صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
راه‌اندازی دفتر مشاوره برای همسر صیغه‌ای در قم راه‌اندازی دفتر مشاوره برای همسر صیغه‌ای در قم

شنبه 06 سپتامبر 2008 - 16 شهریور 1387
لازم به ذکر است به هنگام مراجعه مردان، وی با نشان دادن زنان حاضر در دفتر به آنها اعلام می‌کند هر کدام از این خانمها را می‌خواهید انتخاب نموده تا صیغه را برای شما جاری نمایم.


● دختران پسران و مسائل جنسي

راه‌اندازي دفتر مشاوره براي همسر صيغه‌اي در قم

اخيرا يك نفر روحاني بنام "ر. ق " با داير نمودن دفتري در قم به امر مشاوره براي يافتن همسر صيغه‌اي براي افراد مي‌پردازد.
 
اين فرد كه خود را آيت‌الله به مردم معرفي كرده ، با نصب تابلوئي با مضمون «همراه با شما در غم و شادي» در محل دفترش اقدام به پخش شماره تلفن‌هايي براي مشاوره در سطح قم نموده است.
 
هر روز تعدادي از مردان براي مشاوره در زمينه يافتن همسر موقت به اين دفتر مراجعه مي‌كنند كه براي حق مشاوره مبلغ 50 هزار ريال از آنها اخذ مي‌شود.
 
براساس اين گزارش، برخي مواقع حدود 20 نفر زن در دفتر حضور داشته و براي مراجعين صيغه مي‌شوند.
 
لازم به ذكر است به هنگام مراجعه مردان، وي با نشان دادن زنان حاضر در دفتر به آنها اعلام مي‌كند هر كدام از اين خانمها را مي‌خواهيد انتخاب نموده تا صيغه را براي شما جاري نمايم.
 
از برخي از مراجعين براي جلو انداختن نوبت گاها تا مبلغ 300 هزار ريال گرفته مي شود. برخي از زنان در طول روز براي چند مرد بدون رعايت عده صيغه مي‌شوند و در اين خصوص از فتواي برخي از مراجع تقليد سوء استفاده مي‌شود.
 
گفتني است اين فرد كانديداي چهارمين دوره انتخابات خبرگان رهبري از حوزه انتخابيه قم بود كه رد صلاحيت شده است و همسر و فرزندان وي بعلت برخي مسائل از وي جدا شده و در شهر يزد زندگي مي‌كنند.
 
گفته مي شود وي در مراجع قضايي و انتظامي داراي پرونده‌هايي در زمينه مزاحمت براي بانوان ، ايجاد ضرب و شتم و مزاحمت و سلب آسايش مردم و .... مي‌باشد.
منبع : جهان نيوز
atousa_swe - سوئد - گوتنبرگ
اگه اين راست باشه كه 1-صيغه هر جورش كثيف.2-براستي كه مردا به فكر لذت هستن.4- تو اين بي پولي چه جوري فكرشون براي اين چيزا ازاد.5-بيچاره زنها كه از اسلام به بعد زن بودن رو احساس نكردن.
شنبه 16 شهريور 1387

mahmud - روماني - بخارست
اسمش فقط بد در رفته پوله خوبي داره تبريك ميگم بازگشت به شغل اصليشونو
شنبه 16 شهريور 1387

pejmanfrance - فرانسه - پاريس
آخوندها صیغه را واسه مقاصد شیطانی خودشان ابداع کرده اند.atousa_swe - سوئد - گوتنبرگ:3 چی شد از2 پریدی 4
شنبه 16 شهريور 1387

sh.s - امارات - دبي
به این می گن کشی اسلامی. اسلامه دیگه از هر سمتی بخوای می تونی کشش بدی. واسه این جور وقتها تا دلت بخواد فتوا هم از تو کلاه (ببخشید عمامه) شعبده بازیشون در میارن.
شنبه 16 شهريور 1387

ezatdf - ایران - تهران
می شه لطف کنید آدرس شعبه تهران این دفتر رو روی سایت بگذارید
شنبه 16 شهريور 1387

saharrr - امريكا - فلوريدا
اره ديگه....خاك بر سرا به نفعشونه
شنبه 16 شهريور 1387

hamid_30bil - قبرس - لارناکا
جالبه شهر نوی با آبرو
شنبه 16 شهريور 1387

zahra1387 - ايران - ايران
بانو امارات برو عضوش شو
شنبه 16 شهريور 1387

nasle sokhthe - انگلیس - لندن
*شهر نو* اسلامی به جمیع طرفداران جمهوری اسلامی مبارک باد.
شنبه 16 شهريور 1387

dash- ali - سويد - گوتنبرگ
خدمت سینه چاکان اسلام بگم که نگین اینا اسلام رو خراب کردن این خود اسلام ناب محمدیه به این میگن ....خونه ی شرعی یه ایت الله هم میشینه اونجا و کارت چاغ میکنه و خمس میگیره البته هر شب خودشم یه زیرابی میره اسلام از همون اولش دین قتل و غارت و جنایت بوده اخه دلیلی نداره پیامبر خدا شمشیر دست بگیره و مردم رو به زور مسلمون کنه پیغامش رو میداد میرفت پی کارش دلیلی نداشت که هرکس مسلمون نشد سرش رو ببره به زن و بچش هم تجاوز کنه مسلمونا شکمشون که سیر میشه میرن سراغ زیر شکم که هیچ وقت هم سیرمونی ندارن خدا به داد زنهای بیچاره ی ایران برسه که بیشترین ظلم به اونا میشه
شنبه 16 شهريور 1387

paraastoo-pendaar - ايران - تهران
خوب به سلامتی خاااااااک تو سرتون که فقط خوبین واسه زر زدن. به مردم گیر دادن اگه کثافت کاری های خودتون و جمع کنین فقط تهران کلی رونق می گیره.
شنبه 16 شهريور 1387

mina1355 - ایران - تهران
این حر...ه آخوندها برای دل خودشون چه کارایی که نمیکنن
شنبه 16 شهريور 1387

sarab22 - المان - دوسلدورف
از بي فرهنگي اين ملايان همه چيز امكان دارد . در قم داخل حرم طلاباني هستند كه البوم عكس از چندين خانم(مثل تاكسيهاي تايلند و فيليپين)را در دست دارند كه مشتري صيقه اي پيدا ميكنند بعدش طرفداران جمهوري اسلامي دم از عدل و هاله نور ميزنند. اگر حكومت اسلامي حامي زنان حتي مردان و كلا همه انسانها بود كه نيست سروسامان ميداد ولي حيف كه همش دوزو كلك و حقه بازي براي چپاول مردم. يكي از دوستان ميخواست از شوهرش طلاق بگيره در ايران بعد از اينكه حاجي ملا طلاق را جاري كرد از دوستمان پرسيده بود اگر پول خوبي بخواهي ميتواني صيقه بشي. اين است عدل علي يا كتاب.. الان دوستان مذهبي حمله ميكنند اقا توهين نكنن. اين حرفها توهين نيست بلكه واقعيت و اصل مطلبه.
شنبه 16 شهريور 1387

Anti_akhound - امارات - دبي
اقا اين بهش ميگن روش تخليه به روش آخوندي
يكشنبه 17 شهريور 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
اين چه دينيست كه جز خدمتگزاري اتاق خواب مردان و رنگ سرخ خون وظيفه اي ندارد؟؟؟؟؟ننگ و نفرت. لايق شماست
يكشنبه 17 شهريور 1387

farhad_uk - انگليس - لندن
مبارك اخوندا
يكشنبه 17 شهريور 1387

bahram1 - ايران - تبريز
همسر و فرزندان وي بعلت برخي مسائل از وي جدا شده و در شهر يزد زندگي مي‌كنند.
هه هه
به نظرتون اين مسايل چي هستند. عجب زن نا فرمان و بچه هاي ناخلفي داشته
يكشنبه 17 شهريور 1387

فاتح - ايران - تهران
atousa_swe - سوئد - گوتنبرگ
بيچاره زنها كه از اسلام به بعد زن بودن رو احساس نكردن
واقعاْ برات متاسفم كه انقدر ناآگاهي لابد در كشورهاي غربي كه از زن بعنوان كالاي تزييني استفاده مي شود به زنان ظلم نميشه !!! ضمناْ صيغه و ازدواج موقت داراي قوانيني است كه حقوق زن در آن مي بايست رعايت گردد و براي جلوگيري از ارتباطات نامشروع براي افرادي است كه در تنگنا قرار گرفته اند حالا چه زن باشند يا مرد . از دوستان خواهش مي كنم بدون مطالعه از خودشون حرف نزنن زيرا روزي بايد پاسخگوي حرفهاي بدون منطق خود باشند .
يكشنبه 17 شهريور 1387

lisa - امريكا - كاليفرنيا
اخوند جماعت براي پول دراوردن همه رقم وردو ٬ حديثو و روايتو و ايه تو دست و بالش داره . اخوند گردن كلفت مفت خور از بغل زن هاي بدبخت و بي سرپرست چه پولي درمياره . البته همه ي اون بدبخت ها اول در خدمت خود حاج اقان بعد ديگران. اين ها كم پول در ميارن كه بعضي از مردم ساده هم مبالغي رو به نام وجوهات ديني به اين جونورهاي شكم پاره پرداخت مي كنن
يكشنبه 17 شهريور 1387

vahed-az-africa - مراكش - كازابلانكا
از اعضاي اين دفتر اشخاص ذيل ميباشند :
بشري و هدي خامنه اي - فايزه و حميده هاشمي رفسنجاني - سر كار خانم خجسته و عفت خانم همسران مقام معظم رهبري و ايت الله هاشمي رفسنجاني - همسر داش محمود - و خيل عظيمي از دوستداران و دلسوزان نظام منجمله همسر اقاي الهام - البته في ايتها خيلي بالاست و براي يك ساعت حداقل بايد يك حلقه چاه نفت بدي
يكشنبه 17 شهريور 1387

mmn1360 - ايران - قم
دوستان اگر مطمن هستید که این خبر درسته لطف کنید آدرس رو به من بدید تا صحتش رو براتون در بیارم و شاید خودمم یه حالی کردم ! خدا عجرتون بده !!!
يكشنبه 17 شهريور 1387

rebel man - ایران - تهران
جالبه این زنای اسلامی(صیغه مبارکه) برای مسلمانان عین عبادت و رحمته اونم فقط با بیان چند کلمه مزخرف به زبان عربی ولی برای غربیها و غیر مسلمانان فسق و فجور و فساده واقعا جالبه اسلام تمام مفسده های روی کره زمین رو تنها با گفتن یک مشت چرت و پرت به نام صیغه عقد و غیره حلال کرده و اینهمه ادعا هم داره
يكشنبه 17 شهريور 1387

iranking - المان - مونيخ
اکثر اخوندا منحرف جنسی هستند ! و اصولا میتونم بگم اکثر مذهبیها ادمای متعادلی نیستند ! و در افراط و تفریط دست و پا میزنند ! همکاری داشتم که خیلی حزب اللهی بود ...وقتی تابستون خانمش رو میفرستاد شهرستان اولین کاری که میکرد پیدا کردن یه زن صیغه ای در مدت عدم حضور زنش بود ! ...البته معمولا یه توجیه مذهبی واسه خودشون دارند ....این اقا هم گویا به کار کار چاق کنهای قدیم حسودیش شده و دفتر دستک راه انداخته !
....البته این بزرگواران اگه نباشند کی بیاد ادمایی مثل ... رو کار چاق کنی کنه ؟....اینا کسایی هستند که اگه یه دختر وپسر دست همو تو خیابون بگیرند یا حتی اگه رابطه دو طرفه و با رضایتی دو سویه رو ببینند فوری باهاش برخورد میکنند ! ولی سکس بخاطر پول رو که کثیفترین نوع سکس محسوب میشه رو ترویج میکنند .
در مجموع هم زندگیشون هم خودشون تهوع اورند .
يكشنبه 17 شهريور 1387

viva iran - - دبي
دوکون باز کرده مرتیکه. خب نیاز و بازار امثال خودشو میدونه دیگه. اینا اینطوری زنده ان. یا دزدی و ادم کشی یا شهوترانی. از وقتی که بوده همین بوده. اخوندای کثیف ز.ن.ب.ا.ز.
يكشنبه 17 شهريور 1387

martanzit - كانادا - ميسي سا گا
حتما زنش براي اين جدا شده كه ديده به به چه حالي ميده هي صيغه اين و اون بشه بالاخره از شوهرش يادگرفته
يكشنبه 17 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
بس توي قم هم شهرنو زدن به حق چيزاي نشنيده آخرالزمانه ديگه !
اين رو هم مثل بقيه چيزاي ديگتون با سياست قاطي كنين ببينيم تا چقد ديگه قيچي تون برش داره ! به مدت باز سر مردم رو اينطوري بند كنين واسه
يه بيچاره آسمون جل چي از اين جذابتر ووسوسه انگيزتر اما اميدوارم مردم شريف ايران از اكنون حاليشون باشه كه مواضب زن گرفتن از قوم باشن چون
ممكنه دست دهم كه نه بلكه هزارم باشن ! ( رويم به آن دسته از زنان و دختران محترم قم نيست اما با كمال تاسف بايد عرض كنم اين بدنامي خشك وتر را با هم مي سوزاند )
يكشنبه 17 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
براي خداوند اصل نيت است او مردم را با نيتهايشان مي سنجد و هدف مهم ديگر او سلامت جامعه است . اين رژيم كه از ابتدا با هرج ومرج سر كار آمد و
مرد اين ميدان نبود هم چنان با بافشاري كردن بر دوام خود مردم را در منجلاب فرو ميبرد و تا زمانيكه مردم بي تفاوت باشند همين است چرا بايد
دركشوري با آن همه ثروت ونعمت الهي مردمش به جايي برسند كه بايد
از راه فاحشه گي روزگار بگذرانند خداوند در قرآن فرموده كه مردان وزنان بسيار همسر براي او قابل ارزش نيستند و آنها را مذمت مي كند .
چرا يك دختر وبسر مانند دو مرغ عشق نبايد بتوانند در كنار هم بوده و زير يك سقف باشند تا بنياد خانواده اي سالم را بگذارند شما كه روسبي گري را در جامعه از ابتدا رايج كرديد حال مي خواهيد به آن شكل قانوني بدهيد مخصوصا كه دستتان در فروش دختران به امارات رو شده است.
خاك دو عالم برسر دينداران دروغين كه با كلاه گذاشتن شرعي برسر خود
بيرو اين جاهلانند فكر مي كنيد يك آخوند شبشو كه چهار تا كلام خوند ديگه همه چيز به خيري وخوشي تمام ميشود . اولين بازخواست خدا از شما در مورد علل اين هرج ومرج است يك مرد از نظر شرعي بايد تمام امكانات رفاهي را از هر نظر فراهم كند حتي براي شير دادن فرزندانش مي تواند از مرد حقوق بگيرد و در صورتي كه مرد بيش از يك همسر داشت موظف است به يك اندازه آنها را دوست داشته باشد و چون در اين زمانه مردان ي از قبيل
طرفداران رژيم و در اصل نامردان به هيچ يك از اصول باي بند نبوده تمكين كردن به چنين فردي بي معني ميشود مانند اين است كه انسان بخواهد از يك گراز تمكين كند . وديگر اينكه چون مسلمان نيستند بس دستور شرع كه تمكين زن از مرد و رضايت حاصل كردن اوست ساقط ميشود .
بشر اتم را سالهاست شكافته و شما دم در آورده ايد ومي خواهيد با دستياري روسيه از آن بمب اتم بسازيد . بعد دين را نشكافته و اينگونه به خورد مردم مي دهيد خوتانيد و طرفدارانتان !
يكشنبه 17 شهريور 1387

rastad - ايران - تهران
آخه اي بي وجدان روحاني كثافت اين چه مسخره بازيه كه درآوردين . شماها واسه كثافت كاري خودتون اين دفتر و دستك و درست كردين . اي لعنت خدا به هر چي آخونده كثيفه . لعنت
يكشنبه 17 شهريور 1387

sina_jan - استرالیا - سیدنی
شهر قم از نظر فساد در کشورهای منطقه به خصوص عربی زبانزد خاص و عام است...چند وقت پیش با دانشجویی از امارات صحبت میکردم ...اولین شهری را که نام برد قم بود و از معروفیت ان به فساد اخلاقی نزد اعراب میگفت...من گفتم با این که ما دل خوشی از اعراب نداربم ولی به او در این باره حق میدهم....
يكشنبه 17 شهريور 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
raha_99 - انگليس - لندن
خانم شما هم زير لواي انتقاد از ملا درد اصلي را كه دين ننگينتان است فراموش كرده و با گل و گياه سعي در پنهان كردن اين گنداب داريد كسي كه كوچكترين سوادي داشته باشد مي داند كه مو به موي اين كثافتكاريها در دينتان است حالا اگر عزيز دل برادر بودي يك چيزي با درياي بيكران سكس در دينت ولي براي خواهر زينبها در دو جهان دينتان جايزه اي نيست حتي پسران زيبا هم در بهشت مخصوص مردان است .كمي فكر كن كتاب دينت را به فارسي بخوان.
يكشنبه 17 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
آرتميس سوپد - مالمو
چون توهنوز اصول ابتدايي ديالوگ را نمي دوند و بابرهنه و يا با چاروق گلي
يه دفعه ميبري وسط در ضمن مغرض هستي من با تو تبادي نظر نمي كنم
هر زمان از مبتدي بودن در اومدي من مخلصت هستم و هر گونه گفتگويي را با تو شروع ميكنم ! ديگه اينكه حالا برادر يا خواهر بودن من چه ربطي به تو
داره ! غصه نخور من از خدا مي خواهم براي تو خواهر گرامي هر تيبي كه
دوست داري واست سفارش بده فقط تو مدل بده كاريت نباشه ! خدا عادله هيچ كس رو فراموش نمي كنه ! خودت هم ميتوني بخواي ميل خودنه .
يكشنبه 17 شهريور 1387

lordofthepersia - انگلستان - بريستول
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
بي سوادترين كسي كه در عمرم ديدم تو هستي .
يكشنبه 17 شهريور 1387

$persian$ - ايران - تهران
همه جور كشي ديده بوديم غير از كش اسلامي
دوشنبه 18 شهريور 1387

mahkame - اتريش - وين
raha_99 - انگليس - لندن
چرت و پرت نوشتي. برو قران رو كاملتر بخون و ببين چطور به زن نگاه مي كنن. منظورت از دينداران دروغين چيه؟؟؟ دين اسلام از پايه دروغ و مشكل داره.
دوشنبه 18 شهريور 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
raha_99 - انگلیس - لندن
این اسلام ناب توست. چرا ناراحت میشی و بهت بر میخوره؟!؟! مگر ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو چی بهت گفت؟ همش از زن بودنت فرار میکنی و میترسی! اینم از برکات اسلام محمدی تو است.
تو باید افتخار کنی که زن هستی. و در رابطه با صیغه. خانم محترم تو که مسلمان هستی همه این دین نکبت را باید قبول داشته باشی. چرا با صیغه اینقدر مخالفت نشان میدهی و به یک باره گررررر میگیری؟
درضمن حالا اگر خودت از صیغه فراری هستی امکان دارد برای ....خوب باشد.
در ضمن دین مندر آوردیت رو کتاب کن بده به مردم شاید تو هم یه دکون بازاری مث این آخوندا راه انداختی. چون خوب میری بالای ممبر
دوشنبه 18 شهريور 1387

homan joon - ایران - تهران
من شنیدم همچین چیزیو . یکی از دوستام میگفت وقتی دیدم داشتم شاخ در میومد تو کلم . میگفت انتای خیابان چهارمردان قم هستش!!!
دروغ یا راستش پای خودش
دوشنبه 18 شهريور 1387

iranking - المان - مونيخ
lordofthepersia - انگلستان - بریستول
من بنظرم تو بیسوادتری ! ......ایشون حداقل فهمید اشکال کار کجاست !تو هنوز نفهمیدی مشکل ما تو چیه !
دوشنبه 18 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
آنتی نخودی ایران - اهواز
جان خودت یادم رفته بود که بنا بود روانکاوی ات کنم ! ببخشید ! دوست داری صیغه تو بشم ! بعد معترض نشی ها ! البته من کارهای خلاف باهات نمیکنم امــــــــــــــــــــــــــــــــــــا !! ....که همه بگن
دست مریزاد ! در مورد کتاب گفتی هزاران عارف عاشقتر از من و با معلوماتتر از من آنها را نوشته اند و در اختیار همگان هست ! اما تا یار که را خواهد و
میلش به که باشد ! یه کتاب میی تونم بنویسم و اونم کتاب زندگیمه ! اما
من همه چیو در راه او قربان کردم ! آنچه دلم خواست نشد آنچه خدا خواست شد . در ضمن ممبر نه ! منبر .
دوشنبه 18 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
مهکامه - اتریش - وین
وقتی که داشتن پایه اسلام رو میذاشتن تو اونجا بودی ! اونجا جزو کدوم
گروه بودی حتما ابوسفیان و ابوجهل دروغ نیستند .
چند بارگفتم باز تکرار می کنم به قول مولوی بزرگ ما ز قرآن مغز را برداشتیم بوست را بهر خران (بلا نسبت) بگذاشتیم . مفز را هم که به این راحتی نمی توان بدست آورد .
دیگران کشتند تا ما بخوریم ما بکاریم تا دیگران بخورند.
دوشنبه 18 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
ایران کینگ - آلمان - مونیخ
خوش به حال شما شاه هم که هستید اما خواهشمندیم ایندفعه یک جوری حکومت کنید که مردم در مشکلات نیفتند . ممنون . حالا به سلامتی کی تشریف میبرید ! گاوی گوسفندی . خلاصه بیخبر نباشه .
اتفاقا اشکال بانو آرتمیس از سوید این است که متوجه اشکال کار نشده اند و اینقدر براین برداشت غلط پافشاری می فرمایند که کم کم نزدیک است پاشنه ی پایشان به مرکز زمین برسد خدا کند حواسشان باشد که ذوب نشود چون می دانید که آنجا حرارت چقدر بالاست . شما و دوستانتان مواظبشان باشید . رفیق نیمه راه نباشید .
موفقیت شما و دوستانتان را خواهانم .
دوشنبه 18 شهريور 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
raha_99 - انگلیس - لندن
اسمش رو خوب بلدی زرنگ؟! همون منبرت رو میگم.
معلومه بلدی بری بالا و بشینی روش. میتونی؟ ...
خداوند هرکسی رو جوری آفرید. بعضی ها میشینند پایین و فقط یک نظاره گرند و با دهانی باز نگاه مکنند و بعضی ها هم مثل تو خوب بلدند که چطور برند بالا و بشینن روش.
.....در ضمن در مورد صیغه. حالا مرد بودن تو یا زن بودنت اصلا مهم نیست. تو خودت مادر یا خواهر که داری .
آیا راضی هستی؟
دوشنبه 18 شهريور 1387

sina_jan - استرالیا - سيدني
raha_99
خودت خیلی اصول دیالوگ سرت میشه...چرا به مردم میپری....
lordofthepersia
تو که سوادت بالاست با دلیل و منطق حرف بزن ما هم بفهمیم ارتمیس چی گفته اینقدر بهت برخورده...
دوشنبه 18 شهريور 1387

mahkame - اتريش - وين
raha_99 - انگليس - لندن
وقتي كه ستون دين به يگ گاز شكم بند باشه حساب پايشو برو. چرا قران رو كامل نميخوني؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن تو در بين مشركان و كافران چه ميكني؟؟ چطوري داري تو لندن زندگي مي كني ؟؟؟اونجا مسيحي و يهودي و... زيادن. به پا بهشون نخوري تا نجس نشي.
دوشنبه 18 شهريور 1387

آنتی اسلام - ایران - اهواز
raha_99 - انگلیس - لندن
چرا اینقدر اسلام رو تبلیغ میکنی و از طرف دیگر وقتی بهت میگم مسلمون بهت بر میخوره؟! ...
پنج‌شنبه 21 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
مهكامه - اتريش - وين
اين تو وامثال تو هستيد كه انسانها را طبقه بندي مي كنيد ! من قبلا گفته ام
نياز دارد كمي چشم بصيرتت را باز كني .
عاشقم برهمه عالم كه همه عالم از اوست .
حضرت شمس مي فرمايد : اگر خلق مي دانستند كه تا چه حد به آنها محبت دارم دست از اين عناد بر مي داشتند .
جواب درشت دادن جهت سمباده كشيدن به قلبهاي زنگار گرفته ضروري ست گاهي با اسفنج آن جرمها باك نمي شود .
پنج‌شنبه 21 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
آنتی نخودی ایران اهواز .
همه که مثل تو بی سواد نیستند که بعد از سی سال که با منبر ساختگی رژیم پدر همه رو در آورده و هر روز هزار بار تکرار ونوشته میشه هنوز حتی اسمش رو درست ندونی اطلاعات دیگه ات هم واسه ی همینه که اینقد قاط می زنه ! مادرم که عمرشان را به شما داده اند و در آن دنیا در حال دعا کردن به جانت که خداوند تو را از اسفلالسافلین نجات دهد . و خواهرم ازدواج کرده و یـــــــــک قلندر حسابی سبیل چخماقی از نوع اصلش افتخار همسری این نازنین را دارد از اون سبیلهایی که مردان مرد
به یک تار اون قسم می خورند و مردونگی شون اینقدر زیاده که از کناره هاش سرریز میشه ! فقط یه اشکال کوچولو داره اندازه ی من خود دار نیست
تو هم که یه نخود کوچولویی ممکنه بذارت لای لقمه اش و اصلا نفهمه که تو هم توی لقمش بودی .
پنج‌شنبه 21 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
سی نا جان- استرالیا - سیدنی
منظورت از مردم نامردمان رژیم است و یا کسانی که به خود اجازه ی هر گونه بی حرمتی را می دهند . درست دقت کن من به کسی نپریدم جواب پریدنهای آنها را در شان خودم می دهم نه در شان خودشان .
حالا برای اینکه عادلانه قضاوت کردن را بیاموزی توجه تو را به تعدادی از کلماتی که بانو آرتمیس به کار برده یا معنی آن است را می آورم .
دین ننگینتان ٬ گنداب ٬ بی سوادی ٬ کثافتکاریها در دین ٬ دریای بیکران سکس٬ خواهر زینبا ٬ گی بودن . این اصول دیالوگ شماست و اون نخودی بی سواد که با کله ملق یکهو وسط میبره !
پنج‌شنبه 21 شهريور 1387

raha_99 - انگليس - لندن
آنتی اسلام - ایران - اهواز
نگران نباش از هیچ کدامش که به تسلیم بودن افتخار می کنم . و دوباره تکرار
میکنم من تابع حقم نه نفس تا حکمش بر ماندن بین شما عزیزان مهربان و
با تربیت باشد اجرای فرمان می کنم و نبودنم تنها دلیل خواست او خواهد بود و از شدت احترام به او در این خوان توقف کرده و شما ها را به زحمت می اندازم وگرنه سالهاست که بار سفر را بسته ام و راهی اما چه کنم که
هنوز تجهیزات سفر کامل نیست واو اصرار بر کامل کردن آنها دارد و مرا معطل !
پنج‌شنبه 21 شهريور 1387

akiran - ايران-عقاب ايران - ابادان
صيغه=فاحشه گري شرعي وقانوني
صيغه گر=..................
جمعه 22 شهريور 1387

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
فال روز شنبه 20 دسامبر - 29 آذر
گزارش محرمانه‌ سیا در مورد چگونگی کشتن رهبران طالبان منتشر شد.
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس
اوباما: تصمیم سونی برای عدم نمایش 'مصاحبه' اشتباه بود
یک پناهجوی ایرانی در استرالیا خواست در صورت اغما به هوش نیاید
شهریه دانش‌آموزان افغان به جای حذف سه برابر شد.
خاتمی: قدرت بی‌مهار نقد نشود به دیکتاتوری می‌انجامد.
با خواندن دعای «اللهم کن لولیک» در سازمان ملل، شوق دیدار ولیعصر ایجاد نمی‌شود
وزیر دفاع دولت روحانی، رفسنجانی را به «بداخلاقی» متهم کرد
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی
مجمع عمومی سازمان ملل «نقض حقوق بشر» در ایران را محکوم کرد
«هیات مذاکره‌کننده ایرانی می‌داند آمریکا دشمن شماره یک ما است»
معاون رئیس جمهوری ایران: نرخ ارز در بازار آزاد باید کاهش یابد
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
روش ابتکاری مرد جوان برای خواستگاری از دوست دخترش
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
از پژواک شعار "بازجو برو گمشو" تا آتش‌سوزی در عسلویه.
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
در بازار داغ کریسمس چه هدیه‌هایی بیشتر رد و بدل می‌شود؟.
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
پاسخ پرویز پرستویی به حرف‌های شریفی‌نیا / جایی که ایشان باشد، پا نمی‌گذارم (296+)
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (256+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (157+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (137+)
شیرجه مرد نروژی به داخل دریاچه یخ‌زده برای نجات اردک نیمه‌‌جان - عکس (130+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (113+)
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد' (113+)
عکس روز : پیام سفارت استرالیا به مهاجران غیرقانونی (108+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (97+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (83+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (81+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (75+)
پاسخ صادق زیباکلام به حسین شریعتمداری/ نمی شود ما بشویم غرب زده و شما وطن پرست (71+)
مرد عربستانی در رقص تفنگ , ناخواسته به خودش شلیک کرد (70+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (58+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.