● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
تجاوز سرباز آمریکایی به کودک سه ماهه تجاوز سرباز آمریکایی به کودک سه ماهه

جمعه 22 فوریه 2008 - 3 اسفند 1386
این کودک نیز که 17 استخوانش شکسته و دچار آسیب مغزی شده است در حال حاضر تحت درمان قرار دارد.


● حوادث

تجاوز سرباز آمريكايي به كودك سه ماهه

يك چترباز سابق ارتش آمريكا كه براي انجام ماموريت تا به حال دو بار به عراق رفته است به اتهام تجاوز و آسيب جدي رساندن به يك دختر بچه‌ سه ماهه محاكمه خواهد شد.

به گزارش ايسنا به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس، كرك كولمن به جرايم روابط غير اخلاقي جنايي و سوء استفاده از كودكان (از جرايم درجه‌يك) متهم است كه در صورت به اثبات رسيدن اين اتهامات به حبس ابد محكوم خواهد شد.

مقام‌هاي قضايي آمريكا گفته‌اند، كولمن كه در آن زمان 27 سال داشته است در تاريخ 14 سپتامبر 2007 در جكسون كانتي، 65 مايلي غرب ديترويت به اين كودك تجاوز كرده است. اين كودك نيز كه 17 استخوانش شكسته و دچار آسيب مغزي شده است در حال حاضر تحت درمان قرار دارد.

كولمن ظاهرا به بازجويان گفته است كه پس از مصرف زياد مشروبات الكي و قرص‌هاي مسكن بيهوش شده و پس از بيدار شدن اين كودك مجروح را در گهواره‌اش يافته است.

وي در حال حاضر به طور موقت با قرار وثيقه‌ي 100 هزار دلاري آزاد شده است.

در همين حال، روزنامه گاردين انگليس از اتهام تجاوز يك نظامي ارتش آمريكا به يك دختر در ژاپن خبر داد كه با توجه به اقدامات مشابه در اين كشور خشم مردم ژاپن را در پي داشته است.

طبق اين گزارش، يك نظامي ارتش آمريكا در ژاپن كه نامش فاش نشده است به حمله و تجاوز به يك زن فيليپيني در يك هتل در جزيره جنوبي اوكيناوا متهم شده است.

اين در حاليست كه هفته گذشته در همين جزيره يك تفنگدار آمريكايي به اتهام تجاوز به يك دختر 14 ساله‌ ژاپني دستگير شده بود.

پس از انتشار اين گزارش در روز دوشنبه در ژاپن، مقامات نظامي اين كشور اين نظامي ارتش آمريكا را دستگير كردند.

اين اتهامات تازه مي‌تواند موج جديد از خشم مردم ژاپن بر سر حضور گسترده‌ نظامي ارتش آمريكا در اين كشور را ايجاد كند.

30min - ايران - ايران
وااااااي چطور دلش اومده 3 ماهه بوده واي خداي من اين مرد حيوني بيش نيست.اعدامش كنن خوبه.حالا بچه چراتو اتاق مرده بوده؟مادرش كجا بوده
جمعه 3 اسفند 1386

Sh.Motekallem - روسيه - مسكو
من فليپين زياد ميرم. شهرهاي مختلف مثل مانيل بهل و سيبو هم زياد بودم. اين عادت فليپيني هاست كه وقتي با خارجي ميرن هتل اگه حس كنن يه كم مايه داره زود ميگن به ما ريپ(تجاوز) كرده. طرف رفته هتل پولشم گرفته بعد ديده بيشترم ميتونه بتيغه!!!
در كل آقايون هموطن اگه گذرتون به هرجاي دنيا افتاد با دختره شرط كنيد كه قبل و بعد از سكس بايد بره حموم...
خوش بگذره...!
جمعه 3 اسفند 1386

nasle javan - ايران - تهران
اگر اين اتفاق تو ايران افتاده بود يا يك ايراني اينكارو مي كرد چقدر اين سلطنت طلب ها نظر مي دادند شايد حتي نظرهاي سريالي در چندين قسمت.
جمعه 3 اسفند 1386

sheypoorchi 63 - ايران - نوشهر
به به مرسي به آمريكايي هاي غيور و سلحشور . واقعا جنگنده اند.
جمعه 3 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
اي مرتيكه كثيف .بيشعور .نفهم.احمق..ديگه چي بهت بگم..اها بي تربيت
جمعه 3 اسفند 1386

ro_ah1354 - ايران - اصفهان
nasle javan - ايران - تهران - ممنون و تشكر از نظرت
شنبه 4 اسفند 1386

mohsenmohsen - ايران - تهران
آمريكا با تجاوز به ديگر كشورها به هر بهانه اي فقط در حق ملتها ظلم ميكند
شنبه 4 اسفند 1386

دریا-بابایی - ايران - اهواز
dandy - امارات - امارات
عزيزم يه ليوان آب خنك بخور فشارت رفته بالا
شنبه 4 اسفند 1386

رضا خوشبطن - ايران - تهران
اصلا چيزي نمي تونم بگم...
شنبه 4 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
متكلم جان مسكوئي!!!!!ممنون كه تجربيات گرانبهائي كه به رايگان در اختيار ديگران مي گذاري.اگر بو علي سينا ميدانست هموطن شايسته اي مثل حضرتعالي خواهد داشت قطعااز به تحرير وتدوين در آوردن شفا وقانون صرف نظر ميكرد.متاسفانه اين دانسته هاي ارزشمند شما به كار حقيري چون من نمي ياد.چرا كه كار طاقت فرسا كه هزينه معاش و تحصيل مرا تامين ميكند اجازه چنين ريخت و پاشهائي را به امثال من نميدهد.قطعا بايد ممر در آمدي كاذب و امكان مناسبي براي خروج ارز ملي( جهت امور خيريه!!! وياري زنان خودفروش فيليپيني)داشت.البته اين نوع خودارضائي ها !!!به ياري زنان نيازمند و محتاج در وطن خودمان هم ميسراست.... كه پول باد آورده اي ميتواند گوشه اي از درد هموطني را درمان باشد.
شنبه 4 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
والا مقاماني كه ازبيعدالتي آخوندها حاضرند خود وناموسشان را در آغوش آمريكائي ها وغريبه هاي ديگر ببينند.عزيزان دموكراسي يك واژه زيبا اما غير ممكن و غير موجود (خصوصا از نوع صادراتيش!!!)است.هر ارتشي كه به خاكي تجاوز كند نه فقط به دختر سه ماهه رحم نميكند!بلكه منابع ملي آن آب وخاك را تاراج ميكند.
شنبه 4 اسفند 1386

marduk - ايران - تهران
سلطنت طلب كجا بود هر كي كه مخالف كارهاي ظالمانه و كوته فكرانه دولته سلطنت طلبه !!!؟؟؟
در جاني بودن اين سرباز امريكايي هيچ ترديدي نيست
اما سوال اينه كه ايا چنين رويدادي اصلا رخ داده !!! ؟؟؟
در ضمن اگر چنين جنايتي در ايران توسط يكي از ماموران نيروي انتظامي انجام ميشد صداشم در نمياوردن !!
يا اصلا به روي خودشون نميوردن و تكذيب ميكردن
در كل اگر در امريكا جنايتي روي بده فورا و بدون هيچ ترسي اون رو در رسانه ها بازتاب ميدن تا به اطلاع همه برسه و با مجرم هم به شدت برخورد ميكنن
شنبه 4 اسفند 1386

ali tehrani - ايران - تهران
عجب. اونايي كه دل در رگو دموكراسي امريكايي دارند چرا كامنت نمي ذارن. اينه سرنوشت كشوري كه مقاومت در مقابل جنايتكاراي امريكايي نكنه.
شنبه 4 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
مردوك جان پس چرا در بهشت رسانه اي امريكا و غرب(كه به يقين شما با استناد به برنامه هاي ماهواره اطلاع موثق ودقيقي از آن داري)از جنايات گوانتانامو وتقلبات انتخابي و الكلي بودن بوش پسر و فساداخلاقي دولتمردان قديم وجديد مثلا چني و...ومشكلات روحي ومصرف دارو (خوراندن داروهاي مخدر و انرژي زا به هنگام حمله و تجاوز!!!) سربازان وجنايتهاي ريز و درشتشان حرفي زده نميشود.توجه كن منبع و فاش كننده خبر اسوشيتد پرس بود نه سي ان ان.در آخر شرم كن از بي حرمتي به حافظان امنيت كشورمان.
شنبه 4 اسفند 1386

farahani - كانادا - تورنتو
marduk اواز دهل از دور خوش هست اينجا اونجوري كه فكر مي كني نيست اينها هم سانسور مي كنند چيزيرو كه به نفعشون نباشه.ميدونستي اينجا نمي توني به ملكه انگلستان حرفي بزني؟ اگر بزني همون رفتاري با هات ميشه كه در ايران در مورد رهبر مي كنند.اينها ظاهر رو خوب حفظ ميكنند.منكر اين نيستم نسبت به ايران يا كشورهاي شبيه ايران ازادي بيشتري دارند ولي حساب شده.تو هم اين سايت خبري بر كشته شدن يه مهاجر در بدو ورودش به كانادا بود.4نفر متهم داشت كه پليس بودند .اخبارشون همون اول اعلام كرد و تمام.معلوم نشد چي شد.از يك خبر گزاري محلي شايد بشه با سختي كمي اطلاعات بدست اورد ولي كاملا ايزوله شده.
شنبه 4 اسفند 1386

وطني - هلند - روتردام
marduk - ايران - تهران
دوست عزيز باز هم اين كلمه (اگر ) به داد ادم ميرسه
اگر چنين جنايتي ..... بله اون وقت ميكرديمش توي بوق و كرنا وبه دين ومذهب و دولت رژيم هر چي فحش بود ميداديم ...
ولي مسئله اينجاست . وقتي ادم نميخوهد قبول كند / بعد مينشيند
و سئوال طرح ميكند (اما سوال اينه كه ايا چنين رويدادي اصلا رخ داده !!! ؟؟؟) ....و ايا / اگر ...شايد !
ببين عزيز من /تمام حرف من اين است :
وقتي ادم فقط بدي ها را ببيند ...... مقرض است و كور
وقتي ادم فقط خوبي ها را ببيند..... كور است و مقرض .
مي بيني ؟ زياد با هم فرقي ندارند .
شنبه 4 اسفند 1386

marduk - ايران - تهران
كسي حق نداره به ملكه انگلستان حرفي بزنه !!!
جهت اطلاع شما 45 درصد از مردم انگلستان با پابرجايي خانواده سلطنتي مخالفن و تنها به دليل اينكه كمي از اكثريت دوستدار سلطنت كمترن مجبور به سكوتن !!!
همين چند وقت پيش از يكي از كانالهاي ماهواره اي تصاويري از استقبال مردم انگليس از ملكه رو ديدم
ملكه با اكثر مردم دست داد و خوش و بش كرد
در ميان مردم هم چند پاكستاني و غير انگليسي هم بودن !!!
در كل من با سلطنت مخالفم اما راي اكثريت از همه چيز مهم تره
منبع خبر ايراد داره لطفا از يك خبرگزاري معتبر خبرها رو منعكس كنيد
در ضمن تمام بد رفتاري هاي چند سرباز امريكايي در زندان گوانتانامو انجام دادن در تمام رسانه ها منعكس شده !!!!!
اگر چنين نبود من و شما اين خبر ها رو از معتبر ترين خبرگزار ها نميشنيديم
به هر حال اگر غربي ها كثيفن دولت ايران كثيفترينه !!!
يكشنبه 5 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
مردوك جان وجودخارجي گوانتانامو زير سئواله تو از بد رفتاري چند سرباز مي گي؟ضمنا اون خبري منعكس شده از بد رفتاري(شما بخوانيد جنايت)و افشا شدن آن در ابو قريب بغداد بود نه گوانتانامو بي!!!زياد هم به شوهاي ماهواره اي اطمينان نكنيد.آنها هم از همان نوع تصاوير صدام است به هنگام تجاوز و حمله آمريكا( حمايت مردم از او و محبوبيت ومردمي بودنش را ميخواست به نمايش بگذارد!!!!).
يكشنبه 5 اسفند 1386

arashk_fara - انگليس - لندن
nasle javan - ايران - تهران ميخواي بگي شاه نوكر آمريكا بود آره بود اما اينا كه به همه باج ميدن نوكر همه هستن. شاه اگه نوكر بود دمش گرم حد اقل وضعمون بهتر از اين بود.. يه خرده فكر كنيد تا كي ميخوايد حرف اينو اونو گوش كنيد
يكشنبه 5 اسفند 1386

marduk - ايران - تهران
بله شما درست ميگيد زياد نبايد به تصويرسازي هاي رسانه ها توجه كرد
همين موضوع در باره ايران هم صدق ميكنه
تظاهرات 22 بهمن كه يادتونه.... نگم بهتره
يكشنبه 5 اسفند 1386

arashk_fara - انگليس - لندن
قتی سربازان آمريکايی پس از تجاوز به عبير دختر 15 ساله عراقی او را سوزاندند، در روستای کوچک نکا در ايران قلب خاله عاطفه آتش گرفت. عاطفه هم 15 سال داشت و جلادان اسلامی پس از تجاوز او را به دار سپردند.
وقتی جنگ سالاران اسلامی امينه را در افغانستان سنگسار کردند، در زندان جلفا دلش لرزيد حاجيه، از وحشت سنگهايی که بر سر فرو خواهد آمد. خيريه در زندان ديگری در ايران فرياد زد مرا سنگسار نکنيد بدارم بياويزيد.
وقتی نرينه های مردسالار سوهان دختر 18 ساله را در سورسن پاريس به آتش کشيدند، مرجان 16 سال هم در ايران خود را به آتش کشيد، که با مردي، همسن پدر بزرگش ازدواج نکند. کمی بعد سومارای پاکستانی با 80 درصد سوختگی جان سپرد، تا آخرين لحظه هم نگفت که اين شوهرش بود که او را به آتش کشيد.
وقتی کلثوم 7 ساله در سومالی ختنه شد، فريادش با آخرين فرياد دلخراش مريم 9 ساله در شب زفاف در هم آميخت. آخر می دانيد عروسک مريم را گرفتند و عروسش کردند.
سينديسو 23 ساله ايدز دارد. سينديسو بارها مورد تجاوز مردان واقع شده است. وقتی سه ساله بود پدربزرگش به او تجاوز کرد، همان موقع بود که فاديمه در سوئد توسط پدر و برادرش به قتل رسيد.
دوشنبه 6 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
ارشك افرا.ربطش چي بود؟
دوشنبه 6 اسفند 1386

arashk_fara - انگليس - لندن
iranppp - آلمان - دوسلدورف ربطش اينه كه اين مسايل و كثافت كاري ها همه حا هست اما تو اگر دقت كني ميبيني كه تو كشورايي كه اديان حكمفرمايي ميكند بيشتر اتفاق ميفته
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

iranppp - آلمان - دوسلدورف
شما كه اينقدر به اخبار حوادث علاقه داريد اخبار آلمان رو هم بخوونيد كه ببنيد در آلمان كه دين حكمفرما نيست اين جور جنايتها(تجاوز پدر به فرزند و تجاوز دستجمعي به كودك خردسال وطبخ آلت تناسلي مقتول و خوردن آن ووو) غوغا ميكنه.هر چند من نه دين دارم نه علاقه اي به آن.ضمنا در جواب كامنت ديگران.اگر دولت ايران باج مي داد( به قول شما به همه)كه ديگه مشكلي باهاش نداشتن مثل قذافي.اگر هم دولت ايران هم بدترين و فاسد ترين دولت دنيا باشه دليلي نمي شه «نوكر» بودن شاه توجيه بشه.وطنپرست واقعي حاضره علف بخوره اما دولتش وابسته (يا به قولي نوكر) نباشه«گاندي وار».بي اهميت به اينكه دولت ايران خوبه يا بد.
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

arashk_fara - انگليس - لندن
حكمفرمايي == حكمراني اشتباه زدم خودم ميدونم لطفا گاز نگيريد
سه‌شنبه 7 اسفند 1386

arashk_fara - انگليس - لندن
iranppp - آلمان - دوسلدورف اگه ووووو غوغا ميكنه چرا موندي اونجا برگرد ايران عزيزم.وطنپرست ديگه گير نمياد خدا بيامورزه فردين رو دولت شاه هرچي بود همه كشورها از تاريخ و عظمت ايران ميدونستند و بهش احترام ميداشتند اگر كسي رو اعدام كرد واسه سياست بود نه مساپل اجتماعي.بيبن كشور ما پاسكاري ميشه بين امريكا وانگليس شاه باج ميداد به آمريكا تا ايران پا بگيره همش اصلحه خريد ارتش رو قوي كرد.اما متاسفانه سرشو كردن زير آب..اما آخونداي كثيف با اسلام همه تاريخ و آبروي مارو فروختن چون امثال تو حمايت كردنشون.اينا همه ظاهر قضيه هست اگه مشكل دولت ايران با امريكا جدي بود به 2 شماره كارش تموم بود.ميخواي كشورت نوكر نباشه اول بايد عرب پرستي رو بذاري كنار و بعد خيانت كردن به همديگه(آدم فروشي)و اينكه بحاي دعوا و بي احترامي.بفهميم كه احتمال داره خودمون اشتباه فكر كنيم.نظرات را تو اين سابت بخون سابقه نداشته كسي بگه راست ميگي فلاني من اشتباه كردم
چهار‌شنبه 8 اسفند 1386

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا
جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
بازی و سرگرمی
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
دانلود بازی و تمهای موبایل
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
رادیو و تلویزیون
لینکستان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
تلفن ارزان - کیفیت برتر
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
فارکس
بت برو
رهائی از اعتیاد
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی

رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
ضرب و شتم بی‌‌سابقه زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ اوین.
«برخی وزرای دولت حسن روحانی ثروت افسانه‌ای دارند».
طنز/ راز کشور 300 میلیونی!
اقدام غیرقانونی نروژ درباره دانشجویان ایرانی
طرح "شنود اسلامی" در ایران کلید خورد.
«احضار» چند دانشجو به کمیته انضباطی به دلیل «اعتراض» به جلیلی
وزیر ارشاد ایران: وصی ریچارد فرای، به وصیتش عمل کند
صادق لاریجانی: در جمهوری اسلامی به زنان هیچ اجحافی نشده است.
معاون وزیر نفت ایران: صادرات نفت خام در دولت یازدهم دو برابر شد
پوتین به سئوالات تلفنی مردم کریمه پاسخ می‌دهد
جنجال بر سر انتشار فایل صوتی عراقچی درباره توافق ژنو.
'شاید آقای لاریجانی درست می‌گوید، من خیالاتی شده‌ام'
بررسی روزنامه‌های صبح تهران، پنجشنبه ۲۸ فروردین
یک توله خرس قهوه ای پس از زنده گیری در پاسگاه پارک ملی بمو مفقود شد
قلعه‌نویی: ضعیف‌ترین داور عمرم را دیدم!/ این فوتبال نیست؛ نتایج باید داخل زمین رقم بخورد
زیره پلو کرمانی
سیرترشی صنعتی یا خانگی، کدام بهتر است؟
نتایج یک پژوهش: در میان بی‌ریش‌ها، مرد ریشو پادشاه است
درمانی ساده برای سرد مزاجی خانم ها
برنده نبرد بر سر رمز نویسی اطلاعات در اینترنت کیست؟
به اختلالات غذایی مردان جوان توجهی نمی‌شود
فال روز پنجشنبه 17 اپریل - 28 فروردین
فولاد خوزستان، راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا شد
مرد آدم‌خوار در پاکستان برای بار دوم دستگیر شد
با شکست برابر الشباب عربستان؛ استقلال با لیگ قهرمانان آسیا وداع کرد
قربانیان ۸۸ : علی فتحعلیان؛ گفتند شناسنامه بیاورید و جنازه بگیرید
عروس ایرانی با جرثقیل به خانه بخت رفت!
جزئیات سقوط جرثقیل بزرگترین سکوی نفتی ایران
نمایندگان مجلس ایران خواستار کنترل حساب‌های بانکی ثروتمندان شدند.
نگرانی نمایندگان مجلس از اخراج‌های گسترده در وزارت‌خانه‌ها.
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
رقص مسلمان‌های بریتانیایی با آهنگ فرل ویلیامز پربیننده شد
ساختن آثار هنری با رول های بی مصرف دستمال توالت
ضربه کاشته به سبک پت و مت
نجات شیری که پایش توسط شاخهای یک بوفالو پاره شده بود
آب پاشی شبانه در آمستردام , جریمه ای برای یک رفتار غیر اجتماعی
از حمام زنانه گنجعلی‌خان تا دوچرخه بهاری.
بازسازی مرگ‌های تراژیک؛ از فروغ فرخزاد تا علی شریعتی.
ایده‌هایی برای شهرهای آینده.
بدترین راه برای پائین آوردن یک ماشین از کامیون
امتناع پسر بچه از رقص با دختر کوچولوی حسود
ضربه به موقع راننده قطار به سر مردی که می خواست از خودش عکس "سلفی" بگیرد
گفتگو با با خانم شهره آغداشلو بازیگر بزرگ سینما و تئاتر ایران
ویدیوهایی از تصادفات که توسط دوربین های داشبورد برداشته شده است
دوربین مخفی : سرقت لاستیک اتومبیل پلیس
مدل موی رهبر کره شمالی در لندن خبرساز شد
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اعطای بالاترین نشان تحقیقات کاخ سفید به مونا جراحی (202+)
روایت یک "بخشش" (161+)
عروس ایرانی با جرثقیل به خانه بخت رفت! (142+)
نجات شیری که پایش توسط شاخهای یک بوفالو پاره شده بود (142+)
بخشش اعدامی در دقیقه 90 : فوتبالیست مازندرانی از قاتل فرزندش گذشت (140+)
شعار «یا حسین میرحسین» حین سخنرانی جلیلی در دانشگاه امیرکبیر (117+)
مصاحبه با محمد نوریزاد : مردم به من می گفتند ما این حکومت را نخواستیم , ما را برگردانید به همان نظم قبل از انقلاب (104+)
دو سؤال منطقی از کسانی که این روزها خیلی داد می کشند و تهدید می کنند (94+)
او یک رپر آمریکایی نیست بلکه پزشکی است که نحوه مراقبت از گچ پا را توضیح میدهد (90+)
فیلم تازه ‌گلشیفته فراهانی؛ "سرزمین شیرین فلفلی من". (87+)
رونمایی از لباس فرم جدید بادیگاردهای روحانی (85+)
موبایل کمک خلبان پرواز مالزی روشن بوده‌است (84+)
دوربین مخفی تمیز کردن صحنه قتل ( آخرین نفر انتقام خوبی از سازندگان این برنامه گرفت) (81+)
4 سگ که قبل از غذا دعا می خوانند (77+)
آیا واقعا این اتوموبیل همانند روح در چهار راه ظاهر شد؟ (72+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.