صرافی گاندی صرافی نیاوران
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
ارتباط پنهانی زن جوان با مرد همسایه حادثه آفرید ارتباط پنهانی زن جوان با مرد همسایه حادثه آفرید

سه‌شنبه 27 نوامبر 2007 - 6 آذر 1386
مرد مغازه دار وقتی به ارتباط پنهانی همسرش با مرد همسایه پی برد، او را به بهانه ای به منزلش کشاند و به قتل رساند.


● حوادث

ارتباط پنهاني زن جوان با مرد همسايه حادثه آفريد

مرد مغازه دار وقتي به ارتباط پنهاني همسرش با مرد همسايه پي برد، او را به بهانه اي به منزلش كشاند و به قتل رساند.
روز 22تيرماه امسال يكي از اهالي كرج به اداره جنايي پليس آگاهي استان تهران مراجعه و عنوان كرد، برادر 30ساله ام كه نجار است ، براي انجام كاري منزلش را در يكي از محله هاي كرج ترك كرده و به يكباره ناپديد شده است.
به دنبال شكايت اين مرد، ماموران جستجو براي يافتن مرد گمشده را آغاز كردند تا اين كه 5 روز بعد يكي از اهالي زرنان شهريار با مركز پليس تماس گرفت و از كشف جسد سوخته اي كه در اين محل رها شده بود، خبر داد.

كشف جسد سوخته در اطراف شهربه دنبال اين تماس ، ماموران به محل فوق اعزام و متوجه شدند جسد سوخته متعلق به مردي است كه قاتل يا قاتلان براي فاش نشدن هويت وي ، او را به طرز دلخراشي به قتل رسانده و سپس جسدش را به آتش كشيده اند بنابراين ، جسد براي مشخص شدن هويت وي به پزشكي قانوني انتقال يافت و تحقيقات گسترده پليس در اين ارتباط آغاز و پس از بررسي معلوم شد جسد متعلق به مرد نجار است.
ردپاي مرد همسايه در قتل
كارآگاهان جنايي كه احتمال مي دادند مقتول قرباني يك انتقام گيري شده است ، به تحقيق از خانواده مقتول و اقوام وي پرداختند كه معلوم شد مقتول با يكي از همسايه ها اختلاف شديد داشته است.
با به دست آمدن اين اطلاعات ، مرد همسايه به عنوان مظنون به قتل تحت تعقيب پليس قرار گرفت تا اين كه چند روز پيش وي هنگامي كه براي ديدن خانواده اش ، به منزلش در كرج رفته بود، دستگير شد و با انتقال به مركز پليس ، به جرم خود اعتراف كرد.
ارتباط پنهاني مقتول ، باعث جنايت شد
متهم به قتل روز گذشته براي ادامه تحقيقات به شعبه دوم بازپرسي دادسراي امور جنايي كرج انتقال يافت و در اظهاراتش به بازپرس صمدي گفت : من صاحب يك مغازه لوازم خانگي هستم و از 6ماه قبل متوجه رفتارها و تلفن هاي مشكوك همسرم شدم بنابراين به بررسي تلفن هاي منزلم پرداختم و پي بردم همسرم به صورت پنهاني با يكي از اهالي مجتمع ارتباط پيدا كرده است. به اين ترتيب همسرم را تا حد مرگ كتك زدم تا راز ارتباط پنهاني اش را فاش كند كه وي گفت با زور و تهديد مرد همسايه ، مجبور به برقراري ارتباط پنهاني با وي شده است.
متهم افزود: پس از شنيدن اين اعترافات دردناك به دنبال فرصتي بودم تا ابتدا مرد همسايه و سپس همسرم را به قتل برسانم.
وي ادامه داد: 10روز پيش از وقوع حادثه مي خواستم همسرم را بكشم كه با ديدن گريه هاي فرزندانم منصرف شدم و او را به همراه فرزندانم ، به منزل مادرم بردم. روز حادثه مرد همسايه را به بهانه اي به منزلم كشاندم. با او دعوا كردم كه چرا با همسرم ارتباط پنهاني پيدا كرده است كه جوابي به من نداد و با من مشاجره كرد كه با ضربات چاقو كه به سرش زدم ، او را به قتل رساندم و جسدش را با خودرو به خارج از شهر بردم و با ريختن بنزين جنازه را آتش زدم.
بنا بر اين گزارش ، متهم به قتل با قرار قانوني روانه بازداشتگاه پليس شد و همسر وي هم براي ادامه تحقيقات به دادسرا احضار شد.

بهاره - ايران - اهواز
خانم و بچه هاتو با هم ميكشتي بهتر بود هيچ كس نميتونه به زور كسي رو به رابطه وادار كنه اگه خودش نخواد
اشتباه كردي قاتل جون
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

سروش - ايران - تهران
دمت گرم كه اين بي ناموس و بي همه چيز رو كشتي. من هم جاي اين مرد بودم تكه تكه مي كردمش.
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

ساحل - ايران - تهران
عجب زن پست فطرتي و عجب از مرد همسايه عجب بي ناموسي بوده
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

اشكان - ايران - تهران
زنه دروغ مي گه كه با تهديد و به زور و اينچيزا .زن ايراني همينه . شل بگيري خيانت مي كنه . كاش اول زنك رو كشته بود. سنگسار در انتظار اين زن خيانتكار است . هوورااااا
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

بهاره - ايران - اهواز
چرا فقط راجع به خيانت خانمها مي نويسيد ؟مگه آقايون خيانت نمي كنند يا براي اونا خيلي عاديه يا اسلام حلالش كرده!!!!
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

ناشناس - ايران - خرم آباد
همسرش هم دروغ ميگويد ارتباطات پنهاني هميشه با نظر مساعد دو طرف صورت مي گيرد
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

ماریا - ایران - ساری
بايدابتدازن رامي كشت
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

شايان - ايران - تهران
با خواندن اين اخبار بايد بفهميم كه چرا در اسلام تاكيد شده زنان از منزل بيرون نروند و به جز همسر خود كسي رانشناسند.حضور فيزيكي زن در جامعه اول به خود زن صدمه ميزنه حتي اگر با حجاب كامل هم باشه چون به هر حال با مردها برخورد ميكنه.من اصلا با آزادي زن مخالف نيستم و معتقدم زن و مرد حقوق برابر بايد با هم داشته باشن ولي با تشابه حقوقي آنها مخالفم چون زنها مخصوصا زنهاي ايران اصلا جنبه ندارن كه بهشون بها بدن .ولي در كل جاهايي مثل مدارس دخترانه كه با تاكسي بانوان رفت و آمد كنن و يا بيمارستانهاي مخصوص خانومها اگه كار كنند يا مركاكزي كه همه كاركنان زن باشند به نظر من بهتره.
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

محمد - ايران - تهران
حتي حيوانات هم به حريم يكديگر وارد نمي شوند مگر كفتار ! اين گناه يعني مستقيم به جنگ خدا رفتن و قانون آفرينش را زير پا گذاشتن كه عاقبتي بهتر از اين نمي توان تصور كرد .
واقعا چرا در جامعه ما چند مدتي است قبح اين گناهان ريخته شده . اگر انصاف داشته باشيم بخشي از اين به تصاوير و فيلمهاي خشن و پورونو كه در كانالهاي ماهواره نمايش داده ميشود بر ميگردد . اين هم بدليل ضعف شديد كانالهاي به اصطلاح ملي ما مي باشد كه در يك دور تسلسل خسته كننده و تكراري افتاده است و مردم را احمق فرض كرده يا بدست انسانهاي احمق و نادان اداره مي شود
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

آذر - ایزان - تهران
متاسفانه خیانتهای زناشوئی در هر جامعه ای عکس العملهای بدی را دارد وقتی زوجی تعهد به زندگی اشتراکی رامیدهند چانچه مشکلی علاج ناپذیر ما بینشان بوجود اید تا زمانی که طلاق جاری نشود هر گونه ارتباط با جنس مخالف از نظر عرفیو وجدانی و....محکوم است و هر گونه عواقب ناگوار در وحله اول بر گردن خیانت کننده است حال چه مرد باشد وچه زن .مخصوصا در کشورهای متعصب و .....در مورد قوق تنها تاسفم بر ان فرزندان معصومی است که اول زندگی شان پدری سر شکسته و.... ومادری که برای لحظه ای هوس محفل گرم خانوادگی اش را ویران ساخت دس عبرتی برای همه انسانها /مردو زن/ گردد.
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

سولماز - سوئد - استكهلم
اقای شایان شما برای دفاع از اون مرد سن از اسلام میگید و زنان ایرانی رو بی جنبه می دونید ولی ایا تا به حال هیچ فکر کردید که دلیل اصلی این فجایع چیستاز خودتون سوال کردید چرا این اتفاقها در کشورهای غیر اسلامی کمتر پیش می اید
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

آرزو - ايران - تهران
شايان الكي اسلامو تحريف نكن . هيچ جاي اسلام نگفته كه زنها از خونه بيرون نرن . بعدشم آدم بي جنبه تو هر قشري پيدا مي شه . چرا اون مرد همسايه رو نمي گي ؟ اون بي جنبه نبوده ؟!!!
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

عليرضا - سوييس - نوشاتل
بابا از شماها که همتون دکتر و مهندس هستید بعید هست به خدا!!! کی گفته هر کس به هر کس شک کرد حق داره بکشدش مگه جنگل هست آخه؟!!! اون یکی که میگه باید زن خودش رو میکشته!!! چنان راجع به مرگ و زندگی آدم ها حرف می زنند که انگار در مورد پنیر خریدن از بقال سر کوچه صحبت می کنند. همین هست که هر وقت جمهوری اسلامی کسی رو دار می زنه ده ها هزار نفر تماشاچی با ذوق و شوق از سر و کله هم میرند بالا!!!مثل اینکه تو جامعه ایرانی شنیدن اخبار خون ریزی و قتل همیشه توام با لذت هست چه برسه به دیدنش!!!خوب حق طلاق که با مرد هست در اسلام ! طلاقش بده بره .آدم کشتن نداره که!!! حالا به فرض که تا آخرش هم جریان این قتل کشف نمی شد... خودشون رو که نمی تونستند تا آخر عمر گول بزنند. دیگه ادامه این زندگی مشترک چه فایده ای داشت؟
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

شهرام - سوئد - سوئد
بابا جون شما تو ایران چرا انقدر بیرحم و سنگدل شدید.......هر کس گناه نگرده سنگ اول را بزند
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

وحيد - ايران - تهران
اينم نتيجه ازادي دادن به زنها.... انگار نافشونو با خيانت بريدن.
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

پرهام - ايران - تهران
اولا :اينكه خانمهايي كه غير از محكوم كردن مورد فوق حرف ديگه اي بزنند(چه بشناسيم چه نشناسيم)جز فرافكني كاري نميكنند. درضمن:از ذات خود زناست كه چنين مسايلي پيش مياد چون اونا (اكثرشون) به معناي واقعي كلمه مصداق(( از ما بهترون )) رو بلدند و تنوع و بعضا لجبازي براشون خيلي هيجان انگيزتره. ناخوشنودي بعضي مردا از زناشون گهگاه همين چند تا دليل به ظاهر ساده است.از اونجائيكه زن در انتخاب و ازدواج 80٪ بار عاطفي و هيجان قضيه رو - نه از روي وظيفه بلكه از ذات خلقتشون- بعهده داره انصاف نيست مردائي رو كه خودشون انتخاب كردند( حالا بالاخره كبوتر با كبوتر باز با باز) و بله گفتند با بهانه و هوسبازيهاي بي دليل پس بزند. پس خودمونو گول نزنيم چون زندگي خودمونه يعني بادست خودمون(بخونيد با بي احتياطيهاي خودمون) زندگي اولمونو خراب نكنيم.ايروني و خارجي هم با هم فرقي ندارند. در ضمن تا يادم نرفته بگم كه زن منم بهم بد خيانت كرده فقط خدا بهم كمك كر كه تونستم بخشمش(شب و روزم اه شده بود تباه شده بود سياه شده بود سفيدش كردم).بچه نازم و ازش ميگيرم و خودم بزرگش ميكنم. من 25 سالمه و دانشجوم. حالا فكرتون تغيري كرد تكوني خورد. ان شاءالله...............
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

مري - كانادا - تورنتو
بهاره-ايران-اهواز
مردها اينقدر خيانتشو زياد كه عادي شده خانمها چون زياد اهل خيانت نيستن واسه همين مثل بمب ميتركه.
چهار‌شنبه 7 آذر 1386

سعيد - ايران - اصفهان
تا زن نخواد هيچكس نميتونه به زور با اون ارتباط برقرار كنه زنه خودش مي خواسته
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

ساها - ایران - تهران
مری بمب منفجر میشه و ترقه میترکه.ولی فرق نداره زن ویا مرد .به هر شکل را مردود میدونم و باید هر و جنس خود را بجایدیگری گذاشت و با صحبت مسئله را حل کرد چنانچه راهی نیافت طلاق بهترین و عاقلانه ترین راه هاست در ضمن بعضا گذشت /وتکرار نکردن / نیز فراموش نشود اگر این اقا ثابت میکرد فقط خانمه باخته بود/ابروش .جدائی از فرزند و محفل پاک و گرم خانواده و.....حکمی توسط قانون به هم پسره وهم به خانم..../شوهر هم بعد از مدتی فراموش کرده به دلخواه خود زندگی رو ادامه میداد.
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

مهتاب - هلند - آمستردام
با سلام به همه عزیزان
به جای اینکه به فکر متهم کردن این زن یا شوهر باشیم. باید به علت چنین اتفاقاتی فکر کرد.آقایون عزیز به همه خانم ها با یک دید نگاه نکنید.در دنیا هم زن بد هست و هم مرد بد.بی انصافی نکنید. فقط اگر نمی خواهید بلایی که سر این مرد اومد سرتون بیاد یک دختر پاک و خانواده دار رو برای ازدواج انتخاب کنید. با بزرگترهاتون مشورت کنید.عشق های بچه گانه رو دور بریزید. و به دنبال یک عشق واقعی و ابدی باشید نه هوس زود گذر.
این رو به دخترخانم های عزیز هم می گم. مسبب چنین ناراحتی هایی خودمان هستیم. من خودم با این عقیده ازدواج کردم وهمسرم را صمیمانه دوست دارم.و از کمک خانواده ام در این انتخاب سپاسگزارم
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

اوا - ايران - ايران
اگه یه مرد بره یه ارتباط نامشروع برقرارکنه میگه بخاطر بی توجهی زنم بوده .حالا اگه یه زن بره اینکارو بکنه میگن که خیانت کاره وباید کشتش .مثل اینکه این هم یه جور عدالته دیگه !!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

سوگند - ایران - تهران
به نظر من هر دو مقصرند اگه مرد همسایه مزاحم بود زن باید به شوهرش میگفت و نمیشه گفت کدوم بیشتر مقصرند و لی نه مرد حق خیانت داره نه زن.البته بهتر این اقایون اطلاعات خودشونو نسبت به اسلام بالا ببرن و اینقدر مزخرف نگن.و در ضمن این اقایون اگه خودشون خیانت کنن همسرشون واکنش نشون بده میگن تو حسودی میکنی توی توهمی .فقط مال خانوما میشه خیانت.همنتون (به اصطلاح مرد)منقرض شید انشاا...
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

علي - ایران - همدان
به نظر من هیچ کس نمی تونه به زور رابطه مشروع و نامشرع برقرار کنه مطمعناْ با توافق هم می باشد چون اگر زنی و یا مردی از رابطه فوق راضی نباشد حتماْ از آن اجتناب می کنه و اگر به زور و تهدید هم باشه باید همسر خود و یا یکی از بستگان نزدیک و یا پلیس را در جریان بگذارد البته با توکل به خدا؛ توسل به ‌ائمه ؛ درایت ؛ تامل و خونسردی که این امر باعث اعتماد بیشتر همسر و استحکام زندگی می شود و فرد متجاوز تنبیه میشود و این امر باعث سرمشق دیگران و تضعیف و سقوط این گونه موارد خواهد شد.
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

حميد - ايران - بندر عباس
حالا زن کاری کرده یا نه به ما ربطی نداره ولی بعضی از دوستان خیلی سطحی فکر میکنن واسه جون انسان ها ارزشی قایل نمیشن زن گنهکار ولی سنگسار زیاد نیست اون هم 1انسان حالا من کار به این و اون ندارم ولی دوستای که راحت حکم مرگ و سنگسار میدین فکر کنید این ادم و ممکن خطا کنه
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

بيطرف - المان - المان
وحید تنهای به این نتیجه رسیدی اگر خیانتی باشه دو طرفه بوده اون اقا هم به خانومش خیانت کرده چرا اقایون گناه همجنسهای خودشون را نمیبینید
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

ناشناس - ایران - تهران
مادرم میگه زن اگه نجیب باشه اگه لخت بزارنش توی یه پادگان کسی جرات دست زدن بهش رو نداره نظره خودم هم اینه که وقتی زوجی با هم ازدواج کردن باید کاملا همدیگه رو دوست داشته باشن تا چنین مسایلی پیش نیاد و اگه پیش اومد یا جای بخشش داره یا اگه نداره باید از هم جدا بشن
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

رضا - ايران - تهران
به نظر من اين آقا قبل از قتل بايد دليل خيانت زنشو ريشه يابي مي كرد بعد از طريق قانون اقدام مي كرد
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

عسل - ايران - تهران
اشكان و وحيد شما ديگه چرا؟ حالا پرهام از زنا شكايت داشته باشه ادم بهش حق ميده. به نظر من رضا درست ميگه ولي هر دوشون اشتباه كردن تا اين فاجعه به بار اومده
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

حسين - ايران - تهران
هرچند خدا برا كسي نياره اماااگه اورد بدليل اينكه لياقت زندگي با شما رو نداره طلاقش بدين بهتره . بچه هارو دو قبضه يتيم نكنين هر كي بره واسه خودش چون اين وسط خيلي چيزا دخيلن اينكه زوري زنت شده اينك عاشق شده اينكنميدونم......خدا نياره با اين غيرت و تعصب ما مردها . اخرشم جونه يه ادمو گرفتن....خطرناكه حسن
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

فرزاد - ايران - تهران
مهتاب جان دوختر خوب و پاك به اين راحتي پيدا نميشه.البته سوتفاهم نشه؛دوختر خوب زياده ولي تشخيسش سخته
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

فرزاد - ايران - تهران
سوگند جون اگه نسل ما منقرض شه که...
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

فرزاد - ايران - تهران
مهتاب جان دوختر خوب و پاك به اين راحتي پيدا نميشه.البته سوتفاهم نشه؛دوختر خوب زياده ولي تشخيصش سخته
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

شهرام - ايران - تهران
سلام به همه.دقت کردید اخبار مسایل جنسی چقدر برامون مهمه و در موردش بحث میکنیم از خودتون پرسیدید چرا؟ چرا در مورد این همه خبر مهم دیگه این همه بحث و اظهار نظر وجود ندارد؟
پنج‌شنبه 8 آذر 1386

نازلي - استراليا - سيدني
چرا هیچ کس نمیگه مرده معلوم نیست چه بلایی سر زنش اورده که زنه ابلهش به مرد دیگه ای پناه برده -اگر اون مرد اغوش گرمی برای زنش داشت این اتفاق می افتاد؟
جمعه 9 آذر 1386

ساره - دانمارک - دانمارك
وحید اینجوری فکر میکنی؟ناف خانومارو با خیانت میبرن؟نمیخواهی حرفتو پس بگیری؟؟
جمعه 9 آذر 1386

مهتاب - هلند - آمستردام
آقا فرزاد این کار سخت نیست. دختر خوب رو حتی از روی حرکات و رفتار و حرف زدنش هم می شه تشخیص داد. مثلا یک پسر اگه خواست دختری رو بشناسه کافیه چند کلمه باهاش صحبت کنه در این موقع دختر نجیب خیلی سنگین و کوتاه جوابش رو میده و خیلی خودش رو مایل به ادامه صحبت با پسر نشون نمی ده که اون هم نشانه نجابته. دوم دختر خوب هیچ وقت جاهای بد نمی ره(خودتون می دونید کجاها و با کیا). سوم آرومه و شاید به همین خاطر تو چشم نباشه. دختر خوب ترجیح می ده با خانوادش تفریح کنه نه با دوست و رفیق. امیدوارم همه جوون های خوب با کسی مثل خودشون ازدواج کنند و خوشبخت بشن. از خدا کمک بخواین میشه.مطمئنم
جمعه 9 آذر 1386

آرش نادری - بلژیک - گنت
ما مردا همه چیزو برا خودمون میخوایم .قبول نداریم که زنم حقی داره تازه این حکومت خودش مروج فساده .خوب نگاه کنید وقتی تو نماز جمعه این همه دروغ به مرد میگن خودشون هزار جنایت میکنن خوب معلومه پیشنماز که رفت به ...
جمعه 9 آذر 1386

Facebook Twitter Contact us RSS
www.IranianUK.com
دویچه وله
تحصیل در انگلستان - آمریکا

جدیدترین مطالب سایت
دیدنی ها و شنیدنی های روز
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
اخبار ایران و جهان
اخبار ورزشی
اخبار سینما و موسیقی
اخبار ایرانیان خارج از کشور
حوادث
عکسهای دیدنی
ویدیو کلیپ
دانلود فیلم
دانلود موزیک
فیلم ایرانی
دختران پسران و مسائل جنسی
پزشکی و سلامتی
علمی و دانستنیها
مقالات
داستان
روانشناسی
خانواده و زندگی زناشویی
تاریخی فرهنگی و هنری
زنان
مد آرایش و زییایی
تغذیه رژیم و گیاهان داروئی
آشپزی
مذهب و عرفان
طنز و جوک
کتاب و شعر فارسی
ایران سرای من
انواع فال طالع بینی و تعبیر خواب
روزنامه ها و مجلات
کامپیوتر و دانلود نرم افزار
رنگارنگ
راهنمای زندگی در خارج از کشور
تحصیل در خارج از کشور
مهاجرت
کودکان
امکانات
خانه
تبادل نظر پرنیان
سفارش آگهی
تماس با ما
فیلترشکن
عضویت در سایت
RSS
آگهی های متنی
عکس - ویدیو - سرگرمی
تحصيل در آمريكا
ادامه تحصیل در انگلستان
کالج های زبان در انگلستان
طراحی حرفه ای وب سایت
کنترل پنل کاربران
عضویت در سایت
تغییر کلمه عبور
تغییر دیگر مشخصات
جستجو در ایرانیان انگلستان
عضویت در خبرنامه
ایمیل :
دوره های تضمینی آموزش زبان انگلیسی
صرافی سمیانی
صرافی کاسپین
رایان یوکی
صرافی اطلس
صرافی موج
صرافی پرآرا
صرافی سیمرغ
دویچه وله فارسی
ادامه تحصیل در انگلستان
طراح وب سایت
راهنمای مشاغل ایرانیان
کتاب فروشی نما
صرافی گاندی
فیسبوک رایان یوکی
رایان یوکی
اين سايت هيچ گونه مسئوليتي را در قبال آگهي ها نمي پذيرد
جدیدترین مطالب سایت
تعویق در انتشار اسناد کودتای ۲۸ مرداد از بیم تاثیر بر مذاکرات اتمی.
فیاض زاهد : از انقلاب ۵۷ خاطره خوبی نداریم که دوباره انقلاب کنیم
استیلی: با اصرار بازیکنان به عنوان سرمربی به کارم ادامه می‌دهم/ راه‌آهنی‌ها نمی‌توانند جدا شوند
جسد هشت کودک در خانه‌ای در استرالیا پیدا شد
رده بندی تیم های آسیایی/ استقلال ششم است، پرسپولیس سی و سوم!
تلفن همراه، جایگاه سوخت را به آتش کشید
نماینده مجلس، اینستاگرام و کارلوس کی‌روش
"دانشگاه ایرانیان" با وجود لغو مجوز آغاز به‌کار می‌کند.
برنامه چمدان: 'پدرم مادرم را به حد مرگ زد'
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد".
سونا و فوائد آن
دست مصنوعی که از مغز فرمان می‌گیرد
افزایش های ناگهانی متان در مریخ؛ گازی که می تواند منشاء زیستی داشته باشد
فال روز جمعه 19 دسامبر - 28 آذر
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد
هاشمی رفسنجانی: در سال ۸۴ می‌دانستم که اوضاع خراب می‌شود
اداره امنیت ملی افغانستان نوجوان انتحاری سیزده ساله را بازداشت کرد
دادگاه اتحادیه اروپا حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد.
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد
پوتین: به توافق هسته‌ای با ایران خیلی نزدیکیم
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران
دو عضو دولت روحانی از افشای «مصوبات به کلی سری» ایران خبر دادند
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو
مرور روزنامه‌های صبح تهران؛ پنجشنبه ۲۷ آذر
نقشه شوم خواستگار قلابی با حلوای مسموم
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان.
ادامه ...
دیدنی ها و شنیدنی های روز
رائفی‌پور و تفسیر تابلوی شام آخر داوینچی!
مادربزرگ 72 ساله ورزشکار
10 صحنه از شکار گراز وحشی که نزدیک بود جای شکار و شکارچی عوض شود
شنا با میلیون ها عروس دریایی در دریاچه ای در پالائو
اسب پس از سوار شدن عروس خانم , رم کرد و او را پائین انداخت
مجموعه ویدیوهای کوتاه از حرکات فوق العاده دیدنی که در سال 2014 ثبت شده اند
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن
میهمانان مادام توسو، از کیم کارداشیان تا مسود اوزیل.
حال و روز کتاب در آمریکای امروز.
ده‌ها سال کشمکش آمریکا و کوبا به پایان می‌رسد.
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما
نوازندگی با گیلاس های شراب در خیابان
یک درس به یاد ماندنی برای راننده
برج Dom در هلند
نفرین های زن جوان بر اثر ترس در پارک بازی
ادامه ...
داغ ترین و پربیننده ترین مطالب
سخنانی تکان دهنده از فقر در خوزستان در برنامه صندلی داغ صدا و سیما (182+)
اعتراض مسافران یک پرواز به تاخیرها جواب داد؛ بسط نشستند تا خسارت گرفتند (141+)
چشم چرانی مرد , او را از روی تردمیل بر روی زمین انداخت (137+)
وضعیت روحی سهیلا جورکش بعد از انجام ۲۲ عمل جراحی نامناسب است (126+)
گفت‌وگوی منتشر نشده با آیت‌الله منتظری؛ 'رئیس ساواک برای آیت‌الله خمینی پیغام داده بود'+ ویدیو (106+)
مخالفت صریح با برنامه اتمی ایران در همایش هسته‌ای دانشگاه تهران (90+)
پاسخ رفسنجانی به مصاحبه محمد خامنه‌ای: «سخنان سخیف» (83+)
«من همراه تو خواهم بود»؛ هشتگ هم‌بستگی استرالیایی‌ها با مسلمانان. (74+)
حضور اتباع افغان در استان مازندران «ممنوع» اعلام شد (69+)
عضو مجلس: در جمهوری اسلامی فساد و رشوه و اختلاس به نوعی هنجار تبدیل شده است (68+)
تحلیل دکتر یوسف اباذری، جامعه شناس و استاد دانشگاه، از موسیقی مرتضی پاشایی و رفتار مردم با آن (60+)
"برنامه هسته‌ای؛ چاهی که آب ندارد اما برای خیلی‌ها نان دارد". (49+)
تلاش ناکام دو مردجوان برای اسیدپاشی به صورت دخترجوانی که مدیر اجرایی شرکت شان بود (48+)
قوانین صدور ویزای انگلیس ، غیرقانونی اعلام شد (48+)
دختر جوان سناریوی اسید پاشی بر روی خودش را طراحی کرد (42+)
ادامه ...
● خانه ● تبادل نظر پرنیان ● سفارش آگهی ● تماس با ما ● فیلترشکن ● عضویت در سایت
Copyright 2004 - 2014 © IranianUK.com , All rights reserved.