صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
مستند ریشه همه شر؟ با زیر نویس فارسی - ویدیو مستند ریشه همه شر؟ با زیر نویس فارسی - ویدیو

شنبه 14 مارچ 2009 - 24 اسفند 1387
مستند «ریشهٔ همهٔ شر؟» در ژانویه سال ۲۰۰۶ در کانال ۴ بریتانیا پخش شده است. در این مستند ریچارد داوکینز به بررسی مضرات ادیان می‌پردازد. البته ریچارد داوکینز با عنوان جنجالی این مستند موافق نبوده است؛ ولی تلویزیون روی این فرنام پافشاری داشته است. کتاب پندار خدای داوکینز که در سپتامبر همان سال منتشر شد به بررسی عمیق‌تر موضوعات مطرح شده در این مستند می‌پردازد.


● ويديو كليپ

مستند ريشه همه شر؟

 با زير نويس فارسي

مستند «ريشهٔ همهٔ شر؟» در ژانويه سال ۲۰۰۶ در كانال ۴ بريتانيا پخش شده است. در اين مستند ريچارد داوكينز به بررسي مضرات اديان مي‌پردازد. البته ريچارد داوكينز با عنوان جنجالي اين مستند موافق نبوده است؛ ولي تلويزيون روي اين فرنام پافشاري داشته است. كتاب پندار خداي داوكينز كه در سپتامبر همان سال منتشر شد به بررسي عميق‌تر موضوعات مطرح شده در اين مستند مي‌پردازد.

ريچارد داوكينز،دانشمند بيخدا زيست شناس برجسته و استاد فهم عمومي علم در دانشگاه آكسفورد است. همچنين او نويسنده ي كتاب هاي مشهوري مانند ژن خودخواه، ساعت ساز نابينا، صعود به قله ي ناممكن، و گسيختن رنگين كمان، و پندار خدا است. اين فيلم مستند در مورد تقابل و تضاد دين و علم مي باشد

لينك دانلود ترجمه فارسي كتاب»
http://hostfile.org/GodDelusionRichar...

ترجمه فارسي و زيرنويس»
http://secularismforiran.com

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
«علم بدون مذهب لنگ است، مذهب بدون علم كور .» آلبرت اينشتين
يكشنبه 25 اسفند 1387

moeinyoutub - مالزي - مالزي
جالبه اين فيلم اعتقاد من را به خدا و اسلام بيشتر كرد . اين ها همه در قرآن پيشگويي شده.خدايا دوستتتتتتت داذم
شنبه 24 اسفند 1387

rad - انگليس - ليدز
بسيار جالب بود سپاسگذار از مسولان سايت.
يكشنبه 25 اسفند 1387

تولدي ديگر - ايران - تهران
من يك دانشجو هستم و از كلاس اول دبيرستان تا الان كه ترم 7 دانشگاه هستم بيسجي بودم.در يك خانواده مذهبي بزرگ شدم.مرحوم پدر بزرگ من روحاني بود و پدرم هم معمم است.
در 5 سال گذشته در حالي كه در بسيج نيز بودم تقريبا اكثر كتابهاي معتبر تاريخ اسلام را خوندم.
مدت 1 سال است مرتبا به اين سايت ميام و تمام صحبتهاي دوستان را در باره دين اسلام دنبال ميكنم .
با اينكه من تحقيق و مطالعه خودم را در زمينه اسلام زماني شروع كردم كه نماز و روزه ام ترك نميشد و نسبت به اين دين دلبستگي عجيبي داشتم ولي وقتي كتب و اسناد تاريخي معتبر را خوندم و ديدم كه پايه گذاران و اسلاف مسلمين فقط و فقط با شمشير حرف خود را به كرسي مينشاندند و سر ميبريدند و... به صغير و كبير رحم نميكردند ولي در ظاهر سر به مهر ميگذاشتند .... .وقتي در كتاب آسماني فقط و فقط به مسائل جنسي اهميت داده ميشه و هزاران دليل ديگر....... چطور ميتوانستم خودم را قانع كنم كه اسلام دين حقيقت است.
من با منطق و خرد با خودم جنگيدم تا به اينجا رسيدم و چون در خانواده اي شديدا مذهبي بزرگ شده بودم كار را براي من دشوارتر ميكرد.
الان ميدانم كه حتي پدر و پدر بزرگ من از سر ناداني پايبند به اين دين خون شدند.
تمام افكار مذهبيون اين سايت هم شبيه كساني است كه مردم را در ايران به نام دين و اسلام سالهاست فريب ميدهند و روي مغز مردم ما براي منافع شخصي خود كار ميكنند .
من معتقد بودم تقصيرات حكومت را نميبايست به گردن اسلام انداخت ولي در آخر به اين نتيجه رسيدم كه اين دين اسلام بوده كه چنين انسانهاي سوداگري را تربيت كرده و اسلام واقعي همين است كه در ايران - افغانستان - پاكستان - سومالي و.... و هر جا كه جنگ و فتنه است شاهدش هستيم.
مطمنم افرادي مثل من هم كم نيستند كه با اين موضوع پي برده اند.الان مدت 2 ماه است عليرغم اصرار شديد خانواده ام به بسيج نيز نميروم چون واقعا كساني كه انجا هستند فقط به فكر منافع مادي خود هستند و تنها چيزي كه برايشان اهميت ندارد اخلاقيات است.
خوشحالم كه در اين دنياي مجازي بدور از ترس ميتوانم واقعيت را بنويسم.به باور من هيج چيز به اندازه خرد در اين دنيا ارزش ندارد كه متاسفانه مذهبيون از ان غافلند.موفق باشيد.
يكشنبه 25 اسفند 1387

odin - بلژيك - انتورپن
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
حتما اغلب شما دوستان نويسنده، دائي جان ناپلئون را ديدين. لحظه اي كه دائي جان داره از رشادت خودش حرف ميزنه و ميگه چطور جلوي محمدعلي شاه ايستاده و از مشروطه خواهان دفاع كرده، وقتي ميبينه همه به گفته هاش با ديد تمسخر گوش ميدن، ميگه باور نمكنيد برين بپرسين، خدابيامرز عليرضا خان سردار اسعد بود، لياخوف بود علي قلي خان مرحوم هم بود خلاصه همه شهودش در اون دنيا بودن. مغلطه تشبث و گرفتن اعتبار سخن از سوم شخص غايب!!! ايشون هم اين برادر مسلمان ايراني جانبركف هم كه با اسامي دكتر فرشيد و دكتر گالاكسي در چت رومها ظاهر ميشن وقتي جريان بي ابرويي دكتر !!! كردان را ديدن از القاب دكتر مهندسي خيري نديدن اما از صدقه سر مغالطات عرصه براي سخنوري!!! پيدا كردن، براي همين هم هر روز به اعتبار ديگران سخنان فرومايه اي از قبيل
«علم بدون مذهب لنگ است، مذهب بدون علم كور .»
را بيان ميكنن. انهم در جايي كه صحبت از دشمني دين و علم هست. اقا جان بجاي اين سخنان كليشه اي كه در بالا عنوان كردين بفرماييد توضيح بدين كدام علم توجيه گر اين حرف خنده اور است كه كل كائنات عمرشان 10000 سال است! با كدام مغلطه ميخواين مسافرت حضرت رسول در شب معراج به 7 طبقه !!!!!!! اسمان را توجيه كنيد؟ با كدام مغلطه وجود دايناسورها و علم زمين شناسي، باستان شناسي، زيست شناسي، ستاره شناسي و ده ها علم ديگر را انكار كنيد؟
اقا جان والا دروغ چرا تا قبر ا-ا-ا-ا اگر شما پشت گوش خودرا ديدين جواب منتقي هم از اين جناب و همفكرانشون باين سوالها ميبينيد. ايشان ممكن است در جواب صدها جمله ديگر از خودشان و ملاي محل را با انتصاب به فيلسوفهاي بزرگ بنويسن، اما امكان نداره به سوال مشخص و واضح جواب مشخص و واضح بدن. چون نان اين قوم در جهالت و عدم شفافيت است، حياط و ادامه بقايشان در اينكار است. والا بلافاصله دست خود و همدستانشان را رو ميكنند.
يكشنبه 25 اسفند 1387

aghakian - ايران - تهران
تولدي ديگر - ايران - تهران

مشكل شما اسلام نيست مشكل شما اين است كه از اول اسلام را نشناختي و چون پدرت گفته رفتي به سوي اسلام يك سوال دارم ازت:
مگر ابو علي سينا زكرياي رازي ابوريحان بيروني و..و.. مسلمان نبوده اند؟؟؟؟
مشكل شما اينه كه درك درستي از اسلام نداري واحتمالا پدرت مقصر بوده
مشكل شما اينه كه شيطان خيلي زود بر نفست غالب شده و در دلت شيطان جا خوش كرده
راستي يك سري هم به سايتهاي دكتر خدادادي به نام طب قرآني و دكتر روازاده به نام سيناي سلامت بزن وببين اسلام چقدر از نظر علمي پيشرفته است البته اگر بتواني اين مسپله را درك كني چون درك اسلام واقعي خيلي مشكله و هر كس دركش كرد هيچ جايي كم نمياره واگه گردنش را هم بزنند از اسلام دست بر نميداره تو كه با ديدن اينترنت كه پر از دروغه اينقدر زود دينت را باختي مطمپن باش آدم ساده لوحي بيش نيستي برادر من
يكشنبه 25 اسفند 1387

Alborz Mountain - امريكا - لس انجلس
تولدي ديگر - ايران - تهران
سلام دوست عزيز و ازاده من تولد جديدت را تبريك ميگم. اسلام مثل چاهي بود كه همه مردم ايران را در خود فرو برد و اكنون روز به روز ايرانيان بيشتري مانند من و تو دارند خودشان را از چاه نجات ميدهند. بهت قول ميدم از اين به بعد خوش بخت تر و شادتر زندگي خواهي كرد. ارام و صلح طلب خواهي شد. به نظرات مخالف هم احترام خواهي گذاشت. تو ديگر بسيجي نيستي. تو يك انسان ازاده و محترمي هستي. من هم ديگر سيد نيستم....
يكشنبه 25 اسفند 1387

fariba.mehrjoo - ايران - شيراز
تولدي ديگر - ايران - تهران
كلي دروغ نوشتي كه بگي نهايتا سالم شدي٬ در صورتي كه از اولش هم نبودي!
لعنت به هر چي بسيجي هست٬ ولي من موندم چطور تو تا زماني كه تو بسيج بودي٬ حتي اين رو هم نفهميدي كه بسيجي ها فقط منافع مالي براشون اهميت داره؟
كاملا معلوم بود دروغ نوشتي!
يكشنبه 25 اسفند 1387

ahmad hemmat - ايران - تهران
تولدي ديگر - ايران - تهران
دوست عزيز براي شما هم متاسف هستم كه برداشت شما از دين و اسلام و مذهب به ظواهر مادي ختم ميشود چطور ميشود در برابر اين همه بزرگي سر تسليم فرو نياورد معلوم است كه مطالعات جنابعالي از روي ....بوده نه عمقي توصيه ميكنم خودت را آسان به شيطان نفروش ياحق
يكشنبه 25 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
حالا اينها بكنار.اين بابا از وجود شيعه بي خبر است.

تولدي ديگر - ايران - تهران
سرگذشت من هم مثل شما است.براي اگاهي بيشتر سخنان استاد بهرام مشيري را در يوتوبي گوش كنيد
يكشنبه 25 اسفند 1387

farzande koroshe kabir - ايران - تهران
تولدي ديگر - ايران - تهران
دوست عزيزم از اين كه به واقعيت ها پي بردي تبريك مي گم. من هم تا پارسال نماز اول وقتم ترك نمي شد. ولي از وقتي دنبال مطالعه رفتم و به قول قرآن در دين تحقيق كنيد... من هم همين كار رو كردم و مدتها كتاب خواندم. و حتي پيش اساتيد رشته الهيات دانشگاه ها هم رفتم و سوالاتم رو پرسيدم ولي جواب درستي نگرفتم و هرجا كه اساتيد كم ميآوردند بحث رو به بيراهه ميكشوندند. الان مدتي هستش كه در قلبم زرتشتي شده ام و كتابهاي زرتشت رو مي خوانم. در عين حال به تمام دوستانم واقعيت ها رو ميگم. تا حالا چندتاشون هم به حقايق پي برده اند. من ناراحتم كه سالهاي زيادي رو در بي خبري گذراندم. ... ولي حالا حس مي كنم تولدي ديگه پيدا كرده ام.
اين دانشمند در ويديوي قسمت يك گفته كه در قرن 21 افكار مذهبي در دنيا رشد كرده در حالي كه بهتر بود كه مي گفت از وقتي در ايران انقلاب مذهبي به پا شد بقيه هم تصميم گرفتند برن دنبال افكار خرافيشون.
يكشنبه 25 اسفند 1387

negin2000 - آلمان - ليپزيگ
تولدي ديگر - ايران - تهران
سلام دوست عزيز
من با نظر تو موافقم

من تا ۹ سالگي ايران زندگي‌ كردم و بد چند سالي‌ syria و بد آلمان. هميشه خيلي‌ به خدا اعتقاد داشتم حتي اينجا توي آلمان عزاداري امام حسين ميرفتم. خانوادهٔ مذهبي‌ نداشتم اما دوست داشتم هميشه اين كارارو كنم چون فكر مي‌كردم خدا اينو مي‌خواد، كه عزاداري كنيم برا كسي كه ۱۴۰۰ ساله مردن و ۱ ماه بزنيم تو سر كل خودمون چون از اول ياد گرفته بوديم دعا كنيم روز بگيريم عزاداري كنيم.

بد از يه مدتي‌ يه سوال‌هاي تو ذهنم پيش اومد كه هيچ وقت نتونستم جوابشو بدم و فهميدم كه به دين ديگه اعتقادي ندارم.
بشر بيشتر از ۱۰۰۰۰۰ ساله كه وجود داره ولي‌ برا چي‌ اسلام مال ۱۴۰۰ ساله پيش پس آدمهاي كه قبل اين موقع بودن چي‌، اونا چرا خداي مارو نداشتن.??
چرا خدا ديني مختلف به وجود اورد كه جنگ بشه بينيشو؟??
چرا خدا بين زن و مرد فرق گذشته، مگه نميگن خدا عادل؟
من هميشه فكر مي‌كردم اين كارو آخوندا كردن، اما بد كه توي قران سرهٔ نيسا رو خواندم فكر مي‌كنم آيهٔ ۲۲ بود كه نوشته بود، مردها اجازه دارن بيشتر زن بگيرن و اگر زنشن به حرفشون گوش نكرد تنبيهش كنن. و سهم ارث زن كم تر از مرد. اين فرقي كه خود خدا توي كتابش بين زن و مرد گذشته. چرا؟؟؟؟
۹۰% مردم ايران هم از اول ياد گرفتن اين كارارو بكن چرا؟ خودشون هم نمدونن.
يكشنبه 25 اسفند 1387

كسري - هلند - رتردام
تولدي ديگر - ايران - تهران

موفق باشي
اگر دوست داشتي يه سري به سايت آقاي رضا فاضلي بزن. ...دات نت.دات كام
يكشنبه 25 اسفند 1387

ghost197 - هلند - امستردام
تولدي ديگر-ايران-تهران
من كامنت شما را خواندم.حالا تا چه حدي گفتهاي شما صحت داشه باشه من نميدانم.فقط اميدوارم كه از خواب و غفلط بيرون امده باشي.و اگر اينطور هست برايت ارزوي موفقيت دارم و تنها جمله اي كه ميتوانم برايت بگويم اين است كه سعي كن هر چه كه ميتواني مطالعه كن.تا بيشتر موجه شوي خرد و عقل را هميشه سر راهت قرار ده.اين اسلام مفت خودشان. ديني كه با درامدن يك باد سر....از بين خواهد رفت ان ديگر ساختگي است.از قديم گفته اند كه مال بد بيخ ريش ساحبش.موفق باشي.
يكشنبه 25 اسفند 1387

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
odin - بلژيك - انتورپن
آلبرت انيشتن: "علم , بدون مذهب لنگ است, و مذهب بدون علم كور"

برگرفته از ويكي پديا :
-----------------------------
ساير منابع :...................
-----------------------------
برگفته از سايت نيويورك تايمز :

http://www.nytimes.com/2008/05/17/science/17einsteinw.html?scp=9sq=biblest=nyt
اين هم عكس نامه انيشتن كه اين مطلب را با دست خط خود نوشته است :
http://graphics8.nytimes.com/images/2008/05/17/science/einstein600.jpg
--------------------------
الان يكي يكي دارن پي به سخنان و معجزات قرآن كريم مي برند. از گرد بودن كره ي زمين تا گردش زمين گرفته تا كم عمقترين نقطه ي زمين كه جديدا به آن دست يافته اند!! اگر خواستيد بگوييد تا معجزه اي از قرآن را برايتان بياورم اگر آن موقع كسي توانست با توجه به همين معجزه عدم حقانيت اسلام را با دليل منطقي به من ثابت كند من هم از اسلام خارح ميشوم.
يكشنبه 25 اسفند 1387

ghost197 - هلند - امستردام
اقا كيان-ايران-تهران
.مشكل شما اسلام نيست مشكل شما اين است كه از اول اسلام را نشناختي و چون پدرت گفته رفتي به سوي اسلام يك سوال دارم ازت:
ايا ميداني ابو علي سينا زكرياي رازي ابوريحان بيروني و..و..اينها كي بوده اند؟؟؟اگه دانستي حتما برايم يك كامنت بزار.فقط اميدوارم كه درست بتوني جواب بدي.تا بعد.
يكشنبه 25 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
ahmad hemmat - ايران - تهران
aghakian - ايران - تهران
شيطاني وجود ندارد.اينها ساخته ذهنهاي مريض است.شما مي فرمائيد ابو علي سينا و زكرياي رازي و ابوريحان بيروني چون مسلمان بودند پس اسلام حق است.اينها انسانهاي چند صد سال پيش هستند.وگرنه من و شما از انها خيلي بيشتر اگاهيم و علممان بيشتر است.شما فكر مي كنيد علم پزشكي ابوعلي سينا بيشتر بوده ويا يك دانشجوي ترم 3 پزشكي بيشتر است.و يا ذكرياي رازي بيشتر شيمي مي دانست يا يك استاد شيمي امروز.توكل به گذشتگان كاملا اشتباه است
يكشنبه 25 اسفند 1387

blakstar - ايران - تبريز
اين اقاي دانشمند رفته راجع به مسيحيت كه مثل كبريت بي خطر ميمونه تحقيق كرده اگه راست ميگه بره ايران يا عربستان تحقيق اسلامي كنه بعدش اسم فيلمشم شر بذاره اونوقت ميشه گفت بهش دانشمند جرئت دار.البته اگر سالم برگرده لول...
يكشنبه 25 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
شما بفرماييد در كجاي قران در مورد گرد بودن زمين ايه اي است؟.با ذكر سوره لطفا.
در باب زمين شناسي قران:
ألَمْ نَجْعَلِ الْأَرْضَ مِهَادًاآيا زمين را گهواره‏اى نگردانيديم (6) زمين كجاش گهواره است؟؟؟!!!! ميره ومياد؟!!! يعني حركت رفت و برگشتي داره؟!!!
وَالْجِبَالَ أَوْتَادًا ﴿7﴾ و كوهها را [چون] ميخهايى [نگذاشتيم] (7)
اون بيسوادي كه اين رو گفته فكر ميكرده كوهها مثل ميخ رفتن توي زمين و زمين رو نگه داشتند تا زمين نيوفته توي آسمون
يكشنبه 25 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
شيخ صدوق مي فرمايند كه پدرم از احمد بن ادريس،ازاحمدبن محمدبن عيسي،از علي بن الحكم،از حماد خدام،از حضرت ابي عبدالله مي گويد:از حضرت پرسيدم:آيا كنيز در نماز سر خود را بپوشاند؟ فرمودند:او را بزنيدكه سرش را نپوشاند تا زن ازاده از كنيز ممتاز گزدد.1/ و شيخ صدوق باز مي فرمايد:پدرم از علي بن سلمان راضي،از محمدبن الحسين،از احمدبن محمدبن ابي نصربزنطي،از حمادبن عثمان،از حماد خادم مي گويد:از حضرت ابي عبدالله پرسيدم:آيا كنيزي كه نماز مي گزارد سر خود را بپوشاند؟حضرت فرمودند خير،پدرم هرگاه مي ديدند كنيز خادمه نماز مي خواند و مقنعه بر سر كرده او را مي زدند تا مقنعه اش را بردارد و بدين ترتيب زن حره از زن مملوكه مشخص و ممتاز گردد.
منابع:
2و1-علل الشرايع شيخ صدوق-باب پنجاه و چهارم--صفحه 128- از خط 2 در همان صفحه تا خط 9
يكشنبه 25 اسفند 1387

immortal1977 - هلند - امرسفورت
مسلمون ايراني بارها شاهد بودم كه انتي اسلام عزيز با دليل و برهان ساكتت كرده و رذيلانه فرار كردي ..ق خان..
بايد بري از خجالت بميري كه از روي عجز و ناتواني اسم سايت اشيانه رو اينجا اوردي و از بچه هاي باحال اونجا مثل شاهين و برديا مايه گذاشتي..شاهين ننگش مياد كه از دين تازيان حرف بزنه, چه برسه به رفاقت كردن با تو...
برو توي همون بالا خونه اي كه سفارت بهت داده بمير مزدور وطن فروش
زياد هم اينجا بخواي جلون بدي, انتي اسلامو صداش ميكنما
اصولا شما بي همه چيزا و مزدوراي سيب زميني مجاني بگير تو اين سايت تاريخ مصرف دارين..
از اعتراض گرفته كه بعد با اسم منطق اومد والان هم با اسم اسودگي مياد و يا مرد خشمگين از مشهد كه از حدود 2 سال پيش اينجا ميومد , تا زينبه از قم و بنده خدا از برزيل ,ايران پي پي از المان,يا علي از كلن,و و همين پسرك كم سن و سال بلواستار كه كامنتاشو همه جا ميتوني ببيني و بخندي كه راجع به هر موضوعي اظهار فضل ميكنه,از چگونگي طبخ كله پاچه و فوتبال تا سياست و مسائل جنسي...
يك بار ديگه بخواي اينجا شاخ و شونه بكشي و ازدوستان اشيانه مايه بزاري ,به خداوندي خدا قسم كه خودم از اينجا شوتت ميكنم بيرون
يكشنبه 25 اسفند 1387

shakkak - اسكاتلند - داندي
من كاري به اين بحثا ندارم. فقط از لينكي كه مسلمان ايراني از استراليا گذاشت خندم گرفت نتونستم جلو خودمو بگيرم! آخه شما كه اونور آبي ديگه چرا نمي توني مطلبي كه لينك مي كني قبلش بخوني و معنيشو بفهمي بعد مطرحش كني! اين لينكيه كه شما گذاشتي
http://www.nytimes.com/2008/05/17/science/17einsteinw.html?scp=9sq=biblest=nyt

و اون عكس كه دست خط اينشتينه مي دوني چي نوشته؟ گفته كه: .....
يعني اين بنده خدا اينشتين گفته كه انجيل خيلي بچگانه است!!! و اينكه يهودي ها برگزيده خدا هستند يك عقيد مسخره است.

در ادامه متن گفته شده كه: .....
يعني اينشتين طبق گفته خودش 12 سالگي بيدين شد و فهميد كه اينا همش كشكه و هيچ وقت از اين عقيده برنگشت.
برا كسايي كه تازه واردن اين نامه اينشتين خيلي براي مومنين جهان گران تمام شد و فهميدن كه اينشتين به نظرش اين خرافات و اديان مسخره بوده.
در جاي ديگه گفته كه: من نمي‌توانم خدايي را تصور كنم كه مخلوقات خود را پاداش يا كيفر مي‌دهد و اهدافش طبق مقاصد ما انسان‌ها شكل گرفته است. چنين خدايي، بطور خلاصه انعكاسي از ضعف و ناتواني ما انسان‌هاست. من همچنين نمي‌توانم باور كنم كه انسان مي‌تواند پس از مرگ، وراي جسم مادي‌اش زنده بماند، هر چند كه افراد ناتوان بدليل ترس و جهل چنين افكاري را با خود حمل كنند.
در مقاله هم همينو گفتو و تاكيد كرده ........

يعني به نظر اينشتين اعتقاد به خداي شخصوار (اديان الهي) بسيار ساده لوحانه بود و به بهشت و جهنم و معاد اعتقاد نداشت و اين چيزا را زاده مغز جاهل ها مي دونست. و در كلمه خدايي كه زياد از آن استفاده مي كرد؛ منظورش خداي اديان نبود؛ بلكه استعاره از خود جهان بود. منظورش اصلا خداي ديني يا خدايي كه مي فهمه يا پيغمبر و امام مي فرسته و اين خرافات نبوده. اين كج فهمي مومنان هنوز هم ادامه دارد كه فكر ميكنند اينشتين به اين خرافات و اديان و خدايانشان اعتقاد داشته. كه خب به وضوح نداشته.
اينشتين خودشو اگنوستيك معرفي كرده. يعني كسي كه نمي دونه خدا هست يا نه. يعني خدا را قبول نداشته. و شكاك بوده. اينشتين به طور واضح بارها گفته به خداي اديان اعتقاد نداره. اين نامه هم مويد همه گفته هاي ديگشه.

پس عزيزجان دقت كن وقتي لينك مي ذاري. اين اينشتين بدجوري كفرگو بوده! و هر چي بوده باشه به اون خدايي كه شما معتقدي معتقد نبوده. فقط اومدم اينو بگم كه بيشتر ذهن مردمو خراب نكنن. موفق باشين
يكشنبه 25 اسفند 1387

massoudoslo - نروژ - اسلو
هستند انهاي كه هنوز ميگن اسلام اين نيست كه ما ميبينيم و اجرا مي‌شه! اسلام اين نيست كه آخوند‌ها ميگن يا ميكنند ! ميگن كه اسلام رو بايد از چهره و زاويه دروستش شناخت، ميگن كه ما قادر نيستيم فهمي‌ صحيح از اسلام امروز داشته باشيم و امروز اگه ايمان خودمون رو به اسلام زنده نگاه داريم مي‌تونيم فردا يك ديني داشته باشيم كه دنيا رو خوشبخت كنه....ما ياد گرفتيم كه اسلام يه روزي حيات اون به نازكي يه تار مو ميرسه ولي‌ از بين نميره!!!...و از اين حرفهاي به اساس...

من سالهاست گشتم دنبال كسي‌ كه فقط يك نوع، از اسلام صحيح رو در يك جاي دنيا، ميون يك ملت رو به من نشون بده!!!.....متاسفانه بايد خدمت تمام مذهبي‌‌ها ي مسلمون اين خبر بد رو بدم كه : كه ديني به نام اسلام خوب هيچ وقت نبوده و تا به امروز هم هيچ وجود خارجي‌ نداشته!!!! اديان ديگه هم همين سرنوشت رو دارند...

خوب ميشد اگه مسلمان زاده‌هاي متعصب ايراني‌ قدري فكر كنند! كه ممكنه ما آدما بعضي‌ موقعها نمي‌تونيم از وجدان‌هاي خودمون استفاده كنيم چونكه اونارو به خورده ايمان كاذب داديم! بعضي‌ از موقعها هم از حماقت خودمون نميترسيم كه نتايج اعمال و افكار اشتباه خدمون رو پس بديم( تاريخ رو هم كه باور نمي‌كنيم)!!

رد دين به معني‌ رد اخلاق نيست، بر عكس !! رد كردن خدايان كاذب حاضر به معني‌ خداي نبودن نيست!! پيدايش اديان باستان ثمره غايب بودن پايه‌هاي علمي‌ امروز زندگي‌ بشر بوده كه برا اون زمان شروع حركت فهم انسان بوده....

چرا ما بايد دنبال عيسي،محمد،موسي، بودا و يا امام زمان باشيم!!!!؟؟ ما چه چيزي رو نميدانيم كه اونا ميدنند!؟ اونا چي‌ كردند برا ما!؟ تو اين سگ دو زدن كه اسمش زندگي‌ تو ايران، مثلا حرفاي قشنگ و پوچ حضرت سليمان و يا اون مردك خميني چه مرهمي و مشكل گشاي دردي مي‌تونه باشه اگه تو بيمارستان باشي‌ و بي‌ پول !؟ دين چي‌ غلطي مي‌تونه بكنه وقتي‌ بچه تو گرسنه هست!؟ اين چه دردي كه خداي تو بشين اون بالا و تو رو بخواد كه تو جنگ خونت مثل يه برّه ريخته بشه كه مثلا كيف كنه كه تو براش شهيد شدي !!!؟ آره من مي‌دونم كه اين خدا وجود داره!!! ولي‌ اين خدا دست ساز دل مريض آدماست !! كساني‌ كه شرافت ، غيرت، مردانگي، عشق، مهرباني ، تواضع، مهر به خانواده ، وطن دوستي‌ و..... رو به دين و ايمان ربط ميدن سخت در اشتباه اند !! چونكه قبل از پيدايش بازار‌هاي دين و ارشاد، انسان از اين نياز‌ها استفاده ميكرده.... دوستان آزادي يك فهم هستش.... فرق نميكنه كه كجاي هستي‌.... انيشتين اگه گفت كه علم بدون دين و دين بدون علم مشكل ساز مي‌شه منظورش اين بود كه علم بدون اعتقادات اخلاقي‌ صحيح بشر مي‌شه هموني كه ژاپن رو تو جنگ جهاني‌ دوم تركوند و منظورش اين مسخره بازيهاي سلام،صلوات، تكبير،اعدام، امر به معروف نهي از منكر، گراني، موشك پراني، تهديد جهاني‌ بوسيلهٔ ترور و وحشت، و تار مار ارزش‌هاي ايرانيان نبوده!!!!

چرا ما بايد هي‌ گير بديم به اسلام كه نه خوبش هم گير مياد تو اين بازار!؟ خوب عزيزان ما يه چيزي رو امتحان كرديم ديديم توش خالي‌ بود و پوچ ، چرا يه چيز ديگه رو امتحان نكنيم!؟ چرا نريم دنبال زندگي‌ خودمون و بچه هامون!؟ آزادي اون چيزي نيستش كه حكومت آخوندي داره بهتون ميگه، بلكه آزادي اون چيزي هستش كه شوما ملت ايران و اخوندها هر دو ازش ميترسيد!!!!
زنده با د ايران آزاد و ايرانيان آزاد عزيز.....
يكشنبه 25 اسفند 1387

cut islam - ايران - استارا
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
fariba.mehrjoo - ايران - شيراز
بى پيماستر :
اولين گام در راه آگاهى، درك جهل است
يكشنبه 25 اسفند 1387

Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
تولدي ديگر - ايران - تهران
اول اينكه خيلي چاحاني ! دوم بر فرض اينكه راست بگي ! تو قبلا اصلا مسلمان نبودي بلكه يك مزدور بودي .سوم اينكه كار بسيار خوبي كردي . جولانگاه سيمرغ لايق هر مگسي نيست .
يكشنبه 25 اسفند 1387

esta - اتريش - سالزبورگ
تولدي ديگر - ايران - تهران

منهم تولد جديدت را تبريك ميگم
يكشنبه 25 اسفند 1387

ahmad hemmat - ايران - تهران
dastopaaa - روسيه - مسكو
دوست عزيز مسلما دانش بوعلي سينا بسيار بالاتر از آن دانشجويي هست كه شما گفتيد چرا كه لايه هاي علم را كساني مانند ابوعلي سينا كشف كردند تا به اينجا رسيد آن دانشجد از خود چيزي ندارد بلكه همه اش عاريه است و در كلاسها از استاد آموخته اما چه كسي به ابوعلي سينا يا دانشمندان هم عصر او اين كشفيات را آموخته است لطفا تشريف ببريد كمي اطلاعات خود را بالاتر ببريد چرا كه تا همين چند سال پيش كتابهاي بوعلي سينا در دانشگاههاي اروپا تدريس مي شد حالا او شد اخي و ديگران عالم !!!!!!
يكشنبه 25 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
تولدي ديگر - ايران - تهران
به كساني كه اينجا سرزنشت مي كنند هيچ اهميتي نده. حالا كه از قيد دين خويي رها شدي طعم ازادي را خواهي چشيد. پاينده باشي
سال نو خوبي را براي تو و همه ايرانيان اين سايت ارزو مي كنم.
دوشنبه 26 اسفند 1387

karkas - ايران - اصفهان
ghost197 - هلند - امستردام
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
من اسلام را به چند دليل قبول ندارم
1اسلام واقعي طالبان هستند
2به عنوان يه ايراني تو مخم نميكنجه
3ملي پرستيم اجازه نميده
4فكر پيشوا هاي اين دين با افكار شون تو مخم نميره(زنا.دزدي.غارت.رفتن تولت با يه پا
5 -6-7....
دوشنبه 26 اسفند 1387

odin - بلژيك - انتورپن
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني اقاي عزيز معجزات و مغالطات پيشكش شما چرا به سوالهايي پرسيدم جواب نميدين. در ثاني لينكي كه شما زدين را براي اولينبار من كنترل كردم، چون دوستان ديگر شما معمولا لينك براي استناد ميدن ولي چيزي غير از ويروس در لينك ديده نميشه، اما من نگاه كردم و به همه كسانيكه مطالب بنده و شمارا ميخونن پيشنهاد ميكنم برن و اين نامه را كه 180 درجه خلاف اون چيزيست كه بدروغ نوشتيد را در انجا ببينن. نامه اينشتين بدوستش در مورد بچه گانه و ابلهانه بودن مسائل در بايبل و كتابهاي ديني است من عين نوشته را كپي ميكنم:
A letter the physicist wrote in 1954 to the philosopher Eric Gutkind, in which he described the Bible as “pretty childish” and scoffed at the notion that the Jews could be a “chosen people,”
اينهمه دروغ و فريب براي چيه اقاي محترم؟ شما معني شرم و حيا و صداقت و درستكاري را در دينتون بهتون گفتن؟ اخه براي چي دروغ ميگين؟ شما ميفرماييد الان همه دارن يكي يكي به معجزات قران پي ميبرن!! بفرماييد اين يكي يكيها چه كساني هستن؟ اين معجزات شامل افرينش 6 روزه زمين و كائنات هم ميشه؟ شما چرا از جواب به سوال واضح تفره ميري و فرار ميكني ايا هدفي از اين فريبها داري؟ يا خودت هم فريبخورده اي؟8 بار قران در مورد مسائل علمي صحبت كرده و هر 8 بار خطا كرده. خورشيد در كدام چشمه لجن فروميره؟ كوهها ميخ هستن كه زمين را نگه دارن؟ حضرت رسول با انگشت ماه را نصف و شق القمر كرد؟ شما لازم نيست مغالطات را براي ما بعنوان معجزه نشون بدي و يا بگي منهم از اسلام خارج ميشم!!! شما همينكه صادق باشي و دروغ نگي بزرگترين قدم را در راه انساني زندگي كردن را برداشتي. بنده كاري بدين شما ندارم اما با دروغگويي و شبرا روز جلوه دادن كار دارم.خوشبختانه اينجا و كلا ايرانيها برخلاف شما و همفكراتون و رئيس جمهورتون اغلب 2-3 زبان زنده را بلدن و اگر نگاه كني ميبيني كه ترجمه همان نامه اينشتين را اينجا نوشتن. در دنيا هيچ دين و خدايي به اندازه صادق زندگي كردن بشما ارامش نميده.
دوشنبه 26 اسفند 1387

آنتي اسلام - ايران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
odin - بلژيك - انتورپن
آلبرت انيشتن: "علم , بدون مذهب لنگ است, و مذهب بدون علم كور"
برگرفته از ويكي پديا
--------------------------------
!!!!!!
دوشنبه 26 اسفند 1387

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
immortal1977 - هلند - امرسفورت
برو به اون انتي اسلام جونت بگو بياد ببينم چي كار ميخواد بكنه. فعلا كه اين انتي اسلام جونت هست كه نميتونه به سوالات من حواب بده. اگه ژيداش كردي سلام من رو هم بهش برسون. اولا من اينجا با بورس دانشگاه استراليايي به اينجا امدم بعد هم پدرم از رژيم ايران مدرك داره واگر بخواد ميتونه از هر كشوري پناهندگي سياسي بگيره. حالا خودت بگو اونجا داري چه وطن فروشي اي ميكني. من خودم هم حدود يك سال هست كه با محبط اينجا اشنا هستم. نميخواد به من قصه ليلي مجنون بگي. بپا خودت شوت نشي. چه جوري ميخواي شوت كني. بگو تا بخنديم. گنده تر از تو هاش هم نتونستن شكر زيادي بخورن حالا تو اومدي شاخ و شونه ميكشي.
دوشنبه 26 اسفند 1387

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
shakkak - اسكاتلند - داندي
ببخشيد ميشه بفرماييد من كجا حرف از خداي انيشتن زدم؟؟!!! آن عكس فقط يكي از مطالب و عكسهايي بود كه من گذاشته بودم. اگر مدير محترم سايت همه ي آن را تاييد ميكردند آن موقع خودتان متوجه ميشديد كه متن همين نامه در آن لينك هم بود. كه در نتيحه شما در آن عكس متوجه نشديد كه منظور من از اين نامه چه بود. شما آن عكس را كه ديديد فكر كرديد من از چه چيزي حرف زدم؟؟!!!! من نوشته بودم كه : { اين مطلب را با دست خط خود نوشته است }. كجاي حرف من خنده دار بود؟!!! اينكه اين نامه دست خط انيشتن است؟؟!!!! در همان لينك تاييد نشده كاملا گفته شده بود كه انيشتن به خدا اسپينوزا اعتقاد دارد!!
ممنون از شما. موفق باشيد.

دوشنبه 26 اسفند 1387

mirza007 - ايران - تهران
odin - بلژيك - انتورپن Massoudoslo –نروژ اسلو
از شما سوالي دارم. همانطور كه در تاريخ آمده سپاه ابرهه شكست خورد و نتوانست مكه را فتح كند. نظر شما راجع به پرندگاني كه سنگ حمل مي كردند و باعث نابودي سپاه چيست؟ در قران نيز سوره فيل وجود دارد كه اشاره به اين مسئله است. لطفآ با منابع دليل خود را ذكر كنيد.
دوشنبه 26 اسفند 1387

movafeg - ايران - زوريخ
negin2000 - آلمان - ليپزيگ
سلام خوب نوشتي
ولي اين يادت باشه كه قرآن كتاب خدا نيست اينا رو خدا نگفته اينها يه عده تصميمات محمد ابوبكر وعمر بوده . واونا نشستند فكر كردند كه چطور اين حرفهارو به مردم بگيم تا عملي كنند مي اومدند مي گفتند خدا گفته فلان كار رو بكنيد اين هم آيه.
من خودم زماني كه يه جمله آموزنده مي سازم وقتي مي بينم كه توي يه جمع بگم اين جمله رو من گفتم همه مسخرم خواهند كرد به خاطر اون مي گم اين جمله رو دكتر شريعتي گفته واونجا مي بينم كه همه مي گند آفرين واقعا جمله خوبي گفته .

از اون گذشته اگه تاريخ رو خوب مطالعه كنيد مي بينيد كه مسلمانها چه ضررهايي به ايران زده اند چه خيانتها كرده اند وزماني كه به ايران حمله كرده اند مي دونيد چه بلايي به سر ايران آورده اند كه مهمترين اون بلاها آتش زدن كتابخانه ها وغارت بردن جمعي از كتابهاي عظيم كه الان در موزه هاي كشورهاي غربي يافت مي شود
همون مختار كه انتقام امام حسين رو از يزيد گرفت وما هم ارادت خاص به اون آقا داريم در جنگ باايرانيان فرمانده لشگر بود.
در كل كلام من اينست كه اسلام دين كامل نيست اگر كامل بود پس چرا شيعه وسني باهم اختلاف داشتند
نه تنها اسلام بلكه هيچ ديني كامل نيست وانسان بايد خود از روي عقل خدا وعظمت اورا بشناسد نه اينكه آخوند بياد وخدا رو به من تعريف كنه كه خودش از ان غافله . بدون دين زندگي كنيد ولي اين سه رفتار را هرگز از خود دور نكنيد باور كنيد اهل بهشتيد چه در اين دنيا وچه در آخرت (پندارنيك گفتارنيك كردارنيك)تمام.
دوشنبه 26 اسفند 1387

مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
آنتي اسلام - ايران - اهواز
اين همان لينك ويكي بود كه در همان قسمت اتوبوس لندن برداشته بودم. يعني مربوط به همان مبحث انيشتن بود!!
راستي من هنوز هم منتظر شنيدن جوابهايتان هستم!!!
-------------------------------
با عرض سلام خدمت مديران محترم سايت. ببينيد دوستان عزيز با تاييد نكردن آن لينك همه دچار اشتباه شدند. من از قوانين سايت اطلاع دارم و ميدانم چه لينكهايي نبايد گذاشته شود. تشكر از شما. موفق باشيد.
------------------------------
كاربر گرامي
تمامي لينكهاي ارسالي در نظرات شما درج شده اند و فقط رفرنسهايي كه به زبان غير فارسي نوشته شده بود حذف گرديد.
با تشكر
ايرانيان انگلستان
دوشنبه 26 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
mirza007 - ايران - تهران
در كدام تاريخ معتبر دنيا قضيه سپاه ابرهه نوشته شده؟اين فقط يكي ار داستانهاي قران است.چگونه مي توان چيزي كه اتفاق نيافتاده ثابت كرد..پس كجا بودند پرندگاني كه سنگ حمل مي كردند وقتي كه حجاج بن يوسف ثقفي براي فتح مكه لشكر كشي كرد و با منجنيق آتش و سنگ بر سر كعبه فرو مى‏ريخت، به طورى كه كعبه آتش گرفت او با گستاخى هر چه تمامتر حتى از ريختن كثافات نيز بر روى مسجد الحرام خوددارى نكرد
دوشنبه 26 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استرالیا - سيدني
قسمت اول :
1- گردش خورشید،ماه،زمین وسیارگان در مدارهای مشخص(یس/40-38)
و خورشید به [سوى] قرارگاه ویژه خود روان است تقدیر آن عزیز دانا این است (۳۸) و براى ماه منزلهایى معین کرده‏ایم تا چون شاخک خشک خوشه خرما برگردد (۳۹) نه خورشید را سزد که به ماه رسد و نه شب بر روز پیشى جوید و هر کدام در سپهرى شناورند (۴۰)
2- گردش خورشید و ماه و... ( رعد/2 ) و (نازعات/30 )
و خورشید و ماه را رام گردانید هر کدام براى مدتى معین به سیر خود ادامه مى‏دهند ( 2 )
و پس از آن زمین را با غلتانیدن گسترد (۳۰)
3- نسبت مساحت دریاها با خشکیها
در زمان نزول قرآن کریم هنوز قاره ها کشف نشده بودن و تعیین نسبت دریاها به خشکی ها به هیچ وجه امکان پذیر نبوده. در آیات قرآن جمعا (13) بار از کلمه خشکی (بریابس) و (32) بار از کلمه دریا یاد شده است . یعنی نسبت دریا 45 / 32 و نسبت خشکی 45/13 است که اگر به درصد محاسبه شود دریا 71% وخشکی 29% محاسبه میشود که با محاسبات علمی امروز مطاقبت دارد . این درصدی که بشر امروزه با استفاده از تجهیزات پیشرفته کاپیوترهای مدرن و با استفاده از عکسهای فضاییبدست آورده همانطوری که مشاهده می کنید در لا به لای آیات قرآن مجید که (14) قرن پیش نازل شده است مندرج است.
دوشنبه 26 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استرالیا - سيدني
قسمت دوم :
4- ((((تاثیرات شگفت انگیز نماز بر امواج بدن انسان)))) :
دانشمندان جهان به این نتیجه رسیده اند که نماز و امواج بدن انسان روی هم تاثیر شگفتی دارند. برای نخستین بار هارلودبور از دانشگاه بیل به وجود میدان مغناطیسی در اطراف موجودات زنده پی برد. اما اخیرا دانشمندان با استفاده از تصاویر به دست آمده از میدان مغناطیسی زمین گفته اند که اگر انسان در هر نقطه از زمین رو به قبله بایستد میدان مغناطیسی بدنش بر میدان مغناطیسی زمین منطبق شده و در مدتی که در نماز است میدان مغناطیسی بدنش منظم می شود. یکی از نکات بسیار جالبی که پروفسور بوربه آن دست یافته این بود که در بدن تمام دانشجویان مونث، ماهی یک بار تغییر ولتاژ شدید ایجاد می شود و میدان بدن به منظم ترین حالت خود می رسد و شاید {{{{ به همین دلیل است که زنان نیازی ندارند در این مدت نماز بخوانند }}}} اخیرا هم کشف شده است که قلب زنان منظم تر و قوی تر از مردان می زند و دلیل آن همین تغییر ولتاژ است این دانشمندان همچنین پی برده اند که با دفع بارهای زاید بدن در وضو، امواج مغزی در ایده آل ترین حالت قرار می گیرند علاوه بر آن حالت تمرکز در هنگام نماز در انسان به وجود می آید تشعشع امواج آلفا را به اندازه قابل توجهی بالا می برد و توانایی مغز را در تولید این امواج زیاد می کند.
البته معحزات این چنینی بسیار اند و من به ذکر نمونه های کوتاهی بسنده میکنم. در زیر میخواهم یکی از معجزات قرآن کریم را خدمتتان عرض کنم. با این معجزه نه تنها وجود خدا اثبات میشود ( برای دوستان خدا ناباور ) و اینکه این هم اثبات میشود که قرآن سخن خداوند است و نه کس دیگر ( برای دوستان اسلام ناباور ) !
پیشیاپیش از توجه شما دوستان سپاسگزارم.
________
با تشکر از زحمات مسئولان محترم سایت. من کامنت مورد نظر را دقیقا از لینک زیر کپی پیست کرده بودم که همان لینکی که عرض کردم در همان کامنت موجود میباشد. http://www.iranianuk.com/article.php?id=34307 بهرحال مهم نیست. باز هم تشکر از زحمات شما دوستان عزیز.
دوشنبه 26 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استرالیا - سيدني
قرآن سخن محمد (ص) یا خدای محمد (ص) ؟!
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی.
در این کامنت من به ذکر مطلبی از آیات اول سوره ی روم میپردازم. در این مطلب میتوان به مطالب زیادی دست بافت. روی سخنم بیشتر با دوستانی است که میگویند قرآن سخن محمد (ص) است. فعلا لطف بفرمایید این مطلب را بخوانید تا در آخر سوالی را از شما بپرسم : با تشکر از شما.
________
«غـُلِـبَـتِ الـرُّومُ ـ فی اَدْنـَی الاَرْضِ وَ هُـمْ مِـنْ بَعْـدِ غَـلَـبـِهـِمْ سَـیَـغـْـلِـبـُونَ »! روم 3 – 1
« رومیان مغلوب(فارسیان)شدند - در جنگی که در پست ترین نقطه ی زمین واقع شد و انها پس از مغلوب شدن فعلی به زودی ( بر فارسیان ) باز غلبه خواهند کرد»!
مهمترین نکته:
محل شکست خوردن رومیان پائین ترین سطح زمین است. ( دریای مرده در منطقه ی آغوار در فلسطین کنونی )
تمامی متون و کتب تاریخی و رفرنسهای معتبر این گفته را تایید میکنند که منظور از این آیه جنگ بین ایران و روم است.
که در اینجا منظور من ((پست ترین نقطه ی زمین )) است که قرآن کریم به آن اشاره کرده است که سازمان ناسا هم این مسئله را تایید میکند.
در دایره المعارف (انسایکلو پدیا بریتانیکا) آمده است که پائین ترین نقطۀ زمین ، منطقۀ بحر المیت است که عمق آن 392 متر زیر سطح بحر بالغ می شود.
این دو لینک از سایت انسایکلو پیدیا بریتانیکا :
http://www.britannica.com/EBchecked/topic/154254/Dead-Sea
http://www.britannica.com/EBchecked/topic/519258/saline-lake
این هم لینکی از سایت سازمان ناسا به همراه عکس و متنی در این رابطه :
http://www.nasa.gov/multimedia/imagegallery/image_feature_708.html

The lowest spot on land, the Dead Sea depression sinks 400 meters (1,300 feet) below sea level.
یک فرد عادی نه تنها 1400 سال پیش بلکه همین امروز در تاریخ دوشنبه 26 اسفند 1387 بدون هیچگونه ابزار و امکاناتی هم نمیتواند پی به این ببرد که آیا فلان جا پست ترین نقطه ی زمین هست یا خیر!!!!!؟ مگر اینکه امکاناتی مثل جی پی اس – اینترنت – ماهواره - گوگل ارث و... داشته باشد!!! حال بفرمایید حضرت محمد (ص) با چه امکاناتی به این موضوع دسترسی داشته است و آنرا در 14 قرن پیش بدون ماهواره و... عنوان کرده است؟؟!!!!
سوال : پس این سخنان، سخن کسی غیر از خداوند میتواند باشد؟!!!!
موفق باشید.
دوشنبه 26 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استرالیا - سیدنی
با تشكر از مديران محترم سايت بدليل تاييد كردن نظرات طولاني بنده.
موفق باشيد
دوشنبه 26 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
odin - بلژيك - انتورپن
آنتی اسلام - ایران - اهواز
shakkak - اسکاتلند - داندي
و ساير دوستان خردگرا درود بر شما.

باز هم شاهد دروغپردازيهاي مسلمان ايراني در مورد انشتين هستيم. تقريبا يك سال است كه ايشان از زبان انشتين و ساير خداناباوران دانشمند اينجا دروغ تلاوت مي كند. اوائل تا جايي پيش رفت كه حتي ادعا مي كرد كه انشتين شيعه شده بود!!!
جمله اول ايشان :ـــــــــآلبرت انیشتن: "علم , بدون مذهب لنگ است, و مذهب بدون علم کور"ــــــــــ جمله بعدي ايشان: ــــــاین هم عکس نامه انیشتن که این مطلب را با دست خط خود نوشته است ــــــــ
اشاره دو كلمه : ؛اين مطلب؛ به جمله اول ايشان هست. اما اين مطلب كه ايشان مدعي ان است در لينك مذكور نبود!!! دروغ و بيسوادي در فهم زبان انكليسي اين حضرات مسلمان كاملا اشكار است.

البته براي اشنايي بيشتر دوستان با جناب مسلمان از شيراز چند نمونه از منابع سركاري و تحريف شده و دروغهاي ايشان را ذكر مي كنم تا همگان شاهد باشند كه بحث و استدلال با اين فرد مسلمان (كه مدعي ايراني بودن است) كه مثل نفس كشيدن دروغ مي نويسد كاري عبث و بيهوده است.

ايشان قبلا با اسم كاربري موجي (مسلمان ایرانی - ایران- moji643 سابق - شیراز) مي نوشت.اين هم لينك ان:
http://www.iranianuk.com/article.php?id=30406
در همين لينك ايشان مدعي شده بود كه :«جمعیت مسلمانان بیشترین جمعیت در میان ادیان هست یعنی 20% » !!!!
در صورتيكه بر طبق امار سازمان ملل متحد در اغاز قرن 21 جمعیت مذاهب در دنیا بدين قرار است:
ــــ32.8 درصد از جمعیت کل دنیا مسیحی یعنی دو میلیارد نفر
ــــ19.6 درصد مسلمان از جمعیت کل دنیا یعنی یک میلیارد و صد و شصت و پنح میلیون نفر( و شیعه ها 16 درصد از مسلمانان یعنی 184 میلیون شیعه)
ــــ خدا ناباوران و دین ناباوران 15.4 درصد از جمعیت کل دنیا تقریبا یک میلیارد نفر
و ادامه.
این امار نشان دهنده این است که فقط یک پنجم جمعیت دنیا مسلمان هستند و تعدادشان به خدا ناباوران و دین ناباوران نزدیک است.
از طرفی بخش کوچکی از جمعیت دنیا یعنی شیعه ها یک سی و دوم جمعیت دنیا و یک پنجم خداناباوران و دین ناباوران هستند.
ادامه دارد....
دوشنبه 26 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
ادامه دروغها و رفرنسهاي سر كاري جناب مسلمان از شيراز يا سيدني:

http://www.iranianuk.com/article.php?id=33842
در لينكي كه اينجا اوردم ايشان با برادر ديني خودش يكنفر و نيم و ساير دروغنويسان به دروغ سخناني را درمورد ازدواج كوروش به هرودوت و ويل دورانت و غيره نسبت دادند كه اين مورخان و هيچ مورخ معتبري از ان سخن نگفته بود.
اين هم رفرنسهاي سر كاري و دروغ جناب مسلمان از شيراز يا سيدني:
جمله ايشان :
«« منابع آنقدر زياده كه وقت نكردم همش رو اينجا بيارم.
هرودت، تاريخ، ج7، بند 224
كتزياس، پرسيكا، گزيده 15- الف. ياكوبي، ص 496
ماركوارت، ايرانشهر، ص130، يادداشت6 .
كريستن سن، ايران در زمان ساسانيان، ص377
رد بر ژوينيان، Adversus Jouinianus، كتاب دوم، بند7. به نقل كلمنت، ص88
آگاثياس، تاريخ، كتاب دوم، بند 24
بارتولومه، لغت نامه ايران كهن، ستون 1860؛ نيبرگ، راهنماي پهلوي، ج2، ص224؛ وست، متون پهلوي، ج2، ص390
بويس، دين زرتشتي، ص20، 32 و 33، 62 و 63، 88
اين همون منبعي كه خونده بودم :
ويل دورانت "تاريخ تمدن" ج 423 :424-1 تا 433 »»

وقتي چند تا از اين رفرنسها را با برخي منابع اصلي و ترجمه هاي انگليسي و فرانسه از زبان اصلي مقايسه كردم هيچ سخني كه ادعاي ايشان را تاييد كند نديدم.
برخي منابع را خودم ترجمه كردم تا دوستان بدانند كه رفرنسهاي اين حضرات مسلمان سركاريست.
دو نمونه:
ـــــ كتاب هرودت، تاريخ، بحش يا كتاب7 بند 224 به جنگ خشايار شاه و يونانيها اشاره مي كند نه ازدواح كوروش:
؛؛؛؛تقريبا همگي نيزه هايشان شكسته شده بود و با شمشيرهاي تيزشان به قتل عام پارسيان ادامه دادند لئونيداس و ديگر اسپارتهاي برجسته در اين نبرد كشته شدند...پارسيان مردان بزرگي را از دست دادند و در ميان انان دو پسر داريوش به نام ابروكومس و هيپرانتس كه پسران دختر ارتانس :فراتاگون بودند...؛؛؛
Hérodote, L’Enquête, Livres Và IX, Gallimard, 1964, folio classique, page, 286.

به علاوه هرودوت در مورد تعدد زوجات!!! در مورد كوروش هيچ جمله اي ندارد.
در مورد رفرنس كتاب تاريخ تمدن به اضافه اينكه صفحه هاي مورد نظر ايشان هم غلط بود!!
خودم :مشرق زمين جلد اول صحبتي از ازدواج كوروش نكرده. سخن از زنان مربوط به دوره هاي متاخر شاهنشاهي ساسانيست.

ايشان ادعا كرده بود كه اين كتابها را خوانده. اگر او و برادر ديني اش كتابها را خوانده بودند مي فهميدند كه چنين سخناني در رفرنسهايشان!! گفته نشده بود و وحود نداشت .

عمل اين افراد نه تنها توهين به شعور همه ايرانيهايي بود كه عرق ملي به وطن خود ايران دارند بلكه نشان داد كه از عرق ملي بي بهره هستند و اگر مجبور شوند روزي بين ايران و اسلام يكي را انتخاب كنند حاضرند تاريخ ايران و سرزمين ايران را با دروغ و تحريف لگد مال كنند و به لجن بكشند تا اسلامشان مورد انتقاد قرار نگيرد.
هدف اينها انحراف كاربران از موضوع اصليست. بحث و استدلال با چنين افرادي اب در هاون كوبيدن است .متاسفانه وقت زيادي براي شركت در بحثها ندارم اما اگر دوستان لازم دانستند بقيه رفرنسهاي سركاري اينها را با منابع درست خواهم اورد. ننگ بر خرافات و دروغ.
موفق و پيروز باشيد.
دوشنبه 26 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ايراني - استراليا - سيدني
تو کارت رو خیلی خوب بلدی زرنگ! منظور من این نبود که چرا لینک رو ندادی؛ علامت تعجب رو گذاشتم خدمتت که از رو بری و نگی از ویکی پدیا لینک نمیدی! اما این رویی که شما دارید .......! ( نقطه ها رو گذاشتم چون واقعاً کم اوردم جلوی تو)
دوشنبه 26 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
به گفته دوست خردگراي عزيز شانول اين مسلمانهاي اينجا بركت هستند!
چون مدافعان اگاهي نيستند اشتباهاتشان به ضرر خودشان و دينشان تمام مي شود .
اين جناب مسلمان شيرازي قبلا ادعا ميكرد كه انيشتين به اسلام و شيعه گرويده. امروز مي گويد كه :« « « من كجا حرف از خداي انيشتن زدم؟؟!!! در همان لينك تاييد نشده كاملا گفته شده بود كه انيشتن به خدا اسپينوزا اعتقاد دارد!! »»»

عجب! اسپينوزا كه خدا نبود! شايد منظورش خداي اسپينوزاست!! كه انهم گزافه گويي ست. منابع در كتابهاي فلسفي و در كتابخانه هاست نه روي اينترنت و ويكي پديا. كسي كه مدعيست دانشجوي دكترا و بورسيه در استرالياست چطور روش تحقيق نمي داند و تمام وقتش را روي اينترنت و در سايتهاي مختلف صرف جمع اوري اطلاعات بي ارزش و نادرست و دروغ از ويكي و غيره مي كند؟!!
ايشان كه ادعا مي كرد ورزشكاريست كه مدالهاي جهاني براي ايران اورده و مخترعيست كه اختراع به ثبت رسانده چطور وقت مي كند از صبح تا شب جلوي كامپيوتر بنشيند و مراقب باشد مبادا سخني بي پاسخ بماند؟!!!
كدام مخترع وقتش را در سايتهاي اسلامي صرف علوم نداشته امامان و قران مي كند؟ كدام ورزشكار قهرمان بين المللي به جاي تمرين و ممارست د ر زمين ورزش در سايتهاي مختلف مشغول چانه زني با كاربران سايت است؟!!!

اين اسلاميون همه را مثل خودشان عقب مانده فرض كرده اند. اين داستانهاي تخيلي به درد خودشان مي خورد. كسي كه الفباي تحقيق را بلد نيست از اسپينوزا و انيشتين و خداي نداشته اسپنوزا هم پامنبري نظر مي دهد. اصلا مفهوم فلسفي خدا را هم نمي داند چه برسد به تحليل انديشه اسپينوزا. خدا و هر خدايي كه الله نيست.
به اميد روزي كه ايران از خرافات و دروغ پاك شود. پاينده ايران.
دوشنبه 26 اسفند 1387

Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
آنتي اسلام - ايران - اهواز
خوبي ! كم پيدايي ! مثل اينكه سرت زيادي شلوغه ! آره ديگه عيده و آدم يه عالمه گرد و خاك هوا مي كنه . اما گرد وخاك با يك دستمال مرطوب ميره بي خيال ! عيد را خوش است و تازگي و رويش جوانه ها !
دوشنبه 26 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
ترجمه قران توسط سعودیها به زبان فرانسه که از طرف مدیریت تحقیقات علمی اسلامی عربستان سعودی چاپ شده:
« 2-رومیها مغلوب شدند - 3-در سرزمین مجاور و پس از شكستشان فاتح
خواهند شد 4- تا چند سال بعد...»
!http://quran.al-islam.com
سوره روم:
2- Les Romains ont été vaincus //The Roman Empire has been defeated,

3- dans le pays voisin, et après leur défaite ils seront les vainqueurs,
In a land close by: but they, (even) after (this) defeat of theirs, will soon be victorious,
4- dans quelques années///Within a few years
ــــ در قران نامي از فازسيان برده نشده و نيز با ترجمه سعوديها فرضيه در مورد پائین ترین سطح زمین و معجزه رد مي شود.
ـــــ-فرض كنيم كه منظور پارسيان بودند. ارزوي شكست يا پيروزي در نبرد و تحقق ان معجزه محسوب نمي شود.روميها جنگهاي بسياري داشته اند.
ـــ بر طبق طبري پيشگويي مورد نظر يك شرط بندي ساده بين مسلمانان و غير مسلمانان بود كه محمد پيشگويي ان را به عهده داشت.

پيشگويي كردن حرفه اي شرقي و شغلي قديمي محسوب ميشود و مدعيان بسياري داشته و دارد كه ادعاي پيامبري هم نداشته اند و برخي پيشگوييهايشان درست بوده.

-الله الهي در اسمانها با تعيين 5 سال پيروزي روم بر ايرانيان را به محمد بشارت داد و وقتي در 5سال اين امر محقق نشد دوباره شرط را بر10 سال گذاشت و براي اينكه قضيه لوث نشود تعداد سالهايي نامعلوم در قران و در دوره خلافت عثمان به ثبت رسيد.

-اين الله الهي انقدر حوصله اش سر رفته بود كه در شرط بندي ادميان مداخله مي كرد! و حتي سالها را هم دقيق نمي دانست! اين الله الهي كه عالم و اگاه بر همه چيز بود به يكباره علم الهي اش دچار نقصان شد و هر بار رقمي را وعده داد!

-اين الله الهي در سخني الهي كه به يك بيسواد عرضه كرد اصلا مهم نبود كه باسواد باشد يا بي سواد : فقط ايات شنيده را بر مردم قرائت مي كرد اما كتاب الهي او در زمان عثمان و توسط ساير باسوادها نوشته شد !

-در اين كتاب الهي الله تمام جنگهاي روميان را با مخالفانشان در جبهه هاي ديگر امپراطوري روم كه رو به زوال ميرفت فراموش كرد و تنها جنگ با پارسيان را به خاطر الهي اش اورد!

-اين الله الهي بسيار كم حافظه بود و علاف شرط بنديهاي مردم حجاز باديه نشين خرافاتي بوده!

11-نعمت الله و نوستر اداموس پيشگوييهاي دقيقتري از الله الهي محمد داشته اند پس پيشگويي قران معجزه نبوده! چون اگر معجزه را چيزي بدانيم كه از توانايي و دانش بشر خارج باشد پس اين ادعا هم مثل ساير ادعاها رد شدني ست.چون پيشگويي جنگ روميان براي مردم حجاز بر اساس اطلاعات انها از طرفين مخالف امري ممكن بوده همانطور كه سران قشون مي توانند پيروزي و شكست را از قبل بدانند و حدس بزنند.

خسرو دوم به روم شرقي حمله كرد و انرا تصرف كرد . تا اورشليم و مصر كه جزو امپراطوري روم محسوب مي شد پيش رفت .روميها تا برگرداندن بخشهايي از امپراطوري وضميمه كردن ارمنستان و اسياي صغير جنگهاي بسياري با ايرانيان داشتند نه فقط دو جنگ!!
-محل جنگ مورد نظر آیه که در سال 619 میلادی میان ایرانیان و رومـیـان رخ داده و منجر به شکست رومیان شـده در مصر و در سرحدات اتيوپي بوده.
پس از 619: روميها جنگهاي بسياري با ايرانيان در ارمنستان /اسياي صغير/ قبل از شكست ايرانيان در تيسفون در سال 627 داشته اند.

شرح مختصري از جنگهاي ايران و روم در طي 25 سال:

602- حمله سپاه خسرو دوم به امپراطوری بیزانس- پیشروی تا بسفر و فتح دمشق.
609-استقرار ارتش پارسيان در بسفر.
602-614-فتح ارمنستان /سوريه و بخش بزرگي از اسياي صغير توسط پارسيان.
614-سقوط اورشليم و تسخير ان توسط سپاه خسرو.
615-استقرار ارتش پارسيان در بسفر.
619-فتح مصر( اسكندريه/قاهره و سرحدات اتيوپي) توسط پارسيان و شكست روميها.
622-حمله متقابل روميها و بازپس گيري ارمنستان از پارسيان .
623-تسخير نخجوان و نابودي تبريز و تسخير دستگرد توسط روميها.
624-625/شكست سپاه هراكليوس در شكستن مرز دفاعي پارسيان ومقاومت و پيروزي پارسيان.
626-عبور سپاه ايران از اسياي صغير و حمله ديگري به سپاه بيزانس/شكست ايران
627-حمله به ايران و شكست ايران و قتل خسرو دوم.

شرح مختصري از جنگهاي روم با غير ايرانيان در طي 25 سال:

602-610- از دست دادن بالكان و نابودي بالكان توسط اوارها و پيشروي و نفوذ
اسلاوها تا يونان.
610-627- تكه تكه شدن اسپانيا و از دست دادن سرزمينهاي بزرگي از امپراطوري روم در اروپا توسط مخالفاني ديگر و شكست و ناتواني روميها.
R. Ghirshman : Parthes et sassanides(Gallimard 1962)
V. Lukonin : Iran,Des Séleucides aux Sassanides (Nagel 1967)
و ساير منابع.


با توجه به تاريخ جنگها و مدت انها روايات طبري وابن اثير و صحت و درستي تاريخي انها رد مي شود. جنگها 25 سال طول كشيد نه 5 سال و نه ده سال.و حتي تعداد جنگها و نتيجه ان خلاف ادعاهاي مسلمانان است.
از طرفي روميها دراسپانيا و ...هم شكست بدي را تجربه كردند. پس روميها هم شكست خوردند و هم پيروز شدند كه باز هم متن قران با واقعيت تاريخي در تضاد مي باشد.
يك بار ديگر هم تناقض قران با واقعيت تاريخي در سوره روم براي دوستان اشكار شد. با توجه به تاريخ جنگهاي روم اين ايه ها ادعايي بيش نيست. نه تنهاصحت تاريخي ندارد بلكه داراي تناقض هم هست.

با تشكر ازهمه
دوشنبه 26 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استرالیا - سیدنی
karkas - ايران - اصفهان
1- اگر منظورتان اينست كه دين بن لادن و... دستور به حمله كردن داده است پس حتما دين آقاي جرج بوش هم دين بن لادن و طالبان و... هست!!!!
2- دليل دومتون به خاطر چيه؟
3- اگر منظورتان اينه كه چون ايراني هستم و بايد دين ايراني داشته باشم پس افرادي هم كه مليت ديگري دارند و مثلا زرتشتي هستند بايد زرتشتي را چون ايراني است قبول نداشته باشند؟!!
4- كجاي اين حرفها بد هستن؟ اينها بد هستن كه ميگن دروغ نگو؟ دزدي نكن؟ تجاوز نكن؟ .........
دوشنبه 26 اسفند 1387

Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
shad - فرانسه - نيس
مرسي دوست گل و مهربانم . سال نو تو هم مبارك .
دوشنبه 26 اسفند 1387

khmdv - امريكا - انندل
من فقط اين را ميتونم بگم كه اين دانشمند نيست و ميخواهد به يك شكلي مشهور بشود چون تمام صحبتهاي او از طرف اشخاص بود و اسناد محكمي براي اثبات گفته هاي خود نداشت
دوشنبه 26 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
مسلمان ایرانی - استرالیا - سیدنی
{«علم بدون مذهب لنگ است، مذهب بدون علم کور .» آلبرت اینشتین}
----------------------------------------------------
و در رابطه با اولین کامنتت که گذاشتی؛ هزار بار بهت گفتم، و باز هم بهت میگم، انشتین خدا و مذهب رو مثل تو نمیدید!
از مسولان سایت خواهش میکنم در صورت امکان این جمله های انگلیسی رو در صورت امکان منتشر کنند؛ چون بحث بسیار جالب و زیبایی است برای کسانی که دنبال حقیقت هستند!
If something is in me which can be called religious then it is the unbounded
admiration for the structure of the world so far as our science can reveal it
این جمله رو انشتین گفته توی همون سایتی که بالا دوست مسلمانمون ذکر کرده و نوشته: {{"علم , بدون مذهب لنگ است, و مذهب بدون علم کور"}}
--------------------------------------
اگر ترجمه ام قشنگ نیست به بزرگواری خودتون ببخشید .
توی همون لینکی که راجع به انشتین دادی اگر سواد داشته باشی و بتونی بخونی نوشته شده:
{{اگر چیزی درون من هست که مذهب نامیده میشود؛ پس این ساختار شگفت انگیز بیکرانی از دنیا است که خیلی دور از دسترس است که علم ما بتواند آن را برای ما آشکار کند}}
I have repeatedly said that in my opinion the idea of a personal God is a childlike one. You may call me an agnostic
من مکرراً گفته ام که به عقیده من داشتن یک خدای شخصی؛ بچگانه است. ممکن است تو مرا کافر بدانی. { منظور از خدای شخصی؛ خدای محمد، خدای عیسی، خدای موسی، خدای زرتشت و ....}
Einstein told Rabbi Herbert S. Goldstein "I believe in Spinoza's God, who reveals Himself in the lawful harmony of the world, not in a God Who concerns Himself with the fate and the doings of mankind."
ترجمه: انشتین به رابی هربرت گلد استین گفت:{{من به خدای اسپینوزا اعتقاد دارم که خودش رو در توازن عادلانه جهان آشکار میکند نه به خدایی که خود را نگران قضا و قدر و اعمال انسانها میکند))
ببینید؛ پس خدای انشتین و مذهب انشتین و پیامبر انشتین با شما فرق داشت و اصلاً خدای محمد رو رد میکنه و به الله اعتقادی نداره !!!!.
این انسان بزرگ؛ دنیا رو علمی میدید. ای کاشکی شما مسلمونا مثل اون فکر میکردین.
دوشنبه 26 اسفند 1387

odin - بلژيك - انتورپن
mirza007 - ایران - تهران
عزیز جان در قران ازین داستانها و افسانه ها زیاد نوشته شده و همه انها هم بدون ذکر تاریخ است و چون هیچوقت این اتفاقها رخ نداده این شما هستی که اول باید به حد اقل دو کتاب تاریخی استناد کنید نه فقط بنوشته قران، در ثانی در سال 160 هجری وقتی زنداقه به مکه حمله کردن و خانه کعبه را با منجنیق با خاک یکسان کردند و سنگ حجرالاصوه را بمدت 60 سال در توالتها به نجاسات الوده کردن، چرا در انموقع خداوند برای دفاع از خانه خود ابابیل را نفرستاد؟ برای خواندن شرح حمله زندقیان به تاریخ طبری و حلیه المتقی و بحارالانوار از ملامحمد باقر مجلسی میتونید مراجعه کنید یا از هر اخوندی بپرسید میگه.
اما همانطور که قبلا هم گفتم این اقای مسلمان ایرانی حداقل اگر به اسلام و چیزهایی که میگفت پابند بود جواب اینهمه دروغگویی خود را میتوانست بدهد حداقل میامد و از دروغ گفتن انهم در اولین کامنت پوزش میخواست. ایشون نه تنها فریبخورده نیست بلکه فریبکاره.
دوشنبه 26 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
درود بر دوستان خردگرا
فقط خواستم سال نو را پیشاپیش به شما دوستان عزیز تبریک بگم. پیروز و سر بلند باشید.
------------------------------------------
راستی چهارشنبه سوری یادتون نره!!
-----------------------------------------
بـــــــــــــــــــــــــــــــــدرود. درفش.
دوشنبه 26 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
derafsh - اتریش - وین
shad - فرانسه - نیس
درود بر شما نازنین ها. هر جا هستین موفق و پیروز و سربلند باشید که افتخار ایران زمین هستین. سال نو رو پیشاپیش به شما و خانوادهء محترمتان تبریک عرض میکنم
---------------------------------
shad - فرانسه - نیس
شاد عزیز. این مسلمان ایران متاسفانه درست بشو نیست که نیست. هنوز، دروغ، کلک، فریب؛ سفسطه، مغلطه ؛ در رفتن از بحثهای جدی، بهانه های بچگانه و هزاران چیز دیگه. اما خوشبختانه همه میشناسنش.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
derafsh - اتريش - وين
هموطن گرامي فقط به دوستان خردگرا عيد را تبريك گفتيد ! باور نمي كنم تنها لفظي بود. ايمان دارم قلبي به همه تبريك گفتيد .
عيد نوروز و سال نو شما هم پيشاپيش مبارك باشد و سال پرباري داشته باشيد . از چهارشنبه سوري هم خاطرتان جمع باشه ٬ ايراني بدون چهارشنبه سوري يك چيزي كم داره .
آنهايي كه چهار شنبه سوري را فراموش كرده اند يا مي خواهند فراموش كنند هويت ايراني ندارند. حسن ملييت اين است كه هر كس با هر عقيده اي تفاوتها را فراموش مي كند و به شباهتها نزديك مي شود . پيروز باشيد.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
shad - فرانسه - نيس
دوست عزيز ٬ در كامنتي كه براي يكي از كاربران محترم گذارديد به نكاتي اشاره كرده ايد كه شايد شامل وضعييت خيلي ها شود بنابر اين اجازه مي خواهم نكاتي را در اين زمينه روشن كنم و يا بهتر است بكويم دفاع كنم. هر كس به نوعي خود را شناخته است يكي با فاصله از خدا و يكي ديگر با نزديكي به او . يكي با تحقيق و آگاهي به او رسيده و يكي ديگر با آگاهي و تحقيق از او دور شده است . بنابر اين انسانها و عقايد متفاوت است و روشها
متفاوت هم اما عظمت جهان در اين ست كه خدا يكي ست و اوست تنها كه ناظر بر همه ي احوال و اقوال ما .
همانطور كه شما خورشيد را به چشم مي بينيد و از حرارت و نور آن استفاده مي كنيد و گرم مي شويد خداوند نزد من اين حكم را دارد من با اين اطمينان
بر اين باورم و او را مي پرستم و تنها و تنها به دليل اين باور و عشق است كه وقتم را در اينجا و بين تعدادي از بندگانش مي گذرانم كه چيزهاي بسياري هم مي آموزم اما تنها دليل ماندنم در اين سايت عشق به اوست كه مرا وادار مي كند با علم به اينكه بدن من نسبت به ويروس حساسيت دارد و پشت صفحه ي مانيتور نشستن براي طولاني مدت برايم خطر مرگ دارد با عشق اينكار را ادامه ميدهم من با اينكار عملا ويروسهاي نهفته در بدنم را تحريك كرده و آنها به يكباره به گونه اي حمله مي كنند كه تا كنون كارم چندين نوبت به اورژانس كشيده است ٬هم چنين چشمانم كه به خشكي دچار شده در برابر نور مانيتور مدام در ازار و اذيت است. چشماني را كه بسيار به من خدمت كرده اند و به آنها براي مطالعه نياز حياتي دارم . اما بر سر تعهدي كه با خود و خداي خود دارم با رغبت اينكار را انجام مي دهم ٬ شايد با كلامم دانسته يا نداسته ٬ خواسته يا نخواسته باعث آزار بسياري شده ام . اما نزد وجدان خود شرمسار نيستم چون كسي را شاهد بر خود دارم كه كاملا بينا و هوشيار به تمام نيتها و قلبهاي ما اشراف دارد و هيچ چيز از چشم او در حجاب نيست . اين وجود اوست كه ارامش و تواني براي ادامه ي راه وكار را ميدهد و بس ! نه بيكاري يا پرسه زدن در سايت . ما هيچ يك نمي دانيم در پس پرده چه خبر است و بسيار ممكن است نسبت به هم ظن و گماني ببريم كه شايد از نظر خودمان عين واقعييت باشد اما حقيقت چيز ديگري باشد كه نسبت به آن بي خبريم . مگر چيزي كه نسبت به آن علم اليقين داريم و ظن بردن به آن عين صواب و حقيقت ست .
چطور شما كه خدا ناباور هستيد به خودتان اين چنين ميدان و فرصتي مي دهيد كه اينگونه از امثال بنده كه خود را مسلمان مي نامم بيشتر اطلاعات تاريخي و يا تحقيقي داشته باشيد بعد به يك مسلمان با نام كاربري ذكر شده روا نمي دانيد و آنها را پا منبري قيد مي كنيد . جوابگويي ايشان به
جوابگويي ساير كاربران جوابي ست كه در صورت تمايل خود بايد جوابگو باشد اما آيا ميتوان به اين جرم كسي را محكوم كرد . اگر اين چنين است كه احتمالا آقاي آنتي اسلام شبانه روز كنار كامپيوتر زندگي مي كنند و شب و روز مي گذرانند. بهتر است كمي در نظراتمان نسيت به هم تجديد نظر كرده و يا منصفانه تر به قضاوت بنشينيم. بيروز و موفق باشيد .
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
مسلمان ایرانی - استرالیا - سیدنی

چرا اينهمه دروغ مي نويسي.چرا دروغ به قران ميبندي؟
كجاي اين ايه پستي زمين معني ميده.
الم ﴿1﴾
الف لام ميم (1)

غُلِبَتِ الرُّومُ ﴿2﴾
روميان شكست‏خوردند (2)

فِي أَدْنَى الْأَرْضِ وَهُم مِّن بَعْدِ غَلَبِهِمْ سَيَغْلِبُونَ ﴿3﴾
در نزديكترين سرزمين و[لى] بعد از شكستشان در ظرف چند سالى به زودى پيروز خواهند گرديد (3)

در كجاي اين ايات از پستي زمين و پارسيان سخني گفته شده؟
بابا خيلي بيسوادي.شما گفتيد گه در زمان نزول قرآن کریم هنوز قاره ها کشف نشده بودن و تعیین نسبت دریاها به خشکی ها به هیچ وجه امکان پذیر نبوده.
مگه خدا قاره كشف كرد.خدا كه بايد از وجود قاره ها باخبر مي بود و در محاسباتش اشتباه نمي كرد.اين حرف خودت ثابت مي كند محمد خودش قران نوشته و از وجود خشكيها بي خبر بوده
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
دوست عزيز
من از دروغ متنفرم. تقريبا يك سال هست كه اين رفرنسهاي سركاري و دروغ را از طرف برخي مسلمانان اين سايت مي بينم و تاسف مي خورم كه ايران و فرهنگ ايران و تاريخ بزرگ و شكوهمند ايران توسط افراد حقيري كه حتي اسلام خودشان را هم نشناخته اند به لجن كشيده مي شود.
شما نشان داديد كه ايراني هستيد وقتي در پاسخ به دوست ايراني سراب گفتيد كه اگر بين ايران و اسلام مجبور به انتخاب شويد ايران و هويت ايراني را انتخاب مي كنيد. سخنان شما سخنان يك خداباور است. اين فرهنگ و هويت نيك ايراني شماست كه به تعبير شما از اسلام ملايمت و رحمت داده نه اسلام. اين اصالت و يزدان خواهي ايرانيست نه اسلامي كه بر هويت حجاز نگاشته شد. از نظر من شما يك خداباور ايراني هستيد نه يك مسلماني كه در مقابل فرهنگ و تمدن ايران خصمانه ايستاده.
سال نو بر شما مبارك باد.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
آنتی اسلام - ایران - اهواز
derafsh - اتریش - وین
دوستان عزیز شما هم افتخار ایران زمین هستید و امیدوارم سال خوب و شادی داشته باشید. به چهارشنبه سوری هم خواهم رفت.
پاینده ایران و ایرانیان
درفش عزیز جای شما واقعا خالی بود. البته انتی اسلام و سایر دوستان با سخنان و استدلالات منطقی خودشان راه شما را ادامه دادند.
به امید موفقیت شما و همه خردگرایان ایرانی.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز

dastopaaa - روسيه - مسكو
آفرین. اینه ه ه ه . هرچیزی که این مسلمانان ایرانی میگن باید بریم پیگیر بشیم؛ چون 100% یه دروغی توش هست
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
درود بر دوستان خردگرا

ما قبلا مقدار زیادی راجع به سوره الروم بحث کردیم که می توانید انها را به ترتیب در لینکهای زیر ببینید.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
http://www.iran-world.com/article.php?id=33672
http://iran-world.com/article.php?id=33783
http://www.iran-world.com/article.php?id=33994
http://www.iran-world.com/article.php?id=34163
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پــــــــــــــــــرونده سوره الــــــــــــــــــروم برای همیشه بـــــــــــسته شده است. این اقا برای فرار از پاسخ به مغالطات و تناقضات قران ما را با سوره الروم بازی می دهد!!!!!!!!!!!!!! اگر کسی از این به بعد با سوره الروم مشکلی داشت این 4 لینک را جلویش بگذارید تا مطالعه کند!!!!!!!

خوب: دوستان خرد گرا الان وقت ان رسیده است که شما سوالاتتان را مطرح کنید و این اقا جواب بدهند!! لطفا شروع کنید!!

بــــــــــــــــــــــــــدرود.درفش.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
derafsh - اتریش - وین
هموطن گرامی فقط به دوستان خردگرا عید را تبریک گفتید ! باور نمی کنم تنها لفظی بود. ایمان دارم قلبی به همه تبریک گفتید .
-----------------------------------
جالبه که مسلمانها خودشون هم میدونند که خِردگرا ( علم منطق دانش حقیقت واقعیت و ...) نیستند و همش دنبال خرافات و چرندیات و دروغ هستند؛ اما باز اصرار میورزند که درست می گویند و درست فکر میکنند!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
سوالات من راجع به اين ايه هاست چرا برده داري و زن ستيزي در قران جايز شمرده شده؟ عدالت الله همين است؟ چرا محمد برده داشت او كه خود در مكه قبل از رسيدن به قدرت ادعاي برابري بردگان و اربابان را داشت؟

سوره احزاب ايه 52 :
از اين پس بر تو(محمد) جايز نيست كه زنان ديگر بگيري و نه همسرانت را عوض كني حتي اگر زيبايي اش مورد پسندت افتد -به استثناي برده ها يا كنيزاني كه مالك هستي.
پس اين ايه نشان مي دهد كه محمد مي توانسته كنيز و برده داشته باشد . پس برده داري براي محمد امري تاييد شده از طرف الله بوده.
چند ايه ديگر در مورد برده داري:
سوره نسا ايه 3و24و25و سوره معراج ايه 30وسوره نور ايه 31و سوره احزاب ايه 50: ...اي پيامبر ما بر تو هر انچه را كه از ميان برده هايي كه الله به تو اختصاص داده و مالك ان هستي حلال و شرعي ساختيم....
-ايات زن ستيزي و فراخواني به جهاد در قران:
سوره بقره ايه 223 : زنان شماكشتزار شما هستند...
سوره نسا ايه 3 : ...جايز است كه دو سه يا چهار زن بگيريد...
سوره نسا ايه 34 سوره توبه ايه هاي 73و5و123و 23و29و30و 34و 39 سوره نسا ايه 15 سوره انفال ايه 12 و غيره
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
در جایی من به دلیل کم دقتی گفته بودم «جمعیت مسلمانان بیشترین جمعیت در میان ادیان هست یعنی 20% » که بعد از دفت بیشتر در تایپیک های مختلفی آن را تصحیح کردم. که این دو کامنت زیر فقط چند نمونه است که جمله ی خود را اصلاح نموده ام ( در ضمن لینک این کامنتها هم موجود میباشد ) :
مدتی پیش کلیسا اعلام کرد که جمعیت مسلمانان 20% کل جمعیت دنیاست
کلیسای کاتولیک گفته جمعیت مسلمانان 20% جمعیت دنیا شده.
تعداد مسلمانان الان به بیش از 20% رسیده
و.......
آن رفرنسهایی که در همان لینک عرض کردم مربوط به چندین مطلب بود نه یک مطلب. در همان تایپیک مذکور در آخر آن لینک من رفرنس داده شده را تصحیح کردم و در ضمن اشتباه از سایتی بود که از آن کپی پیست کرده بودم. آن رفرنس را مجددا در اینجا میگذارم تا خودتان ببینید : تاریخ اجتماعی ایران- مرتضی راوندی – ص 622و623
اینکه من از انیشتن سخنان متعددی میزنم دال بر شواهدی است که میبینم. و هیچ جا هم حرف کذبی در کار نبوده است. جایی گفته ام وی مسلمان بود جایی هم میگویم به خدای اسپینوزا اعتقاد داشت. لینک این مطالب هم کاملا موجود است. حالا کجای این حرفها دروغ است؟؟؟!!!
با اینکه مجیور نیستم جواب هر کیس را بدهم ولی جهت روشت شدن دوستان عزیز این مطالب را ذکر میکنم. وگرنه بایستی از نفس خود عذر خواهی کنم که وقتم را با کسانی که پس از توهین کردن خودشان را خردگرا!!!!!!!! معرفی میکنند بگذرانم!! ( البته جدیدا مقدار توهین های ایشان سیر نزولی داشته است. که خود جای بسی امیدواری دارد تا به خرد برسند. )
بله من هم ورزشکار بوده ام هم مخترع بوده ام و هم بورسیه دارم. الان متاسفانه بدلیل مشغله ی زیاد ورزش را کنار گذاشته ام. هر لحظه هم من در حال اختراع کردن نیستم که نتوانم به بقیه ی کارهایم برسم. هیچ اجباری هم نمیبینم که همه ی این کارها را بهام انجام دهم!!!! از چند هفته پیش قصد من این بود که برای انجام پروپوزالی مدتی سایت را ترک کنم ولی بدلیل سوالات دوستان عزیز این کار را انجام ندادم. و پس از عید مدتی سایت را ترک خواهم کرد.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحیم
دروغ گویی های این افراد مثلا خردگرا را مشاهده بفرمایید ( آن هم مطالبی بدون ذکر منبع!!! ) :
{{ -الله الهی در اسمانها با تعیین 5 سال پیروزی روم بر ایرانیان را به محمد بشارت داد و وقتی در 5سال این امر محقق نشد دوباره شرط را بر10 سال گذاشت }}
شرط بندی توسط ابوبکر بود نه الله!!!!! ( در ضمن متن کامل این گفتگو در 3 صفحه ای که از تاریخ طبری گذاشته ام را میتوانید بخوانید و به دروغ گویی های این فرد پی ببرید تا آن موقع معلوم شود چه کسی دروغ گو است!! )
یکی دیگر از دروغ گویی های ایشان را ملاحضه بفرمایید :
{{ که به یک بیسواد عرضه کرد }}
شما که ادعا میکنید حضرت محمد (ص) بی سواد بود، لطفا منبعی که این سخن را گفته است را بیاورید. در هیچ کتاب تاریخی معتبری ذکر نشده است که ایشان 1- سواد را از کسی غیر از خدا آموخته باشد. 2- ایشان بی سواد باشند. البته ما به دروغ گویی های این نوع افراد عادت داریم و اینها چیز جدیدی نیست!!!
در این تایپیک من هیچ اشاره ای به معجزه بودن پیشگویی نکردم. در اینجا من فقط به ذکر پست ترین مکان زمین اشاره کردم. از آنجایی که دلایل مختلفی برای این پیشگویی دارم، خیلی گذرا به این مطلب اشاره میکنم :
1- چه دلیلی داشت که این پیشگویی گفته شود؟؟؟!!!!
2- از کجا معلوم که جنگی بین ایران و روم در آینده به وقوع خواهد پیوست؟؟؟!!!! مگر مثل بازی فوتبال است که در آن بازی رفت و برگشت گذاشته شود؟؟؟؟!!!
3- اگر این جنگ بوقوع نمی پیوست آیا کل دین محمد (ص) نمیسوخت؟؟؟؟
4- محمد (ص) با چه پشتوانه ی محکمی بصورت قطع و 100% ذکر میکند که رومیان پیروز خواهند شد؟؟؟!!!!
5- اگر در این جنگ رومیان پیروز نمیشدند دین اسلام زیر سوال نمیرفت؟؟؟!!!
6- و..........

حتی خبره ترین پیشگویان مثل آداموس و شاه نعمت الله ولی هم نتوانسته اند ذکر دقیق از وقوع اتفاقات در آینده کنند.
جالب است که حرف از آداموس و شاه نعمت الله ولی میکند!!! اگر شما شاه نعمت الله ولی را قبول دارید بگویید تا من با توجه به همان پیشگویی ظهور حضرت مهدی (عج) را برایتان عنوان کنم.
از آنجایی که ما در زمان پیامبر (ص) حضور نداشتیم بایستی به منابع و کتبی که معتبر هستند رجوع کنیم. از آنجایی کسانی مثل شاد از فرانسه و دیگر دوستان تاریخ طبری را از مهمترین کتب تاریخی میدانند من با توجه به همین کتاب این گفته ی خود را اثبات میکنم که منظوراز آن جنگ، جنگ بین ایرانیان و رومیان بوده است. و همچنین مکان آن هم در صغحات تاریخ طبری کاملا واضح نوشته شده اند ( امیدوارم که زیر حرفشان نزنند ئ نگویند تاریخ طبری کتاب معتبری نیست. و یا حرف تاریخ طبری را قبول نداشته باشند!!! )
_____________
سوال : چرا این ترجمه ی کلمه ی ( ادنی الارض ) در ترجمه های کسانی مثل مکارم شیرازی و فولادوند و... نیامده است؟
جواب : چون مدت زیادی نیست که دانشمندان به این یافته ی علمی دست یافته اند. پس طبیعیست که نباید هم در ترجمه ها می آمد. حتی نه تنها ( به گمانم ) پیامبر (ص) از این یافته ی علمی خبر دار نبوده است بلکه پس از ابشان هم هیچ کسی به معنی آن دست نیافته بود تا اینکه چند سال پیش به این یافته رسیده اند. مدتی پیش هم من در ایمیل هایی به مترجمین قرآن کریم در کشورهای مختلف این نکته را بیان کردم. و مترجمین هم در جواب ایمیل من به من گفتند به زودی این ترجمه را در قرآن کریم لحاظ خواهیم کرد. هر وقت این ترجمه ها بیرون آمدند آن موقع خواهیم دید که باز هم به این ترجمه ها استناد خواهید کرد یا خیر.
_____________
در صفحات زیر که من از تاریخ طبری آورده ام و آن را آپلود کرده ام تا شما دوستان هم ببینید و پی به این ببرید که منظور از جنگ، جنگ بین ایران و روم بوده است و منظور از مکان آن جنگ هم همان منطقه ی اذرعات در فلسطین کنونی است.
http://irapic.com/uploads/1230161190.jpg
http://irapic.com/uploads/1230247205.jpg
http://irapic.com/uploads/1230230933.jpg

من شش ماه است که این سوال را از شما میپرسم و شما هم در جواب از این شاخه به آن شاخه می پرید. و دریغ از گفتن جوابی که باید بدهید و از آن طفره میروید.
×××××××××××
تـــــــــنـــــــــهـــــــــــــــــــــــــا سوال من اینست : اگر منظور از این آیات جنگ ایران و روم نیست و همچنین منظور از {{ ادنی الارض }} سرزمین فلسطین کنونی نیست ،،،،، پـــــــــــــــــــــــــــس عـــــــــکـــــــــســـــــــهـــــــــای مـــــــــاهـــــــــواره ای نـــــــــاســـــــــا بیان گر چه چیزیست؟؟؟؟؟؟؟؟ همین سوال مرا جواب دهید دیگر من هیچ حرفی نخواهم زد!!!!!!!
×××××××××××
فکر نکنم شما آن لینک سایت ناسا را نگاه کرده باشید. چون اگر آن را دیده بودید بهیچ عنوان این حرف را نمیزدید!!!!!
اگر به لینک سایت ناسا رفته باشبد در پاراگراف اول این مطلب را ذکر کرده است :
The Dead Sea
The lowest spot on land, the Dead Sea depression sinks 400 meters (1,300 feet) below sea level
این دقیقا همان چیزیست که من به آن اشاره میکنم. حال شما این یافته را قبول ندارید باید چه عنوانی را به شما داد؟؟؟؟
____________________
هـــــــــمیـــــــــن برای من کافیست که هیچ کدام از شماها این یافته ی علمی را نتوانستید {{ رد }} کنید. همین معجزه برای اثبات الهی بودن قرآن کریم کافیست. حالا دلتان میخواهد این پرونده را باز کنید یا بسته کنید. البته فکر کنم به جای بستن این پرونده چشم و گوش و عقل و... خود را بسته اید تا حقیقت را نبینید ......
____________________

همانطور که گفتم آن مکان از نظر علمی ثابت شده است که پست ترین مکان روی کره ی زمین هست. حالا اگر شما این یافته ی علمی را قبول دارید که به من بگویید ، اگر قبول ندارید که دیگر بحثش جداست. یعنی اگر کسی این یافته ی علمی را قبول نداشته باشد باید آن فرد را با افراد زمان گالیله مقایسه کرد.
همانطور که گالیله سرش را پایین انداخت و به زمین گفت: من توبه کردم ولی تو همچنان بچرخ.
اگر شما هم این یافته را قبول ندارید تا من هم این حرف را به همان "پست ترین نقطه ی زمین" بگویم : من توبه کردم ولی تو همچنان "پست ترین نقطه ی زمین" باش!!!!!
حال هر کسی این یافته را قبول ندارد به من بگوید تا اسم او را در لیستی شبیه لیست افراد زمان گالیله عنوان کنم!!!!
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
جناب اقای مسلمان ایرانی
لطفا جمله زیر را برایمان به فارسی روان ترجمه کنید. این جمله مربوط به لینکی است که خودتان در نظرهایتان به ان ریفر داده اید
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
The lowest body of water on Earth, it averages about 1,312 ft (400 m) below sea level.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
http://www.britannica.com/EBchecked/topic/154254/Dead-Sea
بـــــــــــــــــــــــــــدرود.درفش.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

youzarsif - ایران -
تا زمانی که اسلام ابزار دست زورگویان است تبعیت از آن و حمایت از آن حرام و ممنوع است .اسلام کنونی = آمون پرستی در مصر
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
امشب شب چهار شنبه سوری است. من از ترکیه اومدم ایران توی خانهء پدری، بیشتر به همین منظور که امشب شعله های آتش رو تا میتونم بلند تر کنم تا پلیدی و سیاهی رو از بین ببرم.
چهار شنبه سوری خوبی داشته باشید دوستان خردگرا. برای همهء شما و خانواده های تان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم در این سال نو ریشهء این دین پلید و عقب افتاده از کشور عزیزم کنده بشه؛ تا هر روز شاهد پیشرفت ایرانین عزیز باشیم.
سال نو بر همهء شما ایرانیان مبارک باد.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
aghakian - ایران - تهران
تولدی دیگر - ایران - تهران

مشکل شما اسلام نیست مشکل شما این است که از اول اسلام را نشناختی و چون پدرت گفته رفتی به سوی اسلام یک سوال دارم ازت:
مگر ابو علی سینا زکریای رازی ابوریحان بیرونی و..و.. مسلمان نبوده اند؟؟؟؟
مشکل شما اینه که درک درستی از اسلام نداری واحتمالا پدرت مقصر بوده
-------------------------------------------
شما که اینقدر سریع برای همه نسخه میپیچید؛ میدونید که در زمان ابوعلی سینا؛ شمشیر عربها بالای سر ایرانیان بود و هیچ کس حق نداشت فارسی بنویسد یا بخواند یا حرف بزند؟! همهء ایرانیان مجبور بودند تا اسم فرزندانشان را از بین اسامی عربی انتخاب کنند، حتی خود فردوسی که 30 سال رنج کشید تا زبان پارسی را زنده نگهدارد، اسمش " ابوالقاسم" بود!!!!! و در نهایت مسلمانها اجازه ندادند در قبرستان شهر طوس خاک بشود و او را در منزلش با وضع بسیار بد خاک کردند!!! بجای اسلام اسلام کردن، اگر ایرانی هستی بشین تاریخ کشورت رو بخون. نه اینکه سنگ عربها رو به سینه بزنی!
در آخر یه جمله از همون ذکریای رازی که میگی مسلمون بود برات میگذارم، ببین اون چیزی که تو فکر میکنی نبوده و نیست!
-----------------------------
زکریای رازی:
ادیان و مذاهب، علت اساسی جنگها و مخالفت با اندیشه های فلسفی و تحقیقات علمی هستند. کتابهایی که به نام مقدس آسمانی معروف اند، کتب خالی از ارزش و اعتباراند و آثار کسانی از قدما مانند افلاطون و ارسطو و سقراط خدمت مهم تر و مفیدتری به بشر کرده است.

تاریخ اجتماعی ایران، تالیف مرتضی راوندی، جلد دهم، ص ۱۳۶.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني

از فرمايشات و اسنادتان پيداست كه محمد و ياران كبارش شرط بندي و قمار هم ميكردند
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني

شرط بندي با ابوبكر بود اما پيش بيني ان با الله محمد و خود محمد بود. اين داستانها قديمي شده. در ياي اغوار و نقطه پست به سوره روم و جنگ ايران و روم ربطي ندارد.
دانشجوي دكتراي نيويورك سابق و سيدني امروز مخترع و ورزشكار جهاني!! به اسم مسلمان گاليله شيرازي نه تنها مدعي كشف لغت پست ترين در قران شده بلكه از تمام مفسران قران و اعراب سعودي هم عربي را بهتر مي شناسد!!!
دروغگو ترين مسلماني هستي كه بعد از رسالت محمد ديده شده! ادعاي پيامبري ات را هم اعلام مي كردي مبادا معجزه نبوده درياي اغوار را پيغمبر 124001 به ثبت برساند!!
يك سالي مي شود كه اين حرفهاي بي مفهوم و بي ارزش را تكرار مي كني.
ترجمه لينك داده شده را بنويس تا بدانند كه چقدر دروغ مي نويسي!! سواد انگليسي هم نداري!
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
{{ -الله الهی در اسمانها با تعیین 5 سال پیروزی روم بر ایرانیان را به محمد بشارت داد و وقتی در 5سال این امر محقق نشد دوباره شرط را بر10 سال گذاشت }}
ـــــ در پايان جنگهاي روم بنده به ابن اثير اشاره كرده بودم اما مسلمان ايراني نمي بيند و نمي فهمد و نمي خواهد بفهمد!

http://www.iranianuk.com/article.php?id=34163

در اين لينك كامنت دوست عزيز شانول را دوستان بخوانند و ببينند اصل ماجراي شرط بندي چه بود تا دروغها ي اين مسلمان مشخص شود. اين هم روايت ابن اثير اورده شده توسط شانول shanul - المان - هامبورگ

« « « تفسیر ابن کثیر در مورد سوره روم:

این آیات در مورد پیروزی شاهپور شاه ایران بر شام (سوریه فعلی)، بخشهایی از شبهه جزیره عربستان و بخشی از مناطق امپراطوری روم نازل شده بود. هراکلیوس امپراطور رومی ها مجبور شد که قسطنطنيه (استانبول فعلی) را که برای دورانی طولانی تحت حاکمیت آنها بود ترک گوید. سپس هراکلیوس در جنگ پیروز شد. امام احمد نقل از ابنعباس نقل کرده است که در مورد این آیه گفته است: الم - ذَلِكَ الْكِتَابُ لاَ رَيْبَ فِيهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِينَ فِى أَدْنَى الاٌّرْضِ) الف لام میم، رومیان مغلوب شدند، در سرزمینی نزدیک) او گفت
آنها نخست مغلوب شدند و سپس پیروز شدند او گفت:بت پرستان میخواستند که ایرانیان بر رومی ها پیروز شوند، زیرا هردو بت پرست بودند و مسلمانان میخواستند که رومیان بر ایرانیانپیروز شوند زیرا هردو مردم اهل کتاب بودند. این خبر به ابوبکر رسید و او نیز آنرا به رسول الله گفت. رسول الله گفت: «أَمَا إِنَّهُمْ سَيَغْلِبُون»يعني:آنها یقیناً پیروز خواهند شد).ابوبکر اینرا به بت پرستان گفت و آنها گفتند:محدودیت زمانی تعریف کن، اگر ما پیروز شدیم ما فلان چیز را به شما خواهیم داد و اگر شما پیروز شوید به ما فلان چیز را به ما بدهید ، پس ابوبکر زمان 5 سال را مطرح کرد و رومیان در پنج سال پيروز
نشدند!!! ابوبکر اینرا به پیامبر گفت و وی گفت:«أَلَا جَعَلْتَهَا إِلَى دُونَ أُرَاهُ قَالَ: الْعَشْرِ)چرا روی کمتر از 10 سال شرط بستی؟سعد بن جبیر گفت:بضع به معنی کمتر از 10)است. سپس رومیان پیروز شدند و او گفت که این آن چیزی است که الله گفته است:الف لام میم. رومیان مغلوب شدند. در سرزمینی نزدیک، و آنها پس از شکستشان پیروز خواهند شد. در چند سال آینده. سرنوشت در گذشته و آینده تنها در دست الله است و در آن روز مومنین خوشحال خواهند شد به کمک الله.او به کسی که بخواهد کمک میکند و براستی که او قدیر و بخشنده است).این در الترمذی و النسائی نیز ثبت شده است.

جالبتر این است که ابوسفیان با هراکلیوس که اعراب وی را (هرقل)مینامند نیز بعدها دیدار کردهاست:
(صحیح بخاری پوشینه 4 کتاب 5 شماره 399)
از عبدالله بن عباس منقول است:ابوسفیان بن حرب به او (عبدالله بن عباس) خبر داده است که هراکلیوس او را و تنی چند از کاروانیان قریش را که برای تجارت به شام رفته بودند برای دیدار دعوت کرده بود و آنها با وی دیدار کرده بودند و این در زمان صلح (حدیبیه؟) با پیامبر اتفاق افتاد.
همچنین میدانیم که دوران حیات محمد مصادف است با یک دوره عجیب و غریب در دربار ساسانی که در آن دوره کوتاه و بحرانی چندین شاه و ملکه در دربار به پادشاهی میرسند،همچنین ماجرای معروف شهربراز و خیانت او به خسرو پرویز که از جانب هراکلیوس حمایت میشده است نیز از نقاط ضعف بزرگ ایران و دلایل شکست خسرو پرویز از رومی ها بود. از جانبدیگر محمد به دلایل و با ابزارهایی که یاد شد از وضعیت اجتماعی ایران نیز به خوبی آگاه بوده است، بنابر این هرکس جای محمد بود به سادگی میتوانست حدس بزند که جنگ به سود کدامیک از طرفین تمام خواهد شد و انجام اینکار به هیچ عنوان معجزه نیست.
نكته ديگر در مورد اين ايهاي اوليه اين سوره الروم اين هست كه:اگر دقت شود میان غلبه روم و غلبه ایران در این آیه3هیچ تفاوتی وجود ندارد یعنی هر دو غلبه از یک جنس هستند، حال اگر سر انجام جنگ کاملاً به سود ایرانیان تمام میشد ادعای محمد بازهم قابل دفاع بود چون میگفت من نگفته ام سرانجام این جنگ به نفع رومی ها تمام میشود!!!! من گفته ام رومی ها پیروز خواهند شد و البته که رومیها در چند جنگ از این همه درگیری و زد و خورد پیروز شده بودند. بعبارت دیگر در این آیه هردو پیروزی به یک شکل آمده اند و همانطور که پیروزی ایرانیان موقت بود پیروزی رومی ها هم میتوانست موقت باشد و پس از پیروزی خود دوباره از ایرانیان شکست بخورند، قرآن هرگز پیروزی رومیان را یک پیروزی نهایی ننامیده است.بنابر این ادعای محمد در هر حال درست میبود و چنین ادعایی حتی یک پیشبینی هم نیست مانند اینکه شخصی بگوید از شکست تیم فوتبال ایران ناراحت نباش، تیم ایران بزودی پیروز خواهد شد و ایرانیان خوشحال خواهند شد! روشن است چنین ادعای غیر قابل ابطال پذیری را نمیتوان یک پیشبینی نامید.
نتیجه گیری:
با توجه به تمامی آنچه در بالا آمد روشن است که باور داشتن به معجزه بودن قرآن صرفاً با استناد به آیات ابتدائی سوره روم قابل دفاع از نگر عقلی نیست و نمیتوان به دلیل این به اصطلاح پیشبینی قرآن را کتابی ماوراء انسان دانست.» » » »
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
http://www.iranianuk.com/article.php?id=35828
با نظر به سخنان شما در لينك بالا:
1-كدام عالم اسلامي اين ترجمه شما را تاييد كرده؟
2-چطور پيامبر كه به گفته خودتان به سرچشمه وحي متصل بوده از ان با خبر نبوده ايا ترجمه غلطي را بر حافظان قران قرائت كرده؟
3-قران سخن خداست يا معجزه محمد پيامبر اسلام؟ اگر سخن خداست چرا به دنبال اثبات معحزه سوره روم هستيد؟ مگر چه تفاوتي با ساير سوره ها كه به گفته مسلمانان سخن خداست دارد؟
4-اگر معجزه محمد است كه بايد بر ان اشراف كامل مي داشت و عالم بر كتاب قران مي بود.
5-تسلط شما به زبان عربي به همان اندازه تسلططان به انگليسيست؟
6-اختراعاتتان در چه زمينه اي بوده؟
7-مدالهاي جهاني ورزشي تان را در چه ورزشي كسب كرديد؟
8-چند ماه پيش دانشجوي دكترا در نيويورك بوديد ايا دكتراي دومي هم در سيدني با بورس تحصيلي همزمان مي توان گرفت؟
9-شما از كي به ترجمه قران دست زديد؟
10-ايا پدرتان هم كه دكتر جراح هستند ترجمه شما رامورد تاييد قرار دادند؟
12-اظهارات ديگري هم داريد كه به اينها اضافه كنيد؟
منتظر ترجمه شما از متن انگليسي هستم.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
براي دوميـــــــــــــــــــــــن بار
جناب اقای مسلمان ایرانی
لطفا جمله زیر را برایمان به فارسی روان ترجمه کنید. این جمله مربوط به لینکی است که خودتان در نظرهایتان به ان ریفر داده اید
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
The lowest body of water on Earth, it averages about 1,312 ft (400 m) below sea level.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
http://www.britannica.com/EBchecked/topic/154254/Dead-Sea
بـــــــــــــــــــــــــــدرود.درفش.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
آنتی اسلام - ایران - اهواز
shad - فرانسه - نیس
سال نو بر شما مبارک باد
بنده جدیدا از اظهارات شما دریافیم که محمد و یارانش قمار و شرطبندی هم میکردند.بانکشان هم 100 شتر بوده است.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
فرهنگ عميد:
دني: صفت = ناكس/ضعيف/پست و حقير/ ادنيا جمع
دني:صفت= ذليل/ خسيس/ فرومايه/ ادنا جمع
ادني: صفت ت/ ا د نا/ صفت تفضيلي از ((دنو))= نزديكتر/ صفت تفضيلي از((دني)) = ضعيف تر. پست(زبون) تر /افتاده تر/ اداني جمع

پست اينجا به معناي مكان پايين نيست به معناي حقير و زبون است.
اين اسلاميون سواد خواندن فارسي هم ندارند! ترجمه عربي قران پيشكششان!
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
derafsh - اتريش - وين
با سلام و درود

عجب!!
بالاخره جنابعالی فکر کنم برای اولین بار نگاهی به آن لینک ها ذکر شده انداختید! چون اولین باری است که سخن از این لینک ها فرمودید.

ما در اینجا درباره ی پست ترین مکان زمین بحث میکنیمم که این جمله به این اشاره دارد که ان مکان پست ترین ( کم عمق ترین ) مکان روی زمین است که حدود 1.300 پا ( یا حدود 400 متر ) کمتر از سطح دریا می باشد ( ==> اشاره به دریای مرده ).

من هم سوالی از شما دارم. بالاخره نفرمودید که آیا این یافته ی علمی توسط ناسا را قبول دارید یا خیر!

ممنون از شما.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
تاریخ طبری نام آن منطقه ای که جنگ در آنجا اتفاق افتاده را اذرعات نامیده است.
معنی کلمه ی پست از لغت نامه دهخدا : دون . دنی . سفله . فرومایه . رذل .
عنی کلمه اذرعات در لغت نامه ی دهخدا : اذرعات . [ اَ رِ / رَ ] (اِخ ) شهریست بشام . (منتهی الارب ). نزدیک بلقاء مجاور زمین بلقاء و عَمّان و شراب آن معروف است و نسبت بدان اذرعی ّ است : خمرٌ اذرعیة. و ایرانیان بدانجا رومیان را شکست داده اند و گویند که مراد از ادنی الأرض در آیه ٔ کریمه ٔ «الم غلبت الروم فی ادنی الارض »
اما معنی کلمه ی شام از لغت نامه ی دهخدا : شام . (اِخ ) نام مملکتی است که در گذشته شامل اردن و سوریه و لبنان و فلسطین بود و درباره ٔ وجه تسمیه و تاریخ جغرافیایی آن لغویان و جغرافی نویسان و مورخان اقوالی دارند

واژه ی ادنی در زبان عربی اسم تفضیل بوده و (پست ترین) و یا (نزديك ترین ) را معنی می دهد.

Shad : شما که تاریخ طبری را از مهمترین کتب تاریخی میدانستید حال چه شده است که الان مطلبی را با آن ریفیر نمیدهید؟؟؟ به ضررتان است؟؟؟ حداقل به آن 3 صفحه ای که از تاریخ طبری در لینک های بالا آوردم نگاهی بیندازید تا خودتان متوجه اشتباهتان شوید. شما که به جناب آقای بلو استار میگفتید که تاریخ طبری از مهمترین کتب تاریخی است. اگر مشکلی داری با طبری صحبت کن و....

ببحشید این کامنت بالا را واقعا خودتان نوشتید؟؟؟؟ بعید میدانم! چون اگر این کامنت را خودتان نوشته باشید پس دیگر بحث با شما تمام است!!! من میخواستم معانی کلمه ی ادنی و دنی را بنویسم که دیدم کسی با نام کاربری شاد آنرا نوشته است!!!
_______
فرهنگ عميد:
دني: صفت = ناكس/ضعيف/پست و حقير/ ادنيا جمع
دني:صفت= ذليل/ خسيس/ فرومايه/ ادنا جمع
ادني: صفت ت/ ا د نا/ صفت تفضيلي از ((دنو))= نزديكتر/ صفت تفضيلي از((دني)) = ضعيف تر. پست(زبون) تر /افتاده تر/ اداني جمع
_______
اگر کلمه ی ادني معنی نزديكتر را میدهد ، معنی پست تر را هم میدهد.
حتی این کلمه در فارسی هم کاربرد دارد. (دنائت) و (دنئ) به مفهوم (پستی) و (پست) و....

برای اینکه بفهمیم که نه تنها این کلمه بلکه هر کلمه ای در جمله چه معنی ای را میدهد، باید به نقش آن در جمله توجه شود. مثلا اگر به کسی گفنه شود فلانی فرد دنئ است آیا میتوان اینطور معنی کرد که فلانی فرد نزدیکی است؟؟!!!!!!!!!! در جواب باید بگوییم خیر. اگر به جمله نگاه کنیم می توان پی به این برد که منظور از کلمه ی دنئ ، کلمه ی پست است!!!

از آنجایی که تا چند سال پیش کسی این یافته ی علمی را نمی دانست که فلان جا پست ترین نقطه ی زمین است، در ترجمه ی کلمه ی (( ادنی )) میگفتند نزدیک یا نزدیک تر این سرزمین و... ولی از آنجایی که الان پی به این برده اند که آن مکان پست ترین مکان روی کره ی زمین است باید کلمه ی ادنی را ((پــــــــــــــــــــــســــــــــــــــــــــت ترین )) ترجمه کرد!!!! پس مسئله از نظر شما حل شد. چون خودتان قبول کردید که ادنی معنی پست ترین را هم میدهد!!!! ( اجماعا صلوات ! )

همان طور که من با ذکر صفحه ی کاملا مشخص از تاریخ طبری گفتم ، شما هم با ذکر صفحه ی مشخص که از ابن اثیر نقل کرده بودی را برایم بنویسید. نمیخواهم برایم اسکن کنید فقط صفحه را بنویسید. در روش تحقیق اگر مطلبی ذکر میشود در جلوی آن گفته میشود که این مطلب از چه کسی یا چه کتابی است. شما در پایات کامنت نوشته ای که : {{ با توجه به تاريخ جنگها و مدت انها روايات طبري وابن اثير و صحت و درستي تاريخي انها رد مي شود. }} حالا مگه من میتوانم ذهن تو را بخوانم که باید بدانم این مطلب را از ابن اثیر نقل کردی!!!! پس نتیجه گیری اینکه خودت نفهمیدی!!

من که از تاریخ طبری این شرط بندی را ذکر کردم. فکر نکنم نگاهی به آن انداخته باشی. در بالا لینک آنها موجود می باشد. پس آنرا حتما بخوانید تا دفعه ی دیگر اینطور ضایع نشوید.

من گفتم در این تایپیک هیچ لزومی را نمیبینم که به بحث درباره ی پیشگویی این جنگ بپردازم. چون مطلب مهمتری دارم که آنرا میخواهم عنوان کنم. آن هم بحث مربوط به سایت ناسا بود. چه شده است که همه ی قسمت های کامنت مرا نمی بینی؟ یعنی نمی بینی یا خود را به ندیدن و نخواستن که فهمیدن میزنی؟؟؟!!! حداقل نفس خودت را فریب نده.

آن مطلب را که از shanul کپی یست کرده بودی ، ایشان آنرا از سایت زندیق کپی پیست کرده بود. من همین لینک های مربوط به سایت ناسا را به آنها فرستادم آنها هم چون جوابی نداشتند الفاظی را بکار بردند که کاملا لایق خودشان بود. البته هیچ کسی تا کنون نتوانسته است این مطلب سایت ناسا را تکذیب کند. آیا این خود دال بر حقانیت دین مبین اسلام نیست؟؟!!!!

از آنجایی که آنرا همین طوری کپی پیست کردی هیچ نگاهی هم به مطالب آن نینداخته ای !!!
بفرمایید که این آیات ، از کدام سوره ی مبارکه و چه آیه ای است؟؟؟!!!!!!! من که هر چه گشتم آیه ای در قرآن بدین صورت ندیدم!!!!
{{{ الم - ذَلِكَ الْكِتَابُ لاَ رَيْبَ فِيهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِينَ فِى أَدْنَى الاٌّرْضِ) الف لام میم، رومیان مغلوب شدند، در سرزمینی نزدیک }}}
!!!!!!!! کجای این آیه با ترجمه ی آن یکی بود؟؟؟؟!!!!
جل الخالق!!!!!!!
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني

سوالات شما :
1-كدام عالم اسلامي اين ترجمه شما را تاييد كرده؟
جواب : چون مدت زیادی نیست که دانشمندان به این یافته ی علمی دست یافته اند. پس طبیعیست که نباید هم در ترجمه ها می آمد. حتی نه تنها ( به گمانم ) پیامبر (ص) از این یافته ی علمی خبر دار نبوده است بلکه پس از ابشان هم هیچ کسی به معنی آن دست نیافته بود تا اینکه چند سال پیش به این یافته رسیده اند.

2-چطور پيامبر كه به گفته خودتان به سرچشمه وحي متصل بوده از ان با خبر نبوده ايا ترجمه غلطي را بر حافظان قران قرائت كرده؟
جواب : 1- اینکه پیامبر (ص) به سرچشمه ی وحی بوده کاملا صحیح است. چون اگر اینطور نبود ایشان از کجا میدانستند که در آینده جنگی بین ایران و روم اتفاق خواهد افتاد؟؟؟؟ و همچنین در آن جنگ رومیان پیروز خواهند شد؟؟؟؟ 2- از آنجایی که ما ادعا داریم اسلام از زمان پیامبر (ص) تا به ابد است و آخرین دین است بایستی برای امروز هم حرفی برای گفتن داشته باشد. این عصر را عصر فناوری و اطلاعات و تکنولوژی و جی پی اس و ... میدانند. از انجایی که اسلام بایستی برای امروز هم حرفی برای گفتن داشته باشد ممکن است از زمان پیامبر (ص) تا کنون خداوند نخواسته است تا کسی پی به این گونه معحزات ببرد. از انجایی که گفتم این عصر، عصر فناوری است بایستی ثابت شود که اسلام چه حرفی برای گفتن دارد. که چند سال پیش ناسا به این یافته رسیده است. در همان زمان اعراب جاهلی به اندازه ی کافی به پیامبر (ص) لقب دیوانه بودن را میزدند دیگر چه برسد به اینکه بگوید فلان منطقه پست ترین مکان روی زمین است!!! اگر این حرف را میزدند اعراب چه بلایی سر پیامبر (ص) می آوردند!!!! همان طور که برای چند قرآن آینده هم بایستی حرفی داشته باشد. چه بسا به مطالبی در چند قرن آینده هم از قرآن کریم دست یابند.

_______
یک فرد عادی نه تنها 1400 سال پیش بلکه همین امروز در تاریخ چهارشنبه بیست و هشتم اسفند یک هزار و سیصد و هشتاد و هفت بدون هیچگونه ابزار و امکاناتی هم نمیتواند پی به این ببرد که آیا فلان جا پست ترین نقطه ی روی کره ی زمین هست یا خیر!!!!!؟ مگر اینکه امکاناتی مثل جی پی اس – اینترنت – ماهواره - گوگل ارث و... داشته باشد!!!
_______

3-قران سخن خداست يا معجزه محمد پيامبر اسلام؟ اگر سخن خداست چرا به دنبال اثبات معحزه سوره روم هستيد؟ مگر چه تفاوتي با ساير سوره ها كه به گفته مسلمانان سخن خداست دارد؟
جواب : قرآن هم سخن خداست و هم معجزه محمد پيامبر اسلام (ص). میخواهم خلاف این حرف اقای درفش را اثبات کنم که : اسلام دین الهی نیست. چون ایشان قبلا گفتند اسلام دین الهی نیست من هم با ادله های مختلف سعی در اثبات عدم این حرف را اثبات کنم. که به حول قوه ی الهی موفق بوده ام. چندان تفاوتی هم با دیگر آیات قرآن ندارد. فقط اینکه در این آیه مانند برخی آیات دیگر میتوان معجزه های این چنینی ( که در بالا هم به کر چند نمونه اشاره کردم ) را بدست آورد.
4-اگر معجزه محمد است كه بايد بر ان اشراف كامل مي داشت و عالم بر كتاب قران مي بود.
جواب : ایشان عالم بر این کتاب هستند. قسمتی از جواب این سوال را در قسمت ها قبلی داده ام.

5-تسلط شما به زبان عربي به همان اندازه تسلططان به انگليسيست؟
جواب : من هیچ گاه این ادعا را نکرده ام که به عربی و انگلیسی تسلط دارم!! ( در ضمن به فارسی تسلط کامل دارم و تسلططان غلط است، درستش تسلطتان است! )

6-اختراعاتتان در چه زمينه اي بوده؟
جواب : الکترونیک. اگر اسم کامل آنرا بگویم با سرچ در اینترنت میتوانید اسم و عکس و... من را بدست آوردید!!!

7-مدالهاي جهاني ورزشي تان را در چه ورزشي كسب كرديد؟
جواب : تنیس!
8-چند ماه پيش دانشجوي دكترا در نيويورك بوديد ايا دكتراي دومي هم در سيدني با بورس تحصيلي همزمان مي توان گرفت؟
جواب : من کی گفتم دانشجوی دکترا در امریکا بوده ام؟؟!! یادم نمی آید این را گفته باشم!! شاید چون گفته ام پدرم در امریکا تحصیل کرده اند این حرف را میزنید؟؟ بعد ایتکه به فرض اینکه من در امریکا درس خوانده ام نمی شود که در کشور دیگری هم درس بخوانم؟؟؟؟ یا حتی دکترای دومی بگیرم؟؟؟
9-شما از كي به ترجمه قران دست زديد؟
جواب : عربی من به آن اندازه خوب نیست که بتوانم دست به ترجمه ی دقیق قرآن کریم بزنم!!
10-ايا پدرتان هم كه دكتر جراح هستند ترجمه شما رامورد تاييد قرار دادند؟
جواب : این مسئله را به پدرم عنوان نکرده ام. نیازی هم نمی بینم که نظر ایشان را در ترجمه ی این آیه بپرسم!! ( این چه سوالی بود؟؟!! )

بعد از عدد 10 ، عدد 11 است!!
12-اظهارات ديگري هم داريد كه به اينها اضافه كنيد؟
جواب : بله. در بالا و پایین به آنها اشاره کرده ام و اشاره خواهم کرد.
در ضمن چرا شماره ی شناسنامه ام را نپرسیدی؟؟!!!!

مسابقه ی 20 سوالی بود؟؟ ( فکر کنم 9 تای آنرا یادتان رفت بپرسید!! ) :-)
_________
حال که من به تمام سوالات شما جواب دادم، الان من از شما فقط یک سوال دارم :

1- چرا سخنی از سایت ناسا نمی گویید؟؟!!!
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
جناب اقاي مسلمان ايراني
لطفا جمله مورد نظر را كلمه به كلمه و به فارسي روان ترجمه كن!! (تفسير نكن خواهشا!!). چون معني اين جمله با انچه شما ادعا مي كنيد بسيار فاصله دارد. من منتظرم. سريعا معني جمله را بگذاريد!!
نكته: توجه كنيد كه جمله در مورد اختلاف سطح درياي مرده از سطح ابهاي ازاد دنياست.
من منتـــــــــــــــــــــظر ترجمه شما هستم. عجله كنيد لطفا.
بــــــــــــــــــــــــــــدرود. درفش.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
derafsh - اتريش - وين
جناب آقای درفش!

ترجمه ی کلمه به کلمه ی جمله ی زیر :
The lowest body of water on Earth, it averages about 1,312 ft (400 m) below sea level.
چون ترجمه ی دقیق برایت مهم است، ترجمه های ان را از این سایت میگذارم : http://gingool.i8.com/dic.htm

The: حرف تعريف براي چيز يا شخص معيني.
Lowest : خيلي پست تر، پايين تر، پايين ترين ، اسفل.
Body : جسد، تنه ، تن ، بدن ، لا شه ، جسم ، بدنه ، اطاق ماشين ، جرم سماوي ، داراي جسم كردن ، ضخيم كردن ، غليظ كردن.
Of : از، از مبدا، از منشا، از طرف ، از لحاظ، در جهت ، در سوي ، درباره ، بسبب ، بوسيله.
Water : اب ، ابگونه ، پيشاب ، مايع ، اب دادن.
On : روي ، در روي ، برروي ، بر، بالا ي ، در باره ، راجع به ، در مسير، عمده ، باعتبار، به ، بعلت ، بطرف ، در بر، برتن ، به پيش ، به جلو، همواره ، بخرج.
Earth : خاك ، زمين ، سطح زمين ، كره زمين ، دنياي فاني ، سكنه زمين ، با خاك پوشاندن.
It : ان ، ان چيز، ان جانور، ان كودك ، او (ضمير سوم شخص مرد).
Averages : معدل ، حد وسط، ميانه ، متوسط، درجه عادي ، ميانگين ، حد وسط (چيزيرا) پيدا كردن ، ميانه قرار دادن ، ميانگين گرفتن ، رويهمرفته ، بالغ شدن.
About : درباره ، گرداگرد، پيرامون ، دور تا دور، در اطراف ، نزديك ، قريب ، در حدود، در باب ، راجع به ، در شرف ، در صدد، با، نزد، در، بهر سو، تقريبا، بالا تر، (نظ.) فرمان عقب گرد.
1,312 ft (400 m) : یعنی همان 1.312 پایی. یا همان حدود 400 متر.
Below : درزير، پايين ، مادون.
Sea : دريا
Level : سطح ، ميزان ، تراز، هموار، تراز كردن.

در ضمن این را هم ذکر کنم برای من مطلب سایت ناسا مهمتر از مطلب سایت انسایکلو پدیاست. چون این یافته ی علمی توسط ناسا بدست آمده است نه انسایکلو پدیا.
در همان لینک انسایکلو پدیا هم که گذاشته ام نوشته شده است :{ the lowest lake, the Dead Sea }

حتی اگر هم به سایت انسایکلو پدیا ریفر ندهیم باز هم با توجه به همان سایت ناسا میتوان به گفته ی من دست یافت. چون سایتهایی مثل انسایکلو پدیا از سایت ناسا این مطلبش را برداشته است.

موفق باشید.
سه‌شنبه 27 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
چرا متوجه نمي شويد؟ شما حتي معاني كلمات رابه فارسي هم متوجه نمي شويد! ريشه كلمات عربي را هم نمي شناسيد!

فرهنگ عميد:
دني: صفت = ناكس/ضعيف/پست و حقير/ ادنيا جمع
دني:صفت= ذليل/ خسيس/ فرومايه/ ادنا جمع
ادني: صفت ت/ ا د نا/ صفت تفضيلي از ((دنو))= نزديكتر/ صفت تفضيلي از((دني)) = ضعيف تر. پست(زبون) تر /افتاده تر/ اداني جمع

ترجمه فرانسه سعوديها:
3- dans le pays voisin, et après leur défaite ils seront les vainqueurs,

در اين ايه ريشه صفت تفضيلي ادني را سعوديها ((دنو)) مي دانند نه دني! اين هم فرهنگ عرب به فرانسه:
Voisin, prochain, imminent, proche: ((دنو)) (ريشه كلمه ادني)

در فرهنگ عميد هم همان كلمه امده:
ادني: صفت تفضيلي از ((دنو))= نزديكتر

كلمه پست در اينجا به معناي پايين نيست بلكه به معناي زبوني و فرومايگي ست چون ريشه عربي ؛؛دني؛؛ به معناي پايين بودن نيست.
از طرف ديگر شما و دوستانتان خودتان مي گوييد صفت تفضيلي و در فرهنگهاي دهخدا و عميد هم به صفات پسوند؛؛ تر؛؛ اضافه كرده اند نه ؛؛ترين؛؛!!!
تر=برتري چيزي بر غير (از عميد) نه بر همه!!
متوجه شديد؟!
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني

براي ترجمه كتابي مثل قران بايد ريشه عربي كلمات و معناي انرا شناخت .
برطبق ترجمه قران به فرانسه توسط سعوديها ريشه كلمه ادني (((دنو)))) ست و انرا به voisin ترجمه كردند.

معاني لغت ((( voisin))) در فرهنگ فرانسه به فارسي سعيد نفيسي:
صفت:همسايه/ مجاور/جار/همجوار/مجانب/قريب/نزديك/
در معناي مجازي : كم اختلاف/اندك اختلاف/شخصي كه همسايه باشد/هم جنس/هم نوع.
اين كلمه به معناي پايين نيست. سعوديها در ترجمه قران به فرانسه بسيار مراعات كرده اند و تفسير خود را به ايه هاي قران اضافه نكرده اند. وانگهي ترجمه هاي قران به فارسي نيز موجود است و هيچ مترجمي انرا به پست ترين ترجمه نكرده.
http://www.zandiq.com/quran/
شما كه فارسي را هم درست متوجه نشديد چگونه با خواندن يك فرهنگ فارسي و تعبير (پست) به (پايين) بدون توجه به ريشه عربي ايه را ترجمه كرديد؟
تاريخ طبري و مكاني كه ذكر كرده ربطي به معناي ايه قران و عكسهاي ناسا ندارد. شما به جاي عكس مطالبي را كه به انگليسي در ناسا به اين مورد در تاريخ طبري اشاره مي كند پيدا كنيد و بنويسيد بارفرنس كامل تا دوستان يا من ترجمه كنيم.
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
جناب اقاي مسلمان ايراني

منظور من ترجمه روان بود!! ولي ديگر نيازي نيست چون شما عادت داريد كه همه را بازي دهيد! اين عمل شما از دو حال خارج نيست يا انگليسي نمي دانيد يا اينكه منظور جمله را فهميديد و مي خواهيد از ان فرار كنيد.

به هر حال: سطح درياي مرده حدود 400 متر پايين تر از سطح ابهاي ازاد (اقيانوس) زمين است. يا به عبارت ديگر ژرف ترين سطح اب غير ازاد نسبت به ابهاي ازاد سطح درياي مرده است. كه جالب است بدانيد به علت تبخير همواره سطح ان در حال كاهش است. اين مطلب را مي توانيد با يك متخصص جغرافي هم در ميان بگذاريد!! در مجموع در 33 كشور سطح اب غير ازاد وجود دارد كه از سطح ابهاي ازاد (اقيانوس) ژرف تر!! هستند. كه بين اين 33 تا سطح درياي مرده از همه پايين تر است. جالب است بدانيد سطح درباي كاسپين مرتفع ترين سطح از سطح ابهاي ازاد است. ايا اين بدان معني است كه سطح درياي كاسپين از كوه اورست مرتفع تر است!!

خوب: با اين مقدمه - مشاهده مي كنيد كه سطح درياي مرده پست ترين سطح نقطه زمين (انچنان كه در ذهنتان هست!!) نيست. بلكه پست ترين سطح ابهاي غير ازاد نسبت به ابهاي ازاد است!!!!!!!!!!!

حال اگر فقط سطح ابهاي غير ازاد مد نظر نباشد نقاطي به مراتب پست تر از 400 متر هم روي زمين وجود دارد. مثلا نقطه اي با ژرفاي 11000 متر نسبت به ابهاي ازاد تا كنون به ثبت رسيده است. كه ملاحظه مي شود به مراتب عميق تر از سطح درياي مرده است.

بـــــــــــــــــــــــــدرود. درفش.
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

farzande koroshe kabir - ايران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز
Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
derafsh - اتریش - وین
shad - فرانسه - نيس
movafeg - ايران - زوريخ
و دوستان خوب و داناي ديگه... براي سلامتي شما هميشه دعا مي كنم. اميدوارم موفق باشيد. اين يك رسالته كه بر عهده ي ماست. مبارزه با خرافه پرستي ... سال نوتان مبارك. به اميد ايراني آزاد و با شكوه
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

odin - بلژيك - انتورپن
derafsh - اتریش - وین
shad - فرانسه - نیس
dastopaaa - روسیه - مسکو
آنتی اسلام - ایران - اهواز
اولا سال نو بر شما و همه دوستان خردگرا مبارک. دوما از این دوست، یا از هموطن خودتون این نکته را بپذیرید. بنده هم مثل شما و خیلیهای دیگه تو زندگیم انسان دروغگو و پررو زیاد دیدم اما این مسلمان ایرانی، ورزشکار دانشمند و مخترع، فیلسوف که 16 سال تحقیقات کرده و در چت روم قربده!!! کلاس درس همراه با موزیک 6 و 8 داشتن و با اسم دکتر فرشید در مورد هاله نور دور انسانها تدریس میکردن، البته تا قبل از اینکه بجرم فحاشی و بعضی کارهای دیگه که درست نیست اینجا مطرح بشه اخراج بشن، واقعا نوبرش را اوردن و در پر رویی و وقاحت بنده جلوی ایشون تعظیم میکنم و اعتراف باینکه اگر وقیح ترین نباشه حتما از وقیح ترینها است. اقا وقتی تک تک نکات دروغیشون را هم جلوشون میذارن و تک تک کلمات را هم براش معنی میکنن میگه این از کشفیات خودش بوده و مترجمین و مفسرین از این به بعد پس از دریافت دستور این عالم بزرگ قول دادن که در اینده ای نزدیک قبل از اینکه ایشون عصبانی بشن ترجمه ها را اصلاح کنن!
رو که نیست در میانه بحث ایشون استناد به شاهکار خودشون که در اینده منتشر میشه، میکنن!!! (بزک نمیر بهار میاد کمبوزه با خیار میاد)!!!!
مغلطه مصادره به مطلوب که میدونید یعنی چه؟ گالیله بدبخت عمری بجرم رد کردن خرافات دینی در نوک برجها زندانی شد و شکنجه دید و امروز همون متحجرترین افرادی که زندانبانی میکردن چون راه فرار از خشک مغزی خود و جنایات دینی خودشون ندارن میان و حرفهای او را مصادره میکنن. واقعا میگم ادم جلوی اینهمه وقاحت کم میاره. این جناب دو تا مطلب برای گفتن داره پست بودن اون نقطه در شام و اثباتش در ناسا!!! و نامه اینشتین که هر دو مطلب نه یکبار هر بار که بحثی شده کلمه به کلمه معنی شدن اما باز هم این اقا با وقاحت هر چه تمامتر میاد و بحثها را منحرف میکنه و در اخر بعد از کلی صحبت و تایپ کردن بحث را دایره وار میپیچونن، به سوال جواب نمیدن، هر بار حرف خودشون را با تفسیر جدید عوض میکنن، منابع ایشون در نهایت فکر و دانش!!! نداشته خودشون هستن، ترجمه مطالب را برعکس جلوه میدن، تنها منبع اطلاعاتی ایشون سایت ویکی پدیاست، و در نهایت حتا بعد از اشکار کردن همه این فریبکاریها ایشون میاد حق بجانب با گردن کج مثل بلبل تیر خورده حرف گالیله را که 180 درجه با تفکرات دینی ایشون تفاوت داره را تکرار میکنه! اخه شماها ادمی باین پررویی دیده بودین اگه دیدین به من هم ادرس بدین؟
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني

لطفا اين لينكها را ببينيد:
قبلا با اسم كاربري موجي (مسلمان ایرانی - ایران- moji643 سابق - شیراز) مي نوشتيد.اين هم لينك ان:
http://www.iranianuk.com/article.php?id=30406

جمله شما: ((من کی گفتم دانشجوی دکترا در امریکا بوده ام؟؟!! یادم نمی آید این را گفته باشم!! ))
حالا اين لينك را ملاحضه كنيد
http://www.iranianuk.com/article.php?id=28255
اين هم جمله شما:
((((moji643 - ايران - شيرازmoji643 - ايران - نيويورك
اسم من مجتبي هست كه مخفف اون رو moji مينويسم. دانشجوي دكتراي رشته ي MBA هستم. الان هم ايران نيستم ))))!!!!

قبلا به درفش و من گفته بوديد 46 واحد روانشناسي پاس كرديد درصورتيكه نمي دانستيد كه مازوخيسم خود ازاري ست نه ازار دهندگي !!
اين هم لينك و جمله شما:
http://www.iranianuk.com/article.php?id=27533
(((((ثانیا : نظر روانشناسان امروزی بر آنستکه جمعی از زنان دارای حالتی به نام مازوشیسم یعنی آزار دهندگی هستند (آیه شریفه درمورد زنانیستکه از اموراتی که حق شوهر است سر پیچی کرده و انها را مورد اذیت قرار می دهند) گاهی این حالت در آنان تشدید می شود که تنها راه آرامش آنان تنبیه مختصر بدنی است ( در ذیل تفسیر آیه شریفه روایاتی وارد شده مبنی بر اینکه تنبیه بدنی خانمها باید مختصر باشد و طوری باشد که دیه در بر نگیرد )
نتیجه : این دستور خداوند نه تنها خشونت نیست بلکه از جهت روانشناسی یک نوع درمان برای این دسته از زنان به حساب میاید که قانونی استکه در قوانین دیگر دنیا معادل آن را مشاهده می کنیم .)))))

من و درفش و و انتي اسلام و ساير دوستان نمي توانيم مشكلات شما را حل كنيم. شما نياز به شخص ديگري داريد تا كمي از تالمات روحي شما بكاهد!!!! شايد كمتر دروغ بنويسيد!!!
بدرود
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

آهنگران - ايران - شيراز
مسلمان ایرانی - استرالیا - سیدنی

دست برای همه رو شده.

دروغگو دروغگو دروغگو !!!!!!!!
حیا کن .این وب سایتو را رها کن.

برو که سهمیه حبوبات و کاه و و روغنت را زیاد کردن.برو بچه .....
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
تولدي ديگر - درفش- انتي اسلام - و odin - بلژيك - انتورپن و آهنگران - ايران - شيرازdastopaaa - روسیه - مسکو farzande koroshe kabir - ايران - تهران و ساير دوستان خردگرا ممنون از زحمات همه شما و سال نو خوبي براي همه شما ارزو مي كنم. اميدوارم اين ادم دروغگو در سال جديد تغيير رويه دهد.
بدرود
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

odin - بلژيك - انتورپن
shad - فرانسه - نيس
اولا كه افرين بر اين صپر و تحمل شما، دوما وقتي نوشته هاي اينبار شما و اين دقت در جمع كردن اراجيف يك ادم خودبزرگ بين دروغگو را ديدم هم خنده ام گرفت و هم اينكه گفتم مثل اينكه شما اين بابا را با اينهمه دروغگويي و مغلطه انگار جدي گرفتي؟ عزيز جان به تمام مقدسات اينكه عرض ميكنم عين واقعيت است اين جناب دكتر !! در چت روم قربده!!! با اين اراجيف دختر بازي ميكرد و بخاطر حركات زننده اي كه پشت وب كم كرده بود و يكي از ادمينها كه بصورت نامرئي داخل روم بوده شنيده و ديده بود اخراجش كرد. ايشون در مطب يك پزشك كار ميكنن كه وظيفه نظافت و فرستادن بيمارها سر نوبت بداخل مطب را دارن و از كامپوتر و اينتر نت رئيسشون براي چت كردن استفاده ميكردن. يكروز دكتر روانشناس، روز بعد دانشجوي دكترا، روز ديگه استاد فيزيك كوانتوم، و روز بعد مهندس و مخترع و ورزشكار ميشن. كسيكه يك شخصيت واحد نداره و دائما بعلت مجازي انگاشتن دنياي اينترنت يك هويت جديد ميسازه. و از خودش چيزي را معرفي ميكنه كه در خواب و رويا ميبينه نه انچه كه در واقع هست. پولدار، خوشتيپ، و حتما 25- 26 سال سن،(البته چون نابغه است دانشگاه هاي مختلف ازشون استدعا كردن كه مدرك دكتراي اونها را با وجود سن كم بپذيره!!!!!!) علامه دهر، مدرس، و خلاصه يك سوپرمن واقعي. از من به شما نصيحت زياد جدي نگيريد اين جناب را احتمالا بخاطر اين افكار عقب مانده و فريبكارانه ايشون ادم تنهايي شده و اينراه را براي فرار از تنهايي و بيكسي انتخاب كرده. كه خوب البته
خشت اول گر نهاد معمار كج!!!!!!!!
تا ثريا گر رود ميشود ديوار كج.
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
odin - بلژیک - انتورپن

دوست عزیز من هرگز این فرد را جدی نگرفتم . با یکی دو بحثی که با ایشان داشتم متوجه شدم که مشکلشان چیست. اما همه کاربران از شخصیتهای ایشان اگاهی ندارند وقتی همگان ایشان را بشناسند کمتر دروغ خواهد نوشت.
با جمله اخر شما موافقم.
بدرود
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
جناب اقاي مسلمان ايراني

حال من يك سوال دارم:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
الله آسمانها و زمین را در 6 روز آفریده است (سوره 7 آیه 54) و اما (سوره 2 آیه 117) میگوید که الله به صورت آنی خلق میکند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

لطفا برايمان اين تناقض قران را توضيح بدهيد. لطفا از سايتهاي حوزه علميه برايمان كپي پيست نكنيد چون فقط ماله كشي است!! من همه انها را خوانده ام!!

بـــــــــــــــدرود. درفش.
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
odin - بلژيك - انتورپن
دوست عزيز مي خواستم اضافه كنم كه نظرتان در مورد ايشان به عقيده من كاملا درست بود و نتيجه گيري شما در جمله اخر غير قابل انكار است.
پاينده باشيد.
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

mlowes - آمريكا - واشينگتن-دي سي
aghakian - ایران - تهران
آقای بی سواد هرگز مطالعه نکرده!!! رازی که به شکاک بودن در توحید جزو معروفترین دانشمندان تاریخ جهانه. پورسینا هم که شبی نبوده که شراب نخوره به همین دلیل هم به مسلمان بودنش خرده میگرفتند. به علاوه همین الان هم اگر من بیام ایران و من را ببرن وزارت اطلاعات نه تنها میگم به اسلام ایمان دارم بلکه ذوب در ولایت هم میشم. چرا؟؟؟ چون دوست دارم زنده بمونم. مثل شما حزب اللهی ها که وقتی میاین اینجا ....به محمد و آمنه و 7 جد و آبادش میدین بعد که دستتون رو میشه که مثلا باباتون یا عموتون نماینده مجلسه شروع میکنید به ماست مالی کردن که اصلا به همین خاطر از ایران اومدین بیرون و با پدر و مادرتون به خاطر فناتیک بودن اصلا حرف هم نمیزنید و پاسخ نمیدین که پس از کجا پول میارین که میرین کیف 6000 دلاری میخرین و... این قصه سر دراز دارد
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

mlowes - آمريكا - واشينگتن-دي سي
shad - فرانسه - نیس
نخست باید بگم که آرزوی سالی خوش و سالی پر از تندرستی برای شما و خانواده بزرگوارتان دارم.
دوم: این مسلمان ایرانی همونطور که خودتون هم نوشته اید قبلا با نام موجی میومده. البته من نمیپندارم که نام واقعیش مجتبی بوده باشه. من فکر میکنم که به واقع ایشون موجی (به معنای موج جنگی) باشه. این آقا از هیچ دروغی فروگذاری نمیکنه. و اینقدر هم با وقاحت این کار را انجام میده که ارزش پاسخگویی نداره.
سوم: کار بسیار زیبایی در رو کردن دست این شیاد اطلاعاتی انجام دادید که حرفهای (دروغهای) خودش را با منبع خودش بهش نشون دادید.

این آقا واقعا بیمار روانی است و من هم با نظر سایر دوستان موافقم که اصلا ارزش پاسخگویی نداره.

در این سایت مثل همه سایتهای دیگه همه جور آدمی میاد. دسته ای که جیره خور رژیم هستند که میلیارد میلیارد تومان با آدمفروشی و دزدی گیرشون میاد. اینها را اگر هر کاری کنید که نمیان دست از سر چنین سود سرشاری بردارند. پس با اینها اصلا بحث کردن فایده ای نداره. اینها همون آدمهایی هستند که وقتی میان بیرون از ایران از .. ...کمتر به محمد و خمینی و علی و... نمیدن. مثالهاش را هم خیلی زیاد دارم. (حتی فیلم هم از یکی از همین خانمهای وابسته به رژیم دارم راجع به حرفهای ضد خدا و دینی که میزد) اینجور آدمها ان...های هر جامعه ای هستند.

لطفا وقت گرانبهای خودتون را تلف نکنید. هر کس که روی 2 پا راه بره که انسان نیست! امیدوارم منظورم را متوجه بشید که چی میگم. بیشتر از این بنویسم همش را نقطه چین میگذارند.
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

mlowes - آمريكا - واشينگتن-دي سي
odin - بلژيك - انتورپن
derafsh - اتریش - وین
shad - فرانسه - نیس
dastopaaa - روسیه - مسکو
farzande koroshe kabir - ايران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز
Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
movafeg - ايران - زوريخ


نوروز باستاني به همه شما هم ميهنان خوب و خردگرا و همه هم ميهناني كه همچون شما ميپندارند شاد باد.

به اميد پاكسازي خاك ايران زمين از هرگونه بي خردي و فرومايگي
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

آهنگران - ايران - شيراز
با سلام به ودستان خردگرا

به پاس زحمات برادر خلبان!! بیسجی جانبرکف - متخصص تغذیه و دارای مقام اول المپیاد - فوق فیسانس!!!! مدیریت با 45 واحد روانشناسی در سیدنی (دوقوزآباد شیراز ) -شیراز خیابان همت ( به گفته خودش ) - پدر پزشک که میتواند از هر جای دنیا پناهنده گی بگیرد ....... نام کاربری مسلمان ایرانی به قربده دات کام تغییر داده شد.لطفا زین پس از این نام استفاده نمایید.فرمایشات odin - بلژیک - انتورپن کاملا مورد تایید است.
بنابراین:

مسلمان ایرانی = قربده دات کام
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
بابك و عليرضا و زبل خان سال نو بر شما مبارك باد. با ارزوي بهروزي و سالی خوش و خرم برای شما و خانواده هاي بزرگوارتان.
mlowes - آمريكا - واشينگتن-دي سي/
دوست خوب و عزيز من هم سالی خوش و خرم برای شما و خانواده بزرگوارتان ارزو ميكنم و به توصيه شما دوستان ديگر كمترين ارزشي به اين
بيمار مغزان نخواهم داد.
پاينده ايران
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

dastopaaa - روسيه - مسكو
مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
درازگودال ماریانا ژرفترین مکان پوسته کره زمین است.

محل آن کف بخش شمال غربی اقیانوس آرام، در شرق و جنوب جزایر ماریانا است. بیشینه ژرفای آن از سطح دریا ۱۰٬۹۱۱ متر است
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
دوست عزیز dastopaaa - روسیه - مسکو
من امروز صبح همین مورد را برای مسلمان ایرانی نوشتم که نقطه ای که مد نظر ایشان است ژرف ترین نقطه زمین نیست. سطح دریای مرده ژرف ترین سطح ابهای غیر ازاد نسبت به سطح دریا است. نظرم را می توانید در بالا ببینید.
در ضمن سایت زیر را هم ببینید:
http://wiki.answers.com/Q/What_is_the_lowest_place_on_Earth
بــــــــــــــــــدرود. درفش.
چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
شاد

اسم من مجتبي هست كه مخفف اون رو moji مينويسم. دانشجوي دكتراي رشته ي MBA هستم. الان هم ايران نيستم ))))!!!!
---------
یه مقدار به عقلت فشار بیار ببین کجای این جمله من نوشته ام من امریکا هستم!!؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! فقط گفته ام : { الان هم ايران نيستم }
اگر مطلبی رو میخوای مینویسی اولش یه مقدار فکر کن بعد حرف بزن تا باز هم ضایع نشی ( مثل دفعه ی قبل در بالا ). بعدش مطلبی که مینویسی همه ی مطالب رو بخون تا باز هم ضایع نشی ( باز هم ضایع شدی که !! )

در همان لینک بالا گفته ام که :
{{ من هم که می بینید اینجا هستم فقط اومدم که دکترام رو بگیرم و برم ایران و به ایران و ایرانی خدمت کنم نه به اجنبی!!! پدر و مادر و عموهام هم اینجا فوق تخصص گرفتن و الان ایران دارن با وجود تمامی مشکلات دارن به هموطنانمون خدمت میکنن. }}
کجای این حرفم گفته ام که من در امریکا هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه مقدار به عقل نداشته ی خود روجوع کن تا بدین یافته دست یابی که اگر کسی مدرکی را در کشوری و یا دانشگاهی گرفت میتواند از کشور یا دانشگاه دیگر هم مدرکی بگیرد!!!!! فهمیدی؟؟؟؟ عمرا اگه فهمیده باشی.......

باز هم بگرد ببین آیا در جایی من گفته ام پدرم همه ی مدارک داتشگاهی اش را از دانشگاه یک کشور گرفته است؟؟؟؟؟؟؟
پس پوزت حسابی به خاک مالیده شد.......

در مورد مازوشیسم خب اشتباه کرده ام. همه هم جایز الخطا هستند. تو خودت در عمرت هیچ اشتباهی نکرده ای؟؟؟؟؟؟ در همین کامنت بالایت نگاه کن و به اشتباهت پی ببر.

این هم یکی از اشتباهات خودت:
{{{ الم - ذَلِكَ الْكِتَابُ لاَ رَيْبَ فِيهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِينَ فِى أَدْنَى الاٌّرْضِ) الف لام میم، رومیان مغلوب شدند، در سرزمینی نزدیک }}}

خب حالا چه کسی دروغ گو است؟؟؟؟؟

چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحیم

اقاي درفش.

چه جالب!!!!

به من میگی : تفسير نكن خواهشا!! بعد خودت می شینی تفسیر میکنی؟؟؟؟؟؟
به من میگی : لطفا جمله مورد نظر را كلمه به كلمه و به فارسي روان ترجمه كن!! بعد خودت هر چی دلت میخواد ترجمه میکنی؟؟؟؟
واقعا که....
اگر راست گغته باشی و منطق تدریس میکنی، وای به حال دانشجوهات!!!!!
با این جور حرف زدن ها به قول شاعر : عرض خود می بری و زحمت ما میداری .... !!!!!!

اولا لطف کنید همان طور که من با منبع معتبر صحبت میکنم، شما هم با منبع معتبر حرفتان را بزنید.
wiki.answers که نشد منبع معتبر!!!

اولا اگر با توجه به سایت ناسا صحبت کنیم میتوان به این یافته پی برد که : ژرف ترین نقطه ی روی زمین دریای مرده ( بحر المیت ) است. پس ، نتیجه گیری اینکه : ادعای من درست است و نمی توان ادعای مرا رد کرد.

ثانیا اگر هم حرف شما درست باشد و منبع معتبری هم بیاورید ( نه ویکی انسر !! ) ، باز هم ادعای من صحیح است! چون به قول خودتان بحر المیت از بين 33 تا سطح دریاها، از همه پايين تر است!!!!!!!

همین حرف درفش برای من کافیست که گفت :
{{{ در مجموع در 33 كشور سطح اب غير ازاد وجود دارد كه از سطح ابهاي ازاد (اقيانوس) ژرف تر!! هستند. كه بين اين 33 تا سطح درياي مرده از همه پايين تر است. }}}

همین که خودتان به من کمک کردید ( البته هنوز مطمئن نیستم و تا زمانی که رفرنس معتبر بدهید ، ) باید عرض کنم که
پس : منظور خداوند از این آیه این بوده است که آن مکان ژرف ترین سطح آبهای غیر آزاد نسبت به سطح دریا است. در ضمن تشکر بابت کمکتان ( البته هنوز مطمئن نیستم ).

پس به فرض صحت این گفته، باز هم نمی توانید هیچ خللی به ادعای من وارد کنید. اگر قبلا این ادعا را میکردم که : بحر المیت پست ترین مکان روی کره ی زمین است، الان آن حرفم را پس میگیرم و این گفته را جای گزین آن میکنم که : دریای مرده ژرف ترین سطح آبهای غیر آزاد نسبت به سطح دریا است!!!!


اقای درفش الان باز هم میگویید که اسلام دین الهی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر این گفته از خود حضرت محمد (ص) است، ایشان از کجا می دانسته اند که آن مکان پایین ترین سطح آبهای غیر آزاد نسبت به سطح دریا می باشد؟؟؟؟!!!!

چهار‌شنبه 28 اسفند 1387

mlowes - آمريكا - واشينگتن-دي سي
مسلمان ضدایرانی - استرالیا - سیدنی

ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان. تو خواهش میکنم همون به اجنبی خدمت کن که اونوقت خیلی به نفع ایران خواهد بود. پوسیده مغزهایی همچون تو و سایر بسیجیان هر چه که کمتر در ایران باشید بهتره. اگر واقعا قصد خدمت داری لطف کن به ایران هرگز بر نگرد. در ضمن پدر و مادر و عموهات هم (که ظاهرا همشون دکتر هستند!!! حالا انگار دکتر بودن خیلی چیز مهمیه؟؟؟!!!) دارن به جیبشون خدمت میکنند نه به مردم. دیگه من امثال شماها را اینقدر توی این سالهای اینجا دیدم که از چند فرسخی میتونم تشخیص بدم. برو باباجان برو که ...خودتی.
در ضمن من حاضرم شرط 10 دلار ببندم که تو اصلا استرالیا زندگی نمیکنی. برای اینکه اوندفعه (سر خرید نوروزی) خانم شبنم آنتی ممد خوب مچت را گرفته بود. به هر حال 10 دلار هم برای یک بسیجی خیلی زیاده ولی گفتم شاید لباسهات سر هم 10 دلار بیارزه.
خرد همواره پیروز بوده و باز هم خواهد بود. به امید شکوفایی ایران (البته بدون خدمت کردن جنابعالی)
در ضمن خودت را هم خسته نکن که پاسخ بدی چون کارهای مهمتر از این دارم که بخوام پاسخ دروغگوهایی همچون تو را بدم. تنها دلیلی که پاسخت را دادم این بود که دیدم به دوست بسیار محترم و گرامی من شاد از فرانسه گنده تر از حد خودت حرف زدی. تو اگر هم میخوای حرف بزنی باید بری با یکی مثل خودت تیپ همین بلوستار-اعتراض-وقاحت (ولایت) -نیم نگاه (که احتمال زیاد یکی دیگر از نامهای همون اعتراض هست) صحبت کنی. شما را چه به خردمندان. برین باهم دیگه هذیان بگین و حال کنین. برین رازهای نهفته قرآن را از عمیقترین نقطه زمین در بیارین. بعدش هم ...دیکطه کنید بح هثین طشنح لب کح طوی عین ثایط طایپ کنح. عگر ما فرسط کردیم هطمن متائح خاحیم کرد.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

Omid Iran - ايران - تهران
قابل توحه آنهایی که سوره فیل و حادثه مربوط به آنرا ملاکی برای حقانیت خدا و قران می دانند...
یکی از دلایلی که من خدای نادان و ... محمد را کنار گذاشتم همین سوره بود...چگونه می شود این موجود ساخته ذهن محمد با آنهمه قدرتش برای حفاظت خانه ای از گل و سنگ که درون آن پر از بت است لشکری از پرندگان زا زوانه می کند اما در سال 1944 آن زمانی که قرار است تا چند ثانیه دیگر بمب اتمی بر سر ناکازاکی و هیروشیما فرود بیاید و هزاران انسان را به دیار عدم بفرستد در آنسوی آسمانها برای خودش مشغول سوت زدن بود... همان خدای نادانی که اگر وجود دارد (که ندارد) در جنایت های تمامی سفاکان تاریخ سهیم است از فرعون و محمد و علی و عمر گرفته تا چنگیز و تیمور و هیتلر و خمینی و خامنه ای و صدام و عمرالبشیر و شارون و بن لادن و....
این خدای ساختگی ادیان خاورمیانه ای که همه از یک ریشه بشری هستند چرا در زمان ارسال موسی و عیسی و محمد بهشون نگفت که همین الان دو قاره دیگر در دنیا هستند (آفریقا و آمریکا) که در آنجا قبیله هایی هستند که به آدم خواری و تناول گوشت همنوعان خود مشغولند و این عربهای ک...ت که بویی از تمدن نبرده بودند به جای رفتن به این قاره ها می آیند تمدنهای باشکوه آسیایی از ایران تا هند و چین را از بین می برند و تخم ک...ت نژاد عرب را در همه جای عالم می پاشند....
به این خدای نادان بگویید بی زحم ...ت آپ با این دینهای م...رف و پیامبران نادانتر از خودت ... ...ت آپ خدای محمد .. باره ...
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
جناب اقاي مسلمان ايراني

1) شما كي گفتيد در امريكا هستيد؟ اگر خوب دقت كنيد خودتان نوشته ايد:
اين هم جمله شما:
((((moji643 - ايران - شيرازmoji643 - ايران - نيويورك
اسم من مجتبي هست كه مخفف اون رو moji مينويسم. دانشجوي دكتراي رشته ي MBA هستم. الان هم ايران نيستم ))))!!!!
ــــــــــــــــــ
به كلمه نيويورك جلوي اسمتان توجه كنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ـــــــــــــــــ

2) اقاي محترم شما حتما با يك متخصص جغرافي در اين زمينه صحبت كن!!
من از همان رفرنسهاي خودتان استفاده كرده ام.

ــــــــــــــــــــــ
سطح درياي مرده پست ترين سطح زمين نيـــــــــــــــــست.!!!!!!!!!! بلكه پست ترين سطح ابهاي غير ازاد!! نسبت به اقيانوس است. فقط همين!!
نقاط بسيار تر از درياي مرده نيز رد زمين وجود دارد.
ـــــــــــــــــــــ

شما مي توانيد از هر متخصص جغرافي كه خواستيد بپرسيد. بحث سوره الروم با شكســــــــــــــــــت!! شما تمام شده است.

3) راستي شما هنوز ان جمله را به فارسي روان برايمان ترجمه نكرديد.

4) به سوال من در مورد افرينش شش روز و اني پاسخ نداديد!!!!!!!!!!!!!!!

بــــــــــــــــــــــدرود. درفش.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني
بسم الله الرحمن الرحیم

امیدوارم که شما دوستان و دشمنان عزیز بالاخره پی به حقیقت برده باشید.
اگر در این مدت باعث رنجش دوستان عزیز شدم معذرت خواهی میکنم و هیچ ناراحتی هم از کسی ندارم. همان طور که در سال جدید بایستی خانه تکانی و نو سازی کرد ، چیزهایی که باعث خراب شدن خانه ( ذهن و عقل و... ) میشود را پاک کرد، من هم از کسی کینه و نفرت و.... ندارم.
الان به هیچ عنوان منتظر کم خردی های برخی معدود کاربران نیستم تا ناعاقلانه بعد از کامنت بالایم ، اظهار نظر کنند و بنده ی حقیر را مورد لطف خویش قرار دهند. البته من بهیچ عنوان از سخنان این افراد ناراحت نیستم. چون رین زایی ذنجی میگوید : ا.ب.ل.ه.ا.ن به من می خندند و دانایان می فهمند . امیدوارم که همه ی خواننده ی گرامی هم از کسانی باشند که حرف مرا می فهمند!!

البته برخی از کاربران هم که با بنده دشمنی دارند از دست آنها هم گلایه ای ندارم و خورده ای بر آنها نمیگیرم ، حتی خداوند را هم شکر میگویم ، چون امام سجاد (ع) می فرمایند : خداوندا تو رو سپاس میگویم که دشمنان مرا از میان احمق ها بر می گزینی ، چون چند دشمن احمق نعمتی است که به بندگان خاص خود عطا میکنی....

در پایان از همه ی کاربران گرامی که در طی این چند ماه نظر بنده ی حقیر را تحمل نمودند و برخی هم سعه ی صدر به خرج دادند و عده ی معدودی که دچار اشتباه شده بودند ( به قول شاعر ما دیده به بد نمی خراشیم ..... ) ، تشکر و قدردانی میکنم و از خداوند منان برای این عزیزان آرزوی بهروزی و سلامتی را خواستارم.

والسلام علی من اتبع الهدی
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
درفش عزيز
درود بر شما

همانطور كه دوستمان mlowes وodin گفتند و همه ما مي دانيم : اين فرد به واقعيت متصل نيست و زنجير پاره كرده.
او نمي بيند كه قبلا در همان لينك با اسم كاربري موجي-نيويورك مي نوشت . جملاتي را بدون دادن لينك به من و شما نسبت مي دهد و حتي منابعي را كه خودش رفرنس داده را به شما نسبت مي دهد.
اين فرد يا يك ديوانه زنجيري ست يا كلاهبردار و شارلاتان!
در هر صورت ادامه بحث با كسي كه قران را به ميل خودش و بر خلاف مترجمان شيعه و سني ترجمه كرده بي فايده ست .
موفق باشيد
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
جناب اقاي مسلمان ایرانی - استراليا - سيدني

من دوست ندارم با كسي بد صحبت كنم. ولي در مقابل شما!! بر شيطان لعنت!!
مرد حسابي اين چه جمله ايست كه نوشته اي:
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اگر قبلا این ادعا را میکردم که : بحر المیت پست ترین مکان روی کره ی زمین است، الان آن حرفم را پس میگیرم و این گفته را جای گزین آن میکنم که : دریای مرده ژرف ترین سطح آبهای غیر آزاد نسبت به سطح دریا است!!!!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شما با اين عقب نشيني عملا شكست خورده ايد!! چون پست ترين سطح ابهاي غير ازاد ديگر پســــــــــــــــــــــت ترين نقطه زميــــــــــــــــــــــن نيست!!!!!!!!!

در قران شما ادني الارض نوشته شده يا ادني البحــــــــــــر!!!!!!!!!! در اين صورت حتما جنگ در وسط ابهاي درياي مرده انجام شده است!!.(هههههههههه)

ببين اقا: اين معجزات قران!!!!!! همگي حقه بازي و سركاري و فقط جنبه عوام فريبانه دارد. اگر واقعا دانشجوي دكترا هستيد يك سر به كتابخانه بزنيد. با يك سرچ كوچك خواهيد ديد كه درياي مرده پست ترين نقطه زمين نيست!!

بـــــــــــــــدرود. درفش.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

shad - فرانسه - نيس
mlowes - آمریکا - واشینگتن-دی سی
درود
ببینید که چه دروغی را بدون سند و با وقاحت تمام به من و سایر دوستان نسبت داد!
دوست عزیز تنها چیزی که متاثرم می کند این است که چنین افراد ی که نافشان را از روز تولد با دروغ و به خصوص دروغهای اسلام بریده اند به ملت ایران حاکمند. تنها چیزی که نمی شناسند صداقت و درستکاری ست.
یک به یک به تمام دروغهایش پاسخ داده شد اما وقاحت و خالی بندی از اصول فرقه شیعه است. اخوند از رو نمی رود و با لباس تقیه امد و باز بر می گردد!!!
ممنون از لطف شما و موفق باشید.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
خوب: بحث سوره الروم و پست ترین نقطه به اتمام رسید.
حال: من یک سوال مطرح می کنم.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
الله آسمانها و زمین را در 6 روز آفریده است (سوره 7 آیه 54) و اما (سوره 2 آیه 117) میگوید که الله به صورت آنی خلق میکند.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سوال این است: ایا از لحاظ منطقی افرینش (( انی )) امکان پذیر است؟ افرینش انی چه پارادکسی بوجود می اورد؟
سوال دوم: لطفا این تناقض قران را توضیح دهید؟ یعنی از یک طرف افرینش در شش روز انجام می شود در حالی که خدا ادعا می کند که انی قادر به افرینش هست!!!!!!!!
بـــــــــــــــــــــدرود. درفش.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

derafsh - اتريش - وين
mlowes - آمريكا - واشينگتن-دي سي
odin - بلژيك - انتورپن
shad - فرانسه - نیس
dastopaaa - روسیه - مسکو
farzande koroshe kabir - ايران - تهران
آنتی اسلام - ایران - اهواز
Bizar-az-nadan - سوئد - گوتنبرگ
movafeg - ايران - زوريخ
Omid Iran - ايران - تهران

سال نو مبارك. اميدوارم پيروز و سربلند باشيد.

1)Omid Iran - ايران - تهران. استدلالتان زيبا بود موفق باشيد.
2)دوست عزيزم شاد. شيعه اگر دروغ نگويد كه ديگر شيعه نيست.

بــــــــــــــــــدرود. درفش.
پنج‌شنبه 29 اسفند 1387

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
دلار آمریکا در بازار ایران به بیشتر از ۳۵۰۰ تومان رسید
سهم ایرانی‌ها در انتشار مقاله‌های علمی تقلبی
بحث و جدل پیرامون ورود یک ماده مخدر "کاملا قانونی" به بازار.
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف»
دفاع لاریجانی و نوبخت از فعالیت‌های اقتصادی قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت.
ولایتی «سیستم امنیتی» استرالیا را طراح گروگان‌گیری سیدنی دانست
معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ایران: نباید امید زیادی به مذاکرات اتمی داشت
محاکمه عده‌ای از هواداران فوتبال در استانبول به اتهام براندازی.
روحانی: ۴۴ درصد از کل پولی که در تاریخ ایران چاپ شده در مسکن مهر خرج شد
بررسی روزنامه‌های صبح تهران؛ چهارشنبه ۲۶ آذر
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی
قیمت مسلمان برای استقلال 500 میلیون ، برای پرسپولیس 2.5 میلیارد تومان!
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه
تقاضای کمک رژیم سوریه از ایران در پی ضربات خونین جبهه نصرت.
حقیقی: 7، 8 تیم داخلی و خارجی مشتری‌ام هستند/حقیقی: یک میلیارد بدهند تا بمانم!
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی
پلیس ایران: گروگانگیر سیدنی کلاه‌بردار فراری بود.
بعد از قتل معلم بروجردی/ یک معلم قزوینی تهدید به قتل شد
علی کریمی واکنشی به حرف‌های دایی نشان نداد / ترجیح می‌دهم چیزی نگوی
کلوچه لیمویی
جذب ویتامین A با آووکادو
مفاهیم: کربوهیدرات چیست؟
یوگا در پیشگیری از بیماری‌های قلبی 'موثر' است
فیلمنامه فیلم جدید جیمز باند به دست هکرها افتاده است
عکس روز:سوسک در غذای دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک
اسکایپ ترجمه همزمان می‌کند
فال روز چهارشنبه 17 دسامبر - 26 آذر
آمریکا به شدت حمله طالبان به مدرسه ای در پیشاور را محکوم کرد
مرگ قهرمان وزنه‌برداری جام باشگاه های آسیا / میثم محبی دچار گازگرفتی شد
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
کارشناس مذهبی، داستانی از چشم‌چرانی با ذکر خدا تعریف می‌کند
تصادف دوچرخه سوار با یک آهو در جاده
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن
زندگی ایرانی در کشاکش سنت و مدرنیته.
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر
ویدیوی نگاهی به سال 2014 - تهیه شده توسط گوگل
از پل خواجوی اصفهان تا چهل برج بامیان.
آلمان و تنوعی که نمی‌توان از آن چشم پوشید.
عنکبوت بزرگ یک مارمولک را زنده زنده خورد
افتادن کالسکه بچه بر روی ریل قطار در ملبورن استرالیا در پی چندثانیه بی توجهی پدربزرگ
دومین آکواریوم بزرگ جهان در ژاپن
مادربزرگ 77 ساله ای که وزنه بردار است
یک گدای حقه باز چینی
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
صحنه هو کردن حسین شریعتمداری در دانشگاه تهران - 24 آذر (177+)
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (96+)
مرگ قهرمان وزنه‌برداری جام باشگاه های آسیا / میثم محبی دچار گازگرفتی شد (70+)
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن (69+)
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه (68+)
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت. (65+)
کشته شدن بیش از۱۳۰ دانش‌آموز در حمله طالبان به مدرسه‌ای در پاکستان (61+)
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی (60+)
معرفی غذاهای سنتی افغانستان به جهان. (59+)
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی (59+)
رد درخواست اسرائیل برای «محرمیت» در پرونده نفت ایران (51+)
رفسنجانی: تنها گاهی قطعاتی از کوه یخ فسادها به مردم گفته می‌شود (50+)
نیلسون: مربیان پرسپولیس نمی‌خواهند بمانم/ خداحافظ پرسپـو لیس (49+)
قتل مرد 94ساله بابلسری در برابر دیدگان همسر سومش (42+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (40+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.