صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
فیلم رئیس ستاد اقامه نماز تویسرکان هم در آمد + 18 فیلم رئیس ستاد اقامه نماز تویسرکان هم در آمد + 18

سه‌شنبه 21 اکتبر 2008 - 30 مهر 1387
ایشان با حرکات موزونشان و به صورت فرادا و تک نفره خالق یکی از منحصر به فرد ترین فیلمهای سکسی در بستر نظام جمهوری اسلامی شده اند بطوریکه سردار زارعی و آن آن مداح چاپلوس رهبری عبدالرضا هلالی باید حالا حالاها بیایند در محضر این استاد بزرگ شاگردی و تلمذ نمایند .


● ويديو كليپ

فيلم رئيس ستاد اقامه نماز تويسركان هم در آمد +18

منبع : سايت گفتني ها ( متعلق به امير فرشاد ابراهيمي )
 http://www.goftaniha.org/2008/10/blog-post_21.html

حجه السلام والمسلمين حسن گلستاني رئيس ستاد اقامه نماز شهرستان تويسركان و از اعضاي هيات امناي ستاد ائمه جمعه و جماعات استان همدان (نهادي كه منصوب مستقيم مقام رهبري است ) در هفته گذشته به يكي از خبر سازترين روحانيت كشور تبديل شده است ، البته ايشان نه هاله نور دارند و نه از كرامات رهبر و رئيس جمهور ولايي سخن گفته اند ، نه درباره امام زمان حرف زده اند و نه همچون سردار زارعي اقامه نماز جماعت آنچناني كرده اند كه اينبار ايشان با حركات موزونشان و به صورت فرادا و تك نفره خالق يكي از منحصر به فرد ترين فيلمهاي سكسي در بستر نظام جمهوري اسلامي شده اند بطوريكه سردار زارعي و آن  آن مداح چاپلوس رهبري عبدالرضا هلالي بايد حالا حالاها بيايند در محضر اين استاد بزرگ شاگردي و تلمذ نمايند .

ماجرا از اين قرار است كه ايشان يك دل نه صد دل شيفته همسر يكي از كاركنان ستاد اقامه نماز تويسركان نهادي كه زير نظرش اداره مي شده ، شده اند و همسر بخت برگشته را براي ماموريت كاري به همدان مي فرستند (شما بخوانيد نخود سياه ) و همسر خودش را هم طبق فرمايش خودشان در فيلم مي فرستند خانه والده براي صله ارحام و خانم مربوطه را به منزل خودشان كه اينبار حكم مكان را داشته است دعوت مي نمايند و مي گويند : همسايه ها كه نديدنت ؟ خاطرت جمع خونه هم هيچ كس نيست منو كه ميشناسي قرار نيست با هم نصاصي بكنيم ! و مابقي را هم خودتان مي توانيد حدس بزنيد ديگر ...
متاسفانه فيلم موجود آنقدر شرم آور بود كه من فقط در همين صفحه دقايق اولش را آورده ام و ديدن ادامه اش را البته توصيه نمي كنم اما براي آن دسته از افراد كه هميشه پيشاپيش اعلام مي كنند نه اين ساختگي است دروغ است و ... درست مثل همانهايي كه هميشه چشمشان را دوست دارند براي واقعيات ببندند و جمهوري اسلامي و عمالش را معصوم و معصوم زاده بشمارند در اينجا مي گذارم كه بروند ببينند .
بله پريروز عبدالرضا هلالي و ديروز سردار زارعي و بعد هم مددي معاون دانشگاه و امروز هم حاج آقا گلستاني ! شب جمهوري اسلامي آبستن است و بايد حالا حالا ها ما شاهد و منتظرسحر و زائيدن دسته گلهاي اينچنيني در بستر جمهوري اسلامي و دست پروردگان مقام معظم رهبري و ولايت فقيه باشيم !
حاج آقا گلستاني در لحظاتي با اين خانم بقول خودهمين روحانيون عمل قبيحه زناي محصنه انجام مي دادند كه جوانان شهر را بخاطر كوتاه بودن آستينشان و مانتويشان به دادگاه و شلاق مي كشانند ، وقتي اين منصوب رهبري زن كارمندش را در آغوش مي كشيد ، زنان و دختران معصوم را كه فقط تقاضاي حقوق برابر دارند نه چيز ديگر در روزنامه ولايت فقيه به فساد اخلاقي و اباحه گري متهم مي شدند ، درست در همان لحظاتي كه ايشان آن حركات موزون شرم آور را انجام مي دادند در دادگاههاي انقلاب جوانان اين كشور مشغول تحمل ضربات پي در پي شلاق بودند چراكه مثلا در يك پارتي شبانه در كنار نامحرمان گفتند و خنديدند ! حالا كدام مقصرند و متهم ؟ آي حضرات ، آي حكومتي ها بازم بگيد نواره ....
پي نوشت :
يك سئوال از كيهاني ها دارم : شما كه گلشيفته فراهاني را فقط بخاطر عكس بي حجابش فاسد خوانديد اين حاج آقا را چگونه مي خوانيد ؟
"فيلم در يوتيوب حذف شد و فعلا در بلاگر گذاشته ام اين هم لينك ديگر در فليكر .
منبع : وبلاگ گفتني ها ( وبلاگ امير فرشاد ابراهيمي )
http://www.goftaniha.org/2008/10/blog-post_21.html
omid_aria - انگلستان - ليدز
قوز فيش بيا سنگشو بزن به سينه بگو كه اين شخص ... نيست ... بدبخت بيچاره فريب خورده
سه‌شنبه 30 مهر 1387

payaam - ايران - تهران
اي ول !!!!
خيلي فـــــــــــــاز داد !
سه‌شنبه 30 مهر 1387

daniall - فرانسه - نانت
من ميگم ساختگيه اگه راست ميگيد بقيشم بذاريد تا مطمئن بشيم واقعي بود.
سه‌شنبه 30 مهر 1387

payaam - ايران - تهران
امير فرشاد جان ! (اگه اين مطلب رو مي خوني.)
واقعاً دمت گرم. در فرداي ايران آزاد، افرادي مانند تو كه نقش زيادي در بي آبرو كردن سفاكان ولايت فقيه داشتن، جايگاهي رفيع خواهن داشت.
هر جا كه هستي ، دعاي خير ما پشت و پناهت.
اما يادمه جائي گفتي (اگه اشتباه نكنم) 90 ساعت نوار بازجوئي از سعيد امامي رو در اختيار داري.
اميدوارم شرايطي فراهم بشه كه بتوني حداقل بخش هائي از اون رو منتشر كني.
در آخر، مراقب شيطنتهاي سربازان بدنام محسني اژه اي باش. لازمت داريم !
سه‌شنبه 30 مهر 1387

payaam - ايران - تهران
لينك كامل :...يه پا پورنو گرافيه ! خواهرا گوشاشونو بگيرن. مي خوايم شوخي مردونه كنيم !
سه‌شنبه 30 مهر 1387

yeknafaronim - آلمان - كلن
چه راحت به حريم خصوصي آدما تجاوز مي شه فتوشاپي در كار نبود ولي از كجا معلوم فاعل فلان كسكه و مفعول زن شوهردار. اين پسره ابراهيمي از كجاش درآورده كه اين زن كيه.از كجا ميدانيد همسر دارد؟ نام همسرش چيست؟

ويديو را چه كسي گرفته؟

ويديو چجوري بدست سايرين افتاده؟
اينا سؤالاييه كه بايد اين مردك جواب بده
هر كي كه ريش و سبيل داره كه باباي آدم نيست.
سه‌شنبه 30 مهر 1387

minaalio - المان - فرانكفورت
بابا اينها از ريشه فاسد هستند .
سه‌شنبه 30 مهر 1387

ufo - دانمارك - وايله
هردم از اين باغ بري ميرسد تازه تر ازتازه تري ميرسد
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

طوفان - نروژ - اسلو
قوزي خانوم حتما اينم فتوشاپه كه امپرياليسم غرب وشرق براي بد نام كردن اقايان درست كردن ؟؟ْْ!!
اينها واقعيات اين نظام فاشيستي است كه اين فيلم قطره اي از اقيانوس اين
خائنين به ايران و ايران زمين است
ديگه با ديدن اين برو شرم كن وپيش خدا طلب امرزش كن قوزي خانوم
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mehrankamali - ايران - بابلسر
عالي بود تا حالا فيلم سكسي به اين باحالي نديده بودم زنده باد حكومت اسلامي توليد كننده بهترين فيلم هاي سكسي جدي ميگما حالا همين فيلمو تو خارج بايد يه عالمه پول بدي بابتش اين جا مجاني ولي كيفيت صداش رو دفعه بعد بهتر كنيد مرسي
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

micka001 - ايران - تهران
مرسييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
فقط حيف كه 90 دقيقه اي نبود . فيلم كوتاه بود ... وليييييي عجب فيلمي ميشه ايننننننننن
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

minaalio - المان - فرانكفورت
واقعا فيلم كاملش كه ديدم اسفناك بود .اين هم از سركردگان اسلام ناب محمدي.
واقعا متاسفم
yeknafaronim - آلمان - كلن
اينقدر وز وز نكن
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

persian - امريكا - ريچمند
وقتي از سر چشمه فاضلاب توالت ميزنه بيرون ديگه تو طول مسير ديگه معلومه چيه....
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

parviz1 - انگلستان - كترينگ
شوهر اين زنيكه هم از اين ملاها دفاع ميكرده !!!!!بازم دفاع كنيد و بگيد ملاها خوبن و به نواميس ملت چشم بد ندارن تا نوبت شما هم بشه.آخه اين ملت را اگر چيزخور هم كرده بودن بازم رو ناموسشون يك غيرتي داشتن!!!!من نميدونم كه اين بيناموسها چه بلايي سر مزدورانشان آوردن كه اگر با خودشون هم همين كارها را بكنند بازم از ملا حمايت ميكنند!!!اينجاست كه ميگن خلايق هرچه لايق!!!اينها براي شما خوبن.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

babaktoronto - كانادا - تورنتو
اقاي يك نفر و نيم از المان كلن
در وزارت اطلاعات بخشي وجود دارد كه وظيفه اش كنترل خطوط تلفن و مسايل خاص افرادي است كه ان افراد يا در ارتباط با نظام داراي شغل حساسي هستند و يا عموما از افراد طراز اول اين نظام هستند. و چون ما يك نوع وزارت اطلاعات نداريم و وزارت اطلاعات موازي(زير نظر مستقيم رهبري) و اطلاعات سپاه و اطلاعات قوه قصاييه هم داريم كه اصولا هر يك كار خود را ميكنند و وابسته به يك بخش از نهاد قدرت هستند.
بچه هاي زيادي از وزارت اطلاعات هنوز براي جناح چپ كار ميكنند و از قضيه سعيد امامي به بعد و خيانتي كه خامنه اي به سعيد امامي كرد و از پشت به او و خانواده اش خنجر زد شديدا از انها كنده شدند و به نوعي دشمن قسم خورده باند رهبري شدند.چون انها سرباز و فدايي سعيد امامي بودند و اگر سعيد ميگفت بميريد ميمردند.
همه اينها را گفتم تا ببينم تا چه حد هوش داري تا جواب سوالهايت را از متن بالا كه برايت نوشتم بدست اوري. فكر نميكني براي يكي از همين سربازان امام زمان كار ساده اي باشد كه پي به نيت اين نماينده مقام معظم رهبري برده باشد و ابن جاسازي دوربين و ساير تجهيزات پيشرفته اي هم كه در اختيار دارند كه ديگر براي انها چيزي نيست. هنوز بسياري از اين بچه هاي اطلاعات بچه هاي مخلصي هستند كه از اين نظام بريده اند اما راهي را رفته اند كه برگشتي توش نيست پس سعي ميكنند تا ميتوانند از اين طريق با نظام مبارزه كنند.
راستي تو هم مواظب خودت باش اگه تو سفارت ايران تو المان كار ميكني شماها هم شنود ميشيد.
و مطلب اخر اينكه مقامات نظام از هم ديگه از اين اتوها زياد دارند و اصولا رمز ماندن در كنار همديگر هم همين نقاط ضعفي است كه از همديگر دارند.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
yeknafaronim - آلمان - كلن
چطور به حريم خصوصي مردم اگر دولت و پليس دخالت كند اشكالي ندارد و نهي از منكر حساب ميشود و ثواب دارد اما به حريم اخوندها و مسئولين كشور تجاوز بشود اشكال پيدا مي شود؟
ويدئو را خود اين اخوند جا سازي كرده اونجا كه مدرك داشته باشد كه بعدها
هم بتونه اين زن را تهديد كند و بياورد خانه اش و با او سكس كند !!!
احتمال دارد اين فيلم را زن اين اخوند تو خونه پيدا كرده و يا اين اخوند اين فيلم
را به يكي از دوستاش نشان داده و يك جوري تو اين مايه ها فيلم لو رفته در كشور !
اين اخوند اسمش حسن گلستاني هست شما شك داري اين فيلم را دانلود
كنيد ببريد شهرستان تويسر كان نشان اهالي اونجا بدهيد با شناخت اين اقا
شك شما برطرف مي شود.
daniall - فرانسه - نانت
شما چقدر باهوشي يكم روي خودت كار كني مي توني مثل البرت اينشتن بشي!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

agrin - استراليا - سيدني
هر دم ازين باغ بري ميرسد!
ننگ و نفرين بر شما سفاكان تاريخ!
دوست عزيز yeknafaronim - آلمان - كلن.
امير فرشاد ابراهيمي از اون كله گنده هاي وزارت اطلاعات بوده كه بعد از سير شدن از كشت و كشتار و بي رحمي به آلمان رفته و اسرار اين سازمان مخوف رو با سند و مدرك رو مي كنه.اقشا گريهايش راجع به همه ي سران جمهوري اسلامي واقعاً تكان دهنده هستن.احتمالاً چون دس پرورده ي خودشونه بايد دستش به يه جاي بند باشه .البته من هم مثل شما شك دارم.ولي اين رو مطمئنم كه دستندركاران جمهوري اسلامي كمترين جنايتشون اينه.
اينم وبلاگش:http://www.goftaniha.org/
دوست داشتي يه سر بزن.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Kaweh - آلمان - فرانكفورت
اي بابا وقتي سر كرده اسلام ناب خودش اينكارها را ميكرده مي خواهيد پيروانش نكنند . مردم نادان و فريبخورده اند . بقول معروف تا احمق در جهان است مفلس در نميماند . متاسفم براي كساني كه پاي منبر اين ابليسان مينشنند و سنگشان را به سينه ميزنند . قوزي جان شما هم تا از اين بلاها سرت نرفته بزن بيرون وگرنه فيلم تو هم در مياد
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

atet_8oo8 - امريكا - كنزاس
چقدر احمقند بعضي مردم...حتي اگه اين فيلم هم دروغ باشه (كه البته نيست) كي ميتونه بگه سران اين رژيم چنين كارهايي نمي كنند. كساني كه به خدا اعتقاد ندارن دو دسته اند. يك دسته مثل اين آقايون از اين دانش سو استفاده ميكنن و خواهر و مادر اين ملت رو به هم پيوند ميدن. به عده هم سعي ميكنن با اين دانش اين مردم را از ناداني و خرافات نجات بدان. ولي متاسفانه بشر همواره خرافات را به حقيقت ترجيح داده. چون باور كردنش راحت تره.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mehrnoosh - ايران - اهواز
اي دستتتتتان طلا. آبروي مردم رابردن كار بديه ولي وقتي كسي ديگران را به دليلي كه خودش بدترشو ميكنه آزاربده وحريم خصوصي مردم رو به هم بزنه از اين بدترهم سرش بياد حقشه .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

klcc - مالزي - كوالالامپور
اقا واسه ما كه دانلود كرد ولي باز نميشه از فليكر ديدم اينكه خيلي كم بود و چيزيرو نميرسونه..
بعدش مگه الان گرفتنش كه اينقدر امار ازش در اومده..
والا چي بگم من..؟
دوستان فيلم دانلودي رپيدشير همون فيلم فليكر است؟ تن كيو :)
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

cool215 - ‌بلژيك - گنت
فرشاد ابراهيمي درود به شرفت.حيثيت ج خبيث اسلامي وطرفداران انها رفته كه بود!رويشان سياهتر شد.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

OMIDEZENDEGY - ايران - مشهد
دوستان چرا تعجب ميكنيد؟
تجاوز و سكس، دزدي و آدمكشي از آموزشهاي اسلاميست
پس سراغ اسلام را از كجا بگيريم؟
از همين آخوندها
و اگر اسلام اين است، ننگ بر تو اي اسلام.
خدايا اگر اين اسلام از آن توست پيامبري بفرست و معجزه اي نشان ده تا با عقلي سليم به او ايمان بياوريم.
مگر علم غيب داريم؟ مگر اينها تبليغ كننده دين تو نيستند؟
پس اين اسلام دروغ محض است، چون هيچ پاكي و معصوميتي در اين دين نيست چون اين دين خدايي نيست.
ناله هاي من از تبليغ كنندگان دين تو نيست،غم من از طرفداران اين دين ترسناك و خانمان سوز است.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

aryamanesh14 - ژآپن - توكيو
اين هم از طرفداران پروپاقرص نايب صاحب چاه جمكران (سيد علي اقا)
حالا هي طرفداران رژيم بيان واق واق كنند كه اين فيلم جعليست.
شرارت از سر تاپاي رژيم اخوندي ميباره.
مرگ بر جمهوري ولايت فقيه .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

RED_JINGOOL - ايران - رشت
زياد خودتونو ناراحت نكنيد، تعجبي نداره همه بزرگان دين مبين اسلام مغزشون در بين پاهاشون قرار گرفته.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shabnam anti mammad! - استراليا - سيدني
اي ملت شريف ايران!
شما اگه مي خواستيد .... بديد چرا به شاه و دار و دسته اش نداديد كه حداقل قيافه آدم داشتند نه به اين آخوندهاي بوگندوي شكم گنده پشمالو.
مهم نيست كه اين فيلم ساختگيه يا نه. بلكه بدون شك بيان كننده حقيقت تلخيه كه همه ما به اون آگاهيم. افسوس و صد افسوس كه ايران نابود شد.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

nader9 - كانادا - تورنتو
خاك .... قوزي با اين ولايت فقيه حالا چرا نمياي تو اينجا كامنت بگذاري ..
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

damst2005 - ايران - تهران
حالا در اينجا كه فقط ايشون و اوشون هستند كي تونسته اين فيلم رو بگيره ؟ و دوربين رو كار بذاره ؟ اگه دقت كنيد در سرتاسر فيلم كه من دانلود كردم و كاملش رو ديدم خانومه بارها به سمت دوربين نگاه مي كنه . يعني مي دونه كه اينجا دوربينه به فيلم با دقت نگاه كنيد مي فهميد .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

parsa1 - ايران - تهران
اون از سردار اينم از امام جمعه فردا هم رهبري
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

emroz.1979 - سوئد - يوله
من ديدم كاملشو. كي فيلم گرفته؟ فكر كنم االكيه. دختره هم گويا واردتر به نظر ياد.حسابي كار بلده.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

ady - كره - اينجون
عجب صحنه اي كاملشو چطوري ميشه ديد؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

paiiz - ايران - تهران
اين يارو ..ز پيچ كجاست صداش نمي آد؟؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

الما - آلمان - برلين
چرا ما بايد هر چي كه اينجا مي ذارند را باور كنيم كي تو خونه شخصي آدم مي تونه بياد و دوربين بذاره اونم اينطوري
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mansuor - امارات - دبي
شما كه + 18 رو قيد كردي ديگه دليلي نداشت فيلم كاملو نزاري
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

molaali - ايران - تهران
قابل توجه كساني كه ميرن پشت سر اينا نماز ميخوند نمازت بخوره تو كمرت مگه خونت جا نداري برانمازخوندن امثال شما نادانها باعث ميشيد اينا به خواهران ما تجاوز كنند وهيچ اتفاقي هم برا حاجيمون نيفته!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mansuor - امارات - دبي
اين فيلمو بايد اون مردمي ببينند كه اين ايت الله ها رو ميپرستن تا كي اين ملت ميخان اينجوري فكر كنند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

cheshmandaz - امريكا - لاس وگاس
به نظر نمياد كه دوربين جا سازي شده باشه. هم حركتهاي كوچيكي داره و هم دقيقه 1:40 زومش تغيير ميكنه.شايد من اشتباه ميكنم اما شما هم توجه كنيد
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

tobayemohabbat - ايران - تهران
اين اقاي ابراهيمي بايدكاملا با جزئيات توضيح دهد كه چگونه درانجا دوربين كار گذاشته شده واز كجا ميدانند كه اين زن شوهر دارد ودر كجاي اين فيلم نامي از روحاني نامبرده به ميان امده و چگو نه اين فيلم از ان خانه خارج شده وبه دست ايشان رسيده ضمنا هر كسي مسئول عمل خودش ميباشد و هيچكس حق ندارد به حريم خصوصي كسي وارد شود و ابروي كسي را ببرد اقاي ابراهيمي اولا كه بايد به سوالات طرح شده جواب بدهي و ثانيا بگويي كه اگر كسي با خودت راست يا دروغ اين كار را كند عملش را مي پسندي و اما علت اينكه تو و امثال تو كه ممكن است در ميان اخوندها هم ادمهايي مثل تو پيدا شودراحت با ابروي همنوعتان بازي ميكنيد اين است كه باور نداريد كه روزي بايد جوابگوي اعمالتان باشيد ثمره ايمان داشتن به روز قيامت همين است كه انسان مراقب اعمال و گفتارش ميشود من كاري ندارم به عنوان ادمها ميخواهد اخوند باشد يا غير اخوند ابرو بردن از ديگران كار هر كسي نيست من به شرافتم قسم ميخورم كه اگر سوژه اين فيلم اگر هركس ديگري هم بودهينطور اعتراض ميكردم زيرا صحبت از ابروي يك انسان است.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

شاطر عباس - ايران - اهواز
فيلم كامل را ديدم و الان از شدت خشم و عصبانيت دارم كامنت مي زارم.من واقعْاْ براي اونهايي متاسفم كه به ديد فيلم سكسي به اين ويديو نگاه مي كنند. اين فيلم از غمگين ترين فيلمها حزن انگيزتر و ناراحت كننده تر است. ميگن زماني رضاشاه پهلوي با هيات همراه خود كه مشتمل بر رجال حكومتي آن زمان بود جهت ملاقات آتاتورك راهي تركيه مي شود.آتاتورك دستور مي دهد شب هنگام زيباترين دختران ترك را جهت كامدهي به مهمانان ايراني به اتاقهاي آنان بفرستند.بلافاصله رضاشاه به همه همراهان دستور مي دهد از پذيرفتن دختران پيشكشي آتاتورك خودداري كنند و همه آنها از وي اطاعت كردند.وقتي صبح روز بعد همراهان دليل اين ممانعت را از رضاشاه جويا شدند رضاشاه پاسخ داد كه اگر اين تحفه را ميپذيرفتيم در زمان مسافرت آتاتورك و همراهانش مجبور بوديم همانطور تلافي كنيم و دختران ايراني كه نواميس ما هستند در اختيار آنان بگذاريم.ّآيا شما به اين امر راضي مي شويد؟
حال در مملكت ما رپيس ستاد اقامه نماز (كه اميدوارم به كمرش بزند) اينگونه به زن كارمند خود تجاوز ميكند و اطمينان داشته باشيد آب هم از آب تكان نمي خورد.واي به حال و روز مردم ايران كه از اوج عزت به حضيض ذلت افتاده است.روح كورش كبير قرين رحمت و آرامش باد.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

ezatdf - ايران - تهران
سخني با مدير سايت
رژيم جمهوري اسلامي نا مشروع است و ما با آن مخالفيم ولي ما نمي توانيم مخالفتمان را از هر راهي ابراز كنيم در بين همه اقشار آخوند و پزشك و معلم و صنعتگر كساني هستند كه مرتكب خيانت مي شوند ولي ما با جمهوري اسلامي مخالفيم نه به اين علت كه تعدادي از مسپولين آن انحراف اخلاقي دارند ما با همه رژيم هاي ديكتاتوري مخالفيم حتي اگر قديسان آن را تشكيل داده باشند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

souroosh - ايران - ساري
اين فيلم كاملا واقعي است. اين است جنايت حكومت ظلم و ستم. اما به خدا قسم ربطي به اسلام و اديان نداره. لعنت به شما اي اخوندهاي كثيف كه به اسم دين سر دين را بريديد.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mansuor - امارات - دبي
اقا مگه اخوندا دل ندارن يه اخوند با حال پيدا شده موجوديت اين حكومت رو نشون بده مگه ما ملت ديگه بايد چيرو بينيم تا به خودمون بيام من روي سخنم به اونايي كه سنگ اين رژيمو به سينه ميزنند به اميد وقتي كه مردم ايران زمين اين رژيمو بشناسند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

arshan_10 - ايران - تهران
http://uk.youtube.com/watch?v=6ZuG1eRoiM8
http://sarbazevatan.multiply.com/video/item/286/286
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

pari_darya - المان - برلين
همتون سركاريد عجيب!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
انحراف جنسي همجنس گرائي نيست چون دو انسان بالغ خود مي دانند چه هستند و چه مي خواهند ولي در بيماري پدوفيليا((((بچه بازي)))) يكي از طرفين كودك و بي دفاع و يك بيماري وحشتناك جنسي كه در اسلام پذيرفته شده و رهبران اسلام در صدر اسلام اين چنين بوده اند و فيلم بالا هيچ است در برابر ان...ولي اخوند اسلامي كثيفترين است در اين شكي نيست.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

derafsh - اتريش - وين
يكي از بحث برانگيزترين ازدواجات محمد ازدواج با حفصه است! كه موجب نزول اياتي در قران شد! كه اتفاقا همين ايات از جمله تناقضات و در زمره ناسخ و منسوخ هاي قران است.
ماريه روزي نزد محمد امد. ان روز محمد در خانه ي حفصه بود و حفصه در خانه نبود! محمد همانجا با ماريه همبستر شد! در اين اثنا حفصه سر رسيد و دادو بيداد راه انداخت. محمد براي تسكين خاطر حفصه و ارام كردن وي ماريه را بر خود حرام كرد.(ايه 52 سوره احزاب)
محمد پس از اين ايه بواسطه علاقه اي كه به ماريه داشت دست به دامان جبرئيل شد و ايه 50 سوره احزاب نازل شدكه دقيقا با ايه 52 سوره احزاب در تناقض است!!!!!!!!!!!!!!!
يكي از اياتي كه انسان را به شگفتي وا مي دارد ايه 3 سوره تحريم است. ايا ذكر اين ايه كه مربوط به مسائل خصوصي زندگي محمد است؛ در قران كه شريعت ابدي و دستور قطعي براي تمامي نوع بشر! است شگفت اور نيست؟ اين ايه در اين مورد نازل شد كه حفصه عايشه را از موضوع محمد و ماريه مطلع ساخت! و بيت محمد را براي چندي به هم ريخت. محمد مجبور به اوردن اين ايات شد كه از عجيب ترين ايات قران است.رجوع كنيد به تاريخ طبري.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

گنگستر - امريكا - دنور
اي بابا اروم باشيد... مگه دفعه ي اولشونه اينقدر هيجان زده شدين؟؟؟؟؟؟؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

zahra1387 - ايران - تهران
خوب مي تونه بگه صيغه اش كردم از اين مسايل تو اخوندا كه بار اول نيست .اين ها يك عمره دارن اين كار ها را ميكنند .
اين امير فرشاد ابراهيمي خودش قبلا تو وزارت اطلاعات بوده اخراجي هست حالا داره دق دلي هاش را خالي ميكنه
خوب اميدوارم هميطور خودشان به هم بيفتند حالا كه مردم كاري به كارشان ندارن خودشون دارن باهم مبارزه ميكنند
پته هاي هم را رو اب ميريزنند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
yeknafaronim - آلمان - کلن
تو هم دست نشانده اين حكومتي ماند قوزي.
پايه و اساس اسلام فقط در فساد .ترور و زن ستيزي است.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
RED_JINGOOL - ايران - رشت
زياد خودتونو ناراحت نكنيد، تعجبي نداره همه بزرگان دين مبين اسلام مغزشون در بين پاهاشون قرار گرفته.
دمت گرم
حرف دل من و حقیقت رو گفتی
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shima87 - فرانسه - پاريس
خاك بر سرم ادم باورش نمي شه يعني اخوندا هم اب نيست ها شنا گر ماهري هستند ولي اين كار خيلي زشته هر چند هم صبح تا شب داريم اخوندا را ناله نفرين مي كنيم كه به سزاي اعمالشان در ايران برسند و يك روزي همه اشان رسوا بشند رسواي اخلاقي و اقتصادي و سياسي كه به روز مردم بدبخت چي اوردن
پس ببينند كه با داشتن زن باز ميره سراغ يكي ديگه پس اون پسر هاي مجرد ايران چكار كنند تا مي خوان يك رابطه داشته باشند حتي نه اين مدلي فوري ابرو حيث اشان را تو خيابان و خانواده مي برن
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

lisa - امريكا - كاليفرنيا
اینه اسلام ناب محمدی.از خواب غفلت بیدار شید . هی نگید این فیلم جعلیه ٬ اون فیلم ساختگیه. ازهمون ابتدای اسلام از 2400 سال پیش تجاوز ٬ خیانت ٬ چشم به مال و ناموس دیگران داشتن ٬ غارت ٬ دزدی ٬ ادمکشی٬ کار نماینده های الله بر روی زمین بوده تا به الان.
پیروان چشم و گوش بسته و نادان دین اسلام شماها و زن و بچه هاتون وسیله هایی هستید برای چپاول و ارضای امیال جنسی نماینده های الله بر روی زمین.تو نمی تونی اعتراض کنی چون خودتو می کشن و بعد زنت رو هم مصادره می کنن...
یک کمی مطالعه کنید ٬ قران رو به فارسی بخون یعنی به زبان مادریت نه به عربی ٬ عربی که بخونی چیزی ازش متوجه نمی شی. اگه حوصله کتاب خونی نداری ٬ برنامه رضا فاضلی کانال پارس رو نگاه کن ٬ اون می خونه تو گوش کن. می دونی چرا مردم تمام کشورهای اسلامی بدبختن چون گرفتار جهل و خرافه هستن.این فیلم نمونه کوچکی از فساد خلفای اسلامی از ابتدا تا به الان بود...
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

ertavaa - امريكا - ميشيگان
من به موضوع پست کاری ندارم فقط میگم زمانی سکس "تابو" بود و الان شده "تابوت" .
تحقیقی من کردم و دیدم چیزی حدود 831 میلیون صفحه وب مرتبط با کلمه sex واین فقط در رابطه با این کلمه هستش به غیر از کلمات مرتبط با این موضوع . حال اگه فرض کنیم که هر کدوم از این صفحات روزی یک بازدید کننده داشته باشه روزانه حدود 800 میلیون نفر در دنیای مجازی سکس میگردن.
متاسفانه سکس موضوعی شده که همه چیز ادما رو تحت تاثیر قرار داده از عشق و محبت گرفته تا ...
اینارو چرا گفتم به خاطر اینکه چند سال پیش که فیلم زهره در ایران پخش شد ایرانی نبود که اونو ندیده باشه سر میدونا سی دیشو علنا میفروختن از بچه 10 ساله تا ادم 70 ساله اون فیلم رو دیدن فقط به خاطر اینکه ببینن اونی که تو فیلمه کی بوده خیلی ها این اولین فیلمی بود که از این دسته میدیدن و این استارتی بود برای ادامه...
و اینا به ما میگه که اینجور فیلما بیشتر از اونکه روشنگر باشن مایه ترویج خود فیلمن شما تو همین صفحه ببین چند نفرفقط کامنت دادن(به غیر از کل بازدید کننده ها) اینا برای چی اومدن ؟
یه کمی فکر کنیم و ببینیم ما برای چی به اینجا اومدیم؟ حداقل به خودمون دروغ نگیم.
آرزوی من اینه که روزی برسه که عشق و محبت جای اینهمه دورویی و تزویر و دروغ رو بگیره شاید غیر ممکن باشه اما من می خوام دیگه حداقل به خودم دروغ نگم
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Mehrdadpars - آلمان - دوسلدورف
tobayemohabbat - ایران - تهران
مسئله حریم خصوصی برای تک تک افراد یک جامعه صدق میکند و نه تنها برای آخوندها و یا سردمداران رژیم فاسد اسلامی . . . اگر اینطور هست که بگوئید به چه حق و با چه مجوزی 29 سال تمام در هر گوشه و کنار کشور ایران تحت هر بهانه و دلیلی به خانه و حریم خصوصی مردم بیچاره ایران دست درازی شد ؟ ؟ ؟ هزاران هزار نفر شلاق خوردند برای اینکه به حریم خصوصی زندگی آنها بدون اجازه نگاه کردند . . . . هزاران هزار نفر به زندان رفتند برای اینکه به حریم خصوصی آنها بدون اجازه دخالت کردند . . . و حالا چه کسانی هستند که این حق را برای خودشان قائل هستند که خصوصی ترین مسائل مردم را زیر ذره بین بگذارند و اما برای خودشان حریم خصوصی مجاز باشد ؟ ؟ ؟
محض اطلاع این فیلم را کسی از فاصله دور کنترل کرده و گرفته که به این کار آشنایی کامل داشته و اولین بارش هم نبوده و دوربین هم بقدری کوچک هست که از فاصله نیم متری هم قابل رویت نیست .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

searider - چين - شانگهاي
اگه يه وقت يه همچه فيلمي از خودتون يا يكي از نزديكاتون توي سايت بينيد چه حالي بهتون دست ميده؟
تهيه كنده وپخش كننده و رواج دهنده اينجور فيلمها مشكل حيثيي دارند.حالا اين فيلم از هر كس ميخواد باشه يه مقدار فكر كنيد........
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

alireza.ch - سوييس - نوشاتل
ezatdf - ايران - تهران
حرف درستي فرموديد ولي من نفهميدم چرا اين سخن را رو به مسوولين سايت گفتيد؟ علت بخصوصي داشت؟ آيا مورد سانسور قرار گرفتيد؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

محسن قوز فیش - نروژ - اسلو
كيه كه ندونه كه خود ابراهيمي طبق يكي از برنامه هاي از پيش طراحي شده به وزارت اطلاعات رفته بود و الان هم معلوم نيست به چه دليل خارج رفته حتي اپوزيسون ها هم به اين ادم مشكوك هستند.!
و اما درباره فيلم كه:
اولا معلوم نيست كه درست باشد و ساختگي نباشد.
ثانيا حتما خود ابراهيمي با يكي از دو طرف نسبت نسبي دارد وگرنه چطور از ريز ماجرا خبر دارد.
ثالثا معلوم نيست در كدوم سايت هاي غير اخلاقي اين را پيدا كرده و يك جوري به اين بابا نسبت مي دهد.
رابعا اين فيلمها يا ساختگي است يا به طربقي از مسايل و حريم خصوصي مردم فيلم گرفته شده (قضيه اون بازيگر امير ابراهيمي يادتون است) و براي پر كردن جيب خود و يا بي ابرو كردن مردم استفاده مي شود.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اگر اسلام این است
و این اسلام از خداست
و محمد پیام آور خداست
ما همه بازیچه ی خدا هستیم
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

lisa - امريكا - كاليفرنيا
tobayemohabbat - ايران - تهران

تو اين مردك ريشوي شكم گنده ي فاسد رو انسان خطاب مي كني و از حريم كثافت و بوگندوي چنين اشغالي كه حتي از زن شوهر دار هم نمي گذره حمايت مي كني .
حرف هاي امير فرشاد ابراهيمي در جواب تو و امثال تو به نقل از سايتش
دوستانی که متذکر نقض حریم خصوصی شده اند باید به ناچار عرض نمایم خانم فوق همسر یکی از اعضای روحانی و ارشد آن ستاد و خود نیز از اعضای یک نهاد امنیتی در استان همدان می باشند که طبق اطلاعات بدست آماده مدت مدیدی می باشد که با آقای گلستانی ارتباط دارند حالا همسر ایشان می داند یا نه نمی دانم اما این مسئله از آنجائی فاش شده است که حفاظت محل کار ایشان به مرخصی های کوتاه مدت ناگهانی و ساعتی در اوقات کاری به ایشان مشکوک می شود و موضوع اینگونه فاش می شود به محض جمع آوری ادله ها دادستان ویژه دادگاه روحانیت در استان همدان و دادستان نظامی استان همدان و همچنین دفتر بازرسی بیت رهبری در جریان ماجرا قرار می گیرند و بعد از چهل و هشت ساعت بازداشت موقت آنهم نه در بازداشتگاه بلکه در هتل سینای همدان با گرفتن تعهد هر دو آزاد می شوند و دستور منع پیگرد صادر می شود در بعد از این ماجرا بود که افرادی از درون آن دستگاهها که به فیلمها دسترسی داشته اند جهت دست کم آگاهی مردم از این فساد حکومتی تصمیم به انتشار این فیلمها میگیرند تا شاید در اثر اطلاع عموم و خواست افکار عمومی برای پاسخگویی دستگاههای مربوطه دست کم رسیدگی ای صورت بگیرد اما واقعا چه کسی نقض حریم خصوصی کرده من یا حاج آقا گلستانی که شوهر ایشون رو مدام می فرستاده پی نخود سیاه و یا خانمش را دک کرده تا بساط عیش و نوش و فسق و فجور این دو خدمتگزار حکومت اسلامی فراهم شود ؟ من یک روزنامه نگارم و کار روزنامه نگار هم آئینه گرفتن و نشان دادن همه چیزه ، بیان واقعیات نقض حریم خصوصی رو آنهایی می کنند که شبانه با نقاب از دیوار خانه مردم بالا می روند و به جرم یک شیشه مشروب یا یک مثقال تریاک صاحب خونه رو کشون کشون با مشت و لگد از خونش به خیابون پرتاب می کنند! نقض حریم خصوصی رو آنهایی کرده اند که به جشن و شب نشینی مردم تو خونه هاشون حمله می کنند ! بازم بگویم ؟ نقض حریم خصوصی الان نزدیک سی ساله توسط همین حضرات به اسم امر به معروف و نهی از منکر رایج شده این که یه سایته و فردا هم همه فراموش می کنیم ماجرای دانشگاه زنجان و مددی مگر چه شد ؟ مگر قرار نبود دانشجویان ماجرا را تا به آخر دنبال کنند ؟ اصلا کسی یادش مانده است ؟ نقض حریم خصوصی را این آقای گلستانی در پشت میز کارش می کند که دستور برخورد با مردم و جوانان بیگناه را به عنوان بدحجاب و بی نماز و اراذل و اوباش صادر می کند و در بعد از پایان جلسه و وقت اداری این خانم را بروی میزبیت المال می خواباند ! و شرم آورترین حرفها و اعمال را انجام می دهد ، نقض حریم خصوصی را آن خانم انجام می دهد که خود از بانیان سرکوب و برخورد با جوانان و دختران و پسران هست که مبادا تارمویشان بیرون باشد و مبادا رنگ شلوارشان زننده باشد و یا آستینشان کوتاه باشد من با تساوی حقوق و رعایت حقوق بشر حتا برای مخالفینم هم موافقم اما نمي فهمم چرا تا یک پاسدار و روحانی و صاحب منصبی حکومتی خطا ميكند همان افرادی که حقوق بشر را ضاله می خوانند و سوغات غرب می دانند به یکباره مدافع حقوق بشر و ارزشهای انساني می شوند ؟ فرض کنید بجای آقای گلستانی یک جوان بينوا و بی کس و کار اینکار را انجام داده بود آیا الان نمی آوردندش پشت تلویزیون که بگو چه کردی ؟ آیا حکمش غیر اعدام بود ؟ دفاعیات بی چون و چرای سردار رادان و سعید مرتضوی را فراموش کردید که برای مزاحمین دقت کنید فقط مزاحمین خیابانی حکم اعدام صادر کردند و شجاعانه سینه سپر می کردند و از آنها دفاع می کردند ، وقتی یک جوان مثلا برای یک متلک گفتن و بوس فرستادن و ... اعدام بشود جرم حاج آقا گلستانی با دو زن و سه فرزند و این خانم با شوهر و دو بچه چیست ؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Omidezendegy - ایران - مشهد
درود بر انقلاب اسلامی و دولتمردان آن که میلیونها ایرانی را فریب داده اند و همچنان فریب می دهند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

azadazad - ايران - تهران
اي امير تيز راي و تيز هوش جامعه اي چون جامعه شاهان بپوش
گفت صاحب جامعه را بين ؟جامعه چيست؟ ديو مي بايد درون جامعه چيست؟
(مولوي)
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shahin 12 - انگليس - چشر
اين هم يكي از خواهران زينب زير چادري كه زنان و دختران ايراني رو بخاطر چند تار مو با باتوم تو خيابون ميزنند تو سرشون و ناموس مردم را ميفرستد تو بازداشگاههاي اسلامي پيش همين اخوندا تا ارشاد بشن.
(( بريم براي اين مردم نادان 2 ركعت نماز بخونيم))

قابل توجه افرادي كه براي اخوندا كار ميكنن و مثل قوزي و دادش محسن تند تند ميرن ماموريت(نخود سياه)حواستون بيشتر به ناموس خودتون باشه نه به گلشيفته ها
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

bahar az zanjan - ايران - زنجان
در شياد بودن آخوند كه شكي نيست. فقط خاككككككككككككككك بر سر اون زنيكهء بي حياي بي همه چيزززززززززززززززززززززززز كه اگه شوهردار هم كه باشه واااااااااااااااااااااااي كه ديگه آخر لجنه
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

rastad - ايران - تهران
حجه السلام والمسلمين حسن گلستاني رئيس ستاد اقامه نماز شهرستان تويسركان و از اعضاي هيات امناي ستاد ائمه جمعه و جماعات استان همدان (نهادي كه منصوب مستقيم مقام رهبري است )اي لعنت خدا و ملت ايران به روح جد و آباد شما كثافتا . واي اي خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا يا مرگ ما را برسون يا مرگ اين بي ناموسا بي شرفا كثافتا آشغالا كفتارها اي حروم زاده ها اي ولد زنا ها از حروم لقمه ها تا كي ميخواين يه زن و ناموس مردم چشم داشته باشين . تا كي
خاك بر سر اون زنيكه ولگرد كه تو بغل اين كثافتا خوابيده .تف . تف
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

mah1 - ايران - تهران
ببينين زود جو گير نشين! كاملا مشخصه فيلم ساختگيه همون اول اون خانم چند بار طرفه دوربين نگاه ميكنه. بعضي جاها هم لنز دوربين كمي تنظيم ميشه. حالا ساختگي يا غير ساختگي 2 تا بزرگسالن. كم نيست اخبار كشيشهايي كه بارها به پسر بچه ها تجاوز كردن. همين تازه سر و صدايه يكيش باز تو اينگليس در اومد كشيشه نامرد سالها به تعداد زيادي پسر نوجوان تجاوز كرده.
ولي به هر حال ناگفته نمونه اخوندي كه حنجراش رو برايه 2 تا تار مويه زنها پاره ميكنه وقتي نوبته خودش ميشه البته حلاله.
ج ا ا فاسد و ظالمه و اين ويديو نمايانگرش نيست نه اين بي ارزشتر از اون حرفاست.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shelman83 - انگلستان - لندن
خاك توسرش...حالا كجا ميشه كاملش و ديد؟
ولي حالا واقعا كي فيلم گرفته ؟
شايد كار كار حاج خانمه كه ميدونسته چه شوهر وفاداري داره !!!!!!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

احتراز - آلمان - دورف
زیرکی را گفتند اسلام چگونه دینیست؟
بگفتا عجیب دینیست ، که چون در آن وارد شوی سر آلتت را ببرند.و چون از آن خارج شوی سر خودت را.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

elora - نروژ - اسلو
ايندفعه ديگه كلاه شرعي صيغه كردن هم نميشه رو قضيه بزارن. من فقه اسلامي خوب بلد نيستم ولي منطق ميگه زن شوهردارو ديگه نميشه صيغه كرد.خدا بيامرزه اخلاقيات رو كه به دست بزرگان به خاك سپرده شده. كانت داره روحش با ديدن اين وقايع عذاب ميكشه.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
نماز خانمها و اقايون قبول .كه اين خدا ترس پيشنماز شما ها بود.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

moresh63 - ايران - يزد
حاج آقا و اين خانوم خيلي در خانه راحت بودند اصلا نمي شود باور كرد كه اين خانوم شوهر ديگري داشته باشد چون نه اثري از دلهره و ترس در اين آخوند بود و نه در آن زن. ماجرا چيز ديگريست
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shole_sham - نروژ - اسلو
اين فيلم تعجب منو بر نيانگيخت چون كه اين رژيم معرف حضور بنده هستش، ولى يه نكته تو ذهنم زد كه گفتم اشاره اى بكنم، و اين روى سخنم با بچه هاى آخوند هاى با عمامه يا بى عمامه هستش:
۱) بد نيستش كه شما يه آزمايش DNA بدين كه ببينين پدرِ اصلى تون كيه
۲) يه آزمايش ايدز هم بدين چون معلوم نيستش كه پدر و مادر تون روزى با چند نفر بودن و هستن، حالا چه با صيغه چه بى صيغه چون آخوند هاى با عمامه يا بى عمامه رو چه به رعايت و بهداشت.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

yeknafaronim - آلمان - کلن
قابل توجه برخی از عزیزان فندق مغز
این دوربین در حال حرکت کردنه. زومش تغییر می کنه. من مثل بعضی ها هالو نیستم . هر کسی می تونه لباس آخوندی بپوشه مثلا همین minaalio - المان - فرانكفورت. از کجا معلوم محرمش نباشه. همین عزیزانی که اینجا دارن به به و چه چه می کنن دوست دارم یه بار این بلا سر خودشون بیاد تا بفهمن بردن آبروی انسان چه مزه ای داره. با این رفتار انتظا دارن که دموکراسی بیاد تو مملکت. شما که از اصلی ترین مبانی اخلاقی سر در نمی آرید. همون بهتر که همین آقایون بالا سرتون باشه تا تسمه از گرده تون بکشند. همین شما ها تا فیلم زهرا امیر ابراهیمی در اومد خوشحال و شاداب رفتید دنبالش و سرچ کردید و بلوتوث کردید که یه وقت از دیدنش محروم نشید. اگر دین ندارید اقلا به اصلی ترین مبانی اخلاقی که حتی اقوام و قبایل افریقایی رعایت می کنن پابند باشید.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

odin - بلژيك - انتورپن
محسن قوز فیش - نروژ - اسلو
بچه جان توجیهات مضبوحانه و از روی استیصال شما ایندفعه خنده دارتر از گذشته بود. نه عزیز جان این بار اول نیست که کثافتکاری و تعرض به زن شوهردار میکنید و مطمئنا تا زمانیکه اراذل و اوباشی مثل این شخص و مرشدهای شما (خود شما گرچه در ارزوی رسیدن به جایگاه اونها هستی ولی شواهد و نوشته هات نشون میده حالا حالاها باید تو اینتر نت و خیابون عربده بکشی تا شاید یک رور ماموریت برای قتل و غارت بگیری)حکومت میکنن بار اخر هم نخواهد بود. بچه جان چشمات را باز کن و بخاطر ،،بزک نمیر
بهار میاد، کمبزه با اخوند میاد،، خودت را همونطور که شدی ،منفور در چشم خاص و عام نکن. نکنه باید همچین فیلمی از رفتار این کفتارهای پست با یکی از .... ببینی تا واقعییت را بفهمی؟ اگر هنوز یک جو شرف در وجودت هست خودت را جای شوهر یا برادر یا پدر اون زن بذار. ببین باز هم میای گند و کثافت کاری اینها را توجیه کنی؟!!!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

daniall - فرانسه - نانت


وقتي يك خبري در مورد اعراب ميشه همه ميگن اعراب همه اينجورن اين اخوندا كه از همه ي شما ايراني تر هستن كندوشون هم كه نزديكه تهرانه ولي شما كم نمياريد ميگيد اسلام اينه.اين فرهنگ اين منطقه از جهانه. عرب و ايراني و افغانيش همينه زياد زور نزنيد خودتون رو جدا كنيد.اين فقر فرهنگي مرز نميشناسه. يك خط بينه ايران و كشوهاي اطرافشه كه اونم مرز سياسي هست.هيچ كس مثل شماها ساده لوح نيست كه بگه اخوند عرب پرست همه ميگن ايراني كه واقعييتشم همينه.بريد ببينيد ادمهايي به شكل و شمايل اخوندهان كجا پيدا ميكنيد؟جز توي ايران.خودتونو گير اورديد هي ميخوايد اخوندو از خودتون جدا كنيد.اسلام ايراني مشخصش اخونده.شما هم اگه يكم واقع باشيد توي همون ايران دنبال بدبختي و سر خوردگيه خودتون ميگرديد نه جاي ديگه.

shanul - المان - هامبورگ
دوست عزيز من اسم مستعارم دانياله اسم تو پاسم البرت هستش
من ميخواستم فيلم كاملشو ببينم براي همين اينو گفتم.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

pm nadin - فرانسه - تولوز
اصلا هم ساختگی نیست ..اینهم لینک کاملش .....:دی
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

okgo - ایران - تهران
سلام
لطف حق با تو مدارا ها کند چون ز حدش بگذرد روسوا کند
یا ستار العیوب
من از نزدیک با این جماعت بوده ام.
خوب و بد در همه جا پیدامی شود. لباس اهل علم لباس محترم و ساده ای نیست که مثل منی برای خوشی دلم یا هرچیز دیگر به تن کنم و بعد مردم را به دین واسلام و... بدبین کنم. دزدی ارذلی ویا هرناکسی هم ایبسا بتواند این را لباس را بپوشد ولی اگر همه اهل این لباس خوب نیستند . همه آنها هم بد نیستند. بزرگانی را باید دید که منتسب به این لباس هستند . واگر نبود این تجربه خودم شاید مثل شما من هم با یک چوب همه را میراندم. ولی به مقدسات هستند علمای ربانی که دیدن آنها عین عبادت است و هستند به مانند افراد بی توجه که اگر لباس را کناری بگذارند درست ترین کارها را کرده اند .اگر صحت این فیلم و دیگر امور که باز دراین سایت خواندم . درست باشد . بید گفت چه گویم که ناگفتنش بهتر است.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

شهرام ايران - ايران - تهران
وقتي تصوير را 5/1 برابر در فضاي خودش بزرگتر نمودم متوجه تكانهاي خيلي ريزي در فيلم شدم كه از نظر 2 نفر از دوستانم كه در حرفه خودشان از بهترينها هستند استفاده نمودم با من هم نظر بودن كه از دوربين ديجيتال دستي و با كمك فيلمبردار ؛ فيلمبرداري شده و كسي كه فيلمبرداري را انجام داده به محيط خانه و رفتار حاج اقا اشنا بوده كه توانسته بهترين محل را برائ فيلمبرداري انتخاب كنه ؛
حالا پيدا كنيد پرتقال فروش را !!!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

فضول میرزا - سوئد - استكهلم
بر...این نظام و آورنده آن لعنت... هر چند که بوضوح میدانم که این لعن و نفرینها و این زنده باد و مرده باد ها واسه فاطی تنبون نمیشه!
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

doshmanemardom - ایران - تهران
ای که شیزی نی دادا مگه از ای اتفاقا برای کشیشا نمی افته خب کسی که نموگئه وا کلیسااه یا واعیسااا ایرانیای عزیز می دونم که با دولت مشکل داری دادا اما ای راهش نی چرا به اسلام ربطش می دی دادا
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

saharrr - امريكا - فلوريدا
اه جاي حساسش قطع شد
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

parviz143 - برتانيا - نوكاسل
بدبختی اینجاست که همین خواهران زینب که در این ویدیو میبینید همان کسانی هستند که جلوی دیگر زنان را در خیابان میگیرند و انها را برای شکنجه و تجاوز به بازداشتگاه اسلامی میفرستند.
اینها که شرم نمیدانند و وجدان ندارند بیشرفها
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Dokhtare kad khoda - اترپش - وپن
اخ حاجي گندش دراومد
احتمالا عكس و فبلم هم دبگه قدغن ميشه.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

shahin 12 - انگليس - چشر
yeknafaronim - آلمان - کلن
نكنه اين اخوندا تو را هم فرستادن ماموريت(دنبال نخود سياه) اينقدر حرص ميخوري.چرا وقتي ناموس مردمو بخاطر چند تار مو ميبرن تو بازداشگاهاي همين اخوندا بي ابروشون ميكنند و يا مثلا هنرمنداني مثل گلشيفته فقط بخاطر برداشتن روسري اجباريش هزارتا لقب فاحشه كفار مشرك و غيره ميدن انموقع چرا خفه ميشي؟
بهرحال ول كن اين حرفارو بچسب به ماموريتت وقتي برگردي خونه همين اخوندا انشاالاه تعالي پول خوبي بهت ميدن
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

yeknafaronim - آلمان - کلن
shahin 12 - انگليس - چشر
عزیز چشری
من نه سفارتی ام نه وزارتی ام نه سوشیال بگیرم نه پناهنده ام نه دولت پولمو خورده نه کمونیستم. گوربابای دولت اول و آخرش. فرقم با شما اینه که هنگام اظهار نظر از عقلم استفاده می کنم و مثل بسیاری از شما پناهنده های کمیته امدادی که معلوم نیست با بلم چه جوری خودتونو رسوندید اروپا عقده هامو خالی نمی کنم.
حالا چشر کجا هست؟ نزدیک محمود آباد خودمونه؟
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

tobayemohabbat - ايران - تهران
Mehrdadpars - آلمان - دوسلدورف با سلام دوست گرامي ما قبل از اينكه دكتر يا مهندس و يا اخوندو... باشيم انسانيم با خطاهاي ريزو درشت واينكه چه كسي وبا چه عنواني وارد حريم خصوصي انسانها بشود فرقي در اصل بد بودن عمل ندارد ايا من وشما اجازه چنين كاري را به كسي ميدهيم حتما اجازه نميدهيم . بد بد است ميخواهد از طرف اخوند باشد يا غير ان و قطعا اگر از طرف مدعيان دين باشد قبيح تر است اما اينها دليل نمي شود كه ما مراقب كارهايمان نباشيم .اميدوارم شما هموطن گرامي سالم و خوشبخت باشيد.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
doshmanemardom - ایران - تهران
مشگل ما اسلام و کسانی که دم از اسلام می زند هست .حکومتی را که بر پایه اسلام است را نشان می دهند.که مردمی که پشت این اقا اقامه می کند بدانند که همش پشم است.بعد مسیحیت و کشیشان به خودشان مر بوط است به ما چه. نان را چسب که هندوانه اب است...
شهرام ایران - ایران - تهران
شما پیدا کنید بعد به ما بگوئید.
daniall - فرانسه - نانت
چرا حالا تورش کردی.بابات مگر اخوند است
yeknafaronim - آلمان - کلن
قربان تو پسته مغز ..برم.که خودت را پرفسور می دانی
نابود باد اسلام با خوند ها و هواداران این حکومت
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

MHD_IRAN - اتريش - وين
قصد طرف داری ندارم ولی شما حرفاتون با هم نمیخونه میگین گفته بیاد خونش بعد یارو بدونه اینکه خودش بدونه تو خونه خودش یکی با موبایل فیلم برداری میکنه اونم با موبایل به نظر من این توهین بزرگیه به شعور مخاطبینتون هر کی این فیلم رو از دید قضاوت ببینه خوش میفهمه
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

مجید سرجامی - ایران - تهران
جای تشکر و قدر درانی از بنیانگذار جمهوری اسلامی ... هست.که چنین فرزندان پاکی را برای اداره جامعه مسلمین به ایران معرفی کردنند
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

farnoosh63 - انگلستان - لندن
كسي منكر اين نيست وهمه ميدونند اخو ند ها اخر هر چي كثا فتند ولي تنها سوالي كه براي من هست اگر اين خونه اخونده هست كي اين دوربين گذاشته. بس نفر سومي هم بوده كه مي دونسته.
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

Mehrdadpars - آلمان - دوسلدورف
tobayemohabbat - ايران - تهران
با سلام به شما ، در اینکه حریم خصوصی افراد یک جامعه را باید محترم شمرد یقیناً شکی در آن نیست و اینکه زشت تر و زننده تر از گرفتن فیلم از زندگی خصوصی مردم در چنین وضعیتی وجود ندارد ، اما این فیلم را کسی گرفته که از جاسوسان تربیت شده و کار کشته خود رژیم بوده . کسانی که ادعای روحانیت میکنند ، کسانی که مردم را به خاطر خصوصی ترین مسائل زندگی آنها شلاق میزنند و یا در صورت لزوم اعدام میکنند . . . کسانی که چنین جاسوسانی تربیت میکنند که حتی دودش به چشم خودشان هم به این صورت میرود . . . من هرگز جاسوسی کردن را ناًئید نمیکنم و صادقانه بگویم که با دیدن لحظه هایی از این فیلم بسیار احساس بدی پیدا کردم که قابل توصیف کردن نیست . من امیدوارم که روزی من و شما با بقیه ایرانیان دیگر همه به صورت منطقی و انسانی در کنار یکدیگر با دوستی و شرافت زندگی کنیم و دیگر خبری نه از شلاق زدن به خاطر طرز لباس پوشیدن و یا اعدام شدن به خاطر روشنفکر بودن و آزادیخواهی باشد . به امید روزی که من و شما و بقیه ایرانیان عزیز برای سرنوشت خود و مملکتمان ، خودمان تصمیم بگیریم و هر کس دین و اعتقاد خودش را با زور " اسلحه و سرنیزه " به دیگران اجبار نکند . من هم با سپاس برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم .
چهار‌شنبه 1 آبان 1387

zahra1387 - ايران - تهران
yeknafaronim - آلمان - کلن
غلط کرده هم چین کاری کرده کسی که حکم سنگسار را قبول داره حالا هم این اقا باید سنگسار بشه
فقط قانون های اسلامی برای مردمه نه برای اخوند مفت خور
این ها صبح تا شب دارن مردم را اسیر میکنند یک روز مو یک روز ناخن یک روز مانتو یک روز ...........
بعد هم تو که از اخوند طرفداری میکنی حتما خودت از اون مزدور های هستی که ...
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

ShiraziolAsl - امريكا - واشينگتن
چون آخونده نباید سکس داشته باشه؟ (ای کاش اینجوری بود...زود تر نسلشون منقرض میشد)
حالا کی گفته این زن شوهر داره؟ صیغه خود حاج آقا نیست؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

فضول میرزا - سوئد - استكهلم
آقاجان شما چرا اصل قضيه را ول كرده ايد و به فرع آن چسبيده ايد؟ يك تُك پا تشريف ببريد به وبلاگ امير فرشاد ابراهيمي كه آدرسش در بالاي همين صفحه هست، هم فيلم كامل را ببينيد و هم توضيحات ايشان در خصوص چگونگي فيلمبرداري را بخوانيد...
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

pop1290 - انگلستان - لندن
نقل میکنند خدمت مرحوم ایت الله العظمی بروجردی رفتند و گفتند یک اقای روحانی را دستگیر کرند به جرم دزدی . ایشان فرمودند بگویید یک دزد را دستگیر کرده اند که لباس روحانیت به تن کرده است . سعی شود در قضاوت هایمان درست بیندشیم و همه را به یک دید نبینیم.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shekamo - نورو - اوسلو
عجب شكم گنده اي داشت
بايد كزش ميداد با اون همه مو
زنه هم معلوم بود خودش ميخواست من كه نديدم مقاومت كنه
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

daniall - فرانسه - نانت
iran zamen - نروژ - روگنان
بله دوست عزیز بابام اخونده.مگه اتفاقی افتاده؟ ... ی شما شاکیه خصوصیش شده؟
اخه .... فکر میکنم تو دو برابر من سن داشته باشی چرا کاری میکنی که در حد تربیت خونوادگیت باهات صحبت کنم.تو اصلا نمیدونی من چی گفتم ....یک کامنت نگذاشتی که درش به کسی بی احترامی نکرده باشی.
اولا که من بیشتر از تو از اخوندها بدم میاد در ثانی تو بیجا میکنی به کسی که از اخوندا حمایت میکنه بی احترامی کنی.مگر تو چه کاره ای ... ی ...؟به تو چه ربطی داره که هر کسی چه عقیده ای داره؟تو میخوای تنهایی همه رو از خواب غفلت بیدار کنی؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

jam20 - ايران - تهران
سلام
واقعاً كه هنگ كردم نمي دانم چي بگم كه نگفتنم بهتر است. .وااااااااااااااااااااااااااااااااي بر مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
با تشكر jamal
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

ali_salimi_tooyserkani - ایران - تویسرکان
کجای کارید بابا!!! این خبر مال سه ماه پیشه. فیلم هم همینطور. این اتفاق اوایل تابستون توی شهر ما افتاد البته این گلستانی به اضافه دونفر دیگه که هنوز آبروشون حفظ شده. خبر رو تصحیح کنم که فیلمی که منتشر شده مربوط به دفتر اقامه نماز هست. یعنی اینکه یه پسر چوونی که از کارای آقا بو برده بود و باهاش رفاقت صمیمی هم داشته دوربینش رو زیر یه صندلی گوشه اتاق حاج آقا قایم میکنه و موفق میشه به فیلم برداری از کارای حاج آقا گلی اونم توی دفتر ستاد اقامه نماز تویسرکان. و اما از کارهای ایشون درمنزل فیلمی ضبط نشده و من به عنوان یک تویسرکانی باید بگم که این آقا تنها نیست و دو روحانی مبارز و مجاهد فی سبیل الله دیگه هم داریم که همین بساط عرق و ورق و زرورق رو علم کردن.

پنج‌شنبه 2 آبان 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
daniall - فرانسه - نانت
ديدي. چرا تورش كردي.گفتي كه.در ثانی تو بیجا میکنی به کسی که از اخوندا حمایت میکنه بی احترامی کنی.نگاه كن عزيز برادر ........ باباي اخوند و اسلام و هواداران اخوند.به من خيلي ربط داره .همينطوري كه بتو ربط داره.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

شهرام ايران - ايران - تهران
iran zamen - نروژ - روگنان
سلام : من خواستم توجه شما را به مسائلي كه جلوي چشمان هست ولي كمتر جلب توجه مي كنه جلب كنم ولي چند نكته ديگر هست كه خالي از لطف نيست؛
1- اون خانوم به دفعات به دوربين نگاه مي كنه من احتمال مي دم كه به نور قرمز رنگ { الدي } ركورد واكنش نشان مي دهد.
2- اون خانوم خيلي راحت وقتي وارد مي شود در بدو ورود اول چادر را برميدارد و بعد دكمه مانتو را باز مي كند به نظر شما اگر كسي وارد حريم خصوصي يك جنس مخالف بشوددر بدو ورود شروع مي كند به استريپتيز كردن به نظر من اين دو نفر يا سالهاست با هم رابطه دارن يا اين فيلم يك فيلم معمولي براي گمراه كردن من و شما به هرحال مثل اينكه تا حدودي هم موفق بودن.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

bodyline - اسكاتلاند - گلسگو
ali_salimi_tooyserkani - ایران - تویسرکان

اگه اين فیلم واسه اوایل تابستون اتفاق فتاده چرا خانم كه از راه ميرسه
ميره سراغ بخاري گازي اون هم تو اوایل تابستون ؟؟؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

fv007 - المان - دوسلدورف
این فیلم اخراجی های 3 بود ساخته ده نمکی که برنده کاندوم بلورین جشنواره قم شده....ومن الللله توقیف..
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shahin 12 - انگليس - چشر
yeknafaronim - آلمان - کلن
شما مطمئنی من پناهنده ام؟یا غیر قانونی وارد اروپا شده ام؟مگه برای اروپا امدن مگر باید فقط پناهنده باشی؟عقل کل اگر تو دنیا این همه ایرانی پناهنده داریم بخاطر همین اخوندای کثیف که ایرانو جهنمی براشون درست کردن که زندگی کردن در جهنم دره اخوندا براشون غیر ممکن شده مجبور شدن ایرانو ترک کنن.سگ این پناهندها می ازه به کل اخوندای دنیا .
اما در مورد چشر یکی از جذابترین قدیمترن و امنترین و گرانترین شهرهای بریتانیاست تو این شهر بخاطر گرون بودن مسکن نسبت به بقیه شهرا خارجیها اینجا خیلی خیلی کمه و دیوید بکام هم اهل این شهره به عبارتی به شهر پولدارا معرفه هرچند اگه تو بریتانیا تونستی محمود اباد پیدا کنی 100 برابر بهتر از تجریش و نیاوران تهران برای جووناست.
حالا اول جواب ان کسایی که در مورد حریم خصوصی ازت سوال کردن را بده بعد برو دنبال ماموریت (نخود سیاه) در ضمن زنگ بزن ایران ببین ا....
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shima87 - فرانسه - پاريس
شهرام ايران - ايران - تهران
خسته نباشي اما من توجه شما را به يك تفكر حسابي روي حرفهات جلب مي نمايم !!!
كه شما ملت همه چيز را انكار ميكنيد
اقاي مددي تو دانشگاه اون بساط را به پاكرد دروغه
افاي هلالي مداح اهل بيت ...حتما دروغه
اقاي اخوندا محترم كه اهل بيت رهبري ....كه حتما حتما دروغه
شما چي را باور ميكنيد
اقاي سردار زارعي را هم ياد م رفت هر چند دروغه اين ها همه
باشيد تو رويا هاتون و از اخوند اين نظام فاسد پشتيباني كنيد
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

lisa - امريكا - كاليفرنيا
قابل توجه دوستاني كه فيلم رو ساختگي خواندند٬ توجه اين دوستان رو به توضيحات امير فرشاد ابراهيمي كه در وبلاگش اومده در اين مورد جلب مي كنم:

این فیلمها ده روز پیش از ایران برای من ارسال شده بود منتها به دلایلی فرد ارسال کننده از ارسال آنها توسط میل و یا آپلود کردن در جائی بیم داشت که البته دلیلش را من نیک می دانم به ناچار قرار شد ایشان بصورت آن لاین برای من بفرستند و من ضبط نمایم ( زوم ها و تکان خوردن بعضی صحنه ها توسط من صورت گرفته است) . فیلم حاضر پانزده دقیقه ای برشی از یک سی و پنج دقیقه است که بسیاری از صحنه ها را بخاطر واضح بودن چهره زن ، آوردن اسم کوچک و گاها فامیلی زن توسط گلستانی و همچنین ذکر نام شوهر زن توسط وی حذف شده است .
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

greatman - انگلستان - برايتون
با سلام خدمت همه
البته نظرات زياد است اما اگر بخواهيم نقادانه به مساله نگاه كنيم همانطوري كه خود آقاي ابراهيمي هم گفته اند (در سايت اصلي و نه اينجا چون اينجا مطالب كامل نيست) ايشان خودشان از فيلم به صورت آن لاين محددا فيلم گرفته اند به خاطر اينكه دوست ايشان در ايران جرات نداشته كه فايل را ايميل كند و يا جايي آپلود كند. با اين اوصاف ايشان لرزش دست و زوم كردن ها را به خودشان نسبت داده اند.
حال براي من دو يا سه سوال باقي است. اول اينكه چگونه طرف فيلم را به صورت آن لاين نشان داده و ايشان از روي مونيتور خودشان فيلم گرفته اند. اين مطلب مخصوصا با توجه به سرعت اينترنت در ايران كمي تامل برانگيز است و همچنين اينكه اگر طرف در تويسركان بوده باشد كه غير ممكن است. من فيلم را ديدم و كيفيت حركات آنها بالاست و به نظر نمي آيد كه اينترنت هاي ايران چنين قابليتي را داشته باشند. خوب است آقاي ابراهيمي به اين شبهه نيز پاسخ دهند.
نكته دوم اين است كه اگر ايشان فيلم هاي ديگري هم دارند همانگونه كه در سايت خودشان ذكر كرده اند گوشه هاي كوچكي از آنها را نيز بگذارند (نه به صورت كامل) تا ميزان شك و شبهه كم شود.
و نكته آخر ديگر اينكه من نمي دانم چرا آنها مثل اين فيلمهاي سوپر انواع و اقسام حالتها را تمرين كرده اند و اين مساله كمي به شائبه ساختگي بودن آن مي افزايد.
من نمي خواهم بگويم كه فيلم حتما راست يا دروغ است اما مي گويم اگر عقلايي برخورد كنيم هنوز اين سوالات باقي است و اگر اينها جواب داده شود آنوقت شك به حداقل مي رسد.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

minaalio - المان - فرانكفورت
yeknafaronim - آلمان - کلن
ما مثل شماها ... نیستیم که به چرندیات اخوندها گوش کنیم ومحرم یک مشت ...بشیم.
در ضمن بهتره به چای این چرندیات از خواب خرگوشئ بیدار شوید.
فراموش نکن که خود شما دست کمی از اینها نداری....
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

alaleh - بحرين - منامه
محسن قوز فیش - نروژ - اسلو
.حالا كو اينا عقلشون به اين چيزا قد بكشه. مشكل اين ضد اخونديا اينه كه هر چي دلشون خواست باور ميكنن هر چي هم نخواست نه. اول بهتره برن به امثال خودشون يه نظر بندازن بعد بيان ور الكي بزنن.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

yeknafaronim - آلمان - كلن
shahin 12 - انگلیس - چشر
عزیز چشری! امیدوارم حرف اول این دهاتی که تو زندگی می کنی واقعا نقطه داشته باشه. نخواسته باشی حفظ آبرو کنی. از وجناتت معلومه که خودت اهل ماموریتی مامور مخصوص حاکم بزرگ که میگن تویی؟؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

mah1 - ايران - تهران
shima87 - فرانسه - پاريس

حالا همه مثله طوطي اره نگيم جرمه؟! من خودمم متوجه حرفايي كه شهرام زده شدم. اگه بگم اره فيلم راسته و هم ساز با شما نظر بدم و به خودم دروغ بگم خوبه؟! ببخشين نظر همه خوشايند نيست ولي چرا از مسائل سالاد درست ميكني اون مددي و هلالي و بقيه به اين چه؟ شايد اين اخود خيلي از اين حرفا كثيفتر باشه شايدم نه. اين دليل نميشه در باره اين ويديو همه يه نظر بدن. لطفا اجازه ازادي عقيده به همه بدين وگرنه فرقه شما با اين اخوندا چيه؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

payaam - ايران - تهران
براي اين ملت بايد خون گريه كرد.
همه در حمايت از اين آخوند فاسد (كه نمايندهء دفتر ولي فقيه در تويسركانه) مي گن اين فيلم جعليه.
اما از اون طرف ، به «احمد باطبي» قهرمان ، مي گن خائن !
تا وقتي كه توي مملكت ما همه شرلوك هولمز هستن ، آخوندا عروسي شونه !
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
شهرام ایران - ایران - تهران
شما از کجا می دانی که داره دوربین را نگاه می کند شاید یک تابلو یا یک چیزی غیر از دروبین اون قست اتاق هست که توجه اون را به خود جلب کرده.بعد هم اگر دوربینی اونجا دیده بود به این اخونده می گفتش که این دروبین چی هست اونجا و اعتراض می کرد!! این زن اینقدر ... نبوده که جلو دوربین سکس کند و امنیت خودش را به خطر بیندازد!
معلوم هست که این زن از قبل می دانسته برای چه داره می رود خونه این اخوند و این که در بدو ورود شروع می کند به استریپتیز کردن شاید بخاطر کمبود وقت بوده و شرایط خانه اون اخوند به خاطر شغلش حساس بوده رفت و امد اونجا می شده!!!
تو در مورد اخوندها چه فکری می کنی توقع نداشتی یک همچنین صحنه ای از
یک روحانی ببینی؟ تفکر این اخوندها در مورد پایین تنه هست تو غافلی !!
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

شهرام ايران - ايران - تهران
shima87 - فرانسه - پاريس
سلام من هم از اين داعيه هاي مهربان تر از مادر چندان دل خوشي ندارم ومعتقدم پرستش مختص ذات اوست واعتقاد دارم انسان مي تواند با اطاعت از افريننده خود راه سعادت و كامييابي را به سلامت طي كند؛
من طرفداري از هيچ دسته يا فرقه اي نكردم فقط خواستم از لحاظ تكنيكي و با يك ديد جامع تر و بي طرف به اون چه كه مي بينم و يا مي شنوم دقت كنم و وسيع تر از اون چيزي كه ديده مي شود ببينم.
نمي دانم شما دادگاه ويژه روحانيت را تو خيابان جامي مي شناسيد يا نه ولي به لطف چند تا از دوستانم زياد به اونجا رفت امد مي كنم دادگاهي براي تخلفات قضات و روحانيون كه بطور ويژه وغير علني رسيدگي مي كنند اونجاست كه مي گن شنيدن كي بود مانند ديدن.
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
greatman - انگلستان - برايتون
شما چرا مسئله را پيچيده مي كني و لقمه را دور سرتان مي گردانيد!!!!!!
شما اين اخوند حسن گلستاني را چهره اش را مي شناسي يا نه؟ اگر نمي شناسيد و شك داريد به اين فيلم اين فيلم را به يكي از اهالي مردم شهرستان تويسركان نشان بدهيد شك شما برطرف مي شود. ديگه شما به
اينكه چگونه طرف فيلم را به صورت آن لاين نشان داده و ايشان از روي مونيتور
خودشان فيلم گرفته اند كاري نداشته باش و خودت را اذيت نكن! مسئله اي
كه مهم هست اين هست كه چهره ريا كار اين اخوند اسلامي بر ملا شده هست.
عزيز اين اخوندها خودشان حرفه اي ترين بازيگر و كارگران و تهيه كننده فيلمهاي سوپر هستند تعجب شما نكنيد. اينها خودشان تو حوزه علميه درس
سكسولوژي اسلامي مي خوانند اخه تو دين اين مسلمانها همه چيز توضيح داده شده!!
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

botparast - ايتاليا - ميلان
shanul - المان - هامبورگ
اما به وضوح ميشه فهميد كه از خيلي وقت با هم تريپ داشتن!
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

daniall - فرانسه - نانت
mah1 - ايران - تهران
درود بر شما.من ميخوام بدونم چرا بعضيها قدرت گفتن حرف حق رو ندارن؟حتي اگه مخالف نظر ديگران باشه. والا به خدا از من يكي بيشتر اخوندها رو نميشناسيد و از اين ادمهاي كينه اي ضربه نخورديد ولي بعضي از شماها فقط اداي ازادي خواهي رو در مياريد.اين ويدئو هيچ ارزشي نداره و ملاك خوب يا بد بودن اخوند جماعت نيست.به قول دوست عزيزمون فقط طوطي وار ميخوايد نظر موافق با اكثرييت بديد و اين يعني ضعف يعني اينكه نميتونيد مستقل فكر كنيد و تحت تاثير قرار نگيريد.كاملا مشخص بود كه ميدوستند فيلم برداري ميشه ولي اگرم نميدونستند هم مهم نبود اين تصوير زندگي ملياردها ادم.مسلمون و غيره نميشناسه همه اندر خم يك كوچه ايم.اخوند و كشيش هم نميشناسه زن شوهر دارو بي شوهرم حاليش نيست.ادم خودش بايد مقيد و متعهد باشه.اگر اخوند بد شده به خاطر اين كارهاش نيست.اگه اسلام بد شده به خاطر وجود اخوند نيست.خوب بريد يكم كتاب بخونيد اطلاعات كسب كنيد كه حد اقل بفهميد واسه چي با اين چيزها مخالفيد.لزوما اكثرييت به معناي حقانيت نيست.همون طوري كه به زعمي اقاي احمدي نژاد با راي مستقيم اكثريت انتخاب شد ولي ايا صلاحيت داره؟
پنج‌شنبه 2 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
daniall - فرانسه - نانت
mah1 - ايران - تهران
عزيزان اشخاص اينجا مستقل فكر مي كنند و نظر مي دهند اينجا باند بازي نيست و پولي اينجا نمي گيرند كه طوطي وار نظر موافق بدهند!!!!ولي ماهيت
واقعي اين اخوندها براي مردم ايران تو اين 30سال بعد از انقلاب روشن شده
حالا تر و خوبشان هم با هم مي سوزند! ولي واقعي بودن اين ويدئو را شما نمي توانيد انكار كنيد چهره اين اخوند مشخص هست اين ادم يك ادمي هست كه شناخته شده هست تو ايران! بر فرض اينكه خودشان اين فيلم را از خودشان گرفتند بحث اصلي اين هست كه چهره ريا كار يك مسئول رژيم و
يك روحاني مسلمان كه باد دين اسلام در شكمش بوده براي مردم اشكار شده هست.
خيلي از مردم ايران مي دانند كه اخوند رفتارش طبق قوانين اسلامي هست
مقصر اصلي دين اسلام هست ولي چون اخوند خودش را نماينده اسلام ميداند و خودش را انسان درستكار و پاكي جلو مردم جلوه مي دهد و اين جوري مشتش براي مردم باز مي شود سزاوار برخورد كردن باهاش هست اين ربطي به ازاد انديشي و ازادي خواهي مردم ندارد! مردم از يك شخص روحاني انتظار چنين رفتاري را ندارند!! ببخشيد يك زن شوهر دار را گول زدن و
با هاش سكس كردن و با ابروش بازي كردند اون هم توسط يك اخوند مسلمان ملاك بد بودنش تو اون مقطع زماني نيست؟؟ اتفاقان اين ويدئو خيلي ارزش دارد چون ماهيت واقعي يك روحاني را نشان داد به مردمي كه فكر مي كردند اخوند اسلامي دنبال خانم بازي نيست! اتفاقان بايد جلوي نظرات كساني كه حمايت مي كنند از اخوندهاي جنايتكار و سعي مي كنند اين گونه مدارك و شواهد محرز را دروغين و جعلي جلوه بدهند ايستاد و بايكوتشان كرد! اين مسئله ربطي به دمكرات بودند ادمها ندارد!
botparast - ايتاليا - ميلان
ما كاري نداريم كه از خيلي وقت با هم تريپ داشتن اينها! مسئله اين هست
اين اخوند كثيف نماينده اسلام مشتش براي مردم باز شده و ما خو شحال هستيم.
جمعه 3 آبان 1387

basafa - ژاپن - توكيو
اين فيلم كاملا واقعي هست
daniall - فرانسه - نانت
شما هم يه چيزي ميگي ها. ببين اسلام در نظر مرم بد شده فقط بخاطر اخوند هست من الان براي شما توضيح ميدم.ببين ايا قبول داري عمل هر كس با خودش هست و اون دنيا بايد خودش جواب بده؟حالا به اخوند جماعت چه ربطي داره كه كي چجوري مياد بيرون يا اينكه رو سري سر بكنه كجاي اسلام گفته زوري مسلمون شو؟ايا تو قران زور كرده مسلمون بودن؟ از عفاف صحبت كرده اما ديگه نگفته كه اقا زوري اين كار بكن.ببين تو قران نوشته به نام خداوند بخشنده مهربان حالا از خدا (استغفرالله)يه جلادي ساختن كه انگار ميخواد يه راست بكند تو اتيش.حالا اين اقايون كه متعهد به نواميس مردم هستن ديگه اين كارا چيه؟اگر اين اقايون عابد و زاهد هستن ديگه اين كارا از اينا بعيده.اگر هم نيستن مردم ول كنن خودشون ميدونن خداشون البته اگر به خدا اعتقاد داشته باشن و اوني مقيد هست خودش رعايت يكنه و ديگه كاري با حرف ديگران نداره
جمعه 3 آبان 1387

goleyas - ايران - ايران
اينم از خانم چادري . اونوقت ما رو به خاطر چادر سر نكردن از كار بيرون مي كنند. حالا كي بيرون مي كنه همين ريشوهاي شكم گنده.
جمعه 3 آبان 1387

shima87 - فرانسه - پاريس
mah1 - ايران - تهران

من متوجه نمي شم براي من اين كامنت را گذاشتي يا يكي ديگه ؟؟؟
من نظرم را گفتم كاري به نظرات شما ها ندارم هر كي مي تونه نظر ش را بده ؟

اگر اخوند بد است كي بداش كرده ما هميشه علت را فراموش ميكنيم تما م مذهب ما همينه كه از همه خدا بسازيم براي همينه كه با سني ها فرق داريم اون ها حداقل مثل مانيستند فقط يك پيامبر را قبول دارن به نظر من منطقي تر است عوض اش اين همه ملا ندارن اگر هم داشته باشند اين هم اين ها را گنده نمي كنند حالا دليل نمي شه كه يكي سيد شد بگه من از كيش و قوم امامان يا پيامبرم و هر غلطي خواست بكنه
مذهب ما يك پريشان احوالي ذهني داره كه تا درمان اش نكنيم همينه من خوشحالم كه مردم دارند اگاه ميشند اما اخه اين روش اش نيست و خيلي مبتدي است ر
بايد تو كارهاي اساسي مچ اين ها را گرفت وقتي اسلام را دست كاري ميكنند و هي به نفع خودشون بهره برداري ميكنند و قتي يك اقاي اخوند از قدرت اش سو استفاده ميكنه و وام هاي كلان از پانك مي گيره يا مثل اون اقاي حسني تو اروميه او ن همه ...به نظر من اين كارها خيلي بي ارزشه
اسم اش را مي خواهين چي بزارين از خانم بازي يك اخوند فيلم داريم خوب اين چه بدبختي ها يي را حل ميكنه
نه اين كارها اتفاقا ماهيت اين اخوندا را بد نميكنه .والا اين قضايا خيلي عادي است از پدر و مادر هاتون از پدر بزرگ و مادر بزرگ ها تون بپرسيد تاريخ را ببينيد اين ها هميشه اين كارها را مي كردن البته اون موقع دوربين و تكنو لوژي هم نبوده
اون قانوني كه اين اخوندا با دست كاري مذهب به دست اشان مي يارن كه اين كارها را بكنند بايد زير سوال بره .و الا اين اقا يك ادمه مثل همه ما اخرش هم مي گه انسان جايزه خطاست اين قدر براي تبرئه خودش دليل مي ياره كه شما تازه كارش را درست حساب ميكنيد بايد خونه تكاني ايدولوژي بشيم
جمعه 3 آبان 1387

daniall - فرانسه - نانت
basafa - ژاپن - توكيو
كاملا با حرفهات موافقم.ولي خوب يك نكته اي هم هست الان 30 سال هست كه اخوندها مردم رو از خودشون منزجر كردن نه 1400 سال.من منظورم اين هست كه دين اسلام اگه بده ربطي به اخوند نداره اينها دارن كار خودشون رو ميكنند.در واقع اسلام رو پياده ميكنند.به قول سعيد امامي اسلام احتياج به حكومت داره وگر نه تا حكومت نباشه نميشه اسلام رو اجرا كرد.خوب اين مصداق رفتار اخوندهاست.بهتر نيست بگي اسلام اخوندها رو به اين شكل در اورده؟
اگر شما اسلام رو مطالعه بكنيد و قران بخونيد مخصوصا قران مدينه رو بدون توجه به اخوندها متوجه ميشيد كه اينها نيستند كه اسلام رو خراب كردند.
در ضمن اگر ملاك خوب يا بد بودن اسلام اخونده پس حتما اسلامي كه توي تركيه تونس و مالزي هست بايد بهتر باشه.چون اخوند نداره.
جمعه 3 آبان 1387

shahin 12 - انگليس - چشر
yeknafaronim - آلمان - کلن
اولا برو جواب اون کسانی که در مورد حریم خصوصی از سوال کردن بده
دوما سعی نکن بحث و عوض کنی .... بوش همه جارو گرفت باید خودت جمع کنی
سوما تو که تو خوابت هم المانو ندیدی چرا مینویسی از المان چون اگه دیده بودی می فهمیدی اینجا دهاتاش مثل ایران نیست اینجا همه امکاناتی که یه شهر بزرگ داره مانند اتش نشانی دکتر بیمارستان اداره پلیس انواع مغازها فروشگاها رستوران بار وغیره روستاها هم دارن تو روستاها خانواده ها و خیلی از پولدارا زندگی میکنند و همه خونها هم مثل خونهای شمال ولی با اصول و نقشه ساختند حالا برو ماستتو بخور...
جمعه 3 آبان 1387

drparvin - سوئد - استكهلم
هر دم ازین باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد
ار برای پیر کنعان درد یوسف بود و بس ما غم یعقوب و یوسف بهر خود می پروریم
آقاجان : سیاسی حرف بزنی میری زندان ؛ راجع به دین حرف بزنی و مساپل دینیو زیر سوال ببری هم میری زندان هم ممکنه اعدام بشی
راجع به مشکلات اقتصادی حرف بزنی میری زندان با دوست دخترت یا دوست پسرت حرف بزنی میری زندان تازه اگر سکس کنی ممکنه شلاقم بخوری مشروب بخوری میری زندان جریمه و شلاقم باید بدی و بخوری در مساپل فلسفی نظر بدی میری زندان تازه اگر پیرو نظریه تکاملی داروین باشی باز کافر و مرتدی باید اعدام بشی اگه به یه قوزبیت مخبر اطلاعاتی بگی تو ؟ دهنت سرویس حالا احمدی نژاد ....... میکنن اگه از رییس دفتر آقا خوشت نیاد که حکمش زندشان اما از خود آقا اگر خوشت نیاد از ..آویزونت میکنن اگه بری خارج اومدنت به ایران طول بکشه همون فرودگاه بازپرسی میشی اگرم اعتراض کنی باید بری زندان اگه نسبت به بیت المالی که توجیب سید حسن نصرا.. وبشار اسد و حامد کرزای و اونعباس چیچی و فلسطینی ریخته میشه اعتراض کنی باید بری زندان اگر از رنگ پرچم آمریکا خوشت بیاد باید بری زندان اگر پول نداری و صدات در بیاد باید بری زندان اگرم پول داری و سهم آقایونو ندی بازم باید بری زندان اگه کاسبی شب میخوای 12 به بعدحتی اغذیه و سوپری بفروشی حق نداری اگه اعتراض کنی باید بری زندان اگه یه شب ساعت 12 به بعد هوس کباب و پیتزا بکنی حق نداری یعنی جایی نیس که بری اگه اعتراض کنی باید بری زندان اگر صدات خوبه آواز میخونی برا خوندن هر چیزی حق نداری اگه اعتراض داری باید بری زندان اگه یه هنر پیشه بی عیبی میخوای تو کارت پیشرفت کنی حق نداری اگرم بری هالیوود بخوای برگردی وطنت باید بری زندان اونجا که همه دنیا برات دست میزنن و یه آدم مطرحی شدی به حضرات که رسیدی باید کرنش کنی و اجابت اگر نکنی باید بری زندان. اما اگه ختم روزگاری اگه مال مردم خوری اگه دزد و کلاشی اگه قاتلی اگه زنازاده ای اگه مدرک دکترای جعلیه آکسفورد داری اگه سالانه میلیون ها دلار از ثروت ایران زمین و غارت میکنی اگه برای نگاه کردن به نامحرم چشم در میاری و برا یه آستین کوتاه پوشیدن شلاق میزنی و اینورم خودت به زن رسمیه مردم رحم نمیکنی اگرصدها نفر وبیگناه میتونی اعدام کنی اگه پشت میز قضاوت واسه مردم حکم شلاق و سنگشار و اعدام میزنی و کمترین خلاف خودت تریاک و زنای محصنس اگر که به جوونا 500 تومن وام نمیدی که بودجه داریم و خودت 12 ملیارد اختلاس میکنی اگه آدم میکشی که زمین هاشو بالا بکشی اگه جلو 70 ملیون نفر وایمیستی و به راحتی و مثل آب خوردن دروغ میگی اگه همه رو به عبادت خدا دعوت میکنی و خودت قبولش نداری اگه به اسم دین چوب تو .... مردم میکنی واگه بویی از آدمیت نبردی و اسمت رو ادم گذاشتی اگه یه روزی تیر خلاص میزدی که یه روزی پرزیدنت بشی و اگه تا 6 نسل قبلت نوکر و رعیت بودند و الان خودت اربابی میکنی اگه دیپلمتو به زور گرفتی و الان تو دانشگاه واسه فوق لیسانس و دکتری درس میدی اگه اونایی که کشتی خونشون سنگین تر از سازمان مللی ه که میری توش صحبت میکنی و هزار اگر دیگه همه و همه اینا فقط در سایه ولایت فقیهه که کاراش همش قبیحه. تا کی تا کی تا کی ؟
حالا 4 تا اسگل بی دست و پای بسیار جزپ گیر میفتن اون بالاییا که بالاترن تازه این ننه مرده 1 سال غیبش میزنه بعد با نام حضرت حجت الاسلام سید محمد باقر موسوی کرمانی میشه امام جمعه کرمان!!!!!!!!!!
صحبت از پژمردن یک برگ نیست وای جنگل را بیابان کرده اند!
جمعه 3 آبان 1387

IRIB 87 - ايران - ايران
همش کشکه
باز هم یک مشت آدم دل مرده نظر بی خود دادند
مگر چقدر کار داره تا چنین کلیپ هایی را ساخت
ماشاالله افراد خود فرخته زیادند فقط لازمه پولشان بدید تا چنین صحنه هایی را بازی کنند
مشکل همه شماها میدانید چیست ؟
اگه بی بندواری جنسی را برای شما آزاد بگذارند دیگه اعتراض به هیچ چیز ندارید
جمعه 3 آبان 1387

shanul - المان - هامبورگ
IRIB 87 - ایران - ایران
تو که برات بی بندوباری جنسی را توی بهشت گذاشتند با 70تا حوری باکره تو نباید از بی بندوباری جنسی این دنیا ناراحت باشی تمرکز کن توی شهر نو اون دنیا!!!
شنبه 4 آبان 1387

p_dariush - منچستر - انگلستان
ان اشخاصی که این را هم دروغ وجعلی میدانند مثال کبک سر خود را زیربرف کرده وفکر میکنند کسی انها را نمی بیند. ایا یکبار هم شده واقعگرا باشید وازصدها رسوایی یکی دوتا را قبول داشته باشید؟ البته دو حالت دارد 1 این که خودتان به مراتب درجه استادی انها را دارید 2 این که منافع بسیاری از رژیم دریافت میکنید. که در هر صورت خاین به سرزمین ایران هستید.
فرشاد عزیز مبارزات فرهنگی تو و امثال تو را تحسین میکنم ولی این خونخواران کودن و غیرایرانی و بی درایت و بیسواد را به غیرااز جنگ مسلحانه نمیتوان مجبور به خلع قدرت کرد. من سالهاست که راهی جز این ندیده ام و مبارزه فرهنگی را جز اتلاف وقت نمیدانم. به همین دلیل در گوشه ای ازدنیا به اتتظار موجودیت تشکل مسلحانه نبرد با نظام تلاش میکنم. کسانی که با من هم عقیده اند میتوانند عقاید خود را ارسال کنند. با تشکر
شنبه 4 آبان 1387

tamara .s - انگليس - لندن
يكنفرو نيم - در جوابتون كه پرسيده بوديد چس شاير كجاست بايد بگم از بهترين وپاش- استيت انگليس من خيلي سال پيش مكسفيلد كه جزو چسشاير بود زندگي ميكردم زمان مجردي
شنبه 4 آبان 1387

basafa - ژاپن - توكيو
اقايdaniall - فرانسه - نانت
درسته در تاريخ 1400 ساله ما مردم اسايش نداشتن حالا شايد تو دوره صفوي بهتر شده اما دوره هاي بعد و قبلش همش يكسان بوده.دوست عزيز شما يه اشتباهي ميكني حالا اگر اجازه بدي من بهت بگم.ببين برداشت اخوند جماعت از اسلام غلطه چون اسلام دم از نيكي به هم ديگه يا رعايت حقوق حرف ميزنه اما حالا نميدونم ايران رفتي يا نه اما من رفتم خيلي از نظرام عوض شد.نه نيكي به مردم ميشه نه حقوقشون رعايت ميشه.پس تا يه حدود حرف شما كمرنگ ميشه من حرف شما رو رد نميكنم و به نظر احترام ميذارم اما حقيقاتا حرف شما با اين يه مورد تضاد هم هستن.يادت گفتم از خدا (استغفرالله)يه جلادي ساختن كه انگار ميخواد يه راست بكند تو اتيش حالا اينا هم برداشتشون همينجوري هست.
شنبه 4 آبان 1387

pejmanfrance - فرانسه - پاريس
بچه ها كسي مي دونه اين فيلم چطوري گرفته شده ؟به منم بگين لطفا
شنبه 4 آبان 1387

EELIA - بحرين - منامه
شما دیگه چقد احمقید یه نفر پیدا نشد به عقل فندقیش فشار بیاره بگه بابا تو خونه خالی کی زیر میز داره فیلم میگیره دساشم تکون میخره زومم میکنه. جالب تر اینکه اصلا قیافه حسن گلستانی و نشون نمیده
اینا هم تو خونه به این بزرگی یه راست اومدن روبه رو دوربین کارشونو کنن چقدر شما کوته نظرید متاسفم براتون
شنبه 4 آبان 1387

pari_darya - المان - برلین
IRIB 87 - ايران - ايران
ایول بابا !
زدی تو خال
الحق که حرف درستی زدی
شنبه 4 آبان 1387

dani_85_85 - سويئس - لوتزرن
ا..لام یعنئ همین. زنا-دزدی-دروغ-تضاهر(کثافت).ننگ بر ...
شنبه 4 آبان 1387

alifm5156 - ابران - تهران
سلام
آقای ابراهیمی
من هم یک بسیجی بودم وهستم.نه تا به حال کسی رو آزار دادم نه به کسی ظلمی کردم.این مردم هم ظلم هایی که بهشون میشه زود فراموش می کنند.نمونه اش همین ده نمکی،چقدر کتک زد و جنایت کرد(با خود شما در کوی دانشگاه چه ها که نکردید) ولی فیلمِ هجو می سازه و مردم میلیارد میلیار می ریزن تو جیبش.شما خیلی اجحاف در حق این مملکت کردی،اینو که قبول داری؟ چطور می خوای جبران کنی و بار اونهمه گناه رو به دوش بکشی؟ من از شما چند سال بزرگترم-دقیقاً سه سال- من هم در متن جنگ،جبهه و حزب الله بودم.ولی نه با احساس این شد که کسانی مثل الله کرم و ده نمکی و حدادیان و منصور ارضی چشم دیدنم و نداشتند. حالا شما به گذشتت پشت کردی،بازم داری اشتباه می کنی.به هر حال مثل کردان(متهم به ازالة بکارت)،زارعی ،مددی و این گلستانی در این مملکت زیادنند. خدا عاقبت ما رو به خیر کنه،(فکر خودتان باشید)گور بابای اونا بمنه و کرمه.
شنبه 4 آبان 1387

rad - انگليس - ليدز
EELIA - بحرین - منامه
ای عرب زده اسلامزده سرطان این دین چنان به جانت افتاده که به خاطر منافعت حاضری به این راحتی به همه توهین.خوب من این اشکال را از تو نمیدانم این دین تو هستش که تو وامثال تورا اینچنین ... وبی پروا و بی.... پرورش دادهاست.نمی توانی قبول کنئ که پیشوایان دینت چنیند.
به هر جهت میتوانستی کمی به خودت زحمت و تکست lisa - امریکا - کالیفرنیا رابخوانی تا برات مطلب روشن بشد. یادت باشد که دوربینهای جا سوسی معمولا لنز اتومات ونسل جدیدشان هم با کنترل از راه دور کار مکنند.
يكشنبه 5 آبان 1387

Goodgrl - کانادا - مونترال
چه قدر چندش اور !!! خاک بر سر زنه که حاظر شده با این حیووون بخوابه!
يكشنبه 5 آبان 1387

aghakian - تهران - ايران
greatman - انگلستان - برايتون
كاملا دقيق گفتي باهات موافقم
من فيلم كاملو از يو تيوب ديدم اولا كه پشت دوربين معلومه يك نفر نشسته
دوما حرف زدن آخوند كاملا مصنوعيه و مانند كساني كه مي خوان نقشبازي كنند حرف ميزنه
سوما زنه مرتب نگاه به دوربين ميكنه
چهارما نويسنده متن كم تجربگيشو درمورد تصوير برداري اشكار گفته وحرفاش ضد ونقيضه
ششمايكنفر از خودتويسركان اينجانظرداده كه بازم حرفاش ضد و نقيضه
از همه مهمتر چهره آخوند دقيقا مشخص نميشه
پس به نظر من آدم نظر نده بهتره فكر اون دنياشم بكنيد دوستان....متاسفم واسه شبكه رنگارنگ و بعضي از اونور آبيها كه بويي از آدميت نبردند و تازه ميخوان بر ما حكومت كنند يك تار موي آخوند را با اين كثافتها عوض نميكنيم...شبكه رنگارنگو ببينيد تا ببينيد دشمنان نظام چه كساني هستند مطمپنم با ديدنش طرفداريتون به نظام بيشتر ميشه
آخوند هم يك انسانه شماها بزرگشون كرديد وگرنه بيشتر آخوندها انسانهاي پاك و بي آلايشي هستند
يكشنبه 5 آبان 1387

basafa - ژاپن - توكيو
EELIA - بحرين - منامه
خانمي كه انقدر گستاخ شدي كه به خودت اجازه ميدي به بچه هاي سايت توهين كني.هيچ ميدوني خودش فيلم تاييد كرده.حرف چ... نزن ديگه. بجاي اينكه حرف نامربوط بزني گاز تو اشپزخانه هست غذات هم رو گاز بپا جزقاله نشه.
يكشنبه 5 آبان 1387

wiliam - ايران - تهران
با سلام
بايد خدمت همه ي دوستان عرض كنم كه از روي صفحه تلويزيون مجددا فيلم برداري شده
يكشنبه 5 آبان 1387

jomalilu - ایران - تهران
سلام به همه دوستان
من خودم اهل تویسرکان هستم و یادمه که حدود شش هفت ماه پیش ( یا شاید هم بیشتر) که رفته بودم به پدر و مادرم سر بزنم توی شهر پر شده بود که گلستانی رو با یه زن شوهر دار گرفتنش، چون اونجا یه شهر کوچیکه و همه چیز زود پخش میشه، الان از یه بچه پنج ساله هم بپرسی می دونه که گلستانی یه کاری کرده ، البته من خودم فیلم رو نتونستم ببینم که بدونم خودشه یا نه، ولی من خودم خیلی قبل از این ماجرا از یکی که باهاش ارتباط نزدیک داره شنیدم که می گفت گلستانی بچه باحاله، با هم میرن باغ فلانی نمی دونم تریاک می کشن یا مشروب می خورن !!!! البته به نظر من انجام هیچ کدوم از این کارها مشکلی نداره ، البته نه برای کسی که دیگران رو منع می کنه از انجامشون.موفق باشید
يكشنبه 5 آبان 1387

$persian$ - ايران - تهران
من كاملش رو تو گوشيم داشتم كه البته تحمل نكردم و سريع پاكش كردم حيفه گوشيم كه همچين ويديوي كثيفي توش باشه
يكشنبه 5 آبان 1387

ماسمالی خیار - استرالیا - كانبرا
EELIA بحرین - منامه افرین خوب گفتی خوشم اومد.
يكشنبه 5 آبان 1387

saharrr - امريكا - فلوريدا
EELIA - بحرين - منامه
ببين عرب اگه داستان كاملو تو اخباراي ديگه ميخوندي قضيه رو ميفهميدي چي بوده
يكشنبه 5 آبان 1387

jam20 - ايران - تهران
سلام اگر كس درباره چگونگي فيلم برداري چيزي ميدونه به همه بگن
چگونه لو رفته ؟ شوهر زنه چيكار كرده ؟ خود زنه چي گلستاني چي ؟
با تشكر
jamal
دوشنبه 6 آبان 1387

jaackov - ایران - تهران
نخاله متأسفانه تو همه صنفی پیدا میشه. اگه حالا کاری میکنه که اونقدر وقیحه که باید سنگسار بشه دلیل نمیشه تمام حرفها و حکمهایی که قبلا داده هم نادرست بوده باشه. ببین حکم چیه نه حاکم کیه. متأسفانه کار خیلی سخت شده و تشیص درست از نادرست مشکل. اینکه کل نظام رو بخاطر اعمال چند نفر حتی اگه این چند نفر خیلی زیاد باشند که البته در اینش هم بحثه زیر سؤال ببریم آخر بی‌انصافی و بی‌عقلیه و متعصبانه نظر دادنه. حتی اگر کارهای درست کسی رو هم به خاطر کار بدش بد بدونیم. سعی کنیم از مدار عدالت و عقلانیت خارج نشیم.
دوشنبه 6 آبان 1387

arezoymobham - ايران - تهران
با سلام
من فقط يه سوال داشتم اونم اينكه يه آدم هر چقدرم ساده و احمق باشه بازم وقتي مي خواد يه همچين كاري بكنه سعي مي كنه سند و مدركي از خودش بجا نذاره ُ حالا چجوري از اين آقا ـاونم به طور كامل فيلم مي گيرن ـ و بعدم فيلم و پخش مي كنن و اون متوجه نمي شه؟!!! اصلا كي سربزنگاه اين فيلم رو با جزپيات گرفته و اونم نفهميده ؟!!!
من نمي خوام از اين فرد دفاع كنم كه اگر اين كارو كرده باشه ننگش صد برابر بدتر از يه آدم معمولي چرا كه در اين لباس اين عمل روانجام داده ولي فقط اين سوال رو جواب بدين و اگر به اين سوال جوابي ندارين كه بدين كمي فكر كنين بعد باور كنين و شروع به فحاشي به اصول كنين.
سه‌شنبه 7 آبان 1387

Parandehe Mohajer - سوبد - مالمو
دکترپروین ویابهتربگویم اقای ه.ف.ج
توکه خودت ........ والان هم برا اخوندا ادم فروشی .میکنی.وشهامت هم نداری با یه هویت اصلی حرفتو بزنی.چرابدون اطلاع یک شخص .ازاسم اوسواستفاده کرده وکامنت میدی-؟
چهار‌شنبه 8 آبان 1387

Parandehe Mohajer - سوبد - مالموب خورد قضايي با متهم پديده بلوتوثيِ روزهاي اخير
اين روحاني‌نما هيچ سمت و مسئوليت خاصي نداشته و در دوران تحصيل خود از حوزه علميه اخراج شده بود. وي علاوه بر مجازات‌هاي صنفي به تحمل ‏100‏ ضربه شلاق و نيز تبعيد محكوم شده است‏.‏
كد خبر: ۲۳۳۴۵ تاريخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۰۸ آبان ۱۳۸۷ تعداد بازديد: ۲۵۵۴۳

در روزهاي گذشته، خبر انتشار فيلمي مبتذل در اينترنت که ادعا شده بود متعلق به يک مقام محلي و مذهبي در همدان است، موجب شد تا هجمه‌هاي بسياري عليه روحانيت و نهادهاي مذهبي کشور صورت گريرد و دستاويزي براي اپوزيسيون خارج از کشور پديد آيد.

با انتشار چنين اخباري، خبرنگار «تابناک»، پيگيري‌هاي بسياري را انجام داده و به جزييات بيشتري درباره اين موضوع جنجالي دست پيدا کرده است.

بنا بر اين گزارش، اين فرد ‏39‏ ساله، علاوه بر مجازات‌هاي صنفي به تحمل 100 ‏ضربه شلاق و نيز تبعيد از استان همدان به يكي از مناطق بد آب و هواي كشور كه نام آن عنوان نشده، محكوم شده است‏.‏
به گفته يک مقام آگاه در استان همدان‏،‏ اين فرد مرتكب جرم شده و دستگاه قضايي نيز با وي برخورد قانوني كرده است.

وي افزود‏:‏ اين فرد كه چند سالي نيز طلبه بوده، شايستگي طلبگي نداشته و با حكم قضايي از اين پوشش، خلع شده است.

وي همچنين گفت‏:‏ برخلاف آنچه شايعه شده، اين روحاني‌نما هيچ سمت و مسئوليت خاصي نداشته و از تحصيلات ديني منظمي نيز برخوردار نيست؛‏ به گونه‌اي که در دوران تحصيل خود از حوزه علميه يکي از شهرهاي همدان اخراج شده بود..

اين در حالي است که تنها مسئوليت اداري اين فرد، كار پاره وقت در بهزيستي شهرستان تويسركان بوده است. ‏
چهار‌شنبه 8 آبان 1387

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
مرور روزنامه‌های صبح تهران؛ پنجشنبه ۲۷ آذر
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
حریف پرسپولیس می‌خواهد با مهاجم تاتنهام به تهران بیاید/ لخویا قطر آده‌بایور را می‌خواهد
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود
وزارت ورزش و آخرین گزینه موجود / هدایتی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس
کیف‌قاپی‌های 4 دانش‌آموز سوار بر یک موتور
گلر پرسپولیس به دنبال رضایتنامه از پرسپولیس / نیلسون با گسترش فولاد تمام کرد
بشقاب میگو و لوبیا
این گیاه تلخ، شفابخش است
هر صبح؛ یک فنجان چای آویشن
«سالمونلا» چیست؟
علائم کمبود آهن در زنان
آیا کورتون داروی بدی است؟
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
کارشناس مذهبی، داستانی از چشم‌چرانی با ذکر خدا تعریف می‌کند
تصادف دوچرخه سوار با یک آهو در جاده
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن
ویدیوی نگاهی به سال 2014 - تهیه شده توسط گوگل
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (134+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (130+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (110+)
ساخت پروتز سه بعدی برای سگ معلول و تجربه اولین دویدن با آن (101+)
حضور بی‌روبنده‌ی همسر شیخ سعودی در تلویزیون جنجال برانگیخت. (90+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (88+)
تنبیه عجیب دانش آموزان یک مدرسه (87+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (81+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (78+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (78+)
جنایت فجیع پایان رابطه پنهانی (72+)
جشن تولد کوچکترین قربانی اسیدپاشی (71+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (68+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (57+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (51+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.