صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
لیست روسای فامیلی دولت احمدی نژاد لیست روسای فامیلی دولت احمدی نژاد

جمعه 02 می 2008 - 13 اردیبهشت 1387
داوود احمدی نژاد : رییس بازرسی ریاست جمهوری => برادر احمدی نژاد
حسین شبیری : رییس صندوق مهر رضا => شوهر خواهر احمدی نژاد
پروین احمدی نژاد : معاون مرکز امور زنان ریاست جمهوری => خواهر احمدی نژاد
علی اکبر محرابیان : وزیر صنایع => خواهرزاده احمدی نژاد


● رنگارنگ

ليست روساي فاميلي دولت احمدي نژاد


مهندس زريبافان (دبير هيات دولت):

داوود مددي : رييس سازمان تامين اجتماعي => باجناق زريبافان

سيدمحسن نبوي : عضو هيات مديره شركت سرمايه گذاري خارجي => داماد زريبافان

عليرضا مددي : مديركل وزارتي وزارت تعاون => برادرزاده باجناق زريبافان

ناظمي اردكاني : وزير تعاون => شوهر عمه داماد زريبافان

دانش جعفري : وزير اقتصاد => پسر عمه پدر داماد زريبافان


هاشمي ثمره (مشاور عالي، رييس ستاد انتخابات كشور و همه كاره رييس جمهور):

مهندس مهدي هاشمي ثمره : مديركل وزارتي وزير نيرو => برادر هاشمي ثمره

خانم قند فروش : مشاور خانواده وزير كشور => زن برادر هاشمي ثمره

عبدالحميد هاشمي ثمره : معاون وزير صنايع => برادر هاشمي ثمرهمحمود احمدي نژاد (رييس جمهور):

داوود احمدي نژاد : رييس بازرسي رياست جمهوري => برادر احمدي نژاد

حسين شبيري : رييس صندوق مهر رضا => شوهر خواهر احمدي نژاد

پروين احمدي نژاد : معاون مركز امور زنان رياست جمهوري => خواهر احمدي نژاد

علي اكبر محرابيان : وزير صنايع => خواهرزاده احمدي نژاد

shanul - المان - هامبورگ
بنده خدا احمدي نژاد تازه 4نفر از فاميلهاي نزديك خودش رو اورده توي دولت بهش نبايد انتقاد كرد.
اين پروين احمدي نژاد رو ميگن موهاي صورتش مثل ريشهاي برادرش در اومده و نمي زنش كه الگوي نجابت و ساده بودن بشه براي زنهاي ايراني!
ادم اين عكس احمدي نژاد و فاميلاشو مي بينه حا لت استفراغ پيدا مي كند.
شنبه 14 ارديبهشت 1387

8735 - ايران - شيراز
به به
به به
به به
خدا زيادش كنه .
شنبه 14 ارديبهشت 1387

mehrnoosh - ايران - اهواز
الووو ديگه كسي نبود!؟ كسي جانمونه!؟ هنوز پست وصندلي رياست مياست هست. نبود؟
شنبه 14 ارديبهشت 1387

hamiyan - انگليس - لندن
.....دقيقا كپي شده از اجدادشان.....علي داماد محمد ...حسن ابن علي..حسين ابن علي..و تا الي اخر....فارسي صحبت كردن دليل ايراني بودن نيست...شاهرودي فارسي صحبت ميكند وحتما ايراني است...اف بركسي كه فكر ميكند ايران در اسارت تازي نيست...اف بر كسي كه نام فرزندانش را اسكندر...تيمور...چنگيز....محمد..علي و....ميگذارد.مثل اين ميماند كه يك يهودي نام فرزندان خود را ادلف بگذارد....
شنبه 14 ارديبهشت 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
توی دولت خاتمی هم از این موارد بود؟
شنبه 14 ارديبهشت 1387

دربه در - ایروووون - تهروووون
حکومت مردم سوار دینی دیکتاتوری هزار فامیل نفت خوار !
شنبه 14 ارديبهشت 1387

archam - ايران - تهران
اي بابا يعني رييس جمهور ديگه انقدر محدود
كه ديگه نميشه مثلا فاميله رييس جمهور هستند تازه به نظر من خيلي هم كم هستند بيشتر از اينها فكر مي كردم
شنبه 14 ارديبهشت 1387

roger_waters - امريكا - ويرجينيا
ياد فيلم پدر خوانده ميفتم اونجا خانواده كورليونه اينجا احمد ميمون...
شنبه 14 ارديبهشت 1387

hoormazd - امریکا - تگزاس
این رو یادتون رفت. فعلا که جمهوری اسهالی شده یه جنگل واسه این چارپا ها
همسر آقای متکی خانم طاهره نظری مهر که دکتر داروساز و از کارمندان سازمان بهزیستی کل کشور بوده اند ناگهان به وزارت امورخارجه به عنوان مشاور وزیر منتقل شدند ایشان که در بهزیستی داروسازبخش توانبخشی بودند با بیست و هشت سال سابقه کاری این روزها مشاور شده اند تا بتوانند چند وقت دیگر بازنشست بشوند و از حقوق و مزایای بازنشستگی یک مدیر کل ارشد استفاده کنند .
همسر آقای شیخ عطار نیز خانم فریبا نمازی که پیش از این ناظم دبیرستان دخترانه امام سجاد در منطقه هفت تهران بوده اند به محض اینکه همسرشان قائم مقام وزارت امور خارجه شدند به این وزارتخانه منتقل شدند و مدیر و معلم و ناظم مدرسه را نیز با خود آوردند به وزارت امورخارجه تا دور هم باشند و حالا این خانمها در آنجا چه می کنند خدا عالم است !؟
خانم متکی علاوه بر نظارت بر انتصابات و نقل و انتقلات به عنوان مثال دو ماه پیش که سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي سمیناری را با نام " زنان نخبه مسلمان " در نظر داشت برگزار نماید مبلغ هفتادو پنج میلیون تومان را به دبیرخانه سمینار از بودجه وزارت امورخارجه اهدا نمودند تا از وی در سمینار به عنوان یک زن موفق و نخبه نامبرده شود! . از دیگر شاهکارهای آقای متکی و خانواده محترمشان اینکه در اسفند سال 1386 هنگامی که آقای متکی در یک هیات دیپلماتیک قصد عزیمت به کشور سوریه و لبنان را داشتند این افراد نیز حضور داشتند :
خانم طاهره نظری مهر- همسر آقای متکی به عنوان کارشناس زنان
خانم معصومه متکی - دختر آقای متکی ( دانشجوی فیزیک دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز) به عنوان کارشناس قراردادهای عمرانی
آقای حمیدرضا متکی - پسر آقای متکی (از تحصیلات ایشان اطلاعی در دست نیست) به عنوان مدیر هماهنگ کننده هیات اعزامی باهواپیمای تشریفاتی دولت ایران به سوریه و لبنان رفتند
یک نکته جالب دیگر چندی پیش وزیر امورخارجه سوئیس به ایران سفر نموده بود که همگان مطلعید درسومین شب حضور ایشان در رستوران باغ گیلاس وزارت امورخارجه ضیافت شامی برگزار نموده بود که هیات سوئیسی با جمعیت پانزده نفر و تیم ایرانی با تعداد بیش از هفتاد نفر در آن ضیافت بودند که در میان آنها بازمیتوانیم به همسر و فرزندان آقای متکی باجناقهای ایشان و بسیار جالب تر شوهر خاله آقای متکی هم اشاره کنیم . اما حالا که صحبت فامیلهای آقای متکی شد لازم است که باجناقهای آقای متکی هم اشاره نمائیم :
آقای متکی مفتخر به داشتن چهار باجناق هستند که به محض به وزارت رسیدن آقای مجتبی مردانی باجناق بزرگتر را سر کنسول جمهوری اسلامی در حیدر آباد می نمایند و آقای علی صمد لکی زاده را که قبلا درجه دار سپاه پاسداران بودند با مدرک سیکل به عنوان معاون اداره مجمع شیمیایی و خلع سلاح وزارت خارجه منصوب کردند و آقای علی حلمی باجناق دیگر را مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی در لندن نمودند و دیگری را آقای حمید میرزایی مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی در بمبئی هند نمودند . البته لطف ایشان فقط شامل حال باجناقها نشده ایشان دو برادر خانم گل و ناز هم البته دارند ! ، که از قضا آنها هم تا قبل از به وزارت رسیدن ایشان بیکار بودند که با آمدن آقای متکی به وزارت امورخارجه شکر خدا این معضل نیز برطرف گردیده آقای جواد نظری مهر رایزن امور کار سفارت ایران در بحرین گردیدند و آقا وحید هم مسئول امور دانشجویی در سفارت ایران در مالزی .
چند نکته هم جهت یاد آوری بد نیست بخشی از حقوق کارمندان وزارت امورخارجه از سال 1372 تا کنون پرداخت نشده و به تعویق می افتد . هزینه پرواز یک ساعت هواپیمای اختصاصی هم که آقای متکی همواره حتی برای رفتن خود و خانواده اش به مشهد هم از آن استفاده میکند هر یک ساعت 2 میلیون تومان می باشد . اما همین آقای متکی البته که بسیار قانونمدار می باشد ، و البته تخلفی هم تا کنون در وزارت ایشان صورت نگرفته است ؟! ، از زمان ورود آقای متکی و ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد در وزارت امورخارجه بر اساس ماده 89 اساسنامه وزارت امورخارجه که اشعار می دارد پرسنل وزارت امورخارجه نباید در هیچ حزب و فرقه سیاسی باشند فقط هفتصدو چهل و اندی نفر از اعضای این وزارت خانه را به بهانه اینکه دوم خردادی و از اعضای تشکلهای جبهه دوم خرداد هستند را متخلف شناخته و البته متخلف از خدمت مستعفی می شود و خوب زحمت پرکردن این خلاء انسانی را هم باجناقها و همسران آقایان متکی و شیخ عطار و دوستان و برو بچ آقای متکی تقبل نموده اند ! اما حالا که صحبت ماده 89 اساسنامه وزارت امورخارجه شد یک مسئله هم خالی از لطف نیست با هم از نظر بگذرانیم ، آقا منوچهر خان وزیر خود نیز از اعضای کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند می باشند که البته قبل از دوران وزارت دبیر کل این تشکل سیاسی بوده اند ایشان با وزارت رسیدن البته استعفاء دادند از این سمت اما از آنجا که خیلی دلشان برای دوستان هم تشکلی و هم حزبی شان تنگ می شده و طاقت دوری آنها را نداشته تصمیم میگیرد حالا که خودشان نمی توانند در آنجا باشند دوستانشان را به وزارتخانه بیاورند اینجا بود که این اقدامات احساسی و عاطفی را انجام می دهند :
آقای سید مهدی نبی زاده از دوستان دوران تحصیلشان را که در همان کانون هم بودند ومهندس فارغ التحصیل از شهر بنگلور می باشند را که در وزارت ارتباطات و در شرکت مخابرات به عنوان کارپرداز مشغول بودند را به وزارت امورخارجه منتقل و به عنوان معاون اداری و مالی انتصاب می نمایند اما بعد از گذشت 20 ماه مهدی خان دلشان را این معاونت می زند و فیلشان هوس هندوستان می کند اینجا بود که آقا منوچهر ایشان را به عنوان سفیرجمهوری اسلامی،در هندوستان منصوب می نمایند ، مهدی خان البته در آن 20 ماه معاونت اداری و مالی خود به نحو حریصانه ای به ماموریت های موقت پرداخت و از کلیه سفارت خانه ها و سر کنسول گری های جمهوری اسلامی، دیدن کرده و در همین گذر به بیش از 100 کشور سفر کردند .
آقای مجتبی کولیوند که ایشان نیز کارمند عادی شرکت مخابرات و دانشجوی دانشگاه پونه و نیز عضو همان کانون بودند به عنوان مدیر کل ابنیه و اموال وزارت امورخارجه انتخاب شده وی پس از 2 سال و سفرهای متعدد به خارج از کشور به آقا منوچهر می گوید من را هم سفیر کنید اما به علت نمی دانیم چه چون با سفارت او مخالفت شد ایشان هم قهر کرده و از وزارت خارجه رفت منتها دیگر به شرکت مخابرات برنگشت و هم اکنون مشغول برجسازی در تهران هست .
آقای ماشاالله شاکری هم که فارغ التحصیل دانشگاه دهلی می باشد و قبل از وزارت دوستشان منوچهر خان در سازمان کشتیرانی کارمند روابط عمومی بودند رابر اساس شایستگی های که حتما داشته به عنوان سفیر جمهوری اسلامی در پاکستان منصوب می نمایند .
آقای حیدر رضا ضابط که ایرانی الاصل و متولد هندوستان بوده اند و قبل از وزارت آقا منوچهر درآستان قدس خادم حرم امام رضا بودند را به عنوان کارشناس سیاسی وزارت خارجه در سفارت ایران دراسلام آباد انتصاب می نمایند .
البته آقای سید علی حسینی هم که معرف حضور همه می باشد دیگر سخنگوی وزارت امورخارجه ایشان هم از دانشجویان عضو کانون دانشجویان شبه قاره هند بوده اند .
قصه شایسته سالاری آقای متکی بسیار طولانی شد پس بگذارید مابقی را فهرست وار با هم از نظر بگذرانیم :
مهدی محتشمی ،رئیس اداره انبیه ساختمان وزارت خارجه .ایشان قبلا کارمند عادی سازمان بهزیستی بودند که بازنشسته شده بودند و البته توسط متکی خان خدمت او بمدت نامعلوم تمدید می شود .
آقای خسرو رضازاده کارشناس سفارت جمهوری اسلامی در نیجریه می باشند ایشان نیز مهندس فارغ التحصیل از هند است و عضو کانون فارغ التحصیلان می باشد.
آقای مسعود زمانی سر کنسول ایران در کراچی می باشند ، ایشان نیز از دانشجویان فارغ التحصیل هند می باشند .
آقای فرقانی از کارشناسان ابنیه و اموال سفیر ایران در ترکمنستان می باشند ، وی هم ولایتی آقای متکی و از اعضای کانون می باشند .
آقای محمود بابایی رییس اداره اقتصادی وزارت امور خارجه می باشند ایشان نیز فارغ التحصیل هند و تا قبل از این سمت در خیابان امیر آباد تهران آژانس املاک داشتند .
عباس کاشفی دیپلمه ای که در وزارت خارجه کارمند عادی بودند و دوست فرزند آقای متکی می باشند ایشان هم اکنون رییس اداره خدمات وزارت امورخارجه می باشند .
آقای یدالله صمدی رییس اداره امور مالی وزارت خارجه که با وجود گذشت 2 سال از بازنشستگی وی به عنوان رییس اداره امور مالی منصوب شد ایشان از بستگان آقای متکی می باشند .
آقای حمیدی زارع علیرغم اینکه ماموریت وی به عنوان سر کنسول در نخجوان تمام شده بود از همان جا به عنوان سفیر به باکو عازم شد وی نیز مهندس فارغ التحصیل از هند است.
آقای محمد مهدی آخوند زاده که از نمایندگی ایران در آژانس انرژی اتمی به سفارت ایران در آلمان ارتقاء یافت نیز مهندس فارغ التحصیل از هند است همچنین آقای مصطفی آخوند زاده برادر مهدی آخوند زاده علیرغم اینکه باز نشسته شده بود نیز به عنوان سر کنسول در شهر اکتاو قزاقستان منصوب شده .
آقای مصطفی اعلایی سفیر ایران در کوبا می باشد ایشان نیز فارغ التحصیل هند و از دوستان آقای متکی است.
آقای مهدی نژاد به سمت رییس تشریفات در سفارت ایران در دهلی نو منصوب شد وی نیز فارغ التحصیل هند و عضو کانون فارغ التحصیلان می باشد.
آقای علایی تازه قشلاق معاون سفیر ایران در دهلی نو می باشد وی نیز از فارغ التحصیلان هند است.
پوزش از طولانی بودن متن, ولی دیدم جالبه و حیفه از این گداگشنه هایی که شبا نون خشک با پیاز میخورن بی خبر باشیم...
شنبه 14 ارديبهشت 1387

lavita - اوکراین - كيف
شما که خیلیها را ار قلم انداختین خوب چند تایی را که من میدونم را میگم:پدر زن جان پسر عزیز بنا :وزیر جدید مسکن و شهر سازی
پسر جان بزرگ:وزیر حمایت از پدر جان البته در زمینه جکهایی که برا پدر جان میگن فعالیت میکنه
زن جان عزیز به احتمال زیاد:وزیر جدید اقتصاد که سر رشتشون تو کنترل قیمت گوجه فرنگی سر کوچشونه پیشنهاد میکنم از اونجا گوجه بخرین
عروس جان عزیز و تازه وارد البته لازم به ذکر است که به اصرار پسر به این سمت گماشته شده:وزیر صادرات دختران جوان به کشورهای حوزه خلیج همیشه فارسه که کار بزرگی که خانم در این زمینه انجام داده اینکه سن واجدین شرایط را بین 12 تا 18سال قرار داده چون طولانی میشه از سمتهای بقیه فامیل میگذرم از دوستان اگه کسی میدونه بگه اهان اینا واقعا نمیشه نگفت پسر جان کوچک و کودک البته اگه طلبه ها بهش فرصت بدن نه ظاهرا که وقت خالی نداره
شنبه 14 ارديبهشت 1387

rad - انگليستان - ليدز
شما فكر مكنيد پس اينها چگونه توانستند ايران من و ايران تو را به اين روز كه مبينيد بيندازند.يك مشت كلاش وگدازاده وبي سواد عرب زده عقب افتاده به جان اين مملكت افتاده اند.تازه اينها يك گروهشان هستند.داردسته رفسنجاني/دارادسته خامنه اي/ودارا دسته تمام امام جمعه هاي شهرستانها/و....../خميني مردي و به قبرستان تاريخ پيوستي اما ايا تاريخ تو راميبخشد.پدران و مادران بيخرد ما را گول زدي وما حا لاها بايد زجر بكشيم.اين بود ان دين و ائين تان و ان وعده ها كه ادعا ميكرديد.
شنبه 14 ارديبهشت 1387

ehsan mn - ايران - ايران
ميمون چيتوز => برادر كوچيكه ي احمدي نژاد
گاو رو بسته هاي شير => عموي احمدي نژاد
اسب روي ماشين هاي سمند => برادرزاده ي احمدي نژاد
و . . .
اينا هم چندتا ديگه از فاميلاشن كه آرم كالاهاي مختلفو با عكسشون زينت دادن
شنبه 14 ارديبهشت 1387

ezatdf - ايران - تهران
کافیست یک گزارشگر به میان مردم عادی برود و این سوال را از آنها بکند می توانید نام پنج فرد بیکار را در فامیل خود ذکر کنید؟ باور کنید همه مردم ما می توانند نام ببرند پنج تا که چه عرض کنم ده تا و بیست تا هم می توانند نام ببرند حالا اگر این گزارشگر از یکی از مقامات درجه دو جمهوری اسلامی مثل وزیر و یا امام جمعه یک شهر و غیره همین سوال را بپرسد بخدا قسم در میان فامیل که اصلا و ابدا شاید توی در و همسایه اش بتواند یکی دو تا بیکار نام ببرد البته آقای خامنه ای و رفسنجانی و جنتی و چند تای دیگر از این قاعده مستثنی هستند و ایشان می توانند نام پنج نفر بیکار را در فامیلشان ذکر کنند چون برای فامیل رفسنجانی و خامنه ای بیکار کسی است که در معاملات نفت و اسلحه و یا برای خرید هواپیما پورسانت نمی گیرد .
شنبه 14 ارديبهشت 1387

khaki - امارات - دبی
ای بابا این تازه مال دوساله هنوز وقت داره ببینید چه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 14 ارديبهشت 1387

bita-gh - انگلستان - ليدز
من هم رئیس جمهور بودم
اینکارو میکردم تو نمی کردی ؟
شنبه 14 ارديبهشت 1387

darya_r - انگلستان - ليورپول
هورمزد-امريكا-تگزاس
دستت درد نكنه خيلي زحمت كشيدي
شنبه 14 ارديبهشت 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
به به چه قدر خانوار دارن! اقای احمدی نژاد با این کارای ... خودتو نشان میدی اونم از جناب زارعیتون که همون جوری از اب در اومد در ضمنhamiyan - انگلیس - لندن ببخشیدا شما .... خیلی بهتره لعنت خدا بر تو...که با اعتقادات مردم بازی می کنی...دینی که داری حالا خنک شدی ... حالا فقط اینم بدون که اگه حرف نزنی نمیگن لالی ها این جوری شخصیت مسخره و... نشان میدی!!
شنبه 14 ارديبهشت 1387

xerox - ايران - شيراز
هورمزد-امريكا-تگزاس
آفرين بر تو دست مريزاد
شنبه 14 ارديبهشت 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
هورمزد عزيز مثل هميشه كارت شاهكار بود موفق باشي.
شنبه 14 ارديبهشت 1387

iroony - ايران - تهران
چيه عصباني شديد همتون؟؟؟؟هر كدوم از شما ها برسه به رياست جمهوري ننه بزرگشم ميذاره وزير سازمان بازنشستگان....اين فاميل بازي تو خون ايرانيه همه اين كارو ميكنن...چند وقت پيش يه نگهبان شد ريس سازمان بازيافت تهران...اينو ديگه خودم ديدم چون فاميلشون ريس شهرداي مركز بود...
شنبه 14 ارديبهشت 1387

parinaz87 - المان - كلن
hamiyan - انگلیس - لندن خيلي بامزه بود
هورمز امريكا تگزاس خسته نباشي
درود برايراني اصيل و واقعي نه عرب پرست عرب دوست اخوند پرست...
شنبه 14 ارديبهشت 1387

ali-vienna - اتريش - وين
sepid.irooni - انگلستان - لندن
همينه که هست خيلی هم درست گفت دوستمون
هميشه وقتی ميبينم اسم يك نفر کوروش، خشايار، شاهرخ، داريوش و و و است کلی حسرت ميخورم که چرا اسم من را علی گذاشتند
hoormazd - امریکا - تگزاس
با سپاس دوست عزيز، کپی کردم روی کامپيوتر، شايد يه زمانی به درد خورد، اطلاعات جالبی بود.
شنبه 14 ارديبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - كترينگ
هور مزد عزيز ممنون از زحمتي كه كشيدي من از همينجا ميبوسمت اي شير مرد ايراني .ملا ها و مزدوران بدانيد كه هر كجاي دنيا كه پنهان شويد ايرانيان شما را از بوي لجني كه ميدهيد تشخيص ميدهند.رسوا ميشويد و در مقابل ملت بايد جوابگوي جنايات و دزديها و عملكرد خود باشيد.حال با خيال اينكه ريش خود را ميزنيد و يا چادر هاي زنان را برداشته و ميني پوش خواهند شد. يا مثل صدام زنده بگور شويد باز پيدا كردن شما لجنها و مزدوران و به دادگاه كشيدن تا جواب جنايات و دزديها را بدهيدبراي ملت كاري آسان است و آن روز را ملت ايران بسيار نزديك ميبيند.آيا ميبينيد پرونده ها و آمارهاي شما از هم اكنون در حال دسته بندي است.پس درود بر ايرانيان وطن دوست و ملت ايران در سراسر جهان و پاينده ايران عزيزمان.به اميد ديدن نابودي اين رژيم پوسيده كه پس جنايتها كرده و خون زنده ها را هم در شيشه كرده است.
شنبه 14 ارديبهشت 1387

hoormazd - امریکا - تگزاس
darya_r - انگلستان - ليورپول
parviz1 - انگلستان - كترينگ
ali-vienna - اتريش - وين
parinaz87 - المان - كلن
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
xerox - ايران - شيراز
ممنون از لطف همه شما دوستان خوب. اينم بدونيم بد نيست. خواهر احمدي نژاد كه حالا شده معاونش در امور زنان فقط سه كلاس سواد داره.طفلك زنان ايران كه امورشون به دست اين ابله افتاده. و بيچاره ملت ايران كه اين گوسفندها تصميم گيرنده سرنوشت ما شدند...ولي به قول شاعر چو زمان پيش ايد همه عمامه سران همه فرصت طلبان عاشقان ثروت طالبان كرسي همه چون برگ خزان ميريزند...دور نيست...زنده باد ازادي جاويد ايران زمين...
يكشنبه 15 ارديبهشت 1387

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
جهت سفارش آگهی کلیک کنید
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
علم‌الهدی: استراتژی موسوی برخورد با رهبری است.
مردی که هر روز خودش را دار می زند!
عکس روز : فرمانده سپاه قدس روی جلد نیوزویک با تیتر : ابتدا با آمریکا جنگید، الان در حال له کردن داعش است
هشدار دکتر ماندگار؛ کاهش سن ابتلا به تصلب شرائین در کشور
وکیل جانباختگان کهریزک: پرونده مرتضوی هنوز تمام نشده
اردوغان: کشورهای غربی آرزوی مرگ ما و فرزندانمان را دارند.
«چگونه نخستین جنگ هسته‌ای خاورمیانه آغاز شد»
انتشار ویدیوی جنجالی، رستورانی را در لیبی منفجر کرد
آیت الله خامنه ای : با تمدید مذاکرات مخالف نیستیم , هر قرار عادلانه و عاقلانه را قبول می‌کنیم.
راهنمای گام به گام پناهجویی (طنز) - فصل یازدهم - ورود به شهر محل اقامت
رابطه پنهانی خواهر، انگیزه 2برادر برای جنایت
قلعه ای که فرو ریخت/ امیر خودش می رود یا می ماند و باز رویای قهرمانی می فروشد؟
قتل مادر زن به دلیل اختلاف با همسر
تیم ملی فوتبال ایران رتبه اول آسیا را از دست داد
استخدام منشی، ترفندی برای سرقت عجیب
اقتصاد بهای دلار به مرز ۳۳۰۰ تومان رسید.
از انزلی تا آتلتیکو مادرید، پدران و پسران رویاساز
اسکلت کامل یک ماموت به حراج گذاشته می‌شود
محققان ژاپنی: مواد سرطان‌زای سیگار الکترونیکی تا ۱۰ برابر سیگار معمولی است
فیلمبردار "قصه‌های مجید" هم بر اثر سرطان درگذشت.
ساخت داروی 'مهیج' تازه ای برای مبارزه با سرطان مثانه
فال روز جمعه 28 نوامبر - 7 آذر
استقلال قلعه نویی حذف شد
برکناری معلم و مدیر مدرسه در پی تنبیه بدنی دانش‌آموز زاهدانی
گروه داعش شبکه‌ تلفن همراه را در موصل قطع کرد
پله در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد
دختری یتیم فرزندخواندگی کیم کارداشیان را نپذیرفت
محمد نوری‌زاد از یک حادثه سنگین رانندگی جان سالم به‌در برد
افشای یک سرقت علمی که «دانشگاه تهران» را لرزاند
نجات کشتی حامل ۷۰۰ مهاجر پس از دو روز سرگردانی در دریا
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
سارق ناشی پای همدستش را خرد کرد
اتوبوس سواری یک الاغ در قسمت بار
مرگ تماشاگر مسابقه اسبدوانی در اثر برخورد با اسب
ایفای نقش یک نوزاد درکنار خیابان توسط یک هنرمند
'شوخی کردم' - 'خواستگاری' با بازی بیژن بنفشه خواه
صحبتهای حسن عباسی در مورد گلشیفته فراهانی و سینمای ایران
در هوای منفی ۵۲ درجه روسیه , مسافران پیاده شده و هواپیما را هل دادند
ادامه تبعیض نژادی در آمریکا.
اسلام‌گرایی و اسلام‌گرایان در آلمان.
عکس‌های دیده نشده از سپهبد جهانبانی "ژنرال چشم‌آبی".
آیا داشتن ریش در مردان نشانه سکسی بودن آنهاست؟
سگی که گوشهای رقاص دارد
اصلاح موی سر با فندک
دوربین مخفی قرار ملاقات گذاشتن یک پسر چاق با دختران جوان
رقص یک دختر ایرانی در متروی تهران
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
رقص یک دختر ایرانی در متروی تهران (217+)
دختری یتیم فرزندخواندگی کیم کارداشیان را نپذیرفت (210+)
محمد نوری‌زاد از یک حادثه سنگین رانندگی جان سالم به‌در برد (193+)
عکس روز : فرمانده سپاه قدس روی جلد نیوزویک با تیتر : ابتدا با آمریکا جنگید، الان در حال له کردن داعش است (163+)
عکس‌های دیده نشده از سپهبد جهانبانی "ژنرال چشم‌آبی". (156+)
'شوخی کردم' - 'خواستگاری' با بازی بیژن بنفشه خواه (87+)
خاتمی: نمایندگانی با ۱۰ درصد آراء خواسته‌های خود را بر مردم تحمیل می‌کنند (85+)
فیلمبردار "قصه‌های مجید" هم بر اثر سرطان درگذشت. (70+)
رابطه قلعه نویی- فردوسی پور تیره تر می شود (67+)
مردی که کشور خودش را بنا کرد (66+)
'شوخی کردم' - ' اینجا یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستانهای دنیاست' (65+)
در هوای منفی ۵۲ درجه روسیه , مسافران پیاده شده و هواپیما را هل دادند (63+)
افشای یک سرقت علمی که «دانشگاه تهران» را لرزاند (62+)
دو برادر بریتانیایی به جرم شرکت در آموزش نظامی پیکارجویان سوریه به زندان محکوم شدند (61+)
استقلال قلعه نویی حذف شد (59+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.