاز بود.
3)سوده دختر زمعه بن قيس. محمد قبل از اوردن عايشه به خانه سوده را به خانه اورد.
4)ام سلمه دختر اميه بن الغيره. ام سلمه در هنگام ازدواج با محمد 29 سال داشت و محمد 53 سال.
5)حفصه دختر عمر بن الخطاب. حفصه در هنگام ازدواج با محمد 20 سال داشت. محمد در اين زمان 55 ساله بود. ماجراي حفصه و ماريه و سوره تحريم بسيار جالب است. مي توانيد از تاريخ طبري قضيه را دنبال كنيد.
6)زينب دختر حجش. ازدواج با زينب(زن پسر خوانده محمد يعني زيد) يكي از بحث بر انگيز ترين ازدواجهاي محمد است. در همين زمينه ايه اي نيز نازل شد. تاريخ طبري را ببينيد.
7)جويريه دختر حارث بن ابوضرار. محمد در 58 سالگي با جويريه كه 20 سال سن داشت ازدواج كرد.
8)ام حبيبه دختر ابوسفيان رئيس قبيله قريش قدرتمندترين مرد مكه.ام حبيبه در هنگام ازدواج با محمد 29 سال و محمد 54 سال سن داشت.
9)صفيه دختر حيي بن اخطب. صفيه در هنگام ازدواج با محمد 16 سال سن داشت و محمد 60 سال سن داشت.
10)ميمونه دختر حارث الهلاليه. ميمونه در زمان ازدواج با محمد 30 سال داشت و محمد 60 سال.تاريخ طبري جلد 8 ص 136.
11)فاطمه دختر سريح. تاريخ طبري جلد 9 ص 39.
12)هند دختر يزيد.
13)عصما دختر سيا. تاريخ طبري جلد 10 ص 185.
14)زينب دختر يزيد. تاريخ طبري جلد 7 ص 150.
15)هبله دختر قيس و خواهر اشعث. تاريخ طبري جلد 9 برگ 138.
16)عصما دختر نعمان.
17)فاطمه دختر صحاك.
18)ماريه دختر شمعون قبطي. تاريخ طبري جلد8. اين مورد را حتما بخوانيد.
19)ريحانه دختر زيد قرظي از اسراي بني قريظه بود.او هيچگاه مسلمان نشد.
20)ام شريك دو سيه.
.
.
.

69)تكانه زني بود كه مقدوس پادشاه مصر به محمد هديه داد.
بعد از مرگ محمد هيچكدام از زنانش اجازه ازدواج با شخص ديگري نداشتند و انان را ام المومنين ناميدند و همگي مجبور بودند تا اخر عمر بيوه بمانند.
اكثر زنان محمد قبل از ازدواج با وي در فقر نبوده اند و جزو زنان زيبا و كم سن و سال بودند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ادامه دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
ليست ترورهاي مغناطيسي!! محمدبن عبدالله:

قسمت هشتم:

1)عبدالله بن ابي سلول العوفي-سيرت رسول الله ص 1004
2)ابو عفك-سيرت رسول الله( توسط ابن اسحق) ص 675
3)عمر بن جحاش-سيرت رسول الله( ابن هشام) ص 438
4)عصما دختر مروان-سيرت رسول الله( ترجمه الفرد گيلوم زندگي محمد) متن اصلي عربي-اين قسمت در متن فارسي وجود ندارد!!(سانسور!)
5)ابن سنينه
6)كنانه ابن ربيع
7)كعب ابن اشرف
8)نضربن حارث
9)سلام ابن ابي الحقيق اليهودي(ابو رافع)
10)عبدالله ابن اسعد بن ابي سرح- اين مرد كاتب وحي بود! بعضي از ايات را بدون اينكه محمد متوجه شود عوض كرد! به همين علت به محمد شك كرد و به مكه گريخت. در فتح مكه محمد دستور قتل 10 نفر را صادر كرد. يكي از انان همين كاتب وحي بود. عثمان شفاعت ابي سرح را كرد و با پافشاري ابي سرح از مرگ جان سالم به در برد ولي 9 تن ديگر در فتح مكه كشته شدند!تاريخ طبري.
11)...
.
.
.
مسلمانان دشمنان خود را يا ترور نفس مي كردند يا ترور شخصيت! مثلا به ابو العلم ابو جهل مي گفتند
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ادامه دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
derafsh - اتريش - وي
درفش جان، عجب مغناطيسي داشته، اين محمد!!!!!!!!!! اوه اوه اوه. پس همينه كه اين مسلمان ايراني از شيراز اينقدر به مغناطيسي شدن علاقه نشون ميده!!! من فكر ميكنم مغناطيسي شدن زيادش هم ضرر داره براي همين روزي يك يا دو وعده نماز خوندن بايد كفايت كنه!
يكشنبه 2 فروردين 1388

صاعقه - كانادا - تورنتو
از همه دوستان از جمله درفش و آنتي اسلام - شاد و ديگر دوستان خردگرا كه تلاش بر معرفي چهره واقعي دين را دارند صميمانه تشكر و دست شما را ميفشارم.
پاينده ايران
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
آنتي اسلام - ايران - اهواز

ههههههههههههههههه
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
فرزندان مغناطيسي!! محمد بن عبدالله:

قسمت نهم:

با نگاهي به نام هاي برخي از زنان بيشمار محمد كه در بالا ذكركردم و با توجه به ايه سوم سوره نسا بدرستي روشن مي شود كه محمد خود به ايه سوم سوره نسا پايبند نبوده و زنان فراوان اختيار كرده است.
بسيار جاي ناباوريست كه چگونه محمد با داشتن اين همه زنان كم سن و سال فقط از خديجه كهنسال داراي فرزند شده است؟
گفته شده كنيز پيشكشي مقوقس پادشاه مصر پسري بنام ابراهيم بدنيا اورد ولي پژوهشگران اسلامي انرا درست ندانسته و او را فرزند عثمان مي دانند! عثمان به نمايندگي از محمد پيش مقوقس پادشاه مصر رفت و هدايايي از سوي مقوقس براي محمد اورد كه يكي از هدايا همين كنيز زيبا بود!!!! (بقيه ماجرا را خود حدس بزنيد!!) ادامه را خود از منابع زير دنبال كنيد:
-------------------------------------------------------------------------
زنان پيغمبر اسلام نوشته عماد زاده برگهاي 298 تا 330- سيره حلبيه جلد دوم برگهاي 304 تا 319 تا 360- سوره سي و سوم ايه هاي 50-51-36-37-خيرات حسان برگ 197- اعلام الوري جلد نخست برگهاي 59-148-254- مجمع الزوايد هيثمي جلد نهم برگهاي 248-249-تنقيح المعال از ريحانته الادب جلد ششم برگهاي 225ـ241-246-251- دفتر عايشه بعد از پيغمبر برگ 225
-------------------------------------------------------------------------
روزي محمد ابراهيم را به عايشه نشان داد و گفت ببين چگونه همانند من است؟ عايشه با لبخند پاسخ داد به خدا سوگند كه بجز تو همانند همه كس است.منبع: دفتر زندگاني محمد نوشته دكتر محمد حسين هيكل برگردان پاينده برگ 603.
زنان محمد بسيار زياد بودند و محمد نمي توانست هر شب در خانه يكي باشد(چون دو ماه وقت مي خواست!) به همين علت به زيركي نوبت ها را پس و پيش مي كرد(سوره تحريم). و چون زنان محمد بسيار جوان بودند سخنان بسياري پيوسته درباره زنان محمد بر سر زبانها بود. داستان رابطه و رسوايي عايشه و صفوان را از تاريخ طبري دنبال كنيد(در بالا نوشتم!!قسمت ششم). براي پاكسازي اين رسوايي محمد دست به دامن جبرييل شد و با نزول! 17 ايه اين رسوايي را ماست مالي كرد.
منابع بسياري زينب و كلثوم و رقيه را دختران محمد ندانسته و انانرا دختران هاله خواهر تهيدست خديجه مي دانند كه پس از مرگ پدر؛ خديجه و محمد انها را به دختر خواندگي پذيرفته و نگهداري كرده اند. منبع: دفتر زنان پيغمبر اسلام نوشته عماد زاده برگ 313 از رياحين الشريعه برگهاي 193-268.
در مورد فاطمه نيز منابعي وجود دارد كه نشان مي دهد فاطمه نيز دختر محمد نمي تواند باشد. منبع: طلوع و افول خدايان نوشته دكتر نور افشان برگهاي 99-142-200.(در اين كتاب مي توانيد منابع معتبر در اين مورد راپيدا كنيد). چگونه ممكن است بعد از خديجه هيچيك از زنانش صاحب بچه نشوند! مثلا ميمونه خواهر ام الفضل در هنگام ازدواج شانزده سال داشت و در بهترين سالهاي باروري بود! منبع: دفتر زندگاني محمد نوشته محمد حسين هيكل برگردان پاينده قسمت دوم برگ 544- ازدواج با ميمونه 16 ساله بعد از فتح مكه.
تعدادي از زنان محمد از شوهران قبلي خود صاحب بچه بوده اند ولي از محمد نتوانسته اند صاحب بچه شوند. منبع: داستان زيد( پسر خوانده محمد) و زينب كه شرح ان را در بالا نوشتم. رجوع كنيد به تاريخ طبري. حتي برخي از زنانيكه از محمد كناره گيري نموده بودند نيز بچه دار شدند. منبع: برگ 336 عمادزاده.
محمد در شب عروسي فاطمه گفت؛ فاطمه يادگار خديجه و عزيزترين من است(برگ 727 دفتر پيامبر نوشته رهنما) و نگفته كه فاطمه دختر من و يادگاري از خديجه مي باشد بويژه سرزنش عاص بن وايل كه محمد را دم بريده و بي فرزند ناميده كه در قران هم امده است (سوره الكوثر). همه و همه نشانگر انند كه او داراي فرزندي نبوده است. ايا مي توان باور كرد كه بهره محمد از زنان فقط نازايان باشند.
ايا ميتوان باور كرد همه زنانيكه از همسران پيشين خود با نام و نشان بچه دار بوده اند همينكه همسر محمد شده اند نازا گرديده اند؟
منابع تاريخي ام كلثوم و رقيه را ربايب(دختر خوانده) رسول گفته اند نه دختران صلبي خود پيغمبر. منبع: دفتر زنان پيغمبر اسلام نوشته عماد زاه برگ 313 از رياحين اشريعه برگهاي 193-268.
علي ابن احمد كوفي در كتاب الاستغاثه في بدع الثلاثه نوشته سه دختر زينب رقيه و كلثوم دختران هاله خواهر خديجه بودند و پدرشان مردي از بني مخزوم بود. هاله كه از دنيا رفت دختران او بي سرپرست ماندند و به سرپرستي خديجه در امدند و اينان دختر خوانده هاي خديجه و محمد بودند. نسبت ام كلثوم به خديجه و محمد نسبت سرپرستي و دختر خواندگي بوده است.منبع: دفتر زنان پيغمبر نوشته عمادزاده برگ 314 از رياحين الشريعه اعلام الوري برگ 271.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ادامه دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
سفارشات مغناطيسي اتمي!! محمد عبدالله به علي بن ابيطالب:

قسمت دهم:

سفارشات محمد به علي:

1)يا علي ايستاده با زن خود جماع مكن كه ان فعل خران است و اگر فرزندي بهم رسد مانند خران بر رختخواب بول كند.
2)يا علي در شب عيد فطر جماع مكن كه اگر فرزندي بوجود ايد شر بسيار از او بظهور ايد.
3)يا علي در شب عيد قربان جماع مكن كه اگر فرزندي بهم رسد شش انگشت يا چهار انگشت در دست داشته باشد.
4)يا علي در نيمه شعبان و در روز اخر شعبان جماع مكن كه اگر فرزندي حاصل شود در رويش نشان سياهي باشد يا هلاك بسياري از مردم بر دست او حاصل شود.
5)يا علي زير درخت ميوه جماع مكن كه اگر فرزندي بهم رسد جلاد و كشنده مردم بشد.
6)يا علي در برابر افتاب جماع مكن.
7)يا علي در ميان اذان و اقامه جماع مكن كه اگر فرزندي بوجود ايد جري باشد در خون ريختن.
8)يا علي بر پشت بام جماع مكن كه اگر فرزندي بهم رسد منافق و رياكار و بدعتگزار باشد.
9)يا علي به فرج زن خود نگاه مكن كه باعث كوري گردد.
10)سر را بسيار شانه كردن تب را دور مي گرداند و روزي مي اورد و قوت جماع را زياد مي كند.
11)از كلاغ بياموزيد جماع كردن پنهان را.
12)دختران باكره بخواهيد كه دهانهايشان خوشبوتر و رحمهايشان خنكتر و پستانهايشان پر شيرتر است.
13)يا علي چون زن تازه اي اختيار كردي و داخل خانه تو شد از درب در خانه تا انتهاي خانه اب بپاش چون عروس از پيسي و ديوانگي در امان باشد و منع كن او را تا هفت روز از خوردن شير و سركه و گشنيز و سيب ترش.
14)يا علي چون زنت حامله باشد بي وضو با او جماع مكن كه اگر چنين كني فرزندي كه بهم رسد كوردل و بخيل باشد.
15)يا علي در ساعات اول شب جماع مكن كه اگر فرزندي بهم رسد بسا كه ساحر باشد.
16)يا علي در وقت جماع سخن مگو كه اگر فرزندي حاصل شود بساكه لال باشد.

.
.
.
.
.
همه اين وصيتها را از من بياموز چنانكه من انرا از حضرت جبرئيل اموختم.
(حليه المتقين-علامه مجلسي)
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ادامه دارد.
يكشنبه 2 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
derafsh - اتريش - وين
درفش جان، از اينكه اين اطلاعات مفيد را به ما ميدهيد بسيار سپاس گذارم. در ضمن من دونه دونه مطالبتان را از روي منابعي كه ميدهيد دنبال ميكنم و پيگير ميشوم نه بخاطر اينكه به گفته هاي شما شك داشته باشم؛ بلكه به دو دليل:
1- اول اينكه من عادت دارم، اگر همفكر من يا مخالف من لينكي بدهد يا منبعي بدهد من 100% آن را ميبينم و با دقت هم مي خوانم تا آگاه شوم و همانطور كه گفتم فرقي نميكند؛ همفكرم باشد يا مخالف من.
2- دوم اينكه مي خواهم بدانم قبل و بعد از مطالبي كه از منبع ذكر شده چه اتفاقاتي رخ داده است، تا بر مسئلهء گفته شده اشراف كامل پيدا كنم.
حرفهاي شما كاملاً مستند هستند و درست. باز هم از طرف خودم و ديگر دوستان از شما بسيار سپاسگذارم و تشكر ميكنم.
لطفاً به افشاء گري تان ادامه بدهيد كه فكر ميكنم 1400 سال خوابيدن براي ما ايرانيان بس است!
يكشنبه 2 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
دوست عزيز من آنتي اسلام - ايران - اهواز
درود
خوشحالم كه نظراتم مورد قبول شماست. بروي چشم!! سعي مي كنم بزودي گوشه اي از زندگي مغناطيسي!! ائمه را بطور خلاصه اينجا بگذارم.

پيروز و سر بلند باشيد.
بـــــــــــــــــدرود. درفش.
دوشنبه 3 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
درود
يك نفر اگر مي تواند به سوالات من كه در پايين مطرح مي كنم جواب بدهد. لطفا از سايتهاي حوزه علميه كپي پيست نكنيد!! چون جوابهايشان را خوانده ام!! چرت و پرت است!!!!!!!!!!!!!!

حال: من سوالات را مطرح مي كنم.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
الله آسمانها و زمين را در 6 روز آفريده است (سوره 7 آيه 54) و اما (سوره 2 آيه 117) ميگويد كه الله به صورت آني خلق ميكند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سوال اول: ايا از لحاظ منطقي افرينش (( اني )) امكان پذير است؟ افرينش اني چه پارادكسي بوجود مي اورد؟
سوال دوم: لطفا اين تناقض قران را توضيح دهيد؟ يعني از يك طرف افرينش در شش روز انجام مي شود در حالي كه خدا ادعا مي كند كه اني قادر به افرينش هست!!!!!!!!
بـــــــــــــــــــــدرود. درفش.
دوشنبه 3 فروردين 1388

KAVEH-IRAN - استراليا - سيدني
دوستان عزيز
آنتي اسلام - ايران - اهواز
derafsh - اتريش - وين
و گروه دوم
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
Ya_Ali - المان - كلن
ميگويند مشت نمونه خروار هست
اين كامنتهاي شما نمونه كوچكي از جامعه ما ايرانيان چه داخل كشور و چه خارج از ان هست.با داشتن اين همه اختلافات عقيدتي تنها يك چيز عزيز هست كه هم ما به ان عشق ميورزيم و ان هم ايران عزيز است با اين جنگ عقيدتي كه بين شما دوستان عزيز هست در نمونه كوچك اينجا و در مثال بزرگتر در ايران نه تنها ايران اباد بلكه ويران تر نيز ميشود پس بهتر است به جاي تحميل عقيده خود به ديگران و ريشه دار كردن اختلافات مذهبي وعقيدتي بين خودمان انها را براي خود وحريم خصوصي خود نگه داريم به جاي توهين كردن به عقايد يكديگر به فكر وحدت به معناي واقعي باشيم همه ما ايران را دوست داريم چه مسلمان و چه بي دين چه مسيحي و چه زرتشتي وچه يهودي و چه بهائي چون بدون وطن ما چيزي نداريم هويتي نداريم كه بخواهيم به ان افتخار كنيم عزيزان من تعجبم از اين است كه شما با اين همه تلاشي كه براي اثبات حقانيت خود ميكنيد و با اين همه اظهار فضل و دانش هنوز به اين مسئله پي نبرديد كه مشكل حل اختلافات عقيدتي نيست مشكل حال حاضر ما كنار گذاشتن اين اختلافات هميشگي هست مشگل ما نداشتن وحدت هست كه همين اختلافات عقيدتي و مذهبي مانع اين وحدت است رمز پيروزي ما وحدت براي ايران است نه وحدت برسر عقيده خودمان
خيلي راحت ميتوان عقايدمان را در حريم خصوصي خود نگه داشت و به فكر وحدت بين تمامي ايرانيان آزده با هر عقيده اي باشيم براي شروع از همين جا ميتوان آغاز كرد اين را هم بگويم ما خائنان ايراني زيادي هم داريم كه به خاطر مصالح خودشان دوست ندارند اين اتحاد اتفاق بيافتد پس بايد شروع كرد..... منتظر راهنمائي شما عزيزان در اين مورد هستم.
دوشنبه 3 فروردين 1388

dezireh - انگلستان - يورك
kaveh-iran - استراليا - سيدني
سلام متاسفانه من مجاز به ارسال ايميل به شما نيستم سعي كردم اما مجاز نبودم
آقاي derafsh - اتريش - وين
از اطلاعات و منابعتون ممنونم بسيار عالي بود با اينكه وقتم خيلي محدوده و مجبورم از بعضي كامنتها بگذرم اما كامنتهاي شما رو با دقت خوندم . در ضمن دليل اينكه يك شاهزاده ايراني٬ همسر به اصطلاح امام حسين بود اين بود كه ايشان جز سرداراني بودند كه در ايران سيل خون راه انداختند و حالا تو ايران پرستيده مي‌شن !!!؟؟؟
حالا كه ما همه ايراني هستيم و به قول معروف خودمونيم٬ اگه ايراني‌ها هم به يزدگرد سوم خيانت نمي‌كردند و سپاه ايران ضعيف نمي‌شد اعراب هرگز راه به جايي نمي‌بردند و دليل نزديك به 1400 سال بدبختي ما هم همينه . توي سايتها كه به جون هم مي‌افتيم حتي اگه دليل اعتقادي هم نداشته باشيم مثلا سر قيافه يه ستاره هاليوود ٬ تو ايران كه دستمون تو جيب هم هست و خارج از ايران هم كه همديگر رو به كمترين بها به (چي بگم) مي‌فروشيم و فقط هم دنبال اشكال يه جاي ديگه مي‌گرديم . مگه همين مسلمونايي كه البته اگه فقط از يك هزارم عقل استفاده كنن از شرم اينكه مسلمونن ديگه نميتونن سر بلند كنن ايراني نيستند ؟؟؟؟ حاضرند پيشينه تاريخي پر افتخارشون رو انكار كنند ولي تجاوز به همه چيزشون را توسط اعراب مسلمان ٬ مقدس جلوه بدن .
مگه همين رييس جمهورمون نرفت و نشست زير عنوان خليج ....ه؟؟؟؟
دوشنبه 3 فروردين 1388

Ya_Ali - المان - كلن
سلام عليكم .

چه زيبا حرف بنده در همين جا اثبات شد كه "در ضمن درست گفتيد . امثال بنده يك جمله مي نويسند . اما امثال شما براي ماست مالي كردن آن شلوغ كاري را پيشه مي كنند و از اين شاخه به آن شاخه پريدن را ." . درفش قيقاً با مطالب بي سر و ته خود اينجا را منور فرمودند . بسيار زيبا حرف بنده را ثابت كرديد متشكر .

اما يك نكته اين كه اگر شما از كتبي مطلبي مي آوريد مثلاً تاريخ طبري يا نهج البلاغه آيا فقط همان يك خط دو خطي كه آن هم با اشتباه معني كردن يعني تحريف معنوي آن را مدرك مي دانيد يا اينكه مثلاً نهج البلاغه را به عنوان يك كتاب استنادي قبول داريد .

والسلام .
دوشنبه 3 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
KAVEH-IRAN - استراليا - سيدني
شما در اشتباه محض هستي جانم. اينان بسيار خظرناكند. در طول 30 گدشته نزديك به يك ميليون جوان ايراني را كشته اند. به دختران هموطن ما تجاوز و سپس آنها را اعدام كرده اند. مردم ايران را از همه حقوق انساني محروم كرده اند. در تلوزيون ايران نمايش جنگ و آدم كشي خوب است نمايش ابزار موسيقي حرام. زنان اجازه دوچرخه سواري در ايران ندارند.
ارزش يك زن از ارزش بيضه چپ مرد كمتر است.
اين يك جنگ فرهنگي است. هر لحظه غفلت از اين جنگ وضغ كشور ما را بدتر خواهد كرد.
چند سال است از ايران خارج شده اي؟ برو ايران دو هفته بمان بعد بيا و نظر بده. اگر نظرت همين بود كه اكنون گفتي من دونباله رو تو خواهم بود.
در يك كلام در كشور ما گرگ چوپان گوشفندان است و تو مي گويي گرگ را آزاد بگذاريد. با عرض پوزش سخن سفيحانه اي گفتي.
اساس كار اين مسلمانان تجاوز به حقوق ديگران است. اگر نمي دانستي بدان
دوشنبه 3 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
درود

KAVEH-IRAN - استراليا - سيدني

ما به اديان مختلف احترام مي گذاريم. امــــــــــــا !! به شرط انكه دين ازادي را از ما سلب نكند!! الان شيعه در ايران به صورت چماقي بر سر من و هم وطنم فرود امده است! همين شيعه باعث ريا و ادبار در ايران شده است. شخص مي تواند موش پرست!! باشد. ما به او به عنوان يك انسان احترام مي گذاريم! ولــــــــــــــــي تا زمانيكه موش پرستي در حيطه خصوصي اش باقي بماند و نخواهد موش پرستي را به من تحميل كند و به واسطه ان ازادي را از من سلب كند.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
dezireh - انگلستان - يورك

از وقتي كه براي خواندن كامنتهاي من گذاشتيد سپاسگزارم.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
Ya_Ali - المان - كلن

تازه اين مطالبي كه در بالا نوشتم مشتي بود ازخروار. اين قصه سر دراز دارد.
منابع را ذكر كرده ام !! انها را ابتدا ببينيد بعدا اظهار نظر كنيد!! چطور در اين مدت كوتاه اين همه منبع را چك كرديد.
ــــــــــــــــــــــــــــ

بـــــــــــــــــدرود. درفش.
دوشنبه 3 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
Ya_Ali - المان - كلن
30 سال است با ناجوانمردي تمام به تاريخ ايران و افتخارات ملي ايرانيان با سرمايه ملت ايران حمله كرده و مي كنيد.
از كلاس اول ابتدايي و حتي مهد كودك بچه هاي اين كشور را شستشوي مغزي مي دهيد. چنايتكار ترين دين را به عنوان بهترين راه زندگي به مردم بدبخت قالب كرده ايد. دهها هزار دختر و پسر ايراني را اعدام كرده ايد.
نوجوانان پر از شهوت را به طمع سكس با حوريان بهشت فريب داده و در جنگ به كشتن داديد. شب و روز از تلوزيون مردم بيچاره را بمباران مي كنيد با مطالب دروغ.
حال دوست خردگراي ما چهار جمله واقعي از تاريخ اسلام و حتي از كتابهاي مورد تاييد خودتان نوشته فرياد برآورده اي كه شلوغ كاري مي كنيد.
باش تا صبح دولتت بدمد ....كين هنوز از نتايج سحر است
جنگ ما با شما هنوز آغاز نشده.
مطمئن باش همه ايرانيان را به جاي خرافه گرايي به خرد گرايي سوق خواهيم داد.
بيا بنويس از اسلام .... تعريف و تمجيد كن قلم ما را باز كن تا بنويسيم و مردم را بيشتر نسبت به ماهيت اين دين متجاوز و خونريز آگاه كنيم.
دوشنبه 3 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
KAVEH-IRAN - استراليا - سيدني
دوست عزيز به اين راحتي ها هم كه شما ميگين نيست. اسلام با همهء اديان فرق دارد. اسلام ديني است كه براي همهء علوم انساني احكام دارد و يك مسلمان بايد از روي آن احكام زندگي كند و همهء كساني هم كه در يك جامعهء انساني زندگي ميكنند بايد بدون چون و چرا از آن احكام مطابعت و پيروي كنند.
مثلاً همين قطع يد ( قطع كردن دست) يا سنگسار و يا حجاب اجباري يا احكام زناشويي كه مرد حق دارد تا 4 زن رسمي بگيرد! درست است كه ما مرد هستيم اما هم خواهر داريم و هم دختر داريم و همچنين مادر ؛ اين مسله شامل حال شما و همهء كساني كه اينجا كامنت مي گذارند و همهء مردم ايران هم ميشود!
اسلام يك ديني است كه در خصوصي ترين مسائل شخصي انسان دخالت ميكند و چه خوب كه جمهوري اسهالي باعث شد تا ملت ايران بيدار شوند و نگاهي به تاريخ اسلام بي اندازند تا ماهيت اين دين متحجر و عقب افتاده بيشتر مشخص شود.
بصورت خيلي خلاصه اگر بخواهم نواقص دين اسلام را خدمتتان عرض كنم:
پيروان ديني كه :
1-با دموكراسي مخالفند
2- با مردم سالاري مخالفند
3- با تساوي حقوق زن و مرد مخالفند
4- با توحش هرچه تمام تر قطع يد ميكنن؛ و دست و پاي انسانها را قطع ميكنند؛ مردم را به دار ميكشند و اعدام ميكنند و گردن ميزنند و به تماشاي اين منظره هاي وحشتناك مينشينند و صلوات ميفرستند و دست ميزنند و هورا ميكشند
5-در همه چيز دخالت ميكنند؛ از سياست تا اقتصاد و روابط شخصي و كاملاً خصوصي انسانها و .....
6-در اسلام انتقاد برابر است با اعدام.
و ......................
حالا شما يكمي فكر كن ببين اين جمله اي كه گفتي درست است؟
{{خيلي راحت ميتوان عقايدمان را در حريم خصوصي خود نگه داشت و به فكر وحدت بين تمامي ايرانيان آزده با هر عقيده اي باشيم}}
دوشنبه 3 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
Ya_Ali - المان - كلن

چه زيبا حرف بنده در همين جا اثبات شد كه "در ضمن درست گفتيد . امثال بنده يك جمله مي نويسند . اما امثال شما براي ماست مالي كردن آن شلوغ كاري را پيشه مي كنند و از اين شاخه به آن شاخه پريدن را ." . درفش دقيقاً با مطالب بي سر و ته خود اينجا را منور فرمودند . بسيار زيبا حرف بنده را ثابت كرديد متشكر .
اما يك نكته اين كه اگر شما از كتبي مطلبي مي آوريد مثلاً تاريخ طبري يا نهج البلاغه آيا فقط همان يك خط دو خطي كه آن هم با اشتباه معني كردن يعني تحريف معنوي آن را مدرك مي دانيد يا اينكه مثلاً نهج البلاغه را به عنوان يك كتاب استنادي قبول داريد .
===============================
1- كجاي اين حرفهايي كه درفش زد ماست مالي بود؟ مگر اين جمله ها منبع ندارند؟!!!
2- كجاي اين مطالب بي سر و ته بودند؟!!!!! مثلاً اينكه محمد بيش از 30 تا زن رسمي داشت بي سر و ته است؟ يا اينكه علي در يك روز گردن 800 نفر رو بدون هيچ گونه امكاناتي به دستور محمد قطع كرد بي سر و ته است؟!!!1
3- كجاي حرف شما اثبات شد؟!!!!!!
5-در رابطه با اينكه از يك كتاب تاريخ طبري يا نهج البلاغه يا قران يا هر منبع معتبر ديگري اگر يك اشتباه فقط يك اشتباه راجع به دين اسلام يا خداي محمد يا كتاب قرآن گفته شود كه شما هم قبول داشته باشيد؛ آنوقت اين دين اسلام و اين پيامبر خدا و اين خداي محمد و ... زير سوال ميروند و مشخص ميشوند كه آسماني نيستند.
چون يك دين آسماني نبايد اشكال و اشتباه داشته باشد، و پيامبر خدا به علت معصوم بودن نبايد حتي يك اشتباه در طول زندگي اش داشته باشد؛ چون در آن صورت ديگر معصوم نيست و مثل من و تو است.
دوشنبه 3 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
در خطبهء سوم نهج البلاغه ( شقشقيه)

آنگاه « سومى » ( عثمان) برخاست ، در حالى كه از پرخوارگى باد به پهلوها افكنده بود و چونان ستورى كه همّى جز خوردن در اصطبل نداشت . خويشاوندان پدريش با او همدست شدند و مال خدا را چنان با شوق و ميل فراوان خوردند كه اشتران ، گياه بهارى را . تا سرانجام ،
آنچه را تابيده بود باز شد و كردارش قتلش را در پى داشت . و شكمبارگيش به سر درآوردش .
===========================
يه همچين آدم شياد و نامرد و كلاهبردار و بد كاره و نفهمي كه علي او را در حد ستور ( حيوان) كه كار جز خوردن در اسطبل نيست؛ قرآن مسلمانان رو تدوين و اديت كرده و قرآنش براي همهء مسلمانان معتبره.
اين بنظر شما جالب نيست؟!!!!!!!!!! يا علي دروغ گفته كه حساب شيعه رسيده ميود و معلوم است كه شيعه ها دروغگو هستند يا اينكه عثمان همچين آدمي بوده كه در آن صورت قرآن يك كتاب بي ارزش است چون نويسنده اش يك آدم معلوم الحال بوده است.
دوشنبه 3 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
نهج البلاغه نامهء 31 به حضرت مجتبي

{{جايگاه زن و فرهنگ پرهيز در امور سياسي كشور از مشورت با زنان بپرهيز، كه راي آنان زود سست مي‏شود، و تصميم آنان ناپايدار است،}}

==============================

حالا ببينيم علي چقدر شعور داشت و چقدر حرفهاي علي مورد اطمينان است؟
اول با نخست وزير فقيد پاكستان خانوم بينظير بوتو شروع ميكنم و بعد:
مارگارت تاچر ( رهبر سابق حزب محافظه كار بريتانيا)
مادلين كربل آلبرايت ( وزير امور خارجه اسبق ايالات متحده آمري)
سارا لوئيز هيث پيلين ( سياستمدار آمريكايي است كه در حال حاضر سمت فرماندار ايالت آلاسكا را برعهده دارد و توسط جان مك كين به عنوان نامزد حزب جمهوريخواه براي پست معاونت رئيس جمهوري آمريكا در انتخابات سال ۲۰۰۸ معرفي شد.)
گيل كلي ( مدير كل وستپك بانك استراليا )
پاتريشيا وورتز ( رنيس آرچر دانيلز ميدلند آمريكا)
كريستينا فرنادنس ( رئيس جمهور آرژانتين )
كريستين لاگارد ( وزيراقصاد و دارايي فرانسه )
سافراكتز ( رئيس اوراكل آمريكا )
يوليا تيموشكنو ( نخست وزير اوكراين )
مري سامونز ( مدير كل رايت ايد آمريكا )
آندره آجونگ ( مدير كل آوون آمريكا )
كارول بي توم ( مدير مالي هوم ديپوت آمريكا )
مارجوري اسكاردينو ( مدير كل پيرسون انگلستان )
سونيا گاندي ( رهبر حزب كنگره ملي هندوستان )
ريزا موري ( رئيس روبرت وود جانسون آمريكا )
سري ايندراواتي ( مسئول مالياتي وزارت دارايي اندونزي )
جولي گربردينگ (مدير مركز كنترل بيماري ها آمريكا )
ميشل بچلت ( رنيس جمهور شيلي )
المن آلماني ( مدير كل رويال بانك آمريكا )
كارول ميريتز ( رئيس جي تي ايكس آمريكا )
هيلاري رودهام كلينتون ( سناتور آمريكا )
هيند بوهيا ( مدير كل بورس كازابلانكا مراكش )
آني سوييني ( رئيس ديسني و اي بي سي آمريكا )
آنگلا مركل ( صدر اعظم آلمان )
شيلا بير (مدير كل شركت بيمه ذخيره فدرال آمريكا)
ايندرانويي ( مدير كل پپسي آمريكا)
سينتيا كارول ( مير كل شركت انگلوامريكن انگلستان)
آيرن روزنفلد (مدير كل شركت كرفت فود آمريكا)
كاندوليزا رايس ( وزير امور خارجه آمريكا )
هوچينگ ( مدير كل تماسك هولدينگز)
آن لورژون ( مديركل شركت آروا فرانسه )
آنه مولكاهي ( مدير كل زيراكس آمريكا )
.
.
.
.
.
و هزاران زن ديگر...........................
دوشنبه 3 فروردين 1388

Ya_Ali - المان - كلن
سلام عليكم .

derafsh - اتريش - وين
سوال شما با اندكي تعقل روشن و در خود سوال نهفته است . " افلا تعقلون " . خداوند قادر است هر چيزي را در اني خلق كند . حتي اسمانها و زمين . اما علت افرينش ان در شش روز و عنوان كردن ان اشاره بر عظمت اين خلقت دارد و حتي باعث تحريك انسان براي مطالعه و پي بردن به چگونگي اين روزها يا بهتر است بگوييم اين دوران ها مي شود . پس متوجه مي شويم كه خداوند قادر است كه در اني خلق كند . اما با اشاره به خلقت دوراني ان مي خواهد ما را متوجه عظمت اين خلقت و پژوهش در چگونگي ان كند .

از پاسخ به سوالم تفره نرويد . سوال را جواب بدهيد .
اما يك نكته اين كه اگر شما از كتبي مطلبي مي آوريد مثلاً تاريخ طبري يا نهج البلاغه آيا فقط همان يك خط دو خطي كه آن هم با اشتباه معني كردن يعني تحريف معنوي آن را مدرك مي دانيد يا اينكه مثلاً نهج البلاغه را به عنوان يك كتاب استنادي قبول داريد .

والسلام .
دوشنبه 3 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
syrus - ايران - شيراز
derafsh - اتريش - وين

دستتان درد نكند. اين الگوهاي اسلام محمد وعلي و غيره با مغناطيس فوق منظم از نماز روي دراكولا را سفيد كردند. پس فهميديم كه دراكولا هم شايد به اسلام گرويده بود و نماز مي خوانده!!!!! شايد چنگيز هم نماز مي خوانده!!!
دوشنبه 3 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
انتي اسلام و درفش و سيروس و ساير دوستان

اين مسلمان نا ايراني مطالب مربوط به اهانت در شكل حمايت را از سايت حوزه علميه كپي كرده :
http://www.hawzah.net/Per/K/Asar14/mg1409.htm
هيچ حرفي جز وقاحت و پررويي و دروغ و كپي براي گفتن ندارد !
بدرود
دوشنبه 3 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
Ya_Ali - المان - كلن
درود
1) اين مطالبي كه درمورد افرينش اني نوشتيد به درد بچه 5 ساله مي خورد!! افرينش اني يك پارادكس بوجود مي اورد كه با كامل بودن خدا در تضاد است. كمي فكر كنيد!! امشب برايتان مفصل توضيح خواهم داد.
2) ديكته كلمه طفره را اشتباه نوشته ايد!! با ط درست است نه با ت.
3) جواب سوال شما را دوست عزيزم آنتي اسلام - ايران - اهواز داد. لطفا ان را ببينيد. اگر متوجه نشديد مي توانيد دوباره سوال كنيد!!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بــــــــــــــــــــــــدرود.
دوشنبه 3 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
دوست عزيز shad - فرانسه - نيس
درود.
ههههههههه. كلي خنديدم (دراكولا!! بسيار جالب گفتيد!!)

موفق و سربلند باشيد. بدرود.
دوشنبه 3 فروردين 1388

hamlet1982 - انگليس - لندن
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
با اين ادبيات غني كه داري به راحتي ميشه احوالات شما را حدث زد
موفق باشي
دوشنبه 3 فروردين 1388

Ya_Ali - آلمان - كلن
سلام عليكم .
derafsh - اتريش - وين
اتفاقاً سوالي كه شما پرسيده ايد را نيز يك بچه پنج ساله نمي فهمد . بنا بر اين مجبورم مانند يك بچه پنج ساله به شما پاسخ بدهم . كاري كه مدت ها است با آنتي مي كنم .
بنده از شما سوال كردم پس از شما جواب مي گيرم .
والسلام .
دوشنبه 3 فروردين 1388

artin42 - ايران - تهران
فقط تعجب ميكنم اونايي كه خارج هستن چرا دو تا كتاب مخالف اسلام رو مطالعه نميكنن تا اينطور حرفاي خنده دار نزنن ...جوونا تو ايران خيلي آگاه شدن هر روز هم آگاهتر ميشن الان من و 3 تا برادرهام اسلام رو تو زباله دوني انداختيم
دوشنبه 3 فروردين 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
hamlet1982 - انگليس - لندن
در برابر اسلاميون قاتل و بي وطن///ادب/// ترحم بر پلنگ تيز دندان.
انكس كه نمي داند//..نادان..// است.انكس كه مي داند و نمي گويد///...تبهكار.../// است...تو در رديف 2 هستي.
دوشنبه 3 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
درود

تاريخ طبري جلد چهارم صفحه 1321:
عباس بن عبدالمطلب دست علي را گرفت و گفت: تو هنوز جواني من مي دانم كه پيمبر از اين بيماري مي ميرد. من چهره فرزندان عبداالمطب را كه سوي مرگ مي روند مي شناسم. پيش پيمبر برو و بپرس كار خلافت از كيست؟ اگر از ماست بدانيم و اگر از ديگران است سفارش ما را بكند.
علي گفت: بخدا اگر از او بپرسم و به ما ندهد هرگز مردم به ما نمي دهند بخدا اين سوال را از پيمبر نمي كنم.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نكته: چگونه است كه خود علي تا زمان مرگ محمد از امامت خود خبر ندارد؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

داستان به خلافت رسيدن علي ( بر طبق تاريخ طبري ) بسيار خواندني است!!(با انچه شيعيان ادعا مي كنند بسيار فاصله دارد!!!!) در اولين فرصت خلاصه ان را اينجا خواهم گذاشت.(تايپ كردن خيلي سخت است!!)

بـــــــــــــــــــدرود.
دوشنبه 3 فروردين 1388

kashksab - ... - ...
بنده نيز يك برسش دارم.قبلا ياداور ميشوم.در كتاب قران كه ان را به الله و الله را راستگوترين و داناترين اعلام نموده اند.منسوب ميدانند.گفته:ملائك به الله گفتند.ايا ميخواهي موجودي بيافريني كه بدكاري و خونريزي نمايد.برسش انستكه:باتوجه به تاكيدقران كه هيچكس بجز الله غيب نميداند.چگونه ملايك ميدانستند انسان بعداز خلقت خونريزي خواهدنمود.ايا الله قبلا انسان افريده بود و ملايك تجربه داشتند. نام بنده كشكساب استكاا
دوشنبه 3 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
Ya_Ali - آلمان - كلن
درود
ــــــــــــــــــــــــــ
خودت فهميدي چي گفتي؟؟؟؟؟؟؟؟
اتفاقاً سوالي كه شما پرسيده ايد را نيز يك بچه پنج ساله نمي فهمد . بنا بر اين مجبورم مانند يك بچه پنج ساله به شما پاسخ بدهم . كاري كه مدت ها است با آنتي مي كنم .
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
من در يك فرصت مناسب به شما نشان خواهم داد كه افرينش اني از لحاظ منطقي امكان پذير نيست!! الان فرصت ندارم.اين سوالي است كه فيلسوفان زيادي از جمله صدر المتعلهين ساليان دراز روي ان فكر كردند و به جايي نرسيدند!! افرينش اني با شرط كامل بودن خدا در تناقض اشكار است!!
در مورد سوالي كه پرسيديد:
اولا سوالتان بسيار بي ربط است. چون چيزي براي گفتن نداريد مجبوريد از اين سوالات بي خود بپرسيد. جواب شما را انتي عزيز داد.

بـــــــــــــــدرود.
دوشنبه 3 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
hamlet1982 - انگليس - لندن
دوست گرامي حدس را اشتباه نوشته ايد. شما با ث نوشته ايد
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحيم
آقاي درفش
1**
لطف كنيد بفرماييد شما معني كلمه آني را از ترجمه ي كدام مترجم برداشته ايد؟؟؟؟؟؟؟؟ ما كه هر چه گشتيم ترجمه اي بدين صورت نيافتيم!!!!!!

در زير من از 6 مترجم ترجمه ي آيه ي شريفه ي 2/117 را ميگذارم تا خودتان ببينيد در هيچ كدام از اين ترجمه ها نامي از آفرينش آني نشده است. اينكه شما اين ترجمه را از كجا پيدا كرده ايد جاي تعجب دارد!!!!

آيه ي شريفه : بآَدِيعُ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ وَإِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُن فَيَكُونُ ﴿۱۱۷﴾
فولادوند: [او] پديد آورنده آسمانها و زمين [است] و چون به كارى اراده فرمايد فقط مى‏گويد [موجود] باش پس [فورا موجود] مى‏شود
مكارم: هستي بخش آسمانها و زمين او است و هنگامي كه فرمان وجود چيزي را صادر كند مي‏گويد: موجود باش! و آن فورا موجود مي‏شود.
QARIB: creator of the heavens and the earth! when he decrees a thing, he only says: 'be, ' and it is.SHAKIR: wonderful originator of the heavens and the earth, and when he decrees an affair, he only says to it, be, so there it isPICKTHAL: the originator of the heavens and the earth! when he decreeth a thing, he saith unto it only: be! and it is.YUSUFALI: to him is due the primal origin of the heavens and the earth: when he decreeth a matter, he saith to it: "be," and it is.
Dr. Muhammad Hamidullah: Il est le Cr�ateur des cieux et de la terre � partir du n�ant ! Lorsqu'Il d�cide une chose, Il dit seulement : "Sois", et elle est aussit�t.

البته اميدوارم كه فارسي يا انگليسي يا فرانسه يتان خوب باشد!!!!
( از مديران سايت ممنونم كه اين ترجمه ها را حذف نمي فرمايند. )

وقتيكه گفته مي شود « موجود شو پس [فورا ] موجود مي شود » به معني آني آفريدن است؟!!!!!!
كه معني آني در ميان افراد مختلف {{ نسبي }} و متفاوت است. مثلا وقتي كسي من را صدا ميزند و من ميگويم فورأ مي آيم. حال مدت زمان ( ثانيه – دقيقه – ساعت – حتي روز و... - ) رفتن من را چه كسي غير از خودم مشخص ميكند؟؟؟؟؟ ممكن است معني ==== فوري ==== نزد من ( مسلمان ايراني ) {{{ 3 ثانيه }}} و يا {{{ 1 دقيقه }}} و يا {{{ 1 ساعت }}} و يا {{{ 20 ساعت }}} و يا {{{ 1 روز }}} و يا......... باشد!!!
براي اينكه بدانيم منظور خداوند از آفرينش فوري چه زماني است بايستي به آيات ديگر نگاه كنيم. كه در آيه ي شريفه ي اعراف / 54 گفته شده است : «همانا پروردگار شما الله است كه آسمان ها و زمين را در شش روز آفريد (خلق كرد) ...».
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام

من سوالي از اقاي درفش داشتم. شما كه اين جور كتابها را مانند كتب شيعي مثل وسائل الشيعه - حليه المتقين - بحار الانوار و ديگر كتب را رفرنس معتير نمي دانستيد حال چگونه به خودتان اجازه ميدهيد تا از آن مطالبي را با نام مطالبي از شيعه عنوان كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر شما اين كتب را قبول داريد تا من با توجه به همين كتب حقانيت شيعه را ( مانند الهي بودن قرآن كريم ) اثبات كنم!!!!! مسائلي مانند معجزات ائمه و امامان (ع).

به اطلاع دوستان عزيز ميرسانم كه من قبلا با اقاي درفش در اين مورد صحبت كرده ام و ايشان اين كتب را منبع معتبر نميدانند!!! من قبلا با توجه به همين كتب معجزاتي را از امامان (ع) آورده بودم كه اقاي درفش در جواب من گفتند : 1- {{ .... در ضمن بحار الانوار يك رفرنس معتبر نيست. }} و يا در لينك ديگر اين مطلب را گفته بودند : 2- {{ رفرنس هاي بعد از قرن سه و چهار هجري رفرنس معتبر نيستند. }} .... حال چگونه است موقع آوردن مطالب من، اين منابع رفرنس معتبر نشدند ولي الان آنها رفرنس معتبر شده اند؟!!!!!!!!! ببينيد آنها را هم با چه آب و تابي عنوان ميكند!!!!!! و آنها را هم رفرنس ميداند!!!!! اين ديگر آخرش بود ..... هههههههه ( در ضمن لينك گفته هاي ايشان موجود است. در صورت تمايل ميتوانم آنها را عنوان كنم. )

در طي اين حدود يك سالي كه من در اين سايت هستم يكي از اهدافم اين بود كه خلاف اين حرف اقاي درفش را اثبات كنم كه ميگفتند {{ اسلام دين الهي نيست }}. كه با كمك خداوند توانستم اين امر را اثبات كنم كه اسلام دين الهي است.
ايشان تاريخ طبري را يكي از پنج كتاب معتبر تاريخ اسلام ميدانند كه من با توجه به همان تاريخ طبري الهي بودن و پيامبر بودن حضرت محمد (ص) را لثبات ميكنم. براي اينكه شما هم مانند من به اين برسيد كه حضرت محمد (ص) پيامبر بوده اند نظر شما را به خواندن چند كامنت بعدي جلب مينمايم.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
قسمت دوم:

«ربيعة بن نصر» از پادشاهان (تبعان) «يمن‏» در جريان كشور گشائى خود، به مدينه رسيد و پسر خود را در آنجا گماشته به شام رفت . در غيبت او، اهل مدينه بشوريدند و پسر وى را كشتند . «تبع‏» جهت انتقام بازگشت و نيت كرد تا مدينه را ويران ساخته مردمش را از دم تيغ بگذراند . يكماه مدينه را در بر گرفت و با اهل مدينه كارزار نمود . پس دو تن از علماى يهود به نزد وى شدند و گفتند آمده‏ايم نصيحتى كنيم تو را، كه منفعت دين و دنيايت‏باشد و آن اينكه پادشاها! ، تو اين شهر ويران نتوانى كرد، گرچه چند سال بكوشى و به مردم آن دست‏يابى نتوانى، تبع در خشم شد كه نه بر و بحر مسخر من است؟ شرق و غرب گشوده‏ام، عرب و عجم مسخر من هستند، گفتند چنان است كه مى‏گويى لكن اين موضع نه چون موضعهاى ديگر است و هرگز از بيرون، هيچكس را دست‏بدين موضع و شهر نبوده است، گفت چرا؟ گفتند زيرا خداى آسمان و زمين شهر را نگاه دارد چه از قريش مكه، پيغمبرى بيرون خواهد آمدن نام او محمد، و قريشيان وى را از مكه بيرون سازند و به مدينه قرار گيرد، خداى عزوجل اين شهر را از بهر او نگاه دارد و ما اندر توريت چنين يافتيم . تبع چون اين سخنان بشنيد از قصد مدينه منصرف گشت و بازگشت (تاريخ طبرى، ج 2، ص 2 - 651 - تاريخ بلعمى، ص 983 تا 985، تصحيح محمد تقى بهار، انتشارات اداره كل نگارش وزارت فرهنگ، تهران 1341 - سيرت رسول الله، ابن هشام، ج 1، ص 40 - 39، ترجمه رفيع الدين اسحاق همدانى، تصحيح اصغر مهدوى، انتشارات خوارزمى، تهران، چاپ اول 1360 ) .

همچنان كه مسيحيان و يهوديان زيادي در زمان پيامبر (ص) و حتي قبل از بعثت ايشان به پيامبر بودن حضرت محمد (ص) گواهي داده بودند. كساني مثل جارود بن العلا - عبدالله بن سلام مخيريق عبد الله بن صوريا حى بن اخطب و...

بحيرا نصرانى، در آن هنگام كه پيغمبر اسلام در سن 9 يا 12 سالگى با عموى خود ابوطالب به سفر شام مى‏رفت قافله ايشان در «بصرى» منزل گزيد، «بحيرا» كه در دير آنجا سكونت داشت از روى علائم كتاب آسمانى، پيغمبر را شناخت و او را قسممم داد كه هرچه پرسد به راستش را بگويد. محمد (ص) جوابش را گفت. پس از آن، راهب در باره وى به عمويش ابوطالب سفارش كرد و گفت كه او پيغمبر موعود است و بايد وى را از يهوديان محفوظ نگه دارد. سيره ابن هشام ج1 ص121؛ و : تاريخ الامم و الملوك (تاريخ طبري)، ج 3 ص 35 ؛ نيز : بحارالانوار، ج16، ص4 آمده است. همچنين نقل شده كه در اين بين مرداني از رم در پي پيامبر آخرالزمان به بصري رسيده اند. جست و جوي روميان در اين سفر پيامبر، شبيه سفر مردان زرتشتي يا پارسيان به اورشليم براي زيارت مسيح در هنگام ولادت وي است. و بعيد نيست آنچه در متون اسلامي در اين باره آمده اقتباسي از اين نوع روايات انجيلي باشد.
آيات 94 يونس، 36 رعد، 52 قصص، 47 عنكبوت، مكرر از بحيراي راهب و حضور وي در وقايع صدر اسلام و اشارات آيات قرآن به او ياد كرده است.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
قسمت سوم:

در زير متن تاريخ طبري را كه به اين مطلب اشاره كرده است را آپلود كرده ام تا شما هم آنرا بخوانيد :

http://irapic.com/uploads/1234457066.jpg
http://irapic.com/uploads/1234479174.jpg
http://irapic.com/uploads/1234447428.jpg

در اين لينك زير ميتونيد كتاب پروفسور "عبدالأحد داود" اسقف سابق مسيحي، صاحب كتاب "محمد در تورات و انجيل" را دانلود كنيد :

http://www.academist.irس/forum/attachment.php?aid=297

حضرت مهدى (عج) از ديدگاه انجيل لوقا :
...در آفتاب و ماه و ستارگان علامات خواهد بود و بر زمين تنگى و حيرت از براى امتها روى خواهد نمود، به سبب شوريدن دريا و امواجش. دلهاى مردم ضعف خواهد كرد از خوف و انتظار آن وقايعى كه بر ربع مسكون ظاهر مى‏شود، زيرا قوت آسمان متزلزل خواهد شد. و آنگاه پسر انسان را خواهيد ديد كه بر ابرى سوار شده با قوت و جلال عظيم مى‏آيد.
منظور از پسر انسان حضرت مسيح نيست، بلكه طبق نوشته مستر هاكس آمريكايى در قاموس كتاب مقدس اين عبارت 80 بار در انجيل و ملحقات آن، كتب عهد جديد آمده است و فقط سى مورد آن با حضرت عيسى مسيح قابل تطبيق است. پنجاه مورد ديگر از نجات دهنده‏اى سخن مى‏گويد كه در آخر الزمان و پايان روزگار، ظهور خواهد كرد و حضرت عيسى‏عليه السلام‏نيز با او خواهد آمد، و او را جلال و عظمت خواهد بخشيد، و از ساعت و روز ظهور او جز خداوند متعال كسى اطلاع ندارد (مستر هاكس. قاموس كتاب مقدس. ترجمهٔ مستر هاكس. چاپ اول، تهران: اساطير، ۱۳۸۲، ص 219 ) .
پسر انسان كسى جز حضرت مهدى - آخرين حجت خدا - نخواهد بود

به اميد روزي كه حضرت مهدي (عج) و حضرت عيسي (ع) با هم ظهور كنند.
اللهم عجل لوليك الفرج...

سه‌شنبه 4 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
دوستان عزيز ترجمه قطعه كوچكي از اپراي خشايارشا با اواز لارمور و تبالدي كه در بالا ذكر كردم. البته به زبان ايتاليايي مسلط نيستم.

اواز عاشقانه اي از زبان خشايار شا:
شاخ و برگ زيبا و ملايم درخت محبوب من (...)
هرگز سايه هيچ شاخ و برگي عزيزتر دوست داشتني تر و دلپذير تر نبود.

ممنون
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
Il est le Créateur des cieux et de la terre à partir du néant. Lorsqu'Il décide une chose, Il dit seulement: "Sois", et elle est ((aussitôt)).

دوست عزيز درفش ترحمه فرانسه را من پاسخ مي دهم اين ترجمه فرانسه مربوط به سايت وزارت امور اسلامي عربستان است.
http://quran.al-islam.com

كلمه(( aussitôt)) بر طبق فرهنگ فرانسه به فارسي سعيد نفيسي :

همان دم/همان ساعت/ همان دقيقه/ همان ان/

فكر مي كنم مشكل بيسوادي زبانهاي خارجي اين مسلمان حل شد!

در ضمن در ترجمه كتاب مقدس به فارسي و فرانسه من كلمه قارقليط را نديدم !!! اين هم لينك فارسي هر كس انرا ديد به من هم بگويد!!!
http://www.farsinet.com/bible/
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
من فقط يك مورد را متذكر مي شوم و ان معني ايه مورد نظر يعني معني ايه 117 سوره البقره است. ساير مواردي كه ايشان ذكر كردند ارزش پاسخگويي ندارد.
ـــــــــــــــــــــــــــ
قران مجيد. ترجمه كاظم پور جوادي. تهران ايران.1414 هجري قمري.جز اول صفحه 17
ــــــــــــــــــــــــــــ
بديع السموات و الارض و اذاقصي امرا فانما يقول له كن فيكون

نو افرين اسمانها و زمين است و چون افرينش چيزي را اراده كند مي گويد باش و ((بي درنگ)) موجود مي شود. (ايه 117 سوره البقره)

سه‌شنبه 4 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
درفش عزيز

Aussitôt = instantanément
instantané= اني بودن و در همان لحظه اتفاق افتادن.(فرهنك Robert فرانسه به فرانسه و لاروس).

كاملا معناي ان مشخص است و بر طبق نظر فرهنك لغت فرانسه همان لحظه به معناي چند ساعت و روز نيست!
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
با درود
1-مسلمان استراليايي، سوالهايت در رابطه با برهان نظم تمام شد؟ فردا نگي بهت جواب ندادم ها.
===============
مسلمان استراليايي : {{در زير من از 6 مترجم ترجمه ي آيه ي شريفه ي 2/117 را ميگذارم تا خودتان ببينيد در هيچ كدام از اين ترجمه ها نامي از آفرينش آني نشده است. اينكه شما اين ترجمه را از كجا پيدا كرده ايد جاي تعجب دارد!!!!}}

2- راستي تو خودت قرآن داشتي و ترجمهء سورهء روم رو از خودت ميدادي بيرون؟!!! اونم 6 تا!!!! من فكر كردم قرآني در دست رس نداري ناقلا!
======================
3- مسلمان استراليايي: {{براي اينكه بدانيم منظور خداوند از آفرينش فوري چه زماني است بايستي به آيات ديگر نگاه كنيم. كه در آيه ي شريفه ي اعراف / 54 گفته شده است : «همانا پروردگار شما الله است كه آسمان ها و زمين را در شش روز آفريد (خلق كرد) ...».}}

وقتي " فوري " خداوند 6 روز طول بكشد؛ اين نشاندهندهء اين است كه او در درست كردن آسمانها و زمين در كمترين زمان ناتوان بوده!!!!!
آيا غير از اين است؟ اگر پروردگار شما اينقدر قدرت دارد و عظمت دارد كه زبان در وصفش ناتوان است و در فكر و باور نمي گنجد، پس ميابيستي خلقت را اينقدر سريع انجام ميداد كه اصلاً در زمان نميگنجيد!
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
درود

تا به حال معلوم شد كه همه (مسلمانان) عاجز از پاسخ دادن به تناقض بين افرينش اني و افرينش شش روزه هستند!! اگر كسي مدعي است نظرش را بگذارد.

بـــــــــــــدرود.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
دوستان عزيز بحث با مسلماني كه سواد ندارد و مغلطه ميكند و دروغ مي نويسد فايده ندارد.
تمام دروغهايي را كه به انجيل لوقا ربط مي دهد از سايت حوزه علميه و غيره كپي كرده فقط كافيست اين جمله ((مهدى (عج) از ديدگاه انجيل لوقا )) را در گوگل سرچ كنيد!!! ببينيد از كجا كپي پيست مي كند!!
كسي كه در قران و انجيل و ترجمه انها دست مي برد دروغگو و مزدور اخوند است!
بدرود
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحيم
آقاي درفش
2**

تا جايي كه من قرآن كريم را خوانده ام و ميدانم در هيچ جاي قرآن كريم مترجمين معروف ، نامي از كلمه ي {{ آني }} نياورده اند. بعنوان مثال ترجمه ي آيات زير را ببينيد :
[مريم] گفت پروردگارا چگونه مرا فرزندى خواهد بود با آنكه بشرى به من دست نزده است گفت چنين است [كار] پروردگار خدا هر چه بخواهد مى‏آفريند چون به كارى فرمان دهد فقط به آن مى‏گويد باش پس مى‏باشد (۴۷) / ۳
خدا را نسزد كه فرزندى برگيرد منزه است او چون كارى را اراده كند همين قدر به آن مى‏گويد موجود شو پس بى‏درنگ موجود مى‏شود (۳۵)/۱۹
او همان كسى است كه زنده مى‏كند و مى‏ميراند و چون به كارى حكم كند همين قدر به آن مى‏گويد باش بى‏درنگ موجود مى‏شود (۶۸) / ۴۰
اگر گفته شده بود به محض يك چشم بهم زدن و يا گفته شده بود در يك لحظه و يا.... آن موقع ميشد درباره ي كلمه ي آني بحث كرد ولي الان به هيچ وجه نميتوان گفت كه منظور از آني چيزيست كه شما فكر ميكنيد.
منظور از كن فيكون، اين نيست كه هر چه خدا اراده كند در همان لحظه موجود مى شود، بلكه منظور اين است هر طور اراده كند همان طور موجود ميشود .يعني اگر اراده كند آسمان ها و زمين در شش دوران به وجود آيند دقيقا بى كم و كاست در همين مدت زمان موجود خواهند شد.

كلا 5 بار تعبير " كُن فَيَكُونُ" در قرآن آمده است و در هيچ جايي هم معني آني نميدهد!!! و كسي هم آنرا آني ترجمه نكرده است.
دفعه ي ديگر كه خواستيد از جايي مطلبي را كپي پيست كنيد ابتدا مقداري درباره ي آن فكر كنيد و معني آنرا از مترجمين معروف خوب ترجمه كنيد بعد آن مسئله را ذكر بفرماييد!!

اين دنيايي كه ما در آن زندگي ميكنيم دنيايي ماديست و در دنياي مادي ، ماده نميتواند يكباره آفريده شود. كه قرآن كريم هم هيچ اشاره اي به آفرينش آني نكرده است!!! و معني {{ فورا }} در اين آيه اينست كه وقتي خداوند دستور به آفرينش چيزي را ميدهد ، آن چيز بدون هيچ كم و كاستي بوجود مي آيد. كه در برخي موارد هم مثل آفرينش جهان اشاره به مثلا 6 روز كرده است. حال كجاي اين دو آيه ي ذكر شده توسط اقاي درفش با يكديگر تناقض داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تا به حال فكر ميكردم اين مطلب را از سايت زنديق كپي پيست كرده ايد ولي در لينك زير ببينيد حتي سايت زنديق هم هيچ اشاره اي به ترجمه ي آني نكرده است!!!!!!!!!!!!!!!
برگردان آيتي به پارسي : آفريننده آسمانها و زمين است چون اراده چيزي كند ، مي گويد : موجود، شو و آن چيز موجود مي شود
كه در اين لينك حدود 50 ترجمه!!!!!! از زبانها محتلف شده است، كه در هيچ كدام از ترجمه ها حرفي از آني به ميان نيامده است!!!!!!!
https://www.zandiq.com/quran/showayah.php?n=124

پس بحث ترجمه ي غلط {{ آني }} ، خدا را شكر به اتمام رسيد.
الحمدلله رب العالمين....
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحيم
قسمت اول:
در زماني كه حضرت محمد (ص) ادعاي پيامبري ميكنند و براي اثبات پيامبريشان ميگويند من هماني هستم كه در كتابهاي آسماني قبلي اشاره شده است، و آياتي هم در اين باره نازل ميشود مثل آيه 6 سوره صف كه با كمال صراحت از حضرت عيسي نقل مي‌كند كه: "من به آمدن پيامبري كه نام او احمد است، بشارت مي‌دهم".(2) و يا اين كتاب را در حالى كه مؤيد آنچه [از كتابهاى آسمانى] پيش از خود مى‏باشد به حق [و به تدريج] بر تو نازل كرد و تورات و انجيل را. (آل عمران – 3 ) ، {{{{ چرا رهبران مسيحي }}}} كه در آنجا بودند اين حرف پيامبر را رد نكردند؟ آيا كتاب تاريخي صحيحي اشاره اي به اين كرده است كه فردي مسيحي اين حرف پيامبر را قبول نداشته باشد؟
در انجيل يوحنا، باب 15 و 16 كلمه ي """ فارقليط """ آمده است. معني فارقليط احمد است يعني ستاينده تر (همانطور كه در آيه ي بالا گفتم ) برخي از مسيحيان ميخواهند ثابت كنند كه منظور از فارقليط "" روح القدس "" است. بلكه منظور از فارقليط جز پيامبر موعود نخواهد بود. مثلا به عنوان نمونه مسيح مي‌گويد: "اگر من نروم فارقليط نزد شما نمي‌آيد"( انجيل يوحنا، باب 15، جمله 7 ) . بنابر اين، او آمدن فارقليط را مشروط به رفتن خود كرده است؛ اما اگر مقصود از فارقليط، روح القدس باشد، نزول او بر حضرت مسيح و حتي بر خود حواريون مشروط به رفتن مسيح نبوده است؛ زيرا به عقيده مسيحيان، زماني كه حضرت مسيح خواست تا حواريون را براي تبليغ به اطراف بفرستد، روح القدس بر آنان نازل گرديد ( انجيل متي، باب 10، جمله 29- انجيل لوقا، باب 10، جمله 17 ) . بنابراين هيچ گاه نزول روح القدس مشروط به رفتن مسيح نبوده است. اما اگر بگوييم مقصود از فارقليط پيامبري صاحب شريعت، آن هم شريعتي جهاني است، در اين صورت، آمدن او مشروط به رفتن حضرت مسيح و منسوخ گشتن آيين او خواهد بود.
دايرة المعارف بزرگ فرانسه در اين باره ميگويد : "محمد مؤسس دين اسلام و فرستاده خدا و خاتم پيامبران است. كلمه محمد، به معني "بسيار حمد شده" مي‌باشد و از مصدر "حمد"، كه به معناي تمجيد و تجليل است، مشتق گرديده است. بر حسب تصادفي عجيب، نام ديگري كه ازهمان ريشه حمد است، مترادف كامل لفظ محمد مي‌باشد و آن، احمد است كه احتمال قوي مي‌رود عيسويان عربستان آن لفظ را براي تعيين فارقليط به كار ميبردند. احمد (يعني بسيار ستوده شده و بسيار مجلل)، به اين ترتيب نويسندگان مذهبي مسلمان، مكرر گوشزد كرده‌اند كه مراد از اين لفظ، بشارت ظهور پيامبر اسلام است. قرآن مجيد نيز به طور علني در آيه شگفت انگيز سوره صف به اين موضوع اشاره مي‌كند" (محمد خاتم پيامبران، جلد‏1، صفحه ‏504، به نقل از دائرة المعارف بزرگ فرانسه، جلد 23، صفحه‏4174 ) .
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

syrus - ايران - شيراز
جناب آقاي مسلمان ايراني من علاقمندم موضوع مغناطيس و تاثير آن بر افراد را دنبال كنم:
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
((((تاثيرات شگفت انگيز نماز بر امواج بدن انسان)))) در مدتي كه در نماز است ميدان مغناطيسي بدنش منظم مي شود
وقتي كه مغناطيس بدن فرد منظم شد فرد چه مي كند؟
1- محمد تازي مغناطيس بدنش تنظيم شد. دستور داد به ساير اقوام در كشور خودش و پيروان ديگر دينها حمله كنند به مردانشان را بكشند به زنان و دخترانشان تجاوز كنند و پسرانشان را به بردگي بگيرند. همچنين تنظيم مغناطيس بدنش شهوت او را زياد كرد زنان متعدد گرفت و در سن 60 سالگي با عايشه 9 ساله ازدواج كرد. او دستور شكنجه جسمي روحي به دختران كم سن و سال مسلمان نيز صادر كرد. روزه كردن يك دختر 9 تا 16 ساله چيزي نيست جز شكنجه كردن او. در تابستان گرم 14 ساعت اگر آب خوردي الله در آتش جهنم تو را مي سوزاند. محمد تازي تمام اين كارها را كه انجام داد به اين دليل بود كه مغناطيس بدنش تنظيم شده بود.
2- عمر خليفه اول مسلمين مغناطيس بدنش تنظيم شده بود.دستور تجاوز به ساير كشورها از جمله ايران را صادر نمود و چه جناياتي كه در ايران نكردند.
3- علي مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. شش هزار مسلمان را با عنوان خارج شده از دين كشت. شهوتراني او هم كه بيداد مي كرد.
4- امام حسن مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. 70 زن گرفت.
5- يزيد و معاويه هم مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود
6- تيمور لنگ كه حافظ قرآن ار ابتدا تا انتها و از انتها تا ابتدا بود مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. صدها هزار ايراني را به جرم شيعه بودن كشت.
7- شاه عباس صفوي مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. صدها هزار ايراني را به جرم سني بودن كشت.
8- خميني مغناطيس بدنش نتظيم شده بود. به راحتي دروغ مي گفت وعده دروغ مي داد: آب و برق را مجاني مي كنيم اتوبوس را مجاني مي كنيم... به دليل تنظيم مغناطيس بدنش خونخوار شده بود دهها هزار جوان مسلمان ايراني را اعدام كرد. حكم اعدام يك زن را كه فقط گفته بود نمونه زن خوب اوشين است صادر كرد. با اصرار احمقانه بر ادامه جنگ صدها هزار جوان پاك ايراني را به كشتن داد و كشور را تا حد نابودي پيش برد.
9- تمام پاسداراني كه زندانيان سياسي را شكنجه و اعدام مي كردند مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود.
10- تمام پاسداراني كه شب قبل از اعدام به دختران باكره تجاوز مي كردند
مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود
11- تمام پاسداران كميته كه دختر و پسري را در خيابان با هم دستگير مي كردند و با تهديد دختر به زنداني كردن او به او تجاوز مي كردند مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود.
12- آقاي دكتر حسين مددي استاد ديني و قرآن دانشگاه زنجان مغناطيس بدنش تنظيم شده بود. همين تنظيم مغناطيس بود كه به او اجازه تجاوز به دختر دانشجو را داد.
13- حاج اقا گلستاني نماينده مقام عظماي ولايت و رييس ستاد اقامه نماز تويسرگان مغناطيس بدنش تنظيم شده بود كه با زن شوهر دار ارتباط برقرار مرده بود.
14- حضرت آيت الله حامنه اي مغناطيس بدنش تنظيم شده كه راحت دروغ مي گويد. قبل از دوم خرداد 76: مگر مي توان به كسي نظري نداشت؟ بعد از دوم خرداد: من به هيچ كس نظر نداشتم از خدا فقط 20 ميليون راي مي خواستم.
15- اسامه بن لادن معناطيس بدنش تنظيم شده. هواپيما را با مسافران بي گناه به برج هاي تجارت جهاني كوبيد.
16- تمام طلبه هاي افغانستان مغناطيس بدنشان تنظيم شده بود. راحت آدم مي كشتند. كتاب مي سوزاندند. زنان را از تحصيل محروم مي كردند و هنوز هم اين كارهاي ابلهانه را مي كنند.
17- محمود احمقي نژاد نيز مغناطيس بدنش تنظيم شده. به راحتي دروغ مي گويد در اطراف سرش هاله نور مي بيندو يك جاعل دزد و متجاوز به ناموس را عنوان وزير كشور جمهوري اسلامي معرفي مي كند. آمارهاي غلط مي دهد.
18- علي لاريجاني مغناطيس بدنش تنظيم شده. با علي كردان 500 ميليارد در صدا و سيما دزيدند. او چون مغناطيس بدنش تنظيم شده بود شب و روز در صدا و سيما دروغ مي گفت.
برو جانم اين سخنان را بالاي منبر بگو كه يك مشت افراد نادان فريب خورده نشسته اند و هر چه را كه مي گويي باور مي كنند.
در ضمن اي مسلمان ايراني از شما و كساني كه به شما پول مي دهند تا اينجا بيايي و با نوشتن مطالبي ما را وادار كني كه چهره اسلام را بهتر بشناسانيم بسيار ممنونم.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

Ya_Ali - المان - كلن
سلام عليكم .
derafsh - اتريش - وين
((تا به حال معلوم شد كه همه (مسلمانان) عاجز از پاسخ دادن به تناقض بين افرينش اني و افرينش شش روزه هستند!! اگر كسي مدعي است نظرش را بگذارد.))
قضاوت را به عهده ديگران بگذاريد . درست نيست كه به خودتان كارت تبريك بدهيد .
((جواب شما را انتي عزيز داد.))
پس جواب انتي را هم مسلمان ايراني عزيز مي دهد .
((من سوالي از اقاي درفش داشتم. شما كه اين جور كتابها را مانند كتب شيعي مثل وسائل الشيعه - حليه المتقين - بحار الانوار و ديگر كتب را رفرنس معتير نمي دانستيد حال چگونه به خودتان اجازه ميدهيد تا از آن مطالبي را با نام مطالبي از شيعه عنوان كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر شما اين كتب را قبول داريد تا من با توجه به همين كتب حقانيت شيعه را ( مانند الهي بودن قرآن كريم ) اثبات كنم!!!!))
والسلام .
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
دوستان عزيز شاد و انتي و ساير خرد گرايان.
درود.
1) اين ايه انقدر مشهور است و انقدر فيلسوفان اسلامي!! (مي بخشيد فيلسوف اسلامي مغالطه است!!) روي ان فكر كرده اند و به جايي نرسيده اند كه ديگر هيچ جاي شكي در ترجمه ان نمي ماند.
ـــــــــــــــــــــــــــ
قران مجيد. ترجمه كاظم پور جوادي. تهران ايران.1414 هجري قمري.جز اول صفحه 17
ــــــــــــــــــــــــــــ
بديع السموات و الارض و اذاقصي امرا فانما يقول له كن فيكون

نو افرين اسمانها و زمين است و چون افرينش چيزي را اراده كند مي گويد باش و ((بي درنگ)) موجود مي شود. (ايه 117 سوره البقره)

صدرالمتعلهين شيرازي يكي از افرادي بود كه ساليان دراز روي اين قضيه فكر كرد و در نهايت بيان كرد كه خدا (افريننده) و شيئ (مخلوق) بايد در يك زمان بوجود امده باشند. و چون خود بحث زمان دوباره توليد اشكال مي كرد اظهار داشت كه خدا و شيئ هر دو ازلي هستند. يعني از منهاي بينهايت بوده اند. در واقع خدا و شيئ از هم نا گسستني!! هستند. يعني چه افربنش اني و چه افرينش شش روز زير سوال!! مي روند. صدرالمتعلهين بيان كرد كه خدا بر شيئ تقدم علي (با تشديد روي ل بخوانيد!!) دارد نه تقدم زماني!!

2) چگونه است كه وقتي از نظريه تكامل بحث ميشود مسلمانان بيان مي كنند كه اين افرينش شش روز همان تكامل است و منظور شش روز همان دوره هاي تكامل است. حال كه بحث افرينش اني مطرح است همين دوره هاي تكامل (شش روز) به ((ان)) تنزل پيدا مي كند!!!!!!!!!!

3) ادعاهاي بزرگ ادله هاي قوي!! مي خواهند.
مسلمانان ادعاي بزرگي كرده اند( الله-افرينش-محمد-قران....) حال نياز به ادله بسيار قوي دارند. ولي بر عكس هر طرف را كه مي گيريم جز تناقض و مغالطه چيزي نيست!!!!
مطلب مهم اينكه شخص مدعي بايد باادله محكم حرفش را ثابت كند. او فقط يك پاسخ دهنده است و نــــــــــــه پرسشگر. اين طرف مقابل(ما) است كه سوال مطرح مي كند.
5)در مورد معجزه!! در 20 جاي قران امده است كه محمد بيان كرده كه معجزه اي ندارد. حال چگونه است كه امامان شيعيان معجزه دارند؟؟؟؟؟؟
بـــــــــــــــدرود.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
مسلمان...
1) شما كي و چگونه چه چيز را اثبات كرديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه اثبات كرديد كه كسي جز خودتان متوجه نشد!!!!!
2) شما هيچوقت طرف حساب من نبوديد و نيستيد!! من اگر اينجا كامنت مي گذارم نه براي شما يا شخص خاصي است. نظرات من فقط جنبه روشنگرانه دارد.
3) شما نه با تاريخ طبري و نه با هيچ تاريخ ديگري نمي توانيد اللهي بودن چيزي را ثابت كنيد!! اصلا اللهي بودن يعني چه؟؟؟؟؟؟ همين يك كلمه را اگر توانستيد بدون مغالطه!! معني كنيد مرديد!! مغالطه اميز لغتي كه انسان تا به حال بكار برده است همين الله(خدا-يهوه-گاد-...) است!!!! شما ابتدا اين لغت را از مغالطه در اوريد!!(كه هرگز نمي توانيد!!) بعدا ان را ثابت كنيد.
4) شما بحث را به حاشيه نبريد!! من يك سوال مطرح كردم و با همين يك سوال مي خواهم نشان دهم كه
الف) قران نوشته شده بدست بشر است.
ب) خدا نمي تواند از لحظه اي خاص مثلا لحظه t = 0 شروع به افرينش كند. و اصولا خدا (در صورت وجود) و شيئ ناگسستني هستند.
ج) خدا با اين تعريف دينداران نمي تواند وجود داشته باشد. طبق پارادكس برتراند راسل.
.
.
.
بحث اصلي من افرينش و وجود خود خداست كه با منطق سازگار نيست.

دوباره سوال و معني ان ايه مورد نظر را مي گذارم.
يك نفر اگر مي تواند به سوالات من كه در پايين مطرح مي كنم جواب بدهد. لطفا از سايتهاي حوزه علميه كپي پيست نكنيد!! چون جوابهايشان را خوانده ام!! چرت و پرت است!!!!!!!!!!!!!!

حال: من سوالات را مطرح مي كنم.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
الله آسمانها و زمين را در 6 روز آفريده است (سوره 7 آيه 54) و اما (سوره 2 آيه 117) ميگويد كه الله به صورت آني خلق ميكند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سوال اول: ايا از لحاظ منطقي افرينش (( اني )) امكان پذير است؟ افرينش اني چه پارادكسي بوجود مي اورد؟
سوال دوم: لطفا اين تناقض قران را توضيح دهيد؟ يعني از يك طرف افرينش در شش روز انجام مي شود در حالي كه خدا ادعا مي كند كه اني قادر به افرينش هست!!!!!!!!

ترجمه:
ـــــــــــــــــــــــــــ
قران مجيد. ترجمه كاظم پور جوادي. تهران ايران.1414 هجري قمري.جز اول صفحه 17
ــــــــــــــــــــــــــــ
بديع السموات و الارض و اذاقصي امرا فانما يقول له كن فيكون

نو افرين اسمانها و زمين است و چون افرينش چيزي را اراده كند مي گويد باش و ((بي درنگ)) موجود مي شود. (ايه 117 سوره البقره)
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

shad - فرانسه - نيس
آنتي اسلام و درفش عزيز.

كلمه (فورا) كه همه فارسي زبانان انرا ميشناسند و در ترجمه مكارم و فولادوند ديديم بر طبق فرهنك عميد :
فور-ا :(ع) حالتي كه در ان كندي و درنگ نباشد/ زود/شتاب/بي درنگ.
فورا: به شتاب و بي درنگ.
كسي كه سواد نداشت يك خط انگليسي را به فارسي ترجمه كند و و در فهم فارسي هم مشكل دارد و پست به معناي فرومايه را به پايين تعبير مي كرد! حالا ترجمه فرانسه را هم اضافه كرده و ادعا مي كندكه هيچ ترجمه اي از اني بودن حرف نزده!! ( البته عكس ادعاي توخالي اش مثل هميشه ثابت شد!) اميدوار هم هست كه فارسي يا انگليسي يا فرانسه ديكران خوب باشد!!!! با بيسوادي اش هميشه گند زده!!! دريغ از يك ذره شرم و حيا!!!
قبلا ترجمه قران هيچ كس را از سوره روم قبول نداشت حالا 6 تا ترجمه يكجا كپي كرده و مكارم و فولادوند رو قبول داره!!! عجب وقاحتي!!!

زبان قاصر از پيدا كردن صفتي ست كه لايق اين دروغپرداز مغلطه كار باشد!!
حالم از اين دوروي مزاحم به هم مي خورد !!
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
ترجمه مشكيني
پديدآورنده آسمان‏ها و اين زمين بدون داشتن نقشه است، و چون فرمان وجود چيزى را بدهد جز اين نيست كه به آن مى‏گويد: باش، پس بى‏درنگ مى‏باشد (همين كه آن را اراده كند بلافاصله موجود مى‏شود)
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام و درود
1- در يكي از كامنتهاي بالا مطلبي را گذاشته بودم كه الان متوجه شدم آن لينك اشتباه شده است كه از شما معذرت خواهي ميكنم.
در لينك زير ميتونيد كتاب پروفسور "عبدالأحد داود" اسقف سابق مسيحي، صاحب كتاب "محمد در تورات و انجيل" را دانلود كنيد :

http://www.academist.ir/forum/attachment.php?aid=297
( فكر كنم هيچ كدام از دوستان به اين لينك نرفته اند!!!!! چون كسي نگفت اين لينك اشتباه است!!!! )

2- ترجمه ي آيه ي 117/2 از سايت وزارت امور اسلامي عربستان :
[117] To Him is due the primal origin of the heavens and the earth: when He decreeth a matter, He saith to it: "Be," and it is.
تقريبا همان ترجمه ايست كه تمامي 50 ترجمه ي مترجمين گفته است.

3- در همان كامنت " قسمت اول:" كه نوشته بودم ، براي اينكه مطمئن شويد همچين جمله اي در يوحنا وجود دارد به لينك زير برويد تا خودتان آنرا ببينيد:
http://www.kalameh.com/Pages/ArticleDetails.aspx?ArticleID=850

{{ مثلا به عنوان نمونه مسيح مي‌گويد: "اگر من نروم فارقليط نزد شما نمي‌آيد" . بنابر اين، او آمدن فارقليط را مشروط به رفتن خود كرده است؛ اما اگر مقصود از فارقليط، روح القدس باشد، نزول او بر حضرت مسيح و حتي بر خود حواريون مشروط به رفتن مسيح نبوده است؛ زيرا به عقيده مسيحيان، زماني كه حضرت مسيح خواست تا حواريون را براي تبليغ به اطراف بفرستد، روح القدس بر آنان نازل گرديد. بنابراين هيچ گاه نزول روح القدس مشروط به رفتن مسيح نبوده است. اما اگر بگوييم مقصود از فارقليط پيامبري صاحب شريعت، آن هم شريعتي جهاني است، در اين صورت، آمدن او مشروط به رفتن حضرت مسيح و منسوخ گشتن آيين او خواهد بود. }}

4- ساير مواردي كه ايشان ذكر كردند ارزش پاسخگويي ندارد.
كداميك از موارد؟؟؟؟؟ تاريخ طبري؟ بحيرا؟ يوحنا؟؟؟؟؟ و.......

مطلب پاياني :
1- در اين آيه منظور خداوند از تعبير كن فيكون اينست كه : هر طور كه خداوند اراده كند همانطور موجود مى شود .
بعنوان مثال : اگر خداوند اراده كند آسمان ها و زمين در شش روز به وجود آيند دقيا بدون هيچ كم و كاستي در همين مدت بوجود خواهند آمد، و اگر اراده كند در يك لحظه موجود شوند همه چيز در يك لحظه بوجود خواهند آمد ، اين بستگي به آن دارد كه او چگونه اراده كند و چگونه مصلحت بداند. كه در اين آيه بدين صورت فرموده است.
2- ولي اگر خداوند ميخواستند بگويند كه در يك لحظه بوجود آمده است، ميگفتند {{{ به يك چشم به هم زدن جهان بوجود آمده است }}}. مثلا اين آيه ي سريفه بدين صورت مي آمد :
بديع السماوات و الارض و اذا قضى امرا فانما يقول له كن فيكون كلمح بالبصر.
ترجمه : آفريننده آسمانها و زمين است چون اراده چيزي كند ، مي گويد : موجود، شو و آن چيز {{{ به يك چشم به هم زدن }}} موجود مي شود.

حال كه اين شبهه را جواب داديم ، شبهه و سوالات بعديتان را بپرسيد تا با اندكي فكر كردن جوابتان را بدهم!! ( البته بعد از يك ماه ديگر كه آمدم. )

و صلي الله علي محمد و آله و صحبه اجمعين.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
درفش
من با شخصي كه راستگو نباشد نمي توانم بحث كنم
======
1- من هم با شخصي كه حتي حرف خودش را هم قبول نداشته باشد نميتوانم صحبت كنم!!!!!!!!!
2- كداميك از مطالب من دروغ بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تاريخ طبري؟؟؟ انجيل يوحنا؟؟؟ بحيرا؟؟؟؟؟ {{ .... در ضمن بحار الانوار يك رفرنس معتبر نيست. }} ؟؟؟؟؟ سايت زنديق؟؟؟ ....... هههه لووول

اگر هم نميخواهيد يا بهتر است بگويم نميتوانيد، كسي شما را مجبور به اين كار نكرده است!!!!!!
من تمامي راههايي را كه شما ميتوانستيد از آن فرار كنيد را بسته ام. و الان هم بيهوده تلاش ميكنيد!!
از اين شبهه ي كوچولويتان هم معلوم است كه تمامي شبهاتتان چيزي در همين حد است. به نظرم نپرسيد بهتر است!! ( هر چند بعد از برگشتم به همه ي شبهاتتان جواب خواهم داد. )
سوالات بعديتان را بفرماييد تا با اندكي فكر كردن جوابتان را بدهم!!
يك پيشنهاد به شما دارم : هر كه با من در افتاد بر افتاد....

خدانگهدار تا يك ماه ديگر....
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحيم
سلام خدمت دوست عزيز آنتي اسلام
1-مسلمان استراليايي، سوالهايت در رابطه با برهان نظم تمام شد؟ فردا نگي بهت جواب ندادم ها.
===============
شما لطف كرديد جواب داديد ولي متاسفانه من وقت كافي ندارم. ان شاء الله پس از بازگشتم آنرا در صورت تمايل جنابعالي ادامه خواهيم داد.

2- راستي تو خودت قرآن داشتي و ترجمهء سورهء روم رو از خودت ميدادي بيرون؟!!! اونم 6 تا!!!! من فكر كردم قرآني در دست رس نداري ناقلا!
========
نه متاسفانه من در حدي نيستم كه بتوانم از خودم ترجمه كنم! آن ترجمه را از سايت ناسا دادم بيرون! نگران نباشيد. اگر قرآني داشتم اولين كس به خودتان خبر خواهم داد.
3- وقتي " فوري " خداوند 6 روز طول بكشد؛ اين نشاندهندهء اين است كه او در درست كردن آسمانها و زمين در كمترين زمان ناتوان بوده!!!!!
=========
چون اين دنيايي كه ما در آن زندگي ميكنيم دنيايي ماديست و در دنياي مادي ، ماده نميتواند يكباره آفريده شود. كه قرآن كريم هم هيچ اشاره اي به آفرينش آني نكرده است!!!
موفق باشيد
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني

( اين يك رو نگاه كنيد. از بس كه بيكاره ميره ببينه من مطالبم را از چه سايتي برداشته ام!!! هههههه
شما فرض كنيد من هر مطلبي كه ميگذارم از هر سايتي كه شما بگوييد من گذاشته ام!!! Askquran – porsojoo – و يا هر سايتي كه شما تشخيص ميدهيد!!
شما چي كار داريد من از كجا كپي پيست كرده ام. ببين جوابي داريد يا خير!!! ( البته فقط قسمتي از مطالبم را از سايت هاي ديگر كپي ميكنم نه همه )
به قول معروف ببين چي ميگه ، نبين كي ميگه.

بنده خدا يك جور خوشحال ميشه انگار آپولو هوا كرده!!! لووووووول )
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
درود
به ترجمه ها و تفسير زير توجه كنيد:
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ترجمه بهرام پور
پديد آورنده‏ى آسمان‏ها و زمين است و چون چيزى را اراده كند همين كه بگويد: باش، مى‏شود
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ترجمه مشكيني
پديدآورنده آسمان‏ها و اين زمين بدون داشتن نقشه است، و چون فرمان وجود چيزى را بدهد جز اين نيست كه به آن مى‏گويد: باش، پس بى‏درنگ مى‏باشد (همين كه آن را اراده كند بلافاصله موجود مى‏شود)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــ
قران مجيد. ترجمه كاظم پور جوادي. تهران ايران.1414 هجري قمري.جز اول صفحه 17
ــــــــــــــــــــــــــــ
بديع السموات و الارض و اذاقصي امرا فانما يقول له كن فيكون

نو افرين اسمانها و زمين است و چون افرينش چيزي را اراده كند مي گويد باش و ((بي درنگ)) موجود مي شود. (ايه 117 سوره البقره)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تفسير مجمع البيان
[او] پديدآورنده آسمانها و زمين است؛ و وقتى بر امرى اراده كند، فقط [به آن‏] مى‏گويد: «باش»، پس [بيدرنگ‏] مى‏شود
--------------------------------------------------------------
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18395AyeID=124

بــــــــــــــــــــدرود.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحيم
با عرض سلام خدمت همه ي دوستان عزيز

خوشبختانه و متاسفانه من بدليل كاري كه برايم پيش آمده است مدتي نميتوانم به سايت بيايم. خوشبختانه از اين لحاظ كه طرح يكي از پروپوزالهايي كه به يكي از دانشگاه هاي اروپايي ارائه داده بودم پذيرفته شده است و بايستي حدود يك ماه ديگر آن را در ان دانشگاه پرزنت كنم كه از ديروز شروع به نوشتن و تكميل آن كرده ام. كه بدين دليل قادر نيستم متاسفانه در مباحث شيرين سايت شركت كنم. از دوستاني كه سوالاتي را مطرح كردند عذر خواهي ميكنم كه به علت كمبود وقت نميتوانم جوابگويشان باشم. چون واقعا وقتم پر است و اصلا وقت نظر دهي را ندارم. و بعد از گذاشتن اين چند كامنت، ديگر به اين سايت نخواهم آمد. ان شاء الله پس از اين مدت به سايت خواهم آمد. الان هم كه به سايت آمدم بدين دليل بود كه بدون خداحافظي نرفته باشم و همچنين جواب چند شبهه ي بسيار كوچولو را هم داده باشم.
پس تا يك ماه ديگر شما دوستان عزيز را به خداوند بزرگ مي سپارم.
يا حق
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
مسلمان...

ادم دروغگو!!!! يك نگاهي به لينك زير بنداز!! ترجمه ايه 117 سوره البقره و همچنين تفسير ان را ببين!! تو در مورد ترجمه قران هم دروغ مي نويسي!!!!!!!!!!

همه به افربنش ((بي درنگ)) اشاره كرده اند حتي در تفسير هم به ((بي درنگ)) اشاره شده است:
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تفسير مجمع البيان:
[او] پديدآورنده آسمانها و زمين است؛ و وقتى بر امرى اراده كند، فقط [به آن‏] مى‏گويد: «باش»، پس [بيدرنگ‏] مى‏شود.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

چرا اينقدر دروغ مي گويي!! تو حتي متن انگليسي را هم متوجه نشدي!! پنبه شما ديگه خورده!!

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18395AyeID=124
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني

آنتي اسلام - ايران - اهواز

راستي؛ توصيه ميكنم يا علي ( Ya_Ali - آلمان - كلن ) و مسلمان استراليايي اگر به شما بر نمي خوره و ناراحت نميشن، شما هم اين آهنگ رو گوش كنيد. حالا اگر از شعرش بدتون مياد، فقط به موزيكش گوش بدين، قشنگه!
=======
نه دوست عزيز چرا ناراحت شوم. ما اعتقاد داريم " ببين چي ميگه نبين كي ميگه" " انظر الي ما قال و لا تنظر الي من قال"
خيلي هم از شما ممنونم كه معرفي كرديد. من هم به شما شنيدن اين آهنگ را پيشنهاد ميكنم :

آهن آباد....
لينك صوتي :
http://www.carolicious.com/song/1210.htm
از طريق لينك بالا فقط ميتوانيد بصورت صوتي بدان گوش دهيد ولي از طريق لينك زير ميتوانيد كليپ را دانلود كرده و ببينيد:

http://www.justupit.com/get.php?id=b2a3ad37839f0a0f775d56306481956f

پيشنهاد ميكنم لينك بالا را دانلود كنيد و نگاه كنيد. خيلي زيباست.

اگر نتوانستيد آن فايل را دانلود كنيد، از طريق اين لينك هم ميتوانيد اين كليپ را مشاهده بفرماييد :
http://kamangir.persianblog.ir/post/204

من كه بعد از ديدن اين كليپ گريه ام گرفت. شما را نمي دانم!
موفق باشيد
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
دوستان عزيز من:
واقعا بحث جالبي بود!!!!!!!!!! چون اين مسلمان... مجبور شد از معني واقعي ايه قران فــــــــــــــــــرار كند!!!!!!!!! اينها به قران خودشان هم اعتقاد ندارند!!!!!!! در هر صورت بحث لذت بخشي بود.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام: وقتي " فوري " خداوند 6 روز طول بكشد؛ اين نشاندهندهء اين است كه او در درست كردن آسمانها و زمين در كمترين زمان ناتوان بوده!!!!!
=========
مسلمان استراليايي: چون اين دنيايي كه ما در آن زندگي ميكنيم دنيايي ماديست و در دنياي مادي ، ماده نميتواند يكباره آفريده شود. كه قرآن كريم هم هيچ اشاره اي به آفرينش آني نكرده است!!!
--------------------------------------------
اينجاي حرفت : "ماده نميتواند يكباره آفريده شود"

دوست داشتم اين جمله از دهنت در بياد كه اومد!!! اين يعني الله؛ خداي محمد، پروردگار، و هر چيز ديگه كه اسمش رو مي گذاريد ، ناتوان است.

"خداوند بر همه چيز آگاه و توانا است" اين آيه دهها بار در قرآن تكرار شده! چه جور است كه اين خداوند نميتواند ماده را به يك باره بيا فريند؟!!!!

منتظر جوابت هستم! از اين به بعد هر جا ببينم كامنت گذاشتي اين حرفت رو مي گذارم جلو ات تا جواب بدي!
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
آنتي اسلام - ايران - اهواز

دوست عزيز من. اصلا بحث تمام شده است!! اينها نشان دادند كه حتي قران را هم قبول ندارند!!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ترجمه بهرام پور
پديد آورنده‏ى آسمان‏ها و زمين است و چون چيزى را اراده كند همين كه بگويد: باش، مى‏شود
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ترجمه مشكيني
پديدآورنده آسمان‏ها و اين زمين بدون داشتن نقشه است، و چون فرمان وجود چيزى را بدهد جز اين نيست كه به آن مى‏گويد: باش، پس بى‏درنگ مى‏باشد (همين كه آن را اراده كند بلافاصله موجود مى‏شود)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــ
قران مجيد. ترجمه كاظم پور جوادي. تهران ايران.1414 هجري قمري.جز اول صفحه 17
ــــــــــــــــــــــــــــ
بديع السموات و الارض و اذاقصي امرا فانما يقول له كن فيكون

نو افرين اسمانها و زمين است و چون افرينش چيزي را اراده كند مي گويد باش و ((بي درنگ)) موجود مي شود. (ايه 117 سوره البقره)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تفسير مجمع البيان
[او] پديدآورنده آسمانها و زمين است؛ و وقتى بر امرى اراده كند، فقط [به آن‏] مى‏گويد: «باش»، پس [بيدرنگ‏] مى‏شود
--------------------------------------------------------------
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18395AyeID=124

در همـــــــــــــــــــــــــه ترجمه هـــــــــــا و تفسير فوق به ((بي درنگ=اني)) اشاره شده است!!!!!!!!!!

هميـــــــــــــــــــــــن فرار از واقعيت نشانه ضعف انهاست!!

بـــــــــــــــــــــــــدرود.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
مسلمان...

مـــــــــــن كه فكر مي كنم داري فــــــــــرار مي كني!! ههههههههههه
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
درود.

ـــــــــــــــــــ
جمله مسلمان...
چون اين دنيايي كه ما در آن زندگي ميكنيم دنيايي ماديست و در دنياي مادي ، ماده نميتواند يكباره آفريده شود. كه قرآن كريم هم هيچ اشاره اي به آفرينش آني نكرده است!!!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حال ترجمه ها را ببينيد:

ــــــــــــــــــــــــــ
قران مجيد. ترجمه كاظم پور جوادي. تهران ايران.1414 هجري قمري.جز اول صفحه 17
ــــــــــــــــــــــــــــ
بديع السموات و الارض و اذاقصي امرا فانما يقول له كن فيكون

نو افرين اسمانها و زمين است و چون افرينش چيزي را اراده كند مي گويد باش و ((بي درنگ= آني)) موجود مي شود. (ايه 117 سوره البقره)
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تفسير مجمع البيان
[او] پديدآورنده آسمانها و زمين است؛ و وقتى بر امرى اراده كند، فقط [به آن‏] مى‏گويد: «باش»، پس [بيدرنگ= آني‏] مى‏شود
--------------------------------------------------------------
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18395AyeID=124

بــــــــــــــــــــــــدرود.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
دوستان عزيز
شاد-انتي-ديراك-سيروس- صاعقه و ساير خردگرايان.

لطفا لينك زير را باز كنيد و ببينيد كه همه مترجمين از لغت ((بي درنگ=اني)) استفاده كرده اند. براي من يك نكته بسيار جالب بود!!!!

اينها (از جمله مسلمان نا ايراني) وقتي به خطر مي افتند حتي قران را هم قبول ندارند!!!!!!!!!!

دوستان من وقتي اين لينك را مشاهده كرديد كامنت بگذاريد كه ايا با من موافقيد يا نه؟ يعني در ترجمه از لغت ((بي درنگ=اني)) استفاده شده است يا نه؟ منتظر كامنت شما هستم!!!!!!!!!!

لطفا تفسيري را هم كه زير ترجمه ها نوشته شده را ببينيد. تفسير ايه 117 سوره البقره.

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18395AyeID=124

بـــــــــــــــــــــدرود.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
بـــــــــــــــــــا عرض معذرت:

لينك را در بالا اشتباه گذاشتم!!!!!!! لطفا لينك زير را ببينيد:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان عزيز
شاد-انتي-ديراك-سيروس- صاعقه و ساير خردگرايان.

لطفا لينك زير را باز كنيد و ببينيد كه همه مترجمين از لغت ((بي درنگ=اني)) استفاده كرده اند. براي من يك نكته بسيار جالب بود!!!!

اينها (از جمله مسلمان نا ايراني) وقتي به خطر مي افتند حتي قران را هم قبول ندارند!!!!!!!!!!

دوستان من وقتي اين لينك را مشاهده كرديد كامنت بگذاريد كه ايا با من موافقيد يا نه؟ يعني در ترجمه از لغت ((بي درنگ=اني)) استفاده شده است يا نه؟ منتظر كامنت شما هستم!!!!!!!!!!

لطفا تفسيري را هم كه زير ترجمه ها نوشته شده را ببينيد. تفسير ايه 117 سوره البقره.

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=18395AyeID=124

بـــــــــــــــــــــــــــــدرود.
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

kaveh-iran - استراليا - سيدني
دوست عزيز
آنتي اسلام - ايران - اهواز
مشگل اصلي ما در حال حاضر اين حكومت با قوانين ضد انساني و ضد آزادي آن است.من حدود 4 سال هست كه از ايران خارج شدم و تقريبا به تمامي نقاط ايران عزيز نيز رفته ام و ديده ام مردمان مسلماني كه با اين حكومت وقوانين ضد انساني ان نيز دشمن بوده اند و به دين خودشان هم معتقد
عزيز دل من ما حكومتي مي خواهيم كه وراي قوانين هر ديني و هر استبدادي باشد مگر سعدي مسلمان نبود
مشگل ما اين حكومت ديني وقوانين آن هست مگرآنهائي كه در جنگ شهيد شدند همه به خاطر اين حكومت و خميني جلاد رفتند خيلي هابه خاطر ناموس و اعتقاداتشان رفتند پس باز هم مي گويم جنگ اعتقادي غير از اختلافات بيشتر چيزي براي ما ندارد بهتر است دنبال راهي براي ايجاد يك اتحاد ملي و ايجاد يك حكومت با قوانين انساني مبتني بر آزادي باشيم مانند آمريكا و يا مانند دوره شاهنشاه
دوست عزيز
derafsh - اتريش - وين
من نيز مانند شما دشمن اين حكومت وقوانين استبدادي آن هستم ودشمن آخوند و طلبه و حوزه جهل هستم چون چون اين نظام حوزه محصول دولت فخيمه انگليس در دوران صفويه و افشاريه وقاجار بودكه با ليره هاي انگليسي در دوران قاجار به محصول نشست و دين را ابزاري براي در جهل وخرافات نگه داشتن مردم توسط آخوند كرد
هيچ آزاد مردي مخالف آ‌‌زادي نيست ولي هيچ آزادي نيز بدون اتحاد بدست نمي آيد و اين اتحاد هم دركنار گذاشتن اختلافات عقيدتي قومي واحترام به ديگر هموطنان بدست مي ايد نه با توهين وتحميل كردن نظر خود.
هستندجنوبيهاي معتقدي وبلوچ هائي كه شما به راحتي به مذهب شان چه خوب وچه بد توهين ميكنيد كه هيچ سر سوزني با اين رژيم جهل همراه نيستندولي هميشه به ايراني بودن خود افتخار ميكنند و عقايدشان هم برايشان بسيار با ارزش است
پس شما نمي تواني از حق ايراني بودن به خاطر دينشان محروم كني ويا به آنها انگ ضد ايراني بزني و خودت و عقايد خودت را ارجح بداني
نكته جالب اينجا است كه همه از كوروش بزرگ حرف ميزنيم ولي منش او را نداريم كه به همگان آزادي داد كه هر ديني دوست دارند اختيار كنند وبه هيچكس اجازه توهين به عقايد ديگران را نيز نداد
دوستان عزيز مشگل ما اين حكومت وقوانين ان است نه دين
خوب و بد بودن دين به كسي كه به ان اعتقاد دارد مربوط ميشود و ان شخص هم حقي ندارد كه قوانين اعتقادي خود را به ديگران تحميل كند
شما فكر كرديد امثال قوز فيش و ولايت كه جيره خوار اين رژيم ظلم هستند سر سوزني از توهينهاي شما ناراحت ميشوند ويا ميترسند انها زماني ميترسند كه اين اتحاد شكل بگيرد
پس بيائيد وقتمان را به جاي توهين واثبات عقيده خود صرف يك اتحاد بزرگ كنيم
در آخر سخن رضا پهلوي را به عنوان يك شهروند ايراني ميگويم
اتحاد و پرهيز از هر گونه اختلاف راه پيروزي ماست
دوست عزيز
syrus - ايران - شيراز
با اينكه ادبيات شما درپاسخ به كامنت (به قول شما سفيحانه اي)من درست نبود ولي انگار مطلب را خوب متوجه نشدي كسي نگفت گرگ را آزاد بگذاريد بلكه من گفتم راه از بين بردن گرگ اتحاد و پرهيز از تفرقه ديني وقومي است من4 سال هست از ايران خارج شدم ولي مطمئن باشيد به تمام ايران سفر كرده وبا شرايط كشورم نيز كاملا آگاه هستم وبه خوبي اگاه هستم كه اين اختلافات عقيدتي بزرگترين مشگل ما در راه رسيدن به اتحاد هست
سه‌شنبه 4 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
صاعقه - كانادا - تورنتو
درود
سپاسگزارم. نمي دانم چرا لينك در هنگام چاپ اشتباه چاپ مي شود.
در همان لينكي كه من گذاشته ام بين عدد 5 و حرف A بايد علامت ( كاراكتر حرف* و* در لاتين) گذاشته شود. اميدوارم متوجه شده باشيد.

بـــــــــــــــــدرود.
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

derafsh - اتريش - وين
دوست عزيز من kaveh-iran - استراليا - سيدني

درود

ما در يك فرصت مناسب مفصلا با هم بحث خواهيم كرد. خوشحال مي شوم برايم وقت بگذاريد. من در هفته جاري تقريبا كارم كمتر است. اگر فرصت داشتيد مفصلا در اين زمينه بحث مي كنيم. من دست شما را مي فشرم.

بـــــــــــدرود.
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بنام خدا
1-
من همين را ميخواستم كه شما ترجمه ي اين آيه را از مترجميني مانند فولادوند و الهي قمشه اي و مكارم و... را عنوان كنيد كه خدا را شكر به آن اشاره كرديد. يعني همگي به آن اشاره كرديد شاد. درفش و... . كه جا دارد از شما تشكر كنم. چون با همين كه نشان داديد ترجمه ي افراد فوق را قبول داريد، من با توجه به ترجمه ي همين مترجمين معجزه ي كلمه ي ادني از سوره ي روم را به اثبات مي رسانم.

همان معجزه اي را كه در پي آن بودم به اثبات رسيد. چون درفش و شاد و... ترجمه ي قرآن مكارم و فولادوند را قبول دارند.
منظور قرآن هم از آيات اول سوره ي روم اينست كه : جنگ بين ايران و روم در كنار پست ترين ساحل دريا در بين درياهاي غير آزاد اتفاق افتاده است.
اين جمله را هم درفش قبول دارد. يعني حرف خودش است : درياي مرده پست ترين دريا در ميان درياهاي غير آزاد است.
فولادوند و مكارم و... در قرآن كلمه ي ادني را به دو معني بكار برده اند : 1- نزديك ترين. 2- پست ترين.
1- معني نزديكتر [ ين ] :
اين [روش] نزديكتر است و از ....... 5/108
اين نزديكتر است براى اينكه چشمانشان روشن گردد 33/51
معني پست :
2- آيا به جاى چيز بهتر خواهان چيز پست‏ تر هستيد.... 2/61
سوره ي روم : در نزديكترين سرزمين و[لى] بعد از شكستشان در ظرف چند سالى به زودى پيروز خواهند گرديد (۳)
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بنام خدا
2-
از انجايي كه شاد و درفش و... به ترجمه ي فولادوند و مكارم و مشكيني و بهرام پور و.... اعتقاد دارند و به آن ريفير ميدهند من هم در زير ترجمه اي از اين افراد كه كلمه ي " ادني " را پست تر هم ميدانند مي آورم ( چون اين ترجمه ها مورد قبول اين افراد است ) :
فولادوند : «آيا به جاى چيز بهتر، خواهان چيز پست‏تريد؟ 2/61
مشكيني : آيا شما به جاى چيز بهتر چيز پست‏تر را مى‏طلبيد؟ 2/61
بهرام پور : آيا پست‏تر را جانشين بهتر مى‏كنيد؟ 2/61
تفسير مجمع البيان : «آيا بجاى چيز بهتر، خواهان چيز پست‏تريد [و خوراك بهتر را با پست‏تر عوض مى‏كنيد]؟ 2/61
_____________
پس ديديم كه كلمه ي ادني ، معني پست تر يا پست ترين را هم ميدهد.
_____________
از آنجايي كه مترجمين تا به حال نميدانستند ساحل درياي مرده پست ترين ساحل دريا در ميان ساحل درياهاي غير ازاد است ( طبق گفته ي خود درفش ) ، اين معني ( نزديك ترين ) را در سوره ي روم بكار مي بردند. ولي چون الان ما بدين يافته دست پيدا كرده ايم كه بحر الميت پست ترين دريا در ميان درياهاي غير ازاد است ( طبق گفته ي خود درفش ) ، ميتوان بدين امر دست يافت كه منظور از " ادني الارض " در سوره ي روم پست ترين مكان است. يعني پست ترين ساحل در ميان ساحل درياهاي غير آزاد ( طبق گفته ي درفش ).
پس ديگر بحث ما تمام شد و من هم با توجه به معجزه اي الهي بودن دين اسلام را به اثبات رساندم.
البته اميدوارم كه اين بار نگوييد اين ترجمه ها را از مكارم و فولادوند و... را قبول نداريم!!!!! ههههههههه
اگر ترجمه ي اين افراد را قبول داريد كه فبه المراد. هيچ مشكلي نيست. ولي اگر فقط ترجمه ي يك آِيه را قبول داريد كه آن ديگر بحثش جداست. كه در اين صورت بايستي اين افراد.......
درفش گفته اي كه : وقتي به خطر مي افتند حتي قران را هم قبول ندارند!!!!!!!!!!
جواب : حالا نوبت توست كه ببينيم آيا روي حرف خودت هستي و حرف خودت را قبول داري يا خير!!! هههههه
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي
بعد از برگشتم حتما جوابتان را خواهم داد.
معذرت خواهي ميكنم كه الان بدليل كمبود وقت نميتوانم جواب دهم. چون باور كن اصلا وقت ندارم. الان هم از وقت تحقيقي خودم ميزنم و كامنت ميگذارم.
موفق باشي
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
syrus - ايران - شيراز
تشكر از شما همشهري گرامي جناب آقاي سيروس.
اين كه نتوانستم جواب جنابعالي را بدهم از شما معذرت خواهي ميكنم. چون واقعا وقتم تنگ است. ان شاء الله بعد از بازگشتم بيشتر با يكديگر صحبت خواهيم كرد.
در ضمن شما كه زحمت كشيديد از مطالب مثل دزدي 300 ميليارد توماني احمدي نژاد و زمين هاي آيت الله حائري و آقاي حبيبي و خواهر زاده ي حائري ( حسين ذوالانوار نماينده ي شيراز ) و رباني ( نماينده ي سابق ) و غيره كه متاسفانه الان حضور ذهن ندارم مطالبي را ذكر بفرماييد.
باز هم از شما معذرت خواهي ميكنم.
موفق باشيد.
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
kaveh-iran - استراليا - سيدني
قسمت اول:
1-شما فرموديد: {{مشگل اصلي ما در حال حاضر اين حكومت با قوانين ضد انساني و ضد آزادي آن است}}
ما اين بحث را دهها بلكه صدها مرتبه كرده ايم ولي باز خدمت شما عرض ميكنم. مشكل اصلي دين اسلام و مذهب شيعه است.
دليل: اسلام يك دين خليفه گري است و براي خلافت طراحي و درست شده است. اگر شما كمي مطالعهء تاريخي از زمان خلفاي ابوبكر عمر و عثمان و علي داشته باشيد، و كمي هم بر شخصيت و روحيات محمد و دوران ترويج اسلام و تبليغ آيه هاي الله به روش محمد اطلاع داشته باشيد، متوجه ميشويد كه اسلام يك ديني است كه براي حكومت طراحي شده است و نميتواند از سياست و حكومت جدا باشد و بايد بر مردم سوار باشد.
علت آن هم اين است:
الف_اسلام احكام اقتصادي دارد تعدادي از اين احكام عبارتند از: حرمت ربا، اسراف، احتكار، كنز، انحصارd، اتلاف، اضرار به غير، اتراف. همچنين احكام مربوط به بورس بازي، قيمت گذاري كالاها و خدمات توسط دولت، اخذ ماليات، سياست هاي تورم زا، جبران كاهش ارزش پول، بيمه و حكم انواع معاملات شناخته شده در فقه معاملات مثل بيع، اجاره، مضاربه، مساقات و... اين احكام و قوانين از يك سو نسبت به آموزه هاي دسته دوم روبنا حساب مي شوند و از سوي ديگر بستر حقوقي استخراج الگوهاي رفتاري هستند. اين دسته از احكام يا خود حكم تكليفي الزامي است، مانند حرمت ربا، اسراف و... يا احكام وضعي اي هستند كه احكام تكليفي الزامي را در پي دارند، مثلاً وقتي گفته مي شود بيع صحيح است لازمه اش نقل و انتقال ثمن و مثمن است و بعد از انتقال، حرمت تصرف براي بايع در مثمن و براي مشتري در ثمن است.
ب_ اسلام احكام حقوقي و جزايي دارد:
كه اين خودش يك مبحث بسيار پيچيده است و فقهاي اسلام تعيين كنندهء اين مسله هستند. البته قوانين قطع يد و سنگسار و قصاص و ... كلي هستند و هميشه اجرا ميشوند!
ج_ اسلام احكام روابط بين زن و مرد دختر و پسر و كلاً افراد جامعه رادارد و حد و حدود براي انسانها تعيين ميكند
.
.
. و حتي احكام خوراكي ( چي بخوريد چي نخوريد!) مثل الكل يا گوشت خوك و...
پس با اين حساب مشكل ما اين حكومت نيست دوست من! مشكل ما طرز فكر 1400 سالي و در حقيقت خود اسلام است.
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
بنام خدا
4-
يكي از دروغ هاي درفش :
وي گفت كه : لطفا لينك زير را باز كنيد و ببينيد كه همه مترجمين از لغت ((بي درنگ=اني)) استفاده كرده اند. براي من يك نكته بسيار جالب بود!!!!
فقط ببينيد و قضاوت كنيد :
آفريننده آسمانها و زمين است چون اراده چيزي كند ، مي گويد : موجود، شو و آن چيز موجود مي شود
فولادوند : [او] پديد آورنده آسمانها و زمين [است‏]، و چون به كارى اراده فرمايد، فقط مى‏گويد: «[موجود] باش» پس [فوراً موجود] مى‏شود.
مجتبوي : نو پديدآرنده آسمانها و زمين است و چون خواهد كارى گزارد آن را همين گويد: باش، پس مى‏باشد.
مشكيني : پديدآورنده آسمان‏ها و اين زمين بدون داشتن نقشه است، و چون فرمان وجود چيزى را بدهد جز اين نيست كه به آن مى‏گويد: باش، پس بى‏درنگ مى‏باشد (همين كه آن را اراده كند بلافاصله موجود مى‏شود)
بهرام پور : پديد آورنده‏ى آسمان‏ها و زمين است و چون چيزى را اراده كند همين كه بگويد: باش، مى‏شود

كجاي اين جمله همه از لغت بي درنگ استفاده كرده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ... ...... ههههههههه ......البته من از اينكه اين ترجمه ها را ميگذاري ناراحت كه نميشوم هيچ كلي هم خوشحال ميشوم. چون من خدا خدا ميكردم كه به اين ترجمه ريفر بدهي كه خدا را شكر اين كار را هم كردي. آن لينك سايت زنديق را هم خودم عمدا دادم تا بتوانم اين جمله را از زير زبانت بيرون بكشم كه ترجمه ي اين مترجمين را قبول داشته باشي.
حال كه ترجمه ي اين افراد را قبول داري زود باش به كامنتي كه درباره ي پست ترين ساحل گذاشته ام جواب بده. ببينم انجا هم به فولادوند و مشكيني و... ريفر ميدهي يا خير.......
گفتي كه : مـــــــــــن كه فكر مي كنم داري فــــــــــرار مي كني!! ههههههههههه
خوبه خودت داري خودتو لو ميدي. ميگن كافر همه را به كيش خود پندارد درست بوده!!!!!! هههههههه
چون خودت اين يك ماه كه نبودي يعني فرار كرده بودي ، فكر كردي همه مثل خودت فرارييييييييييييي هستند؟؟؟؟؟؟؟ لوووووووول
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
تو از صبح تا حالا داري هي خداحافظي ميكني و مي خواي بري!!! جاي همين حرفها جواب ما رو ميدادي كه ما هم معطل نشيم.
لابد داري سرچ ميكني آره؟ اگر مي خواي خودم بهت لينك معرفي ميكنم بشين اونها رو بخون.
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
kaveh-iran - استراليا - سيدني
عزيز دل من ما حكومتي مي خواهيم كه وراي قوانين هر ديني و هر استبدادي باشد مگر سعدي مسلمان نبود
========================
1-بنظر شما اگر شخص A بگويد S=F آنگاه نتيجه ميشود كه اس با اف برابر است؟ چه منطقي توي اين مثال شما بود؟
2-تازه ما كه از دل سعدي خبر نداريم؟ داريم؟!
3-سعدي يك انسان بزرگي بود و هست و شكي در اين نيست اما اقتضاي زمان خودش را داشت و آگاهي و اطلاعات همون زمان رو داشت و شايد اگر الان زنده بود با اين همه سند و مدرك و تكنولوژي و .... اون هم اسلام رو رد ميكرد و به خيلي از افكار اشتباه خودش پي ميبرد!
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

آنتي اسلام - ايران - اهواز
kaveh-iran - استراليا - سيدني
مشگل ما اين حكومت ديني وقوانين آن هست
===================
همين يعني اسلام. ببينم يه سوال:
تو بيشتر از آيت الله مكارم شيرازي و آيت الله خميني و آيت الله خامنه اي و آيت الله گاپايگاني و آيت الله سيستاني و آيت الله جوادي آملي و .... از اسلام حاليته؟
اسلام همينه ديگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!! فكر كردي اسلام چيه؟!!!!
جون اون عزيزت ، جون هركسي رو كه دوست داري، به من بگو اسلام چيه؟!
من هم به جان بچه ام اگر اسلام غير از اين بود؛ همين الان مسلمان ميشم. شرف ندارم كه اين كار رو نكنم.
چهار‌شنبه 5 فروردين 1388

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
فال روز یکشنبه 21 دسامبر - 30 آذر
جلیقه مظفرالدین شاه در راه ایران
سرگذشت منتظری، آئینه‌ی قانون‌گریزی در جمهوری اسلامی.
معصومه ابتکار: پارازیت منشاء دولتی ندارد
آمریکا پیشنهاد تحقیقات مشترک با کره شمالی درباره هک سونی را رد کرد
نگرانی مسلمانان اتریش از تغییر قانون اسلام
معرفی نامزدهای بهترین فیلم خارجی اسکار؛ ناکامی ایرانی‌ها
پشتیبانی شورای مرکزی یهودیان آلمان از شهروندان مسلمان این کشور.
وزیر دفاع: دولت لبنان با کمک نظامی ایران موافقت نکرد.
فرود اضطراری هواپیما بخاطر دعوای زنانه
شب یلدای۹۳؛ به رنگ انار - عکس
۴۲ ماه حبس برای شکار پلنگ ایرانی
آیا دبیرستان های سپاه باز می گردند؟
وزیر دفاع: ایران چهارمین قدرت موشکی جهان است
لایحه ممنوعیت ابزار «جمع‌آوری پنهان اطلاعات بدون مجوز» به مجلس رفت
پیشنهاد کره شمالی برای همکاری با آمریکا درباره حمله سایبری به سونی
«در واکنش به راکت‌پرانی»، اسرائیل غزه را بمباران کرد
آمریکا یک زن مسئول اصلی برنامه‌ شکنجه ‌در سازمان سیا.
نامه ابراهیم یزدی به وزیر اطلاعات درباره خط مشی این وزارتخانه
مرور روزنامه‌های صبح تهران - شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس
شروع بررسی حساب های مالی فدراسیون/ ابهام 300میلیاردی در مورد درآمد 50 میلیاردی!
قاتل باجناق آزاد می‌شود
بلاتر: فیفا در میزبانی جام‌های جهانی ۲۰۱۸ و ۲۰۲۲ تجدیدنظر نمی‌کند
بازاریابی بیمه‌نامه‌های خودرو با جعل‌های ماهرانه
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
موافقت فیفا با انتشار یافته‌های گزارش فساد گزارشگر مستقل
دلـمه کادایــف
آشنایی با نکاتی مهم درباره خرید و انگل‌زدایی سبزیجات
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
مستند آبادانی ها و عینک ری بن
مهمانی یک گربه برای 13 سگ
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند
رقصنده مشهور ایرانی پس از ۴۰ سال به صحنه بازگشت.
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد
تحولات خاورمیانه در سال ۲۰۱۴ به روایت تصویر.
"ساینس" ۱۰ موفقیت علمی سال ۲۰۱۴ را انتخاب کرد.
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (419+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (228+)
تیم بدن‌سازی ایران قهرمان جهان در سال ۲۰۱۴ شد (185+)
گلوى پاره شده بزکوهى، توسط محیط بانان بخیه شد تا حیوان زنده بماند + عکس (178+)
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست (141+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (125+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (122+)
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش (99+)
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد. (80+)
دوربین مداربسته: چطور دزدها چمدان‌ها را می‌دزدند (72+)
۴۲ ماه حبس برای شکار پلنگ ایرانی (65+)
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد. (63+)
کمک یک لاک پشت برای برگردان یک لاک پشت دیگر تا بتواند روی پاهایش بایستد (60+)
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود (59+)
ناسا یک آچار را به ایستگاه فضایی ایمیل کرد (59+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.